gnome-panel 2.3.x - en to nl translation catalogue (530 entries)

en: 
    
    (If you choose not to reload it at this time you can always add it by right clicking on the panel and clicking on the "Add to Panel" submenu)
nl: 
    
    (Als u op dit moment besluit het applet niet te herstarten kunt u het altijd op een later moment weer toevoegen. Klik hiervoor met de rechter muisknop op het paneel, en selecteer daarna het "Toevoegen aan paneel"-submenu.)

en: 
    
    Do you want to delete the applet from your configuration?
nl: 
    
    Wilt u het applet uit uw configuratie verwijderen?

en: %A %B %d
nl: %A %d %B

en: %A, %B %d %Y
nl: %A, %d %B %Y

en: %I:%M %p
nl: %I:%M

en: %I:%M:%S %p
nl: %I:%M:%S

en: %a %b %e
nl: %a %e %b

en: %l:%M %p
nl: %l:%M

en: %l:%M:%S %p
nl: %l:%M:%S

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using it, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
nl: %s heeft totaal geen nut. Het kost slechts schijfruimte en processortijd, en, indien geladen, ook kostbare ruimte in het paneel en het geheugen. Als iemand betrapt wordt op het gebruiken ervan, dient hij ogenblikkelijk een psychiatrisch onderzoek te ondergaan.

en: %s the Fish
nl: %s de vis

en: %s the Fish Says:
nl: %s de Vis zegt:

en: %s the Fish, a contemporary oracle
nl: %s de Vis, een eigentijds orakel

en: %s the Fish, the fortune teller
nl: %s de Vis, de waarzegster

en: (with minor help from George)
nl: (met enige hulp van George)

en: 12 hour
nl: 12 uur

en: 24 hour
nl: 24 uur

en: 24-hour
nl: 24-uurs

en: <b>Animation</b>
nl: <b>Animatie</b>

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: <b>Options</b>
nl: <b>Opties</b>

en: <b>Preview</b>
nl: <b>Voorbeeld</b>

en: <b>Restoring Minimized Windows</b>
nl: <b>Herstellen van geminimaliseerde vensters</b>

en: <b>Switcher</b>
nl: <b>Wisselaar</b>

en: <b>Window Grouping</b>
nl: <b>Groepering van vensters</b>

en: <b>Window List Content</b>
nl: <b>Inhoud vensterlijst</b>

en: <b>Window List Size</b>
nl: <b>Afmetingen vensterlijst</b>

en: <b>Workspaces</b>
nl: <b>Werkbladen</b>

en: <small>Opaque</small>
nl: <small>Ondoorzichtig</small>

en: <small>Transparent</small>
nl: <small>Transparant</small>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
nl: Een vis zonder naam is behoorlijk saai. Geef het beestje een naam om er leven in te blazen.

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
nl: Eem lijst van applet-IID's die het paneel negeert. Op deze manier kunt u bepaalde applets verhinderen om te laden of om zichtbaar te worden in het menu. Bijvoorbeeld, om het mini-commander applet uit te schakelen voegt u 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet' toe aan deze lijst. Het paneel dient herstart te worden om dit effect te laten hebben.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/general/$(profile)/toplevels/$(id).
nl: Een lijst van paneel-ID's. Elke ID identificeert een individueel topniveau-paneel. De instellingen voor elk van deze panelen zijn opgeslagen in /apps/panel/general/$(profile)/toplevels/$(id).

en: A list of panel applet IDs. Each ID identifies an individual panel applet. The settings for each of these applets are stored in /apps/panel/general/$(profiles)/applets/$(id).
nl: Een lijst van ID's van paneel-applets. Elk ID staat voor een individueel paneel-applet. De instellingen voor elk van deze applets zijn opgeslagen in /apps/panel/general/$(profiles)/applets/$(id).

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/general/$(profiles)/objects/$(id).
nl: Een lijst van ID's van paneel-objecten. Elk ID staat voor een individueel paneel-object (bijv. een starter, actieknop of menuknop / -balk. De instellingen voor elk van deze objecten zijn opgeslagen in /apps/panel/general/$(profiles)/objects/$(id).

en: A simple applet for testing the GNOME-2.0 panel
nl: Een simpele applet om het GNOME-2.0 paneel te testen

en: About GNOME
nl: GNOME-info

en: About _GNOME
nl: _GNOME-info

en: Accessories
nl: Accesoires

en: Action button type
nl: Type actieknop

en: Actions
nl: Acties

en: Ad_just Date & Time...
nl: Datum & tijd _wijzigen...

en: Add new item to this menu
nl: Nieuw item toevoegen aan dit menu

en: Add this as drawer to panel
nl: Als opberglade aan paneel toevoegen

en: Add this as menu to panel
nl: Als menu aan paneel toevoegen

en: Add this launcher to panel
nl: Deze starter toevoegen aan het paneel

en: All Day
nl: De hele dag

en: Amusements
nl: Amusement

en: An unknown error occurred while trying to open %s
nl: Een onbekende fout is opgetreden bij een poging om %s te openen

en: And many, many others...
nl: En vele, vele anderen...

en: Animation _speed:
nl: Animatie_snelheid:

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: Applet Bonobo IID
nl: Bonobo-IID van applet

en: Applet IIDs to disable from loading
nl: Niet te laden Applet-IID's

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Appointments
nl: Afspraken

en: Area where notification icons appear
nl: Gebied waar mededelingspictogrammen verschijnen

en: Arro_ws on hide buttons
nl: P_ijltjes op verbergknoppen tonen

en: Autoclose drawer
nl: Opberglade automatisch sluiten

en: Automatically hide panel into corner
nl: Paneel automatisch in de hoek verbergen

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background _image:
nl: Achter_grondafbeelding:

