printconf-0.6.65 - en to nl translation catalogue (348 entries)

en: "%s" is not a valid queue name.
nl: "%s" is geen geldige wachtrij-naam.

en: '%s' does not exist, or is not writable.
nl: '%s' bestaat niet, of is niet beschrijfbaar.

en: '%s', '%s', '%s'
    '%s' or '%s'
nl: '%s', '%s', '%s'
    '%s' of '%s'

en: (Specified)
nl: (Gespecificeerd)

en: (recommended
    driver is %s)
nl: (aanbevolen
    driver is %s)

en: (this is the
    recommended driver)
nl: (dit is de
    aanbevolen driver)

en: ASC_II text test page
nl: ASC_II text testpagina

en: About
nl: Info

en: About to create the following queue:
nl: De volgende wachtrij zal hierna worden aangemaakt:

en: About to create the following queue:
nl: De wachtrij zal nu worden aangemaakt:

en: Add Alias
nl: Alias toevoegen

en: Add a new option
nl: Een nieuwe optie toevoegen

en: Add a new print queue
nl: Een nieuwe printwachtrij toevoegen

en: Add a new queue
nl: Een nieuwe wachtrij toevoegen

en: Add an Alias
nl: Een alias toevoegen

en: Add an allowed host
nl: Een host toevoegen

en: Add queue option
nl: Wachtrij-optie toevoegen

en: Add/edit queue option
nl: Wachtrij-optie toevoegen/bewerken

en: Aliases
nl: Aliassen

en: Aliases:
nl: Aliassen:

en: Allowed hosts
nl: Toegestane hosts

en: An existing queue has an alias of that name.
nl: Een bestaande wachtrij heeft een alias met die naam.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply changes
nl: Veranderingen toepassen

en: Applying changes.
    Please wait...
nl: Veranderingen toepassen.
    Een ogenblik...

en: Assume Unknown Data is Text
nl: Veronderstellen dat onbekende data tekst is

en: At end of job:
nl: Op het einde van de opdracht:

en: At start of job:
nl: Aan begin van opdracht:

en: Authentication
nl: Aanmeldingscontrole

en: Autoselect driver
nl: Driver automatisch selecteren

en: Available drivers:
nl: Beschikbare drivers:

en: Back
nl: Terug

en: Banner pages
nl: Vlaggen-pagina's

en: Banner pages (start,end):
    for example, '%s'
nl: Vlaggen-pagina's (begin,eind):
    bijvoorbeeld, '%s'

en: Big5 PostScript test page
nl: Big5 PostScript testpagina

en: Bottom margin (pt):
nl: Onder-marge (pt):

en: Bottom margin in pt (1/72 in)
nl: Onder-marge in pt (1/72 in)

en: Browsed queues
nl: Doorzochte wachtrijen

en: Can't determine the printer model attached to this device.
nl: Kan het model niet bepalen van de printer die met deze device is verbonden.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Change Type
nl: Type veranderen

en: Characters per inch
nl: Tekens per inch

en: Choose the manufacturer
nl: Kies de leverancier

en: Choose the queue type
nl: Kies het wachtrij-type

en: Choose the type of queue you want to use
nl: Kies het type wachtrij dat u wilt gebruiken

en: Choose which other computers may use this queue.
nl: Selecteer welke andere computers deze wachtrij mogen gebruiken.

en: Comment
nl: Opmerking

en: Configure printers
nl: Printers configureren

en: Confirm Delete
nl: Verwijderen bevestigen

en: Conflicting commands: %s and %s
nl: Conflicterende opdrachten: %s en %s

en: Convert Text to Postscript
nl: Tekst omzetten naar postscript

en: Couldn't load driver information.
nl: Kon driver-informatie niet laden.

en: Create a New Queue
nl: Een nieuwe wachtrij aanmaken

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Command
nl: Aangepaste opdracht

en: Custom Device
nl: Aangepast apparaat

en: Custom Filter
nl: Aangepast filter

en: Custom device
nl: Aangepast apparaat

en: Default
nl: Standaard

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Alias
nl: Alias verwijderen

en: Delete the selected queue
nl: De geselecteerde wachtrij verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Device
nl: Apparaat

en: Device File
nl: Apparaat-bestand

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Device:
nl: Apparaat:

en: Do you want to save the changes
    you made to your printer configuration?
nl: Wilt u de veranderingen die u aan de
    printer-configuratie aangebracht heeft, opslaan?

