gnome-terminal - en to lv translation catalogue (300 entries)

en: "%s" is not a valid zoom factor
lv: "%s" nav derīgs mēroga faktors

en: <b>Background</b>
lv: <b>Fons</b>

en: <b>Command</b>
lv: <b>Komanda</b>

en: <b>Compatibility</b>
lv: <b>Savietojamība</b>

en: <b>Foreground and Background</b>
lv: <b>Priekšplāns un Fons</b>

en: <b>General</b>
lv: <b>Vispārīgi</b>

en: <b>Palette</b>
lv: <b>Palete</b>

en: <b>Scrolling</b>
lv: <b>Ritināšana</b>

en: <b>Title</b>
lv: <b>Virsraksts</b>

en: <big>S/Key Challenge Response</big>
lv: <big>S/Key Izaicinājuma Atbilde</big>

en: <small><i>Maximum</i></small>
lv: <small><i>Maksimums</i></small>

en: <small><i>None</i></small>
lv: <small><i>Nekas</i></small>

en: A_vailable encodings:
lv: Pi_eejamie kodējumi:

en: Accelerator Mode
lv: Paātrinātāja Režīms

en: Accelerator key
lv: Paātrinātāja taustiņš

en: Accelerator modifiers
lv: Paātrinātāja modifikatori

en: Arabic
lv: Arābu

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Background image _scrolls
lv: Fona attēla _ritināšanās

en: Baltic
lv: Baltu

en: Black on light yellow
lv: Melns uz gaiši dzeltena

en: Black on white
lv: Melns uz balta

en: Built-_in schemes:
lv: _Iebūvētās shēmas:

en: Built-in _schemes:
lv: Iebūvētās _shēmas:

en: C_lose Tab
lv: Aiz_vērt Sadaļu

en: C_urrent Profile...
lv: Paš_reizējais Profīls

en: Celtic
lv: Ķeltu

en: Central European
lv: Centrāleiropiešu

en: Chinese Simplified
lv: Ķīniešu Vienkāršotā

en: Chinese Traditional
lv: Ķīniešu Tradicionālā

en: Choose a terminal font
lv: Izvēlies termināļa fontu

en: Choose terminal background color
lv: Izvēlies termināļa fona krāsu

en: Choose terminal text color
lv: Izvēlies termināļa teksta krāsu

en: Click button to choose profile
lv: Klikšķini pogu, lai izvēlētos profīlu

en: Click to choose font size
lv: Klikšķis, lai izvēlētos fonta izmēru

en: Click to choose font type
lv: Klikšķis, lai izvēlētos fonta tipu

en: Click to delete selected profile
lv: Klikšķis, lai dzēstu izvēlēto profīlu

en: Click to open edit profile dialog
lv: Klikšķis, lai atvērtu profīla rediģēšanas dialogu

en: Click to open new profile dialog
lv: Klikšķis, lai atvērtu jauna profīla dialogu

en: Close Tab
lv: Aizvērt Sadaļu

en: Close Window
lv: Aizvērt Logu

en: Color _palette:
lv: Krāsu _palete:

en: Color dropped on terminal had wrong format (%d) or length (%d)
lv: Krāsai, nomestai uz termināļa, bija nepareizs formāts (%d) vai garums (%d)

en: Colors
lv: Krāsas

en: Command line
lv: Komandrinda

en: Compatibility
lv: Savietojamība

en: Contents
lv: Saturs

en: Copy
lv: Kopēt

en: Could not execute command %s: %s
lv: Nevarēu izpildīt komandu %s: %s

en: Could not find a background image called "%s" for terminal profile "%s"
lv: Nevaru atrast fona attēlu ar nosaukumu "%s" termināļa profīlam "%s"

en: Could not find an icon called "%s" for terminal profile "%s"
lv: Nevaru atrast ikonu ar nosaukumu "%s" termināļa profīlam "%s"

en: Could not load font "%s"
lv: Nevarēju ielādēt fontu "%s"

en: Could not load icon "%s": %s
lv: Nevarēju ielādēt ikonu "%s": %s

en: Could not open the address "%s":
    %s
lv: Nevarēju atvērt adresi "%s":
    %s

en: Could not parse string "%s" as a color palette
lv: Nevarēju parsēt virkni "%s" kā krāsu paleti

en: Could not set working directory to "%s": %s
lv: Nevaru iestādīt darba direktoriju uz "%s": %s

