libgnomeui - en to lv translation catalogue (283 entries)

en:   - OK? (yes or no)
lv:   - OK? (jā vai nē)

en:  (press return)
lv:  (spiest enter)

en:  (yes or no)
lv:  (jā vai nē)

en: A logo for the about box
lv: Logo 'par' kastītei

en: A preview of the image currently specified
lv: Pašreiz norādītā attēla pirmsapskate

en: A single author entry
lv: Viena autora ievads

en: A single documenter entry
lv: Viena dokumentētāja ievads

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
lv: AaĀāBbCcČčDdEeĒēFfGgĢģHhIiĪīJjKkĶķLlĻļMmNnŅņOoPpQqRrSsŠšTtUuŪūVvWwXxYyZz

en: About
lv: Par

en: About %s
lv: Par %s

en: About this application
lv: Par šo aplikāciju

en: An error has occured while trying to launch the default web browser.
    Please check your settings in the 'Preferred Applications' preference tool.
lv: Atgadījās kļūda, mēģinot palaist noklusēto tīkla pārlūku.
    Lūdzu pārbaudiet savus uzstādījumus 'Vēlamās Aplikācijas ' rekvizītu rīkā.

en: An error occurred while loading or saving configuration information for %s. Some of your configuration settings may not work properly.
lv: Kļūda, ielādējot vai glabājot konfigurācijas informāciju %s. Daži no konfigurācijas uzstādījumiem varētu nestrādāt, kā nākas.

en: Authentication Required
lv: Pierasīta autentifikācija

en: Author entry
lv: Autora ievads

en: Authors
lv: Autori

en: Background Color
lv: Fona Krāsa

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background color as a GdkColor
lv: Fona krāsa kā GdkKrāsa

en: Background color is set
lv: Fona krāsa ir iestatīta

en: Background color set
lv: Fona krāsas iestatījums

en: Browse
lv: Lūkoties

en: Browse Dialog Title
lv: Lūkoties Dialoga Virsraksts

en: Bulleted List
lv: Lodīšstila Saraksts

en: C_lear
lv: At_saukt

en: C_redits
lv: K_redīti

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
lv: Nevaru atrast hbox, lietoju normālu faila izvēli

en: Cancel Logout
lv: Atsaukt Iziešanu

en: Child Item 1
lv: Bērna Priekšmets 1

en: Child Item 2
lv: Bērna Priekšmets 2

en: Clear the selection
lv: Atsaukt izvēlējumu

en: Close the current file
lv: Aizvērt pašreizējo failu

en: Close the current window
lv: Aizvērt pašreizējo logu

en: Color used to draw the link
lv: Krāsa saites uzzīmēšanai

en: Comments about the program
lv: Komentāri par programmu

en: Comments string
lv: Komentāru virkne

en: Configure the application
lv: Konfigurēt šo aplikāciju

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlējumu

en: Copyright information for the program
lv: Programmas autortiesību informācija

en: Copyright string
lv: Autortiesību virkne

en: Create New _Window
lv: Izveidot Jaunu _Logu

en: Create a new window
lv: Izveidot jaunu logu

en: Create a progress widget.
lv: Izveidot progresa logdaļu.

en: Create a status widget.
lv: Izveidot statusa logdaļu.

en: Credits
lv: Kredīti

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
lv: Tūlkotāju kredīti. Šai virknei vajadzētu būt atzīmētai kā tūlkojamai

en: Cu_t
lv: Izņe_mt

en: Cut the selection
lv: Izņemt izvēlējumu

en: Date
lv: Datums

en: DateEdit Flags
lv: DateEdit Karodziņi

en: Default Path
lv: Noklusētais Ceļš

en: Default path for the Browse file window.
lv: Noklusētais ceļs 'Lūkoties pēc faila' logam.

en: Directory Entry
lv: Direktorijas Ievads

en: Directory that will be searched for icons.
lv: Direktorija, kurā tiks meklētas ikonas.

