gdm2.HEAD - en to nl translation catalogue (666 entries)

en: 
    ... File too long to display ...
nl: 
    ... Bestand te lang om weer te geven ...

en: 
    Authentication failed.  Letters must be typed in the correct case.
nl: 
    Identificatie mislukt. Let op: Dit is hoofdlettergevoelig.

en: 
    Cannot change your password, you will not be able to log in, please try again later or contact your system administrator.
nl: 
    Kan uw wachtwoord niet veranderen, u zult niet kunnen aanmelden. Probeert u het later nog eens of neem contact op met de systeembeheerder.

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
nl: 
    Kan de gebruikersgroep niet instellen, u zult niet kunnen aanmelden. Neem contact op met de systeembeheerder.

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.
nl: 
    Onjuiste gebruiker of wachtwoord. Let op dat namen en wachtwoorden hoofdlettergevoelig zijn.

en: 
    The change of the authentication token failed. Please try again later or contact the system administrator.
nl: 
    Het veranderen van het identificatieteken is mislukt. Probeer het later nogmaals of neem contact op met de systeembeheerder.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
nl: 
    De systeembeheerder heeft tijdelijk de toegang tot het systeem uitgeschakeld.

en: 
    The system administrator has disabled your access to the system temporary.
nl: 
    De systeembeheerder heeft u tijdelijk de toegang tot het systeem ontzegd.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
nl: 
    De systeembeheerder heeft uw account uitgeschakeld.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
nl: 
    De systeembeheerder mag zich niet aanmelden op dit scherm.

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
nl:   (U kunt van console wisselen door op CTRL+ALT plus een functietoets te drukken, CTRL+ALT+F7 is bijvoorbeeld console 7. X draait gewoonlijk op console 7 en hoger.)

en: %a %b %d, %H:%M
nl: %a %d %b, %H:%M

en: %a %b %d, %l:%M %p
nl: %a %d %b, %l:%M %p

en: %s could not be opened
nl: kon %s niet openen

en: %s language selected
nl: %s als taal geselecteerd

en: %s not a regular file!
nl: %s: geen normaal bestand!

en: %s session selected
nl: %s-sessie geselecteerd

en: %s: %s does not exist but must exist.
nl: %s: %s bestaat niet, maar moet wel bestaan.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
nl: %s: %s is groter dan door systeembeheer ingestelde maximumgrootte.

en: %s: %s is not a regular file.
nl: %s: %s is geen normaal bestand.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
nl: %s: %s is niet van UID %d.

en: %s: %s is writable by group.
nl: %s: %s is beschrijfbaar voor groep.

en: %s: %s is writable by group/other.
nl: %s: %s is beschrijfbaar voor groep/anderen.

en: %s: %s is writable by other.
nl: %s: %s is beschrijfbaar voor anderen.

en: %s: Aborting display %s
nl: %s: Scherm %s gestopt

en: %s: Authdir %s does not exist. Aborting.
nl: %s: Authdir %s bestaat niet. Gestopt.

en: %s: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be %o. Aborting.
nl: %s: Authdir %s heeft verkeerde rechten %o. Moet %o zijn. Gestopt.

en: %s: Authdir %s is not a directory. Aborting.
nl: %s: Authdir %s is geen map. Gestopt.

en: %s: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
nl: %s: Authdir %s is niet van gebruiker %s, groep %s. Gestopt.

en: %s: Bad address
nl: %s: Slecht adres

en: %s: BaseXsession empty, using %s/gdm/Xsession
nl: %s: BaseXsession leeg, %s/gdm/Xsession wordt gebruikt

en: %s: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
nl: %s: Kan gdm groep %s niet vinden. Gestopt!

en: %s: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
nl: %s: Kan GDM-gebruiker %s niet vinden. Gestopt!

en: %s: Can't fork Xserver process!
nl: %s: Kan het X-server proces niet afsplitsen!

en: %s: Can't fork gdmchooser process
nl: %s: Kan het gdmgroeter proces niet afsplitsen

en: %s: Can't fork gdmgreeter process
nl: %s: Kan het gdmgroeter proces niet forken

en: %s: Can't fork script process!
nl: %s: Kan het gdmgroeter proces niet afsplitsen!

en: %s: Can't init pipe to gdmchooser
nl: %s: Kan pijp niet binden aan gdmkiezer

en: %s: Can't init pipe to gdmgreeter
nl: %s: Kan pijp niet binden aan gdmgroeter

en: %s: Can't open fifo!
nl: %s: Kan de FIFO niet openen!

en: %s: Cannot create pipe
nl: %s: Kon pipe niet maken

en: %s: Cannot find a free display number
nl: %s: Kan geen beschikbaar schermnummer vinden

en: %s: Cannot find or run the base Xsession script, will try GNOME failsafe
nl: %s: Kan het basis Xsession script niet vinden of starten. Zal GNOME veilige modus proberen

en: %s: Cannot fork to display error/info box
nl: %s: Kan niet afsplitsen om foutmelding/info venster weer te geven

en: %s: Cannot get local addresses!
nl: %s: Kan geen lokale adressen vinden!

en: %s: Cannot safely open %s
nl: %s: Kan %s niet veilig openen

en: %s: Cannot start greeter trying default: %s
nl: %s: Fout bij starten van groeter. Ik probeer standaard: %s

en: %s: Cannot start greeter with gtk modules: %s. Trying without modules
nl: %s: Kan groeter niet met gtk-modules starten: %s. Ik probeer zonder modules

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
nl: %s: Kiezer kan niet gevonden worden of kan niet worden uitgevoerd door de gdm-gebruiker

en: %s: Could not become %s. Aborting.
nl: %s: Kan geen·%s·worden. Gestopt.

en: %s: Could not bind socket
nl: %s: Kan niet binden aan de socket!

en: %s: Could not bind to XDMCP socket!
nl: %s: Kan niet binden aan XDMCP-socket!

en: %s: Could not create XDMCP buffer!
nl: %s: Kan geen XDMCP-buffer aanmaken!

en: %s: Could not create socket!
nl: %s: Kan geen socket aanmaken!

en: %s: Could not exec %s %s %s
nl: %s: Kan niet uitvoeren: %s %s %s

en: %s: Could not extract authlist from packet
nl: %s: Kan geen authlijst uit pakket halen

en: %s: Could not get server hostname: %s!
nl: %s: Kan de hostnaam van de server %s niet vinden!

en: %s: Could not lock cookie file %s
nl: %s: Kan cookiebestand %s niet vergrendelen

en: %s: Could not make FIFO
nl: %s: Kon geen FIFO aanmaken

en: %s: Could not make new cookie file in %s
nl: %s: Kan geen nieuw cookiebestand maken in %s

en: %s: Could not make socket
nl: %s: Kan geen socket aanmaken

en: %s: Could not open FIFO
nl: %s: Kon de FIFO niet openen

en: %s: Could not open cookie file %s
nl: %s: Kan cookiebestand %s niet openen

en: %s: Could not open logfile for display %s!
nl: %s: Kan het logboek voor scherm %s niet openen!

en: %s: Could not open ~/.xsession-errors
nl: %s: Kon ~/.xsession-errors niet openen

en: %s: Could not read Authentication Data
nl: %s: Kan de identificatiedata niet lezen

en: %s: Could not read Authentication Names
nl: %s: Kan de identificatienamen niet lezen

en: %s: Could not read Authorization List
nl: %s: Kan de identificatielijst niet lezen

en: %s: Could not read Client Address
nl: %s: Kan clientadres niet lezen

en: %s: Could not read Connection Type
nl: %s: Kan het verbindingstype niet lezen

en: %s: Could not read Display Class
nl: %s: Kan schermklasse niet lezen

en: %s: Could not read Display Number
nl: %s: Kan het schermnummer niet lezen

en: %s: Could not read Manufacturer ID
nl: %s: Kan Producent-ID niet lezen

en: %s: Could not read Session ID
nl: %s: Kan sessie-ID niet lezen

en: %s: Could not read XDMCP header!
nl: %s: Kan XDMCP-header niet lezen!

en: %s: Could not read address
nl: %s: Kan adres niet lezen

en: %s: Could not read display address
nl: %s: Kan schermadres niet lezen

en: %s: Could not read display port number
nl: %s: Kan poortnummer van scherm niet lezen

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
nl: %s: Kan omgeving voor %s niet instellen. Gestopt.

en: %s: Could not write cookie
nl: %s: Kon geen cookie wegschrijven

en: %s: Could not write new authorization entry.  Possibly out of diskspace
nl: %s: Kon geen nieuwe identificatie-ingang wegschrijven. Waarschijnlijk is er geen ruimte meer.

