xcdroast - en to lv translation catalogue (442 entries)

en: 
    No ATIP-Information available.
    
    (Possible reasons: No CD-R/RW loaded or your device
     does not support reading ATIP info)
lv: 
    ATIP informācija nav pieejama.
    
    (Iespējamie iemesli: CD-R/RW disks nav ievietots, vai iekārta
    neatbalsta ATIP nolasīšanu)

en: 
    Scanning aborted!
lv: 
    Skanēšana atcelta!

en:  [Simulation]
lv:  [Simulācija]

en: (right click for context menu)
lv: (labais klikšķis konteksta izvēlnei)

en: A CD-R/RW is required in the CD-Writer before
    a session can be added.
    Please insert a CD-R/RW and try again.
lv: CD-R/RW diskam ir jābūt ievietotam rakstītājā
    pirms, tiks pievienota sesija.
    Lūdzu ievietojiet CD-R/RW un mēģiniet vēlreiz.

en: A CD-R/RW is required in the CD-Writer before
    a session can be mastered.
    Please insert a CD-R/RW and try again.
lv: Rakstīšanas ierīcē jāatrodas CD, pirms
    sāksies meistarošana.
    Lūdzu ievietojiet CD-R/RW un mēģiniet vēl.

en: ATIP-Info
lv: ATIP informācija

en: Abort Verifying when one mismatch was found. Otherwise X-CD-Roast does continue to verify the other tracks anyway.
lv: Pārtraukt pārbaudi, ja viena nesakritība ir atrasta. Pretējā gadījumā X-CD-Roast turpinās pērējo celiņu pārbaudi.

en: Abort after verify fail
lv: Pārtraukt pēc kļūdainas pārbaudes

en: Abstract Information:
lv: Abstrakta informācija:

en: Accept track layout
lv: Pieņemt celiņu izkārtojumu

en: Access denied!
    You have no permission to start X-CD-Roast on that host.
    Ask the superuser to add you to the allow-list.
lv: Nav Pieejas!
    Jums nav X-CD-Roast palaišanas tiesību.
    Palūdziet administratoru pievienot jūs sarakstam.

en: Add
lv: Pievienot

en: Add all selected images to the left list - the tracks that should be written to a CD-R/RW.
lv: Pievienot visus izvēlētos veidolus kreisajam sarakstam - failu saraksts ierakstam CD-R/RW.

en: Add the selected path to the master directories.
lv: Pievienot izvēlēto ceļu meistarošanas katalogiem.

en: Advanced options
lv: Advancētas opcijas

en: All
lv: Visi

en: Allow 103 character Joliet filenames
lv: Atļaut 103 simbolu garus failu nosaukumus (Joliet)

en: Allow 31 character ISO-filenames
lv: Atļaut ISO failu vārdus līdz 30 simboliem

en: Allow ISO-files with a starting period
lv: Atļaut ISO failus, kas sākas ar punktu

en: Allow ISO9660 filesnames to begin with a period. Usually, a leading dot is replaced by an underscore in order to maintain MS-DOS compatibility. This has no effect on Rock Ridge or Joliet filenames.
lv: Atļaut failu ierakstu ISO9660 formātā, kas sākas ar punktu. Parasti gadījumā, kad failu nosaukumi sākas ar punktu, tad tas aizvietojas ar pasvītrošanas simbolu. Tiek izmantots savienojamībai ar MSDOS. Nepiepildāms Joliet un Rock Ridge formātiem.

en: Allow deeper directory hierarchy than 8 levels. If this option is not used, then a directory "RR_MOVED" will be created on the CD which can be seen on non-Rock Ridge capable Systems (usually Windows). Use with caution, because this violates the ISO9660 standard.
lv: Uzstādīt katalogu dziļuma lielumu vairāk par 8 līmeņiem. Ja šī opcija netiek izmantota, tad tiks diskā tiks radīts katalogs "RR_MOVED" un redzams uz sistēmām kas nav savietojamas as Rock Ridge (parasti Windows). Esiet uzmanīgi, tā kā tas nav pare- dzēts ISO9660 standartā.

en: Allow full 31 character ISO9660 filenames. This is not relevant for the Rock Ridge or Joliet option, because there the filenames are stored seperately.
lv: Atļaut paplašināt failu vārdu garumu līdz 30 simboliem saskaņā ar ISO9660. Neizpildāms pie veidolu tipa Rock Ridge vai Joliet, tā kā tajos failu vārdi glabājas atsevišķi.

en: Allows "Untranslated" filenames
lv: Atļaut "Netranslētus" failu vārdus

en: Allows filenames totally against the ISO9660 standard. This makes only sense on HP-UX systems which do not know any ISO9660 extensions.
lv: Izmantot failu vārdus stingrā atbilstībā ar ISO9660 sandartu. Ir vērts izmantot tikai uz HP-UX sistēmām, kurām nav pazīstami ISO9660 paplašinājumi.

en: An excluded path cannot be redirected
lv: Izslēgtais ceļš nevar būt pārorientēts

en: Are you sure you want to abort the writing?
    Aborting may damage the CD-RW and may require that you have
    to power-cycle the burner to get working again.
lv: Esat drošs, ka vēlaties pārtraukt ierakstu?
    Atcelšana var sabojāt CD-RW, un iespējams, ka nāksies izslēgt
    un no jauna ieslēgt rakstīšanas ierīci, lai tā atkal darbotos.

en: Are you sure you want to delete %d tracks?
lv: Esat drošs, ka vēleties dzēst %d celiņus?

en: Are you sure you want to delete one track?
lv: Esat drošs, ka vēlaties dzēst vienu celiņu?

en: Are you sure you want to remove all
    the paths from the list?
lv: Esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst visus
    ceļus no saraksta?

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Back to main menu
lv: Atpakaļ Uz Galveno Izvēlni

en: Bibliographic Information:
lv: Bibliogrāfiskā informācija:

en: Blank CD-RW
lv: Dzēst CD-RW

en: Blanks a CD-RW in the Write-Device.
lv: Dzēst CD-RW disku rakstīšanas ierīcē.

en: Boot catalog:
lv: Sāknes katalogs:

en: Boot image list:
lv: Sāknes veidolu saraksts:

en: Boot image:
lv: Sāknes-veidols:

en: Boot options
lv: Sāknes opcijas

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: CD closed
lv: CD-noslēgts

en: CD contains only audio tracks and you set that
    audio tracks should not be verified. Verifying is therefore impossible.
lv: CD satur tikai audio celiņus un Jūs atcēlāt to
    pārbaudi. Tādējādi pārbaude ir neiespējama.

en: CD to write
lv: CD ierakstam

en: CD-Information
lv: CD informācija

en: CD/Image Info
lv: CD/veidola info

en: Calculate automatically
lv: Aprēķināt automātiski

en: Calculate automatically the required space for the current session everytime you enter this menu.
lv: Automātiski aprēķināt nepieciešamo apjomu tekošajai sesijai katru reizi, kad Jūs ieejat šajā izvēlnē.

en: Calculate size
lv: Aprēķināt izmēru

en: Can be used to specify a file name on the CD which contains an abstract. But you can enter anything here.
lv: Var tikt izmantots, lai norādītu faila nosaukumu uz CD kas satur rezumējumu, bet Jūs varat ievadīt šeit ko vēlaties.

en: Can be used to specify the bibliographic file name.
lv: Var tikt izmantots, lai norādītu bibliogrāfiskā faila nosaukumu.

en: Can be used to specify the copyright file name.
lv: Var tikt izmantots, lai norādītu autora tiesības.

en: Can't verify audio track "%s"
    because you choose not to verify audio tracks.
    Unselecting this track...
lv: Nevaru pārbaudīt audio celiņu
    "%s" tādēļ, ka jūs izvēlējāties nepārbaudīt
    audio-celiņus. Atceļu šo celiņu...

