Sawfish 1 - en to nl translation catalogue (709 entries)

en:  to:
nl:  naar:

en: ** unknown widget **
nl: ** onbekend object **

en: <none>
nl: <geen>

en: About
nl: Info

en: About GNOME...
nl: GNOME Info...

en: About:
nl: Info:

en: Accent color for focused windows (if unset uses the GTK+ selection color).
nl: Accentkleur voor vensters met aandacht (wanneer ongebruikt: gebruik dan GTK+ selectiekleur).

en: Actions
nl: Handelingen

en: Activate viewport
nl: Activeer blikveld

en: Activate viewport column
nl: Activeer blikveldkolom

en: Activate viewport row
nl: Activeer blikveldrij

en: Activate workspace
nl: Activeer werkruimte

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Add:
nl: Toevoegen:

en: Added frame `%s'
nl: Vensterrand toegevoegd `%s'

en: Added frame type `%s'
nl: Toegevoegde vensterrand `%s'

en: Added pattern `%s'
nl: Patroon toegevoegd `%s'

en: All settings
nl: Alle instellingen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Append workspace and send
nl: Stuur venster naar nieuwe werkruimte onderaan

en: Apropos function
nl: Apropos functie

en: Apropos variable
nl: Apropos variabele

en: Arguments given to the `xterm' command.
nl: Optionele argumenten voor de opdracht voor 'xterm'.

en: Attributes
nl: Attributen

en: Audio file
nl: Geluid

en: Auto gravity
nl: Auto zwaartekracht

en: Auto-Raise
nl: Auto-verhogen

en: Automatically reload themes when they are updated.
nl: Herlaad thema's automatisch zodra ze bij de tijd zijn gebracht.

en: Automatically remember other window attributes.
nl: Vensterattributen automatisch onthouden.

en: Automatically remember window positions.
nl: Vensterpositie automatisch herinneren.

en: Automatically remember window sizes.
nl: Vensterafmetingen automatisch herinneren.

en: Avoid
nl: Ontwijk

en: Bar image for clicked parts.
nl: Balkafbeelding voor aangeklikte delen

en: Bar image for focused windows.
nl: Balkafbeelding voor vensters met aandacht.

en: Bar image for highlighted parts.
nl: Balkafbeelding voor oplichtende delen.

en: Bar image for unfocused windows.
nl: Balkafbeelding voor inactieve vensters.

en: Beep when errors occur.
nl: Een piep produceren bij fouten.

en: Bindings
nl: Bindingen

en: Border width of bar images.
nl: Randbreedte van balkafbeeldingen.

en: Border-only
nl: Alleen rand

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Call command
nl: Start opdracht

en: Call command with output to screen
nl: Opdracht uitvoeren met uitvoer naar scherm.

en: Call the command NAME; optionally with the prefix argument PFX-ARG.
nl: Start de opdracht NAAM; optioneel met PFX-ARG als voorvoegsel.

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Class
nl: Klasse

en: Click-to-focus mode passes the click through to the application.
nl: Klik-vppr-aandacht geeft de klik door aan het venster.

en: Clicked
nl: Aangeklikt

en: Color of active frames (if unset use GTK+ selection color).
nl: Kleur van vensterrand met aandacht (wanneer ongebruikt: gebruik dan GTK+ selectiekleur).

en: Color of active frames in `simple' frame style.
nl: Kleur van actieve vensters in `simpel' opmaak.

en: Color of inactive frames (if unset use GTK+ background color).
nl: Kleur van inactieve vensterranden (wanneer ongebruikt: gebruik dan GTK+ achtergrondkleur).

en: Color of inactive frames in `simple' frame style.
nl: Kleur van inactieve vensterranden in `simpel' opmaak.

en: Color to use when drawing text.
nl: Te gebruiken tekstkleur.

en: Column:
nl: Kolom:

en: Columns:
nl: Kolommen:

en: Command
nl: Opdracht

en: Command sequence
nl: Opdrachtenreeks

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Context:
nl: Omgeving:

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy the current window to the N'th workspace.
nl: Kopieer het huidige venster naar de N'de werkruimte.

en: Copy the window to the next workspace.
nl: Kopieer het huidige venster naar de volgende werkruimte.

en: Copy the window to the previous workspace.
nl: Kopieer het huidige venster naar de vorige werkruimte.

en: Copy to next
nl: Kopieer naar volgende

en: Copy to next workspace
nl: Kopieer naar volgende werkruimte

en: Copy to previous
nl: Kopieer naar vorige

en: Copy to previous workspace
nl: Kopieer naar vorige werkruimte

en: Copy to workspace
nl: Kopieer naar werkruimte

en: Copy...
nl: Kopieer

en: Create a new workspace at the end of the list, and move the window to it.
nl: Maak nieuwe werkruimte aan het einde van de lijst en stuur het venster er naartoe.

en: Create a new workspace at the start of the list, and move the window to it.
nl: Maak nieuwe werkruimte aan het begin van de lijst en stuur het venster ernaartoe.

en: Create a new workspace before the current workspace.
nl: Maak een nieuwe werkruimte voor de huidige werkruimte.

en: Create a new workspace following the current workspace.
nl: Maak een nieuwe werkruimte achter de huidige werkruimte.

en: Crux Theme
nl: Crux thema

en: Customize
nl: Aanpassen

en: Cycle skip
nl: Overslaan bij vensterlijst

en: Decrease the size of the current window by one column.
nl: Verklein het huidige venster met één kolom.

en: Decrease the size of the current window by one row.
nl: Verklein het huidige venster met één rij.

en: Default
nl: Standaard

en: Default font: \w
nl: Standaard lettertype: \w

en: Default frame style:
nl: Standaard Vensterrand:

en: Delay in milliseconds before unshading windows.
nl: Vertraging in miliseconden totdat venster opengerold wordt.

en: Delay in milliseconds until focused windows are raised.
nl: Vertraging in miliseconden totdat vensters met aandacht worden verhoogd

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete all windows in the group that the current window is a member of.
nl: Sluit alle vensters in de groep waar het huidige venster lid van is.

en: Delete any workspaces that don't contain any windows.
nl: Wis werkruimtes die geen vensters bevatten.

en: Delete empty workspaces
nl: Verwijder lege werkruimten

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Delete the current workspace. Its member windows are relocated to the
    previous workspace.
nl: Wis de huidige werkruimte. Zijn vensters worden naar de vorige verplaatst.

en: Delete the current workspace. Its member windows are relocated to the next
    workspace.
nl: Wis de huidige werkruimte. Zijn vensters worden naar de volgende verplaatst.

en: Delete the window, or beep if the window can't be closed safely.
nl: Verwijder dit venster, of piep als het venster niet veilig gesloten kan worden.

en: Delete the window.
nl: Verwijder het venster.

en: Delete window
nl: Verwijder venster

en: Delete window instance
nl: Verwijder vensterkopie

en: Delete window safely
nl: Verwijder venster veilig

en: Depth
nl: Diepte

en: Describe key
nl: Beschrijf toets

en: Describe symbol
nl: Beschrijf symbool

en: Destroy window
nl: Vernietig venster

en: Details
nl: Kleinigheden

en: Dimensions
nl: Dimensies

en: Direction of gradient in `gradient' frame style.
nl: Richting van het kleurverloop in `gradiënt' thema.