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background color opacity
nl: Dekkingsgraad van de achtergrondkleur

en: Background image
nl: Achtergrondafbeelding:

en: Background type
nl: Achtergrondtype

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Bottom
nl: Onder

en: Bottom Centered Panel
nl: Onderaan gecentreerd paneel

en: Bottom Edge Panel
nl: Onderrandpaneel

en: Bottom Expanded Edge Panel
nl: Uitgeschoven onderrandpaneel

en: Bottom Floating Panel
nl: Onderaan zwevend paneel

en: Browse
nl: Bladeren

en: CDE Menu
nl: CDE-menu

en: Calendar
nl: Kalender

en: Can't find an empty spot
nl: Kan geen lege plaats vinden

en: Cannot add to run box
nl: Kan niet toevoegen aan uitvoeren-veld

en: Cannot convert '%s' from UTF-8
nl: Kan '%s' niet vanuit UTF-8 converteren

en: Cannot create launcher
nl: Kan starter niet aanmaken

en: Cannot display help document
nl: Niet in staat het hulpdocument weer te geven

en: Cannot display location '%s'
nl: Niet in staat locatie '%s' weer te geven

en: Cannot execute '%s'
nl: Kan '%s' niet uitvoeren

en: Cannot launch command '%s'
nl: Kan opdracht '%s' niet starten

en: Cannot launch entry
nl: Kan item niet starten

en: Cannot launch icon
nl: Kan pictogram niet starten

en: Cannot load entry
nl: Kan item niet laden

en: Cannot open recently used document
nl: Kan het recent gebruikte document niet openen

en: Cannot remove menu item %s
nl: Kan menu-item %s niet verwijderen

en: Cannot save changes to launcher
nl: Kan wijzigingen aan starter niet opslaan

en: Cannot save launcher to disk
nl: Kan starter niet opslaan op schijf

en: Cannot save menu item to disk
nl: Kan menu-item niet opslaan

en: Cannot show %s
nl: Kan %s niet tonen

en: Center panel on x-axis
nl: Paneel centreren op de x-as.

en: Center panel on y-axis
nl: Paneel centreren op de y-as.

en: Choose a file to append to the command...
nl: Kies een bestand om aan de opdracht mee te geven...

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
nl: Klik hier om alle vensters te verbergen en het bureaublad te tonen.

en: Click here to restore hidden windows.
nl: Klik hier om verborgen vensters te herstellen.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
nl: Klik op een venster om de toepassing te dwingen af te sluiten. Om te annuleren drukt u op <ESC>.

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
nl: Klik op deze knop om te bladeren naar een bestand waarvan de naam aan de opdracht moet worden toegevoegd.

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
nl: Klik op deze knop om de geselecteerde toepassing, of de opdracht in het opdracht-invoerveld, uit te voeren.

en: Clock
nl: Klok

en: Clock Applet Factory
nl: Klok-appletfabriek

en: Clock Preferences
nl: Klok-voorkeuren

en: Clock _type:
nl: Klok-_type:

en: Close _drawer when launcher is clicked
nl: Opberglade sluiten wanneer een starter daarin wordt aangeklikt

en: Co_lor:
nl: _Kleur:

en: Co_mmand to run when clicked:
nl: Uit te voeren o_pdracht wanneer aangeklikt:

en: Command entry
nl: Opdracht-invoervoeld

en: Command icon
nl: Opdrachtpictogram

en: Command to execute on click
nl: Uit te voeren opdracht bij een muisklik

en: Complete panel lockdown
nl: Paneel volledig vastzetten

en: Computer Clock
nl: Computerklok

en: Confirm panel removal
nl: Paneelverwijdering bevestigen

en: Copy _Date
nl: _Datum kopiëren

en: Copy _Time
nl: _Tijd kopiëren

en: Could not get directory name from path: %s
nl: Kon map naam van pad %s niet vinden.

en: Could not get file name from path: %s
nl: Bestand niet gevonden in pad: %s

en: Couldn't find a suitable application
nl: Kon geen geschikte toepassing vinden

en: Create Launcher
nl: Starter aanmaken

en: Create new file in the given directory
nl: Maak een nieuw bestand in de gegeven map

en: Custom _format:
nl: Aangepaste _formattering:

en: Custom format
nl: Aangepaste formattering

en: Custom format of the clock
nl: Aangepaste formattering van de klok

en: D_on't Delete
nl: N_iet verwijderen

en: Debian Menu
nl: Debian-menu

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
nl: Bepaalt waneer vensters van eenzelfde toepassing op de vensterlijst worden gegroepeerd. Geldige waarden zijn: "never", "auto", en "always".

en: Delete Panel
nl: Paneel verwijderen

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Disable Force Quit
nl: Geforceerd afsluiten uitschakelen

en: Disable Lock Screen
nl: Beeldscherm vergrendelen uitschakelen

en: Disable Logging Out
nl: Afmelden uitschakelen

en: Display "Run Application" dialog keybinding
nl: Sneltoets voor tonen van "Programma uitvoeren"-dialoogvenster

en: Display a swimming fish or another animated creature
nl: Een zwemmende vis of een ander bewegend beest weergeven

en: Display all workspaces
nl: Alle werkbladen weergeven

en: Display workspace names
nl: Werkbladnamen weergeven

en: Drawer
nl: Opberglade

en: Drawer and panel _animation
nl: Opberglade- en paneel_animatie

en: E_xpand
nl: Ui_tschuiven

en: Enable animations
nl: Animaties inschakelen

en: Enable arrows on hide buttons
nl: Pijltjes op verbergknoppen inschakelen

en: Enable hide buttons
nl: Verbergknoppen inschakelen

en: Enable keybindings
nl: Toetsenbord-snelkoppelingen inschakelen.

en: Enable program list in "Run Application" dialog
nl: Programma-opsomming inschakelen in het "Programma uitvoeren"-dialoogvenster

en: Enable tooltips
nl: Zwevende tips inschakelen.

en: Enter a command string here to run it.
nl: Hier kunt u een opdracht invoeren om uit te voeren.

en: Entire menu
nl: Hele menu

en: Error getting value for '%s': %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het verkrijgen van de waarde van '%s': %s

en: Error loading display_all_workspaces value for Workspace Switcher: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van de 'display_all_workspaces'-waarde voor de werkbladwisselaar: %s

en: Error loading display_workspace_names value for Workspace Switcher: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van de 'display_workspace_names'-waarde voor de werkbladwisselaar: %s

en: Error loading gconf directory '%s': %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van gconf-map '%s': %s

en: Error loading glade file %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van glade-bestand %s

en: Error loading num_rows value for Workspace Switcher: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van de 'num_rows'-waarde voor de werkbladwisselaar: %s

en: Error reading GConf boolean value '%s': %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van GConf Boolese waarde '%s': %s

en: Error reading GConf integer value '%s': %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van GConf integerwaarde '%s': %s

en: Error reading GConf list value '%s': %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van GConf lijstwaarde '%s': %s

en: Error reading GConf string value '%s': %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van GConf tekenreekswaarde '%s': %s

en: Error watching gconf key '%s': %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijhouden van gconf-sleutel '%s':%s

en: Exception from popup_menu '%s'
nl: Uitzondering van popup_menu '%s'

en: Expand program list in "Run Application" dialog
nl: Programma-opsomming uitschuiven in het "Programma uitvoeren"-dialoogvenster

en: Expand to occupy entire screen width
nl: Uitschuiven zodat hele schermbreedte wordt gebruikt.