en: %s: Could not write new authorization entry: %s
nl: %s: Kan geen nieuwe identificatie-ingang wegschrijven: %s

en: %s: Couldn't set groupid to %d
nl: %s: Kan groepsid niet instellen op %d

en: %s: Couldn't set groupid to 0
nl: %s: Kan groepsid niet instellen op 0

en: %s: Couldn't set userid to %d
nl: %s: Kan gebruikersid niet instellen op %d

en: %s: Directory %s does not exist.
nl: %s: Map %s bestaat niet.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
nl: %s: Scherm %s is bezet. Ik probeer een ander schermnummer.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
nl: %s: Scherm %d is in gebruik! Ik gebruik %d

en: %s: Empty server command for display %s
nl: %s: Lege serveropdracht voor scherm %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
nl: %s: Lege serveropdracht. Standaardopdracht wordt gebruikt.

en: %s: Error forking user session
nl: %s: Fout bij afsplitsen van gebruikers-sessie

en: %s: Error in checksum
nl: %s: Fout bij checksum

en: %s: Error opening a pipe: %s
nl: %s: Fout bij openen van pijp: %s

en: %s: Error setting %s to %s
nl: %s: Fout bij instellen van %s naar %s

en: %s: Error setting signal %d to %s
nl: %s: Fout bij instellen van signaal·%d naar %s

en: %s: Error setting up %s signal handler: %s
nl: %s: Fout bij het instellen van de %s signaalafhandeling: %s

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
nl: %s: Fout bij het instellen van de CHLD signaalafhandeling

en: %s: Error starting chooser on display %s
nl: %s: Fout bij het starten van de kiezer op beeld %s

en: %s: Error starting greeter on display %s
nl: %s: Fout bij het starten van de begroeter op beeld %s

en: %s: Execution of PostLogin script returned > 0. Aborting.
nl: %s: Het opstarten van het PostLogin script geeft > 0. Gestopt.

en: %s: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
nl: %s: Het opstarten van het PreSession script geeft > 0. Gestopt.

en: %s: Failed checksum from %s
nl: %s: Fout in checksum van %s

en: %s: Failed creating pipe
nl: %s: Kon pipe niet maken

en: %s: Failed executing: %s
nl: %s: Starten van %s mislukt

en: %s: Failed forking gdm slave process for %s
nl: %s: Kan gdm slaafproces niet afsplitsen voor %s

en: %s: Failed starting: %s
nl: %s: Starten van %s mislukt

en: %s: Fatal X error - Restarting %s
nl: %s: Fatale X-fout - %s wordt opnieuw gestart

en: %s: Got KEEPALIVE from banned host %s
nl: %s: KEEPALIVE ontvangen van verboden host %s

en: %s: Got Manage from banned host %s
nl: %s: "Manage" ontvangen van verboden host %s

en: %s: Got REQUEST from banned host %s
nl: %s: REQUEST ontvangen van verboden host %s

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
nl: %s: Groeter kan niet gevonden worden of kan niet worden uitgevoerd door de gdm-gebruiker

en: %s: Halt failed: %s
nl: %s: Uitschakelen mislukt: %s

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
nl: %s: Thuismap voor %s: '%s' bestaat niet!

en: %s: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
nl: %s: Verdacht cookiebestand %s wordt genegeerd

en: %s: Incorrect XDMCP version!
nl: %s: Versie van XDMCP niet goed!

en: %s: Invalid server line in config file. Ignoring!
nl: %s: Server-regel niet goed in configuratiebestand. Genegeerd!

en: %s: Logdir %s does not exist or isn't a directory.  Using ServAuthDir %s.
nl: ·%s:·Logmap·%s·bestaat·niet·of·is·geen·map.·Identificatiemap·%s·wordt·gebruikt.

en: %s: No Exec line in the session file: %s, starting failsafe GNOME
nl: %s: Geen exec-regel gevonden in sessiebestand: %s GNOME Veilige modus wordt gebruikt

en: %s: No XDMCP support
nl: %s: Geen ondersteuning voor XDMCP

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
nl: %s: Geen configuratiebestand: %s. Standaardinstellingen wordt gebruikt.

en: %s: No daemon/ServAuthDir specified.
nl: %s: deamon/authmap niet ingesteld.

en: %s: No greeter specified.
nl: %s: Geen begroeter ingesteld.

en: %s: No remote greeter specified.
nl: %s: Geen tele-begroeter ingesteld.

en: %s: No sessions directory specified.
nl: %s: Sessiemap niet ingesteld.

en: %s: Reboot failed: %s
nl: %s: Herstart mislukt: %s

en: %s: Remote greeter not found or can't be executed by the gdm user
nl: %s: Tele-Groeter kan niet gevonden worden of kan niet worden uitgevoerd door de gdm-gebruiker

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
nl: %s: Root mag niet automatisch aanmelden. Auto-aanmelden wordt uitgeschakeld

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off timed login
nl: %s: Root mag niet automatisch aanmelden. Tijdgeschakeld aanmelden wordt uitgeschakeld

en: %s: Running the XKeepsCrashing script
nl: %s: XKeepsCrashing script wordt uitgevoerd.

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
nl: %s: Server moest gestart worden in naam van uid %d, maar die gebruiker bestaat helemaal niet

en: %s: Session directory %s not found!
nl: %s: Sessiemap %s niet gevonden!

en: %s: Standard X server not found, trying alternatives
nl: %s: standaard X-server niet gevonden, alternatieven worden getest

en: %s: String too long!
nl: %s: Tekenreeks te lang!

en: %s: The gdm group should not be root. Aborting!
nl: %s: De gdm-groep mag geen root zijn. Gestopt!

en: %s: The gdm user should not be root. Aborting!
nl: %s: De gdm gebruiker mag geen root zijn. Gestopt!

en: %s: TimedLoginDelay less than 5, so I will just use 5.
nl: %s: Tijdaanmelding is minder dan 5. Ik gebruik wel gewoon 5.

en: %s: Trying failsafe X server %s
nl: %s: Ik probeer de failsafe X-server %s

en: %s: Unknown opcode from host %s
nl: %s: Onbekende opcode van host %s

en: %s: User not allowed to log in
nl: %s: Gebruiker mag zich niet aanmelden

en: %s: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
nl: %s: Gebruiker is geïdentificeerd maar getpwnam(%s) is mislukt!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Aborting!
nl: %s: XDMCP uitgeschakeld en geen lokale servers ingesteld. Gestopt.

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Adding %s on :%d to allow configuration!
nl: %s: XDMCP is uitgeschakeld en er zijn geen lokale servers gedefinieerd. %s wordt toegevoegd op :%d om configuratie mogelijk te maken!

en: %s: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
nl: %s: XDMCP was ingeschakeld terwijl er geen XDMCP-ondersteuning is. Ik schakel het nu uit.

en: %s: Xserver not found: %s
nl: %s: Xserver niet gevonden: %s

en: %s: cannot fork
nl: %s: kan niet afsplitsen

en: %s: cannot open display %s
nl: %s: kan scherm %s niet openen

en: %s: fork() failed!
nl: %s: fork()en mislukt!

en: %s: gnome-session not found for a failsafe GNOME session, trying xterm
nl: %s: gnome-session niet gevonden voor 'Gnome veilige modus', ik probeer xterm

en: %s: initgroups() failed for %s
nl: %s: initgroups() mislukt voor %s.

en: %s: setsid() failed: %s!
nl: %s: setsid() mislukt: %s!

en: %s: setusercontext() failed for %s. Aborting.
nl: %s: setusercontext() mislukt voor %s. Gestopt.