en: Do you wish to enable it anyway?
nl: Wilt u het evengoed aanzetten?

en: Do you wish to use it anyway?
nl: Wilt u het evengoed gebruiken?

en: Done
nl: Klaar

en: Driver notes:
nl: Driver-opmerkingen:

en: Driver options
nl: Driver-opties

en: ERROR: No box named "%s" found.
nl: FOUT: Geen kader genaamd "%s" gevonden.

en: ERROR: box "%s" is not a writable interface.
nl: FOUT: kader "%s" is geen beschrijfbare interface.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit %s
nl: %s bewerken

en: Edit Alias
nl: Alias bewerken

en: Edit Driver
nl: Driver bewerken

en: Edit Driver Options
nl: Driver-opties bewerken

en: Edit Local Printer
nl: Lokale printer aanpassen

en: Edit Name and Aliases
nl: Naam en aliassen bewerken

en: Edit Queue
nl: Wachtrij bewerken

en: Edit a print queue
nl: Een printer-wachtrij bewerken

en: Edit queue option
nl: Wachtrij-optie bewerken

en: Edit the alias
nl: De alias aanpassen

en: Edit the selected queue
nl: De geselecteerde wachtrij bewerken

en: Edit this host
nl: Deze host bewerken

en: Edit this option
nl: Deze optie bewerken

en: Effective Filter Locale
nl: Effectieve filter-locale

en: Enable _LPD protocol
nl: _LPD-protocol aanzetten

en: Enter the Jetdirect ip and port to use.
nl: Geef de te gebruiken Jetdirect-ip en poort.

en: Enter the LPD server and queue to use.
nl: Geef de te gebruiken LPD-server en wachtrij.

en: Enter the NCP server and queue to use.
nl: Geef de te gebruiken NCP-server en wachtrij.

en: Enter the SMB share to use.
nl: Geef het te gebruiken SMB-deel.

en: Enter the device you would like to use.
nl: Voer het te gebruiken apparaat in.

en: Error
nl: Fout

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Failed to parse alchemist context: 
    %s
nl: Alchemist context verwerken mislukt: 
    %s

en: Failed to write queues.
nl: Wachtrijen opslaan mislukt.

en: Filter options
nl: Filter-opties

en: Finish
nl: Voltooien

en: Finish Making New Queue
nl: Aanmaken nieuwe wachtrij voltooien

en: Finish, and create the new print queue
nl: Voltooien, en de nieuwe printer-wachtrij aanmaken

en: For example: /dev/lp0
nl: Bijvoorbeeld: /dev/lp0

en: General
nl: Algemeen

en: Generic
nl: Generiek

en: Generic (click to select manufacturer)
nl: Generiek (klikken om het merk te selecteren)

en: HH:MM:SS or '%s'.
    Use GMT.
nl: HH:MM:SS of '%s'.
    Gebruik GMT.

en: Here are the messages that appeared in the error log:
nl: Dit zijn de meldingen die voorkomen in de error log:

en: Host IP
nl: Host-IP

en: I don't know enough about this printer model to choose a driver.
nl: Ik weet te weinig van dit model printer om een driver te kunnen kiezen.

en: IP port number (often 9100)
nl: IP poortnummer (meestal 9100)

en: IPP Print Queue
nl: IPP printwachtrij

en: If you like, you can enter a description of the printer to help you identify it more easily.
nl: Als u wilt, kunt u een beschrijving geven van de printer om deze gemakkelijker te kunnen herkennen.

en: Imageable Area
nl: Afdrukbaar gebied

en: Importing CUPS queues ...
nl: CUPS wachtrijen importeren...

en: Initializing alchemist edit environment ...
nl: Alchemist edit-omgeving initialiseren...

en: Initializing linux printing database ...
nl: Linux printing database initialiseren...

en: Integer: Min %s | Max %s
nl: Geheel getal: Min %s | Max %s

en: Invalid name
nl: Ongeldige naam

en: Invalid option name
nl: Ongeldige optie-naam

en: Invalid printconf context
nl: Ongeldige printconf context

en: Invalid value
nl: Ongeldige waarde

en: It is part of the "ncpfs" package, as distributed by Red Hat.
nl: Het is onderdeel van het pakket "ncpfs", uitgegeven door Red Hat.

