ggv - en to nl translation catalogue (233 entries)

en: A Ghostscript frontend to visualize PostScript files
nl: Een Ghostscript-schil om PostScript-bestanden te visualiseren

en: A file with this name already exists.
    Do you want to overwrite it?
nl: Er bestaat reeds een bestand met deze naam.
    Wilt u het overschrijven?

en: A_ntialiasing
nl: A_nti-aliasing

en: A_ntialiasing:
nl: A_nti-aliasing:

en: A_uto-fit mode:
nl: A_uto-inpasmodus:

en: About this application
nl: Info over deze toepassing

en: Amount of _visible area to scroll
nl: Grootte van te _verschuiven zichtbaar gedeelte

en: And many more...
nl: En vele anderen...

en: Antialiased rendering
nl: Anti-aliased renderen

en: Antialiasing
nl: Anti-aliasing

en: Antialiasing arguments
nl: Anti-alias argumenten

en: Autojump
nl: Autospringen

en: Automatically _flip pages
nl: Pagina's automatisch _omslaan

en: Broken pipe.
nl: Gebroken pijp.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot open file %s.
nl: Kan bestand %s niet openen.

en: Change zoom factor to default
nl: Zoomfactor instellen op standaardwaarde

en: Clear marked state of all pages
nl: Gemarkeerd-staat van alle pagina's verwijderen

en: Clear marked state of all pages: all pages will be unmarked.
nl: Gemarkeerd-staat van alle pagina's verwijderen: de markering van allepagina's zal worden verwijderd.

en: Close this window
nl: Dit venster sluiten

en: Command line arguments for antialiasing.
nl: Opdrachtregel-opties voor antialiasing

en: Command line used to execute the PostScript interpreter.
nl: Opdracht waarmee PostScript interpreter wordt opgestart.

en: Convert _PDF to DSC file:
nl: Opdracht waarmee _PDF wordt omgezet naar DSC:

en: Convert _PDF to PS:
nl: _PDF converteren naar PS:

en: Coordinate units
nl: Coördinaat-eenheden

en: Could not initialize Bonobo!
nl: Kon Bonobo niet initialiseren!

en: Current page number
nl: Huidig paginanummer

en: Decrease zoom factor
nl: Zoomfactor verkleinen

en: Default document orientation
nl: Standaard documentoriëntatie

en: Default orientation
nl: Standaardoriëntatie

en: Default page size
nl: Standaard papierformaat

en: Default size
nl: Standaardformaat

en: Default zoom factor
nl: Standaard zoomfactor

en: Document height
nl: Documenthoogte

en: Document loaded.
nl: Document geladen.

en: Document orientation
nl: Documentoriëntatie

en: Document title
nl: Documenttitel

en: Document width
nl: Documentbreedte

en: Error while converting pdf file %s:
nl: Fout bij het converteren van pdf-bestand %s:

en: Error while decompressing file %s:
nl: Fout bij het decomprimeren van %s:

en: Error while scanning file %s
nl: Fout bij het analyseren van bestand %s

en: Fallback _media orientation:
nl: Terugval-_mediaoriëntatie:

en: File is not a valid PostScript document.
nl: Bestand is geen geldig PostScript-document

en: File is not readable.
nl: Bestand is onleesbaar

en: First
nl: Eerste

en: Fit
nl: Inpassen

en: Fit Width
nl: Schalen naar breedte

en: Fit _Width
nl: Schalen naar _breedte

en: Fit to Page _Size
nl: Schalen naar pagina_grootte

en: Fit to Page _Width
nl: Schalen naar paginab_reedte

en: Fit to page size
nl: Schalen naar paginagrootte

en: Fit to page width
nl: Schalen naar paginabreedte

en: GEOMETRY
nl: GEOMETRIE

en: GGV PostScript Document Control
nl: GGV PostScript-document Control

en: GGV PostScript View
nl: GGV PostScript-beeld

en: GGV PostScript Viewer
nl: GGV PostScriptweergave

en: GGV PostScript viewer factory
nl: GGV PostScript-weergavefabriek

en: GGV Preferences
nl: GGV-voorkeuren

en: GGV control status
nl: GGV controlestatus

en: GGV: no document loaded
nl: GGV: geen document geladen

en: GhostScript output
nl: GhostScript-uitvoer

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to next page
nl: Naar volgende pagina gaan

en: Go to previous page
nl: Naar vorige pagina gaan

en: Help for this application
nl: Hulp bij deze toepassing

en: If true, the orientation specified by the document will be overriden with the default orientation.
nl: Indien waar, heeft de standaard orientatie voorrang boven de orientatie die door het document wordt aangegeven.

