pan - en to nl translation catalogue (656 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
nl:   (Geen voorwaarden -- alle artikelen zullen overeenkomen)

en:   (No conditions -- no articles will match)
nl:   (Geen voorwaarden -- geen artikelen zullen overeenkomen)

en:  (%lu lines in %lu articles)
nl:  (%lu regels in %lu artikelen)

en:  (%lu lines in 1 article)
nl: (%lu regels in 1 artikel)

en:  (Moderated)
nl:  (Gemodereerd)

en:  (Read-Only)
nl:  (Alleen-lezen)

en: "Followup-To: poster": sending email to author.
nl: "Opvolgen-naar: poster": e-mail wordt naar auteur verzonden.

en: "Followup-To:" contains an email address: sending email to author.
nl: "Opvolgen-naar:" bevat een e-mailadres: e-mail wordt naar auteur verzonden.

en: % Done
nl: % Klaar

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
nl: %a - afgekorte naam van de dag van de week
    %A - volledige naam van de dag van de week
    %b - afgekorte naam van de maand
    %B - volledige naam van de maand
    %c - lokale datum & tijd
    %d - dag van de maand
    %H - uur (24-uurs klok)
    %I - uur (12-uurs klok)
    %j - dag van het jaar (001-366)
    %m - maand (01-12)
    %M - minuut (00-59)
    %p - lokaal equivalent van AM/PM
    %S - seconde (00-61)
    %x - lokale datum
    %X - lokale tijd
    %y - tweecijferig jaar
    %Y - viercijferig jaar
    %% - %

en: %d connections totaling %.1f KB per second
nl: %d verbindingen, bij elkaar %.1f KB per seconde

en: %d files erased.
nl: %d bestanden verwijderd.

en: %g - group as one directory (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - group as nested directory (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/user/News/Pan/%g" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains", and
    "/home/user/News/Pan/%G" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains",
nl: %g - groep als één map (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - groep als geneste map (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/gebruiker/News/Pan/%g" wordt
    "/home/gebruiker/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains", and
    "/home/gebruiker/News/Pan/%G" wordt
    "/home/gebruiker/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains",

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
nl: %s
    
    Overeenkomsten: %u
    Groep: %s
    Regel: %s

en: %s does not appear to be a valid datafile
nl: %s lijkt geen geldig gegevensbestand te zijn

en: %u Tasks Running, %u Tasks Total
nl: %u Taken draaiend, %u taken in totaal

en: %u articles match rule %s
nl: %u artikelen komen overeen met regel %s

en: (%u selected)
nl: (%u geselecteerd)

en: (No Group)
nl: (Geen groep)

en: (e.g., *anime*)
nl: (bijv., *anime*)

en: /D_ownload Flagged
nl: /Gevlagde artikelen _ophalen

en: /Dele_te Group
nl: /Groep ver_wijderen

en: /Filte_r
nl: /Filte_ren

en: /Filte_r/---
nl: /Filte_ren/---

en: /Filte_r/Match _New Articles
nl: /Filte_ren/_Nieuwe artikelen doorlaten

en: /Filte_r/Match _Read Articles
nl: /Filte_ren/Ge_lezen artikelen doorlaten

en: /Filte_r/Match _Unread Articles
nl: /Filte_ren/_Ongelezen artikelen doorlaten

en: /Filte_r/Show Matching Articles
nl: /Filte_ren/Overeenkomende artikelen tonen

en: /Get New Headers and _Bodies
nl: /Nieuwe kopteksten en _inhoud ophalen

en: /Get New _Headers
nl: /Nieuwe _kopteksten ophalen

en: /Group _Properties...
nl: /Groeps_eigenschappen...

en: /Mark Group _Read
nl: /Groep markeren als ge_lezen

en: /More Download _Options...
nl: /Meer download-_opties...

en: /Refresh Article _Counts
nl: /Artikelte_llers verversen

en: /_Articles
nl: /_Artikelen

en: /_Articles/---
nl: /_Artikelen/---

en: /_Articles/D_ownload Flagged
nl: /_Artikelen/Gevlagde artikelen _ophalen

en: /_Articles/Down_load
nl: /_Artikelen/Op_halen

en: /_Articles/Mark _Read
nl: /_Artikelen/Markeren als ge_lezen

en: /_Articles/Mark _Unread
nl: /_Artikelen/Markeren als _ongelezen

en: /_Articles/U_nflag
nl: /_Artikelen/_Ontvlaggen

en: /_Articles/_Delete
nl: /_Artikelen/Verwij_deren

en: /_Articles/_Flag
nl: /_Artikelen/_Vlaggen

en: /_Articles/_Ignore Thread
nl: /_Artikelen/Discussie ne_geren

en: /_Articles/_Watch Thread
nl: /_Artikelen/Discussie be_waken

en: /_Copy to Folder
nl: /_Kopiëren naar map

en: /_Delete
nl: /Verwij_deren

en: /_Delete Group's Articles
nl: /Artikelen in groep _verwijderen

en: /_Edit
nl: /Be_werken

en: /_Edit/---
nl: /Be_werken/---

en: /_Edit/Add S_ubscribed to Selection
nl: /Be_werken/Gea_bonneerde toevoegen aan selectie

en: /_Edit/Add _Subthreads to Selection
nl: /Be_werken/_Subdiscussies aan selectie toevoegen

en: /_Edit/Add _Threads to Selection
nl: /Be_werken/_Discussies aan selectie toevoegen

en: /_Edit/Cu_t
nl: /Be_werken/K_nippen

en: /_Edit/Deselect a_ll Articles
nl: /Be_werken/Alle artikelen _deselecteren

en: /_Edit/Deselect all
nl: /Be_werken/Alles deselecteren

en: /_Edit/Deselect all G_roups
nl: /Be_werken/Alle g_roepen deselecteren

en: /_Edit/Edit with E_xternal Editor
nl: /Be_werken/Met e_xterne editor bewerken

en: /_Edit/Find _Next
nl: /Be_werken/Volgende z_oeken

en: /_Edit/Select Article _Body
nl: /Be_werken/Artikel_inhoud selecteren

en: /_Edit/Select all
nl: /Be_werken/Alles selecteren

en: /_Edit/Select all _Articles
nl: /Be_werken/Alle _artikelen selecteren

en: /_Edit/Select all _Groups
nl: /Be_werken/Alle _groepen selecteren

en: /_Edit/_Copy
nl: /Be_werken/K_opiëren

en: /_Edit/_Find...
nl: /Be_werken/_Zoeken...

