gnome-utils - en to lv translation catalogue (219 entries)

en: 
    ... Too many errors to display ...
lv: 
    ... Pārāk daudz kļūdu uz ekrāna ...

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
lv: %-d/%m/%y, %-I:%M %p

en: %s could not be opened.
lv: %s nevar tikt atvērts.

en: %s is not a regular file.
lv: %s nav parasts fails.

en: %s is not user readable. Either run the program as root or ask the sysadmin to change the permissions on the file.
lv: %s nav lietotājam nolasāms. Vai nu palaid programmu kā root, vai arī palūdz sistēmas administratoam nomainīt šī faila atļaujas.

en: %s not a log file.
lv: %s nav žurnālfails.

en: 0 for the quick format, 1 for a standard one (adds a low-level format) and finally 2 for a thorough format (adds a bad blocks scan).
lv: 0 ātrai formatēšanai, 1 standarta (pievieno zemā-līmeņa formatēšanu) un visbeidzot 2 viscaur formatēšanai (pievieno slikto sektoru skanēšanu).

en: <No log loaded>
lv: <Neviens žurnāls nav ielādēts>

en: <empty>
lv: <tukšs>

en: A serious error occured. Please check that your server and port are correct. For reference the default server is dict.org and the port 2628
lv: Atgadījusies nopietna kļūda. Lūdzu pārliecinies, vai serveris un ports norādīts pareizi. Attiecīgi noklusētais serveris ir dict.org un ports 2628

en: ADVANCED USERS ONLY - Default backend for FAT formatting
lv: TIKAI PIEREDZĒJUŠIEM LIETOTĀJIEM - Noklusētā FAT formatēšanas aizmugure

en: A_vailable options:
lv: P_ieejamās opcijas:

en: Accessories
lv: Aksesuāri

en: Actions
lv: Darbības

en: Add logs to monitor
lv: Pievienojiet novērojamos žurnālus

en: April
lv: Aprīlis

en: August
lv: Augusts

en: Automatically start a search
lv: Automātiski sākt meklēšanu

en: Browse
lv: Lūkties

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Can't write to actions database!
lv: Nevar ierakstīt darbības datubāzē!

en: Cannot connect to server
lv: Nevar savienoties ar serveri

en: Cannot initialize bonobo.
lv: Nevaru inicializēt bonabo.

en: Cannot open action data base <%s>! Open failed.
lv: Nevar atvērt darbību datu bāzi <%s>! Atvēršana neizdevās.

en: Cannot open description data base <%s>! Open failed.
lv: Nevar atvērt apraksta datu bāzi <%s>! Atvēršana neizdevās.

en: Cannot open regexp data base <%s>! Open failed.
lv: Nevar atvērt regexp datu bāzi <%s>! Atvēršana neizdevās.

en: Check Spelling
lv: Pārbaudīt Pareizrakstību

en: Check _Spelling
lv: Pārbaudīt _Pareizrakstību

en: Check word spelling
lv: Pārbaudīt vārda pareizrakstību

en: Click to Remove the '%s' Rule
lv: Klikšķis, lai Izņemtu '%s' Nosacījumu

en: Click to Start the search
lv: Klikšķis, lai Sāktu meklēšanu

en: Click to Stop the search
lv: Klikšķis, lai Apstādinātu meklēšanu

en: Click to do the spell check
lv: Klikšķis, lai izpildītu pareizrakstības pārbaudi

en: Clos_e All
lv: Izvē_lēties Visu

en: Close all Log files
lv: Izvēlēties visus Žurnālfailus

en: Collapse all the rows
lv: Sakļaut visas rindas

en: Could not display help for the floppy formatter.
    %s
lv: Nevarēju parādīt palīdzību disketes formatētājam.
    %s

en: DEVICE
lv: IEKĀRTA

en: D_efault strategy:
lv: N_oklusētā stratēģija:

en: Database
lv: Datubāze

en: Database Name
lv: Datubāzes Nosaukums

en: Date
lv: Datums

en: Date Modified
lv: Modificēšanas Datums

en: Date:
lv: Datums:

en: De_fault Server
lv: No_klusētais Serveris

en: December
lv: Decembris

en: Def_ault Port
lv: Nok_lusētais Ports

en: Default Strategy
lv: Noklusētā Stratēģija

en: Default filesystem type
lv: Noklusētais failsistēmas tips

en: Default formatting mode
lv: Noklusētais formatēšanas režīms

en: Description of this entry.
lv: Šī ieraksta apraksts.