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Cannot find the boot image file you specified:
    "%s"
    Please give a valid file.
lv: Norādītais sāknes veidols nav atrasts:
    "%s"
    Lūdzu norādiet esošu failu.

en: Choose which write mode you want to use with your CD-Writer. Not all modes are supported with all writers. Try "DAO" first, because its usually the best option. If the write fails, try one of the "TAO" modes.
lv: Izvēlieties rakstīšanas režīmu, kādu jūs vēlaties izmantot. Iespējams, ka dažus režīmus Jūsu rakstošā iekārta neatbalsta. Iesākumā pamēģiniet "Disk-At-Once", jo šī ir labākā izvēle. Ja ieraksts beidzas neveiksmīgi pamēģiniet kādu no "Track-At-Oce" režīmiem.

en: Clear all entry fields.
lv: Tīrīt visus aizpildītos laukus.

en: Clear list
lv: Attīrīt sarakstu

en: Clear settings
lv: Tīrīt uzstādījumus

en: Click an option and hold the button to get additional help for each mode.
lv: Uzklikšķiniet uz opcijas un turiet pogu, lai iegūtu papildus informāciju par katru režīmu.

en: Close
lv: Aizvērt

en: Configuration file for incorrect version %s found!
    Please enter Setup and create an updated configuration.
lv: Atrasts, %s versijas konfigurācijas fails
    Lūdzu ejiet uz Iestatījumu izvēlni un radiet jaunu konfigurāciju.

en: Connect ok: Sending handshake
lv: Pievienošanās izdevusies: notiek apstiprinājums

en: Connecting to %s:%d
lv: Pievienojos pie %s:%d

en: Continue anyway
lv: Vienalga turpināt

en: Copy on the fly
lv: Kopēt on the fly

en: Copyright Information:
lv: Publicētāja Informācija:

en: Create CD
lv: Radīt disku

en: Create and arrange your own CD (data and audio)
lv: Radīt savu kompakt-disku (dati un/vai audio)

en: Create session on hard disk
lv: Veidot sesiju uz cietā diska

en: Create session/image
lv: Veidot sesiju/veidolu

en: Create the ISO9660 image on-the-fly. You don't need extra storage on the hard drive and it is faster then creating first an image and later burn it. But there is the risk of a buffer underrun when your computer can't deliver the master data fast enough. In this case the CD-R is usually lost. Reducing the write speed may be a good idea.
lv: Veido ISO9660 veidolu on-the-fly. Priekš tā nav nepieciešama papildus vieta uz cietā diska un tas ir ātrāk, nekā sākumā radīt veidolu un pēc tam rakstīt CD. Tomēr pastāv bufera iztukšošanās iespēja, kad dators ir noslogots. Tādā gadījumā CD ieraksts var beigties neveiksmīgi. Var mēģināt samazināt rakstīšanas ātrumu.

en: Creates an ISO9660-image of files and directories on your harddrive. Use this to create your own data-CDs.
lv: Radīt ISO9660 veidolu no cietā diska. Izmantojiet, lai radītu Jūsu personīgos CD.

en: Creates the ISO9660 image on your hard drive. You can burn this image later with the "Write Tracks" menu.
lv: Rada ISO9660 veidolu uz Jūsu cietā diska. Jūs varat ierakstīt šo veidolu no "Rakstīt Celiņus" izvēlnes.

en: Custom
lv: Izvēles

en: Delete Tracks
lv: Dzēst Celiņus

en: Delete aborted...
lv: Dzēšana pārtraukta...

en: Delete selected tracks
lv: Dzēst izvēlētos celiņus

en: Delete successful
lv: Dzēšana veiksmīgi pabeigta

en: Deletes all selected Tracks. Hint: A doubleclick on a TOC-file in the list will select all tracks specified in it.
lv: Dzēš visus izvēlētos celiņus. Dubultklikšķis uz TOC faila ļaus izvēlēties visus tajā norādītos failus.

en: Deletes saved Tracks from the harddrive to free up space.
lv: Dzēš saglabātos celiņus no cietā diska, lai atbrīvotu vietu.

en: Deleting tracks...
lv: Celiņu dzēšana...

en: Deselects all displayed images.
lv: Acelt veidolu izvēli.

en: Deselects all displayed tracks.
lv: Celiņu izvēles atcelšana.

en: Deselects all tracks of the currently inserted CD.
lv: Atcelt visu celiņu izvēli pašlaik ievietotajā CD.

en: Deselects all tracks.
lv: Atcelt visu celiņu izvēli.

en: Detailed options how to create the ISO9660 image
lv: Detalizētas opcijas, kā radīt ISO9660 veidolu

en: Devices-Setup
lv: Ierīču iestatījumi

en: Disk
lv: Disks

en: Disk-At-Once (DAO)
lv: Disks-Uzreiz (Disk-At-Once)

en: Display directories only
lv: Rādīt tikai katalogus

en: Display hidden files
lv: Rādīt slēptos failus

en: Displays information about the currently inserted CD and tracks stored on the harddrive.
lv: Izdot informāciju par tikko ievietotu CD un celiņiem, kas atrodas uz cietā diska.

en: Do index scan
lv: Veikt indeksa skanēšanu

en: Do not fixate after write
lv: Nenoslēgt disku pēc ieraksta

en: Do not include backup files
lv: Neiekļaut dublējuma failus

en: Do not include typical backup files in the image. Files that contain '~' or '#' or end in '.bak' will be skipped.
lv: Neiekļaut rezerves failu dublējumus veidolā. Faili kas sākas ar '~' vai '#', vai beidzas ar '.bak' tiks izlaisti.

en: Do only show directories in the fileselector above and don't display single files.
lv: Dialogā rādīt tikai katalogus un nerādīt atsevišķus failus.

en: Don't create a bootable CD.
lv: Neviedot sāknējamu CD.

en: Don't verify audio tracks
lv: Nepārbaudīt audio celiņus

en: Download the track titles for current CD. Requires a connection to the Internet.
lv: Celiņu nosaukumu ielāde. Ir nepieciešams interneta pieslēgums.

en: Duplicate CD
lv: Izveido kopiju

en: Edit titles
lv: Rediģēt virsrakstus

en: Edit titles for CD-Text
lv: Labot CD-Text

en: Edits the title and performer information before any tracks are read from the inserted CD. Only required to author a CD with CD-Text.
lv: Rediģēt informāciju par nosaukumu un izpildītāju pirms tam, kā celiņi nolasīti no CD. Nepieciešams, lai ierakstītu CD-Text uz CD.

en: Edits the title and performer information of your tracks before they are written to a CD-R/RW with CD-Text.
lv: Rediģēt informāciju par nosaukumu un izpildītāju pirms tam, kad CD-Text par celiņiem ierakstīts CD-R/RW diskā.

en: Eject after write
lv: Izlikt pēc ieraksta

en: Eject the CD after the burning was completed.
lv: Izlikt CD pēc ieraksta procesa.

en: Ejects a CD from this device.
lv: Izmet CD no šīs iekārtas.

