pan - en to lv translation catalogue (657 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
lv:   (Nav nosacījumu -- atbildīs visi raksti)

en:   (No conditions -- no articles will match)
lv:   (Nav nosacījumu -- neatbildīs neviens raksts)

en:  (%lu lines in %lu articles)
lv:  (%lu rindiņas %lu rakstos)

en:  (%lu lines in 1 article)
lv:  (%lu rindiņas 1  rakstā)

en:  (Moderated)
lv:  (Apvaldīts)

en:  (Read-Only)
lv:  (Tikai-Lasīt)

en: "Followup-To: poster": sending email to author.
lv: "Sekojums-Uz: publicētājs": sūtu epastu autoram.

en: "Followup-To:" contains an email address: sending email to author.
lv: "Sekojums-Uz: publicētājs" satur epasta adresi: sūtu epastu autoram.

en: % Done
lv: % Darīts

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
lv: %a - saīsināts dienas nosaukums
    %A - pilns dienas nosaukums
    %b - saīsināts mēneša nosaukums
    %B - pilns mēneša nosaukums
    %c - vietējais datums un laiks
    %d - mēneša diena
    %H - stunda (24-stundu pulkstenis)
    %I - stunda (12-stundu pulkstenis)
    %j - gada diena (001-366)
    %m - mēnesis (01-12)
    %M - minūte (00-59)
    %p - lokālais ekvivalents AM/PM
    %S - sekonde (00-61)
    %x - lokālais datums
    %X - lokālais laiks
    %y - divu ciparu gads
    %Y - četru ciparu gads
    %% - %

en: %d connections totaling %.1f KB per second
lv: %d savienojumi kopā %.1f KB sekundē

en: %d files erased.
lv: %d faili izdzēsti.

en: %g - group as one directory (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - group as nested directory (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/user/News/Pan/%g" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains", and
    "/home/user/News/Pan/%G" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains",
lv: %g - kopa kā viena direktorija (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - kopa kā ligzdota direktorija (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/user/News/Pan/%g" kļūst
    "/home/user/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains", un
    "/home/user/News/Pan/%G" kļūst
    "/home/user/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains",

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
lv: %s
    
    Atbilst: %u
    Kopa: %s
    Kārtula: %s

en: %s does not appear to be a valid datafile
lv: %s neizskatās, ka būtu derīgs datu fails

en: %u Tasks Running, %u Tasks Total
lv: %u Uzdevumi Palaisti, %u Uzdevumi Kopā

en: %u articles match rule %s
lv: %u raksti atbilst kārtulai %s

en: (%u selected)
lv: (%u izvēlēti)

en: (No Group)
lv: (Nav Kopas)

en: (e.g., *anime*)
lv: (piem., *linux*)

en: /D_ownload Flagged
lv: /Lej_upielādēt Karogotās

en: /Dele_te Group
lv: /Dzē_st Grupu

en: /Filte_r
lv: /Filt_rs

en: /Filte_r/---
lv: /Filt_rs/---

en: /Filte_r/Match _New Articles
lv: /Filt_rs/Atbilst _Jaunie Raksti

en: /Filte_r/Match _Read Articles
lv: /Filt_rs/Atbilst _Lasītie Raksti

en: /Filte_r/Match _Unread Articles
lv: /Filt_rs/Atbilst _Nelasītie Raksti

en: /Filte_r/Show Matching Articles
lv: /Filt_rs/Parādīt Atbilstošos Rakstus

en: /Get New Headers and _Bodies
lv: /Saņemt Jaunas Galvenes un _Rumpjus

en: /Get New _Headers
lv: /Saņemt Jaunas _Galvenes

en: /Group _Properties...
lv: /Kopas _Rekvizīti...

en: /Mark Group _Read
lv: /Marķēt Grupu _Lasītu

en: /More Download _Options...
lv: /Papildus Lejupielādes _Opcijas...

en: /Refresh Article _Counts
lv: /Atsvaidzināt Rakstu _Skaitu

en: /_Articles
lv: /_Raksti

en: /_Articles/---
lv: /_Raksti/---

en: /_Articles/D_ownload Flagged
lv: /_Raksti/Le_jupielādēt Karogotās

en: /_Articles/Down_load
lv: /_Raksti/Lej_upielādēt

en: /_Articles/Mark _Read
lv: /_Raksti/Marķēt kā _Lasītu

en: /_Articles/Mark _Unread
lv: /_Raksti/Marķēt kā _Nelasītu

en: /_Articles/U_nflag
lv: /_Raksti/A_tkarogot

en: /_Articles/_Delete
lv: /_Raksti/_Dzēst

en: /_Articles/_Flag
lv: /_Raksti/_Karogot

en: /_Articles/_Ignore Thread
lv: /_Raksti/I_gnorēt Pavedienu

en: /_Articles/_Watch Thread
lv: /_Raksti/_Uzraudzīt Pavedienu

en: /_Copy to Folder
lv: /_Kopēt uz Mapi

en: /_Delete
lv: /_Dzēst

en: /_Delete Group's Articles
lv: /_Dzēst Grupas Rakstus

en: /_Edit
lv: /_Rediģēt

en: /_Edit/---
lv: /_Rediģēt/---

en: /_Edit/Add S_ubscribed to Selection
lv: /_Rediģēt/Pievienot _Pierakstītās Izvēlei

en: /_Edit/Add _Subthreads to Selection
lv: /_Rediģēt/Pievienot _Apakšpavedienus Izvēlei

en: /_Edit/Add _Threads to Selection
lv: /_Rediģēt/Pievienot Pa_vedienus Izvēlei

en: /_Edit/Cu_t
lv: /_Reiģēt/_Griezt

en: /_Edit/Deselect a_ll Articles
lv: /_Rediģēt/Neizvēlēties _nevienu Rakstu

en: /_Edit/Deselect all
lv: /_Rediģēt/Neizvēlēties neko

en: /_Edit/Deselect all G_roups
lv: /_Rediģēt/Neizvēlēties nevienu K_opu

en: /_Edit/Edit with E_xternal Editor
lv: /_Rediģēt/Rediģēt ar Ā_rējo Redaktoru

en: /_Edit/Find _Next
lv: /_Rediģēt/Atrast _Nākošo

en: /_Edit/Select Article _Body
lv: /_Rediģēt/Izvēlēties Raksta Ru_mpi

en: /_Edit/Select all
lv: /_Rediģēt/Izvēties visu

en: /_Edit/Select all _Articles
lv: /_Rediģēt/Izvēlēties visus _Rakstus

en: /_Edit/Select all _Groups
lv: /_Rediģēt/Izvēlēties visas _Kopas

en: /_Edit/_Copy
lv: /_Rediģēt/_Kopēt

en: /_Edit/_Find...
lv: /_Rediģēt/_Atrast...