en: Increase zoom factor
nl: Zoomfactor vergroten

en: Interpreter failed.
nl: Analyse is mislukt.

en: Invalid geometry string "%s"
nl: Ongeldige afmetingen-string "%s"

en: Jaka Mocnik (current maintainer)
nl: Jaka Mocnik (huidige beheerder)

en: Landscape
nl: Liggend

en: Last
nl: Laatste

en: Layout
nl: Lay-out

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Next
nl: Volgende

en: No document loaded.
nl: Geen document geladen

en: No pages have been marked.
    Do you want to print the whole document?
nl: U heeft geen pagina's gemarkeerd.
    Wilt u het gehele document afdrukken?

en: No pages have been marked.
    Do you want to save the whole document?
nl: U heeft geen pagina's gemarkeerd.
    Wilt u het gehele document opslaan?

en: None
nl: Geen

en: Number of empty windows
nl: Aantal lege vensters

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: O_verride document orientation
nl: D_ocumentoriëntatie forceren

en: Open
nl: Openen

en: Open a file.
nl: Een bestand openen.

en: Open a new PostScript document
nl: Een nieuw PostScript-document openen

en: Open in new window
nl: In nieuw venster openen

en: Open in this window
nl: In dit venster openen

en: Open the preferences dialog
nl: Voorkeuren-venster openen

en: Other
nl: Ander type

en: Out
nl: Uit

en: Outline _last visible part when scrolling
nl: Bij schuiven _laatst zichtbare gedeelte omranden

en: Override _document size
nl: _Documentformaat forceren

en: Override document orientation
nl: Forceer documentoriëntatie

en: Override document size
nl: Forceer documentformaat

en: Override document specified orientation
nl: Door document opgegeven oriëntatie negeren

en: Override document specified page size
nl: Door document opgegeven papierformaat negeren

en: PDF to DSC conversion command
nl: Opdracht waarmee PDF naar DSC wordt omgezet

en: PDF to PS conversion command
nl: Opdracht waarmee PDF naar PS wordt omgezet

en: Page flip
nl: Pagina omslaan

en: Page names
nl: Paginanamen

en: Panel on right-hand side
nl: Zijpaneel aan rechterkant plaatsen

en: Percentage of the viewable area to move when scrolling.
nl: Bij schuiven, het percentage van het zichtbare gedeelte dat bewogen wordt.

en: Percentage of the viewable area to scroll
nl: Grootte van het te verschuiven zichtbare gedeelte

en: Portrait
nl: Staand

en: PostScript interpreter command
nl: PostScript-interpreter opdracht

en: Post_Script Viewer Preferences
nl: Post_Scriptweergave voorkeuren

en: Prev
nl: Vorige

en: Print marked pages
nl: Gemarkeerde pagina's afdrukken

en: Print the whole document
nl: Gehele document afdrukken

en: Printing
nl: Printen

en: Printing command
nl: Printopdracht

en: Reload
nl: Herladen

en: Reload current document
nl: Huidig document verversen

en: Respect EOF comment
nl: Respecteer EOF-commentaar

en: Save _geometry
nl: Afmetin_gen opslaan

en: Save marked pages to a file
nl: Gemarkeerde pagina's als een bestand opslaan

en: Save window geometry
nl: Afmetingen opslaan

en: Seascape
nl: Zee-oriëntatie

en: Select a PostScript document
nl: Selecteer een PostScript document

en: Select a file to save pages as
nl: Selecteer een bestand om pagina's naar weg te schrijven

en: Show Side_bar
nl: _Zijbalk tonen

en: Show _Menus
nl: _Menu's tonen

en: Show _Statusbar
nl: _Statusbalk tonen

en: Show _Toolbar
nl: _Werkbalk tonen

en: Show _both icons and text
nl: _Zowel pictogrammen als tekst tonen

en: Show _menubar
nl: _Menubalk tonen

en: Show _toolbar
nl: Werkbalk _tonen

en: Show menubar
nl: Menubalk tonen

en: Show only _icons
nl: Alleen p_ictogrammen tonen

en: Show only t_ext
nl: Alleen t_ekst tonen

en: Show previous visible area when scrolling
nl: Bij schuiven laatst zichtbare gedeelte tonen

en: Show side panel
nl: Zijpaneel tonen

en: Show statusba_r
nl: Status_balk tonen

en: Show statusbar
nl: Statusbalk tonen

en: Show toolbar
nl: Werkbalk tonen

en: Show/hide the menus
nl: Menu's tonen/verbergen

en: Show/hide the sidebar
nl: Zijbalk tonen/verbergen

en: Show/hide the statusbar
nl: Statusbalk tonen/verbergen

en: Show/hide the toolbar
nl: Werkbalk tonen/verbergen

en: Specify the number of empty windows to open.
nl: Geef het aantal te openen lege vensters.

