gedit - en to lv translation catalogue (464 entries)

en: "%s" is a directory.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
lv: "%s" ir direktorija.
    
    Lūdzu, pārbaudiet vai jūs esat ievadījuši lokāciju pareizi un mēģiniet vēlreiz.

en: "%s" is a directory.
    
    Please, check that you typed the location correctly.
lv: "%s" ir direktorija.
    
    Lūdzu, pārbaudiet vai jūs esat ievadījuši lokāciju pareizi.

en: "%s" is not a valid location.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
lv: "%s" nav pareiza lokācija.
    
    Lūdzu, pārbaudiet vai jūs esat ievadījuši lokāciju pareizi un mēģiniet vēlreiz.

en: (correct spelling)
lv: (pareiza rakstība)

en: (modified)
lv: (izmainīts)

en: (no suggested words)
lv: (nav ieteikto vārdu)

en: (readonly)
lv: (tikai nolasāms)

en: <b>Font</b>
lv: <b>Fonts</b>

en: <b>Language</b>
lv: <b>Valoda</b>

en: <b>word</b>
lv: <b>vārds</b>

en: <span weight="bold"> When inserting date/time...</span>
lv: <span weight="bold"> Kad ievieto datumu/laiku...</span>

en: <span weight="bold">Colors</span>
lv: <span weight="bold">Krāsas</span>

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
lv: Pielāgots fonts, kas tiks izmantos rediģēšanas laukā. Šī opcija darbosies tikai tad, ja opcija "Lietot Noklusēto Fontu" būs izslēgta.

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
lv: AaĀāBbCcČčDdEeĒēFfGgĢģHhIiĪīJjKkĶķLlĻļMmNnŅņOoPpQqRrSsŠšTtUuŪūVvWwXxYyZzŽž

en: About this application
lv: Par šo aplikāciju

en: Activate %s
lv: Aktivizēt %s

en: Add w_ord
lv: Pievienot _vārdu

en: Arabic
lv: Arābu

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Auto Save
lv: Auto Saglabāšana

en: Auto Save Interval
lv: Auto Saglabāšanas Intervāls

en: Auto indent
lv: Auto atkāpe

en: Automatically spell-check the current document
lv: Automātiski pārbaudīt pareizrakstību pašreizējā dokumentā

en: Available formats
lv: Pieejamie formāti

en: Background Color
lv: Fona Krāsa

en: Background color for selected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
lv: Fona krāsa izvēlētajam tekstam rediģēšanas laukā. Šī opcija darbosies tikai tad, ja opcija "Lietot Noklusētās Krāsas" būs izslēgta.

en: Background color for unselected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
lv: Fona krāsa neizvēlētajam tekstam rediģēšanas laukā. Šī opcija darbosies tikai tad, ja opcija "Lietot Noklusētās Krāsas" būs izslēgta.

en: Backup Copy Extension
lv: Rezerves Kopijas Paplašinājums

en: Baltic
lv: Baltu

en: Body Font for Printing
lv: Rumpja Fonts Drukāšanai

en: Breton
lv: Bretoņu

en: Bytes
lv: Baiti

en: Cannot create the file "%s".
    
    A directory component in the file name does not exist or is a dangling symbolic link.
lv: Nevar izveidot failu "%s".
    
    Faila nosaukuma direktorijas daļa neeksistē vai arī tā ir nestrādājoša simboliskā saite.

en: Cannot create the file "%s".
    
    Make sure you have the appropriate write permissions.
lv: Nevaru izveidot failu "%s".
    
    Pārliecinieties, vai jums ir nepieciešamā ieraksta atļauja.

en: Cannot create the file "%s".
    
    The file name is too long.
lv: Nevar izveidot failu "%s".
    
    Faila nosaukums ir par garu.

en: Cannot initialize preferences manager.
lv: Nevaru inicializēt preferenču pārvaldnieku.

en: Catalan
lv: Katalīniešu

en: Celtic
lv: Ķeltu

en: Central European
lv: Centrāleiropas

en: Cha_nge
lv: Iz_mainīt

en: Change A_ll
lv: Izmainīt Vi_sus

en: Change _to:
lv: Izmainīt _uz:

en: Change the visibility of the output window in the current window
lv: Mainīt izvades loga redzamību pašreizējā logā

en: Change the visibility of the statusbar in the current window
lv: Izmainīt statusjoslas redzamību pašreizējā logā

en: Change the visibility of the toolbar in the current window
lv: Izmainīt rīkjoslas redzamību pašreizējā logā

en: Characters (no spaces)
lv: Rakstzīmes (bez tukšumiem)

en: Characters (with spaces)
lv: Rakstzīmes (ar tukšumiem)

en: Check Spelling
lv: Parbaudīt Pareizrakstību

en: Check _Word
lv: Pārbaudīt _Vārdu

en: Check spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Check the current document for incorrect spelling
lv: Pārbaudīt pašreizējo dokumentu pēc nepareizi uzrakstītiem vārdiem

en: Checks the spelling of the current document.
lv: Pārbauda pašreizejā dokumenta pareizrakstību.

