libgtop - en to lv translation catalogue (265 entries)

en: Abort
lv: Pātraukt

en: Address
lv: Adrese

en: Address of beginning of code segment
lv: Koda segmenta sākuma adrese

en: Address of end of code segment
lv: Koda segmenta beigu adrese

en: Address of the bottom of stack segment
lv: Steka segmenta apakšas adrese

en: Adjust on exit max value
lv: Noregulēt pie iziešanas maks. vērtību

en: Alarm clock
lv: Brīdinājuma pulkstenis

en: Available blocks
lv: Pieejamie bloki

en: Background read from tty
lv: Fona lasīšana no tty

en: Background write to tty
lv: Fona rakstīšana uz tty

en: Bad argument to system call
lv: Slikts arguments sistēmas izsaukumam

en: Basename of executable file in call to exec()
lv: Palaižamā faila bāzes nosaukums izsaukumā exec()

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Broken pipe
lv: Pātraukts kanāls

en: Buffers
lv: Buferi

en: Bus error
lv: Šinas kļūda

en: Bytes In
lv: Ien. Baiti

en: Bytes Out
lv: Izej. Baiti

en: Bytes Total
lv: Baiti Kopā

en: CPU Time in System Mode
lv: CPU Laiks Sistēmas Režīmā

en: CPU Time in User Mode
lv: CPU Laiks Lietotāja Režīmā

en: CPU Time in User Mode (nice)
lv: CPU Laiks Lietotāja Režīmā (jauks)

en: CPU Time in the Idle Task
lv: CPU Laiks Dīkajā Uzdevumā

en: CPU Usage
lv: CPU Lietojums

en: CPU limit exceeded
lv: CPU limits pārsniegts

en: CSTime
lv: CSLaiks

en: CUTime
lv: CULaiks

en: Cached
lv: Keišoti

en: Child status has changed
lv: Bērna statuss ir izmainījies

en: Cmd
lv: Kmd

en: Collisions
lv: Sadursmes

en: Command line arguments of the process
lv: Procesa komandrindas argumenti

en: Continue
lv: Turpināt

en: Current limit in bytes on the rss of the process (usually 2,147,483,647).
lv: Pašreizējais ierobežojums baitos procesa rki (parasti 2,147,483,647).

en: Data resident set size
lv: Datu rezidenta kopas izmērs

en: Data_RSS
lv: Datu_RKI

en: Default max size of queue
lv: Rindas noklusētais maksimālais izmērs

en: Dirty Size
lv: Netīrs Izmērs

en: Don't fork into background
lv: Nesadalīties fona

en: EMT error
lv: EMT kļūda

en: EUid
lv: ELid

en: Effective Group ID
lv: Efektīvais Grupas ID

en: Effective User ID
lv: Efektīvais Lietotāja ID

en: Enable debugging
lv: Aktivizēt atkļūdošanu

en: Enable verbose output
lv: Aktivizēt vārdisku izvadi

en: End_Code
lv: Beigu_Kods

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: Kļūda opcijā %s: %s.
    Palaidiet '%s --help' lai redzētu pilnu pieejamo komandu rindas opciju sarakstu.

en: Errors In
lv: Ien. Kļūdas

en: Errors Out
lv: Izej. Kļūdas

en: Errors Total
lv: Kļūdas Kopā

en: File System Usage
lv: Failu Sistēmas Lietojums

en: File size limit exceeded
lv: Faila izmēra limits pārsniegts

en: Floating-point exception
lv: Peldošā punkta izņēmums

en: Free Memory
lv: Brīvā Atmiņa

en: Free Swap Space
lv: Brīvā Maiņatmiņas Vieta

en: Free blocks
lv: Brīvie bloki

en: Free blocks available to non-superusers
lv: Nesuperlietotājiem (non-superusers) pieejamie brīvie bloki

en: Free blocks available to the superuser
lv: Superlietotājam (superuser) pieejamie brīvie bloki

en: Free file nodes
lv: Brīvās failu nodes

en: Free memory size in kB
lv: Brīvās atmiņas apjoms kB

en: Frequency
lv: Frekvence

en: Full device number of controlling terminal
lv: Kontrolējošā termināļa iekārtas pilns numurs