en: Display all errors that have occurred to the screen.
nl: Alle voorgekomen fouten weergeven op het scherm.

en: Display error messages to: \w
nl: Foutmeldingen weergeven op: \w

en: Display errors
nl: Fouten weergeven

en: Display only the title bar of the window.
nl: Toon slechts de titelbalk van het venster.

en: Display the WWW page of the GNOME project.
nl: De WWW pagina weergeven van het GNOME project.

en: Display the applications menu.
nl: Toon het menu met programma's.

en: Display the documentation of a specified symbol.
nl: Geef de documentatie van een bepaald symbool weer.

en: Display the main menu.
nl: Toon het hoofdmenu.

en: Display the menu containing the list of all workspaces.
nl: Toon het menu met alle werkruimtes

en: Display the menu listing all window operations.
nl: Toon een menu met alle vensterhandelingen.

en: Display the menu of all managed windows.
nl: Toon het menu met alle beheerde vensters

en: Display the next workspace.
nl: Toon volgende werkruimte.

en: Display the previous workspace.
nl: Toon vorige werkruimte.

en: Display the window's icon in its menu button.
nl: Toon het vensterpictogram in de menuknop

en: Display the workspace containing the window W, then focus on W.
nl: Toon de werkruimte die het venster V bevat en geef de aandacht aan V.

en: Display the workspace/viewport containing the window W.
nl: Toon de werkruimte/het blikveld die het venster V bevat.

en: Display title buttons to mimic: \w
nl: Titelbalkknoppen imiteren: \w

en: Display tooltips for window frames.
nl: Toon gereedschaptips.

en: Display window
nl: Venster weergeven

en: Display window names and icons while cycling through windows.
nl: Vensternamen en pictogrammen weergeven bij doorlopen van vensterlijst.

en: Display window without focusing
nl: Weergeven zonder aandacht te geven

en: Distance between successive placements in `stagger' placement mode.
nl: Afstand tussen vensters in 'stapelen' plaatsingsmethode.

en: Distance in pixels before window edges align with each other.
    
    When moving a window, this option lets you align one of its edges with an edge of another window.
nl: Afstand in pixels voordat vensterrand wordt uitgelijnd met het andere venster.
    
    Bij het verplaatsen van vensters geeft deze optie de mogelijkheid om de randen uit te lijnen met de randen van een ander venster.

en: Don't automatically remember details of transient windows.
nl: Onthoud de details van dialoogvensters niet.

en: E_xit
nl: U_itgang

en: Edge Flipping
nl: Rand omslaan

en: Edit binding
nl: Binding wijzigen

en: Edit frame style
nl: Vensterrand wijzigen

en: Edit theme...
nl: Thema wijzigen...

en: Edit...
nl: Wijzigen...

en: Edit:
nl: Wijzigen:

en: Enable shade-hover mode.
    
    (Temporarily unshades windows while the mouse pointer is over them.)
nl: Zweefrollen gebruiken.
    
    (Rolt vensters tijdelijk uit wanneer de muis erboven zweeft.)

en: Error Handling
nl: Foutafhandeling

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Execute the given shell command.
nl: Starten van de opgegeven shell opdracht.

en: Focus
nl: Aandacht

en: Focus click through
nl: Muisklik bij aandacht doorgeven

en: Focus desktop
nl: Werkblad invoeraandacht geven

en: Focus mode
nl: Manier van aandacht geven

en: Focus on application windows when they first appear.
nl: Geef ieder nieuw venster de invoeraandacht.

en: Focus on the previous window of the current workspace.
nl: Richt aandacht op het vorige venster van de huidige werkruimte.

en: Focus when mapped
nl: Aandacht bij 'mapping'

en: Focused
nl: Met aandacht

en: Force the current window to have a unique title.
nl: Beveel het huidige venster een unieke titel te gebruiken.

en: Forget all saved window history.
nl: Vergeet alle opgeslagen informatie over alle vensters.

en: Forget any persistent state associated with the current window.
nl: Vergeet alle opgeslagen informatie over het huidige venster.

en: Frame
nl: Vensterrand

en: Frame Part _Definitions
nl: Vensterrand Deel _Definities

en: Frame _Classes
nl: Vensterrand _Klassen

en: Frame name
nl: Vensterrandnaam

en: Frame style
nl: Vensterrand thema

en: Frame type
nl: Vensterrand type

en: Frames
nl: Vensterranden

en: Generated theme in directory `%s'
nl: Gegenereerd thema in map `%s'

en: Gnome about
nl: Gnome info...

en: Gnome clear skip tasklist
nl: Gnome takenlijstoverslaan uit

en: Gnome clear skip winlist
nl: Gnome vensterlijst overslaan uit

en: Gnome help browser
nl: GNOME help browser

en: Gnome logout
nl: Gnome uitloggen

en: Gnome menus update
nl: Gnome menu's verversen

en: Gnome set skip tasklist
nl: Gnome takenlijstoverslaan aan

en: Gnome set skip winlist
nl: Gnome vensterlijst overslaan aan

en: Gnome toggle skip tasklist
nl: Gnome takenlijstoverslaan aan/uit

en: Gnome toggle skip winlist
nl: Gnome vensterlijst overslaan aan/uit

en: Gnome www page
nl: Gnome www pagina

en: Grab...
nl: Grijpen...

en: Gradient Theme
nl: Gradiënt thema

en: Group
nl: Groep

en: Grow down
nl: Groei naar beneden

en: Grow left
nl: Groei links

en: Grow right
nl: Groei rechts

en: Grow up
nl: Groei omhoog

en: Grow window down
nl: Groei naar beneden

en: Grow window left
nl: Groei venster naar links

en: Grow window right
nl: Groei venster naar rechts

en: Grow window up
nl: Groei naar boven

en: Growing and packing of windows
nl: Groeien en uitvullen van vensters

en: Grows window downwards until it `bumps into' another window.
    See `grow-window-up'.
nl: Venster naar beneden laten groeien tot hij tegen een ander venster aanbotst.
    Zie 'groei naar boven'.

en: Grows window to the left until it `bumps into' another window.
    See `grow-window-up'.
nl: Venster aan de linkerkant laten groeien tot hij tegen een ander venster aanbotst.
    Zie 'Groei naar boven'.

en: Grows window to the right until it `bumps into' another window.
    See `grow-window-up'.
nl: at venster aan de rechter kant groeien totdat hij tegen een ander venster aanbotst

en: Grows window upwards until it `bumps into' another window.
    If the top edge was beyond the screen edge, it is brought back in.
    With a universal prefix arg, maximize upwards instead.
    With a numeric prefix arg, grow upwards by that many increments specified by
    window or pixels instead.
nl: Venster naar boven laten groeien totdat hij tegen een ander venster aanbotst.
    Als de bovenkant zich buiten het scherm bevond, dan wordt deze naar binnen gehaald.
    Met een "universal prefix" argument wordt gemaximaliseerd i.p.v. gegroeid.
    Met een "muneric prefix" argument wordt er gegroeid met de aangegeven hoveelheid pixels.