en: El Torito (Standard PC)
lv: El Torito (Standarta PC)

en: Empty CD-R/RW
lv: Tukšs CD-R/RW

en: Enable protection from Buffer Underruns
lv: Atļaut bufera iztukšošanās aizsardzību

en: Error deleting tracks
lv: Kļūda dzēšot celiņus

en: Error reading audio track %d/%d
lv: Kļūda lasot audio celiņu %d/%d

en: Error reading data track %d/%d
lv: Kļūda lasot datu celiņu %d/%d

en: Error reading file %s
lv: Faila %s lasīšanas kļūda

en: Error writing file %s
lv: Faila %s rakstīšanas kļūda

en: Error writing tracks
lv: Kļūda rakstot celiņus

en: Error: CDDB read error on socket
lv: Kļūda: CDDB lasīšanas kļūda ligzdā

en: Error: CDDB write error on socket
lv: Kļūda: CDDB ieraksta kļūda ligzdā

en: Error: CDDB-query failed
lv: Kļūda: CDDB pieprasījums izgāzies

en: Error: CDDB-read failed
lv: Kļūda: CDDB lasīšana izgāzusies

en: Error: Can't open stream socket
lv: Kļūda: Nevaru atvērt ligzdu

en: Error: Connection refused
lv: Kļūda: Savienojums atteikts

en: Error: Hostname lookup failure
lv: Kļūda: Serveris nav atrasts

en: Error: No answer within timeout
lv: Kļūda: Taimauts beidzies

en: Error: No response from server
lv: Kļūda: Nav atbildes no servera

en: Exclude
lv: Izslēgt

en: Exclude the selected path from the master directories, which means that all data in that path will not be included in the image.
lv: Izslēgt izvēlēto ceļu no meistarošanas katalogu saraksta. Tas nozīmē, ka izslēgtā ceļa dati netiks ierakstīti kompakt-diskā.

en: Exit
lv: Iziet

en: Extended
lv: Izvērsts

en: Failed to read sector - retrying
lv: Neizdevās nolasīt sektoru - mēģinu vēlreiz

en: Failed to save iso-headers file: %s
lv: Neizdevās saglabāt iso-hederus failā: %s

en: Failed to save iso-options file: %s
lv: Neizdevās saglabāt iso-opcijas failā: %s

en: File prefix:
lv: Failu prefikss

en: File/Directory view
lv: Failu/katalogu izskats

en: Filename
lv: Vārds

en: Fixate CD-R/RW only
lv: Tikai noslēgt CD-R/RW

en: Fixating...
lv: Noslēdzu...

en: Floppy image boot
lv: Disketes veidola sākne

en: Follow symbolic links
lv: Sekot saiknēm

en: Found %d close matches - Please select
lv: Atrasti %d tuvi ieraksti - Lūdzu izvēlieties

en: Found %d exact matches - Please select
lv: Atrasti %d precīzi ieraksti - Lūdzu izvēlieties

en: Found one close match
lv: Atrasts viens tuvs ieraksts

en: Found one exact match
lv: Atrasts viens precīzs ieraksts

en: Free space:
lv: Brīvā vieta:

en: Generate TRANS.TBL files
lv: Ģenerēt TRANS.TBL failus

en: Generate a file TRANS.TBL in each directory of the CD, which can help non-Rock Ridge capable systems to establish the correct file names.
lv: Ģenerēt TRANS.TBL failu katrā CD katalogā. Tas ļaus sistēmām, kas nav savietojamas ar Rock Ridge uzstādīt atbilstošus failu nosaukumus.

en: Handshake failed - No valid CDDB-server?
lv: Apsiprinājums izgāzies. - Nepareizs CDDB serveris?

en: Hard disk image boot
lv: Cietā diska sāknes veidols

en: Header data can only be read from an ISO9660 data CD
lv: Hederu dati var tikt nolasīti tikai no ISO9660 datu CD

en: Header data for the ISO9660 image
lv: Hederu dati no ISO9660 veidola

en: Headers saved
lv: Hederi saglabāti

en: Hide TRANS.TBL from Joliet tree
lv: Slēpt TRANCE.TBL no Joliet

en: Hide the TRANS.TBL files (if you enabled them) from the Joliet tree, so that they are invisible on Windows systems.
lv: Slēpt TRANS.TBL failus (ja atbilstošā opcija ir ieslēgta) Joliet veidola formātā. Tādā vaidā tie kļūst neredzami uz Windows sistēmām.

en: ISO9660 header
lv: ISO9660 heders

en: ISO9660 options
lv: ISO9660 opcijas

en: If the images do match the currently inserted CD, start to read the images again and compare them with their copies on the harddrive.
lv: Ja faili uz cietā diska sakrīt ar kompakt-disku, tad sākt lasīt veidolus no jauna u salīdzināt tos ar kopijām uz cietā diska.

en: Illegal chars found in entry field.
    Substituted them by "_" chars
lv: Atrasti nederīgi simboli.
    Aizvietoti ar "_" simbolu.

en: Image Directory:
lv: Veidolu Katalogs:

en: Image-Information
lv: Veidola informācija

en: Images
lv: Veidoli

en: Include enhanced information like long filenames, devices and links in the image. This information can be read by most unix operating systems. The ownership and permissions of the files are set to neutral values.
lv: Iekļaut paplašinātu informāciju, tādu kā gari failu vārdi, ierīču nosaukumi un saiknēm līdz veidolam. Šī informācija var tikt nolasīta daudzām *NIX sistēmām Faila īpašniekiem un tiesībām tiek uzlikta neitrāla nozīme.

en: Initializing CD-Reader...
lv: Inicializēju lasīšanas ierīci...

en: Initializing CD-Writer...
lv: Inicializēju CD rakstītāju...

en: Input charset:
lv: Ievades kodējums:

en: Joliet extension (for Windows)
lv: Joliet paplašinājums (priekš Windows)

en: Just fixate (close) the CD, if for some reason the CD has been written but not fixated.
lv: Nofiksēt (noslēgt) CD, ja kādu iemeslu dēļ disks iepriekš netika nosēgts.

en: Just simulate the write-process. Please be aware that aborting a simulation-write is generally a bad idea, because you can hang the SCSI-bus.
lv: Ieraksta procesa simulācija. Esiet uzmanīgi - simulācijas atcelšana var izraisīt SCSI-šinas 'uzkāršanos'.

en: Label:
lv: Etiķete:

en: Layout tracks
lv: Celiņu izvietojums

en: Length
lv: Garums

en: List of paths to master saved successfully
lv: Ceļu meistarošanas saraksts veiksmīgi saglabāts

en: Load list
lv: Ielādēt sarakstu

en: Load list of paths to master
lv: Ielādēt ceļu sarakstu meistarošanai

en: Loads a CD in this device.
lv: Ielādē CD šajā iekārtā.

en: Make CD bootable?
lv: Izveidot sāknējamu disku?

en: Make an exact copy of a CD (data and audio)
lv: Izveidot precīzu diska kopiju (dati un/vai audio)

en: Master Tracks
lv: Meistarot Celiņus

en: Master and write on-the-fly
lv: Meistarot un rakstīt on-the-fly

en: Master source
lv: Meistarošanas avots

en: Master to image file
lv: Meistarot veidola failu

en: Mastering data track [%s]
lv: Meistaroju datu celiņu [%s]

en: Mastering:
lv: Meistaroju:

en: New session size:
lv: Jaunās sesijas izmērs:

en: No
lv: Nē

en: No CD loaded
lv: Kompakt-disks nav ielādēts

en: No CD loaded in read device
lv: Lasīšanas ierīcē nav atrasts disks

en: No CD loaded in write device
lv: Nav atrasts CD rakstīšanas ierīcē

en: No CD-Reader defined in Setup
lv: Nav izvēlēta CD lasīšanas ierīce Iestatījumos

en: No CD-Writer defined in Setup
lv: Nav izvēlēta CD rakstīšanas ierīce Iestatījumos

en: No Info-file found for track "%s".
    Therefore verification is impossible.
    Unselecting this track...
lv: Celiņam "%s" nav atrasts informācijas
    fails. Pārbaude nav iespējama.
    Atceļu šo celiņu...

en: No TOC file selected which specifies
    which tracks are to verify.
lv: Celiņu pārbaudes TOC fails
    nav atrasts.

