gnome-utils - en to nl translation catalogue (347 entries)

en: 
    ... Too many errors to display ...
nl: 
    ... Teveel fouten om weer te geven ...

en: %d File Found | %d Files Found
nl[0]: %d bestand gevonden
nl[1]: %d bestanden gevonden

en: %d file found | %d files found
nl[0]: %d bestand gevonden
nl[1]: %d bestanden gevonden

en: %s could not be opened.
nl: %s kan niet worden geopend.

en: %s is not a regular file.
nl: %s is geen normaal bestand.

en: %s is not user readable. Either run the program as root or ask the sysadmin to change the permissions on the file.
nl: %s is niet te lezen door de gebruiker. Start het programma als root of vraag de systeembeheerder om de rechten te veranderen.

en: %s not a log file.
nl: %s is geen logboek-bestand.

en: (stopped)
nl: (gestopt)

en: /dev/floppy/0 or /dev/fd0
nl: /dev/floppy/0 of /dev/fd0

en: 0 for the quick format, 1 for a standard one (adds a low-level format) and finally 2 for a thorough format (adds a bad blocks scan).
nl: 0 voor de snelle formattering, 1 voor een standaardformattering (op laag niveau) en tenslotte 2 voor een volledige formattering (controleert op onbetrouwbare blokken).

en: <No log loaded>
nl: <Geen logboek geladen>

en: <empty>
nl: <leeg>

en: <small><i><b>Note</b>: The mbadblocks utility isn't installed on this system.  It must be installed in order to perform a thorough DOS (fat) formatting.</i></small>
nl: <small><i><b>Let op</b>: Het hulpprogramma 'mbadblocks' is niet op dit systeem geïnstalleerd. Het is benodigd om een volledige DOS (fat)-formattering uit te voeren.</i></small>

en: <span weight="bold">Filesystem Settings</span>
nl: <span weight="bold">Bestandssysteem-instellingen</span>

en: <span weight="bold">Formatting Mode</span>
nl: <span weight="bold">Formatteermodus</span>

en: <span weight="bold">Physical Settings</span>
nl: <span weight="bold">Fysieke instellingen</span>

en: A client for the MIT dictionary server.
nl: Een cliënt voor MIT-woordenboekserver.

en: A serious error occured. Please check that your server and port are correct. For reference the default server is dict.org and the port 2628
nl: Er is een serieuze fout opgetreden. Controleer alstublieft of uw server en poortnummr correct zijn. Als referentie; de standaardserver is dict.org en het poortnummer 2628

en: A system log viewer for GNOME.
nl: Een GNOME-viewer voor systeemlogboeken

en: ADVANCED USERS ONLY - Default backend for FAT formatting
nl: ALLEEN VOOR GEVORDERDE GEBRUIKERS - Standaard back-end voor FAT-formattering

en: A_vailable options:
nl: _Beschikbare opties:

en: Abnormal child process termination.
nl: Dochterproces op abnormale wijze afgebroken.

en: Abnormal mbadblocks child process termination.
nl: Dochterproces van mbadblocks op abnormale wijze afgebroken.

en: Ac_tions...
nl: Ac_ties...

en: Accessories
nl: Accessoires

en: Action Database
nl: Actie-database

en: Action that will be executed if all previous regexps. are matched. This is executed by a system command: system (action).
nl: Actie die wordt uitgevoerd als aan alle voorgaande reguliere expressies is voldaan. Dit wordt uitgevoerd door een systeemopdracht: systeem (actie).

en: Actions
nl: Acties

en: Add an action
nl: Een actie toevoegen

en: Add logs to monitor
nl:  Logboeken toevoegen voor observatie:

en: Alert Buttons
nl: Attentieknoppen

en: Alert Type
nl: Attentietype

en: Are you sure you want to open %d document? | Are you sure you want to open %d documents?
nl[0]: Weet u zeker dat u %d document wilt openen?
nl[1]: Weet u zeker dat u %d documenten wilt openen?

en: Are you sure you want to open %d folder? | Are you sure you want to open %d folders?
nl[0]: Weet u zeker dat u %d map wilt openen?
nl[1]: Weet u zeker dat u %d mappen wilt openen?

