gnome-applets - en to lv translation catalogue (381 entries)

en:  mounted
lv:  montēts

en:  not mounted
lv:  nav montēts

en: " reported:
lv: " ziņots:

en: %#.1fMb received / %#.1fMb sent / time: %.1d:%.2d
lv: %#.1fMb saņemts / %#.1fMb nosūtīts / laiks: %.1d:%.2d

en: %s:
    %d%% in use
lv: %s:
    %d%% izmantoti

en: (C) 1997 The Free Software Foundation
    (C) 2001 Chris Phelps (GNOME 2 Port)
lv: © 1997 Brīvās Programmatūras Fonds
    © 2001 Chris Phelps (GNOME 2 Ports)

en: (C) 1998-2000 Free Software Foundation
lv: © 1998-2000 Brīvās Programmatūras Fonds

en: (C) 1999-2001 The GNOME Hackers
lv: © 1999-2001 The GNOME Hakeri

en: (C) 2000 The Gnulix Society, (C) 2002 Free Software Foundation
lv: © 2000 The Gnulix Society, © 2002 Brīvās Programmatūras Fonds

en: (C) 2001 Richard Hult
lv: © 2001 Richard Hult

en: (C) 2001, 2002 Free Software Foundation
lv: © 2002, 2002 Brīvās Programmatūras Fonds

en: (No
lv: (Nē

en: A goofy little xeyes clone for the GNOME panel.
lv: Kičīgi mazs xeyes klons GNOME panelim.

en: A set of eyeballs for your panel
lv: Pārītis acu jūsu panelim

en: A system load indicator
lv: Sistēmas noslodzes indikātors

en: Accessories
lv: Aksesuāri

en: Add New Macro
lv: Pievienot Jaunu Makro

en: Address Entry
lv: Adreses Ieraksts

en: Adjust the sound volume
lv: Noregulēt skaņas līmeni

en: Advanced
lv: Plašāk

en: Amusements
lv: Izklaides

en: An error occured while launching the Suspend command: %s
    Please try to correct this error
lv: Atgadījās kļūda, palaižot Iemidzināšanas komandu: %s
    Lūdzu mēģiniet izlabot šo kļūdu

en: An error occured.
    
    Keymap `%s' is not supported on this system. Please choose another keymap.
    
    The command was: %s
lv: Atgadījās kļūda.
    
    Taustiņkarte `%s' netiek atbalstīta šajā sistēmā. Lūdzu izvēlieties citu taustiņkarti.
    
    Komanda bija: %s

en: An error occured.
    
    Unable to load keymap `%s', probably because command `xmodmap' could not be located in your PATH.
    
    The command was: %s
lv: Atgadījās kļūda.
    
    Nespēju ielādēt taustiņkarti `%s', iespējams tāpēc, ka komanda `xmodmap' nav atrodama jūsu PATH.
    
    Komanda bija: %s

en: Appearance
lv: Izskats

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
lv: Paneļprogramma iekārtu partīciju montēšanai un nomontēšanai.

en: Battery Charge Monitor
lv: Baterijas Uzlādes Pārraugs

en: Battery Charge Monitor Preferences
lv: Baterijas Uzlādes Pārrauga Preferences

en: Battery Status Utility
lv: Baterijas Statusa Utilīta

en: Battery fully re-charged
lv: Baterija pilnīgi uzlādētas

en: Battery is now fully re-charged!
lv: Baterija ir pilnībā uzlādēta!

en: Battery low (%d%%) and AC is offline
lv: Baterijas līmenis ir zems (%d%%) un Maiņstrāva (AC) ir atslēgta.

en: Battery power low
lv: Baterija gandrīz tukša

en: Battery: %d%% (%s)
lv: Baterija: %d%% (%s)

en: Battery: Not present
lv: Baterija: Nav

en: Battstat Factory
lv: Battstat Ražotne

en: Beep on group switch
lv: Pikstiens pie grupas pārslēgšanas

en: Behavior
lv: Uzvedība

en: Blowing dust
lv: Ļoti spēcīgi putekļi

en: Blowing sand
lv: Smilšu putenis

en: Blowing snowfall
lv: Ļoti spēcīgs sniegputenis

en: Blowing sprays
lv: Smidināšana ar vēju

en: Broken clouds
lv: Mainīgs mākoņu daudzums

en: Browser
lv: Pārlūks

en: CD Player
lv: CD Atskaņotājs

en: CD Player Applet Factory
lv: CD Atskaņotāja Paneļprogrammas Ražotne

en: CD Player Preferences
lv: CD Atskaņotāja Preferences

en: CPU Load
lv: CPU Noslodze

en: Calm
lv: Mierīgs

en: Can't open the APM device!
    
