Nautilus - en to lv translation catalogue (798 entries)

en:  (another copy)
lv:  (vēl viena kopija)

en:  (copy)
lv:  (kopija)

en: "%s" couldn't be found. Perhaps it has recently been deleted.
lv: "%s" nav atrodams. Iespējams, tas nesen ir ticis izdzēsts.

en: "%s" selected
lv: "%s" izvēleti

en: "%s" selected (%s)
lv: "%s" izvēleti (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
lv: "%s" tiks kopēts, ja izvēlēsieties Ievietot Failus komandu

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
lv: "%s" tiks pārvietots, ja izvēlēsieties Ievietot Failus komandu

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
lv: %A, %B %-d %Y %-I:%M:%S %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
lv: %a, %b %-d %Y %-I:%M %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
lv: %a, %b %-d %Y %-I:%M:%S %p

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
lv: %b %-d %Y %-I:%M %p

en: %dnd link to %s
lv: %d. saite uz %s

en: %drd link to %s
lv: %d. saite uz %s

en: %dst link to %s
lv: %d. saite uz %s

en: %dth link to %s
lv: %d. saite uz %s

en: %ld of %ld
lv: %ld no %ld

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
lv: %d/%d/%y, %i:%M %p

en: %m/%d/%y
lv: %d/%m/%y

en: %s (%dnd copy)%s
lv: %s (%d. kopija)%s

en: %s (%drd copy)%s
lv: %s (%d. kopija)%s

en: %s (%dst copy)%s
lv: %s (%d. kopija)%s

en: %s (%dth copy)%s
lv: %s (%d. kopija)%s

en: %s (another copy)%s
lv: %s (cita kopija)%s

en: %s (copy)%s
lv: %s (kopija)%s

en: %s Properties
lv: %s Rekvizīti

en: %s Viewer
lv: %s Skatītājs

en: %s's Home
lv: %s Mājas

en: (Empty)
lv: (Tukša)

en: (some contents unreadable)
lv: (dažas lietas nenolasāmas)

en: <span weight="bold">Behaviour</span>
lv: <span weight="bold">Uzvedība</span>

en: <span weight="bold">Default View</span>
lv: <span weight="bold">Noklusētais Skats</span>

en: <span weight="bold">Executable Text Files</span>
lv: <span weight="bold">Izpildāmi Teksta Faili</span>

en: <span weight="bold">Folders</span>
lv: <span weight="bold">Mapes</span>

en: <span weight="bold">Icon Captions</span>
lv: <span weight="bold">Ikonas Titri</span>

en: <span weight="bold">Icon View Defaults</span>
lv: <span weight="bold">Ikonu Skata Noklusējumi</span>

en: <span weight="bold">List View Defaults</span>
lv: <span weight="bold">Saraksta Skata Noklusējumi</span>

en: <span weight="bold">Other Previewable Files</span>
lv: <span weight="bold">Citi Pirmsapskatāmi Faili</span>

en: <span weight="bold">Sound Files</span>
lv: <span weight="bold">Skaņas Faili</span>

en: <span weight="bold">Text Files</span>
lv: <span weight="bold">Teksta Faili</span>

en: <span weight="bold">Trash</span>
lv: <span weight="bold">Atkritumkaste</span>

en: <span weight="bold">Tree View Defaults</span>
lv: <span weight="bold">Koka Skata Noklusējumi</span>

en: ? bytes
lv: ? baiti

en: ? items
lv: ? priekšmeti

en: A Teal variation of the Crux theme.
lv: Krīkļa variācija par Kruksa tēmu.

en: A theme designed to fit well with the classic GNOME environment.
lv: Tēma, kas radīta, lai saskanētu ar klasisko GNOME vidi.

en: About Scripts
lv: Par Skriptiem

en: Accessed:
lv: Izmantots:

en: Activate items with a _double click
lv: Aktivizēt priekšmetus ar _dubūltklikšķi

en: Activate items with a _single click
lv: Aktivizēt priekšmetus ar _vienu klikšķi

en: Add Emblems...
lv: Pievienot Emblēmas...

en: Add a bookmark for the current location to this menu
lv: Pievienot grāmatzīmi par pašreizējo lokāciju šajā izvēlnē

en: Adjust your user environment
lv: Piemērojiet savu lietotāja vidi

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Nautilus, which the scripts may use:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
lv: Visi izpildāmie faili šajā mapē parādīsies Skriptu izvēlnē. Izvēloties skriptu no izvēlnes, tiks palaists dotais skripts.
    
    Izpildot no lokālās mapes, skriptiem tiks piespēlēti izvēlētie failu nosaukumi. Izpildot no attālinātas mapes (piem., mapes, kas parāda tīkla vai ftp saturu), skriptam netiks piespēlēti nekādi parametri.
    
    Jebkurā gadījumā, sekojošo vides mainīgo Nautilus būs iestādījis, kuru skripti var lietot:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: ar jaunu līniju atdalītie ceļi izvēlētajiem failiem(tikai, ja lokālie)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: ar jaunu līniju atdalīti URI izvēlētajiem failiem
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI pašreizējai lokācijai
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: konkrētā loga pozīcija un izmērs

en: Always
lv: Vienmēr

en: An Eggplant variation of the Crux theme.
lv: Baklažānu variācija par Kruksa tēmu.

en: An _Application...
lv: _Aplikācija...

en: An invalid drag type was used.
lv: Tika lietots nepareizs vilkšanas tips.

en: Apparition
lv: Parādība

en: Application
lv: Applikācija

en: Application ID
lv: Applikācijas ID

en: Applications
lv: Applikācijas

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties attīrīt apmeklēto lokāciju sarakstu?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
lv: Vai esat pārliesināts, ka vēlaties pavisam izdzēst "%s"?

en: Arran_ge Items
lv: Sakārt_ot Priekšmetus

en: Art
lv: Māksla

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
lv: Pārjautāt pirms Atkritumkastes _iztukšošanas vai failu dzēšanas

en: Azul
lv: Azuls

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Background
lv: Fons

en: Backgrounds and Emblems
lv: Foni un Emblēmas

en: Basic
lv: Pamats

en: Behavior
lv: Uzvedība

en: Black
lv: Melns

en: Blue Ridge
lv: Zilā Kore

en: Blue Rough
lv: Zilā Nepabeiktība

en: Blue Type
lv: Zilais Tips

en: Bookmark for Nonexistent Location
lv: Grāmatzīme Neeksistējošai Lokācijai

en: Broken Link
lv: Pātraukta Saite

en: Browse available software
lv: Apskatīt pieejamo programatūru

en: Brushed Metal
lv: Krāsotais Metāls

en: Bubble Gum
lv: Košļājamā Gumija

en: Burlap
lv: Rupjaudekls

en: By Emblems
lv: Pēc Emblēmas

en: By Modification Date
lv: Pēc Pēdējām Izmaiņām

en: By Modification _Date
lv: Pēc Izmaiņu _Datuma

en: By Name
lv: Pēc Vārda

en: By Size
lv: Pēc Izmēra

en: By Type
lv: Pēc Tipa

en: By _Emblems
lv: Pēc _Emblēmas

en: By _Name
lv: Pēc _Vārda

en: By _Size
lv: Pēc _Izmēra

en: By _Type
lv: Pēc _Tipa

en: CNET Linux Center
lv: CNET Linux Centrs

en: C_ancel Remove
lv: At_celt Izņemšanu

en: C_lear Text
lv: Tīrs T_eksts

en: C_olors
lv: _Krāsas

en: Camera
lv: Kamera

en: Camouflage
lv: Maskēšana

en: Can't Change Trash Location
lv: Nevar Izmainīt Atkritumkastes Lokāciju

en: Can't Copy Into Self
lv: Nevar Kopēt Pašā.

