libgnome - en to lv translation catalogue (161 entries)

en: A list with names of the first window manager workspaces.
lv: Pirmā logu pārvaldnieka darba vietu nosaukumu saraksts.

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
lv: Paātrinātāja reizinātājs peles kustībai. Vērtība -1 ir sistēmas noklusējums.

en: App version
lv: App versija

en: Application options
lv: Aplikacijas opcijas

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the 'exec' key.
lv: Lietotie argumenti, izpildot programmas terminālī, definētā ar 'exec' atslēgu.

en: Basename of the default theme used by gtk+.
lv: Bāzes nosaukums nolusētajai tēmai, ko lieto gtk+.

en: Beep when a modifier is pressed
lv: Pīkstēt, kad modifikators tiek nospiests

en: Bonobo Support
lv: Bonobo Atbalsts

en: Bonobo activation Support
lv: Bonobo aktivēšanas atbalsts

en: Browser needs terminal
lv: Pārlukam nepieciešams terminālis

en: Browser understands remote
lv: Pārlūks saprot attālināti

en: Can Change Accels
lv: Var Mainīt Paārin.

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
lv: Nevar atrast termināli, izmantoju xterm, pat ja tas var nestrādāt

en: Color Shading Type
lv: Krāsas Ēnošanas Tips

en: Configuration prefix where GNOME was installed
lv: Konfigurāciojas prefikss kur ir ieinstalēts GNOME

en: Configuration prefix where this application was installed
lv: Konfigurācijas prefikss kur šī aplikācija tika ieinstalēta

en: Could not create gnome accelerators directory `%s': %s
lv: Nevarēja izveidot gnome akseleratoru direktoriju `%s': %s

en: Could not create per-user gnome configuration directory `%s': %s
lv: Nevar izveidot lietotāja gnome konfiguraacijas direktoriju `%s': %s

en: Could not set mode 0700 on private per-user gnome configuration directory `%s': %s
lv: Nevarēja uzstādīt 0700 režīmu privātajām lietotāju gnome konfigurācijas direktorijai `%s': %s

en: Create Directories
lv: Izveidot Direktorijas

en: Create standard GNOME directories on startup
lv: Pie startēšanās izveidot standarta GNOME direktorijas

en: Cursor Blink
lv: Kursora Mirgošana

en: Cursor Blink Time
lv: Kursora Mirgošanas Laiks

en: Cursor font
lv: Kursora fonts

en: Cursor size
lv: Kursora izmērs

en: Cursor theme
lv: Kursora tēma

en: Data prefix where GNOME was installed
lv: Datu prefikss kur ir ieinstalēts GNOME

en: Data prefix where this application was installed
lv: Data prefikss kur šī aplikācija tika ieinstalēta

en: Default browser
lv: Noklusētais pārlūks

en: Default browser for all URLs
lv: Noklusētais pārlūks visiem URL

en: Default font
lv: Noklusētais fonts

en: Default help viewer
lv: Noklusētais palīdzības pārlūks

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are "none", "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched".
lv: Nosaka to, kā attēls, kas iestatīts ar wallpaper_filename, tiek attēlots. Iespējamās vērtības ir "none", "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched".

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
lv: Deaktivizēt, kad divi taustiņi tiek nospiesti vienlaicīgi.

en: Disable sound server usage
lv: Deaktivizēt skaņas servera izmantošanu

en: Distance before a drag is started
lv: Distance pirms sāk vilkšanu

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
lv: Distance pikseļos, kas kursoram ir jānoiet, pirms paātrinātā peles kustība tiek aktivizēta. Vērtība -1 ir sistēmas noklusējums.

en: Do not accept a key as being pressed unless held for @delay milliseconds
lv: Nepieņemt taustiņa nospiešanu, ka vien nav turēta nospiesta @delay milisekundes

en: Double Click Time
lv: Dubultklikšķa Laiks

en: Drag Threshold
lv: Vilkšanas Slieksnis

en: Draw Desktop Background
lv: Zīmēt Darbvirsmas Fonu

en: Dynamic modules to load
lv: Dinamiskie moduļ, ko ielādēt

en: Enable Accessibility
lv: Aktivizēt Pieejamību

en: Enable Animations
lv: Aktivizēt Animācijas

en: Enable ESD
lv: Aktivizēt ESD

en: Enable Sound
lv: Aktivizēt Skaņu

en: Enable sound on startup
lv: Aktivizēt skaņu pie sāknēšanās

en: Enable sound server startup.
lv: Aktivizēt skaņas servera sāknēšanu.