    Make sure you have read permission to the
    APM device.
lv: Nevaru atvērt APM iekārtu!
    
    Pārliecinieties, vai jums ir nolasīšanas atļaujas uz
    APM iekārtu.

en: Cd Recorder
lv: Cd Rakstītājs

en: Change
lv: Izmainīt

en: Change the keyboard layout
lv: Mainīt tastatūras izkārtojumu

en: Character Palette
lv: Rakstzīmju Palete

en: Character Palette Preferences
lv: Rakstzīmju Paletes Preferences

en: Charging
lv: Lādējas

en: Charpicker Applet Factory
lv: Charpicker Paneļprogrammas Ražotne

en: Choose the default group (for newly created windows).
lv: Izvēlaties noklusēto grupu (no jauna izveidotajos logos).

en: Clear Sky
lv: Tīras Debesis

en: Click this button for the list of previous commands
lv: Klikšķiniet šo pogu, lai iegūtu sarakstu ar iepriekšējām komandām

en: Click this button to Play or Pause the CD
lv: Klikšķiniet šo pogu, lai Atkaņotu vai Pauzētu CD

en: Click this button to Play the next track in the CD
lv: Klikšķiniet šo pogu, lai Atskaņotu nākošo celiņu no CD

en: Click this button to Play the previous track in the CD
lv: Klikšķiniet šo pogu, lai Atskaņotu iepriekšējo celiņu no CD

en: Click this button to Stop playing the CD
lv: Klikšķiniet šo pogu, lai Apturētu CD spēlēšanu

en: Click this button to eject the CD
lv: Klikšķiniet šo pogu, lai izbīdītu CD

en: Click this button to start the browser
lv: Klikšķināt šo pogu, lai palaistu pārluku

en: Click to Enter Weather.com
lv: Klikšķiniet, lai ieietu Weather.com

en: Co_mmand:
lv: Ko_anda:

en: Colors
lv: Krāsas

en: Command Line
lv: Komandrinda

en: Command Line Preferences
lv: Komandrindas Preferences

en: Command line
lv: Komandrinda

en: Command line _background:
lv: Komandrindas _fons:

en: Command line _foreground:
lv: Komandrindas _priekšplāns:

en: Con_firm connection
lv: A_pstiprināt savienojumu

en: Conditions:
lv: Apstākļi:

en: Copyright (C) 1998
lv: Autortiesības © 1998

en: Copyright (C) 1999 Dave Camp
lv: Autortiesības © 1999 Dave Camp

en: Copyright (c)1999 by S. Papadimitriou
lv: Autortiesības © 1999 S. Papadimitriou

en: Critical
lv: Kritisks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Debug level
lv: Atkļūdošanas līmenis

en: Default group, assigned on window creation
lv: Noklusētā grupa, piešķirta pie loga izveidošnas

en: Detailed forecast not available for this location.
    Please try the state forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
lv: Detalizēta laika prognoze nav pieejama šai lokācijai.
    Lūdzu mēģiniet parasto prognozi; ņemiet vērā ka IWIN prognozes ir pieejamas tikai ASV pilsētām.

en: Device Path
lv: Ceļš Uz Iekārtu

en: Dew point:
lv: Rasas punkts:

en: Disabled
lv: Deaktivizēts

en: Disk Mounter
lv: Disku Montieris

en: Disk Mounter Preferences
lv: Disku Montiera Preferences

en: Displa_y only symbols and price
lv: Pa_rādīt tikai simbolus un cenu

en: Display
lv: Attēlot

en: Do you want to connect?
lv: Vai jūs vēlaties savienoties?

