GConf 1 - en to nl translation catalogue (347 entries)

en: %u items remain in the cache after cleaning already-synced items older than %u seconds
nl: %u items achtergebleven in de cache na het schoonmaken van de al gesynchronizeerde items ouder dan %u seconden

en: (no value set)
nl: (geen waarde ingesteld)

en: --break-directory must be used by itself.
nl: --break-directory moet gebruikt worden door zichzelf.

en: --break-key must be used by itself.
nl: --break-key moet gebruikt worden door zichzelf.

en: --dir-exists option must be used by itself.
nl: --dir-exists optie moet gebrukt worden door zichzelf.

en: --install-schema-file must be used by itself.
nl: --install-schema-file moet gebruikt worden door zichzelf.

en: --makefile-install-rule must be used by itself.
nl: --makefile-install-rule moet gebruikt worden door zichzelf.

en: --recursive-list should not be used with --get, --set, --unset, --all-entries, or --all-dirs
nl: --recursive-list moet niet gebruikt worden met --get, --set, --unset, --all-entries of --all-dirs

en: --set_schema should not be used with --get, --set, --unset, --all-entries, --all-dirs
nl: --set_schema moet niet gebruikt worden met --get, --set, --unset, --all-entries of --all-dirs

en: /path
nl: /pad

en: A node has unknown "type" attribute `%s', ignoring
nl: Een node heeft een onbekend "type" attribuut `%s', word genegeerd

en: A toplevel node in XML file `%s' is <%s> rather than <entry>, ignoring
nl: Hoogste node in XML bestand `%s' is van type <%s> i.p.v. "<entry>", word genegeerd

en: Access the config database directly, bypassing server. Requires that gconfd is not running.
nl: Benader de configuratie databank direct, de server omzeilend. Gconfd mag niet draaien.

en: Adding client to server's list failed, CORBA error: %s
nl: Toevoegen van client aan de lijst van de server mislukt, CORBA fout: %s

en: Adding source `%s'
nl: Bezig met bron `%s'

en: Attached schema `%s' to key `%s'
nl: Schema `%s' aan sleutel `%s' bevestigd

en: Bad XML node: %s
nl: Slechte XML node: %s

en: Bad address `%s'
nl: Slecht adres `%s'

en: Bad key or directory name
nl: Slechte sleutel of directory naam

en: CORBA error: %s
nl: CORBA fout: %s

en: Can't add notifications to a local configuration source
nl: Kan notificaties niet toevoegen aan lokale configuratie bron

en: Can't get and set/unset simultaneously
nl: Kan niet vergaren en tegelijkertijd instellen/uitzetten

en: Can't have a period (.) right after a slash (/)
nl: Kan geen punt (.) na een schuine streep (/) hebben

en: Can't have two slashes (/) in a row
nl: Kan geen twee schuine strepen (/) achter elkaar hebben

en: Can't overwrite existing read-only value
nl: Kan bestaande (alleen-lezen) waarde niet overschrijven

en: Can't read from or write to the %s root directory in the address `%s'
nl: Kan niet lezen uit of schrijven naar de %s root directory in het adres `%s'

en: Can't read from or write to the XML root directory in the address `%s'
nl: Kan niet lezen uit of schrijven naar de XML root directory in het adres `%s'

en: Can't set and get/unset simultaneously
nl: Kan niet instellen en tegelijkertijd vergaren/uitzetten

en: Can't use --all-dirs with --get or --set
nl: Kan --all-dirs niet met --get of --set gebruiken

en: Can't use --all-entries with --get or --set
nl: Kan --all-entries niet met --get of --set gebruiken

en: Can't write to file `%s': %s
nl: Kon niet schrijven naar bestand `%s': %s

en: Cannot set schema as value
nl: Kan schema niet in stellen als waarde

en: Configuration server couldn't be contacted
nl: Er kon geen contact worden bereikt met de configuratie server

en: Corrupt data in configuration source database
nl: Beschadigde gegevens in configuratie bron databank

en: Could not create file '%s', probably because it already exists
nl: Kon bestand '%s' niet aanmaken, waarschijnlijk omdat het al bestaat.

en: Could not lock temporary file '%s': %s
nl: Kon tijdelijk bestand '%s' niet vastzetten: %s

en: Could not make directory `%s': %s
nl: Kon directory `%s' niet maken: %s

en: Could not move aside old saved state file '%s': %s
nl: Kon oud opslag status bestand niet verplaatsen '%s': %s

en: Could not open saved state file '%s' for writing: %s
nl: Kon opslag status bestand '%s' niet openen voor schrijven: %s

en: Could not stat `%s': %s
nl: Kon niet status voor `%s' niet verkrijgen: %s

en: Could not write saved state file '%s' fd: %d: %s
nl: Kon de opslag status bestand '%s' niet wegschrijven bestands-descriptor: %d: %s

en: Couldn't find the %s root directory in the address `%s'
nl: Kon de %s root directory niet vinden in het adres `%s'

en: Couldn't find the XML root directory in the address `%s'
nl: Kon de XML root directory niet vinden in het adres `%s'

en: Couldn't interpret CORBA value for list element
nl: Kon CORBA waarde voor lijst element niet interpreteren

en: Couldn't locate backend module for `%s'
nl: Kon backend module voor `%s' niet vinden

