authconfig-4.6 - en to nl translation catalogue (160 entries)

en:  <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |   <Space> selects   |  <F12> next screen
nl:  <Tab>/<Alt-Tab> tussen items  |  <Space> selecteert  |  <F12> volgende scherm

en: %s: attempting to continue
nl: %s: trachten door te gaan

en: %s: bad argument %s: %s
nl: %s: verkeerd argument %s: %s

en: %s: can only be run as root
nl: %s: kan alleen als root worden uitgevoerd

en: %s: critical error reading %s/%s
nl: %s: kritieke fout bij lezen %s/%s

en: %s: critical error recording caching setting
nl: %s: kritieke fout bij opnemen caching-instelling

en: %s: critical error writing %s/%s
nl: %s: kritieke fout bij schrijven %s/%s

en: %s: unable to read caching configuration
nl: %s: niet in staat caching-informatie te lezen

en: %s: unexpected argument
nl: %s: onverwacht argument

en: (c) 1999-2003 Red Hat, Inc.
nl: © 1999-2003 Red Hat, Inc.

en: <domain>
nl: <domein>

en: <lowest-highest>
nl: <laagste-hoogste>

en: <realm>
nl: <omgeving>

en: <workgroup>
nl: <werkgroep>

en: ADS Realm:
nl: ADS Omgeving:

en: Authentication
nl: Aanmeldingscontrole

en: Authentication Configuration
nl: Aanmeldingscontrole configureren

en: Back
nl: Terug

en: Base DN:
nl: Basis DN:

en: Cache Information
nl: Informatie cachen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Control how the system verifies users who attempt to log in
nl: Bepalen hoe het systeem gebruikers verifieert die zich proberen aan te melden

en: Do_n't Save
nl: _Niet opslaan

en: Domain
nl: Domein

en: Domain Administrator:
nl: Domein beheerder:

en: Domain Controllers:
nl: Domein-controllers:

en: Domain _Administrator
nl: _Domein beheerder

en: Domain:
nl: Domein:

en: Enable _Hesiod Support
nl: _Hesiod ondersteuning aanzetten

en: Enable _Kerberos Support
nl: _Kerberos ondersteuning aanzetten

en: Enable _LDAP Support
nl: _LDAP-ondersteuning aanzetten

en: Enable _NIS Support
nl: _NIS-ondersteuning aanzetten

en: Enable _SMB Support
nl: _SMB-ondersteuning aanzetten

en: Enable _Winbind Support
nl: _Winbind ondersteuning aanzetten

en: Hesiod Settings
nl: Hesiod instellingen

en: Hesiod allows a system administrator to publish user and group information in DNS.  It is sometimes used in very large networks.
nl: Hesiod biedt een systeembeheerder de mogelijkheid om gebruikers- en groepsinformatie in DNS te publiceren. Het wordt soms gebruikt in zeer grote netwerken.

en: Join Domain
nl: Lid worden van domein

en: Join Settings
nl: 'Lid worden' instellingen

en: Joining Winbind Domain
nl: Bezig met lid worden van Winbind domein

en: Kerberos Settings
nl: Kerberos instellingen

en: Kerberos is a trusted third-party authentication system which is commonly used in medium to large networks.
nl: Kerberos is een veilig extern aanmeldingscontrole-systeem welke gewoonlijk gebruikt wordt in middelgrote tot grote netwerken.

en: LDAP Search _Base DN
nl: LDAP zoek _basis DN

en: LDAP Settings
nl: LDAP instellingen

en: LDAP _Server
nl: LDAP _server

en: LDAP authentication
nl: LDAP-aanmelding

en: NIS Settings
nl: NIS instellingen

en: NIS _Domain
nl: NIS _domein

en: NIS _Server
nl: NIS _server

en: NIS is the Network Information Service.  It is commonly used on small to medium networks.
nl: NIS is de Network Information Service.  Het wordt gewoonlijk gebruikt op kleine tot middelgrote netwerken.

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Realm:
nl: Omgeving:

en: SMB Settings
nl: SMB instellingen

en: SMB authentication
nl: SMB-aanmelding

en: SMB authentication verifies user passwords by attempting to connect to a server which uses the SMB (system message block) protocol suite.
nl: SMB-aanmelding verifieert wachtwoorden van gebruikers door een verbinding te maken met een server die gebruik maakt van het SMB-protocol (System Message Block).

