gtk+ - en to ne translation catalogue (1017 entries)

en: A GdkImage to display
ne: एउटा जिडिके चित्र देखाउनको लागि

en: A GdkPixbuf to display
ne: एउटा जिडिके पिक्सबफ देखाउनको लागि

en: A GdkPixmap to display
ne: एउटा जिडिके पिक्सम्याप देखाउनको लागि

en: A GtkPackType indicating whether the child is packed with reference to the start or end of the parent
ne:  जीटीके बँधाइको प्रकारले के देखाउँछ भने जब उपशाखा बन्द गरिन्छ संदर्भसँग मूल कम्प्युटर सुरू वा बन्द हुन्छ

en: A column in the data source model to get the strings from
ne: सूत्रबाट प्राप्त हुने डाटास्रोत ढाँचामा एउटा स्तम्भ

en: A list of style attributes to apply to the text of the label
ne: छापको पाठमा प्रयोग गर्ने शैली गुणको सूची

en: A list of style attributes to apply to the text of the renderer
ne: भाषान्तरकको पाठ प्रयोग गर्न शैली विशेषताहरूको सूची

en: A name for the action group.
ne: कार्य समूहको लागि एउटा नाम

en: A number between 0.0 and 1.0 specifying the horizontal alignment of the text in the progress widget
ne: ०.० र १.० का बीचमा प्रगति औजारमा  पाठको समतलीय पंक्तिबद्धताका लागि एउटा संख्या

en: A number between 0.0 and 1.0 specifying the vertical alignment of the text in the progress widget
ne: ०.० र १.० का बीचमा प्रगति औजारमा  पाठको उर्ध्वतलीय पंक्तिबद्धताका लागि एउटा संख्या

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
ne: पिक्सबफको पिक्सेल तथ्याङ्कलाई एउटा सङ्केतक

en: A shorter label that may be used on toolbar buttons.
ne: अरुभन्दा सानो लेवल जुन कि चित्राङ्कित शीर्षरेखा बटनमा प्रयोग हुन सक्छ

en: A string with _ characters in positions correspond to characters in the text to underline
ne: समरूपी वर्णको पाठमा कचका लागि स्थितिमा वर्णसँगको सूत्र

en: A title that may be displayed by the window manager when this menu is torn-off
ne: यो मेनु बन्द हुँदा विण्डो प्रवन्धकले देखाउन सक्ने शीर्षक

en: A tooltip for this action.
ne: यो कार्यक लागि औजारटिप

en: A unique name for the action.
ne: कार्यका लागि अनौठो नाम

en: A widget to display in place of the usual expander label
ne: साधारण वृद्धिकारक छापको स्थानमा देखाइने एउटा औजार

en: A widget to display in place of the usual frame label
ne: सामान्य खाका छापको स्थानमा देखाइने औजार

en: Above child
ne: केटाकेटि माथि

en: Accelerator Closure
ne: द्रुतसञ्चालकलाई बन्दगर्ने

en: Accelerator Widget
ne: द्रुतसञ्चालक औजार

en: Accept focus
ne: फोकस स्वीकार्य

en: Accepts tab
ne: ट्याब स्वीकृत

en: Action
ne: कार्य

en: Action Group
ne: कार्य समूह

en: Action area border
ne: कार्य सीमाना क्षेत्र

en: Activatable
ne: सक्रिय भएको अवस्था

en: Activates default
ne: पूर्वनिर्धारित सक्रियहरु

en: Active
ne: सक्रिय

en: Active item
ne: सक्रिय आइटम

en: Activity Blocks
ne: क्रियाकलाप खण्डहरू

en: Activity Step
ne: क्रियाकलाप तह

en: Activity mode
ne: क्रियाकलाप मोड

en: Add tearoffs to menus
ne: मेनुमा च्यात्ने क्षमता थप्नुस्

en: Adjustment
ne: मिलान

en: Alignment
ne: अवस्था

en: Allow Grow
ne: उत्पादन गर्ने अनुमति दिनु

en: Allow Rules
ne: नियमहरूको अनुमति

en: Allow Shrink
ne: संकुचित गर्ने अनुमति दिनु

en: Allow drawing of alternating color rows
ne: वैकल्पिक रङ्गपंक्ति खिच्ने अनुमति

en: Allow empty
ne: खालि गर्ने अनुमति

en: Always enable arrows
ne: संधै वाँणहरु सक्षम छन्

en: Amount of border space between the menubar shadow and the menu items
ne: सूचीबारको छांया र सूची आइटम को बीचमा सीमारेखाको ठाँउ

en: Amount of border space between the toolbar shadow and the buttons
ne: औजारबार छायाँ र बटनहरूका बीचको सीमाको खालीठाउँको मात्रा

en: Amount to increase child's size on either side
ne: कुनै छेउमा शाखाको आकार बढाउनलाई मूल्य

en: Amount to increase child's size on the top and bottom
ne:  माथि र तल शाखाको आकार बढाउनलाई मूल्य

en: Amount to indent the paragraph, in pixels
ne: पिक्सलहरुभित्र अनुच्छेदको हरफ मिलाउनलाई मात्रा

en: An XML string describing the merged UI
ne: एकीकृत युआईको व्याख्या गर्ने एक्सएमएल सूत्र

en: Animation
ne: रङ्गचित्राङकन

en: Appearance of the frame border
ne: खाका किनाराको उपस्थिति

en: Appearance of the shadow surrounding the arrow
ne: बाँण चिन्हको वरिपरि छाँयाको उपस्थिति

en: Appearance of the shadow that surrounds the container
ne: कन्टेनरको वरिपरि देखिने छायाँको उपस्थिति

en: Appears as list
ne: सूची जस्तो देखाउनु

en: Application paintable
ne: रङ्गाउन योग्य अनुप्रयोग

en: Application supplied widget for custom previews.
ne: प्रचलित पूर्वदृश्यका लागि अनुप्रयोगले आपूर्ति गरेको औजार

en: Application supplied widget for extra options.
ne: अतिरिक्त विकल्पका लागि आपुर्ति गरिएको अनुप्रयोग औजार

en: Arrow X Displacement
ne: बाँण एक्स स्थानान्तर

en: Arrow Y Displacement
ne: बाँण वाई स्थानान्तर

en: Arrow direction
ne: बाँणचिन्ह द्वारा दिइएको निर्देशन

en: Arrow shadow
ne: बाँण चिन्हको छाँया

en: Aspect ratio if obey_child is FALSE
ne:  आज्ञाकारी_उपशाखा झुठो छ भने अनुपातको आशा गरिन्छ

en: Aspect ratio with which to draw insertion cursor
ne: इन्सर्सन कर्सर खिच्नका लागि अनुपातको आशा

en: Attributes
ne: बिषेषताहरु

en: Background color
ne: पृष्ठभूमिको रङ्ग

en: Background color as a (possibly unallocated) GdkColor
ne: जीडीके रङ्गका रूपमा पृष्टभूमि रङ्ग (संभवतः नछुट्याइएको)

en: Background color as a GdkColor
ne: जिडिके रङ्ग जस्तो पृष्ठभूमिको रङ्ग

en: Background color as a string
ne: सूत्र जस्तो पृष्ठभूमिको रङ्ग

en: Background color name
ne: पृष्ठभूमिको रङ्गको नाम

en: Background full height
ne: पृष्ठभूमि पूर्ण उचाइ

en: Background full height set
ne: पृष्ठभूमिको पूर्ण उचाइ मिल्यो

en: Background set
ne: पृष्ठभूमि मिलाउ

en: Background stipple mask
ne: पृष्ठभूमि स्टिपल मुकुण्डो

en: Background stipple set
ne: विन्दुचित्र समूहको पृष्टभूमि

en: Backward stepper
ne: पश्चगामी खुड्किला

en: Bar style
ne: बार शैली

en: Bitmap to use as a mask when drawing the text background
ne: जब पाठको पृष्ठभूमि नक्शाङ्कन गरिदा मुकुण्डो जस्तो प्रयोग गर्नलाई बिटको नक्शा

en: Bitmap to use as a mask when drawing the text foreground
ne: जब पाठको अघिल्तिर नक्शाङ्कन गरिदा मुकुण्डो जस्तो प्रयोग गर्नलाई बिटको नक्शा

en: Bits per Sample
ne: प्रति नमुनाका टुक्राहरु

en: Border relief
ne: राहत सीमाना

en: Border width
ne: सीमाना चौडाई

en: Bottom Attach
ne: तल सम्लग्न

en: Bottom Padding
ne: तलको गद्दा

en: Bottom attachment
ne: तल्लो संलग्नता

en: Buffer
ne: अस्थायी स्मृति

en: Button relief
ne:  बटन सहयोगी

en: Button spacing
ne: बटन स्थान

en: Can be used to add a new child to the container
ne: कन्टेनरमा  बाहिरपटटि नयाँ उपशाखा जोड्न सकिन्छ

en: Can change accelerators
ne: द्रुतसञ्चालकहरु परिवर्तन गर्न सकिन्छ

en: Can default
ne: पूर्वनिर्धारित हुनसक्छ

en: Can focus
ne: संकेन्द्रविन्दु हुनसक्छ

en: Case sensitive
ne: संबेदनसिल अवस्था

en: Cell background color
ne: कोठाको पृष्ठभूमिको रङ्ग

en: Cell background color as a GdkColor
ne: एउटा जिडिके रङ्ग जस्तो कोठाको पृष्ठभूमिको रङ्ग

en: Cell background color as a string
ne:  एउटा सूत्र जस्तो कोठाको पृष्ठभूमिको रङ्ग

en: Cell background color name
ne: कोठाको पृष्ठभूमिको रङ्गको नाम

en: Cell background set
ne: कोठाको पृष्ठभूमि मिलाउ

en: Child
ne: शाखा

en: Child X Displacement
ne: एक्स शाखा स्थानान्तर

en: Child Y Displacement
ne: वाइ शाखा स्थानान्तर

en: Child internal height padding
ne: शाखाको भित्रि उचाइ गद्दा

en: Child internal width padding
ne: शाखाको आन्तरिक चौडा गद्दा

en: Child widget to appear next to the menu text
ne: अर्को मेनुपाठमा देखाउनलाई दोस्रोतहको औजार

en: Clickable
ne: क्लिक गर्न योग्य

en: Climb Rate
ne: आरोहण दर

en: Color to use for even rows
ne: जोर पंक्तिमा प्रयो हुने रङ्ग

en: Color to use for odd rows
ne: विजोर पंक्तिका लागि प्रयोग हुने रङ्ग

en: Color with which to draw error-indication underlines
ne: गल्ती सूचक कच खिच्नलाई रङ्ग

en: Color with which to draw insertion cursor
ne: इन्सर्सन कर्सर खिच्ने रङ्ग

en: Color with which to draw the secondary insertion cursor when editing mixed right-to-left and left-to-right text
ne: दायाँबाट बायाँ र बायाँबाट दायाँको पाठ सम्पादन गर्न द्वितीयक इन्सर्सन कर्सर खिच्ने रङ्ग

en: Colorspace
ne: रङ्ग भर्ने स्थान

en: Column gets share of extra width allocated to the widget
ne: औजार छुट्याउने क्रममा स्तम्भले अतिरिक्त चौडाई प्राप्त गर्छ

en: Column headers respond to click events
ne: स्तम्भ शक्षर्षकले घटकमा क्लिक गर्न अनुमति दिन्छ

en: Column is user-resizable
ne: स्तम्भ प्रयोगकर्ताले पुनराकृतिक गर्नसक्ने खालको छ

en: Column spacing
ne: स्तम्भ स्पेसिङ

en: Column span column
ne: स्तम्भ र स्तम्भको दुरि

en: Columns
ne: स्तम्भहरु

en: ComboBox model
ne: प्रणालिगत ठूलो बाकस

en: Completion Model
ne: प्रणालीगत निचोड

en: Composite child
ne: संमिश्रित शाखा

en: Content area border
ne: विषयवस्तुको सीमाना क्षेत्र

en: Create the same proxies as a radio action
ne: अनुपात कार्यका रूपमा उस्तै प्रतिनिधिको निर्माण गर्नुस्

en: Current Alpha
ne: विद्यमान अल्फा

en: Current Color
ne: विद्यमान रङ्ग

en: Current fixed width of the column
ne: स्तम्भको हालको चौडाई

en: Current width of the column
ne: स्तम्भको हालको चौडाई

en: Cursor Blink
ne: करसर झिमझिम

en: Cursor Blink Time
ne: करसर झिमझिम गर्ने समय

en: Cursor Position
ne: करसरको अवस्था

en: Cursor Visible
ne: कर्सर देखिने

en: Cursor color
ne: कर्सर रङ्ग

en: Cursor line aspect ratio
ne: कर्सर लाईनको आशा गरिएको अनुपात

en: Curve type
ne: घुमाउरो प्रकार

en: Custom palette
ne: रङ्गदानि प्रथा

en: Custom tabs for this text
ne: यो पाठको लागि प्रचलित ट्याबहरु

en: Dash pattern used to draw the focus indicator
ne: संकेन्द्रविन्दु सूचक खिच्नका लागि प्रयोग हुने धर्साको नमुना

