gtk+ - en to ne translation catalogue (407 entries)

en: "Deepness" of the color.
ne: रङ्गको "गाढापन"

en: %.1f K
ne: %.1f  एफ के

en: (Empty)
ne: (खालि)

en: (disabled)
ne: (अशक्त पारिएको छ)

en: (unknown)
ne: (अपरिचित)

en: --- No Tip ---
ne: --- पुछ्रे चिन्ह छैन  ---

en: Alt
ne: अल्टर

en: Amharic (EZ+)
ne: अंहारिक (इजेड+)

en: Amount of blue light in the color.
ne: रङ्गमा नीलो प्रकाशको मात्रा

en: Amount of green light in the color.
ne: रङ्गमा हरियो प्रकासको मात्रा

en: Amount of red light in the color.
ne:  रङ्गमा रातो प्रकासको मात्रा

en: BMP image has bogus header data
ne: बीएमपी चित्रमा नक्कली शीर्ष-तथ्याङ्क

en: BMP image has unsupported header size
ne: बीएमपी चित्रसँग मेल नखाने आकारको शीर्षक

en: Bad code encountered
ne: खराब संकेतको सामना

en: Best _Fit
ne: ऊत्तम  _योग्य

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
ne: 'पिएनजी चित्रको प्रति-प्रसारण मार्ग विट अमान्य

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
ne: परिवर्तित पिएनजी चित्रको प्रति-प्रसारण मार्ग विट आठ होईन

en: Bookmark saving failed (%s)
ne: (%s) पृष्ठ चिन्ह भण्डारण गर्न सकिएन

en: Brightness of the color.
ne: रङ्गको चमक

en: C_reate
ne: बनाउनुस्

en: Can't allocate TGA header memory
ne: टि जि ए शीर्षक क्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Can't allocate colormap entries
ne: रङ्गचित्रको प्रविष्टि छुट्याउन सकिएन

en: Can't allocate colormap structure
ne: रङ्गचित्रको बनावट छुट्याउन सकिएन

en: Can't allocate memory for IOBuffer data
ne: आई ओ अस्थायी संरचनाका लागि स्मृतिक्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Can't allocate memory for IOBuffer struct
ne: आई ओ अस्थायी संरचनाका लागि स्मृतिक्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Can't allocate memory for TGA context struct
ne: टी जी ए सन्दर्भ संरचनाका लागि स्मृतिक्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Can't allocate memory for loading PNM image
ne: पि एन एम चित्र लोडगर्न स्मृतिक्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Can't allocate memory for loading XPM image
ne: एक्स पी एम चित्र भर्नलाई स्मृतिक्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Can't allocate new pixbuf
ne: नयाँ पिक्सबफ छुट्याउन सकिएन

en: Can't allocate temporary IOBuffer data
ne: आई ओ अस्थायी तथ्याङ्क छुट्याउन सकिएन

en: Can't change to folder because it isn't local
ne: फाइल पत्र परिबर्तन भएन किनकि यो लोकल होइन

en: Can't handle PNM files with maximum color values greater than 255
ne: २५५ भन्दा ज्यादा मान भएको अधिकतमम र‌‌ङ्गको पि एन एम फाइल समाल्न असमर्थ

en: Can't read XPM colormap
ne: एक्स पी एम रङ्गचित्र पढ्न सकिएनन

en: Can't realloc IOBuffer data
ne: आई ओ अस्थायी तथ्याङ्क पुन: छुट्याउन सकिएन

en: Cannot change to the folder you specified as it is an invalid path.
ne: फाइलपत्रलाइ चाहेको ठाउँमा लान मिलेन कारण यो अस्वीकृत मार्ग हो

en: Cedilla
ne: सेडिला

en: Circular table entry in GIF file
ne: जीआइएफ  फाइलमा गोलाकार तालिकाको प्रविष्टि

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
ne: आइ ड्रपरमा क्लिक गर,र यो रङ्ग भर्न कम्प्युटर पर्दाको कनै ठाउँमा क्लिक गर