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Some of the configuration changes you've made should be saved to disk before continuing.  If you do not save them, then your attempt to join the domain may fail.  Save changes?
nl: Sommige veranderingen die u hebt gedaan aan de configuratie dienen op schijf te worden opgeslagen voordat u verder gaat. Als u deze niet opslaat, zal uw poging om lid te worden van het domein kunnen mislukken. Zal ik de veranderingen opslaan?

en: The %s file was not found, but it is required for %s support to work properly.  Install the %s package, which provides this file.
nl: Het %s-bestand is niet gevonden, maar het is vereist voor %s om correct te kunnen werken. Installeer het pakket %s wat dit bestand zal aanleveren.

en: The Lightweight Directory Access Protocol is a standard way of searching a directory, which can hold arbitrary data in a structured hierarchy.  LDAP is increasingly being used in small to large networks.
nl: LDAP (Lightweight Directory Access Protocol) is een standaard manier om een map te doorzoeken die willekeurige data in een hiërarchische structuur bevat.  LDAP wordt in toenemende mate gebruikt in kleine tot grote netwerken.

en: Use DNS to locate KDCs for realms
nl: Gebruik DNS om KDCs voor omgevingen te zoeken

en: Use DNS to locate _KDCs for realms
nl: Gebruik DNS om _KDCs voor omgevingen te zoeken

en: Use DNS to resolve hosts to _realms
nl: Gebruik DNS om hosts naar _omgevingen te resolven

en: Use DNS to resolve hosts to realms
nl: Gebruik DNS om hosts naar omgevingen te resolven

en: Use Hesiod
nl: Hesiod gebruiken

en: Use Kerberos
nl: Kerberos gebruiken

en: Use LDAP
nl: LDAP gebruiken

en: Use LDAP Authentication
nl: LDAP-aanmelding gebruiken

en: Use Local Policies
nl: Lokaal beleid gebruiken

en: Use MD5 Passwords
nl: MD5-wachtwoorden gebruiken

en: Use NIS
nl: NIS gebruiken

en: Use SMB Authentication
nl: SMB-aanmelding gebruiken

en: Use Shadow Passwords
nl: Schaduw-wachtwoorden gebruiken

en: Use TLS
nl: TLS gebruiken

en: Use Winbind
nl: Winbind gebruiken

en: Use Winbind Authentication
nl: Winbind-aanmelding gebruiken

en: Use _MD5 Passwords
nl: _MD5-wachtwoorden gebruiken

en: Use _Shadow Passwords
nl: _Schaduw-wachtwoorden gebruiken

en: Use _TLS to encrypt connections
nl: _TLS gebruiken om verbindingen te versleutelen

en: User Information
nl: Gebruikersinformatie

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Winbind ADS _Realm
nl: Winbind ADS _Omgeving

en: Winbind Domain _Controllers
nl: Winbind domein-_controllers

en: Winbind Settings
nl: Winbind instellingen

en: Winbind _Domain
nl: Winbind _domein

en: Winbind allows a system to retrieve information about users and to authenticate users by using information stored in an NTDOM or ADS server.  It is used in small to large networks.
nl: Winbind stelt een systeem in staat om informatie op te vragen over gebruikers en om gebruikers te authenticeren door informatie te gebruiken die opgeslagen is in een NTDOM of ADS server.  Het wordt gewoonlijk gebruikt in kleine tot grote netwerken.

en: Winbind authentication
nl: Winbind-aanmelding

en: Workgroup:
nl: Werkgroep:

en: Yes
nl: Ja

en: _Admin Servers
nl: _Admin servers

en: _Cache User Information
nl: Gebruikersinformatie _cachen

en: _Configure Hesiod...
nl: _Hesiod configureren...

en: _Configure Kerberos...
nl: Kerberos _configureren...

en: _Configure LDAP...
nl: LDAP _configureren...

en: _Configure NIS...
nl: NIS _configureren...

en: _Configure SMB...
nl: SMB _configureren...

en: _Configure Winbind...
nl: Winbind _configureren...

en: _Domain Controllers
nl: _Domein-controllers

en: _Join Domain
nl: _Lid worden van domein:

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: _Realm
nl: _Omgeving

en: _Security Model
nl: _Security model

en: _Workgroup
nl: _Werkgroep

en: configures winbind to assume that users with no domain in their user names are domain users
nl: configureert winbind om aan te nemen dat gebruikers zonder domein in hun gebruikersnamen domeingebruikers zullen zijn

en: configures winbind to assume that users with no domain in their user names are not domain users
nl: configureert winbind om aan te nemen dat gebruikers zonder domein in hun gebruikersnamen geen domeingebruikers zullen zijn

en: default LDAP base DN
nl: standaard LDAP basis-DN

en: default LDAP server
nl: standaard LDAP-server

en: default NIS domain
nl: standaard NIS-domein

en: default NIS server
nl: standaard NIS-server

en: default hesiod LHS
nl: standaard hesiod LHS

en: default hesiod RHS
nl: standaard hesiod RHS

en: default kerberos KDC
nl: standaard kerberos KDC

en: default kerberos admin server
nl: standaard kerberos admin-server

en: default kerberos realm
nl: standaard kerberos omgeving

en: default realm for samba and winbind when security=ads
nl: standaard omgeving voor samba en winbind wanneer security=ads