en: FIXME - is this resolved with the new menu stuff
nl: FIXME - is dit opgelost met het nieuwe menu-spul?

en: FIXME - need to define limits
nl: FIXME - moet nog limieten opgeven

en: Factory for creating clock applets.
nl: Fabriek om klok-applets aan te maken.

en: Factory for the window navigation related applets
nl: Fabriek voor vensternavigatie-gerelateerde applets

en: Failed to get pixmap %s
nl: Het ophalen van afbeelding %s is mislukt

en: Failed to launch time configuration tool: %s
nl: Het starten van het tijdsconfiguratieprogramma is mislukt: %s

en: Failed to load %s: %s
nl: Het laden van %s is mislukt: %s

en: Failed to load image %s
nl: Het laden van afbeelding %s is mislukt

en: Failed to locate a program for configuring the date and time. Perhaps none is installed?
nl: Er is geen programma te vinden om de datum en tijd te configureren. Wellicht is er geen geïnstalleerd?

en: Fast
nl: Snel

en: File %s already exists. Overwrite?
nl: Bestand %s bestaat reeds. Overschrijven?

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Find files, folders, and documents on your computer
nl: Bestanden, mappen en documenten vinden op uw computer

en: Fish
nl: Vis

en: Fish Preferences
nl: Vis-voorkeuren

en: Fit image to panel
nl: Afbeelding inpassen in paneel.

en: Force Quit
nl: Afsluiten forceren

en: Force a misbehaving application to quit
nl: Een zich misdragende toepassing dwingen tot afsluiten

en: Force this application to exit?
    (Any open documents will be lost.)
nl: Deze toepassing dwingen om af te sluiten?
    (Eventueel geopende documenten zullen verloren gaan.)

en: Frames in fish's animation
nl: Het aantal beeldjes in het animatiebestand

en: From Whence That Stupid Fish Came
nl: Waar Die Stomme Vis Vandaan Kwam

en: GNOME Panel Shell
nl: GNOME-Paneelshell

en: General
nl: Algemeen

en: Get the current time and date
nl: Huidige tijd en datum

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-panel
nl: Glade bestand voor het schermafdrukprogramma mist.
    Controleert u uw installatie van gnome-panel

en: Grab a window instead of the entire screen
nl: Een enkel venster vastleggen in plaats van het hele scherm

en: Group windows when _space is limited
nl: Vensters groeperen wanneer de _ruimte beperkt is

en: Hide Panel
nl: Paneel verbergen

en: Hide application windows and show the desktop
nl: Toepassingsvensters verbergen en het bureaublad tonen

en: Highlight launchers on mouseover
nl: Starters laten oplichten wanneer muispijl eroverheen beweegt

en: Hour format
nl: Uurformaat

en: I've detected a panel already running,
    and will now exit.
nl: Er is een reeds opgestart paneel gedetecteerd,
    het uitvoeren wordt gestopt.

en: Icon used for object's button
nl: Het pictogram voor de objectknop

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
nl: Indien waar, dan wordt een bevestigingsdialoogvenster getoond wanneer de gebruiker een paneel wil verwijderen.

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
nl: Indien waar, dan wordt de opberglade automatisch gesloten wanneer de gebruiker een starter die erin zit, aanklikt

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
nl: Indien waar, dan licht een starter op wanneer de gebruiker de muispijl eroverheen beweegt.

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
nl: Indien waar, dan worden pijltjes geplaatst op de verbergknoppen. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel enable_buttons waar is.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
nl: Indien waar, dan worden knoppen geplaatst aan elke zijde van het paneel die gebruikt kunnen wordne om het paneel naar de rand van het scherm te verplaatsen, waardoor slechts een knop zichtbaar blijft.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
nl: Indien waar, naast de tijd ook de datum tonen in de klok

en: If true, display seconds in time.
nl: Indien waar, de tijd in seconden nauwkeurig weergeven.

en: If true, display time in Universal Coordinated Time zone.
nl: Indien waar, tijd als Universal Coordinated Time-zone weergeven.

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
nl: Indien waar, dan zal het verbergen en m

en: If true, panel-specific keybindings are enabled.
nl: Als waar, dan zijn paneelspecifieke toetsenbord-snelkoppelingen ingeschakeld.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
nl: Indien waar, datum tonen in een zwevende tip wanneer de muispijl boven de klok staat.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
nl: Indien waar dan is de lijst van bekende toepassingen in het "Programma uitvoeren"-dialoogvenster uitgeschoven wanneer deze wordt geopend. Deze sleutel is slechts relevant wanneer sleutel enable_program_list waar is.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
nl: Indien waar dan is de lijst van bekende toepassingen in het "Programma uitvoeren"-dialoogvenster beschikbaar. Of de lijst is uitgeschoven of niet wanneer het dialoogvenster getoond wordt, hangt af van de sleutel "show_program_list".

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
nl: Indien waar, dan wordt de achtergrondafbeelding gekanteld wanneer het paneel verticaal geöriënteerd is.

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
nl: Indien waar, dan wordt de custom_icon sleutel gebruikt voor een aangepast pictogram op de knop. Indien onwaar, dan wordt de custom_icon instelling genegeerd. Deze sleutel is slechts relevant als de object_type sleutel gelijk is aan "menu-object" of "drawer-object".

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
nl: Indien waar, dan wordt de achtergrondafbeelding gekanteld wanneer het paneel verticaal geöriënteerd is.

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
nl: Indien waar, dan wordt de afbeelding op schaal gemaakt (met behoud van de afbeeldingsverhoudingen) naar de paneelhoogte (indien horizontaal).

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
nl: Indien waar dan wordt de afbeelding op dezelfde schaal gemaakt als de paneelomvang. De afbeeldingsverhoudingen blijven niet behouden.

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
nl: Indien waar, dan wordt de menu_path sleutel gebruikt als het pad waarvandaan de menu-inhoud moet worden opgebouwd. Indien onwaar, dan wordt de menu_path sleutel genegeerd. Deze sleutel is slechts relevant als de object_type sleutel gelijk is aan "menu-object".

