gedit - en to nl translation catalogue (628 entries)

en:   INS
nl:   INV

en:   Ln %d, Col %d
nl:   Rg %d, Kol %d

en: "%s" is a directory.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
nl: "%s" is een map.
    
    Ga na of u een juiste bestandslocatie heeft ingevoerd en probeer het opnieuw.

en: "%s" is a directory.
    
    Please, check that you typed the location correctly.
nl: "%s" is een map.
    
    Controleer of u een juiste bestandslocatie heeft ingevoerd.

en: "%s" is not a valid location.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
nl: "%s" is geen geldige locatie.
    
    Ga na of u de locatie correct heeft ingetypt en probeer het opnieuw.

en: (correct spelling)
nl: (correcte spelling)

en: (modified)
nl: (gewijzigd)

en: (no suggested words)
nl: (geen woorden voorgesteld)

en: (readonly)
nl: (alleen lezen)

en: <b>Auto Indentation</b>
nl: <b>Automatisch inspringen</b>

en: <b>Elements</b>
nl: <b>Elementen</b>

en: <b>File Saving</b>
nl: <b>Bestanden opslaan</b>

en: <b>Font</b>
nl: <b>Lettertype</b>

en: <b>Language</b>
nl: <b>Taal</b>

en: <b>Line Numbers</b>
nl: <b>Regelnummers</b>

en: <b>Right Margin</b>
nl: <b>Rechterkantlijn</b>

en: <b>Tabs</b>
nl: <b>Tabbladen</b>

en: <b>Text Wrapping</b>
nl: <b>Regelafbreking</b>

en: <b>Undo</b>
nl: <b>Ongedaan maken</b>

en: <b>word</b>
nl: <b>woord</b>

en: <span weight="bold" size="larger">You have X documents with unsaved changes. </span>
nl: <span weight="bold" size="larger">U heeft X documenten met onopgeslagen wijzigingen. </span>

en: <span weight="bold"> When inserting date/time...</span>
nl: <span weight="bold"> Bij het invoegen van datum/tijd...</span>

en: <span weight="bold">Colors</span>
nl: <span weight="bold">Kleuren</span>

en: <span weight="bold">File Name</span>
nl: <span weight="bold">Bestandsnaam</span>

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
nl: Een eigen lettertype om te gebruiken in het bewerkingsgedeelte. Dit heeft alleen effect indien de optie "Standaardlettertype gebruiken" is uitgeschakeld.

en: A file named "%s" already exists.
nl: Het bestand "%s" bestaat al.

en: A_vailable encodings:
nl: _Beschikbare coderingen:

en: About this application
nl: Info over deze toepassing

en: Activate %s
nl: %s activeren

en: Add or _Remove...
nl: Toevoegen of ve_rwijderen...

en: Add w_ord
nl: W_oord toevoegen

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All Text Files
nl: Alle tekst bestanden

en: An error occured while running the selected command.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uitvoeren van de geselecteerde opdracht.

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Armenian
nl: Armeens

en: Auto Detected
nl: Automatisch bespeurd

en: Auto Detected Encodings
nl: Automatisch bespeurde coderingen

en: Auto Save
nl: Automatisch opslaan

en: Auto Save Interval
nl: Automatisch opslaan-interval

en: Auto indent
nl: Automatisch inspringen

en: Automatically spell-check the current document
nl: Het huidige document automatisch op spelling controleren

en: Available Tag Lists
nl: Beschikbare tag-lijsten

en: Available formats
nl: Beschikbare formaten

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Background color for selected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
nl: Achtergrondkleur voor geselecteerde tekst in het bewerkingsgedeelte. Dit heeft alleen effect indien de optie "Standaardkleuren gebruiken" is uitgeschakeld.

en: Background color for unselected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
nl: Achtergrondkleur voor niet geselecteerde tekst in het bewerkingsgedeelte. Dit heeft alleen effect indien de optie "Standaardkleuren gebruiken" is uitgeschakeld.

en: Backup Copy Extension
nl: Achtervoegsel voor reservekopie

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Body Font for Printing
nl: Afdruklettertype voor inhoud

en: Body font picker
nl: Tekstinhoud-lettertypeselectie

en: Bold
nl: Vet

en: Breton
nl: Bretons

en: Browse for program location...
nl: Bladeren naar programmalocatie...

en: C_onfigure Plugin
nl: Plugin c_onfigureren

en: Cannot create the file "%s".
    
    A directory component in the file name does not exist or is a dangling symbolic link.
nl: Kan het bestand "%s" niet maken.
    
    Een map in de bestandsnaam bestaat niet, of is een losse symbolische verwijzing.

en: Cannot create the file "%s".
    
    Make sure you have the appropriate write permissions.
nl: Kan het bestand "%s" niet maken.
    
    Zorg ervoor dat U de benodigde schrijfrechten heeft.

en: Cannot create the file "%s".
    
    The file name is too long.
nl: Kan het bestand "%s" niet aanmaken.
    
    De bestandsnaam is te lang.

en: Cannot initialize preferences manager.
nl: Kan voorkeuren-beheer niet initialiseren.

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Celtic
nl: Keltisch

en: Central European
nl: Centraal-Europees

en: Ch_aracter Coding:
nl: Te_kencodering:

en: Ch_aracter coding:
nl: Te_kencodering:

en: Cha_nge
nl: _Wijzigen

en: Change A_ll
nl: A_lles veranderen

en: Change _to:
nl: Ve_randeren naar:

en: Change the visibility of the output window in the current window
nl: Zichtbaarheid van het uitvoervenster in het huidige venster veranderen

en: Change the visibility of the statusbar in the current window
nl: Zichtbaarheid van de statusbalk in het huidige venster veranderen

en: Change the visibility of the toolbar in the current window
nl: Zichtbaarheid van de werkbalk in het huidige venster veranderen

en: Changes made to the document in the last %d hour will be definitively lost. | Changes made to the document in the last %d hours will be definitively lost.
nl[0]: Wijzigingen aan het document van het laatste %d uur zullen definitef verloren zijn.
nl[1]: Wijzigingen aan het document van de laatste %d uren zullen definitef verloren zijn.

en: Changes made to the document in the last %ld minute will be definitively lost. | Changes made to the document in the last %ld minutes will be definitively lost.
nl[0]: Wijzigingen aan het document van de laatste %ld minuut zullen definitief verloren zijn.
nl[1]: Wijzigingen aan het document van de laatste %ld minuten zullen definitief verloren zijn.

en: Changes made to the document in the last %ld second will be definitively lost. | Changes made to the document in the last %ld seconds will be definitively lost.
nl[0]: Wijzigingen aan het document van de laatste %ld seconde zullen definitief verloren zijn.
nl[1]: Wijzigingen aan het document van de laatste %ld seconden zullen definitief verloren zijn.