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
ne: हालको जस्तो रङ्ग भर्न रङ्गदानीमा क्लिक गर। यो रङ्ग परिवर्तन गर्न कपडा जस्तो ब्रस तान वा दायाँ क्लिक थिच र "रङ्ग यहाँ भण्डारण गर"

en: Color Selection
ne: रङ्ग छनोट

en: Color Wheel
ne: रङ्गको चक्र

en: Color _Name:
ne: रङ्ग _नाम:

en: Compressed icons are not supported
ne: संपीडक छविचित्रहरु मान्य छैनन्

en: Could not add a bookmark for %s because it is an invalid path name.
ne: %s:का लागि पृष्ठ-चिन्ह थप्न सकिएन किनकि यो अस्वीकृत मार्ग हो

en: Could not add a bookmark for %s:
    %s
ne: %s:का लागि पृष्ठ-चिन्ह थप्न सकिएन
    %s

en: Could not add bookmark for %s because it is not a folder.
ne: %s:का लागि पृष्ठ-चिन्ह थप्न सकिएन किनकि यो फाइल पत्र होइन

en: Could not build file name from '%s' and '%s':
    %s
ne: '%s' र '%s':बाट फाइलको नाम राख्न सकिएन 
    %s

en: Could not change the current folder to %s:
    %s
ne: अहिलेको फाइल पत्र %s:मा परिवर्तन गर्न सकिएन 
    %s

en: Could not create folder %s:
    %s
ne: %s:फाइलपत्र निर्माण गर्न सकिएन 
    %s

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
ne: '%s'  चिन्ह  पत्तालागेन ।
    '%s'  विषय वस्तु भएको फाइल पनि पाइएन,
    संभवतः तपाईँले यो फाइल जडान गर्नुपर्छ होला ।
     	%s

en: Could not get a stock icon for %s
ne: फाइल %s का लागि पूर्ण सूचना (जानकारी) नभएको

en: Could not get image height (bad TIFF file)
ne: टीआईएफएफ चित्रको उचाइ पाइएन(खराब टीआईएफएफ फाइल)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
ne: चित्रको चौडाइ पाइएन(खराब टीआईएफएफ फाइल)

en: Could not get information for file '%s': %s
ne: फाइलका लागि पूर्ण सूचना(जानकारी) नभएको '%s': %s

en: Could not remove bookmark for %s:
    %s
ne: %s:का लागि पृष्ठ-चिन्ह हटाउन सकिएन
    %s

en: Could not retrieve information about %s:
    %s
ne:  %s:का बारेमा कुनै पुनरुद्धार गर्न सकिएन
    %s

en: Could not select %s:
    %s
ne: %s:को चयन भएन 
    %s

en: Couldn't allocate memory for context buffer
ne: अस्थायी विषयविस्तुको लागि स्मृतिक्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Couldn't allocate memory for header
ne: शीर्षकका लागि स्मृतिक्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Couldn't allocate memory for line data
ne: पक्ति तथ्याङ्कको लागि स्मृतिक्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
ne: जेपेज फाइल लोडगर्न  स्मृतिक्षमता छुट्याउन सकिएन

en: Couldn't allocate memory for paletted data
ne: paletted तथ्याङ्कको (डाटा) लागि स्मृतिक्षमता छुट्याउन नसक्नु

en: Couldn't convert filename
ne: फाइलको परिवर्तन गर्न सकिएन

en: Couldn't create new pixbuf
ne: नयाँ pixbuf रचना गर्न सकिएन

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
ne: '%s'फाइलका लागि प्रतिविम्ब फाइल-प्रारुप चिन्न सकिएन

en: Couldn't save the rest
ne: बाँकी भाग भण्डारण भएन

en: Create Fo_lder
ne: फोल्डर बनाउनुस्

en: Create in _folder:
ne: फोल्डरमा बनाउनुस्

en: Ctrl
ne: कन्ट्रोल

en: Cu_t
ne: _काट्नुस्

en: Cursor hotspot outside image
ne: कर्सरको तात्कालीक स्थान चित्रभन्दा बाहिर छ

en: Cyrillic (Transliterated)
ne: सिरीलिक भाषा (रूपान्तरित)

en: De_lete File
ne: फाइल मेट्नुस्

en: Decrease Indent
ne: घट्दो इन्डेण्ट

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Delete File
ne: फाइल मेट्नुस्

en: Desktop
ne: मंडला

en: Didn't get all lines of PCX image
ne: 'पिसिएक्स' (PCX) चित्रको सबै रेखा नपाएको

en: Dimensions of TIFF image too large
ne: टीआईएफएफ चित्रको आकार ज्यादै ठूलो छ

en: Disabled
ne: अशक्त पारिएको छ

en: Empty
ne: खाली

en: Error
ne: गल्ती

en: Error creating folder "%s": %s
ne: "%s": %s फाइलपत्र निर्माण क्रममा गल्ती

en: Error creating folder "%s": %s
    %s
ne: "%s": %s फाइलपत्र निर्माण क्रममा गल्ती 
    %s

en: Error deleting file "%s": %s
ne: "%s": %s फाइल हटाउने क्रममा गल्ती

en: Error deleting file "%s": %s
    %s
ne: "%s": %s फाइल हटाउने क्रममा गल्ती 
    %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
ne: जेपेज फाइल-चित्र (%s)मा  गल्ती