en: Enable sound server usage
lv: Aktivizēt skaņas servera izmantošanu

en: Exec Arguments
lv: Exec Argumenti

en: Extra Moniker factory
lv: Papildus Moniker rūpnīca

en: Fallback window manager
lv: Atkāpšanās logu pārvaldnieks

en: Fallback window manager if user window manager can't be found
lv: Atkāpšanās logu pārvaldnieks, ja lietotāja logu pārvaldnieks nevar tikt atrasts

en: File Icon Theme
lv: Faila Ikonas Tēma

en: File name of the bell sound to be played
lv: Faila nosaukums zvana skaņai, ko atskaņot

en: File to use for the background image
lv: Lietojamais fails fona attēlam

en: GNOME App Prefix
lv: GNOME App prefikss

en: GNOME GConf Support
lv: GNOME GConf Atbalsts

en: GNOME Library
lv: GNOME Bibliotēka

en: GNOME Prefix
lv: GNOME prefikss

en: GNOME Virtual Filesystem
lv: GNOME Virtuālā failu sistēma

en: GNOME path
lv: GNOME ceļš

en: GTK IM Preedit Style
lv: GTK IM Pirmsrediģēšanas Stils

en: GTK IM Status Style
lv: GTK IM Statusa Stils

en: Gtk+ Theme
lv: Gtk+ Tēma

en: Have GNOME draw the desktop background
lv: Kā GNOME zēmē darbvirsmas fonu

en: Help document %s/%s not found
lv: Palīdzības dokuments %s/%s nav atrasts

en: Help options
lv: Palīdzības opcijas

en: Help viewer needs terminal
lv: Palīdzības pārlūkam nepieciešams terminālis

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released
lv: Izgaismo kursora lokāciju, kad Kontroles taustiņš tiek piespiests un atlaists

en: Host:port on which the sound server to use is running
lv: Resursdators:ports uz kura strādā izmantojamais skaņas serveris

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed
lv: Cik daudz milisekundes prasīs, lai no 0 sasniegtu maksimālo ātrumu

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate
lv: Cik daudz milisekundes gaidīt pirms peles pārvietošanas taustiņi sāk darboties

en: How many pixels per second to move at the maximum speed
lv: Cik daudz pikseļus sekundē pārvietoties maksimālajā ātrumā

en: How to connect to esd
lv: Kā pieslēgties pie esd

en: How to shade the background color. Possible values are "horizontal-gradient", "vertical-gradient", and "solid"
lv: Kā ēnot darbvirsmas krāsu. Iespējamās vērtības ir "horizontal-gradient", "vertical-gradient", un "solid"

en: Human readable name
lv: Cilvēcīgi izlasāms vārds

en: Human readable name of this application
lv: Cilvēcīgi izlasāms šīs aplikācijas vārds

en: ID string to use for this application
lv: ID virkne šīs aplikācijas lietošanai

en: Icon Theme
lv: Ikonas Tēma

en: Icon theme to use for the panel, nautilus etc.
lv: Ikonas tēma, ko lietot panelim, nautilus utt.

en: Ignore multiple presses of the _same_ key within @delay milliseconds
lv: Ignorēt vairākkārtēju _tā paša_ taustiņa nospiešanu @delay milisekunžu robežās

en: Key %s not found in configuration
lv: Atslēga %s nav atrasta konfigurācijā

en: Keyboard Bell Custom Filename
lv: Tastatūras Zvana Pašizvēles Faila nosaukums

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
lv: Kreisā vai Augšas krāsa, kad zīmē pārejas, vai viendabīga krāsa.

en: Length of a double click
lv: Dubultklikšķa gaums

en: Library prefix where GNOME was installed
lv: Biblioteku prefikss kur ir ieinstalēts GNOME

en: Library prefix where this application was installed
lv: Bibliotēkas prefikss kur šī aplikācija tika ieinstalēta

en: Locate Pointer
lv: Sameklēt Kursoru

en: MODULE1,MODULE2,...
lv: Modulis1,Modulis2,...

en: Menubar Detachable
lv: Izvēlnes josla Atdalāma

en: Menus Have Icons
lv: Izvēlnēm Ir Ikonas

en: Menus Have Tearoff
lv: Izvēlnes Ir Pārceļamas

en: Motion Threshold
lv: Kustības Slieksnis

en: Mouse button orientation
lv: Peles pogas orientācija

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
lv: GTK+ ievades metodes Pirmsrediģēšanas Stila nosaukums, ko lieto gtk+.

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
lv: GTK+ ievades metodes Statusa Stila nosaukums, ko lieto gtk+.

en: Name of the default font used by gtk+.
lv: Noklusētā fonta nosaukums, ko lieto gtk+.

en: Names of the workspaces
lv: Darba vietu nosaukumi

en: Opacity with which to draw the background picture
lv: Necaurredzamība, ar kādu zīmēt fona attēlu

en: Path in which to look for installed files
lv: Celš kurā skatīties pēc instalētajiem ailiem

en: Picture Filename
lv: Attēla Faila nosaukums

en: Picture Opacity
lv: Attēla Necaurredzamība

en: Picture Options
lv: Attēla Opcijas

en: Popt Context
lv: Popt Konteksts

en: Popt Flags
lv: Popt Karogi

en: Popt Table
lv: Popt Tabula

en: Prefix where GNOME was installed
lv: Prefikss kur ir ieinstalēts GNOME

en: Prefix where this application was installed
lv: Prefikss kur šī aplikācija tika ieinstalēta

en: Primary Color
lv: Primārā Krāsa

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
lv: Labā vai Apakšas krāsa, kad zīmē pārejas, netiek lietota viendabīgai krāsai.