en: It is part of the "samba-client" package, as distributed by Red Hat.
nl: Het is onderdeel van het pakket "samba-client", uitgegeven door Red Hat.

en: Japanese EUC PostScript test page
nl: Japanse EUC PostScript testpagina

en: Japanese JIS PostScript test page
nl: Japanse JIS PostScript testpagina

en: Japanese SJIS PostScript test page
nl: Japanse SJIS PostScript testpagina

en: Japanese _EUC text test page
nl: Japanse _EUC text testpagina

en: Japanese _JIS text test page
nl: Japanse _JIS text testpagina

en: Japanese _SJIS text test page
nl: Japanse _SJIS text testpagina

en: Jetdirect (JETDIRECT) Data
nl: Jetdirect (JETDIRECT) data

en: Jetdirect Printer
nl: Jetdirect-printer

en: LPD Data
nl: LPD-data

en: Landscape (%s or %s)
nl: Landschap (%s of %s)

en: Left margin (pt):
nl: Linker-marge (pt):

en: Left margin in pt (1/72 in)
nl: Linker-marge in pt (1/72 in)

en: Linefeed translation
nl: Linefeed omzetten

en: Lines per inch
nl: Regels per inch

en: Loading printer information.
    Please wait...
nl: Printer-informatie laden.
    Even geduld...

en: Local Printer Device
nl: Lokale printer-apparaat

en: Lpd Queue:
nl: Lpd-wachtrij:

en: NCP print queues require the "nprint" program, which does not appear to be installed.
nl: NCP printwachtrijen hebben het programma "nprint" nodig. Dit is blijkbaar niet geïnstalleerd.

en: Name
nl: Naam

en: Name and Type
nl: Naam en type

en: Name:
nl: Naam:

en: Names
nl: Namen

en: Need device, make and model.
nl: Apparaat, makelij en model benodigd.

en: Network _devices
nl: Netwerk-appa_raten

en: Networked CUPS (_IPP)
nl: Netwerk CUPS (_IPP)

en: Networked _JetDirect
nl: Netwerk _JetDirect

en: Networked _Novell (NCP)
nl: Netwerk _Novell (NCP)

en: Networked _UNIX (LPD)
nl: Netwerk _UNIX (LPD)

en: Networked _Windows (SMB)
nl: Netwerk _Windows (SMB)

en: New
nl: Nieuw

en: Next
nl: Volgende

en: No
nl: Nee

en: No handler for command:
nl: Geen handler voor opdracht:

en: None
nl: Geen

en: Notes from the Linux Printing Database
nl: Opmerkingen van de Linux Printing Database

en: Novell Netware Printer (NCP) Data
nl: Novell Netware-printer (NCP) data

en: Novell Print Queue
nl: Novell printwachtrij

en: Now run printconf-backend (or restart lpd service).
nl: Voer nu de printconf-backend uit (of herstart de lpd-service).

en: Number of columns on a page
nl: Aantal kolommen op een pagina

en: Number of document pages per
    printed page: 1, 2, 4, 6, 9, or 16
nl: Aantal documentpagina's per
    afgedrukte bladzijde: 1, 2, 4, 6, 9, of 16

en: On the following screens, you will be asked to provide basic information for adding a new print queue.  You will be able to edit the more advanced options afterwards.
    
    Nothing will be done to your settings until you hit "Finish" on the last screen.
nl: Bij de volgende schermen zal u gevraagd worden om enkele basisgegevens in te voeren om een nieuwe printwachtrij toe te voegen.  U kunt de meer geavanceerde opties nadien nog aanpassen.
    
    Uw huidige instellingen zullen niet worden veranderd, tot het moment waarop u in het laatste scherm op "Toepassen" drukt.

en: Option name
nl: Optie-naam

en: Page Size
nl: Pagina grootte

en: Page label
nl: Pagina-label

en: Passwd
nl: Wachtwd

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Path:
nl: Pad:

en: Patience
nl: Geduld

en: Pick the printer device from the list, or enter it using "Custom" below.
nl: Kies de printer uit de lijst, of voer deze in bij "Aangepast" hieronder.

en: Please enter a name for this queue.  Choose a short name that begins with a letter and contains no spaces.
nl: Geef een naam aan deze wachtrij.  Kies een korte naam die begint met een letter en die geen spaties bevat.