en: Day
ne: दिन

en: Decorated
ne: अलंकृत

en: Default Display
ne: पूर्वनिर्धारित प्रदर्शन

en: Default Height
ne: पूर्वनिर्धारित उचाई

en: Default Outside Spacing
ne: पूर्वनिर्धारित बाहिरपट्टिको ठाँउ

en: Default Spacing
ne: पूर्वनिर्धारित स्पेसिङ्ग:

en: Default Width
ne: पूर्वनिर्धारित चौडाइ

en: Default file chooser backend
ne: पूर्वनिर्धारित लेखपत्र छनौटकर्ताको मेरुदण्ड

en: Delay before drop down menus appear
ne: तल झर्ने सूचीहरु आउनु भन्दा पहिले ढीलो

en: Delay before hiding a submenu
ne: सहायक सूचीहरु लुक्नुअघि ढीलो

en: Delay before submenus appear
ne: सहायक सूचीहरु आउनु अघि ढीलो

en: Delay before the submenus of a menu bar appear
ne:  सूचीबारको उपसूचीहरु आउनु भन्दा पहिले ढीलो

en: Deprecated property, use shadow_type instead
ne: छायाँ प्रकारका सट्टामा प्रयोग गरिने असहमत विशेषता

en: Destroy with Parent
ne: आधारसँग नस्ट गर्नु

en: Detail
ne: वर्णन

en: Determines how the shadowed box around the viewport is drawn
ne: आँखिझ्यालको वरिपरि छायाँ परेको बाकस कसरी खिचियो भनेर पत्तालाग्नु

en: Digits
ne: संख्याहरु

en: Discrete Blocks
ne: खण्डहरू अलग गर्नुस्

en: Display a second backward arrow button on the opposite end of the scrollbar
ne: स्क्रोलबारको दुवै किनारामा देखाउन दोस्रो पश्चगामी तीर बटन

en: Display a second backward arrow button on the opposite end of the tab area
ne: ट्याब क्षेत्रको दुवै किनारामा देखाउन दोस्रो पश्चगामी तीर बटन

en: Display a second forward arrow button on the opposite end of the tab area
ne: ट्याब क्षेत्रको दुवै किनारामा देखाउन दोस्रो अग्रगामी तीर बटन

en: Display a secondary forward arrow button on the opposite end of the scrollbar
ne: स्क्रोलबारको दुवै किनारामा देखाउन दोस्रो पश्चगामी तीर बटन

en: Display the cell
ne: कोठा देखाऊ

en: Display the standard backward arrow button
ne: मानक पश्चगामी तीर बटन देखाऊ

en: Display the standard forward arrow button
ne: मानक अग्रगामी तीर बटन देखाऊ

en: Don't change slider size, just lock it to the minimum length
ne: चिप्ल्याउनेको आकार परिवर्तन नगर, मात्र थोरै लम्बाइमा यसलाई बन्द गर

en: Double Click Distance
ne: दुईचोटी दबाउने दुरी

en: Double Click Time
ne: दुईचिटि दबाउने समय

en: Drag threshold
ne: रेखाङ्कन थालनीबिन्दु

en: Draw
ne: रेखाङ्कन गर

en: Draw Indicator
ne: सूचकलाई खिच/तान

en: Draw Value
ne: मानको नक्शांकन

en: Draw as radio menu item
ne: रेडियो सूचीको आइटम रेखाङ्कन गर

en: Draw the toggle button as a radio button
ne: रेडियो बटन जस्तो एकबाट अर्कोमा फड्कने बटन बनाउ

en: Editability set
ne: सम्पाद्य मिलाउ

en: Editable
ne: संपादनगर्न योग्य

en: Editable mode of the CellRenderer
ne: शेलरेन्डररको सम्पादनयोग्य शैली

en: Enable Popup
ne: तुरुन्तै हेर्न सक्षम

en: Enable Search
ne: खोज सक्रिय पार

en: Enable arrow keys
ne: वाँण चिन्हहरु सक्षम छन्

en: Error underline color
ne: कच रङ्गमा गल्ती

en: Even Row Color
ne: जोर पंक्तिको रङ्ग

en: Events
ne: घटनाहरू

en: Expand
ne: ठूलो बनाउनु

en: Expanded
ne: बढाइएको

en: Expander Column
ne: विस्तारित स्तम्भ

en: Expander Size
ne: वृद्धिकारक आकार

en: Extension events
ne: विस्तारित घटनाहरु

en: Extra space at the top and bottom of the menu
ne: सूचीको माथि र तल पट्टी अतिरिक्त ठाँउ

en: Extra space to add for CAN_DEFAULT buttons
ne: क्यान_पूर्वनिर्धारित बटनहरुका लागि अतिरिक्त ठाँउ थप

en: Extra space to add for CAN_DEFAULT buttons that is always drawn outside the border
ne: क्यान_पूर्वनिर्धारित बटनहरुका लागि अतिरिक्त ठाँउ थप जसले सँधै सीमारेखाको बाहिर रेखाङ्कित गर्छ

en: Extra space to put between the child and its left and right neighbors, in pixels
ne: पिक्सल भित्र शाखा र यसको देब्रे र दाहिने दुबै छेउको बीचमा राख्नलाई अतिरिक्त ठाउँ

en: Extra space to put between the child and its neighbors, in pixels
ne: पिक्सलभित्र शाखाहरु र यसका छिमेकीहरुको बीचमा राख्नलाई अतिरिक्त ठाउँ

en: Extra widget
ne: अतिरिक्त औजार

en: FALSE displays the "invisible char" instead of the actual text (password mode)
ne: गलतले वास्तविक पाठको सट्टा "अदृश्य वर्ण"देखाउँछ (प्रवेशचिन्ह मोड)

en: FALSE removes outside bevel from entry
ne: गलतले प्रविष्टिबाट मापकयन्त्रलाई बाहिर हटाउँछ

en: File System Backend
ne: लेखपत्र पद्दतिको मेरुदण्ड

en: Filename
ne: फाइलनाम

en: Filename to load and display
ne: लेखपत्र लोडगर र देखाऊ

en: Fill
ne: भर

en: Filter
ne: छनौट गर्नु

en: Fixed Height Mode
ne: निश्चित उचाइको मोड

en: Fixed Width
ne: निश्चित गरिएको चौडाई

en: Fixed slider size
ne: निश्चित गरिएको चिप्ल्याउनेको आकार

en: Focus in Toplevel
ne: उच्च तहमा संकेन्द्रित

en: Focus line dash pattern
ne: धर्सा नमुनाको संकेन्द्रविन्दु लाईन

en: Focus linewidth
ne: चौडाइलाईनको संकेन्द्र

en: Focus on click
ne: थिच्नेमा फोकस गर

en: Focus padding
ne: रिक्तस्थान पूर्तिका लागि संकेन्द्रित विन्दु

en: Font
ne: वर्ण

en: Font Name
ne: वर्णको नाम

en: Font description as a PangoFontDescription struct
ne: प्याङ्गो वर्ण विवरणको संरचना जस्तो वर्ण विवरण

en: Font description as a string
ne: सूत्र जस्तो वर्ण वर्णन

en: Font description as a string, e.g. "Sans Italic 12"
ne: सूत्र जस्तो वर्ण बर्णन ,  "सान्स इटालिक १२"

en: Font family
ne: वर्ण परिवार

en: Font family set
ne: वर्णको परिवार मिलाउ

en: Font name
ne: वर्णको नाम

en: Font points
ne: वर्णका बिन्दुहरु

en: Font scale
ne: वर्णको नाप

en: Font scale set
ne: वर्णको नाप मिलाउ

en: Font scaling factor
ne: वर्ण नाप्ने आधार

en: Font size
ne: वर्णको आकार

en: Font size as a scale factor relative to the default font size. This properly adapts to theme changes etc. so is recommended. Pango predefines some scales such as PANGO_SCALE_X_LARGE
ne: पूर्वनिर्धारित वर्ण आकारका रूपमा तत्व मापन सम्बन्धी वर्णको आकार । यो विशेषताले ती वर्णहरूको परिवर्तन आदिलाई ग्रहण गर्ने हुनाले सिफारिस गरिन्छ  । प्याङ्गोले केही मापनलाई प्याङ्गो_मापन_एक्स_ठूलोको रूपमा पूर्वपरिभाषित गर्छ

en: Font size in Pango units
ne: प्याङ्गो समूहभित्र वर्णको आकार

en: Font size in points
ne: बिन्दुहरुमा वर्णको आकार

en: Font size set
ne: वर्णको आकार मिलाउ

en: Font stretch
ne: वर्ण तन्काउनु

en: Font stretch as a PangoStretch, e.g. PANGO_STRETCH_CONDENSED
ne: प्याङ्गो तन्काइ जस्तो वर्ण तन्काइ ,

en: Font stretch set
ne: वर्णको फैलावट मिलाउ

en: Font style
ne: वर्णको शैली

en: Font style as a PangoStyle, e.g. PANGO_STYLE_ITALIC
ne: पाङ्गो शैली जस्तो वर्ण शैली , उदाहरण पाङ्गो _शैली_ इटालिक

en: Font style set
ne: वर्णको शैली मिलाउ

en: Font variant
ne: वर्णको विविधता

en: Font variant as a PangoVariant, e.g. PANGO_VARIANT_SMALL_CAPS
ne: प्याङ्गोविविधता जस्तो वर्ण विविधता , उदाहरण प्याङ्गो_विविधता_सानो_क्याप्स

en: Font variant set
ne: वर्णको विविधता मिलाउ

en: Font weight
ne: वर्णको भार

en: Font weight as an integer, see predefined values in PangoWeight; for example, PANGO_WEIGHT_BOLD
ne: पूर्णाङ्कका रूपमा वर्णको भार । उदाहरणका लागि प्याङ्गो_भार_गाढा; प्याङ्गो भारमा पूर्व परिभाषित मान

en: Font weight set
ne: वर्णको भार मिलाउ

en: Force aspect ratio to match that of the frame's child
ne: खाकाको शाखाको अनुपात मिलान गर्ने बलको दृष्टिकोण

en: Foreground color
ne: दृष्य जगतको रङ्ग

en: Foreground color as a (possibly unallocated) GdkColor
ne: जिडिके रङ्ग जस्तो अघिल्तिरको रङ्ग

en: Foreground color as a GdkColor
ne: जिडिके रङ्ग जस्तो दृष्य जगतको रङ्ग

en: Foreground color as a string
ne: सूत्र जस्तो दृष्य जगतको रङ्ग

en: Foreground color name
ne: दृष्य जगतको रङ्गकोनाम

en: Foreground set
ne: दृष्य जगत मिलाउ

en: Foreground stipple mask
ne: अघिल्तिर स्टिपल मुकुण्डो

en: Foreground stipple set
ne: विन्दुचित्र समूहको अग्रभूमि

en: Forward stepper
ne: अग्रगामी खुड्किला

en: Fraction
ne: भागबण्डा

en: Frame shadow
ne: खाकाको छाँया

en: GdkPixbufAnimation to display
ne: जिडिके पिक्सबफ चित्राङ्कन देखाउनलाई

en: Gravity
ne: गुरुत्व

en: Group
ne: समूह

en: Handle Size
ne: आकार संचालन गर्नु

en: Handle position
ne: स्थिति सम्हाल्सनुस्

en: Has Alpha
ne: अल्फासँग छ

en: Has Frame
ne: खाका सँग

en: Has Opacity Control
ne: अपारदर्सि नियन्त्रण सँग छ

en: Has Resize Grip
ne: डोरीको पुनराकृति सँग

en: Has default
ne: पूर्वनिर्धारित छ

en: Has focus
ne: संकेन्द्रविन्दु छ

en: Has palette
ne: रङ्गदानिसँग छ

en: Has separator
ne: विभाजकसँग

en: Headers Clickable
ne: शीर्षक क्लिकगर्न योग्य छ

en: Height
ne: उचाई

en: Height request
ne: उचाइ अनुरोध

en: Hide if empty
ne: यदि खालि भए लुकाउ

en: Hint to help the desktop environment understand what kind of window this is and how to treat it.
ne: यो कस्तो किसिमको विण्डो हो यसलाई कसरी प्रयोगमा ल्याउने भन्ने डेस्कटप वातावरण बुझनका लागि सहयोगी इसारा

en: Homogeneous
ne: उस्तै प्रकारको

en: Homogenous
ne: होमोजेनियस

en: Horizontal Adjustment
ne: क्षितिजीय मिलान

en: Horizontal Adjustment for the widget
ne: औजारका लागि समतलीय मिलान

en: Horizontal Alignment
ne: क्षितिजीय पंक्तिबद्ध/

en: Horizontal Offset
ne: क्षितिजीय स्थापित गर्नु

en: Horizontal Scrollbar Policy
ne: क्षितिजीय स्क्रोलबार नीति

en: Horizontal Separator Width
ne: समतलीय विभाजकको चौडाई

en: Horizontal Tab Border
ne: क्षितिजीय ट्याब सीमाना

en: Horizontal adjustment
ne: क्षितिजीय मिलान

en: Horizontal adjustment for the text widget
ne: पाठ औजारका लागि क्षितिजीय मिलान