en: %sWelcome to %s%s
nl: %sWelkom bij %s%s

en: (c) 2002 Bond, James Bond
nl: © 2002 Bond, James Bond

en: (c) 2002 GNOME
nl: © 2002 GNOME

en: (current) UNIX password:
nl: Geef uw huidige wachtwoord:

en: (memory buffer
nl: (geheugen-buffer

en: (memory buffer)
nl: (geheugen-buffer)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
nl: Een grafisch programma voor het configureren van GNOME Aanmeldbeheer (GDM)

en: A-M|Albanian
nl: A-M|Albanees

en: A-M|Amharic
nl: A-M|Amharisch

en: A-M|Arabic (Egypt)
nl: A-M|Arabisch (Egypte)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
nl: A-M|Arabisch (Libanon)

en: A-M|Azerbaijani
nl: A-M|Azerbeidjaans

en: A-M|Basque
nl: A-M|Baskisch

en: A-M|Belarusian
nl: A-M|Belarusiaans

en: A-M|Bengali
nl: A-M|Bengaals

en: A-M|Bengali (India)
nl: A-M|Bengaals (India)

en: A-M|Bosnian
nl: A-M|Bosnisch

en: A-M|Bulgarian
nl: A-M|Bulgaars

en: A-M|Catalan
nl: A-M|Catalaans

en: A-M|Chinese (simplified)
nl: A-M|Chinees (vereenvoudigd)

en: A-M|Chinese (traditional)
nl: A-M|Chinees (traditioneel)

en: A-M|Croatian
nl: A-M|Kroatisch

en: A-M|Czech
nl: N-Z|Tsjechisch

en: A-M|Danish
nl: A-M|Deens

en: A-M|Dutch
nl: N-Z|Nederlands

en: A-M|English
nl: A-M|Engels

en: A-M|English (American)
nl: A-M|Engels (Amerika)

en: A-M|English (Australian)
nl: A-M|Engels (Australië)

en: A-M|English (British)
nl: A-M|Engels (Engeland)

en: A-M|English (Canadian)
nl: A-M|Engels (Canada)

en: A-M|English (Ireland)
nl: A-M|Engels (Ierland)

en: A-M|Estonian
nl: A-M|Ests

en: A-M|Finnish
nl: A-M|Fins

en: A-M|French
nl: A-M|Frans

en: A-M|German
nl: A-M|Duits

en: A-M|Greek
nl: A-M|Grieks

en: A-M|Hebrew
nl: A-M|Hebreeuws

en: A-M|Hungarian
nl: A-M|Hongaars

en: A-M|Icelandic
nl: A-M|IJslands

en: A-M|Indonesian
nl: A-M|Indonesisch

en: A-M|Irish
nl: A-M|Iers

en: A-M|Italian
nl: A-M|Italiaans

en: A-M|Japanese
nl: A-M|Japans

en: A-M|Korean
nl: A-M|Koreaans

en: A-M|Latvian
nl: A-M|Lets

en: A-M|Lithuanian
nl: A-M|Litouws

en: A-M|Macedonian
nl: A-M|Macedonisch

en: A-M|Malay
nl: A-M|Maleis

en: A-M|Mongolian
nl: A-M|Mongools

en: A_dd host:
nl: Host _toevoegen:

en: Abort login
nl: Aanmelding afbreken

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Allo_w running XDMCP chooser from the login screen
nl: Gebruikers toestaan om de _XDMCP-kiezer te starten vanuit het systeemmenu

en: Allow _root to login with GDM
nl: Root toestaan om zich aan te melden via GDM

en: Allow c_onfiguration from the login screen
nl: Gebruikers toestaan om het c_onfiguratieprogramma te starten vanuit het systeemmenu

en: Allow remote _timed logins
nl: _Tijdsaanmelding op afstand toestaan

en: Allow root to login r_emotely with GDM
nl: Root toestaan om zich op a_fstand aan te melden via GDM

en: Always disallow TCP connections to _X server (disables all remote connections)
nl: TCP-verbindingen met de _X-server nooit toestaan (schakelt alle verbindingen op afstand uit)

en: Always use 24 hour cloc_k format
nl: Gebruik altijd 24-uurs ti_jdformaat

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  CList type widget should have %d columns.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van UI-element %s%s uit bestand %s.CList widget type zou %d kolommen moeten hebben. Misschien is de Glade beschrijving kapot. %s kan niet doorgaan en zal beëindigd worden. U kunt het beste de installatie van %s controleren of %s opnieuw installeren.

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van UI-element %s%s uit bestand %s.Misschien is de Glade beschrijving kapot. %s kan niet doorgaan en zal beëindigd worden. U kunt het beste de installatie van %s controleren of %s opnieuw installeren.

en: An error occured while loading the user interface from file %s.  Possibly the glade interface description was not found.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van de gebruikersinterface uit bestand %s. Misschien is de Glade beschrijving niet gevonden. %s kan niet doorgaan en zal beëindigd worden. U kunt het beste de installatie van %s controleren of %s opnieuw installeren.

en: An error occured while trying to contact the login screens.  Not all updates may have taken effect.
nl: Kon geen contact leggen met alle aanmeldschermen. Waarschijnlijk zijn niet alle veranderingen geactiveerd.

en: An internal error occured, you will not be able to log in.
    Please try again later or contact your system administrator.
nl: Er is een interne fout opgetreden, u zult niet kunnen aanmelden.
    Probeert u het later nog eens of neem contact op met de systeembeheerder.

en: Answer questions here and press Enter when done.  For a menu press F10.
nl: Beantwoord hier de vragen en druk op enter wanneer u klaar bent. Druk op F10 voor een menu.

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
nl: Archief bevat geen GdmGreeterTheme.info bestand

en: Archive is not of a single subdirectory
nl: Archief mag slechts 1 submap bevatten

en: Archive is not of a subdirectory
nl: Archief bevat geen submap

en: Are you sure you want to reboot the machine?
nl: Weet u zeker dat u deze machine wilt herstarten?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
nl: Weet u zeker dat u deze machine uit wilt schakelen?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
nl: Weet u zeker dat u deze machine in de slaapstand wilt zetten?

en: Authenticate before running --command
nl: Identificeer voor het uitvoeren van --opdracht

en: Authentication failed
nl: Aanmelding mislukt

en: Authentication failure!
nl: Identificatiefout!

en: Authentication token change failed for user %s
nl: Identificatie-eenheid (token) kon niet veranderd worden voor gebruiker %s

en: Author:
nl: Auteur:

en: Autologin or timed login to the superuser (root) account is not allowed.
nl: Auto-aanmelden en tijdgeschakeld aanmelden is niet toegestaan voor de supergebruiker (root).

en: Automatic Login
nl: Automatische aanmelding

en: Automatic login
nl: Automatische aanmelding

en: Background
nl: Achtergrond

en: Browse
nl: Bladeren

en: COMMAND
nl: OPDRACHT

en: C_onnect
nl: _Verbinden

en: Can not get username
nl: Kan geen gebruikersnaam opvragen

en: Can not start fallback console
nl: Kan terugval-terminal niet starten

en: Can't disable xscreensaver display hacks
nl: Kan xscreensaver niet uitschakelen

en: Can't find PAM configuration for gdm.
nl: Kan PAM configuratiebestand voor gdm niet vinden.

en: Can't lock screen
nl: Kan scherm niet op slot zetten

en: Can't open %s for writing
nl: Kan  %s niet openen voor schrijven

en: Can't open DefaultImage: %s!
nl: Kan het standaardpictogram niet openen: %s!

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
nl: Kan het standaardgezicht %s niet openen. Gezichtenlijst uitgeschakeld!

en: Can't open default host icon: %s
nl: Kan het standaard host-pictogram %s niet openen

en: Can't set EGID to user GID
nl: Kan EGID niet instellen op GID

en: Can't set EUID to user UID
nl: Kan EUID niet instellen op UID

en: Can't set PAM_RHOST=%s
nl: Kan PAM_RHOST=%s niet instellen

en: Can't set PAM_TTY=%s
nl: Kan PAM_TTY=%s niet instellen

en: Can't write to %s: %s
nl: Kan niet naar %s schrijven: %s

en: Cannot change display
nl: Kan niet van weergave veranderen

en: Cannot communicate with GDM (The GNOME Display Manager)
nl: Kan niet communiceren met GDM (GNOME Aanmeldbeheer)

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
nl: Kan niet communiceren met GDM, misschien heeft u een oude versie.

en: Cannot connect to remote server
nl: Kan geen verbinding maken met server

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
nl: Kan "xterm" niet vinden om een 'Xterm veilige modus'-sessie te starten.

en: Cannot find host
nl: Kan host niet vinden

en: Cannot find or run the base session script, will try the GNOME failsafe session for you.
nl: Kan het basis Xsession script niet vinden of starten. Zal GNOME veilige modus proberen.

en: Cannot get passwd structure for %s
nl: Kan wachtwoordstructuur niet opvragen voor %s

en: Cannot load user interface
nl: Kan gebruikersinterface niet laden

en: Cannot open file
nl: Kan bestand niet openen

en: Cannot run chooser
nl: Kan kiezer niet starten

en: Cannot set user group for %s
nl: Kan gebruikersgroep niet instellen voor %s

en: Cannot setup pam handle with null display
nl: Kan de PAM-afhandeling niet instellen met null-scherm

en: Cannot start new display
nl: Kan geen nieuw beeldscherm starten

en: Cannot start the chooser program, you will probably not be able to log in.  Please contact the system administrator.
nl:  Kan het kiezer-programma niet starten. U zult niet kunnen aanmelden. Neem contact op met de systeembeheerder.

en: Cannot start the greeter
nl: Kan de groeter niet starten

en: Cannot start the greeter program, you will not be able to log in.  This display will be disabled.  Try logging in by other means and editing the configuration file
nl:  Ik kan het Groeter-programma niet starten. U zult niet kunnen aanmelden. Dit scherm wordt uitgeschakeld. Probeer op een andere manier aan te melden en pas de configuratie aan.

en: Cannot start the session due to some internal error.
nl: Kan de sessie niet starten vanwege een interne fout.