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
nl: Indien waar, dan wordt het paneel automatisch verborgen in een hoek van het scherm wanneer de muispijl het paneelgebied verlaat. Het weer bewegen van de muispijl naar die hoek zorgt ervoor dat het paneel weer verschijnt.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
nl: Als waar, dan staat het paneel een gebruiker niet toe om een toepassing te dwingen af te sluiten door geen toegang te geven tot de Afsluiten forceren-knop.

en: If true, the panel will not allow a user to lock their screen, by removing access to the lock screen menu entries.
nl: Als waar, dan staat het paneel een gebruiker niet toe om het scherm te vergrendelen, door geen toegang te geven tot de schermvergrendelings-menu-items.

en: If true, the panel will not allow a user to log out, by removing access to the log out menu entries.
nl: Als waar, dan staat het paneel een gebruiker niet toe om zich af te melden, door geen toegang te geven tot de afmeldings-menu-items.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
nl: Indien waar, dan laat het paneel geen enkele wijziging toe tot zijn configuratie. Individuele applets zouden desondanks apart vastgezet moeten worden. Het paneel dient herstart te worden om dit effect te laten hebben.

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
nl: Indien waar, dan beslaat het paneel de gehele breedte van het scerm (hoogte als dit een verticaal paneel is). In deze modus kan het paneel alleen aan een schermrand geplaatst worden. Indien onwaar, dan zal het paneel slechts net zo groot zijn als nodig is om de applets, starters en knoppen te herbergen.

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
nl: Indien waar, dan wordt de positie van het object geïnterpreteerd relatief aan de rechterkant (of onderkant als verticaal) van het paneel.

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
nl: Indien waar, dan mag de gebruiker het applet niet verplaatsen zonder eerst het object losgemaakt te hebben met het "Losmaken"-menu-item.

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
nl: Indien waar, dan toont de vensterlijst alle vensters van alle werkbladen, anders slechts de vensters van het huidige werkblad.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
nl: Indien waar, dan zal de werkbladwisselaar alle werkbladen tonen. Anders toont hij slechts het huidige werkblad.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace.
nl: Indien waar, dan zullen de werkbladen in de werkbladwisselaar de namen van de werkbladen tonen. Anders tonen ze de vensters op het werkblad.

en: If true, the x key is ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x key specifies the location of the panel.
nl: Indien waar, dan wordt de x-sleutel genegeerd en staat het paneel in het midden van de x-as van het scherm. Wanneer het paneel van grootte wordt veranderd, dan blijft het op die positie - oftewel het paneel wordt aan beide kanten groter. Indien onwaar, dan bepaalt de x-sleutel de locatie van het paneel.

en: If true, the y key is ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y key specifies the location of the panel.
nl: Indien waar, dan wordt de y-sleutel genegeerd en staat het paneel in het midden van de y-as van het scherm. Wanneer het paneel van grootte wordt veranderd, dan blijft het op die positie - oftewel het paneel wordt aan beide kanten groter. Indien onwaar, dan bepaalt de y-sleutel de locatie van het paneel.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
nl: Indien waar, dan zal het herstellen van een venster deze naar het huidige werkblad brengen. Anders zal worden gewisseld naar het oorspronkelijke werkblad van het venster.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
nl: Als waar, dan worden zwevende tips getoond voor paneelobjecten.

en: Image Background Details
nl: Details over achtergrondafbeelding

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
nl: In een Xinerama-omgeving kunt u panelen hebben op elke monitor apart. Deze key identificeert de monitor waar het paneel momenteel op wordt weergegeven.

en: Incomplete '%s' background type received
nl: Niet-compleet achtergrond type '%s' ontvangen

en: Incomplete '%s' background type received: %s
nl: Niet-compleet achtergrond type '%s' ontvangen:%s

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
nl: Niet genoeg beschikbaar geheugen om een schermafdruk op te slaan.
    Probeer wat meer geheugen beschikbaar te maken door programma's te sluiten.

en: Internet time
nl: Internet-tijd

en: Interpret position relative to bottom/right edge
nl: Positie relatief aan de rechtsonderrand interpreteren

en: Key %s is not set, can't load launcher
nl: Sleutel %s is niet ingesteld, kan starter niet laden

en: Large
nl: Groot

en: Launcher Properties
nl: Starter-eigenschappen

en: Launcher from menu
nl: Starter vanuit menu

en: Launcher location
nl: Starter-locatie

en: Launcher...
nl: Starter...

en: Left
nl: Links

en: Left Centered Panel
nl: Links gecentreerd paneel

en: Left Edge Panel
nl: Linkerrandpaneel

en: Left Expanded Edge Panel
nl: Uitgeschoven linkerrandpaneel

en: Left Floating Panel
nl: Links zwevend paneel

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Lock Screen
nl: Beeldscherm vergrendelen

en: Lock screen
nl: Beeldscherm vergrendelen

en: Lock the object to the panel
nl: Het object vastzetten op het paneel

en: Lock the screen so that you can temporarily leave your computer
nl: Het scherm vergrendelen zodat u uw computer tijdelijk kunt verlaten

en: Lock the screen so you can temporarily leave your computer
nl: Het scherm vergrendelen zodat u uw computer tijdelijk kunt verlaten

en: Log Out
nl: Afmelden

en: Log out of GNOME
nl: Afmelden van GNOME

en: Log out of this session to log in as a different user or to shut down the computer
nl: Deze sessie afsluiten zodat u zich aan kunt melden als een andere gebruiker, of uw computer uitzetten

en: M_inimum size:
nl: M_inimale grootte:

en: Ma_ximum size:
nl: Ma_ximale grootte:

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Maximum window list size
nl: Maximale grootte van vensterlijst

en: Medium
nl: Middel

en: Menu Bar
nl: Menubalk

en: Menu content path
nl: Pad van menu-inhoud

en: Minimum window list size
nl: Minimale grootte van vensterlijst

en: Move windows to current workspace when unminimized
nl: Vensters bij herstellen verplaatsen naar het huidige werkblad

en: Name to identify panel
nl: Naam om dit paneel mee te identificeren.