en: Horizontal alignment
ne: क्षितिजीय स्थिति

en: Horizontal alignment for child
ne: शाखाको लागि क्षितिजीय मिलान

en: Horizontal options
ne: क्षितिजीय विकल्प

en: Horizontal padding
ne: क्षितिजीय गद्दा

en: Horizontal position of child in available space. 0.0 is left aligned, 1.0 is right aligned
ne: उपलब्धहुने ठाउँमा शाखाको क्षितिजीय अवस्था छ । ०.० देब्रे पंक्तिकृत हो , १.० दाहिने पंक्तिकृत हो

en: Horizontal scale
ne: क्षितिजीय नाप

en: Horizontal space between cells.  Must be an even number
ne: कोष्टहरूको बीचमा समतलीय खालीठाउँ जोडी नम्बरको हुनैपर्छ

en: How far in the x direction to move the arrow when the button is depressed
ne: जब बटन दबाइन्छ तीर एक्स दिशाको कति टाढा हटाउने

en: How far in the x direction to move the child when the button is depressed
ne:  जब बटन दबाइन्छ उपशाखा एक्स दिशाको कति टाढा हटाउने

en: How far in the y direction to move the arrow when the button is depressed
ne: जब बटन दबाइन्छ तीर वाई दिशाको कति टाढा हटाउने

en: How far in the y direction to move the child when the button is depressed
ne: जब बटन दबाइन्छ उपशाखा वाई दिशाको कति टाढा हटाउने

en: How the range should be updated on the screen
ne: पर्दामा दायरा कसरी सुधार गरिन्छ

en: How to draw the input method preedit string
ne: कसरी पूर्वसंपाद्य सूत्रमा प्रवेश प्रकृया रेखाङ्कन गर्ने

en: How to draw the input method statusbar
ne: कसरी तहरेखामा प्रवेश प्रकृया रेखाङ्कन गर्ने

en: How to draw the toolbar
ne: औजारबार कसरी खिच्ने

en: How to layout the buttons in the box. Possible values are default, spread, edge, start and end
ne: बाकसमा बटन कसरी बिच्छ्याउने हो । संभावित मानहरू पूर्वनिर्धारित, विस्तारित, किनार, सुरू र अन्त्य हुन्

en: IM Preedit style
ne: आइएम पूर्वसंपाद्य शैली

en: IM Status style
ne: आइएम तह शैली

en: Icon
ne: छविचित्र

en: Icon Sizes
ne: छविचित्रको आकार

en: Icon Theme Name
ne: चित्र सोच नाम

en: Icon for this window
ne: यो विण्डोको लागि छविचित्र

en: Icon set
ne: छविचित्र मिलाउ

en: Icon set to display
ne:  देखाउनको लागि छविचित्र स्थपित गर

en: Icon size
ne: छविचित्रको आकार

en: Icon widget
ne: चिन्हरुपि औजार

en: Icon widget to display in the item
ne: आइटममा देखाउने छविचित्र औजार

en: If TRUE the GtkProgress is in activity mode, meaning that it signals something is happening, but not how much of the activity is finished. This is used when you're doing something that you don't know how long it will take
ne: सही छभने जीटीके प्रगति सक्रिय मोडमा हुन्छ । यसले केही कुराको संकेत गरिरहन्छ तर कसरी अन्त्य हुन्छ थाहा छैन ।

en: If TRUE this means the table cells are all the same width/height
ne: ठीकको मतलब तालिकाका कोष्ठकहरू बराबर लम्बाई/चौडाईका छन्

en: If TRUE, a heading is displayed
ne: यदि सत्य हो भने शीर्षक देखाइन्छ

en: If TRUE, day names are displayed
ne: यदि सत्य हो भने दिनका नामहरु देखाइन्छन

en: If TRUE, pressing the right mouse button on the notebook pops up a menu that you can use to go to a page
ne: यदि सत्य हो भने अभ्यास पुस्तिकाको दायाँ माउस बटन थिच्दा मेनु पप-अप गरिन्छ र तपाईँ पन्नाभित्र जान सक्नुहुन्छ

en: If TRUE, scroll arrows are added if there are too many tabs to fit
ne: यदि सत्यहो भने ,यदि त्यहाँ धेरै ट्याबहरु मिलेकाछन् भने बिधुतिय बृतको एरोहरु थपिन्छन

en: If TRUE, the child appears in a secondary group of children, suitable for, e.g., help buttons
ne: ठीक छ भने उपशाखा द्वितीय समूहको शाखाका रूपमा देखिन उपयुक्त सहयोगी बटनहरू

en: If TRUE, the child can be made smaller than its requisition
ne: सत्य हो भने उपशाखाले मागगरिएको भन्दा सानो बनाउनसक्छ

en: If TRUE, the child expands and shrinks along with the paned widget
ne: सही छभने प्यान औजारसँगै उपशाखाको वृद्धि र संकुचन हुन्छ

en: If TRUE, the selected month can not be changed
ne: यदि सत्य हो भने छानिएका महिनाहरु परिवर्तित हुन सक्तैन

en: If TRUE, the widget will receive the default action when it is focused
ne: ठीक छभने यो संकेन्द्रित हुन्छ र औजारले पूर्वनिश्चित कार्य प्राप्त गर्ला

en: If TRUE, the window is modal (other windows are not usable while this one is up)
ne: साँचो हो भने विण्डो उएटा नमुना हो(अरू विण्डोहरू प्रयोग योग्य छैनन्)

en: If TRUE, users can expand the window beyond its minimum size
ne: साँचो हो भने प्रयगकर्ताले न्यूनतम आकारभन्दा फरक आकारमा विण्डोको वृद्धिगर्न सक्छ

en: If TRUE, users can resize the window
ne: यदि सत्यहो भने प्रयोगकर्ताहरु विण्डोको पुनराकृति दिनसक्छन्

en: If TRUE, week numbers are displayed
ne: यदि सत्य हो भने सप्ताहका संख्याहरु देखाइन्छन

en: If an arrow should be shown if the toolbar doesn't fit
ne: औजारबार नमिल्दा तीर देखाउनु छभने

en: If available horizontal space is bigger than needed for the child, how much of it to use for the child. 0.0 means none, 1.0 means all
ne:  यदि उपलब्ध क्षितिजीय ठाउँ शाखाको लागि आबश्यक्ता भन्दा ठूलो छ भने, शाखाको लागि यासको कति प्रयोग हुन्छ् ०।०को अर्थ केहि पनि हुदैन ,१।०को अर्थ सबै

en: If available vertical space is bigger than needed for the child, how much of it to use for the child. 0.0 means none, 1.0 means all
ne:  यदि उपलब्ध उर्ध्व ठाउँ शाखाको लागि आवश्यकता भन्दा ठूलो छ भने, शाखाको लागि यसको कति प्रयोग हुन्छ् ०।०को अर्थ केही पनि हुदैन ,१।०को अर्थ सबै

en: If set, an underline in the label property indicates that the next character should be used for the mnemonic accelerator key in the overflow menu
ne: यदि मिलाईएको छ भने छापकव मुनि कच देखाउँछ र अर्को वर्ण अति बहन मेनुमा द्रूतसञ्चालकको स्मृतिसहायक टीकाको प्रयोगगर्न सकिन्छ

en: If set, an underline in the text indicates the next character should be used for the mnemonic accelerator key
ne: यदि मिलाईएको छ भने द्रूतसञ्चालकको स्मृतिसहायक टीकाको पाठमुनि अर्को वर्ण प्रयोगगर्न सकिन्छ

en: If set, the label is used to pick a stock item instead of being displayed
ne: यदि मिलाईएको छ भने प्रदर्शन हुनुको साटो लेबलले बचत गरिएको चिज झिक्ने गर्छ

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide
ne: जडान गर्नुछ भने, पाठ भेरै फराकिलो भएमा लाईनहरूलाई लपेट्नुस्

en: If the insertion cursor is shown
ne: यदि घुसार्ने कर्सर देखाइन्छ भने

en: If the toggle button is in an "in between" state
ne: टगल बटन "बीचमा" स्थितिक हो भने

en: If the toggle button should be pressed in or not
ne: टगल बटन दबाउनु पर्ने हो कि होइन

en: If the toggle part of the button is displayed
ne: यदि बटनको टगल भाग देखाउनु छभने

en: If this window should be destroyed when the parent is destroyed
ne: तब यो विण्डो नस्ट हुनुपर्छ जब आधार नस्ट हुनेछ

en: Image
ne: चित्र

en: Image widget
ne: चित्र औजार

en: Image/label border
ne: छविचित्र /लेबल सीमाना

en: Inconsistent
ne: परस्परबिरोधि

en: Inconsistent state
ne: परस्परबिरोधि स्थिति

en: Indent
ne: हरफ मिलाउनु

en: Indent Expanders
ne: इण्डेण्ट वृद्धिकारक

en: Indent set
ne: हरफ मिलान

en: Indicator Size
ne: सूचकको आकार

en: Indicator Spacing
ne: स्पेसिङ सूचक

en: Interior Focus
ne: आन्तरिक संकेन्द्रविन्दु

en: Internal padding
ne: आन्तरिक गद्दा

en: Invert direction slider moves to increase range value
ne: उल्टो दिशाको स्लाईडरले दायराको बड्दो मानलाई हटाउँछ

en: Inverted
ne: उल्टाइयो

en: Invisible
ne: अदृश्य

en: Invisible character
ne: अदृश्य वर्ण

en: Invisible set
ne: अदृश्य समूह

en: Is Active
ne: सक्रिय छ

en: Is Expanded
ne: बढाइएको छ

en: Is Expander
ne: वृद्धि कारक छ

en: Is focus
ne: संकेन्द्रविन्दु हो

en: Is important
ne: महत्वपूर्ण छ

en: Is this curve linear, spline interpolated, or free-form
ne: बक्ररेखा रेखीय छ कि क्षेपक भर्ने डोरीजस्तो छ वा स्वतन्त्र रूपको छ

en: Justification
ne: मिलान

en: Justification set
ne: समर्थन  समूह

en: Key Theme Name
ne: कि सोच नाम

en: Keybinding to activate the menu bar
ne: मेनुबारलाई सक्रिय गर्न किबाइन्डिङ्ग

en: Label
ne: लेबल /तह

en: Label widget
ne: लेबल औजार

en: Label xalign
ne: एक्स पंक्तिबद्ध लेबल

en: Label yalign
ne: वाई पंक्तिबद्ध लेबल

en: Language
ne: भाषा

en: Language set
ne: भाषा मिलाउ

en: Largest possible value for the "position" property
ne: "स्थिति" विशेषता"का लागि अधिकतम संभावित मान

en: Layout style
ne: रुपरेखाको शैली

en: Left Attach
ne: बाँया संलग्न

en: Left Margin
ne: बायाँ किनारा

en: Left Padding
ne: बाँया गद्दा

en: Left attachment
ne: देब्रे छेउमा जोडिएको

en: Left margin
ne: देब्रे किनार

en: Left margin set
ne: बायाँ सीमा मिलान

en: Left, right, or center justification
ne: दायाँ, बायाँ वा बीचको मिलान

en: Length of scale's slider
ne: चिप्ल्याउने नापको  लम्बाइ

en: Length of step buttons at ends
ne: अन्त्यमा पाइलाको बटनको लम्बाइ

en: Length of the cursor blink cycle, in milleseconds
ne: मिलिसेकेण्डभित्र करसर झिमझिम गर्ने साइकलको लम्बाइ

en: Line Wrap
ne: लाईन लपेट

en: Line wrap
ne: रेखा लपेट

en: List of icon sizes (gtk-menu=16,16;gtk-button=20,20...
ne: आइकनको आकारहरुको सूची

en: Local Only
ne: स्थानीय मात्र

en: Lower
ne: तल्लो

en: Lower limit of ruler
ne: मापकको तल्लो हद

en: Marked up text to render
ne: रेन्डरलाई मार्कअप पाठ

en: Markup
ne: मार्कअप

en: Mask
ne: मुकुन्डो

en: Mask bitmap to use with GdkImage or GdkPixmap
ne: जीटीके छविचित्र वा जीटीके पिक्सनक्सासँग प्रयोग हुने मुकुण्डोको विटनक्सा

en: Max Size
ne: अधिकतम आकार

en: Maximal Position
ne: अधिकतम स्थिति

en: Maximum Value
ne: अघिकतम मान

en: Maximum Width
ne: अधिकतम चौडाई

en: Maximum X
ne: अधिकतम एक्स

en: Maximum Y
ne: अधिकतममा वाइ

en: Maximum allowed width of the column
ne: स्तम्भको अधिकतम स्वीकृत चौडाई

en: Maximum distance allowed between two clicks for them to be considered a double click (in pixels)
ne: दुई पटक क्लिकका बीचमा अनुमति दिइएको अधिकतम दुरी (पिक्सेलमा)

en: Maximum length
ne:  अधिकतम लम्बाइ

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
ne: यो प्रवेशका लागि अक्षरहरुको धेरै संख्या । धेरै भएन भने शुन्य

en: Maximum possible X value
ne: एक्सको लागि अधिकतम सम्भव मूल्य

en: Maximum possible value for Y
ne: वाइको लागि अधिकतम सम्भव मूल्य

en: Maximum size of the ruler
ne: शासकको अधिकतम आकार

en: Maximum time allowed between two clicks for them to be considered a double click (in milliseconds)
ne: दुई क्लिकका बीचमा लागेको अधिकतम समयकालागि द्वि-क्लिक विचारणीय छ  (मिलिसेकेण्डमा)