en: GID of process
lv: Procesa GID

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: Hangup
lv: Iekārt

en: I/O now possible
lv: I/O tagad iespējams

en: Idle
lv: Dīks

en: Idle (%)
lv: Dīks (%)

en: Idletime
lv: Dīkais laiks

en: Illegal instruction
lv: Neatļauta instrukcija

en: Information request
lv: Informācijas pieprasījums

en: Input bytes
lv: Ienāk. baiti

en: Interface Flags
lv: Saskarnes Karodziņi

en: Interrupt
lv: Pātraukt

en: Invoked from inetd
lv: Izsaukt no inetd

en: It_Real_Value
lv: Tā_Īstā_Vērtība

en: Kernel flags of the process.
    
    On Linux, currently every flag has the math bit set, because crt0.s checks for math emulation, so this is not included in the output.
    
    This is probably a bug, as not every process is a compiled C program.
    
    The math bit should be a decimal 4, and the traced bit is decimal 10.
lv: Procesa kerneļa karodziņi.
    
    Linux uz doto brīdi jebkuram karodziņam ir uzstādīts math bits, tāpēc ka crt0.s pārbauda math emulāciju, tāpēc tas nav iekļauts izvadē.
    
    Tā iespējams ir kļūda, tā kā ne katrs process ir kompilēta C programma.
    
    Math bitam jābūt decimālam 4, un novērotais bits ir decimālis 10.

en: Kernel scheduling priority
lv: Kerneļa plānošanas prioritāte

en: Keyboard stop
lv: Tastatūra stop

en: Kill
lv: Nobeigt

en: Last PID
lv: Pēdējais PID

en: Length in bytes of the returned string.
lv: Atgrieztās virknes garums baitos.

en: List of currently mounted filesystems
lv: Pašreiz piemontēto failsistēmu saraksts

en: List of running Processes
lv: Strādājošo Procesu Saraksts

en: Load Average
lv: Vidējā Noslodze

en: Load Averange
lv: Vidējā noslodze

en: Locked
lv: Noslēgti

en: Mask of blocked signals
lv: Boķēto signālu maska

en: Mask of caught signals
lv: Noķerto signālu maska

en: Mask of ignored signals
lv: Ignorēto signālu maska

en: Mask of pending signals
lv: Neizlemto signālu maska

en: Max number of arrays
lv: Maks. masīvu skaits

en: Max number of segments
lv: Maks. segmentu daudzums

en: Max number of undo entries per process
lv: Atcelšanas ierakstu uz procesu maks. skaits

en: Max ops per semop call
lv: Maks. oper. uz semaf. izsaukumu

en: Max queues system wide
lv: Maks. rindu sistēmas mērogā

en: Max segment size
lv: Maks segmenta izmērs

en: Max semaphores per array
lv: Maks. semaforu uz masīvu

en: Max semaphores system wide
lv: Maks. semaforu sistēmas apmēros

en: Max shared segments per process
lv: Maks. koplietoto segmentu uz procesu

en: Max size of message
lv: Ziņojuma maksimālais izmērs

en: Max total shared memory
lv: Maks. kopējā koplietotā atmiņa

en: Maximum Transfer Unit
lv: Maksimālā Pārraides Vienība (MTU)

en: Memory Usage
lv: Atmiņas Lietojums

en: Memory in locked pages in kB
lv: Atmiņa noslēgtajās lapās kB

en: Memory used from user processes in kB
lv: Lietotāju procesos izmantotā atmiņa kB

en: Message Queue Limits
lv: Ziņojumu Rindas Ierobežojumi

en: Message segment size
lv: Ziņojuma segmenta lielums

en: Min segment size
lv: Min segmenta izmērs

en: Mount List
lv: Montējumu Saraksts

en: Network Load
lv: Tīkla Noslodze

en: Nice
lv: Jauks

en: Nice (%)
lv: Jauks (%)

en: Number of Tasks
lv: Uzdevumu Skaits

en: Number of clock ticks since system boot
lv: Pulksteņa tikšķu skaits kopš sistēmas ielādes

en: Number of clock ticks the system spent in system mode
lv: Pulksteņa tikšķu skaits laikā, ko sistēma pavadījusi sistēmas režīmā