en: /_Edit/_Paste
nl: /Be_werken/_Plakken

en: /_Edit/_Preferences...
nl: /Be_werken/_Voorkeuren...

en: /_Edit/_Rot13 Selected Text
nl: /Be_werken/Geselecteerde tekst _Rot13-coderen

en: /_File
nl: /_Bestand

en: /_File/---
nl: /_Bestand/---

en: /_File/Clea_r
nl: /_Bestand/Wi_ssen

en: /_File/Delete _Folder...
nl: /_Bestand/Map _verwijderen...

en: /_File/Save _As...
nl: /_Bestand/Opslaan _als...

en: /_File/Send Later
nl: /_Bestand/Later verzenden

en: /_File/Send Now
nl: /_Bestand/Nu verzenden

en: /_File/Work On_line
nl: /_Bestand/On-_line werken

en: /_File/_Cancel Last Task
nl: /_Bestand/_Laatste taak annuleren

en: /_File/_Close
nl: /_Bestand/S_luiten

en: /_File/_Edit Article in Folder
nl: /_Bestand/Artikel in _map bewerken

en: /_File/_New Folder...
nl: /_Bestand/_Nieuwe map...

en: /_File/_Print Article...
nl: /_Bestand/Artikel a_fdrukken...

en: /_File/_Quit
nl: /_Bestand/Afslui_ten

en: /_File/_Save Changes
nl: /_Bestand/Veranderingen _opslaan

en: /_File/_Save...
nl: /_Bestand/_Opslaan...

en: /_Flag
nl: /_Vlaggen

en: /_Go
nl: /_Ga naar

en: /_Go/---
nl: /_Ga naar/---

en: /_Go/N_ext Group
nl: /_Ga naar/Volge_nde groep

en: /_Go/Next Threa_d
nl: /_Ga naar/Volgende dis_cussie

en: /_Go/Next Unread _Group
nl: /_Ga naar/Volgende ongelezen _groep

en: /_Go/Next Unread _Thread
nl: /_Ga naar/Volgende ongelezen _discussie

en: /_Go/Pre_vious Article
nl: /_Ga naar/_Vorig artikel

en: /_Go/Previous Article _Read
nl: /_Ga naar/Vorig ge_lezen artikel

en: /_Go/Read Back
nl: /_Ga naar/Teruglezen

en: /_Go/Read More
nl: /_Ga naar/Meer lezen

en: /_Go/_Parent Article
nl: /_Ga naar/_Ouder-artikel

en: /_Help
nl: /_Hulp

en: /_Help/---
nl: /_Hulp/---

en: /_Help/Pan _Home Page...
nl: /_Hulp/Pan _homepage

en: /_Help/Report a _Bug...
nl: /_Hulp/Rapporteer een _programmafout...

en: /_Help/_About...
nl: /_Hulp/_Info...

en: /_Ignore Thread
nl: /Discussie _negeren

en: /_Newsgroups
nl: /_Nieuwsgroepen

en: /_Newsgroups/---
nl: /_Nieuwsgroepen/---

en: /_Newsgroups/Dele_te Group
nl: /_Nieuwsgroepen/Groep ver_wijderen

en: /_Newsgroups/Get New Headers and _Bodies
nl: /_Nieuwsgroepen/Nieuwe kopteksten en _inhoud ophalen

en: /_Newsgroups/Get New Headers in Subscribed _Groups
nl: /_Nieuwsgroepen/Nieuwe kopteksten in _geabonneerde groepen ophalen

en: /_Newsgroups/Get New _Headers
nl: /_Nieuwsgroepen/Nieuwe _kopteksten ophalen

en: /_Newsgroups/Group _Properties...
nl: /_Nieuwsgroepen/Groeps_eigenschappen...

en: /_Newsgroups/Mark Group _Read
nl: /_Nieuwsgroepen/Groep markeren als ge_lezen

en: /_Newsgroups/More Download _Options...
nl: /_Nieuwsgroepen/Meer download-_opties...

en: /_Newsgroups/Refresh Article _Counts
nl: /_Nieuwsgroepen/Artikel_tellers verversen

en: /_Newsgroups/_Delete Group's Articles
nl: /_Nieuwsgroepen/Artikelen in groep _verwijderen

en: /_Newsgroups/_Subscribe
nl: /_Nieuwsgroepen/_Abonneren

en: /_Newsgroups/_Unsubscribe
nl: /_Nieuwsgroepen/Af_melden

en: /_Post
nl: /_Plaatsen

en: /_Post/Send Pending _Messages
nl: /_Plaatsen/Wachtende _berichten verzenden

en: /_Read Article
nl: /Artikel _lezen

en: /_Servers/Get List of _All Groups
nl: /_Servers/Lijst van _alle nieuwsgroepen ophalen

en: /_Servers/Get List of _New Groups
nl: /_Servers/Lijst van _nieuwe nieuwsgroepen ophalen

en: /_Subscribe
nl: /_Abonneren

en: /_Tools
nl: /E_xtra

en: /_Tools/---
nl: /E_xtra/---

en: /_Tools/Custom _Filters...
nl: /E_xtra/Aangepaste _filters...

en: /_Tools/News _Servers...
nl: /E_xtra/News_servers...

en: /_Tools/_Log Viewer...
nl: /E_xtra/_Logboek-weergave...

en: /_Tools/_Posting Profiles...
nl: /E_xtra/_Profielen voor plaatsing...

en: /_Tools/_Rules...
nl: /E_xtra/_Regels...

en: /_Tools/_Task Manager...
nl: /E_xtra/_Taakbeheer...