en: Changes made to the document in the last hour and %d minute will be definitively lost. | Changes made to the document in the last hour and %d minutes will be definitively lost.
nl[0]: Wijzigingen aan het document van het laatste uur en %d minuut zullen definitief verloren zijn.
nl[1]: Wijzigingen aan het document van het laatste uur en %d minuten zullen definitief verloren zijn.

en: Changes made to the document in the last hour will be definitively lost.
nl: Wijzigingen aan het document van het laatste uur zullen definitef verloren zijn.

en: Changes made to the document in the last minute and %ld second will be definitively lost. | Changes made to the document in the last minute and %ld seconds will be definitively lost.
nl[0]: Wijzigingen aan het document van de laatste minuut en %ld seconde zullen definitief verloren zijn.
nl[1]: Wijzigingen aan het document van de laatste minuut en %ld seconden zullen definitief verloren zijn.

en: Changes made to the document in the last minute will be definitively lost.
nl: Wijzigingen aan het document van de laatste minuut zullen definitief verloren zijn.

en: Character codings
nl: Tekencoderingen

en: Characters (no spaces)
nl: Tekens (zonder spaties)

en: Characters (with spaces)
nl: Tekens (met spaties)

en: Check Spelling
nl: Spelling controleren

en: Check _Word
nl: _Woord controleren

en: Check spelling
nl: Spelling controleren

en: Check the current document for incorrect spelling
nl: Het huidige document controleren op incorrecte spelling

en: Checks the spelling of the current document.
nl: De spelling van het huidige document controleren

en: Chinese Simplified
nl: Chinees-vereenvoudigd

en: Chinese Traditional
nl: Chinees-traditioneel

en: Clear the output window
nl: Uitvoervenster wissen

en: Close
nl: Sluiten

en: Close all open files
nl: Alle geopende bestanden sluiten

en: Close the current file
nl: Het huidige bestand sluiten

en: Close the output window
nl: Uitvoervenster sluiten

en: Co_mmand:
nl: Op_dracht:

en: Completed spell checking
nl: Spellingscontrole voltooid

en: Configure date/time plugin
nl: 'Datum/tijd invoegen'-plugin configureren

en: Configure insert date/time plugin...
nl: 'Datum/tijd invoegen'-plugin configureren...

en: Configure the application
nl: Toepassing configureren

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy selected lines
nl: Geselecteerde regels kopiëren

en: Copy the selected text to the clipboard
nl: De geselecteerde-tekst kopiëren naar het klembord

en: Copy the selection
nl: Selectie kopiëren

en: Could not create a backup file.
nl: Kan geen reservekopie van het bestand maken.

en: Could not create the file "%s".
nl: Kon het bestand "%s" niet aanmaken.

en: Could not find plugin-manager.glade2, reinstall gedit.
nl: Kan plugin-manager.glade2 niet vinden, installeer gedit opnieuw.

en: Could not find the file "%s".
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet vinden
    
    Kijk of de juiste bestandslocatie werd ingevoerd en probeer opnieuw.

en: Could not find the required widgets inside %s.
nl: Kan de vereiste widgets niet vinden binnen %s.

en: Could not open the file "%s"
nl: Kan het bestand "%s" niet openen.

en: Could not open the file "%s" because access was denied.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat toegang tot het bestand werd ontzegd.

en: Could not open the file "%s" because gedit cannot handle %s: locations.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat gedit geen %s: locaties kan gebruiken.

en: Could not open the file "%s" because gedit has not been able to automatically detect the character coding.
    
    Please, check that you are not trying to open a binary file and try again selecting a character coding in the 'Open File...' (or 'Open Location') dialog.
nl: Kon het bestand "%s" niet openen omdat gedit niet in staat was de correcte tekencodering automatisch te bepalen.
    
    Ga na of u niet een binair bestand probeert te openen en of u de juiste tekencodering heeft geselecteerd in het 'Bestand openen...' (of 'Lokatie openen')-dialoogvenster.

en: Could not open the file "%s" because it contains corrupted data.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen, want het bevat foute data.

en: Could not open the file "%s" because it contains data in an invalid format.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat het data in een onjuist formaat bevat.

en: Could not open the file "%s" because it contains invalid data.
    
    Probably, you are trying to open a binary file.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat het ongeldige data bevat.
    
    U heeft waarschijnlijk geprobeerd een binair bestand te openen.

en: Could not open the file "%s" because it is too big.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat het te groot is.

en: Could not open the file "%s" because no host "%s" could be found.
    
    Please, check that you typed the location correctly and that your proxy settings are correct and then try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat de host "%s" niet kon worden gevonden.
    
    Kijk of de bestandslocatie juist werd ingevoerd en of de proxy-instellingen juist zijn en probeer opnieuw.

en: Could not open the file "%s" because the attempt to log in failed.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat er niet konder worden ingelogd.
    
    Kijk of u een juiste bestandslocatie heeft ingevoerd en probeer opnieuw.

en: Could not open the file "%s" because the host name was empty.
    
    Please, check that your proxy settings are correct and try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat de hostnaam leeg is.
    
    Kijk of de proxy-instellingen juist zijn en probeer opnieuw.

en: Could not open the file "%s" because the host name was invalid.
    
    Please, check that you typed the location correctly and try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat de hostnaam onjuist is.
    
    Kijk of u een juiste bestandslocatie heeft ingevoerd en probeer opnieuw.

en: Could not open the file "%s" because there are too many open files.
    
    Please, close some open file and try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen omdat er teveel bestanden geopend zijn.
    
    Sluit enkele bestanden en probeer opnieuw.

en: Could not open the file "%s" using the %s character coding.
    
    Please, check that you are not trying to open a binary file and that you selected the right character coding in the 'Open File...' (or 'Open Location') dialog and try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen met de %s-tekencodering.
     
    Ga na of u niet een binair bestand probeert te openen en of u de juiste tekencodering heeft geselecteerd in het 'Bestand openen...' (of 'Lokatie openen')-dialoogvenster en probeer het nogmaals.

en: Could not open the file "%s".
nl: Kan het bestand "%s" niet openen.

en: Could not open the file "%s".
    
    %s.
nl: Kan het bestand "%s" niet openen.
    
    %s.

en: Could not read data from stdin.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het lezen van data van stdin.

en: Could not read symbolic link information for %s
nl: Kon de symbolische verwijzing niet lezen voor %s

en: Could not revert the file "%s" because access was denied.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat toegang werd ontzegd.

en: Could not revert the file "%s" because gedit cannot find it.
    
    Perhaps, it has recently been deleted.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat gedit het niet kon vinden.
    