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Current Locale
lv: Pašreizējā Lokāle

en: Custom
lv: Pielāgot

en: Custom co_mmand:
lv: Pielāgotā _komanda:

en: Cyrillic
lv: Kirilica

en: Cyrillic/Russian
lv: Kirilica/Krievu

en: Cyrillic/Ukrainian
lv: Kirilica/Ukraiņu

en: DIRNAME
lv: DIRNOSAUKUMS

en: Delete Profile
lv: Dzēst Profīlu

en: Delete profile "%s"?
lv: Dzest profīlu "%s"?

en: Disabled
lv: Deaktivizēts

en: Do not register with the activation nameserver, do not re-use an active terminal
lv: Nereģistrēt aktivizācijas vārdserverī, nelietot vēlreiz aktīvajā terminālī

en: E_ncodings shown in menu:
lv: Izvēlnē _parādītie kodējumi:

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Effects
lv: Efekti

en: Enter profile name
lv: Ievadi profīla nosaukumu

en: Error converting URI "%s" into filename: %s
lv: Kļūda konvertējot URI "%s" uz faila nosaukumu: %s

en: Error getting default value of %s: %s
lv: Kļūda iegūstot noklusēto vērtību %s: %s

en: Error propagating accelerator change to configuration database: %s
lv: Kļūda izplatot paātrinātāju izmaiņas uz konfigurācijas datu bāzi: %s

en: Error registering terminal with the activation service; factory mode disabled.
lv: Kļūda reģistrējot termināli ar aktivizācijas servisu; ražotnes režīms deaktivizēts.

en: Error setting key %s back to default: %s
lv: Kļūda iestatot atslēgu %s atpakaļ uz noklusēto: %s

en: Error setting new accelerator in configuration database: %s
lv: Kļūda iestatot jaunu paātrinātāju konfigurācijas datu bāzē: %s

en: Error setting use_menu_accelerators key: %s
lv: Kļūda iestatot use_menu_accelerators atslēgu: %s

en: Escape sequence
lv: Iziešanas secība

en: Execute the argument to this option inside the terminal.
lv: Izpildīt argumentu šai opcijai iekš termināļa.

en: Execute the remainder of the command line inside the terminal.
lv: Izpildīt atgādinātāju par komandrinu iekš termināļa.

en: Exit the terminal
lv: Iziet no termināļa

en: Failed to load background image "%s" for terminal profile "%s": %s
lv: Neizdevās ielādēt fona attēlu "%s" termināļa profīlam "%s": %s

en: Failed to load icon "%s" for terminal profile "%s": %s
lv: Neizdevās ielādēt ikonu "%s" termināļa profīlam "%s": %s

en: Failed to retrieve terminal server from activation server
lv: Neizdevās atgūt termināļa serveri no aktivizācijas servera

en: File
lv: Fails

en: Font
lv: Fonts

en: Full Screen
lv: Pinā ekrānā

en: GEOMETRY
lv: ĢEOMETRIJA

en: GNOME Terminal
lv: GNOME Terminālis

en: GNOME Terminal: font name "%s" set in configuration database is not valid
lv: GNOME Terminālis: fonta nosaukums "%s", kas iestatīts konfigurācijas datu bāzē, nav derīgs

en: General
lv: Vispārīgi

en: Georgian
lv: Gruzīnu

en: Go
lv: Iet

en: Goes after initial title
lv: Seko aiz sākuma nosaukuma

en: Goes before initial title
lv: Seko pirms sākuma nosaukuma

en: Gray on black
lv: Pelēks uz melna

en: Greek
lv: Grieķu

en: Green on black
lv: Zaļš uz melna

en: Gujarati
lv: Gudžarati

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hebrew Visual
lv: Ereju Vizuālā

en: Help
lv: Palīdzība

en: Hide and Show menubar
lv: Paslēpt un Parādīt izvēlnes joslu

en: Hindi
lv: Hindu

en: ID for startup notification protocol.
lv: ID sāknēšanas paziņošanas protokolam.

