gnome-media 0.99.5 - en to nl translation catalogue (346 entries)

en: %d - Unknown
nl: %d - Onbekend

en: %s
    This means that the CD player will not be able to run.
nl: %s
    Dit betekent dat de CD-speler niet kan functioneren.

en: %s (Has not been saved)
nl: %s (niet opgeslagen)

en: %s Information
nl: %s-informatie

en: %s Lock
nl: %s koppelen

en: %s Mute
nl: %s dempen

en: %s Record
nl: %s opnemen

en: %s Slider
nl: %s Schuifbalk

en: %s Slider %d
nl: %s Schuifbalk %d

en: %s does not appear to point to a valid CD device. This may be because:
    a) CD support is not present in your machine
    b) You do not have the correct permissions to access the CD drive
    c) %s is not the CD drive.
nl: %s lijkt niet naar een geldig CD apparaat te wijzen. Dit kan zo zijn omdat:
    a) CD-ondersteuning niet aanwezig is op uw computer
    b) U niet de juiste rechten heeft om het CD-station te benaderen
    c) %s niet het CD-station is.

en: %s is not installed in the path.
nl: %s staat is niet in het pad geïnstalleerd

en: %s.%s - Sound Recorder
nl: %s.%s - Geluidsrecorder

en: <b>Default Sink</b>
nl: <b>Standaardafvoer</b>

en: <b>Default Source</b>
nl: <b>Standaardbron</b>

en: <no description>
nl: <geen omschrijving>

en: <none>
nl: <geen>

en: <not described>
nl: <niet omschreven>

en: <not named>
nl: <zonder naam>

en: <span weight="bold" size="x-large">Testing...</span>
nl: <span weight="bold" size="x-large">Bezig met testen...</span>

en: A CD player for GNOME
nl: Een CD-speler voor GNOME

en: A Cappella
nl: A cappella

en: A GNOME/GStreamer-based mixer application
nl: Een GNOME/GStreamer-gebaseerde volumeregeling

en: A description for the audio profile
nl: Een omschrijving van het audioprofiel

en: A description of the profile, containing more information and describing when to use this profile.
nl: Een omschrijving van het profiel, met daarin meer informatie en een beschrijving over wanneer dit profiel te gebruiken is.

en: A filename extension to be used when storing files encoded with this profile.
nl: Een bestandsnaamachtervoegsel die gebruikt moet worden bij het opslaan vanbestanden die met dit profiel gecodeerd zijn.

en: A partial GStreamer pipeline to use for this profile.
nl: Een gedeeltelijke GStreamer-pijplijn om voor dit profiel te gebruiken.

en: A short name for the audio profile
nl: Een korte naam voor het audioprofiel

en: A short name for the audio profile, to be used in selections and uniquely identifying the profile.
nl: Een korte naam voor het audioprofiel, te gebruiken in selecties en uniek voor dit profiel.

en: A sound recorder for GNOME
nl: Een geluidsrecorder voor GNOME

en: About
nl: Info

en: Acoustic
nl: Acoustisch

en: Act as recording level meter.
nl: Als opnameniveaumeter functioneren

en: Address of the server to contact for CD queries
nl: Adres van de voor CD-aanvragen te benaderen server

en: Adjust the volume level
nl: Geluidsniveau aanpassen

en: Album Line
nl: Albumlijn

en: Alternative
nl: Alternatief

en: Art Rock
nl: Art rock

en: Artist Line
nl: Artiestlijn

en: Artist and Title
nl: Artiest en Titel

en: Attempt to _eject CD when CD Player exits
nl: Prob_eren CD uit te werpen wanneer CD-speler afsluit

en: Attempt to eject CD when CD Player exits
nl: Proberen CD uit te werpen wanneer CD-speler afsluit

en: Audio Information
nl: Audio-informatie

en: Big Band
nl: Big band

en: Black Metal
nl: Black metal

en: BritPop
nl: Britpop

en: CD Database
nl: CD-database

en: CD Database Preferences
nl: CD Database-voorkeuren

en: CD Display
nl: CD-weergave

en: CD Player
nl: CD-speler

en: CD Player Behaviour:
nl: Gedrag CD-speler:

en: CD Player De_vice:
nl: Apparaat CD-speler:

en: CD Player Preferences
nl: CD-spelervoorkeuren

en: CD device to use
nl: Te gebruiken CD-apparaat

en: CD player theme
nl: CD-spelerthema

en: CDDB Track Editor
nl: CDDB track-editor

en: Cannot connect to sound daemon.
    Please run 'esd' at a command prompt.
nl: Kan niet verbinden met geluidsvoorziening.
    Start alstublieft 'esd' vanaf de opdrachtregel.