    Misschien is het onlangs verwijderd.

en: Could not revert the file "%s" because gedit cannot handle %s: locations.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat gedit geen %s: locaties kan gebruiken.

en: Could not revert the file "%s" because it contains corrupted data.
nl: Kon het bestand "%s" niet terugzetten omdat het onjuiste data bevat.

en: Could not revert the file "%s" because it contains data in an invalid format.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat het data in een onjuist formaat bevat.

en: Could not revert the file "%s" because it contains invalid UTF-8 data.
    
    Probably, you are trying to revert a binary file.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat het onjuiste UTF-8 data bevat.
    
    U probeert waarschijnlijk een binair bestand te openen.

en: Could not revert the file "%s" because it is too big.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat het te groot is.

en: Could not revert the file "%s" because no host "%s" could be found.
    
    Please, check that your proxy settings are correct and try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat de host "%s" niet kon worden gevonden.
    
    Kijk of de proxysettings juist zijn en probeer opnieuw.

en: Could not revert the file "%s" because the attempt to log in failed.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat er niet kon worden ingelogd.

en: Could not revert the file "%s" because the host name was empty.
    
    Please, check that your proxy settings are correct and try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat de hostnaam leeg is.
    
    Kijk of de proxysettings juist zijn en probeer opnieuw.

en: Could not revert the file "%s" because there are too many open files.
    
    Please, close some open file and try again.
nl: Kan het bestand "%s" niet terugzetten omdat er teveel bestanden geopend zijn.
    
    Sluit enkele bestanden en probeer opnieuw.

en: Could not revert the file "%s".
nl: Kon het bestand "%s" niet terugzetten.

en: Could not save the file "%s".
nl: Kan het bestand "%s" niet opslaan.

en: Could not save the file "%s".
    
    %s
nl: Kan het bestand "%s" niet opslaan./n%s

en: Create Backup Copies
nl: Reservekopieën maken

en: Create a _backup copy of files before saving
nl: _Reservekopie maken van bestanden voor het opslaan

en: Create a new document
nl: Nieuw document creëren

en: Create a new document in an existing instance of gedit
nl: Een nieuw document maken in een bestaande instantie van gedit

en: Create a new toplevel window in an existing instance of gedit
nl: Een nieuw venster maken van een bestaande instantie van gedit

en: Cu_t
nl: K_nippen

en: Current Locale (%s)
nl: Huidige taalomgeving (%s)

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut the selection
nl: Selectie knippen

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Cyrillic/Russian
nl: Cyrillisch/Russisch

en: Cyrillic/Ukrainian
nl: Cyrillisch/Oekraïens

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: D_isplay right margin
nl: Rechterkantl_ijn weergeven

en: Danish
nl: Deens

en: Default
nl: Standaard

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete the selected text
nl: Geselecteerde tekst verwijderen

en: Display Line Numbers
nl: Regelnummers weergeven

en: Display Right Margin
nl: Rechterkantlijn weergeven

en: Do not _split words over two lines
nl: Woorden niet over twee regels _splitsen

en: Do you want to replace it with the one you are saving?
nl: Wilt u het vervangen door hetgeen dat u nu opslaat?

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
nl: Wilt u het proberen te vervangen door hetgeen dat u nu opslaat?

en: Do_n't save
nl: Nie_t opslaan

en: Document Statistics
nl: Documentstatistieken

en: Done
nl: Klaar

en: Double-click on a tag to insert it in the current document
nl: Dubbelklik op een tag om hem in het huidige document in te voegen.

en: Dutch
nl: Nederlands

en: E_ncodings shown in menu:
nl: Coderi_ngen in menu getoond:

en: Edit text files
nl: Tekstbestanden bewerken

en: Editor Font
nl: Editorlettertype

en: Editor _font:
nl: Editor_lettertype:

en: Elements
nl: Elementen

en: Enable Syntax Highlighting
nl: Syntaxiskleuring inschakelen

en: Enable text _wrapping
nl: Regela_fbreking inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Encoding:
nl: Codering:

en: Encodings shown in menu
nl: Coderingen in menu getoond

en: English (American)
nl: Engels (Amerikaans)

en: English (British)
nl: Engels (Brits)

en: English (Canadian)
nl: Engels (Canadees)

en: Enter the _location (URI) of the file you would like to open:
nl: Geef de locatie (URI) van het bestand dat u wilt openen:

en: Error loading file "%s"
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van bestand "%s"

en: Error parsing the shell command.
    
    Please, insert a valid shell command.
nl: Er trad een fout op bij het ontleden van de shell-opdracht.
    
    Gelieve een geldige shell-opdracht in te geven.

en: Error reverting the document "%s".
nl: Er is een fout opgetreden bij het terugzetten van het document "%s".

en: Error, impossible to activate plugin '%s'
nl: Fout: kan plugin '%s' niet activeren

en: Error, impossible to deactivate plugin '%s'
nl: Fout: kan plugin '%s' niet deactiveren

en: Error, impossible to destroy plugin '%s'
nl: Fout: kan plugin '%s' niet deactiveren

en: Error, impossible to initialize plugin '%s'
nl: Fout: kan plugin '%s' niet initialiseren

en: Error, impossible to update ui of the plugin '%s'
nl: Fout: kan de grafische interface van plugin '%s' niet vernieuwen

en: Error, plugin '%s' does not contain activate function.
nl: Fout: plugin '%s' bevat geen activate functie.

en: Error, plugin '%s' does not contain deactivate function.
nl: Fout: plugin '%s' bevat geen deactivate functie.

en: Error, plugin '%s' does not contain init function.
nl: Fout: plugin '%s' bevat geen init functie.

en: Error, unable to open module file '%s'
nl: Fout: kan module bestand '%s' niet openen

en: Execute an external program and eventually grabs its output in the output window.
nl: Een extern programma uitvoeren en zijn eventuele uitvoer in het uitvoervensterweergeven.

en: Executing command
nl: Bezig met uitvoeren opdracht

en: Expected `%s' got `%s' for key %s
nl: Verwacht: `%s' Ontvangen: `%s', voor sleutel %s

en: Extension or suffix to use for backup file names. This will only take effect if the "Create Backup Copies" option is turned on.
nl: Achtervoegsel voor reservekopieën. Dit heeft alleen effect bij gebruik van de optie "Reservekopieën maken".

en: Failed
nl: Mislukt

en: Faroese
nl: Faroers

en: File: %s
nl: Bestand: %s

en: Find
nl: Zoeken

en: Find Ne_xt
nl: V_olgende zoeken

en: Find Next
nl: Volgende zoeken

en: Find Pre_vious
nl: Zoek vo_rige

en: Find Previous
nl: Zoek vorige

en: Font
nl: Lettertype

en: Font & Colors
nl: Lettertype & kleuren

en: Font Selection
nl: Lettertype-selectie

en: Font name
nl: Lettertypenaam

en: Font size for label
nl: Lettertype-grootte voor label

en: Font size for label in font info mode
nl: Lettertype-grootte voor label in lettertype-info modus