en: /_Edit/_Paste
lv: /_Rediģēt/_Ievietot

en: /_Edit/_Preferences...
lv: /_Rediģēt/_Preferences...

en: /_Edit/_Rot13 Selected Text
lv: /_Rediģēt/_Rot13 Izvēlēts Teksts

en: /_File
lv: /_Fails

en: /_File/---
lv: /_Fails/---

en: /_File/Clea_r
lv: /_Fails/A_ttīrīt

en: /_File/Delete _Folder...
lv: /_Fails/Dzēst _Mapi...

en: /_File/Save _As...
lv: /_Fails/Saglabāt _Kā...

en: /_File/Send Later
lv: /_Fails/Sūtīt Vēlāk

en: /_File/Send Now
lv: /_Fails/Sūtīt Tagad

en: /_File/Work On_line
lv: /_Fails/Strādāt Tieš_saistē

en: /_File/_Cancel Last Task
lv: /_Fails/At_celt Pēdējo Uzdevumu

en: /_File/_Close
lv: /_Fails/_Aizvērt

en: /_File/_Edit Article in Folder
lv: /_Fails/_Rediģēt Rakstu Mapē

en: /_File/_New Folder...
lv: /_Fails/_Jauna Mape...

en: /_File/_Print Article...
lv: /_Fails/_Drukāt Rakstu...

en: /_File/_Quit
lv: /_Fails/_Iziet

en: /_File/_Save Changes
lv: /_Fails/_Saglabāt Izmaiņas

en: /_File/_Save...
lv: /_Fails/_Saglabāt...

en: /_Flag
lv: /Kar_ogot

en: /_Go
lv: /_Iet

en: /_Go/---
lv: /_Iet/---

en: /_Go/N_ext Group
lv: /_Iet/_Nākamā Kopa

en: /_Go/Next Threa_d
lv: /_Iet/Nākamais Pa_vediens

en: /_Go/Next Unread _Group
lv: /_Iet/Nākamā Nelasītā _Kopa

en: /_Go/Next Unread _Thread
lv: /_Iet/Nākamais Nelasītais _Pavediens

en: /_Go/Pre_vious Article
lv: /_Iet/Iep_riekšējais Raksts

en: /_Go/Previous Article _Read
lv: /_Iet/Iepriekšēj_ais Lasītais Raksts

en: /_Go/Read Back
lv: /_Iet/Lasīt Atpakaļ

en: /_Go/Read More
lv: /_Iet/Lasīt Tālāk

en: /_Go/_Parent Article
lv: /_Iet/_Pirmavota Raksts

en: /_Help
lv: /_Palīdzība

en: /_Help/---
lv: /_Palīdzība/---

en: /_Help/Pan _Home Page...
lv: /_Palīdzība/Pan _Mājas Lapa...

en: /_Help/Report a _Bug...
lv: /_Palīdzība/Paziņot par _Blusu...

en: /_Help/_About...
lv: /_Palīdzība/_Par...

en: /_Ignore Thread
lv: /_Ignorēt Pavedienu

en: /_Newsgroups
lv: /In_treškopas

en: /_Newsgroups/---
lv: /In_treškopas/---

en: /_Newsgroups/Dele_te Group
lv: /In_treškopas/D_zēst Kopu

en: /_Newsgroups/Get New Headers and _Bodies
lv: /In_treškopas/Saņemt Jaunās Galvenes un _Rumpjus

en: /_Newsgroups/Get New Headers in Subscribed _Groups
lv: /In_treškopas/Saņemt Jaunās Galvenes Pierakstītajās _Kopās

en: /_Newsgroups/Get New _Headers
lv: /In_treškopas/Saņemt Jaunās _Galvenes

en: /_Newsgroups/Group _Properties...
lv: /In_treškopas/Kopas _Rekvizīti...

en: /_Newsgroups/Mark Group _Read
lv: /In_treškopas/Marķēt Kopu kā _Lasītu

en: /_Newsgroups/More Download _Options...
lv: /In_treškopas/Papildus Lejuplielādes _Opcijas...

en: /_Newsgroups/Refresh Article _Counts
lv: /In_treškopas/Atsvaidzināt Rakstu _Skaitus

en: /_Newsgroups/_Delete Group's Articles
lv: /In_treškopas/_Dzēst Kopas Rakstus

en: /_Newsgroups/_Subscribe
lv: /In_treškopas/_Pierakstīties

en: /_Newsgroups/_Unsubscribe
lv: /In_treškopas/_Atrakstīties

en: /_Post
lv: /_Publicēt

en: /_Post/---
lv: /_Publicēt/---

en: /_Post/Send Pending _Messages
lv: /_Publicēt/Sūtīt _Gaidošās _Ziņas

en: /_Read Article
lv: /_Lasīt Rakstu

en: /_Servers
lv: /_Serveri

en: /_Servers/---
lv: /_Serveri/---

en: /_Servers/Get List of _All Groups
lv: /_Serveri/Saņemt _Visu Kopu Sarakstu

en: /_Servers/Get List of _New Groups
lv: /_Serveri/Saņemt _Jauno Kopu Sarakstu

en: /_Subscribe
lv: /_Pierakstīties

en: /_Tools
lv: /Rī_ki

en: /_Tools/---
lv: /Rī_ki/---

en: /_Tools/Custom _Filters...
lv: /Rī_ki/Pašnoteiktie _Filtri...

en: /_Tools/News _Servers...
lv: /Rī_ki/Ziņu _Serveri...

en: /_Tools/_Log Viewer...
lv: /_Rīki/_Žurnālu Skatītājs...

en: /_Tools/_Posting Profiles...
lv: /Rī_ki/_Publicēšanas Profīli...

en: /_Tools/_Rules...
lv: /Rī_ki/Kār_tulas...

en: /_Tools/_Task Manager...
lv: /Rī_ki/_Uzvedevumu Pārvaldnieks...