en: Cannot create CDDBTrackEditor factory.
    This may be caused by another copy of cddb-track-editor already running.
nl: Kon geen CDDBTrackEditor-fabriek aanmaken.
    Het kan zijn dat er al een andere cddb-track-editor actief is.

en: Cannot create player
nl: Kan geen speler creëren

en: Category
nl: Categorie

en: Celtic
nl: Keltisch

en: Chamber Music
nl: Kamermuziek

en: Channel %d of %s Slider
nl: Kanaal %d van %s-schuifbalk

en: Chorus
nl: Koor

en: Christian Gangsta Rap
nl: Christelijke gangsta rap

en: Christian Rap
nl: Christelijke rap

en: Christian Rock
nl: Christelijke rock

en: Classical
nl: Klassiek

en: Classical Rock
nl: Klassieke rock

en: Click Ok to finish.
nl: Klik op OK om te voltooien

en: Close
nl: Sluiten

en: Close this window
nl: Dit venster sluiten

en: Comedy
nl: Komedie

en: Configure defaults for GStreamer applications
nl: Standaardinstellingen configureren voor GStreamer-toepassingen

en: Connect to the esd server on this host.
nl: Verbinding maken met de esd-server op deze host.

en: Contemporary Christian
nl: Eigentijds christelijk

en: Contents
nl: Inhoud

en: Could not load UI resource %s
nl: Kon UI-bron %s niet laden

en: Create a new sample
nl: Nieuw sample maken

en: Custom
nl: Aangepast

en: Data CD
nl: Data-CD

en: Delete Profile
nl: Profiel verwijderen

en: Delete profile "%s"?
nl: Profiel "%s" verwijderen?

en: Delete these %d profiles?
nl: Deze %d profielen verwijderen?

en: Delete these two profiles?
nl: Deze twee profielen verwijderen?

en: Device path
nl: Apparaatpad

en: Disc ID
nl: Schijf-ID

en: Disc _Title:
nl: CD _Titel:

en: Disc error
nl: Schijffout

en: Display help for Sound Recorder
nl: Hulp weergeven voor Geluidsrecorder

en: Displays information about the currently playing album, artist and time elapsed
nl: Geeft informatie weer over het momenteel afgespeelde album, de artiest en de verstreken tijd

en: Dream
nl: Droom

en: Drive Error
nl: CD-spelerfout

en: Drive open
nl: CD-speler open

en: Drum Solo
nl: Drumsolo

en: Dummy option
nl: Dummy-optie

en: ESD Server Host
nl: ESD-server host

en: Easy Listening
nl: Ontspannend

en: Edit Audio Profile
nl: Audioprofiel bewerken

en: Edit GMAudio Profiles
nl: GMAudio-profielen bewerken

en: Editing Disc ID:
nl: Bezig schijf-ID te wijzigen:

en: Editing Disc ID: %s
nl: Bezig schijf-ID te wijzigen: %s

en: Editing profile "%s"
nl: Bezig profiel "%s" te bewerken

en: Eject
nl: Uitwerpen

en: Eject CD
nl: CD uitwerpen

en: Eject the CD when CD player quits?
nl: CD uitwerpen wanneer CD-speler afsluit?

en: Electronic
nl: Electronisch

en: Error setting device
nl: Fout bij instellen van apparaat

en: Ethnic
nl: Etnisch

en: Expander Size
nl: Uitschuivergrootte

en: Failed to construct test pipeline for '%s'
nl: Opbouwen van testpijplijn voor %s mislukt

en: Failure instantiating main window
nl: Hoofdvenster instantiëren mislukt

en: Fast forward
nl: Vooruitspoelen

en: File Information
nl: Bestandsinformatie

en: File _Extension:
nl: B_estandsachtervoegsel:

en: File _Information
nl: Bestands_informatie

en: File information
nl: Bestandsinformatie

en: File size:
nl: Bestandsgrootte:

en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

en: Folder:
nl: Map:

en: GConf Error (FIXME): %s
nl: GConf-fout (FIXME): %s

en: GStreamer Preferences
nl: GStreamer-eigenschappen

en: Game
nl: Spel

en: Gangsta Rap
nl: Gangsta rap

en: Gothic Rock
nl: Gothic rock

en: Hard Rock
nl: Hardrock

en: Heavy Metal
nl: Heavy metal

en: Hide advanced disc options
nl: Gevorderde schijfopties

en: Hide advanced track options
nl: Verberg geavanceerde track opties

en: Hos_tname:
nl: Hos_tnaam:

en: Hostna_me:
nl: Hostnaa_m:

en: Humour
nl: Humor

en: Info Line
nl: Infolijn

en: Information to send to server
nl: Informatie om naar server te sturen

en: Instrumental
nl: Instrumentaal

en: Instrumental Pop
nl: Instrumentale pop

en: Instrumental Rock
nl: Instrumentale rock

en: Invalid CD device
nl: Ongeldig CD-apparaat

en: Length
nl: Duur

en: Length:
nl: Duur:

en: Line for displaying information
nl: Lijn om informatie weer te geven

en: Line for displaying the name of the album
nl: Lijn om de naam van het album weer te geven

en: Line for displaying the name of the artist
nl: Lijn om de naam van de artiest weer te geven

en: Line for displaying the time elapsed for the current track
nl: Lijn om de verstreken tijd van het huidige nummer weer te geven

en: List of audio recording profiles. The list contains strings naming subdirectories relative to /system/gstreamer/audio/profiles.
nl: Lijst van audio-opnameprofielen. De lijst bevat tekenreeksen met de namen van subdirectories relatief aan /system/gstreamer/audio/profiles.

en: List of profiles
nl: Lijst met profielen

en: Location
nl: Lokatie

en: Lock
nl: Koppelen

en: Login Information
nl: Aanmeldingsinformatie

en: Main toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Meditative
nl: Meditatie

en: Modify your CD database preferences
nl: Uw CD database-voorkeuren wijzigen

en: Monitor the recording input volume
nl: Opname-invoervolume bijhouden

en: Monitor the sound output volume
nl: Geluidsuitvoervolume bijhouden

en: Multimedia Systems Selector
nl: Multimediasystemen selecteren

en: Multiple matches...
nl: Meerdere overeenkomsten...

en: Mute
nl: Dempen

en: National Folk
nl: Nationale volksmuziek

en: New
nl: Nieuw

en: New Profile
nl: Nieuw profiel

en: Next track
nl: Volgende track

en: No CD device
nl: Geen CD-apparaat

en: No Cdrom
nl: Geen CD-ROM

en: No disc
nl: Geen schijf

en: Noise
nl: Ruis

en: Number of channels:
nl: Aantal kanalen:

en: Oldies
nl: Gouwe ouwe

en: Only start if there isn't already a CD player application running
nl: Alleen starten als er niet al een CD-spelertoepassing actief is

en: Open
nl: Openen

en: Open a file
nl: Bestand openen

en: Open a vertical version of the meter.
nl: Verticale versie van de meter openen.

en: Open preferences
nl: Voorkeuren openen

en: Open track editor
nl: Track-editor openen

en: Other
nl: Anders

en: Other _FreeDB server:
nl: Andere _FreeDB-server:

en: Other _server:
nl: Andere _server:

en: P_revious track
nl: Vo_rige track

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Pipe_line:
nl: Pijp_lijn:

en: Play
nl: Afspelen

en: Play / Pause
nl: Afspelen/Pauzeren

en: Play audio CDs
nl: Audio-CD's afspelen

en: Play sound
nl: Geluid afspelen

en: Play the CD on startup
nl: CD afspelen bij opstarten

en: Play when the CD player starts?
nl: Afspelen wanneer CD-speler start?

en: Playing
nl: Afspelen

en: Playing %s - %s
nl: Afspelen %s - %s

en: Playing...
nl: Afspelen...

en: Port
nl: Poort

en: Position
nl: Positie

en: Pranks
nl: Grappen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous track
nl: Vorige track

en: Profile Description:
nl: Profielomschrijving:

en: Profile _Description:
nl: Profiel_omschrijving:

en: Profile _name:
nl: Profiel_naam:

en: Progressive Rock
nl: Progressieve rock

en: Psychedelic
nl: Psychedelisch

en: Psychedelic Rock
nl: Psychedelische rock

en: Punk Rock
nl: Punkrock

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit the application
nl: Toepassing afsluiten

en: Ready
nl: Klaar

en: Recent _Files
nl: _Recente bestanden

en: Record
nl: Opnemen

en: Record as
nl: Opnemen als

en: Record sound
nl: Geluid opnemen

en: Record sound clips
nl: Geluidsfragmenten opnemen

en: Recording level
nl: Opnameniveau

en: Recording level monitor
nl: Opnameniveaumeter

en: Recording...
nl: Opname actief...

en: Rewind
nl: Terugspoelen

en: Rhythmic Soul
nl: Ritmische soul

en: Run Mixer
nl: Mengpaneel starten

en: Run _Mixer
nl: _Mengpaneel starten

en: Run the audio mixer
nl: De geluidsmixer starten

en: Save
nl: Opslaan

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save _As...
nl: Opslaan _als...