en: August
nl: Augustus

en: Automatically start a search
nl: Zoekoperatie automatisch starten

en: Bad data in cyl %d.  Continuing...
nl: Slechte gegegevens in cyl %d. Vervolgen...

en: Browse
nl: Bladeren

en: Calendar
nl: Kalender

en: Can't write to actions database!
nl: Kan niet schrijven naar de actie-database!

en: Cannot connect to server
nl: Kan niet verbinden met de server

en: Cannot initialize bonobo.
nl: Can bonobo niet initialiseren.

en: Cannot open action data base <%s>! Open failed.
nl: Kan actie-database <%s> niet openen! Openen mislukt.

en: Cannot open description data base <%s>! Open failed.
nl: Kan omschrijvingen-database <%s> niet openen! Openen mislukt.

en: Cannot open regexp data base <%s>! Open failed.
nl: Kan reg. expressie-database <%s> niet openen! Openen mislukt.

en: Cesar Miquel (miquel@df.uba.ar)
nl: César Miquel (miquel@df.uba.ar)

en: Check Spelling
nl: Spelling controleren

en: Check _Spelling
nl: Spelling controleren

en: Check word spelling
nl: Spelling van een woord controleren

en: Checking for bad blocks...
nl: Bezig met het controleren op foutieve blokken...

en: Checking for bad blocks... (this might take a while)
nl: Bezig met controleren op slechte blokken... (dit kan enige tijd duren)

en: Checking for bad blocks... Done
nl: Controleren op foute blokken...Klaar

en: Click to Remove the '%s' Rule
nl: Klik om de '%s'-regel te verwijderen.

en: Click to Start the search
nl: Klik om te beginnen met zoeken

en: Click to Stop the search
nl: Klik om het zoeken te stoppen

en: Click to do the spell check
nl: Klikken om de spelling te controleren

en: Clos_e All
nl: All_e sluiten

en: Close all Log files
nl: Alle logbestanden sluiten

en: Collapse all the rows
nl: Alle rijen inklappen

en: Contains the _text
nl: Bevat de _tekst

en: Could not delete "%s".
nl: Kon "%s" niet verwijderen.

en: Could not determine current floppy geometry.
nl: Kon de huidige diskette-indeling niet bepalen.

en: Could not display help for the floppy formatter.
    %s
nl: Kon geen hulp voor het disketteformatteren tonen.
    %s

en: Could not move "%s" to the trash.
nl: Kon "%s" niet naar de prullenbak verplaatsen

en: Could not move "%s" to trash.
nl: Kon "%s" niet naar de prullenbak verplaatsen.

en: Could not open document "%s".
nl: Kon document "%s" niet openen.

en: Could not open folder "%s".
nl: Kon map "%s" niet openen.

en: Could not open help document.
nl: Kon het hulp-document niet openen.

en: Could not save "%s" document to "%s".
nl: Kon document "%s" niet opslaan als "%s".

en: Could not save document.
nl: Kon document niet opslaan.

en: Currently _monitored logs:
nl: Huidige logboeken onder _observatie:

en: DEVICE
nl: APPARAAT

en: D_efault strategy:
nl: Standaard strat_egie:

en: Database Name
nl: Database-naam

en: Date
nl: Datum

en: Date Modified
nl: Wijzigingsdatum

en: Date modified more than (da_ys)
nl: M_eer dan (dagen) geleden gewijzigd

en: Date:
nl: Datum:

en: De_fault Server
nl: S_tandaardserver

en: Def_ault Port
nl: St_andaard poort

en: Default Strategy
nl: Standaard strategie

en: Default filesystem type
nl: Standaard bestandssysteemtype

en: Default formatting mode
nl: Standaard formatteermodus

en: Deleting "%s" failed: %s.
nl: Verwijderen van "%s" mislukt: %s.

en: Description of this entry.
nl: Omschrijving van deze invoer.

