gnome-media - en to lv translation catalogue (295 entries)

en: %d - Unknown
lv: %d - Nezināms

en: %s
    This means that the CD player will not be able to run.
lv: %s
    Šis nozīmē, ka CD atskaņotājs nespēs strādāt.

en: %s (Has not been saved)
lv: %s (Nav ticis saglabāts)

en: %s Information
lv: %s Informācija

en: %s Lock
lv: %s Slēgts

en: %s Mute
lv: %s Kluss

en: %s Record
lv: %s Ieraksts

en: %s does not appear to point to a valid CD device. This may be because:
    a) CD support is not present in your machine
    b) You do not have the correct permissions to access the CD drive
    c) %s is not the CD drive.
lv: %s neizskatās, ka norādītu uz pareizu CD iekārtu. Tas varētu būt tāpēc, ka:
    a) jūsu sistēmā nav CD atbalsta
    b) Jums nav nepieciešamo atļauju, lai piekļūtu CD iekārtai
    c) %s nav CD iekārta.

en: %s is not installed in the path.
lv: %s nav instalēta ceļā.

en: <none>
lv: <nekas>

en: <span weight="bold" size="x-large">Testing...</span>
lv: <span weight="bold" size="x-large">Testēju...</span>

en: A CD player for GNOME
lv: CD atskaņotājs priekš GNOME

en: A sound recorder for GNOME
lv: Skaņas ierakstītājs priekš GNOME

en: About
lv: Par

en: Acoustic
lv: Akustisks

en: Act as recording level meter.
lv: Darboties kā ieraksta līmeņa mērītājs.

en: Address of the server to contact for CD queries
lv: Servera adrese, ar kuru kontaktēties CD pieprasījumiem

en: Adjust the volume level
lv: Noregulēt skaļuma līmeni

en: Album Line
lv: Albuma Rinda

en: Alternative
lv: Alternatīvā

en: Art Rock
lv: Mākslas Roks

en: Artist Line
lv: Mākslinieka Rinda

en: Artist and Title
lv: Mākslinieks un Virsraksts

en: Audio Information
lv: Audio Informācija

en: Avantgarde
lv: Avangards

en: Ballad
lv: Balāde

en: Bass
lv: Basi

en: Bit rate:
lv: Bit ātrums:

en: Black Metal
lv: Blackmetāls

en: Blues
lv: Blūzs

en: BritPop
lv: Britpops

en: CD Database
lv: CD Datubāze

en: CD Database Preferences
lv: CD Datubāzes Preferences

en: CD Display
lv: CD Displejs

en: CD Player
lv: CD Atskaņotājs

en: CD Player Preferences
lv: CD Atskaņotāja Preferences

en: CD device to use
lv: Lietojamā CD iekārta

en: CD player theme
lv: CD atskaņotāja tēma

en: CDDB Track Editor
lv: CDDB Celiņu Redaktors

en: Cabaret
lv: Kabarē

en: Cannot connect to sound daemon.
    Please run 'esd' at a command prompt.
lv: Nevar pieslēgties skņas dēmonam.
    Lūdzu palaid 'esd' no komandrindas.

en: Cannot create CDDBTrackEditor factory.
    This may be caused by another copy of cddb-track-editor already running.
lv: Nevar izveidot CDDBTrackEditor ražotni.
    Tas varētu būt sakarā ar jau strādājošu cddb-track-editor.

en: Cannot create player
lv: Nevaru izveidot spēlētāju

en: Category
lv: Kategorija

en: Celtic
lv: Celtu

en: Chamber Music
lv: Kamermūzika

en: Chanson
lv: Šansons

en: Chorus
lv: Koris

en: Christian Gangsta Rap
lv: Kristiešu Gangsta Reps

en: Christian Rap
lv: Kristiešu Reps

en: Christian Rock
lv: Kristiešu Roks

en: Classical
lv: Klasisks

en: Classical Rock
lv: Klasiskais Roks

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close this window
lv: Aizvērt šo logu

en: Comedy
lv: Komēdija

en: Configure defaults for GStreamer applications
lv: Konfigurācijas noklusējumi GStreamer aplikācijām

en: Connect to the esd server on this host.
lv: Pieslēgties esd serverim uz šo resursdatoru.