en: Number of clock ticks the system spent in the idle task
lv: Pulksteņa tikšķu skaits laikā, ko sistēma pavadījusi dīkajā uzdevumā

en: Number of clock ticks the system spent in user mode
lv: Pulksteņa tikšķu skaits laikā, ko sistēma pavadījusi lietotāja režīmā

en: Number of clock ticks the system spent in user mode (nice)
lv: Pulksteņa tikšķu skaits laikā, ko sistēma pavadījusi lietotāja režīmā (jauks)

en: Number of entries in message map
lv: Ierakstu skaits ziņojumu kartē

en: Number of entries in semaphore map
lv: Ierakstu skaits semafora kartē

en: Number of input bytes
lv: Ienākošo baitu skaits

en: Number of jobs running simultaneously averaged over 1, 5 and 15 minutes
lv: Vienlaicīgi strādājošo darbu skaits vidēji 1, 5 un 15 minutēs

en: Number of list elements
lv: Saraksta elementu skaits

en: Number of output bytes
lv: Izejošo baitu skaits

en: Number of pages of shared (mmap'd) memory
lv: Izdalītās (atmkart) atmiņas lappušu skaits

en: Number of pages of virtual memory
lv: Virtuālās atmiņas lappušu skaits

en: Number of pages the process has in real memory, minus 3 for administrative purposes. This is just the pages which count towards text, data, or stack space. This does not include pages which have not been demand-loaded in, or which are swapped out.
lv: Lappušu skaits mīnus 3 administratīviem mērķiem, kāds procesam ir reālajā atmiņā. Šīs ir tikai lappuses, kas tiek skaitītas teksta, datu, vai steka laukā. Šis neiekļauj lappuses, kas nav ielādētas pēc pieprasījuma vai arī, kas ir pārnestas ārā.

en: Number of resident set (non-swapped) pages
lv: Rezidenta (ne-pārnestās) kopas lappušu skaits

en: Number of system message headers
lv: Sistēmas ziņojumu galviņu skaits

en: Number of tasks currently running
lv: Pašreiz aktīvo uzdevumu skaits

en: Number of undo structures system wide
lv: Atcelšanas struktūru skaits sistēmas apmēros

en: Output bytes
lv: Izej. baiti

en: PID of parent process
lv: Vecākprocesa PID

en: PPP State
lv: PPP Stāvoklis

en: PPP Statistics
lv: PPP Statistika

en: Packets In
lv: Ien. Paketes

en: Packets Out
lv: Izej. Paketes

en: Packets Total
lv: Paketes Kopā

en: Page In
lv: Lappuse Iekšā

en: Page Out
lv: Lappuse Ārā

en: Percent:
lv: Procenti:

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Process Arguments
lv: Procesa Argumenti

en: Process ID
lv: Procesa ID

en: Process Kernel Data information
lv: Procesa Kerneļa Datu informācija

en: Process Memory Map
lv: Procesa Atmiņas Karte

en: Process Memory information
lv: Procesa Atmiņas informācija

en: Process Segment information
lv: Procesa Segmenta informācija

en: Process Signal information
lv: Procesa Signāla informācija

en: Process Status information
lv: Procesa Statusa informācija

en: Process Time information
lv: Procesa Laika informācija

en: Process UID and TTY information
lv: Procesa LID un TTY informācija

en: Process group ID
lv: Procesu grupas ID

en: Profiling alarm clock
lv: Profilēšanas modinātājs

en: Quit
lv: Iziet

en: RTime
lv: RLaiks

en: Real time accumulated by process (should be utime + stime)
lv: Reālais laiks, kādu process uzkrājis (vajadzētu būt llaiks + glaiks)

en: Resident
lv: Rezident

en: Resident Set Size
lv: Rezidenta Kopas Izmērs

en: Resident Set Size Limit
lv: Rezidenta Kopas Izmēra Ierobežojums

en: Running Tasks
lv: Strādājošie Uzdevumi

en: SMP CPU Time in System Mode
lv: SMP CPU Laiks Sistēmas Režīmā

en: SMP CPU Time in User Mode
lv: SMP CPU Laiks Lietotāja Režīmā

en: SMP CPU Time in User Mode (nice)
lv: SMP CPU Laiks Lietotāja Režīmā (jauks)