en: Chinese Simplified
lv: Ķīniešu Vienkāršotā

en: Chinese Traditional
lv: Ķiniešu Tradicionālā

en: Clear the output window
lv: Attīrīt izvades logu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close all open files
lv: Aizvērt visus atvērtos failus

en: Close the current file
lv: Aizvērt pašreizējo failu

en: Close the output window
lv: Aizvērt izvades logu

en: Co_mmand:
lv: Ko_manda:

en: Completed spell checking
lv: Pareizrakstības pārbaude pabeigta

en: Configure date/time plugin
lv: Konfigurēt datuma/laika iespraudni

en: Configure insert date/time plugin...
lv: Konfigurēt datuma/laika iespraudni...

en: Configure the application
lv: Konfigurēt aplikāciju

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy selected lines
lv: Kopēt izvēlētās rindiņas

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlēto

en: Could not create a backup file.
lv: Nevarēju izveidot rezerves failu.

en: Could not create the file "%s".
lv: Nevarēju izveidot failu "%s".

en: Could not find plugin-manager.glade2, reinstall gedit.
lv: Nevarēju atrast plugin-manager.glade2, pārinstalē gedit.

en: Could not find the file "%s".
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
lv: Nevaru atrast failu "%s".
    
    Lūdzu, pārbaudiet, vai jūs esat ievadījuši lokāciju pareizi un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not find the required widgets inside %s.
lv: Nevarēju atrast pieprasītās logdaļas iekš %s.

en: Could not open the file "%s"
lv: Nevarēju atvērt failu "%s"

en: Could not open the file "%s" because access was denied.
lv: Nevarēju atvērt failu "%s" tādēļ ka pieeja tika liegta.

en: Could not open the file "%s" because gedit cannot handle %s: locations.
lv: Nevarēju atvērt failu "%s" tāpēc ka gedit netika galā ar %s: lokācijas.

en: Could not open the file "%s" because it contains corrupted data.
lv: Nevarēju atvērt failu "%s" tāpēc ka tas satur sabojātus datus.

en: Could not open the file "%s" because it contains data in an invalid format.
lv: Nevarēju atvērt failu "%s" tāpēc ka tas satur datus nepareizā formātā.

en: Could not open the file "%s" because it is too big.
lv: Nevarēju atvērt failu "%s" tāpēc ka tas ir pārāk liels.

en: Could not open the file "%s" because no host "%s" could be found.
    
    Please, check that you typed the location correctly and that your proxy settings are correct and then try again.
lv: Nevarēju atvērt failu "%s" tāpēc ka nevarēju atrast resursdatoru "%s".
    
    Lūdzu, pārbaudiet jūsu starpniekservera uzstādījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not open the file "%s" because the attempt to log in failed.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
lv: Nevarēju atvērt failu "%s" tāpēc ka mēģinājums ieiet sistēmā neizdevās.
    
    Lūdzu, pārbaudiet, vai jūs esat ievadījuši atrašanās vietu pareizi un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not open the file "%s" because the host name was empty.
    
    Please, check that your proxy settings are correct and try again.
lv: Nevarēju atvērt failu "%s" tāpēc ka nebija uzdots resursdatora nosaukums.
    
    Lūdzu, pārbaudiet starpniekservera uzstādījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not open the file "%s" because the host name was invalid.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka bija uzdots nepareizs resursdatora nosaukums.
    
    Lūdzu, pārbaudiet, vai ievadījāt lokāciju pareizi un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not open the file "%s" because there are too many open files.
    
    Please, close some open file and try again.
lv: Nevarēju atvērt failu "%s" tāpēc ka ir pārāk daudz atvērtu failu.
    
    Lūdzu, aizveriet pāris atvērtos failus un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not open the file "%s".
lv: Nevarēju atvērt failu "%s".

en: Could not read data from stdin.
lv: Nevarēju nolasīt datus no stdin.

en: Could not read symbolic link information for %s
lv: Nevarēju nolasīt simboliskās saites informāciju %s

en: Could not revert the file "%s" because access was denied.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tādēļ ka pieeja tika liegta.

en: Could not revert the file "%s" because gedit cannot find it.
    
    Perhaps, it has recently been deleted.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka gedit nevarēja to atrast.
    
    Iespējams, tas ir nesen ticis izdzēsts.

en: Could not revert the file "%s" because gedit cannot handle %s: locations.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka gedit netika galā ar %s: lokācijas.

en: Could not revert the file "%s" because it contains corrupted data.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka tas satur sabojātus datus.

en: Could not revert the file "%s" because it contains data in an invalid format.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka tas satur datus nepareizā formātā.

en: Could not revert the file "%s" because it contains invalid UTF-8 data.
    
    Probably, you are trying to revert a binary file.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka tas satur nepareizus UTF-8 datus.
    
    Iespējams, jūs mēģinat atgriezt binārisku failu.

en: Could not revert the file "%s" because it is too big.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka tas ir pārāk liels.

en: Could not revert the file "%s" because no host "%s" could be found.
    
    Please, check that your proxy settings are correct and try again.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka nevarēju atrast resursdatoru "%s".
    