en: Can't Copy Over Self
lv: Nevar Kopēt Pa Virsu Pašam

en: Can't Copy Trash
lv: Nevar Kopēt Atkritumkasti

en: Can't Display Location
lv: Nevaru Parādīt Lokāciju

en: Can't Move Into Self
lv: Nevar Pārvietot Pašā.

en: Can't Open Location
lv: Nevar Atvērt Lokāciju

en: Can't find description even for "x-directory/normal". This probably means that your gnome-vfs.keys file is in the wrong place or isn't being found for some other reason.
lv: Nevar atrast aprakstu pat priekš "x-directory/normal". Tas nozīmē, ka iespējams jūsu gnome-vfs.keys fails atrodas nepareizā vietā vai arī nevar tikt atrasta kāda cita iemesla dēļ.

en: Cancel
lv: Atsaukt

en: Cancel Group Change?
lv: Atsaukt Grupas Maiņu?

en: Cancel Open?
lv: Atsaukt Atvēršanu?

en: Cancel Owner Change?
lv: Atsaukt Īpašnieka Maiņu?

en: Cancel Rename?
lv: Atsaukt Pārsaukšanu?

en: Cancel Showing Properties Window?
lv: Atsaukt Rekvizītu Loga Parādīšanu?

en: Certified
lv: Sertificēts

en: Chalk
lv: Krīts

en: Change Desktop _Background
lv: Mainīt Darbavirsmas _Fonu

en: Change how files are managed
lv: Izmainīt, kā faili tiek pārvaldīti

en: Change systemwide settings (affects all users)
lv: Izmainīt sistēmas uzstādijumus (ietekmē visus lietotājus)

en: Change the visibility of this window's location bar
lv: Mainīt šī loga lokācijas joslas redzamību

en: Change the visibility of this window's sidebar
lv: Mainīt šī loga sānjoslas redzamību

en: Change the visibility of this window's statusbar
lv: Mainīt šī loga statusjoslas redzamību

en: Charcoal
lv: Krītiņi

en: Choose a program with which to open the selected item
lv: Izvēlies programmu, ar kuru atvērt izvēlēto priekšmetu

en: Choose a view for "%s":
lv: Izvēlies skatītāju priekš "%s":

en: Choose a view for the current location, or modify the set of views
lv: Izvēlies skatu pašreizējai lokācijai, vai arī maini skatu kopu

en: Choose an application with which to open "%s":
lv: Izvēlies aplikāciju, ar kuru atvērt "%s":

en: Choose another application with which to open the selected item
lv: Izvēlies vēl vienu aplikāciju, ar kuru atvērt izvēlēto priekšmetu

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
lv: Izvēlies informācijas secību, kas parādās zem ikonu nosaukumiem. Vairāk informācijas parādās, kad pietuvina tuvāk.

en: Clean _Up by Name
lv: Sako_pt pēc Nosaukuma

en: Clear History
lv: Attīrīt Vēsturi

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
lv: Iztīrīt Iet izvēlni un Atpakaļ/Uz Priekšu sarakstus

en: Click on a color to remove it
lv: Klikšķiniet uz krāsas, lai to noņemtu

en: Click on a pattern to remove it
lv: Klikšķiniet uz raksta, lai to noņemtu

en: Click on an emblem to remove it
lv: Klikšķiniet uz emblēmas, lai to noņemtu

en: Close _All Windows
lv: _Aizvērt Visus Logus

en: Close the side pane
lv: Aizvērt sāna rūti

en: Color _name:
lv: Krāsas no_saukums:

en: Color _value:
lv: Krāsas _vērtība:

en: Color of the selection box
lv: Krāsa izvēles lodziņam

en: Color used for information text against a dark background
lv: Lietojamā krāsa informācijas tekstam attiecībā pret tumšu fonu

en: Color used for information text against a light background
lv: Lietojamā krāsa informācijas tekstam attiecībā pret gaišu fonu

en: Colors:
lv: Krāsas:

en: Compact _Layout
lv: Kompakts _Izkārtojums

en: Concrete
lv: Betons

en: Configure network services
lv: Configurēt tīkla servisus

en: Configure network services (web server, DNS server, etc.)
lv: Configurēt tīkla servisus (tīmekļa serveri, DNS serveri, utt.)

en: Contains a side pane view
lv: Satur sāna rūts skatu

en: Content View
lv: Satura Skats

en: Contents:
lv: Saturs:

en: Cool
lv: Vēss

en: Copy the selected text to the clipboard
lv: Kopēt izvēlēto tekstu uz starpkabatu

en: Copying
lv: Kopējam

en: Copying files
lv: Kopējam failus

en: Copyright (C) 1999-2001 Eazel, Inc.
lv: Autortiesības ©1999-2001 Eazel, Inc.

en: Cork
lv: Korķis

en: Could not complete specified action.
lv: Nevarēju pabeigt norādīto darbību.

en: Could not complete specified action:  %s
lv: Nevarēju pabeigt norādīto darbību:  %s

en: Couldn't Create Required Folder
lv: Nevar izveidot Pieprasīto Mapi

en: Couldn't Create Required Folders
lv: Nevaru Izveidot Pieprasītās Mapes

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
lv: Nevarēju mainīt "%s" grupu, jo tas atrodas uz tikai nolasīšanai paredzēta diska

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
lv: Nevarēju izmainīt "%s" nosaukumu, jo tas atrodas uz tikai nolasīšanai paredzēta diska

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
lv: Nevarēju mainīt "%s" īpašnieku, jo tas atrodas uz tikai nolasīšanai paredzēta diska

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
lv: Nevarēju mainīt "%s" atļaujas, jo tas atrodas uz tikai nolasīšanai paredzēta diska

en: Couldn't install emblem
lv: Nevar uzstādīt emblēmu

en: Count _number of items:
lv: Priekšmetu _skaits:

en: Countertop
lv: Letes virsma

en: Create a New Color:
lv: Izveidot Jaunu Krāsu:

en: Create a New Emblem:
lv: Izveidot Jaunu Emblēmu:

en: Create a new empty folder inside this folder
lv: Izveidot jaunu tukšo mapi iekš šīs mapes

en: Create a new launcher
lv: Izveidot jaunu palaidēju

en: Create a symbolic link for each selected item
lv: Izveidot simbolisko saiti katram priekšmetam

en: Create the initial window with the given geometry.
lv: Izveidot pamata logu ar doto ģeometriju.

en: Creating links to files
lv: Izveidojam saites uz failiem

en: Crux-Eggplant
lv: Baklažānu Krukss

en: Crux-Teal
lv: Krīkļa Krukss

en: Cu_t File
lv: Iz_griezt Failu

en: Cu_t Files
lv: Iz_griezt Failus

en: Cut Text
lv: Izgriezt Tekstu

en: Cut _Text
lv: _Izgriezt Tekstu

en: Cut the selected text to the clipboard
lv: Pārvietot izvēlēto tekstu uz starpliktuvi

en: D_uplicate
lv: D_ublicēt

en: Danger
lv: Bīstams

en: Dark Cork
lv: Tumšais Korķis

en: Dark GNOME
lv: Tumšā GNOME

en: Dark Info Color
lv: Tumšā Info Krāsa

en: Date Modified
lv: Izmaiņu Datums

en: Deep Teal
lv: Tumšais Krīklis

en: Default _zoom level:
lv: Noklusētais _palielinājuma līmenis:

en: Delete From Trash?
lv: Dzēst No Atkritumkastes?

