gtkhtml - en to lv translation catalogue (340 entries)

en: ***text***
lv: ***teksts***

en: <None>
lv: <Nekas>

en: <center><table bgcolor="#c0c0c0" cellspacing="0" cellpadding=@border@><tr><td><table bgcolor="#f2f2f2" cellspacing="0" cellpadding="8" width="100%"><tr><td align="center"><img @src@@alt@@width@@height@align=top border=0></td></tr><tr><td><b>[Place your comment here]</td></tr></table></td></tr></table></center>
lv: <center><table bgcolor="#c0c0c0" cellspacing="0" cellpadding=@border@><tr><td><table bgcolor="#f2f2f2" cellspacing="0" cellpadding="8" width="100%"><tr><td align="center"><img @src@@alt@@width@@height@align=top border=0></td></tr><tr><td><b>[Jūsu komentārs rakstāms šeit]</td></tr></table></td></tr></table></center>

en: A_ddress
lv: A_drese

en: Active Link Color
lv: Aktivās Saites Krāsa

en: Add Keyboard Shortcuts
lv: Pievienot Tastatūras Saīsnes

en: Address
lv: Adrese

en: Align
lv: Nolīdzināt

en: Alignment
lv: Nolīdzinājums

en: Alignment:
lv: Nolīdzinājums:

en: Alphabeta item
lv: Alfabēta vienība

en: Alphabetical List
lv: Alfabētisks Saraksts

en: Apply changes to:
lv: Pielietot izmaiņas:

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Automatically detect links
lv: Automātiski noteikt saites

en: Background
lv: Fons

en: Background Color
lv: Fona Krāsa

en: Background Image
lv: Fona Attēls

en: Behavior
lv: Uzvedība

en: Blue
lv: Zils

en: Blue 3D
lv: Zils 3D

en: Blue Ink
lv: Zila Tinte

en: Bold
lv: Trekni

en: Border
lv: Robeža

en: Border:
lv: Robeža:

en: Bottom
lv: Apakša

en: Bulleted List
lv: Lodveida Saraksts

en: Cannot allocate default font for printing
lv: Nevaru sameklēt noklusēto fontu drukāšanai

en: Cannot execute GNOME Spell control applet
    Try to install GNOME Spell if you don't have it installed.
lv: Nevaru izpildīt GNOME Pareizrakstibas konroles sīkprogrammu
    Mēģiniet uzinstalēt GNOME Pareizrakstību, ja jums tā nav uzinstalēta.

en: Caption
lv: Titrs

en: Cell
lv: Šūna

en: Cell contents
lv: Šūnas saturs

en: Center
lv: Centrēt

en: Center justifies the paragraphs
lv: Rindkopas nolīdzina pret centru

en: Check spelling of the document
lv: Pārbaudīt dokumenta pareizrakstību

en: Click will follow this URL
lv: Klikšķis sekos šim URL

en: Click will follow this URL:
lv: Klikšķis sekos šim URL:

en: Color
lv: Krāsa

en: Color:
lv: Krāsa:

en: Colors
lv: Krāsas

en: Column
lv: Kolonna

en: Column after
lv: Kolonna pēc

en: Column before
lv: Kolonna pirms

en: Column span:
lv: Kolonnas attālums:

en: Columns:
lv: Kolonnas:

en: Composer Properties
lv: Sastādītāja Rekvizīti

en: Composer Properties planned
lv: Plānotie Sastādītāja Rekvizīti

en: Configure spell checking
lv: Konfigurēt pareizrakstības pārbaudi

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy selection to clipboard
lv: Iekopēt izvēlēto starpliktuvē

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlēto

en: Could not initialize Bonobo!
lv: Nevarēju inicializēt Bonobo!

en: Could not load glade file.
lv: Nevarēja ielādēt glade failu.