en: No Tracks layouted for writing
lv: Nav ievietoti celiņi ierakstam

en: No configuration file found!
    Please enter Setup.
lv: Konfigurācijas fails nav atrasts!
    Lūdzu ejiet uz Iestatījumiem.

en: No disk emulation boot
lv: Bez sāknes emulācijas

en: No disk or wrong disk loaded.
lv: Nav diska vai nepareizs disks ievietots.

en: No image-directories with write permissions found.
    Please check your settings in the Setup.
lv: Nav atrasti katalogi ar rakstīšanas tiesībām.
    Lūdzu pārbaudiet jūsu iestādījumus.

en: No matches found - unknown CD
lv: Ieraksts nav atrastas - nezināms CD

en: No path selected to redirect
lv: Pārorientēšanas ceļš nav izvēlēts

en: No path selected to remove
lv: Nav izvēlēts ceļš dzēšanai

en: No read permission on the boot image file you specified:
    "%s"
lv: Nav lasīšanas tiesību norādītajam sāknes veidolam:
    "%s"

en: No root configuration file found or not readable!
    The superuser must start and configure X-CD-Roast
    first, before other users can use it.
lv: Root konfigurācijas fails nav atrasts vai ir nepieejams!
    Administratoram ir jāpalaiž un jāuzstāda X-CD-Roast,
    lai lietotāji to varētu lietot.

en: No root configuration file found!
    Please enter Setup and don't forget to add users
    who may also use X-CD-Roast.
lv: Root-konfigurācijas fails nav atrasts! 
    Lūdzu ejiet uz Iestatījumu izvēlni un neaizmirstiet 
    pievienot lietotājus, kuri arī varētu izmantot X-CD-Roast.

en: No tracks selected
lv: Celiņi nav norādīti

en: No tracks selected to delete
lv: Nav izvēlēti celiņi dzēšanai

en: No valid path specified
lv: Izvēlēts nepareizs ceļš

en: None
lv: Neviens

en: Normal
lv: Normāls

en: Not bootable
lv: Nav sāknējams

en: Not bootable image
lv: Nesāknējams veidols

en: Not enough diskspace available
lv: Nepietiek brīvās vietas.

en: Not enough diskspace available!
    Do you want to continue anyway or to abort?
lv: Nepietiek brīvās vietas!
    Turpināt vai atcelt?

en: Ok
lv: Labi

en: Optical Storage
lv: Optiskais Krājējs

en: Options saved
lv: Opcijas saglabātas

en: Options to create a bootable CD
lv: Opcijas, lai radītu sāknējamu CD

en: Or enter a shell wild-card-style pattern that matches a part of a filename to exclude. For example '*.o' and 'core' will exclude all files ending in '.o' or called 'core' from being mastered to CD. (Enter without quotes)
lv: Ievadiet failu šablonu, kurus vajag izslēgt. Piemēram, ja šablons būs '*.o' un 'core' tiks izslēgti faili, kas beidzas ar '.o' vai saucas 'core'. (Ievadīt bez 'ķepiņām').

en: Output charset that defines the characters that will be used in Rock Ridge file names.
lv: Izvades kodējums, kas nosaka kuri simboli tiks lietoti Rock Ridge failu nosaukumos.

en: Output charset:
lv: Izvades kodējums:

en: Pad Tracks
lv: Aizpildīt celiņus

en: Pads data-tracks with zeros to eliminate reading problems on some systems and adapts the length of audio-tracks for CD writing. This must be enabled when you want to burn wav-files not created with X-CD-Roast.
lv: Aizpildīt neizmantojamos celiņus ar nullēm, lai izvairītos no lasīšanas problēmām uz dažām sistēmām. Kā arī pielāgo skaņas celiņu ierakstam kompakt-diskā. Šai opcijai ir jābūt ieslēgtai, kad Jūs vēlaties ierakstīt skaņu failus, kas nav radīti ar X-CD-Roast.

en: Path
lv: Ceļš

en: Path already added
lv: Ceļš jau ir pievienots

en: Play Audio-Tracks
lv: Atskaņot Audio Celiņus

en: Plays audio tracks (.wav files) from the harddrive via soundcard.
lv: Atsaņo audio celiņus (.wav faili) no cietā diska izmantojot skaņas karti.

en: Please click on "Calculate Size" first to check if all master options
    are valid and to see how big the image will be.
lv: Lūdzu uzklikšķināt uz "Aprēķināt Izmēru" pirmoreiz, lai pārbaudītu vai
    visas meistarošanas opcijas ir pareizas.

en: Please first add some directories to master.
lv: Lūdzu pievienot dažus katalogus, ko meistarot.

en: Please insert a CD-R/RW in the CD-Writer.
lv: Lūdzu ievietojiet CD-R/RW rakstītājā.

en: Please reload the CD-R in the writer
lv: Lūdzu pārlādējiet CD-R

en: Please specify a boot image list for your
    sparc bootable CD.
lv: Lūdzu norādiet sāknes-veidolu sarakstu, Jūsu
    SPARC sāknējamajam CD.

en: Please specify both the boot image and boot catalog
    for your bootable CD.
lv: Lūdzu norādiet abus - sāknes veidolu un sāknes katalogu
    jūsu sāknējamajam CD.

en: Preparer Id:
lv: Sagatavoja:

en: Printer
lv: Printeris

en: Processor/Scanner
lv: Procesors/Skaneris

en: Publisher Id:
lv: Radīja:

en: Query CDDB
lv: Pieprasīt CDDB

en: Quit X-CD-Roast
lv: Beigt darbu ar X-CD-Roast

en: Quits the create menu and returns to the main menu.
lv: Iziet no radīšanas izvēlnes un atgriezties galvenajā izvēlnē.

en: Quits the duplicate menu and returns to the main menu.
lv: Iziet no CD kopēšanas izvēlnes un atgriezties galvenajā izvēlnē.

en: RAW writing (raw16)
lv: RAW ieraksts (raw16)

en: RAW writing (raw96p)
lv: RAW ieraksts (raw96p)

en: RAW writing (raw96r)
lv: RAW ieraksts (raw96r)

en: Read CD
lv: Lasīt CD

en: Read Device:
lv: Lasīšanas Iekārta:

en: Read Tracks
lv: Lasīt Celiņus

en: Read aborted...
lv: Lasīšana pārtraukta...

en: Read all header texts from a CD in the writing device - Warning, this will overwrite the currently entered texts.
lv: Lasīt visus hedera tekstus no CD. Uzmanību! Lauku nozīmes tiks izmainītas līdz ar CD nolasīšanu.

en: Read all tracks
lv: Lasīt visus celiņus

en: Read detailed information from a (empty) CD-R/RW.
lv: Nolasīt detalizētu informāciju no tukša CD-RW diska.

en: Read device is the same as the write device!
    On the fly copy is only possible with different devices
lv: Lasīšanas un ieraksta ierīce ir viena un tā
    pati! Kopēšana on the fly ir iespējama ar atšķirīgām ierīcēm.

en: Read options
lv: Lasīšanas opcijas

en: Read selected tracks
lv: Lasīt izvēlētos celiņus

en: Read settings from CD
lv: Lasīt uzstādījumus no CD

en: Read-Error:
lv: Lasīšanas kļūda:

en: Reading %d/%d:
lv: Lasu %d/%d:

en: Reading audio track %d/%d [%s]
lv: Lasu audio celiņu %d/%d [%s]

en: Reading data track %d/%d [%s]
lv: Lasu datu celiņu %d/%d [%s]

en: Reads all selected tracks from the CD and saves them in the Image Directory.
lv: Lasīt visus izvēlētos celiņus no CD un saglabāt tos veidolu katalogā.