en: Delete Immediately?
lv: Dzēst Nekavējoties?

en: Delete all items in the Trash
lv: Dzēst visus priekšmetus Atkritumkastē

en: Delete all selected items permanently
lv: Dzēst visus izvēlētos priekšmetus nekavējoties

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
lv: Dzēst katru izvēlēto priekšmetu, bez pārvietošanas uz Atkritumkasti

en: Delete?
lv: Dzēst?

en: Deleting
lv: Dzēšam

en: Deleting files
lv: Dzēšam failus

en: Desktop
lv: Darbavirsma

en: Desktop Preferences
lv: Darbavirsmas Preferences

en: Display Nautilus help
lv: Parādīt Nautilus palīdzību

en: Display _files when they are clicked
lv: Parādīt _failus, kad uz tiem uzklikšķina

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
lv: Parādīt logu, kas atļauj labot grāmatzīmes šajā izvēlnē

en: Display credits for the creators of Nautilus
lv: Parādīt Nautilus veidotājus

en: Display icons in the opposite order
lv: Parādīt ikonas pretējā secībā

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
lv: Parādīt paraugus, krāsas un emblēmas, kuras varētu lietot, lai izmainītu izskatu

en: Display the latest contents of the current location
lv: Parādīt pašreizējās lokācijas pēdējo saturu

en: Display this location with "%s"
lv: Parādīt šo lokāciju ar "%s"

en: Distinguished
lv: Ievērojams

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
lv: Nepārvaldīt darbavirsmu (ignorēt preferences, kas uzstādītas preferenču dialogā).

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Don't include in the menu for "%s" items
lv: Neiekļaut izvēlnē "%s" priekšmetiem

en: Done
lv: Izdarīts

en: Dots
lv: Punkti

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Drag a color to an object to change it to that color
lv: Metiet krāsu uz objekta, lai mainītu tā krāsu

en: Drag a pattern tile to an object to change it
lv: Uzmetiet paraugu uz objekta lai to mainītu

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
lv: Metiet emblēmu uz objekta, lai pievienotu to tam

en: Draw a frame around unselected text
lv: Uzzīmēt rāmi apkārt neizvēlētajam tekstam

en: Duplicate each selected item
lv: Dublicēt katru izvēlēto priekšmetu

en: E_ject
lv: At_taisīt

en: E_xecute
lv: Iz_pildīt

en: E_xecute files when they are clicked
lv: Sā_knēt failus, kad uz tiem uzklikšķina

en: Eclipse
lv: Aptumsums

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Bookmarks
lv: Rediģēt Grāmatzīmes

en: Edit Launcher
lv: Rediģēt Palaidēju

en: Edit Nautilus preferences
lv: Rediģēt Nautilus prefrences

en: Edit the launcher information
lv: Rediģēt palaidēja informāciju

en: Emblems
lv: Emblēmas

en: Emblems:
lv: Emblēmas:

en: Empty Trash
lv: Tukšot Atkritumkasti

en: Empty _Trash
lv: Tukšot _Atkritumkasti

en: Emptying the Trash
lv: Tukšojam Atkritumkasti

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
lv: Ievadiet aprakstošu nosaukuma tekstu katrai emblēmai.  Šis nosaukums tiks lietots cituviet, lai identificētu emblēmu.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
lv: Ievadiet aprakstošu nosaukuma tekstu šai emblēmai.  Šis nosaukums tiks lietots cituviet, lai identificētu emblēmu.

en: Enter a new name for the displayed emblem:
lv: Ievadiet jaunu noaukumu parādītajai emblēmai:

en: Envy
lv: Skaudība

en: Erase
lv: Dzēšana

en: Error "%s" creating new folder.
lv: Kļūda "%s" veidojot jaunu mapi.

en: Error Displaying Folder
lv: Kļūda Rādot Mapi

en: Error Setting Group
lv: Kļūda Uzstādot Grupu

en: Error Setting Owner
lv: Kļūda Uzstādot Īpašnieku

en: Error Setting Permissions
lv: Kļūda Uzstādot Atļaujas

en: Error while copying.
lv: Kļūda kopējot.

en: Error while deleting.
lv: Kļūda dzēšot.

en: Error while moving.
lv: Kļūda pārvietojot.

en: Existence of this file indicates that the Nautilus configuration druid
    has been presented.
    
    You can manually erase this file to present the druid again.
lv: Šī faila eksistence liecina, ka Nautilus konfigurācijas vedne ir
    jau tikusi piedāvāta.
    
    Jūs varat pašrocīgi izdzēst šo failu, lai izmantotu vedni atkal.

en: Factory for Nautilus component adapter factories
lv: Ražotne Nautilus komponentu adapteru ražotnēm

en: Factory for Nautilus component adapter factories
lv: Ražotne Nautilus komponentu adapteru ražotnēm

en: Factory for Nautilus shell and file manager
lv: Ražotne Nautilus čaulas un failu pārvaldniekam

en: Factory for objects that wrap ordinary Bonobo Controls or Embeddables to look like Nautilus Views
lv: Ražotne objektiem, kas ietin parastas Bonabo Kontroles vai Iesaistes, lai izskatītos kā Nautilus Skati

en: Factory for text view
lv: Teksta skata ražotne

en: Failed to load image information
lv: Neizdevās ielādēt attēla informāciju

en: Favorite
lv: Favorīts

en: Favorite applications
lv: Populārākas aplikācijas

en: Favorites
lv: Favorīti

en: Fibers
lv: Optika

en: File Management
lv: Failu Pārvalde

en: File Management Preferences
lv: Failu Pārvaldīšanas Preferences

en: File Manager
lv: Failu Pārvaldnieks

en: File Types and Programs
lv: Failu Tipi un Programmas

en: File group:
lv: Faila grupa:

en: File owner:
lv: Faila Īpašnieks:

en: Files copied:
lv: Faili nokopēti:

en: Files deleted:
lv: Faili izdzēsti:

en: Files linked:
lv: Faili sasaistīti:

en: Files moved:
lv: Faili pārvietoti:

en: Files thrown out:
lv: Izmestie faili:

en: Find
lv: Atrast

en: Finishing Creating Links...
lv: Beidzam Izveidot Saites...

en: Finishing Move...
lv: Pabeidzam Pārvietošanu...