en: /_Unflag
lv: /Atkaro_got

en: /_Unsubscribe
lv: /_Atrakstīties

en: /_View
lv: /_Skats

en: /_View/---
lv: /_Skats/---

en: /_View/Abbreviate _Names in Group Pane
lv: /_Skats/Saīsināti _Nosaukumi Kopas Rūtī

en: /_View/C_ollapse Selected Threads
lv: /_Skats/_Sakļaut Izvēlētos Pavedienus

en: /_View/E_xpand Selected Threads
lv: /_Skats/_Izvērst Izvēlētos Pavedienus

en: /_View/Jump to _Body Tab
lv: /_Skats/Pārlekt uz _Rumpja Sadaļu

en: /_View/Jump to _Group Tab
lv: /_Skats/Pārlekt uz _Kopas Sadaļu

en: /_View/Jump to _Header Tab
lv: /_Skats/Pārlekt uz _Galvenes Sadaļu

en: /_View/Mute _Quoted Text
lv: /_Skats/Apklusināt _Citēto Tekstu

en: /_View/Show All _Headers in Body Pane
lv: /_Skats/Parādīt Visas _Galvenes Rumpja Rūtī

en: /_View/Show Bod_y Pane
lv: /_Skats/Parādīt Ru_mpja Rūti

en: /_View/Show Group _Pane
lv: /_Skats/Parādīt Kopas _Rūti

en: /_View/Show Hea_der Pane
lv: /_Skats/Parādīt _Galvenes Rūti

en: /_View/Thr_ead Header Pane
lv: /_Skats/Pa_vediena Galvenes Rūts

en: /_View/Use _Monospace Font in Body Pane
lv: /_Skats/Lietot _Vienādplatuma Fontu Rumja Rūtī

en: /_View/_Rot13 Selected Text
lv: /_Skats/_Rot13 Izvēlēts Teksts

en: /_View/_Tabbed Layout
lv: /_Skats/_Sadaļu Izkārtojums

en: /_View/_Wrap Article Body
lv: /_Skats/Ap_lauzt Raksta Rumpi

en: /_Watch Thread
lv: /_Uzraudzīt Pavedienu

en: <More>
lv: <Vairāk>

en: > [quoted text muted]
lv: > [citētais teksts neuzrādīts]

en: A newsreader for GNOME
lv: GNOME jaunumlasītājs

en: ALL OF:
lv: VISI NO:

en: ANY OF:
lv: JEBKAS NO:

en: About
lv: Par

en: About %s
lv: Par %s

en: About You
lv: Par Jums

en: Actions
lv: Darbības

en: Add New Line to the Filter
lv: Pievienot Filtram Jaunu Rindiņu

en: Add a File to the Attachment List
lv: Pievienot Failu Piesaistu Sarakstam

en: Add a new filter
lv: Pievienot jaunu filtru

en: Add a new profile
lv: Pievienot jaunu profīlu

en: Add a new server
lv: Pievienot jaunu serveri

en: Add to the _top of the Task Manager's List
lv: Pievienot Uzdevumu Pārvaldnieka Saraksta _augšā

en: Add to the b_ottom of the Task Manager's List
lv: Pievienot Uzdevumu Pārvaldnieka Saraksta _apakšā

en: Adding groups to server "%s"
lv: Pievienoju kopas serverim "%s"

en: All %lu of %lu
lv: Visas %lu no %lu

en: All Groups
lv: Visas Grupas

en: All Of
lv: Viss no

en: Any Of
lv: Jebkas no

en: Applications
lv: Aplikācijas

en: Apply to
    Selected
    Groups
lv: Pielietot
    Izvēlētajām
    Grupām

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
lv: Pielietot
    Pierakstītajām
    Grupām

en: Apply to Incoming
lv: Pielietot Ienākošajam

en: Applying rule "%s" to group "%s"
lv: Pielietoju kārtulu "%s" grupai "%s"

en: Applying rule to selected groups
lv: Pielietot kārtulu izvēlētajām grupām

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
lv: Vai esat drošs, ka vēlaties dzēst šīs %d grupas/mapes un to rakstus?

en: Article "%s" not posted.
lv: Raksts "%s" nepublicēts.

en: Article "%s" posted.
lv: Raksts "%s" publicēts.

en: Article %s (%s) canceled
lv: Raksts %s (%s) atcelts

en: Article Cache
lv: Rakstu Kešs

en: Article _is
lv: Raksts i_r

en: Article _score is at least
lv: Raksta _rezultāts ir vismaz

en: Article body is cached locally
lv: Raksta rumpis ir kešots lokāli

en: Article body isn't cached locally
lv: Raksta rumpis nav kešots lokāli

en: Article does not have complete attachments
lv: Rakstam nav pilnīgas piesaistnes

en: Article does not have incomplete attachments
lv: Rakstam nav nepilnīgas piesaistnes

en: Article h_as
lv: Rakstam _ir

en: Article has at _least N lines:
lv: Rakstam ir _vismaz N rindiņas:

en: Article has complete attachments
lv: Rakstam ir pilnīgas piesaistnes

en: Article has complete or incomplete attachments
lv: Rakstam ir pilnīgas vai nepilnīgas piesaistnes

en: Article has incomplete attachments
lv: Rakstam ir nepilnīgas piesaistnes

en: Article has no attachments
lv: Rakstam nav piesaistnes

en: Article is %d or more lines long
lv: Raksts ir %d vai vairāk rindiņas garš

en: Article is at least N days _old
lv: Raksts ir vismaz N dienas _vecs

en: Article is crossposted to at least %d groups
lv: Raksts ir pārpublicēts vairāk kā %d grupās

en: Article is crossposted to less than %d groups
lv: Raksts ir pārpublicēts mazāk kā %d grupās

en: Article is less than %d lines long
lv: Raksts ir mazāk kā %d rindiņas garš

en: Article is more than %d days old
lv: Raksts ir vairāk kā %d dienas vecs

en: Article is new
lv: Raksts ir jauns

en: Article is new or read
lv: Raksts ir jauns vai lasīts

en: Article is new or unread
lv: Raksts ir jauns vai nelasīts

en: Article is read
lv: Raksts ir lasīts

en: Article is unread
lv: Raksts ir nelasīts

en: Article is unread or old
lv: Raksts ir nelasīts vai vecs

en: Article was _posted to at least N groups:
lv: Raksts ticis _publicēts vismaz N grupās:

en: Article was not posted by me
lv: Rakstu nepublicēju es

en: Article was posted by me
lv: Rakstu publicēju es

en: Article was posted in the last %d days
lv: Raksts tika publicēts pēdējās %d dienās

en: Attachments
lv: Piesaistes

en: Authentication failed: %s
lv: Autentifikācija neizdevās: %s

en: Authentication failed: bad handshake for SPA password
lv: Autentifikācija neveiksmīga: slikts rokasspiediens SPA parolei

en: Authentication failed: need a password
lv: Autentifikācija neizdevās: nepieciešama parole

en: Author
lv: Autors

en: Authors
lv: Autori

en: Automatic Downloads
lv: Automātiskās Lejupielādes

en: Automatically remove _failed tasks from the task manager
lv: Automātiski izņemt _neizdevušos uzdevumus no uzdevumu pārvaldnieka

en: Bad SPA handshake: %s
lv: Slikts SPA rokasspiediens: %s

en: Baltic
lv: Baltu

en: Body
lv: Rumpis

en: Body Pane
lv: Rumpja Rūts

en: Cached
lv: Atķeksēts

en: Can't create file "%s" %s
lv: Nevaru izveidot failu "%s" %s

en: Can't find filter "%s" needed by rule "%s", so no articles match.
lv: Nevaru atrast filtru "%s", kas nepieciešams kārtulai "%s", tāpēc neviens raksts neatbilst.