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
nl: Kan PID-bestand %s niet beschrijven, is de schijf vol?  Fout: %s

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
nl: Kan PID-bestand %s niet beschrijven, is de schijf vol?  Fout: %s

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
nl: Kies de foto die in de gezichtenlijst van GNOME Aanmeldbeheer komt te staan

en: Change to _Existing Display
nl: Naar _bestaande weergave wisselen

en: Choose a Session
nl: Kies een sessie

en: Choose a ho_st to connect to:
nl: _Kies een computer om contact mee leggen:

en: Choose an Action
nl: Kies een actie

en: Choose server
nl: Kies server

en: Choose the X server to start
nl: Kies de X-server om te starten

en: Circles
nl: Cirkels

en: Client address to return in response to xdm
nl: Cliëntadres om als antwoord aan xdm te geven

en: Co_lor
nl: _Kleur

en: Configuration is not correct
nl: Configuratie is incorrect

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
nl: Configureer GDM (GNOME Aanmeldbeheer). Root-wachtwoord vereist.

en: Connection type to return in response to xdm
nl: Verbindingstype om als antwoord aan xdm te geven.

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.
nl:  Kon het configuratieprogramma niet starten. Controleer of het pad goed is ingesteld in het configuratiebestand.

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.  I will attempt to start it from the default location.
nl:  Kon het configuratieprogramma niet starten. Controleer of het pad goed staat ingesteld in de configuratie. Ik zal het proberen te starten vanaf de standaardlocatie.

en: Could not find a free display number
nl: Kon geen vrij schermnummer vinden

en: Could not find the GNOME installation, will try running the "Failsafe xterm" session.
nl: Ik kon de GNOME installatie niet vinden. Ik ga de 'Xterm veilige modus'-sessie proberen.

en: Could not fork a new process!
nl: Kon geen nieuw proces afsplitsen!

en: Could not set signal mask!
nl: Kan het signaalmasker niet instellen!

en: Could not setgid %d. Aborting.
nl: Kan het groepsid %d niet instellen. Gestopt.

en: Couldn't authenticate user
nl: Kon gebruiker niet aanmelden

en: Couldn't authenticate user "%s"
nl: Kon gebruiker "%s" niet aanmelden

en: Couldn't open session for %s
nl: Kan sessie voor %s niet openen

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
nl: Kan acct. mgmt voor %s niet instellen

en: Couldn't set credentials for %s
nl: Kan de PAM-instellingen voor %s niet veranderen

en: D_isconnect
nl: Verbinding ver_breken

en: Debugging output
nl: Debug-uitvoer

en: Default System Session
nl: Standaard systeemsessie

en: Denied XDMCP query from host %s
nl: XDMCP verzoek van host %s geweigerd

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Did not receive any response from host "%s" in %d seconds.  Perhaps the host is not turned on, or is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
nl: Geen antwoord ontvangen van de host "%s" binnen %d seconden. Misschien staat de host niet aan, of ondersteunt de host geen aanmeldsessie op dit moment. Probeert u het later nog eens.

en: Did not receive response from server
nl: Kreeg geen antwoord van de server

en: Display
nl: Weergave

en: Display %s is busy. There is another X server running already.
nl: Scherm %s is bezet. Er draait al een andere X-server.

en: Display %s on virtual terminal %d
nl: Weergave %s op virtueel console %d

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
nl: Scherm '%s' kan niet geopend worden door Xnest

en: Displays per _host:
nl: Schermen per _computer:

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
nl: Gebruik directe aanvragen i.p.v. indirecte (kiezer)

en: Do not fork into the background
nl: Niet opstarten in de achtergrond

en: Do not lock current screen
nl: Huidig scherm niet op slot zetten

en: Do you really wish to remove theme '%s' from the system?
nl: Weet u zeker dat u het thema '%s' van het systeem wilt verwijderen?

en: Don't check for running gdm
nl: Controleer niet op reeds werkende GDM

en: Doubleclick on the user
    to log in
nl: Dubbelklik op de gebruiker
    om u aan te melden

en: Doubleclick on the user to log in
nl: Dubbelklik op de gebruiker om u aan te melden

en: Enable _XDMCP
nl: _XDMCP gebruiken

en: Enable _accessibility modules
nl: _Toegankelijkheidsmodules gebruiken

en: Enter new UNIX password:
nl: Geef uw nieuwe wachtwoord:

en: Enter the root password
    to run the configuration.
nl: Geef het root-wachtwoord
    om de configuratie te starten.

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: Fout bij optie %s: %s.
    Start '%s --help' om een volledige lijst van beschikbare opties voor de opdrachtregel te zien.

en: Error while changing NIS password.
nl: Fout bij veranderen van NIS-wachtwoord.

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to (%s)
nl: Fout bij uitvoeren van (%s)
    die verbonden is met (%s)

en: Error! Unable to set executable context.
nl: Fout! Niet in staat de context voor het programma in te stellen.

en: Exit the application
nl: Het programma afsluiten

en: Extra options for Xnest
nl: Extra opties voor Xnest

en: Failed to restart self
nl: Ik kon mezelf niet opnieuw starten

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
nl: Kon de X-server meerdere keren achter elkaar niet starten; scherm %s wordt tijdelijk uitgeschakeld

en: Failsafe Gnome
nl: Gnome veilige modus

en: Failsafe _Gnome
nl: _Gnome veilige modus

en: Failsafe _Terminal
nl: _Xterm veilige modus

en: Failsafe xterm
nl: Xterm veilige modus

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
nl: Bestand %s kan niet voor inlezen geopend worden.
    Fout: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
nl: Bestand %s kan niet voor wegschrijven geopend worden.
    Fout: %s

en: File does not exist
nl: Bestand bestaat niet

en: File not a tar.gz or tar archive
nl: Bestand is geen tar.gz of tar archief

en: Flexible server request denied: Not authenticated
nl: Flexibele server-aanvraag afgewezen: Identiteit kon niet bepaald worden

en: GDM (The GNOME Display Manager) is not running.
nl: GDM (GNOME Aanmeldbeheer) is niet actief.

en: GDM Host Chooser
nl: GDM Hostkiezer

en: GDM Login
nl: GDM Aanmelden

en: GDM could not write a new authorization entry to disk.  Possibly out of diskspace.%s%s
nl: GDM kon geen nieuwe identificatie-ingang wegschrijven. Waarschijnlijk is er geen ruimte meer.%s%s

en: GDM could not write to your authorization file.  This could mean that you are out of disk space or that your home directory could not be opened for writing.  In any case, it is not possible to log in.  Please contact your system administrator
nl: GDM kon niet schrijven in uw identificatiebestand. Dit betekent waarschijnlijk dat u geen schijfruimte meer heeft of dat uw persoonlijke map niet geopend kon worden om in te schrijven. Het is in ieder geval niet mogelijk om u aan te melden. Neem alstublieft contact op met de systeembeheerder

en: GDM detected a shutdown or reboot in progress.
nl: GDM detecteert een actieve herstart of uitschakeling.

en: GDM is not running
nl: GDM is niet actief

en: GDM restarting ...
nl: GDM wordt opnieuw gestart...

en: GNOME Art variation of Circles
nl: GNOME Kunstzinnige variatie van cirkels

en: GNOME Art variation of Circles with a Face Browser
nl: GNOME Kunstzinnige variatie van cirkels met een gezichtenlijst

en: GNOME Artists
nl: GNOME Artiesten

en: GNOME Desktop Manager
nl: Gnome Aanmeldbeheer

en: General
nl: Algemeen

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
nl: Glade aan de drugs!?! Controleer of het juiste bestand
    geïnstalleerd is!
    bestand: %s widget: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
nl: Glade aan de drugs!?! Controleer of het juiste bestand
    geïnstalleerd is!
    bestand: %s widget: %s verwachtte aantal kolommen: %d

en: Graphical greeter
nl: Grafische groeter

en: Greeter
nl: Groeter

en: Happy GNOME
nl: Blije GNOME

en: Happy GNOME with Browser
nl: Blije GNOME met een gezichtenlijst

en: Honour _indirect requests
nl: _Indirecte aanvragen toestaan

en: How to use this application
nl: Hoe moet ik dit programma gebruiken?