en: Menu
ne: सूची

en: Menu bar accelerator
ne: मेनुबार द्रुतसञ्चालक

en: Menu label
ne: सूची लेबल

en: Merged UI definition
ne: युआई परिभाषा विलय गरियो

en: Message Buttons
ne: खबर बटनहरु

en: Message Type
ne: खबर प्रकार

en: Minimal Position
ne: न्यूनतम स्थिति

en: Minimum Key Length
ne: थोरै टीका लम्बाई

en: Minimum Slider Length
ne: चिप्ल्याउनेको सानो आकार

en: Minimum Value
ne: कम्ती मूल्य

en: Minimum Width
ne: न्यूनतम चौडाई

en: Minimum X
ne: कम्तीमा एक्स

en: Minimum Y
ne: कम्तीमा वाइ

en: Minimum allowed width of the column
ne: स्तम्भको न्यूनतम स्वीकृत चौडाई

en: Minimum child height
ne: शाखाको अधिकतम उचाइ

en: Minimum child width
ne: शाखाको न्यूनतम चौडाइ

en: Minimum height of buttons inside the box
ne: बाकसभित्र बटनहरुको न्यूनतम उचाइ

en: Minimum length of scrollbar slider
ne: स्क्रोलबार स्लाईडरको थोरै लम्बाइ

en: Minimum length of the search key in order to look up matches
ne:  तुलनात्मक मिलान हेर्ने क्रममा खोजी टीकाको न्यूनतम लम्बाई

en: Minimum possible value for X
ne: एक्सको लागि थोरै सम्भव मूल्य

en: Minimum possible value for Y
ne: वाइका लागि थोरै सम्भव मूल्य

en: Minimum time the pointer must stay over a menu item before the submenu appear
ne: उपसूची आउनु भन्दा पहिले थोरै समय प्वाइन्टर/कर्ता सूची आइटममाथि बस्नु पर्छ

en: Minimum width of buttons inside the box
ne: बाकसभित्र बटनहरुको न्यूनतम चौडाइ

en: Mnemonic key
ne: एम्नेमोनिक कि

en: Mnemonic widget
ne: एम्नेमोनिक औजार

en: Modal
ne: नमुना

en: Mode
ne: शैली

en: Model column to search through when searching through code
ne: सङ्केतद्वारा खोजीक्रमको मोडेल स्तम्भ

en: Month
ne: महिना

en: Name
ne: नाम

en: Name of default font to use
ne: पूर्वनिर्धारित प्रयोग गरिने वर्णको नाम

en: Name of file system backend to use
ne: लेखपत्र पद्दतिको मेरुदण्डको नाम प्रयोग गरिन्छ

en: Name of icon theme to use
ne: चित्र सोचको नाम प्रयोग गर

en: Name of key theme RC file to load
ne: किको गहनकुराको नाम,लोड हुनलाई आरसि फाइल

en: Name of the GtkFileChooser backend to use by default
ne: जीटीके फाइल चयकको नाम पछाडि पारेर पूर्वनिर्धारित प्रयोग गर्न

en: Name of the font family, e.g. Sans, Helvetica, Times, Monospace
ne: वर्ण परिवारको नाम,उदाहरणको लागि साने,हेल्भेटिला, टाइम्स,मोनोस्पेस

en: Name of theme RC file to load
ne: आरसि फाइल लोड हुनलाई सारभूत छनौट नाम

en: Name used to refer to the text tag. NULL for anonymous tags
ne: पाठ ट्याग सिफारिस गर्न प्रयोग हुने नाम । बेनाम ट्यागका लागि शून्य मान

en: No Month Change
ne: महिना परिवर्तन छैन

en: No show all
ne: सबै नदेखाऊ

en: Number of Channels
ne: प्रसारणमार्गहरुको संख्या

en: Number of characters to leave space for in the entry
ne: प्रविष्टिका लागि खालीठाउँ छोड्ने वर्णहरूको नंबर

en: Number of pixels between the scrollbars and the scrolled window
ne: स्क्रोलयबार र स्क्रोल भएको बिन्डोको बीचमा पिक्सलहरुको संख्या

en: Number of pixels of the entry scrolled off the screen to the left
ne: पर्दा बायाँतिर सार्न प्रविष्टि दिइने पिक्सेलहरूको संख्या

en: Number of pixels the cursor can move before dragging
ne: पिक्सलहरुको संख्या , रेखाङ्कन गर्नु भन्दा पहिले करसर सर्नसक्छ

en: Numeric
ne: संख्यात्मक

en: Obey child
ne: भनेको मान्ने शाखा

en: Obsolete property, ignored
ne: उपयोगरहित संपत्ति, अस्विकार

en: Odd Row Color
ne: विजोर पंक्तिको रङ्ग

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative)
ne: आधाररेखामाथि पाठ स्थापित गर्नुस् (वृद्धिक्रम नकारात्मक छ भने आधाररेखामुनि )

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative) in pixels
ne: पिक्सेलमा पाठको अफसेटमाथि (वृद्धिक्रम नकारात्मक छ भने धाररेखामुनि) आधार रेखा

en: Options specifying the horizontal behaviour of the child
ne: शाखाको क्षितिजीय ब्यवहारलाई विकल्पहरुले परिचित गराउदैछ

en: Options specifying the vertical behaviour of the child
ne: शाखाको उर्ध्व ब्यवहारलाई विकल्पहरुले परिचित गराउँदैछ

en: Orientation
ne: अभिमुखीकरण

en: Orientation and growth direction of the progress bar
ne: प्रगतिबारको अभिमुखिकृत र बड्दो दिशा

en: Override for height request of the widget, or -1 if natural request should be used
ne: उचाईमा अधिलेखन गर्नका लागि औजारको अनुरोध अर्थात प्राकृतिक अनुरोध भए  -१ हुन्छ

en: Override for width request of the widget, or -1 if natural request should be used
ne: चौडाईमा अधिलेखन गर्नका लागि औजारको अनुरोध अर्थात प्राकृतिक अनुरोध प्रयोग गर्नु छ भने  -१ हुन्छ

en: Overwrite mode
ne: अधिलेखित मोड

en: Pack type
ne: थन्क्याउने प्रकार

en: Padding
ne: गद्दा

en: Page
ne: पन्ना

en: Page Increment
ne: पन्ना वृद्धि

en: Page Size
ne: पन्नाको आकार

en: Palette to use in the color selector
ne: रङ्ग छान्नेकाममा रङ्गदानि प्रयोग गरिन्छ

en: Parent widget
ne: औजार मुख्य

en: Pattern
ne: शैली /तरिका

en: Pixbuf
ne: पिक्सबफ

en: Pixbuf Expander Closed
ne: पिक्सबफ वृद्धिकारक बन्द गरियो

en: Pixbuf Expander Open
ne: खुला पिक्सबफ वृद्धिकारक

en: Pixbuf Object
ne: पिक्सबफ विषयवस्तु

en: Pixbuf for closed expander
ne: बन्द गरिएको वृद्धिकारकको लागि पिक्सबफ

en: Pixbuf for open expander
ne: खुला  वृद्धिकारकको लागि पिक्सबफ

en: Pixels
ne: पिक्सेलहरु

en: Pixels Above Lines
ne: लाईनमाथिका पिक्सेलहरू

en: Pixels Below Lines
ne: लाईन मुनिका पिक्सेलहरू

en: Pixels Inside Wrap
ne: लपेटाईभित्रका पिक्सेलहरू

en: Pixels above lines
ne: रेखाहरुमाथि पिक्सल

en: Pixels above lines set
ne: मिलेका रेखाहरुको माथि पिक्सलहरु

en: Pixels below lines
ne: रेखाहरुको तल पिक्सलहरु

en: Pixels below lines set
ne: मिलेका रेखाहरुको तल पिक्सलहरु

en: Pixels inside wrap
ne: लपेटभित्र पिक्सलहरु

en: Pixels inside wrap set
ne: लपेटाई समूहभित्रका पिक्सेलहरू

en: Pixels of blank space above paragraphs
ne: अनुच्छेदहरुको माथि खालि ठाउँको पिक्सल

en: Pixels of blank space below paragraphs
ne: अनुच्छेदहरुको तल खालि ठाँउहरुको पिक्सलहरु

en: Pixels of blank space between wrapped lines in a paragraph
ne: एउटा अनुच्छेदभित्र लपेटिएको रेखाहरुबीचमा खालिठाउँहरुको पिक्सल

en: Pixmap
ne: पिक्सनक्शाङ्कन

en: Position
ne: अवस्था

en: Position Set
ne: स्थिति स्थापित

en: Position of mark on the ruler
ne: मापकमा चिन्हको स्थिति

en: Position of paned separator in pixels (0 means all the way to the left/top)
ne: पिक्सेलहरूमा प्यान विभाजकको स्थिति (० को अर्थ सधैँभरि बायाँ/माथि हुन्छ)

en: Position of the handle relative to the child widget
ne: उप शाखासँग सम्वन्धित उझिण्डोको स्थिति

en: Preview Widget Active
ne: पुर्वदृष्य औजार सक्रिय

en: Preview text
ne: पाठको पूर्वदृश्य हो

en: Preview widget
ne: पुर्वदृष्यको औजार

en: Pulse Step
ne: स्पन्दनको तह

en: Radio state
ne: रेडियो स्थिति

en: Ratio
ne: अनुपात

en: Reads the current value, or sets a new value
ne: तत्कालको मूल्य पढ्छ वा नँया मूल्य मिलाउछ

en: Receives default
ne: पूर्वनिर्धारित पाउँछ

en: Render detail to pass to the theme engine
ne: सोच इञ्जिनमा जान अनुवाद वृतान्त

en: Reorderable
ne: पुनर्क्रमबद्धित

en: Resizable
ne: पुनराकृतिक

en: Resize
ne: पुन:आकार

en: Resize mode
ne: पुन:आकार शैली

en: Resize mode of the column
ne: स्तम्भको पुनराकृतिक मोड

en: Resolution for Xft, in 1024 * dots/inch. -1 to use default value
ne:  १०२४ * थोप्लो/इञ्च -१ मा पूर्वनिश्चित मान प्रयोग गर्न एक्सटीएफका लागि समाधान

en: Right Attach
ne: दाँया सम्लग्न

en: Right Margin
ne: दायाँ किनारा

en: Right Padding
ne: दाँया गद्दा

en: Right attachment
ne: दाहिने छेउमा जोडिएको

en: Right margin
ne: दाहिने किनार

en: Right margin set
ne: दाहिने किनार मिलान

en: Rise
ne: उदाउनु

en: Rise set
ne: बृदि मिलाउ

en: Row has children
ne:   तेर्सो पंक्तिसँग शाखा छ

en: Row is an expander row, and is expanded
ne:  तेर्सो पंक्ति एउटा वृद्धि कारक  पंक्ति हो,र यो बढाइएको छ

en: Row spacing
ne: पंक्तिको स्पेसिङ:

en: Row span column
ne: पङ्क्ति र कलमको दुरि

en: Rows
ne: पंक्तिहरु

en: Rowstride
ne: ट्याब मार्नु

en: Rules Hint
ne: नियमका लागि इसारा

en: Sans 12
ne: सन्स १२

en: Screen
ne: पर्दा

en: Scroll offset
ne: स्क्रोल स्थापित गर्नु

en: Scrollable
ne: स्क्रोलेवल

en: Scrollbar spacing
ne:  स्क्रोलबार स्थान

en: Search Column
ne: स्तम्भ खोज

en: Secondary
ne: द्धितीयक

en: Secondary backward stepper
ne: द्वितीयक पश्चगामी खुड्किला

en: Secondary cursor color
ne: द्वितीयक कर्सर रङ्ग

en: Secondary forward stepper
ne: द्वितीयक अग्रगामी खुड्किलो

en: Select Multiple
ne: बहुउद्देश्यिय छनौट

en: Select multiple
ne: बहुप्रयोग छान्नुस्

en: Select on focus
ne: केन्द्रमा छान

en: Selectable
ne: चयन योग्य

en: Selection Bound
ne: छानिएको चयन

en: Sensitive
ne: सम्वेदनशील

en: Set a hint to the theme engine to draw rows in alternating colors
ne: सोच इञ्जिनमा वैकल्पिक रङ्गको पंक्ति खिच्न इसारा जडान गर्नुस्

