gnome-games - en to lv translation catalogue (480 entries)

en: "Four in a row" for GNOME, with a computer player driven by Giuliano Bertoletti's Velena Engine.
lv: "Četri rindā" priekš GNOME ar datora spēlētāju, ko vada Giuliano Bertoletti Velena Dzinējs.

en: %s! -- You're up.
lv: %s! -- Jūsu kārta.

en: '%s' with safe moves
lv: '%s' ar drošiem gājieniem

en: '%s' with super-safe moves
lv: '%s' ar sevišķi-drošajiem gājieniem

en: ... Game paused ...
lv: ... Spēle nopauzēta ...

en: 3 of a Kind [total]
lv: 3 Vienādi [kopā]

en: 4 of a Kind [total]
lv: 4 Vienādi [kopā]

en: A counter drops
lv: Skaitītāja nomešana

en: Aisleriot can't load the file: 
    %s
    
    Please check your Aisleriot installation
lv: Aisleriot nevar ielādēt failu: 
    %s
    
    Lūdzu pārbaudiet savu Aisleriot instalāciju

en: Already used! Where do you want to put that?
lv: Jau izlietots! Kur jūs vēlaties to novietot?

en: Always in the center
lv: Vienmēr centrā

en: Animate
lv: Animēt

en: Animation
lv: Animācija

en: Atari like scrolling
lv: Atrari rindiņu ritināšana

en: Bad Move
lv: Slikts Gājiens

en: Bakers dozen
lv: Velna ducis

en: Bakers game
lv: Maiznieka spēle

en: Beleaguered castle
lv: Aplenktā pils

en: Block ten
lv: Bloks desmit

en: Blue
lv: Zils

en: Board size
lv: Laukuma lielums

en: Bonus
lv: Bonuss

en: Bonus Appears
lv: Bonus Parādās

en: Bristol
lv: Bristole

en: Calculate random die throws (debug)
lv: Kalkulēt gadījuma tīšos zaudējumus (atkļūdot)

en: Camelot
lv: Kamelots

en: Can't load the image: 
    %s
    
    Please check your gnome-games installation
lv: Nevaru ielādēt attēlu: 
    %s
    
    Lūdzu pārbaudi savu gnome-games instalāciju

en: Can't move there!
lv: Navar pārvietot šeit!

en: Card back:
lv: Kārts muguriņa:

en: Cave:
lv: Ala:

en: Caves
lv: Alas

en: Chance [total]
lv: Veiksme [kopā]

en: Cheater! Any high scores will not be recorded.
lv: Krāpnieks! Nekādi rezultāti netiks pierakstīti.

en: Chessboard
lv: Šaha galdiņš

en: Cleaning up connection
lv: Organizēju savienojumu

en: Clock
lv: Pūlkstenis

en: Collect all diamonds and find exit
lv: Savāc visus dimantus un atrodi izeju

en: Complete
lv: Pilna

en: Computer Opponents
lv: Datoru oponenti

en: Computer playing for %s
lv: Dators spēlē priekš %s

en: Congratulations!!! You have won!
lv: Apsveicu!!! Tu Uzvarēji!!!

en: Congratulations, You Have Defeated the Robots!! 
    But Can You do it Again?
lv: Apsveicu, Jūs Esat Sakāvis Robotus!! 
    Bet Vai Varat Izdarīt To Vēlreiz?

en: Congratulations, you win!
lv: Apsveicu, jūs uzvarējāt!

en: Connection failed
lv: Savienojums neizdevās

en: Connection in progress...
lv: Savienojums attīstībā...