en: Gtkrc reload style
nl: Gtkrc stijl van herladen

en: HIghlighted
nl: OPgelicht

en: Height of title bar.
nl: Hoogte van de titelbalk.

en: Help about
nl: Help info...

en: Help show faq
nl: Help geeft VGV weer

en: Help show homepage
nl: Help geeft homepage weer

en: Help show news
nl: Help geeft nieuws weer

en: Help show programmer manual
nl: Help geeft programmeurhandleiding weer

en: Highlighted
nl: Opgelicht

en: History
nl: Geschiedenis

en: Hitting the screen edge selects the next: \w
nl: Het raken van de scherm randen selecteer de volgende: \w

en: Icon Name
nl: Pictogramnaam

en: Iconified
nl: Geminimaliseerd

en: Iconify group
nl: Minimaliseer groep

en: Iconify transient group
nl: Minimaliseer dialoogvenstergroep

en: Iconify window
nl: Minimaliseer venster

en: Iconify workspace windows
nl: Minimaliseer vensters in werkruimte

en: If the window is at its highest possible position, then lower it to its
    lowest possible position. Otherwise raise it as far as allowed.
nl: Als het venster het bovenste venster in zijn stapelniveau is,
    duw het dan onderop dit niveau. Til het anders naar de bovenkant van zijn niveau.

en: If the window is at its highest possible position, then lower it to its
    lowest possible position. Otherwise raise it as far as allowed. Also changes
    the level of any transient windows it has.
nl: Als het venster het bovenste venster in zijn stapelniveau is,
    verlaag het niveau dan. Til het anders naar de bovenkant van zijn niveau.

en: If the window is shaded (see `shade-window'), restore it to it's usual
    state.
nl: Als het venster is dichtgerold (zie `dichtrollen'), herstel dan de
    normale toestand.

en: Ignore program position
nl: Negeer programmapositie

en: Ignore stacking requests
nl: Negeer niveau-aanvragen

en: Ignore the window.
nl: Negeer het venster

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Image Properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: In GNOME _task list
nl: In GNOME _takenlijst

en: In _group
nl: Naar _groep

en: In _window list
nl: In venster_lijst

en: Inactive
nl: Inactief

en: Inactive-
    Clicked
nl: Inactief-
    Aangeklikt

en: Inactive-
    Highlighted
nl: Inactief-
    Opgelicht

en: Include iconified windows when cycling.
nl: Neem geminimaliseerde vensters op in vensterlijst.

en: Include windows on all viewports when cycling.
nl: Neem vensters op alle blikvelden op in vensterlijst.

en: Include windows on all workspaces when cycling.
nl: Neem vensters op alle werkruimtes op in vensterlijst.

en: Increase the size of the current window by one column.
nl: Vergroot het huidige venster met één kolom.

en: Increase the size of the current window by one row.
nl: Vergroot het venster met één rij.

en: Insert workspace
nl: Werkruimte invoegen

en: Insert workspace after
nl: Werkruimte invoegen na

en: Insert workspace before
nl: Werkruimte invoegen voor

en: Invoke the list of commands, one by one.
nl: Lijst met opdrachten een voor een uitvoeren.

en: Invoke the user-customization system.
nl: Roep het gebruiker-aanpassings systeem op.

en: Keep transient windows stacked above: \w
nl: Houd dialoogvensters boven: \w

en: Key
nl: Toets

en: Key:
nl: Toets:

en: Keymap containing bindings active anywhere.
nl: Toetstabel met bindingen die overal werken.

en: Keymap containing bindings active only during window cycling operations.
nl: Toetstabel met bindingen die werken bij doorlopen vensterlijst.

en: Keymap containing bindings active when a client window is focused.
nl: Toetstabel met bindingen die werken als een venster aandacht heeft.

en: Keymap containing bindings active when reading a string from the user.
nl: Toetstabel met bindingen die werken als om tekstinvoer gevraagd wordt.

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the border of
    a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
nl: Toetstabel met bindingen die werken als het pijltje op de rand van een
    venster staat. (Alleen muisbindingen werken hier.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the close button
    of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
nl: Toetstabel met bindingen die werken als het pijltje op Sluiten knop van een
    venster staat. (Alleen muisbindingen werken hier.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the iconify
    button of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
nl: Toetstabel met bindingen die werken als het pijltje op de minimaliseerknop
    van een venster staat. (Alleen muisbindingen werken hier.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the maximize
    button of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
nl: Toetstabel met bindingen die werken als het pijltje op de maximaliseer knop
    van een venster staat. (Alleen muisbindingen werken hier.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the menu button
    of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
nl: Toetstabel met bindingen die werken als het pijltje op de menu knop van een
    venster staat. (Alleen muisbindingen werken hier.)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the root window
    (or when no window is focused).
nl: Toetstabel met bindingen als het pijltje in het achtergrondvenster is
    (of als geen enkel venster aandacht heeft).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the shade button
    of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
nl: Toetstabel met bindingen die werken als het pijltje op de Oprolknop van een
    venster staat. (Alleen muisbindingen werken hier)

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the title of
    a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
nl: Toetstabel met bindingen die werken als het pijltje in de titelbalk van een
    venster staat.  (Alleen muisbindingen werken hier.)

en: Kill client
nl: Cliënt vernietigen

en: Launch the GNOME about dialog.
nl: Start het GNOME Infovenster...

en: Launch the GNOME help browser.
nl: Start de GNOME help browser.

en: Locale
nl: Lokalisering

en: Lock position and size while windows are maximized.
nl: Vergrendel de vensterafmetingen en -positie als het venster is gemaximaliseerd.

en: Logout from the current GNOME session.
nl: Sluit de huidige GNOME sessie.

en: Lower
nl: Verlaag

en: Lower group
nl: Groep omlaag duwen

en: Lower group depth
nl: Groep verlagen

en: Lower layer
nl: Onderste laag

en: Lower single window
nl: Enkel venster niveau verlagen

en: Lower the current window to its lowest allowed position in the stacking
    order. Also lower any transient windows that it has.
nl: Verlaag het venster naar de onderkant van zijn stapelniveau.
    Verlaag ook het niveau van de bijbehorende dialoogvensters.

en: Lower the window to its lowest allowed position in the stacking order.
nl: Verlaag het venster naar de onderkant van zijn stapelniveau.