en: Set the column for the expander column
ne: स्तम्भ वृद्धिका लागि स्तम्भ समूह

en: Shadow Type
ne: छाँयाको प्रकार

en: Shadow type
ne: छाँया प्रकार

en: Short label
ne: छोटो लेबल

en: Show Arrow
ne: तीर देखाउनुस्

en: Show Border
ne: सीमाना देखाऊ

en: Show Day Names
ne: दिनका नामहरु देखाऊ

en: Show Heading
ne: शीर्षक देखाऊ

en: Show Hidden
ne: लुकेको देखाऊ

en: Show Tabs
ne: ट्याबहरु देखाऊ

en: Show Week Numbers
ne: सप्ताहका संख्याहरु देखाऊ

en: Show button images
ne: चित्रहरुको बटन देखाऊ

en: Show file operations
ne: संचालनहरुका लेखपत्र देखाऊ

en: Show menu images
ne: सूचीका चित्रहरु देखाऊ

en: Show size
ne: आकार देखाऊ

en: Show style
ne: शैली देखाऊ

en: Show text
ne: पाठ देखाऊ

en: Show the column header buttons
ne: स्तम्भ शीर्षक बटन देखाउनुस्

en: Shrink
ne: संकुचित गर्नु

en: Side of the handlebox that's lined up with the docking point to dock the handlebox
ne:  जीर्णोद्वार कारखाना विन्दुसँग राखिने नियन्त्रण-बाकसको किनारा

en: Single Paragraph Mode
ne: एक्लो परिच्छेद शैली

en: Size
ne: आकार

en: Size of check or radio indicator
ne: जाँच्नेको आकार वा रेडियो सूचक

en: Size of dropdown indicator
ne: तलझार्ने सूचकको आकार

en: Size of icons in default toolbars
ne: पूर्वनिश्चित औजारबारमा छविचित्रको आकार

en: Size of spacers
ne: खालीस्थानकर्ताको आकार

en: Size of the expander arrow
ne: वृद्धिकारक बाणको आकार

en: Size to use for stock icon or icon set
ne: छविचित्र वा छविचित्र  समूह संग्रह गर्न प्रयोग हुने आकार

en: Sizing
ne: आकृतिकरण

en: Skip pager
ne: पेजर छाड्नु

en: Skip taskbar
ne: टास्कबार छाड्नु

en: Slider Length
ne: चिप्ल्याउने लम्बाइ

en: Slider Width
ne: स्लाईडरको चौडाई

en: Smallest possible value for the "position" property
ne: "स्थिति"विशेषताका लागि संभावित न्यूनतम मान

en: Snap edge
ne: छेउमा पासदिनु

en: Snap edge set
ne: छेउमा पासदिन मिलाउन

en: Snap to Ticks
ne: टिक चिन्ह लागाउ

en: Sort direction the sort indicator should indicate
ne: क्रम सूचकले सूचित गर्ने क्रमको दिशा

en: Sort indicator
ne: क्रम संकेतक

en: Sort order
ne: क्रमबद्ध अनुक्रम

en: Space between value text and the slider/trough area
ne: मूल्य पाठ र चिप्ल्याउने/क्षेत्रबाट बीचको ठाँउ

en: Space style
ne: खालीस्थानको शैली

en: Space to put between the label and the child
ne: छाप र उपशाखाका बीचमा राखिने खालीठाउँ

en: Spacer size
ne: खालीगराउने साधनको आकार

en: Spacing
ne: स्पेसिङ्ग

en: Spacing around check or radio indicator
ne: रेडियो द्रष्टा वा वरिपरिको स्थान जाँचक

en: Spacing around expander arrow
ne: वृद्धिकारक बाँणको वरिपरिको ठाँउ

en: Spacing around indicator
ne: सूचक वरिपरिको खालीस्थान

en: Spacing between buttons
ne: बटनहरु बीचको स्थान

en: Spacing between step buttons and thumb
ne: पाइला बटनहरु र औंलाको बीचको खालीठाउँ

en: Spacing between thumb/steppers and outer trough bevel
ne: बाहिरी कोण नाप्ने यन्त्र र थम्ब/तह बीचको खाली ठाउँ

en: Specify how resize events are handled
ne: पुनराकारित घटनाहरू कसरी संचालित हुन्छन् निश्चित गर्नुस्

en: Speeds up GtkTreeView by assuming that all rows have the same height
ne: सवै पंक्तिको समान उचाई छ भन्ने मान्यतामा जीटीके उर्ध्व दृश्यको गति वृद्धि

en: Split Cursor
ne: करसर स्प्लिट

en: Step Increment
ne: तह वृद्ध

en: Stepper Size
ne: स्टेपरको आकार

en: Stepper Spacing
ne: तहगत खालीस्थान

en: Stock ID
ne: संग्रहित आइडि

en: Stock ID for a stock image to display
ne: संग्रहित छवि देखाउनलाई संग्रहित आईडी

en: Stock Icon
ne: छविचित्र संग्रह

en: Stock Id
ne: संग्रहित आईडी

en: Storage type
ne: संग्रहगर्ने प्रकार

en: Strikethrough
ne: अक्षरलाई बीचमा काटनु

en: Strikethrough set
ne: अक्षरलाई बीचबाट काटने मिलाउ

en: Style
ne: शैली

en: Style of bevel around the contents
ne: विषयवस्तुहरुको वरिपरि बि‍भेलको शैली

en: Style of bevel around the menubar
ne: सूचीबारको वरिपरि बिभेलको शैली

en: Style of bevel around the spin button
ne: घुर्रो बटनको वरिपरि बिभेलको शैली

en: Style of bevel around the statusbar text
ne: स्टाटसबार पाठको वरिपरि बिभेलको शैली

en: Style of bevel around the toolbar
ne: औजारबारको वरिपरि कोण नाप्ने यन्त्रको शैली

en: Style of underline for this text
ne: यो पाठको लागि कचहरुको शैली

en: TRUE if the Position property should be used
ne: स्थिति विशेषता प्रयोग गरियोभने ठीक

en: TRUE if the window should not be in the pager.
ne: सत्य, यदि विण्डो पेजरभित्र छैन भने

en: TRUE if the window should not be in the task bar.
ne: विण्डो टास्कबारमा छैनभने ठीक

en: TRUE if the window should receive the input focus.
ne: सत्य , यदि विण्डोले भित्र आउने फोकस लिन सक्यो भने

en: Tab Border
ne: ट्याब सीमाना

en: Tab Position
ne: ट्याब स्थिति

en: Tab expand
ne: ट्याब बढाउनु

en: Tab fill
ne: ट्याब भर्नु

en: Tab label
ne: ट्याब लेबल

en: Tab pack type
ne: ट्याब थन्क्याउने प्रकार

en: Tabs
ne: ट्याबहरु

en: Tabs set
ne: ट्याबहरु मिलान

en: Tag Table
ne: ट्याग टेवल

en: Tag name
ne: ट्यागको नाम

en: Tearoff Title
ne: शीर्षक च्यातेर फ्याल

en: Text
ne: पाठ

en: Text Column
ne: पाठ स्तम्भ

en: Text Tag Table
ne: पाठ ट्याग टेवल

en: Text direction
ne: पाठ निर्देशन

en: Text direction, e.g. right-to-left or left-to-right
ne: पाठ निर्देशन,उदाहरण दाँयादेखि बाँयासम्म वा बाँयादेखि दाँयासम्म

en: Text of the expander's label
ne: विस्तारित गरिएको पाठ

en: Text of the frame's label
ne: लेबल रचना गरिएको पाठ

en: Text of the label widget inside the button, if the button contains a label widget
ne: बटनमा छाप औजार समावेश छभने त्यो पाठ छापको औजार हो

en: Text to be displayed in the progress bar
ne: प्रगतिबारमा देखाइने पाठ

en: Text to render
ne: रेन्डरलाई पाठ

en: Text to show in the item.
ne: आइटम देखाउनला लागि पाठ

en: Text x alignment
ne: एक्स पंक्तिबद्ध पाठ

en: Text y alignment
ne: वाई पंक्तिबद्ध पाठ

en: The GdkFont that is currently selected
ne: जिदिके वर्ण विद्यमान छानिएको वर्ण हो

en: The GtkActionGroup this GtkAction is associated with, or NULL (for internal use).
ne: जीटीके कार्य समूह यो जीटीके कार्यसँग सम्बन्धित छ वा शून्यसँग( आन्तरिक प्रयोगका लागि मात्र)

en: The GtkAdjustment connected to the progress bar (Deprecated)
ne: प्रगतिबारसँग जोडिएको जीटीके मिलान (असहमति)

en: The GtkAdjustment for the horizontal position
ne: क्षितिजीय स्थितिको लागि जिटिके मिलान

en: The GtkAdjustment for the vertical position
ne: उर्ध्व स्थितिको लागि जिटिके मिलान

en: The GtkAdjustment that contains the current value of this range object
ne: जीटीके मिलानमा अवस्थित दायराको वर्तमान मान

en: The GtkAdjustment that determines the values of the horizontal position for this viewport
ne: आँखिझ्यालका लागि समतलीय स्थितिका मानहरू निर्धारण गर्ने जीटीके मिलान

en: The GtkAdjustment that determines the values of the vertical position for this viewport
ne: जीटीके मिलानको उर्ध्वतलीय स्थिति जस्ले दृष्टिपोर्टको मान निर्धारण गर्छ

en: The GtkIconSize value that specifies the size of the rendered icon
ne: भाषान्तर-चिन्हको आकार तय गर्ने जीटीके चिन्ह-आकारको मान

en: The X string that represents this font
ne:  X सूत्र जसले वर्णको प्रतिनिधित्व गर्छ

en: The acceleration rate when you hold down a button
ne: बटनलाई तलतिर लाने द्रूसंचालन दर

en: The adjustment that holds the value of the spinbutton
ne: मिलान जस्ले चक्र बटनको मान लिएको छ

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that
ne: छापको एक अर्कासँग सम्बन्धित पाठमा लाईनहरूको पंक्तिबद्धता । यसले  छापको पंक्तिबद्धतालाई असर गर्दैन । यसका लागि एक्स-पंक्तिबद्ध जीटीके विविधता हेर्नुहोस्

en: The amount of space between children
ne: शाखाहरुको बीचको ठाँउको मूल्य

en: The amount of space between two consecutive columns
ne: एकअर्कालाई नछोएका स्तम्भहरुको बीचको ठाँउको मूल्य

en: The amount of space between two consecutive rows
ne: एकअर्कालाई नछोएका पंक्तिहरुको बीचको ठाँउको मूल्य

en: The amount of space to add on the left and right of the widget, in pixels
ne: पिक्सलहरुभित्र औजारको देब्रे र दाहिने छेउ खालीठाँउको मात्रा जोडनलाई

en: The amount of space to add on the top and bottom of the widget, in pixels
ne: औजारको तल र माथि पिक्सेल थप्न खालीस्थानको मात्रा

en: The border relief style
ne: सीमानाको राहत शैली

en: The buffer which is displayed
ne: देखाइएको अस्थायी स्मृति

en: The buttons shown in the message dialog
ne: खबर स‍ंवादभित्र बटनहरु देखाइन्छ

en: The character to use when masking entry contents (in "password mode")
ne: प्रविष्टि विषयवस्तु छान्नेक्रममा प्रयोग हुने वर्ण ("प्रवेशचिन्ह मोड" )

en: The closure to be monitored for accelerator changes
ne: द्रुतसञ्चालक परिवर्तनका लागि अन्त्यमा निरीक्षण गरियो

en: The colorspace in which the samples are interpreted
ne: रङ्ग भर्ने स्थान जसमा नमुनाहरु रोकिएका छन्

en: The column number to attach the left side of the child to
ne: शाखाको देब्रे तिर स्तम्भ संख्या जोडिन्छ

en: The column number to attach the right side of a child widget to
ne: एउटा शाखा औजारको दाहिने तिर बांध्नलाई स्तम्भको संख्या

en: The column number to attach the right side of the child to
ne: शाखाको दाहिनेतिर स्तम्भ संख्या जोडिन्छ

en: The contents of the entry
ne: प्रविष्टिको विषयवस्तु

en: The current color
ne: विद्यमान रङ्ग

en: The current filter for selecting which files are displayed
ne: कुन फाइल देखाउने हो चयनका लागि बर्तमान छनौट

en: The current opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
ne: विद्यमान अपारदर्सि मूल्य (० पुरै पारदर्शि, ६५५३५पुरै अपारदर्सी)

en: The current position of the insertion cursor in chars
ne: वर्ण भित्र करसरको परिचयको तात्कालिन अवस्था

en: The currently selected filename
ne: हालसालै चयन गरिएको फाइलनाम

en: The default display for GDK
ne: जिडिकेका लागि पूर्वनिर्धारित प्रदर्शन

en: The default height of the window, used when initially showing the window
ne: विण्डोको पूर्वनिर्धारित उचाई प्रयोग हुनेछ जब सुरूमा विण्डोलाई देखाइने छ

en: The default width of the window, used when initially showing the window
ne: विण्डोको पूर्वनिर्धारित चौडाइ प्रयोगहुने छ जब सुरूमा विण्डोलाई देखाउने छ

en: The dialog has a separator bar above its buttons
ne: संवादको बटम भन्दा माथि विभाजकबार छ

en: The direction the arrow should point
ne: बाँणचिन्हद्वारा निर्देशन देखाउन सकिन्छ

en: The directions in which the size group effects the requested sizes of its component widgets
ne: अवयव औजारको अनुरोधमा आकार समूहले प्रभाव पार्ने दिशा

en: The event mask that decides what kind of GdkEvents this widget gets
ne: घटना मुकुण्डो जसमा यो औजारले कस्तो किसिमको जीटीके घटना प्राप्त गर्छ भन्ने कुराको निर्धारण हुन्छ