en: Connection succeeded, waiting for opponent
lv: Savienojums veiksmīgs, gaidu pretinieku

en: Consider moving something into an empty slot
lv: Lūdzu ievieto kaut ko tukšajā spraugā

en: Consistency is key
lv: Konsekvence ir pamatjēga

en: Could not find '%s' pixmap file
lv: Nevarēju atrast '%s' pikseļkartes failu

en: Could not find '%s' pixmap file for Iagno
lv: Nevarēju atrast '%s' pikseļkartes failu priekš Iagno

en: Could not find '%s' pixmap file for gataxx
lv: Nevarēju atrast '%s' pikseļkartes failu priekš gataxx

en: Could not find the theme:
    %s
    
    Please check your Same GNOME installation.
lv: Nevarēju atrast tēmu:
    %s
    
    Lūdzu pārbaudiet Same GNOME instalāciju

en: Could not find the theme: 
    %s
    
    Please check your gnome-games installation
lv: Nevaru atrast tēmu: 
    %s
    
    Lūdzu pārbaudi savu gnome-games instalāciju

en: Cover
lv: Vāks

en: Current game will complete with original number of players.
lv: Pašreizējā spēle tiks izspēlēta ar oriģinālo spēlētāju skaitu.

en: Custom
lv: Pēc izvēles

en: Dark
lv: Tumšie

en: Dark must pass, Light's move
lv: Tumšajam jāizlaiž, Gaišā gājiens

en: Dark player wins!
lv: Uzvar tumšais spēlētājs!

en: Dark's move
lv: Tumšā gājiens

en: Dark:
lv: Tumšais:

en: Deal a card
lv: Izdalīt kārti

en: Deal a card from the deck
lv: Izdalīt kārti no kavas

en: Deal a new card from the deck
lv: Izdalīt jaunu karti no kavas

en: Deal a new game
lv: Izdalīt jaunu spēli

en: Deal another card
lv: Izdalīt citu kārti

en: Deal another round
lv: Izdalīt vēlreiz

en: Deal the cards
lv: Izdalīt kārtis

en: Default caves
lv: Noklusētās alas

en: Delay between rolls
lv: Aizture starp metieniem

en: Delay computer moves
lv: Aizturēt datora gājienus

en: Density of blocks in a pre-filled row:
lv: Bloku blīvums iepriekš aizpildītajās rindās:

en: Device
lv: Iekārta

en: Diamond mine
lv: Dimantu šahta

en: Diamonds:
lv: Dimanti:

en: Digital joystick emulation
lv: Digitālā kursorsviras emulācija

en: Display computer thoughts
lv: Parādīt datora domas

en: Doublets
lv: Dublikāti

en: Drawn
lv: Dalīt

en: Drawn game!
lv: Izdalīt!

en: Drop marble
lv: Nomest marmoru

en: Eagle wing
lv: Ērgļa spārns

en: Easthaven
lv: Austrumdebesis

en: Eat Bonus
lv: Ēst Bonusu

en: Eight off
lv: Astoņi nost

en: Elevator
lv: Lifts

en: Enable _sound
lv: Aktivizēt _skaņu

en: Enable or disable sound
lv: Aktivizēt vai deaktivizēt skaņu

en: Error occurred during connect attempt.
lv: Atgadījās kļuda pieslēgšanās mēģinājuma laikā.

en: Error occurred during write.
lv: Atgadījās kļūda rakstīšanas laikā.

en: Escalator
lv: Eskalators

en: Extra Life
lv: Papildus Dzīvība

en: Fill Screen
lv: Aizpildīt Ekrānu

en: Filling game widget...
lv: Aizpildu spēles logdaļu...

en: Finger-twitching good
lv: Pirkstu veiklības treniņam

en: First law
lv: Pirmais likums

en: Fishing wire makes bad dental floss
lv: No makšķerauklas nesanāk labs zobu diegs

en: Flags:
lv: Karodziņi:

en: Flip final results
lv: Apmest beigu rezultātus

en: Fortress
lv: Cietoksnis

en: Fortunes
lv: Laimes

en: Fourteen
lv: Četrpatsmit

en: Full House [25]
lv: Pilna Māja [25]

en: GNOME Mines
lv: GNOME Mīnas

en: GNOME Mines Preferences
lv: GNOME Mīnu Preferences

en: GNOME Robots
lv: GNOME Roboti

en: GNOME Robots Game
lv: GNOME Robotu spēle

en: GNOME Robots II
lv: GNOME Roboti II

en: GNOME Robots Preferences
lv: GNOME Robotu Preferences

en: GNOME Stones
lv: GNOME Akmeņi

en: GNOME port of the once-popular Color Lines game
lv: GNOME ports kādreiz tik populārajai Krāsu Līniju spēlei

en: Game
lv: Spēle

en: Game Number:
lv: Spēles Numurs:

en: Game Over
lv: Spēles Beigas

en: Game Over!
lv: Spēles Beigas!