    Lūdzu, pārbaudiet jūsu starpniekservera uzstādījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not revert the file "%s" because the attempt to log in failed.
lv: Nevar pāratvērt failu "%s" tāpēc ka mēģinājums ieiet ir neizdevies.

en: Could not revert the file "%s" because the host name was empty.
    
    Please, check that your proxy settings are correct and try again.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka nebija uzdots resursdatora nosaukums.
    
    Lūdzu, pārbaudiet starpniekservera uzstādījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not revert the file "%s" because there are too many open files.
    
    Please, close some open file and try again.
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s" tāpēc ka ir pārāk daudz atvērtu failu.
    
    Lūdzu, aizveriet pāris atvērtos failus un mēģiniet vēlreiz.

en: Could not revert the file "%s".
lv: Nevarēju atgriezt failu "%s".

en: Could not save the file "%s".
lv: Nevarēju saglabāt failu "%s".

en: Could not save the file "%s".
    
    %s
lv: Nevarēju saglabāt failu "%s".
    
    %s

en: Create Backup Copies
lv: Izveidot Rezerves Kopijas

en: Create a _backup copy of files before saving
lv: Izveidot failu _rezerves kopiju pirms saglabāšanas

en: Create a new document
lv: Izveidot jaunu dokumentu

en: Create a new document in an existing instance of gedit
lv: Izveidot jaunu dokumentu eksistējošajā gedit instancē

en: Create a new toplevel window in an existing instance of gedit
lv: Izveidot jaunu virslīmeņa logu eksistējošajā gedit instancē

en: Cu_t
lv: Iz_griezt

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut the selection
lv: Izgriezt izvēlēto

en: Cyrillic
lv: Kirilicas

en: Cyrillic/Russian
lv: Kirilica/Krievu

en: Cyrillic/Ukrainian
lv: Kirilica/Ukraiņu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Default
lv: Noklusētais

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete the selected text
lv: Dzēst izvēlēto tekstu

en: Display Line Numbers
lv: Parādīt Rindu Numurus

en: Do not _split words over two lines
lv: Nesadalīt vādus _pāri divām rindiņām

en: Do_n't save
lv: Nesa_glabāt

en: Document Statistics
lv: Dokumenta Statistika

en: Done
lv: Darīts

en: Double-click on a tag to insert it in the current document
lv: Dubultklikšķis uz taga, lai ievietotu to pašreizējajā dokumentā

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Edit text files
lv: Rediģēt teksta failus

en: Editor
lv: Redaktors

en: Editor Font
lv: Redaktora Fonts

en: Editor _font:
lv: Redaktora _fonts:

en: Enable text _wrapping
lv: Aktivizēt teksta a_plaušanu

en: English (American)
lv: Angļu (Amerikas)

en: English (British)
lv: Angļu (Britu)

en: English (Canadian)
lv: Angļu (Kanādas)

en: Enter the _location (URI) of the file you would like to open:
lv: Ievadiet lokāciju (URI) failam, kuru jūs vēlaties atvērt:

en: Error parsing the shell command.
    
    Please, insert a valid shell command.
lv: Kļūda parsējot čaulas komandu.
    
    Lūdzu ievadiet derīgu čaulas komandu.

en: Error, impossible to activate plugin '%s'
lv: Kļūda, neiespējami aktivizēt iespraudni '%s'

en: Error, impossible to deactivate plugin '%s'
lv: Kļūda, neiespējami deaktivizēt iespraudni '%s'

en: Error, impossible to destroy plugin '%s'
lv: Kļūda, neiespējami iznīcināt iespraudni '%s'

en: Error, impossible to initialize plugin '%s'
lv: Kļūda, nespēju inicializēt iespraudni '%s'

en: Error, impossible to update ui of the plugin '%s'
lv: Kļūda, neiespējami atjaunināt iespraudņa lietotāja saskarni '%s'

en: Error, plugin '%s' does not contain activate function.
lv: Kļūda, iespraudnis '%s' nesatur aktīvizēšanas funkciju.

en: Error, plugin '%s' does not contain deactivate function.
lv: Kļūda, iespraudnis '%s' nesatur deaktivizēšanas funkciju

en: Error, plugin '%s' does not contain init function.
lv: Kļūda, iespraudnis '%s' nesatur init funkciju.

en: Error, unable to open module file '%s'
lv: Kļūda, nevaru atvērt moduļa failu '%s'

en: Execute an external program and eventually grabs its output in the output window.
lv: Izpildīt ārēju programmu un beigās pārķert tās izvadi izvades logā.

en: Executing command
lv: Izpildu komandu

en: Expected `%s' got `%s' for key %s
lv: Gaidīju '%s', dabuju '%s' atslēgai %s

en: Extension or suffix to use for backup file names. This will only take effect if the "Create Backup Copies" option is turned on.
lv: Paplašinājums vai piedēklis, ko izmantot, veidojot rezerves failu nosaukumus. Šī opcija būs aktīva tad, ja opcija "Izveidot Rezerves Kopijas" būs ieslēgta.