en: /_Unflag
nl: /_Ontvlaggen

en: /_Unsubscribe
nl: /A_fmelden

en: /_View
nl: /Beel_d

en: /_View/---
nl: /B_eeld/---

en: /_View/Abbreviate _Names in Group Pane
nl: /B_eeld/N_amen in groepen-paneel afkorten

en: /_View/C_ollapse Selected Threads
nl: /B_eeld/Ge_selecteerde discussies inklappen

en: /_View/E_xpand Selected Threads
nl: /B_eeld/Geselecteerde discussies _uitklappen

en: /_View/Jump to _Body Tab
nl: /B_eeld/Naar _inhoud-tabblad springen

en: /_View/Jump to _Group Tab
nl: /B_eeld/Naar _groepen-tabblad springen

en: /_View/Jump to _Header Tab
nl: /B_eeld/Naar _kopteksten-tabblad springen

en: /_View/Mute _Quoted Text
nl: /B_eeld/Ge_citeerde tekst onderdrukken

en: /_View/Show All _Headers in Body Pane
nl: /B_eeld/Alle kopteksten in in_houd-paneel tonen

en: /_View/Show Bod_y Pane
nl: /B_eeld/I_nhoud-paneel tonen

en: /_View/Show Group _Pane
nl: /B_eeld/Groe_pen-paneel tonen

en: /_View/Show Hea_der Pane
nl: /B_eeld/K_opteksten-paneel tonen

en: /_View/Thr_ead Header Pane
nl: /B_eeld/D_iscussies vormen in kopteksten-paneel

en: /_View/Use _Monospace Font in Body Pane
nl: /B_eeld/Artikelinhoud in _monospatiëring-letter weergeven

en: /_View/_Rot13 Selected Text
nl: /B_eeld/Geselecteerde tekst _Rot13

en: /_View/_Tabbed Layout
nl: /B_eeld/_Tabbladen-layout

en: /_View/_Wrap Article Body
nl: /B_eeld/Regels in artikel a_fbreken

en: /_Watch Thread
nl: /Discussie be_waken

en: <More>
nl: <Meer>

en: > [quoted text muted]
nl: > [geciteerde tekst onderdrukt]

en: A newsreader for GNOME
nl: Een nieuwslezer voor Gnome.

en: ALL OF:
nl: ALLE UIT:

en: ANY OF:
nl: WILLEKEURIGE UIT:

en: About
nl: Info

en: About %s
nl: %s - Info

en: About You
nl: Info over u

en: Actions
nl: Acties

en: Add New Line to the Filter
nl: Nieuwe regel toevoegen aan de filter

en: Add a File to the Attachment List
nl: Bestand toevoegen aan bijvoegsel-lijst

en: Add a new filter
nl: Nieuwe filter toevoegen

en: Add a new profile
nl: Nieuw profiel toevoegen

en: Add a new server
nl: Nieuwe server toevoegen

en: Add to the _top of the Task Manager's List
nl: Taak toevoegen _bovenaan het taakoverzicht

en: Add to the b_ottom of the Task Manager's List
nl: Taak toevoegen _onderaan het taakoverzicht

en: Adding groups to server "%s"
nl: Bezig met toevoegen van groepen bij server "%s"

en: All %lu of %lu
nl: Alle %lu uit %lu

en: All Groups
nl: Alle groepen

en: All Of
nl: Alle van

en: Any Of
nl: Eender welke van

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Apply to
    Selected
    Groups
nl: Toepassen op
    geselecteerde
    groepen

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
nl: Toepassen op
    geabonneerde
    groepen

en: Apply to Incoming
nl: Toepassen op binnenkomende

en: Applying rule "%s" to group "%s"
nl: Bezig met toepassen regel "%s" op groep "%s"

en: Applying rule to selected groups
nl: Bezig met toepassen van de regel op de geselecteerde groepen

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
nl: Weet u zeker dat u deze %d groepen/mappen en hun artikelen wilt verwijderen?

en: Article "%s" not posted.
nl: Artikel "%s" is niet geplaatst.

en: Article "%s" posted.
nl: Artikel "%s" is geplaatst.

en: Article %s (%s) canceled
nl: Artikel %s (%s) geannuleerd

en: Article Cache
nl: Artikelbuffer

en: Article _is
nl: Artikel _is

en: Article _score is at least
nl: Artikel_score is tenminste

en: Article body is cached locally
nl: Artikelinhoud is lokaal gebufferd

en: Article body isn't cached locally
nl: Artikelinhoud niet lokaal gebufferd

en: Article does not have complete attachments
nl: Artikel heeft geen complete bijvoegsels

en: Article does not have incomplete attachments
nl: Artikel heeft geen incomplete bijvoegsels

en: Article h_as
nl: Artikel _heeft

en: Article has at _least N lines:
nl: Artikel heeft _tenminste N regels:

en: Article has complete attachments
nl: Artikel heeft complete bijvoegsels

en: Article has complete or incomplete attachments
nl: Artikel heeft complete of incomplete bijvoegsels

en: Article has incomplete attachments
nl: Artikel heeft incomplete bijvoegsels

en: Article has no attachments
nl: Artikel heeft geen bijvoegsels

en: Article is %d or more lines long
nl: Artikel is %d of meer regels lang

en: Article is at least N days _old
nl: Artikel is tenminste N dagen _oud:

en: Article is crossposted to at least %d groups
nl: Artikel is geplaatst in tenminste %d groepen

en: Article is crossposted to less than %d groups
nl: Artikel is geplaatst in minder dan %d groepen

en: Article is less than %d lines long
nl: Artikel is minder dan %d regels lang

en: Article is more than %d days old
nl: Artikel is meer dan %d dagen oud

en: Article is new
nl: Artikel is nieuw

en: Article is new or read
nl: Artikel is nieuw of gelezen

en: Article is new or unread
nl: Artikel is nieuw of ongelezen

en: Article is read
nl: Artikel is gelezen

en: Article is unread
nl: Artikel is ongelezen

en: Article is unread or old
nl: Artikel is ongelezen of oud

en: Article was _posted to at least N groups:
nl: Artikel is in meer dan N groepen ge_plaatst:

en: Article was not posted by me
nl: Artikel is niet door mij geplaatst

en: Article was posted by me
nl: Artikel is door mij geplaatst

en: Article was posted in the last %d days
nl: Artikel is geplaatst in de laatste %d dagen

en: Attachments
nl: Bijvoegsels

en: Authentication failed: %s
nl: Authenticatie mislukt: %s

en: Authentication failed: bad handshake for SPA password
nl: Aanmelding mislukt: ongeldige handshake voor SPA-wachtwoord

en: Authentication failed: need a password
nl: Authenticatie mislukt: Een wachtwoord is vereist

en: Author
nl: Auteur

en: Authors
nl: Auteurs

en: Automatic Downloads
nl: Automatisch ophalen

en: Automatically remove _failed tasks from the task manager
nl: Automatisch mi_slukte taken uit het taakbeheer verwijderen

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Bad SPA handshake: %s
nl: Ongeldige SPA-handshake: %s