en: Drifting dust
lv: Mainīgs putekļu daudzums

en: Drifting sand
lv: Klejojošas smiltis

en: Drifting snow
lv: Mainīgs sniega daudzums

en: Drive Mount Applet Factory
lv: Iekārtu Montēšanas Paneļprogrammas Ražotne

en: Drivemount command failed.
    "
lv: Drivemount komanda neizdevās.
    "

en: Drizzle
lv: Smalks lietus

en: Dust
lv: Putekļi

en: Dust whirls
lv: Putekļu virpuļi

en: Dust whirls in the vicinity
lv: Gaidāmi putekļu virpuļi

en: Duststorm
lv: Putekļu vētra

en: Duststorm in the vicinity
lv: Gaidāma putekļu vētra

en: East
lv: Austrumu

en: East - NorthEast
lv: Austrumu - Ziemeļaustrumu

en: East - Southeast
lv: Austrumu - Dienvidaustrumu

en: Edit Keyboard
lv: Rediģēt Tastatūru

en: Eject
lv: Izbīdīt

en: Elapsed time
lv: Aizritējušais laiks

en: Enable _radar map
lv: Aktivizēt _radara karti

en: Enter the URL
lv: Ievadiet URL

en: Error syncing config data: %s
lv: Kļūda sinhronizējot konfigurācijas datus: %s

en: F_ree
lv: B_rīvi

en: Factory for CD player applet
lv: CD atskaņotāja paneļprogrammas ražotne

en: Factory for creating the weather applet.
lv: Ražotne laika ziņu paneļprogrammas veidošanai.

en: Factory for drive mount applet
lv: Iekārtu montēšanas paneļprogrammas ražotne

en: Failed to access configuration source(s): %s
lv: Neizdevās piekļūt konfigurācijas avotam(iem): %s

en: Failed to get METAR data.
lv: Neizdevās dabūt METAR datus.

en: Failed to init GConf: %s
lv: Neizdevās init GConf: %s

en: Few clouds
lv: Daži mākoņi

en: Few ice pellets
lv: Dažas ledus lodītes

en: Flag
lv: Karogs

en: Flag and Label
lv: Karogs un Etiķete

en: Floppy
lv: Diskete

en: Fog
lv: Migla

en: Fog in the vicinity
lv: Gaidāma Migla

en: Forecast
lv: Prognoze

en: Freezing drizzle
lv: Saldējoša smidzināšana

en: Freezing fog
lv: Saldējoša migla

en: Freezing rain
lv: Saldējošs lietus

en: Funnel cloud
lv: Dūmu mākonis

en: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL is set, not installing schemas
lv: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL ir iestatīts, neinstalēju shēmas

en: GKB Factory
lv: GKB Ražotne

en: GKB Home Page (http://projects.gnome.hu/gkb)
lv: GKB Mājas Lapa (http://projects.gnome.hu/gkb)

en: GNOME Weather
lv: GNOME Laiks

en: General
lv: Vispārēji

en: Get continuously updated stock quotes
lv: Esi informēts par jaunākajām akciju cenām

en: Geyes Applet Factory
lv: Geyes Paneļprogrammas Ražotne

en: Gnome Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
lv: Gnome Paneļa paneļprogramma, lai izvēlētos dīvainas rakstzīmes, kas nav uz jūsu tastatūras. Izlaista saskaņā ar GNU General Public License.

en: Gtik Applet Factory
lv: Gtik Paneļprogrammas Ražotne

en: Gweather Applet Factory
lv: Gweather Paneļprogrammas Ražotne

en: Hail
lv: Krusa

en: Hail showers
lv: Krusas birums

en: Hailstorm
lv: Krusas vētra

en: Hard Disk
lv: Cietais Disks

en: Haze
lv: Dūmaka

en: Heavy drizzle
lv: Spēcīgs smalks lietus

en: Heavy duststorm
lv: Spēcīga putekļu vētra

en: Heavy ice pellets
lv: Spēcīgas ledus lodītes

en: Heavy sandstorm
lv: Spēcīga smilšu vētra

en: Heavy snow
lv: Spēcīga snigšana

en: Heavy snow grains
lv: Spēcīgi sniega graudi

en: High
lv: Augsts

en: History
lv: Vēsture

en: Humidity:
lv: Mitrums:

en: I_dle
lv: Dī_kstāvē

en: Ice crystals
lv: Ledus kristāli

en: Ice pellet storm
lv: Ledus lodīšu vētra

en: Ice pellets
lv: Ledus lodītes

en: Insert characters
lv: Ievietot rakstzīmes

en: Insert special characters
lv: Ievietot speciālas rakstzīmes

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Jaz Drive
lv: Jaz Iekārta

en: Keep and manage separate group per window
lv: Paturēt un pārvaldīt atsevišķu grupu katram logam

en: Keep separate group for each application window.
lv: Uzturēt atsevišķu grupu katram aplikācijas logam.