en: Game _options...
lv: Spēles _opcijas...

en: Game over
lv: Spēles beigas

en: Game over!
lv: Spēle beigusies!

en: Game title
lv: Spēles nosaukums

en: Game to play
lv: Spēle, ko spēlēt

en: Gay gordons
lv: Gajs Gordons

en: Get a hint
lv: Dabūt padomu

en: Get a hint for your next move
lv: Palūgt padomu par jūsu nākamo gājienu

en: Glenwood
lv: Glenvuda

en: Gnibbles Couldn't find pixmap file:
    %s
    
    Please check your Gnibbles instalation
lv: Gnibbles Nevarēja atrast pikseļkartes failu:
    %s
    
    Lūdzu pārbaudiet savu Gnibbles instalāciju

en: Gnibbles couldn't find pixmap file:
    %s
    
    Please check your Gnibbles installation
lv: Gnibbles nevarēja atrast pikseļkartes failu:
    %s
    
    Lūdzu pārbaudiet savu Gnibbles instalāciju

en: Gnibbles couldn't load level file:
    %s
    
    Please check your Gnibbles installation
lv: Gnibbles nevarēja ielādēt līmeņa failu:
    %s
    
    Lūdzu pārbaudiet savu Gnibbles instalāciju

en: Golf
lv: Golfs

en: Grand Total
lv: Kopsumma

en: Gray
lv: Pelēks

en: Green
lv: Zaļš

en: Gypsy
lv: Čigāns

en: Have you read the help file?
lv: Vai tu izlasiji palīdzības failu?

en: Height of grid
lv: Režģa augstums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hint
lv: Padoms

en: Honor pictures:
lv: Goda bildes:

en: Hopscotch
lv: Būdiņu spēle

en: Horizontal:
lv: Horizontāli:

en: Human
lv: Cilvēks

en: Human Players
lv: Cilvēku Spēlētāji

en: I could sure use a backrub right about now...
lv: Es tieši tagad droši varētu lietot backrub...

en: I win!
lv: Es uzvarēju!

en: Iagno server to use
lv: Iagno serveris, ko lietot

en: If you're ever lost and alone in the woods, hug a tree
lv: Ja kādreiz apmaldies un esi viens pats mežā, apkamp koku

en: Image to use as background.
lv: Attēls, ko lietot kā fonu.

en: Image to use for drawing blocks.
lv: Attēls, ko lietot zīmējot blokus.

en: Increasing Number of Robots per Level
lv: Palielina Robotu Skaitu ik Līmeni

en: Increasing Number of Type 1 Robots per Level
lv: Palielina 1. Tipa Robotu Skaitu ik Līmeni

en: Increasing Number of Type 2 Robots per Level
lv: Palielina 2. Tipa Robotu Skaitu ik Līmeni

en: Initial Number of Robots
lv: Sākotnējais Robotu Skaits

en: Initial Number of Safe Teleports
lv: Drošo Teleportu Sākotnējais Skaits

en: Initial Number of Type 1 Robots
lv: Sākotnējais 1. Tipa Robotu Skaits

en: Initial Number of Type 2 Robots
lv: Sākotnējais 2. Tipa Robotu Skaits

en: Invalid game data (move)
lv: Nederīgi spēles daiti (gājiens)

en: Invalid game data (set_peer)
lv: Nederīgi spēles dati (set_peer)

en: Invalid move attempted
lv: Nederīgs gājiens mēģināts

en: Isabel
lv: Izabella

en: Jamestown
lv: Džeimstauna

en: Joker icon:
lv: Džokera ikona:

en: Joystick device:
lv: Kursorsviras iekārta:

en: Jumbo
lv: Džumbo

en: Just because a crosswalk looks like a hopscotch board doesn't mean it is one
lv: Tikai tāpēc ka gājēju pāreja izskatās kā 'klasītes', nenozīmē, ka tāda tā arī ir

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Key press to drop a marble.
lv: Taustiņa nospiediens, lai pārvietotos nomestu marmoru.

en: Key press to move left.
lv: Taustiņa nospiediens, lai pārvietotos pa kreisi.

en: Key press to move right.
lv: Taustiņa nospiediens, lai pārvietotos pa labi.

