Nautilus - en to nl translation catalogue (1244 entries)

en:  (another copy)
nl:  (nog een kopie)

en:  (containing %d item) |  (containing %d items)
nl[0]:  (bevat %d item)
nl[1]:  (bevat %d items)

en:  (containing a total of %d item) |  (containing a total of %d items)
nl[0]:  (bevatten in totaal %d item)
nl[1]:  (bevatten in totaal %d items)

en:  (copy)
nl:  (kopie)

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.
nl: "%s" kan "%s" niet openen, want "%s" kan bestanden op "%s" niet benaderen.

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s".locations.
nl: "%s" kan "%s" niet openen want "%s" kan bestanden op "%s" niet benaderen.

en: "%s" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
nl: Kan "%s" niet kopiëren omdat u er geen leesrechten voor heeft

en: "%s" cannot be deleted because it is on a read-only disk.
nl: "%s" kan niet verwijderd worden, want het bevindt zich op een alleen-lezen schijf.

en: "%s" cannot be deleted because you do not have permissions to modify its parent folder.
nl: "%s" kan niet verwijderd worden, want u heeft geen rechten om de bovenliggende map te wijzigen.

en: "%s" cannot be moved because it is on a read-only disk.
nl: "%s" kan niet verplaatst worden, want het item bevindt zich op een alleen-lezen schijf.

en: "%s" cannot be moved because you do not have permissions to change it or its parent folder.
nl: "%s" kan niet verplaatst worden, want u heeft geen rechten om dit item of de bovenliggende map te wijzigen.

en: "%s" couldn't be found. Perhaps it has recently been deleted.
nl: "%s" is niet gevonden. Misschien is het kort geleden verwijderd.

en: "%s" is an executable text file.
nl: "%s" is een uitvoerbaar tekstbestand.

en: "%s" is not a valid location.
nl: "%s" is geen geldige locatie.

en: "%s" selected
nl: "%s" geselecteerd

en: "%s" selected (%s)
nl: "%s" geselecteerd (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
nl: "%s" wordt gekopieerd als u de opdracht 'Plak Bestanden' geeft

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
nl: "%s" wordt verplaatst als u de opdracht 'Plak Bestanden' geeft

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
nl: %A, %-d %B %Y om %-I:%M:%S %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
nl: %a %-d %b %Y at %-I:%M %

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
nl: %a %-d %b %Y om %-I:%M:%S %p

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
nl: %-d %b %Y om %-I:%M %p

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
nl: %-d %b %Y, %-I:%M %p

en: %d folder selected | %d folders selected
nl[0]: %d map geselecteerd
nl[1]: %d mappen geselecteerd

en: %d item selected (%s) | %d items selected (%s)
nl[0]: %d item geselecteerd (%s)
nl[1]: %d items geselecteerd (%s)

en: %d item, with size %s | %d items, totalling %s
nl[0]: %d item, met grootte %s
nl[1]: %d items, in totaal %s

en: %d other item selected (%s) | %d other items selected (%s)
nl[0]: %d ander item geselecteerd (%s)
nl[1]: %d andere items geselecteerd (%s)

en: %dnd link to %s
nl: %de verwijzing naar %s

en: %drd link to %s
nl: %de verwijzing naar %s

en: %dst link to %s
nl: %de verwijzing naar %s

en: %dth link to %s
nl: %de verwijzing naar %s

en: %ld of %ld
nl: %ld van %ld

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
nl: %-d/%m/%y, %-I:%M %p

en: %m/%d/%y
nl: %d/%m/%y

en: %s (%dnd copy)%s
nl: %s (%de kopie)%s

en: %s (%drd copy)%s
nl: %s (%de kopie)%s

en: %s (%dst copy)%s
nl: %s (%dte kopie)%s

en: %s (%dth copy)%s
nl: %s (%de kopie)%s

en: %s (another copy)%s
nl: %s (nog een kopie)%s

en: %s (copy)%s
nl: %s (kopie)%s

en: %s Properties
nl: Eigenschappen van %s

en: %s Viewer
nl: %s-weergave

en: %s Visible Columns
nl: %s zichtbare kolommen

en: %s's Home
nl: %s's persoonlijke map

en: %s, Free space: %s
nl: %s, Vrije ruimte: %s

en: %u file | %u files
nl[0]: %u bestand
nl[1]: %u bestanden

en: %u folder | %u folders
nl[0]: %u map
nl[1]: %u mappen

en: (Empty)
nl: (Leeg)

en: (some contents unreadable)
nl: (sommige inhoud niet leesbaar)

en: <b>Image Type:</b> %s (%s)
    <b>Resolution:</b> %dx%d pixels
     | <b>Image Type:</b> %s (%s)
    <b>Resolution:</b> %dx%d pixels
nl[0]: <b>Afbeeldingstype:</b> %s (%s)
    <b>Resolutie:</b> %dx%d pixels
nl[1]: <b>Afbeeldingstype:</b> %s (%s)
    <b>Resolutie:</b> %dx%d pixels

en: <b>_Bookmarks</b>
nl: <b>Blad_wijzers</b>

en: <b>_Location</b>
nl: <b>_Lokatie</b>

en: <b>_Name</b>
nl: <b>_Naam</b>

en: <span weight="bold">Behaviour</span>
nl: <span weight="bold">Gedrag</span>

en: <span weight="bold">Default View</span>
nl: <span weight="bold">Standaardweergave</span>

en: <span weight="bold">Executable Text Files</span>
nl: <span weight="bold">Uitvoerbare tekstbestanden</span>

en: <span weight="bold">Folders</span>
nl: <span weight="bold">Mappen</span>

en: <span weight="bold">Icon Captions</span>
nl: <span weight="bold">Pictogramtitels</span>

en: <span weight="bold">Icon View Defaults</span>
nl: <span weight="bold">Standaardinstellingen pictogramweergave</span>

en: <span weight="bold">List Columns</span>
nl: <span weight="bold">Lijstkolommen</span>

en: <span weight="bold">List View Defaults</span>
nl: <span weight="bold">Standaardinstellingen lijstweergave</span>

en: <span weight="bold">Other Previewable Files</span>
nl: <span weight="bold">Andere bestanden met miniaturen</span>

en: <span weight="bold">Sound Files</span>
nl: <span weight="bold">Geluidsbestanden</span>

en: <span weight="bold">Text Files</span>
nl: <span weight="bold">Tekstbestanden</span>

en: <span weight="bold">Trash</span>
nl: <span weight="bold">Prullenbak</span>

en: <span weight="bold">Tree View Defaults</span>
nl: <span weight="bold">Standaardinstellingen boomweergave</span>

en: A Teal variation of the Crux theme.
nl: Een Teal variant van het Crux thema.

en: A link called "Link To Old Desktop" has been created on the desktop.
nl: Een verwijzing met de naam "Verwijzing naar oud werkblad" is op het werkblad aangemaakt.

en: A list of captions below an icon in the icon view and the desktop. The actual number of captions shown depends on the zoom level. Possible values are: "size", "type", "date_modified", "date_changed", "date_accessed", "owner", "group", "permissions", "octal_permissions" and "mime_type".
nl: Een lijst van bijschriften onder een pictogram in pictogramweergave en op het werkblad. Het werkelijke aantal getoonde bijschriften hangt af van de zoomfactor. Mogelijke waarden zijn: "size", "type", "date_modified", "date_changed", "date_accessed", "owner", "group", "permissions", "octal_permissions", en "mime_type".

en: A theme designed to fit well with the classic GNOME environment.
nl: Een thema gemaakt om goed te passen bij de GNOME omgeving.

en: A trash folder is used for storing items moved to the trash.
nl: Een prullenbak-map dient om items te bewaren die naar de prullenbak zijn verplaatst.

en: A user-visible description of the column
nl: Kolombeschrijving zichtbaar voor de gebruiker

en: About Scripts
nl: Scripts info

en: Access was denied.
nl: Toegang geweigerd.

en: Accessed:
nl: Gebruikt:

en: Activate items with a _double click
nl: Items met _dubbelklik activeren

en: Activate items with a _single click
nl: Items met _enkele klik activeren

en: Add Emblems...
nl: Emblemen toevoegen...

en: Add Nautilus to session
nl: Nautilus aan sessie toevoegen

en: Add a bookmark for the current location to this menu
nl: Bladwijzer op huidige lokatie toevoegen aan dit menu

en: Adjust your user environment
nl: Pas uw gebruikersomgeving aan

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
nl: Alle uitvoerbare bestanden in deze map zullen getoond worden in het Scripts-menu.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Nautilus, which the scripts may use:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
nl: Alle uitvoerbare bestanden in deze map worden getoond in het Scripts-menu. Door een script te kiezen uit het menu wordt het script uitgevoerd.
    
    Wanneer dit wordt gedaan in een lokale map, dan worden de geselecteerde bestandsnamen doorgegeven aan het script. Wanneer dit wordt gedaan vanuit een non-lokale map (bijv. een map op een www- of ftp-server), dan worden geen parameters doorgegeven aan het script.
    
    In alle gevallen worden de volgende omgevingsvariabelen gezet door Nautilus, die gebruikt kunnen worden door de scripts:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: paden van geselecteerde bestanden, gescheiden door regeleindes (alleen indien lokaal)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: URI's van de geselecteerde bestanden, gescheiden door regeleindes
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI van de huidige lokatie
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: positie en afmetingen van het huidige venster

en: Always
nl: Altijd

en: An Eggplant variation of the Crux theme.
nl: Een Eggplant variantie van het Crux thema.

en: An _Application...
nl: Een _toepassing...

en: An invalid drag type was used.
nl: Een ongeldig sleeptype werd gebruikt.

en: Aperture Value
nl: Diafragma-waarde

en: Apparition
nl: Verschijning

en: Application
nl: Toepassing

en: Application ID
nl: Toepassings-ID

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
nl: Weet u zeker dat u de lijst van lokaties die u bezocht hebt wilt wissen?

en: Are you sure you want to empty all of the items from the trash?
nl: Weet u zeker dat u alle objecten in de prullenbak wilt weggooien?

en: Are you sure you want to forget history?
nl: Weet u zeker dat u de geschiedenis wilt vergeten?

en: Are you sure you want to open all files?
nl: Weet u zeker dat u alle bestanden wilt openen?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s" from the trash?
nl: Weet u zeker dat u "%s" blijvend wilt verwijderen uit de prullenbak?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
nl: Weet u zeker dat u "%s" blijvend wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected item from the trash? | Are you sure you want to permanently delete the %d selected items from the trash?
nl[0]: Weet u zeker dat u het %d geselecteerde item blijvend wilt verwijderen uit de prullenbak?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %d geselecteerde items blijvend wilt verwijderen uit de Prullenbak?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected item? | Are you sure you want to permanently delete the %d selected items?
nl[0]: Weet u zeker dat u het %d geselecteerde item permanent wilt verwijderen?
nl[1]: Weet u zeker dat u de %d geselecteerde items permanent wilt verwijderen?

en: Arran_ge Items
nl: Items _ordenen

en: Art
nl: Grafisch werk

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
nl: B_evestiging vragen voor het legen van de Prullenbak of het wissen van bestanden

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Back
nl: Terug

en: Background
nl: Achtergrond

en: Backgrounds and Emblems
nl: Achtergronden en emblemen

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Be sure that you have started the Medusa search service, and if you don't have an index, that the Medusa indexer is running.
nl: Controleer of u de Medusa-zoekdienst heeft gestart en als u geen index hebt, dat de Medusa-indexeerder draait.

en: Before running Nautilus, please create the following folder, or set permissions such that Nautilus can create it.
nl: Maakt u de volgende map aan alvorens Nautilus te starten, of stel de rechten zodanig in dat Nautilus hem kan aanmaken.

en: Before running Nautilus, please create these folders, or set permissions such that Nautilus can create them.
nl: Maakt u deze mappen aan alvorens Nautilus te starten, of de rechten zodanig in te stellen dat Nautilus ze kan aanmaken.