en: Couldn't make sense of CORBA value received in set request for key `%s'
nl: Kon geen wijs maken uit de CORBA waarde die ontvangen werd in een instel verzoek voor sleutel `%s'

en: Couldn't open path file `%s': %s
nl: Kon pad bestand `%s' niet openen: %s

en: Couldn't resolve address for configuration source
nl: Kon adres voor configuratie bron niet vinden

en: DESCRIPTION
nl: OMSCHRIJVING

en: Default Value: %s
nl: STandaardwaarde: %s

en: Didn't find car and cdr for XML pair node
nl: Kon 'car' en 'cdr' voor XML paar node niet vinden

en: Didn't understand XML node <%s> inside an XML list node
nl: XML node <%s> niet begrepen binnen een XML lijst node

en: Didn't understand XML node <%s> inside an XML pair node
nl: XML node <%s> niet begrepen binnen een XML paar node

en: Didn't understand `%s' (expected integer)
nl: `%s' niet begrepen (integer verwacht)

en: Didn't understand `%s' (expected real number)
nl: `%s' niet begrepen (verwachtte een echt nummer)

en: Didn't understand `%s' (expected true or false)
nl: `%s' niet begrepen (verwachtte waar of onwaar)

en: Didn't understand `%s' (extra trailing characters)
nl: '%s' niet begrepen (extra karakters aan het eind)

en: Didn't understand `%s' (extra unescaped ')' found inside pair)
nl: `%s' niet begrepen (extra ')' gevonden binnen paar)

en: Didn't understand `%s' (extra unescaped ']' found inside list)
nl: '%s' niet begrepen (extra ']' gevonden in de lijst)

en: Didn't understand `%s' (list must end with a ']')
nl: `%s' niet begrepen (lijst moet eindigen met een ']')

en: Didn't understand `%s' (list must start with a '[')
nl: `%s' niet begrepen (lijst moet beginnen met een '[')

en: Didn't understand `%s' (pair must end with a ')')
nl: `%s' niet begrepen (paar moet eindigen met een ')')

en: Didn't understand `%s' (pair must start with a '(')
nl: `%s' niet begrepen (paar moet beginnen met een '(')

en: Didn't understand `%s' (wrong number of elements)
nl: `%s' niet begrepen (verkeerd aantal elementen)

en: Directory operation on key
nl: Directory bewerking op een sleutel

en: Directory/file permissions for XML source at root %s are: %o/%o
nl: Directory/bestand permissies voor XML bron bij root %s zijn: %o/%o

en: Document `%s' has no top level <gconfschemafile> node
nl: Document `%s' heeft geen top niveau <gconfschemafile> node

en: Document `%s' has the wrong type of root node (<%s>, should be <gconfschemafile>)
nl: Document `%s' heeft verkeerd root node type (<%s>, zou <gconfschemafile> moeten zijn

en: Document `%s' is empty?
nl: Document `%s' is leeg?

en: Don't understand type `%s'
nl: Type `%s' niet begrepen

en: Duplicate entry `%s' in `%s', ignoring
nl: Dubbele "entry" `%s' in `%s', wordt genegeerd

en: Encoded value is not valid UTF-8
nl: Gecodeerde waarde is geen geldige UTF-8

en: Entry with no name in XML file `%s', ignoring
nl: "Entry" zonder naam in XML bestand `%s', word genegeerd

en: Error associating schema name '%s' with key name '%s': %s
nl: Fout bij associeren schema `%s' met sleutel `%s': %s

en: Error checking existence of `%s': %s
nl: Fout bij het controleren van bestaan van `%s': %s

en: Error finding metainfo: %s
nl: Fout bij het zoeken van metainfo: %s

en: Error getting default value for `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van de standaardwaarde voor `%s': %s

en: Error getting metainfo: %s
nl: Fout bij het vergaren van metainfo: %s

en: Error getting schema at '%s': %s
nl: Fout bij het verkrijgen van schema voor `%s': %s

en: Error getting value for `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van waarde voor `%s': %s

en: Error listing dirs in `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van directorylijst in `%s': %s

en: Error listing dirs: %s
nl: Fout bij weergeven directoris: %s

en: Error loading some config sources: %s
nl: Fout bij het laden van enkele configuratie bronnen: %s

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: Fout bij optie %s: %s.
    Start '%s --help' om een volledige lijst van beschikbare opdrachtregel opties te zien.

en: Error opening module `%s': %s
nl: Fout bij openen module `%s': %s

en: Error reading saved state file: %s
nl: Fout bij lezen opslag status bestand: %s

en: Error releasing lockfile: %s
nl: Fout bij verwijderen vergrendelingsbestand: %s

en: Error removing dir `%s': %s
nl: Fout bij het verwijderen van directory `%s': %s

en: Error setting schema for `%s': %s
nl: Fout bij het instellen van schema voor `%s': %s

en: Error setting value for `%s': %s
nl: Fout bij het instellen van waarde voor `%s': %s

en: Error setting value: %s
nl: Fout bij instellen waarde: %s

en: Error setting value: %s
nl: Fout bij instellen waarde: %s

en: Error syncing config data: %s
nl: Fout bij synchronizeren configuratie gegevens: %s