en: Fire Engine
lv: Uguns Mašīna

en: Floral
lv: Puķes

en: Format the selected volume
lv: Formatēt izvēlēto partīciju

en: Forward
lv: Uz priekšu

en: Fossil
lv: Fosīlijas

en: Frame Text
lv: Ierāmēt Tekstu

en: From:
lv: No:

en: GEOMETRY
lv: ĢEOMETRIJA

en: Go To:
lv: Iet Uz:

en: Go back a few pages
lv: Iet atpakaļ dažas lappuses

en: Go forward a number of pages
lv: Iet uz priekšu pa lapušu skaitu

en: Go to the home location
lv: Iet uz mājas lokāciju

en: Go to the location specified by this bookmark
lv: Iet uz lokāciju, kas norādīta šajā grāmatzīmē

en: Go to the next visited location
lv: Iet uz nākamo apmeklēto lokāciju

en: Go to the previous visited location
lv: Iet uz iepriekš apmeklēto lokāciju

en: Go to the trash folder
lv: Iet uz atkritumu mapi

en: Go up one level
lv: Iet vienu līmeni augšup

en: Granite
lv: Granīts

en: Grapefruit
lv: Greifrūts

en: Green Weave
lv: Zaļais Vilnis

en: Group:
lv: Grupa:

en: Hardware
lv: Dzelži

en: Highlight Alpha
lv: Izgaismošana Alfa

en: History
lv: Vēsture

en: History side pane
lv: Vēstures sāna rūts

en: History side pane for Nautilus
lv: Nautilus Vēstures sāna rūts

en: Home
lv: Mājas

en: Home Folder
lv: Mājas Mape

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
lv: _Iekļaut Dzēšanas komandu, kas apiet Atkritumkasti

en: Ice
lv: Ledus

en: Icon Captions
lv: Ikonas Titri

en: Icon View
lv: Ikonu Skats

en: Icons
lv: Ikonas

en: Icons Viewer
lv: Ikonu Skatītājs

en: Image
lv: Attēls

en: Image Properties content view component
lv: Attēla Rekvizītu satura skata komponente

en: Images Only
lv: Tikai Attēlus

en: Important
lv: Nozīmīgs

en: Include in the menu for "%s" items
lv: Iekļaut izvēlnē "%s" priekšmetiem

en: Include in the menu for "%s" only
lv: Iekļaut izvēlnē tikai priekš "%s"

en: Information
lv: Informācija

en: International
lv: Internacionāls

en: Is in the menu for "%s" items.
lv: Ir izvēlnē "%s" priekšmetiem.

en: Is in the menu for "%s".
lv: Ir izvēlnē priekš "%s".

en: Is in the menu for all "%s" items.
lv: Ir izvēlnē visiem "%s" priekšmetiem.

en: Is the default for "%s" items.
lv: Ir noklusētais "%s" priekšmetiem.

en: Is the default for "%s".
lv: Ir noklusētais priekš "%s".

en: Is the default for all "%s" items.
lv: Ir noklusētais visiem "%s" priekšmetiem.

en: Keep icons sorted by emblems in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc emblēmām

en: Keep icons sorted by modification date in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc izmainīšanas datuma

en: Keep icons sorted by name in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc nosaukuma

en: Keep icons sorted by size in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc izmēra

en: Keep icons sorted by type in rows
lv: Turēt ikonas sakārtotas rindā pēc tipa

en: Last changed:
lv: Pēdējoreiz mainīts:

en: Leaf
lv: Lapa

en: Leave icons wherever they are dropped
lv: Atstāt ikonas, kur tās ir nomestas

en: Lemon
lv: Citrons

en: Light Info Color
lv: Gaišā Info Krāsa

en: Link target:
lv: Saites mērķis:

en: Linking
lv: Saistām

en: Linux Documentation Project
lv: Linux Dokumentēšanas Projekts

en: Linux Weekly News
lv: Linux Iknedēļas Ziņas

en: List
lv: Saraksts

en: List View
lv: Saraksta Skats

en: List Viewer
lv: Saraksta Skatītājs

en: Loading...
lv: Ielādējam...

en: Local Files Only
lv: Tikai Lokālos Failus

en: Local Images Only
lv: Tikai Lokālos Attēlus

en: Location _Bar
lv: Lokācijas _Josla

en: Location:
lv: Lokācija:

en: MIME type
lv: MIME tips

en: MIME type:
lv: MIME tips:

en: Ma_ke Link
lv: Iz_veidot Saiti

en: Ma_ke Links
lv: Izveidot _Saites

en: Mail
lv: Pasts

en: Make the selected icon stretchable
lv: Padarīt izvēlēto ikonu izstiepjamu

en: Manila Paper
lv: Manila Papīrs

en: Manually
lv: Pašrocīgi

en: Medi_a Properties
lv: Medij_a Rekvizīti

en: Mo_ve to Trash
lv: Pā_rvietot uz Atkritumkasti

en: Modified:
lv: Modificēts:

en: Modify "%s"
lv: Modificēt "%s"

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
lv: Pirm, Okt 00 0000, 00:00 PM

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
lv: Pirm, Okt 00 0000, 00:00:00 PM

en: More Than One Image
lv: Vairāk Kā Vienu Attēlu

en: Moss Ridge
lv: Sūnu Kore

en: Mount Error
lv: Montēšanas Kļūda

en: Move each selected item to the Trash
lv: Pārvietot katru izvēlēto priekšmetu uz Atkritumkasti

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command
lv: Pārvietot vai kopēt failus, kas iepriekš izvēlēti at Izgriezt Failus vai Kopēt Failus komandu

en: Moving
lv: Pārvietojam

en: Moving files
lv: Pārvietoju failus

en: Moving files to the Trash
lv: Parvietojam failus uz Atkritumkasti

en: Mud
lv: Purvs

en: Multimedia
lv: Multimediji

en: Name
lv: Nosaukums

en: Nautilus Emblem side pane
lv: Nautilus Emblēmu sāna rūts

en: Nautilus Emblem view
lv: Nautilus Emblēmu skats

en: Nautilus Image Properties view
lv: Nautilus Attēla Rekvizītu skats

en: Nautilus Tree side pane
lv: Nautilus Koka sāna rūts

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from Bonobo when attempting to locate the factory.Killing bonobo-activation-server and restarting Nautilus may help fix the problem.
lv: Nautilus nevar tikt tagad izmantots, sakarā ar negaidītu kļūdu no Bonobo, kad mēģināts atrast ražotni. Nokaujot bonobo-activation-server un pārstartējot Nautilus varētu palīdzēt atrisināt problēmu.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from Bonobo when attempting to locate the shell object. Killing bonobo-activation-server and restarting Nautilus may help fix the problem.
lv: Nautilus nevar tikt tagad izmantots, sakarā ar negaidītu kļūdu no Bonobo, kad mēģināts atrast čaulas objektu. Nokaujot bonobo-activation-server un pārstartējot Nautilus varētu palīdzēt atrisināt problēmu.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from Bonobo when attempting to register the file manager view server.
lv: Nautikus nevar tikt tagad izmantots, sakarā ar negaidītu kļūdu no Bonobo, kāmēr mēģināts reģistrēt failu pārvaldnieka skatu serveri.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error.
lv: Nautilus nevar tikt izmantots sakarā ar negaidītu kļūdu.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "bonobo-slay" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
lv: Nautilus pašlaik nevar tikt lietots. Komandas "bonabo-slay" palaišana no konsoles varētu izlabot šo problēmu. Ja nē, jūs varat mēģināt pārstartēt datoru vai vēlreiz uzinstalēt Nautilus.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "bonobo-slay" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
    
    Bonobo couldn't locate the Nautilus_shell.server file. One cause of this seems to be an LD_LIBRARY_PATH that does not include the bonobo-activation library's directory. Another possible cause would be bad install with a missing Nautilus_Shell.server file.
    
    Running "bonobo-slay" will kill all Bonobo Activation and GConf processes, which may be needed by other applications.
    
    Sometimes killing bonobo-activation-server and gconfd fixes the problem, but we don't know why.
    
    We have also seen this error when a faulty version of bonobo-activation was installed.
lv: Nautilus pašlaik nevar tikt lietots. Komandas "bonabo-slay" palaišana no konsoles varētu izlabot šo problēmu. Ja nē, jūs varat mēģināt pārstartēt datoru vai vēlreiz uzinstalēt Nautilus.
    