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Black
nl: Zwart

en: Blue Ridge
nl: Blauwe lijnen

en: Blue Rough
nl: Grof-blauw

en: Blue Type
nl: Blauw-type

en: Bookmark for Nonexistent Location
nl: Bladwijzer voor niet-bestaande lokatie

en: Bring up a new window for every opened file
nl: Nieuw venster openen voor elk geopend bestand

en: Broken Link
nl: Loze verwijzing

en: Browse Filesystem
nl: Bestandsbeheer

en: Browse Folder
nl: Map doorbladeren

en: Browse Folders
nl: Mappen doorbladeren

en: Browse available software
nl: Beschikbare software

en: Browse the filesystem with the file manager
nl: Bestandssysteem doorbladeren met het bestandsbeheer

en: Brushed Metal
nl: Geschaafd metaal

en: Bubble Gum
nl: Kauwgum

en: Burlap
nl: Jute

en: By Emblems
nl: Op embleem

en: By Modification Date
nl: Op wijzigingsdatum

en: By Modification _Date
nl: Op wijzigings_datum

en: By Name
nl: Op naam

en: By Size
nl: Op grootte

en: By Type
nl: Op type

en: By _Emblems
nl: Op _embleem

en: By _Name
nl: Op _naam

en: By _Size
nl: Op _grootte

en: By _Type
nl: Op _type

en: CD Creator
nl: CD-maker

en: CD _Creator
nl: _CD-maker

en: C_ancel Remove
nl: Verwijderen _annuleren

en: C_lear Text
nl: Tekst _wissen

en: C_olors
nl: _Kleuren

en: C_onnect
nl: _Verbinden

en: Camera Brand
nl: Merk camera

en: Camera Model
nl: Model camera

en: Can't Change Trash Location
nl: U kunt de locatie van de prullenbak niet veranderen

en: Can't Connect to Server
nl: Kan geen verbinding maken met server

en: Can't Copy Into Self
nl: Kan niet kopiëren naar zichzelf

en: Can't Copy Over Self
nl: Kan niet kopiëren over zichzelf heen

en: Can't Copy Trash
nl: U kunt de prullenbak niet kopiëren

en: Can't Delete Volume
nl: Kan volumen niet verwijderen

en: Can't Display Location
nl: Kan lokatie niet weergeven

en: Can't Execute Remote Links
nl: Kan verwijzingen op afstand niet uitvoeren

en: Can't Launch CD Burner
nl: Kan CD-brander niet starten

en: Can't Move Into Self
nl: Verplaatsen naar zichzelf niet mogelijk

en: Can't Open Location
nl: Kan locatie niet openen

en: Can't find description even for "x-directory/normal". This probably means that your gnome-vfs.keys file is in the wrong place or isn't being found for some other reason.
nl: Kan zelfs geen omschrijving vinden voor "x-directory/normal". Dit betekent waarschijnlijk dat uw gnome-vfs.keys bestand op de verkeerde plaats staat, of niet gevonden kon worden vanwege een andere reden.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Group Change?
nl: Verandering van groep annuleren?

en: Cancel Open?
nl: Openen afbreken?

en: Cancel Owner Change?
nl: Verandering van eigenaar annuleren?

en: Cancel Rename?
nl: Hernoemen afbreken?

en: Cancel Showing Properties Window?
nl: Eigenschappenvenster annuleren?

en: Cannot move "%s" because it or its parent folder are contained in the destination.
nl: "%s" kan niet verplaatst worden, omdat dit item of zijn bovenliggende map zich bevindt in de bestemmingslocatie.

en: Cannot move "%s" to the trash because you do not have permissions to change it or its parent folder.
nl: Kan "%s" niet naar de prullenbak verplaatsen, want u heeft geen rechten om dit item of de bovenliggende map te wijzigen.

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
nl: Kan bestand niet naar de prullenbak verplaatsen. Wilt u het direct verwijderen?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
nl: Kan items niet naar de prullenbak verplaatsen. Wilt u ze direct verwijderen?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
nl: Kan sommige items niet naar de prullenbak verplaatsen. Wilt u die direct verwijderen?

en: Cannot open %s
nl: Kan %s niet openen

en: Certified
nl: Gecertificeerd

en: Chalk
nl: Krijt

en: Change Desktop _Background
nl: Werk_bladachtergrond wijzigen

en: Change how files are managed
nl: De wijze van bestandsbeheer veranderen

en: Change systemwide settings (affects all users)
nl: Instellingen wijzigen voor het gehele systeem (voor alle gebruikers)

en: Change the visibility of this window's location bar
nl: Zichtbaarheid van vensterlokatiebalk veranderen

en: Change the visibility of this window's sidebar
nl: Zichtbaarheid van de vensterzijbalk veranderen

en: Change the visibility of this window's statusbar
nl: Zichtbaarheid van de vensterstatusbalk veranderen

en: Changing group.
nl: Bezig met veranderen groep.

en: Changing owner.
nl: Bezig met veranderen eigenaar.

en: Charcoal
nl: Houtskool

en: Check that an SMB server is running in the local network.
nl: Controleer of er een SMB-server actief is in het lokale netwerk.

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
nl: Controleer de spelling en uw proxy-instellingen.

en: Check that you have permission to delete the emblem.
nl: Ga na of u het recht heeft dit patroon te verwijderen.

en: Check that you have permission to delete the pattern.
nl: Ga na of u het recht heeft dit patroon te verwijderen.

en: Check that your proxy settings are correct.
nl: Controleer of uw proxy-instellingen kloppen.

en: Choose a program with which to open the selected item
nl: Programma kiezen om de geselecteerde items mee te openen

en: Choose a view for "%s":
nl: Kies een weergave voor "%s":

en: Choose a view for the current location, or modify the set of views
nl: Een weergave voor de huidige lokatie kiezen, of de weergaveverzameling wijzigen

en: Choose an application with which to open "%s":
nl: Kies het programma om "%s" mee te openen:

en: Choose another application with which to open the selected item
nl: Ander programma kiezen om het geselecteerde item mee te openen

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
nl: Kies de volgorde waarin informatie onder pictogram-namen verschijnt. Meer informatie verschijnt zodra u verder inzoomt.

en: Choose the order of information to appear in the list view.
nl: Kies de volgorde waarin informatie verschijnt in de lijstweergave.

en: Choose the order of information to appear in this folder.
nl: Kies de volgorde waarin informatie in deze map verschijnt.

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
nl: Door een script te kiezen uit het menu wordt het script uitgevoerd met de geselecteerde items als invoer.

en: Clean _Up by Name
nl: O_pschonen op naam

en: Clear History
nl: Geschiedenis wissen

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
nl: De inhoud van het 'Ga naar'-menu en de 'Vorige'/'Volgende'-lijsten opschonen

en: Click on a color to remove it
nl: Klik op een kleur om hem te verwijderen.

en: Click on a pattern to remove it
nl: Klik op een patroon om het te verwijderen.

en: Click on an emblem to remove it
nl: Klik op een embleem om het te verwijderen.

en: Close P_arent Folders
nl: Oudermappen sluiten

en: Close _All Windows
nl: _Alle vensters sluiten

en: Close all Navigation windows
nl: Alle navigatievensters sluiten

en: Close the side pane
nl: Zijpaneel sluiten

en: Close this folder
nl: Deze map sluiten

en: Close this folder's parents
nl: Ouders van deze map sluiten

en: Color _name:
nl: Kleur_naam:

en: Color _value:
nl: Kleur_waarde:

en: Color of the selection box
nl: Naar van het selectieveld

en: Color used for information text against a dark background
nl: Kleur voor informatietekst tegen een donkere achtergrond

en: Color used for information text against a light background
nl: Kleur voor informatietekst tegen een lichte achtergrond

en: Colors:
nl: Kleuren:

en: Compact _Layout
nl: Compacte _lay-out

en: Computer icon visible on desktop
nl: Computer-pictogram zichtbaar op werkblad

en: Concrete
nl: Beton

en: Configure network services
nl: Netwerkdiensten configureren

en: Configure network services (web server, DNS server, etc.)
nl: Netwerkdiesnten configureren (webserver, DNS-server, enz.)

en: Conflict While Copying
nl: Conflict tijdens het kopiëren

en: Connect to Server
nl: Verbinden met server

en: Connect to _Server...
nl: Verbinden met _server...

en: Contains a side pane view
nl: Bevat een zijpaneel-beeld

en: Content View
nl: Inhoudsweergave

en: Contents:
nl: Inhoud:

en: Cool
nl: Koel

en: Copy Folder
nl: Map kopiëren

en: Copy the selected text to the clipboard
nl: De geselecteerde tekst naar het klembord kopiëren

en: Copying
nl: Bezig met kopiëren

en: Copying files
nl: Bezig met kopiëren

en: Copyright (C) 1999-2001 Eazel, Inc.
nl: Copyright © 1999-2001 Eazel, Inc.

en: Cork
nl: Kurk

en: Could not complete specified action.
nl: Kan aangegeven actie niet voltooien.

en: Could not complete specified action:  %s
nl: Kan aangegeven actie niet voltooien: %s

en: Could not copy "%s" to the new location.
nl: Kan "%s" niet kopiëren naar de nieuwe locatie.

en: Could not move "%s" to the new location.
nl: Kan "%s" niet verplaatsen naar de nieuwe locatie.

en: Couldn't Add Emblem
nl: Kan embleem niet toevoegen

en: Couldn't Add Emblems
nl: Kan emblemen niet toevoegen

en: Couldn't Create Required Folder
nl: Kan vereiste map niet aanmaken

en: Couldn't Create Required Folders
nl: Kan vereiste mappen niet aanmaken

en: Couldn't Delete Emblem
nl: Kan het embleem niet verwijderen

en: Couldn't Delete Pattern
nl: Kan patroon niet verwijderen.

en: Couldn't Install Color
nl: Kan de kleur niet installeren

en: Couldn't Install Emblem
nl: Kan het embleem niet installeren

en: Couldn't Install Pattern
nl: Kan patroon niet installeren

en: Couldn't Remove Emblem
nl: Kan embleem niet verwijderen

en: Couldn't Rename Emblem
nl: Kan embleem niet hernoemen

en: Couldn't Show Help
nl: Kan hulptekst niet tonen

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
nl: Kan de groep van "%s" niet wijzigen, want het is een alleen-lezen schijf

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
nl: Kan de naam van "%s" niet wijzigen, want het is een alleen-lezen schijf

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
nl: Kan de eigenaar van "%s" niet wijzigen, want het is een alleen-lezen schijf

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
nl: Kan de rechten van "%s" niet wijzigen, want het is een alleen-lezen schijf

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot contact the SMB master browser.
nl: Kan "%s" niet weergeven, omdat de SMB-master browser onbereikbaar is.

en: Couldn't display "%s", because no host "%s" could be found.
nl: Kan "%s" niet weergeven, omdat computer "%s" onvindbaar is.

en: Couldn't display "%s".
nl: Kan "%s" niet weergeven.

en: Couldn't find "%s".
nl: Kan "%s" niet vinden.

en: Couldn't install emblem
nl: Kan het embleem niet installeren

en: Couldn't remove emblem with name '%s'.
nl: Kan embleem met de naam '%s' niet verwijderen

en: Couldn't rename emblem with name '%s'.
nl: Kan embleem met de naam '%s' niet hernoemen

en: Count _number of items:
nl: Aa_ntal items tellen:

en: Create Document from template "%s"
nl: Document aanmaken vanaf sjabloon "%s"

en: Create Folder
nl: Map aanmaken

en: Create L_auncher
nl: Nieuwe st_arter aanmaken

en: Create _Document
nl: _Document aanmaken

en: Create _Folder
nl: _Map aanmaken

en: Create a New Color:
nl: Nieuwe kleur creëren:

en: Create a New Emblem:
nl: Nieuw embleem aanmaken:

en: Create a new empty file inside this folder
nl: Nieuw leeg bestand aanmaken in deze map

en: Create a new empty folder inside this folder
nl: Nieuwe lege map aanmaken in deze map

en: Create a new launcher
nl: Nieuwe starter aanmaken

en: Create a symbolic link for each selected item
nl: Symbolische verwijzing maken voor elk geselecteerd item

en: Create the initial window with the given geometry.
nl: Initieel venster met de gegeven afmetingen creëren.

en: Creating Properties window.
nl: Aanmaken eigenschappenvenster...

en: Creating links to files
nl: Bezig met aanmaken van verwijzingen naar bestanden

en: Criteria for search bar searching
nl: Criteria voor zoeken met de zoekbalk

en: Criteria when matching files searched for in the search bar. If set to "search_by_text", then Nautilus will Search for files by file name only. If set to "search_by_text_and_properties", then Nautilus will search for files by file name and file properties.
nl: Criteria voor overeenkomende bestanden met waarnaar gezocht is in de zoekbalk. Als dit is ingesteld op "search_by_text", dan zoekt Nautilus alleen op bestandsnaam naar bestanden. Als dit is ingesteld op "search_by_text_and_properties", dan zal Nautilus zoeken naar bestanden op bestandsnaam en bestandseigenschappen.

en: Cu_t File
nl: Bestand _knippen

en: Cu_t Files
nl: Bestanden k_nippen

en: Current Nautilus theme (deprecated)
nl: Huidig Nautilus-thema (verouderd)

en: Custom Background Set
nl: Aangepaste achtergrondset

en: Custom Side Pane Background Set
nl: Aangepaste zijpaneel-achtergrondset

en: Cut Folder
nl: Map knippen

en: Cut Text
nl: Tekst knippen

en: Cut _Text
nl: _Tekst knippen

en: Cut the selected text to the clipboard
nl: De geselecteerde tekst naar het klembord knippen

en: D_uplicate
nl: Klo_nen

en: Danger
nl: Gevaar

en: Danube
nl: Donau

en: Dark Cork
nl: Donkere kurk

en: Dark GNOME
nl: Donker GNOME

en: Dark Info Color
nl: Donkere informatiekleur

en: Date Accessed
nl: Datum benaderd

en: Date Modified
nl: Wijzigingsdatum

en: Date Taken
nl: Datum genomen

en: Deep Teal
nl: Diepe Teal

en: Default Background Color
nl: Standaard achtergrondkleur

en: Default Background Filename
nl: Standaard achtergrondbestandsnaam

en: Default Side Pane Background Color
nl: Standaard zijpaneel-achtergrondkleur

en: Default Side Pane Background Filename
nl: Standaard zijpaneel-achtergrondbestandsnaam

en: Default _zoom level:
nl: Standaard _zoomfactor:

en: Default column order in the list view
nl: Standaard kolomvolgorde in lijstweergave

en: Default column order in the list view.
nl: Standaard kolomvolgorde in lijstweergave.