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Kills Required While Waiting to Get A Safe Teleport
lv: Npieciešamās Nokaušanas Kamēr Gaida, Lai Saņemtu Drošo Teleportu

en: King albert
lv: Karalis alberts

en: Klondike
lv: Klondaika

en: Labyrinth
lv: Labirints

en: Lady jane
lv: Lēdija Džeina

en: Large
lv: Liels

en: Large Straight [40]
lv: Lielā Taisne [40]

en: Level Complete
lv: Līmenis Pabeigts

en: Level completed. Well done.
lv: Līmenis pabeigts. Ļoti labi.

en: Level of Player One
lv: Pirmā Spēlētāja Līmenis

en: Level of Player Two
lv: Otrā Spēlētāja Līmenis

en: Level of black player
lv: Līmenis melnajam spēlētājam

en: Level of white player
lv: Līmenis baltajam spēlētājam

en: Level one
lv: Pirmais līmenis

en: Level three
lv: Trešais limenis

en: Level to start with.
lv: Sākuma līmenis.

en: Level two
lv: Otrais līmenis

en: Level:
lv: Līmenis:

en: Light
lv: Gaišie

en: Light must pass, Dark's move
lv: Gaišajam jāizlaiž, Tumšā gājiens

en: Light player wins!
lv: Uzvar gaišais spēlētājs!

en: Light's move
lv: Gaišā gājiens

en: Light:
lv: Gaišais:

en: Lives:
lv: Dzīvība:

en: Look both ways before you cross the street
lv: Paskaties abos virzienos pirms šķērso ielu

en: Lower Total
lv: Apakšā Kopā

en: Maps
lv: Kartes

en: Match five balls of the same color in a row to score!
lv: Savieto piecas vienādas krāsas bumbiņas vienā rindā, lai uzvarētu!

en: Maximum Number of Robots
lv: Maksimālais Robotu Skaits

en: Maximum Number of Safe Teleports
lv: Maksimālais Drošo Teleportu Skaits

en: Maximum Number of Type 1 Robots
lv: Maksimālais 1. Tipa Robotu Skaits

en: Maximum Number of Type 2 Robots
lv: Maksimālais 2. Tipa Robotu Skaits

en: Maze
lv: Mudžeklis

en: Me
lv: Es

en: Medium
lv: Vidējs

en: Modify the options for this game
lv: Izmainīt šīs spēles opcijas

en: Monitors won't give you Vitamin D -- but sunlight will...
lv: Monitori tev nedos vitamīnu D - bet saule gan...

en: Monte carlo
lv: Monte Karlo

en: Move card from Waste
lv: Pārvietot kārti no Purva

en: Move left
lv: Iet pa kreisi

en: Move right
lv: Iet pa labi

en: Move waste back to stock
lv: Pārvietot purvu atpakaļ uz krājumu

en: Moveable Junkheaps
lv: Pārvietojami

en: Moves:
lv: Gājieni:

en: My second day
lv: Mana otrā diena

en: Neighbor
lv: Kaimiņš

en: Network initialization complete.
lv: Tīkla inicializācija pabeigta.

en: Network shutdown in progress.
lv: Tīkla beidzēšana attīstībā.

en: Never blow in a dog's ear
lv: Nekad nepūt sunim ausī

en: New
lv: Jauna

en: New Game
lv: Jauna Spēle

en: New game
lv: Jauna spēle

en: New game started
lv: Sākta jauna spēle

en: New game with _seed...
lv: Jauna spēle ar _atlasi...