    Bonabo nevarēja atrast Nautilus_shell.server failu. Viens no iemesliem tam varētu būt LD_LIBRARY_PATH, kas neiekļauj bonabo-activation bibliotēkas direktoriju. Cits iespēamais iemesls varētu būt slikta instalācija ar iztrūkstošu Nautilus_Shell.server failu.
    
    Palaižot "bonabo-slay", tiks nokauti visi Bonabo Activation un GConf procesi, kuri varētu būt nepieciešami citām apilkācijām.
    
    Dažkārt bonabo-activation-server un gconfd nokaušana izlabo problēmu, taču mēs nezinām kādēļ.
    
    Mēs esam saskārušies ar šo kļūdu arī tad, kad tikusi instalēta nepareiza bonabo-activation versija.

en: Nautilus cannot display "%s".
lv: Nautilus nevar attēlot "%s".

en: Nautilus component adapter factory
lv: Nautilus componentu adapteru ražotne

en: Nautilus factory
lv: Nautilus ražotne

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list
lv: Nautilus failu pārvaldnieka komponents, kas parāda ritināmu sarakstu

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list for search results
lv: Nautilus failu pārvaldnieka komponents, kas parāda ritināmu meklēšanas rezultātu sarakstu

en: Nautilus file manager component that shows a two-dimensional icon space
lv: Nautilus failu pārvaldnieka komponents, kas parāda divdimensionālu ikonu laukumu

en: Nautilus file manager component that shows icons on the desktop
lv: Nautilus failu pārvaldnieka komponents, kas parāda ikonas uz darba virsmas

en: Nautilus file manager desktop icon view
lv: Nautilus failu pārvaldnieka darbavirsmas ikonu skatījums

en: Nautilus file manager icon view
lv: Nautilus failu pārvaldnieka ikonu skatījums

en: Nautilus file manager list view
lv: Nautilus failu pārvaldnieka saraksta skatījums

en: Nautilus file manager search results list view
lv: Nautilus failu pārvaldnieka meklēšanas rezultātu saraksta skatījums

en: Nautilus is a graphical shell for GNOME that makes it easy to manage your files and the rest of your system.
lv: Nautilus ir GNOMEs grafiska čaula, kas atļauj viegli parvaldīt jūsu failus un pārējo sistēmu.

en: Nautilus metafile factory
lv: Nautilus metafaila ražotne

en: Nautilus shell
lv: Nautilus čaula

en: Nautilus shell operations that can be done from subsequent command-line invocations
lv: Nautilus čaulas operācijas, kas var tikt veiktas, sekojošās komandrindas palīdzību

en: Network Servers
lv: Tīkla Serveri

en: Never
lv: Nekad

en: New
lv: Jauns

en: News and Media
lv: Ziņas un Mediji

en: No Application Associated
lv: Naviena Aplikācija Nav Saistīta

en: No Viewers Available
lv: Nav Pieejamu Skatītāju

en: No bookmarks defined
lv: Neviena grāmatzīme nav definēta

en: No description found for mime type "%s" (file is "%s"), please tell the gnome-vfs mailing list.
lv: Nav atrasts apraksts mime tipam "%s" (fails ir "%s"), lūdzu pasakiet to gnome-vfs epasta sarakstē.

en: No viewers are available for "%s".
lv: "%s" nav pieejamu skatītāju.

en: Normal Si_ze
lv: Normāls Iz_mērs

en: Not an Image
lv: Ne attēls

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Notes side pane
lv: Piezīmju sāna rūts

en: Notes side pane for Nautilus
lv: Nautilus Piezīmju sāna rūts

en: Number view:
lv: Skaitļu skats:

en: Numbers
lv: Skaitļi

en: OK
lv: Labi

en: Ocean Strips
lv: Okeāna Ceļi

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
lv: Okt 00 0000, 00:00 PM

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
lv: Okt 00 0000, 00:00 PM

en: Oh No
lv: Ak nē

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
lv: Izveido tikai logus ar speciāli norādītiem URI.

en: Opacity of the highlight for selected icons
lv: Izgaismošanas necaurredzamība izvēlētajām ikonām

en: Opacity of the selection box
lv: Izvēles lodziņa necaurredzamība

en: Open Source Asia
lv: Atvērtais Kods Asia

en: Open Wit_h
lv: Atvē_rt Ar

en: Open a new GNOME terminal window
lv: Atver jaunu GNOME termināļa logu

en: Open the selected item in this window
lv: Atvērt izvēlēto priekšmetu šajā logā

en: Open with %s
lv: Atvērt ar %s

en: Open with Other Application
lv: Atvērt ar Citu Aplikāciju

en: Open with Other Viewer
lv: Atvērt ar Citu Skatītāju

en: Open with...
lv: Atvērt ar...

en: Orange
lv: Apelsīns

en: Other _Application...
lv: Cita _Aplikācija...

en: Others:
lv: Citi:

en: Owner:
lv: Īpašnieks:

en: Package
lv: Pakotne

en: Pale Blue
lv: Bāli Zils

en: Paste the text stored on the clipboard
lv: Ielikt tekstu, kas saglabāts starpliktuvē

en: Patterns:
lv: Raksti:

en: Perform a quick set of self-check tests.
lv: Izpildīt ātru pašpārbaudes testu kopu.

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Personal
lv: Personisks

en: Pictures
lv: Bildes

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
lv: Sagatavo izvēlētos failus kopēšanai ar Ievietot Failus komandu

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
lv: Sagatavo izvēlētos failus pārvietošanai ar Ievietot Failus komandu

en: Preparing To Copy...
lv: Sagatavojam Kopēšanai

en: Preparing To Move...
lv: Sagatavojam Pārvietošanai...

en: Preparing to Create Links...
lv: Sagatavojamies Izveidot Saites...

en: Preparing to Delete files...
lv: Gatavojamies Dzēst failus...

en: Preparing to Empty the Trash...
lv: Sagatavojamies Tukšot Atkritumkasti...

en: Preparing to Move to Trash...
lv: Sagatavojam Pārvietošanai uz Atkritumkasti...

en: Preview
lv: Pirmapskats

en: Preview _sound files:
lv: Pirmsapskatīt _skaņas failus:

en: Print
lv: Drukāt

en: Produces metafile objects for accessing Nautilus metadata
lv: Rada metafaila objektus, lai piekļūtu Nautilus metaatiem

en: Profile Dump
lv: Profila Izmete

en: Prot_ect
lv: Aiz_sargāt

en: Protect the selected volume
lv: Aizsargāt izvēlēto partīciju

en: Purple Marble
lv: Purpura Marmors

en: Quit Nautilus.
lv: Iziet no Nautilus.

en: Re_versed Order
lv: Ap_griezta Secība

en: Red Hat Network
lv: Red Hat Tīkls

en: Redo Edit
lv: Atcelt Rediģēšanu

en: Redo the edit
lv: Atcelt rediģēšanu

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove the selected text without putting it on the clipboard
lv: Izņemt izvēlēto tekstu bez tā ielikšanas starpliktuvē

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: Rename Emblem
lv: Pārsaukt Emblēmu

en: Rename selected item
lv: Pārsaukt izvēlēto priekšmetu

en: Renaming "%s" to "%s".
lv: Pārsaucu "%s" uz "%s".