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Foreground color for selected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
nl: Voorgrondkleur voor geselecteerde tekst in het bewerkingsgedeelte. Dit heeft alleen effect indien de optie "Standaardkleuren gebruiken" is uitgeschakeld.

en: Foreground color for the unselected text in the editing area. This will only take effect if the "Use Default Colors" option is turned off.
nl: Achtergrondkleur voor niet geselecteerde tekst in het bewerkingsgedeelte. Dit heeft alleen effect indien de optie "Standaardkleuren gebruiken" is uitgeschakeld.

en: Found and replaced %d occurrence. | Found and replaced %d occurrences.
nl[0]: %d zoekterm gevonden en vervangen.
nl[1]: %d zoektermen gevonden en vervangen.

en: French (France)
nl: Frans (Frankrijk)

en: French (Swiss)
nl: Frans (Zwitserland)

en: Gedit View
nl: Gedit-weergave

en: Gedit View.
nl: Gedit-weergave

en: Gedit viewer factory
nl: Gedit weergavefabriek

en: General
nl: Algemeen

en: Georgian
nl: Georgisch

en: German (Germany)
nl: Duits (Duitsland)

en: German (Swiss)
nl: Duits (Zwitserland)

en: Get statistic info on current document
nl: Statistische informatie over huidige document

en: Go to Line
nl: Ga naar regel

en: Go to _Line...
nl: Ga naar rege_l...

en: Go to a specific line
nl: Ga naar een bepaalde regel

en: Goto Line
nl: Ga naar regel

en: Greek
nl: Grieks

en: He_aders and footers:
nl: _Kop- en voetteksten:

en: Header Font for Printing
nl: Afdruklettertype voor kop

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hebrew Visual
nl: Hebreeuws visueel

en: Highlight _mode:
nl: _Tekstkleuring:

en: If this value is 0, then no line numbers will be inserted when printing a document. Otherwise, gedit will print line numbers every such number of lines.
nl: Als deze waarde 0 is dan zullen er geen regelnummers worden afgedrukt. Anders zal gedit iedere zoveel regels het regelnummer afdrukken.

en: If you don't save your documents, all your changes will be lost.
nl: Als u uw documenten niet opslaat, gaan al uw wijzigingen verloren.

en: If you don't save, all your changes will be definitively lost.
nl: Als u niet opslaat, zijn al uw wijzigingen definitief verloren.

en: If you don't save, changes from the last %d hour will be definitively lost. | If you don't save, changes from the last %d hours will be definitively lost.
nl[0]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van het afgelopen %d uur definitief verloren.
nl[1]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van de afgelopen %d uren definitief verloren.

en: If you don't save, changes from the last %ld minute will be definitively lost. | If you don't save, changes from the last %ld minutes will be definitively lost.
nl[0]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van de afgelopen %ld minuut definitief verloren.
nl[1]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van de afgelopen %ld minuten definitief verloren.

en: If you don't save, changes from the last %ld second will be definitively lost. | If you don't save, changes from the last %ld seconds will be definitively lost.
nl[0]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van de afgelopen %ld seconde definitief verloren.
nl[1]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van de afgelopen %ld seconden definitief verloren.

en: If you don't save, changes from the last hour and %d minute will be definitively lost. | If you don't save, changes from the last hour and %d minutes will be definitively lost.
nl[0]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van het afgelopen uur en %d minuut definitief verloren.
nl[1]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van het afgelopen uur en %d minuten definitief verloren.

en: If you don't save, changes from the last hour will be definitively lost.
nl: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van het afgelopen uur definitief verloren.

en: If you don't save, changes from the last minute and %ld second will be definitively lost. | If you don't save, changes from the last minute and %ld seconds will be definitively lost.
nl[0]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van de afgelopen minuut en %ld seconde definitief verloren.
nl[1]: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van de afgelopen minuut en %ld seconden definitief verloren.

en: If you don't save, changes from the last minute will be definitively lost.
nl: Als u niet opslaat, zijn de wijzigingen van de afgelopen minuut definitief verloren.

en: Ignore _All
nl: _Alles negeren

en: In_sert Date and Time...
nl: Da_tum en tijd invoegen...

en: Indent lines
nl: Regels inspringen

en: Indent or un-indent selected lines.
nl: De geselecteerde regels in- of uitspringen

en: Indent selected lines
nl: De geselecteerde regels inspringen

en: Insert Date and Time
nl: Datum en tijd invoegen

en: Insert Date/Time
nl: Datum/tijd invoegen

en: Insert User Na_me
nl: Gebruikersnaa_m invoegen

en: Insert _spaces instead of tabs
nl: _Spaties invoegen in plaats van tabs

en: Insert current date and time at the cursor position
nl: Voegt de huidige datum en tijd in op de cursor positie.

en: Insert spaces
nl: Spaties invoegen

en: Insert the user name at the cursor position
nl: Voegt de gebruikersnaam in op de cursor positie.

en: Inserts current date and time at the cursor position.
nl: Voegt de huidige datum en tijd in op de cursor positie.

en: Inserts the user name at the cursor position.
nl: Voegt de gebruikersnaam in op de cursor positie.

en: Invalid UTF-8 data
nl: Ongeldige UTF-8 data

en: Invalid file name
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Invalid filename.
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Invalid glade file for plugin manager -- not all widgets found.
nl: Ongeldig glade-bestand voor pluginbeheer -- niet alle widgets gevonden.

en: It is not possible to revert an Untitled document.
nl: Het is niet mogelijk om Naamlose documenten terugzetten.

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italic
nl: Schuingedrukt

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: Language:
nl: Taal:

en: Languages
nl: Talen

en: Line Number Font for Printing
nl: Lettertype voor regelnummers bij afdrukken

en: Line Wrapping Mode
nl: Regelafbrekingsmodus

en: Line numbers font picker
nl: Regelnummer-lettertypeselectie

en: Lines
nl: Regels

en: List of encodings shown in Character Coding menu in open/save file selector. Only recognized encodings are used.
nl: Lijst van coderingen getoond in het Karaktercodering-menu, in het bestandsselectievenster bij openen/opslaan. Alleen erkende coderingen worden gebruikt.

en: Loaded %d file | Loaded %d files
nl[0]: %d bestand geladen
nl[1]: %d bestanden geladen

en: Loaded file "%s"
nl: Bestand "%s" geladen

en: Loading %d file... | Loading %d files...
nl[0]: %d bestand wordt geladen...
nl[1]: %d bestanden worden geladen...

en: Loading file "%s"...
nl: Laden van bestand "%s"...