en: Error syncing: %s
nl: Fout bij synchronizeren: %s

en: Error syncing: %s
nl: Fout bij synchronizeren: %s

en: Error unsetting `%s': %s
nl: Fout bij het ontzetten `%s': %s

en: Error unsetting `%s': %s
nl: Fout bij uitzetten `%s': %s

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Exiting
nl: Gestopt

en: Expected (%s,%s) pair, got a pair with one or both values missing
nl: Verwachte (%s,%s) paar, kreeg een paar waarbij een of beide waarden ontbraken

en: Expected `%s' got `%s' for key %s
nl: Verwachte `%s' kreeg `%s' voor sleutel %s

en: Expected bool, got %s
nl: Verwachte 'bool', kreeg %s

en: Expected float, got %s
nl: Verwachte 'float', kreeg %s

en: Expected int, got %s
nl: Verwachte 'int', kreeg %s

en: Expected list of %s, got list of %s
nl: Verwachtte lijst van %s, kreeg lijst van %s

en: Expected list, got %s
nl: Verwachtte lijst, kreeg %s

en: Expected pair of type (%s,%s) got type (%s,%s)
nl: Verwachtte paar van type (%s,%s) kreeg type (%s,%s)

en: Expected pair, got %s
nl: Verwachtte paar, kreeg %s

en: Expected schema, got %s
nl: Verwachte 'schema', kreeg %s

en: Expected string, got %s
nl: Verwachte 'string', kreeg %s

en: FILENAME
nl: BESTANDSNAAM

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed reading default value for schema: %s
nl: Fout bij het lezen van standaardwaarde voor schema: %s

en: Failed to access configuration source(s): %s
nl: Fout bij benaderen configuratie bron(nen): %s

en: Failed to change to directory '%s' (%s)
nl: Kon niet wisselen naar werkmap '%s' (%s)

en: Failed to clean up file '%s': %s
nl: Fout bij schoonmaken van bestand '%s': %s

en: Failed to close file `%s': %s
nl: Fout bij sluiten bestand `%s': %s

en: Failed to close gconfd logfile; data may not have been properly saved (%s)
nl: Fout bij sluiten van gconfd log bestand; gegevens zijn misschien niet goed opgeslagen (%s)

en: Failed to close new saved state file '%s': %s
nl: Fout bij sluiten van nieuw opslag status bestand '%s': %s

en: Failed to contact configuration server (a likely cause of this is that you have an existing configuration server (gconfd) running, but it isn't reachable from here - if you're logged in from two machines at once, you may need to enable TCP networking for ORBit)
nl: Kon geen contact krijgen met de configuratieserver (waarschijnlijk draait er nog een configuratieserver (gconfd), maar is die niet bereikbaar vanaf hier - als u ingelogd bent vanaf twee verschillende machines, dan dient u de tcp-netwerkmogelijkheden van Orbit in te schakelen)

en: Failed to convert object to IOR
nl: Converteren van object naar IOR mislukt

en: Failed to create %s: %s
nl: Fout bij maken `%s': %s

en: Failed to create file `%s': %s
nl: Fout bij maken bestand `%s': %s

en: Failed to create or open '%s'
nl: Fout bij maken of openen van bestand `%s'

en: Failed to create pipe for communicating with child process (%s)
nl: Kon geen pijp maken om te communiceren met kindproces (%s)

en: Failed to create pipe for communicating with spawned gconf daemon: %s
nl: Kon geen pijp aanleggen om te communiceren met de gconf deamon: %s

en: Failed to delete `%s': %s
nl: Fout bij verwijderen `%s': %s

en: Failed to delete old file `%s': %s
nl: Fout bij het verwijderen van oud bestand `%s': %s

en: Failed to execute child process (%s)
nl: Kan kindproces niet starten (%s)

en: Failed to flush client add to saved state file: %s
nl: Fout bij spoelen van toevoeging van client aan het opslag status bestand: %s

en: Failed to fork (%s)
nl: Kon niet forken (%s)

en: Failed to fork child process (%s)
nl: Kon kindproces niet forken (%s)

en: Failed to get IOR for client: %s
nl: Fout bij vergaren van IOR voor client: %s

en: Failed to get a lock
nl: Fout bij verkrijgen van vergrendeling

en: Failed to get all entries in `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van alle "entries" in `%s': %s

en: Failed to get lock for daemon, exiting: %s
nl: Kon deamon niet vergrendelen, gestopt: %s

en: Failed to get object reference for ConfigServer
nl: Fout bij het verkrijgen van object referentie voor ConfigServer

en: Failed to get value for `%s': %s
nl: Fout bij het vergaren van waarde voor `%s': %s

en: Failed to give up lock on XML dir `%s': %s
nl: Fout bij het loslaten van de vergrendeling op XML dir `%s': %s

en: Failed to init GConf, exiting
nl: Fout bij initialiseren GConf, er word nu gestopt

en: Failed to init GConf: %s
nl: Fout bij initializeren GConf: %s

en: Failed to launch configuration server: %s
nl: Kan de configuratieserver niet starten: %s

en: Failed to link '%s' to '%s': %s
nl: Fout bij het verwijzen van `%s' naar `%s': %s

en: Failed to load source `%s': %s
nl: Fout bij het laden bron `%s': %s

en: Failed to log addition of listener (%s); will not be able to restore this listener on gconfd restart, resulting in unreliable notification of configuration changes.
nl: Fout bij log aanvulling van luisteraar (%s); deze luisteraar zal niet worden hersteld als gconfd word herstart, dit resulteert in onbetrouwbare notificatie van configuratie wijzingen.