en: The fixed height
ne: निश्चित गरिएको उचाइ

en: The fixed width
ne: निश्चित गरिएको चौडाइ

en: The fraction of total progress to move the bouncing block when pulsed
ne: ज्यादा उतार चढावको स्पन्दन नियन्त्रण गर्न संपूर्ण प्रगतिको विभाजन

en: The fraction of total work that has been completed
ne: संपूर्ण काम टुक्र्‍याउने कार्य सकियो

en: The height of the layout
ne: मोहडाको उचाई

en: The horizontal alignment of the label
ne: छापको समतलीय पंक्तिबद्धता

en: The horizontal alignment, from 0 (left) to 1 (right). Reversed for RTL layouts
ne: समतलीय क्रमबद्धता ० (बायाँ) बाट १ (दायाँ)तिर । RTL मोहडाका लागि सुरक्षित

en: The inconsistent state of the button
ne: बटनको परस्परबिरोधि स्थिति

en: The increment used for each iteration in activity mode (Deprecated)
ne: क्रियाकलाप मोडमा प्रत्येक दोहोरो क्रमका लागि प्रयोग गरिएको बढोत्तरी

en: The index of the child in the parent
ne: मुख्यभित्र शाखाको सूचक

en: The index of the current page
ne: विद्यमान पन्नाको विवरणिका

en: The initial position of the window
ne: विण्डोको सुरू स्थिति

en: The item which is currently active
ne: आइटम जुन चाँही भरखरै सक्रिय भएको छ

en: The label used for menu items and buttons that activate this action.
ne: सूची प्रकार र बटनहरु सक्रिय गर्नका लागि त्यो लेबल प्रयोग गरियो

en: The language this text is in, as an ISO code. Pango can use this as a hint when rendering the text. If you don't understand this parameter, you probably don't need it
ne: यो भाषा आईएसओ संकेतका रूपमा पाठ भएको भाषा हो । पाठको भाषान्तरण क्रममा  प्याङ्गोले यसलाई इसाराका रूपमा प्रयोग गर्नसक्छ । तपाईँले यो मूल्याङ्कन आधार बुझ्नु भएन भने यो तपाईँलाई चाहिँदैन

en: The mask that decides what kind of extension events this widget gets
ne:  मुकुण्डो जसमा यो औजारले कस्तो किसिमको विस्तारित घटना प्राप्त गर्छ भन्ने कुराको निर्धारण हुन्छ

en: The maximum value of the adjustment
ne: मिलानको लागि उच्च मूल्य

en: The menu of options
ne: बिकल्पहरुको सूची

en: The minimum value of the adjustment
ne: मिलानको लागि कम्ती मूल्य

en: The mnemonic accelerator key for this label
ne: यो लेवलका लागि एम्नेमोनिक द्रुतसञ्चालक कि

en: The model for the TreeModelSort to sort
ne: उर्ध्व मोडेलक्रमबद्धताका लागि मोडेल

en: The model for the combo box
ne: ठूलो बाकसको लागि प्रणालिगत

en: The model for the tree view
ne: उर्ध्व दृश्यका लागि ढाँचा

en: The model to find matches in
ne: प्रतिस्पर्धाहरुभित्र पाउनलाई नमुना

en: The name of the selected font
ne: छानिएका वर्णहरुको नाम

en: The name of the widget
ne: औजारको नाम

en: The number of bits per sample
ne: प्रति नमुनाका टुक्राहरुको संख्या

en: The number of blocks which can fit in the progress bar area in activity mode (Deprecated)
ne: प्रगतिबार क्षेत्रसँग क्रियाकलाप मोढमा जडान हुने खण्डहरूको संख्या (असहमत)

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
ne: पंक्तिको सुरूआत र अर्को पंक्तिको सुरूआतका बीचमा  वार्णिक एकाइहरुको संख्या

en: The number of columns in the table
ne: टेवलभित्र स्तम्भहरुको संख्या

en: The number of columns of the pixbuf
ne: पिक्सबफका स्तम्भहरुको संख्या

en: The number of decimal places that are displayed in the value
ne: मूल्यमा देखाइने डेसिमल प्लेसको संख्या

en: The number of decimal places to display
ne: देखाउनलाई दशमलव ठाउँको संख्या

en: The number of discrete blocks in a progress bar (when shown in the discrete style)
ne: प्रगतिबारमा जडान हुने असम्बद्ध खण्डहरूको संख्या (जब असम्बद्ध शैलीमा देखाइन्छ)

en: The number of rows in the table
ne: टेवलमा पंक्तिहरुको संख्या

en: The number of rows of the pixbuf
ne: पिक्सबफका पंक्तिहरुको संख्या

en: The number of samples per pixel
ne: प्रतिपिक्सेल नमुनाहरुको संख्या

en: The orientation of the toolbar
ne: औजारबारको अभिमुखीकरण

en: The padding to insert at the bottom of the widget.
ne: औजारको तल प्रवेश गराउनलाई गद्दा

en: The padding to insert at the left of the widget.
ne: औजारको बायाँ घुसाउनलाई गद्दा

en: The padding to insert at the right of the widget.
ne: औजारको दायाँ घुसार्नलाई गद्दा

en: The padding to insert at the top of the widget.
ne: औजारको माथिल्लो गद्दामा विर्कोको छिराइ

en: The page increment of the adjustment
ne: मिलानको लागि पन्ना वृद्धि

en: The page size of the adjustment
ne: मिलानका लागि पन्नाको आकार

en: The parent widget of this widget. Must be a Container widget
ne: यो औजारको मुख्य औजार

en: The pixbuf to render
ne: रेन्डरलाई पिक्सबफ

en: The position in which the current value is displayed
ne: तत्कालिन मूल्य देखाइएको अवस्था

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars
ne: वर्णमा कर्सरबाट चयन गरिने विपरित ध्रूवको स्थिति

en: The radio action whose group this action belongs.
ne: अनुपात कार्य जुन यस कार्यसमूहभित्र पर्छ

en: The radio button whose group this widget belongs.
ne: रेडियो बटन जुन समूहमा यो औजार समावेश छ

en: The representation being used for image data
ne: छविचित्र डाटाका लागि प्रयोग गरिएको प्रतिनिधित्व

en: The row number to attach the bottom of the child to
ne: शाखाको तलतिर तेर्सो लाईनको संख्या जोडिन्छ

en: The row number to attach the top of a child widget to
ne: इउटा शाखा औजारको माथितिर संलग्न गर्नलाई पंक्तिको संख्या

en: The row number to attach the top of the child to
ne: शाखाको माथि तिर तेर्सो लाईनको संख्या जोडिन्छ

en: The screen where this window will be displayed
ne: त्यो पर्दा जहाँ यो विण्डो देखाइन्छ

en: The selected color
ne: छानिएको रङ्ग

en: The selected day (as a number between 1 and 31, or 0 to unselect the currently selected day)
ne: छानिएको दिन (१ र ३१ को बीचको संख्या जस्तै अथवा ० देखि नछानिएको विद्यमान छानिएका दिनहरु)

en: The selected month (as a number between 0 and 11)
ne: छानिएको महिना(० र ११ को बीचको संख्या जस्तै)

en: The selected opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
ne: छानिएको अपारदर्सि मूल्य (० पुरै पारदर्शि, ६५५३५पुरै अपारदर्सी)

en: The selected year
ne: छानिएको वर्ष

en: The step increment of the adjustment
ne: मिलानको लागि तह वृद्धि

en: The stock ID of the stock icon to render
ne: रेन्डरलाई संग्रहित छविचित्रको संग्रहित आइडि

en: The stock icon displayed in widgets representing this action.
ne: यो कार्यको प्रतिनिधित्व औजार भित्र संग्रह छविचित्रले देखायो

en: The stock icon displayed on the item
ne: आइटममा देखिएको संग्रहित छविचित्र

en: The string displayed in the childs menu entry
ne: शाखाहरुको सूची प्रविष्टिमा सूत्र देखाइयो

en: The string displayed on the childs tab label
ne: शाखाहरुको ट्याब लेवलमा सूत्र देखाइयो

en: The style of the widget, which contains information about how it will look (colors etc)
ne: औजारको शैली जस्मा कसरी हेर्ने भन्ने सूचना निहित हुन्छ (रङ्ग आदि)

en: The text of the label
ne: लेबलका पाठहरु

en: The text of the label includes XML markup. See pango_parse_markup()
ne: पाठको छापमा एक्सएमएल चिन्ह-निर्देश । प्याङ्गो_पदमिलान_चिन्ह-निर्देश()

en: The text to display in order to demonstrate the selected font
ne: चयनित वर्ण प्रदर्शनक्रममा देखाइने पाठ

en: The time before hiding a submenu when the pointer is moving towards the submenu
ne: जब विन्दु-दर्शक सबमेनुतिर सर्छ सबमेनु हराउनुभन्दा पहिलेको समय

en: The title of the color selection dialog
ne: रङ्ग छानिएको स‍वादको शिर्षक

en: The title of the font selection dialog
ne: वर्ण छनौट सम्बादको शिर्सक

en: The title of the window
ne: विण्डोको शीर्षक

en: The toggle button can be activated
ne: एकबाट अर्कोमा फड्कने बटन सक्रिय भयो

en: The toggle state of the button
ne: बटनको एकबाट अर्कोमा फडकने स्थिति

en: The type of message
ne: खबरको प्रकार

en: The type of operation that the file selector is performing
ne: सञ्चालनको प्रकार जुन फाइल चयकले लिएको छ

en: The type of the window
ne: विण्डोको प्रकार

en: The value
ne: मान

en: The value of the adjustment
ne: मिलानका लागि मूल्य

en: The value returned by gtk_radio_action_get_current_value() when this action is the current action of its group.
ne:  जब जीटीके_अनुपात_कार्य_प्राप्ती_वर्तमान_मान() ले मान फर्काउँछ यो कार्य वर्तमान समूहको कार्य हुन्छ

en: The vertical alignment of the label
ne: छापको उर्ध्वतलीय पंक्तिबद्धता

en: The vertical alignment, from 0 (top) to 1 (bottom)
ne: उर्ध्व पंक्तिबद्ध , ० देखि (माथि) १ सम्म (तल)

en: The widget to be activated when the label's mnemonic key is pressed
ne: जव लेवलको एम्नेमोनिक कि थिचिन्छ औजार सक्रिय हुन्छ

en: The widget to be monitored for accelerator changes
ne: द्रुतसञ्चालक परिवर्तनहरुका लागि औजारमा निरीक्षण गरियो

en: The width of the empty border outside the containers children
ne: कन्टेनरका उपशाखाहरूको बाहिरपटटिको खाली किनारा

en: The width of the layout
ne: मोहडाको चौडाई

en: The window gravity of the window
ne: त्यो विण्डो विण्डोको गुरुत्व हो

en: The x-align
ne: एक्स पंक्तिबद्द

en: The xpad
ne: एक्स प्याड

en: The y-align
ne: वाई पंक्तिबद्द

en: The ypad
ne: वाइ प्याड

en: Theme Name
ne: सारभूत छनौट नाम

en: Title
ne: शिर्षक

en: Title to appear in column header
ne: स्तम्भ शीर्षलेखमा देखिने शीर्षक

en: Toggle state
ne:  एकबाट अर्कोमा फडकने स्थिति

en: Toolbar Style
ne: औजारबार पद्धति

en: Toolbar icon size
ne: औजारबार चिन्हको आकार

en: Toolbar style
ne: औजारबार शैली

en: Tooltip
ne: औजारटिप

en: Top Attach
ne: माथि सम्लग्न

en: Top Padding
ne: उच्च गद्दा

en: Top attachment
ne: माथिल्लो संलग्न

en: TreeModel column containing the column span values
ne: स्तम्भ दूरीको मान भएको रूख आकारको स्तम्भ

en: TreeModel column containing the row span values
ne: पंति दूरीको मान भएको रूख आकारको स्तम्भ

en: TreeModelSort Model
ne: उर्ध्व मोडेलक्रमको मोडेल

en: TreeView Model
ne: रूख प्रकारको ढाँचा

en: Trough Border
ne: सीमारेखातिरबाट

en: Type hint
ne: इसाराको प्रकार

en: Type of bevel around toolbar buttons
ne: औजारबार बटनको वरिपरि कोण नाप्ने यन्त्रको प्रकार

en: Type of subpixel antialiasing; none, rgb, bgr, vrgb, vbgr
ne: सवपिक्सेल मिलानको प्रकार छैन, rgb, bgr, vrgb, vbgr

en: Underline
ne: कचहरु

en: Underline set
ne: कच मिलाउ

en: Unique identifier for the window to be used when restoring a session
ne: सेसन पुनर्संग्रहक्रममा प्रयोग गर्न विण्डोका लागि अद्वितीय सूचक