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Image filename dropped on terminal had wrong format (%d) or length (%d)
lv: Attēla faila nosaukumam, nomestam uz termināļa, bija nepareizs formāts (%d) vai garums (%d)

en: Initial _title:
lv: Sākuma n_osaukums:

en: Invalid argument: "%s"
lv: Nederīgs arguments: "%s"

en: Invalid geometry string "%s"
lv: Nederīga ģeometrijas virkne "%s"

en: Isn't displayed
lv: Netiek parādīts

en: It appears that you do not have gnome-terminal.server installed in a valid location. Factory mode disabled.
lv: Izskatās, ka jums nav gnome-terminal.server instalēts derīgā lokācijā. Ražotnes režīms deaktivizēs.

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Linux console
lv: Linux konsole

en: MAX_FONTS exceeded. Some fonts may be missing.
lv: MAX_FONTS pārsniegti. Daži fonti var iztrūkt.

en: Mozilla url dropped on terminal had wrong format (%d) or length (%d)
lv: Mozilla url, nomestam uz termināļa, bija nepareizs formāts (%d) vai garums (%d)

en: New Profile
lv: Jauns Profīls

en: New Tab
lv: Jauna Sadaļa

en: New Window
lv: Jauns Logs

en: New _Profile...
lv: Jauns _Profīls...

en: No such profile '%s', using default profile
lv: Nav tāda profīla '%s', lietoju noklusēto profīlu

en: Nordic
lv: Skandinavu

en: Normal Size
lv: Normāla Izmēra

en: On the left side
lv: Labajā pusē

en: On the right side
lv: Kreisajā pusē

en: Open a new tab in the last-opened window with the given profile ID. Used internally to save sessions.
lv: Atvērt jaunu sadaļu pedējoreiz atvērtajā logā ar dotā profīla ID. Lietots iekšēji, lai saglabātu sesijas.

en: Open a new tab in the last-opened window with the given profile. More than one of these options can be provided.
lv: Atvērt jaunu sadaļu pedējoreiz atvērtajā logā ar doto profīlu. Vairāk kā viena šāda opcija var tikt paredzēta.

en: Open a new window containing a tab with the given profile ID. Used internally to save sessions.
lv: Atvērt jaunu logu, kas satur sadaļu ar dotā profīla ID. Lietots iekšēji, lai saglabātu sesijas.

en: Open a new window containing a tab with the given profile. More than one of these options can be provided.
lv: Atvērt jaunu logu, kas satur sadaļu ar doto profīlu. Vairāk kā viena šāda opcija var tikt paredzēta.

en: PROFILEID
lv: PROFĪLAID

en: PROFILENAME
lv: PROFĪLNOSAUKUMS

en: P_rofiles...
lv: P_rofīli...

en: Palette entry 1
lv: Paletes ieraksts 1

en: Palette entry 10
lv: Paletes ieraksts 10

en: Palette entry 11
lv: Paletes ieraksts 11

en: Palette entry 12
lv: Paletes ieraksts 12

en: Palette entry 13
lv: Paletes ieraksts 13

en: Palette entry 14
lv: Paletes ieraksts 14

en: Palette entry 15
lv: Paletes ieraksts 15

en: Palette entry 16
lv: Paletes ieraksts 16

en: Palette entry 2
lv: Paletes ieraksts 2

en: Palette entry 3
lv: Paletes ieraksts 3

en: Palette entry 4
lv: Paletes ieraksts 4

en: Palette entry 5
lv: Paletes ieraksts 5

en: Palette entry 6
lv: Paletes ieraksts 6

en: Palette entry 7
lv: Paletes ieraksts 7

en: Palette entry 8
lv: Paletes ieraksts 8

en: Palette entry 9
lv: Paletes ieraksts 9

en: Password:
lv: Parole:

en: Paste
lv: Ievietot

en: Profile Editor
lv: Profīla Redaktors

en: Profile _icon:
lv: Profīla _ikona:

en: Profile _name:
lv: Profīla _nosaukums:

en: Profile _used when launching a new terminal:
lv: Lietojamais _profīls, palaižot jaunu termināli:

en: Profile list
lv: Profīlu saraksts

en: Replaces initial title
lv: Apmaina sākuma nosaukumu

en: Reset
lv: Pārstatīt

en: Reset and C_lear
lv: Pārstatīt un _Attīrīt

en: Reset and Clear
lv: Pārstatīt un Attīrīt

en: Restart the command
lv: Pārsāknēt komandu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Sc_roll on output
lv: Riti_nāt pie izvades

en: Scr_ollback:
lv: _Atritināšanās:

en: Scrolling
lv: Ritināšana

en: Secure _Keyboard
lv: Drošā _Tastatūra

en: Select-by-_word characters:
lv: Izvelies-pa-vārdam rakstzīmes:

en: Set Title
lv: Iestatīt Nosaukumu

en: Set the role for the last-specified window; applies to only one window; can be specified once for each window you create from the command line.
lv: Ieslēgt lomu pēdējoreiz specificētajam logam; attiecas tikai uz vienu logu; var tikt noteikts vienreiz katram logam, kuru jūs izveidojat no komandrindas.

en: Set the terminal's title
lv: Iestatīt termināļa nosaukumu

en: Set the terminal's working directory
lv: Iestatīt termināļa darba direktoriju

en: Set the terminal's zoom factor (1.0 = normal size)
lv: Iestatīt termināļa mēroga faktoru (1.0 = normala izmēra)

en: Show _Menubar
lv: Parādīt _Izvēlnes joslu

en: Show _menubar by default in new terminals
lv: Parādīt _izvēlnes joslu pēc noklusējuma jaunos termināļos

en: Si_ze:
lv: I_zmērs:

en: South European
lv: Dienvideiropiešu

en: Switch to Next Tab
lv: Pārslēgties uz Nākamo Sadaļu

en: Switch to Previous Tab
lv: Pārslēgties uz Iepriekšējo Sadaļu

en: Switch to Tab 1
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 1

en: Switch to Tab 10
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 10

en: Switch to Tab 11
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 11

en: Switch to Tab 12
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 12

en: Switch to Tab 2
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 2

en: Switch to Tab 3
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 3

en: Switch to Tab 4
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 4

en: Switch to Tab 5
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 5

en: Switch to Tab 6
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 6

en: Switch to Tab 7
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 7

en: Switch to Tab 8
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 8

en: Switch to Tab 9
lv: Pārslēgties uz Sadaļu 9

en: TITLE
lv: NOSAUKUMS

en: Terminal
lv: Terminālis

en: Terminal _bell
lv: Termināļa _zvans

en: Terminal applications have these colors available to them.
lv: Termināļa aplikācijām ir pieejamas šīs krāsas.

en: Thai
lv: Taizemiešu

en: The command running inside the terminal may dynamically set a new title.
lv: Termināļa iekšienē palaistā komanda var dinamiski iestatīt jaunu nosaukumu.

en: The profile you selected as a base for your new profile no longer exists
lv: Profīls, kuru jūs izvēlējāties kā bāzi savam jaunajam profīlam, vairs neeksistē

en: The type of accelerator.
lv: Paātrinātāja tips.