en: Default folder viewer
nl: Standaard mapweergave

en: Default icon zoom level
nl: Standaard pictogram-zoomfactor

en: Default list of columns visible in the list view
nl: Standaard kolommenlijst zichtbaar in lijstweergave

en: Default list of columns visible in the list view.
nl: Standaard kolommenlijst zichtbaar in lijstweergave.

en: Default list zoom level
nl: Standaard lijst-zoomfactor

en: Default sort order
nl: Standaard sorteervolgorde

en: Default zoom level used by the icon view.
nl: Standaard zoomfactor van pictogramweergave

en: Default zoom level used by the list view.
nl: Standaard zoomfactor van lijstweergave

en: Delete From Trash?
nl: Verwijderen uit de Prullenbak?

en: Delete Immediately?
nl: Direct verwijderen?

en: Delete all items in the Trash
nl: Alle items uit de Prullenbak wissen

en: Delete all selected items permanently
nl: Verwijder alle geselecteerde items blijvend

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
nl: Elk geselecteerd item wissen, zonder het in de prullenbak te gooien.

en: Delete?
nl: Verwijderen?

en: Deleting
nl: Bezig met wissen

en: Deleting files
nl: Bezig met wissen bestanden

en: Description
nl: Beschrijving

en: Desktop
nl: Werkblad

en: Desktop Preferences
nl: Werkbladvoorkeuren

en: Desktop font
nl: Werkbladlettertype

en: Desktop home icon name
nl: Naam van persoonlijke map-pictogram op werkblad

en: Desktop trash icon name
nl: Naam van prullenbak-pictogram op werkblad

en: Display Nautilus help
nl: Nautilus-hulp weergeven

en: Display _files when they are clicked
nl: Bestanden _weergeven bij aanklikken

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
nl: Venster tonen waarmee u de bladwijzers in dit menu kunt bewerken

en: Display credits for the creators of Nautilus
nl: Dankbetuiging aan de schrijvers van Nautilus weergeven

en: Display icons in the opposite order
nl: Pictogrammen in omgekeerde volgorde tonen

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
nl: Patronen, kleuren en emblemen voor aanpassen van weergave tonen

en: Display the latest contents of the current location
nl: De nieuwste inhoud van de huidige lokatie tonen

en: Display this location with "%s"
nl: Deze lokatie weergeven met "%s"

en: Distinguished
nl: Verfijnd

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
nl: Het werkblad niet beheren (de voorkeuren in het voorkeurenvenster negeren).

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
nl: Wilt u bladwijzers met de niet-bestaande lokatie uit uw lijst verwijderen?

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
nl: Wilt u "%s" uitvoeren, of de inhoud bekijken?

en: Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them?
nl: Wilt u omschakelen naar handmatige plaatsing en deze items laten staan waar u ze neergezet hebt?

en: Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them? This will clobber the stored manual layout.
nl: Wilt u omschakelen naar handmatige plaatsing en deze items laten staan waar u ze neergezet hebt? Dit kan de opgeslagen handmatige plaatsing rommelig maken.

en: Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it?
nl: Wilt u omschakelen naar handmatige plaatsing en dit item laten staan waar u het neergezet hebt?

en: Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it? This will clobber the stored manual layout.
nl: Wilt u omschakelen naar handmatige plaatsing en dit item laten staan waar u het neergezet hebt? Dit kan de opgeslagen handmatige plaatsing rommelig maken.

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
nl[0]: Wilt u %d lokatie bekijken?
nl[1]: Wilt u %d lokaties bekijken?

en: Documents
nl: Documenten

en: Don't include in the menu for "%s" items
nl: Zet niet in het menu voor "%s"-items

en: Done
nl: Voltooid

en: Dots
nl: Stippen

en: Draft
nl: Klad

en: Drag a color to an object to change it to that color
nl: Sleep een kleur naar een object om het van kleur te veranderen

en: Drag a pattern tile to an object to change it
nl: Sleep een patroon naar een object om het te veranderen

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
nl: Sleep een embleem naar een object om het eraan toe te voegen

en: Drag and Drop Error
nl: Fout bij slepen en neerzetten

en: Drag and drop is not supported.
nl: Slepen en neerzetten is niet ondersteund.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
nl: Slepen en neerzetten is alleen ondersteund op lokale bestandssystemen.

en: Draw a frame around unselected text
nl: Kader om ongeselecteerde tekst tekenen

en: Drop Target Only Supports Local Files
nl: Sleepdoel accepteert alleen lokale bestanden

en: Duplicate each selected item
nl: Elk geselecteerd item klonen

en: E_ject
nl: Uit_werpen

en: E_xecute
nl: _Uitvoeren

en: E_xecute files when they are clicked
nl: Bestanden _uitvoeren bij aanklikken

en: Eclipse
nl: Verduistering

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Bookmarks
nl: Bladwijzers bewerken

en: Edit Launcher
nl: Starter bewerken

en: Edit Nautilus preferences
nl: Nautilusvoorkeuren bewerken

en: Edit the launcher information
nl: Starter-informatie bewerken

en: Eject Error
nl: Uitwerpfout

en: Emblems
nl: Emblemen

en: Emblems:
nl: Emblemen:

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Empty _Trash
nl: _Prullenbak legen

en: Emptying the Trash
nl: Prullenbak aan het legen

en: Enable 'special' flags in file preferences dialog
nl: 'speciale' vlaggen inschakelen in bestandsvoorkeuren-dialoogvenster

en: Enables the classic Nautilus behavior, where all windows are browsers
nl: Schakelt het traditionele Nautilus-gedrag in, waarbij alle vensters bladervensters zijn

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
nl: Geef een beschrijvende naam bij elk embleem. Deze naam wordt op andere plaatsen gebruikt om het embleem te identificeren.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
nl: Geef een beschrijvende naam bij het embleem. Deze naam wordt op andere plaatsen gebruikt om het embleem te identificeren.

en: Enter a new name for the displayed emblem:
nl: Geef een nieuwe naam voor het weergegeven embleem:

en: Envy
nl: Nijd

en: Erase
nl: Verwijderen

en: Error "%s" creating new document.
nl: Fout "%s" bij het aanmaken van nieuw document.

en: Error "%s" creating new folder.
nl: Fout "%s" bij het aanmaken van nieuwe map.

en: Error "%s" while copying "%s".
nl: Fout "%s" tijdens het kopiëren van "%s".

en: Error "%s" while copying.
nl: Fout "%s" tijdens het kopiëren.

en: Error "%s" while creating a link to "%s".
nl: Fout "%s" bij het aanmaken van een verwijzing naar "%s".

en: Error "%s" while deleting "%s".
nl: Fout "%s" tijdens het verwijderen van "%s".

en: Error "%s" while deleting.
nl: Fout "%s" tijdens het verwijderen.

en: Error "%s" while linking.
nl: Fout "%s" tijdens het aanmaken van verwijzingen.

en: Error "%s" while moving "%s".
nl: Fout "%s" tijdens het verplaatsen van "%s".

en: Error "%s" while moving.
nl: Fout "%s" tijdens het verplaatsen.

en: Error Creating New Document
nl: Fout bij het aanmaken van nieuw document

en: Error Creating New Folder
nl: Fout bij het aanmaken van nieuwe map

en: Error Displaying Folder
nl: Fout bij het weergeven van een map

en: Error Launching Application
nl: Fout bij starten van de toepassing

en: Error Setting Group
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het instellen de groep

en: Error Setting Owner
nl: Er is een fout opgetreden bij het instellen van de eigenaar

en: Error Setting Permissions
nl: Fout tijdens instellen rechten

en: Error While Copying
nl: Fout tijdens het kopiëren

en: Error While Deleting
nl: Fout tijdens het verwijderen

en: Error While Linking
nl: Fout tijdens het aanmaken van verwijzingen

en: Error While Moving
nl: Fout tijdens het verplaatsen

en: Error creating new document.
nl: Fout bij het aanmaken van nieuw document.

en: Error creating new folder.
nl: Fout bij het aanmaken van nieuwe map.

en: Error while copying to "%s".
nl: Fout tijdens het kopiëren naar "%s".

en: Error while copying.
nl: Fout tijdens het kopiëren.

en: Error while creating link in "%s".
nl: Fout tijdens het aanmaken van verwijzing in "%s".

en: Error while creating links in "%s".
nl: Fout tijdens het aanmaken van verwijzingen in "%s".

en: Error while deleting.
nl: Fout tijdens het verwijderen.

en: Error while moving items to "%s".
nl: Fout tijdens het verplaatsen van items naar "%s".

en: Error while moving to "%s".
nl: Fout tijdens het verplaatsen naar "%s".

en: Error while moving.
nl: Fout tijdens het verplaatsen.

en: Error while moving.
nl: Fout tijdens het verplaatsen.

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Existence of this file indicates that the Nautilus configuration druid
    has been presented.
    
    You can manually erase this file to present the druid again.
nl: De aanwezigheid van dit bestand wijst er op dat de Nautilus-configuratiedruïde reeds gedraaid is.
    
    U kunt dit bestand eventueel handmatig wissen om de druïde nogmaals te laten verschijnen.

en: Exposure Program
nl: Belichtingsprogramma

en: Exposure Time
nl: Belichtingstijd

en: Factory for Nautilus component adapter factories
nl: Fabriek voor Nautilus componentadapter-fabrieken

en: Factory for Nautilus component adapter factories
nl: Fabriek voor Nautilus componentadapter-fabrieken

en: Factory for Nautilus shell and file manager
nl: Fabriek voor de Nautilus-schil en -bestandsbeheer

en: Factory for objects that wrap ordinary Bonobo Controls or Embeddables to look like Nautilus Views
nl: Fabriek voor objecten die gewone Bonobo-controls of "embeddables" eruit laten zien als een Nautilusweergave

en: Factory for text view
nl: Fabriek voor het tekstvenster

en: Failed to load image information
nl: Afbeeldingsinformatie laden mislukt

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Favorite applications
nl: Favoriete programmas

en: Favorites
nl: Favorieten

en: Fibers
nl: Vezels

en: File Browser: %s
nl: Bestandsbeheer: %s

en: File Management
nl: Bestandsbeheer

en: File Management Preferences
nl: Bestandsbeheer-voorkeuren

en: File Manager
nl: Bestandsbeheer

en: File Types and Programs
nl: Bestandstypen en Programma's

en: File _owner:
nl: Bestands_eigenaar:

en: File group:
nl: Bestandsgroep:

en: File owner:
nl: Bestandseigenaar:

en: Filename for the default folder background. Only used if background_set is true.
nl: Bestandsnaam voor de standaard mapachtergrond. Alleen gebruikt als background_set waar is.

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
nl: Bestandsnaam voor standaard zijpaneel-achtergrond. Alleen gebruikt als side_pane_background_set waar is.

en: Files and folders can only be moved into the trash.
nl: U kunt bestanden en mappen alleen naar de prullenbak verplaatsen.

en: Files copied:
nl: Gekopieerde bestanden:

en: Files deleted:
nl: Gewiste bestanden:

en: Files linked:
nl: Bestandsverwijzingen:

en: Files moved:
nl: Verplaatste bestanden:

en: Files thrown out:
nl: Eruit gegooid:

en: Filesystem
nl: Bestandssysteem

en: Find
nl: Zoeken

en: Finishing Creating Links...
nl: Bezig met afronden van aanmaken van verwijzingen...

en: Finishing Move...
nl: Verplaatsing aan het voltooien...

en: Fire Engine
nl: Vuurmachine

en: Flash Fired
nl: Geflitst

en: Floral
nl: Bloemen

en: Focal Length
nl: Brandpuntsafstand

en: Folders over this size will be truncated to around this size. The purpose of this is to avoid unintentionally blowing the heap and killing Nautilus on massive folders. A negative value denotes no limit. The limit is approximate due to the reading of folders chunk-wise.
nl: Mappen groter dan dit, worden afgekapt rond deze grootte. De bedoeling hiervan is om het onbedoeld opblazen van de heap te voorkomen en daarmee het doodslaan van Nautilus bij enorme mappen. Een negatieve waarde geeft aan dat er geen begrenzing is. De waarde is een benadering ten gevolge van het "chunksgewijze" inlezen van mappen.