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Dictionary
nl: Woordenboek

en: Dictionary Lookup
nl: Zoekopdracht woordenboek

en: Dictionary Preferences
nl: Woordenboek-voorkeuren

en: Dictionary server
nl: Woordenboekserver

en: Do you want to delete "%s" permanently?
nl: Wilt u "%s" permanent verwijderen?

en: Double Density 3.5" (720KB)
nl: Dubbele dichtheid 3.5" (720 KB)

en: Double Density 5.25" (360KB)
nl: Dubbele dichtheid 5.25" (360 KB)

en: Edit Action
nl: Actie bewerken

en: Edit an action
nl: Een actie bewerken

en: Enter a Word or select one from the list below
nl: Voer een woord in of selecteer het van de onderstaande lijst

en: Enter a value for search rule
nl: Voer een waarde in voor de zoek-regel

en: Enter a word to know the spelling
nl: Het te spellen woord invoeren

en: Enter the Port Number
nl: Poortnummer invoeren

en: Enter the Server Name
nl: Servernaam invoeren

en: Enter the file name you want to search
nl: Voer de bestandsnaam in die u wilt zoeken

en: Enter the folder name where you want to start the search
nl: De mapnaam vanwaar u wilt beginnen met zoeken invoeren

en: Entry Detail
nl: Invoerdetail

en: Entry changed called for a non entry option!
nl: Veranderde invoer riep een niet-invoeroptie aan!

en: Error closing device %s
nl: Fout bij sluiten van apparaat %s

en: Error during completion of formatting
nl: Fout bij de afronding van het formatteren

en: Error formatting track #%d
nl: Fout bij het formatteren van spoor #%d

en: Error invoking query: %s
nl: Fout bij zoekopdracht: %s

en: Error parsing actions data base
nl: Fout bij doorzoeken van de database

en: Error parsing the search command.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van de zoekopdracht.

en: Error running the search command.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de zoekopdracht.

en: Error while checking the bad blocks.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het controleren op onbetrouwbare blokken.

en: Error while creating a unique filename for the bad blocks list file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het creëren van een unieke bestandsnaam voor de lijst van onbetrouwbare blokken.

en: Error while executing specified action
nl: Fout opgetreden bij uitvoeren van de aangegeven actie

en: Error while filling the bad blocks list file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het vullen van de lijst van onbetrouwbare blokken.

en: Error while searching for files.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het zoeken naar bestanden.

en: Error while spawning the (%s) command: %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de (%s) opdracht: %s

en: Error while spawning the mbadblocks command: %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de opdracht mbadblocks: %s

en: Error: [%s]
nl: Fout: [%s]

en: Expands or collapses a list of search options.
nl: Toont of verbergt een lijst met zoekmogelijkheden.

en: Failed to open device %s for badblock checking
nl: Openen van apparaat %s voor het controleren op foutieve blokken is mislukt

en: February
nl: Februari

en: File already opened
nl: Bestand reeds geopend

en: File is empty
nl: Bestand is leeg

en: File system _type:
nl: Bestandssysteem_type:

en: Find
nl: Zoeken

en: Floppy Formatter
nl: Diskettes formatteren

en: Floppy _density:
nl: Diskette-d_ichtheid:

en: Floppy de_vice:
nl: _Diskette-apparaat:

en: Floppy formatted successfully.
nl: Diskette succesvol geformatteerd.

en: Floppy formatting cancelled.
nl: Formatteren van diskette afgebroken.

en: Folder
nl: Map

en: Follow symbolic links
nl: Volg symbolische verwijzingen

en: Format Floppy Disks
nl: Diskettes formatteren

en: Format Progress
nl: Voortgang formatteren

en: Formatting the disk...
nl: Bezig met het formatteren van de diskette...

en: Formatting the disk... Done
nl: Bezig met het formatteren van de diskette... Klaar

en: GConf error:
      %s
nl: GConf fout:
      %s

en: Generic error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s
nl: Algemene fout bij benaderen van diskette %s.
    
    Foutcode %s

en: Generic error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s:%d
nl: Algemene fout bij het benaderen van diskette %s.
    
    Foutcode %s:%d

en: High Density 3.5" (1.44MB)
nl: Hoge dichtheid 3.5" (1.44 MB)

en: High Density 5.25" (1.2MB)
nl: Hoge dichtheid 5.25" (1.2 MB)

en: Host Name
nl: Hostnaam

en: I don't know what this is, but it's very wrong.
nl: Ik weet niet wat dit is, maar het is goed fout.