en: Cr_ying
lv: Ra_udošs

en: Cu_t
lv: Iz_griezt

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut selection to clipboard
lv: Izgriezt izvēlēto atarpiktuvē

en: Cut the selection
lv: Izgriezt izvēlēto

en: Dark header
lv: Tumša galvene

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Document Base
lv: Dokumenta Bāze

en: Document Title
lv: Dokumenta Nosaukums

en: Don't wrap
lv: Neiekļaut

en: Dot item
lv: Punkta vienība

en: Editable
lv: Rdiģējams

en: Enable
lv: Aktivizēt

en: Enable spell checking
lv: Aktivizēt pareizrakstības pārbaudi

en: Find
lv: Atrast

en: Find A Regular Expression
lv: Atrast Parastu Izteiksmi

en: Find And Replace
lv: Atrast Un Aizvietot

en: Find Regular E_xpression...
lv: Atrast Parastu I_zteiksmi...

en: Find Regular Expression
lv: Atrast Parastu Izteiksmi

en: Find _Again
lv: Atrast _Vēlreiz

en: Find again
lv: Atrast vēlreiz

en: Find and Replace
lv: Atrast un Aizvietot

en: Fixed Width Font
lv: Fiksēta platuma Fonts

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: Flat gray
lv: Pelēks

en: Follow
lv: Sekot

en: Font size
lv: Fonta lielums

en: Fonts
lv: Fonti

en: For printing
lv: Drukāšanai

en: For_mat
lv: For_matēt

en: Foreground color
lv: Priekšpuses krāsa

en: Frame
lv: Rāmis

en: GNOME HTML Editor
lv: GNOME HTML Redaktors

en: GNOME HTML Editor Control
lv: GNOME HTML Redaktora Kontrole

en: GNOME HTML Editor Factory
lv: GNOME HTML Redaktora Ražotne

en: Grab keys
lv: Paķert taustiņus

en: Green
lv: Zaļš

en: GtkHTML Test
lv: GtkHTML Tests

en: Header
lv: Galvene

en: Header 1
lv: Galvene 1

en: Header 2
lv: Galvene 2

en: Header 3
lv: Galvene 3

en: Header 4
lv: Galvene 4

en: Header 5
lv: Galvene 5

en: Header 6
lv: Galvene 6

en: Header _1
lv: Galvene _1

en: Header _2
lv: Galvene _2

en: Header _3
lv: Galvene _3

en: Header _4
lv: Galvene _4

en: Header _5
lv: Galvene _5

en: Header _6
lv: Galvene _6

en: Height:
lv: Augstums:

en: Horizontal alignment:
lv: Horizontālais izlīdzinājums:

en: Horizontal:
lv: Horizontāli:

en: Html test
lv: Html tests

en: Image
lv: Attēls

en: Image frame
lv: Attēla rāmis

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Indents the paragraphs less
lv: Atbīda rindkopu mazāk

en: Indents the paragraphs more
lv: Atbīda rindkopu vairāk

en: Information
lv: Informācija

en: Insert
lv: Ievietot

en: Insert Crying smiley into document...
lv: Ievietot Raudošu smaidiņu dokumentā...

en: Insert Frown smiley into document...
lv: Ievietot Bēdīgo smaidiņu dokumentā...

en: Insert HTML file into document...
lv: Ievietot HTML failu dokumentā...

en: Insert HTML link into document...
lv: "Ievietot HTML saiti dokumentā...

en: Insert HTML template into document...
lv: "Ievietot HTML veidni dokumentā...

en: Insert Indifferent smiley into document...
lv: Ievietot Vienaldzīgo smaidiņu dokumentā...

en: Insert Laughing smiley into document...
lv: Ievietot Smejošo smaidiņu dokumentā...

en: Insert Lick smiley into document...
lv: Ievietot Mēdošo smaidiņu dokumentā...

en: Insert Oh no! smiley into document...
lv: Ievietot Ak, nē! smaidiņu dokumentā...

en: Insert Smile smiley into document...
lv: Ievietot Smaidošo smaidiņu dokumentā...

en: Insert Surprised smiley into document...
lv: Ievietot Pārsteigto smaidiņu dokumentā...

en: Insert Undecided smiley into document...
lv: Ievietot Neizlēmīgo smaidiņu dokumentā...

en: Insert Wink smiley into document...
lv: Ievietot Piemiedzošo smaidiņu dokumentā...