en: Lower window
nl: Vernster omlaag duwen

en: Lower window and transients
nl: Venster en dialoogvenster niveau verlagen

en: Lower window depth
nl: Venster 1 niveau optillen

en: Make group sticky
nl: Maak groep plakkend

en: Make group unsticky
nl: Maak groep niet-plakkend

en: Make window ignored
nl: Venster negeren

en: Make window not ignored
nl: Venster niet negeren

en: Make window sticky
nl: Maak vensters plakkend

en: Make window unsticky
nl: Maak venster niet-plakkend

en: Map:
nl: Kaart:

en: Mapping
nl: Inkaarting

en: Match window properties
nl: Zoek venster met eigenschappen

en: Matched Windows
nl: Speciale vensters

en: Matchers
nl: Eigenschappen

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Maximize fill window
nl: Vul volledig

en: Maximize fill window horizontally
nl: Vul horizontaal

en: Maximize fill window horizontally toggle
nl: Vul horizontaal omschakelen

en: Maximize fill window toggle
nl: Vullen omschakelen

en: Maximize fill window vertically
nl: Vul verticaal

en: Maximize fill window vertically toggle
nl: Venster verticaal vullen omschakelen

en: Maximize the dimensions of the window.
nl: Maximaliseer de afmetingen van het venster.

en: Maximize the horizontal dimension of the window.
nl: Maximaliseer de horizontale afmetingen van het venster.

en: Maximize the vertical dimension of the window.
nl: Maximaliseer de verticale afmetingen van het venster.

en: Maximize the window horizontally without obscuring any other windows.
nl: Maximaliseer het vensters verticaal zonder andere vensters te bedekken.

en: Maximize the window vertically without obscuring any other windows.
nl: Maximaliseer het vensters verticaal zonder andere vensters te bedekken.

en: Maximize the window without obscuring any other windows.
nl: Maximaliseer het venster zonder andere vensters te bedekken.

en: Maximize window
nl: Maximaliseer venster

en: Maximize window fullscreen
nl: Venster maximaliseren

en: Maximize window fullscreen toggle
nl: Venster maximaliseren omschakelen

en: Maximize window horizontally
nl: Maximaliseer venster horizontaal

en: Maximize window horizontally toggle
nl: Venster horizontaal maximaliseren omschakelen

en: Maximize window toggle
nl: Venster maximaliseren omschakelen

en: Maximize window vertically
nl: Venster vertikaal maximaliseren

en: Maximize window vertically toggle
nl: Venster verticaal maximaliseren omschakelen

en: Maximized
nl: Gemaximaliseerd

en: Merge next workspace
nl: Volgende werkruimte samenvoegen

en: Merge previous workspace
nl: Vorige werkruimte samenvoegen

en: Merge with next
nl: Samenvoegen met volgende

en: Merge with previous
nl: Samenvoegen met vorige

en: Method of placing dialog windows: \w
nl: Dialoogvenster plaatsing: \w

en: Method of placing windows: \w
nl: Vensterplaatsing: \w

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Minimize all windows on the current workspace.
nl: Minimaliseer alle vensters in de huidige werkruimte.

en: Minimize the window.
nl: Minimaliseer het venster.

en: Minimizing a window also removes its: \w
nl: Minimaliseren van een venster verwijdert ook zijn: \w

en: Minimizing and Maximizing
nl: Minimaliseren en Maximaliseren

en: Miscellaneous
nl: Allerlei

en: Modifier key(s) used for default shortcuts.
nl: Extra toets(en) om te gebruiken voor standaard toetsbindingen.

en: Mono Theme
nl: Mono thema

en: Move cursor down
nl: Verplaats muis naar beneden

en: Move cursor down fine
nl: Verplaats muis iets omlaag

en: Move cursor left
nl: Verplaats muis naar links

en: Move cursor left fine
nl: Verplaats muis naar links fijn

en: Move cursor right
nl: Verplaats muis naar rechts

en: Move cursor right fine
nl: Verplaats muis naar rechts fijn

en: Move cursor up
nl: Verplaats muis naar boven

en: Move cursor up fine
nl: Verplaats muis iets omhoog

en: Move group down
nl: Verplaats groep naar beneden

en: Move group left
nl: Verplaats groep naar links

en: Move group right
nl: Verplaats groep naar rechts

en: Move group to current viewport
nl: Stuur groep naar huidige blikveld

en: Move group up
nl: Verplaats groep naar boven

en: Move selected window
nl: Verplaats huidige venster

en: Move the current window to the N'th workspace.
nl: Stuur het huidige venster naar de N'de werkruimte.

en: Move the current window to the specified viewport.
nl: Verplaats het huidige venster naar het gespecificeerde blikveld.

en: Move the current workspace one place to the left.
nl: Verplaats de huidige werkruimte een plaats naar links.

en: Move the current workspace one place to the right.
nl: Verplaats de huidige werkruimte een plaats naar rechts.

en: Move the cursor 1 pixel downwards.
nl: Verplaats de muisaanwijzer 1 pixel omlaag.

en: Move the cursor 1 pixel to the left.
nl: Verplaats de muis 1 puntje naar links.

en: Move the cursor 1 pixel to the right.
nl: Verplaats de muis 1 puntje naar rechts.

en: Move the cursor 1 pixel upwards.
nl: Verplaats de muisaanwijzer 1 pixel omhoog.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels downwards.
nl: Verplaats de muis 'muis-verplaatsing' aantal puntjes naar beneden.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels to the left.
nl: Verplaats de muis 'muis-verplaatsing' aantal puntjes naar links.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels to the right.
nl: Verplaats de muis 'muis-verplaatsing' aantal puntjes naar rechts.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels upwards.
nl: Verplaats de muis 'muis-verplaatsing' aantal puntjes naar boven.

en: Move the viewport one screen down.
nl: Verschuif het blikveld een scherm naar beneden.

en: Move the viewport one screen to the left.
nl: Verschuif het blikveld een scherm naar links.

en: Move the viewport one screen to the right.
nl: Verschuif het blikveld een scherm naar rechts.

en: Move the viewport one screen up.
nl: Verschuif het blikveld een scherm naar boven.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels downwards.
nl: Verplaats het venster `slide-window-increment' puntjes naar beneden.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels to the left.
nl: Verplaats het venster `slide-window-increment' puntjes naar links.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels to the right.
nl: Verplaats het venster `slide-window-increment' puntjes naar rechts.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels upwards.
nl: Verplaats het venster `slide-window-increment' puntjes naar boven.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels downwards.
nl: Verplaats de venstergroep `slide-window-increment' puntjes naar beneden.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels to the left.
nl: Verplaats de venstergroep `slide-window-increment' puntjes naar links.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels to the right.
nl: Verplaats de venstergroep `slide-window-increment' puntjes naar rechts.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels upwards.
nl: Verplaats de venstergroep `slide-window-increment' puntjes naar boven.

en: Move the window interactively using the mouse.
nl: Verplaats het venster interactief met de muis.

en: Move the window to the next viewport.
nl: Verplaats het venster naar het volgende blikveld.

en: Move the window to the next workspace.
nl: Verplaats het venster naar de volgende werkruimte.

en: Move the window to the previous viewport.
nl: Verplaats het venster naar het vorige blikveld.

en: Move the window to the previous workspace.
nl: Verplaats het venster naar de vorige werkruimte.

en: Move the window to the viewport above, and switch to that viewport.
nl: Verplaats het venster naar het blikveld hierboven en ga naar dat blikveld.

en: Move the window to the viewport below, and switch to that viewport.
nl: Verplaats het venster naar het blikveld hieronder en ga naar dat blikveld.