en: Disable connection to session manager
lv: Atvienoties no sesiju pārvaldnieka

en: Do Preview
lv: Ir Pirmsapskate

en: Documented by
lv: Dokumentējuši

en: Documenter entry
lv: Dokumentētāja ievads

en: Documenters
lv: Dokumentētāji

en: ERROR:
lv: KĻŪDA:

en: End World Hunger
lv: Izbeidz Pasaules Badu

en: End the current game
lv: Beigt pašreizējo spēli

en: Error
lv: Kļūda

en: Fi_les
lv: Fai_li

en: Fi_les/
lv: Fai_li/

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Filename that should be displayed in the file entry.
lv: Faila nosaukums, kuram vajadzētu būt attēlotam faila ievadē.

en: Filename that should be displayed in the icon entry.
lv: Faila nosaukums, kuram vajadzētu būt parādītam ikonu ievadē.

en: Find Ne_xt
lv: Meklēt Nā_košo

en: Flags for how DateEdit looks
lv: Karodziņi, lai norādītu, ka izskatās DateEdit

en: Font
lv: Fonts

en: Font name
lv: Fonta nosaukums

en: Font size for label
lv: Fonta izmērs iezīmei

en: Font size for label in font info mode
lv: Fonta izmērs iezīmei fonta info režīmā

en: Foreground color of the title
lv: Virsraksta priekšplāna krāsa

en: Foreground color of the title as a GdkColor
lv: Priekšplāna krāsa virsrakstam kā GdkColor

en: Foreground color of the title is set
lv: Virsraksta Priekšplāna krāsa ir iestatīta

en: GNOME GConf UI Support
lv: Gnome GConf UI Atbalsts

en: GNOME GUI Library
lv: GNOME GUI Bibliotēka

en: GTK entry
lv: GTK ievads

en: Get a hint for your next move
lv: Dabūt padomu par jūsu nākošo gājienu

en: GnomeEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GnomeEntry if you need to modify or query any of its parameters.
lv: GnomeEntry ir tas, ko faila ievade izmanto lai ievadītu failu nosaukumus. Jūs varat izmantot šo rekvizītu lai dabūtu GnomeEntry ja jums vajag mainīt vai pārlūkot jebkuru no tā parametriem.

en: GnomeIconSelection: '%s' does not exist or is not a directory
lv: GnomeIconSelection: '%s' neeksistē vai arī nav direktorija

en: GnomeIconSelection: couldn't open directory '%s'
lv: GnomeIconSelection: nevaru atvērt direktoriju '%s'

en: GtkEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GtkEntry if you need to modify or query any of its parameters.
lv: GtkEntry ir tas, ko faila ievade izmanto lai ievadītu failu nosaukumus. Jūs varat izmantot šo rekvizītu lai dabūtu GtkEntry ja jums vajag mainīt vai pārlūkot jebkuru no tā parametriem.

en: Has Progress
lv: Ir Progress

en: Has Status
lv: Ir Statuss

en: Here you should enter the name of the directory where icon images are located.
lv: Šeit jums vajadzētu ievadīt direktorijas nosaukumu, kurā atrodas ikonu attēli.

en: Hint for item 1
lv: Padoms priekšmetam 1

en: Hint for item 2
lv: Padoms priekšmetam 2

en: History ID
lv: Vēstures ID

en: History id
lv: Vēstures id

en: Icon Selector
lv: Ikonu Izvēlētājs

en: Icon path
lv: Ceļš uz ikonām

en: Icon picker dialog.  You can use this property to get the GtkDialog if you need to modify or query any of its properties.
lv: Ikonu ņēmēja dialogs. Jūs varat lietot šo rekvizītu, lai dabūtu GtkDialog, ja jums vajag mainīt vai pārlūkots kādu no tā parametriem.

en: Icon selection dialog
lv: Ikonas izvēlēšanās dialogs

en: Icon selector
lv: Ikonu izvēlētājs

en: Icons Only
lv: Tikai Ikonas

en: Image Preview
lv: Attēla Pirmsapskate

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Information
lv: Informācija

en: Initial Time
lv: Pamata Laiks

en: Interactivity
lv: Interaktivitāte

en: Level of user activity required.
lv: Pieprasītais lietotāja aktivitātes līmenis.