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Dictionary
lv: Vārdnīca

en: Dictionary Lookup
lv: Vārdnīcas Meklēšana

en: Dictionary Preferences
lv: Vārdnīcas Preferences

en: Dictionary server
lv: Vārdnīcas serveris

en: Double Density 3.5" (720KB)
lv: Dubultblīvuma 3.5" (720KB)

en: Double Density 5.25" (360KB)
lv: Dubultblīvuma 5.25" (360KB)

en: Enter a Word or select one from the list below
lv: Ievadi Vārdu vai izvēlies vienu no zemākesošā saraksta

en: Enter a value for search rule
lv: Ievadi vērtību meklēšanas nosacījumam

en: Enter a word to know the spelling
lv: Ievadi vārdu, lai zinātu pareizrakstību

en: Enter the Port Number
lv: Ievadi Porta Numuru

en: Enter the Server Name
lv: Ievadi Servera Nosaukumu

en: Enter the file name you want to search
lv: Ievadi faila nosaukumu, kuru vēlies atrast

en: Enter the folder name where you want to start the search
lv: Ievadi direktorijas nosaukumu, kurā vēlies sākt meklēšanu

en: Entry changed called for a non entry option!
lv: Ieraksta maiņu izsauca ne-ieraksta opcija!

en: Error invoking query: %s
lv: Kļūda izpildot pieprasījumu: %s

en: Error parsing actions data base
lv: Kļūda analizējot darbību datubāzi

en: Error while executing specified action
lv: Kļūda izpildot norādīto darbību

en: Error: [%s]
lv: Kļūda: [%s]

en: February
lv: Februāris

en: File already opened
lv: Fails jau atvērts

en: File is empty
lv: Fails ir tukšs

en: File system _type:
lv: Failsistēmas _tips:

en: Find
lv: Meklēt

en: Floppy Formatter
lv: Disketes Formatētājs

en: Floppy _density:
lv: Disketes _blīvums:

en: Floppy de_vice:
lv: Disketes _iekārta:

en: Floppy formatted successfully.
lv: Diskete noformatēta sekmīgi.

en: Floppy formatting cancelled.
lv: Disketes formatēšana atsaukta.

en: Folder
lv: Direktorija

en: Follow symbolic links
lv: Sekot simbolsaitēm

en: Format Floppy Disks
lv: Formatēt Disketi

en: GConf error:
      %s
lv: GConf kļūda:
      %s

en: High Density 3.5" (1.44MB)
lv: Lielblīvuma 3.5" (1.44MB)

en: High Density 5.25" (1.2MB)
lv: Lielblīvuma 5.25" (1.2MB)

en: Host Name
lv: Hostdatora Vārds

en: Include other filesystems
lv: Iekļaut citas failsistēmas

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
lv: Nederīga opcija piespēlēta sortby komandrindas argumentam.

en: January
lv: Janvāris

en: July
lv: Jūlijs

en: June
lv: Jūnijs

en: Last Date:
lv: Pēdējais Datums:

en: Last Modified:
lv: Pēdējoriez Izmainīts:

en: Log Information
lv: Žurnāla Informācija

en: Log file to open up on startup
lv: Žurnālfails, ko atvērt pie sāknēšanas

en: Look Up for a Word
lv: Sameklēt Vardu

en: Looking up word...
lv: Skatīties pēc vārda...

en: Lookup done
lv: Skatīšanās veikta

en: Lookup word in dictionary
lv: Sameklēt vārdu vārdnīcā

en: Lookup words in an online dictionary
lv: Lūkoties pēc vārda tiešsaites vārdnīcā

en: March
lv: Marts

en: May
lv: Maijs

en: Message
lv: Ziņojums

en: Message:
lv: Ziņojums:

en: Modified:
lv: Izmainīts:

en: Monitor Logs
lv: Novērot Žurnālus

en: Monitor Options
lv: Novērošanas Opcijas

en: Name
lv: Nosaukums

en: Neither the mke2fs nor the mkdosfs/mformat applications are installed. You can't format a floppy without one of them.
lv: Ne mke2fs, ne mkdosfs/mformat aplikācijas nav uzinstalētas. Jūs nevarat formatēt disketi bez kādas no tām.

en: No files found
lv: Neviens fails nav atrasts

en: No log files to open
lv: Nav žurnālfaila ko atvērt

en: No matches found
lv: Nav nevienas sakrišanas

en: Not enough memory!
lv: Par maz atmiņas!