en: No 'Exec' or 'URL' field in entry
nl: Geen 'Exec' of 'URL'-veld in invoer

en: No URI provided for panel launcher desktop file
nl: Geen URI aangegeven voor bureaublad-bestand van paneel-starter

en: No Windows Open
nl: Geen vensters open

en: Not enough room to write file %s
nl: Niet genoeg vrije ruimte voor bestand %s

en: Notification Area
nl: Mededelingengebied

en: Notification Area Factory
nl: Fabriek voor mededelingengebieden

en: Number of _workspaces:
nl: Aantal _werkbladen:

en: Object's position on the panel
nl: De positie van het object op het paneel

en: Orientation:
nl: Oriëntatie:

en: Panel
nl: Paneel

en: Panel '%s' is set to be displayed on screen %d which is not currently available. Not loading this panel.
nl: Paneel '%s' is ingesteld om op scherm %d weergegeven te worden, maar dat scherm is momenteel niet beschikbaar. Dit paneel wordt niet geladen.

en: Panel ID list
nl: Lijst van paneel-ID's

en: Panel Notification Area
nl: Paneel-mededelingengebied

en: Panel Preferences
nl: Paneel-voorkeuren

en: Panel Properties
nl: Paneeleigenschappen

en: Panel applet ID list
nl: Lijst van ID's van paneel-applets

en: Panel attached to drawer
nl: Paneel verbonden aan opberglade

en: Panel autohide delay
nl: Paneel automatisch verbergen-vertraging

en: Panel autounhide delay
nl: Paneel weer zichtbaar maken-vertraging

en: Panel object ID list
nl: Lijst van ID's van paneel-objecten

en: Panel object type
nl: Paneelobject-type

en: Panel orientation
nl: Paneel-oriëntatie

en: Panel size
nl: Paneelgrootte

en: Pause per frame
nl: Pauze per beeldje

en: Pick a color
nl: Kies een kleur

en: Popup panel menu keybinding
nl: Toetsenbord-snelkoppeling voor tonen van paneelmenu

en: Prefs Dir:
nl: Voorkeurenmap:

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Protect your computer from unauthorized use
nl: Uw computer tegen ongeautoriseerd gebruik beschermen

en: Put into run dialog
nl: In uitvoeren-dialoog zetten

en: Ranges that hint what sizes are acceptable for the applet
nl: Bereiken die aangeven welke afmetingen voor het applet acceptabel zijn

en: Recent Documents
nl: Recente documenten

en: Remove this item
nl: Dit item verwijderen

en: Restart _Screensaver Daemon
nl: Schermbeveiliging-daemon _herstarten

en: Restore to current _workspace
nl: Naar het huidige _werkblad herstellen

en: Restore to na_tive workspace
nl: Naar het _oorspronkelijke werkblad herstellen

en: Right
nl: Rechts

en: Right Centered Panel
nl: Rechts gecentreerd paneel

en: Right Edge Panel
nl: Rechterrandpaneel

en: Right Expanded Edge Panel
nl: Uitgeschoven rechterrandpaneel

en: Right Floating Panel
nl: Rechts zwevend paneel

en: Rotate image on vertical panels
nl: Afbeelding kantelen in verticale panelen

en: Rotate image when panel is _vertical
nl: Afbeelding kantelen bij _verticale panelen

en: Rotate on vertical panels
nl: Kantelen in verticale panelen

en: Rows in workspace switcher
nl: Rijen in werkbladwisselaar

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run Application
nl: Toepassing uitvoeren

en: Run Application...
nl: Toepassing uitvoeren...

en: Run a command
nl: Opdracht uitvoeren

en: Run an Application by entering a command
nl: Een toepassing uitvoeren door het ingeven van een opdracht

en: Run in _terminal
nl: Uitvoeren in een _terminal

en: Run with _file...
nl: Uitvoeren met _bestand...

en: S_tyle:
nl: S_tijl:

en: Save Screenshot
nl: Schermafdruk opslaan

en: Save screenshot to _desktop
nl: Schermafdruk op bureaubla_d opslaan

en: Save screenshot to _file:
nl: _Schermafdruk opslaan naar bestand:

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
nl: Schermafdruk opslaan als _webpagina (opslaan in ~/public__html)

en: Screenshot
nl: Schermafdruk

en: Screenshot-%d.png
nl: Schermafdruk-%d.png

en: Screenshot-%s-%d.png
nl: Schermafdruk-%s-%d.png

en: Screenshot-%s.png
nl: Schermafdruk-%s.png

en: Screenshot.png
nl: Schermafdruk.png

en: Search
nl: Zoeken

en: Search for Files
nl: Zoeken naar bestanden

en: Search for Files...
nl: Zoeken naar bestanden...

en: Select an application to view its description.
nl: Selecteer een toepassing om de omschrijving ervan te bekijken.

en: Select preferences for all your panels
nl: Voorkeuren voor al uw panelen selecteren

en: Select this box to run the command in a terminal window.
nl: Selecteer dit vakje om de opdracht in een terminalvenster uit te voeren.

en: Sh_ow windows from current workspace
nl: Vensters van _huidige werkblad tonen

en: Show Desktop
nl: Werkblad tonen

en: Show Desktop Button
nl: Werkblad tonen-knop

en: Show _all workspaces in:
nl: _Alle werkbladen tonen in:

en: Show _date
nl: _Datum tonen

en: Show _only the current workspace
nl: Alleen _huidige werkblad tonen

en: Show _seconds
nl: _Seconden tonen

en: Show date in clock
nl: Datum tonen in de klok

en: Show date in tooltip
nl: Datum tonen in een zwevende tip

en: Show hide _buttons
nl: Ver_bergknoppen tonen

en: Show list of known _applications
nl: Lijst van bekende toep_assingen tonen

en: Show time with seconds
nl: Tijd tonen inclusief seconden

en: Show windows from a_ll workspaces
nl: Vensters van a_lle werkbladen tonen

en: Show windows from all workspaces
nl: Vensters van alle werkbladen tonen

en: Show workspace _names in switcher
nl: Werkblad_namen in de wisselaar tonen

en: Size
nl: Afmetingen

en: Size:
nl: Grootte:

en: Slow
nl: Traag

en: Small
nl: Klein

en: Solid c_olor
nl: E_ffen kleur:

en: Some of these properties are locked down
nl: Enkele van deze eigenschappen zijn onveranderbaar

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
nl: Specificeert de achtergrondkleur voor het paneel in #RGB-formaat.