en: Loading file:
nl: Bezig met laden van bestand:

en: MIME Type:
nl: MIME-type:

en: Main toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Match _entire word only
nl: _Enkel complete woorden

en: Maximum Recent Files
nl: Maximaal aantal recente bestanden

en: Maximum number of actions that gedit will be able to undo or redo.
nl: Maximaal aantal acties dat gedit ongedaan kan maken of opnieuw kan doen.

en: Mispelled word:
nl: Incorrect gespeld woord:

en: Modify preview phrase...
nl: Voorbeeldzin wijzigen...

en: Move the current document to a new window
nl: Huidige document naar nieuw venster verplaatsen

en: Name of the selected font
nl: Naam van het geselecteerde lettertype

en: Name:
nl: Naam:

en: New
nl: Nieuw

en: Nordic
nl: Noors

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal _text color:
nl: Normale _tekstkleur:

en: Norwegian
nl: Noors

en: Not enough available memory to open the file "%s". Please, close some running application and try again.
nl: Er is niet genoeg geheugen om "%s" te openen. Sluit enkele programma's en probeer opnieuw.

en: Not enough available memory to revert the file "%s". Please, close some running application and try again.
nl: Er is niet genoeg geheugen beschikbaar om het bestand "%s" terug te zetten. Sluit enkele applicaties en probeer opnieuw.

en: Number of minutes after which gedit will automatically save modified files. This will only take effect if the "Auto Save" option is turned on.
nl: Aantal minuten waarna gedit bewerkte bestanden automatisch opslaat. Dit heeft alleen effect wanneer de optie "Automatisch opslaan" actief is.

en: Open
nl: Openen

en: Open '%s'
nl: '%s' openen

en: Open File...
nl: Bestand openen...

en: Open Location
nl: Locatie openen

en: Open Location...
nl: Locatie openen...

en: Open _Location...
nl: _Locatie openen...

en: Open a file
nl: Bestand openen

en: Open a file from a specified location
nl: Een bestand openen van een aangegeven locatie

en: Open a recently used file
nl: Een recent gebruikt bestand openen

en: Open from URI
nl: Openen van URI

en: Open the gedit manual
nl: De gedit-handleiding openen

en: Output Lines
nl: Uitvoerregels

en: Page %N of %Q
nl: Pagina %N van %Q

en: Page Set_up
nl: Pagina-_instellingen

en: Page Setup
nl: Pagina-instellingen

en: Page headers font picker
nl: Paginakoptekst-lettertypeselectie

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste the clipboard
nl: Plakken vanuit klembord

en: Pick a Font
nl: Kies een lettertype

en: Pick a color
nl: Kies een kleur

en: Pick the background color
nl: Kies de achtergrondkleur

en: Pick the editor font
nl: Kies het editor-lettertype

en: Pick the normal text color
nl: Kies de normale tekstkleur

en: Pick the selected text color
nl: Kies de geselecteerde-tekstkleur

en: Pick the selection color
nl: Kies de selectie kleur

en: Polish
nl: Pools

en: Portuguese (Brazilian)
nl: Portugees (Brazilië)

en: Portuguese (Portugal)
nl: Portugees (Portugal)

en: Pr_eferences
nl: _Voorkeuren

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preparing pages...
nl: Pagina's voorbereiden...

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview text
nl: Voorbeeldtekst

en: Preview text shown in the dialog
nl: Voorbeeldtekst weergegeven in het venster

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print Header
nl: Paginakoppen afdrukken

en: Print Line Numbers
nl: Regelnummers afdrukken

en: Print Previe_w...
nl: Afdruk_voorbeeld...

en: Print Preview
nl: Afdrukvoorbeeld

en: Print Syntax Highlighting
nl: Syntaxiskleuring afdrukken

en: Print _line numbers
nl: Rege_lnummers afdrukken

en: Print preview
nl: Afdrukvoorbeeld

en: Print s_yntax highlighting
nl: S_yntaxiskleuring afdrukken

en: Print the current file
nl: Het huidige bestand afdrukken

en: Printing Line Wrapping Mode
nl: Regels afbreken bij afdrukken

en: Printing page %d of %d...
nl: Bezig met afdrukken van pagina %d van %d...

en: Push this button to configure background color
nl: Druk op deze knop om de achtergrondkleur te configureren

en: Push this button to configure text color
nl: Druk op deze knop om de kleur van de text te kiezen

en: Push this button to configure the color in which the selected text should appear
nl: Druk op deze knop om de kleur te kiezen waarin geselecteerde tekst weergegeven zal worden

en: Push this button to configure the color in which the selected text should be marked
nl: Druk op deze knop om de kleur te kiezen waarin geselecteerde tekst gemarkeerd zal worden

en: Push this button to select the font to be used by the editor
nl: Druk op deze knop om het lettertype te selecteren dat de editor gebruikt

en: Push this button to select the font to be used to print line numbers
nl: Druk op deze knop om het lettertype te selecteren voor het afdrukken van regelnummers

en: Push this button to select the font to be used to print the body of the document
nl: Druk op deze knop om het lettertype te selecteren voor het afdrukken van de tekstinhoud van het document

en: Push this button to select the font to be used to print the page headers
nl: Druk op deze knop om het lettertype te selecteren voor het afdrukken van paginakopteksten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit an existing instance of gedit
nl: Een bestaande instantie van gedit afsluiten

en: Quit the program
nl: Het programma afsluiten

en: RO
nl: AL

en: R_emove duplicates
nl: Duplicaten v_erwijderen

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Redo the undone action
nl: De ongedaan gemaakte actie opnieuw uitvoeren

en: Rendering page %d of %d...
nl: Bezig met afbeelden van pagina %d van %d...

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace All
nl: _Alles vervangen

en: Replace _All
nl: _Alles vervangen

en: Replace _with:
nl: Vervangen _door:

en: Revert
nl: Terugdraaien

en: Revert to a saved version of the file
nl: Terugkeren naar een opgeslagen versie van het bestand

en: Revert unsaved changes to document "%s"?
nl: Terugkeren naar opgeslagen versie van document "%s"?

en: Reverting file:
nl: Bezig met het terugzetten van bestand:

en: Reverting the document "%s"...
nl: Terugzetten van document "%s"...

en: Right Margin Position
nl: Positie van rechterkantlijn

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Run Command
nl: Opdracht uitvoeren

en: Run a command
nl: Opdracht uitvoeren

en: Russian
nl: Russisch

en: S_elect the documents you want to save:
nl: S_electeer de documenten die u wilt opslaan:

en: S_ort...
nl: S_orteren...

en: S_tart at column:
nl: _Beginnen in kolom:

en: Save
nl: Opslaan

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save _As...
nl: Opslaan _als...

en: Save _None
nl: Gee_n opslaan

en: Save all open files
nl: Alle geopende bestanden opslaan

en: Save as...
nl: Opslaan als...