en: November
lv: Novembris

en: Number of Lines:
lv: Rindiņu Skaits:

en: O_pen Folder
lv: _Atvērt Mapi

en: October
lv: Oktobris

en: Open new logfile
lv: Atvērt jaunu žurnālfailu

en: Owner is unrecognized
lv: Īpašnieks ir neatpazīts

en: Port
lv: Ports

en: Port Entry
lv: Porta Ieraksts

en: Port used to connect to server
lv: Lietojamais ports, lai pieslēgtos serverim

en: ReadLogStats: out of memory
lv: Lasīt Žurnāla Statistiku: nav vairs atmiņas

en: Remove logs from monitor
lv: Izņemiet novērojamos žurnālus

en: Reset port to default
lv: Pārstatīt portu uz noklusēto

en: Reset server to default
lv: Pārstatīt serveri uz noklusēto

en: S_witch Log
lv: _Pārslēgt Žurnālu

en: Save Search Results As...
lv: Saglabāt Meklēšanas Rezultātus Kā...

en: Search Rule Value Entry
lv: Meklēšanas Nosacījuma Vērtības Ieraksts

en: Search Rules Menu
lv: Meklēšanas Nosacījumu Izvēlne

en: Search Strategy
lv: Meklēšanas Stratēģija

en: Search all databases
lv: Meklēt visās datubāzēs

en: Search for Files
lv: Meklēt Failus

en: Search your disk for files
lv: Meklēt failus savā diskā

en: Searching...
lv: Meklēju...

en: Select a search rule from the menu
lv: Izvēlies meklēšanas nosacījumu no izvēlnes

en: Select the '%s' constraint
lv: Izvēlieties '%s' piespiešanu

en: September
lv: Septembris

en: Server
lv: Serveris

en: Server Entry
lv: Servera Ieraksts

en: Set sort order to descending, the default is ascending
lv: Iestatīt kārtošanas kārtību uz dilstošu, noklusētā ir augoša

en: Show Calendar Log
lv: Parādīt Kalendāra Žurnālu

en: Show Entry Detail
lv: Parādīt ieraksta detaļas

en: Show Log Properties
lv: Parādīt Žurnāla Rekvizītus

en: Size
lv: Lielums

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Smart _lookup
lv: Gudrā _meklēšana

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
lv: Kārtot failus pēc viena no sekojošajiem: nosaukums, mape, izmērs, tips, vai datums

en: Specify whether to use smart lookup. This key is dependant on whether the dictionary server supports this option. The default is TRUE
lv: Norādi, vai lietot gudro meklēšanu. Šī iespēja ir atkarīga no tā, vai vārdnīcas serveris atbalsta šo opciju. Noklusējumā ir PATIESS

en: Spell check done
lv: Pareizrakstības parbaude veikta

en: Spell-checking...
lv: Pareizrakstības pārbaude...

en: Start Date:
lv: Sāknēšanas Datums:

en: String not found
lv: Virkne nav atrasta

en: Switch between already opened logs
lv: Slegties starp jau atvērtiem žurnāliem

en: System Log
lv: Sistēmas Žurnāls

en: TOUCHED!!
lv: AIZTIKTS!!

en: TRUE to set mkdosfs as the preferred FAT formatting backend or FALSE to set mtools as the preferred FAT formatting backend.
lv: TRUE, lai iestatītu mkdosfs kā vēlamo FAT formatēšanas aizmuguri, vai FALSE, lai iestatītu mtools kā vēlamo FAT formatēšanas aizmuguri.

en: The database to use in the dictionary server.
lv: Lietojamā datubāze vārdnīcas serverī.

en: The device %s is disconnected.
    Please attach device to continue.
lv: Iekārta %s ir atslēgta.
    Lūdzu pievieno iekārtu, lai turpinātu.

en: The device to format
lv: Formatējamā iekārta

en: The dictionary server to connect to. The default server is dict.org. See http://www.dict.org for details on other servers
lv: Vārdnīcas serveris, kuram pieslēgties. Noklusētais serveris ir dict.org. Apskati http://www.dict.org, lai uzzinātu par citiem serveriem

en: The name of the individual database to use in the dictionary server. ! specifies that gnome-dictionary should search all databases in a given server
lv: Individuālas datubāzes nosaukums, kuru lietot vārdnīcas serverī. ! norāda, ka gnome-vārdnīcai jālieto visas datubāzes dotajā serverī

en: The nautilus file manager is not running.
lv: Nautilus failu pārvaldnieks nav palaists.

en: The port number to connect to. The default port is 2628.
lv: Porta umurs, kuram pieslēgties. Noklusētais ir 2628.