en: I cannot find the host "%s", perhaps you have mistyped it.
nl: Ik kan de host "%s" niet vinden, misschien heeft u een tikfout gemaakt.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
nl: Ik kan de X-server (de grafische omgeving) niet starten. Waarschijnlijk is de configuratie niet goed. Wilt u de uitvoer van de X-server bekijken om zo het probleem te bepalen?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
nl: Ik kan de X-server niet starten (grafische omgeving). Waarschijnlijk is het niet goed ingesteld. U moet aanmelden op een console en het configuratieprogramma voor X starten. Daarna kan GDM weer gestart worden.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly. You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
nl: Ik kan de X-server niet starten (grafische omgeving). Waarschijnlijk is het niet goed ingesteld. U moet aanmelden op een console en het configuratieprogramma voor X starten. Daarna kan GDM weer gestart worden.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
nl: Ik kan de X-server (de grafische omgeving) niet starten. Het lijkt erop dat de aanwijzer (muis) niet goed ingesteld is. Wilt u de uitvoer van de X-server bekijken om zo het probleem te bepalen?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
nl: Ik kon de X-server niet starten
    (grafische omgeving) vanwege een
    interne fout. Neem contact op met de
    systeembeheerder of bekijk het logboek
    om een diagnose te maken. Dit scherm
    wordt in de tussentijd uitgeschakeld.
    Herstart GDM wanneer het probleem is opgelost.

en: I could not start the regular X server (your graphical environment) and so this is a failsafe X server.  You should log in and properly configure the X server.
nl:  Ik kon de gewone X-server (de grafische omgeving) niet starten. Dit is dus een failsafe X-server. U kunt het beste aanmelden en de configuratie repareren.

en: I could not start the standard greeter.  This display will abort and you may have to login another way and fix the installation of gdm
nl: De standaardgroeter kon niet gestart worden. Dit scherm wordt uitgeschakeld. U zult u op een andere manier moeten aanmelden om de problemen van gdm te verhelpen

en: I could not start your session and so I have started the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
nl: Ik kon uw sessie niet starten dus heb ik de 'Xterm veilige modus' sessie gestart. Vensters hebben alleen de invoeraandacht wanneer uw muisaanwijzer erboven zit. Om hieruit te komen tikt u 'exit' in het venster linksboven

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
nl: Ik zal de X-server voorlopig uitschakelen. Herstart GDM wanneer het probleem verholpen is.

en: I will now try to restart the X server again.
nl: Ik zal nu proberen om de X-server weer te starten.

en: Icon
nl: Pictogram

en: If you still wish to use this feature, either start GDM yourself or ask your system administrator to start GDM.
nl: Als u nog steeds gebruik wilt maken van deze mogelijkheid, dient u GDM te starten of uw systeembeheerder te vragen om het te starten.

en: Indirect XDMCP is not enabled
nl: Indirecte XDMCP is niet ingeschakeld

en: Internal error on passwdexpired
nl: Interne fout bij passwdexpired

en: Invalid server command '%s'
nl: Ongeldige serveropdracht '%s'

en: Just For _This Session
nl: Alleen voor _deze sessie

en: Just _Log In
nl: Gewoon _aanmelden

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
nl: Xnest gewoon uitvoeren, geen rondvraag (geen Kiezer)

en: L_ocal:
nl: L_okaal:

en: Language %s does not exist, using %s
nl: De taal %s bestaat niet. %s zal worden gebruikt

en: Last
nl: Laatste

en: Last login:
    %s
nl: Laatste aanmelding:
    %s

en: Listen on _UDP port:
nl: Luisteren op _UDP poort:

en: Log in anyway
nl: Toch aanmelden

en: Log in as another user inside a nested window
nl: Aanmelden als een andere gebruiker in een genest venster

en: Log in as another user without logging out
nl: Aanmelden als andere gebruiker zonder eerst af te melden

en: Log in using the default system language
nl: Aanmelden met de standaardtaal op dit systeem

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
nl: Gebruik de taal die u de vorige keer ook gebruikte

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
nl: Gebruik de sessie die u de laatste keer ook gebruikte toen zich aanmeldde.

en: Login Photo
nl: Aanmeldfoto

en: Login Screen Setup
nl: Instellingen voor aanmeldscherm

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
nl: Een gebruiker automa_tisch aanmelden na een gespecificeerd aantal seconden

en: Login sound requested on non-local display or the play software cannot be run or the sound does not exist
nl: Aanmeldgeluid verzocht op niet-lokale weergave of de afspeelsoftware kan niet worden uitgevoerd of het geluid bestaat niet.

en: Make _Default
nl: Maak _Standaard

en: Make a _sound when login window is ready
nl: Een _geluid geven als het aanmeldvenster verschijnt

en: Master halting...
nl: Meester wordt uitgeschakeld...

en: Master rebooting...
nl: Meester is aan het herstarten...

en: Master suspending...
nl: Meester gaat in slaapstand...

en: Max p_ending indirect requests:
nl: Maximaal _aantal wachtende indirecte aanvragen:

en: Maximum _pending requests:
nl: Maximaal aantal _wachtende aanvragen:

en: Maximum _remote sessions:
nl: Maximaal aantal _niet-lokale sessies:

en: Maximum _wait time:
nl: Ma_ximale wachttijd:

en: Maximum indirect w_ait time:
nl: Maximale _indirecte wachttijd:

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
nl: N-Z|Noors (bokmaal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
nl: N-Z|Noors (nynorsk)

en: N-Z|Persian
nl: N-Z|Persisch

en: N-Z|Polish
nl: N-Z|Pools

en: N-Z|Portuguese
nl: N-Z|Portugees

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
nl: N-Z|Portugees (Brazilië)

en: N-Z|Romanian
nl: N-Z|Roemeens

en: N-Z|Russian
nl: N-Z|Russisch

en: N-Z|Serbian
nl: N-Z|Servisch

en: N-Z|Serbian (Jekavian)
nl: N-Z|Servisch (Jekavian)

en: N-Z|Serbian (Latin)
nl: N-Z|Servisch (Latijn)

en: N-Z|Slovak
nl: N-Z|Slovaaks

en: N-Z|Slovenian
nl: N-Z|Sloveens

en: N-Z|Spanish
nl: N-Z|Spaans

en: N-Z|Spanish (Mexico)
nl: N-Z|Spaans (Mexico)

en: N-Z|Swedish
nl: N-Z|Zweeds

en: N-Z|Swedish (Finland)
nl: N-Z|Zweeds (Finland)

en: N-Z|Thai
nl: N-Z|Thais

en: N-Z|Turkish
nl: N-Z|Turks

en: N-Z|Ukrainian
nl: N-Z|Oekraïns

en: N-Z|Vietnamese
nl: N-Z|Vietnamees

en: Nested display %s on virtual terminal %d
nl: Geneste weergave %s op virtueel console %d

en: New Login
nl: Nieuwe aanmelding

en: New Login in a Nested Window
nl: Aanmelden in een genest venster

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
nl: Geen XDMCP ondersteuning in het programma ingebouwd. Om gebruik te maken van XDMCP moet u GDM opnieuw compileren met de XDMCP bibliotheken.

en: No configuration was found
nl: Geen configuratie gevonden

en: No console (local) servers to be run
nl: Geen·lokale·servers·te·starten.

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
nl: Geen deamon/ServAuthDir gespecificeerd in het configuratiebestand

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
nl: Geen standaard sessielink gevonden. GNOME Veilige modus wordt gebruikt.