en: Save method not implemented for gedit viewer
nl: Opslagmethode niet geïmplementeerd voor gedit-weergave

en: Save the changes to document "%s" before closing?
nl: Wijzigingen aan document "%s" opslaan vóór afsluiten?

en: Save the current file
nl: Huidige bestand opslaan

en: Save the current file with a different name
nl: Het huidige bestand opslaan onder een andere naam

en: Saving document "%s"...
nl: Opslaan van document "%s"...

en: Se_lection color:
nl: Se_lectiekleur:

en: Search _backwards
nl: _Achterwaarts zoeken

en: Search backwards for the same text
nl: Achterwaarts zoeken naar dezelfde tekst

en: Search for and replace text
nl: Zoeken naar en vervangen van tekst

en: Search for text
nl: Zoeken naar tekst

en: Search forwards for the same text
nl: Voorwaarts zoeken naar dezelfde tekst

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select a file to open
nl: Selecteer een te openen bestand

en: Select a filename to save
nl: Selecteer een bestandsnaam om op te slaan

en: Select files to open
nl: Selecteer de te openen bestanden

en: Select the _language of the current document.
nl: De taa_l van het huidige document selecteren

en: Select the entire document
nl: Het gehele document selecteren

en: Select the group of tags you want to use
nl: Selecteer de tag-groep die u wilt gebruiken.

en: Select the working directory...
nl: Selecteer de werkmap...

en: Selecte_d text color:
nl: _Tekstselectie kleur:

en: Selected Text Color
nl: Kleur van geselecteerde tekst

en: Selection Color
nl: Selectiekleur

en: Set _Language
nl: Taa_l instellen

en: Set language
nl: Taal instellen

en: Set program location...
nl: Programmalocatie instellen...

en: Set the language of the current document
nl: De taal van het huidige document instellen

en: Set toolbar button style according to desktop Menu and Toolbar Preferences
nl: Werkbalkknop-stijl instellen volgens menu- en werkbalkvoorkeuren voor het werkblad

en: Setup the page settings
nl: Pagina-instellingen maken

en: Shell command
nl: Shell-opdracht:

en: Show commands debugging messages.
nl: Opdracht-debugberichten tonen.

en: Show document debugging messages.
nl: Document-debugberichten tonen.

en: Show file debugging messages.
nl: Bestand-debugberichten tonen.

en: Show mdi debugging messages.
nl: MDI-debugberichten tonen.

en: Show metadata debugging messages.
nl: Metadata-debugberichten tonen.

en: Show only icons in the toolbar
nl: Alleen pictogrammen tonen in de werkbalk

en: Show plugin debugging messages.
nl: Plugin-debugberichten tonen.

en: Show prefs debugging messages.
nl: Voorkeuren-debugberichten tonen.

en: Show printing debugging messages.
nl: Afdruk-debugberichten tonen.

en: Show recent debugging messages.
nl: Recente debugberichten tonen.

en: Show search debugging messages.
nl: Zoek-debugberichten tonen.

en: Show session management debugging messages.
nl: Debugberichten tonen van sessiebeheer

en: Show size
nl: Afgebeelde grootte

en: Show size in font info mode
nl: Afgebeelde grootte in lettertype info modus

en: Show text below every icon in the toolbar
nl: Tekst onder elk pictogram tonen in de werkbalk

en: Show text only beside important icons in the toolbar
nl: Alleen tekst naast belangrijke pictogrammen tonen in de werkbalk

en: Show the tag list window
nl: Toon het tag-lijst venster.

en: Show undo debugging messages.
nl: Laat undo debug berichten zien.

en: Show utility debugging messages.
nl: Hulpprogramma-debugberichten tonen.

en: Show view debugging messages.
nl: Laat debug-berichten zien.

en: Sort
nl: Sorteren

en: Sort the current document or selection.
nl: Sorteren van het huidige document of de selectie.

en: Sorted list of encodings used by gedit for auto-detecting the encoding of a file. "CURRENT" is the current locale encoding. Only recognized encodings are used.
nl: Gesorteerde lijst van door gedit gebruikte coderingen voor het automatisch bepalen van bestandscoderingen. "CURRENT" is de huidige codering behorend bij de taalregio. Alleen erkende coderingen worden gebruikt.

en: Sorts a document or selected text.
nl: Sorteert een document of de geselecteerde tekst.

en: Source
nl: Bron

en: South European
nl: Zuid-Europees

en: Spanish
nl: Spaans

en: Specifies how to wrap long lines for printing. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
nl: Geeft aan hoe lange regels worden afgebroken. Gebruik "GTK_WRAP_NONE" om niet af te breken, "GTK_WRAP_WORD" om op woorden af te breken, en "GTK_WRAP_CHAR" om op letters af te breken. Let op dat de waarden Hoofdlettergevoelig zijn. Zorg er dus voor dat ze exact zo zijn als hier weergegeven.

en: Specifies how to wrap long lines in the editing area. Use "GTK_WRAP_NONE" for no wrapping, "GTK_WRAP_WORD" for wrapping at word boundaries, and "GTK_WRAP_CHAR" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
nl: Geeft aan hoe lange regels worden afgebroken bij bewerken. Gebruik "GTK_WRAP_NONE" om niet af te breken, "GTK_WRAP_WORD" om op woorden af te breken, en "GTK_WRAP_CHAR" om op letters af te breken. Let op dat de waarden Hoofdlettergevoelig zijn. Zorg er dus voor dat ze exact zo zijn als hier weergegeven.

en: Specifies the font to use for a document's body when printing documents.
nl: Het lettertype om te gebruiken voor de inhoud van documenten bij afdrukken.

en: Specifies the font to use for line numbers when printing. This will only take effect if the "Print Line Numbers" option is non-zero.
nl: Het lettertype om te gebruiken voor de regelnummers van documenten bij afdrukken. Dit heeft alleen effect indien de optie "Regelnummers afdrukken" is ingeschakeld.

en: Specifies the font to use for page headers when printing a document. This will only take effect if the "Print Header" option is turned on.
nl: Het lettertype om te gebruiken voor de koptekst van documenten bij afdrukken. Dit heeft alleen effect indien de optie "Paginakoppen afdrukken" is ingeschakeld.

en: Specifies the maximum number of recently opened files that will be displayed in the "Recent Files" submenu.
nl: Het maximum aantal van recent geopende bestanden dat wordt weergegeven in het deelmenu "Recente bestanden".