en: Save file as
nl: Bestand opslaan als

en: Save the current file
nl: Huidige bestand opslaan

en: Save the current file with a different name
nl: Het huidige bestand opslaan onder een andere naam

en: Sen_d no information
nl: Geen in_formatie sturen

en: Send _other information:
nl: Andere inf_ormatie sturen:

en: Send real _information
nl: Echte _informatie sturen

en: Server name
nl: Servernaam

en: Server type
nl: Servertype

en: Set device
nl: Apparaat instellen

en: Should the CD be ejected when the CD player quits?
nl: Moet de CD worden uitgeworpen wanneer de CD-speler afsluit?

en: Show advanced disc options
nl: Gevorderde schijfopties tonen

en: Show advanced track options
nl: Gevorderde trackopties tonen

en: Show information about the current file
nl: Informatie over het huidige bestand tonen

en: Show information for Sound Recorder
nl: Informatie tonen over Geluidsrecorder

en: Showtunes
nl: Showmelodieën

en: Size of the expander arrow
nl: Grootte van de uitschuiverpijl

en: Slow Rock
nl: Slow rock

en: Sonata
nl: Sonate

en: Song length:
nl: Lengte nummer:

en: Sorry, no mixer elements and/or devices found
nl: Sorry, geen mixer-kanalen of -apparaten gevonden

en: Sound Clip
nl: Geluidsfragment

en: Sound Recorder
nl: Geluidsrecorder

en: Southern Rock
nl: Zuidelijke rock

en: Space
nl: Ruimte

en: Specify the X position of the meter.
nl: De X-positie van de meter specificeren.

en: Specify the Y position of the meter.
nl: De Y-positie van de meter specificeren.

en: Speech
nl: Toespraak

en: Start _playing CD when CD Player starts
nl: Beginnen met afs_pelen van CD wanneer CD-speler start

en: Start playing CD when CD Player starts
nl: Beginnen met afspelen van CD wanneer CD-speler start

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop sound
nl: Geluid stoppen

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Symphonic Rock
nl: Symphonische rock

en: Symphony
nl: Symphonie

en: Synthpop
nl: Synthesizer

en: Testing Pipeline
nl: Test-pijplijn

en: The CD player is unable to run correctly.
    
    Press 'Details' for more details on reasons for the failure.
    
    Press 'Set device' to go to a dialog where you can set the device, or press 'Quit' to quit the CD player
nl: De CD-speler is niet in staat correct te functioneren.
    
    Druk op 'Details' voor meer details over de reden voor dit falen.
    
    Klik op 'Apparaat instellen' om een venster te openen waar u het apparaat kunt instellen of klik op 'Afsluiten' om de CD-speler te verlaten

en: The default file extension for this profile
nl: Het standaard bestandsachtervoegsel voor dit profiel

en: The file "%s" is missing. This indicates that the application is installed incorrectly, so the dialog can't be displayed.
nl: Het bestand "%s" ontbreekt. Dit geeft aan dat de toepassing incorrect is geïnstalleerd, het dialoogvenster kan dus niet worden weergegeven.

en: The hostname that will be sent with all queries
nl: De hostnaam die met alle aanvragen wordt meegestuurd

en: The partial GStreamer pipeline used
nl: De gebruikte gedeeltelijke GStreamer-pijplijn

en: The path to the CD drive that the CD player should use to play CDs
nl: Het pad naar het CD-station dat de CD-speler gebruikt om CD's af te spelen

en: The port that the server is running the database on
nl: De serverpoort waarop de database actief is

en: The type of the server to contact for CD queries. Possible values are 0 (FreeDB round robin server), 1 (other freedb server) and 2 (other server).
nl: Het servertype om contact mee op te nemen voor CD-aanvragen. Mogelijke waarden zijn 0 (FreeDB round robin server), 1 (andere freedb-server) en 2 (andere server).

en: The username
nl: De gebruikersnaam

en: The username that will be sent with all queries
nl: De gebruikersnaam die met alle aanvragen wordt meegestuurd

en: There is no CD device set. This means that the CD player
    will be unable to run. Click 'Set device' to go to a dialog
    where you can set the device, or click 'Quit' to quit the CD player.
nl: Er is geen CD-speler ingesteld. Dit betekent dat de CD-speler
    niet kan starten. Klik op "Apparaat instellen" om een
    venster te openen waar u  het apparaat kunt instellen, of klik op "Afsluiten" om de CD-speler te verlaten.