en: Renaming Error
lv: Pārsaukšanas Kļūda

en: Report Profiling
lv: Izziņot Profilēšanu

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
lv: Pārpozicionēt ikonas, lai tās labāk iederētos logā un izvairītos no pārklāšanās

en: Reset Profiling
lv: Pārstatīt Profilēšanu

en: Reset View to _Defaults
lv: Pārstatīt Skatu uz _Noklusējumiem

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
lv: Pārstatīt kārtošanas secību un izmēra līmeni, lai atbilstu preferencēm šim skatam

en: Restart Nautilus.
lv: Parsāknēt Nautilus.

en: Restore Icon's Original Si_ze
lv: Atjaunot Ikonas Oriģinālo Izmē_ru

en: Restore Icons' Original Si_zes
lv: Atjaunot Ikonas Oriģinālos Izmē_rus

en: Restore each selected icon to its original size
lv: Atjaunot katru izvēlēto ikonu tās oriģinālajā izmērā

en: Ridged Paper
lv: Sķautnains Papīrs

en: Rough Paper
lv: Raupjš Papīrs

en: Ruby
lv: Rubīns

en: Run "%s" on any selected items
lv: Palaist "%s" ar katru no izvēlētajiem priekšmetiem

en: Run in _Terminal
lv: Palaist _Terminālī

en: Run or Display?
lv: Sāknēt vai Parādīt?

en: Run or manage scripts from ~/Nautilus/scripts
lv: Palaist vai pārvaldīt skriptus no ~/Nautilus/scripts

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sea Foam
lv: Jūras Putas

en: Search List
lv: Meklēšanas Saraksts

en: Search for files by file name and file properties
lv: Meklēt failus pēc faila nosaukuma un faila rekvizītiem

en: Search for files by file name only
lv: Meklēt failus tikai pēc faila nosaukuma

en: Search this computer for files
lv: Meklēt failus datorā

en: Searching Unavailable
lv: Meklēšana Nav Pieejama

en: Select _All
lv: Izvēlēties _Visus

en: Select _All Files
lv: Izvēlēties Vis_us Failus

en: Select a color to add
lv: Izvēlies krāsu, kuru pievienot

en: Select all items in this window
lv: Izvēlēties visus priekšmetus šajā logā

en: Select all the text in a text field
lv: Izvēlēties visu tekstu teksta laukā

en: Select an image file for the new emblem:
lv: Izvēlieties attēla failu jaunajai emblēmai:

en: Select an image file to add as a pattern
lv: Izvēlieties attēla failu kā rakstu

en: Selection Box Alpha
lv: Izvēles Lodziņš Alfa

en: Selection Box Color
lv: Izvēlies Lodziņa Krāsa

en: Server Settings
lv: Servera Uzstādījumi

en: Set _user ID
lv: Uzstādīt _lietotāja ID

en: Set as _Background
lv: Uzstādīt kā _Fonattēlu

en: Set as background for _all folders
lv: Iestatīt kā fonu _visām mapēm

en: Set as background for _this folder
lv: Iestatīt kā fonu š_ai mapei

en: Set gro_up ID
lv: Uzstādīt gr_upas ID

en: Set the zoom level of the current view
lv: Uzstādīt izmēra līmeni pašreizējam skatam

en: Shale
lv: Slāneklis

en: Show %s
lv: Parādīt %s

en: Show _only folders
lv: Parādīt _tikai mapes

en: Show _thumbnails:
lv: Parādīt _sīkattēlus:

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
lv: Parādīt logu, kas ļauj jums iestatīt jūsu darba virsmas rakstu vai krāsu

en: Show hidden and _backup files
lv: Parādīt paslēptos un _dublējumfailus

en: Show media properties for the selected volume
lv: Skatīt medija rekvizītus izvēlētajai partīcijai

en: Show te_xt in icons:
lv: Parādīt te_kstu ikonās:

en: Show the contents at the normal size
lv: Parādīt saturu normālā lielumā

en: Show the contents in less detail
lv: Parādīt saturu ne tik detalizēti

en: Show the contents in more detail
lv: Parādīt saturu detalizētak

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
lv: Parādīt mapi kas satur skriptus šai izvēlnei

en: Side Pane
lv: Sāna Rūts

en: Silver
lv: Sudrabs

en: Size
lv: Izmērs

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Sky
lv: Debesis

en: Sky Ridge
lv: Debesu Kore

en: Snow Ridge
lv: Sniega Kore

en: Software
lv: Programmatūra

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
lv: Piedodiet, bet "%s" nav pareizs faila nosaukums.

en: Sorry, but emblem %s couldn't be deleted.
lv: Piedodiet, bet %s emblēma nevar tikt izdzēsta.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
lv: Piedodiet, bet emblēmu atslēgvārdi var saturēt tikai burtus, tukšumus un skaitļus.

en: Sorry, but pattern %s couldn't be deleted.
lv: Piedodiet, bet %s raksts nevar tikt izdzēsts.

en: Sorry, but the pattern %s couldn't be installed.
lv: Piedodiet, bet %s raksts nevar tikt uzstādīts.

en: Sorry, but you can't replace the reset image.
lv: Piedodiet, bet jūs nevarat aizvietot pārstatīšanas attēlu.

en: Sorry, but you did not supply a valid file name.
lv: Piedodiet, bet jūs nedevāt pareizu faila nosaukumu.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
lv: Piedodiet, bet jums jāpiešķir kāds atslēgvārds jaunajai emblēmai.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
lv: Piedodiet, bet jums jāpiešķir kāds atslēgvārds jaunajai krāsai.

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
lv: Piedodiet, nevarēju mainīt "%s" grupu.

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
lv: Piedodiet, nevarēju mainīt "%s" īpašnieku.

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
lv: Piedodiet, nevarēju mainīt "%s" atļaujas.

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
lv: Piedodiet, nevarēju parādīt visu "%s" saturu.

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
lv: Piedodiet, nevarēju pārsaukt "%s" par  "%s".

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
lv: Atvainojiet, nevarēju saglabāt pašrocīgās emblēmas nosaukumu.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
lv: Atvainojiet, nevarēju saglabāt pašrocīgo emblēmu.

en: Sort _folders before files
lv: Kārtot _mapes pirms failiem

en: Sound
lv: Skaņa

en: Special
lv: Speciāls

en: Special flags:
lv: Speciāli karogi:

en: St_atusbar
lv: St_atusjosla

en: Start Here
lv: Sākt Šeit

en: Start Profiling
lv: Sākt Profilēšanu

en: Status
lv: Statuss

en: Stop Profiling
lv: Pārtraukt Profilēšanu

en: Stop loading this location
lv: Apstādināt šīs lokācijas ielādi

en: Str_etch Icon
lv: Iz_stiept Ikonu

en: Stucco
lv: Apmetuma Ģipsis

en: Switch
lv: Pārslēgties

en: Switch to Manual Layout?
lv: Pārslēgties uz Rokas Izkārtojumu?

en: System Settings
lv: Sistēmas Uzstādījumi

en: Tangerine
lv: Mandarīns

en: Terracotta
lv: Terakota

en: Text
lv: Teksts

en: Text Viewer
lv: Teksta Skatītājs

en: Text view
lv: Teksta skats

en: Text view factory
lv: Teksta skata ražotne

en: Text view:
lv: Teksta skats:

en: The %s view encountered an error while starting up.
lv: %s skats izraisija kļūdu startējoties.

en: The NautilusApplication associated with this window.
lv: NautilusApplication saistīta ar šo logu.