en: Can't write to "%s": %s
lv: Nevaru ierakstīt "%s": %s

en: Cancel Last Task
lv: Atcelt Pēdējo Uzdevumu

en: Canceling article
lv: Atceļu rakstu

en: Case Sensiti_ve
lv: _Reģistrjūtīgs

en: Central European
lv: Centrāleiropas

en: Characters denoting _quoted text:
lv: Rakstzīmes, kas norāda uz _citētu tekstu:

en: Charset
lv: Rakstzīmjkopa

en: Checksum for `%s' failed - file may be corrupt
lv: Kontrolsumma priekš `%s' neizdevās - fails var būt sabeigts

en: Checksum for `%s' part %d failed - file is corrupt
lv: Kontrolsumma priekš `%s' daļā %d neizdevās - fails ir sabeigts

en: Chinese Simplified
lv: Ķīniešu Vienkāršotā

en: Chinese Traditional
lv: Ķīniešu Tradicionālā

en: Clear the log window
lv: Attīrīt žurnāla logu

en: Close the log window
lv: Aizvērt žurnāla logu

en: Closing %d connections
lv: Aizveru %d savienojumus

en: Colors
lv: Krāsas

en: Connecting
lv: Savienojos

en: Connecting to mail server
lv: Pieslēdzos pasta serverim

en: Connection
lv: Savienojums

en: Connection _Limit:
lv: Savienojuma _Limits:

en: Connections
lv: Savienojumi

en: Corrupt header skipped: %s
lv: Sabeigta galvene izlaista: %s

en: Could not convert "%s" to UTF-8. Article may not display correctly.
lv: Nevarēju konvertēt "%s" uz UTF-8. Raksts var neparādīties pareizi.

en: Could not convert signature file '%s' to UTF-8. Signature must be in '%s'
lv: Nevarēju konvertēt paraksta failu '%s' uz UTF-8. Parakstam jābūt '%s'

en: Could not create temporary file: %s
lv: Nevarēju izveidot pagaidu failu: %s

en: Could not decode article - file may be corrupt/incomplete
lv: Nevarēju dekodēt rakstu - fails var būt sabeigts/nepilnīgs

en: Couldn't create directory "%s": %s
lv: Nevarēju izveidot direktoriju "%s": %s

en: Couldn't parse a Message-ID from the raw message!
lv: Nevarēju parsēt Ziņas-ID no jēlās ziņas!

en: Couldn't parse signature command "%s"
lv: Nevarēju parsēt paraksta komandu "%s"

en: Couldn't read signature file "%s": %s
lv: Nevarēju nolasīt paraksta failu "%s": %s

en: Create New Folder
lv: Izveidot Jaunu Mapi

en: Cus_tom Headers
lv: _Pašrocīgas Galvenes

en: Custom Headers
lv: Pašnoteiktās Galvenes

en: Cyrillic
lv: Kirilica

en: Cyrillic, Ukrainian
lv: Kirilica, Ukraiņu

en: Date
lv: Datums

en: Decode can't access path "%s"
lv: Dekodētājs nevar piekļūt ceļam "%s"

en: Decoding "%s"
lv: Dekodēju "%s"

en: Default charse_t:
lv: Noklusētā _rakstzīmjkopa:

en: Delete Articles by Bozos
lv: Dzēst Rakstus ar Bozo

en: Delete Selected Task(s)
lv: Dzēst Izvēlēto(s) Uzdevumu(s)

en: Delete Spam
lv: Dzēst Surogātpastu

en: Delete the selected line
lv: Dzēst izvēlēto rindiņu

en: Description
lv: Apraksts

en: Directory "%s" contains %.1f MB in %d files
lv: Direktorija "%s" satur %.1f MB %d failos

en: Disconnecting Idle
lv: Atslēdzu Dīkstāvē

en: Disconnecting one connection from `%s' after %d seconds idle
lv: Atslēdzu vienu savienojumu no `%s' pēc %d sekundēm dīkstāvē

en: Download Directory
lv: Lejupielādes Direktorija

en: Download _all headers
lv: Lejupielādēt _visas galvenes

en: Download _new headers
lv: Lejupielādēt j_aunās galvenes

en: Download _recent headers:
lv: Lejupielādēt _nesenās galvenes

en: Download new headers and bod_ies from subscribed groups when starting Pan
lv: Lejupielādēt _jaunās galvenes un rumpjus no pierakstītajām kopām, kad sāknē Pan

en: Download new headers when loading a _group
lv: Lejupielādēt jaunās galvenes, kad ielādē _kopu

en: Downloading %d
lv: Lejupielādēju %d

en: Downloading %u articles
lv: Lejupielādēju %u rakstus

en: ERROR: Message appears to have no new content.
lv: KĻŪDA: Izskatās, ka ziņai nav jauns saturs.

en: ERROR: Message is empty.
lv: KĻŪDA: Ziņa ir tukša.

en: ERROR: Must have one author in From: line
lv: KĻŪDA: Jābūt vienam autoram No: laukā

en: ERROR: No recipients specified.
lv: KĻŪDA: Saņēmējs nav norādīts.

en: ERROR: No subject specified.
lv: KĻŪDA: Temats nav norādīts.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
lv: KĻŪDA: Publicēju uz lielam intreškopu skaitam.

en: ERROR: invalid address "%s"
lv: KĻŪDA: nederīga adrese "%s"

en: E_xpand all threads by default
lv: Iz_vērst visus pavedienus pēc noklusējuma

en: Edit Filters
lv: Rediģēt Filtrus

en: Edit the selected filter
lv: Rediģēt izvēlēto filtru

en: Edit the selected profile
lv: Rediģēt izvēlēto profīlu

en: Edit the selected server
lv: Rediģēt iezvēlēto serveri

en: Edit with an External Editor
lv: Rediģēt ar Ārējo Redaktoru

en: Editor
lv: Redaktors

en: Email "%s" not sent.
lv: Epasts "%s" nenosūtīts.

en: Email "%s" sent.
lv: Epasts "%s" nosūtīts.

en: Email _Address:
lv: Epasta _Adrese:

en: Error
lv: Kļūda

en: Error converting string "%*s" to utf8: %d - %s
lv: Kļūda konvertējot virkni "%*s" uz utf8: %d - %s

en: Error opening directory "%s": %s)
lv: Kļūda atverot direktoriju "%s": %s)

en: Error opening file "%s": %s
lv: Kļūda atverot failu "%s": %s

en: Error opening temporary file: "%s"
lv: Kļūda atverot pagaidu failu: "%s"

en: Error parsing "external editor" command line: %s
lv: Kļūda parsējot "ārējais redaktors" komandas rindu: %s

en: Error reading file "%s": %s
lv: Kļūda lasot failu "%s": %s

en: Error reading from socket.
lv: Kļūda lasot no ligzdas.