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
nl: Er kon geen gebruikersinterface worden geladen, SLECHT! (bestand: %s)

en: No password supplied
nl: Geen wachtwoord opgegeven

en: No picture selected.
nl: Geen foto geselecteerd.

en: No screenshot available
nl: Geen afbeelding beschikbaar

en: No servers were defined in the configuration file and XDMCP was disabled.  This can only be a configuration error.  So I have started a single server for you.  You should log in and fix the configuration.  Note that automatic and timed logins are disabled now.
nl:  Er zijn geen servers gedefinieerd in het configuratiebestand en XDMCP is uitgeschakeld. Dit kan eigenlijk alleen maar een configuratieprobleem zijn. Ik heb dus een single-server voor u gestart. U kunt het beste aanmelden en de configuratie repareren. Tijdgeschakeld en automatisch aanmelden zijn momenteel uitgeschakeld.

en: No serving hosts were found.
nl: Geen servers gevonden.

en: Nobody
nl: Niemand

en: Not a theme archive
nl: Geen thema-archief

en: OPTIONS
nl: OPTIES

en: Only root wants to run gdm
nl: Alleen root wil gdm opstarten

en: Open Displays
nl: Geopende weergaven

en: Open a session to the selected host
nl: Open een sessie op de geselecteerde computer

en: Options
nl: Opties

en: Other|POSIX/C English
nl: Overig|POSIX/C Engels

en: Password has been already used. Choose another.
nl: Wachtwoord is al gebruikt. Kies een ander.

en: Password of %s has expired
nl: Wachtwoord van %s is verlopen

en: Password unchanged
nl: Wachtwoord onveranderd

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Perhaps you have an old version of GDM running.
nl: Misschien is een oude versie van GDM actief.

en: Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
nl: Misschien is uw .Xauthority niet goed ingesteld.

en: Pick a color
nl: Kies een kleur

en: Picture is too large
nl: Afbeelding is te groot

en: Pin_g interval (seconds):
nl: Pin_g interval (seconden):

en: Ping interval (seconds):
nl: Ping interval (seconden):

en: Ping to %s failed, whacking display!
nl: Ping naar %s is mislukt. Scherm wordt uitgeschakeld!

en: Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
nl: Vraag aan de systeembeheerder om het te activeren in het GDM configuratieprogramma.

en: Please ask your system administrator to install it.
nl: Vraag aan de systeembeheerder om deze te installeren.

en: Please ask your system administrator to start it.
nl: Vraag aan uw systeembeheerder om het te starten.

en: Please enter your username
nl: Voer uw gebruikersnaam in

en: Please insert 25 cents to log in.
nl: Werp 25 eurocent in om aan te melden.

en: Please make sure the Caps Lock key is not enabled.
nl: Wees er zeker van dat uw Caps-Lock uit staat.

en: Please type in the root (privileged user) password.
nl: Geef alstublieft het root-wachtwoord:

en: Please wait: scanning local network...
nl: Even wachten a.u.b: Het lokale netwerk wordt afgezocht...

en: Preserve LD_* variables
nl: Behoud LD_* variabelen

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Print GDM version
nl: GDM-versie weergeven

en: Probe the network
nl: Scan het netwerk

en: Query and add this host to the above list
nl: Deze host opzoeken en toevoegen aan de bovenstaande lijst

en: Query logout action request denied: Not authenticated
nl: Aanvraag voor afmeldacties geweigerd: Identiteit kon niet bepaald worden

en: Query vt request denied: Not authenticated
nl: Query of aanvraag geweigerd: Identiteit kon niet bepaald worden

en: Re_mote welcome string:
nl: _Niet-lokaal welkomstbericht:

en: Reboot
nl: Herstarten

en: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
nl: Opnieuw opstarten of Computer uitschakelen gekozen terwijl er geen systeem-menu aanwezig is op scherm %s

en: Reboot your computer
nl: Computer herstarten.

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
nl: Aangevraagde server %s mag niet gebruikt worden voor flexible-servers, ik gebruik de standaardserver.

en: Restart
nl: Herstarten

en: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
nl: Herstart, Opnieuw opstarten, of Uitschakelverzoek ontvangen van niet-lokaal beeldscherm %s

en: Retry _delay (seconds) :
nl: _Wachten na foutieve aanmelding (seconden) :

en: Return to previous login
nl: terugkeren vaan vorige aanmelding

en: Retype new UNIX password:
nl: Geef uw nieuwe wachtwoord nogmaals:

en: Root login disallowed on display '%s'
nl: Root-aanmelding niet toegestaan op scherm `%s'

en: Run _XDMCP chooser
nl: XDMCP-kiezer starten

en: Run an XDMCP chooser which will allow you to log into available remote machines, if there are any.
nl: Een XDMCP-kiezer starten die u in staat stel om u aan te melden bij andere machines als die er zijn.

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
nl: Gebruik rondvraag i.p.v. indirecte aanvraag (kiezer)

en: Run in background
nl: In achtergrond uitvoeren

en: STRING
nl: TEKST

en: Security
nl: Beveiliging

en: Select _Language...
nl: _Taal kiezen...

en: Select _Session...
nl: _Sessie kiezen...

en: Select a language
nl: Kies een taal

en: Select a language for your session to use:
nl: Kies een taal om te gebruiken in uw sessie:

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
nl: Kies een foto om weer te geven in de gezichtenlijst:

en: Select new theme archive to install
nl: Selecteer te installeren thema-archief

en: Send the specified protocol command to gdm
nl: Stuur de gespecificeerde protocolopdracht naar GDM

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but has the wrong permissions, it should have permissions of %o. Please correct the permissions or the gdm configuration %s and restart gdm.
nl:  Server identificatiemap (daemon/ServAuthDir) is ingesteld op %s, maar heeft de verkeerde rechten. Deze zouden %o moeten zijn. Corrigeer alstublieft de rechten·of·de·configuratie %s en herstart GDM.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s. Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
nl: Server identificatiemap (daemon/ServAuthDir) is ingesteld op %s, maar de eigenaar is NIET %s en groep %s. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: Server identificatiemap (deamon/ServAthDir) is ingesteld op %s wat niet bestaat. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: Server identificatiemap (daemon/ServAuthDir) is ingesteld op %s wat geen map is. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: Server name '%s' not found, using standard server
nl: Servernaam '%s' onbekend. Ik gebruik de standaardserver

en: Session directory is missing
nl: Sessiemap niet gevonden

en: Set logout action request denied: Not authenticated
nl: Aanvraag voor instellen afmeldactie afgewezen: Identiteit kon niet bepaald worden

en: Show _actions menu
nl: _Acties-menu weergeven

en: Show choosable user images (_face browser)
nl: Gezichten van gebruikers weergeven (_gezichtenlijst)

en: Show the "Actions" menu (formerly known as the "System" menu).  If not set, none of the system commands will be available (this includes reboot, shutdown, configure, chooser)
nl: Het "Acties"-menu weergeven (was: Systeem). Wanneer niet ingesteld, zal geen van de systeemopdrachten beschikbaar zijn (zoals herstarten, uitschakelen, instellingen en de kiezer)

en: Shut _Down
nl: _Uitschakelen

en: Shut _down the computer
nl: Computer uit_schakelen

en: Shut down the system so that you may safely turn off the computer.
nl: De computer afsluiten zodat u deze veilig kunt uitschakelen.

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
nl: De computer afsluiten zodat u hem kunt uitschakelen.

en: Shut_down
nl: _Uitschakelen

en: Socket for xdm communication
nl: Socket voor XDM-communicatie

en: Some error occured when installing the theme
nl: Er is een fout opgetreden bij het installeren van het thema

en: Sorry, passwords do not match
nl: Sorry, de wachtwoorden komen niet overeen

en: Sound _file:
nl: Geluids_bestand:

en: Standard greeter
nl: Standaard-groeter

en: Standard server
nl: Standaard server

en: Start the first X server but then halt until we get a GO in the fifo
nl: De eerste X-server starten, maar wachten op de startopdracht via de FIFO

en: Starting a new login only works correctly on the console.
nl: Het starten van een nieuwe aanmelding werkt alleen correct vanaf de console.

en: String to be shown in the greeter as welcome.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
nl: Weer te geven welkomsttekst voor in de groeter. U kunt hier %n invoegen wat vervangen zal worden door de naam van de computer.

en: String to be shown in the greeter for people logging in remotely with XDMCP.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
nl: Weer te geven welkomsttekst voor in de groeter voor mensen die op afstand aanmelden via XDMCP. U kunt hier %n invoegen wat vervangen zal worden door de naam van de computer.

en: Sus_pend
nl: _Slaapstand

en: Sus_pend the computer
nl: Computer in slaa_pstand zetten

en: Suspend your computer
nl: Computer in slaapstand zetten.

en: System Default
nl: Systeemstandaard

en: System default
nl: Systeemstandaard

en: System is rebooting, please wait ...
nl: Systeem start opnieuw op, een ogenblik geduld alstublieft ...

en: System is shutting down, please wait ...
nl: Systeem wordt uitgeschakeld, een ogenblik geduld alstublieft ...

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
nl: De X-server werkt niet. Misschien is de configuratie incorrect.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
nl: De X-server is niet beschikbaar. Waarschijnlijk is GDM slecht geconfigureerd.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
nl: Het maximale aantal flexibele X-server is bereikt.