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
nl: Geeft aan welk bestand dient voor de achtergrondafbeelding. Als de afbeelding een alpha-kanaal bevat, dan wordt dit gemengd met de achtergrondafbeelding van het werkblad.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
nl: Geeft het aantal milliseconden vertraging aan voordat het paneel automatisch weer wordt afgebeeld nadat de muispijl het paneelgebied ingaat. Deze voorkeur is slechts relevant als de sleutel auto_hide waar is.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
nl: Geeft het aantal milliseconden vertraging aan voordat het paneel automatisch wordt verborgen nadat de muispijl het paneelgebied verlaat. Deze voorkeur is slechts relevant als de sleutel auto_hide waar is.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
nl: Geeft het aantal zichtbare beeldpunten aan wanneer het paneel automatisch in een hoek verborgen is. Deze voorkeur is slechts relevant als de sleutel auto_hide waar is.

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
nl: Geeft de (on)doorzichtigheid van de achtergrondkleur aan. Als de kleur niet volledig ondoorzichtig is (een waarde kleiner dan 65535), dan wordt de kleur gemengd met de achtergrondafbeelding van het werkblad.

en: Specify a gconf location in which the applet preferences should be stored
nl: Specificeer een gconf-locatie waarin de appletvoorkeuren opgeslagen moeten worden

en: Specify a profile name to load
nl: Specificeer een profiel naam om te laden

en: Specify an applet IID to load
nl: Specificeer een te laden applet-IID

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
nl: Specificeer de initiële oriëntatie van het applet (boven, onder, links of rechts)

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
nl: Specificeer de initiële grootte van het applet (xx-small, medium, large etc.)

en: St_retch
nl: Uit_rekken

en: Stretch image to panel
nl: Afbeelding uitrekken tot op het paneel passend

en: SuSE Menu
nl: SuSE-menu

en: Switch between open windows
nl: Wisselen tussen open vensters

en: Switch between workspaces
nl: Wisselen tussen werkbladen

en: Take Screenshot...
nl: Schermafdruk maken...

en: Take a screenshot of your desktop
nl: Schermafdruk van uw bureaublad maken

en: Take screenshot
nl: Schermafdruk maken

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
nl: Schermafdruk na aangegeven vertraging [in seconden] maken

en: Take window screenshot
nl: Schermafdruk van venster maken

en: Tasks
nl: Taken

en: Test Bonobo Applet Factory
nl: Test Bonobo Applet Fabriek

en: The "%s" applet appears to have died unexpectedly.
    
    Do you want to reload this applet?
nl: Het applet "%s" lijkt onverwachts te zijn afgesloten.
    
    Wilt u dit applet herladen?

en: The Applet's containing Panel is locked down
nl: Het paneel waarin het applet is bevat, is vastgezet

en: The Applet's containing Panel's background color or pixmap
nl: Achtergrondkleur of -afbeelding van het applet-bevattende paneel

en: The Applet's containing Panel's orientation
nl: Paneel-oriëntatie van het applet

en: The Applet's containing Panel's size in pixels
nl: Paneelgrootte in pixels van het applet

en: The Applet's flags
nl: Appletvlaggen

en: The Bonobo implementation ID of the applet - e.g. "OAFIID:GNOME_ClockApplet". This key is only relevant if the object_type key is "bonobo-applet".
nl: Het Bonobo-implementatie-ID van het applet - bijv. "OAFIID:GNOME_ClockApplet". Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel object_type gelijk is aan "bonobo-applet".

en: The Clock displays the current time and date
nl: De klok toont de huidige tijd en datum

en: The GNOME Panel
nl: Het GNOME-paneel

en: The Window List shows a list of all windows and lets you browse them.
nl: De vensterlijst toont een lijst van alle vensters waar u doorheen kunt bladeren.

en: The Window Selector shows a list of all windows and lets you browse them.
nl: Het vensterselectiescherm toont een lijst van alle vensters waar u doorheen kunt bladeren.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
nl: De Werkbladwisselaar laat een verkleinde versie van uw werkruimte zien zodat u de vensters hierin kunt beheren.

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
nl: Het actietype dat deze knop representeert. Mogelijke waarden zijn "lock", "logout", "run", "search" en "screenshot". Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel object_type gelijk is aan "action-applet".

en: The default application for this type of file cannot handle remote files
nl: De standaardtoepassing voor dit bestandstype kan geen bestanden op afstand aan

en: The fish's animation pixmap
nl: Het animatiepictogram van de vis

en: The fish's name
nl: De naam van de vis

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
nl: De hoogte (breedte voor een verticaal paneel) van het paneel. Het paneel zal dynamisch een minimumgrootte bepalen, gebaseerd op de lettertypegrootte en andere factoren. De maximumgrootte is vastgesteld op een kwart van de hoogte (of breedte) van het scherm.

en: The icon of the command to be run.
nl: Het pictogram van de uit te voeren opdracht.

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
nl: De identificatie van het paneel dat verbonden is aan deze opberglade. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel object_type "drawer-object" is.

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
nl: De identificatie van het topniveau-paneel dat dit object bevat.

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
nl: De locatie van het .desktop-bestand dat deze starter beschrijft. Deze sleutel is slechts relevant als het object_type "launcher-object" is.

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
nl: De locatie van het afbeeldingsbestand dat als pictogram dient voor de knop van het object. Deze sleutel is slechts relevant als het object_type gelijk is aan "drawer-object" of "menu-object" en de sleutel use_custom_icon waar is.

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van het paneel op de x-as. Deze sleutel is alleen relevant in niet-uitgeschoven modus. In uitgeschoven modus wordt deze sleutel genegeerd en wordt het paneel geplaatst op de schermrand aangegeven door de oriëntatie-sleutel.

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
nl: De locatie van het paneel op de y-as. Deze sleutel is alleen relevant in niet-uitgeschoven modus. In uitgeschoven modus wordt deze waarde genegeerd en wordt het paneel geplaatst op de schermrand aangegeven door de oriëntatie-sleutel.

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
nl: De oriëntatie van het paneel. Mogelijke waarden zijn "top", "bottom", "left", "right". In uitgeschoven modus bepaalt deze sleutel aan welke schermrand het paneel zich bevindt. In ingeschoven modus is het verschil tussen "top" en "bottom" minder belangrijk - beiden geven aan dat dit een horizontaal paneel is - maar geeft nog altijd een bruikbare hint wat betreft het gedrag van sommige paneelobjecten. Bijvoorbeeld, op een "top"-paneel zal een menuknop zijn menu onder het paneel weergeven, terwijl op een "bottom"-paneel het menu erboven verschijnt.

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
nl: Het paneel heeft een probleem geconstateerd bij het laden van "%s".

