gnome-panel - en to lv translation catalogue (214 entries)

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using it, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
lv: %s vispār nav pielietojama. Tā aizņem tikai vietu uz cietņja un kompilācijas laiku, un, ielādēta atmiņā, tā aizņem precīzu vietu panelī un atmiņā. Ja kāds ir atrasts lietojam šo, viņu vajag nekavējoties nosūtīt psiholoģiskai izmeklēšanai.

en: %s the Fish
lv: Zivtiņa %s

en: (with minor help from George)
lv: (ar nelielu palīdzību no Džordža)

en: <b>Options</b>
lv: <b>Opcijas</b>

en: <b>Preview</b>
lv: <b>Pirmsapskate</b>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
lv: Zivs bez vārda ir diezgan stulba zivs. Ved to dzīvē, dodot tai vārdu.

en: A simple applet for testing the GNOME-2.0 panel
lv: Vienkārša paneļprogramma GNOME-2.0 paneļa testēšanai

en: About _GNOME
lv: Par _GNOME

en: Accessories
lv: Aksesuāri

en: Actions
lv: Darbības

en: Add new item to this menu
lv: Pievienot jaunu priekšmetu šai izvēlnei

en: Add this as drawer to panel
lv: Pievienot šo kā atvilkni panelī

en: Add this as menu to panel
lv: Pievienot šo kā izvēlni panelī

en: Add this launcher to panel
lv: Pievienot šo palaidēju panelī

en: Amusements
lv: Laika kavēkļi

en: An unknown error occurred while trying to open %s
lv: Atgadījās nezināma kļūda, mēģinot atvērt %s

en: Animation _speed:
lv: Ani_mācijas ātrums:

en: Applet:
lv: Paneļprogramma:

en: Applications
lv: Aplikācijas

en: Area where notification icons appear
lv: Vieta, kur parādās paziņojumu ikonas

en: Arro_ws on hide buttons
lv: Parādīt _bultas uz slēpšanas pogām

en: Background
lv: Fons

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Browse
lv: Lūkoties

en: CDE Menu
lv: CDE Izvēlne

en: Can't find an empty spot
lv: Nevar atrast tukšu vietu

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
lv: Klikšķis šeit, lai paslēptu visus logus un parādītu darba virsmu.

en: Click here to restore hidden windows.
lv: Klikšķis šeit, lai atjaunotu paslēptos logus.

en: Clock
lv: Pulkstenis

en: Clock Preferences
lv: Pulksteņa Preferences

en: Close _drawer when launcher is clicked
lv: Aizvērt atvil_ktni, kad izvēlēts palaidējs

en: Computer Clock
lv: Datora Pulkstenis

en: Could not get directory name from path: %s
lv: Nevarēju dabūt direktorijas nosaukumu ceļā: %s

en: Could not get file name from path: %s
lv: Nevarēju dabūt failu no ceļa: %s

en: Couldn't find a suitable application
lv: Nevarēju atrast piemērotu aplikāciju

en: Create Launcher
lv: Izveidot Palaidēju

en: Create new file in the given directory
lv: Izveidot jaunu failu dotajā direktorijā

en: D_on't Delete
lv: _Nedzēst

en: Debian Menu
lv: Debian Izvēlne

en: Delete Panel
lv: Dzēst Paneli

en: Desktop
lv: Pamatvirsma

en: Display a swimming fish or another animated creature
lv: Parādīt peldošu zivtiņu vai citu animētu radību

en: Drawer
lv: Atvilktne

en: Entire menu
lv: Kopējā izvēlne

en: Error loading display_all_workspaces value for Workspace Switcher: %s
lv: Kļūda lādējot display_all_workspaces vērtību Darba vietu Pārslēgam: %s

en: Error loading display_workspace_names value for Workspace Switcher: %s
lv: Kļūda lādējot display_workspace_names vērtību Darba vietu Pārslēgam: %s

en: Error loading glade file %s
lv: Kļūda ielādējot glade failu %s

en: Error loading num_rows value for Workspace Switcher: %s
lv: Kļūda lādējot num_rows vērtību Darba vietu Pārslēgam: %s

en: Exception from popup_menu '%s'
lv: Izņēmums no izlecēj_izvēlnes '%s'

en: FIXME - need to define limits
lv: FIXME - vajadzīgs, lai definētu limitus

en: Failed to get pixmap %s
lv: Neizdevās dabūt pikseļkarti %s

en: Failed to load %s: %s
lv: Neizdevās ielādēt %s: %s

en: Fast
lv: Ātrs

en: File %s already exists. Overwrite?
lv: Fails %s jau eksistē. Pārrakstīt?