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Body
nl: Inhoud

en: Body Pane
nl: Inhoud-paneel

en: Cached
nl: Gebufferd

en: Can't create file "%s" %s
nl: Kan bestand "%s" niet creëren %s

en: Can't find filter "%s" needed by rule "%s", so no articles match.
nl: Kan filter "%s" niet vinden, welke benodigd is door regel "%s", dus er komen geen artikelen overeen.

en: Can't write to "%s": %s
nl: Kan niet schrijven naar "%s": %s

en: Cancel Last Task
nl: Laatste taak annuleren

en: Canceling article
nl: Bezig met annuleren artikel

en: Case Sensiti_ve
nl: Hoofdletterge_voelig

en: Central European
nl: Centraal-Europees

en: Characters denoting _quoted text:
nl: Karakters die ge_citeerde tekst aangeven:

en: Charset
nl: Karakterset

en: Checksum for `%s' failed - file may be corrupt
nl: Controlesom voor `%s' klopt niet - bestand is wellicht corrupt

en: Checksum for `%s' part %d failed - file is corrupt
nl: Controlesom voor `%s'-deel van %d klopt niet - bestand is corrupt

en: Chinese Simplified
nl: Vereenvoudigd Chinees

en: Chinese Traditional
nl: Traditioneel Chinees

en: Clear the log window
nl: Logvenster wissen

en: Close the log window
nl: Logvenster sluiten

en: Closing %d connections
nl: Bezig met sluiten van %d verbindingen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Column
nl: Kolom

en: Connecting
nl: Bezig met verbinden

en: Connecting to mail server
nl: Bezig met verbinden met e-mailserver

en: Connection
nl: Verbinding

en: Connection _Limit:
nl: Verbindings_limiet:

en: Connections
nl: Verbindingen

en: Corrupt header skipped: %s
nl: Corrupte koptekst overgeslagen: %s

en: Could not convert "%s" to UTF-8. Article may not display correctly.
nl: Het is onmogelijk "%s" naar UTF-8 te converteren. Het artikel is wellicht niet correct leesbaar.

en: Could not convert signature file '%s' to UTF-8. Signature must be in '%s'
nl: Het ondertekeningsbestand '%s' kon niet worden omgezet naar UTF-8. De ondertekening moet in '%s' zijn

en: Could not create temporary file: %s
nl: Kon tijdelijk bestand niet creëren: %s

en: Could not decode article - file may be corrupt/incomplete
nl: Kon artikel niet decoderen - bestand is wellicht corrupt/incompleet

en: Couldn't create directory "%s": %s
nl: Kon map "%s" niet creëren: %s

en: Couldn't parse a Message-ID from the raw message!
nl: Geen bericht-ID aangetroffen bij de ontleding van het bericht!

en: Couldn't parse signature command "%s"
nl: Kon ondertekeningsopdracht "%s" niet interpreteren

en: Couldn't read signature file "%s": %s
nl: Kon ondertekeningsbestand "%s" niet lezen: %s

en: Create New Folder
nl: Nieuwe map creëren

en: Cus_tom Headers
nl: _Aangepaste kopteksten

en: Custom Headers
nl: Aangepaste kopteksten

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Cyrillic, Ukrainian
nl: Cyrillisch, Oekraïens

en: Date
nl: Datum

en: Decode can't access path "%s"
nl: Decodering kan geen toegang krijgen tot pad "%s"

en: Decoding "%s"
nl: Decoderen van "%s"

en: Default charse_t:
nl: Standaard _karakterset:

en: Delete Articles by Bozos
nl: Artikelen van sukkels verwijderen

en: Delete Selected Task(s)
nl: Geselecteerde taken verwijderen

en: Delete Spam
nl: Spam verwijderen

en: Delete the selected line
nl: De geselecteerde regel verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Directory "%s" contains %.1f MB in %d files
nl: De map "%s" bevat %.1f MB in %d bestanden

en: Disconnecting Idle
nl: Bezig met verbreken van inactieve verbinding

en: Disconnecting one connection from `%s' after %d seconds idle
nl: Bezig met verbreken van een verbinding van `%s' na %d seconden inactiviteit

en: Download Directory
nl: Downloadmap

en: Download _all headers
nl: _Alle kopteksten ophalen

en: Download _new headers
nl: _Nieuwe kopteksten ophalen

en: Download _recent headers:
nl: _Recente kopteksten ophalen:

en: Download new headers and bod_ies from subscribed groups when starting Pan
nl: Nieuwe kopteksten en a_rtikelinhoud ophalen vanuit de geabonneerde groepen bij het starten van Pan

en: Download new headers when loading a _group
nl: Nieuwe kopteksten ophalen bij het laden van een groe_p

en: Downloading %d
nl: Bezig met ophalen %d

en: Downloading %u articles
nl: Bezig met ophalen %u artikelen

en: ERROR: Message appears to have no new content.
nl: FOUT: Bericht heeft geen nieuwe inhoud.

en: ERROR: Message is empty.
nl: FOUT: bericht is leeg.

en: ERROR: Must have one author in From: line
nl: FOUT: U dient één auteur in te vullen in de Van:-regel

en: ERROR: No recipients specified.
nl: FOUT: Geen ontvangers aangegeven.

en: ERROR: No subject specified.
nl: FOUT: Geen onderwerp aangegeven

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
nl: FOUT: U plaatst in een zeer groot aantal groepen.

en: ERROR: invalid address "%s"
nl: FOUT: ongeldig adres "%s"

en: E_xpand all threads by default
nl: Alle discussies standaard uit_klappen

en: Edit Filters
nl: Filters bewerken

en: Edit the selected filter
nl: De geselecteerde filter bewerken

en: Edit the selected profile
nl: Geselecteerd profiel bewerken

en: Edit the selected server
nl: De geselecteerde server bewerken

en: Edit with an External Editor
nl: Bewerken met externe editor

en: Email "%s" not sent.
nl: E-mailbericht "%s" is niet verzonden.

en: Email "%s" sent.
nl: E-mailbericht "%s" is verzonden.

en: Email _Address:
nl: E-mail_adres:

en: Error
nl: Fout

en: Error converting string "%*s" to utf8: %d - %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het converteren van tekenreeks "%*s": naar utf8: %d - %s

en: Error opening directory "%s": %s)
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van de map "%s": %s)

en: Error opening file "%s": %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van bestand "%s": %s

en: Error opening temporary file: "%s"
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van tijdelijk bestand: "%s"

en: Error parsing "external editor" command line: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het interpreteren van de opdrachtregel voor "externe editor": %s

en: Error reading file "%s": %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van bestand "%s": %s

en: Error reading from socket.
nl: Fout bij lezen van socket.