en: Error loading icon: %s
ne: चित्रसंकेत  लोड गर्दाको गल्ति:%s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
ne: फाइल "%s"बाट"%s": %s मा पुनर्नामाकरण क्रममा गल्ती

en: Error renaming file "%s": %s
    %s
ne: "%s": %s फाइल पुनर्नामाकरण क्रममा गल्ती 
    %s

en: Error renaming file to "%s": %s
    %s
ne: "%s": %s फाइल पुनर्नामाकरण क्रममा गल्ती 
    %s

en: Error writing to image file: %s
ne: प्रतिविम्ब फाइलमा लेख्दा गल्ती %s

en: Excess data in file
ne: फाइलमा अत्याधिक तथ्यांक

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
ne: चित्र लेखिरहँदा '%s' बन्द गर्न असफल, सबै तथ्याङक्क %s भण्डारण नभएको हुनसक्छ:

en: Failed to load RGB data from TIFF file
ne: आर जी बी तथ्याङकTIFF पत्रलेकबाट load गर्न असमर्थ

en: Failed to load TIFF image
ne: टि आइ एफ एफ चित्र भर्न असफल

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
ne: रङ्गचित्र '%s'भर्न असफल: कारण थाहा भएन, सायद  रङ्गचित्र खराब होला

en: Failed to load image '%s': %s
ne: प्रतिविम्ब भर्न असफल '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
ne: चित्रलेख '%s'भर्न असफल : कारण थाहा भएन, सायद खराब चित्रलेख होला

en: Failed to open '%s' for writing: %s
ne: लेख्नका लागि '%s' खोल्न सकिएन: %s

en: Failed to open TIFF image
ne: टि आइ एफ एफ  चित्र खोल्न असफल

en: Failed to open file '%s': %s
ne:  '%s': %s मिसिल खुलेन

en: Failed to open temporary file
ne: अस्थायी फाइल खोल्न सकिएन

en: Failed to read from temporary file
ne: अस्थायी फाइल पढ्न सकिएन

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
ne: एक्स बी एम चित्र भर्ने क्रममा  अस्थायी फाइल लेख्न सकिएन

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
ne: एक्स पी एम चित्र भर्ने क्रममा  अस्थायी फाइल लेख्न सकिएन

en: Failure reading GIF: %s
ne: जीआइएफ: %s पढ्न असफल

en: Fatal error in PNG image file: %s
ne: पिएनजी फाइलचित्रमा गल्ती  :%s

en: Fatal error reading PNG image file
ne: पिएनजी  चित्र फाइल पढाइमा घातक दोष

en: Fatal error reading PNG image file: %s
ne: %s पिएनजी  चित्र फाइल पढाइमा घातक दोष

en: File does not appear to be a GIF file
ne: जीआइएफ फाइलको रुपमा फाइल देखापर्दैन

en: Files
ne: फाइलहरू

en: Filesystem
ne: फाइल पद्धति

en: Find and _Replace
ne: खोज्नु र _स्थानपूर्ति गर्नुस्

en: Fol_ders
ne: फोल्डरहरू

en: Folder
ne: फोल्डर

en: Folder unreadable: %s
ne: %s फोल्डर पढ्न सकिएन

en: Folders
ne: फोल्डरहरू

en: Font
ne: लिपी

en: Font Selection
ne: लिपि छनोट

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
ne: जीआइएफको केही तथ्याङक् हराएको छ(सायद यो कुनै प्रकारले छाँटिएछ)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
ne: जीआइएफ चित्रमा विश्वव्यापी रङ्गीन-नक्सा छैन, र त्यसभित्रको आकृतिमा समेत स्थानीय रङ्गीन-नक्सा छैन

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
ne: जीआइएफ फाइल चित्र खराब छ(गलत LZW संपीडन)

en: GIF image loader can't understand this image.
ne: जीआईएफ चित्र भर्नेले यो चित्र बुझ्न सक्दैन

en: GIF image was truncated or incomplete.
ne: जीआइएफ चित्र छाँटिएछ वा अपुरोछ

en: Gamma
ne: गामा

en: Group
ne: समूह

en: Home
ne: मुख्य पृष्ठ

en: IPA
ne: 'आईपिए'