en: Keep the state of indicators separately for each application window.
lv: Uzturēt atsevišķu indikatoru stāvokli katram aplikācijas logam.

en: Keyboard Layout Switcher
lv: Tastatūras Izkārtojuma Pārslēgs

en: Keyboard Layout Switcher Preferences
lv: Tastatūras Izkārtojumu Pārslēga Preferences

en: Keyboards (select and press add)
lv: Tastatūras (izvēlieties un nospiediet Pievienot)

en: Label
lv: Etiķete

en: Light rain
lv: Neliels lietus

en: Light snow
lv: Viegla snigšana

en: Light snow grains
lv: Viegli sniega graudi

en: Load Average
lv: Vidējā Noslodze

en: Location
lv: Lokācija

en: Location view
lv: Lokācijas skats

en: Low
lv: Zems

en: Macros
lv: Makross

en: Memory
lv: Atmiņa

en: Memory Load
lv: Atmiņas Noslodze

en: Mini-Commander applet
lv: Mini-Commander paneļprogramma

en: MiniCommander Applet Factory
lv: MiniCommander Paneļprogrammas Ražotne

en: Mist
lv: Dūmaka

en: Modem Lights
lv: Modema Gaismas

en: Modem Lights Preferences
lv: Modema Gaismu Preferences

en: Moderate drizzle
lv: Mērens smalks lietus

en: Moderate ice pellets
lv: Mērenas ledus lodītes

en: Moderate rain
lv: Mērens lietus

en: Moderate snow
lv: Mērena snigšana

en: Moderate snow grains
lv: Mēreni sniega graudi

en: Monitor a laptop's remaining power
lv: Pārrauga portatīvā datora atlikušo enerģiju

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
lv: Novēro un ziņo par pašreizējiem laikam apstākļiem un prognozēm

en: Monitor the quality of a wireless network link
lv: Novērot bezvadu tīkla saites kvalitāti

en: Monitored Resources
lv: Pārraudzītie Resursi

en: Mount local disks and devices
lv: Montē lokālos diskus un iekārtas

en: Multimedia
lv: Multimedija

en: Must set the GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable
lv: Jāiestata GCONF_CONFIG_SOURCE vides mainīgais

en: N_ice
lv: J_auks

en: Net Load
lv: Tīkla Noslodze

en: Network
lv: Tīkls

en: Next Track
lv: Nākošais Celiņš

en: No Wireless Devices
lv: Nav Bezvadu Iekārtu

en: North
lv: Ziemeļu

en: North - NorthEast
lv: Ziemeļu - Ziemeļaustrumu

en: North - Northwest
lv: Ziemeļu - Ziemeļrietumu

en: Northeast
lv: Ziemeļaustrumu

en: Northwest
lv: Ziemeļrietumu

en: O_utline
lv: Apri_se

en: Options
lv: Opcijas

en: Overcast
lv: Apmācies

en: Panel applet for playing audio CDs
lv: Paneļprogramma audio CD atskaņošanai

en: Partial fog
lv: Pa daļai migla

en: Patches of fog
lv: Vietām migla

en: Pick a color
lv: Izvēlies krāsu

en: Play / Pause
lv: Atskaņot / Pauze

en: Press a key or press Esc to cancel
lv: Spied taustiņu vai Esc, lai atsauktu

en: Press the hotkey to switch between layouts. The hotkey can be set through Properties dialog
lv: Spiežiet karsto taustiņu, lai pārslēgtos starp izkārtojumiem. Karstais taustiņš var tikt uzstādīts Rekvizītu dialogā

en: Pressure:
lv: Spiediens:

en: Previous Track
lv: Iepriekšējais Celiņš

en: Processor
lv: Procesors

en: Produces keyboard layout switcher applets.
lv: Veido tastatūras izkārtojuma pārslēdzēja paneļprogrammas.

en: Rain
lv: Lietus

en: Rain showers
lv: Lietusgāzes

en: Released under the GNU General Public License.
    