en: Error reading from socket: %s
lv: Kļūda lasot no ligzdas: %s

en: Error renaming "%s" as "%s": %s.
lv: Kļūda pārsaucot "%s" par "%s": %s.

en: Error saving article "%s" (is %s full?)
lv: Kļūda saglabājot rakstu "%s" (vai %s ir pilns?)

en: Error saving file "%s" - is the disk full?
lv: Kļūda saglabājot failu "%s" - vai disks ir pilns?

en: Error saving list of groups to "%s" - is the disk full?
lv: Kļūda saglabājot kopu sarakstu iekš "%s" - pilns disks?

en: Error starting external editor: %s
lv: Kļūda sāknējot ārējo redaktoru: %s

en: Error writing article to temporary file: %s
lv: Kļūda rakstot rakstu pagaidu failā: %s

en: Error writing to socket.
lv: Kļūda rakstot ligzdā.

en: Error writing to socket: %s
lv: Kļūda rakstot ligzdā: %s

en: Estimated Article Size
lv: Atlikušais Raksta Izmērs

en: Expired %u articles from `%s'
lv: Beigušies %u raksti no `%s'

en: Exported %d groups (%d subscribed) to "%s"
lv: Eksportētas %d grupas (%d pierakstītās) uz "%s"

en: Extra Headers
lv: Papildus Galvenes

en: Fetched %u headers for "%s"
lv: Ieņemtas %u galvenes priekš "%s"

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Files
lv: Faili

en: Files to Attach
lv: Piesaistāmais Fails

en: Filter name:
lv: Filtra nosaukums:

en: Filtering Articles
lv: Filtrēju Rakstus

en: Filters
lv: Fliltri

en: Flushing article cache...
lv: Iztramdu raksta kešu...

en: Folders
lv: Mapes

en: Followup to Newsgroup
lv: Sekot Intreškopai

en: Followup-To
lv: Sekojums-Uz

en: Font Family
lv: Fontu Saime

en: Fonts
lv: Fonti

en: From
lv: No

en: Get
lv: Saņemt

en: Get New Headers in Selected Groups
lv: Saņemt Jaunās Galvenes Izvēlētajās Grupās

en: Get New Headers in Subscribed Groups
lv: Saņemt Jaunās Galvenes Pierakstītajās Grupās

en: Get Selected Articles
lv: Saņemt Izvēlētos Rakstus

en: Getting "%s"
lv: Saņemu "%s"

en: Getting %d new groups from server "%s"
lv: Saņemu %d jaunas kopas no servera "%s"

en: Getting %d of %d
lv: Saņemu %d no %d

en: Getting all groups from server "%s"
lv: Saņemu visas kopas no servera "%s"

en: Getting all headers for "%s"
lv: Saņemu visas galvenes priekš "%s"

en: Getting article "%s" body failed: %s
lv: Raksta "%s" rumpja saņemšana neizdevās: %s

en: Getting header list failed: %s
lv: Galveņu saraksta saņemšana neizdevās: %s

en: Getting new groups from server "%s"
lv: Saņemu jaunas kopas no servera "%s"

en: Getting new headers for "%s"
lv: Saņemu jaunas galvenes priekš "%s"

en: Got %d descriptions from server "%s"
lv: Saņēmu %d aprakstus no servera "%s"

en: Got %d groups from server "%s"
lv: Saņēmu %d kopas no servera "%s"

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
lv: Saņemta negaidīta atbilde no pasta servera: gaidīts %d; saņemts %s

en: Greek
lv: Grieķu

en: Group
lv: Kopa

en: Groups
lv: Grupas

en: Handshake failed: %s
lv: Rokasspiediens neizdevās: %s

en: Handshake: %s
lv: Rokasspiediens: %s

en: Handshaking with mail server
lv: Rokaspiediens ar pasta serveri

en: Header Pane
lv: Galvenes Rūts

en: Headers
lv: Galvenes

en: Hit Ratio
lv: Trāpījumu Proporcija

en: How should you appear when posting articles?
lv: Jā jums uzrādīties, kad publicējat rakstus?

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
lv: Ja aktivizēts, kārtula tiks pielietota galvenēm, kad tās tiek ielādētas.

en: Ignored
lv: Ignorēts

en: Imported %d groups (%d new) from "%s"
lv: Importētas %d kopas (%d jaunas) no "%s"

en: Imported %d lines from Gnome config file
lv: Importētas %d rindiņas no Gnome config faila

en: Incomplete Attachments
lv: Nepilnīgas Piesaistes

en: Incomplete Profile.
lv: Nepilnīgs Profīls.

en: Invert
lv: Apgriezt

en: Invert the selected line
lv: Apgriezt izvēlēto rindiņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Kilobytes
lv: Kilobaiti

en: Korean
lv: Korejiešu

en: License
lv: Licence

en: Lines
lv: Līnijas

en: Lines per article:
lv: Rindiņas rakstā:

en: List Newsgroups failed: %s
lv: Intreškopu saraksts neizdevās: %s

en: Loaded %d groups for server "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
lv: Ielādētas %d kopas no servera "%s" %.1f sekundēs (%.0f kopas/sek)

en: Loaded %d of %d articles
lv: Ielādēti %d raksti no %d

en: Loading %u of %d groups
lv: Lādēju %u no %d kopām

en: Loading group "%s"
lv: Lādēju kopu "%s"

en: Log Entry
lv: Žurnāla Ieraksts

en: Login
lv: Pieteikšamās

en: MODE READER check failed: %s
lv: REŽĪMA LASĪTĀJS pārbaude neizdevās: %s

en: Ma_ximum Cache Size (Megs):
lv: Ma_ksimālais Keša Izmērs (MB):

en: Mail Server
lv: Pasta Serveris

en: Mail To
lv: Pasts Uz

en: Mail sent!
lv: Pasts nosūtīts!

en: Mail server not ready
lv: Pasta serveris nav gatavs

en: Mailing article "%s"
lv: Sūtu rakstu "%s"

en: Mark as
lv: Marķēt kā

en: Message
lv: Ziņa

en: Message uses characters not specified in charset '%s' - possibly use '%s' instead?
lv: Ziņa satur rakstzīmes, kas neietilpst rakstzīmjkopā '%s' - drīzāk tā vietā lietot '%s' ?