en: Failed
lv: Neizdevās

en: File: %s
lv: Fails: %s

en: Find
lv: Meklēt

en: Find Ne_xt
lv: Atrast _Nākošo

en: Find Next
lv: Atrast Nākošo

en: Font
lv: Fonts

en: Font & Colors
lv: Fonti un Krāsas

en: Font Selection
lv: Fonta Izvēle

en: Font name
lv: Fonta nosaukums

en: Font size for label
lv: Fonta izmērs etiķetē

en: Font size for label in font info mode
lv: Fonta izmērs etiķetē fonta info režīmā

en: Fonts
lv: Fonti

en: Foreground color for selected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
lv: Priekšplāna krāsa izvēlētajam tekstam rediģēšanas laukā. Šī opcija darbosies tikai tad, ja opcija "Lietot Noklusētās Krāsas" būs izslēgta.

en: Foreground color for the unselected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
lv: Priekšplāna krāsa neizvēlētajam tekstam rediģēšanas laukā. Šī opcija darbosies tikai tad, ja opcija "Lietot Noklusētās Krāsas" būs izslēgta.

en: French (France)
lv: Franču (Francijas)

en: French (Swiss)
lv: Franču (Šveices)

en: Georgian
lv: Gruzīņu

en: German (Germany)
lv: Vācu (Vācijas)

en: German (Swiss)
lv: Vācu (Šveices)

en: Get statistic info on current document
lv: Dabūt statistikas info par pašreizējo dokumentu

en: Go to Line
lv: Iet uz Rindu

en: Go to _Line...
lv: Iet uz _Rindu...

en: Goto Line
lv: Iet uz Rindu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Header Font for Printing
lv: Galvenes Fonti Drukāšanai

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hebrew Visual
lv: Ebreju Vizuāls

en: If this value is 0, then no line numbers will be inserted when printing a document. Otherwise, gedit will print line numbers every such number of lines.
lv: Ja vērtība ir 0, tad rindu numuri netiks iekļauti, drukājot dokumentu. Citādi, gedit drukās rindu numurus katras tik rindas.

en: Ignore _All
lv: Ignorērt _Visus

en: In_sert Date and Time...
lv: Ie_vietot Datumu un Laiku...

en: Indent lines
lv: Rindiņu atkāpe

en: Indent or un-indent selected lines.
lv: Atkāpe vai ne-atkāpe izvēlētajām rindiņām.

en: Indent selected lines
lv: Atkāpe izvēlētajām rindiņām

en: Insert Date and Time
lv: Ievietot Datumu un Laiku

en: Insert Date/Time
lv: Ievietot Datumu/Laiku

en: Insert User Na_me
lv: Ievietot Lietotāja _Vārdu

en: Insert _spaces instead of tabs
lv: Ievietot _atstarpes tabulāciju vietā

en: Insert current date and time at the cursor position
lv: Ievietot pašreizējo datumu un laiku kursora pozīcijā

en: Insert spaces
lv: Ievietot atstarpes

en: Insert the user name at the cursor position
lv: Ievietot lietotāja vārdu kursora pozīcijā

en: Inserts current date and time at the cursor position.
lv: Ievietot pašreizējo datumu un laiku kursora pozīcijā.

en: Inserts the user name at the cursor position.
lv: Ievieto lietotāja vārdu kursora pozīcijā.

en: Invalid UTF-8 data
lv: Nepareizi UTF-8 dati

en: Invalid file name
lv: Nepareizs faila nosaukums

en: Invalid filename.
lv: Nepareizs faila nosaukums.

en: Invalid glade file for plugin manager -- not all widgets found.
lv: Nederīgs glade fails iespraudņu pārvaldniekam -- ne visas logdaļas atrastas.

en: It is not possible to revert an Untitled document.
lv: Nav iespējams pāratvērt Nenosauktu dokumentu

en: Italian
lv: Itāļu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Language:
lv: Valoda:

en: Languages
lv: Valodas

en: Line Number Font for Printing
lv: Rindas Numuru Fonts Drukāšanai

en: Line Wrapping Mode
lv: Rindu Aplaušanas Režīms

en: Lines
lv: Rindas

en: Main toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Match _entire word only
lv: Atbilst tikai _viss vārds

en: Maximum Recent Files
lv: Maksimums Neseno Failu

en: Maximum number of actions that gedit will be able to undo or redo.
lv: Maksimums darbību, ko gedit var atsaukt vai pāratsaukt.

en: Mispelled word:
lv: Nepareizi uzrakstīts vārds:

en: Modify preview phrase...
lv: Modificēt pirmsapskates fāzi...

en: Move the current document to a new window
lv: Pārvietot pašreizējo dokumentu uz jaunu logu

en: Name of the selected font
lv: Izvēlētā fonta nosaukums

en: New
lv: Jauns

en: Nordic
lv: Skandināvu

en: Norwegian
lv: Norvēģu

en: Not enough available memory to open the file "%s". Please, close some running application and try again.
lv: Nav pietiekami atmiņas, lai atvērtu failu "%s". Lūdzu aizveriet pāris strādājošās aplikācijas un pēc tam mēģiniet vēlreiz.

en: Not enough available memory to revert the file "%s". Please, close some running application and try again.
lv: Nav pietiekami atmiņas, lai atgrieztu failu "%s". Lūdzu aizveriet pāris strādājošās aplikācijas un mēģiniet vēlreiz.