    An applet for monitoring local weather conditions.
lv: Izlaista saskaņā ar GNU General Public License.
    Paneļprogramma laika apstākļu ziņošanai.

en: Released under the GNU general public license.
    A modem status indicator and dialer.
    Lights in order from the top or left are Send data and Receive data.
lv: Izlaists zem GNU General Public License.
    Modema statusa indikātors un zvanītājs.
    Gaismas secībā no augšas vai no kreisās puses ir Sūtīt datus un Saņemt datus.

en: Resource
lv: Resurss

en: Retrieval failed
lv: Ieguve neizdevās

en: S_ystem
lv: S_istēma

en: Sand
lv: Smiltis

en: Sandstorm
lv: Smilšu vētra

en: Sandstorm in the vicinity
lv: Tuvojas smilšu vētra

en: Save/restore _indicators with group
lv: Saglabāt/atjaunot _indikatorus ar grupu

en: Save/restore indicators together with layout groups
lv: Saglabāt/atjaunot indokatorus kopā ar izkārtojuma grupām

en: Scattered clouds
lv: Izkliedēti mākoņi

en: Scroll _left to right
lv: Ritināt no _kreisās puses uz labo

en: Secondary groups
lv: Sekundārās grupas

en: See the ForeCast Details
lv: Apskatīt Prorgnozes Detaļas

en: Select Keyboard
lv: Izvēlieties Tastatūru

en: Select Location from the list
lv: Izvēlies Lokāciju no saraksta

en: Select icon for mounted
lv: Izvēlies ikonu piemontētam

en: Select icon for unmounted
lv: Izvēlies ikonu nomontētam

en: Separate _group for each window
lv: Atsevišķa _grupa katram logam

en: Set default list value for %s
lv: Iestati noklusēto saraksta vērtību priekš %s

en: Set the device path here
lv: Šeit uzstādīt ceļu uz iekārtu

en: Sh_ared
lv: Da_līts

en: Shallow fog
lv: Neliela migla

en: Sho_w connect time and throughput
lv: Parā_dīt savienojuma laiku un caurlaidi

en: Show fram_e
lv: Parādīt ietva_ru

en: Show han_dle
lv: Parādīt ro_kturi

en: Show layout names instead of group names
lv: Parādīt izkārtojumu nosaukumus grupu nosaukumu vietā

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
lv: Parādīt izkārtojumu nosaukumus grupu nosaukumu vietā (tikai XFree versijām, kas atbalsta vairākus izkārtojumus)

en: Show signal strength in _percentage
lv: Parādīt signāla pretestību _procentuāli

en: Showers of ice pellets
lv: Ledus lodīšu krusa

en: Showers of small hail
lv: Nelielas krusas birums

en: Skip backward
lv: Palaist atpakaļ

en: Skip forward
lv: Palaist uz priekšu

en: Sky:
lv: Debesis:

en: Small hail
lv: Neliela krusa

en: Small hailstorm
lv: Neiela vētra ar krusu

en: Smoke
lv: Dūmi

en: Snow
lv: Sniegs

en: Snow showers
lv: Sniega krišana

en: Snowstorm
lv: Sniega vētra

en: South
lv: Dienvidu

en: South - Southeast
lv: Dienvidu - Dienvidaustrumu

en: South - Southwest
lv: Dienvidu - Dienvidrietumu

en: Southeast
lv: Dienvidaustrumu

en: Southwest
lv: Dienvidrietumu

en: Spinbutton for updating
lv: Vērpjpoga atjaunināšanai

en: Squall
lv: Brāzmas

en: Start program
lv: Sākt programmu

en: State forecast not available for this location.
    Please try the detailed forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
lv: Laika prognoze nav pieejama šai lokācijai.
    Lūdzu pamēģiniet detalizēto prognozi; atcerieties, ka IWIN prognozes ir pieejamas tikai Savienoto Valstu pilsētām.

en: Stock Ticker
lv: Akciju Ziņotājs

en: Stock Ticker
    Get continuously updated stock quotes
lv: Akciju Ziņotājs
    Esi informēts par jaunāko akciju tirgū

en: Stock Ticker Preferences
lv: Akciju Ziņotāja Preferences

en: Stop
lv: Apturēt

en: Suspend command wasn't setup correctly in the preferences.
    Please change the preferences and try again.
lv: Iemidzināšanas komanda netika pareizi uzstādīta preferencēs.
    Lūdzu izmainiet preferences un mēģiniet vēlreiz.