en: Move the window to the viewport on the left, and switch to that viewport.
nl: Verplaats het venster naar het blikveld links en ga naar dat blikveld.

en: Move the window to the viewport on the right, and switch to that viewport.
nl: Verplaats het venster naar het blikveld rechts en ga naar dat blikveld.

en: Move to the next viewport.
nl: Verplaats het venster naar het volgende blikveld.

en: Move to the previous viewport.
nl: Verplaats het venster naar het vorige blikveld.

en: Move viewport down
nl: Verplaats blikveld naar beneden

en: Move viewport left
nl: Verplaats blikveld naar links

en: Move viewport next
nl: Verplaats naar volgende blikveld

en: Move viewport previous
nl: Verplaats naar vorige blikveld

en: Move viewport right
nl: Verplaats blikveld naar rechts

en: Move viewport up
nl: Verplaats blikveld naar boven

en: Move window down
nl: Verplaats venster naar beneden

en: Move window interactively
nl: Verplaats het venster met de muis.

en: Move window left
nl: Verplaats venster naar links

en: Move window next
nl: Verplaats venster naar volgende

en: Move window previous
nl: Verplaats venster naar vorige

en: Move window right
nl: Verplaats venster naar rechts

en: Move window to viewport
nl: Verplaats venster naar blikveld

en: Move window up
nl: Verplaats venster naar boven

en: Move workspace backwards
nl: Verplaats werkruimte werkplaats achteruit

en: Move workspace forwards
nl: Verplaats werkruimte vooruit

en: Move workspace left
nl: Ga werkruimte naar links

en: Move workspace right
nl: Ga werkruimte naar rechts

en: Move/Resize
nl: Verplaats/Vergroot

en: Moves window downwards until it `bumps into' another window.
    See `pack-window-up'.
nl: Venster naar beneden verplaatsen tot hij tegen een ander venster aanbotst.
    Zie 'Samenpersen naar boven'.

en: Moves window to the left until it `bumps into' another window.
    See `pack-window-up'.
nl: Venster naar links verplaatsen tot hij tegen een ander venster aanbotst.
    Zie 'Samenpersen naar boven'.

en: Moves window to the right until it `bumps into' another window.
    See `pack-window-up'.
nl: Venster naar rechts verplaatsen tot hij tegen een ander venster aanbotst.
    Zie 'Samenpersen naar boven'.

en: Moves window upwards until it `bumps into' another window.
    If the top edge was beyond the screen edge, it is moved back in.
    With a universal prefix arg, move upwards maximally instead.
    With a numeric prefix arg, move upwards by that many pixels instead.
nl: Venster naar boven verplaatsen totdat hij tegen een ander venster aanbotst.
    Als de bovenkant zich buiten het scherm bevond, dan wordt deze naar binnen gehaald.
    Met een "universal prefix" argument wordt de maximale hoeveelheid verplaatst.
    Met een "numeric prefix" argument wordt er verplaatst met de aangegeven hoveelheid pixels.

en: Name
nl: Naam

en: Never focus
nl: Nooit aandacht geven

en: New Theme
nl: Nieuw thema

en: New group
nl: Nieuwe groep

en: Next window
nl: Volgend venster

en: Next workspace
nl: Volgende werkruimte

en: Next workspace window
nl: Volgende werkruimte venster

en: No
nl: Nee

en: No errors.
nl: Geen fouten.

en: No matching item for %S
nl: Geen overeenkomstig item voor %S

en: No operation
nl: Geen operatie

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Number of pixels to move pointer in `move-cursor-' commands.
nl: Aantal puntjes om de muis te verplaatsen met de `verplaats-muis' opdrachten.

en: Only flip when interactively moving a window.
nl: Alleen omslaan bij verplaatsen van venster.

en: Other
nl: Anders

en: Pack down
nl: Uitvullen naar beneden

en: Pack left
nl: Uitvullen naar links

en: Pack right
nl: Uitvullen naar rechts

en: Pack up
nl: Uitvullen naar boven

en: Pack window down
nl: Samenpersen naar beneden

en: Pack window left
nl: Samenpersen naar links

en: Pack window right
nl: Samenpersen naar rechts

en: Pack window up
nl: Samenpersen naar boven

en: Patterns
nl: Patronen

en: Place mode
nl: Plaatsingsmethode

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Placement weight
nl: Plaatsingsgewicht

en: Play sound effects for window events.
nl: Sleep geluid effectjes bij window gebeurtenissen

en: Popup apps menu
nl: Programma's snelmenu

en: Popup root menu
nl: Hoofd snelmenu

en: Popup window list
nl: Vensterlijst weergeven

en: Popup window menu
nl: Venster snelmenu

en: Popup workspace list
nl: Werkruimte-lijst weergeven

en: Position
nl: Positie

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Prepend workspace and send
nl: Nieuwe werkruimte bovenaan

en: Press key...
nl: Druk op de toets...

en: Previous window
nl: Vorig venster

en: Previous workspace
nl: Vorige werkruimte

en: Previous workspace window
nl: Vorige werkruimte venster

en: Prompt for a command, execute it, and print any output to the screen.
nl: Vraag om een opdracht, voer die uit, en geef eventuele uitvoer op het scherm weer.

en: Prompt for a key sequence, then print its binding.
nl: Vraag om een tekenreeks en geef van de verbonden opdracht weer.

en: Prompt for a workspace and switch to it.
nl: Vraag om een werkruimte en ga erheen.

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Properties...
nl: Eigenschappen...

en: Put the window in the stacking level above its current level.
nl: Zet dit venster in het stapelniveau boven het huidige.

en: Put the window in the stacking level beneath its current level.
nl: Zet dit venster in het stapelniveau onder het huidige.

en: Quit
nl: Stop

en: Quote event
nl: Citeer gebeurtenis

en: Raise
nl: Verhoog

en: Raise and pass through click
nl: Vensterniveau verhogen en muisklik doorgeven

en: Raise and pass through click if focused
nl: Vensterniveau verhogen en muisklik doorgeven wanneer venster de aandacht heeft

en: Raise group
nl: Groep optillen

en: Raise group and pass through click
nl: Groepsniveau verhogen en muisklik doorgeven

en: Raise group depth
nl: Groep ophogen

en: Raise lower group
nl: Groep optillen/omlaag duwen

en: Raise lower single window
nl: Enkel venster niveau verhogen/verlagen

en: Raise lower window
nl: Venster optillen/omlaag duwen

en: Raise lower window and transients
nl: Venster en dialoogvenster niveau verhogen/verlagen

en: Raise on focus
nl: Optillen bij aandacht

en: Raise or pass through click
nl: Vensterniveau verhogen of muisklik doorgeven

en: Raise single window
nl: Enkel venster optillen

en: Raise the current window to its highest allowed position in the stacking
    order. Also raise any transient windows that it has.
nl: Til het venster naar de bovenkant van zijn stapelniveau.
    Til ook de bijbehorende dialoogvensters op.

en: Raise the group of windows that received the current event, then replay
    any pointer events that invoked the command.
nl: Til de venstergroep op van het venster dat het huidige `event' ontving en speel
    de muisgebeurtenissen opnieuw af.