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
nl: Het aantal spaties dat moet weergegeven op de plaats van Tab karakters.

en: Specifies the position of the right margin.
nl: Geeft positie van rechterkantlijn aan.

en: Spell checker
nl: Spellingscontrole

en: Status Bar is Visible
nl: Statusbalk is zichtbaar

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Strikethrough
nl: Doorgestreept

en: Style for the toolbar buttons. Possible values are "GEDIT_TOOLBAR_SYSTEM" to use the system's default style, "GEDIT_TOOLBAR_ICONS" to display icons only, "GEDIT_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" to display both icons and text, and "GEDIT_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" to display prioritized text beside icons. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
nl: Stijl voor de werkbalkknoppen. Mogelijke waarden zijn "GEDIT_TOOLBAR_SYSTEM" om de standaardstijl te gebruiken van het systeem, "GEDIT_TOOLBAR_ICONS" om alleen pictogrammen weer te geven, "GEDIT_TOOLBAR_ICONS_AND_TEXT" om zowel pictogrammen als tekst weer te geven, en "GEDIT_TOOLBAR_ICONS_BOTH_HORIZ" om prioriteitstekst naast pictogrammen weer te geven. Let op dat de waarden hoofdlettergevoelig zijn. Zorg er dus voor dat ze precies zo verschijnen zoals ze hier worden genoemd.

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Syntax Highlighting
nl: Syntaxiskleuring

en: T_ext for Important Icons
nl: T_ekst voor belangrijke pictogrammen

en: Tab Size
nl: Tabgrootte

en: Tag _List
nl: Tag-_lijst

en: Tag list
nl: Tag-lijst

en: Tag list plugin
nl: Tag-lijst plugin

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Text Editor
nl: Tekst-editor

en: Thai
nl: Thais

en: The %s plugin uses an external program, called <tt>%s</tt>, to perform its task.
    
    Please, specify the location of the <tt>%s</tt> program.
nl: De %s plugin gebruikt een extern programma, genaamd <tt>%s</tt>, om zijn taak uit te voeren.
    
    Gelieve de locatie van het <tt>%s</tt> programma in te voeren.

en: The Document Statistics plugin analyzes the current document and determines the number of words, lines, characters and non-space characters in it and displays the result.
nl: De 'Documentstatistieken'-plugin analyseert het huidige document, telt het aantal woorden, regels, karakters en niet-spatie-karakters, en laat het resultaat op het scherm zien.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on file sizes.  Please try saving a smaller file or saving it to a disk that does not have this limitation.
nl: De schjif waarop u probeert op te slaan heeft limitaties op de grootte van bestanden. Probeer het bestand kleiner te maken of sla het op een andere schijf op.

en: The document "%s" has been reverted.
nl: Het document "%s" is teruggezet.

en: The document "%s" has been saved.
nl: Het document "%s" is opgeslagen.

en: The document "%s" has not been reverted.
nl: Het document "%s" is niet teruggezet.

en: The document "%s" has not been saved.
nl: Het bestand "%s" is niet opgeslagen.

en: The document does not contain mispelled words.
nl: Het document bevat geen incorrect gespelde woorden.

en: The document is empty.
nl: Het document bevat geen tekst.

en: The file "%s" already exists.
nl: Het bestand "%s" bestaat al.

en: The file "%s" does not exist. Would you like to create it?
nl: Het bestand "%s" bestaat niet. Wilt u het aanmaken?

en: The file "%s" is read-only.
nl: Het bestand "%s" is alleen-lezen.

en: The file has too many symbolic links.
nl: Het bestand heeft te veel sybolische verwijzingen.

en: The selected file is not executable.
nl: Het geselecteerde bestand is niet uitvoerbaar.

en: The selected text does not contain mispelled words.
nl: De geselecteerde tekst bevat geen incorrect gespelde woorden.

en: The shell command entry is empty.
    
    Please, insert a valid shell command.
nl: De shell commandoregel is leeg.
    
    Gelieve een geldige shell-opdracht in te voeren.

en: The tag list plugin provides a method to easily insert into a document commonly used tags/strings without having to type them.
nl: Met de 'tag-lijst'-plugin kunt u op een gemakkelijke manier veelgebruikte woorden en teksten invoegen in een document, zonder ze te hoeven typen.

en: The text "%s" was not found.
nl: De zoekterm "%s" werd niet gevonden.

en: The title of the selection dialog box
nl: De titel van het selectie dialoogvenster

en: There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
nl: Er zijn %d documenten met onopgeslagen wijzigingen. Wijzigingen opslaan vóór afsluiten?

en: There is not enough disk space to create the file "%s".
    
    Please free some disk space and try again.
nl: Er is niet genoeg vrije schijfruimte om het bestand "%s" op te slaan.
    
    Maak eerst wat ruimte vrij en probeer dan opnieuw.

en: There is not enough disk space to save the file.
    Please free some disk space and try again.
nl: Er is niet genoeg vrije schijfruimte om het bestand op te slaan.

en: There was an error displaying help: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij de hulpweergave: %s

en: Title
nl: Titel

en: Toolbar Buttons Style
nl: Werkbalk-knoppenstijl

en: Toolbar is Visible
nl: Werkbalk zichtbaar

en: Turkish
nl: Turks

en: Turn on all debugging messages.
nl: Zet alle debugberichten aan.

en: U_nindent
nl: Uitspri_ngen

en: U_se default theme colors
nl: _Standaard themakleuren gebruiken

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Undo Actions Limit
nl: Aantal ongedaan te maken acties

en: Undo the last action
nl: Laatste bewerking ongedaan maken

en: Unindent selected lines
nl: De geselecteerde regels uitspringen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Update
nl: Verversen

en: Use %s highlight mode
nl: Oplichtingsmodus %s gebruiken

en: Use Default Colors
nl: Standaardkleuren gebruiken

en: Use Default Font
nl: Standaardlettertype gebruiken

en: Use Normal highlight mode
nl: Normale oplichtingsmodus gebruiken

en: Use font in label
nl: Gebruik lettertype in label

en: Use font in the label in font info mode
nl: Gebruik lettertype in het label in de lettertype info modus

en: Use the _selected format
nl: Ge_selecteerd formaat gebruiken

en: User dictionary:
nl: Gebruikerswoordenboek:

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View
nl: Beeld

en: Western
nl: Westers

en: Whether gedit should automatically save modified files after a time interval. You can set the time interval with the "Auto Save Interval" option.
nl: Automatisch opslaan van veranderde bestanden na een bepaalde tijd. U kunt het interval instellen met de optie "Auto Opslaan Interval".

en: Whether gedit should create backup copies for the files it saves. You can set the backup file extension with the "Backup Copy Extension" option.
nl: Reservekopieen maken bij het opslaan van bestanden. Het achtervoegsel van reservekopieen kunt U instellen met de optie "Achtervoegsel voor reservekopie".

en: Whether gedit should display line numbers in the editing area.
nl: Weergeven regelnummers in het bewerkingsgedeelte.

en: Whether gedit should display the right margin in the editing area.
nl: Weergeven rechterkantlijn in het bewerkingsgedeelte

en: Whether gedit should enable auto indentation.
nl: Automatisch inspringen inschakelen

en: Whether gedit should enable syntax highlighting.
nl: Inschakelen van syntaxiskleuring

en: Whether gedit should include a document header when printing documents.
nl: Documentkoppen invoegen bij het afdrukken van documenten.

en: Whether gedit should insert spaces instead of tabs.
nl: Spaties in plaats van tabs invoegen.

en: Whether gedit should print syntax highlighting when printing documents.
nl: Syntaxiskleuring gebruiken bij het afdrukken van documenten.