en: Swap Load
lv: Maiņatmiņas Noslodze

en: Symbols
lv: Simboli

en: Sys_tem monitor update interval:
lv: Sis_tēmas pārrauga atjaunināšanas intervāls:

en: System Monitor
lv: Sistēmas Pārraugs

en: System Monitor Preferences
lv: Sistēmas Pārrauga Preferences

en: System is running on AC power
lv: Sistēma izmanto maiņstrāvu (AC)

en: System is running on AC power
    Battery: %d%% (%s)
lv: Sistēma izmanto (AC) maiņstrāvu
    Baterija: %d%% (%s)

en: System is running on AC power. Battery: %d%% (%s)
lv: Sistēma izmanto maiņstrāvas enerģiju. Baterija: %d%% (%s)

en: System is running on AC power. Battery: Not present
lv: Sistēma izmanto (AC) maiņstrāvas enerģiju. Baterija: Nav

en: System is running on battery power
lv: Sistēma izmanto bateriju enerģiju

en: System is running on battery power
    Battery: %d%% (%s)
lv: Sistēma izmanto baterijas enerģiju
    Baterija: %d%% (%s)

en: System is running on battery power. Battery: %d%% (%s)
lv: Sistēma izmanto baterijas enerģiju. Baterija: %d%% (%s)

en: System is running on battery power. Battery: Not present
lv: Sistēma izmanto baterijas enerģiju. Baterija: Nav

en: System m_onitor height:
lv: Sistēmas pār_rauga augstums:

en: System m_onitor width:
lv: Sistēmas pār_rauga platums:

en: Temperature:
lv: Temperatūra:

en: Text
lv: Teksts

en: The APM Management subsystem seems to be disabled.
    Try executing "apm -e 1" (FreeBSD) and see if 
    that helps.
lv: APM Pārvaldīšanas apakšsistēma izskatās deaktivizēta.
    Mēģiniet palaist "apm -e 1" (FreeBSD) un skatīties vai 
    tas palīdz.

en: The CD Player applet is a simple audio CD player for your panel
lv: CD Atskaņotāja paneļprogramma ir vienkāršs audio CD atskaņotājs jūsu panelim

en: The applet will not work properly (if at all).
lv: Paneļprogramma nestrādās kā nākas (ja vispār strādās).

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
lv: Acis skatās peles kursora virzienā.

en: The volume control lets you set the volume level for your desktop
lv: Skaļuma kontrole ļauj jums regulēt jūsu datora skaļumu

en: The volume control lets you set the volume level for your desktop.
lv: Skaļuma kontrole ļauj jums regulēt jūsu datora skaļumu.

en: There doesn't seem to be any wireless devices configured on your system.
    Please verify your configuration if you think this is incorrect.
lv: Neizskatās, ka jūsu sistēmā būtu nokonfigurētas kādas bezvadu iekārtas.
    Lūdzu pārbaudiet savu konfigurāciju, ja domājat, ka šis nav pareizi.

en: This applet adds a command line to the panel
lv: Šī paneļprogramma panelim pievieno komandrindu

en: This applet switches between keyboard maps using setxkbmap or xmodmap.
    Mail me your flag and keyboard layout if you want support for your locale (my email address is shooby@gnome.hu).
    So long, and thanks for all the fish.
    Thanks for Balazs Nagy (Kevin) <julian7@iksz.hu> for his help and Emese Kovacs <emese@gnome.hu> for her solidarity, help from guys like KevinV.
    Shooby Ban <shooby@gnome.hu>
lv: Šī paneļprogramma pārslēdzas starp tastatūras kartēm, izmantojot setxkbmap vai xmodmap.
    Sūtiet man jūs savu karogu un klaviatūras izkārtojumu, ja jūs gribat, lai jūsu lokāle tiktu atbalstīta (mana epasta adrese shooby@gnome.hu).
    Visu gaišu, un paldies visiem par zivi.
    Paldies par palīdzību Balazs Nagy (Kevin) <julian7@iksz.hu> un Emese Kovacs <emese@gnome.hu> par viņas solidaritāti, kā arī paldies tādiem pušiem kā KevinV.
    Shooby Ban <shooby@gnome.hu>

en: This program connects to a popular site and downloads current stock quotes.  The GNOME Stock Ticker is a free Internet-based application.  It comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.  Do not use the GNOME Stock Ticker for making investment decisions; it is for informational purposes only.
lv: Šī programma savienojas ar populāru lapu un lejupielādē pašreizējās akciju cenas. GNOME Akciju Ziņotājs ir brīva, Internet bāzēta aplikācija. Tai nav galīgi NEKĀDAS GARANTIJAS. Nelietojiet GNOME Akciju Ziņotāju, lai lemtu par investīcijām, tas ir tikai informācijas nolūkos.

en: This utility shows the status of a wireless link.
lv: Šī utilīta parāda bezvadu saites statusu.