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Format the selected volume
nl: Het geselecteerde volumen formatteren

en: Forward
nl: Volgende

en: Fossil
nl: Fossiel

en: Frame Text
nl: Tekst omkaderen

en: Free space:
nl: Vrije ruimte:

en: From:
nl: Van:

en: GEOMETRY
nl: GEOMETRIE

en: Go To:
nl: Ga naar:

en: Go back a few pages
nl: Ga een paar pagina's terug

en: Go forward a number of pages
nl: Ga een paar pagina's vooruit

en: Go to Computer
nl: Naar Computer gaan

en: Go to Empty CD folder
nl: Naar lege CD-map gaan

en: Go to templates folder
nl: Naar de sjablonenmap gaan

en: Go to the CD Creator
nl: Naar de CD-maker gaan

en: Go to the home location
nl: Naar persoonlijke map gaan

en: Go to the location specified by this bookmark
nl: Ga naar de lokatie waarnaar deze bladwijzer verwijst

en: Go to the next visited location
nl: Naar de volgende bezochte lokatie gaan

en: Go to the previous visited location
nl: Naar de vorige bezochte lokatie gaan

en: Go to the trash folder
nl: Naar de Prullenbak-map gaan

en: Go up one level
nl: Eén niveau omhoog gaan

en: Granite
nl: Graniet

en: Green Weave
nl: Groen Vlechtwerk

en: Group
nl: Groep

en: Group:
nl: Groep:

en: Hide default bookmarks in the bookmark menu
nl: Standaard bladwijzers in het bladwijzermenu verbergen

en: Highlight Alpha
nl: Alpha-waarde markering

en: History
nl: Geschiedenis

en: History side pane
nl: Geschiedenis-zijpaneel

en: History side pane for Nautilus
nl: Geschiedenis-zijpaneel voor Nautilus

en: Home
nl: Persoonlijk

en: Home Folder
nl: Persoonlijke map

en: Home icon visible on desktop
nl: Persoonlijke map-pictogram zichtbaar op werkblad

en: ISO Speed Rating
nl: ISO-waarde

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
nl: Een Verw_ijderen-opdracht aanbieden die voorbijgaat aan de Prullenbak

en: Ice
nl: IJs

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icon Captions
nl: Pictogramtitels

en: Icon View
nl: Pictogrammenweergave

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Icons Viewer
nl: Pictogrammenweergave

en: If set to true, Nautilus will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
nl: Als ingesteld op waar, dan toont Nautilus alleen mappen in het boom-zijpaneel. Anders toont het zowel mappen als bestanden.

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
nl: Als ingesteld op waar, dan is de locatiebalk zichtbaar in nieuw geopende vensters.

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
nl: Als ingesteld op waar, dan is de zijbalk zichtbaar in nieuw geopende vensters.

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
nl: Als ingesteld op waar, dan is de statusbalk zichtbaar in nieuw geopende vensters.

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
nl: Als ingesteld op waar, dan zijn de werkbalken zichtbaar in nieuw geopende vensters.

en: If set to true, then Nautilus lets you edit some of the more esoteric options of a file in the file preferences dialog.
nl: Als ingesteld op waar, dan laat Nautilus u sommige wat meer esoterische opties van een bestand instellen in het bestandsvoorkeuren-venster.

en: If set to true, then Nautilus shows folders prior to showing files in the icon and list views.
nl: Als ingesteld op waar, dan toont Nautilus mappen vóór bestanden in de pictogram- en lijstweergaven.

en: If set to true, then Nautilus will ask for confirmation when you attempt to put files in the trash.
nl: Als ingesteld op waar, dan vraagt Nautilus om bevestiging bij een poging om bestanden in de prullenbak te gooien.

en: If set to true, then Nautilus will bring up a new Nautilus window by default whenever an item is opened.
nl: Als ingesteld op waar, dan opent Nautilus standaard een nieuw venster wanneer een item geopend wordt.

en: If set to true, then Nautilus will draw the icons on the desktop.
nl: Als ingesteld op waar, dan tekent Nautilus de pictogrammen op het werkblad.

en: If set to true, then Nautilus will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
nl: Als ingesteld op waar, dan geeft Nautilus de mogelijkheid om een bestand onmiddelijk te verwijderen in plaats van het naar de prullenbak te verplaatsen. Deze functie kan riskant zijn, dus wees voorzichtig.

en: If set to true, then Nautilus will just show the user's bookmarks in the bookmark menu.
nl: Indien ingesteld op waar, dan zal Nautilus alleen de gebruikersbladwijzers in het Bladwijzers-menu tonen.

en: If set to true, then Nautilus will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
nl: Als ingesteld op waar, dan gebruikt Nautilus de persoonlijke map van de gebruiker als werkblad. Als het onwaar is, dan gebruikt het ~/Desktop als werkblad.

en: If set to true, then all Nautilus windows will be browser windows. This is how Nautilus used to behave before version 2.6, and some people prefer this behavior.
nl: Als ingesteld op waar, dan zijn alle Nautilusvensters bladervensters. Dit is hoe Nautilus zich gedroeg vóór versie 2.6, en sommige mensen prefereren dit gedrag.

en: If set to true, then backup files such as those created by Emacs are displayed. Currently, only files ending in a tilde (~) are considered backup files.
nl: Als ingesteld op waar, dan worden reservekopiebestanden zoals Emacs ze aanmaakt, getoond. Momenteel worden alleen bestandsnamen die eindigen op een tilde (~) beschouwd als reservekopiebestanden.

en: If set to true, then hidden files are shown in the file manager. Hidden files are either dotfiles or are listed in the folder's .hidden file.
nl: Indien ingesteld op waar, dan worden verborgen bestanden getoond in het bestandsbeheer. Verborgen bestanden zijn ofwel bestanden die beginnen met een puntje ofwel bestanden die opgesomd zijn in het .hidden bestand in een map.

en: If this is set to true, Nautilus adds itself to the session when it starts up. This means it will be started the next time you log in.
nl: Indien ingesteld op waar, dan voegt Nautilus zichzelf toe aan de sessie tijdens het opstarten. Dit betekent dat het gestart wordt bij de volgende keer dat u zich aanmeldt.

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
nl: Indien ingesteld op waar, dan wordt een pictogram dat verwijst naar de computer-locatie op het werkblad gezet.

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
nl: Indien ingesteld op waar, dan wordt een pictogram dat verwijst naar de persoonlijke map op het werkblad gezet.

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
nl: Indien ingesteld op waar, dan wordt een pictogram dat verwijst naar de prullenbak op het werkblad gezet.

en: If this keeps happening, you might want to turn this panel off.
nl: Als dit vaker gebeurt, kunt dat paneel wellicht beter uitschakelen.

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a".
nl: Indien waar, dan worden bestanden in nieuwe vensters in omgekeerde volgorde gesorteerd. D.w.z. als ze op naam gesorteerd zijn, dan zullen de bestanden niet van "a" tot "z" gesorteerd zijn, maar in plaats daarvan van "z" naar "a".

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
nl: Indien waar, dan worden bestanden in nieuwe vensters in omgekeerde volgorde gesorteerd. D.w.z. als ze op naam gesorteerd zijn, dan zullen de bestanden niet van "a" tot "z" gesorteerd zijn, maar in plaats daarvan van "z" naar "a"; als ze op grootte gesorteerd zijn, dan worden ze niet oplopend maar aflopend gesorteerd.

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
nl: Indien waar, dan worden pictogrammen standaard dichter op elkaar gezet in nieuwe vensters.

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
nl: Indien waar, dan worden bijschriften naast pictogrammen geplaatst, in plaats van eronder.

en: If true, new windows will use manual layout by default.
nl: Indien waar, dan maken nieuwe vensters standaard van handmatige lay-out gebruik.

en: If you clear the list of locations, they will be permanently deleted.
nl: Als u de lijst van lokaties wist, zullen ze voorgoed weg zijn.

en: If you delete an item, it is permanently lost.
nl: Als u een item verwijdert, is het voorgoed verloren.

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
nl: Als u een item verwijdert, zal het voorgoed verloren gaan.

en: If you do, you will be doomed to repeat it.
nl: Als u dat doet, bent u gedoemd deze te herhalen.

en: If you empty the trash, items will be permanently deleted.
nl: Als u de prullenbak leegt, zal de inhoud voorgoed verloren gaan.

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
nl: Als u een bestaand bestand vervangt, zal de inhoud overschreven worden.

en: If you want to eject the volume, please use Eject in the right-click menu of the volume.
nl: Indien u het medium wilt uitwerpen, gebruikt u dan Uitwerpen in het rechtsklik-menu van het volumen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Properties content view component
nl: Afbeeldingseigenschappen-inhoudsvenstercomponent

en: Images Only
nl: Alleen afbeeldingen

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
nl: Van afbeeldingen boven deze grootte (in bytes) wordt geen miniatuur gemaakt. Het doel van deze instelling is het vermijden van het miniaturiseren van grote afbeeldingen, dat veel tijd kan kosten of veel geheugen gebruikt.

en: Important
nl: Belangrijk

en: Include in the menu for "%s" items
nl: Zet in het menu voor "%s"-items

en: Include in the menu for "%s" only
nl: Zet in het menu alleen voor "%s"

en: Information
nl: Informatie

en: International
nl: Internationaal

en: Invalid Action Associated
nl: Ongeldige actie geassociëerd

en: Invalid Application Associated
nl: Ongeldige toepassing geassocieerd

en: Invalid Viewer Associated
nl: Ongeldige weergave geassocieerd

en: Is in the menu for "%s" items.
nl: Staat in het menu voor "%s"-items.

en: Is in the menu for "%s".
nl: Staat in het menu voor "%s".

en: Is in the menu for all "%s" items.
nl: Staat in het menu voor alle "%s"-items.

en: Is not in the menu for "%s" items.
nl: Staat niet in het menu voor "%s"-items.

en: Is the default for "%s" items.
nl: Is standaard voor "%s"-items.

en: Is the default for "%s".
nl: Is standaard voor "%s"

en: Is the default for all "%s" items.
nl: Is de standaard voor alle "%s"-items.

en: Keep icons lined up on a grid
nl: Pictogrammen opstellen op een raster

en: Keep icons sorted by emblems in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op emblemen in rijen

en: Keep icons sorted by modification date in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op wijzigingsdatum in rijen

en: Keep icons sorted by name in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op naam in rijen

en: Keep icons sorted by size in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op grootte in rijen

en: Keep icons sorted by type in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op type in rijen

en: Label to display in the column
nl: Label om in de kolom weer te geven

en: Label to display to the user
nl: Aan gebruiker te tonen label

en: Label widget to display in the notebook tab
nl: In het tabblad weer te geven label-element

en: Last changed:
nl: Laatst gewijzigd:

en: Leaf
nl: Blad

en: Leave icons wherever they are dropped
nl: Pictogrammen laten staan waar ze zijn neergezet

en: Lemon
nl: Citroen

en: Light Info Color
nl: Lichte informatiekleur

en: Link To Old Desktop
nl: Verwijzing naar oud werkblad

en: Link _name:
nl: Verwijzings_naam:

en: Link target:
nl: Verwijzingsdoel:

en: Linking
nl: Verwijzingen aan het maken

en: Linux Documentation Project
nl: Linux Documentatie Project

en: List
nl: Lijst

en: List Columns
nl: Lijstkolommen

en: List View
nl: Lijstweergave

en: List Viewer
nl: Lijstweergave

en: List of possible captions on icons
nl: Lijst van mogelijke bijschriften bij pictogrammen

en: Loading...
nl: Laden...

en: Local Files Only
nl: Alleen lokale bestanden

en: Local Images Only
nl: Alleen lokale afbeeldingen

en: Location _Bar
nl: Lokatie_balk

en: Location:
nl: Lokatie:

en: MIME Type
nl: MIME-type

en: MIME type
nl: MIME-type

en: MIME type:
nl: MIME-type:

en: Ma_ke Link
nl: Verwij_zing maken

en: Ma_ke Links
nl: Verwij_zingen maken

en: Mail
nl: E-mail

en: Make the selected icon stretchable
nl: Het pictogram uitrekbaar maken

en: Manila Paper
nl: Manila-papier

en: Manually
nl: Handmatig

en: Maximum handled files in a folder
nl: Maximum aantal afhandelbare bestanden in een map

en: Maximum image size for thumbnailing
nl: Maximum afbeeldingsgrootte voor miniaturiseren

en: Medi_a Properties
nl: Medi_a-eigenschappen

en: Metering Mode
nl: Meetmodus

en: Migrated Old Desktop
nl: Oude werkblad gemigreerd

en: Mo_ve to Trash
nl: Verplaatsen naar _prullenbak

en: Modified:
nl: Gewijzigd:

en: Modify "%s"
nl: Verander "%s"

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
nl: Maa 00 Oct 0000 om 00:00 PM

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
nl: Maa 00 Oct 0000 om 00:00:00 PM

en: More Than One Image
nl: Meer dan één afbeelding

en: Moss Ridge
nl: Mosrand

en: Mount Error
nl: Koppelingsfout

en: Mount the selected volume
nl: Het geselecteerde volumen aankoppelen.

en: Move _Down
nl: Naar b_eneden

en: Move _Up
nl: Naar _boven

en: Move each selected item to the Trash
nl: Verplaats alle geselecteerde items naar de Prullenbak

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command
nl: Bestanden verplaatsen of kopiëren die eerder bij een 'Bestanden knippen' of 'Bestanden kopiëren'-opdracht waren geselecteerd

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command into the selected folder
nl: Bestanden die eerder door een 'Bestanden knippen' of 'Bestanden kopiëren'-opdracht waren geselecteerd, verplaatsen of kopiëren naar de huidige map

en: Move to Trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

en: Moving
nl: Bezig met verplaatsen

en: Moving files
nl: Bestanden aan het verplaatsen

en: Moving files to the Trash
nl: Bestanden naar de Prullenbak aan het verplaatsen

en: Mud
nl: Modder

en: Name
nl: Naam

en: Name of the Nautilus theme to use. This has been deprecated as of Nautilus 2.2. Please use the icon theme instead.
nl: Naam van het te gebruiken Nautilus-thema. Dit is verouderd sinds Nautilus 2.2. Gelieve het pictogramthema in plaats ervan te gebruiken.