en: Insert image into document...
lv: Ievietot attēlu dokumentā...

en: Insert link
lv: Ievietot saiti

en: Insert rule into document...
lv: Ievietot nosacījumu dokumentā...

en: Insert table into document...
lv: Ievietot tabulu dokumentā...

en: Insert text file into document...
lv: Ievietot teksta failudokumentā...

en: Italic
lv: Ieslīpi

en: Keyboard Shortcuts
lv: Tastatūras Saīsnes

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: Left align
lv: Nolīdzināt pa kreisi

en: Left justifies the paragraphs
lv: Rindkopas nolīdzina pa kreisi

en: Length:
lv: Garums:

en: Li_ck
lv: Mē_dās

en: Link
lv: Saite

en: Link insert
lv: Saites ievietošana

en: Link properties
lv: Saites rekvizīti

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Location
lv: Lokācija

en: Make the current Paragraph style Normal
lv: Padarīt pašreizējo Rindkopas stilu par Normālu

en: Make the current Paragraph style Preformat
lv: Padarīt pašreizējo Rindkopas stilu par Preformatētu

en: Make the current paragraph a bulleted list
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par lodveida sarakstu

en: Make the current paragraph a list with roman numerals
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par sarakstu ar romiešu cipariem

en: Make the current paragraph a numbered list
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par numurētu sarakstu

en: Make the current paragraph an H1 header
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par H1 galveni

en: Make the current paragraph an H2 header
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par H2 galveni

en: Make the current paragraph an H3 header
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par H3 galveni

en: Make the current paragraph an H4 header
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par H4 galveni

en: Make the current paragraph an H5 header
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par H5 galveni

en: Make the current paragraph an H6 header
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par H6 galveni

en: Make the current paragraph an address
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par adresi

en: Make the current paragraph an alphabetical list
lv: Padarīt pašreizējo rindkopu par alfabētisku sarakstu

en: Makes the text bold
lv: Treknina tekstu

en: Makes the text italic
lv: Padara tekstu ieslīpu

en: Middle
lv: Vidus

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: New Link Color
lv: Jaunās Saites Krāsa

en: New shortcut:
lv: Jauna saīsne:

en: None
lv: Nekas

en: Normal
lv: Normāls

en: Note
lv: Piezīme

en: Number item
lv: Numura vienība

en: Numbered List
lv: Numurēts Saraksts

en: Numbered _List
lv: Numurēts _Saraksts

en: Oh _no!
lv: Ak, _nē!

en: On screen
lv: Uz ekrāna

en: Open file...
lv: Atvērt failu...

en: Orange
lv: Oranžs

en: Other
lv: Cits

en: Other...
lv: Cits...

en: Padding
lv: Polsterējums

en: Padding:
lv: Polsterējums:

en: Page
lv: Lapa

en: Paragraph
lv: Rindkopa

en: Paste
lv: Ievietot

en: Paste Quotation
lv: Ievietot Citātu

en: Paste _Quotation
lv: Ievietot _Citātu

en: Paste from clipboard
lv: Ievietot no starpliktuves

en: Paste the clipboard
lv: Ievietot starpliktuvi

en: Paste the clipboard as a quotation
lv: Ievietot starpliktuvi kā citātu

en: Percent
lv: Procenti

en: Percent %
lv: Procenti %

en: Perforated Paper
lv: Perforēts Papīrs

en: Pixels
lv: Pikseļi

en: Pixmap:
lv: Pikseļkarte:

en: Place your text here
lv: Jūsu teksts šeit

en: Plain
lv: Līdzens

en: Points
lv: Punkti

en: Preformat
lv: Preformatēt

en: Print pre_view
lv: P_irmsdrukas apskate

en: Print preview
lv: Pirmsdrukas apskate

en: Properties
lv: Rekvizīti

en: Purple
lv: Purpura

en: Rectangles
lv: Taisnstūri

en: Red
lv: Sarkans

en: Redo
lv: Pāratsaukt

en: Redo previously undone change
lv: Pāratcelt iepriekš atcelto izmaiņu

en: Redo the undone action
lv: Pāratcelt atcelto darbību

en: Reload the page
lv: Pārlādēt lapu

en: Remove link
lv: Izņemt saiti

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Replace confirmation
lv: Aizvietošanas pārjautāšana