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
nl: Zichtbaarheid van statusbalk onderaan bewerkingsvensters.

en: Whether the toolbar should be visible in editing windows.
nl: Zichtbaarheid van werkbalk in bewerkingsvensters.

en: Whether to use the system's default colors for the editing area. If this option is turned off, then the colors of the editing area will be those specified in the "Background Color", "Text Color", "Selected Text Color", and "Selection Color" options.
nl: Standaard systeemkleuren gebruiken in bewerkingsgedeelte. Als deze optie ingeschakeld is, zullen de kleuren in het bewerkingsgedeelte de kleuren zijn die aangegeven zijn in de opties "Achtergrondkleur", "Tekstkleur", "Geselecteerde tekstkleur", en "Selectiekleur".

en: Whether to use the system's default font for editing text instead of a font specific to gedit. If this option is turned off, then the font named in the "Editor Font" option will be used instead of the system font.
nl: Standaard systeemlettertype gebruiken bij het bewerken van tekst in plaats van een lettertype specifiek voor gedit. Als deze optie uitgeschakeld is, zal het lettertype worden gebruikt dat wordt aangegeven in de optie "Editor lettertype", in plaats van het systeemlettertype.

en: Words
nl: Woorden

en: You cannot undo a sort operation
nl: U kunt een sorteeroperatie niet ongedaan te maken

en: _About
nl: In_fo

en: _About Plugin
nl: Info over _plugin

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Autocheck Spelling
nl: Spelling-_autocontrole

en: _Autosave files every
nl: _Automatisch bestanden opslaan elke

en: _Background color:
nl: A_chtergrondkleur:

en: _Background:
nl: A_chtergrond:

en: _Body:
nl: I_nhoud:

en: _Check Spelling
nl: Spelling _controleren

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Close All
nl: Alles slui_ten

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Copy Text
nl: Tekst K_opiëren

en: _Customize Toolbar
nl: Werkbalken _aanpassen

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Description
nl: _Beschrijving

en: _Desktop Default
nl: _Bureaublad-standaard

en: _Display line numbers
nl: Regelnummers _weergeven

en: _Document Statistics
nl: _Documentstatistieken

en: _Documents
nl: _Documenten

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Enable auto indentation
nl: _Automatisch inspringen inschakelen

en: _Enable syntax highlighting
nl: S_yntaxiskleuring inschakelen

en: _Encoding
nl: _Codering

en: _File
nl: _Bestand

en: _Find...
nl: _Zoeken...

en: _Foreground:
nl: _Voorgrond:

en: _Go to Line
nl: _Ga naar regel

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Highlight Mode
nl: _Tekstkleuring

en: _Icons Only
nl: Alleen _pictogrammen

en: _Ignore
nl: Ne_geren

en: _Ignore All
nl: Alles _negeren

en: _Ignore case
nl: Hoofdletterongevoel_ig

en: _Indent
nl: _Inspringen

en: _Insert
nl: _Invoegen

en: _Insert a new preview phrase.
nl: Nieuwe voorbeeldzin _invoegen

en: _Limit to
nl: _Beperken tot

en: _Line number:
nl: Rege_lnummer:

en: _Line numbers:
nl: Rege_lnummers:

en: _Location to search for:
nl: _Locatie om te zoeken:

en: _Match case
nl: Hoo_fdlettergevoelig

en: _Modify preview phrase...
nl: Voorbeeldzin _wijzigen...

en: _More...
nl: _Meer...

en: _Move to New Window
nl: Ver_plaatsen naar nieuw venster

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Number every
nl: Regel_nummers elke

en: _Open...
nl: _Openen...

en: _Output Window
nl: _Uitvoervenster

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Print page headers
nl: _Paginakoppen afdrukken

en: _Print...
nl: Af_drukken...

en: _Prompt for a format
nl: _Vragen om een formaat

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _Redo
nl: O_pnieuw

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: _Replace...
nl: Ve_rvangen...

en: _Reset to Default
nl: _Terugzetten naar standaard

en: _Restore Default Fonts
nl: Standaa_rdlettertypes terugzetten

en: _Reverse order
nl: Omgekee_rde volgorde

en: _Revert
nl: _Terugdraaien

en: _Right margin at column:
nl: _Rechterkantlijn in kolom:

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: _Run Command...
nl: Opd_racht uitvoeren...

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Save All
nl: Alles op_slaan

en: _Save Selected
nl: Ge_selecteerden opslaan

en: _Search
nl: _Zoeken

en: _Search for:
nl: _Zoeken naar:

en: _Show results in Output Window
nl: Re_sultaten in uitvoervenster tonen

en: _Sort
nl: _Sorteren

en: _Spelling Suggestions...
nl: _Spelling-suggesties...

en: _Statusbar
nl: _Statusbalk

en: _Suggestions:
nl: _Voorstellen:

en: _Tabs width:
nl: _Tabblad-breedte:

en: _Text for All Icons
nl: _Tekst voor alle pictogrammen

en: _Toolbar
nl: _Werkbalk

en: _Tools
nl: E_xtra

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Unlimited undo
nl: _Ongelimiteerd ongedaan maken

en: _Update
nl: _Verversen

en: _Use custom format
nl: Aangepast formaat gebr_uiken

en: _Use default theme font
nl: Gebr_uik standaard thema lettertype

en: _View
nl: Beel_d

en: _Working directory:
nl: _Werkmap:

en: _Wrap around
nl: Doo_rgaan na documenteinde

en: _minutes
nl: _minuten

en: act_ions
nl: _acties

en: button1
nl: knop1

en: dialog1
nl: dialoog1

en: gedit application
nl: gedit-toepassing

en: gedit automation factory
nl: gedit automatiseringsfabriek

en: gedit cannot handle %s: locations in write mode.
nl: gedit kan geen %s: gebruiken in schrijfmodus.

en: gedit cannot handle this kind of location in write mode.
nl: gedit kan deze locatie niet gebruiken in schrijfmodus.

en: gedit is a small and lightweight text editor for the GNOME Desktop
nl: gedit is een kleine en lichte tekst-editor voor de GNOME-werkomgeving

en: gedit: Document Info plugin
nl: gedit: Documentinformatie-plugin

en: gedit: Shell Output plugin
nl: gedit: Shelluitvoer-plugin

en: lines
nl: regels