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
nl: Als u een bestaand bestand vervangt, zal de inhoud overschreven worden.

en: Image/label border
nl: Afbeelding/label rand

en: Include other filesystems
nl: Andere bestandssystemen meenemen

en: Insufficient permissions to open floppy device %s.
nl: Onvoldoende rechten om diskette %s te openen.

en: Internal Error: Unable to seek to the correct location.
nl: Interne Fout: Kan de juiste locatie niet vinden.

en: Internal Error: Weird value (%ld) in do_test
nl: Interene Fout: Vreemde waarde (%ld) in do_test

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
nl: Ongeldige optie meegegeven aan 'sortby'-opdrachtregelargument

en: January
nl: Januari

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Last Date:
nl: Laatste datum:

en: Last Modified:
nl: Laatst gewijzigd:

en: Linux Native (ext2)
nl: Linux Formaat (ext2)

en: Log Information
nl: Logboek-informatie

en: Log Line Details
nl: Details logboekregel

en: Log file to open up on startup
nl: Bij opstarten te openen logbestand

en: Look Up for a Word
nl: Zoek een woord op

en: Look in Folder Entry
nl: Beginnen in map

en: Looking up word...
nl: Bezig met opzoeken woord...

en: Lookup done
nl: Zoekopdracht voltooid

en: Lookup word in dictionary
nl: Woord opzoeken in het woordenboek

en: Lookup words in an online dictionary
nl: Woorden opzoeken in een online woordenboek

en: Making filesystem on disk...
nl: Bezig met aanmaken van bestandssysteem op diskette...

en: Making filesystem on disk... Done
nl: Bezig met aanmaken van bestandssysteem op diskette... Klaar

en: March
nl: Maart

en: May
nl: Mei

en: Message
nl: Bericht

en: Message:
nl: Bericht:

en: Mo_ve to Trash
nl: Naar pr_ullenbak verplaatsen

en: Modified:
nl: Gewijzigd:

en: Monitor Logs
nl: Logboeken bewaken

en: Monitor Options
nl: Bewakingsopties

en: Monitoring Logs...
nl: Logboeken worden geobserveerd...

en: Moving "%s" failed: %s.
nl: Verplaatsen van "%s" mislukt: %s.

en: Na_me does not contain
nl: N_aam bevat niet

en: Name
nl: Naam

en: Name Contains Entry
nl: Naam bevat

en: Name matches regular e_xpression
nl: Bestand komt overeen met reguliere e_xpressie

en: Neither the mke2fs nor the mkdosfs/mformat applications are installed. You can't format a floppy without one of them.
nl: Noch de mke2fs, noch de mkdosfs/mformat-toepassingen zijn geïnstalleerd. Zonder deze programma's kunt u geen diskette formatteren.

en: No Files Found
nl: Geen bestanden gevonden

en: No files found
nl: Geen bestanden gevonden

en: No log files to open
nl: Geen logboek-bestanden te openen

en: No matches found
nl: Geen overeenkomsten gevonden

en: Not enough memory!
nl: Niet genoeg geheugen!

en: Number of Lines:
nl: Aantal regels:

en: O_pen Folder
nl: Map _openen

en: October
nl: Oktober

en: Open new logfile
nl: Nieuw logboekbestand openen

en: Owned by _group
nl: Eigendom van _groep

en: Owned by _user
nl: Eigendom van gebr_uiker

en: Owner is unrecognized
nl: Eigenaar is niet bekend

en: Port
nl: Poort

en: Port Entry
nl: Poort-invoer

en: Port used to connect to server
nl: Poort voor het verbinden met woordenboekserver

en: Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
nl: Fout bij het lezen van cylinder %d, verwachtte %d, las %d

en: Process
nl: Proces

en: Process:
nl: Proces:

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Read Error:
    Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
nl: Leesfout:
    Fout bij het lezen van cylinder %d, verwachtte %d, las %d

en: ReadLogStats: out of memory
nl: ReadLogStats: Geen geheugen meer!

en: Regular expression that will match process part of message.
nl: Reguliere expressie dat overeenkomt met het proces-deel van het bericht.

en: Regular expression that will match the log name.
nl: Reguliere expressie dat overeenkomt met de lognaam.

en: Regular expression that will match the message.
nl: Reguliere expressie dat met het bericht overeenkomt.