en: The value of configuration key %s is not valid; value is "%s"
lv: Konfigurācijas atslēgas vērtība %s nav derīga; vērtība ir "%s"

en: There was a problem with the command for this terminal: %s
lv: Atgadījās problēma ar šo komandu šim terminālim: %s

en: There was an error creating the child process for this terminal: %s
lv: Atgadījās kļūda, izveidojot bērnprocesu šim terminālim: %s

en: There was an error creating the profile "%s"
lv: Atgadījās kļūda, veidojot profīlu "%s"

en: There was an error deleting the profiles
lv: Atgadījās kļūda, dzēšot profīlus

en: There was an error displaying help: %s
lv: Atgadījās kļūda, parādot palīdzību: %s

en: There was an error getting the list of terminal profiles. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, dabūnot termināļa profīlu sarakstu. (%s)

en: There was an error loading a terminal keybinding. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, lādējot termināļa taustiņatbilstības (%s)

en: There was an error loading config from %s. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, ielādējot konfigurāciju no %s. (%s)

en: There was an error loading config value for whether to use menu accelerators. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, lādējot konfigurācijas vērtību par to, vai lietot izvēlnes paātrinātājus. (%s)

en: There was an error loading config value for whether to use mnemonics. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, lādējot konfigurācijas vērtību tam, vai lietot piekļuves saīsnes. (%s)

en: There was an error subscribing to notification for use_menu_accelerators (%s)
lv: Atgadījās kļūda, parakstoties uz paziņojumu par use_menu_accelerators (%s)

en: There was an error subscribing to notification of changes to default profile. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, parakstoties uz paziņojumu par noklusētā profīla izmaiņām. (%s)

en: There was an error subscribing to notification of terminal encoding list changes. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, parakstoties uz paziņojumu par termināļa kodējumu saraksta izmaiņām. (%s)

en: There was an error subscribing to notification of terminal keybinding changes. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, parakstoties uz paziņojumu par termināļa taustiņatbistību izmaiņām. (%s)

en: There was an error subscribing to notification of terminal profile changes. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, parakstoties uz paziņojumu par termināļa profīla izmaiņām. (%s)

en: There was an error subscribing to notification of terminal profile list changes. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, parakstoties uz paziņojumu par termināļa profīlu saraksta izmaiņām. (%s)

en: There was an error subscribing to notification of terminal window configuration changes. (%s)
lv: Atgadījās kļūda, parakstoties uz paziņojumu par termināļa loga konfigurācijas izmaiņām. (%s)

en: There wasn't a default value for %s
lv: Šeit nebija noklusētās vērtības priekš %s

en: Title and Command
lv: Nosaukums un Komanda

en: Turkish
lv: Turku

en: Turn off the menubar for the last-specified window; applies to only one window; can be specified once for each window you create from the command line.
lv: Izslēgt izvēlnes joslu pēdējoreiz specificētajam logam; attiecas tikai uz vienu logu; var tikt noteikts vienreiz katram logam, kuru jūs izveidojat no komandrindas.

en: Turn on the menubar for the last-specified window; applies to only one window; can be specified once for each window you create from the command line.
lv: Ieslēgt izvēlnes joslu pēdējoreiz specificētajam logam; attiecas tikai uz vienu logu; var tikt noteikts vienreiz katram logam, kuru jūs izveidojat no komandrindas.

en: Two geometries given for one window
lv: Divas ģeometrijas dotas vienam logam

en: Two roles given for one window
lv: Dotas divas lomas vienam logam

en: Type a new accelerator
lv: Ieraksti jaunu paātrinātāju

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
lv: Ieraksti jaunu paātrinātāju vai nospied Atpakaļatkāpi, lai attīrītu

en: URI list dropped on terminal had wrong format (%d) or length (%d)
lv: URI sarakstam, nomestam uz termināļa, bija nepareizs formāts (%d) vai garums (%d)

en: Use colors from s_ystem theme
lv: Lietot krāsas no s_istēmas tēmas

en: User Defined
lv: Lietotāja Noteikts

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: View
lv: Skatīt

en: Western
lv: Rietumu

en: When command _exits:
lv: Kad komanda i_ziet:

en: White on black
lv: Balts uz melna

en: X geometry specification (see "X" man page), can be specified once per window to be opened.
lv: X ģeometrijas specifikācija (apskati "X" man lapu), var noteikt vienreiz atveramajam logam.