en: Update Policy
ne: सुधार नीति

en: Update policy
ne: नीति सुधार्नु

en: Upper
ne: माथिल्लो

en: Upper limit of ruler
ne: मापकको माथिल्लो हद

en: Use Preview Label
ne: पुर्वदृष्यको लेबल प्रयोग

en: Use alpha
ne: अल्फा प्रयोग गर

en: Use font in label
ne: लेबलमा वर्ण प्रयोग गर

en: Use markup
ne: मार्कअप प्रयोग गर

en: Use separator
ne: बिच्छेदक प्रयोग गर

en: Use size in label
ne: लेबलमा आकार प्रयोग गर

en: Use stock
ne: संग्रह प्रयोग गर

en: Use underline
ne: कच प्रयोग गर

en: Value
ne: मान

en: Value Position
ne: मूल्य स्थिति

en: Value in list
ne: सूचीहरुमा मूल्य

en: Value spacing
ne: मूल्यको स्पेसिङ

en: Vertical Adjustment
ne: उर्ध्व मिलान

en: Vertical Adjustment for the widget
ne: औजारका लागि उर्ध्वतलीय मिलान

en: Vertical Alignment
ne: उर्ध्वतलीय पंक्तिबद्ध

en: Vertical Offset
ne: उर्ध्व स्थापति गर्नु

en: Vertical Padding
ne: उर्ध्व गद्दा

en: Vertical Scrollbar Policy
ne: उर्ध्व स्क्रोलबार नीति

en: Vertical Separator Width
ne: उर्ध्वतलीय विभाजकको चौडाई

en: Vertical Tab Border
ne: उर्ध्व ट्याब सीमाना

en: Vertical adjustment
ne: उर्ध्व मिलान

en: Vertical adjustment for the text widget
ne: पाठ औजारका लागि उर्ध्व मिलान

en: Vertical alignment
ne: उर्ध्व पंक्तिबद्ध

en: Vertical alignment for child
ne: शाखाको लागि उर्ध्व पंक्तिबद्ध

en: Vertical options
ne: उर्ध्व विकल्प

en: Vertical padding
ne: उर्ध्वतलीय गद्दा

en: Vertical position of child in available space. 0.0 is top aligned, 1.0 is bottom aligned
ne: उपलब्ध हुने ठाउँमा शाखाको उर्ध्वतलीय अवस्था छ । ०.० माथिल्लो पंक्तिकृत हो , १.० तल्लो पंक्तिकृत हो

en: Vertical scale
ne: उर्ध्व नाप

en: Vertical space between cells.  Must be an even number
ne: कोष्टहरूको बीचमा उर्ध्वतलीय खालीठाउँ जोडी नम्बरको हुनैपर्छ

en: View allows user to search through columns interactively
ne: दृश्यले प्रयोगकर्तालाई स्तम्भभित्रसम्म खोजिगर्न अनुमति दिन्छ

en: View is reorderable
ne: दृष्य अभिलेखन योग्य छ

en: Visibility
ne: दृश्यात्मक

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Visible Window
ne: दृश्यात्मक विण्डो

en: Visible when horizontal
ne: क्षितिजीय हुँदा हेर्न सकिने

en: Visible when vertical
ne: उर्ध्व हुँदा हेर्न सकिने

en: What degree of hinting to use; none, slight, medium, or full
ne: इशाराको के डिग्रि प्रयोग हुन्छ:कुनैपनि हुदैन , स्लाईट , मध्यम वा पुरै

en: Wheather the childs tab should fill the allocated area or not
ne: शाखाहरुको ट्याबले निर्देशित क्षेत्र भर्न सक्छकि सक्दैन

en: When TRUE, empty menu proxies for this action are hidden.
ne: जब सत्यहुन्छ , यो कार्यको लागि खालि सूची बहुप्रतिनिधिहरु अदृश्य हुन्छन

en: When the horizontal scrollbar is displayed
ne: जब क्षितिजीय स्क्रोलबार देखाइएको छ

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset horizontally
ne: जब मेनु नै उपमेनु हुन्छ समतलीय समरूप पिक्सेलहरूको संख्या यो स्थितिमा राख्नुस्

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset vertically
ne: जब मेनु नै उपमेनु हुन्छ उर्ध्वतलीय समरूप पिक्सेलहरूको संख्या यो स्थितिमा राख्नुस्

en: When the vertical scrollbar is displayed
ne: जब उर्ध्व स्क्रोलबार देखाइएको छ

en: Where the contents are located with respect to the scrollbars
ne: स्क्रोलबारको सम्मानसँगै जहाँ विषय वस्तुहरु राखिन्छन

en: Whether Tab will result in a tab character being entered
ne: ट्याब वर्ण प्रविष्टिक्रममा ट्याबले नै परिणाम दिन्छ भने

en: Whether a palette should be used
ne: जहाँ रङ्गदानि प्रयोग गरिनु पर्थ्यो

en: Whether a spin button should wrap upon reaching its limits
ne: जहाँ एउटा घुर्रो बटन यसको क्षेत्रमा कसिन सक्छ

en: Whether an empty value may be entered in this field
ne: जाहा एउटा खालि मूल्य यो क्षेत्रमा प्रबेस गर्न सक्छ

en: Whether buttons for creating/manipulating files should be displayed
ne: फाइलहरू निर्माण गर्न/चलाउन देखाउने बटनहरू

en: Whether combobox dropdowns should look like lists rather than menus
ne: जब तलतिर झरेको कम्बो बाकसलाई मेनुका रूपमाभन्दा सूचीका रूपमा देखाउनु छ

en: Whether default toolbars have text only, text and icons, icons only, etc.
ne: पूर्वनिश्चित औजारबारसँग पाठमात्र, पाठ र छविचित्र,  छविचित्रमात्र छ भने

en: Whether entered text overwrites existing contents
ne: यदि प्रविष्टि गरिएको पाठले भइरहेको विषयवस्तुमाथि लेख्नु छभने

en: Whether entered values must already be present in the list
ne: जहा प्रबेस गरिएका मूल्यहरु सूचीमा पहिलेनै उपस्थित भइसकेका हुनुपर्छ

en: Whether erroneous values are automatically changed to a spin button's nearest step increment
ne: जब स्पिन बटनको नजिकको तहको दढोत्तरी गर्दा गल्ती मान स्वतः परिवर्तन हुन्छ

en: Whether extra space given to the child should be allocated to the child or used as padding
ne: यदि उपशाखालाई अतिरिक्त ठाउँ दिनु छ भने उपशाखा वा भद्दा प्रयोग भनी छुट्याइनु पर्छ

en: Whether gtk_widget_show_all() should not affect this widget
ne: जीटीके_औजार_देखाउने_सबै() ले यो औजारलाई असरपार्न सक्दैन

en: Whether images should be shown in menus
ne: जब मेनुहरूमा छविचित्र देखाइन्छ

en: Whether lines are wrapped at widget edges
ne: जब औजारका किनारामा लाईनहरु लपेटिन्छन

en: Whether list item matching is case sensitive
ne: जहा संबेदनसिल अवस्थामा चिजहरुको सूची मिलदाजुल्दा छन्

en: Whether menu accelerators can be changed by pressing a key over the menu item
ne: जहा सूची द्रुतसञ्चालकहरु सूची आइटम माथि एउटा कि थिचेर परिवर्तन हुन सक्छन

en: Whether non-numeric characters should be ignored
ne: जहाँ संख्यात्मक नभएको वर्णहरु बेवास्ता गरिन सक्छन

en: Whether or not to give the color an alpha value
ne: अल्फा मानमा रङ्ग दिने वा नदिने

en: Whether or not to keep all text in a single paragraph
ne:  जहाँ एक्लो परिच्छेद भित्र सबै पाठहरुलाई राखिदैन

en: Whether selected font size is shown in the label
ne: छापमा देखाइने चयनित वर्णको आकार

en: Whether spacers are vertical lines or just blank
ne: यदि खालीठाउँ-दाता उर्ध्वतलीय लाईन वा खाली छभने

en: Whether stock icons should be shown in buttons
ne: जहाँ संग्रहित छविचित्रहरु बटनमा देखाउनु पर्छ

en: Whether tabs should be shown or not
ne: जहा ट्याबहरु देखाइन सकिन्थ्यो वा सकिन्नथ्यो

en: Whether tabs should have homogeneous sizes
ne: जहा ट्याबहरु उस्तै प्रकारको आकारहरुमा हुनुपर्छ

en: Whether tearoff menu items should be added to menus
ne: जब च्यात्ने क्षमता भएको मेनु आइटमहरू मेनुमा थप्न सकिन्छ

en: Whether the action group is enabled.
ne: जहाँ कार्य समूह सक्रिय छ

en: Whether the action group is visible.
ne: जहाँ कार्य समूह हेर्न सकिने छ

en: Whether the action is considered important. When TRUE, toolitem proxies for this action show text in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ mode.
ne: जब कार्यलाई महत्वपूर्ण रूपमा ममन गरिन्छ । ठीक छ भने औजार आइटम प्रतिनिधिले यो कार्यका लागि जीटीके_औजारबार_दुवै_समतलीय मोडमा पाठ देखाउँछ

en: Whether the action is enabled.
ne: जहाँ कार्य सक्षम छ

en: Whether the action is visible.
ne: जहाँ कार्य हेर्न सकिन्छ

en: Whether the application supplied widget for custom previews should be shown.
ne: प्रचलित पूर्वदृश्यका लागि अनुप्रयोगले आपूर्ति गरेको औजार हेर्न सकिन्छ

en: Whether the application will paint directly on the widget
ne: जब अनुप्रयोगले सीधै औजारमा रङ्ग लगाउला

en: Whether the arrow keys move through the list of items
ne: जब आइटमको सूची हँदै तीर की जान्छ भने

en: Whether the background color fills the entire line height or only the height of the tagged characters
ne:  संपूर्ण उचाई लाईन वा ट्यग-वर्ण भर्ने पृष्टभूमि रङ्ग

en: Whether the border should be shown or not
ne: जहा सीमारेखा देखाइन सकिन्थ्यो वा सकिन्नथ्यो

en: Whether the button grabs focus when it is clicked with the mouse
ne: जब माउस क्लिक गर्दा बटनले प्राप्त गर्ने शक्ति

en: Whether the child should receive extra space when the parent grows
ne: जब मूलको वृद्धि हुन्छ उपशाखाले अतिरिक्त खालीस्थान प्राप्त गर्दछ

en: Whether the children should all be the same size
ne: जहाँ शाखाहरु सबै उस्तै प्रकारको हुन सक्छ

en: Whether the color selector should allow setting opacity
ne: जहाँ रङ्ग छान्नेलाई अपारदर्सि स्थापितगरिनलाई अनुमति दिनु पर्छ

en: Whether the column can be reordered around the headers
ne: शीर्षलेखको वरिपरि पुनर्निर्देश गर्सकिने स्तम्भ

en: Whether the current value is displayed as a string next to the slider
ne: जहा स्लाईडरको अर्को तिर सूत्र जस्तो तत्कालिन मूल्य देखाइन्छ

en: Whether the cursor should blink
ne: जहाँ करसा खाली हुनसक्छ

en: Whether the entry contents can be edited
ne: जब प्रविष्टिको विषयवस्तु संपादन गर्न सकिन्छ

en: Whether the event box is visible, as opposed to invisible and only used to trap events.
ne: घटना-बाकस अदृश्यका सट्टा दृश्यात्मक छभने घटना पक्रनका लागि मात्र प्रयोग गर्नुस्

en: Whether the event-trapping window of the eventbox is above the window of the child widget as opposed to below it.
ne: जब घटनाबाकस घटना-पक्रने विण्डोको माथि छभने उपशाखा औजार यसको मुनि राख्नुस्

en: Whether the expander has been opened to reveal the child widget
ne: जब उपशाखा औजार दृश्यात्मक बनाउन वृद्धिकारक खोलिएको हुन्छ

en: Whether the header can be clicked
ne: जब शीर्षलेख क्लिक गर्न सकिन्छ

en: Whether the hidden files and folders should be displayed
ne: जब लुकाइएका फाइल र फोल्डरहरू देखाउन सकिन्छ

en: Whether the input focus is within this GtkWindow
ne: जब निवेश संकेन्द्रविन्दु जीटीके विण्डोभित्र पर्छ

en: Whether the item should be the same size as other homogeneous items
ne: यदि आइटम अरू उस्तै प्रकारका रूपमा समान आकारको देखाउनुछ भने

en: Whether the label is drawn in the selected font
ne: जब चयनित वर्णको छाप खिचिन्छ

en: Whether the label is drawn with the selected font size
ne: चयनित वर्ण आकारसँग खिचिने छाप

en: Whether the label text can be selected with the mouse
ne: जहाँ लेवल पाठ माउस सँग छानिन सक्छ

en: Whether the menu item is checked
ne: जहाँ सूची आइटम जाँचिएको छ

en: Whether the menu item looks like a radio menu item
ne: जहाँ सूची आइटम एउटा रेडियो सूची आइटम जस्तो देखिन्छ