en: Number of minutes after which gedit will automatically save modified files. This will only take effect if the "Auto Save" option is turned on.
lv: Minūšu skaits, pēc kurām gedit automātiski saglabās izmainītos failus. Šī funkcija strādās tad, ja opcija "Auto Saglabāšana" būs ieslēgta.

en: Open
lv: Atvērt

en: Open File...
lv: Atvērt Failu...

en: Open Location
lv: Atvērt Lokāciju

en: Open Location...
lv: Atvērt Lokāciju...

en: Open _Location...
lv: Atvērt _Lokāciju ...

en: Open a file
lv: Atvērt failu

en: Open a file from a specified location
lv: Atvērt failu no norādītās vietas

en: Open from URI
lv: Atvērt no URI

en: Open the gedit manual
lv: Atvērt gedit rokasgrāmatu

en: Output Lines
lv: Izvadīt Rindiņas

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Paste the clipboard
lv: Ielīmēt starpliktuvi

en: Pick a Font
lv: Izvēlies Fontu

en: Pick the background color
lv: Izvēlies fona krāsu

en: Pick the selected text color
lv: Izvēlies izvēlētā teksta krāsu

en: Pick the selection color
lv: Izvēlies izvēles krāsu

en: Plugin
lv: Iespraudnis

en: Plugins
lv: Iespraudņi

en: Polish
lv: Poļu

en: Portuguese (Brazilian)
lv: Portugāliešu (Brazīlijas)

en: Portuguese (Portugal)
lv: Portugāliešu (Portugāles)

en: Preview
lv: Pirmsapskats

en: Preview text
lv: Pirmsapskatīt tekstu

en: Preview text shown in the dialog
lv: Dialogā parādītais pirmsapskates teksts

en: Print
lv: Drukāt

en: Print Header
lv: Drukāt Galveni

en: Print Line Numbers
lv: Drukāt Rindu Numurus

en: Print Previe_w...
lv: Drukas _Pirmsapskate...

en: Print Preview
lv: Drukāšanas Pirmsapskats

en: Print preview
lv: Drukāšanas pirmsapskats

en: Print the current file
lv: Drukāt pašreizējo failu

en: Printing Line Wrapping Mode
lv: Drukāšanas Rindu Aplaušanas Režīms

en: Push this button to configure background color
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu fona krāsu

en: Push this button to configure text color
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu teksta krāsu

en: Push this button to configure the color in which the selected text should appear
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu krāsu, kādā jāparādās izvēlētajam tekstam

en: Push this button to configure the color in which the selected text should be marked
lv: Nospiediet šo pogu, lai konfigurētu krāsu, ar kādu iezīmēt izvēlēto tekstu

en: Push this button to select the font to be used by the editor
lv: Nospiediet šo pogu, lai izvēlētos jūsu redaktora lietojamo fontu

en: Push this button to select the font to be used to print line numbers
lv: Nospiediet šo pogu, lai izvēlētos lietojamo fontu drukājot rindu numurus

en: Quit
lv: Iziet

en: Quit an existing instance of gedit
lv: Iziet no esošās gedit instances

en: Quit the program
lv: Iziet no programmas

en: RO
lv: TL

en: R_emove duplicates
lv: _Izņemt dublikātus

en: Redo
lv: Pāratcelt

en: Redo the undone action
lv: Pāratcelt atsaukto darbību

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace All
lv: Aizvietot Visus

en: Replace _All
lv: Aizvietot _Visus

en: Replace _with:
lv: Aizvietot a_r:

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revert to a saved version of the file
lv: Atgriezt faila saglabāto versiju

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Run Command
lv: Palaist Komandu

en: Run a command
lv: Palaist komandu

en: Russian
lv: Krievu

en: S_ort...
lv: _Kārtot...

en: S_tart at column:
lv: _Sākt kolonnā:

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save As
lv: Saglabāt Kā

en: Save _As...
lv: Saglabāt _Kā...

en: Save all open files
lv: Saglabāt visus atvērtos failus

en: Save as...
lv: Saglabāt kā...

en: Save the current file
lv: Saglabāt pašreizējo failu

en: Save the current file with a different name
lv: Saglabāt pašreizējo failu ar citu nosaukumu

en: Se_lection color:
lv: Iz_vēles krāsa:

en: Select All
lv: Izvēlēties Visu

en: Select _All
lv: Izvēlēties _Visu

en: Select a filename to save
lv: Izvēlieties faila nosaukumu saglabāšanai

en: Select the _language of the current document.
lv: Izēlēties pašreizejā dokumenta _valodu.

en: Select the entire document
lv: Izēlēties visu dokumentu

en: Select the group of tags you want to use
lv: Izvēlieties tagu grupu, ko vēlaties lietot

en: Select the working directory...
lv: Izvēlieties darba direktoriju...

en: Selecte_d text color:
lv: Izvē_lētā teksta krāsa:

en: Selected Text Color
lv: Izvēlētā Teksta Krāsa

en: Selection Color
lv: Izvēles Krāsa

en: Set _Language
lv: Iestatīt _Valodu

en: Set language
lv: Iestatīt valodu

en: Set program location...
lv: Uzstādīt programmas lokāciju...