en: Icon '%s' not present in theme
ne: थीममा '%s' चिन्ह छैन

en: Icon has zero height
ne: छविचित्रको लम्बाई शून्य छ

en: Icon has zero width
ne:  छविचित्रको चौडाई शून्य छ

en: Image file '%s' contains no data
ne: प्रतिविम्ब मिसिल '%s' मा तथ्याङ्क छैन

en: Image format unknown
ne: अज्ञात प्रारुप-चित्र

en: Image has invalid width and/or height
ne: चित्रको  चौडाई र लम्बाई अमान्य छ

en: Image has unsupported bpp
ne: चित्रले bpp लाई मान्यता दिएको छैन

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
ne: चित्रले समतल विट %d-को संख्यालाई मान्यता दिएको छैन

en: Image has zero height
ne: चित्रको उचाइ शून्य छ

en: Image has zero width
ne: चित्रको चोडाइ शून्य छ

en: Image header corrupt
ne: चित्रको शीर्ष खराब

en: Image pixel data corrupt
ne: चित्रको पिक्सेल तथ्याङ्क खराब

en: Image too large to be saved as ICO
ne: आइसीओको रुपमा भण्डारण गर्न चित्र  धेरै ठूलो भयो

en: Image type '%s' is not supported
ne: '%s' किसिमको  चित्रले सहयोग गर्दैन

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
ne: चित्र भर्ने तरिका %s ले उचित पद्धति निर्यात गर्न सकेन; सायद यो अर्को जीटीकेबाट होला

en: Increase Indent
ne: बड्दो इन्डेण्ट

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
ne: बढ्दोक्रमको '%s' चित्रले  सहयोग गर्दैन

en: Information
ne: सुचना

en: Input
ne: निवेश

en: Input Methods
ne: निवेश तरिका

en: Input _Methods
ne: निवेश गर्ने _तरिका

en: Insufficient memory to load PNG file
ne: पिएनजी फाइलचित्र लोडगर्न अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Insufficient memory to load PNM context struct
ne: पि एन एम  सन्दर्भ वस्तु लोडगर्न अपर्याप्त  स्मृतिक्षमता

en: Insufficient memory to load PNM file
ne: पि एन एम फाइल लोडगर्न  अपर्याप्त  स्मृतिक्षमता

en: Insufficient memory to load XBM image file
ne: एक्स बी एम चित्र फाइल लोडगर्न अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
ne: चित्र भर्दा अपर्याप्त स्मृतिक्षमता, स्मृतिक्षमता बढाउन कुनै फाइल खालीगर्ने  प्रयास गर्नुहोस्

en: Insufficient memory to open TIFF file
ne: टीआईएफएफ फाइल खोल्न अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Insufficient memory to save image into a buffer
ne: अस्थायी फाइलमा चित्र भण्डारण गर्न  अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Insufficient memory to save image to callback
ne: प्रतिविम्व-चित्र प्रशोधन क्रममा अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
ne: %ld by %ld अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Internal error in the GIF loader (%s)
ne: जिआइएफ भर्ने (%s) मा  आन्तरिक गल्ती

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to begin loading an image, but didn't give a reason for the failure
ne: आन्तरिक गल्ती: चित्र भर्ने प्रक्रिया '%s' ले चित्र भर्न सकेन

en: Inukitut (Transliterated)
ne: इनुकिटुत  (रूपान्तरित)

en: Invalid UTF-8
ne: अमान्य युट्टिएफ-८

en: Invalid XBM file
ne: एक्स बी एम फाइल अमान्य

en: Invalid filename: %s
ne:  %s फाइलको नाम अमान्य

en: Invalid header in animation
ne: रङ्गचित्राङ्कनमा अमान्य शीर्षक

en: Invalid header in icon
ne: छविचित्रमा  अमान्य शीर्षक

en: It probably contains symbols not allowed in filenames.
ne: फाइलमा गलत संकेतको प्रयोग नगर्नुस्

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
ne: जेपेज गुणको मूल्य शून्यदेखि सयसम्म हुनुपर्छ; '%d'को मूल्य स्वीकार्य हुँदैन

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
ne: जेपेज गुणको मूल्य शून्यदेखि सयसम्म हुनुपर्छ; '%s' को मूल्य क्रमान्वित हुँदैन

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
ne:  पिएनजी पाठ-सूत्रको मात्राका लागि वर्णहरु आस्कीमा हुनुपर्छ