en: Contents
lv: Saturs

en: Could not load UI resource %s
lv: Nevarēju ielādēt UI resursu %s

en: Country
lv: Kontrī

en: Create a new sample
lv: Izveidot jaunu paraugu

en: Cult
lv: Kultu mūzika

en: Data CD
lv: Datu CD

en: Device path
lv: Iekārtas ceļš

en: Disc ID
lv: Diska ID

en: Disc _Title:
lv: Diska _Virsraksts:

en: Disc error
lv: Diska kļūda

en: Disco
lv: Disko

en: Display help for Sound Recorder
lv: Parādīt Skaņu Ierakstītāja palīdzību

en: Displays information about the currently playing album, artist and time elapsed
lv: Parāda informāciju par pašreiz spēlēto albumu, mākslinieku un iztecējušo laiku

en: Dream
lv: Sapņu mūzika

en: Drive Error
lv: Iekārtas Kļūda

en: Drive open
lv: Iekārta atvērta

en: Drum & Bass
lv: Bungas & Bass

en: Drum Solo
lv: Bungu Solo

en: Duet
lv: Duets

en: ESD Server Host
lv: ESD Servera Resursdators

en: Easy Listening
lv: Viegli Klausāms

en: Editing Disc ID:
lv: Rediģēt Diska ID:

en: Editing Disc ID: %s
lv: Rediģēt Diska ID: %s

en: Eject
lv: Izlikt

en: Eject CD
lv: Izlikt CD

en: Electronic
lv: Elektroniskā mūzika

en: Error setting device
lv: Kļūda uzstādot iekārtu

en: Ethnic
lv: Etniskā mūzika

en: Expander Size
lv: Palielinājuma Izmērs

en: Failed to construct test pipeline for '%s'
lv: Neizdevās izveidot testa konveijeru priekš '%s'

en: Failure instantiating main window
lv: Kļūme izveidojot galveno logu

en: Fast forward
lv: Ātri uz priekšu

en: File Information
lv: Faila Informācija

en: File _Information
lv: Faila _Informācija

en: File information
lv: Faila Informācija

en: File size:
lv: Faila izmērs:

en: Filename:
lv: Faila nosaukums:

en: Folder:
lv: Mape:

en: Folk
lv: Folks

en: Folk/Rock
lv: Folkroks

en: Folklore
lv: Folklora

en: FreeDB _round robin server
lv: FreeDB ne_oficiāls serveris

en: Game
lv: Spēle

en: Gangsta Rap
lv: Gangsta Reps

en: Gospel
lv: Gospeļi

en: Gothic
lv: Gotiskā mūzika

en: Gothic Rock
lv: Gotiskais Roks

en: Hard Rock
lv: Hardroks

en: Heavy Metal
lv: Smagais Metāls

en: Hide advanced disc options
lv: Slēpt diska papildus opcijas

en: Hide advanced track options
lv: Slēpt celiņu papildus opcijas

en: Host is %s
lv: Resursdators ir %s

en: Humour
lv: Humors

en: Industrial
lv: Industriālā

en: Info Line
lv: Info Rinda

en: Instrumental
lv: Instrumentāls

en: Instrumental Pop
lv: Instrumentālais Pops

en: Instrumental Rock
lv: Instrumentālais Roks

en: Invalid CD device
lv: Nepareiza CD iekārta

en: Jazz
lv: Džezs

en: Jungle
lv: Džungļu mūzika

en: Latin
lv: Latīņu

en: Length
lv: Garums

en: Length:
lv: Garums:

en: Line for displaying information
lv: Rinda informācijas parādīšanai

en: Line for displaying the name of the album
lv: Rinda albuma nosaukuma attēlošanai

en: Line for displaying the name of the artist
lv: Rinda mākslinieka vārda attēlošanai

en: Line for displaying the time elapsed for the current track
lv: Rinda, lai attēlotu izritējušo laiku pašreizējam celiņam

en: Location
lv: Lokācija

en: Lock
lv: Slēgts

en: Main toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Meditative
lv: Meditatīvā mūzika

en: Metal
lv: Metāls

en: Modify your CD database preferences
lv: Mainīt jūsu CD datubāzes preferences

en: Monitor the recording input volume
lv: Monitorēt ieraksta ievades skaļumu

en: Monitor the sound output volume
lv: Novērot skaņas izvades skaļumu

en: Multiple matches...
lv: Vairāki varianti...

en: Musical
lv: Mūzikls

en: Mute
lv: Kluss

en: National Folk
lv: Nacionālais Folks

en: Native American
lv: Iedzimto Amerikāņu mūzika

en: New
lv: Jauns

en: Next track
lv: Nākošais celiņš

en: No CD device
lv: Nav CD iekārtas

en: No Cdrom
lv: Nav Cdrom

en: No disc
lv: Nav diska

en: Number of channels:
lv: Kanālu skaits:

en: Oldies
lv: Vecie

en: Only start if there isn't already a CD player application running
lv: Tikai sāknēt tad, ja jau nav palaista CD atskaņotāja aplikācija

en: Open
lv: Atvērt

en: Open a file
lv: Atvēt failu

en: Open a vertical version of the meter.
lv: Atvērt mērītāja vertikālo versiju.