en: Name of the column
nl: Naam van de kolom

en: Name of the icon to display in the menu item
nl: Weer te geven pictogramnaam in het menu-item

en: Name of the item
nl: Naam van het item

en: Name of the page
nl: Naam van de pagina

en: Nautilus Emblem side pane
nl: Nautilus embleem-zijpaneel

en: Nautilus Emblem view
nl: Nautilus embleemweergave

en: Nautilus Image Properties view
nl: Nautilus afbeeldingseigenschappenvenster

en: Nautilus Tree View
nl: Nautilus boomweergave

en: Nautilus Tree side pane
nl: Nautilus boom-zijpaneel

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from Bonobo when attempting to locate the factory.Killing bonobo-activation-server and restarting Nautilus may help fix the problem.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden, vanwege een onverwachte fout van Bonobo bij het zoeken van de Fabriek. Het stoppen van bonobo-activation-server en het herstarten van Nautilus lost het probleem wellicht op.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from Bonobo when attempting to locate the shell object. Killing bonobo-activation-server and restarting Nautilus may help fix the problem.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt, vanwege een onverwachte fout van Bonobo bij het zoeken naar het shell object. Het stoppen van bonobo-activation-server en het herstarten van Nautilus lost wellicht het probleem op.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from Bonobo when attempting to register the file manager view server.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden vanwege een onverwachte fout van Bonobo bij het registreren van de weergavedienst van de bestandsbeheerder.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden vanwege een onbekende fout.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "bonobo-slay" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden. Het uitvoeren van de opdracht "bonobo-slay" vanaf de commandoregel zou het probleem kunnen oplossen. Zoniet dan kunt u proberen uw systeem te herstarten, of om Nautilus opnieuw te installeren.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "bonobo-slay" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
    
    Bonobo couldn't locate the Nautilus_shell.server file. One cause of this seems to be an LD_LIBRARY_PATH that does not include the bonobo-activation library's directory. Another possible cause would be bad install with a missing Nautilus_Shell.server file.
    
    Running "bonobo-slay" will kill all Bonobo Activation and GConf processes, which may be needed by other applications.
    
    Sometimes killing bonobo-activation-server and gconfd fixes the problem, but we don't know why.
    
    We have also seen this error when a faulty version of bonobo-activation was installed.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden. Het uitvoeren van de opdracht "bonobo-slay" vanaf de commandoregel zou het probleem kunnen oplossen. Zoniet dan kunt u proberen uw systeem te herstarten, of om Nautilus te herinstalleren.
    
    Bonobo kon het Nautilis_shell.server bestand niet vinden. Een mogelijke oorzaak is dat LD_LIBRARY_PATH het path naar de bonobo-activation bibliotheek niet bevat. Een andere mogelijke reden zou een verkeerde installatie kunnen zijn, met een ontbrekend Nautilus_shell.server bestand.
    
    Het uitvoeren van "bonobo-slay" zal alle Bonobo Activation en GConf-processen beeindigen, die wellicht nodig zijn voor andere programma's.
    
    Soms verhelpt het stoppen van de bonobo-activation-server en gconfd het probleem, maar we weten niet waarom.
    
    Ditzelfde probleem kan voorkomen als er een defecte versie van bonobo-activation geïnstalleerd is.

en: Nautilus cannot determine what type of file it is.
nl: Nautilus kan het bestandstype niet vaststellen.

en: Nautilus cannot display "%s".
nl: Nautilus kan "%s" niet tonen.

en: Nautilus cannot handle %s: locations.
nl: Nautilus kan niet omgaan met %s: lokaties.

en: Nautilus component adapter factory
nl: Nautilus componentadapterfabriek

en: Nautilus could not create the following required folders: %s.
nl: Kan de volgende vereiste mappen niet aanmaken: %s

en: Nautilus could not create the required folder "%s".
nl: Kan vereiste map "%s" niet aanmaken.

en: Nautilus factory
nl: Nautilusfabriek

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list
nl: Nautilus-bestandsbeheercomponent dat een schuifbare lijst toont

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list for search results
nl: Nautilus-bestandsbeheercomponent dat een schuifbare lijst toont voor zoekresultaten

en: Nautilus file manager component that shows a two-dimensional icon space
nl: Nautilus-bestandsbeheercomponent dat een pictogrammenvlak toont

en: Nautilus file manager component that shows icons on the desktop
nl: Nautilus-bestandsbeheercomponent dat pictogrammen op het werkblad toont

en: Nautilus file manager desktop icon view
nl: Nautilus-werkbladpictogrammen

en: Nautilus file manager icon view
nl: Nautilus-pictogrammen

en: Nautilus file manager list view
nl: Nautilus-lijst

en: Nautilus file manager search results list view
nl: Nautilus-zoekresultatenlijst

en: Nautilus handles drawing the desktop
nl: Nautilus neemt het tekenen van het werkblad voor zijn rekening

en: Nautilus has no installed viewer capable of displaying the file.
nl: Nautilus heeft geen component die het bestand kan weergeven.

en: Nautilus is a graphical shell for GNOME that makes it easy to manage your files and the rest of your system.
nl: Nautilus is een grafische schil voor GNOME dat het makkelijk maakt om uw bestanden en ook de rest van uw systeem te beheren.

en: Nautilus metafile factory
nl: Fabriek voor Nautilus-metabestanden

en: Nautilus shell
nl: Nautilus-schil

en: Nautilus shell operations that can be done from subsequent command-line invocations
nl: Nautilus shell-opdrachten kunnen worden in gedaan op de commandoregel

en: Nautilus uses the users home folder as the desktop
nl: Nautilus gebruikt de persoonlijke map van de gebruiker als werkblad

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Neighbourhood
nl: Netwerkomgeving

en: Network Servers
nl: Netwerkservers

en: Never
nl: Nooit

en: New
nl: Nieuw

en: News and Media
nl: Nieuws en Media

en: No Action Associated
nl: Geen actie geassocieerd

en: No Application Associated
nl: Geen programma's geassocieerd

en: No Viewers Available
nl: Geen weergave beschikbaar

en: No bookmarks defined
nl: Geen bladwijzers gedefinieerd

en: No description found for mime type "%s" (file is "%s"), please tell the gnome-vfs mailing list.
nl: Geen beschrijving gevonden voor MIME-type "%s" (bestand is "%s"), gelieve dit door te geven aan de gnome-vfs mailing lijst.

en: No other actions are available to view this file.  If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
nl: Geen andere programma's zijn beschikbaar om dit bestand weer te geven. Wellicht kunt u het bestand wel openen als u het naar uw computer kopiëert.

en: No other applications are available to view this file.  If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
nl: Geen andere programma's zijn beschikbaar om dit bestand weer te geven. Wellicht kunt u het bestand wel openen als u het naar uw computer kopiëert.

en: No templates Installed
nl: Geen sjablonen geïnstalleerd

en: No viewers are available for "%s".
nl: Geen weergave beschikbaar voor "%s".

en: None
nl: Geen

en: None of the files could be added as emblems.
nl: Geen van de bestanden kunnen als emblemen worden toegevoegd.

en: Normal Si_ze
nl: Normale _grootte

en: Not an Image
nl: Geen afbeelding

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Notes side pane
nl: Opmerkingen-zijpaneel

en: Notes side pane for Nautilus
nl: Opmerkingen-zijpaneel voor Nautilus

en: Number view:
nl: Numerieke weergave:

en: Numbers
nl: Cijfers

en: Ocean Strips
nl: Oceaanstrand

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
nl: 00 Oct 0000 om 00:00 PM

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
nl: 00 Oct 0000, 00:00 PM

en: Octal Permissions
nl: Octale rechten

en: Oh No
nl: Oh Nee

en: One of the side panels encountered an error and can't continue.
nl: In één van de zijpanelen is een fout opgetreden en deze kan niet doorgaan.

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
nl: Vensters slechts creëren voor expliciet gegeven URI's.

en: Only show folders in the tree sidebar
nl: Alleen mappen in de boom-zijbalk tonen

en: Opacity of the highlight for selected icons
nl: Doorschijnendheid van de markering voor geselecteerde pictogrammen

en: Opacity of the selection box
nl: Doorschijnendheid van het selectieveld

en: Open
nl: Openen

en: Open %d Window? | Open %d Windows?
nl[0]: %d venster openen?
nl[1]: %d vensters openen?

en: Open Failed, would you like to choose another action?
nl: Openen is mislukt, wilt u een andere actie kiezen?

en: Open Failed, would you like to choose another application?
nl: Openen is mislukt, wilt u een andere toepassing kiezen?

en: Open Location
nl: Locatie openen

en: Open T_erminal
nl: T_erminalvenster openen

en: Open Wit_h
nl: Openen _met

en: Open _Location...
nl: _Lokatie openen...

en: Open _Parent
nl: O_uder openen

en: Open a new GNOME terminal window
nl: Een nieuw GNOME-terminalvenster openen

en: Open each selected item in a navigation window
nl: Elk geselecteerd item in een navigatievenster openen

en: Open in Navigation Window
nl: Openen in navigatievenster

en: Open in New Window | Open in %d New Windows
nl[0]: Openen in nieuw venster
nl[1]: Openen in %d nieuwe vensters

en: Open the parent folder
nl: Oudermap openen

en: Open the selected item in this window
nl: Geselecteerd item in dit venster openen

en: Open with %s
nl: Openen met %s

en: Open with Other Application
nl: Met andere toepassing openen

en: Open with Other Viewer
nl: Openen met andere weergave

en: Open with...
nl: Openen met...

en: Opening "%s".
nl: Openen van "%s"...

en: Opening %s
nl: Bezig met openen van %s

en: Orange
nl: Oranje

en: Other _Application...
nl: Andere _toepassing...

en: Others:
nl: Anderen:

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: Package
nl: Pakket

en: Page
nl: Pagina

en: Pale Blue
nl: Bleekblauw

en: Paste Files into Folder
nl: Bestanden in map plakken

en: Paste the text stored on the clipboard
nl: De bewaarde tekst vanaf het klembord plakken

en: Patterns:
nl: Patronen:

en: Perform a quick set of self-check tests.
nl: Enkele snelle zelf-tests uitvoeren.

en: Permissions
nl: Rechten

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Pictures
nl: Afbeeldingen

en: Please check the spelling and try again.
nl: Controleer de spelling en probeer opnieuw.

en: Please choose a different emblem name.
nl: Gelieve een andere naam ervoor te kiezen.

en: Please drag just one image to set a custom icon.
nl: Sleep slechts één afbeelding om een eigen pictogram in te stellen.

en: Please enter a name and try again.
nl: Vul een naam in en probeer het opnieuw.

en: Please select another viewer and try again.
nl: Kies een andere weergavemethode en probeer het opnieuw.

en: Please try again.
nl: Probeert u het nog eens.

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
nl: Mogelijke waarden zijn "single" om bestanden met een enkele klik te starten, of "double" om ze met een dubbelklik te starten.

en: Prefere_nces
nl: _Voorkeuren

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
nl: Geselecteerde bestanden klaarmaken om gekopieerd te worden met de 'Bestanden plakken'-opdracht

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
nl: Geselecteerde bestanden klaarmaken om verplaatst te worden met de 'Bestanden plakken'-opdracht

en: Preparing To Copy...
nl: Bezig met voorbereiden van kopiëren...

en: Preparing To Move...
nl: Verplaatsing aan het voorbereiden...

en: Preparing to Create Links...
nl: Bezig met voorbereiden van aanmaken van verwijzingen...

en: Preparing to Delete files...
nl: Bezig met voorbereiden van verwijderen van bestanden...

en: Preparing to Empty the Trash...
nl: Bezig met voorbereiden van Prullenbak legen...

en: Preparing to Move to Trash...
nl: Bezig met voorbereiden van verplaatsen naar de Prullenbak...

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview _sound files:
nl: Fragment van geluid_sbestanden spelen:

en: Print
nl: Afdrukken

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Produces metafile objects for accessing Nautilus metadata
nl: Maakt metabestandsobjecten aan voor het benaderen van Nautilus-metadata

en: Profile Dump
nl: Profieldump

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Prot_ect
nl: B_eschermen

en: Protect the selected volume
nl: Het geselecteerde volumen beschermen

en: Purple Marble
nl: Paars marmer

en: Put labels beside icons
nl: Bijschriften naast pictogrammen plaatsen

en: Quit Nautilus.
nl: Nautilus afsluiten

en: Re_versed Order
nl: Omgekeerde _volgorde

en: Redo Edit
nl: Opnieuw bewerken

en: Redo the edit
nl: De bewerking opnieuw doen

en: Reload
nl: Herladen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove the selected text without putting it on the clipboard
nl: Verwijder de geselecteerde tekst zonder deze op het klembord te zetten

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename Emblem
nl: Embleem hernoemen

en: Rename selected item
nl: Geselecteerde item hernoemen

en: Renaming "%s" to "%s".
nl: Hernoemen van "%s" naar "%s".

en: Renaming Error
nl: Hernoemfout

en: Replace _All
nl: _Alles vervangen

en: Report Profiling
nl: Profilering rapporteren

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
nl: Pictogrammen herpositioneren zodat ze beter in het venster passen en niet overlappen

en: Reset Profiling
nl: Profilering terugzetten

en: Reset View to _Defaults
nl: Terug naar s_tandaardweergave

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
nl: 'Reset' is een speciale afbeelding die u niet kunt verwijderen.