en: Port
nl: Poort

en: Port:
nl: Poort:

en: Port:
nl: Poort:

en: Postscript Printer
nl: Postscript-printer

en: Prerender Postscript
nl: Postscript voorbewerken

en: Pretty-print text (%s or %s)
nl: Tekst netjes afdrukken (%s of %s)

en: Printer Device
nl: Printer

en: Printer Device:
nl: Printer:

en: Printer configuration
nl: Printer configureren

en: Printer configuration - %s
nl: Printer configureren - %s

en: Printer driver
nl: Printer-driver

en: Printer hostname or IP address
nl: Printer hostnaam of IP-adres

en: Printer notes:
nl: Printer-opmerkingen:

en: Printer/driver _notes...
nl: Printer/driver _opmerkingen...

en: Printing
nl: Bezig met printen

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Queue Driver
nl: Wachtrij-driver

en: Queue Name
nl: Wachtrij-naam

en: Queue Type
nl: Wachtrij-type

en: Queue name
nl: Wachtrij-naam

en: Queue options
nl: Wachtrij-opties

en: Queue type
nl: Wachtrij-type

en: Queue type:
nl: Wachtrij-type:

en: Queue:
nl: Wachtrij:

en: Queue:
nl: Wachtrij:

en: Raw Print Queue
nl: Raw printwachtrij

en: Really delete "%s"?
nl: "%s" echt verwijderen?

en: Remove this host from the list
nl: Deze host uit de lijst verwijderen

en: Remove this option
nl: Deze optie verwijderen

en: Rescan devices
nl: Apparaten opnieuw scannen

en: Reset to the default options
nl: Resetten naar standaard opties

en: Right margin (pt):
nl: Rechter-marge (pt):

en: Right margin in pt (1/72 in)
nl: Rechter-marge in pt (1/72 in)

en: SMB print queues require the "smbclient" program, which does not appear to be installed.
nl: SMB printwachtrijen hebben het programma "smbclient" nodig. Dit is blijkbaar niet geïnstalleerd.

en: Scaling (percentage)
nl: Schaal (percentage)

en: Select a queue type:
nl: Selecteer een wachtrijtype:

en: Select the Driver to use with this Queue.
nl: Selecteer de te gebruiken driver voor deze wachtrij.

en: Select the appropriate printer manufacturer and model.
nl: Selecteer de juiste printer-leverancier en model.

en: Select the printer manufacturer and model.
nl: Selecteer het merk en model printer.

en: Select the printer manufacturer and model. Depending on how the remote queue is configured, you may need to select the generic PostScript option here.
nl: Selecteer het merk en model van de printer. Afhankelijk van de manier waarop de externe wachtrij is geconfigureerd, dient u mogelijk hier de generieke PostScript-optie te kiezen.

en: Send End-of-Transmission (EOT)
nl: End-of-Transmission (EOT) sturen

en: Send Form-Feed (FF)
nl: Form-Feed (FF) sturen

en: Sent %s
    to '%s' queue.  Does it look okay?
nl: %s verzonden
    naar de '%s' wachtrij.  Ziet het er goed uit?

en: Sent %s to "%s".
nl: %s verzonden naar "%s".

en: Server hostname or IP address:
nl: Server hostnaam of IP-adres:

en: Set as _default
nl: Als _standaard instellen

en: Set as de_fault
nl: Instellen als _standaard

en: Set as default queue
nl: Instellen als standaard wachtrij

en: Setting Up
nl: Instellen

en: Share
nl: Delen

en: Share:
nl: Delen:

en: Share:
nl: Deel:

en: Sharing properties
nl: Eigenschappen delen

en: Short description:
nl: Korte beschrijving:

en: Short description:
nl: Korte beschrijving:

en: Single _IP address
nl: Enkel _IP-adres

en: Specify Device:
nl: Apparaat opgeven:

en: Specify the device to use.
nl: Kies het te gebruiken apparaat.

en: Specify...
nl: Specificeren...

en: Strict RFC1179 compliance
nl: Stricte RFC1179 overeenstemming

en: Test
nl: Testen

en: Test %s
nl: %s testen

en: Text Only Printer
nl: Printer voor alleen tekst

en: The name "%s" is already in use. Please choose a different name.
nl: De naam "%s" is reeds in gebruik. Kies alstublieft een andere naam.