en: Open preferences
lv: Atvērt preferences

en: Open track editor
lv: Atvērt celiņu redaktoru

en: Other
lv: Cits

en: P_revious track
lv: Iep_riekšējais celiņš

en: Pause
lv: Pauze

en: Paused
lv: Pauzēts

en: Play
lv: Atskaņot

en: Play / Pause
lv: Spēlēt / Pauze

en: Play audio CDs
lv: Spēlēt audio CDs

en: Play sound
lv: Atskaņot skaņu

en: Play the CD on startup
lv: Aatskaņot CD pie sāknēšanas

en: Playing
lv: Atskaņoju

en: Playing %s - %s
lv: Atskaņoju %s - %s

en: Playing...
lv: Atskaņoju...

en: Port
lv: Ports

en: Power Ballad
lv: Spēcīga Balāde

en: Preferences
lv: Rekvizīti

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous track
lv: Iepriekšējais celiņš

en: Progressive Rock
lv: Progresīvais Roks

en: Psychedelic
lv: Psihodēlisks

en: Psychedelic Rock
lv: Psihodēliskais Roks

en: Punk Rock
lv: Pankroks

en: Quit
lv: Iziet

en: Quit the application
lv: Iziet no aplikācijas

en: Rap
lv: Reps

en: Rave
lv: Reivs

en: Ready
lv: Gatavs

en: Rec.
lv: Ierak.

en: Recent _Files
lv: Nesenie _Faili

en: Record
lv: Ierakstīt

en: Record sound
lv: Ierakstīt skaņu

en: Record sound clips
lv: Ierakstīt skaņas klipus

en: Recording level
lv: Ieraksta līmenis

en: Recording level monitor
lv: Ieraksta līmeņa novērotājs

en: Recording...
lv: Ierakstu...

en: Reggae
lv: Regejs

en: Rewind
lv: Atpakaļ

en: Rock
lv: Roks

en: Rock & Roll
lv: Rokenrols

en: Run Mixer
lv: Palaist Mikseri

en: Run _Mixer
lv: Palaist _Mikseri

en: Run the audio mixer
lv: Palaist audio mikseri

en: Sample rate:
lv: Nolases kavalitāte:

en: Satire
lv: Satīra

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save As
lv: Saglabāt Kā

en: Save _As...
lv: Saglabāt _Kā...

en: Save file as
lv: Saglabāt failu kā

en: Save the current file
lv: Saglabāt pašreizējo failu

en: Save the current file with a different name
lv: Saglabāt pašreizējo failu ar citu nosaukumu

en: Server
lv: Serveris

en: Server name
lv: Servera nosukums

en: Set device
lv: Uzstādīt iekārtu

en: Show advanced disc options
lv: Parādīt diska papildus opcijas

en: Show advanced track options
lv: Parādīt celiņa papildus opcijas

en: Show information about the current file
lv: Parādīt informāciju par pašreizējo failu

en: Show information for Sound Recorder
lv: Parādīt informāciju Skaņu Ierakstītājam

en: Showtunes
lv: Šovu melodijas

en: Size of the expander arrow
lv: Palielinājuma bultas izmērs

en: Slow Jam
lv: Lēns Jam

en: Slow Rock
lv: Lēnais Roks

en: Song length:
lv: Dziesmas garums:

en: Sound Clip
lv: Skaņas Paraugs

en: Sound Recorder
lv: Skaņu Ierakstītājs

en: Soundtrack
lv: Skaņas celiņš

en: Southern Rock
lv: Dienvidu Roks

en: Space
lv: Kosmoss

en: Specify the X position of the meter.
lv: Noteikt mērītāja X pozīciju.

en: Specify the Y position of the meter.
lv: Noteikt mērītāja Y pozīciju.

en: Speech
lv: Runa

en: Start playing CD when CD Player starts
lv: Sākt spēlēt CD, kad CD Atskaņotājs startējas

en: Stop sound
lv: Apturēt Skaņu

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Swing
lv: Svings

en: Symphonic Rock
lv: Simfoniskais Roks

en: Symphony
lv: Simfonija

en: Techno
lv: Tehno

en: Testing Pipeline
lv: Testēju Konveijeru

en: The CD player is unable to run correctly.
    