en: Tornado
lv: Tornādo

en: Track number
lv: Celiņa numurs

en: Type a command here and Gnome will execute it for you
lv: Ievadiet komandu šeit, un Gnome to jums izpildīs

en: URL link Button
lv: URL saites Poga

en: U_se ISDN
lv: Lie_tot ISDN

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown observation time
lv: Nezināms novērojuma laiks

en: Unknown precipitation
lv: Nezināmi nokrišņi

en: Update spin button
lv: Atjaunināšanas vērpjpoga

en: Updating...
lv: Atjauninu...

en: Use Up/Down arrow keys to change volume
lv: Lietojiet Uz Leju/Uz Augšu bultas, lai regulētu skaļumu

en: Use _Default
lv: Lietot _Noklusēto

en: Use _automount friendly status test
lv: Lietot _automont draudzīgā statusa testu

en: Use _metric system units
lv: Lietot _metriskās sistēmas vienības

en: Use cus_tom address for radar map
lv: Lietot pie_lāgotu adresi radara kartei

en: Utility
lv: Utilīta

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Volcanic ash
lv: Vūlkāniskie pelni

en: Volume Control
lv: Skaļuma Kontrole

en: Volume Control (muted)
lv: Skaļuma Kontrole (noklusēta)

en: Volume Controller
lv: Skaļuma Kontrolētājs

en: Weather Preferences
lv: Laika Preferences

en: Weather Report
lv: Laika Ziņas

en: WeatherInfo missing location
lv: WeatherInfo iztrūkst lokācija

en: West
lv: Rietumu

en: West - Northwest
lv: Rietumu - Ziemeļrietumu

en: West - Southwest
lv: Rietumu - Dienvidrietumu

en: Wind:
lv: Vējš:

en: Wireless Link Monitor
lv: Bezvadu Saites Novērotājs

en: Wireless Link Monitor Preferences
lv: Bezvadu Saites Uzrauga Preferences

en: You are currently connected.
    Do you want to disconnect?
lv: Jūs esat šobrīd savienojies.
    Vai vēlaties atvienoties?

en: You may not specify duplicate patterns
lv: Jūs nevarat noteikt dubultus rakstus

en: You must specify a command
lv: Jums jānorāda komanda

en: You must specify a pattern
lv: Jums jānorāda raksts

en: You must specify a pattern and a command
lv: Jums jānorāda raksts un komanda

en: Your platform is not supported!
lv: Jūsu platforma nav atbalstīta!

en: Zip Drive
lv: Zip Iekārta

en: _About...
lv: _Par...

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Appearance:
lv: _Izskats:

en: _Background
lv: _Fons

en: _Browse...
lv: _Lūkoties...

en: _Buffers
lv: _Buferi

en: _Delete Macro
lv: _Dzēst Makro

en: _Device:
lv: Ie_kārta:

en: _Eject
lv: _Izbīdīt

en: _Enable scroll buttons
lv: _Ieslēgt ritināšanas pogas

en: _Forecast
lv: _Prognoze

en: _Free
lv: _Brīvi

en: _Groups
lv: _Grupas

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Label:
lv: _Etiķete:

en: _Memory
lv: _Atmiņa

en: _Mute
lv: _Kluss

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Network
lv: _Tīkls

en: _Preferences...
lv: P_references...

en: _Processor
lv: _Procesors

en: _Properties...
lv: _Rekvizīti...

en: _Scale size to panel
lv: _Mērogot izmēru panelī

en: _Suspend Computer...
lv: _Iemidzināt Datoru...

en: _Update
lv: _Atjaunināt

en: _Use default theme colors
lv: _Lietot noklusētās tēmas krāsas

en: _Used
lv: _Izmantoti

en: _User
lv: _Lietotājs

en: _Verify owner of lock file
lv: _Pārbaudīt lock faila īpašnieku

en: _Visit Weather.com
lv: _Apmeklēt Weather.com

en: inHg
lv: collasHg

en: kilometers
lv: kilometri

en: knots
lv: mezgli

en: kph
lv: km/s

en: miles
lv: jūdzes

en: milliseconds
lv: milisekundes

en: not connected
lv: nav savienots

en: pixels
lv: pikseļi

en: warning: this version of gmix was compiled with a different version of
    soundcard.h.
lv: brīdinājums: šī gmix versija ir kompilēta ar citu soundcard.h
    versiju.