en: SMP CPU Time in the Idle Task
lv: SMP CPU Laiks Dīkajā Uzdevumā

en: SMP Total CPU Time
lv: SMP Kopējais CPU Laiks

en: SMP kernel-mode CPU time accumulated by process
lv: Procesa uzkrātais SMP kerneļa režīma CPU laiks

en: SMP user-mode CPU time accumulated by process
lv: Procesa uzkrātais SMP lietotāja režīma CPU laiks

en: STime
lv: SLaiks

en: Segmentation violation
lv: Segmentācijas pārkāpums

en: Semaphore Set Limits
lv: Semafora Kopas Ierobežojumi

en: Semaphore max value
lv: Semaforas maks. vērtība

en: Server Features
lv: Servera Iespējas

en: Session
lv: Sesija

en: Session ID
lv: Sesijas ID

en: ShLib_RSS
lv: IzdBibl_RKI

en: Share
lv: Koplietotā

en: Shared Memory
lv: Koplietotā Atmiņa

en: Shared Memory Limits
lv: Koplietotās Atmiņas Ierobežojumi

en: Shared memory size in kB
lv: Koplietotās atmiņas izmērs kB

en: Shared-Lib resident set size
lv: Izdalītās-Bibl rezidenta kopas izmērs

en: SigCatch
lv: SigĶēriens

en: SigIgnore
lv: SigIgnorēšana

en: Signal
lv: Signāls

en: Single-Char code for process state (S=sleeping)
lv: Vienas-Rakstzīmes kods procesa stāvoklim (G=guļ)

en: Size
lv: Izmērs

en: Size in kilobytes of message pool
lv: Ziņas pūla izmērs kilobaitos

en: Size of a single list element
lv: Viena saraksta elementa izmērs

en: Size of buffers kB
lv: Buferu izmēri kB

en: Size of cached memory in kB
lv: Keišotās atmiņas izmērs kB

en: Spin:
lv: Griešanās:

en: Stack resident set size
lv: Steka rezidenta kopas izmērs

en: Stack_RSS
lv: Steka_RKI

en: Standard unix nice level of process
lv: Standarta unix procesa jaukuma līmenis

en: Start time of process in seconds since the epoch
lv: Sākuma laiks procesam sekundēs kopš epohas

en: Start_Code
lv: Sākuma_Kods

en: Start_Stack
lv: Sākuma_Steks

en: Start_Time
lv: Sākuma_Laiks

en: State
lv: Stāv.

en: Subnet
lv: Apakštīkls

en: Swap Usage
lv: Maiņatmiņas Lietojums

en: Sys
lv: Sis

en: Sys (%)
lv: Sis (%)

en: System Uptime
lv: Sistēmas Darbalaiks

en: Terminal process group ID
lv: Termināļa procesa grupas ID

en: Termination
lv: Pātraukšana

en: Text resident set size
lv: Teksta rezidenta kopas izmērs

en: Text_RSS
lv: Teksta_RKI

en: The current EIP (32-bit instruction pointer).
lv: Pašreizējais EIP (32-bitu instrukciju rādītājs).

en: The current value of esp (32-bit stack pointer), as found in the kernel stack page for the process.
lv: Pašreizējā esp vērtība (32-bitu steka rādītājs), kā atrasta kernelī procesa steka lappusē.

en: The number of major faults that the process and its children have made.
lv: Lielāko bojājumu skaits, kurus izraisījis process un tā bērni.

en: The number of major faults the process has made, those which have required loading a memory page from disk.
lv: Galveno kļūdu skaits (tās, kuras ir pieprasījušas ielādēt atmiņas lapu no diska), ko radījis process.

en: The number of minor faults that the process and its children have made.
lv: Mazāko bojājumu skaits, kurus izraisījis process un tā bērni.

en: The number of minor faults the process has made, those which have not required loading a memory page from disk.
lv: Blakus kļūdu skaits (tās, kuras nav pieprasījušas ielādēt atmiņas lapu no diska), ko radījis process.

en: The time (in jiffies) before the next SIGALRM is sent to the process due to an interval timer.
lv: Laiks (acumirkļos) pirms nākamais SIGALARM tiek sūtīts procesam intervālu taimera dēļ.