en: Reads all tracks from the current CD again and does compare them with the tracks on the harddrive as specified in the selected TOC file.
lv: Lasīt visus celiņus no cietā diska un salīdzināt ar celiņiem uz cietā diska ar atbilstošo TOC failu.

en: Reads all tracks from the current CD and saves them in the image directories on the harddrive.
lv: Lasīt visus celiņus no esošā CD un saglabāt tos veidolu katalogos uz cietā diska.

en: Reads all tracks of a CD again and compares them with the tracks saved on the harddrive.
lv: Lasīt visus celiņus no CD vēlreiz un salīdzināt tos ar celiņiem uz cietā diska.

en: Reads all tracks of a CD and copy them to the harddrive.
lv: Lasīt visus celiņus no CD un saglabāt tos uz cietā diska.

en: Reads selected tracks again from CD and compares them with the saved tracks on the harddrive.
lv: Vēlreiz lasīt izvēlētos celiņus no CD un salīdzināt ar tiem, kas atrodas uz cietā diska.

en: Reads selected tracks from a CD and stores them on the harddrive.
lv: Lasīt izvēlētos celiņus no CD un saglabāt tos uz cietā diska.

en: Ready to add a new session to a multi session CD?
lv: Esat gatavs jaunās sesijas ierakstam multisesiju diskā?

en: Ready to write a single session CD?
lv: Gatavs vienas sesijas diska ierakstam?

en: Ready to write the first session of a multi session CD?
lv: Esat gatavs pirmās sesijas ierakstam multisesiju diskā?

en: Really quit X-CD-Roast?
lv: Tiešām iziet no programmas?

en: Rechecks the inserted CD for session information. (Useful when you just changed the CD-R/RW.)
lv: Ievietotā kompakt-diska pārbaude par sesijām (ērti, ja Jūs tikko apmainījāt diskus rakstītājā).

en: Redirect
lv: Pārorientēt

en: Redirect the currently selected master directory to another virtual location on the CD, without changing anything in the source data.
lv: Pārorientēt izvēlēto meistarošanas katalogu uz citu vietu diskā bez izmaiņām izejas modelī.

en: Refreshes the content of the information windows. (e.g. after a CD change)
lv: Atjaunot informācijas logu saturu (piemēram, pēc CD maiņas)

en: Removable Disk
lv: Nomaināms Disks

en: Remove
lv: Aizvākt

en: Remove the selected tracks from this list.
lv: Dzēst izvēlētos celiņus no saraksta.

en: Requesting data - Please wait
lv: Pieprasu datus - Lūdzu uzgaidiet

en: Resolve and follow the symbolic links in the filesystem. So a link will be entered as real file or directory.
lv: Nolemt sekot saiknēm failsistēmā. Tādējādi saikne tiks uzskatīta par īstu failu vai katalogu.

en: Retrying...
lv: Mēģinu vēlreiz...

en: Rock Ridge (anonymous)
lv: Rock Ridge (anonīms)

en: Rock Ridge (backup)
lv: Rock Ridge (dublēšana)

en: Rock Ridge only
lv: Tikai Rock Ridge

en: Save current settings as default
lv: Saglabāt esošos uzstādījumus kā noklusētos

en: Save list
lv: Saglabāt sarakstu

en: Save list of paths to master
lv: Saglabāt ceļu sarakstu meistarošanai

en: Save settings as default
lv: Saglabāt opcijas kā noklusētās

en: Saves the current ISO-option settings to your configuration directory to enable them automatically again at next startup of X-CD-Roast.
lv: Saglabāt esošās ISO opciju uzstādījumus jūsu konfigurācijas katalogā. Tie stāsies spēkā nākamajā X-CD-Roaast palaišanas reizē.

en: Scan the CD for indexes. If this option is enabled the copy will contain the same track indexes as the original CD. Please note that some drives may need a little time to scan.
lv: Veikt diska indeksu skanēšanu. Ja šī opcija ir izvēlēta, tad kopija saturēs tos pašus celiņu indeksus, kā oriģinālam. Dažiem rakstītājiem nepieciešams papildus laiks šai operācijai.

en: Scanner
lv: Skaneris

en: Scanning for MCN (Media Catalog Number)...
lv: Skanēšana priekš MCN (Media Catalog Number)...

en: Scanning track %d for ISRC...
lv: Skanēju celiņu %d priekš ISRC...

en: Scanning track %d for indices...
lv: Skanēju celiņu %d indeksēšanai...

en: Select all
lv: Izvēlēties visu

en: Select boot image
lv: Izvēlieties sāknes-veidolu

en: Select here an image type which will define how exactly the master image will be generated. For most people the default "Rock Ridge + Joliet" is the perfect setting.
lv: Izvēlēties ierakstāmā veidola tipu. Vairumā ideālais variants būs noklusējuma tips "Rock Ridge + Joliet"

en: Select none
lv: Neizvēlēties

en: Select predefined image type:
lv: Izvēlēties iepriekš definētu faila tipu:

en: Select the TOC file that specifies which tracks should be written to CD. The setting "Copy on the fly" will read the tracks directly from the Read-Device instead from the harddisk.
lv: Izvēlēties TOC failu, kas norāda kādus tieši celiņus rakstīt CD. Opcija "Kopēt on the fly" nozīmē lasīŧ tieši no otras ierīces cietā diska vietā.

en: Select the device you want use for all read-operations on CDs.
lv: Izvēlieties ierīci lasīšanas operācijām no CD.

en: Select the speed which should be used for audio-extraction.
lv: Izvēlēties ātrumu, kāds tiks izmantots audio izvilkumiem.

en: Select which tracks should be verified against the current CD. The TOC file must match the CD, of course.
lv: Norādīt celiņus, kas jāpārbauda esošajā diskā. Dabiski, ka TOC failam jāsakrīt ar pārbaudāmo CD.

en: Selected:
lv: Izvēlēts:

en: Selects all displayed images on the harddrive for verifying.
lv: Izvēlēties visus veidolus uz cietā diska pārbaudei.

en: Selects all displayed tracks so that you can add them to the selection you want to write with a single click.
lv: Izvēlēties visus celiņus. Viens peles klikšķis pievieno celiņu failu sarakstam.

en: Selects all displayed tracks so that you can remove them from the list with a single click.
lv: Izvēlēties visus celiņus. Viens peles klikšķis dzēš celiņu no failu saraksta.

en: Selects all displayed tracks.
lv: Izvēlēties visus celiņus.

en: Selects all tracks of the currently inserted CD for reading.
lv: Izvēlēties visus celiņus pašlaik ievietotajā diskā.

en: Sending CDDB-query
lv: Sūtu CDDB pieprasījumu

en: Session information
lv: Sesijas informācija

en: Session view
lv: Sesijas izskats

en: Set additional write options for advanced users.
lv: Papildu opcijas progresīvajiem lietotājiem.

en: Setup
lv: Iestatījumi

en: Setup your hardware and system defaults
lv: Iestādīt aparatūru un sistēmas noklusējumu

en: Show hidden files (files beginning with a dot) in the fileselector above.
lv: Rādīt slēptos failus (failus kas sākas ar punktu) dialogā augšup.

en: Show more ISO9660 options for advanced users.
lv: Rādīt papildus opcijas advancētiem lietotājiem.

en: Simulation write
lv: Ieraksta simulācija

en: Size of selected tracks:
lv: Izvēlēto celiņu izmērs:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Skips verification of audio tracks, because a lot of CD readers are not able to read audio data reliably.
lv: Nerealizēt audio celiņu pārbaudi, tāpēc, ka vairums CD lasītāju nespēj droši nolasīt audio datus.