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
nl: Sorteervolgorde en zoomfactor terugzetten overeenkomend met voorkeuren voor deze weergave

en: Restart Nautilus.
nl: Nautilus herstarten

en: Restore Icon's Original Si_ze
nl: Oorspronkelijke pictogram_grootte herstellen

en: Restore Icons' Original Si_zes
nl: Oorspronkelijke pictogram_groottes herstellen

en: Restore each selected icon to its original size
nl: Afmetingen van elk pictogram naar zijn oorspronkelijke waarden herstellen

en: Reverse sort order in new windows
nl: Sorteervolgorde omdraaien in nieuwe vensters

en: Ridged Paper
nl: Gescheurd papier

en: Rough Paper
nl: Ruw papier

en: Ruby
nl: Robijn

en: Run "%s" on any selected items
nl: Voer "%s" uit op ieder geselecteerde item

en: Run in _Terminal
nl: Uitvoeren in _Terminalvenster

en: Run or Display?
nl: Uitvoeren of weergeven?

en: Run or manage scripts from ~/Nautilus/scripts
nl: Scripts in ~/Nautilus/scripts draaien of beheren

en: Save
nl: Opslaan

en: Sea Foam
nl: Zeeschuim

en: Search List
nl: Zoeklijst

en: Search for files by file name and file properties
nl: Bestanden zoeken op bestandsnaam en eigenschappen

en: Search for files by file name only
nl: Bestanden zoeken uitsluitend op bestandsnaam

en: Search this computer for files
nl: Op deze computer zoeken naar bestanden

en: Searching Unavailable
nl: Zoeken niet beschikbaar

en: Searching is unavailable right now, because you either have no index, or the search service isn't running.
nl: Zoeken is niet beschikbaar op dit moment, omdat u geen index hebt of omdat de zoekdienst niet draait.

en: Select Pattern
nl: Selecteer een patroon

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select _All Files
nl: _Alle bestanden selecteren

en: Select _Pattern
nl: _Patroon selecteren

en: Select a Category:
nl: Selecteer een categorie:

en: Select a color to add
nl: Selecteer een kleur om toe te voegen

en: Select all items in this window
nl: Alle items in dit venster selecteren

en: Select all the text in a text field
nl: Alle items in dit venster selecteren

en: Select an icon
nl: Kies een pictogram

en: Select an image file for the new emblem:
nl: Selecteer een afbeelding voor het nieuwe embleem:

en: Select an image file to add as a pattern
nl: Selecteert u een afbeeldingsbestand om als patroon toe te voegen

en: Select items in this window matching a given pattern
nl: Items selecteren in dit venster overeenkomend met een bepaald patroon

en: Select the columns visible in this folder
nl: De zichtbare kolommen in deze map selecteren

en: Selection Box Alpha
nl: Alpha-waarde selectieveld

en: Selection Box Color
nl: Kleur selectieveld

en: Sensitive
nl: Activeerbaar

en: Server Settings
nl: Server-instellingen

en: Set _user ID
nl: Gebruikers-ID instellen

en: Set as _Background
nl: Als _achtergrond instellen

en: Set as background for _all folders
nl: Als achtergrond instellen voor _alle mappen

en: Set as background for _this folder
nl: Als achtergrond ins_tellen voor deze map

en: Set gro_up ID
nl: Groeps-ID instellen

en: Set the zoom level of the current view
nl: Zoomfactor van huidige weergave instellen

en: Shale
nl: Leisteen

en: Show %s
nl: %s tonen

en: Show _only folders
nl: Alleen mappen t_onen

en: Show _thumbnails:
nl: Minia_tuurafbeeldingen tonen:

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
nl: Venster tonen waarmee u de kleur of het patroon van uw werkbladachtergrond kunt wijzigen

en: Show folders first in windows
nl: Mappen eerst tonen in vensters

en: Show hidden and _backup files
nl: Ver_borgen- en reservekopiebestanden tonen

en: Show location bar in new windows
nl: Locatiebalk tonen in nieuwe vensters

en: Show media properties for the selected volume
nl: De media-eigenschappen van het geselecteerde volumen tonen

en: Show priority text in toolbars
nl: Prioriteitstekst in werkbalken tonen

en: Show side pane in new windows
nl: Zijpaneel tonen in nieuwe vensters

en: Show status bar in new windows
nl: Statusbalk tonen in nieuwe vensters

en: Show te_xt in icons:
nl: Te_kst in pictogrammen tonen:

en: Show the contents at the normal size
nl: Inhoud op normale grootte tonen

en: Show the contents in less detail
nl: Inhoud minder gedetailleerd tonen

en: Show the contents in more detail
nl: Inhoud meer gedetailleerd tonen

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
nl: De map met scripts die in dit menu staan tonen

en: Show toolbar in new windows
nl: Werkbalk tonen in nieuwe vensters

en: Shutter Speed
nl: Sluitersnelheid

en: Side Pane
nl: Zijpaneel

en: Side Panel Failed
nl: Zijpaneel heeft gefaald

en: Side pane view
nl: Zijpaneel-weergave

en: Silver
nl: Zilver

en: Size
nl: Grootte

en: Size:
nl: Grootte:

en: Sky
nl: Hemel

en: Sky Ridge
nl: Hemelrand

en: Snow Ridge
nl: Sneeuwrand

en: Some files will not be displayed.
nl: Sommige bestanden worden niet weergegeven.

en: Some of the files could not be added as emblems.
nl: Sommige van de bestanden kunnen niet als emblemen worden toegevoegd.

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
nl: Sorry, maar "%s" is geen bruikbaar afbeeldingsbestand.

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
nl: Sorry, maar "%s" is geen geldige bestandsnaam.

en: Sorry, but emblem %s couldn't be deleted.
nl: Embleem %s kan helaas niet worden verwijderd.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
nl: Sorry, maar trefwoorden voor emblemen mogen alleen letters, cijfers en spaties bevatten.

en: Sorry, but pattern %s couldn't be deleted.
nl: Patroon %s kan helaas niet worden verwijderd.

en: Sorry, but the pattern %s couldn't be installed.
nl: Sorry, maar het patroon %s kan niet worden geïnstalleerd

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
nl: Sorry, maar er is reeds een embleem met de naam "%s".

en: Sorry, but you can't execute commands from a remote site.
nl: Sorry, maar u kunt geen opdrachten vanaf een locatie op afstand uitvoeren.

en: Sorry, but you can't replace the reset image.
nl: Sorry, maar uw kunt de terugzet-afbeelding niet vervangen.

en: Sorry, but you did not supply a valid file name.
nl: Sorry, maar u hebt geen geldige bestandsnaam opgegeven.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
nl: Sorry, maar u moet een niet-leeg trefwoord voor het nieuwe embleem opgeven.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
nl: Sorry, maar u moet een niet-lege naam voor de nieuwe kleur opgeven.

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
nl: Sorry, kan de groep van "%s" niet veranderen.

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
nl: Sorry, kan de eigenaar van "%s" niet wijzigen.

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
nl: Sorry, kan de rechten van "%s" niet veranderen.

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
nl: Sorry, het weergeven van de inhoud van "%s"is mislukt.

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
nl: Sorry, kan "%s" niet hernoemen naar "%s".

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
nl: Sorry, niet in staat aangepaste embleemnaam op te slaan.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
nl: Sorry, niet in staat aangepast embleem op te slaan.

en: Sort _folders before files
nl: _Mappen vóór bestanden sorteren

en: Sound
nl: Geluid

en: Special
nl: Speciaal

en: Special flags:
nl: Speciale vlaggen:

en: Speed tradeoff for when to preview a sound file when mousing over a files icon. If set to "always" then always plays the sound, even if the file is on a remote server. If set to "local_only" then only plays previews on local filesystems. If set to "never" then it never previews sound.
nl: Snelheidsafweging voor wanneer een voorproefje van een geluidsbestand weer te geven bij het bewegen van de muispijl over bijbehorend pictogram. Indien ingesteld op "always" dan wordt het geluid altijd afgespeeld, zelfs als het bestand zich bevindt op een server op afstand. Indien ingesteld op "local_only" dan worden er alleen voorproefjes afgespeeld op lokale bestandssystemen. Indien ingesteld op "never" dan wordt er nooit een voorproefje van geluid gegeven.

en: Speed tradeoff for when to show a preview of text file contents in the file's icon. If set to "always" then always show previews, even if the folder is on a remote server. If set to "local_only" then only show previews for local filesystems. If set to "never" then never bother to read preview data.
nl: Snelheidsafweging voor wanneer een voorproefje te tonen van de inhoud van een tekstbestand in het bestandspictogram. Indien ingesteld op "always" dan worden altijd voorproefjes getoond, zelfs als de map zich op een server op afstand bevindt. Indien ingesteld op "local_only" dan worden alleen voorbeelden getoond voor lokale bestandssystemen. Indien ingesteld op "never" dan worden er nooit voorbeeldgegevens gelezen.

en: Speed tradeoff for when to show an image file as a thumbnail. If set to "always" then always thumbnail, even if the folder is on a remote server. If set to "local_only" then only show thumbnails for local filesystems. If set to "never" then never bother to thumbnail images, just use a generic icon.
nl: Snelheidsafweging voor wanneer bestanden als miniaturen te tonen. Indien ingesteld op "always" dan wordt er altijd een miniatuur gemaakt, zelfs als de map zich op een server op afstand bevindt. Indien ingesteld op "local_only" dan worden miniaturen alleen voor lokale bestandssystemen getoond. Indien ingesteld op "never" dan wordt er nooit een miniatuur van een afbeelding gemaakt, maar slechts een algemeen pictogram gebruikt.

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to "always" then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to "local_only" then only show counts for local filesystems. If set to "never" then never bother to compute item counts.
nl: Snelheidsafweging voor wanneer het aantal items in een map te tonen. Indien ingesteld op "always" dan wordt het totaalaantal altijd getoond, zelfs als de map zich op een server op afstand bevindt. Indien ingesteld op "local_only" dan worden alleen de totalen voor lokale bestandssystemen getoond. Indien ingesteld op "never" dan worden er nooit itemtotalen berekend.

en: St_atusbar
nl: St_atusbalk

en: Start Here
nl: Begin hier

en: Start Profiling
nl: Beginnen met profileren

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop Profiling
nl: Stoppen met profileren

en: Stop loading this location
nl: Stoppen met het laden van deze locatie

en: Str_etch Icon
nl: Pictogram _uitrekken

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Switch to Manual Layout?
nl: Omschakelen naar handmatige plaatsing?

en: System Settings
nl: Systeemvoorkeuren

en: Tangerine
nl: Mandarijn

en: Text
nl: Tekst

en: Text Viewer
nl: Tekstweergave

en: Text view
nl: Tekstweergave

en: Text view factory
nl: Tekstvenster-fabriek

en: Text view:
nl: Tekstweergave:

en: The %d selected item will be copied if you select the Paste Files command | The %d selected items will be copied if you select the Paste Files command
nl[0]: Het %d geselecteerde item wordt gekopieerd als u de opdracht Bestanden plakken geeft
nl[1]: De %d geselecteerde items worden gekopieerd als u de opdracht Bestanden plakken geeft

en: The %d selected item will be moved if you select the Paste Files command | The %d selected items will be moved if you select the Paste Files command
nl[0]: Het %d geselecteerde item wordt verplaatst als u de opdracht Bestanden plakken geeft
nl[1]: De %d geselecteerde items worden verplaatst als u de opdracht Bestanden plakken geeft

en: The %s side panel encountered an error and can't continue.
nl: In het %s-zijpaneel is een fout opgetreden en deze kan niet doorgaan.

en: The %s view encountered an error and can't continue.
nl: De %s-weergave is op een fout gestuit en kan niet doorgaan.

en: The %s view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van de %s-weergave.

en: The NautilusApplication associated with this window.
nl: De NautilusToepassing geassocieerd met dit venster

en: The action associated with "%s" is invalid.
nl: De actie geassocieerd met "%s" is ongeldig.

en: The application ID of the window.
nl: Het toepassings-ID van het venster

en: The application associated with "%s" is invalid.
nl: De toepassing geassocieerd met "%s" is ongeldig.

en: The attempt to log in failed.
nl: De aanmeldpoging is mislukt.

en: The attribute name to display
nl: De weer te geven attribuutnaam

en: The color cannot be installed.
nl: Kan de kleur niet installeren.

en: The date the file was accessed.
nl: De datum waarop het bestand benaderd is.

en: The date the file was modified.
nl: De datum waarop het bestand gewijzigd is.

en: The default action can't open "%s" because it can't access files at "%s" locations.
nl: De standaardactie kan "%s" niet openen omdat het bestanden op "%s" niet kan benaderen.

en: The default action can't open "%s" because it can't access files at "%s".locations.
nl: De standaardactie kan "%s" niet openen, omdat het bestanden op "%s" niet kan benaderen.