en: Failed to log addition of listener to gconfd logfile; won't be able to re-add the listener if gconfd exits or shuts down (%s)
nl: Fout bij het loggen van toevoeging van luisteraars aan het gconfd log bestand; kan luisteraar niet opnieuw toevoegen als gconfd stopt (%s)

en: Failed to log removal of listener to gconfd logfile; might erroneously re-add the listener if gconfd exits or shuts down (%s)
nl: Fout bij het loggen van het verwijderen van de luisteraar naar gconfd log bestand; misschien word de luisteraar foutief opnieuw toegevoegd als gconfd stopt (%s)

en: Failed to log removal of listener to logfile (most likely harmless, may result in a notification weirdly reappearing): %s
nl: Fout bij het loggen van het verwijderen van luisteraar naar logbestand (waarschijnlijk niet gevaarlijk, kan resulteren in een notificatie die opnieuw weer verschijnt): %s

en: Failed to move new save state file into place: %s
nl: Fout bij verplaatsen van nieuw opslag status bestand: %s

en: Failed to open `%s': %s
nl: Fout bij openen `%s': %s

en: Failed to open gconfd logfile; won't be able to restore listeners after gconfd shutdown (%s)
nl: Fout bij het openen van gconfd log bestand; kan luisteraars naar gconfd afsluiting niet herstarten (%s)

en: Failed to open saved state file: %s
nl: Fout bij het openen van opslag status bestand: %s

en: Failed to read enough data from child pid pipe (%s)
nl: Kon niet genoeg gegevens inlezen uit pijp van kindproces (%s)

en: Failed to read from child pipe (%s)
nl: Kon niet lezen uit de pijp van kindproces (%s)

en: Failed to redirect output or input of child process (%s)
nl: Kon de invoer of uitvoer van kindproces niet aanpassen (%s)

en: Failed to remove lock directory `%s': %s
nl: Fout bij het verwijderen van vergrendelingsmap `%s': %s

en: Failed to remove lock file `%s': %s
nl: Fout bij loslaten van bestand `%s': %s

en: Failed to rename `%s' to `%s': %s
nl: Fout bij het wijzigen van de naam van `%s' naar `%s': %s

en: Failed to restore `%s' from `%s': %s
nl: Fout bij het terugzetten `%s' van `%s': %s

en: Failed to restore original saved state file that had been moved to '%s': %s
nl: Fout bij het herstellen van origineel opslag status bestand dat was verplaatst naar '%s': %s

en: Failed to set mode on `%s': %s
nl: Fout bij instellen modus op `%s': %s

en: Failed to shut down backend
nl: Fout bij stoppen van backend

en: Failed to spawn the config server (gconfd): %s
nl: Fout bij het starten van de configuratie server (gconfd): %s

en: Failed to stat `%s': %s
nl: Fout bij vergaren status van `%s': %s

en: Failed to sync one or more sources: %s
nl: Fout bij synchronizeren van een of meer bronnen: %s

en: Failed to unset breakage key %s: %s
nl: Fout bij uitzetten breek sleutel %s: %s

en: Failed to write byte to pipe fd %d so client program may hang: %s
nl: Kon byte niet doorsturen naar fd %d waardoot programma misschien vastloopt: %s

en: Failed to write client add to saved state file: %s
nl: Fout bij het wegschrijven van toe te voegen client in het opslag status bestand: %s

en: Failed to write file `%s': %s
nl: Fout bij het schrijven naar bestand `%s': %s

en: Failure listing entries in `%s': %s
nl: Fout bij het weergeven van ingangen in `%s': %s

en: Failure shutting down config server: %s
nl: Fout bij sluiten configuratie server: %s

en: Fatal error: failed to get object reference for ConfigDatabase
nl: Fatale fout: fout bij het vergaren van object referentie naar ConfigDatabase

en: GConf Error: %s
nl: GConf Fout: %s

en: GConf server is not in use, shutting down.
nl: GConf server word niet gebruikt, bezig met afsluiten.

en: GConf warning: failure listing pairs in `%s': %s
nl: GConf waarschuwing: fout bij het weergeven van paren in `%s': %s

en: GConf won't work without dynamic module support (gmodule)
nl: GConf werkt niet zonder dynamische module ondersteuning (gmodule)

en: Get the long doc string for a key
nl: Zoek de lange doc tekenreeks op voor een sleutel

en: Get the name of the default source
nl: Zoek de naam op voor de standaard sleutel

en: Get the name of the schema applied to this key
nl: Zoek de naam van het schema op voor deze sleutel

en: Get the short doc string for a key
nl: Zoek de korte doc tekenreeks op voor een sleutel

en: Help options
nl: Help opties

en: IOR file '%s' not opened successfully, no gconfd located: %s
nl: ORI bestand '%s' niet succesvl geopend, geen gconf gevonden: %s

en: Ignoring XML node `%s': %s
nl: XML node `%s' word genegeerd: %s

en: Ignoring XML node with name `%s': %s
nl: XML node met naam `%s' word genegeerd: %s