en: The name "%s" is bad. Please choose a name of the form [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.
nl: De naam "%s" is verkeerd. Kies alstublieft een naam in de vorm [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.

en: There are no options available for this driver.
nl: Er zijn geen opties beschikbaar voor deze driver.

en: There is already a queue with that name.
nl: Er is reeds een wachtrij met die naam.

en: There was a problem sending %s
    to '%s' queue:
nl: Er was een probleem bij het verzenden 
    van %s naar de '%s' wachtrij:

en: There was an error trying to print the test page.
nl: Er was een fout bij het afdrukken van de testpagina.

en: These settings are system-wide.
nl: Deze instellingen zijn systeembreed.

en: This allows older systems to print to this machine
nl: Dit biedt oudere systemen de mogelijkheid naar deze machine te printen

en: This driver requires Hewlett Packard's hpijs driver (available in the hpijs package) which does not appear to be installed.
nl: Deze driver heeft de hpijs-driver van Hewlett Packard nodig (beschikbaar in het hpijs-pakket). Deze is blijkbaar niet geïnstalleerd.

en: This driver requires the Omni Print Driver System, which does not appear to be installed.
nl: Deze driver heeft het Omni Print Driver System nodig. Deze is blijkbaar niet geïnstalleerd.

en: This driver requires the oki4drv daemon to be running, and it does not appear to be.
nl: Deze driver heeft de oki4drv daemon nodig. Deze is blijkbaar niet aanwezig.

en: This enables CUPS IPP browsing
nl: Dit zet CUPS-IPP-bladeren aan

en: This imported printer is protected from overrides. You can not edit it.
nl: Deze geïmporteerde printer is beschermd tegen overrides. U kunt hem niet bewerken.

en: This is an imported printer. Do you want to create a local override?
nl: Dit is een geïmporteerde printer. Wilt u een lokale override aanmaken?

en: This is the description of the printer.
nl: Dit is de beschrijving van de printer.

en: This is the name of the queue.  It must begin with a letter and contain no spaces.
nl: Dit is de naam van de wachtrij.  Het moet beginnen met een letter en mag geen spaties bevatten.

en: Top margin (pt):
nl: Boven-marge (pt):

en: Top margin in pt (1/72 in)
nl: Boven-marge in pt (1/72 in)

en: Translate \n->\r\n
nl: Vertalen \n->\r\n

en: Type in an IP address
nl: Geef een IP-adres

en: Type in the netmask, or the CIDR mask length
nl: Geef de netmask, of de CIDR-mask lengte

en: Type in the share name
nl: Geef de naam van het deel

en: Unix Print Queue
nl: Unix printwachtrij

en: Use control-F to search
nl: Gebruik control-F voor zoeken

en: User
nl: Gebruiker

en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Value
nl: Waarde

en: Value for this option
nl: Waarde voor deze optie

en: Value must be a number
nl: Waarde moet een getal zijn

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Windows Print Queue
nl: Windows printwachtrij

en: Windows Printer (SMB) Data
nl: Windows-printer (SMB) data

en: Word-wrapping (%s or %s)
nl: Woord-doorloop (%s of %s)

en: Workgroup
nl: Werkgroep

en: Workgroup:
nl: Werkgroep:

en: Would you like to print a test page?
nl: Wilt u een testpagina afdrukken?

en: Would you like to print a test page?
    Answering 'yes' will apply all changes
    and print a test page to this printer.
nl: Wilt u een testpagina afdrukken?
    Als u 'ja' geeft, zullen alle veranderingen
    worden doorgevoerd, en zal een testpagina
    op deze printer worden afgedrukt.

en: Yes
nl: Ja

en: You are changing an option
    that has no effect in the print
    spooler you are using (%s).
nl: U verandert een optie die geen
    effect heeft in de door u gebruikte
    print-spooler (%s).

en: You cannot delete an imported printer.
nl: U kunt een geïmporteerde printer niet verwijderen.

en: You have made changes, would you like to save them?
    If you say no, you will not be able to print test pages.
nl: U heeft veranderingen aangebracht, wilt u deze opslaan?
    Als u nee zegt zult u geen testpagina's kunnen afdrukken.

en: You have made changes, would you like to save them? If you say no, your changes will be lost.
nl: U heeft veranderingen aangebracht. Wilt u deze opslaan? Als u nee zegt zullen uw veranderingen verloren gaan.