en: File not found
lv: Fails nav atrasts

en: Find files, folders, and documents on your computer
lv: Meklēt failus, direktorijas un dokumentus jūsu datorā

en: Fish
lv: Zivtiņa

en: From Whence That Stupid Fish Came
lv: No Kurienes Tā Muļķa Zivs Nākusi

en: GNOME Panel Shell
lv: GNOME Paneļa Čaula

en: Get the current time and date
lv: Dabūt pašreizējo laiku un datumu

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-panel
lv: Ekrānattēla uzņemšanas programmai trūkst glade fails.
    Lūdzu pārbaudi savu gnome-panel instalāciju

en: Grab a window instead of the entire screen
lv: Uzņemt logu ekrāna vietā

en: Group windows when _space is limited
lv: Grupēt logus, kad _vieta ir ierobežota

en: Hour format
lv: Stundu formāts

en: I've detected a panel already running,
    and will now exit.
lv: Esmu atklājis jau darbojošos paneli,
    un tagad iziešu.

en: Incomplete '%s' background type received
lv: Saņemts nepilnīgs '%s' fona tips

en: Incomplete '%s' background type received: %s
lv: Saņemts nepilnīgs '%s' fona tips: %s

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
lv: Nepietiekams atmiņas daudzums, lai saglabātu ekrānattēlu.
    Lūdzu atbrīvojiet resursus un mēģiniet vēlreiz.

en: Key %s is not set, can't load launcher
lv: Atslēga %s nav uzstādīta, nevaru ielādēt palaidēju

en: Large
lv: Liels

en: Launcher Properties
lv: Palaidēja Rekvizīti

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: Lock
lv: Slēgt

en: Lock Screen
lv: Noslēgt Ekrānu

en: Lock screen
lv: Noslēgt ekrānu

en: Lock the screen so that you can temporarily leave your computer
lv: Noslēgt ekrānu tā, lai jūs varētu uz brīdi atstāt savu datoru

en: Log Out
lv: Atteikties

en: Log out of GNOME
lv: Atteikties no GNOME

en: M_inimum size:
lv: M_inimālais izmērs:

en: Ma_ximum size:
lv: Ma_ksimālais izmērs:

en: Medium
lv: Vidējs

en: Menu
lv: Izvēlne

en: No URI provided for panel launcher desktop file
lv: Nav dots URI paneļa palaidēja darbavirsmas failam

en: Not enough room to write file %s
lv: Nav pietiekami daudz vietas, lai ierakstītu failu %s

en: Notification Area
lv: Paziņojumu Lauks

en: Notification Area Factory
lv: Paziņojumu Lauka Fabrika

en: Number of _workspaces:
lv: _Darba vietu skaits:

en: Open URL: %s
lv: Atvērt URL: %s

en: Orientation:
lv: Orientācija:

en: Panel
lv: Panelis

en: Panel Notification Area
lv: Paneļa Paziņojumu Lauks

en: Panel Preferences
lv: Paneļa Preferences

en: Panel Properties
lv: Paneļa Rekvizīti

en: Pause per frame
lv: Pauze uz kadru

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: Protect your computer from unauthorized use
lv: Aizsargājiet savu datoru no nesankcionētas lietošanas

en: Put into run dialog
lv: Ievietot palaišanas dialogā

en: Ranges that hint what sizes are acceptable for the applet
lv: Nosaka to knifu, kādi izmēri ir pieņemami paneļprogrammai

en: Remove this item
lv: Izņemt šo priekšmetu

en: Restart _Screensaver Daemon
lv: Pārstartēt _Ekrānsaudzētāja Dēmonu

en: Restore to current _workspace
lv: Atjaunot pašreizējā _darba vietā

en: Restore to na_tive workspace
lv: Atjaunot attiecīgajā d_arba vietā

en: Right
lv: Pa Labi

en: Rotate image when panel is _vertical
lv: Rotēt attēlu, kad panelis ir _vertikāls

en: Rotate on vertical panels
lv: Rotēt vertikālajos paneļos

en: Run
lv: Palaist

en: Run a command
lv: Palaist komandu

en: Run in _terminal
lv: Palaist _terminālī

en: Save Screenshot
lv: Saglabāt Ekrānattēlu

en: Save screenshot to _desktop
lv: Saglabāt ekrāna attēlu uz _darbvirsmas

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
lv: Saglabāt ekrānattēlu _tīmekļa lapā (iekš ~/public_html)

en: Screenshot
lv: Ekrānattēls

en: Search
lv: Meklēt

en: Search for Files
lv: Meklēt Failus

en: Search for Files...
lv: Meklēt Failus...