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
nl: Het pad waarvanuit de menu-inhoud wordt samengesteld. Deze sleutel is slechts relevant als use_menu_path waar is en het de sleutel object_type "menu-object" is.

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
nl: De positie van dit paneel-object. De positie wordt bepaald door het aantal beeldpunten vanaf de linker paneelrand (bovenrand als verticaal).

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
nl: De snelheid om paneel-animaties mee af te spelen. De mogelijke mogelijke waarden zijn "slow", "medium" en "fast". Deze sleutel is slechts relevant als de enable_animations sleutel waar is.

en: The system administrator has disallowed
    modification of the panel configuration
nl: De systeembeheerder verbiedt wijzigingen
    aan de configuratie van het paneel

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
nl: De weer te geven tekst in een zwevende tip voor deze opberglade of dit menu.Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel object_type "drawer-object" of "menu-object" is.

en: The type of this panel object. Possible values are "drawer-object", "menu-object", "launcher-object", "bonobo-applet", "action-applet" and "menu-bar".
nl: Het type van dit paneel-object. Mogelijke waarden zijn "drawer-object", "menu-object", "launcher-object", "bonobo-applet", "action-applet" en "menu-bar".

en: The use of this key was deprecated in GNOME 2.6 in favour of the 'format' key. The schema is retained for compatibility with older versions.
nl: Het gebruik van deze sleutel is afgeraden sinds GNOME 2.6 en maakt plaats voor de 'format'-sleutel. Het schema blijft behouden voor compatibiliteit met oudere versies.

en: The user's directory in which screenshots should be saved so as to appear on the web.
nl: De gebruikersmap waar schermafdrukken dienen te worden opgeslagen zodat ze op het web verschijnen.

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
nl: Het water moet ververst worden!
    (kijk naar de datum)

en: There was a problem registering the panel with the bonobo-activation server.
    The error code is: %d
    The panel will now exit.
nl: Er heeft zich een probleem voorgedaan tijdens het registreren van dit paneel bij de bonobo-activatie server.
    De fout code is: %d
    Het paneel zal nu afgesloten worden.

en: There was an error displaying help: 
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst:
    %s

en: There was an error displaying help: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij de hulpweergave: %s

en: This button lets you hide all windows and show the desktop
nl: Deze knop stelt je in staat alle vensters te verbergen en het bureaublad te zien

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
nl: Dit is een voor mensen leesbare naam welke u kunt gebruiken om een paneel te identificeren. Het voornaamste doel hiervan is om te dienen als de venstertitel van het paneel, wat handig is bij het navigeren tussen panelen.

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
nl: Deze sleutel geeft aan in hoeveel rijen (voor horizontale lay-out) of kolommen (voor verticale lay-out) de werkbladwisselaar de werkbladen weergeeft. Deze sleutel is slechts relevant als de sleutel display_all_workspaces waar is.

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
nl: Deze sleutel geeft de opdracht aan die getracht wordt uit te voeren wanneer de vis wordt aangeklikt.

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
nl: Deze sleutel geeft de bestandsnaam aan van de afbeelding die gebruikt wordt voor de animatie in het vis-applet, relatief aan de map waarin de afbeelding zich bevindt.

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format.
nl: Deze sleutel geeft aan welke formattering het klok-applet gebruik wanneer de formatteersleutel is ingsteld op "custom". U kunt de conversie-opstellers gebruiken die de functie strftime() begrijpt om een bepaalde formattering te verkrijgen.

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display internet time. The internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
nl: Deze sleutel geeft aan welk uurformaat het klok-applet gebruikt. Mogelijke waarden zijn "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" en "custom". Als ingesteld op "internet", dan geeft de klok internettijd weer. Het internet-tijdssysteem verdeelt de dag in 1000 ".beats". Er zijn geen tijdzones in  dit systeem, dus de tijd is overal ter wereld hetzelfde. Als ingesteld op "unix", dan geeft de klok het aantal seconden weer sinds Epoch, oftewel 01-01-1970. Als ingesteld op "custom", dan geeft de klok de tijd weer aan de hand van het formaat dat is aangegeven in de sleutel custom_format.

en: This key specifies the maximum width that the window list requests. The maximum width setting is useful to limit the size of the window list in large panels, where the window list could fill the entire space available.
nl: Deze sleutel is de maximumbreedte die de vensterlijst aanvraagt. De maximum breedte-instelling is handig om de afmetingen van de vensterlijst in grote panelen beperkt te houden. De vensterlijst zou anders de volledige ruimte in beslag kunnen nemen.

en: This key specifies the minimum width that the window list requests.
nl: Deze sleutel is de minimale breedte die de vensterlijst aanvraagt.

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
nl: Deze sleutel geeft het aantal beeldjes aan voor weergave van de visanimatie.

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
nl: Deze sleutel geeft het aantal seconden aan voor weergave van elk beeldje.

en: This key specifies the program to run in order to configure the time.
nl: Deze sleutel geeft het uit te voeren programma aan om de tijd in te stellen.

en: This launch icon does not specify a url to show.
nl: Dit start-pictogram geeft geen te tonen URL.

en: This program is responsible for launching other applications and embedding small applets within itself.
nl: Dit programma is verantwoordelijk voor het starten van andere toepassingen en het in zichzelf inbedden van applets.

en: Time configuration tool
nl: Tijd-instelprogramma

en: Tool to switch between windows
nl: Hulpmiddel om te wisselen tussen vensters

en: Tooltip displayed for drawer or menu
nl: Weer te geven zwevende tip voor opberglade of menu

en: Top
nl: Boven

en: Top Centered Panel
nl: Gecentreerd bovenpaneel

en: Top Edge Panel
nl: Bovenrandpaneel

en: Top Expanded Edge Panel
nl: Uitgeschoven bovenrandpaneel

en: Top Floating Panel
nl: Bovenaan zwevend paneel

en: Toplevel panel containing object
nl: Het topniveau-paneel dat het object bevat

en: UNIX time
nl: UNIX-tijd

en: Un_lock
nl: _Losmaken

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
nl: Kan png info niet aanmaken
    U heeft waarschijnlijk een verkeerde of kapotte versie van libpng op uw systeem

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
nl: Kan bestand niet aanmaken:
    "%s"
    Controleer uw permissies van de oudermap

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
nl: Niet in staat '%s' uit te voeren
    
    Details: %s

en: Unable to get the name of the command to execute
nl: Niet in staat om de naam op te halen van de uit te voeren opdracht