en: Error reading from socket: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van de socket: %s

en: Error renaming "%s" as "%s": %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het hernomen van "%s" naar "%s": %s.

en: Error saving article "%s" (is %s full?)
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van artikel "%s" (is %s vol?)

en: Error saving file "%s" - is the disk full?
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van "%s" - is de schijf vol?

en: Error saving list of groups to "%s" - is the disk full?
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de groepenlijst naar "%s" - is de schijf vol?

en: Error starting external editor: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van de externe editor: %s

en: Error writing article to temporary file: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het schrijven van het artikel naar een tijdelijk bestand: %s

en: Error writing to socket.
nl: Fout bij schrijven naar socket.

en: Error writing to socket: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het schrijven naar de socket: %s

en: Estimated Article Size
nl: Geschatte artikelgrootte

en: Expired %u articles from `%s'
nl: %u Artikelen uit `%s' verlopen

en: Exported %d groups (%d subscribed) to "%s"
nl: %d Groepen (%d geabonneerd) geëxporteerd naar "%s"

en: Extra Headers
nl: Meer kopteksten

en: Fetched %u headers for "%s"
nl: %u Kopteksten voor "%s" opgehaald

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Files
nl: Bestanden

en: Files to Attach
nl: Bij te voegen bestanden

en: Filter name:
nl: Filternaam:

en: Filtering Articles
nl: Filteren berichten

en: Flushing article cache...
nl: Bezig met legen artikelbuffer...

en: Folders
nl: Mappen

en: Followup to Newsgroup
nl: Opvolgen naar nieuwsgroep

en: Followup-To
nl: Opvolgen-naar

en: Font Family
nl: Lettertypefamilie

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: From
nl: Van

en: Get
nl: Ophalen

en: Get New Headers in Selected Groups
nl: Nieuwe kopteksten in geselecteerde groepen ophalen

en: Get New Headers in Subscribed Groups
nl: Nieuwe kopteksten in geabonneerde groepen ophalen

en: Get Selected Articles
nl: Geselecteerde artikelen ophalen

en: Getting "%s"
nl: Bezig met ophalen "%s"

en: Getting %d new groups from server "%s"
nl: Bezig met ophalen van %d nieuwe groepen van server "%s"

en: Getting %d of %d
nl: Bezig met ophalen %d van %d

en: Getting all groups from server "%s"
nl: Bezig met ophalen van alle groepen van server "%s"

en: Getting all headers for "%s"
nl: Bezig met ophalen alle kopteksten voor "%s"

en: Getting article "%s" body failed: %s
nl: Ophalen van inhoud van artikel "%s" mislukt: %s

en: Getting header list failed: %s
nl: Koppen lijst ophalen mislukt: %s

en: Getting new groups from server "%s"
nl: Bezig met ophalen nieuwe groepen an server "%s"

en: Getting new headers for "%s"
nl: Bezig met ophalen nieuwe kopteksten voor "%s"

en: Got %d descriptions from server "%s"
nl: %d omschrijvingen van server "%s" opgehaald

en: Got %d groups from server "%s"
nl: %d Groepen van server "%s" opgehaald

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
nl: Onbekend antwoord van mailserver: verwacht %d; krijg %s

en: Greek
nl: Grieks

en: Group
nl: Groep

en: Groups
nl: Groepen

en: Handshake failed: %s
nl: Handshake mislukt: %s

en: Handshaking with mail server
nl: Bezig met e-mailserver handshake

en: Header Pane
nl: Kopteksten-paneel

en: Headers
nl: Kopteksten

en: High
nl: Hoog

en: Hit Ratio
nl: Treffers

en: How should you appear when posting articles?
nl: Hoe zou u moeten verschijnen bij het plaatsen van artikelen?

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
nl: Indien ingeschakeld zal deze regel toegepast worden op kopteksten wanneer deze worden opgehaald.

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Imported %d groups (%d new) from "%s"
nl: %d Groepen (%d nieuw) van "%s" geïmporteerd

en: Imported %d lines from Gnome config file
nl: %d Regels geïmporteerd vanuit Gnome-configuratiebestand

en: Incomplete Attachments
nl: Incomplete bijvoegsels

en: Incomplete Profile.
nl: Incompleet profiel

en: Invert
nl: Omkeren

en: Invert the selected line
nl: De geselecteerde regel omkeren

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: License
nl: Licentie

en: Lines
nl: Regels

en: Lines per article:
nl: Regels per artikel:

en: List Newsgroups failed: %s
nl: Vergaren van Lijst van Nieuwsgroepen mislukt: %s

en: Loaded %d groups for server "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
nl: %d Groepen geladen voor server "%s" in %.1f seconden (%.0f groepen/sec)

en: Loaded %d of %d articles
nl: Laden %d van %d berichten

en: Loading %u of %d groups
nl: Laden %u van %d groepen

en: Loading group "%s"
nl: Bezig met laden van groep "%s"

en: Log Entry
nl: Log melding

en: Login
nl: Aanmelden

en: Low
nl: Laag

en: MODE READER check failed: %s
nl: MODE LEZER controle mislukt: %s

en: Ma_ximum Cache Size (Megs):
nl: Ma_ximum buffergrootte (MB's):

en: Mail Server
nl: E-mailserver

en: Mail To
nl: E-mail naar

en: Mail sent!
nl: E-mail verzonden!

en: Mail server not ready
nl: E-mailserver niet gereed

en: Mailing article "%s"
nl: Bezig met e-mailen van artikel "%s"

en: Mark as
nl: Markeren als

en: Medium
nl: Middel

en: Message
nl: Bericht

en: Message uses characters not specified in charset '%s' - possibly use '%s' instead?
nl: Er komen karakters voor in dit bericht die niet gespecificeerd zijn in karakterset '%s' - mogelijk kunt u '%s' in plaats ervan gebruiken?