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
ne: जहाँ पिक्सबफसँग अल्फा प्रसारणमार्ग छ

en: Whether the preview widget should take up the entire space it is allocated
ne: जब पूर्वदृश्य औजारले ओगट्ने संपूर्ण ठाउँ छुट्याइन्छ

en: Whether the progress is shown as text
ne: जब प्रगति विवरणलाई पाठका रूपमा देखाइन्छ

en: Whether the proxies for this action look like radio action proxies
ne: यो कार्यलाई प्रतिनिधि कार्य अनुपातका रूपमा देखाउनु छ भने

en: Whether the selected file(s) should be limited to local file: URLs
ne: जब स्थानीय फाइल युआरएल सीमित गर्नका लागि प्रयोग हुने चयनित फाइल

en: Whether the selected font style is shown in the label
ne: छापमा देखाइने चयनित वर्णको शैली

en: Whether the separator is drawn, or just blank
ne: जहाँ बिच्छेदक रेखाङ्कन गरिएको वा खाली हुन्छ

en: Whether the spin button should update always, or only when the value is legal
ne: स्पिन बटनलाई सधैँ अथवा मान गल्ती छभनेमात्र सुधार गर्नु छभने

en: Whether the statusbar has a grip for resizing the toplevel
ne: माथिल्लो अवस्थाको पुनराकृतिको लागि जहा स्टाटसबारसँग एउटा डोरी छ

en: Whether the text can be modified by the user
ne: जब प्रयोगकर्ताद्वारा पाठ संशोधन गर्सकिन्छ

en: Whether the toolbar item is considered important. When TRUE, toolbar buttons show text in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ mode
ne: औजारबार आइटमलाई महत्व दिँदा ठीक छभने औजारबार बटनले जीटीके_औजारबार_दवै_समतलीय मोडमा पाठ देखाउँछ

en: Whether the toolbar item is visible when the toolbar is in a horizontal orientation.
ne: जब औजारबार समतलीय अभिमुखीकरणमा हुन्छ तब औजारबारो एकाइ दृश्यात्मक हुन्छ ।

en: Whether the toolbar item is visible when the toolbar is in a vertical orientation.
ne: जब औजारबार उर्ध्वतलीय अभिमुखीकरणमा हुन्छ तब औजारबारो एकाइ दृश्यात्मक हुन्छ ।

en: Whether the toplevel is the current active window
ne: जब वर्तमान सक्रिय विण्डो उच्चतहमा रहन्छ

en: Whether the widget can accept the input focus
ne: जब औजारले निवेश संकेन्द्रविन्दु स्वीकार गर्नसक्छ

en: Whether the widget can be the default widget
ne: जहाँ औजार एउटा पूर्वनिर्धारित औजार हुन सक्छ

en: Whether the widget has the input focus
ne: निवेश संकेन्द्रविन्दुसँग को औजार

en: Whether the widget is part of a composite widget
ne: जहाँ औजार एउटा संमिश्रित औजारको भाग हुन्छ

en: Whether the widget is the default widget
ne: जहाँ औजार एउटा पूर्वनिर्धारित औजार हुन्छ

en: Whether the widget is the focus widget within the toplevel
ne: जब माथिल्लो तहमा औजार संकेन्द्रविन्दुभित्र औजार रहन्छ

en: Whether the widget is visible
ne: जहा औजार दृश्यात्मक हुन्छ

en: Whether the widget responds to input
ne: जब निवेशका लागि औजार जिम्मेवार हुन्छ भने

en: Whether the window should be decorated by the window manager
ne: जहाँ विण्डो विण्डो-प्रबन्धकबाट सजिएको हुन सक्थ्यो

en: Whether this tag affects background height
ne: जहाँ यो  ट्यागले पृष्ठभूमिको  उचाइलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects indentation
ne: यो ट्यागले जहाँ दाँतिलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects line wrap mode
ne: जब यो ट्यागले लाईन लपेटाइ मोडलाई असर पार्छ

en: Whether this tag affects paragraph justification
ne: जब यो ट्यागले अनुच्छेद समर्थनलाई असर पार्छ

en: Whether this tag affects strikethrough
ne: जहाँ यो ट्यागले अक्षरलाई बीचबाट काटने लाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects tabs
ne: जब यो ट्यागले ट्याबलाई असर पार्छ

en: Whether this tag affects text editability
ne: जहाँ यो ट्यागले  पाठको सम्पाद्यलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects text visibility
ne: जब यो ट्यागले पाठको दृश्यात्मकतालाई असर पार्छ

en: Whether this tag affects the background color
ne: जहाँ यो ट्यागले पृष्ठभूमिको रङ्गलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the background stipple
ne: जब यो ट्यागले विन्दुचित्र पृष्भूमिलाई असर पार्छ

en: Whether this tag affects the cell background color
ne: जहाँ यो ट्यागले कोठाको पृष्ठभूमिको रङ्गलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the font family
ne: जब यसले वर्ण परिवारको ट्यागलाई असर पार्छ

en: Whether this tag affects the font size
ne: जहाँ यो ट्यागले वर्णको आकारलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the font stretch
ne: जहाँ यो ट्यागले वर्णको फैलावटलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the font style
ne: जहाँ यो ट्यागले वर्णको शैलीलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the font variant
ne: जहाँ यो ट्यागले वर्णको विविधतालाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the font weight
ne: जहाँ यो ट्यागले वर्णको भारलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the foreground color
ne: जहाँ यो ट्यागले दृष्य जगतको रङ्गलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the foreground stipple
ne: जब यो ट्यागले लाईन अग्रगामी विन्दुचित्रलाई असर पार्छ

en: Whether this tag affects the language the text is rendered as
ne: जहाँ यो ट्यागले भाषालाई असर गर्छ , पाठ रेन्डर जस्तो छ

en: Whether this tag affects the left margin
ne: जब यो ट्यागले बायाँ सीमालाई असर पार्छ

en: Whether this tag affects the number of pixels above lines
ne: जहाँ यो ट्यागले रेखाहरुको माथि पिक्सलहरुको संख्यालाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the number of pixels between wrapped lines
ne: जब यो ट्यागले लपेटिएका रेखाहरुबीच पिक्सेलहरुको संख्यालाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects the right margin
ne: जहा यो ट्यागले दाहिने किनारला‍इ असर गर्छ

en: Whether this tag affects the rise
ne: जहाँ यो ट्यागले बृद्दिलाई असर गर्छ

en: Whether this tag affects underlining
ne: जहाँ यो ट्यागले कचलाई असर गर्छ

en: Whether this tag scales the font size by a factor
ne: जहाँ यो ट्यागले आधारबाट वर्णको आकार नाप्छ

en: Whether this text is hidden. Not implemented in GTK 2.0
ne: यो लुकाइएको हो भने जीटीके २.० मा प्रयोग हुँदैनन्

en: Whether to activate the default widget (such as the default button in a dialog) when Enter is pressed
ne: जब पूर्वनिर्धारित औजार सक्रिय पार्न प्रवेश की दबाइन्छ ( जस्तै संवादमा पूर्वनिर्धारित बटन)

en: Whether to allow multiple files to be selected
ne: जब विविध फाइल चयन गर्न अनुमति मिल्छ

en: Whether to antialias Xft fonts; 0=no, 1=yes, -1=default
ne: जब एक्सएफटी वर्णको छविचित्र मिलान गर्नु छ ; ०=होइन, १=हो, -1=पूर्वनिश्चित

en: Whether to display a stock label with the name of the previewed file.
ne: जब संग्रह-छापसँग पूर्वदर्शित फाइल देखाउनु छ

en: Whether to display an "inconsistent" state
ne: जहाँ एउटा "परस्परबिरोधि"स्थिति देखाइन्छ

en: Whether to display the column
ne: जब स्तम्भ देखाउनुछ भने

en: Whether to draw the focus indicator inside widgets
ne: जब औजारभित्र संकेन्द्रविन्दु खिच्नु छ

en: Whether to expand the childs tab or not
ne: उपशाखाहरुको ट्याब थपिन्छ कि थपिदैन

en: Whether to hint Xft fonts; 0=no, 1=yes, -1=default
ne: एक्सएफटी वर्णका इसारा ०=हैन, १=हो, -१=पूर्वनिश्चित

en: Whether to put a separator between the message dialog's text and the buttons
ne: जब सन्देश संवाद पाठ र बटनहरूको बीचमा विभाजक राख्नु छ

en: Whether to select the contents of an entry when it is focused
ne: जब प्रविष्टिको विषयवस्तु चयन गर्नुछ यसलाई विशेष ध्यान दिइन्छ

en: Whether to show a sort indicator
ne: यदि क्रम सूचक देखाउनु छभने

en: Whether to strike through the text
ne: जहाँ पाठको अक्षरलाई बीचमा काटिन्छ

en: Whether to use the value from the snap_edge property or a value derived from handle_position
ne: नियन्त्रण स्थितिबाट आएको मान अथवा स्न्याप किनारा विशेषताबाट लिइने मान

en: Whether to wrap lines never, at word boundaries, or at character boundaries
ne: शब्द सीमा वा वर्ण सीमामा लाईनहरू कहिल्यै पनि लपेट्न हुँदैन

en: Whether two cursors should be displayed for mixed left-to-right and right-to-left text
ne: जब कर्सर बायाँबाट दायाँ र दायाँबाट बायाँ देखाउनु छभने

en: Whether words are wrapped at widget edges
ne: जहा औजार क्षेत्रभित्र शब्दहरुलाई लपेटियो

en: Which side of the notebook holds the tabs
ne: अभ्यास पुस्तिकाको कुन छेउले ट्याबहरु समात्छ

en: Widget
ne: औजार

en: Widget name
ne: औजार नाम

en: Widget to put in column header button instead of column title
ne: स्तम्भ शीर्षकका सट‍टा स्तम्भ शीर्षलेख बटनमा राख्ने औजार

en: Widget to use as the item label
ne: आइटम छापका रूपमा प्रयोग हुने औजार

en: Width
ne: चौडाई

en: Width in chars
ne: वर्णहरुमा चौडाइ

en: Width of border around the button area at the bottom of the dialog
ne: संवादको तल बटन क्षेत्र बरिपरि सीमाको चौडाइ

en: Width of border around the label and image in the message dialog
ne: खबर स‍ंवादभित्र लेवल र तस्विरको वरिपरि सीमारेखाको चौडाइ

en: Width of border around the main dialog area
ne: मूख्य संवाद क्षेत्रको वरिपरिको किनाराको चौडाई

en: Width of handle
ne: उझिण्डोको चौडाई

en: Width of scrollbar or scale thumb
ne: स्क्रोलबार वा औँले मापकको चौडाई

en: Width of the border around the tab labels
ne: ट्याब लेवलहरुको वरिपरि सीमारेखाको चौडाइ

en: Width of the horizontal border of tab labels
ne: ट्याब लेवलहरुको क्षितिजीय सीमारेखाको चौडाइ

en: Width of the left margin in pixels
ne: पिक्सलभित्र देब्रेकिनारको चौडाइ

en: Width of the right margin in pixels
ne: पिक्सलभित्र दाहिनेकिनारको चौडाइ

en: Width of the vertical border of tab labels
ne: ट्याब लेवलहरुको उर्ध्व सीमारेखाको चौडाइ

en: Width request
ne: चौडाइ अनुरोध

en: Width, in pixels, between focus indicator and the widget 'box'
ne: संकेन्द्रविन्दु सूचक र औजार बाकसबीचमा पिक्सेलमा चौडाई

en: Width, in pixels, of the focus indicator line
ne: संकेन्द्रितविन्दु सूभक लाईनको चौडाई पिक्सेलमा

en: Window Placement
ne: विण्डो स्थानानतर

en: Window Position
ne: विण्डोको स्थिति

en: Window Role
ne: विण्डोको भूमिका

en: Window Title
ne: विण्डो शीर्षक

en: Window Type
ne: विण्डो प्रकार

en: Word Wrap
ne: शब्द लपेट

en: Wrap
ne: लपेट्नु

en: Wrap Mode
ne: लपेट्ने मोड

en: Wrap mode
ne: लपेट शैली/विधि

en: Wrap mode set
ne: लपेट्ने मोडको समूह

en: Wrap width
ne: चौडाइ कस

en: Wrap width for layouting the items in a grid
ne: मोहडा-आकृति दिइएका एकाईहरू लपेट्ने चौडाई

en: X Alignment of the column header text or widget
ne: स्तम्भ शीर्षलेख पाठ अथवा औजारको एक्स पंक्तिबद्धता

en: X align
ne: एक्स पंक्तिबद्ध

en: X alignment of the child
ne: शाखाको एक्स पंक्तिबद्ध

en: X pad
ne: एक्स प्याड

en: X position
ne: एक्स स्थिति

en: X position of child widget
ne: शाखा औजारको एक्स स्थिति

en: Xft Antialias
ne: एक्सएफटि

en: Xft DPI
ne: एक्सएफटि डिपिआइ

en: Xft Hint Style
ne: एक्सएफटि इसारा शैली

en: Xft Hinting
ne: एक्सएफटि ईसारा

en: Xft RGBA
ne: एक्सएफटि आरजिबिए

en: Y align
ne: वाई पंक्तिबद्ध

en: Y alignment of the child
ne: शाखाको वाइ पंक्तिबद्ध

en: Y pad
ne: वाई प्याड

en: Y position
ne: वाई स्थिति

en: Y position of child widget
ne: बच्च औजारको वाई स्थिति

en: Year
ne: वर्ष

en: height
ne: उचाइ

en: mode
ne: शैली

en: visible
ne: दृष्य

en: width
ne: चौडा

en: xalign
ne: एक्स पंक्तिबद्द

en: xpad
ne: एक्स प्याड

en: yalign
ne: वाई पंक्तिबद्द

en: ypad
ne: वाइ प्याड