en: Message-ID
lv: Ziņas-ID

en: Message-ID _Domain Name:
lv: Ziņas-ID _Domēna Vārds:

en: Mime (single-part posts only)
lv: Mime (tikai viendaļu publikācijas)

en: Mine
lv: Mans

en: More Headers
lv: Vairāk Galvenes

en: Move Selected Task(s) Down
lv: Pārvietot Izvēlēto(s) Uzdevumu(s) Lejup

en: Move Selected Task(s) Up
lv: Pārvietot Izvēlēto(s) Uzdevumu(s) Augšup

en: Move Selected Task(s) to Bottom
lv: Pārvietot Izvēlēto(s) Uzdevumu(s) uz Apakšu

en: Move Selected Task(s) to Top
lv: Pārvietot Izvēlēto(s) Uzdevumu(s) uz Augšu

en: Move the selected line down one line
lv: Pārvietot izvēlēto rindiņu lejup par vienu līniju

en: Move the selected line up one line
lv: Pārvietot izvēlēto rindiņu augšup par vienu līniju

en: NNTP handshake failed: %s
lv: NNTP rokasspiediens neizdevās: %s

en: NONE OF:
lv: NEVIENS NO:

en: Net
lv: Tīkls

en: New
lv: Jauns

en: New %lu of %lu
lv: Jaunas %lu no %lu

en: New Filter Line
lv: Jauna Filtra Rindiņa

en: New Folder Name:
lv: Jaunās Mapes Nosaukums:

en: New Groups
lv: Jaunas Grupas

en: New Message
lv: Jauna Ziņa

en: New Profile
lv: Jauns Profīls

en: New Rule
lv: Jauna Kārtula

en: New Server
lv: Jauns Serveris

en: New groups retrieval failed: %s
lv: Jaunu kopu saņemšana neizdevās: %s

en: News Server
lv: Ziņu Serveris

en: News server connection count: %d
lv: Ziņu servera savienojumu skaits: %d

en: Newsgroups
lv: Interškopas

en: Newsreader
lv: Jaunumlasītājs

en: No Attachments
lv: Nav Piesaistu

en: No Connections
lv: Nav Savienojumu

en: No Tasks
lv: Nav Uzdevumu

en: No articles found for group "%s"
lv: Neviens raksts nav atrasts kopai "%s"

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
lv: Epasta adrese nav norādīta; ģenerēju ziņas-id ar domēnu "%s"

en: No known recipients
lv: Nav zināmu saņēmēju

en: No new articles in group "%s"
lv: Kopā "%s" nav jaunu rakstu

en: No supported authentication mechanism
lv: Nav atbalstīta autentifikācijas mehānisma

en: Not Queued
lv: Nav Rindā

en: Offline
lv: Bezsaistē

en: On %d, %n wrote:
lv: %d, %n rakstīja:

en: Open the Status Log
lv: Atvērt Statusa Žurnālu

en: Open the Task Manager
lv: Atvērt Uzdevumu Pārvaldnieku

en: Optional Information
lv: Fakultatīva Informācija

en: Or_ganization Header:
lv: Or_ganizācijas Galvene:

en: Organization
lv: Organizācija

en: Pan %s Started
lv: Pan %s Sāknēts

en: Pan %s Task Manager
lv: Pan %s Uzdevumu Pārvaldnieks

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
lv: Pan %s Uzdevumu Pārvaldnieks (%d Rindā, %d Palaisti)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Stopped)
lv: Pan %s Uzdevumu Pārvaldnieks (%d Rindā, %d Palaisti, %d Apturēti)

en: Pan Newsreader
lv: Pan Jaunumlasītājs

en: Pan Setup Wizard
lv: Pan Uzstādīšanas Vednis

en: Pan is Offline
lv: Pan ir Bezsaistē

en: Pan is Online
lv: Pan ir Tiešsaistē

en: Pan: Download Headers
lv: Pan: Lejupielādēt Galvenes

en: Pan: Download Headers for group `%s'
lv: Pan: Lejupielādēt Galvenes kopai `%s'

en: Pan: Edit Filter
lv: Pan: Rediģēt Filtru

en: Pan: Edit Profile
lv: Pan: Rediģēt Profīlu

en: Pan: Edit Rule
lv: Pan: Rediģēt Kārtulu

en: Pan: Edit Server
lv: Pan: Rediģēt Serveri

en: Pan: Filters
lv: Pan: Fliltri

en: Pan: Print
lv: Pan: Druka

en: Pan: Profile
lv: Pan: Profīls

en: Pan: Rules
lv: Pan: Kārtulas

en: Pan: Servers
lv: Pan: Serveri

en: Pan: Status Log
lv: Pan: Statusa Žurnāls

en: Pan: Task Manager
lv: Pan: Uzdevumu Pārvaldnieks

en: Pane Layout
lv: Rūts Izkārtojums

en: Pane Order
lv: Rūts Kārtība

en: Parts
lv: Daļas

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me.
lv: Lūdzu nesākiet mapes ar "pan."; tas mani mulsina.

en: Por_t:
lv: P_orts:

en: Post
lv: Publicēt

en: Post anyway, despite these problems?
lv: Vienalga publicēt, neskatoties uz šīm problēmām?

en: Post anyway, despite this problem?
lv: Vienalga publicēt, neskatoties uz šo problēmu?

en: Post to Newsgroup
lv: Publicēt Intreškopā

en: Posted by Me
lv: Manis Publicēts

en: Posting and mailing article "%s"
lv: Publicēju un sūtu rakstu "%s"

en: Posting article "%s"
lv: Publicēju rakstu "%s"

en: Posting complete.  Server said: %s
lv: Publicēšana pabeigta.  Serveris teica: %s

en: Posting failed.  Server said: %s
lv: Publicēšana neizdevās.  Serveris teica: %s

en: Print Command:
lv: Drukas Komanda:

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Profile
lv: Profīls

en: Profile Information
lv: Profīla Informācija

en: Programmer
lv: Programmētājs

en: Programmer, 0.6 - 0.7
lv: Programmētājs, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
lv: Projekta Originizators, Programmētājs

en: Properties for "%s"
lv: Rekvizīti priekš "%s"

en: Queued
lv: Rindā

en: Read
lv: Lasīts

en: Read More
lv: Lasīt Vairāk

en: Read News from Usenet
lv: Lasīt Jaunumus no Usenet

en: Read Next Unread Article
lv: Lasīt Nākamo Nelasīto Rakstu

en: Read Next Unread Group
lv: Lasīt Nākamo Nelasīto Grupu

en: Read Next Unread Thread
lv: Lasīt Nākamo Nelasīto Pavedienu

en: Reading
lv: Lasu

en: Ready!
lv: Gatavs!