    Press 'Details' for more details on reasons for the failure.
    
    Press 'Set device' to go to a dialog where you can set the device, or press 'Quit' to quit the CD player
lv: CD atskaņotājs nespēj darboties pareizi.
    
    Nospiediet 'Detaļas' papidus informācijai par neveiksmes cēloni.
    
    Nospiediet 'Uzstādīt iekārtu', lai nokļūtu dialogā, kurā jūs varat uzstādīt iekārtu, vai arī 'Iziet', lai izietu no CD atskaņotāja

en: The hostname that will be sent with all queries
lv: Hostdatora vārds, kas tiks sūtīts visos pieprasījumos

en: The path to the CD drive that the CD player should use to play CDs
lv: Ceļš uz CD iekārtu, ko CD atskaņotājam lietot, lai atskaņotu CD

en: The port that the server is running the database on
lv: Ports, uz kura serveris darbina datu bāzi

en: The username
lv: Lietotājvārds

en: The username that will be sent with all queries
lv: Lietotājvārds, kas tiks sūtīts visos pieprasījumos

en: There is no CD device set. This means that the CD player
    will be unable to run. Click 'Set device' to go to a dialog
    where you can set the device, or click 'Quit' to quit the CD player.
lv: Nav uzstādīta CD iekārta. Tas nozīmē ka CD atskaņotājs
    nespēs strādāt. Klikšķiniet 'Uzstādīt iekārtu', lai nokļūtu dialogā,
    kurā jūs varat uzstādīt iekārtu, vai arī 'Iziet', lai izietu no CD atskaņotāja.

en: There was an error starting %s: %s
lv: Kļūda, startējot %s: %s

en: There were multiple matches found in the database.
    Below is a list of possible matches, please choose the best match
lv: Ir atrasti vairāki varianti jūsu datubāzē.
    Tie ir attēloti zemāk, lūdzu izvēlieties labāko

en: Thrash Metal
lv: Trašmetāls

en: Time Line
lv: Laika Rinda

en: Title
lv: Virsraksts

en: Track List
lv: Celiņu Saraksts

en: Track editor
lv: Celiņu redaktors

en: Trailer
lv: Filmas Reklāma

en: Tribal
lv: Cilšu

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown / Unknown
lv: Nezināms / Nezināms

en: Unknown Album
lv: Nezināms Albūms

en: Unknown Artist
lv: Nezināms Mākslinieks

en: Unknown artist
lv: Nezināms mākslinieks

en: Unknown disc
lv: Nezināms disks

en: Unknown size
lv: Nezināms izmērs

en: Unknown track
lv: Nezināms celiņš

en: Vocal
lv: Vokālā

en: Volume Control
lv: Skaļuma Kontrole

en: Volume Meter
lv: Skaļuma mērītājs

en: Volume control
lv: Skaļuma kontrole

en: Volume monitor
lv: Skaļuma monitors

en: What theme should the CD player use for it's appearance
lv: Kādu tēmu CD atkaņotājam lietot tā izskatam

en: X-Position
lv: X-Pozīcija

en: Y-Position
lv: Y-Pozīcija

en: You do not seem to have permission to access %s.
lv: Izskatās ka jums nav tiesību piekļūt %s.

en: Your hostname
lv: Jūsu hostdatora vārds

en: _About
lv: _Par

en: _About CD player
lv: _Par CD atskaņotāju

en: _Apply change
lv: _Attiecināt izmaiņas

en: _Artist:
lv: _Mākslinieks:

en: _Close Window
lv: _Aizvērt Logu

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Control
lv: _Kontrole

en: _Details
lv: _Detaļas

en: _Disc comments:
lv: _Diska komentāri:

en: _Eject disc
lv: _Izlikt disku

en: _Extra track data:
lv: _Papildus celiņu dati:

en: _File
lv: _Fails

en: _Genre:
lv: Žan_rs:

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _New
lv: _Jauns

en: _Next track
lv: _Nākošais celiņš

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: _Play
lv: _Atskaņot

en: _Play / Pause
lv: _Spēlēt / Pauze

en: _Port:
lv: _Ports:

en: _Quit
lv: _Iziet

en: _Record
lv: _Ierakstīt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Set device
lv: _Uzstādīt iekārtu

en: _Stop
lv: S_top

en: _Year:
lv: _Gads:

en: hour
lv: stunda

en: hours
lv: stundas

en: minute
lv: minūte

en: minutes
lv: minūtes

en: second
lv: sekunde

en: seconds
lv: sekundes