en: Raise the window that received the current event (if it's focused), then
    replay any pointer events that invoked the command.
nl: Til het venster op dat het huidige `event' ontving (als het de aandacht had) en speel
    de muisgebeurtenissen opnieuw af.

en: Raise the window that received the current event and any transients it
    has, then replay any pointer events that invoked the command.
nl: Til het venster met dialoogvensters op die het huidige `event' ontving en speel
    de muisgebeurtenissen opnieuw af.

en: Raise the window that received the current event, then replay any pointer
    events that invoked the command.
nl: Til het venster dat het huidige `event' ontving naarboven en speel
    muisgebeurtenissen opnieuw af.

en: Raise the window to its highest allowed position in the stacking order.
nl: Til het venster naar de bovenkant van zijn stapelniveau.

en: Raise transients and pass through click
nl: Transiënten niveau verhogen en muisklik doorgeven

en: Raise window
nl: Venster optillen

en: Raise window and pass through click
nl: Vensterniveau verhogen en muisklik doorgeven

en: Raise window and transients
nl: Vensters en dialoogvensters optillen

en: Raise window depth
nl: Venster 1 niveau optillen

en: Raise windows when they are focused.
nl: Verhoog vensters wanneer ze de aandacht hebben.

en: Raise windows when they are unshaded.
nl: Verhoog vensters wanneer ze de opengerold worden.

en: Read theme from `%s'
nl: Lees thema van `%s'

en: Reload the gtkrc settings.
nl: Herlaad de gtkrc instellingen.

en: Reload themes in window manager after saving.
nl: Herlaad thema's in Sawfish na opslaan.

en: Remember _attributes
nl: _Attributen onthouden

en: Remember _dimensions
nl: Onthoud _afmetingen

en: Remember _position
nl: Onthoud _Positie

en: Remember the current attributes of the focused window.
nl: Onthoud de attributen van het huidige venster.

en: Remember the current dimensions of the focused window.
nl: Onthoud de huidige afmetingen van het huidige venster.

en: Remember the current position of the focused window.
nl: Onthoud de huidige positie van het huidige venster.

en: Remove the copy of the window on the current workspace. If this is the
    last instance remaining, then delete the actual window.
nl: Wis de kopie van het venster op deze werkruimte. Als het de laatste kopie
    was, sluit dan het venster zelf.

en: Remove unused definitions when saving.
nl: Verwijder ongebruikte definities bij het opslaan.

en: Resize selected window
nl: Verander venstergrootte

en: Resize the window interactively using the mouse.
nl: Vergroot het venster interactief met de muis.

en: Resize window interactively
nl: Verander venstergrootte met de muis.

en: Restart
nl: Herstarten

en: Restore the dimensions of the window to its original, unmaximized, state.
nl: Herstel de afmetingen van het venster naar zijn niet-gemaximaliseerde
    toestand.

en: Restore the window from its minimized state.
nl: Vensterafmetingen herstellen uit geminimaliseerde stand.

en: Role
nl: Rol

en: Row:
nl: Rij:

en: Rows:
nl: Rijen:

en: Run shell command
nl: Start shell opdracht

en: SMaker Theme
nl: SMaker thema

en: S_haded
nl: _Dichtgerold

en: Save Theme _As...
nl: Thema opslaan _Als...

en: Saved as `%s'
nl: Opgeslagen als `%s'

en: Sawfish Error
nl: Sawfish fout

en: Sawfish Theme Builder
nl: Sawfish Themabouwer

en: Sawfish Themer Preview
nl: Sawfish Themavoorbeeld

en: Sawfish configurator
nl: Sawfish Configuratiecentrum

en: Sawfish homepage
nl: Sawfish Web-pagina

en: Sawfish manages your windows extensibly.
nl: Sawfish beheert uw vensters.

en: Select Icon
nl: Kies pictogram

en: Select Image
nl: Kies afbeelding

en: Select color
nl: Kies kleur

en: Select file
nl: Kies bestand

en: Select font
nl: Kies lettertype

en: Select next workspace
nl: Volgende werkruimte kiezen

en: Select previous workspace
nl: Vorige werkruimte kiezen

en: Select the N'th workspace.
nl: Selecteer de N'de werkruimte.

en: Select the next desktop when the pointer hits screen edge.
nl: Sla om naar volgende blikveld/werkruimte als het pijltje de schermrand raakt.

en: Select the next window of the current workspace.
nl: Selecteer het volgende venster van de huidige werkruimte.

en: Select the next window, cycling through all possible workspaces.
nl: Selecteer het volgende venster, ga rond langs alle mogelijke werkruimtes.

en: Select the previous window, cycling through all possible workspaces.
nl: Selecteer het vorige venster, ga rond langs alle mogelijke werkruimtes.

en: Select the specified viewport column.
nl: Kies de gespecificeerde blikveldkolom.

en: Select the specified viewport row.
nl: Kies de gespecificeerde blikveldrij.

en: Select the specified viewport.
nl: Kies het gespecificeerde blikveld.

en: Select workspace interactively
nl: Kies zelf werkruimte uit

en: Send group to current workspace
nl: Stuur groep naar huidige werkruimte

en: Send group to next workspace
nl: Stuur groep naar volgende werkruimte

en: Send group to previous workspace
nl: Stuur groep naar vorige werkruimte

en: Send to next workspace
nl: Stuur naar volgende werkruimte

en: Send to previous workspace
nl: Stuur naar vorige werkruimte

en: Send to workspace
nl: Stuur naar werkruimte

en: Send to workspace down
nl: Een werkruimte naar beneden sturen

en: Send to workspace left
nl: Een werkruimte naar links sturen

en: Send to workspace right
nl: Een werkruimte naar rechts sturen

en: Send to workspace up
nl: Een werkruimte naar boven sturen

en: Send window to the workspace above the current workspace
nl: Het venster een werkruimte naar boven sturen

en: Send window to the workspace below the current workspace
nl: Het venster een werkruimte naar beneden sturen

en: Send window to the workspace left of the current workspace
nl: Het venster een werkruimte naar links sturen

en: Send window to the workspace right of the current workspace
nl: Het venster een werkruimte naar rechts sturen

en: Sends the next key event directly to the focused client window, ignoring
    any window manager bindings that it may have.
nl: Stuurt de volgende gebeurtenis direct naar het venster. Eventuele
    sneltoetsbindingen zullen volledig genegeerd worden.

en: Set the GNOME SKIP_TASKLIST hint of the window.
nl: Zet GNOME SKIP_TASKLIST hint van het venster aan.

en: Set the GNOME SKIP_WINLIST hint of the window.
nl: Zet de GNOME SKIP_WINLIST hint van het venster.

en: Set viewport linear
nl: Verplaats blikveld naar

en: Set window viewport linear
nl: Verplaats venster naar blikveld:

en: Shade Hover
nl: Zweefrollen

en: Shade hover
nl: Zweefrollen

en: Shade window
nl: Venster oprollen

en: Shaded
nl: Opgerold

en: Show current dimensions of windows while resizing.
nl: Toon de huidige afmetingen bij grootteverandering van venster.