en: Set the language of the current document
lv: Iestatīt pašreizējā dokumenta valodu

en: Shell command
lv: Pareizrakstības komanda

en: Show commands debugging messages.
lv: Parādīt komandu atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show document debugging messages.
lv: Parādīt dokumentu atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show file debugging messages.
lv: Parādīt failu atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show mdi debugging messages.
lv: Parādīt mdi atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show plugin debugging messages.
lv: Parādīt iespradumu atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show prefs debugging messages.
lv: Parādīt prefs atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show printing debugging messages.
lv: Parādīt drukāšanas atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show recent debugging messages.
lv: Parādīt viezbiežākos atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show search debugging messages.
lv: Parādīt meklēšanas atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show session management debugging messages.
lv: Parādīt sesijas pārvāldījuma atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show size
lv: Parādīt izmēru

en: Show size in font info mode
lv: Parādīt izmēru fonta info režīmā

en: Show the tag list window
lv: Parādīt tagu saraksta logu

en: Show undo debugging messages.
lv: Parādīt atsaukšanas atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show utility debugging messages.
lv: Parādīt utilīta atkļūdošanas ziņojumus.

en: Show view debugging messages.
lv: Parādīt skatu atkļūdošanas ziņojumus.

en: Sort
lv: Kārtot

en: Sort the current document or selection.
lv: Kārtot pašreizējo dokumentu vai izvēli.

en: Sorts a document or selected text.
lv: Kārto dokumentu vai izvēlēto tekstu.

en: South European
lv: Dienvideiropiešu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Specifies how to wrap long lines for printing. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
lv: Nosaka, kā aplauzt garas rindas drukājot. Lietoiet "GTK_WRAP_NONE" neaplaušanai, "GTK_WRAP_WORD" aplaušanai vārdu robežās, un "GTK_WRAP_CHAR" aplaušanai atsevišķu rakstzīmju robežās. Atceries, ka vērtības ir reģistrjūtīgas, tāpēc pārliecinies, ka tās parādās tieši tāpat kā šeit.

en: Specifies how to wrap long lines in the editing area. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
lv: Nosaka, kā aplauzt garas rindas rediģēšanas laukā. Lietoiet "GTK_WRAP_NONE" neaplaušanai, "GTK_WRAP_WORD" aplaušanai vārdu robežās, un "GTK_WRAP_CHAR" aplaušanai atsevišķu rakstzīmju robežās. Atceries, ka vērtības ir reģistrjūtīgas, tāpēc pārliecinies, ka tās parādās tieši tāpat kā šeit.

en: Specifies the font to use for a document's body when printing documents.
lv: Nosaka lietojamo dokumenta rumpja fontu pie dokumentu drukāšanas.

en: Specifies the font to use for line numbers when printing. This will only take effect if the "Print Line Numbers" option is non-zero.
lv: Nosaka lietojamo rindu numuru fontu pie dokumentu drukāšanas. Šī opcija darbosies tikai tad, ja opcija "Drukāt Rindu Numurus" nebūs nulle.

en: Specifies the font to use for page headers when printing a document. This will only take effect if the "Print Header" option is turned on.
lv: Nosaka lietojamo fontu lapu galvenēs pie dokumentu drukāšanas. Šī opcija darbosies tikai tad, ja opcija "Drukāt Galvenes" būs ieslēgta.

en: Specifies the maximum number of recently opened files that will be displayed in the "Recent Files" submenu.
lv: Nosaka maksimālo nesen atvērto failu skaitu, ko parādīt "Nesenie Faili" apakšizvēlnē.

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
lv: Nosaka atstarpju skaitu, kuru parādīt Tabulācijas rakstzīmju vietā.

en: Spell checker
lv: Pareizrakstības pārbaudītājs

en: Status Bar is Visible
lv: Statusjosla ir Redzama

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Style for the toolbar buttons. Possible values are "GEDIT_TOOLBAR_SYSTEM" to use the system's default style, "GEDIT_TOOLBAR_ICONS" to display icons only, "GEDIT_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" to display both icons and text, and "GEDIT_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" to display prioritized text beside icons. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
lv: Rīkjoslas pogu stils. Iespējamās vērtības ir "GEDIT_TOOLBAR_SYSTEM", lai lietotu sistēmas noklusēto stilu, "GEDIT_TOOLBAR_ICONS", lai parādītu tikai ikonas, un "GEDIT_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT", lai parādītu gan ikonas, gan tekstu, un "GEDIT_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ", lai parādītu prioritātes tekstu bakus ikonām. Atceries, ka vērtības ir reģistrjūtīgas, tāpēc pārliecinies, ka tās parādās tāpat, kā šeit.

en: Suggestions
lv: Ieteikumi

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Tab Size
lv: Sadaļas Izmērs

en: Tag _List
lv: Tagu _Saraksts

en: Tag list
lv: Tagu saraksts

en: Tag list plugin
lv: Tagu saraksta ispraudnis

en: Tags
lv: Tagi

en: Text Color
lv: Teksta Krāsa

en: Text Editor
lv: Teksta Redaktors

en: Thai
lv: Taizemiešu

en: The %s plugin uses an external program, called <tt>%s</tt>, to perform its task.
    