en: Message-ID
nl: Bericht-ID

en: Message-ID _Domain Name:
nl: Bericht-ID _domeinnaam:

en: Mime (single-part posts only)
nl: Mime (alleen enkeldelige artikelen)

en: Mine
nl: Mijn

en: More Headers
nl: Meer Koppen

en: Mouse
nl: Muis

en: Move Selected Task(s) Down
nl: Geselecteerde taken omlaag verplaatsen

en: Move Selected Task(s) Up
nl: Geselecteerde taken omhoog verplaatsen

en: Move Selected Task(s) to Bottom
nl: Geselecteerde taken onderaan zetten

en: Move Selected Task(s) to Top
nl: Geselecteerde taken bovenaan zetten

en: Move the selected line down one line
nl: De geselecteerde regel een positie naar beneden verplaatsen

en: Move the selected line up one line
nl: De geselecteerde regel een positie naar boven verplaatsen

en: NNTP handshake failed: %s
nl: NNTP 'handshake' mislukt: %s

en: NONE OF:
nl: GEEN VAN:

en: New
nl: Nieuw

en: New %lu of %lu
nl: Nieuw %lu uit %lu

en: New Filter Line
nl: Nieuwe filterregel

en: New Folder Name:
nl: Naam voor nieuwe map:

en: New Groups
nl: Nieuwe groepen

en: New Message
nl: Nieuw bericht

en: New Profile
nl: Nieuw profiel

en: New Rule
nl: Nieuwe regel

en: New Server
nl: Nieuwe server

en: New groups retrieval failed: %s
nl: Ophalen van nieuwe groepen mislukt: %s

en: News Server
nl: Newsserver

en: News server connection count: %d
nl: Aantal verbindingen met newsserver: %d

en: Newsgroups
nl: Nieuwsgroepen

en: Newsreader
nl: Nieuwslezer

en: No Attachments
nl: Geen bijvoegsels

en: No Connections
nl: Geen verbindingen

en: No Tasks
nl: Geen taken

en: No articles found for group "%s"
nl: Geen berichten gevonden voor groep "%s"

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
nl: Geen e-mailadres opgegeven; bericht-ID met domein "%s" wordt gegenereerd

en: No known recipients
nl: Geen bekende ontvangers

en: No new articles in group "%s"
nl: Geen nieuwe berichten in groep "%s"

en: No supported authentication mechanism
nl: Geen ondersteund aanmeldingsmechanisme

en: Not Queued
nl: Niet in de wachtrij

en: Offline
nl: Off-line

en: On %d, %n wrote:
nl: Op %d, schreef %n:

en: Open the Status Log
nl: Statuslogboek openen

en: Open the Task Manager
nl: Taakbeheer openen.

en: Optional Information
nl: Optionele infomatie

en: Or_ganization Header:
nl: Or_ganisatie-koptekst:

en: Organization
nl: Organisatie

en: Pan %s Started
nl: Pan %s gestart

en: Pan %s Task Manager
nl: Pan %s Taakbeheer

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
nl: Pan %s Taakbeheer (%d in wachtrij, %d draaiende)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Stopped)
nl: Pan %s Taakbeheer (%d in wachtrij, %d draaiende, %d gestopt)

en: Pan Newsreader
nl: Pan nieuwslezer

en: Pan Preferences
nl: Pan-voorkeuren

en: Pan Setup Wizard
nl: Pan Instellingen-wizard

en: Pan is Offline
nl: Pan is off-line

en: Pan is Online
nl: Pan is on-line

en: Pan: Download Headers
nl: Pan: Kopteksten ophalen

en: Pan: Download Headers for group `%s'
nl: Pan: Kopteksten ophalen voor groep '%s'

en: Pan: Edit Filter
nl: Pan: Filter bewerken

en: Pan: Edit Profile
nl: Pan: profiel bewerken

en: Pan: Edit Rule
nl: Pan: regel bewerken

en: Pan: Edit Server
nl: Pan: Server bewerken

en: Pan: Print
nl: Pan: afdrukken

en: Pan: Profile
nl: Pan: profiel

en: Pan: Rules
nl: Pan: Regels

en: Pan: Servers
nl: Pan: servers

en: Pan: Status Log
nl: Pan: Status-logboek

en: Pan: Task Manager
nl: Pan: Taakbeheer

en: Pane Layout
nl: Paneellay-out

en: Pane Order
nl: Paneelvolgorde

en: Parts
nl: Delen

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me.
nl: Gelieve mapnamen niet met "pan." te beginnen; dat vind ik niet lief.

en: Por_t:
nl: Poor_t:

en: Post
nl: Plaatsen

en: Post anyway, despite these problems?
nl: Toch plaatsen, ondanks deze problemen?

en: Post anyway, despite this problem?
nl: Toch plaatsen, ondanks dit probleem?

en: Post to Newsgroup
nl: In nieuwsgroep plaatsen

en: Posted by Me
nl: Door mij geplaatst

en: Posting and mailing article "%s"
nl: Bezig met plaatsen en e-mailen van artikel "%s"

en: Posting article "%s"
nl: Bezig met plaatsen van artikel "%s"

en: Posting complete.  Server said: %s
nl: Plaatsing compleet. De server zei: %s

en: Posting failed.  Server said: %s
nl: Plaatsing is mislukt. De server zei: %s

en: Print Command:
nl: Afdrukopdracht:

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Profile
nl: Profiel

en: Profile Information
nl: Profielinformatie

en: Programmer
nl: Hoofdprogrammeur

en: Programmer, 0.6 - 0.7
nl: Programmeur, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
nl: Projectstichter, programmeur

en: Properties for "%s"
nl: Eigenschappen van "%s"

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Read
nl: Gelezen

en: Read More
nl: Meer lezen

en: Read News from Usenet
nl: Nieuws van Usenet lezen

en: Read Next Unread Article
nl: Volgend ongelezen artikel lezen

en: Read Next Unread Group
nl: Volgende ongelezen groep lezen

en: Read Next Unread Thread
nl: Volgende ongelezen discussie lezen

en: Reading
nl: Lezen

en: Ready!
nl: Klaar!