en: Small
lv: Mazs

en: Some of the image files you want to write are missing.
    Please update the image directory.
lv: Daži veidolu faili kurus jūs vēlaties ierakstīt nav atrodami.
    Lūdzu atjaunojiet veidolu katalogu.

en: Some tracks belonging to the CD you want to write are missing.
    Perhaps the TOC file is outdated and the tracks
    were already removed from the hard drive.
lv: Iztrūkst daži šim CD piederoši celiņi.
    Iespējams TOC fails ir novecojis vai celiņi
    ir jau nodzēsti no cietā diska.

en: Some tracks do have a different file-size as expected.
    Perhaps the tracks are outdated or belong to another CD.
    Do you want to continue anyway or to abort?
lv: Dažiem celiņiem ir cits izmērs nekā gaidītais.
    Iespējams, ka celiņi ir novecojuši vai pieder citam CD.
    Jūs vēlaties turpināt vai atcelt?

en: Something on the SCSI-Bus has changed. Please check
    your writer and reader configuration in Setup.
lv: Ir notikušas izmaiņas SCSI-šinā. Lūdzu
    pārbaudiet ierīču konfigurāciju Iestatījumu izvēlnē.

en: Specifies a comma separated list of boot images that are needed to make a bootable CD for sparc systems.
lv: Norādīt ar komatu atdalīto veidolu sarakstu, kas nepieciešami, lai radītu sāknējamo disku priekš SPARC sistēmām.

en: Specifies that the boot image used to create a bootable CD is a 'no emulation' image. The system will load and execute this image without performing any disk emulation.
lv: Nozīmē, ka sāknes veidols, lai radītu sāknējamo CD, nav emulācijas veidols. Sistēma iestartēsies un izpildīs veidolu bez diska emulācijas.

en: Specifies that the created CD should be marked as not bootable. The system will provide an emulated drive for the image, but will boot off a standard boot device.
lv: Nozīmē, ka radītais disks būs atzīmēts kā nesāknējamais. Sistēma veidolam iedalīs emulējamu ierīci, bet startēsies no standarta sāknējamās ierīces.

en: Specify here the local charset that should be used for translating the local file names into Joliet Unicode directory records when the CD is read on Windows systems.
lv: Norādīt lokālo kodējumu, kas tiks izmantots, lai tulkotu vārdus Joliet unikodā.

en: Speed:
lv: Ātrums:

en: Successful:
lv: Veiksmīgi:

en: Support the Microsoft Joliet filesystem to allow long unicode filenames when the CD is read on Windows systems.
lv: Microsoft Joliet unikoda formāta atbalsts.

en: TAO with zero pregap
lv: TAO ar nulles pārraksti

en: TOC file does not match the CD in the drive.
    Verifying is therefore impossible.
lv: TOC fails nesakrīt ar CD.
    Pārbaude ir neiespējama.

en: TOC-File:
lv: TOC-Fails:

en: Tape
lv: Lenta

en: The calculated size of the new session/image. If you choose to write the image to hard drive, this is the free space you need in the image-directories. When burning on-the-fly make sure there is enough space left on the CD-R/RW.
lv: Izskaitļotais jaunās sesijas/veidola izmērs. Ja Jūs ierakstam izvēlējāties cietā diska veidolu, tad tas būs brīvās vietas izmērs veidolu katalogos. Ja Jūs vēlaties rakstīt on the fly, tad pārliecinieties, ka ir pietiekami brīvās vietas uz CD-R/RW diska.

en: The capacity of the currently used CD-R/RW.
lv: Izmantojamā pārrakstāmā CD-RW apjoms.

en: The directory on the harddrive you want to store/read tracks from. The setting "Automatic" selects all available directories at once.
lv: Katalogs uz cietā diska, lai saglabātu/lasītu celiņus. Ja ir izvēlēts uzstādījums "Atomātiski" tiek izmantoti visi pieejamie katalogi uzreiz.

en: The given boot image is a hard disk image. The hard disk image must begin with a master boot record that contains a single partition.
lv: Dotais sāknes veidols ir cietā diska veidols. Cietā diska veidolam ir jāsākās ar Master Boot Record, kas satur vienu partīciju.

en: The given boot image is copied from a bootable floppy.
lv: Uzdotais sāknes veidols ir kopēts no sāknējamās disketes.

en: The image-directories do not match the current system.
    Please check their configuration in Setup.
lv: Veidolu katalogi neekstistē.
    Pārbaudiet to konfigurāciju Iestādījumos.

en: The root configuration file is not owned by root!
    Aborting...
lv: Root konfigurācijas fails nepiederam root'am!
    Atceļu...

en: The space already used on the CD-R/RW by old sessions and the still available space.
lv: Vieta uz CD-R/RW jau ir aizņemta iepriekšējām sesijām un vēl ir pieejama brīva vieta uz diska.

en: The speed you want to burn CDs with. (Depends on your current Writer)
lv: Ieraksta ātrums. (Atkarīgs no izmantojamās ierīces)

en: There is an empty CD-R/RW in the drive.
    Additional sessions cannot be written on
    unwritten media.
lv: Ierīcē atrodas tukšs CD-R/RW.
    Sesijas nevar ierakstīt
    tukšā CD.

en: There may be not enough space on the CD-R available.
    You can continue at own risk, but the resulting CD
    might not be readable.
lv: Iespējams, ka nepietiek vietas uz CD-R. Jūs varat
    turpināt, bet kompakt-disks var izrādīties bojāts.

en: This CD is closed. No further data can be written onto it.
lv: Šis disks ir noslēgts. Papildus datus ierakstīt nav iespējams.

en: This CD should be bootable on Sparc systems (usually Sun workstations).
lv: Šim CD jābūt sāknējamam uz Sparc sistēmām (parasti Sun darbstacijas).

en: This CD should be bootable on Standard-PCs as defined by the El Torito Standard. You have to supply valid boot image to make this possible.
lv: Šim CD ir jābūt sāknējamam uz standarta PC atbilstībā ar El Torito specifikāciju. Jums nāksies izvēlēties nepieciešamo sāknes-veidolu.

en: This calculates the exact size of your new session/image. Everytime you change the master-options or add/remove paths to master you have to redo this.
lv: Noteikt precīzu jaunās sesijas/veidola izmēru. Katru reizi, kad mainat meistara uzstādījumus vai pievienojat/dzēšat veidojamā veidola katalogus Jums nāksies veikt šo operāciju no jauna.

en: This is like the other Rock Ridge option, but preserves the original permissions and file owner information. This should be used when you create CDs for backup purposes.
lv: Šī opcija ir līdzīga Rock Ridge formātam, bet atļauj saglabāt failu īpašnieku vārdus un pieejas tiesības tiem. Jāizmanto, tad kad tiek radīti diski rezerves dublēšanai.

en: This is the name of the disc as displayed on Windows or Mac systems. On Solaris this will be used as the mount point for the volume management system.
lv: Diska nosaukums, kad tas tiek izmantots Windows vai Mac sistēmās. Zem Solaris tiks izmantots kā monēšanas punkts.

en: This is the prefix of the filenames of the tracks saved to the harddrive.
lv: Šis ir failu vārdu prefikss, kas saglabāti uz cietā diska.

en: This prevents the CD-Writer from fixating (closing) the CD after writing. You can use this to create an audio CD in several steps. Just be sure to fixate after the last track. (Or use the "Fixate CD-R/RW only" button.) Note: This does only work in Track-At-Once-Mode.
lv: Aizliedz rakstītājam noslēgt sesiju pēc ieraksta. Var izmantot šo opciju, lai radītu audio disku vairākos etapos. Pārliecinieties tikai, ka noslēdzāt disku pēc pēdējās sesijas (vai arī izmantojiet pogu "Tikai noslēgt CD-R/RW"). Uzmanību! Iespējams tikai Track-At-Once režīmā.