en: Ignoring bad car from XML pair: %s
nl: slechte 'car' van XML paar word genegeerd: %s

en: Ignoring bad cdr from XML pair: %s
nl: slechte 'cdr' van XML paar word genegeerd: %s

en: Ignoring schema name `%s', invalid: %s
nl: Schema naam `%s' word genegeerd, ongeldig: %s

en: Incorrect type for list element in %s
nl: Ongeldig type voor lijst element in %s

en: Initializing BDB backend module
nl: Bezig met initializeren BDB backend module

en: Initializing XML backend module
nl: Bezig met initializeren XML backend module

en: Installed schema `%s' for locale `%s'
nl: Schema `%s' voor locale `%s' geinstalleerd

en: Integer `%s' is too large or small
nl: Integer `%s' is te groot of te klein

en: Invalid UTF-8 in locale for schema
nl: Ongeldig UTF-8 in lokalisering voor schema

en: Invalid UTF-8 in long description for schema
nl: Ongeldig UTF-8 in uitgebreide beschrijving voor schema

en: Invalid UTF-8 in owner for schema
nl: Ongeldig UTF-8 in eigenaar voor schema

en: Invalid UTF-8 in short description for schema
nl: Ongeldig UTF-8 in korte beschrijving voor schema

en: Invalid UTF-8 in string value in '%s'
nl: Ongeldig UTF-8 in tekenreeks in '%s'

en: Invalid type (list, pair, or unknown) in a list node
nl: Ongeldig type (lijst, paar, of onbekend) in een lijst node

en: Key `%s' listed as schema for key `%s' actually stores type `%s'
nl: Sleutel `%s' in lijst opgenomen als schema voor sleutel `%s' slaat in werkelijkheid type `%s' op

en: Key operation on directory
nl: Sleutel bewerking op directory

en: Key/directory may not end with a slash (/)
nl: Sleutel/directory mag niet eindigen op een schuine streep (/)

en: Launch the config server (gconfd). (Normally happens automatically when needed.)
nl: Lanceer de configuratie server (gconfd). (Gebeurt normaalgesproken automatisch als het nodig is)

en: List Type: %s
nl: Lijst Type: %s

en: List contains a badly-typed node (%s, should be %s)
nl: Lijst bevat een slecht-getypeerde node (%s, zou %s moeten zijn)

en: List type must be a primitive type: string, int, float or bool
nl: Lijst type moet een primitief type zijn: string, int, float of bool

en: Listener ID %lu doesn't exist
nl: Luisteraar ID %lu bestaat niet

en: Long Desc: %s
nl: Lange Omschrijving: %s

en: Missing both car and cdr values from pair in XML file
nl: Zowel 'car' als 'cdr' waarden ontbreken van paar in XML bestand

en: Missing car from pair of values in XML file
nl: Ontbrekende 'car' van waarde pair in XML bestand

en: Missing cdr from pair of values in XML file
nl: Ontbrekende 'cdr' van waarde paar in XML bestand

en: Must begin with a slash (/)
nl: Moet beginnen met een schuine streep (/)

en: Must set the GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable
nl: Moet GCONF_CONFIG_SOURCE omgevings variabele instellen

en: Must specify a key or keys on the command line
nl: Moet een sleutel of meerdere sleutels specificeren op de opdrachtregel

en: Must specify a key or keys to get
nl: Moet een sleutel of meerdere sleutels specificeren om te 'vergaren'

en: Must specify a schema name followed by the key name to apply it to
nl: Moet een schemanaam gevolgd door een sleutelnaam specificeren

en: Must specify a type when setting a value
nl: Moet een type geven als een waarde word ingesteld

en: Must specify alternating keys/values as arguments
nl: Moet afwisselend een aantal sleutels/waarden als argumenten geven

en: Must specify key (schema name) as the only argument
nl: Moet een sleutel (schema naam) specificeren als het enige argument

en: Must specify one or more dirs to get key/value pairs from.
nl: Moet een of meer directories specificeren om sleutel/waarde paren van te laden.

en: Must specify one or more dirs to get subdirs from.
nl: Moet specificeren met een of meerdere directories om subdirectories van te vergaren specificeren.

en: Must specify one or more dirs to recursively list.
nl: Moet een of meerdere directories specificeren om recursief weer te geven.

en: Must specify one or more keys to unset.
nl: Moet een of meer sleutels specificeren om uit te zetten.

en: Must specify some directories to break
nl: Moet enkele te breken directories specificeren

en: Must specify some keys to break
nl: Moet enkele te breken sleutels specificeren

en: Must specify some schema files to install
nl: Je moet enkele te installeren schema bestanden specificeren

en: No "type" attribute for <%s> node
nl: Geen "type" attribuut voor <%s> node

en: No "value" attribute for node
nl: Geen "value" attribuut voor node

en: No '/' in key `%s'
nl: Geen '/' in '%s' sleutel

en: No config source addresses successfully resolved, can't load or store config data
nl: Geen configuratie bron adressen konden worden gevonden, kan configuratie data niet
    laden en opslaan

en: No configuration files found, trying to use the default config source `%s'
nl: Geen configuratie bestanden gevonden, terugval op standaard configuratie bron `%s'