en: There was an error displaying help: 
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst:
    %s

en: There was an error displaying help: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst: %s

en: There was an error forgetting profile dir %s. (%s)
nl: Er is een fout opgetreden bij het vergeten van profielmap %s. (%s)

en: There was an error getting the list of gm_audio profiles. (%s)
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de lijst van gm_audio-profielen. (%s)

en: There was an error starting %s: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van %s: %s

en: There was an error subscribing to notification of terminal profile list changes. (%s)
nl: Er is een fout opgetreden bij het abonneren op mededelingen bij veranderingen van de terminalprofielenlijst. (%s)

en: There were multiple matches found in the database.
    Below is a list of possible matches, please choose the best match
nl: Er zijn meerdere overeenkomsten gevonden in de database.
    Hieronder staat een lijst van mogelijkheden, kies de beste overeenkomst

en: This key specifies which user information will be sent to the server to contact for CD queries. Possible values are 0 (no information), 1 (real information) and 3 (other information).
nl: Deze sleutel geeft aan welke gebruikersinformatie naar de server te zenden die voor CD-aanvragen gebruikt wordt. Mogelijke waaden zijn (geen informatie), 1 (echte informatie) en 3 (andere informatie).

en: Thrash Metal
nl: Thrash metal

en: Time Line
nl: Tijdlijn

en: Title
nl: Titel

en: Track List
nl: Tracklijst

en: Track editor
nl: Track-editor

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown / Unknown
nl: Onbekend / Onbekend

en: Unknown Album
nl: Onbekend album

en: Unknown Artist
nl: Onbekende artiest

en: Unknown artist
nl: Onbekende artiest

en: Unknown disc
nl: Onbekende CD

en: Unknown size
nl: Onbekende grootte

en: Unknown track
nl: Onbekende track

en: Vocal
nl: Vocaal

en: Volume Control
nl: Volumeregeling

en: Volume Meter
nl: Volumemeter

en: Volume control
nl: Volumeregeling

en: Volume monitor
nl: Volumemeter

en: What theme should the CD player use for it's appearance
nl: Welk thema de CD-speler dient te gebruiken voor zijn uiterlijk

en: When the CD player is started, should it start playing the CD?
nl: Dient de CD-speler te beginnen met afspelen van de CD wanner hij start?

en: Whether or not this profile is to be used
nl: Of dit profiel al of niet gebruikt moet worden

en: Whether or not to use and display this profile.
nl: Of dit profiel al of niet gebruikt en weergegeven moet worden

en: X-Position
nl: X-positie

en: Y-Position
nl: Y-positie

en: You already have a profile called "%s"
nl: U heeft reeds een profiel genaamd "%s"

en: You do not seem to have permission to access %s.
nl: Het lijkt erop dat u geen toestemming hebt om %s te benaderen.

en: You must select one or more profiles to delete.
nl: U dient één of meerdere profielen te selecteren om te verwijderen.

en: Your hostname
nl: Uw hostnaam

en: _About
nl: In_fo

en: _About CD player
nl: CD-speler info

en: _Active ?
nl: _Actief?

en: _Apply change
nl: Wijziging toep_assen

en: _Artist:
nl: _Artiest:

en: _Available Themes:
nl: Beschikb_are thema's:

en: _Close Window
nl: Venster _sluiten

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Control
nl: Be_sturing

en: _Create
nl: Aan_maken

en: _Disc comments:
nl: Schij_f-opmerkingen:

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Eject disc
nl: Schijf uitw_erpen

en: _Extra track data:
nl: _Extra trackgegevens:

en: _File
nl: _Bestand

en: _GStreamer Pipeline:
nl: _GStreamer-pijplijn:

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Input:
nl: _Invoer:

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Next track
nl: Volge_nde track

en: _Open...
nl: _Openen...

en: _Output:
nl: Uitv_oer:

en: _Pipeline:
nl: _Pijplijn:

en: _Play
nl: _Afspelen

en: _Play / Pause
nl: Afs_pelen/Pauzeren

en: _Port:
nl: _Poort:

en: _Profile name:
nl: Pro_fielnaam:

en: _Profiles:
nl: _Profielen:

en: _Quit
nl: A_fsluiten

en: _Record
nl: O_pnemen

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Set device
nl: Apparaat in_stellen

en: _Stop
nl: _Stoppen

en: _Update Server List
nl: Ser_verlijst verversen

en: _Year:
nl: _Jaar:

en: hour
nl: uur

en: hours
nl: uren

en: identity
nl: identiteit

en: minute
nl: minuut

en: minutes
nl: minuten

en: second
nl: seconde

en: seconds
nl: seconden