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
nl: De versie van uw kiezer (%s) komt niet overeen met de versie van de daemon (%s). U hebt waarschijnlijk net een nieuwe versie van gdm geïnstalleerd. Herstart de gdm daemon of start de computer opnieuw op.

en: The configuration file contains an invalid command line for the login dialog, and thus I ran the default command.  Please fix your configuration.
nl: Het configuratiebestand bevat een onjuiste opdrachtregel voor het aanmeldvenster, dus heb ik de standaardopdracht uitgevoerd. Repareer uw configuratie.

en: The configuration was not found.  GDM is using defaults to run this session.  You should log in and create a configuration file with the GDM configuration program.
nl: De configuratie kon niet gevonden worden. GDM gebruikt standaardwaarden voor deze sessie. U kunt het beste aanmelden en een configuratiebestand maken met het GDM configuratieprogramma.

en: The display server has been shut down about 6 times in the last 90 seconds, it is likely that something bad is going on.  I will wait for 2 minutes before trying again on display %s.
nl: De grafische omgeving is ongeveer 6  keer afgesloten in de afgelopen 90 seconden. Waarschijnlijk is er iets niet in orde. Ik zal 2 minuten wachten voordat de grafische omgeving weer gestart wordt op scherm %s.

en: The face browser is not configured
nl: De gezichtenlijst is niet geactiveerd

en: The face browser is not configured in the GDM configuration.  Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
nl: De gezichtenlijst is niet geactiveerd in de GDM configuratie. Vraag de systeembeheerder om deze te activeren via het GDM configuratieprogramma.

en: The gdm group does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: De GDM groep bestaat niet. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: De GDM groep is ingesteld op root, maar dit mag niet omdat het een beveiligingsrisico met zich meedraagt. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: De GDM-gebruiker bestaat niet. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
nl: Op het moment is root de GDM gebruiker, maar dit mag niet omdat het een beveiligingsrisico met zich meedraagt. Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: The greeter program appears to be crashing.
    I will attempt to use a different one.
nl: Het groeter-programma lijkt niet te werken.
    Ik zal een ander proberen.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
nl: De versie van de groeter (%s) komt niet overeen met de versie van de deamon (%s).
    U heeft waarschijnlijk net GDM vernieuwd.
    Herstart de GDM deamon of herstart de computer.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
nl: De versie van de groeter (%s) komt niet overeen met de versie van de deamon (%s). U heeft waarschijnlijk net GDM bijgewerkt. Herstart de GDM deamon of herstart de computer.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
nl: De versie van de groeter (%s) komt niet overeen met de versie van de deamon.
    U heeft waarschijnlijk net GDM vernieuwd.
    Herstart de GDM deamon of herstart de computer.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
nl: De versie van de groeter (%s) komt niet overeen met de versie van de deamon. U heeft waarschijnlijk net GDM bijgewerkt. Herstart de GDM deamon of herstart de computer.

en: The host "%s" is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
nl: De host "%s" wil geen aanmeldsessie toestaan op dit moment. Probeert u het later nog eens.

en: The main area of this application shows the hosts on the local network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login remotely to other machines as if they were logged on using the console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking "Refresh".  When you have selected a host click "Connect" to open a session to that machine.
nl: Het hoofdgedeelte van dit programma laat de computers op het lokale netwerk zien die "XDMCP" aan hebben staan. Dit stelt gebruikers in staat om op afstand aan te melden met het gemak alsof het lokaal was
    
    U kunt het netwerk opnieuw afzoeken door op 'Scannen' te klikken. Wanneer u een computer hebt geselecteerd kunt u een verbinding opzetten door op 'Verbinden' te klikken.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
nl: De geneste X-server (Xnest) kan geen verbinding krijgen met de huidige X-server. U mist misschien een identificatiebestand.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
nl: De geneste X-server (Xnest) is niet beschikbaar, of GDM is slecht geconfigureerd.
    Installeer a.u.b. het Xnest-pakket om de genest te kunnen aanmelden.

en: The session you selected does not look valid.  I will run the GNOME failsafe session for you.
nl: De door u geselecteerde sessie lijkt ongeldig. Ik zal de GNOME veilige modus voor u starten.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
nl: Het gespecificeerde schermnummer is bezet. Deze server is gestart op scherm %s.

en: The system administrator disallowed pictures larger than %d bytes to show in the face browser
nl: De systeembeheerder staat geen foto's groter dan %d bytes toe in de gezichtenlijst.

en: The system administrator has disabled your account.
nl: De systeembeheerder heeft uw account uitgeschakeld.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
nl: De systeembeheerder mag zich niet aanmelden op dit scherm.

en: The theme does not contain definition for the username/password entry element.
nl: Het thema bevat geen definitie voor het gebruikersnaam/wachtwoord element.

en: The theme for the graphical greeter is corrupt
nl: Het thema voor de grafische groeter is kapot

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
nl: Themamap '%s' lijkt geïnstalleerd te zijn. Opnieuw installeren?

en: Theme with blue circles
nl: Thema met blauwe cirkels

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
nl: Er lijkt al een X-server te draaien op scherm %s. Zal ik een ander schermnummer proberen? Als uw antwoord nee is, dan zal ik de server gewoon nogmaals proberen te starten op scherm %s. %s

en: There are some displays already open.  You can select one from the list below or open a new one.
nl: Er zijn reeds enkele weergaven geopend.  U kunt er een uit onderstaande lijst kiezen of een nieuwe openen.

en: There was an error loading the theme %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van het thema %s

en: There was an error loading the theme, and the default theme also could not have been loaded, I will attempt to start the standard greeter
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van het thema, en het standaard-thema kon ook niet geladen worden. De standaardgroeter zal gestart worden

en: There were errors trying to start the X server.
nl: Er zijn fouten opgetreden bij het starten van de X-server.

en: This configuration window changes settings for the GDM daemon, which is the graphical login screen for GNOME.  Changes that you make will take effect immediately.
    
    Note that not all configuration options are listed here.  You may want to edit %s if you cannot find what you are looking for.
    
    For complete documentation see the GNOME help browser Under the category GNOME/System.
nl: In dit configuratievenster kunt u instellingen veranderen voor de GDM deamon, het grafische aanmeldscherm voor GNOME. Veranderingen worden direct doorgevoerd.
    
    Let op! Niet alle instellingen zijn hier beschikbaar. U wilt misschien %s met de hand bewerken als u niet kunt vinden waar u naar zoekt.
    
    Kijk voor meer informatie bij de categorie GNOME/Systeem in de GNOME Hulpfunctie.

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
nl: Dit is een 'veilige modus'-sessie die in GNOME zal aanmelden. Er zullen geen opstartscripts gestart worden en wordt alleen gebruikt wanneer u op geen andere manier kunt aanmelden. GNOME gebruikt de 'Standaard'-sessie.

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
nl: Dit is een 'veilige modus'-sessie die in een terminal zal aanmelden. Er zullen geen opstartscripts gestart worden en wordt alleen gebruikt wanneer u op geen andere manier kunt aanmelden. Om af te melden tikt u 'exit' in.

en: This is the Failsafe Gnome session.  You will be logged into the 'Default' session of Gnome with no startup scripts run.  This is only to fix problems in your installation.
nl: Dit is de 'Gnome veilige modus'-sessie. U wordt aangemeld in de standaard GNOME zonder het uitvoeren van opstartscripts. Dit is alleen bedoeld om installatie-problemen te verhelpen.

en: This is the Failsafe xterm session.  You will be logged into a terminal console so that you may fix your system if you cannot log in any other way.  To exit the terminal emulator, type 'exit' and an enter into the window.
nl: Dit is de 'Xterm veilige modus'-sessie. U wordt aangemeld op een terminal console zodat u het systeem kunt repareren als u op geen enkele andere manier kunt aanmelden. Om de terminal te verlaten, kunt u 'exit' intypen.

en: This is the default system session
nl: Dit is de standaardsessie op het systeem

en: This is the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
nl: Dit is de 'Xterm veilige modus' sessie. Vensters hebben alleen de invoeraandacht wanneer uw muisaanwijzer erboven zit. Om hieruit te komen tikt u 'exit' in het venster linksboven

en: This session logs you into CDE
nl: Deze sessie meldt u aan bij CDE

en: This session logs you into GNOME
nl: Deze sessie meldt u aan bij GNOME

en: Timed Login
nl: Tijdsaanmelding

en: Timed login us_ername:
nl: Tijdaanmelding g_ebruikersnaam:

en: TimedLoginDelay was less than 5.  I'll just use 5.
nl: Tijdaanmelding ingestelde tijd was minder dan 5. Ik gebruik 5.

en: Too many X sessions running.
nl: Er zijn te veel X-sessies actief.

en: Too many alias levels for a locale, may indicate a loop
nl: Te veel aliasniveaus voor een locale, dit wijst mogelijk op een verwijzingslus (loop)

en: Too many messages were sent to gdm and it hung upon us.
nl: GDM is vastgelopen door de grote hoeveelheid berichten die we gestuurd hebben.

en: Too many users to list here...
nl: Te veel gebruikers om weer te geven...