en: References
lv: Atsauces

en: Refreshing Group "%s"
lv: Atsvaidzinu Kopu "%s"

en: Remove a File from the Attachment List
lv: Izņemt Failu no Piesaistu Saraksta

en: Remove the selected filter
lv: Izņemt izvēlēto filtru

en: Remove the selected profile
lv: Izņemt izvēlēto profīlu

en: Remove the selected server
lv: Izņemt iezvēlēto serveri

en: Removing
lv: Izņemu

en: Reply-To
lv: Atbildēt-Uz

en: Required Information
lv: Nepieciešamā Informācija

en: Restart Selected Task(s)
lv: Pārsāknēt Izvēlēto(s) Uzdevumu(s)

en: Rewrap
lv: Pāraplauzt

en: Rot13 Selected Text
lv: Rot13 Izvēlētais Teksts

en: Rule Name:
lv: Kārtulas Nosaukums:

en: Rule applies to all newsgroups
lv: Kārtula attiecas uz visām intreškopām

en: Rule applies to specific newsgroups:
lv: Kārtula attiecas uz specifiskām  intreškopām:

en: Rule applies to:
lv: Kārtula attiecas uz:

en: Rules
lv: Kārtulas

en: Running
lv: Palaists

en: Sampling %d articles
lv: Iztveru %d rakstus

en: Sampling %lu of %lu
lv: Iztveru %lu no %lu

en: Sampling headers for "%s"
lv: Iztveru galvenes priekš "%s"

en: Save Article can't access path "%s"
lv: Raksta Saglabāšana nevar piekļūt ceļam "%s"

en: Save Files in Directory
lv: Saglabāt Failus Direktorijā

en: Save attachments in:
lv: Saglabāt pielikumus iekš:

en: Save message to file
lv: Saglabāt ziņu failā

en: Save the log to a file
lv: Saglabāt žurnālu failā

en: Saved "%s"
lv: Saglabāts "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
lv: Saglbāti %d raksti iekš "%s" %.1f sekundēs (%.0f raksti/sek)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
lv: Sagabātas %d kopas iekš "%s" %.1f sekundēs (%.0f kopas/sek)

en: Saved %d of %u groups
lv: Saglabātas %d no %u kopām

en: Saved article body to "%s"
lv: Saglabāts raksta rumpis iekš "%s"

en: Saving "%s"
lv: Saglabāju "%s"

en: Saving Articles
lv: Saglabāju Rakstus

en: Saving Attachments
lv: Saglabāt Piesaistnes

en: Saving `%s'
lv: Saglabāju `%s'

en: Select .newsrc File
lv: Izvēlieties .newsrc Failu

en: Select Color
lv: Izvēlieties Krāsu

en: Select Filter:
lv: Izvēlēties Filtru:

en: Select Font
lv: Izvēlieties Fontu

en: Select Signature File
lv: Izvēlaties Paraksta Failu

en: Select the file to attach.
lv: Izvēlaties piesaistāmo failu.

en: Send Later
lv: Sūtīt Vēlāk

en: Send Now
lv: Sūtīt Tagad

en: Sending Keepalive
lv: Sūtu Palikt-nomodā

en: Sending Mail
lv: Sūtu Pastu

en: Sending mail
lv: Sūtu pastu

en: Server
lv: Serveris

en: Server requires authori_zation
lv: Serverim nepieciešama autori_zācija

en: Servers
lv: Serveri

en: Short _name for Pan to show:
lv: Īsais vārds, kuru parādīt Pan:

en: Show "%s" header
lv: Parādīt "%s" galveni

en: Show a_lert:
lv: Parādīt _trauksmi:

en: Show in Filter Menu
lv: Parādīt Filtra Izvēlnē

en: Skipped %d groups due to possible corruption in "%s" and "%s".  You may want to delete these files and get a new grouplist from your news server.
lv: Izlaistas %d kopas iespējamā kropļojuma dēļ iekš "%s" un "%s".  Jūs varētu vēlēties dzēst šos failus un saņemt jaunu kopsarakstu no ziņu servera.

en: Spellchecking disabled: gtkspell_init() failed with status %d
lv: Pareizrakstības pārbaude deaktivizēta: gtkspell_init() neizdevās ar statusu %d

en: Status
lv: Statuss

en: Stop Selected Task(s)
lv: Apturēt Izvēlēto(s) Uzdevumu(s)

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Stopping
lv: Apturu

en: Subject
lv: Temats

en: Subscribed
lv: Pierastītās

en: Subscribed Newsgroups
lv: Pierakstītajām Intreškopām

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Tasks: %u/%u
lv: Uzdevumi: %u/%u

en: Thank you for trying Pan!
lv: Paldies, ka izmēģinājāt Pan!

en: Thank you for trying Pan!
     
    If you are new to Usenet,
    %s
    is a starting point to see what Usenet is,
    where to find a free news server,
    and how to use Pan.
     
    Since this is your first time running Pan,
    we'll need to gather some information.
lv: Paldies, ka izmēģinājāt Pan!
     
    Ja Usenet jums ir jaunums,
    %s
    ir labs sākumpunkts, lai uzzinātu, kas ir Usenet,
    kur atrast brīvos ziņu serverus
    un kā lietot Pan.
     
    Tā kā šī ir jūsu pirmā Pan sāknēšanas reize,
    mums būs nepieciešams ievākt nedaudz informācijas.

en: Thanks
lv: Paldies

en: Thanks to
lv: Paldies

en: The Task Manager is Empty
lv: Uzdevumu Pārvaldnieks ir Tukšs

en: The command line was: %s
lv: Komandrinda bija: %s

en: The email account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
lv: Epasta konts, uz kuru jāiet pasta atbildēm uz jūsu publicēto ziņu.  Tas nepieciešams tikai tad, ja tas atšķiras no "No" galvenes.

en: The group will not be saved -- can't create file "%s"
lv: Kopa netiks saglabāta -- nevaru izveidot failu "%s"

en: The newsgroups where replies to your message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
lv: Intreškopas, uz kurām būtu jāiet atbildēm uz jūsu ziņu.  Šis nepieciešams tikai tad, ja tas atšķiras no "Publicēt Kopās" galvenes. 
    Lai novirzītu visas atbildes uz jūsu epasta adresi, lietojiet "Sekojums-Uz: publicētājs"

en: The organization you're associated with.
lv: Organizācija, ar kurā darbojaties.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
lv: Šo filtru joprojām lieto sekojošā kārtula:
    %s
    Lūdzu vispirms izņemiet šo atkarību vispirms.

en: Time
lv: Laiks

en: Time Remaining
lv: Laiks Atlicis

en: Total
lv: Kopā

en: Turkish
lv: Turku

en: Turn line wrap on/off
lv: Ieslēgt/Izslēgt rindiņu aplaušanu

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
lv: Ierakstiet kopas meklēšanas virkni un nospiediet ENTER.  Aizstājējzīmes ir atļautas.

en: Type in a search string and press ENTER.
    Wildcards are allowed.
lv: Ievadiet meklējamo virkni un nospiediet ENTER.
    Aizstājzīmes ir atļautas.

en: UNKNOWN
lv: NEZINĀMS

en: UUEncoded (universally accepted)
lv: UUKodēts (vispārēji pieņemts)

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
lv: Nespēju atcelt rakstu: Nevarēju atcelt atbilstošo rakstu mapē `pan.sent'!

en: Unable to create thread: %s
lv: Nespēju izveidot pavedienu: %s

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
lv: Nespēju aizstāt rakstu: Nevarēju atcelt atbilstošo rakstu mapē `pan.sent'!

en: Unable to update counts for group "%s"
lv: Nespēju atjaunot skaitu grupai "%s"

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unparseable Subject
lv: Neparsējams Temats

en: Unread
lv: Nelasīts

en: Unsupported data version %d for "%s" data file.
    Are you running an old version of Pan by accident?
lv: Neatbalstīta datu versija %d priekš "%s" datu faila.
    Vai jūs gadījumā nelietojat vecu Pan versiju?