en: No configuration sources in the source path, configuration won't be saved; edit
nl: Geen configuratie bronnen gevonden in bron pad, configuratie zal niet worden opgeslagen;
    bewerken

en: No database available to save your configuration
nl: Geen databank beschikbaar om configuratie naar op te slaan

en: No doc string stored in schema at '%s'
nl: Geen doc tekenreeks opgeslagen in schema op '%s'

en: No schema known for `%s'
nl: Geen schema bekend voor ''%s'

en: No schema stored at '%s'
nl: Geen schema opgeslagen op '%s'

en: No such file `%s'
nl: Bestand `%s' bestaat niet

en: No value set for `%s'
nl: Geen waarde ingesteld voor `%s'

en: No value to set for key: `%s'
nl: Geen waarde ingesteld voor sleutel: `%s'

en: No writable config sources successfully resolved, may not be able to save some configuration changes
nl: Geen schrijfbare configuratie bronnen konden worden gevonden, misschien niet
    in staat om sommige wijzingen op te slaan

en: OAF parse error: %s
nl: OAF ontleed fout: %s

en: OAF problem description: '%s'
nl: OAF probleem omschrijving: '%s'

en: OWNER
nl: EIGENAAR

en: Object Activation Framework error
nl: Object Activatie Raamwerk fout

en: Opened BerkeleyDB source at root %s
nl: BerkeleyDB bron geopend met root %s

en: Operation not allowed without configuration server
nl: Bewerking niet toegestaan zonder configuratie server

en: Owner: %s
nl: Eigenaar: %s

en: Pair car type must be a primitive type: string, int, float or bool
nl: Paar car type moet een primitief type zijn: string, int, float of bool

en: Pair cdr type must be a primitive type: string, int, float or bool
nl: Paar cdr type moet een primitief type zijn: string, int, float of bool

en: Parse error
nl: Fout tijdens ontleden

en: Permission denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Ping option must be used by itself.
nl: Ping optie moet gebruikt worden door zichzelf.

en: Print all key/value pairs in a directory.
nl: Druk alle sleutel/waarde paren in een directory af.

en: Print all subdirectories and entries under a dir, recursively.
nl: Druk alle subdirectories en items in een directory recursief af.

en: Print all subdirectories in a directory.
nl: Druk alle subdirectories in een directory af.

en: Print the value of a key to standard output.
nl: Druk de waarde van een sleutel af op de standaard uitvoer.

en: Properly installs schema files on the command line into the database. GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable should be set to a non-default config source or set to the empty string to use the default.
nl: Installeert schema bestanden op de opdrachtregel in de databank. De GCONF_CONFIG_SOURCE omgevingsvariabele moet ingesteld staan op een niet-standaard configuratie bron of naar een lege tekenreeks om de standaardwaarde te gebruiken.

en: Quoted string doesn't begin with a quotation mark
nl: Gequoteerde tekenreeks begint niet met een quotatie teken

en: Quoted string doesn't end with a quotation mark
nl: Gequoteerde tekenreeks eindigt niet met een quotatie teken

en: Read error on file `%s': %s
nl: Leesfout op bestand `%s': %s

en: Received invalid value in set request
nl: Ongeldige waarde ontvangen in instel verzoek

en: Received list from gconfd with a bad list type
nl: Lijst van gconfd ontvangen met een slecht lijst type

en: Received request to drop all cached data
nl: Verzoek om alle gecachede gegevens te laten vallen

en: Received request to sync synchronously
nl: Verzoek ontvangen om synchroon te synchronizeren

en: Received signal %d, dumping core. Please report a GConf bug.
nl: Signaal %d ontvangen, kern word gedumpt. Rapporteer a.u.b. een GConf bug.

en: Received signal %d, shutting down abnormally. Please file a GConf bug report.
nl: Signaal %d ontvangen, abnormale afsluiting. Rapporteer a.u.b. een GConf bug.

en: Received signal %d, shutting down cleanly
nl: Signaal %d ontvangen, normale afsluiting

en: Return 0 if gconfd is running, 2 if not.
nl: Geef 0 terug als gconfd draait, 2 als dit niet het geval is.

en: Return 0 if the directory exists, 2 if it does not.
nl: Geef 0 terug als de directory bestaat, 2 als het niet bestaat.

en: Returning exception: %s
nl: Uitzondering: %s

en: SOURCE
nl: BRON

en: Schema `%s' specified for `%s' stores a non-schema value
nl: Schema `%s' gespecificeerd voor `%s', slaat een niet schema waarde op

en: Server couldn't resolve the address `%s'
nl: Server kon adres `%s' niet vinden

en: Set a key to a value and sync. Use with --type.
nl: Stel een sleutel in op een waarde en synchronizeer. Gebruik met --type

en: Set a schema and sync. Use with --short-desc, --long-desc, --owner, and --type.
nl: Stel een schema in en synchronizeer. Gebruik met --short-desc, --long-desc, --owner, en --type.

en: Short Desc: %s
nl: Korte Omschrijving: %s

en: Shut down gconfd. DON'T USE THIS OPTION WITHOUT GOOD REASON.
nl: Stop gconfs. GEBRUIK DEZE OPTIE NIET ZONDER EEN GOEDE REDEN!.