en: Trying to change to an invalid virtual terminal number.
nl: Bezig met proberen te wisselen naar een ongeldig virtueel console-nummer.

en: Trying to set an unknown logout action, or trying to set a logout action which is not available.
nl: Afmeldactie onbekend of niet beschikbaar.

en: Trying to update an unsupported configuration key.
nl: Niet ondersteunde configuratiesleutel kan niet worden vernieuwd.

en: Unable to establish service %s: %s
nl: Kan de service %s niet instellen: %s

en: Unknown error occured.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Unknown server type requested, using standard server.
nl: Onbekend servertype aangevraagd, standaardtype zal gebruikt worden.

en: User %s no longer permitted to access the system
nl: Gebruiker %s heeft geen toegang meer tot het systeem

en: User %s not allowed to log in
nl: Het is gebruiker %s niet toegestaan zich aan te melden

en: User %s not permitted to gain access at this time
nl: Gebruiker %s heeft op dit moment geen toegang tot het systeem

en: User %s will login in %d seconds
nl: Gebruiker %s wordt aangemeld over %d seconden

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: View details (~/.xsession-errors file)
nl: Details weergeven (~/.xsession-errors)

en: Virtual terminals not supported.
nl: Virtuele consoles niet ondersteund.

en: Welcome
nl: Welkom

en: Welcome to %n
nl: Welkom bij %n

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
nl: Zal ik het X configuratieprogramma pogen te starten voor u? Houd wel in gedachten dat u het root-wachtwoord hiervoor nodig heeft.

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
nl: Zal ik het muisconfiguratieprogramma pogen te starten voor u? Houd wel in gedachten dat u het root-wachtwoord nodig hebt hiervoor.

en: Would you like to view the detailed X server output as well?
nl: Wilt u ook de gedetailleerde uitvoer van de X-server bekijken?

en: XDMCP is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
nl: XDMCP is uitgeschakeld en GDM kan geen lokale servers vinden. Gestopt! Corrigeer alstublieft de configuratie %s en herstart GDM.

en: XDMCP is not enabled
nl: XDMCP is niet ingeschakeld

en: Xnest command line
nl: Xnest opdrachtregel

en: Xnest doesn't exist.
nl: Xnest bestaat niet.

en: Xnest mode
nl: Xnest modus

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
nl: O jee, niets gevonden in de sessiemap.

en: You are already logged in.  You can log in anyway or abort this login
nl: U bent al aangemeld. U kunt toch aanmelden of deze aanmelding annuleren

en: You are already logged in.  You can log in anyway, return to your previous login session, or abort this login
nl: U bent al aangemeld. U kunt toch aanmelden, terugkeren naar uw vorige aanmelding of deze aanmelding annuleren

en: You are required to change your password immediately (password aged)
nl: U moet direct uw wachtwoord veranderen (wachtwoord is verlopen)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
nl: U moet direct uw wachtwoord veranderen (opgelegd door de systeembeheerder)

en: You are required to change your password.
    Please choose a new one.
nl: U moet uw wachtwoord veranderen.
    Kies een nieuwe.

en: You do not seem to be logged in on the console
nl: U lijkt niet aangemeld te zijn op de console

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
nl: U heeft geen toestemming om dit te doen. Misschien is uw .Xauthority niet goed ingesteld.

en: You do not seem to have the authentication needed for this operation
nl: U lijkt geen toestemming te hebben om dit te doen

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
nl: Uw heeft %s als sessie gekozen, maar uw standaardsessie is %s.
    Wilt u voortaan altijd %s gebruiken?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
nl: U heeft %s gekozen voor deze sessie.
    Als u %s de standaardsessie wilt maken voor deze gebruiker,
    start dan het 'switchdesk' programma
    (Systeem -> Bureaublad wisselprogramma in het paneelmenu).

en: You likely won't be able to log in either.
nl: U zult zich waarschijnlijk niet kunnen aanmelden.

en: You might in fact be using a different display manager, such as KDM (KDE Display Manager) or xdm.
nl: Het zou kunnen dat u gebruik maakt van een ander type aanmeldbeheer, zoals KDM (KDE Aanmeldbeheer) of XDM.

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
nl: U moet de supergebruiker (root) zijn om GDM te configureren.

en: You must choose a longer password
nl: U moet een langer wachtwoord kiezen

en: You must wait longer to change your password
nl: U moet langer wachten om uw wachtwoord te veranderen

en: You've got capslock on!
nl: Caps-lock staat aan!

en: Your account has expired; please contact your system administrator
nl: Uw account is verlopen. Neem contact op met de systeembeheerder

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.  Do you want to log in with the / (root) directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless you use a failsafe session.
nl: Uw persoonlijke map is ingesteld als:
    '%s'
    maar die lijkt niet te bestaan. Wilt u aanmelden met de hoofdmap '/' als uw persoonlijke map?
    
    Het is onwaarschijnlijk dat er ook maar iets werkt tenzij u een 'veilige modus'-sessie gebruikt.

en: Your password has been changed but you may have to change it again, please try again later or contact your system administrator.
nl: Uw wachtwoord is vernieuwd maar u moet het mogelijk nogmaals veranderen. Probeert u het later nog eens of neem contact op met uw systeembeheerder.

en: Your password has expired.
    Only a system administrator can now change it
nl: Uw wachtwoord is verlopen.
    Alleen de systeembeheerder kan deze nu nog veranderen

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
nl: Uw favoriete sessietype %s is niet geïnstalleerd op deze machine.
    Wilt u %s het standaard type maken voor toekomstige sessies?

en: Your session directory is missing or empty!  There are two available sessions you can use, but you should log in and correct the gdm configuration.
nl: Uw sessiemap is niet aanwezig of is leeg! Er zijn twee sessies voor u beschikbaar, maar u kunthet beste aanmelden om dit probleem te verhelpen.

en: Your session only lasted less than 10 seconds.  If you have not logged out yourself, this could mean that there is some installation problem or that you may be out of diskspace.  Try logging in with one of the failsafe sessions to see if you can fix this problem.
nl: Uw sessie is beëindigd binnen 10 seconden. Als u uzelf niet heeft afgemeld, is er waarschijnlijk een installatieprobleem of uw schijf is vol. Probeer met een van de failsafe-sessies aan te melden om te kijken of u het probleem kunt verhelpen.

en: _Actions
nl: _Acties

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Automatic login username:
nl: _Automatische aanmelding gebruikersnaam:

en: _Background color:
nl: A_chtergrondkleur:

en: _Configure
nl: Con_figureren

en: _Configure Login Manager...
nl: Aanmeldbeheer _configureren...

en: _Configure the login manager
nl: Aanmeldbeheer _configureren

en: _Delete theme
nl: Thema ver_wijderen

en: _Image
nl: _Afbeelding

en: _Install
nl: _Installeren

en: _Install new theme
nl: _Installeer nieuw thema

en: _Language
nl: _Taal

en: _Last
nl: _Laatste

en: _Login a user automatically on first bootup
nl: Een gebruiker automatisch aanme_lden bij opstarten

en: _No background
nl: _Geen achtergrond

en: _Only color on remote displays
nl: Alleen kleur op _niet-lokale schermen

en: _Open New Display
nl: Nieuwe weergave _openen

en: _Other
nl: _Overig

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _Reboot
nl: _Herstarten

en: _Reboot the computer
nl: Computer _herstarten

en: _Remote:
nl: _Afstand:

en: _Scale background image to fit
nl: Achtergrond ge_schaald weergeven

en: _Seconds before login:
nl: _Seconden voor aanmelding:

en: _Session
nl: _Sessie

en: _Suspend
nl: _Slaapstand

en: _System Default
nl: _Systeemstandaard

en: _Test sound
nl: Geluid _testen

en: _Theme
nl: _Thema

en: _Username:
nl: _Gebruikersnaam:

en: _Welcome string:
nl: _Welkomstbericht:

en: _XDMCP Chooser
nl: _XDMCP-kiezer

en: _XDMCP Chooser...
nl: _XDMCP-kiezer...

en: author
nl: auteur

en: description
    widget
nl: beschrijving
    widget

en: gdm already running. Aborting!
nl: gdm is al gestart. Gestopt!

en: gdmaskpass only runs as root
nl: gdmaskpass werkt alleen als root

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
nl: initgroups() mislukt voor %s. Gestopt.

en: main daemon: Got SIGABRT, something went very wrong. Going down!
nl: hoofdproces: Kreeg een SIGABRT. Er gaat iets vreselijk mis. Afgebroken!

en: y = Yes or n = No? >
nl: y = Ja (yes) of n = Nee (no) ? >