en: New net_work game
lv: Jauna _tīkla spēle

en: Nibbles newbie
lv: Nibbles iesācējs

en: No
lv: Nē

en: No game server defined
lv: Neviens spēles serveris nav definēts

en: None
lv: Nekāda

en: Not too shabby
lv: Ne pārāk traki

en: Num Rolls
lv: Mešanu skaits

en: Number of Free Safe Teleports per Level
lv: Drošo Teleportu Skaits Uz Līmeni

en: Number of computer opponents
lv: Datora pretinieku skaits

en: Number of human opponents
lv: Cilvēku pretinieku skaits

en: Number of mines
lv: Mīnu skaits

en: Number of mines:
lv: Mīnu skaits:

en: Number of opponents:
lv: Pretinieku skaits:

en: Number of players:
lv: Spēlētāju skaits:

en: Number of pre-filled rows:
lv: Iepriekš aizpildīto rindu skaits:

en: Odessa
lv: Odesa

en: Odessa is a better game.  Really.
lv: Odessa ir labāka spēle. Patiešām.

en: Orange
lv: Oranžs

en: Original Atari caves
lv: Oriģinālās Atari alas

en: Original idea from KDE's same game program.
lv: Oriģinālā ideja no KDE same spēles programmas.

en: Partial
lv: Daļēja

en: Pause
lv: Pauze

en: Pause game
lv: Pauzēt spēli

en: Peek
lv: Palūrēšana

en: Peer introduction complete
lv: Vienranga ievads pabeigts

en: Piece flipping
lv: Monētu apmešana

en: Pileon
lv: Pileons

en: Place something on empty slot
lv: Novieto kaut ko tukšajā slotā

en: Plait
lv: Pīne

en: Player Dead
lv: Spēlētājs Miris

en: Player Names
lv: Spēlētāju Vārdi

en: Player Teleport
lv: Spēlētāja Teleports

en: Player wins!
lv: Spēlētājs uzvar!

en: Playing level %s
lv: Spēlējam līmeni %s

en: Please fill in empty pile first.
lv: Lūdzu aizpildi tukšo kaudzīti vispirms.

en: Poker
lv: Pokers

en: Preview next block
lv: Pirmsapskatīt nākamo bloku

en: Property
lv: Rekvizīts

en: Purple
lv: Purpura

en: Puzzle solved!
lv: Mīkla atrisināta!

en: Puzzle solved! Well done!
lv: Mīkla atrisināta! Labi pastrādāts!

en: Quatorze
lv: Kvatorze

en: Quick Moves (cut computer delay in half)
lv: Ātrie Gājieni (samazina datora aizturi uz pusi)

en: Quick moves
lv: Ātrie gājieni

en: Rank font:
lv: Pakāpes fonts:

en: Red
lv: Sarkans

en: Redo
lv: Pāratsaukt

en: Remaining:
lv: Atlicis:

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Restart game
lv: Pārstartēt spēli

en: Restoring preferences...
lv: Atjaunoju preferences...

en: Results
lv: Rezultāti

en: Return cards to Stock
lv: Atgriezt kārtis Krāvumā

en: Robot Score
lv: Robotu Rezultāts

en: Robot Score When Splatted
lv: Robotiem Skaita Punktus, kad Sašķaidīti

en: Robot Score When Waiting
lv: Roboti Uzvar, Kad Gaida

en: Robot has been Splatted!
lv: Robots tika Sašķaidīts!

en: Royal east
lv: Karaliskie Austrumi

en: Rules
lv: Noteikumi

en: Safe Teleports:
lv: Drošie Teleporti:

en: Same GNOME can't load the image file:
    %s
    
    Please check your Same GNOME installation
lv: Same GNOME nevar ielādēt attēla failu:
    %s
    
    Lūdzu pārbaudiet Same GNOME instalāciju

en: Scanning private game directory...
lv: Skanēju privāto spēles direktoriju...

en: Scanning private object directory...
lv: Skanēju privāto objekta direktoriju...

en: Scanning public game directory...
lv: Skanēju publisko spēles direktoriju...

en: Scanning public object directory...
lv: Skanēju publisko objekta direktoriju...