en: Shutdown error: %s
nl: Afsluit fout: %s

en: Shutdown request received
nl: Afsluitings verzoek ontvangen

en: Some client removed itself from the GConf server when it hadn't been added.
nl: Enkele clienten verwijderden zichzelf van de GConf server terwijl ze niet waren toegevoegd.

en: Specify a configuration source to use rather than the default path
nl: Specificeer een te gebruiken configuratie bron in plaats van het standaard pad

en: Specify a schema file to be installed
nl: Specificeer een te installeren schema bestand

en: Specify a several-line description to go in a schema.
nl: Specificeer een uit meerdere regels bestaande omschrijving die in het schema moet komen.

en: Specify a short half-line description to go in a schema.
nl: Specificeer een korte halve-regel omschrijving die in het schema moet komen.

en: Specify the owner of a schema
nl: Specificeer de eigenaar van dit schema

en: Specify the schema name followed by the key to apply the schema name to
nl: Geef de schemanaam gevolgd door de sleutel om het schema op toe te passen

en: Specify the type of the car pair value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
nl: Specificeer het type van het car waardepaar dat wordt ingesteld, of het type van een waarde die een schema omschrijft. Unieke afkortingen zijn toegestaan.

en: Specify the type of the cdr pair value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
nl: Specificeer het type cdr waardepaar dat wordt ingesteld, of het type van een waarde die een schema omschrijft. Unieke afkortingen zijn toegestaan.

en: Specify the type of the list value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
nl: Specificeer het type van de in te stellen lijst waarde, of het type van een waarde die een schema omschrijft. Unieke afkortingen zijn toegestaan.

en: Specify the type of the value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
nl: Specificeer het type van de waarde die word ingesteld, of het type van de waarde die een schema omschrijft. Unieke afkortingen zijn toegestaan.

en: Success
nl: Geslaagd

en: Text contains invalid UTF-8
nl: Tekst bevat ongeldig UTF-8

en: The '/' name can only be a directory, not a key
nl: De '/' naam kan alleen een directory zijn, geen sleutel

en: Torture-test an application by setting and unsetting a bunch of keys inside the directories on the command line.
nl: Martelings-test voor een applicatie d.m.v. het instellen en uitzetten van een groep sleutels binnen de directories op de opdrachtregel.

en: Torture-test an application by setting and unsetting a bunch of values of different types for keys on the command line.
nl: Martelings-test voor applicaties d.m.v. het instellen en uitzetten van een groep waarden van verschillende typen voor sleutels op de opdrachtregel.

en: Trying to break your application by setting bad values for key:
      %s
nl: Probeer je applicatie te breken d.m.v. het instellen van slechte waarden voor een sleutel:
      %s

en: Trying to break your application by setting bad values for keys in directory:
      %s
nl: Probeer je applicatie te breken d.m.v. het instellen van slechte waarden voor sleutels in directory:
      %s

en: Type mismatch
nl: Ongelijk type

en: Unable to open saved state file '%s': %s
nl: Fout bij openen opslag status bestand '%s': %s

en: Unable to remove directory `%s' from the XML backend cache, because it has not been successfully synced to disk
nl: Kon directory `%s' niet verwijderen van de XML backend cache, omdat het synchroniseren
    naar de schijf niet successvol is verlopen

en: Unable to restore a listener on address '%s', couldn't resolve the database
nl: Fout bij het herstellen van luisteraar op adres '%s', kon de databank niet vinden

en: Unable to store a value at key '%s', as the configuration server has no writeable databases. There are two common causes of this problem: 1) your configuration path file doesn't contain any databases or wasn't found or 2) somehow we mistakenly created two gconfd processes. If you have two gconfd processes (or had two at the time the second was launched), logging out, killing all copies of gconfd, and logging back in may help. Perhaps the problem is that you attempted to use GConf from two machines at once, and ORBit still has its default configuration that prevents remote CORBA connections? As always, check the user.* syslog for details on problems gconfd encountered.
nl: Kon geen waarde opslaan op sleutelpositie '%s', omdat de configuratieserver geen beschrijfbare databank heeft. Er zijn twee grote oorzaken voor dit probleem: 1) Uw configuratiepad werd niet gevonden of bevat geen databanken of 2) op de een of andere manier hebben we per ongeluk twee gconfd processen gestart. Als u twee gconfd processen heeft, kunt u het beste uitloggen, gconf vernietigen, en weer inloggen. Misschien is de oorzaak dat u gconf probeerde te grbuiken vanaf twee verschillende computers. U moet daarvoor Orbit toestemming geven.

en: Unknown OAF error
nl: Onbekende OAF fout

en: Unknown error executing child process
nl: Onbekende fout bij starten kindproces

en: Unloading BerkeleyDB (BDB) backend module.
nl: Bezig met ontladen BerkeleyDB (BDB) backend module.

en: Unloading XML backend module.
nl: Bezig met ontladen XML backend module.

en: Unset
nl: Niet ingesteld

en: Unset the keys on the command line
nl: De sleutels op de opdrachtregel uitzetten

en: Unsynced directory deletions when shutting down XML backend
nl: Ongesynchronizeerde verwijderde directories tijdens het afsluiten van het XML backend

en: Value at '%s' is not a schema
nl: Waarde op '%s' is geen schema

en: Value for `%s' set in a read-only source at the front of your configuration path.
nl: Waarde voor `%s' ingesteld op een alleen-lezen bron aan de voorkant van je configuratie pad.