en: Secondary Color
lv: Sekundārā Krāsa

en: Single Click
lv: Viens Klikšķis

en: Single click to open icons
lv: Viens klikšķis, lai atvērtu ikonas

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme. This value is only propagated to the X server start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
lv: Kursora izmērs, ko norādījusi kursora tēmu. Šī vērtība tiek piespēlēta X serverim tikai sāknējot katru sesiju, tāpēc, mainot to sesijas vidū, nedos panākumus līdz nākamajai reizei, kad jūs pieteiksieties.

en: Sounds for events
lv: Skaņas notikumiem

en: Status Bar on Right
lv: Statusjosla pa Labi

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice
lv: Apmainīt labo un kreiso peles pogu vietām kreisās-rokas pelei

en: Terminal application
lv: Termināļa aplikācija

en: Terminal program to use when starting applications that require one
lv: Termināļa programma, kuru lietot, kad sāknēju palikācijas, kam tāda nepieciešama

en: The flags to use for popt
lv: Popt lietosšanas karogi

en: The number of workspaces
lv: Darba vietu skaits

en: The number of workspaces the window manager should use
lv: Darba vietu skaits, ko logu pārvaldniekam būtu jālieto

en: The popt context pointer that GnomeProgram is using
lv: Popt konteksta kursors, kuru lieto GnomeProgramma

en: The table of options for popt
lv: Popt opciju tabula

en: Theme used for displaying file icons
lv: Ikonu attēlošanai lietotā tēma

en: This specifies the size of icons displayed in toolbars
lv: Šis nosaka rīkjoslās parādāmo ikonu izmēru

en: Too many alias levels for a locale, may indicate a loop
lv: lokaalei paaraak daudz aizstaajvaardu, var radiit cilpu

en: Toolbar Detachable
lv: Rīkjoslas Atdalāmas

en: Toolbar Icon Size
lv: Rīkjoslas Ikonas Izmērs

en: Toolbar Style
lv: Rīkjoslas Stils

en: Unable to find doc_id %s in the help path
lv: Nav iespējams atras doc_id %s palīdzības ceļā

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP domain
lv: Nav iespējams atrast GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HEL domēnu

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_HELP domain.
lv: Neatrodu GNOME_FILE_DOMAIN_HELP domēnu.

en: Unable to find the help files in either %s or %s.  Please check your installation
lv: Nevarēju atrast palīdzības failus ne iekš %s ne %s.  Lūdzu pārbaudi savu instalāciju

en: Unable to show help as %s is not a directory.  Please check your installation.
lv: Nevaru parādīt palīdzību, jo %s nav direktorija. Lūdzu pārbaudi savu intalēciju.

en: Unknown type
lv: Nezināms tips

en: Use Custom Font
lv: Lietot Pašizvēles Fontu

en: User interface events
lv: Lietotāja saskranes notikumi

en: User window manager
lv: Lietotāja logu pārvaldnieks

en: Version of this application
lv: Šīs aplikācijas versija

en: Whether Applications should have accessibility support
lv: Vai Aplikācijās nepieciešams pieejamības atbalsts

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
lv: Vai būtu jāattēlo animācijas. Piezīme: Šī ir globāla atslēga, tā izmaina logu pārvaldnieka, paneļa u.c. uzvedību

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry
lv: Vai izvēlnes var attēlot ikonas blakus izvēlnes ierakstam

en: Whether menus should have a tearoff
lv: Vai izvēlnēm būtu jābūt pārceļamām

en: Whether the cursor should blink
lv: Vai kursoram būtu jāmirgo

en: Whether the default browser needs a terminal to run
lv: Vai noklusētajam pārlūkam  nepieciešams terminālis, lai darbotos

en: Whether the default browser understands netscape remote
lv: Vai noklusētais pārlūks saprot netscape attālināti

en: Whether the default help viewer accepts URLs
lv: Vai noklusētais palīdzības pārlūks akceptē URLus

en: Whether the default help viewer needs a terminal to run
lv: Vai noklusētajam palīdzības pārlūkam nepieciešams terminālis, lai darbotos

en: Whether the user can detach menubars and move them around
lv: Vai lietotājs var atdalīt izvēļņjoslas un pārvietot tās apkārt

en: Whether the user can detach toolbars and move them around
lv: Vai lietotājs var atdalīt rīkjoslas un pārvietot tās apkārt

en: Whether to display a status bar meter on the right
lv: Vai parādīt statusjoslas mērītāju pa labi

en: Whether to play sounds on user events.
lv: Vai atskaņot skaņas pie lietotāja notikumiem.

en: Whether to use a custom font in gtk+ applications.
lv: Vai lietot pašizvēles fontu gtk+ aplikācijās.

en: Window manager to try first
lv: Logu pārvaldnieks, kuru mēģināt vispirms

en: config indirect moniker
lv: konfigureet moniker netieši

en: how long to accelerate in milliseconds
lv: cik ilgi paātrināties milisekundēs

en: initial delay in milliseconds
lv: sākotnējā aizture milisekundēs

en: minimum interval in milliseconds
lv: minimālais intervāls milisekundēs

en: pixels per seconds
lv: pikseļi sekundēs