en: Link color
lv: Saites krāsa

en: List of authors of the programs
lv: Programmas autoru saraksts

en: List of people documenting the program
lv: Cilvēku saraksts, kuri dokumentējuši programmu

en: Loading Icons...
lv: Ielādēju Ikonas...

en: Logo Background Color
lv: Logo Fona Krāsa

en: Logo Background color
lv: Logo Fona krāsa

en: Logo Background color as a GdkColor
lv: Logo Fona krāsa kā GdkKrāsa

en: Logo Background color is set
lv: Logo Fona krāsa ir iestatīta

en: Logo Background color set
lv: Logo Fona krāsas iestatījums

en: Logo image
lv: Logo attēls

en: Lower Hour
lv: Pazemināt Stundu

en: Lower hour in the time popup selector
lv: Pazemināt sundu laika izlecēja izvēlētājā

en: Message
lv: Ziņojums

en: Modal
lv: Modāls

en: Mode
lv: Režīms

en: Modify the file's properties
lv: Mainīt faila rekvizītus

en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
lv: Notikušas vairākas segmentācijas kļūdas: nevaru attēlot kļūdu dialogu

en: Name of the selected font
lv: Izvēlēto fontu nosaukums

en: No Icon
lv: Nav Ikonas

en: No Image
lv: Nav Attēla

en: Numbered List
lv: Numurēts Saraksts

en: Open a dialog to specify the color
lv: Atvērt dialogu, lai norādītu krāsu

en: Open a file
lv: Atvērt failu

en: Paste the clipboard
lv: Izlikt Starpliktuvi

en: Path
lv: Ceļš

en: Path to file
lv: Ceļš uz failu

en: Pause the game
lv: Pauzēt spēli

en: Pick a Font
lv: Izvēlieties Fontu

en: Pick a color
lv: Izvēlieties krāsu

en: Picker dialog
lv: Ņēmēja dialogs

en: Pixmap Directory
lv: Bitkaršu Direktorija

en: Please pick the icon you want.
lv: Lūdzu izvēlieties ikonu, kuru vēlaties.

en: Pop up a file selector to choose a file
lv: Parādīt failu izvēlētāju, lai izvēlētos failu

en: Preview
lv: Pirmsapskate

en: Preview text
lv: Pirmsapskates teksts

en: Preview text shown in the dialog
lv: Dialogā redzamais pirmsapskates teksts

en: Print S_etup...
lv: Prinera _Uzstādījumi...

en: Print the current file
lv: Drukāt pašreizējo failu

en: Priority Text Beside Icons
lv: Prioritātes Teksts Blakus Ikonām

en: Program name
lv: Programmas nosaukums

en: Program version
lv: Programmas versija

en: Question
lv: Jautājums

en: Quit the application
lv: Iziet no aplikācijas

en: R_eplace...
lv: Aiz_vietot...

en: Received invalid color data
lv: Saņemti nepareizi krāsu dati

en: Redo the undone action
lv: Pāratsaukt atsaukto darbību

en: Redo the undone move
lv: Pāratsaukt atsaukto gājienu

en: Replace a string
lv: Aizvietot virkni

en: Restart the game
lv: Pārstartēt spēli

en: Revert to a saved version of the file
lv: Atgriezt faila saglabāto versiju

en: Save _As...
lv: Saglabāt _Kā...

en: Save the current file
lv: Saglabāt pašreizējo failu

en: Save the current file with a different name
lv: Saglabāt pašreizējo failu ar citu nosaukumu

en: Score
lv: Rezultāts

en: Search again for the same string
lv: Meklēt atkal to pašu virkni

en: Search for a string
lv: Meklēt virkni

en: Segmentation fault!
    Cannot display crash dialog
lv: Segmentācijas kļūda!
    Nevarēju attēlot avārijas dialogu

en: Select Date
lv: Izvēlieties Datumu

en: Select Time
lv: Izvēlieties Laiku

en: Select _All
lv: Iezīmēt _Visu

en: Select everything
lv: Iezīmēt visu

en: Select file
lv: Izvēlieties failu

en: Select the date from a calendar
lv: Izvēlieties datumu no kalendāra

en: Select the time from a list
lv: Izvēlieties laiku no saraksta

en: Session management
lv: Sesijas Pārvaldība

en: Setup the page settings for your current printer
lv: Uzstādīt lapas uzstādījumus jūsu pašreizējam printerim