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
ne: पिएनजी पाठ-सूत्रको मात्राका लागि वर्णहरु कम्तीमा १ र बढीमा ७९ सम्म हुनुपर्छ

en: LRE Left-to-right _embedding
ne: एलआरई बायाँबाट दायाँ संकेतन

en: LRM _Left-to-right mark
ne: एलआरएम _देब्रे-बाट-दाहिने चिन्ह

en: LRO Left-to-right _override
ne: एलआरओ बायाँबाट दायाँ

en: Malformed chunk in animation
ne: रङ्गचित्राङ्कनमा विकृत टुक्रा

en: Maximum color value in PNM file is 0
ne: पि एन एम फाइलमा अधिकतमम र‌‌ङ्गको मान शून्य

en: Maximum color value in PNM file is too large
ne: पि एन एम फाइलमा अधिक्तम र‌‌ङ्गको मान ज्यादै ठूलो

en: Modified
ne: सुधारिएको

en: Name
ne: नाम

en: Name too long
ne: धेरै लामो नाम

en: New Folder
ne: _नयाँ फोल्डर

en: No XPM header found
ne: एक्स पी एम को शीर्षक  पाइएन

en: No extended input devices
ne: निवेश साधनहरु फराकिलो नभएको

en: No palette found at end of PCX data
ne: 'पिसिएक्स' तथ्याङक्को (डाटा) अन्त्यमा रङ्गदानी नपाएको

en: Not enough memory to load GIF file
ne: जीआइएफ फाइल भर्न अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Not enough memory to load ICO file
ne: आइसीओ फाइल भर्न अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Not enough memory to load RAS image
ne: आर ए एस चित्र भर्न स्मृतिक्षमता अपुग

en: Not enough memory to load animation
ne: रङ्गचित्राङ्कन गर्न अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Not enough memory to load bitmap image
ne: विटको नक्सा भर्न अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Not enough memory to load icon
ne:  छविचित्र भर्न अपर्याप्त स्मृतिक्षमता

en: Not enough memory to load image
ne: चित्र भर्न अपुग स्मृतिक्षमता

en: Open Location
ne: खुला स्थान

en: PDF _Pop directional formatting
ne: पिडिएफ पप निर्देशन प्रारूपण

en: PNM file has an image height of 0
ne: पी एन एम फाइलसँग ऊचाई शून्य भएको एउटा चित्र छ

en: PNM file has an image width of 0
ne: चित्रको चौडाई शून्य भएको पिएनएम फाइल

en: PNM file has an incorrect initial byte
ne: पी एम एम फाइलसँग गलत आरम्भिक वर्णिम छ

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
ne: पी एन एम फाइल  पी एन एम उप-आकृतिमा छैन

en: PNM image format is invalid
ne: पि एन एम  चित्रको ढाँचा अमान्य छ

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
ne:  पि एन एम चित्र भर्नेले यो  पि एन एम उप-आकृतिलाई सहयोग गर्दैन

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
ne: पी एम एम भर्नेले पूर्णसंख्या खोज्यो तर पाइएन

en: Page %u
ne: %u पृष्ठ

en: Pick a Color
ne: रङ्ग छान

en: Pick a Font
ne: लिपि छान्नुहोस्।

en: Pixmap path element: "%s" must be absolute, %s, line %d
ne: पिक्सम्याप "%s"  मार्ग तत्वभित्र निश्चित रूपमा %s, हरफ %d हुनुपर्छ

en: Position on the color wheel.
ne: रंगदानीको स्थिति

en: Premature end-of-file encountered
ne: अपरिपक्व अन्त्य-को-फाइलको सामना गर्नु पर्‌यो

en: Pressure
ne: चाप

en: Print Pre_view
ne: टंकणको पुनरावलोकन

en: Question
ne: प्रश्न

en: RAS image has bogus header data
ne: आर ए एस चित्रमा नक्कली तथ्याङ्क शीर्षक छ

en: RAS image has unknown type
ne:  अज्ञात प्रकारको आर एस चित्र

en: RLE Right-to-left e_mbedding
ne: आरएलई  बायाँबाट दायाँ संकेतन

en: RLM _Right-to-left mark
ne: आरएलएम_दाहिने-बाट-देब्रे चिन्ह

en: RLO Right-to-left o_verride
ne: दायाँबाट बायाँ आरएलओ अधिगअन

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
ne: नमूना तथ्याङ्कभन्दा पहिलेको कोरा पी एन एम ढाँचाले एउटा खाली स्थान माग गर्छ

en: Raw PNM image type is invalid
ne: पि एन एम  चित्रको ढाँचा अमान्य छ

en: Really delete file "%s"?
ne: फाइल "%s" पुरै हटाउन हुन्छ ?