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are "name", "size", "type", "modification_date", and "emblems".
nl: Standaard sorteervolgorde voor items in de pictogramweergave. Mogelijke waarden zijn: "name", "size", "type", "modification_date", en "emblems".

en: The default sort-order for the items in the list view. Possible values are "name", "size", "type", and "modification_date".
nl: Standaard sorteervolgorde voor de items in lijstweergave. Mogelijke waarden zijn: "name", "size", "type", en "modification_date."

en: The default width of the side pane in new windows.
nl: De standaardbreedte van het zijpaneel in nieuwe vensters.

en: The destination and source are the same file.
nl: Het doel en de bron zijn hetzelfde bestand.

en: The destination disk is read-only.
nl: De bestemmingslocatie is alleen-lezen.

en: The destination folder is inside the source folder.
nl: De doelmap bevindt zich binnenin de bronmap.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
nl: Het gesleepte bestand lijkt geen geldige afbeelding te zijn.

en: The dragged text was not a valid file location.
nl: De gesleepte tekst was geen geldige bestandslocatie.

en: The emblem cannot be added.
nl: Kan het embleem niet toevoegen.

en: The emblem cannot be installed.
nl: Kan het embleem niet installeren.

en: The emblems do not appear to be valid images.
nl: De emblemen lijken geen geldige afbeeldingen te zijn.

en: The file "%s" already exists.  Would you like to replace it?
nl: Bestand "%s" bestaat reeds. Wilt u het vervangen?

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
nl: Kan het bestand "%s" niet naar prullenbak verplaatsen.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
nl: Het bestand '%s' lijkt geen geldige afbeelding te zijn.

en: The file is not an image.
nl: Het bestand is geen afbeelding.

en: The file that you dropped is not an image.
nl: Het bestand dat u heeft neergezet is geen afbeelding.

en: The file that you dropped is not local.
nl: Het bestand dat u heeft neergezet is niet lokaal.

en: The filename "%s" indicates that this file is of type "%s". The contents of the file indicate that the file is of type "%s". If you open this file, the file might present a security risk to your system.
    
    Do not open the file unless you created the file yourself, or received the file from a trusted source. To open the file, rename the file to the correct extension for "%s", then open the file normally. Alternatively, use the Open With menu to choose a specific application for the file.
nl: De bestandsnaam "%s" geeft aan dat dit bestand van type "%s" is. De inhoud van het bestand geeft echter aan dat het van type "%s" is. Als u dit bestand opent, kan het een veiligheidsrisico vormen voor uw systeem.
    
    Open het bestand niet tenzij u het zelf aangemaakt hebt, of ontvangen van een vertrouwde bron. Om het bestand te openen, hernoemt u het met het correcte achtervoegsel voor "%s". Open het bestand daarna op de normale manier. U kunt ook het 'Openen met'-menu gebruiken om een specifieke toepassing voor het bestand te kiezen.

en: The folder "%s" contains more files than Nautilus can handle.
nl: De map "%s" bevat meer bestanden dan Nautilus aankan.

en: The folder contents could not be displayed.
nl: Kan inhoud van de map niet weergeven.

en: The font description used for the icons on the desktop.
nl: De lettertypeomschrijving voor de pictogrammen op het werkblad.

en: The group could not be changed.
nl: Kan de groep niet veranderen.

en: The group of the file.
nl: De groep van het bestand.

en: The item could not be renamed.
nl: Kan het item niet hernoemen.

en: The link is broken, do you want to move it to the Trash?
nl: De verwijzing is loos, wilt u haar in de prullenbak gooien?

en: The location "%s" does not exist.
nl: De lokatie "%s" bestaat niet.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
nl: Kan de lokatie niet weergeven met deze weergavemethode.

en: The location of the desktop directory has changed in GNOME 2.4. You can open the link and move over the files you want, then delete the link.
nl: De locatie van de werkbladmap is veranderd in GNOME 2.4.  U kunt de verwijzing openen om de bestanden van uw keuze te verhuizen, en deze verwijzing vervolgens verwijderen.

en: The mime type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
nl: De naam "%s" is al in gebruik in deze map. Gelieve een andere naam te kiezen.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
nl: De naam "%s" is ongeldig, omdat hij de tekens "/" gebruikt. Gelieve een andere naam te kiezen.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
nl: De naam "%s" is ongeldig. Gelieve een andere naam te kiezen.

en: The name and icon of the file.
nl: De naam en het pictogram van het bestand.

en: The name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.  If you still want to copy the item, rename it and try again.
nl: De naam is reeds in gebruik voor een speciaal item dat niet verplaatst of vervangen kan worden. Indien u het item toch wilt kopiëren, hernoem het dan en probeer het nog eens.

en: The name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.  If you still want to move the item, rename it and try again.
nl: De naam is al in gebruik voor een speciaal item dat niet verplaatst of vervangen kan worden. Indien u het item toch wilt verplaatsen, hernoem het dan en probeer het nog eens.

en: The owner could not be changed.
nl: Kan de eigenaar niet veranderen.

en: The owner of the file.
nl: De eigenaar van het bestand.

en: The permissions could not be changed.
nl: Kan de rechten niet veranderen.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
nl: De eigenschappen van "%s" kunnen niet worden bepaald.

en: The permissions of the file, in octal notation.
nl: De rechten van het bestand, in octale notatie.

en: The permissions of the file.
nl: De rechten van het bestand.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
nl: De eigenschappen van het geselecteerde bestand kunnen niet worden bepaald.

en: The selection rectangle
nl: De selectierechthoek

en: The side pane view to show in newly opened windows.
nl: De zijpaneelweergave om in nieuw geopende vensters te tonen.

en: The size of the file.
nl: De grootte van het bestand.

en: The type of the file.
nl: Het type van het bestand

en: The viewer associated with "%s" is invalid.
nl: De weergave geassocieerd met "%s" is ongeldig.

en: The x-alignment of the column
nl: De x-uitlijning van de kolom

en: Themes
nl: Thema's

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
nl: Er is geen "%s" in deze map. Misschien is het kort geleden verplaatst of verwijderd?

en: There is no action associated with "%s".
nl: Er is geen actie geassocieerd met "%s".

en: There is no application associated with "%s".
nl: Er is geen programma geassocieerd met "%s".

en: There is no space on the destination.
nl: Er is geen ruimte op de bestemmingslocatie.

en: There is not enough space on the destination.
nl: Er is onvoldoende ruimte op de bestemmingslocatie.

en: There is nothing on the clipboard to paste.
nl: Er staat niets op het klembord om te plakken.

en: There was an error displaying help.
nl: Er is een fout opgetreden bij de hulpweergave.

en: There was an error displaying help: 
    %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het weergeven van de hulptekst:
    %s

en: There was an error displaying help: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij de hulpweergave: %s

en: There was an error launching the application.
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van de toepassing.

en: This drop target only supports local files.
nl: Dit sleepdoel accepteert alleen lokale bestanden.

en: This folder uses automatic layout.
nl: Deze map heeft automatische layout.

en: This is disabled due to security considerations.
nl: Dit is uitgeschakeled vanuit veiligheidsoverwegingen.

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
nl: Waarschijnlijk komt dit doordat het een permanent embleem is, en niet één welke u zelf hebt toegevoegd.

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one you added yourself.
nl: Waarschijnlijk komt dit doordat het een permanent embleem is, en niet één die u zelf hebt toegevoegd.

en: This is the default theme for Nautilus.
nl: Dit is het standaardthema voor Nautilus

en: This link can't be used, because it has no target.
nl: Deze verwijzing kan niet gebruikt worden, omdat het doel ontbreekt

en: This link can't be used, because its target "%s" doesn't exist.
nl: Deze verwijzing kan niet gebruikt worden, omdat haar doel "%s" niet bestaat.

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
nl: Deze naam kan ingesteld worden indien u een aangepaste naam wilt voor het persoonlijke map-pictogram op het werkblad.

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
nl: Deze naam kan ingesteld worden indien u een aangepaste naam wilt voor de verwijzing naar het prullenbak-pictogram op het werkblad.

en: This theme uses photo-realistic folders.
nl: Dit thema gebruikt foto-realistische mappen.

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
nl[0]: Dit zal %d nieuw venster openen.
nl[1]: Dit zal %d nieuwe vensters openen.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
nl: Om niet-lokale bestanden te openen, dient u ze naar een lokale map te kopiëren en ze opnieuw neer te zetten.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
nl: Om niet-lokale bestanden te openen, dient u ze naar een lokale map te kopiëren en ze opnieuw neer te zetten. De lokale bestanden die u heeft gesleept zijn reeds geopend.

en: To:
nl: Aan:

en: Toggle using a tighter layout scheme
nl: Aan/uitzetten van strakkere opmaak

en: Too Many Files
nl: Te veel bestanden

en: Tooltip for the menu item
nl: Zwevende tip voor het menu-item

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash icon visible on desktop
nl: Prullenbak-pictogram zichtbaar op werkblad

en: Tree
nl: Boom

en: Try to fit in window
nl: In venster trachten in te passen

en: Type of click used to launch/open files
nl: Soort klik om bestanden te starten/openen

en: URI currently displayed
nl: Huidig weergegeven URI

en: Unable to Replace File
nl: Vervangen van bestand mislukt

en: Unable to launch the cd burner application.
nl: Kan de CD-brandertoepassing niet starten.

en: Undo Edit
nl: Bewerken ongedaan maken

en: Undo the edit
nl: De bewerking ongedaan maken

en: Undo the last text change
nl: Laatste tekstverandering ongedaan maken

en: Unfortunately I couldn't tell which one.
nl: Helaas is het niet mogelijk te bepalen welke.

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
nl: Onbekende GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
nl: Ontkoppelingsfout

en: Unmount the selected volume
nl: Het geselecteerde volumen ontkoppelen.

en: Up
nl: Omhoog

en: Use "%s" to open the selected item
nl: Gebruik "%s" om het geselecteerde item te openen

en: Use _Default Background
nl: Standaardachter_grond terugzetten

en: Use as default for "%s" items
nl: Gebruik als standaard voor "%s"-items

en: Use as default for "%s" only
nl: Gebruik als standaard alleen voor "%s"

en: Use manual layout in new windows
nl: Handmatige lay-out in nieuwe vensters

en: Use the default background for this location
nl: De standaardachtergrond voor deze lokatie gebruiken

en: Use the default desktop background
nl: De standaard werkbladachtergrond terugzetten

en: Use tighter layout in new windows
nl: Strakkere lay-out in nieuwe vensters

en: Uses manila folders and gray-green backgrounds.
nl: Gebruikt manila mappen en grijsgroene achtergronden.

en: View Failed
nl: Weergave is mislukt

en: View _new folders using:
nl: _Nieuwe mappen weergeven met:

en: View as %s
nl: %s-weergave

en: View as Icons
nl: Pictogrammenweergave

en: View as List
nl: Lijstweergave

en: View as Text
nl: Tekstweergave

en: View as _Icons
nl: Pi_ctogrammenweergave

en: View as _List
nl: _Lijstweergave

en: View as...
nl: Weergeven als...

en: View in Multiple Windows?
nl: In meerdere vensters weergeven?

en: View of the current file or folder
nl: Huidig bestand of map weergeven

en: View or modify the properties of each selected item
nl: De eigenschappen per geselecteerd item bekijken of wijzigen

en: View your computer storage
nl: Uw computer-opslag weergeven

en: View your home folder in the Nautilus file manager
nl: Uw persoonlijke map weergeven met Nautilus bestandsbeheer

en: View your network servers in the Nautilus file manager
nl: Uw netwerkservers weergeven met Nautilus bestandsbeheer

en: Views
nl: Weergaven

en: Visible _Columns...
nl: Zichtbare _kolommen...

en: Volume:
nl: Volumen:

en: Wavy White
nl: Golvend Wit

en: Web Services
nl: Webdiensten

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
nl: Woensdag 00 September 00 0000 om 00:00:00 PM

en: What to do with executable text files when activated
nl: Wat te doen met uitvoerbare tekstbestanden bij activering

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
nl: Wat te doen met uitvoerbare tekstbestanden wanneer ze geactiveerd worden (enkel- of dubbelgeklikt). Mogelijke waarden zijn "launch" om ze als programma's te starten, "ask" om met een dialoogvenster te vragen wat er moet gebeuren, en "display" om ze als tekstbestanden weer te geven.

en: When a folder is visited this viewer is used unless you have selected another view for that particular folder. Possible values are "list_view" and "icon_view".
nl: Wanneer een map bezocht wordt dan is dit de weergave die wordt gebruikt, tenzij u een andere weergave voor die ene map heeft geselecteerd. Mogelijke waarden zijn "list_view" en "icon_view".

en: When to show number of items in a folder
nl: Wanneer het aantal items in een map te tonen

en: When to show preview text in icons
nl: Wanneer tekstvoorproefje in pictogrammen te tonen

en: When to show thumbnails of image files
nl: Wanneer miniaturen van afbeeldingsbestanden te tonen

en: Whether a custom default folder background has been set.
nl: Of een aangepaste standaard-mapachtergrond is ingesteld.

en: Whether a custom default side pane background has been set.
nl: Of een aangepaste standaard zijpaneelachtergrond is ingesteld.

en: Whether the menu item is sensitive
nl: Of het menu-item activeerbaar is

en: Whether to ask for confirmation when moving files to trash
nl: Al dan niet om bevestiging vragen bij het verplaatsen van bestanden naar de prullenbak

en: Whether to enable immediate deletion
nl: Al dan niet inschakelen van onmiddelijk verwijderen

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
nl: Of een voorproefje van geluiden moet worden afgespeeld bij het bewegen van de muispijl over een pictogram

en: Whether to show backup files
nl: Al dan niet tonen van reservekopiebestanden

en: Whether to show hidden files
nl: Al dan niet tonen van verborgen bestanden

en: White
nl: Wit

en: White Ribs
nl: Witte Ribben

en: Widget for the property page
nl: Interface-element voor de eigenschappenpagina

en: Width of the side pane
nl: Breedte van het zijpaneel

en: Windows Network
nl: Windows-netwerk

en: Would you like to continue?
nl: Wilt u doorgaan?