en: Show Finish
lv: Parādīt Beigt

en: Show Help
lv: Parādīt Palīdzība

en: Show size
lv: Parādīt izmēru

en: Show size in font info mode
lv: Parādīt izmēru fonta info režīmā

en: Show the 'Finish' button instead of the 'Next' button
lv: Parādīt 'Beigt' pogu 'Nākošais' pogas vietā

en: Show the 'Help' button
lv: Parādīt 'Palīdzība' pogu

en: Specify prefix of saved configuration
lv: Norādīt ceļu uz saglabāto konfigurāciju

en: Specify session management ID
lv: Norādīt sesijas pārvaldības ID

en: Start a new game
lv: Sākt jaunu spēli

en: Table Borders
lv: Tabulas Robežas

en: Table Fill
lv: Tabulas Aizpildījums

en: Text
lv: Teksts

en: Text Below Icons
lv: Teksts Zem Ikonām

en: Text Only
lv: Tikai Teksts

en: The GNOME Session Manager (process %d) has crashed
    due to a fatal error (%s).
    When you close this dialog, all applications will close and your session will exit.
    Please save all your files before closing this dialog.
lv: GNOME Sesijas Pārvaldnieks (process %d) ir avarējis
    sakarā ar fatālu kļūdu (%s).
    Kad jūs aizvērsiet šo dialogu, visas aplikācijas aizvērsies un jūsu sesija tiks beigta.
    Lūdzu saglabājiet visus jūsu failus pirms šī dialoga aizvēršanas.

en: The GTK entry
lv: GTK ievads

en: The URL that GnomeHRef activates
lv: URL ko GnomeHRef aktivizē

en: The application "%s" attempted to change an aspect of your configuration that your system administrator or operating system vendor does not allow you to change. Some of the settings you have selected may not take effect, or may not be restored next time you use the application.
lv: Aplikācija "%s" mēģināja izmainīt jūsu konfigurācijas aspektu ko jūsu sistēmas administrātors vai operētajsistēmas veidotājs neatļauj jums mainīt. Daži no uzstādījumiem, kurus esat izvēlējies varētu nedot efektu, vai arī varētu tikt atjaunoti nākošo reizi kad lietosiet aplikāciju.

en: The application ID string
lv: Aplikācijas ID virkne

en: The initial time
lv: Pamata Laiks

en: The mode of operation of the font picker
lv: Fontu ņēmēja operācijas režīms

en: The name of the program
lv: Programmas nosaukums

en: The selected GtkFont
lv: Izvēlētais GtkFont

en: The text on the button
lv: Pogas teksts

en: The time currently selected
lv: Uz doto brīdi izvēlētais laiks

en: The title of the selection dialog box
lv: Virsaksts izvēles dialoga kastītei

en: The version of the program
lv: Programmas versija

en: This button will open a window to let you select an icon.
lv: Šī poga atvērs logu, lai jūs varētu izvēlēties ikonu.

en: This button will take you to the URI that it displays.
lv: Šī poga aizvedis uz URI ko tā attēlo.

en: This dialog box lets you select an icon.
lv: Šī dialoga kastīte ļaus jums izvēlēties ikonu.

en: Time
lv: Laiks

en: Title
lv: Virsraksts

en: Title Foreground
lv: Virsraksta Priekšplāns

en: Title Foreground Color
lv: Virsraksta Priekšplāna Krāsa

en: Title Foreground color set
lv: Virsraksta Priekšplāna krāsas iestatījums

en: Title for the Browse file dialog.
lv: Virsraksts Faila lūkošanās dialogam.

en: Title for the Browse icon dialog.
lv: Virsraksts 'Lūkoties pēc ikonas' dialogam.