en: The GNOME PostScript document previewer
nl: De GNOME-viewer voor PostScript-documenten

en: The command line used to convert PDF files to PostScript.
nl: De opdrachtregel waarmee PDF-bestanden worden omgezet naar PostScript.

en: The command line used to create PostScript DSC files from PDF files.
nl: De opdrachtregel waarmee PostScript DSC-bestanden worden omgezet naar PDF-bestanden.

en: The command used to unpack files compressed with bzip2.
nl: De opdracht waarmee bestanden die gecomprimeerd zijn met bzip2 worden uitgepakt.

en: The command used to unpack files compressed with gzip.
nl: De opdracht waarmee bestanden die gecomprimeerd zijn met gzip worden uitgepakt.

en: The default page size to use when no page size is specified by the document or when the user wishes to override the size specified in the document.
nl:  moet worden getoond.

en: The default zoom factor for the document. The value should belong to the interval [0.05, 30.0].
nl: De standaard zoomfactor voor het document. De waarde moet liggen binnen het interval [0,05; 30,0].

en: The file is not a PostScript document.
nl: Het bestand is geen PostScript-document

en: The height of the viewer's window.
nl: De hoogte van het venster.

en: The orientation to use when the document defines no orientation or when the user wishes to override the document specified orientation.
nl: De orientatie wanneer deze niet door het document wordt gegeven of wanneer de gebruiker de gegeven orientatie wil forceren.

en: The shell command used to print files.
nl: De opdrachtregel waarmee bestanden worden afgedrukt.

en: The width of the viewer's window.
nl: De breedte van het venster.

en: Toggle fullscreen mode
nl: Volledig scherm-modus aan/uitzetten

en: Toggle marked state of all pages
nl: Gemarkeerd-staat van alle pagina's aan/uitzetten

en: Toggle marked state of all pages: previously marked pages will be unmarked and unmarked ones will become marked.
nl: Gemarkeerd-staat van alle pagina's aan-/uitzetten: van eerder gemarkeerde pagina's zal de markering worden verwijderd en ongemarkeerden zullen worden gemarkeerd.

en: Toggle marked state of even pages
nl: Gemarkeerd-staat van even pagina's aan/uitzetten

en: Toggle marked state of even pages: previously marked even pages will be unmarked and unmarked ones will become marked.
nl: Gemarkeerd-staat van even pagina's aan-/uitzetten: van eerder gemarkeerde even pagina's zal de markering worden verwijderd en ongemarkeerden zullen worden gemarkeerd.

en: Toggle marked state of odd pages
nl: Gemarkeerd-staat van oneven pagina's aan/uitzetten

en: Toggle marked state of odd pages: previously marked odd pages will be unmarked and unmarked ones will become marked.
nl: Gemarkeerd-staat van oneven pagina's aan-/uitzetten: van eerder gemarkeerde oneven pagina's zal de markering worden verwijderd en ongemarkeerden zullen worden gemarkeerd.

en: Toolbar style
nl: Werkbalk-stijl

en: Unable to execute print command:
    %s
nl: Kan afdrukopdracht niet uitvoeren:
    %s

en: Unable to load file:
    %s
nl: Kan bestand niet laden:
    %s

en: Unable to load ggv stock icon '%s'
nl: Kan het standaard pictogram voor ggv '%s' niet laden

en: Unbzip2 command
nl: Unbizp2 opdracht

en: Ungzip command
nl: Ungzip opdracht

en: Units for the coordinate display.
nl: De getoonde coordinaat-eenheden.

en: Upside Down
nl: Ondersteboven

en: Viewer window height
nl: Hoogte weergavevenster

en: Viewer window width
nl: Breedte weergavevenster

en: Watch document for changes
nl: Beeld verversen als bestand verandert

en: Whether GGV should automatically flip pages when you scroll to the edge.
nl: Of GGV automatisch de volgende pagina moet tonen als bij het schuiven de onderkant wordt bereikt.

en: Whether the PostScript display widget should poll the viewed file for changes and reload it if it changes.
nl: Of het PostScript weergave-widget regelmatig moet controleren of het bestand veranderd is, en het indien nodig herlaadt.