en: Value type is only relevant when setting a value
nl: Waardetype is alleen relevant als een waarde word ingesteld

en: WARNING: <locale> node has no `name="locale"' attribute, ignoring
nl: WAARSCHUWING: <locale> node heeft geen `name="locale"' attribuut, wordt genegeerd

en: WARNING: Failed to parse default value `%s' for schema (%s)
nl: WAARSCHUWING: Fout bij ontleden standaardwaarde voor `%s' voor schema (%s)

en: WARNING: Invalid node <%s> in a <locale> node
nl: WAARSCHUWING: Ongeldige node <%s> in een <locale> node

en: WARNING: You cannot set a default value for a schema
nl: WAARSCHUWING: Je kunt geen standaardwaarde instellen voor een schema

en: WARNING: car_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
nl: WAARSCHUWING: car_type kan alleen int, float, string of bool zijn en niet `%s'

en: WARNING: cdr_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
nl: WAARSCHUWING: cdr_type kan alleen int, float, string of bool zijn en niet `%s'

en: WARNING: empty <applyto> node
nl: WAARSCHUWING: lege <applyto> node

en: WARNING: failed to associate schema `%s' with key `%s': %s
nl: WAARSCHUWING: fout bij associeren schema `%s' met sleutel `%s': %s

en: WARNING: failed to install schema `%s' locale `%s': %s
nl: WAARSCHUWING: fout bij installeren schema `%s' locale `%s': %s

en: WARNING: failed to parse type name `%s'
nl: WAARSCHUWING: fout bij ontleden type naam `%s'

en: WARNING: gconftool internal error, unknown GConfValueType
nl: WAARSCHUWING: gconftool interne fout, onbekend GConfValueType

en: WARNING: invalid or missing car_type or cdr_type for schema (%s)
nl: WAARSCHUWING: ongeldig of ontbrekend car_type of cdr_type voor schema (%s)

en: WARNING: invalid or missing list_type for schema (%s)
nl: WAARSCHUWING: ongeldig of ontbrekend list_type voor schema (%s)

en: WARNING: invalid or missing type for schema (%s)
nl: WAARSCHUWING: ongeldig of ontbrekend type voor schema (%s)

en: WARNING: list_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
nl: WAARSCHUWING: list_type kan alleen int, float, string of bool zijn en niet `%s'

en: WARNING: multiple <locale> nodes for locale `%s', ignoring all past first
nl: WAARSCHUWING: meerdere <locale> nodes voor locale `%s', alle na de eerste worden genegeerd

en: WARNING: no key specified for schema
nl: WAARSCHUWING: geen sleutel gespecificeerd voor schema

en: WARNING: node <%s> below <gconfschemafile> not understood
nl: WAARSCHUWING: node <%s> onder <gconfschemafile> niet begrepen

en: WARNING: node <%s> not understood below <schema>
nl: WAARSCHUWING: node <%s> niet begrepen onder <schema>

en: WARNING: node <%s> not understood below <schemalist>
nl: WAARSCHUWING: node <%s> niet begrepen onder <schemalist>

en: We didn't have the lock on file `%s', but we should have
nl: We hebben het bestand '%s' niet vastgelegd, maar we hadden het wel moeten doen.

en: When setting a list you must specify a primitive list-type
nl: Als je een lijst instelt moet je een primitief lijst-type specificeren

en: When setting a pair you must specify a primitive car-type and cdr-type
nl: Als je paren instelt moet je een primtief car-type en cdr-type specificeren

en: XML filename `%s' is a directory
nl: XML bestandsnaam `%s' is een directory

en: You must have at least one <locale> entry in a <schema>
nl: Je moet tenminste een <locale> item hebben in een <schema>

en: You must specify a config source with --config-source when using --direct
nl: Je moet een configuratie bron specificeren met --config-source als je --direct gebruikt

en: You should use --direct when using a non-default configuration source
nl: U zou --direct moeten gebruiken bij een niet standaard configuratiebron

en: `%c' is an invalid character in key/directory names
nl: `%c' is een ongeldig karakter in sleutel/directory namen

en: attempt to add already-listed OAF directory
nl: poging tot toevoegen van OAf directory die al op de lijst voorkomt

en: attempt to remove not-listed OAF object directory
nl: poging tot verwijderen van een OAF object directory die niet op de lijst voorkomt

en: couldn't contact ORB to resolve existing gconfd object reference
nl: Kon geen contact opnemen met ORB om de bestaande gconfd te zoeken

en: couldn't create directory `%s': %s
nl: kon directory `%s' niet maken: %s

en: gconfd compiled with debugging; trying to load gconf.path from the source directory
nl: gconfd gecompileerd met debug informatie; bezig met proberen laden van gconf.path uit de broncode directory

en: gconftool or other non-gconfd process has the lock file '%s'
nl: gconftool of ander non-gconf proces heeft het slotbestand '%s'

en: parsing XML file: lists and pairs may not be placed inside a pair
nl: ontleden van XML bestand: lijsten en paren mogen niet binnen een paar worden geplaatst

en: starting (version %s), pid %u user '%s'
nl: (versie %s) gestart, pid %u gebruiker '%s'