    Please, specify the location of the <tt>%s</tt> program.
lv: Iespraudnis %s lieto ārējo programmu, kas saucas <tt>%s</tt>, lai veiktu tā uzdevumu.
    
    Lūdzu norādiet programmas <tt>%s</tt> lokāciju.

en: The Document Statistics plugin analyzes the current document and determines the number of words, lines, characters and non-space characters in it and displays the result.
lv: Dokumenta Statistikas piespraudnis analizē pašreizējo dokumentu un nosaka vārdu, rindiņu, rakstzīmju un neatstarpes rakstzīmju tajā skaitu un parāda rezultātu.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on file sizes.  Please try saving a smaller file or saving it to a disk that does not have this limitation.
lv: Diskam, uz kura jūs mēģināt saglabāt failu, ir ierobežojums uz failu izmēriem. Lūdzu mēģiniet saglabāt mazāku failu vai arī saglabāt to uz diska, kuram nav šāda ierobežojuma.

en: The document does not contain mispelled words.
lv: Dokuments nesatur kļūdaini uzrakstītus vārdus.

en: The document is empty.
lv: Dokuments ir tukšs.

en: The file "%s" already exists.
lv: Fails "%s" jau eksistē.

en: The file "%s" does not exist. Would you like to create it?
lv: Fails "%s" neeksistē. Vai jūs vēlaties to izveidot?

en: The file has too many symbolic links.
lv: Failam ir par daudz simbolisko saišu.

en: The selected file is not executable.
lv: Izvēlētais fails nav izpildāms.

en: The selected text does not contain mispelled words.
lv: Izvēlētais teksts nesatur kļūdaini uzrakstītus vārdus.

en: The shell command entry is empty.
    
    Please, insert a valid shell command.
lv: Čaulas komandas ieraksts ir tukšs.
    
    Lūdzu ievadiet derīgu čaulas komandu.

en: The tag list plugin provides a method to easily insert into a document commonly used tags/strings without having to type them.
lv: Tagu saraksta iespraudnis piedāvā veidu, kā ērti ievietot dokumentā plaši lietotos tagus/virknes bez vajadzības tās rakstīt.

en: The text "%s" was not found.
lv: Teksts "%s" netika atrasts.

en: The title of the selection dialog box
lv: Izvēles dialoga lodziņa virsraksts

en: There is not enough disk space to create the file "%s".
    
    Please free some disk space and try again.
lv: Nav pietiekami diska vietas, lai izveidotu failu "%s"..
    
    Lūdzu atbrīvojiet diska vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: There is not enough disk space to save the file.
    Please free some disk space and try again.
lv: Nepietiek diska vietas, lai saglabātu failu.
    Lūdzu atbrīvojiet diska vietu un mēģiniet vēlreiz.

en: Title
lv: Virsraksts

en: Toolbar Buttons Style
lv: Rīkjoslas Pogu Stils

en: Toolbar is Visible
lv: Rīkjosla ir Redzama

en: Turkish
lv: Turku

en: Turn on all debugging messages.
lv: Ieslēgt visus atkļūdošanas ziņojumus.

en: U_nindent
lv: _Neatkāpe

en: U_se default theme colors
lv: _Lietot noklusētās tēmas krāsas

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo Actions Limit
lv: Atsaucamo Darbību Limits

en: Undo the last action
lv: Atsaukt pēdējo darbību

en: Unindent selected lines
lv: Neatkāpe izvēlētajām rindiņām

en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Use Default Colors
lv: Lietot Noklusētās Krāsas

en: Use Default Font
lv: Lietot Noklusēto Fontu

en: Use font in label
lv: Lietot etiķetes fontu

en: Use font in the label in font info mode
lv: Lietot etiķetes fontu fonta info režīmā

en: Use the _selected format
lv: Lietot _izvēlēto formātu

en: User dictionary:
lv: Lietotāja vārdnīca:

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Western
lv: Rietumu

en: Whether gedit should automatically save modified files after a time interval. You can set the time interval with the "Auto Save Interval" option.
lv: Vai gedit automātiski jāsaglabā izmainītos failus pēc laika intervāla. Jūs varat uzstādīt šo laika intervālu ar "Auto Glabāšanas Intervāls" opciju.

en: Whether gedit should create backup copies for the files it saves. You can set the backup file extension with the "Backup Copy Extension" option.
lv: Vai gedit vajadzētu izveidot rezerves kopijas failiem, kurus tas saglabā. Jūs varat iestādīt rezerves faila paplašinājumu ar "Rezerves Kopijas Paplašinājums" opciju.

en: Whether gedit should display line numbers in the editing area.
lv: Vai gedit būtu jāparāda rindu numuri rediģēšanas laukā.

en: Whether gedit should enable auto indentation.
lv: Vai gedit būtu jāaktivizē auto atkāpes.

en: Whether gedit should include a document header when printing documents.
lv: Vai gedit būtu jāiekļauj dokumenta galvene pie dokumentu drukāšanas.

en: Whether gedit should insert spaces instead of tabs.
lv: Vai gedit būtu būtu jāievieto atstarpes tabulāciju vietā.