en: Remove an action
nl: Een actie verwijderen

en: Remove logs from monitor
nl: Logboeken niet langer observeren

en: Reset port to default
nl: Poort resetten naar standaardwaarde

en: Reset server to default
nl: Server resetten naar standaardwaarde

en: S_earch results:
nl: Z_oekresultaten:

en: S_ize at least (kilobytes)
nl: Grootte _tenminste (kilobyte)

en: S_witch Log
nl: Van logboek _veranderen

en: Save Search Results As...
nl: Zoekresultaten opslaan als...

en: Search Rule Value Entry
nl: Zoekregel waarde-invoer

en: Search Rules Menu
nl: Zoekregels-menu

en: Search Strategy
nl: Zoekstrategie

en: Search _results:
nl: Z_oekresultaten:

en: Search all databases
nl: Alle databases doorzoeken

en: Search for Files
nl: Naar bestanden zoeken

en: Search s_trategy:
nl: Zoeks_trategie:

en: Search your disk for files
nl: Uw harde schijf doorzoeken naar bestanden

en: Searching...
nl: Bezig met zoeken...

en: Select a search rule from the menu
nl: Selecteer een zoek-regel uit het menu

en: Select the '%s' constraint
nl: Selecteer de '%s'-voorwaarde

en: Server Entry
nl: Server Invoer

en: Set sort order to descending, the default is ascending
nl: Sorteervolgorde instellen op aflopend, oplopend is standaard

en: Set the text of 'Look in folder'
nl: De tekst voor 'Beginnen in map' invoeren

en: Set the text of 'Name contains'
nl: De tekst voor 'Naam bevat' invoeren

en: Show Calendar Log
nl: Kalenderlogboek tonen

en: Show Entry Detail
nl: Invoerdetail tonen

en: Show Log Properties
nl: Logboekeigenschappen tonen

en: Show hidden and backup files
nl: Verborgen bestanden backupbestanden tonen

en: Show more _options
nl: Meer _opties tonen

en: Show more options
nl: Meer opties tonen

en: Si_ze at most (kilobytes)
nl: Grootte _hoogstens (kilobyte)

en: Size
nl: Grootte

en: Size:
nl: Grootte:

en: Smart _lookup
nl: Slim _zoeken

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
nl: Bestanden sorteren op één van de volgende: naam, map, grootte, type of datum

en: Specifies the log file to open up at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
nl: Geeft aan welk logbestand bij het opstarten geopend moet worden. Standaard is dit /var/adm/messages of /var/log/messages, afhankelijk van uw besturingssysteem.

en: Specify whether to use smart lookup. This key is dependant on whether the dictionary server supports this option. The default is TRUE
nl: Slim zoeken gebruiken. Deze sleutel is afhankelijk van het feit om het woordenboek deze optie ondersteunt. De standaardinstelling is WAAR

en: Spell check done
nl: Spellingscontrole klaar

en: Spell-checking...
nl: Spellingscontrole...

en: Start Date:
nl: Startdatum:

en: String not found
nl: Tekst niet gevonden

en: Switch between already opened logs
nl: Schakelen tussen reeds geopende logboeken

en: System Log
nl: Systeemlogboek

en: System Log Viewer
nl: Systeemlogboeken

en: TOUCHED!!
nl: AANGERAAKT!!

en: TRUE to set mkdosfs as the preferred FAT formatting backend or FALSE to set mtools as the preferred FAT formatting backend.
nl: TRUE om 'mkdosfs' in te stellen als geprefereerd FAT-formatteringsback-end of FALSE om 'mtools' hiervoor in te stellen.

en: Tag that identifies the log file.
nl: Tag dat het log-bestand identificeert.

en: The bad blocks checking utility (mbadblocks) reported the following errors:
    %s.
nl: Het hulpprogramma voor het controleren op onbetrouwbare blokken (mbadblocks) meldde de volgende fouten:
    %s.

en: The buttons shown in the alert dialog
nl: De knoppen in het attentiedialoogvenster

en: The database to use in the dictionary server.
nl: De database die wordt gebruikt in de woordenboekserver.

en: The device %s is disconnected.
    Please attach device to continue.
nl: Apparaat %s is niet aangesloten.
    Sluit het apparaat aan om door te gaan.