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
nl: U bent niet de eigenaar en kunt dus geen eigenschappen wijzigen.

en: You can choose another view or go to a different location.
nl: U kunt een andere weergave kiezen of naar een andere lokatie gaan.

en: You can configure GNOME to associate a different application or viewer with this file type. Do you want to associate an application or viewer with this file type now?
nl: U kunt GNOME configureren om een andere toepassing of weergave met dit bestandstype te associëren. Wilt u nu een toepassing of weergave met dit bestandstype associëren?

en: You can configure GNOME to associate applications with file types. Do you want to associate an application with this file type now?
nl: U kunt GNOME configureren om toepassingen met bestandstypen te associëren. Wilt u nu een toepassing met dit bestandstype associëren?

en: You can configure which programs are offered for which file types in the File Types and Programs dialog.
nl: U kunt instellen welke programma's worden aangeboden voor welke bestandstypen in het Bestandstypen en programma's-dialoogvenster.

en: You can only use images as custom icons.
nl: U kunt alleen afbeeldingen als eigen pictogrammen gebruiken.

en: You can only use local images as custom icons.
nl: U kunt alleen lokale afbeeldingen als eigen pictogrammen gebruiken.

en: You can't assign more than one custom icon at a time!
nl: U kunt niet meer dan één eigen pictogram per keer toekennen!

en: You can't assign more than one custom icon at a time.
nl: U kunt niet meer dan één eigen pictogram per keer toekennen.

en: You cannot copy a file over itself.
nl: U kunt geen map over zichzelf heen kopiëren

en: You cannot copy a folder into itself.
nl: U kunt geen map naar zichzelf kopiëren

en: You cannot copy items into the trash.
nl: U kunt geen items naar de prullenbak kopiëren.

en: You cannot copy this trash folder.
nl: U kunt deze Prullenbak-map niet kopiëren.

en: You cannot create links inside the trash.
nl: U kunt geen verwijzingen in de prullenbak maken.

en: You cannot delete a volume icon.
nl: U kunt een volumen-pictogram niet verwijderen

en: You cannot move a folder into itself.
nl: U kunt geen map verplaatsen naar zichzelf.

en: You cannot move this trash folder.
nl: U kunt geen map verplaatsen naar zichzelf.

en: You do not have permissions to write to the destination.
nl: U heeft geen schrijfrechten voor de bestemmingslocatie.

en: You do not have permissions to write to this folder.
nl: U heeft geen schrijfrechten voor deze map.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
nl: U hebt de benodigde rechten niet om de groep van "%s" te veranderen.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
nl: U hebt niet de benodigde rechten om "%s" te hernoemen.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
nl: U hebt niet de benodigde rechten om de inhoud van "%s" te bekijken.

en: You must enter a name for the server.
nl: U dient een naam in te vullen voor de server.

en: Zoom
nl: Zoomen

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom _In
nl: _Inzoomen

en: Zoom _Out
nl: _Uitzoomen

en: Zoom to Fit
nl: Zoomen naar passend

en: _About
nl: In_fo

en: _Add Bookmark
nl: _Bladwijzer toevoegen

en: _Add a New Color...
nl: Nieuwe kleur _toevoegen...

en: _Add a New Emblem...
nl: Nieuw embleem _toevoegen...

en: _Add a New Pattern...
nl: Nieuw patroon _toevoegen...

en: _Add new...
nl: _Nieuwe toevoegen...

en: _Always
nl: _Altijd

en: _Arrange items:
nl: Items _ordenen:

en: _Ask each time
nl: _Elke keer vragen

en: _Associate Action
nl: Ac_tie associëren

en: _Associate Application
nl: Toepassing asso_ciëren

en: _Back
nl: _Terug

en: _Backgrounds and Emblems...
nl: Achtergronden en _emblemen...

en: _Bookmarks
nl: Bl_adwijzers

en: _CD Creator
nl: _CD-maker

en: _Clear History
nl: _Geschiedenis opschonen

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Copy File
nl: Bestand kopië_ren

en: _Copy Files
nl: Bestanden kopië_ren

en: _Copy Text
nl: Tekst k_opiëren

en: _Copy here
nl: Hierheen _kopiëren

en: _Default zoom level:
nl: _Standaard zoomfactor:

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Delete from Trash
nl: Verwijderen uit de _prullenbak

en: _Display
nl: _Weergeven

en: _Double click to activate items
nl: _Dubbelklikken om items te activeren

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Edit Bookmarks
nl: Blad_wijzers bewerken

en: _Emblems
nl: _Emblemen

en: _Empty
nl: _Legen

en: _Empty File
nl: _Leeg bestand

en: _Empty Trash
nl: Prullenbak _legen

en: _File
nl: _Bestand

en: _File group:
nl: _Bestandsgroep:

en: _Format
nl: _Formatteren

en: _Forward
nl: _Vooruit

en: _Go
nl: _Ga naar

en: _Go There
nl: _Ga daarheen

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Hide
nl: _Verbergen

en: _Home
nl: Persoonlijke _map

en: _Image:
nl: _Afbeelding:

en: _Keep Aligned
nl: Uitge_lijnd houden

en: _Keyword:
nl: _Trefwoord:

en: _Link here
nl: Hierheen ver_wijzen

en: _Local File Only
nl: Alleen _lokaal bestand

en: _Location (URL):
nl: _Lokatie (URL):

en: _Location...
nl: _Lokatie...

en: _Location:
nl: _Lokatie:

en: _Manually
nl: _Handmatig

en: _Modify...
nl: _Veranderen...

en: _Mount Volume
nl: Volumen _koppelen

en: _Move here
nl: Hierheen _verplaatsen

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Names:
nl: _Namen:

en: _Never
nl: _Nooit

en: _Only for files smaller than:
nl: Alleen v_oor bestanden kleiner dan:

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open Scripts Folder
nl: _Scriptsmap openen

en: _Paste Files
nl: Bestanden _plakken

en: _Paste Files Into Folder
nl: Bestanden in map _plakken

en: _Paste Text
nl: Tekst _plakken

en: _Pattern:
nl: _Patroon:

en: _Patterns
nl: _Patronen

en: _Places
nl: _Plekken

en: _Profiler
nl: _Profilering

en: _Properties
nl: _Eigenschappen

en: _Read
nl: _Lezen

en: _Reload
nl: He_rladen

en: _Remove Custom Icon
nl: Aangepast pictogram _verwijderen

en: _Remove a Color...
nl: Een kleur verwijderen...

en: _Remove a Pattern...
nl: Een patroon _verwijderen...

en: _Remove an Emblem...
nl: Een embleem verwijderen...

en: _Remove...
nl: _Verwijderen...

en: _Rename...
nl: _Hernoemen...

en: _Replace
nl: _Vervangen

en: _Report Profiling
nl: P_rofilering rapporteren

en: _Reset Profiling
nl: Profilering _herstellen

en: _Retry
nl: Opnieu_w

en: _Run
nl: _Uitvoeren

en: _Run executable text files when they are clicked
nl: Uitvoe_rbare tekstbestanden activeren bij aanklikken

en: _Scripts
nl: S_cripts

en: _Select Custom Icon...
nl: _Aangepast pictogram selecteren...

en: _Show
nl: _Tonen

en: _Side Pane
nl: _Zijpaneel

en: _Single click to activate items
nl: Eenmalig klikken om item_s te activeren

en: _Skip
nl: Over_slaan

en: _Start Profiling
nl: Profilering _starten

en: _Sticky
nl: _Vast

en: _Stop
nl: _Stoppen

en: _Stop Profiling
nl: Profilering _stoppen

en: _Templates
nl: S_jablonen

en: _Text beside icons
nl: _Tekst naast pictogrammen

en: _Trash
nl: _Prullenbak

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Unmount Volume
nl: Volumen _ontkoppelen

en: _Up
nl: _Omhoog

en: _Use Default
nl: S_tandaard gebruiken

en: _Use compact layout
nl: Compacte lay-out gebr_uiken

en: _View
nl: Beel_d

en: _View as...
nl: _Weergeven als...

en: _View executable text files when they are clicked
nl: Uit_voerbare tekstbestanden weergeven bij aanklikken

en: _Write
nl: _Schrijven

en: _Write contents to CD
nl: In_houd naar CD schrijven

en: a title
nl: een titel

en: additional text
nl: aanvullende tekst

en: animation to indicate on-going activity
nl: animatie om voortgaande activiteit aan te geven

en: another link to %s
nl: nog een verwijzing naar %s

en: bonobo_ui_init() failed.
nl: bonobo_ui_init() niet gelukt.

en: by Modification _Date
nl: op Wijzigingsdatum

en: by _Emblems
nl: op _Emblemen

en: by _Name
nl: op _Naam

en: by _Size
nl: op _Grootte

en: by _Type
nl: op _Type

en: date accessed
nl: laatst benaderd

en: date modified
nl: wijzigingsdatum

en: default for "%s"
nl: standaard voor "%s"

en: default for this file
nl: standaard voor dit bestand

en: editable text
nl: bewerkbare tekst

en: group
nl: groep

en: highlighted as keyboard focus
nl: gemarkeerd als toetsenbordfocus

en: highlighted for drop
nl: gemarkeerd voor loslaten

en: highlighted for selection
nl: gemarkeerd voor selectie

en: in menu for "%s"
nl: in het menu voor "%s"

en: in menu for this file
nl: in het menu voor dit bestand

en: link
nl: verwijzing

en: link (broken)
nl: verwijzing (gebroken)

en: link to %s
nl: verwijzing naar %s

en: loading...
nl: laden...

en: nautilus: --check cannot be used with URIs.
nl: nautilus: --check kan niet gebruikt worden met URI's.

en: nautilus: --check cannot be used with other options.
nl: nautilus: --check kan niet gebruik worden met andere opties.

en: nautilus: --geometry cannot be used with more than one URI.
nl: nautilus: --geometry kan niet worden gebruik met meer dan één URI.

en: nautilus: --quit cannot be used with URIs.
nl: nautilus: --quit kan niet gebruikt worden met URI's.

en: nautilus: --restart cannot be used with URIs.
nl: nautilus: --restart kan niet gebruik worden met URI's.

en: nd copy)
nl: e kopie)

en: new file
nl: nieuw bestand

en: none
nl: geen

en: not in menu
nl: niet in het menu

en: nothing
nl: niets

en: octal permissions
nl: octale rechten

en: on the desktop
nl: op het werkblad

en: open a browser window.
nl: bladervenster openen

en: owner
nl: eigenaar

en: permissions
nl: rechten

en: pointing at "%s"
nl: wijst naar "%s"

en: program
nl: programma

en: provides visual status
nl: geeft de visuele status

en: rd copy)
nl: e kopie

en: reset
nl: herinitialiseren

en: size
nl: grootte

en: some more text
nl: wat meer tekst

en: st copy)
nl: e kopie)

en: th copy)
nl: e kopie

en: the browse history
nl: de bladergeschiedenis

en: the current selection
nl: de huidige selectie

en: the editable label
nl: het bewerkbare bijschrift

en: the type of window the view is embedded in
nl: het type venster waarin de weergave is ingebed

en: throbber
nl: animatietol

en: throbber factory
nl: animatietol-fabriek

en: throbber object factory
nl: animatietol-objectfabriek

en: today
nl: vandaag

en: today at %-I:%M %p
nl: vandaag om %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
nl: vandaag om %-I:%M %p

en: today at 00:00 PM
nl: vandaag om %-I:%M %p

en: today at 00:00:00 PM
nl: vandaag om 00:00:00 PM

en: today, %-I:%M %p
nl: vandaag om %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
nl: vandaag, 00:00 PM

en: unknown
nl: onbekend

en: unknown MIME type
nl: onbekend MIME-type

en: unknown type
nl: onbekend type

en: unreadable
nl: onleesbaar

en: untitled folder
nl: naamloze map

en: whether we are highlighted for a D&D drop
nl: of we gemarkeerd zijn voor sleepactie loslaten

en: whether we are highlighted for a selection
nl: of we gemarkeerd voor selectie zijn

en: whether we are highlighted to render keyboard focus
nl: of we gemarkeerd zijn om de toetsenbordfocus terug te geven

en: xalign
nl: x-uitlijning

en: yesterday
nl: Westers

en: yesterday at %-I:%M %p
nl: gisteren om %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
nl: gisteren om %-I:%M %p

en: yesterday at 00:00 PM
nl: gisteren om %-I:%M %p

en: yesterday at 00:00:00 PM
nl: gisteren om %-I:%M %p

en: yesterday, %-I:%M %p
nl: gisteren om %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
nl: gisteren, 00:00 PM