en: Show current position of windows while moving.
nl: Toon de huidige positie bij verplaatsen van vensters.

en: Show full documentation in tooltips.
nl: Volledige documentatie weergeven in tooltips.

en: Simple Theme
nl: Eenvoudig thema

en: Size window add column
nl: Vergroot venster met één kolom

en: Size window add row
nl: Vergroot venster met één rij

en: Size window subtract column
nl: Verklein venster met één kolom

en: Size window subtract row
nl: Verklein venster met één rij

en: Slide group down
nl: Verplaats groep naar beneden

en: Slide group left
nl: Verplaats groep naar links

en: Slide group right
nl: Verplaats groep naar rechts

en: Slide group up
nl: Verplaats groep naar boven

en: Slide window down
nl: Verplaats venster naar beneden

en: Slide window left
nl: Verplaats venster naar links

en: Slide window right
nl: Verplaats venster naar rechts

en: Slide window up
nl: Verplaats venster naar boven

en: Sound
nl: Geluid

en: Stacking
nl: Niveau's

en: Start a new xterm.
nl: Start een nieuwe xterm.

en: State
nl: Staat

en: Sticky
nl: Plakkend

en: Sticky viewport
nl: Plakkend blikveld

en: Text is \w justified in window titles.
nl: Tekst is \w uitgelijnd in de titelbalk.

en: The program launched by the `xterm' command.
nl: Het programma wat wordt gestart door de 'xterm' opdracht.

en: The program used to play audio samples. If unset, built-in support for ESD is used.
nl: Het programma om geluiden mee af te spelen. Wanneer u niets heeft gekozen,
    zal de ingebouwde ESD ondersteuning gebruikt worden.

en: Theme Directory
nl: Thema-map

en: Theme name:
nl: Themanaam:

en: This window previews the current theme.
nl: Dit venster toont voorblik van het huidige thema.

en: Title-only
nl: Alleen titel

en: Toggle group sticky
nl: Groep plakkend omschakelen

en: Toggle the GNOME SKIP_TASKLIST hint of the window.
nl: Schakel GNOME SKIP_TASKLIST hint van het venster om.

en: Toggle the GNOME SKIP_WINLIST hint of the window.
nl: Schakel de GNOME SKIP_WINLIST hint van het venster om.

en: Toggle the `stickiness' of the window--whether or not it is a member of
    all workspaces.
nl: Schakel de `kleverigheid' van het venster--deel van alle werkruimtes of niet.

en: Toggle the iconification of window W.
nl: Minimaliseren van venster W omschakelen.

en: Toggle the shaded (only the title bar is displayed) state of the window.
nl: Venster dicht- en openrollen.

en: Toggle the state of the window between horizontally maximized and
    unmaximized.
nl: Schakel de toestand van venster om tussen horizontaal maximaal en
    niet-gemaximaliseerd.

en: Toggle the state of the window between horizontally maximized-filled and
    unmaximized.
nl: Schakel het venster tussen horizontaal maximaal-gevuld en
    niet-gemaximaliseerd.

en: Toggle the state of the window between maximized and unmaximized.
nl: Schakel de toestand van het venster om tussen maximaal en minimaal.

en: Toggle the state of the window between maximized-filled and unmaximized.
nl: Schakel het venster tussen maximaal-gevuld en niet-gemaximaliseerd.

en: Toggle the state of the window between vertically maximized and
    unmaximized.
nl: Schakel de toestand van venster om tussen verticaal maximaal en minimaal

en: Toggle the state of the window between vertically maximized-filled and
    unmaximized.
nl: Schakel het venster tussen verticaal maximaal-gevuld en niet-gemaximaliseerd.

en: Toggle whether a window is focusable or not.
nl: Omschakelen of het venster de aandacht kan krijgen.

en: Toggle whether a window is ignored or not.
nl: Schakel het negeren van een venster om.

en: Toggle whether a window is ignored while window cycling.
nl: Omschakelen of het venster in de vensterlijst kiesbaar is.

en: Toggle whether a window will be include in the window list.
nl: Omschakelen of het venster in de vensterlijst staat.

en: Toggle window cycle skip
nl: Venster niet kiesbaar in vensterlijst

en: Toggle window iconified
nl: Venster geïconificeerd omschakelen

en: Toggle window ignored
nl: Venster negeren omschakelen

en: Toggle window list skip
nl: In vensterlijst omschakelen

en: Toggle window never focus
nl: Venster krijgt nooit de aandacht omschakelen

en: Toggle window shaded
nl: Venster oprollen omschakelen

en: Toggle window sticky
nl: Plakkend omschakelen

en: Tooltips
nl: Gereedschapstips.

en: Top-border
nl: Bovenrand

en: Transfer input focus to the desktop window (if one exists).
nl: Invoeraandacht overzetten naar het achtergrondvenster (als die bestaat).

en: Transients above
nl: Dialogen erboven

en: Undocumented
nl: Ongedocumenteerd

en: Ungrouped
nl: Niet gegroepeerd

en: Uniconify group
nl: Herstel formaat groep

en: Uniconify transientgroup
nl: Herstel formaat van dialoogvenster

en: Uniconify window
nl: Herstel vensterformaat

en: Unignore the window.
nl: Negeer het venster niet meer.

en: Unique name
nl: Unieke naam

en: Uniquify window name
nl: Maak vensternaam uniek

en: Unmaximize
nl: Formaat herstellen

en: Unmaximize window
nl: Herstel vensterformaat

en: Unminimizing a window also restores its: \w
nl: Formaat herstellen van een venster herstelt ook zijn: \w

en: Unset the GNOME SKIP_TASKLIST hint of the window.
nl: Zet GNOME SKIP_TASKLIST hint van het venster uit.

en: Unset the GNOME SKIP_WINLIST hint of the window.
nl: Zet de GNOME SKIP_WINLIST hint van het venster uit.

en: Unshade selected windows.
nl: Rol de geselecteerde vensters open.

en: Unshade window
nl: Venster uitrollen

en: Upper layer
nl: Bovenste laag

en: Use black-on-white button images.
nl: Gebruik zwart-op-wit knopafbeeldingen.

en: Use less memory when creating gradients, possibly affecting quality.
nl: Gebruik minder geheugen bij creëren van een kleurverloop (mogelijk met gevolg voor kwaliteit).

en: Value
nl: Waarde

en: View the workspace above the current workspace
nl: Bekijk de werkruimte boven de huidige werkruimte.

en: View the workspace below the current workspace
nl: Bekijk de werkruimte onder de huidige werkruimte.

en: View the workspace to the left of the current workspace
nl: Bekijk de werkruimte links van de huidige werkruimte.

en: View the workspace to the right of the current workspace
nl: Bekijk de werkruimte rechts van de huidige werkruimte.

en: Viewport
nl: Blikveld

en: Wait for the user to select a window, then interactively move that window.
nl: Laat de gebruiker een venster selecteren en verplaats het dan interactief.

en: Wait for the user to select a window, then interactively resize that window.
nl: Laat de gebruiker een venster selecteren en vergroot het dan interactief.

en: When does the mouse pointer affect the input focus.
nl: Wanneer beinvloedt het muispijltje de invoer-aandacht.

en: When raising a window, also raise its: \w
nl: Bij het optillen van vensters, til dan ook de: \w op.

en: Whether and how to move the pointer when packing windows.
    