en: The device to format
nl: Het apparaat om te formatteren

en: The dictionary server to connect to. The default server is dict.org. See http://www.dict.org for details on other servers
nl: De woordenboekserver waarmee moet worden verbonden. De standaardserver is dict.org. Zie http://www.dict.org voor informatie over andere servers

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
nl: Het document "%s" bestaat reeds.  Wilt u het vervangen?

en: The document does not exist.
nl: Het document bestaat niet.

en: The document name you selected is a folder.
nl: De documentnaam die u gaf is een map.

en: The filesystem creation utility (%s) reported the following errors:
    
    %s (%d)
nl: Het hulpprogramma voor aanmaken van het bestandssysteem (%s) meldde de volgende fouten:
    
    %s (%d)

en: The floppy has been formatted, but <b>%d bad block</b> (out of %d) has been found and marked. | The floppy has been formatted, but <b>%d bad blocks</b> (out of %d) have been found and marked.
nl[0]: De diskette is geformatteerd, maar er is <b>%d onbetrouwbaar blok</b> (uit %d) gevonden en gemarkeerd.
nl[1]: De diskette is geformatteerd, maar er zijn <b>%d onbetrouwbare blokken</b> (uit %d) gevonden en gemarkeerd.

en: The name of the individual database to use in the dictionary server. ! specifies that gnome-dictionary should search all databases in a given server
nl: De naam van de individuele database die moet worden gebruikt in de woordenboekserver. ! geeft aan dat gnome-woordenboek moet zoeken in alle databases van een gegeven server

en: The nautilus file manager is not running.
nl: Het nautilus-bestandsbeheer is niet actief.

en: The port number to connect to. The default port is 2628.
nl: Het poortnummer waarmee moet worden verbonden. Standaard is 2628.

en: The search strategy to use
nl: Zoekstrategie

en: The search strategy to use. This is dependant on the search strategy that the dictionary server supports. The default strategy is 'lev' - Match words within Levenshtein distance one
nl: De zoekstrategie die moet worden gebruikt. Dit is afhankelijk van de zoekstrategie die de woordenboekserver ondersteunt. De standaard strategie is 'lev' - Woorden overeenkomen binnen Levenshtein afstand één

en: The type of alert
nl: Het soort attentie

en: The volume name can't contain any blank space.
nl: De volumenaam kan geen lege spatie bevatten.

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
nl: Er is geen viewer geïnstalleerd die in staat is het document weer te geven.

en: There was an error displaying help: 
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het bekijken van help: 
    %s

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
nl[0]: Dit zal %d afzonderlijk venster openen.
nl[1]: Dit zal %d afzonderlijke vensters openen.

en: Thorou_gh (adds a bad blocks check to the standard mode)
nl: Volledi_g (voegt een controle op onbetrouwbare blokken toe aan de standaardmodus)

en: Too many logs to monitor. Remove one and try again
nl: Te veel open logboek-bestanden. Sluit er één en probeer opnieuw

en: Too many open logs. Close one and try again
nl: Te veel open logboek-bestanden. Sluit er één en probeer opnieuw

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
nl: Prullenbak is niet beschikbaar.  Kon "%s" niet naar de prullenbak verplaatsen.

en: Unable to access the floppy disk.
    
    Please confirm that it is in the drive
    with the drive door shut.
nl: Kan de diskette niet benaderen.
    
    Controleer of deze op de juiste wijze
    in het diskettestation zit.

en: Unable to create filesystem correctly.
nl: Kan bestandssysteem niet correct aanmaken.

en: Unable to open any device, formatting cannot continue.
nl: Kan geen enkel apparaat benaderen, formatteren afgebroken.

en: Unable to open logfile!
nl: Kan logboek-bestand niet openen!

en: Unable to open the device %s, formatting cannot continue.
nl: Kan apparaat %s niet benaderen, formatteren afgebroken.

en: Unable to perform requested operation. 
    Either the server you are using is not available 
    or you are not connected to the Internet.
nl: Kan de gevraagde bewerking niet uivoeren. 
    De gebruikte server is niet bereikbaar of
    u bent niet verbonden met het internet.

en: Unable to write to device %s
nl: Kan niet schrijven naar apparaat %s

en: Unable to write to the floppy.
    