en: References
nl: Referenties

en: Refreshing Group "%s"
nl: Bezig met verversen van groep "%s"

en: Remove a File from the Attachment List
nl: Een bestand uit de bijvoegsellijst verwijderen

en: Remove the selected filter
nl: De geselecteerde filter verwijderen

en: Remove the selected profile
nl: Geselecteerd profiel verwijderen

en: Remove the selected server
nl: De geselecteerde server verwijderen

en: Removing
nl: Verwijderen

en: Reply-To
nl: Antwoord-naar

en: Required Information
nl: Vereiste informatie

en: Restart Selected Task(s)
nl: Geselecteerde taken herstarten

en: Rewrap
nl: Regels opnieuw afbreken

en: Rot13 Selected Text
nl: Geselecteerde tekst Rot13-coderen

en: Rule Name:
nl: Regelnaam:

en: Rule applies to all newsgroups
nl: Regel geldt voor alle nieuwsgroepen

en: Rule applies to specific newsgroups:
nl: Regel geldt voor specifieke nieuwsgroepen:

en: Rule applies to:
nl: Regel geldt voor:

en: Rules
nl: Regels

en: Running
nl: Draaiende

en: Sampling %d articles
nl: Bezig met klaarmaken %d berichten

en: Sampling %lu of %lu
nl: Bezig met klaarmaken berichtkop %lu van %lu

en: Sampling headers for "%s"
nl: Bezig met ophalen klaarmaken van kopteksten voor "%s"

en: Save Article can't access path "%s"
nl: Artikel opslaan heeft geen toegang tot het pad "%s"

en: Save Files in Directory
nl: Bestanden opslaan in map

en: Save attachments in:
nl: Bijvoegsels opslaan in:

en: Save message to file
nl: Bewaar bericht in bestand

en: Save the log to a file
nl: Het logboek in een bestand opslaan

en: Saved "%s"
nl: "%s" Bewaard

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
nl: %d Artikelen in "%s" opgeslagen in %.1f seconden (%.0f art/sec)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
nl: Bewaard %d groepen in "%s" in %.1f seconden (%.0f groepen/sec)

en: Saved %d of %u groups
nl: %d van %u groepen opgeslagen

en: Saved article body to "%s"
nl: Artikelinhoud opgeslagen naar "%s"

en: Saving "%s"
nl: Bewaren "%s"

en: Saving Articles
nl: Bezig met opslaan artikelen

en: Saving Attachments
nl: Bezig met opslaan bijvoegsels

en: Saving `%s'
nl: Bezig met bewaren `%s'

en: Select .newsrc File
nl: Selecteer het .newsrc-bestand

en: Select Color
nl: Selecteer een kleur

en: Select Filter:
nl: Selecteer een filter:

en: Select Font
nl: Selecteer een lettertype

en: Select Signature File
nl: Ondertekeningsbestand selecteren

en: Select the file to attach.
nl: Selecteert u het bij te voegen bestand.

en: Send Later
nl: Later verzenden

en: Send Now
nl: Nu verzenden

en: Sending Keepalive
nl: Bezig met verzenden 'blijf leven'

en: Sending Mail
nl: Versturen van e-mail

en: Sending mail
nl: Bezig met verzenden e-mail

en: Server requires authori_zation
nl: Mijn server vereist aanmelding

en: Short _name for Pan to show:
nl: Verkorte _naam om te tonen:

en: Show "%s" header
nl: "%s"-koptekst tonen

en: Show a_lert:
nl: _Waarschuwing tonen:

en: Show in Filter Menu
nl: In Filter-menu tonen

en: Skipped %d groups due to possible corruption in "%s" and "%s".  You may want to delete these files and get a new grouplist from your news server.
nl: %d Groepen overgeslagen vanwege mogelijke corruptie in "%s" en "%s". U wilt deze bestanden misschien verwijderen en een nieuwe groepenlijst ophalen van uw newsserver.

en: Spellchecking disabled: gtkspell_init() failed with status %d
nl: Spellingscontrole uitgeschakeld: gtkspell_init() mislukte met status %d

en: Stop Selected Task(s)
nl: Geselecteerde taken afbreken

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Stopping
nl: Stoppende

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subscribed
nl: Geabonneerd

en: Subscribed Newsgroups
nl: Geabonneerde nieuwsgroepen

en: Tasks
nl: Taken

en: Tasks: %u/%u
nl: Taken: %u/%u

en: Text:
nl: Tekst:

en: Thank you for trying Pan!
nl: Bedankt dat u Pan uitprobeert!

en: Thank you for trying Pan!
     
    If you are new to Usenet,
    %s
    is a starting point to see what Usenet is,
    where to find a free news server,
    and how to use Pan.
     
    Since this is your first time running Pan,
    we'll need to gather some information.
nl: Bedankt dat u Pan uitprobeert!
    
    Indien u onbekend bent met Usenet, is
    %s
    een startpunt om te zien wat Usenet is,
    waar u een vrije newsserver kunt vinden,
    en hoe u Pan gebruikt.
     
    Omdat dit de eerste keer is dat u Pan gebruikt,
    is het nodig om wat informatie te verzamelen.

en: Thanks
nl: Met dank aan

en: Thanks to
nl: Met dank aan

en: The Task Manager is Empty
nl: Het taakbeheer is leeg

en: The command line was: %s
nl: De opdrachtregel was: %s

en: The email account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
nl: Het e-mailaccount waar e-mailantwoorden naartoe moeten.  Dit is slechts nodig wanneer het verschilt van de "Van"-koptekst.

en: The group will not be saved -- can't create file "%s"
nl: De groep zal niet worden opgeslagen -- kan bestand "%s" niet creëren

en: The newsgroups where replies to your message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
nl: De nieuwsgroepen waar antwoorden op uw bericht naartoe moeten. Dit is slechts nodig wanneer het verschilt van de
    "Nieuwsgroepen"-koptekst.
    Om alle antwoorden naar uw e-mailadres door te verwijzen gebruikt u "Antwoord-naar: poster"

en: The organization you're associated with.
nl: De organisatie waarvoor u werkt.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
nl: Deze filter wordt nog steeds gebruikt door de volgende regels:
    %s
    Verwijdert u eerst deze afhankelijkheid.

en: Time
nl: Tijd

en: Time Remaining
nl: Overblijvende tijd

en: Total
nl: Totaal

en: Turkish
nl: Turks

en: Turn line wrap on/off
nl: Regelafbreking in-/uitschakelen

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
nl: Geef een groep-zoeksleutel in en druk op ENTER. Jokers zijn toegestaan.

en: Type in a search string and press ENTER.
    Wildcards are allowed.
nl: Geef een zoeksleutel in en druk op ENTER.
    Jokers zijn toegestaan.

en: UNKNOWN
nl: ONBEKEND

en: UUEncoded (universally accepted)
nl: UUEncoded (algemeen geaccepteerd)

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
nl: Niet in staat om artikel te annuleren: Kon geen overeenkomend artikel vinden in map `pan.sent'!

en: Unable to create thread: %s
nl: Niet in staat thread te maken: %s

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
nl: Niet in staat om artikel te vervangen: Kon geen overeenkomend artikel vinden in map `pan.sent'!

en: Unable to update counts for group "%s"
nl: Niet in staat de artikeltellers te vernieuwen voor groep "%s"

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unparseable Subject
nl: Onderwerp niet interpreteerbaar

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Unsupported data version %d for "%s" data file.
    Are you running an old version of Pan by accident?
nl: Niet ondersteunde versie %d voor gegevensbestand "%s".
    Draait u per ongeluk een oude versie van Pan?