en: You must be root to run this program.
nl: U moet root zijn om deze opdracht uit te voeren.

en: You must choose a share, not a host.
nl: U moet een deel kiezen, geen host.

en: You must choose an SMB share to print to.
nl: U moet een SMB-deel kiezen om naar af te drukken.

en: You must run printconf-backend as root.
nl: U moet printconf-backend als root uitvoeren.

en: You must run printconf-tui as root.
nl: U moet printconf-tui als root uitvoeren.

en: You must select a device.
nl: U moet een apparaat selecteren.

en: You must select a printer model.
nl: U moet een printer-model kiezen.

en: You must select a printer queue to delete.
nl: U moet een printer-wachtrij voor verwijderen selecteren.

en: You must select a printer queue to edit.
nl: U moet een printer-wachtrij selecteren om te bewerken.

en: You must select a queue to print to.
nl: U moet een wachtrij selecteren om naar af te drukken.

en: You must select an alias to delete.
nl: U moet een alias selecteren om te verwijderen.

en: You must select an alias to edit.
nl: U moet een alias selecteren om te bewerken.

en: You must specify a JetDirect printer to print to.
nl: U moet een JetDirect-printer opgeven om naar af te drukken.

en: You must specify a SMB share to print to.
nl: U moet een SMB-deel opgeven om naar af te drukken.

en: You must specify a device.
nl: U moet een apparaat opgeven.

en: You must specify a driver.
nl: U moet een driver opgeven.

en: You must specify a path.
nl: U moet een pad opgeven.

en: You must specify a queue on the NCP server to print to.
nl: U moet een wachtrij op de NCP-server opgeven om naar te printen.

en: You must specify a queue on the NCP server.
nl: U moet een wachtrij op de NCP-server opgeven.

en: You must specify a queue.
nl: U moet een wachtrij opgeven.

en: You must specify a server.
nl: U moet een server opgeven.

en: You must specify an IP port number.
nl: U moet een IP-poortnummer opgeven.

en: You must specify an NCP server to print to.
nl: U moet een NCP-server opgeven om naar af te drukken.

en: You must specify an SMB share to print to.
nl: U moet een SMB-deel opgeven om naar af te drukken.

en: You must specify the ip address of a JetDirect printer.
nl: U moet het ip-adres van een JetDirect printer opgeven.

en: _A4 PostScript test page
nl: _A4 PostScript testpagina

en: _Action
nl: _Actie

en: _Add...
nl: _Toevoegen...

en: _All hosts
nl: _Alle hosts

en: _Apply
nl: Toe_passen

en: _Automatically find remote shared queues
nl: _Automatisch externe gedeelde wachtrijen opzoeken

en: _Big5 text test page
nl: _Big5 text testpagina

en: _CUPS test page
nl: _CUPS testpagina

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Contents
nl: _Inhoud

en: _Custom device
nl: _Aangepast apparaat

en: _Defaults
nl: _Standaarden

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: _Delete queue
nl: Wachtrij verwij_deren

en: _Don't save
nl: _Niet opslaan

en: _Edit queue
nl: Wachtrij be_werken

en: _Edit...
nl: Be_werken...

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Locally-connected
nl: _Lokaal verbonden

en: _Network address
nl: _Netwerk-adres

en: _New queue
nl: _Nieuwe wachtrij

en: _Notes...
nl: _Opmerkingen...

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: _Rescan devices
nl: Apparaten _opnieuw scannen

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Sharing...
nl: De_len...

en: _Test
nl: _Testen

en: _This queue is available to other computers
nl: _Deze wachtrij is beschikbaar voor andere computers

en: _US Letter PostScript test page
nl: _US Letter PostScript testpagina

en: _classified
nl: ge_classificeerd

en: _none
nl: g_een

en: _secret
nl: _geheim

en: _standard
nl: _standaard

en: _topsecret
nl: _zeer geheim

en: _unclassified
nl: _niet geregistreerd

en: add-local: No information available about %s %s
nl: toevoegen-lokaal: Geen informatie beschikbaar over %s %s

en: add-local: no suitable name available
nl: toevoegen-lokaal: geen geschikte naam beschikbaar

en: add-local: queue name '%s' not unique
nl: toevoegen-lokaal: wachtrij-naam '%s' niet uniek

en: c_onfidential
nl: _vertrouwelijk

en: local
nl: lokaal

en: none
nl: geen