en: This should describe the preparer of the CD, usually with a mailing address and phone number.
lv: Apraksta personu, kas sagatavoja diska saturu; parasti norāda pasta adresi un telefona nummuru.

en: This should describe the publisher of the CD, usually with a mailing address and phone number.
lv: Apraksta personu, kas ieraksta CD; parasti ar pasta adresi un telefona nummuru.

en: This specifies the path and filename of the boot catalog. This file is required to make a bootable CD and will be automatically generated by mkisofs. If you are not sure just keep the default setting.
lv: Sāknes-kataloga ceļš un vārds . Šis fails ir nepieciešams, lai radītu sāknējamo CD un tiks automātiski ģenerēts ar mkisofs paketi. Ja neesat pārliecināts - paturiet noklusēto nozīmi.

en: This specifies the path and filename of the boot image. The boot image must be exactly the size of either a 1.2, 1.44 or 2.88 meg floppy. You can use here any image you copied from a bootable floppy.
lv: Sāknes-veidola ceļš un vārds. Veidolam ir jāatbilst 1.2, 1.44, 2.88 MB. Varat izmantot jebkuru sāknes veidolu, kas ir nokopēts no disketes.

en: This test release does currently not
    support copying of CD-Extra.
lv: Šī programmas versija neatbalsta
    CD - Extra kopēšanu.

en: Total Size:
lv: Kopā Izmērs:

en: Track "%s" does
    not fit to the currently inserted CD. Therefore verification
    is impossible. Unselecting this track...
lv: Celiņš "%s" neietilpst
    ievietotajā CD, tādējādi pārbaude nav iespējama.
    Aceļu izvēlēto celiņu...

en: Track title
lv: Celiņa virsraksts

en: Track-At-Once (TAO)
lv: Celiņš-Uzreiz (Track-At-Once)

en: Tracks
lv: Celiņi

en: Tracks successfully written
lv: Celiņi veiksmīgi ierakstīti

en: Tracks to verify
lv: Celiņi pārbaudei

en: Tracks to write
lv: Celiņi ierakstam

en: Tracks:
lv: Celiņi:

en: Type:
lv: Tips:

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unselect all
lv: Atcelt visu

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update Session view
lv: Atjaunot sesijas izskatu

en: Used/Available:
lv: Aizņemts/Pieejams:

en: Verify CD
lv: Pārbaudīt CD

en: Verify Tracks
lv: Pārbaudīt Celiņus

en: Verify aborted...
lv: Pārbaude atcelta...

en: Verify anyway
lv: Pārbaudīt vienalga

en: Verify options
lv: Pārbaudes opcijas

en: Verify selected tracks
lv: Pārbaudīt izvēlētos celiņus

en: Verify tracks
lv: Celiņu pārbaude

en: Verify-Error:
lv: Pārbaudes Kļūda:

en: Verifying %d/%d:
lv: Pārbaudu %d/%d:

en: Verifying audio track %d/%d [%s]
lv: Pārbaudu audio celiņu %d/%d [%s]

en: Verifying audio track %d/%d failed
lv: Audio celiņa %d/%d pārbaude izgāzusies

en: Verifying data track %d/%d [%s]
lv: Pārbaudu datu celiņu %d/%d [%s]

en: Verifying data track %d/%d failed
lv: Datu celiņa %d/%d pārbaude izgāzusies

en: Version %s
lv: Versija %s

en: Volume Id:
lv: Iezīme:

en: Warning:
lv: Brīdinājums:

en: Warning: CDDB-logout failed
lv: Brīdinājums: CDDB-astlēgšana izgāzusies

en: Warning: Its not recommended to try to create multi session
    with DVD-Media. Its very possible that this will fail.
lv: Uzmanību! Nerekomendēju mēģināt radīt multisesijas
    uz DVD-matricas. Pilnīgi iespējams, ka tas neizdosies.

en: Warning: The cdrtools binaries you have installed are
    not compatible with your system. You will NOT be
    able to read or write CDs. Please read the FAQ
    on www.xcdroast.org for more information.
lv: Uzmanību: cdrtools binārie faili nav savienojami ar
    jūsu sistēmu. Jums neizdosies nolasīt vai ierakstīt
    kompakt-diskus. Izlasiet BUJ (FAQ). www.xcdroast.org
    sīkākai informācijai.

en: Warning: Your system is not able to create files larger
    than 2 GB. Writing DVDs will therefore not possible.
lv: Uzmanību: jūsu sistēmā nav iespējams izveidot failus,
    lielākus par 2 GB. Tādēļ DVD ieraksts nav pieejams.

en: When available it does enable protection from Buffer Underrun errors. Supported are Sanyo BURN-Proof, Ricoh Just-Link and similar.
lv: Kad iespējams ieslēgt bufera iztukšošanās aizsardzību. Tiek atbalstītas Sanyo Burn-Proof, Ricoh Just-Link un līdzīgas tehnoloģijas.

en: When you are satisfied with the tracks and the order you set for writing (use drag'n'drop to reorder them), click here to transfer the selection to the write menu.
lv: Spiediet šeit, ja celiņu ieraksta kārtība ir gatava (izmantojiet Drag'n'Drop, lai izmainītu to kārtību). Jūs pāriesiet uz ieraksta izvēlni.

en: Write CD
lv: Rakstīt CD

en: Write CD in Disk-At-Once mode. This will create an exact copy without any pauses between tracks. Currently doesn't work with all supported writers.
lv: Ierakstīt disku Disk-At-Once režīmā. Tas izveido tiešu kopiju bez pauzēm starp celiņiem. Pašlaik darbojas ne ar visām diskus rakstošajām ierīcēm.

en: Write CD in RAW writing mode. It will write with 2352 byte sectors plus 16 bytes of P-Q subchannel data resulting in a sector size of 2368 bytes. If a recorder does not support raw96r, this is the preferred raw writing mode. It does not allow to write CD-Text but it is the only raw writing mode in cheap CD writers. As these cheap writers in most cases do not support DAO mode. (For expert usage only!)
lv: Ierakstīt kompakt-disku RAW režīmā. Dati tiek ierakstīti kā 2352 baiti sektorā, plus 16 baiti P-Q subkanālā - tādējādi sektora izmērs ir 2368 baiti. Ja ierīce neatbalsta raw96r, tad šis ir ieteicamais ieraksta režīms. Nevar ieraksīt CD-Text, tomēr šis ir vienīgais lieraksta veids lētajām ierīcēm. Šīs ierīces lielākajā daļā gadījumu neatbalsta DAO režīmu. (Tikai ekspertiem).

en: Write CD in RAW writing mode. It will write with 2352 byte sectors plus 96 bytes of packed P-W subchannel data resulting in a sector size of 2448 bytes. This is the less preferred raw writing mode as only a few recordes support it. (For expert usage only!)
lv: Ieraksīt kompakt-disku RAW režīmā. Dati tiek ieraksīti kā 2352 baiti sektorā plus papildus iepakoti 96 baiti P-W subkanālā - tadējādi 2448 baiti. Mazāk vēlams ieraksta režīms, tā kā tikai daži rakstītāji to atbalsta. (Tikai ekspertiem)

en: Write CD in RAW writing mode. It will write with 2352 byte sectors plus 96 bytes of raw P-W subchannel data resulting in a sector size of 2448 bytes. This is the preferred raw writing mode as it gives best control over the CD writing process. (For expert usage only!)
lv: Ieraksīt kompakt-disku RAW režīmā. Dati tiek ieraksīti kā 2352 baiti sektorā plus papildus 96 baiti P-W subkanālā - tādējādi sektora izmērs sanāk 2448. Ieteicamais režīms, tā kā nodrošina pilnīgu kontroli pār ieraksta procesu. (Tikai ekspertiem)

en: Write CD in Track-At-Once mode, but eliminates the 2 second pause. So this looks very much like a DAO-CD, but only works for some TEAC/Traxdata-writers.
lv: Ieraksta kompakt-disku Track-At-Once režīmā, bet bez 2 sekunžu pauzēm. Šis režīms ir līdzīgs Disk-At-Once, bet ir iespējams tikai dažām TEAC/ Traxdata ierīcēm.