en: Title of the druid
lv: Vedņa virsraksts

en: Top Ten
lv: Top Desmit

en: Top Watermark
lv: Virspuses Ūdenszīme

en: Translated by
lv: Tūlkojuši

en: Un-Indent
lv: Ne-Atkāpe

en: Undo the last action
lv: Atsaukt pēdējo darbību

en: Undo the last move
lv: Atsaukt pēdējo gājienu

en: Unique identifier for the file entry.  This will be used to save the history list.
lv: Unikāls identifikators faila ierakstam  Šis tiks lietots, lai saglabātu vēstures sarakstu.

en: Unique identifier for the icon entry.  This will be used to save the history list.
lv: Unikāls identifikators ikonas ierakstam  Šis tiks lietots, lai saglabātu vēstures sarakstu.

en: Upper Hour
lv: Paaugstināt Stundu

en: Upper hour in the time popup selector
lv: Paaugstināt sundu laika izlecēja izvēlētājā

en: Usage: gnome_segv2 appname signum
lv: Lietojums: gnome_segv2 apnos signum

en: Use desktop default (%s)
lv: Lietot darbavirsmas noklusēto (%s)

en: Use font in label
lv: Virsrakstā izmantojamais fonts

en: Use font in the label in font info mode
lv: Lietot fontu, kas iezīmē, fonta info režīmā

en: User
lv: Lietotājs

en: View help for this application
lv: Parādīt palīdzību aplikācijai

en: View the scores
lv: Parādīt rezultātus

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warning:
lv: Brīdinājums:

en: Watermark image for the top
lv: Ūdenszīmes attēls virspusei

en: Whether the Browse file window should be modal.
lv: Vai Faila lūkošanās logam jābūt modālam.

en: Whether the file entry is being used to enter directory names or complete filenames.
lv: Vai faila ievade tiek izmantota lai ievadītu direktoriju nosaukumus vai pilnus failu nosaukumus.

en: Whether the pixmap entry should have a preview.
lv: Vai Bitkartes ievadam ir jābūt pirmsapskatei

en: Written by
lv: Sarakstījuši

en: X display to use
lv: Lietojamais X displejs

en: You must log in to access "%s".
    %s
lv: Jums jāpiesakās lai atvērtu "%s".
    %s

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
lv: Jūsu HTTP starpniekserveris pieprasa jums pieteikties.

en: Your password will be transmitted encrypted.
lv: Jūsu parole tiks

en: Your password will be transmitted unencrypted.
lv: Jūsu parole tiks pārraidīta nešifrētā veidā.

en: _About
lv: _Par

en: _Browse...
lv: _Lūkoties...

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Close This Window
lv: _Aizvērt Šo Logu

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Details
lv: _Detaļas

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Edit/
lv: _Rediģēt/

en: _End game
lv: _Beigt spēli

en: _File
lv: _Fails

en: _File/
lv: _Fails/

en: _Find...
lv: _Meklēt...

en: _Game
lv: _Spēle

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Hint
lv: _Padoms

en: _New
lv: _Jauns

en: _New game
lv: _Jauna spēle

en: _New/
lv: _Jauns/

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: _Password:
lv: _Parole:

en: _Paste
lv: _Izlikt

en: _Pause game
lv: Pau_zēt spēli

en: _Print...
lv: _Drukāt...

en: _Properties
lv: _Rekvizīti

en: _Quit
lv: Izi_et

en: _Redo
lv: _Pāratsaukt

en: _Redo move
lv: _Pāratsaukt gājienu

en: _Restart game
lv: _Pārstartēt spēli

en: _Revert
lv: _Atgriezt

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Scores...
lv: _Rezultāti...

en: _Settings
lv: _Uzstādījumi

en: _Settings/
lv: _Uzstādījumi

en: _Undo
lv: _Atsaukt

en: _Undo move
lv: _Atsaukt gājienu

en: _Username:
lv: _Lietotājvārds:

en: _View
lv: _Skats

en: _View/
lv: _Skats/

en: _Windows
lv: _Logi

en: _Windows/
lv: _Logi/

en: gnome_date_edit_get_date deprecated, use gnome_date_edit_get_time
lv: gnome_date_edit_get_date nesagaidīts, izmantot gnome_date_edit_get_time

en: no
lv: nē

en: y
lv: j

en: yes
lv: jā