en: Reset
lv: Pārstatīt

en: Right
lv: Pa Labi

en: Right align
lv: Nolīdzināt pa labi

en: Right justifies the paragraphs
lv: Rindkopas nolīdzina pa labi

en: Roman List
lv: Romiešu Saraksts

en: Roman Numeral List
lv: Romiešu Ciparu Saraksts

en: Roman item
lv: Romiešu vienība

en: Row
lv: Rinda

en: Row above
lv: Rinda virs

en: Row below
lv: Rinda zem

en: Row span:
lv: Rindas attālums:

en: Rows:
lv: Rindas:

en: Rule
lv: Nosacījums

en: Sample
lv: Paraugs

en: Save file as...
lv: Saglabāt failu kā...

en: Scope
lv: Vēriens

en: Select HTML fixed width font
lv: Izvēlies HTML fiksēta platuma fontu

en: Select HTML fixed width font for printing
lv: Izvēlies HTML fiksēta platuma fontu drukāšanai

en: Select HTML variable width font
lv: Izvēlies HTML mainīga platuma fontu

en: Select HTML variable width font for printing
lv: Izvēlies HTML mainīga platuma fontu drukāšanai

en: Select _All
lv: Izvēlēties _Visu

en: Select the entire contents of the document
lv: Izvelēties visu dokumenta saturu

en: Shaded
lv: Ēnots

en: Shortcuts _type:
lv: Saīsnes _tips:

en: Show animated images
lv: Parādīt animētus attēlus

en: Size
lv: Izmērs

en: Spacing
lv: Atstarpe

en: Spacing:
lv: Atstarpe:

en: Spell checker
lv: Pareizrakstības pārbaudītājs

en: Spelling Error Color
lv: Pareizrakstības Kļūdu Krāsa

en: Strikeout
lv: Pārsvītrot

en: Strikes out the text
lv: Pārsvītro tekstu

en: Style
lv: Stils

en: Style:
lv: Stils:

en: Su_perscript
lv: Ze_mraksts

en: Su_rprised
lv: Pā_rsteigts

en: Submit Query
lv: Publicēt Pieprasījumu

en: Subs_cript
lv: Au_gšraksts

en: Subscript
lv: Augšraksts

en: Superscript
lv: Zemraksts

en: Table
lv: Tabula

en: Table Insert
lv: Tabulas Ievietošana

en: Table delete
lv: Tabulas dzēšana

en: Table insert
lv: Tabulas ievietošana

en: Target Base
lv: Mērķa Bāze

en: Te_mplate...
lv: Ve_idne...

en: Te_xt file...
lv: Teks_ta fails...

en: Template
lv: Veidne

en: Test URL...
lv: Testēt URL...

en: Text
lv: Teksts

en: The Monospace font to use for typewriter text
lv: Vienādplatuma fonts, ko lietot rakstāmmašīnas tekstā

en: The base URL for relative references
lv: Relatīvo atsauču bāzes URL

en: The base URL of the targe frame
lv: Mērķa rāmja bāzes URL

en: The color of active link elements
lv: Aktīvās saites elementu krāsa

en: The color of new link elements
lv: Jaunās saites elementu krāsa

en: The color of the spelling error markers
lv: Pareizrakstības kļūdu marķiera krāsa

en: The color of visited link elements
lv: Apmeklētās saites elementu krāsa

en: The editted cell was removed from the document.
    Cannot apply your changes.
lv: Rediģētā šūna tika izņemta no dokumenta.
    Nevaru pielietot jūsu izmaiņas.

en: The editted image was removed from the document.
    Cannot apply your changes.
lv: Rediģētais attēls tika izņemts no dokumenta.
    Nevaru pielietot jūsu izmaiņas.

en: The editted link was removed from the document.
    Cannot apply your changes.
lv: Rediģētā saite tika izņemta no dokumenta.
    Nevaru pielietot jūsu izmaiņas.