en: Score Required To Get A Safe Teleport
lv: Nepieciešamais Rezultāts, Lai Dabūtu Drošo Teleportu

en: Score:
lv: Rezultāts:

en: Scores
lv: Rezultāti

en: Scorpion
lv: Skorpions

en: Scroll method
lv: Ritināšanas metode

en: Scuffle
lv: Kautiņš

en: Seahaven
lv: Jūras debesis

en: Seconds left: %d
lv: Sekundes atlikušas: %d

en: Seed
lv: Atlase

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Select Game
lv: Izvēlies Spēli

en: Select dice to re-roll, press Roll!, or select score slot.
lv: Izvēlieties kauliņu, ko pārmest un nospiediet Mest!, vai izvēlieties rezultātu rindu.

en: Set game configuration
lv: Uzstādīt spēles konfigurāciju

en: Set game scenario
lv: Uzstādīt spēles scenāriju

en: Set starting level (1-10)
lv: Iestatiet sākuma līmeni (1-10)

en: Show grid
lv: Parādīt režģi

en: Show high scores and exit
lv: Parādīt rezultātu tabulu un iziet

en: Show or hide the toolbar
lv: Parādīt vai paslēpt rīkjoslu

en: Show tool bar
lv: Parādīt rikjoslu

en: Shu_ffle tiles
lv: Sa_jaukt dakstiņus

en: Shuffle
lv: Sajaukt

en: Shuffle tiles
lv: Sajaukt dakstiņus

en: Sir tommy
lv: Sers Tomijs

en: Size of board (2-6)
lv: Laukuma izmērs (2-6)

en: Small
lv: Mazs

en: Small Straight [30]
lv: Mazā Taisne [30]

en: Smooth scrolling
lv: Plūstoša ritināšana

en: Sol_ve
lv: Atr_isināt

en: Solve the game
lv: Atrisināt spēli

en: Sorry, I was unable to find a playable configuration.
lv: Atvainojiet, nespēju atrast spēlējamu konfigurāciju.

en: Sorry, full column
lv: Atvainojiet, kolonna pilna

en: Sound
lv: Skaņa

en: Speed
lv: Ātrums

en: Spider
lv: Zirneklis

en: Spiderette
lv: Zirneklītis

en: Stagger flips
lv: Zigzagveida pamešana

en: Start a new game
lv: Sākt jaunu spēli

en: Start a new game giving a seed number...
lv: Sākt jaunu spēli, norādot atlases numuru...

en: Start this game over
lv: Sākt šo spēli no jauna

en: Starting Level:
lv: Sāku Līmeni:

en: Straight up
lv: Taisni augšup

en: Streets and alleys
lv: Ielas un alejas

en: Suggest a move
lv: Ieteikt gājienu

en: Suit font (large):
lv: Komplekta fonts (liels):

en: Suit font (medium):
lv: Komplekta fonts (vidējs):

en: Suit font (small):
lv: Komplekta fonts (mazs):

en: Switch level:
lv: Pārslēgt līmeni:

en: Template
lv: Paraugs

en: Ten across
lv: Desmit šķērsām

en: The cave you are trying to load includes an object, that wasn't declared.
lv: Ala, ko vēlaties ielādēt, ietver objektu, kas netika pieteikts.

en: The cave you are trying to load it to big for this game.
lv: Ala, ko vēlaties ielādēt, ir pārāk liela šai spēlei.

en: The game is over.
    No hints are available
lv: Spēle ir beigusies.
    Nekādi padomi nav pieejami

en: The game was a draw.
lv: Spēle beidzās neizšķirti.

en: The remote player disconnected
lv: Attālinātais spēlētājs atvienojās

en: Theme
lv: Tēma

en: There are no more moves.
lv: Vairs nav gājienu.

en: There are no safe locations to teleport to!!
lv: Nav drošu vietu, uz kurām teleportēties!!

en: There are no teleport locations left!!
lv: Nav vairāk teleportu vietu!!

en: There was an error accessing GConf: %s
lv: Atgadījās kļūda piekļūstot GConf: %s

en: These tiles don't match.
lv: Šie dakstiņi nesakrīt.

en: Thieves
lv: Zagļi

en: Thirteen
lv: Trīspatsmit

en: This game does not have hint support yet.
lv: Šai spēlei vēl nav padomu atbalsta.