en: Write CD in Track-At-Once mode. Generates a 2 second pause between each track, but is supported on all writers.
lv: Ierakstīt kompakt - disku Track-At-Once režīmā, starp celiņiem tiek izveidotas 2 sekunžu pauzes, šo režīmu atbalsta visas ierīces.

en: Write CD-Text
lv: Rakstīt CD-Text

en: Write Device:
lv: Rakstīšanas Iekārta:

en: Write Mode:
lv: Rakstīšanas režīms:

en: Write Tracks
lv: Rakstīt Celiņus

en: Write all selected track to a CD-R/RW.
lv: Rakstīt visus izvēlētos celiņus CD-R/RW.

en: Write parameters
lv: Rakstīšanas parametri

en: Write session on-the-fly
lv: Rakstīt sesiju on-the-fly

en: Write the CD in such a way, that it is possible to append further data (in a new session) at a later time. Please note that for the first session you need 22 MB extra space on the CD-R/RW and all additional sessions take 13 MB extra each.
lv: Ierakstīt kompakt-disku ar iespēju vēlāk pievienot datus (jaunajā sesijā). Ielāgojiet, ka pirmajai sesijai ir nepieciešami 22 MB vietas uz CD-R/RW, bet priekš katras nākamās sesijas vēl 13 MB.

en: Write tracks
lv: Rakstīt celiņus

en: Write-Error:
lv: Rakstīšanas Kļūda:

en: Writes CD-Text information to the CD-R/RW when your CD Writer is supporting it. This usually works only when writing in DAO or raw96r mode.
lv: Rakstīt CD-Text, CD-R/RW matricā, ja rakstītājs atbalsta šo ierakstu. Parasti darbojas kad disks tiek ierakstīts Disk-At-Once vai raw96r režīmos.

en: Writes all tracks specified by the TOC file to a CD.
lv: Rakstīt visus TOC failam atbilstošos celiņus uz CD.

en: Writes any tracks from your harddrive in an arbitrary order to a CD-R/RW.
lv: Rakstīt jebkurus celiņus no cietā diska uz CD-R/RW noteiktā kārtībā.

en: Writes tracks to a CD-R/RW. Will read the tracks from the harddrive or copies them on-the-fly from a CD in a CD-Reader.
lv: Raksta celiņus CD-R/RW. Programma lasa celiņus no cietā diska vai kopē tos on the fly no citas CD lasītāja ierīces.

en: Writing %d/%d:
lv: Ierakstās %d/%d:

en: Writing aborted...
lv: Rakstīšana pārtraukta...

en: Writing audio track %d/%d [%s]
lv: Rakstu audio celiņu %d/%d [%s]

en: Writing data track %d/%d [%s]
lv: Rakstu datu celiņu %d/%d [%s]

en: Yes
lv: Jā

en: You are going to try to add data to a multi session-CD
    without having multi session writing enabled.
    This can result in an unreadable CD.
lv: Jūs taisaties pievienot datus multisesiju diskam, kamēr
    multisesijas opcija nav uzstādīta.
    Var sanākt nelasāms CD.

en: You are trying to write a multi session image
    without having multi session enabled.
    This can result in an unreadable CD.
lv: Jūs cenšaties ierakstīt multisesijas disku,
    kamēr multisesija nav ieslēgta. Šādi var
    sanākt nelasāms disks.

en: You are trying to write a session to a multi session CD,
    where the current sessions do not match.
    This can result in an unreadable CD.
lv: Jūs cenšaties ierakstīt sesiju multisesijas diskā, 
    tomēr sesijas tajā nesakrīt.
    Tas var izraisīt nelasāmu disku.

en: You don't have permission to read all the track-files or
    the tracks are not regular files on the hard drive.
lv: Jums nav pieejas lasīt visus celiņu-falus, vai arī
    faili nav pilnīgi.

en: You have decided to create a multi session CD.
    Should X-CD-Roast create an image for a first
    session, or an image for an additional session?
    
    If you want to create an additional session, load
    now the CD-R/RW to append to in your CD-Writer
    before continuing.
lv: Jūs esat izlēmis radīt multisesiju CD.
    Vai programmai radīt veidolu priekš
    pirmās sesijas vai veidolu papildus sesijai?
    
    Ja vēlaties radīt papildus sesiju, tad pirms
    turpināt ielieciet CD-R/RW disku.

en: You have to enable Rock Ridge in the ISO9660-Options
    in order to write a multi session CD.
lv: Vajag izvēlēties Rock Ridge, ISO9660 opcijās,
    lai ierakstītu multisesiju CD.

en: You really want to create a Data CD with one big ISO file on it?
    To burn an ISO file as CD-image use the "Write Tracks" menu
    instead.
lv: Jūs tiešām vēlaties radīt Datu CD ar vienu lielu ISO failu uz tā?
    Lai ierakstītu ISO failu kā CD veidolu izmantojiet "Rakstīt Celiņus"
    izvēlni.

en: You really want to create a Data CD with only .wav files on it?
    To create an Audio CD you use the "Write Tracks" menu
    instead of mastering a CD here.
lv: Jūs tiešām vēlaties radīt Datu CD ar tikai .wav failiem uz tā?
    Lai radītu Audio CD Izmantojiet "Rakstīt Celiņus" izvēlni
    nevis meistarot CD šeit.

en: Your CD-Writer did not accept the CUE sheet needed for
    DAO writing. This could mean that cdrecord does not support DAO
    with your writer. Select TAO mode and try again.
lv: Jūsu CD rakstītājs neatbalsta CUE ierakstam DAO režīmā.
    Tas nozīmē, ka cdrecord neatbalsta DAO Jūsu ierīcei.
    Izvēlieties TAO režīmu un mēģiniet vēlreiz.

en: Your boot image file is not valid. It must
    have a size of either 1200, 1440 or 2880 kB.
lv: Jūsu sāknes veidola fails nav precīzs. Tam jābūt
    vai nu 1200, vai 1440, vai 2800 kB.

en: Your boot image file seems not to be included
    on the CD you are going to master. Make sure to
    add its path to the master directories.
lv: Jūsu sāknes veidola fails nav pievients
    diskam kuru Jūs taisaties meistarot Esiet
    pārliecināts, ka pievienojāt ceļu mestarošanas katalogiem.

en: audio track
lv: audio celiņš

en: biggest available block of that:
lv: Lielākais pieejamais bloks:

en: blank a track
lv: dzēst celiņu

en: blank a track tail
lv: dzēst celiņa beigas

en: blank last session
lv: dzēst pēdējo sesiju

en: blank the entire disk
lv: pilnībā notīrīt disku

en: cdrecord-ProDVD terminated.
    
    Most likely because you have entered
    an invalid key. Please check if it is correct.
lv: cdrecord-ProDVD darbība pārtraukta.
    
    Parasti tas ir tāpēc, ka Jūs esat ievadījis
    nepareizu atslēgu. Lūdzu pārbaudiet vai tā ir pareiza.

en: data track
lv: datu celiņš

en: minimally blank the entire disk (PMA, TOC, pregap)
lv: minimāli dzēst visa diska saturu (PMA, TOC, pregap)

en: unclose last session
lv: atvērt pēdējo sesiju