en: The editted paragraph was removed from the document.
    Cannot apply your changes.
lv: Rediģētais paragrāfs tika izņemts no dokumenta.
    Nevaru pielietot jūsu izmaiņas.

en: The editted rule was removed from the document.
    Cannot apply your changes.
lv: Rediģētais nosacījums tika izņemts no dokumenta.
    Nevaru pielietot jūsu izmaiņas.

en: The editted table was removed from the document.
    Cannot apply your changes.
lv: Rediģētā tabula tika izņemta no dokumenta.
    Nevaru pielietot jūsu izmaiņas.

en: The editted text was removed from the document.
    Cannot apply your changes.
lv: Rediģētais teksts tika izņemts no dokumenta.
    Nevaru pielietot jūsu izmaiņas.

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog.
lv: Glāžšķūņa rūķīši čiepj koncertflīģeļa vāku.

en: The title of the current document
lv: Pašreizējā dokumenta nosaukums

en: Thickness:
lv: Biezums:

en: Toggle typewriter font style
lv: Slēgt mašīnrakstītājas fonta stilu

en: Top
lv: Augša

en: Typewriter
lv: Mašīnrakstītāja

en: Underline
lv: Pasvītrot

en: Underlines the text
lv: Pasvītro tekstu

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Undo previous changes
lv: Atcelt iepriekšējo darbību

en: Undo the last action
lv: Atcelt pēdējo darbību

en: Unindent
lv: Ne-atkāpe

en: Variable width
lv: Mainīgā platums

en: Vertical:
lv: Horizontāli:

en: Visited Link Color
lv: Apmeklētās Saites Krāsa

en: Whether the html can be edited
lv: Vai html var tikt rediģēts

en: Width:
lv: Platums:

en: Wrap
lv: Iekļaut

en: Wrapping:
lv: Iekļaušana:

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Yellow, flowers
lv: Dzeltens, puķes

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Alignment
lv: _Nolīdzinājums

en: _Alphabetical List
lv: _Alfabētisks Saraksts

en: _Bold
lv: _Trekni

en: _Bulleted List
lv: _Lodveida Saraksts

en: _Center
lv: _Centrēt

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Decrease Indent
lv: _Samazināt Atkāpi

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Find...
lv: _Atrast...

en: _Font Size
lv: _Fonta Lielums

en: _Frown
lv: _Bēdīgs

en: _HTML file...
lv: _HTML fails...

en: _Heading
lv: _Virsraksts

en: _Image...
lv: _Attēls...

en: _Increase Indent
lv: _Palielināt Atkāpi

en: _Indifferent
lv: _Vienaldzīgs

en: _Insert
lv: _Ievietot

en: _Italic
lv: _Ieslīpi

en: _Laughing
lv: _Smejošs

en: _Left
lv: _Pa Kreisi

en: _Link...
lv: _Saite...

en: _Normal
lv: _Normāls

en: _Page...
lv: _Lapa...

en: _Paragraph...
lv: _Rindkopa...

en: _Paste
lv: _Ievietot

en: _Plain text
lv: _Vienkāršs teksts

en: _Preformat
lv: _Preformatēt

en: _Redo
lv: _Pāratcet

en: _Refresh
lv: _Atjaunināt

en: _Replace...
lv: _Aizvietot...

en: _Right
lv: Pa _Labi

en: _Roman Numeral List
lv: _Romiešu Ciparu Saraksts

en: _Rule...
lv: _Nosacījums...

en: _Smile
lv: _Smaids

en: _Smiley
lv: _Smaidiņš

en: _Spell Check Document...
lv: _Pārbaudīt Pareizrakstību Dokumentā...

en: _Strikeout
lv: _Pārsvītrot

en: _Style
lv: _Stils

en: _Table...
lv: _Tabula...

en: _Text...
lv: _Teksts...

en: _Undecided
lv: _Neizlēmīgs

en: _Underline
lv: _Pasvītrot

en: _Undo
lv: _Atcelt

en: _Wink
lv: _Miedz ar aci

en: etc...
lv: utt...