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
nl: Niet ondersteunde gegevensversie voor %s kopteksten: %d.
    Draait u per ongeluk een oude versie van Pan?

en: Updated counts for %u groups out of %u
nl: Totalen voor %u uit %u groepen vernieuwd

en: Updating Header Pane...
nl: Bezig met verversen kopteksten-paneel...

en: Updating article counts for %u groups from server "%s"
nl: Bezig met vernieuwen artikeltellers voor %u groepen van server "%s"

en: Us_e .newsrc file
nl: .newsrc-bestand gebruiken

en: Use the selected profile to create a new profile
nl: Een nieuw profiel creëren gebaseerd op het geselecteerde profiel

en: User-Agent
nl: Gebruikersagent

en: WARNING: %d lines are more than 80 characters wide.
nl: WAARSCHUWING: %d regels zijn meer dan 80 tekens breed.

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
nl: WAARSCHUWING: U plaatst in meerdere groepen zonder Opvolgen-naar in te stellen.

en: WARNING: Following-Up too many groups.
nl: WAARSCHUWING: U volgt op naar te veel groepen.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
nl: WAARSCHUWING:  U plaatst in een groot aantal groepen.

en: WARNING: Reply seems to be top-posted.
nl: WAARSCHUWING: Het antwoord lijkt boven het citaat te staan.

en: WARNING: Signature is more than 4 lines long
nl: WAARSCHUWING: ondertekening is langer dan 4 regels

en: WARNING: Signature is more than 80 characters wide.
nl: WAARSCHUWING: ondertekening is meer dan 80 tekens breed.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
nl: WAARSCHUWING: Ondertekening-voorvoegsel zonder ondertekening

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
nl: WAARSCHUWING: Het bericht is volledig geciteerd!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
nl: WAARSCHUWING: Het grootste deel van de tekst is geciteerd

en: Watched
nl: Bewaakt

en: Western
nl: Westers

en: Western, New
nl: Westers, nieuw

en: What mail server should Pan use?
nl: Welke e-mailserver dient Pan te gebruiken?

en: What news server should Pan use?
nl: Welke newsserver dient Pan te gebruiken?

en: Wildcard group specification:
nl: Joker-groepspecificatie:

en: Wrap Text
nl: Tekstregels afbreken

en: Wrote filters to "%s"
nl: Filters weggeschreven naar "%s"

en: Wrote profiles to "%s"
nl: Profielen naar "%s" weggeschreven

en: Wrote rules to "%s"
nl: Regels naar "%s" weggeschreven

en: X-Mailer
nl: X-Mailprogramma

en: X-Newsreader
nl: X-Nieuwslezer

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Save.
nl: U heeft alle informatie ingevuld die
    nodig is om Pan in te stellen.
    
    Om deze instellingen op te slaan klikt u op Opslaan.

en: You haven't loaded an article to print.
nl: U heeft geen artikel geladen om af te drukken.

en: You may want to empty this group and download fresh headers.
nl: U wilt misschien deze groep legen en nieuwe kopteksten ophalen.

en: You must download the article before you can cancel it.
nl: U dient een artikel eerst op te halen voordat u het kunt annuleren.

en: You must download the article before you can supersede it.
nl: U dient een artikel eerst op te halen voordat u het kunt vervangen.

en: You need at least one profile
nl: U heeft tenminste één profiel nodig

en: Your _Name:
nl: Uw _naam:

en: Your message was saved in the folder "pan.sendlater"
nl: Uw bericht is opgeslagen in de map "pan.sendlater"

en: Your real name contained double quotes.
    Converting into single quotes.
nl: Uw echte naam bevatte dubbele aanhalingstekens.
    Deze worden omgezet naar enkele aanhalingstekens.

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
nl: [Dit is een e-mailkopie van een nieuwsgroepbericht naar "%s"]

en: _Address:
nl: _Adres:

en: _Article
nl: _Artikel

en: _Attribution:
nl: _Toeschrijving:

en: _Author:
nl: _Auteur:

en: _Browse...
nl: _Bladeren...

en: _Delete article
nl: Artikel _verwijderen

en: _Directory:
nl: _Map:

en: _Download bodies too
nl: Ook artikel_inhoud ophalen

en: _Email Address:
nl: _E-mailadres:

en: _Filename:
nl: _Bestandsnaam:

en: _Flag body for download
nl: Inhoud _vlaggen om op te halen

en: _Full Name:
nl: _Volledige naam:

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
nl: Discussie _negeren (verbergt discussie standaard)

en: _Message-ID:
nl: _Bericht-ID:

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Organization:
nl: _Organisatie:

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Read Threads:
nl: Ge_lezen discussies:

en: _Reply-To Header:
nl: _Antwoord-naar koptekst:

en: _Resume
nl: _Doorgaan

en: _Retrieve Body
nl: _Inhoud ophalen

en: _Signature File:
nl: _Ondertekeningsbestand:

en: _Subject:
nl: _Onderwerp:

en: _Unread Only
nl: Alleen _ongelezen

en: _User Profile
nl: _Gebruikersprofiel

en: _Username:
nl: _Gebruikersnaam:

en: _Watch thread (highlights the thread)
nl: Discussie _bewaken (laat discussie oplichten)

en: add
nl: toevoegen

en: contains
nl: bevat

en: default
nl: standaard

en: does not contain
nl: bevat niet

en: does not end with
nl: eindigt niet met

en: does not match regular expression
nl: komt niet overeen met de reguliere expressie

en: does not start with
nl: begint niet met

en: ends with
nl: eindigt met

en: is not
nl: is niet

en: matches regular expression
nl: komt overeen met de reguliere expressie

en: starts with
nl: begint met

en: unknown@spammesenseless.com
nl: onbekend@spammijmaarsuf.com

en: yEnc (30 percent smaller than UUEnc but less universal)
nl: yEnc (30 procent kleiner dan UUEnc maar minder gebruikelijk)

en: zero
nl: nul