en: Select preferences for all your panels
lv: Izvēlieties preferences visiem jūsu paneļiem

en: Show Desktop Button
lv: Parādīt Darba virsmas Pogu

en: Show _date
lv: Parādīt _datumu

en: Show _seconds
lv: Parādīt _sekundes

en: Show date in tooltip
lv: Parādīt datumu kinfā

en: Show hide _buttons
lv: Parādīt slēpšanas _pogas

en: Show time with seconds
lv: Parādīt laiku ar sekundēm

en: Show windows from a_ll workspaces
lv: Parādīt logus no _visām darba vietām

en: Show windows from all workspaces
lv: Parādīt logus no visām darba vietām

en: Size
lv: Izmērs

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Slow
lv: Parādīt

en: Small
lv: Mazs

en: Specify a profile name to load
lv: Nosaki profīla nosaukumu, kuru ielādēt

en: St_retch
lv: Izstiept

en: SuSE Menu
lv: SuSE Izvēlne

en: Switch between open windows
lv: Pārslēgties starp atvērtajiem logiem

en: Switch between workspaces
lv: Pārslēgties starp darba vietām

en: Take a screenshot of your desktop
lv: Uzņem ekrāna darbvirsmas attēlu

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
lv: Uzņemt ekrānattēlu pēc noteiktas aiztures [sekundēs]

en: Test Bonobo Applet
lv: Testēt Bonabo Paneļprogramma

en: Test Bonobo Applet Factory
lv: Testēt Bonabo Paneļprogrammas Ražotne

en: The Applet's containing Panel's background color or pixmap
lv: Paneļprogramma, saturoša Paneļa fona krāsu vai pikseļkarti

en: The Applet's containing Panel's orientation
lv: Paneļprogramma, saturoša Paneļa orientāciju

en: The Applet's containing Panel's size in pixels
lv: Paneļprogramma, saturoša Paneļa izmēru pikseļos

en: The Applet's flags
lv: Paneļprogrammas karodziņi

en: The Clock displays the current time and date
lv: Pulkstenis rāda pašreizējo laiku un datumu

en: The GNOME Panel
lv: GNOME Panelis

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
lv: Darba vietu Pārslēdzējs parāda jums samazinātu jūsu darba vietu versiju, kas ļauj jums pārvaldīt jūsu logus.

en: The default application for this type of file cannot handle remote files
lv: Noklusētā aplikācija šim faila tipam nevar apstrādāt attālinātus failus

en: The fish's animation pixmap
lv: Zivtiņas animācijas bitkarte

en: The fish's name
lv: Zivtiņas vārds

en: The system administrator has disallowed
    modification of the panel configuration
lv: Sistēmas administrātors ir aizliedzis
    paneļa konfigurācijas mainīšanu

en: The user's directory in which screenshots should be saved so as to appear on the web.
lv: Lietotāja direktorija, kurā saglabājami ekrānattēli tā, lai tie parādās tīmeklī.

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
lv: Būtu tā kā ūdens jāpamaina!
    (Paskaties uz šodienas datumu)

en: There was a problem registering the panel with the bonobo-activation server.
    The error code is: %d
    The panel will now exit.
lv: Bija problēma reģistrēt paneli ar bonbo-aktivizācijas serveri.
    Kļūdas kods ir: %d
    Panelis tūlīt pārstās darboties.

en: There was an error displaying help: 
    %s
lv: Kļūda, parādot palīdzību: 
    %s

en: There was an error displaying help: %s
lv: Bija kļūda, parādot palīdzību: %s

en: This button lets you hide all windows and show the desktop
lv: Šī poga ļauj paslēpt aplikāciju logus un parāda darba virsmu

en: Top
lv: Augša

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
lv: Nevarēja izveidot png informāciju.
    Iespējams, ka jūsu sistēmā ir slikta libpng versija

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
lv: Nevarēja izveidot failu:
    "%s"
    Lūdzu pārbaudiet jūsu peeju uz esošo pamatdirektoriju

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
lv: Nevarēju izpildīt '%s'
    