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
lv: Neatbalstīta datu versija priekš %s galvenēm: %d.
    Vai jūs gadījumā nelietojat vecu Pan versiju?

en: Updated counts for %u groups out of %u
lv: Atjaunots skaits %u grupām no %u

en: Updating Header Pane...
lv: Atjauninu Galvenes Rūti...

en: Updating article counts for %u groups from server "%s"
lv: Atjauninu rakstu skaitu %u grupām no servera "%s"

en: Us_e .newsrc file
lv: Lie_tot .newsrc failu

en: Use the selected profile to create a new profile
lv: Lietot izvēlēto profīlu, lai izveidotu jaunu profīlu

en: User-Agent
lv: Lietotāja-Aģents

en: WARNING: %d lines are more than 80 characters wide.
lv: BRĪDINĀJUMS: %d rindiņas ir vairāk kā 80 rakstzīmes garas.

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
lv: BRĪDINĀJUMS: Pārpublicējums bez Sekojums-Uz iestatīšanas.

en: WARNING: Following-Up too many groups.
lv: BRĪDINĀJUMS: Sekojumā-Uz pārāk daudz kopu.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
lv: BRĪDINĀJUMS: Publicēju lielam skaitam grupu.

en: WARNING: Reply seems to be top-posted.
lv: BRĪDINĀJUMS: Izskatās, ka atbilde ir augš-publicēta.

en: WARNING: Signature is more than 4 lines long
lv: BRĪDINĀJUMS: Paraksts ir vairāk kā 4 rindiņas garš.

en: WARNING: Signature is more than 80 characters wide.
lv: BRĪDINĀJUMS: Paraksts ir vairāk kā 80 rakstzīmes liels.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
lv: BRĪDINĀJUMS: Paraksta priedēklis bez paraksta.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
lv: BRĪDINĀJUMS: Ziņa ir viscaur citēts teksts!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
lv: BRĪDINĀJUMS: Ziņa vairumā ir citēts teksts.

en: Watched
lv: Uzraudzīts

en: Western
lv: Rietumu

en: Western, New
lv: Rietumu, Jaunā

en: What mail server should Pan use?
lv: Kādu pasta serveri Pan būtu jālieto?

en: What news server should Pan use?
lv: Kādu ziņu serveri Pan būtu jālieto?

en: Wildcard group specification:
lv: Aizstājzīmju grupas specifikācija:

en: Wrap Text
lv: Aplauzt Tekstu

en: Wrote filters to "%s"
lv: Ierakstīju filtrus iekš "%s"

en: Wrote profiles to "%s"
lv: Ierakstīju profīlus iekš "%s"

en: Wrote rules to "%s"
lv: Ierakstīju kārtulas "%s"

en: X-Mailer
lv: X-Pasta sūtītājs

en: X-Newsreader
lv: X-Jaunumlasītājs

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Save.
lv: Jūs esat veiksmīgi ievadījis visu nepieciešamo
    informāciju, lai uzstādītu Pan.
    
    Lai saglabātu uzstādījumus, klikšķiniet Saglabāt.

en: You haven't loaded an article to print.
lv: Jūs neesat ielādējis drukājamo rakstu.

en: You may want to empty this group and download fresh headers.
lv: Jūs varētu vēlēties tukšot šo kopu un lejupielādēt svaigas galvenes.

en: You must download the article before you can cancel it.
lv: Jums jālejupielādē raksts pirms jūs to varat atcelt.

en: You must download the article before you can supersede it.
lv: Jums jālejupielādē raksts pirms jūs to varat aizstāt.

en: You need at least one profile
lv: Jums nepieciešams vismaz viens profīls

en: Your _Name:
lv: Jūsu _Vārds:

en: Your message was saved in the folder "pan.sendlater"
lv: Jūsu ziņa tika saglabāta mapē "pan.sendlater"

en: Your real name contained double quotes.
    Converting into single quotes.
lv: Jūsu īstais vārds satur dubultpēdiņas.
    Konvertēju uz vienkāršām pēdiņām.

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
lv: [Šī ir epasta kopija Usenet publikācijai uz "%s"]

en: _Address:
lv: _Adrese:

en: _Article
lv: _Raksts

en: _Attribution:
lv: _Attiecinājums:

en: _Author:
lv: _Autors:

en: _Browse...
lv: _Pārlūkot

en: _Delete article
lv: _Dzēst rakstu

en: _Directory:
lv: _Direktorija:

en: _Download bodies too
lv: _Lejupielādēt arī rumpjus

en: _Email Address:
lv: _Epasta Adrese:

en: _Filename:
lv: _Faila nosaukums:

en: _Flag body for download
lv: _Karogot rumpi lejupielādēšanai

en: _Full Name:
lv: _Pilns Vārds:

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
lv: _Ignorēt pavedienu (paslēpj pavedienu pēc noklusējuma)

en: _Message-ID:
lv: _Ziņas-ID:

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Organization:
lv: _Organizācija:

en: _Password:
lv: _Parole:

en: _Read Threads:
lv: _Lasītie Pavedieni:

en: _Reply-To Header:
lv: _Atbildēt-Uz Galvene:

en: _Retrieve Body
lv: _Saņemt Rumpi

en: _Signature File:
lv: Pa_raksta Fails:

en: _Subject:
lv: _Temats:

en: _Unread Only
lv: _Nelasītās Tikai

en: _User Profile
lv: _Lietotāja Profīls

en: _Username:
lv: _Lietotājvārds:

en: _Watch thread (highlights the thread)
lv: _Uzraudzīt pavedienu (izgaismo pavedienu)

en: contains
lv: satur

en: default
lv: noklusētais

en: does not contain
lv: nesatur

en: does not end with
lv: nebeidzas ar

en: does not match regular expression
lv: neatbilst parastai izteiksmei

en: does not start with
lv: nesākas ar

en: ends with
lv: beidzas ar

en: is
lv: ir

en: is not
lv: nav

en: matches regular expression
lv: atbilst parastai izteiksmei

en: starts with
lv: sākas ar

en: yEnc (30 percent smaller than UUEnc but less universal)
lv: yEnc (30 procentus mazāks par UUKod, bet mazāk universāls)