en: This game is unable to provide a hint.
lv: Šī spēle nevar piedāvāt padomu.

en: This new mapset will take effect when you start a new game, or when Mahjongg is restarted.
lv: Šī jaunā karškopa aktivizēsies tiekai tad, kad sāksiet spēli vai tad, kad Mahjongg tiks pārsāknēts.

en: Three card deals
lv: Triju kāršu dalījumi

en: Thumb and pouch
lv: Pāršķir un liec

en: Tile set:
lv: Dakstiņu kopa:

en: Tiles
lv: Dakstiņi

en: Tileset
lv: Dakstiņkopa

en: Tileset to use.
lv: Lietojamā dakstiņkopa.

en: Time:
lv: Laiks:

en: Total
lv: Kopā

en: Tourniquets are not recommended unless in the direst emergency
lv: Žņaugi netiek rekomendēti, ja vien tie nav neatlikami gadījumi

en: Try moving cards down from the foundation
lv: Mēģiniet pārvietot kārtis lejup no fonda

en: Try rearranging the cards
lv: Mēģiniet pārkārtot kārtis

en: Tutorial caves
lv: Mācību alas

en: Type 1 Robot Score
lv: 1. Tipa Robotu Rezultāts

en: Type 1 Robot Score When Splatted
lv: 1. Tipa Robotiem Skaita Punktus, Kad Sašķaidīti

en: Type 1 Robot Score When Waiting
lv: 1. Tipa Roboti Uzvar, Kad Gaida

en: Type 2 Robot Score
lv: 2. Tipa Robotu Rezultāts

en: Type 2 Robot Score When Splatted
lv: 2. Tipa Robotiem Skaita Punktus, Kad Sašķaidīti

en: Type 2 Robot Score When Waiting
lv: 2. Tipa Roboti Uzvar, Kad Gaida

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo previous move
lv: Atsaukt pēdējo gājienu

en: Undo the last move
lv: Atsaukt pēdējo gājienu

en: Union square
lv: Vienības laukums

en: Unknown color
lv: Nezināma krāsa

en: Unknown suit
lv: Nezināms komplekts

en: Unknown value
lv: Nezināma vērtība

en: Upper total
lv: Augšā Kopā

en: Valentine
lv: Valentīns

en: Value
lv: Vērtība

en: Variation on game rules
lv: Spēles noteikumu variācija

en: Vertical:
lv: Vertikāli:

en: Victory!!
lv: Uzvara!!

en: Warn when tiles don't match
lv: Brīdināt, kad dakstiņi nesakrīt

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Welcome to GNOME Klotski
lv: Laipni lūgti GNOME Klotski

en: Welcome to GNOME Mahjongg!
lv: Sveicināti GNOME Mahjongg!

en: Welcome to Glines!
lv: Esi sveikts Glines!

en: Welcome to Iagno!
lv: Laipni aicināti lagno!

en: Welcome to Same GNOME!
lv: Laipni lūgti Same GNOME!

en: Welcome to gataxx!
lv: Sveikti gataxx!

en: Westhaven
lv: Rietumdebesis

en: When without a stapler, a staple and a ruler will work
lv: -

en: Whether or not to flip final results.
lv: Vai apmest beigu rezultātus.

en: Whether or not to play event sounds.
lv: Vai atskaņot notikumu skaņas.

en: Whether or not to show the tool bar.
lv: Vai parādīt rīkjoslu.

en: Whether or not to use animation.
lv: Vai lietot animāciju.

en: Whether or not to use quick moves.
lv: Vai lietot ātros gājienus.

en: Whether to give blocks random colors.
lv: Vai blokiem piešķirt gadījumizvēles krāsas.

en: Whether to preview the next block.
lv: Vai pirmsapskatīt nākamo bloku.

en: Whether to rotate counter clock wise.
lv: Vai rotēt pretēji pulsteņa rādītāja virzienam.