en: You already have a profile called "%s"
lv: Jums jau ir profīls ar nosaukumu "%s"

en: You must have at least one profile; you can't delete all of them.
lv: Jums jābūt vismaz vienam profīlam; jūs nevarat dzēst tos visus.

en: You must select one or more profiles to delete.
lv: Jums jāizvēlas viens vai vairāki profīli, lai dzēstu.

en: Zoom In
lv: Tālināt

en: Zoom Out
lv: Tuvināt

en: Zoom factor "%g" is too large, using %g
lv: Mēroga faktors "%g" ir pārāk liels, lietoju %g

en: Zoom factor "%g" is too small, using %g
lv: Mēroga faktors "%g" ir pārāk mazs, lietoju %g

en: _About
lv: _Par

en: _Action
lv: _Darbība

en: _Add or Remove...
lv: _Pievienot vai Noņemt...

en: _Allow bold text
lv: _Atļaut treknu tekstu

en: _Background color:
lv: _Fona krāsa:

en: _Background image
lv: _Fona attēls

en: _Backspace key generates:
lv: _Atpakaļatkāpes taustiņš ģenerē:

en: _Base on:
lv: _Bāzēt uz:

en: _Close Window
lv: _Aizvērt Logu

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy Link Address
lv: _Kopēt Saies Adresi

en: _Delete key generates:
lv: _Dzēšanas taustiņš ģenerē:

en: _Description
lv: _Apraksts

en: _Details
lv: _Detaļas

en: _Dynamically-set title:
lv: _Dinamiski iestatītais nosaukums:

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Edit Current Profile...
lv: _Rediģēt Pašreizējo Profīlu...

en: _Encoding
lv: _Kodējums

en: _File
lv: _Fails

en: _Font:
lv: _Fonts:

en: _Full Screen
lv: _Pilnā Ekrānā

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Image file:
lv: _Attēla fails:

en: _Input Methods
lv: _Ievades Metodes

en: _Next Tab
lv: _Nākošā Sadaļa

en: _None (use solid color)
lv: _Nekas (lietot viendabīgu krāsu)

en: _Normal Size
lv: _Normāla Izmēra

en: _Open Link
lv: _Atvērt Saiti

en: _Previous Tab
lv: _Iepriekšējā Sadaļa

en: _Profile name:
lv: _Profīla nosaukums:

en: _Profiles:
lv: _Profīli:

en: _Reset
lv: _Pārstatīt

en: _Reset compatibility options to defaults
lv: _Pārstatīt savietojamības opcijas uz noklusējumiem

en: _Run command as a login shell
lv: _Palaist komandu kā pieteikšanās čaulu

en: _Scrollbar is:
lv: _Ritjosla ir:

en: _Set Title...
lv: _Iestatīt Nosaukumu...

en: _Shade transparent or image background:
lv: Ē_not caurspīdīgo vai attēla fonu:

en: _Terminal
lv: _Terminālis

en: _Text color:
lv: _Teksta krāsa:

en: _Title:
lv: _Nosaukums

en: _Transparent background
lv: _Caurspīdīgs fons

en: _Update utmp/wtmp records when command is launched
lv: Atja_unināt utmp/wtmp ierakstus, kad komanda tiek palaista

en: _Use bold version of font
lv: _Lietot fonta treknināto versiju

en: _View
lv: _Skatīt

en: _kilobytes
lv: _kilobaiti

en: _lines
lv: _līnijas

en: char cell
lv: rakstzīmes šūna

en: italic
lv: ieslīpi

en: kilobytes
lv: kilobaiti

en: monospaced
lv: fiksēts

en: oblique
lv: slīpi

en: other
lv: cits

en: proportional
lv: proporcionāls

en: reverse italic
lv: pretējais ieslīpums

en: reverse oblique
lv: pretējais slīpums

en: roman
lv: romiešu

en: text/plain dropped on terminal had wrong format (%d) or length (%d)
lv: tekstam, nomestam uz termināļa, bija nepareizs formāts (%d) vai garums (%d)