en: The application ID of the window.
lv: Aplikācijas loga ID.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
lv: Vilktais fails neizskatās, ka būtu derīgs attēls.

en: The dragged text was not a valid file location.
lv: Vilktais teksts nebija derīga faila lokācija.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
lv: Fails '%s' neizskatās, ka būtu derīgs attēls.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" jau ir lietots šajā mapē. Lūdzu lieto citu nosaukumu.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" nav atļauts, jo tas satur rakstzīmi "/". Lūdzu lieto citu nosaukumu.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" nav atļauts. Lūdzu lieto citu nosaukumu.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
lv: Nevaru noteikt atļaujas "%s".

en: The selection rectangle
lv: Izvēles taisnstūris

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
lv: Šajā mapē nav "%s". Varbūt tas tika nesen pārvietots vai izdzēsts?

en: There is no application associated with "%s".
lv: Neviena aplikācija nav saistīta ar "%s".

en: There is nothing on the clipboard to paste.
lv: Starpliktuvē nav nekā, ko ievietot.

en: There was an error displaying help: 
    %s
lv: Bija kļūda, parādot palīdzību: 
    %s

en: There was an error displaying help: %s
lv: Bija kļūda, parādot palīdzību: %s.

en: This is the default theme for Nautilus.
lv: Šī ir noklusētā Nautilus tēma.

en: This theme uses photo-realistic folders.
lv: Šī tēma izmanto foto realistiskas mapes

en: To:
lv: Uz:

en: Toggle using a tighter layout scheme
lv: Slēgt ciešāka izkārtojuma shēmas lietošanu

en: Too Many Files
lv: Parāk Daudz Failu

en: Trash
lv: Atkritumkaste

en: Tree
lv: Koks

en: Try to fit in window
lv: Mēģināt iekļaut logā

en: Type
lv: Tips

en: Type:
lv: Tips:

en: URI currently displayed
lv: Pašlaik parādītais URI

en: Undo Edit
lv: Atsaukt Redīģēšanu

en: Undo the edit
lv: Atsaukt rediģēšanu

en: Undo the last text change
lv: Atsaukt pēdējās teksta izmaiņas

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
lv: Nezināms GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
lv: Nomontēšanas Kļūda

en: Unmount the selected volume
lv: Nomontēt izvēlēto partīciju

en: Up
lv: Augšup

en: Urgent
lv: Svarīgs

en: Use "%s" to open the selected item
lv: Lieto "%s", lai atvērtu izvēlēto priekšmetu

en: Use _Default Background
lv: Lietot _Noklusēto Fonu

en: Use as default for "%s" items
lv: Lietot kā noklusēto "%s" priekšmetiem

en: Use as default for "%s" only
lv: Lietot kā noklusēto tikai priekš"%s"

en: Use the default background for this location
lv: Lietot noklusēto fonu šai lokācijai

en: Use the default desktop background
lv: Izmantot noklusēto darbavirsmas fonu

en: Uses manila folders and gray-green backgrounds.
lv: Izmanto manila mapes un pelēkzaļus fonus.

en: View Failed
lv: Skats Neizdevās

en: View _new folders using:
lv: Skatīt _jaunas mapes, lietojot:

en: View as %s
lv: Parādīt kā %s

en: View as Icons
lv: Skatīt kā Ikonas

en: View as List
lv: Skatīt kā Sarakstu

en: View as Text
lv: Parādīt kā Tekstu

en: View as _Icons
lv: Skatīt kā _Ikonas

en: View as _List
lv: Skatīt kā _Sarakstu

en: View as...
lv: Skatīt kā...

en: View in Multiple Windows?
lv: Parādīt Vairākos Logos?

en: View of the current file or folder
lv: Skats pašreizējam failam vai mapei

en: View or modify the properties of each selected item
lv: Skatīt vai mainīt rekvizītus katram izvēlētam priekšmetam

en: View your home folder in the Nautilus file manager
lv: Skatīt mājas mapi Nautilus failu pāvaldniekā

en: View your network servers in the Nautilus file manager
lv: Skatīt jūsu tīkla serverus Nautilus failu pāvaldniekā

en: Views
lv: Skati

en: Violet
lv: Violēts

en: Wavy White
lv: Viļnoti Balts

en: Web
lv: Tīmeklis

en: Web Services
lv: Tīmekļa Servisi

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
lv: Trešdiena, 0000. gada 0. septembris, 00:00:00 PM

en: White
lv: Balts

en: White Ribs
lv: Baltas Rievas

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
lv: Jūs neesat īpašnieks, tādējādi jūs nevarat izmainīt atļaujas

en: You can configure which programs are offered for which file types in the File Types and Programs dialog.
lv: Jūs varat nokonfigurēt, kuras programmas tiek piedāvātas attiecīgajiem failu tipiem, Failu Tipu un Programmu dialogā.

en: You cannot copy a file over itself.
lv: Jūs nevarat kopēt failu pa virsu viņam pašam.

en: You cannot copy a folder into itself.
lv: Jūs nevarat kopēt mapi viņā pašā.

en: You cannot copy this trash folder.
lv: Jūs nevarat kopēt šo atkritumkastes mapi.

en: You cannot move a folder into itself.
lv: Jūs nevarat pārvietot mapi viņā pašā.

en: You cannot move this trash folder.
lv: Jūs nevarat pārvietot šo akritumkastes mapi.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju, lai mainītu "%s" grupu.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
lv: Jums nav nepieciešamās atļaujas, lai pārsauktu "%s".

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
lv: Jums nav nepieciešamo atļauju, lai apskatītu "%s" saturu.

en: ZDNet Linux Hardware Database
lv: ZDNet Linux Dzelžu Datubāze

en: ZDNet Linux Resource Center
lv: ZDNet Linux Resursu Centrs

en: Zoom
lv: Mainīt izmēru

en: Zoom In
lv: Samazinā

en: Zoom Out
lv: Palielināt

en: Zoom _In
lv: _Samazināt

en: Zoom _Out
lv: Pa_lielināt

en: Zoom to Fit
lv: Mainīt lielumu, lai iekļautos

en: _About
lv: _Par

en: _Add Bookmark
lv: Pievienot Grām_atzīmi

en: _Add a New Color...
lv: _Pievienot Jaunu Krāsu...

en: _Add a New Emblem...
lv: _Pievienot Jaunu Emblēmu...

en: _Add a New Pattern...
lv: _Pievienot Jaunu Rakstu...

en: _Add new...
lv: _Pievienot jaunu...

en: _Always
lv: _Vienmēr

en: _Arrange items:
lv: _Sakārtot priekšmetus:

en: _Ask each time
lv: _Prasīt katru reizi

en: _Back
lv: _Atpakaļ

en: _Bookmarks
lv: _Grāmatzīmes

en: _Clear History
lv: _Aizmirst Vēsturi

en: _Contents
lv: _Saturs

en: _Copy File
lv: _Kopēt Failu

en: _Copy Files
lv: _Kopēt Failus

en: _Copy Text
lv: _Kopēt Tekstu

en: _Copy here
lv: _Kopēt šeit

en: _Default zoom level:
lv: _Noklusētais palielinājuma līmenis:

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Delete from Trash
lv: Dzēst no A_tkritumkastes

en: _Display
lv: _Parādīt

en: _Double click to activate items
lv: _Dubiltklikšķis aktivē priekšmetus

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _Edit Bookmarks
lv: R_ediģēt Grāmatzīmes

en: _Emblems
lv: _Emblēmas

en: _Empty
lv: _Tukšs

en: _Empty Trash
lv: _Iztukšot Atkritumkasti

en: _File
lv: _Fails

en: _File group:
lv: _Faila grupa:

en: _Format
lv: _Formatēt

en: _Forward
lv: _Uz Priekšu

en: _Go
lv: _Iet

en: _Go There
lv: _Ej Šeit

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Home
lv: _Mājas

en: _Image:
lv: _Attēls:

en: _Keyword:
lv: _Atslēgvārds:

en: _Link here
lv: _Saitēt šeit

en: _Local File Only
lv: _Tikai Lokālos Failus

en: _Location...
lv: _Lokācija...

en: _Manually
lv: _Pašrocigii

en: _Modify...
lv: _Mainīt...

en: _Move here
lv: _Pārviet šeit

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Never
lv: _Nekad

en: _Only for files smaller than:
lv: _Tikai failiem, mazākiem par:

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Open Scripts Folder
lv: _Atvērt Skriptu Mapi

en: _Paste Files
lv: Ie_vietot Failus

en: _Paste Text
lv: _Ielikt Tekstu

en: _Patterns
lv: _Raksti

en: _Profiler
lv: _Profilētājs

en: _Properties
lv: _Rekvizīti

en: _Read
lv: _Lasīt

en: _Reload
lv: _Pārlādēt

en: _Remove Custom Icon
lv: _Noņemt Pielāgoto Ikonu

en: _Remove a Color...
lv: _Noņemt Krāsu...

en: _Remove a Pattern...
lv: _Noņemt Rakstu...

en: _Remove an Emblem...
lv: _Noņemt Emblēmu...

en: _Remove...
lv: _Izņemt...

en: _Rename...
lv: _Pārsaukt...

en: _Report Profiling
lv: I_zziņot Profilēšanu

en: _Reset Profiling
lv: _Pārstatīt Profilēšanu

en: _Run
lv: _Palaist

en: _Run executable text files when they are clicked
lv: _Palaist izpildāmos teksta failus, kad uz tiem uzklikšķina

en: _Scripts
lv: _Skripti

en: _Select Custom Icon...
lv: _Izvēlēties Pielāgotu Ikonu...

en: _Side Pane
lv: _Sāna Rūts

en: _Single click to activate items
lv: _Viens klikšķis aktivē priekšmetus

en: _Start Profiling
lv: _Sākt Profilēšanu

en: _Sticky
lv: _Lipīgs

en: _Stop Profiling
lv: _Pārtraukt Profilēšanu

en: _Trash
lv: _Atkritumkaste

en: _Undo
lv: _Atsaukt

en: _Unmount Volume
lv: _Nomontēt Partīciju

en: _Up
lv: _Augšup

en: _Use compact layout
lv: _Lietot kompakto izkārtojumu

en: _View
lv: _Skats

en: _View as...
lv: _Skatīt kā...

en: _View executable text files when they are clicked
lv: _Skatīt izpildāmos teksta failus, kad uz tiem uzklikšķina

en: _Write
lv: _Rakstīt

en: a title
lv: virsraksts

en: additional text
lv: papildus teksts

en: animation to indicate on-going activity
lv: animācija lai parādītu notiekošo aktivitāti

en: another link to %s
lv: vēl cita saite uz %s

en: bonobo_ui_init() failed.
lv: bonobo_ui_init() neizdevās.

en: by Modification _Date
lv: pēc Izmaiņu_ Datuma

en: by _Emblems
lv: pēc _Emblēmas

en: by _Name
lv: pēc _Vārda

en: by _Size
lv: pēc _Izmēra

en: by _Type
lv: pēc _Tipa

en: date accessed
lv: pieejas datums

en: date modified
lv: modificēšanas datums

en: default for "%s"
lv: noklusētais priekš "%s"

en: default for this file
lv: noklusētais priekš šī faila

en: editable text
lv: reģidējamais teksts

en: group
lv: grupa

en: highlighted as keyboard focus
lv: izgaismoti, kad tastatūra fokusē

en: highlighted for drop
lv: izgaismots nomešanai

en: highlighted for selection
lv: izcelts priekš izvēles

en: in menu for "%s"
lv: izvēlnē priekš "%s"

en: in menu for this file
lv: izvēlnē šim failam

en: link
lv: saite

en: link (broken)
lv: saite (pārrauta)

en: link to %s
lv: saite uz %s

en: loading...
lv: ielādēju...

en: nautilus: --check cannot be used with URIs.
lv: nautilus: --check nevar tikt izmantots ar URI.

en: nautilus: --check cannot be used with other options.
lv: nautilus: --check nevar tikt izmantots ar citām opcijām.

en: nautilus: --geometry cannot be used with more than one URI.
lv: nautilus: --geometry nevar tikt izmantots ar vairāk kā vienu URI.

en: nautilus: --quit cannot be used with URIs.
lv: nautilus: --quit nevar tikt izmantots ar URI.

en: nautilus: --restart cannot be used with URIs.
lv: nautilus: --restart nevar tikt izmantots ar URI.

en: nd copy)
lv: . kopija)

en: none
lv: nekas

en: not in menu
lv: nav izvēlnē

en: nothing
lv: nekas

en: octal permissions
lv: oktālās atļaujas

en: on the desktop
lv: uz darbavirsmas

en: owner
lv: īpašnieks

en: permissions
lv: atļaujas

en: pointing at "%s"
lv: norādām uz "%s"

en: program
lv: programma

en: provides visual status
lv: piedāvā visuālo statusu

en: rd copy)
lv: . kopija)

en: reset
lv: pārstatīt

en: size
lv: izmērs

en: some more text
lv: vēl vairāk teksta

en: st copy)
lv: . kopija)

en: th copy)
lv: . kopija)

en: the browse history
lv: pārlūkošanas vēsture

en: the current selection
lv: pašreizējā izvēle

en: the editable label
lv: reģitējams virsraksts

en: throbber
lv: troberis

en: throbber factory
lv: trobera ražotne

en: throbber object factory
lv: trobera objekta ražotne

en: today
lv: šodiena

en: today at %-I:%M %p
lv: šodien %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
lv: šodien %-I:%M:%S %p

en: today at 00:00 PM
lv: šodien 00:00 PM

en: today at 00:00:00 PM
lv: šodien plkst. 00:00:00 PM

en: today, %-I:%M %p
lv: šodiena, %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
lv: šodien, 00:00 PM

en: type
lv: tips

en: unknown
lv: nezināms

en: unknown MIME type
lv: nezināms MIME tips

en: unknown type
lv: nezināms tips

en: unreadable
lv: nenolasāms

en: untitled folder
lv: nenosaukta mape

en: whether we are highlighted for a D&D drop
lv: vai mēs esam izgaismoti V&N nomešanai

en: whether we are highlighted for a selection
lv: vai mēs esam izgaismoti izvēlei

en: whether we are highlighted to render keyboard focus
lv: vai mēs esam izgaismoti, lai renderētu tastatūras fokusēšanu

en: yesterday
lv: vakardiena

en: yesterday at %-I:%M %p
lv: vakardien %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
lv: vakardien %-I:%M:%S %p

en: yesterday at 00:00 PM
lv: vakardien 00:00 PM

en: yesterday at 00:00:00 PM
lv: vakardien 00:00:00 PM

en: yesterday, %-I:%M %p
lv: vakardiena, %-I:M %p

en: yesterday, 00:00 PM
lv: vakardiena, 00:00 PM