en: Whitehead
lv: Baltgalva

en: Width of grid
lv: Režģa platums

en: Worm %d:
lv: Tārps %d:

en: Worm Death
lv: Tārpa Nāve

en: Worm Reverse
lv: Tārps Atpakaļgaitā

en: Worm Teleport
lv: Tārpa teleports

en: Written for my wife, Matylda
    Send comments and bug reports to: janusz.gorycki@intel.com
lv: Radīts manai sievai, Matildei
    Sūtiet komentārus un kļūdu paziņojumus uz: janusz.gorycki@intel.com

en: Yahtzee [50]
lv: Jatzii [50]

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Yes
lv: Jā

en: Yield
lv: Raža

en: You
lv: Tu

en: You Cannot Change the Game Type When Playing
lv: Jūs Nevarat Pārmainīt Spēles Tipu, Kad Spēlējat

en: You are searching for a %s.
lv: Jūs meklējat %s.

en: You gained an extra life!
lv: Jūs ieguvāt papildus dzīvību!

en: You win!
lv: Tu uzvarēji!

en: You're only allowed three rolls! Select a score box.
lv: Jums atļauti tikai trīs metieni! Izvēlieties rezultātu lodziņu.

en: Yukon
lv: Jukona

en: Zero corresponds to no animations, one is partial animations, two is complete animations.
lv: Nulle atbilst nav animācijas, viens ir daļējas animācijas, divi ir pilnīgas animācijas.

en: Zero is human; one through three correspond to the level of the computer player.
lv: Nulle ir cilvēks, viens līdz trīs atbilst datora spēlētāju līmenim.

en: _Advanced
lv: _Pieredzējis

en: _Down
lv: _Lejup

en: _Left
lv: Pa _Kreisi

en: _Medium
lv: _Vidējs

en: _Move
lv: _Pārvietot

en: _Novice
lv: _Iesācējs

en: _Right
lv: Pa _Labi

en: _Select...
lv: _Izvēlēties...

en: _Sound
lv: _Skaņa

en: _Up
lv: _Augšup

en: ace
lv: dūzis

en: an empty Foundation
lv: tukšs Pamats

en: an empty Foundation pile
lv: tukša Pamata kaudze

en: an empty Tableau pile
lv: tukša Saraksta kaudze

en: an empty Tableau slot
lv: tukša Saraksta vieta

en: an empty bottom slot
lv: tukša apakšējā vieta

en: an empty corner slot
lv: tukša centra vieta

en: an empty left slot
lv: tukša kreisā vieta

en: an empty right slot
lv: tukša labā vieta

en: an empty slot
lv: tukša vieta

en: an empty slot on tableau
lv: tukša vieta sarakstā

en: an empty top slot
lv: tukša augšējā vieta

en: appropriate Foundation pile
lv: atbilstoša Pamata kaudze

en: black joker
lv: melns kalps

en: classic robots
lv: klasiskie roboti

en: clubs
lv: kreiči

en: cows
lv: govis

en: diamonds
lv: kāravi

en: disabled
lv: deaktivizēt

en: eggs
lv: olas

en: eight
lv: astoņi

en: empty slot on foundation
lv: tukša vieta pamatnē

en: empty space on tableau
lv: tukša vieta sarakstā

en: five
lv: pieci

en: four
lv: četri

en: gnome-stones:empty
lv: gnome-akmeņi:tukšs

en: gnomekoban:empty,0
lv: gnomekoban:tukšs,0

en: gnomes
lv: rūķīši

en: hearts
lv: sirdis

en: itself
lv: tas pats

en: jack
lv: kalps

en: king
lv: karalis

en: mice
lv: pele

en: nightmare
lv: murgi

en: nine
lv: deviņi

en: queen
lv: dāma

en: robots
lv: roboti

en: robots with safe teleport
lv: roboti ar drošu teleportu

en: robots2
lv: roboti2

en: robots2 easy
lv: roboti2 viegli

en: seven
lv: septiņi

en: six
lv: seši

en: something
lv: kautkas

en: spades
lv: pīķi

en: ten
lv: desmit

en: the appropriate Foundation pile
lv: atbilstošā Pamata kaudze

en: three
lv: trīs

en: two
lv: divi

en: windows
lv: logi