en: dialog was cancelled
nl: dialoogvenster geannuleerd

en: disable LDAP for authentication by default
nl: aanmelden met LDAP standaard uitzetten

en: disable LDAP for user information by default
nl: LDAP voor gebruikersinformatie standaard uitzetten

en: disable MD5 passwords by default
nl: MD5-wachtwoorden standaard uitzetten

en: disable NIS
nl: NIS uitzetten

en: disable SMB authentication by default
nl: aanmelden met SMB standaard uitzetten

en: disable caching of user information by default
nl: gebruikersinformatie cachen standaard uitzetten

en: disable hesiod for user information by default
nl: hesiod voor gebruikersinformatie standaard uitzetten

en: disable kerberos authentication by default
nl: aanmelden met kerberos standaard uitzetten

en: disable shadowed passwords by default
nl: schaduw-wachtwoorden standaard uitzetten

en: disable use of DNS to find kerberos KDCs
nl: uitzetten van DNS om kerberos KDCs te zoeken

en: disable use of DNS to find kerberos realms
nl: Uitzetten van DNS om kerberos omgevingen te zoeken

en: disable use of TLS with LDAP
nl: gebruik van TLS met LDAP uitzetten

en: disable winbind for user information and authentication by default
nl: winbind voor gebruikersinformatie en authenticatie standaard uitzetten

en: disable wins for hostname resolution
nl: zet wins uit voor hostname resolution

en: do not start/stop portmap, ypbind, and nscd
nl: portmap, ypbind, en nscd niet starten/stoppen

en: don't display user interface
nl: geen gebruikersinterface tonen

en: don't use locally-defined policies
nl: locaal gedefinieerd beleid niet gebruiken

en: enable LDAP for authentication by default
nl: aanmelden met LDAP standaard aanzetten

en: enable LDAP for user information by default
nl: LDAP voor gebruikersinformatie standaard aanzetten

en: enable MD5 passwords by default
nl: MD5-wachtwoorden standaard aanzetten

en: enable NIS
nl: NIS aanzetten

en: enable SMB authentication by default
nl: aanmelden met SMB standaard aanzetten

en: enable caching of user information by default
nl: gebruikersinformatie cachen standaard aanzetten

en: enable hesiod for user information by default
nl: hesiod voor gebruikersinformatie standaard aanzetten

en: enable kerberos authentication by default
nl: aanmelden met kerberos standaard aanzetten

en: enable shadowed passwords by default
nl: schaduw-wachtwoorden standaard aanzetten

en: enable use of DNS to find kerberos KDCs
nl: aanzetten van DNS om kerberos KDCs te zoeken

en: enable use of DNS to find kerberos realms
nl: aanzetten van DNS om kerberos omgevingen te zoeken

en: enable use of TLS with LDAP
nl: gebruik van TLS met LDAP aanzetten

en: enable winbind for user information and authentication by default
nl: winbind voor gebruikersinformatie en authenticatie standaard aanzetten

en: enable wins for hostname resolution
nl: zet wins aan voor hostname resolution

en: gid range winbind will assign to domain or ads users
nl: gid bereik dat winbind zal uitreiken aan domein of ads gebruikers

en: join the winbind domain or ads realm now as this administrator
nl: Wordt nu lid van het winbind domein of ads omgeving als deze beheerder

en: names of servers to authenticate against
nl: namen van servers waarmee authenticiteit wordt gecontroleerd

en: probe network for defaults and print them
nl: netwerk onderzoeken op standaarden en deze weergeven

en: security mode to use for samba and winbind
nl: Te gebruiken veiligheidsmodus voor samba en winbind

en: shadow password
nl: Schaduw-wachtwoorden

en: the character which will be used to separate the domain and user part of winbind-created user names if winbindusedefaultdomain is not enabled
nl: het karakter dat zal worden gebruikt om het domein en het gebruikers gedeelte van door winbind gecreëerde gebruikersnamen wanneer winbindusedefaultdomain niet is aangezet

en: the directory which winbind-created users will have as home directories
nl: de directory die door winbind gecreëerde gebruikers zullen krijgen als home directory

en: the group which winbind-created users will have as their primary group
nl: de groep die door winbind gecreëerde gebruikers zullen krijgen als hun primaire groep

en: the shell which winbind-created users will have as their login shell
nl: de shell die door winbind gecreëerde gebruikers zullen krijgen als hun login shell

en: uid range winbind will assign to domain or ads users
nl: uid bereik dat winbind zal uitreiken aan domein of ads gebruikers

en: use locally-defined policies
nl: locaal gedefinieerd beleid gebruiken

en: workgroup authentication servers are in
nl: werkgroep aanmeldingscontrole-servers staan in