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
lv: Vai rediģēšanas logu apakšā statusjoslai būtu jabūt redzamai.

en: Whether the toolbar should be visible in editing windows.
lv: Vai rīkjoslai būtu jābūt redzamai rediģēšanas logos.

en: Whether to use the system's default colors for the editing area. If this option is turned off, then the colors of the editing area will be those specified in the "Background Color", "Text Color", "Selected Text Color", and "Selection Color" options.
lv: Vai rediģēšanas laukā lietot sistēmas noklusētās krāsas. Ja šī opcija ir izslēgta, tad krāsas rediģēšanas laukam būs tās, kas noteiktas "Fona Krāsa", "Teksta Krāsa", "Izvēlētā Teksta Krāsa", un "Izvēles Krāsa" opcijās.

en: Whether to use the system's default font for editing text instead of a font specific to gedit. If this option is turned off, then the font named in the "Editor Font" option will be used instead of the system font.
lv: Vai lietot teksta rediģēšanai sistēmas noklusēto fontu gedit noteiktā vietā. Ja šī opcija ir izslēgta, tad fonts ar nosaukumu opcijā "Redaktora Fonts" tiks lietots sistēmas fonta vietā.

en: Words
lv: Vārdi

en: You cannot undo a sort operation
lv: Jūs nevarat atsaukt kārtošanas operāciju

en: _About
lv: _Par

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Autocheck Spelling
lv: _Autopārbaudīt pareizrakstību

en: _Background color:
lv: _Fona krāsa:

en: _Body:
lv: _Rumpis:

en: _Check Spelling
lv: _Pārbaudīt Pareizrakstību

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Close All
lv: _Aizvērt Visu

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Customize Toolbar
lv: _Pielāgot Rīkjoslu

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Description
lv: A_praksts

en: _Desktop Default
lv: _Darbavirsmas Noklusētais

en: _Display line numbers
lv: _Parādīt rindu numurus

en: _Document Statistics
lv: _Dokumenta Statistika

en: _Documents
lv: _Dokumenti

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _File
lv: _Fails

en: _Find...
lv: _Meklēt...

en: _Go to Line
lv: _Iet uz Rindu

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Ignore
lv: _Ignorēt

en: _Ignore All
lv: Ignorēt _Visus

en: _Ignore case
lv: _Ignorēt reģistrjūtību

en: _Indent
lv: _Atkāpe

en: _Insert
lv: _Ievietot

en: _Insert a new preview phrase.
lv: _Ievietot jaunu pirmsapskates fāzi.

en: _Line number:
lv: _Rindas numurs:

en: _Location to search for:
lv: Kur _meklēt:

en: _Match case
lv: _Atbilst reģistrjūtība

en: _Modify preview phrase...
lv: _Modificēt pirmsapskates fāzi...

en: _More...
lv: _Vairāk...

en: _Move to New Window
lv: _Pārvietot uz Jaunu Logu

en: _New
lv: _Jauns

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: _Output Window
lv: _Izvades Logs

en: _Paste
lv: _Ielīmēt

en: _Print page headers
lv: Drukāt lap_u galvenes

en: _Print...
lv: _Drukāt...

en: _Prompt for a format
lv: _Prasīt formātu

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Redo
lv: _Pāratsaukt

en: _Replace
lv: _Aizvietot

en: _Replace...
lv: _Aizvietot...

en: _Restore Default Fonts
lv: _Atjaunot Noklusētos Fontus

en: _Reverse order
lv: _Apgriezta kārtība

en: _Revert
lv: _Atgriezt

en: _Run
lv: _Palaist

en: _Run Command...
lv: _Palaist Komandu...

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Save All
lv: _Saglabāt Visus

en: _Search
lv: _Meklēt

en: _Search for:
lv: _Meklēt:

en: _Show results in Output Window
lv: _Parādīt rezultātus Izvades Logā

en: _Sort
lv: _Kārtot

en: _Spelling Suggestions...
lv: _Pareizrakstības Ieteikumi...

en: _Statusbar
lv: _Statusjosla

en: _Suggestions:
lv: _Ieteikumi:

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: _Tools
lv: _Rīki

en: _Undo
lv: _Atsaukt

en: _Update
lv: _Atjaunināt

en: _Use custom format
lv: _Lietot pašnoteiktu formātu

en: _Use default theme font
lv: _Lietot noklusēto tēmas fontu

en: _View
lv: _Skats

en: _Working directory:
lv: _Darba direktorija:

en: _Wrap around
lv: _Riņķot

en: _minutes
lv: _minūtes

en: dialog1
lv: dialogs1

en: gedit application
lv: gedit aplikācija

en: gedit automation factory
lv: gedit automatizācijas ražotne

en: gedit cannot handle %s: locations in write mode.
lv: gedit nespēj pārvaldīt %s: lokācijas rakstīšanas režīmā.

en: gedit cannot handle this kind of location in write mode.
lv: gedit nevar pārvaldīt šāda veida lokāciju rakstīšanas režīmā.

en: gedit: Document Info plugin
lv: gedit: Dokumenta Info iespraudnis

en: gedit: Shell Output plugin
lv: gedit: Čaulas Izvades iesraudnis

en: label
lv: etiķete