    Detaļas: %s

en: Unable to get the name of the command to execute
lv: Nevaru dabūt nosaukumu komandai, ko palaist

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
lv: Nevarēja inicializēt png struktūru.
    Iespējams, ka jūsu sistēmā ir slikta libpng versija

en: Unable to load panel stock icon '%s'
lv: Nevarēju ielādēt paneļa krāvuma ikonu '%s'

en: Unable to locate the command to execute
lv: Nevaru atrast komandu, ko palaist

en: Unable to obtain AppletShell interface from control
lv: Nevarēju saņemt AppletShell saskarni no kontroles

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
lv: Nevaru atvērt darbavirsmas failu %s paneļa palaidējam%s%s

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
lv: Nevarēja iestatīt png informāciju.
    Iespējams, ka jūsu sistēmā ir slikta libpng versija

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
lv: Nevarēju uzņemt pašreizējās darbvirsmas ekrānattēlu.

en: Unknown background type received
lv: Saņemts nezināms fona tips

en: Use UNIX time
lv: Lietot UNIX laiku

en: Use UTC
lv: Lietot UTC

en: Use _UTC
lv: Lietot _UTC

en: Utility
lv: Utilīta

en: Wanda Factory
lv: Wanda Ražotne

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
lv: Brīdinājums: Izskatās, ka šī komanda ir patiešām kaut kas noderīgs.
    Tā kā šī ir bezjēdzīga paneļprogramma, jūs to varētu vēlēties nedarīt.
    Mēs nopietni ierosinām jums nelietot %s kaut kam,
    kas varētu šo paneļprogrammu padarīt "praktisku" vai noderīgu.

en: When a panel is deleted, the panel and its
     settings are lost. Delete this panel?
lv: Kad panelis būs dzēsts, paneļa un ar to saistīto
    paneļprogrammu uzstādijumi būs zūduši. Dzēst šo paneli?

en: When to group windows
lv: Kad grupēt logus

en: Will run command: '%s'
lv: Palaidīs komandu: '%s'

en: Window List
lv: Logu Saraksts

en: Window List Preferences
lv: Logu Saraksta Preferences

en: Workspace Names
lv: Darba vietu Nosaukumi

en: Workspace Switcher
lv: Darba Vietu Pārslēdzējs

en: Workspace Switcher Preferences
lv: Darba vietu Pārslēdzēja Preferences

en: X Large
lv: X Liels

en: X Small
lv: X Mazs

en: XX Large
lv: XX Liels

en: XX Small
lv: XX Mazs

en: You can not create a new launcher at this location since the location is not writable.
lv: Jūs nevarat izveidot jaunu palaidēju šajā atrašanās vietā, jo tajā nevar ierakstīt.

en: You cannot remove your last panel.
lv: Jūs nevarat izņemt pēdējo paneli.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
lv: Jums nav instalētas fortūnas, vai arī jūs neesat noteicis programmu, kuru palaist.
    
    Lūdzu griezieties pie zivtiņas rekvizītu dialoga.

en: You have to specify a valid URL or command.
lv: Jums jānorāda reāls URL vai komanda.

en: _About Panels
lv: _Par Paneļiem

en: _About...
lv: _Par...

en: _Activate Screensaver
lv: _Aktivizēt Ekrānsaudzētāju

en: _Add to Panel
lv: _Pievienot Panelim

en: _Always group windows
lv: _Vienmēr grupēt logus

en: _Autohide
lv: _Autoslēpšana

en: _Delete This Panel
lv: _Dzēst Šo Paneli

en: _Delete This Panel...
lv: _Dzēst Šo Paneli...

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Kill Screensaver Daemon
lv: No_kaut Ekrānsaudzētāja Dēmonu

en: _Lock Screen
lv: _Noslēgt Ekrānu

en: _Move
lv: _Pārvietot

en: _Never group windows
lv: _Nekad negrupēt logus

en: _New Panel
lv: _Jauns Panelis

en: _Preferences...
lv: _Prereferences...

en: _Properties
lv: _Rekvizīti

en: _Remove From Panel
lv: _Izņemt No Paneļa

en: _Rotate on vertical panels
lv: _Rotēt vertikālajos paneļos

en: _Run
lv: _Palaist

en: _Scale
lv: _Skalārs

en: _Size:
lv: _Izmērs:

en: file not found
lv: fails nav atrasts

en: none
lv: nekas

en: query returned exception %s
lv: pieprasījums atgrieza izņēmumu %s

en: seconds
lv: sekundes