en: Whether the PostScript display widget should use its default page size instead of the one specified in the document.
nl: Of het PostScript weergave-widget het standaard papierformaat moet gebruiken of het formaat zoals aangegeven in het document zelf.

en: Whether the PostScript display widget will respect the End Of File comment. If true, the widget will only parse the document until EOF comment.
nl: Of het PostScript weergave-widget rekening houdt met een End Of FIle.  Indien waar, zal het widget het document verwerken totdat het het EOF tegenkomt.

en: Whether the control should jump to next page when using keyboard to scroll.
nl: Of bij het schuiven via het toetsenbord vanzelf naar de volgende pagina wordt gesprongen.

en: Whether the document should be rendered in an antialiased mode.
nl: Of anti-alias moet worden gebruikt bij het weergeven van het document.

en: Whether the menubar should be visible by default.
nl: Of de menubalk standaard zichtbaar moet zijn.

en: Whether the side panel should appear on the right of the display area.
nl: Of het zijpaneel getoond moet worden aan de rechterzijde.

en: Whether the side panel should be visible by default.
nl: Of het zijpaneel standaard zichtbaar moet zijn.

en: Whether the statusbar should be visible by default.
nl: Of de statusbalk standaard zichtbaar moet zijn.

en: Whether the toolbar buttons show icons, text, both or use the GNOME-wide default.
nl: Of de werkbalkknoppen pictogrammen, tekst, of beide tonen, of hiervoor de GNOME-standaard volgen.

en: Whether the toolbar should be visible by default.
nl: Of de werkbalk standaard zichtbaar moet zijn.

en: Whether the user wants to see a rectangle outlining the previously visible area when scrolling.
nl: Of de gebruiker bij het schuiven een rechthoek te zien krijgt die het oude zichtbare gedeelte aangeeft.

en: Whether the viewer should save and restore the window geometry.
nl: Of de viewer de vensterafmetingen moet opslaan en herstellen.

en: X geometry specification (see "X" man page).
nl: X afmetingen-specificatie (zie de "X" man-pagina).

en: Zoom _In
nl: _Inzoomen

en: Zoom _Out
nl: _Uitzoomen

en: Zoom the page to be as wide as the window
nl: Pagina-zoomfactor instellen op vensterbreedte

en: Zoom the page to fit in the window
nl: Pagina-zoomfactor instellen op passend in venster

en: _About
nl: In_fo

en: _Auto-fit
nl: _Auto-inpassen

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Coordinate units:
nl: _Coördinaat-eenheden:

en: _Default Zoom
nl: _Standaard zoomfactor

en: _Default Zoom:
nl: Stan_daard zoomfactor:

en: _Document Orientation
nl: _Documentoriëntatie

en: _Document Size
nl: Document_formaat

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Fallback page size:
nl: Terugval-papier_formaat:

en: _File
nl: _Bestand

en: _First page
nl: _Eerste pagina

en: _Fit Window
nl: _Schalen naar venstergrootte

en: _Fullscreen mode
nl: _Volledig scherm-modus

en: _Go
nl: _Ga naar

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Jump to beginning of page
nl: Naar _begin van pagina springen

en: _Landscape
nl: _Liggend

en: _Last page
nl: _Laatste pagina

en: _Layout
nl: _Lay-out

en: _Next page
nl: _Volgende pagina

en: _No Auto-fit
nl: _Niet auto-inpassen

en: _Open
nl: _Openen

en: _Orientation
nl: _Oriëntatie

en: _Portrait
nl: _Staand

en: _Previous page
nl: Vo_rige pagina

en: _Print command:
nl: _Printopdracht:

en: _Print document
nl: Document _afdrukken

en: _Print marked pages
nl: Gemarkeerde pagina's _afdrukken

en: _Put side panel on the right-hand side
nl: Zij_paneel aan rechterkant plaatsen

en: _Reload
nl: He_rladen

en: _Respect EOF comments
nl: EOF-commentaar _respecteren

en: _Save marked pages
nl: Gemarkeerde pagina's _opslaan

en: _Seascape
nl: _Zee-oriëntatie

en: _Show side panel
nl: _Zijpaneel tonen

en: _Size
nl: _Formaat

en: _Upside down
nl: _Ondersteboven

en: _Use GNOME defaults
nl: GNOME-standaardinstellingen gebr_uiken

en: _View
nl: Beel_d

en: _Watch file
nl: Bestand blij_ven volgen

en: _Zoom
nl: _Zoomen

en: point
nl: punt