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
nl: Kan png structuur niet starten.
    U heeft waarschijnlijk een verkeerde of kapotte versie van libpng op uw systeem

en: Unable to load panel stock icon '%s'
nl: Niet in staat paneel-standaardpictogram '%s' te laden

en: Unable to locate the command to execute
nl: Niet in staat de uit te voeren opdracht te vinden

en: Unable to obtain AppletShell interface from control
nl: Het is mislukt een 'AppletShell'-interface te verkrijgen van 'control'

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
nl: Niet in staat om bureaublad-bestand %s voor paneelstarter %s%s te openen

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
nl: Kan png info niet instellen.
    U heeft waarschijnlijk een verkeerde of kapotte versie van libpng op uw systeem

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
nl: Kan geen schermafdruk maken van het huidige bureaublad.

en: Unknown Window
nl: Onbekend venster

en: Unknown background type received
nl: Onbekend achtergrondtype ontvangen

en: Use UNIX time
nl: UNIX-tijd gebruiken

en: Use UTC
nl: UTC gebruiken

en: Use _UTC
nl: _UTC gebruiken

en: Use custom icon for object's button
nl: Aangepast pictogram gebruiken voor de knop van het object

en: Use custom path for menu contents
nl: Aangepast pad gebruiken voor de menu-inhoud

en: Use internet time
nl: Internet-tijd gebruiken

en: Utility
nl: Hulpmiddel

en: Visible pixels when hidden
nl: Aantal zichtbare beeldpunten wanneer verborgen

en: Wanda Factory
nl: Wanda-fabriek

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
nl: Waarschuwing: Deze opdracht lijkt daadwerkelijk iets nuttigs te doen.
    Omdat dit een nutteloos applet is, wilt u zich misschien wel bedenken.
    We raden u ten zeerste af om %s te gebruiken voor iets dat het applet
    nuttig of "praktisch" zou maken.

en: Web directory
nl: Webmap.

en: When a panel is deleted, the panel and its
     settings are lost. Delete this panel?
nl: Wanneer een paneel verwijderd wordt, gaan alle
    instellingen hiervan verloren. Paneel toch verwijderen?

en: When to group windows
nl: Wanneer vensters te groeperen

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "gtk" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
nl: Welk type achtergrond voor dit paneel gebruikt wordt. Mogelijke waarden zijn "gtk" - de standaard GTK+ elementachtergrond wordt gebruikt, "color" - de color-sleutel wordt als achtergrondkleur gebruikt, of "image" - de afbeelding aangegeven door de image-sleutel wordt als achtergrond gebruikt.

en: Will run command: '%s'
nl: Opdracht '%s' zal worden uitgevoerd

en: Window List
nl: Vensterlijst

en: Window List Preferences
nl: Vensterlijst-voorkeuren

en: Window Navigation Applet Factory
nl: Vensternavigatie-appletfabriek

en: Window Selector
nl: Vensterselectiescherm

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
nl: Met een multi-scherminstelling kunt u panelen op elk scherm apart hebben. Deze sleutel identificeert het huidige scherm waarop het paneel getoond wordt.

en: Workspace Names
nl: Werkbladnamen

en: Workspace Switcher
nl: Werkbladwisselaar

en: Workspace Switcher Preferences
nl: Werkbladwisselaar-voorkeuren

en: Workspace na_mes:
nl: Werkbladna_men:

en: X Large
nl: Heel groot

en: X Small
nl: Heel Klein

en: X co-ordinate of panel
nl: X-coördinaat van het paneel

en: X screen where the panel is displayed
nl: Het X-scherm waarop het paneel zich bevindt.

en: XX Large
nl: Gigantisch

en: XX Small
nl: Miniem

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
nl: De Xinerama-monitor waarop het paneel zich bevindt.

en: Y co-ordinate of panel
nl: Y-coördinaat van het paneel

en: You can not create a new launcher at this location since the location is not writable.
nl: U kunt op deze plaats geen nieuwe starter aanmaken omdat deze plaats niet beschrijfbaar is.

en: You cannot remove your last panel.
nl: Het laatste paneel kan niet verwijderd worden.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
nl: U heeft "fortune" niet geïnstalleerd op uw systeem of u heeft de configuratie niet goed staan. 
    
    Wij verwijzen u naar het eigenschappenvenster van de vis

en: You have to specify a name.
nl: U dient een naam op te geven.

en: You have to specify a valid URL or command.
nl: U dient een geldige URL of opdracht op te geven.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
nl: Uw windowmanager ondersteunt de 'werkblad tonen'-knop niet, of u gebruikt geen windowmanager.

en: _About Panels
nl: _Paneel-info

en: _About...
nl: _Info...

en: _Activate Screensaver
nl: _Schermbeveiliging inschakelen

en: _Add to Panel
nl: _Toevoegen aan paneel

en: _Always group windows
nl: Vensters _altijd groeperen

en: _Autohide
nl: _Automatisch verbergen

en: _Delete This Panel
nl: Dit paneel _verwijderen

en: _Delete This Panel...
nl: Dit paneel _verwijderen...

en: _File:
nl: _Bestand:

en: _Force quit
nl: Afsluiten _forceren

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Icon:
nl: P_ictogram:

en: _Kill Screensaver Daemon
nl: Schermbeveiliging-_daemon stoppen

en: _Lock
nl: Vast_zetten

en: _Lock Screen
nl: _Beeldscherm vergrendelen

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: _Name of fish:
nl: _Naam van de vis:

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Never group windows
nl: Vensters _nooit groeperen

en: _New Panel
nl: _Nieuw paneel

en: _None (use system theme)
nl: Gee_n (systeemthema)

en: _Orientation:
nl: _Oriëntatie:

en: _Pause per frame:
nl: _Pauze per beeldje:

en: _Preferences...
nl: _Voorkeuren...

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Remove From Panel
nl: Ve_rwijderen van paneel

en: _Rotate on vertical panels
nl: _Kantelen in verticale panelen

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: _Scale
nl: _Schalen

en: _Size:
nl: _Grootte:

en: _Tile
nl: _Opvullen

en: _Total frames in animation:
nl: _Totaal aantal beeldjes in animatie:

en: columns
nl: kolommen

en: file not found
nl: bestand niet gevonden

en: frames
nl: beeldjes

en: none
nl: geen

en: pixels
nl: beeldpunten

en: query returned exception %s
nl: query resulteerde in uitzondering %s

en: rows
nl: rijen

en: seconds
nl: seconden