en: The search strategy to use
lv: Meklēšanas stratēģija, kuru lietot

en: The search strategy to use. This is dependant on the search strategy that the dictionary server supports. The default strategy is 'lev' - Match words within Levenshtein distance one
lv: Meklēšanas stratēģija, kuru lietot. Šis ir atkarīgs no tā, kādu meklēšanas stratēģiju atbalsta serveris. Noklusētā stratēģija ir 'lev' - Atbilst vārdi vienas Levenšeina distances robežās

en: The volume name can't contain any blank space.
lv: Partīcijas nosaukums nevar saturēt nevienu tukšumu.

en: Thorou_gh (adds a bad blocks check to the standard mode)
lv: _Viscaur (pievieno slikto sektoru pārbaudi standarta režīmam)

en: Too many logs to monitor. Remove one and try again
lv: Par daudz noverojamo žurnālu. Izņemiet vienu un mēģiniet vēlreiz

en: Too many open logs. Close one and try again
lv: Par daudz atvērtu žurnālu.

en: Type
lv: Tips

en: Unable to open logfile!
lv: Nevar atvērt žurnālfailu!

en: Unable to open the device %s, formatting cannot continue.
lv: Nevarēja atvērt iekārtu %s, formatēšana nevar turpināties.

en: Unable to perform requested operation. 
    Either the server you are using is not available 
    or you are not connected to the Internet.
lv: Nevar izpildīt pieprasīto operāciju. 
    Vai nu serveris, kuru lietojat, nav pieejams 
    vai arī neesat pieslēdzies Internetam.

en: Use smart lookup
lv: Lietot gudro meklēšanu

en: View the system log file
lv: Apskatīt sistēmas žurnāla failu

en: Volume _name:
lv: Tilpuma _nosaukums:

en: While searching the following errors were reported.
lv: Meklēšanas laikā tika paziņotas sekojošās kļūdas.

en: Word
lv: Vārds

en: Word Entry
lv: Vārda Ieraksts

en: You do not have the proper permissions to write to %s, formatting will not be possible.
    Contact your system administrator about getting write permissions.
lv: Tev nav pietiekamas atļaujas, lai rakstītu uz %s, formatēšana nebūs iespējama.
    Sazinies ar sistēmadministrātoru, lai dabūtu rakstīšanas atļaujas.

en: _About...
lv: _Par...

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Calendar
lv: _Kalendārs

en: _Collapse All
lv: _Sakļaut Visus

en: _Database:
lv: _Datubāze:

en: _Description:
lv: _Apraksts:

en: _Dictionary
lv: _Vārdnīca

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Entry Detail
lv: _Ieraksta Detaļas

en: _Find
lv: _Meklēt

en: _Format
lv: _Formatēt

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Look Up Word
lv: _Sameklēt Vārdu

en: _Look in folder:
lv: _Skatīties mapē:

en: _Lookup
lv: _Sameklēt

en: _Monitor...
lv: _Novērot...

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Port:
lv: _Ports:

en: _Properties
lv: _Rekvizīti

en: _Quick (only creates the filesystem)
lv: _Ātri (tikai izveido failsistēmu)

en: _Remove
lv: _Izņemt

en: _Save Results As...
lv: _Saglabāt Rezultātus Kā...

en: _Server:
lv: _Serveris:

en: _Standard (adds a low-level format to the quick mode)
lv: _Standarta (pievieno zemā-līmeņa formatēšanu ātrajam režīmam)

en: _Word:
lv: _Vārds:

en: action to execute when regexps are TRUE
lv: darbības, kuras izpildīt, kad regexpi ir TRUE (piepildās)

en: description
lv: apraksts

en: ext2 for the linux native filesystem or fat for the DOS filesystem.
lv: ext2 linux iedzimtajai failsistēmai vai fat DOS failsistēmai.

en: link (broken)
lv: saite (nedarbojas)

en: link to %s
lv: saite uz %s

en: log name regexp
lv: log vārda regexp

en: message regexp
lv: ziņas regexp

en: process regexp
lv: procesa regexp

en: tag: [%s]
    log_name: [%s]
    process: [%s]
    message: [%s]
    description: [%s]
    action: [%s]
lv: tag: [%s]
    log_vārds: [%s]
    process: [%s]
    ziņa: [%s]
    apraksts: [%s]
    darbība: [%s]

en: tmp_list is NULL
lv: tmp_list ir NULL

en: today at %-I:%M %p
lv: šodien %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M %p
lv: vakardien %-I:%M %p