en: Received invalid color data
ne: अयोग्य रङ्गको तथ्याङक प्राप्त

en: Rename File
ne: फाइलको पुनर्नामाकरण गर्नुहोस्

en: Rename file "%s" to:
ne: फाइल "%s"लाई पुनर्नामाकरण गर्नुहोस्

en: Sans 12
ne: सान्स १२

en: Save _As
ne: ...नाममा भण्डारण गर्नुस्

en: Save in Location
ne: स्थानमा भण्डारण गर्नुस्

en: Save in _folder:
ne: फोल्डरमा भण्डारण गर्नुस्

en: Screen
ne: पर्दा

en: Select All
ne: सबै छान्नुस्

en: Select _All
ne: सबै छान्नुस्

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
ne: बाहिरी परिधिमा लगाउने रङ्ग छान। भित्री त्रि-आयामिक रङ्ग प्रयोगका लागि श्याम वा श्वेत छान

en: Shift
ne: बदल्नुस्

en: Show _Hidden Files
ne: लुकेको फाईल देखाउनुस्

en: Si_ze:
ne: आकार

en: Size
ne: आकार

en: Stack overflow
ne: रेसाको अतिबहन

en: TGA image has invalid dimensions
ne: टि जि ए चित्रमा अमान्य आयामहरु छन्

en: TGA image type not supported
ne: टि जि ए किसिमको चित्र लिन मान्दैन

en: TIFFClose operation failed
ne: टि आइ एफ एफ बन्द गर्ने कार्य असफल

en: Thai (Broken)
ne: थाई (भाँचेको)

en: The ANI image format
ne: एनआई चित्रको ढाँचा

en: The BMP image format
ne: बीएमपी चित्रको ढाँचा

en: The GIF image format
ne: जीआइएफ चित्र-आकृति

en: The ICO image format
ne: आइसीओ चित्रको ढाँचा

en: The JPEG image format
ne: जेपेज चित्रको आकृति

en: The PCX image format
ne: 'पिसिएक्स' चित्रको ढाँचा

en: The PNG image format
ne: पिएनजी चित्रको ढाँचा

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
ne: पीएनएम/पीबीएम/पीजीएम/पीपीएम चित्र आकृति परिवार

en: The Sun raster image format
ne: सन चित्रको ढाँचा

en: The TIFF image format
ne: टि आइ एफ एफ  चित्र आकृति

en: The Targa image format
ne: टार्गा चित्रको आकृति

en: The WBMP image format
ne: डब्लु बी एम पी चित्र आकृति

en: The XBM image format
ne: एक्स बी एम  चित्र आकृति

en: The XPM image format
ne: एक्स बी एम  चित्र आकृति

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
ne: तिमीले छानेको रङ्ग तानेर रङ्गदानीमा भणडारण गर यो भबिष्यमा काम आउँछ

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
ne: फाइल "%s" अर्को मेसिनमा छ ( %s पनि भनिन्छ)  यो प्रोग्राममा उपलब्ध हुनसक्दैन।

en: The file name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
ne: "%s" नाममा यस्ता संकेतहरु छन् जो फाइलनामका लागि अयोग्य छन्

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
ne: "%s" नाममा यस्ता संकेतहरु छन् जो फाइलनामका लागि अयोग्य छन्

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
ne: फाइल "%s" लाई युटिएफ-८मा परिवर्तन गर्न सकिँदैन। (जी_फाइल नाम_संकेतन  वातावरण तयार गरेर एक पटक पुनः कोसिस गर्नुस्): %s

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
ne: "%s" नाममा यस्ता संकेतहरु छन् जो फाइलनामका लागि अयोग्य छन्

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
ne: नाम "%s" अमान्य छ किनकि त्यसमा "%s" अक्षर छ । कृपया अर्को नाम राख्नुस्

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
ne:  तुलनाका लागि तपाईंले छानेको पूर्व निर्धारित रङ्ग छान्न रङ्गदानी खिच वा दुबैतर्फ कपडा जस्तो रंगीन ब्रस खिच

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
ne: रेडियो औजार बटन जसले यस बटन समूहको प्रतिनिधित्व गर्छ

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
ne:  प्रतिविम्ब फाइल-प्रारुप: %s  भणडारण क्रममा जी टी के पिक्स-बफले सहयोग गर्दैन

en: This file system does not support icons for everything
ne: यस फाइलप्रणालीले सबै चित्रसंकेतलाई सहयोग गर्दैन

en: This file system does not support mounting
ne: यो फाइलले (फाइल) mounting सपोर्त (support) गर्दैन

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
ne: टाइग्रिना-इरिट्रियन (इजेड+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
ne: टाइग्रिना-इथियोपिएन (इजेड+)

en: Today
ne: आज

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
ne: परिवर्तित PNG मा सपोर्ट (support) नगर्ने channels को संख्या, तीन अथवा चार हुनुपर्छ

en: Transformed PNG has zero width or height.
ne: परिवर्तित पिएनजीको चौडाई र लम्बाई शून्य छ