en: The time (in jiffies) of the process's next timeout
lv: Procesa nākamā taimauta laiks (acumirkļos)

en: This is the "channel" in which the process is waiting.  This is the address of a system call, and can be looked up in a namelist if you need a textual name.  (If you have an up-to-date /etc/psdatabase, then try ps -l to see the WCHAN field in action)
lv: Šis ir "kanāls", kurā gaida process.  Šī ir sistēmas izsaukuma adrese un var tikt sameklēta nosaukumu sarakstā, ja jums nepieciesams tekstuāls nosaukumus.  (Ja jums ir pēdējā savaiguma /etc/psdatabase, tad pamēģiniet ps -l, lai redzētu WCHAN lauku darbībā)

en: This is the textual name of the `nwchan' field.
lv: Šis ir `nwchan' lauka tekstuālais nosaukums.

en: Tick Frequency
lv: Tikšķu Frekvence

en: Tick frequency
lv: Tikšķu frekvence

en: Tick frequency (default is 100)
lv: Tikšķu frekvence (noklusētais ir 100)

en: Ticks (%ld per second):
lv: Tikšķi (%ld katru sekundi):

en: Time in seconds since system boot
lv: Laiks sekundēs kopš sistēmas ielādes

en: Time in seconds the system spent in the idle task since system boot
lv: Laiks sekundēs, ko sistēma ir pavadījusi neko nedarot, kopš sistēmas ielādes

en: TimeOut
lv: Taimauts

en: Total
lv: Kopā

en: Total # of pages of memory
lv: Kopējais atmiņas lappušu #

en: Total (%)
lv: Kopā (%)

en: Total CPU Time
lv: Kopējais CPU Laiks

en: Total Memory
lv: Kopējā Atmiņa

en: Total Swap Space
lv: Kopējā Maiņatmiņas Vieta

en: Total blocks
lv: Bloki kopā

en: Total file nodes
lv: Failu nodes kopā

en: Total number of swap pages that have been brought in since system boot
lv: Kopējais maiņatmiņas lappušu skaits, kas ticis ienests kopš sistēmas sāknēšanas

en: Total number of swap pages that have been brought out since system boot
lv: Kopējais maiņatmiņas lappušu skaits, kas ticis iznests kopš sistēmas sāknēšanas

en: Total number of tasks
lv: Kopējais uzdevumu skaits

en: Total physical memory in kB
lv: Kopējā fiziskā atmiņa kB

en: Total size of dirty pages
lv: Kopējais netīro lappušu izmērs

en: Total size of list
lv: Saraksta kopējais izmērs

en: Trace trap
lv: Izsekot slazdu

en: UID
lv: LID

en: UID of process
lv: Procesa UID

en: UTime
lv: ULaiks

en: Uid
lv: Lid

en: Uptime
lv: Darbalaiks

en: Urgent condition on socket
lv: Steidzama situācija kontaktā

en: Used Memory
lv: Izmant. Atmiņa

en: Used Swap Space
lv: Izlietotā Maiņatmiņas Vieta

en: Used memory size in kB
lv: Izmantotais atmiņas apjoms kB

en: User
lv: Lietotājs

en: User (%)
lv: Liet (%)

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: User defined signal 1
lv: Lietotāja definēts signāls 1

en: User defined signal 2
lv: Lietotāja definēts signāls 2

en: Virtual
lv: Virtuālā

en: Virtual alarm clock
lv: Virtuāls brīdinājuma pulkstenis

en: Window size change
lv: Loga izmēru maiņa

en: XCPU_STime
lv: XCPU_SLaiks

en: XCPU_UTime
lv: XCPU_LLaiks

en: cumulative stime of process and reaped children
lv: procesa un piesaistīto bērnu kopējais glaiks

en: cumulative utime of process and reaped children
lv: procesa un piesaistīto bērnu kopējais llaiks

en: kernel-mode CPU time accumulated by process
lv: Procesa uzkrātais kerneļa režīma CPU laiks

en: read data size
lv: lasīt datu izmēru

en: user-mode CPU time accumulated by process
lv: Procesa uzkrātais lietotāja režīma CPU laiks