    `maybe' means that the pointer is moved along with the window, if the
    pointer was within the window area before packing.
    
    `always' warps the pointer to the center of the window if it isn't
    already in the window, then does like `maybe'.
    
    `never' means not to warp the pointer.
nl: Of en hoe de muis verplaatst wordt bij het uitvullen van vensters
    
    'misschien' betekent dat de muis samen met het venster wordt verplaatst
    wanneer de muis IN het venster zat wanneer ze uitgevuld worden.
    
    'altijd' verplaatst de muis ALTIJD naar het venster bij het uitvullen.
    
    'nooit' betekent dat de muis nooit wordt verplaatst.

en: Whether growing is considered to be maximization.  When you turn
    this on, you can use `unmaximize-window' or something similar to get
    back to the original size.
nl: Of groeien hetzelfde is als maximaliseren. Als u dit inschakeld kunt u
    gebruik maken van 'formaat herstellen' of iets dergelijks om weer terug te keren
    naar de originele grootte.

en: Whether to bump into fully obscured windows when growing or packing
    windows.
nl: Of er tegen volledig onzichtbare vensters aan gebotst moet worden bij het groeien of uitvullen van vensters.

en: Whether to bump into ignored windows when growing or packing.
nl: Of er tegen genegeerde vensters aan gebotst moet worden bij het groeien of uitvullen.

en: Whether to bump into windows on a different depth when growing or packing
    windows.
    `maybe' means only avoided windows in other depths.
nl: Of er tegen vensters van een ander niveau aan gebotst moet worden bij het groeien of uitvullen van vensters.
    'misschien' betekent alleen vensters die ontweken moeten worden van andere niveaus.

en: While changing %s:
nl: Bij veranderen van %s:

en: Width of window border.
nl: Breedte van de vensterrand.

en: Window Cycling
nl: Vensterlijst

en: Window _Frames
nl: Venster_randen

en: Window history clear
nl: Venstergeschiedenis leegmaken

en: Window history forget
nl: Venstergeschiedenis vergeten

en: Window history save attributes
nl: Venstergeschiedenis attributen opslaan

en: Window history save dimensions
nl: Venstergeschiedenis afmetingen opslaan

en: Window history save position
nl: Venstergeschiedenis positie opslaan

en: Window list skip
nl: Vensterlijst overslaan

en: Window:
nl: Venster:

en: Work_spaces
nl: _Werkruimte

en: Workspace
nl: Werkruimte

en: Workspace %d
nl: Werkruimte %d

en: Workspace down
nl: Werkruimte omlaag

en: Workspace left
nl: Werkruimte naar links

en: Workspace names
nl: Namen van werkruimten

en: Workspace right
nl: Werkruimte naar rechts

en: Workspace up
nl: Werkruimte omhoog

en: Workspace:
nl: Werkruimte:

en: Workspaces
nl: Werkruimte

en: Workspaces:
nl: Werkruimten:

en: Yes
nl: Ja

en: [about text]
nl: [over tekst]

en: [bottom]
nl: [onder]

en: [frame-part-table]
nl: [vensterrand-deel-tabel]

en: [left]
nl: [links]

en: [place holder]
nl: [plaats bezet]

en: [right]
nl: [rechts]

en: [title]
nl: [titel]

en: [top]
nl: [boven]

en: _About
nl: _Over

en: _About Sawfish...
nl: Sawfish _info...

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Customize
nl: _Aanpassen

en: _Cyclable
nl: Kiesbaar in venster_lijst

en: _FAQ...
nl: Veel gestelde vragen...

en: _File
nl: _Bestand

en: _Focusable
nl: Kan _aandacht krijgen

en: _Forget saved state
nl: _Vergeet deze instellingen

en: _GNOME Help...
nl: _GNOME Hulp...

en: _Help
nl: _Hulp

en: _History
nl: _Geschiedenis

en: _Ignored
nl: _Genegeerd

en: _Manual...
nl: _Handleiding...

en: _News...
nl: _Nieuws...

en: _Next workspace
nl: Vol_gende werkruimte

en: _Open Theme..
nl: _Open thema..

en: _Preferences...
nl: _Voorkeuren...

en: _Preview
nl: _Voorblik

en: _Previous workspace
nl: _Vorige werkruimte

en: _Programs
nl: _Programma's

en: _Save Theme
nl: Thema be_waren

en: _Send window to
nl: _Stuur venster naar

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: _Sticky
nl: _Plakkend

en: _Themes
nl: _Thema's

en: _Toggle
nl: _Omschakelen

en: _WWW page...
nl: _WWW pagina...

en: _Windows
nl: _Vensters

en: `From' color of active frames in `gradient' frame style.
nl: `Van' kleur van vensterranden met aandacht in `gradiënt' opmaak.

en: `From' color of inactive frames in `gradient' frame style.
nl: `Van' kleur van inactieve vensterranden in `gradiënt' opmaak.

en: `To' color of active frames in `gradient' frame style.
nl: `Naar' kleur van actieve vensterranden in `gradiënt' opmaak.

en: `To' color of inactive frames in `gradient' frame style.
nl: `Naar' kleur van inactieve vensterranden in `gradiënt' opmaak.

en: all
nl: alles

en: always
nl: altijd

en: and many others...
nl: en vele anderen...

en: border-keymap
nl: rand-toetsenkaart

en: center
nl: gecentreerd

en: close-button-keymap
nl: sluitknop-toetsenkaart

en: cycle-keymap
nl: vensterlijst-toetstabel

en: diagonal
nl: diagonaal

en: error while building frame: %S
nl: fout bij bouwen van vensterrand: %S

en: global-keymap
nl: globale toetsenkaart

en: group
nl: groep

en: horizontal
nl: horizontaal

en: iconify-button-keymap
nl: minimaliseerknop toetsenkaart

en: left
nl: links

en: maximize-button-keymap
nl: maximaliseer-toetsenkaart

en: maybe
nl: misschien

en: menu-button-keymap
nl: menuknop-toetsenkaart

en: never
nl: nooit

en: none
nl: geen

en: not
nl: niet

en: nowhere
nl: nergens

en: parents
nl: ouders

en: prompt-keymap
nl: prompt-toetstabel

en: right
nl: rechts

en: root-window-keymap
nl: achtergrondvenster-toetsenkaart

en: screen
nl: scherm

en: shade-button-keymap
nl: oprollen-toetsenkaart

en: space %d
nl: ruimte %d

en: standard-error
nl: standaardfout

en: title-keymap
nl: titel-toetsenkaart

en: transients
nl: dialoogvensters

en: vertical
nl: verticaal

en: viewport
nl: blikveld

en: window-keymap
nl: venster toetsenkaart

en: workspace
nl: werkruimte