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
ne: परिवर्तित पिएनजी आरजिबि वा आजिबिए होइन

en: Transparency of the color.
ne: रङ्गको पारदर्शकता

en: Type name of new folder
ne: नयाँ फाइलपत्रको नाम लेख

en: Unable to find include file: "%s"
ne: समावेश फाइल : "%s" भेट्टिएन

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
ne: चित्र भर्ने तरिका : %s: %s भर्न असफल

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
ne: पिक्सम्याप _मार्ग "%s"मा चित्रात्मक फाइल पत्ता लागेन

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
ne: नमुना _मार्ग: "%s" को विषयवस्तु भिएन

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
ne: रङ्गचित्रको प्रविष्टिका लागि अप्रत्याशित गहिराइ विट

en: Unexpected character data on line %d char %d
ne:  रेखामा अप्रत्यासित क्यारेक्टर तथ्याङक् (डाटा) %d char %d

en: Unexpected end of PNM image data
ne: पि एन एम  चित्र तथ्याङ्कको  अप्रत्यासित अन्त्य

en: Unexpected icon chunk in animation
ne: रङ्गचित्राङ्कन क्रममा अनपेक्षित वस्तु भेटियो

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
ne: रेखामा अप्रत्यासित '%s' सुरु संकेत %d अक्षर %d

en: Unknown
ne: अपरिचित

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
ne: अज्ञात विशेषता '%s' हरफ %d वर्ण %d मा

en: Unrecognized image file format
ne: नचिनिने प्रतिविम्ब फाइल-प्रारुप

en: Unsupported JPEG color space (%s)
ne: अमान्य जेपेज रङ्गको स्थान(%s)

en: Unsupported animation type
ne: असहयोगी रङ्गचित्राङ्कन तरिका

en: Unsupported depth for ICO file: %d
ne: आइसीओ फाइल: %dका लागि अमान्य गहिराइ

en: Unsupported icon type
ne: अमान्य छविचित्रको किसिम

en: Value for PNG text chunk %s can not be converted to ISO-8859-1 encoding.
ne: पिएनजी पाठ-मूल्य %s आइएसओ-८८९५-१ संकेतनमा रुपान्तरित गर्न असफल

en: Version %s of the GIF file format is not supported
ne: जीआइएफ फाइलको ढाँचाको पाठ-रुप %s ले सहयोग गर्दैन

en: Vietnamese (VIQR)
ne: भियत्‍नामिज (भिआईक्युआर)

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Wheel
ne: पाङ्ग्रा

en: Width or height of TIFF image is zero
ne: टीआईएफएफ चित्रको उचाइ अथबा चौडाइ शून्य

en: Window
ne: विण्डो

en: X
ne: एक्स

en: X Input Method
ne: 'एक्स' निवेश विधि

en: X Tilt
ne: ढल्किएको एक्स

en: XPM file has image height <= 0
ne: एक्स पी एम  फाइलमा चित्रको उचाइ <= 0

en: XPM file has image width <= 0
ne: एक्स पी एम फाइलमा चित्रको चौढाइ <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
ne: एक्स पी एम  फाइलमा रङ्गको संख्या अयोग्य

en: XPM has invalid number of chars per pixel
ne: एक्स पी एम मा प्रतिपिक्सेल वर्ण संख्या अयोग्य

en: Y
ne: वाई

en: Y Tilt
ne: ढल्किएको वाई

en: Yesterday
ne: हिजो

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
ne: तपाईं एचटीएमएल-शैलीको हेक्सादशमलब रङ्ग मान प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ, वा कुनै रङ्गको नाम जस्तै 'सुन्तलारङ्ग' भनेर प्रयोग गर्न सक्नुहन्छ

en: You probably used symbols not allowed in filenames.
ne: फाइलमा गलत संकेतको प्रयोग नगर्नुस्

en: ZWJ Zero width _joiner
ne: जेडडब्ल्युजे शून्यले _जोड्ने

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
ne: जेडडब्ल्युएनजे शून्यले _नजोड्ने

en: ZWS _Zero width space
ne: जेडडब्ल्युएस _शून्यसँगको खालीस्थान

en: Zoom _In
ne: जूम _बढाउ

en: Zoom _Out
ne: जूम _घटाउ

en: _Add
ne: _थप्नुस्

en: _Apply
ne: प्रयोग गर्नुस्

en: _Ascending
ne: वढ्दो

en: _Axes
ne: _एक्सेस

en: _Back
ne: _कालो

en: _Blue:
ne: _निलो:

en: _Bold
ne: _गाढा

en: _Bottom
ne: _तल

en: _Browse for other folders
ne: _अरु फाइलपत्रहरु खोलेर हेर्नुहोस्

en: _CD-Rom
ne: सी डी-रोम

en: _Cancel
ne: खारेजी

en: _Center
ne: बीचमा

en: _Clear
ne: सफा

en: _Close
ne: बन्द गर्नुस्

en: _Color
ne: _रङ्ग

en: _Convert
ne: _बद्लनुस्

en: _Copy
ne: _प्रतिलिपि

en: _Delete
ne: मेट्नुस्

en: _Descending
ne: _घट्दो

en: _Device:
ne: साधन

en: _Down
ne: _तल

en: _Execute
ne: _कार्यान्वयन गर्नुस्

en: _Family:
ne: प्रकार

en: _Files
ne: फाइलहरू

en: _Fill
ne: भर्नुस्

en: _Find
ne: _खोज्नुस्

en: _First
ne: _पहिलो

en: _Floppy
ne: _फ्लपी

en: _Folder name:
ne: _फोल्डरको नाम:

en: _Font
ne: लिपि

en: _Forward
ne: _गल्ती

en: _Gamma value
ne: _गामा मान

en: _Green:
ne: _हरियो

en: _Harddisk
ne: _हार्डडिस्क

en: _Help
ne: सहायता

en: _Home
ne: _मुख्य

en: _Hue:
ne: _गाढा रङ्ग:

en: _Index
ne: _सूची

en: _Insert Unicode Control Character
ne: युनीकोड नियन्त्रण वर्ण _घुसाउ

en: _Italic
ne: _छड्के

en: _Jump to
ne: _मा उफ्र

en: _Keys
ne: _कीज्

en: _Last
ne: _अन्तिम

en: _Left
ne: _देब्रे

en: _Location:
ne: स्थान

en: _Mode:
ne: _शैली

en: _Name:
ne: _नाम

en: _Network
ne: _सञ्जाल

en: _New
ne: _नयाँ

en: _New Folder
ne: _नयाँ फाइलपत्र

en: _No
ne: _होइन

en: _Normal Size
ne: _साधारण आकार

en: _OK
ne: ठीक छ

en: _Opacity:
ne: _धमिलोपन

en: _Open
ne: _खोल्नु

en: _Palette
ne: _रङ्गदानी

en: _Paste
ne: _टाँस

en: _Preferences
ne: _अधिमान्य

en: _Preview:
ne: पुनरावलोकन

en: _Print
ne: _टंकण

en: _Properties
ne: _गुण

en: _Quit
ne: _अन्त्य

en: _Red:
ne: _रातो:

en: _Redo
ne: फेरि गर्नुस्

en: _Refresh
ne: _पुनर्ताजगीकरण

en: _Remove
ne: _हटाउनुस्

en: _Rename
ne: _पुनर्नामाकरण

en: _Rename File
ne: फाइलको पुनर्नामाकरण गर्नुहोस्

en: _Revert
ne: _फर्काउनु

en: _Right
ne: _दाहिने

en: _Saturation:
ne: _संशोषण:

en: _Save
ne: भण्डारण गर्नुस्

en: _Save color here
ne: _रङ्ग यहाँ राख

en: _Selection:
ne: छनोट

en: _Spell Check
ne: _हिज्जे जाँच

en: _Stop
ne: _रोक्नु

en: _Strikethrough
ne: काटेको

en: _Style:
ne: शैली

en: _Top
ne: _टुप्पो

en: _Undelete
ne: नमेट्नु

en: _Underline
ne: _रेखांकित

en: _Undo
ne: _गरेको कुरा उल्टाउनु

en: _Up
ne: _माथि

en: _Value:
ne: _मान

en: _Yes
ne: _हो

en: calendar:MY
ne: पात्रो : MY

en: calendar:week_start:0
ne: पात्रो:सप्ताह_सुरू:0

en: clear
ne: सफा

en: default:LTR
ne: पूर्वनिर्धारित :एल टि आर

en: error creating directory '%s': %s
ne: '%s': %s का लागि निर्देशिका निर्माण गर्ने क्रममा गल्ती

en: error getting information for '%s'
ne: '%s' का लागि सूचना लिँदाको गल्ति

en: error getting information for '%s': %s
ne: '%s': %s का लागि सूचना प्राप्त गर्ने क्रममा गल्ती

en: none
ne: केही छैन

en: shortcut %s does not exist
ne: %s को छोटकरी रुप भेटिँदैन

en: unsupported RAS image variation
ne:  आरएएस चित्रको विविधिता अमान्य छ