    Please confirm that it is not write-protected.
nl: Kan niet schrijven naar de diskette.
    
    Controleer of hij niet schrijf-beveiligd is.

en: Unknown mke2fs starting signature, cancelling.
nl: Onbekend mke2fs startkenmerk, annuleren.

en: Use smart lookup
nl: Slim zoeken gebruiken

en: Verifying the format...
nl: Bezig met het controleren van de formattering...

en: Verifying the format... Done
nl: Bezig met controleren van de formattering... Klaar

en: View the system log file
nl: Systeemlogboek bekijken

en: Volume _name:
nl: Volume_naam:

en: While searching the following errors were reported.
nl: Tijdens de zoekactie werden de volgende fouten gemeld.

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
nl: Breedte van de rand rond het label en de afbeelding in het attentie-dialoogvenster

en: Word
nl: Woord

en: Word Entry
nl: Woord-invoer

en: You did not select a document name.
nl: U heeft geen documentnaam gegeven.

en: You do not have the proper permissions to write to %s, formatting will not be possible.
    Contact your system administrator about getting write permissions.
nl: U heeft niet de juiste rechten om te schrijven naar %s, formatteren is niet mogelijk.
    Neem contact op met uw systeembeheerder om schrijfrechten te krijgen.

en: You may not have write permissions to the document.
nl: U heeft mogelijk geen schrijftoegang tot het document.

en: _About...
nl: _Info...

en: _Action:
nl: _Actie:

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Calendar
nl: _Kalender

en: _Collapse All
nl: Alle in_klappen

en: _Date modified less than (days)
nl: Mi_nder dan (dagen) geleden gewijzigd

en: _Description:
nl: _Beschrijving:

en: _Dictionary
nl: Woorden_boek

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Entry Detail
nl: _Invoerdetail

en: _Execute actions
nl: Acties _uitvoeren

en: _Find
nl: _Zoeken

en: _Format
nl: _Formatteren

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Hide application
nl: Toepassing _verbergen

en: _Log name:
nl: _Lognaam:

en: _Look Up Selected Text
nl: Geselecteerde tekst op_zoeken

en: _Look Up Word
nl: Woord _opzoeken

en: _Look in folder:
nl: _Beginnen in map:

en: _Lookup
nl: _Opzoeken

en: _Message:
nl: _Bericht:

en: _Monitor...
nl: _Bewaken...

en: _Name contains:
nl: _Naam bevat:

en: _Open
nl: _Openen

en: _Port:
nl: _Poort:

en: _Preferences...
nl: _Voorkeuren...

en: _Process:
nl: _Proces:

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Quick (only creates the filesystem)
nl: _Snel (creëert alleen het bestandssysteem)

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: _Save Results As...
nl: Resultaten opslaan _als...

en: _Search for:
nl: _Zoeken naar:

en: _Select logs to monitor:
nl: Logboeken _selecteren voor observatie:

en: _Show Dictionary
nl: Woorden_boek tonen

en: _Standard (adds a low-level format to the quick mode)
nl: _Standaard (voegt een laag-niveau-formattering toe aan de snelle modus)

en: _Word:
nl: _Woord:

en: action to execute when regexps are TRUE
nl: uit te voeren actie als de expressie WAAR is

en: description
nl: beschrijving

en: ext2 for the linux native filesystem or fat for the DOS filesystem.
nl: ext2 voor het linux-eigen bestandssysteem of fat voor het DOS-bestandssysteem.

en: link (broken)
nl: koppeling (verbroken)

en: link to %s
nl: verwijzing naar %s

en: log name regexp
nl: logboeknaam reg. expressie

en: message regexp
nl: bericht reg. expressie

en: process regexp
nl: proces reg. expressie

en: tag: [%s]
    log_name: [%s]
    process: [%s]
    message: [%s]
    description: [%s]
    action: [%s]
nl: tag: [%s]
    logboek_naam: [%s]
    proces: [%s]
    bericht: [%s]
    beschrijving: [%s]
    actie: [%s]

en: today at %-I:%M %p
nl: vandaag om %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M %p
nl: gisteren om %-I:%M %p
