redhat-config-packages - en to nl translation catalogue (133 entries)

en:  Bytes
nl:  Byte

en:  Kilobytes
nl:  Kilobyte

en:  Megabytes
nl:  Megabyte

en: "%s" disk %d needed to install packages
nl: Voor het installeren van de pakketten is "%s" CD %d nodig

en: %d package is queued for installation
nl: %d pakket staat in de rij om geïnstalleerd te worden

en: %d package is queued for removal
nl: %d pakket staat in de rij om verwijderd te worden

en: %d packages are queued for installation
nl: %d pakketten staan in de rij om geïnstalleerd te worden

en: %d packages are queued for removal
nl: %d pakketten staan in de rij om verwijderd te worden

en: %s Package Details
nl: %s Pakketdetails

en: <b>Extra Packages</b>
nl: <b>Extra pakketten</b>

en: <b>Standard Packages</b>
nl: <b>Standaardpakketten</b>

en: <span  weight="bold" size="larger">Completed system preparation</span>
    
    %d packages are queued for installation
    %d packages are queued for removal
    
    This will take %s of diskspace.
nl: <span  weight="bold" size="larger">Systeemvoorbereiding voltooid</span>
    
    %d pakketten in de rij voor installatie
    %d pakketten in de rij voor verwijdering
    
    Dit zal %s aan schijfruimte innemen.

en: <span size="larger" weight="bold">Insert the next CD.</span>
nl: <span size="larger" weight="bold">De volgende CD invoeren</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Add or Remove Packages</span>
nl: <span size="xx-large" color="white">Pakketten toevoegen of verwijderen</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Installation Overview</span>
nl: <span size="xx-large" color="white">Overzicht pakket-installatie</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Package Installation Overview</span>
nl: <span size="xx-large" color="white">Pakket-installatie Overzicht</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Package Removal Overview</span>
nl: <span size="xx-large" color="white">Pakket-verwijdering Overzicht</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Package Update Overview</span>
nl: <span size="xx-large" color="white">Pakket-vernieuwing Overzicht</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Checking system package status</span>
    
    The package manager program is searching your system to determine which packages are currently installed.
nl: <span weight="bold" size="larger">Controleren status systeempakketten</span>
    
    Het pakketbeheerprogramma is uw systeem aan het onderzoeken om te kijken welke pakketten op dit moment geïnstalleerd zijn.

en: <span weight="bold" size="larger">Could not remove packages</span>
nl: <span weight="bold" size="larger">Kon pakketten niet verwijderen</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Package Conflict Detected</span>
nl: <span weight="bold" size="larger">Pakketconflict gevonden</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Preparing system update</span>
    
    Before modifying the packages on your system, package dependencies must be determined. This process may take a few minutes.
nl: <span weight="bold" size="larger">Voorbereiden systeemvernieuwing</span>
    
    Voordat de pakketten op uw systeem worden gewijzigd, moeten de pakket-afhankelijkheden worden bepaald. Dit kan even duren.

en: <span weight="bold" size="larger">Updating system</span>
    
    Installing and removing individual packages.
nl: <span weight="bold" size="larger">Systeem vernieuwen</span>
    
    Afzonderlijke pakketten worden geïnstalleerd en verwijderd.

en: A dependency loop was found.  This tool does not support uninstalling packages yet.
nl: Er is een lus gevonden in de afhankelijkheden.  Dit programma ondersteunt het verwijderen van pakketten nog niet.

en: A newer version of "%s" is currently installed.
nl: Er is al een nieuwere versie van "%s" geïnstalleerd.

en: A package group can have both Base and Optional package members.  Base packages are always available when the package group is installed.
    
    Select the optional packages to be installed:
nl: Een pakketgroep kan zowel Basis- als Facultatieve pakketten bevatten.  De basispakketten van een geïnstalleerde pakketgroep zijn altijd beschikbaar.
    
    Kies de facultatieve pakketten die u wilt installeren:

en: A package group can have both standard and extra package members.  Standard packages are always available when the package group is installed.
nl: Een pakketgroep kan zowel standaard- als extra pakketten bevatten.  De standaardpakketten van een geïnstalleerde pakketgroep zijn altijd beschikbaar.

en: Add/Remove Applications
nl: Software toevoegen/verwijderen

en: Adding individual packages to the system.
nl: Bezig met toevoegen van afzonderlijke pakketten aan het systeem.

en: Administrator level permissions are needed to run this program because it can install and remove system packages.
nl: Omdat dit programma systeem-pakketten kan installeren en verwijderen, zijn systeembeheerder-permissies nodig om dit programma te kunnen uitvoeren.

en: An excessive number of packages are queued for removal.  Please check the list below to confirm that all the packages should be removed.
nl: Er is een zeer groot aantal pakketten in de rij gezet voor verwijdering. Controleer alstublieft de onderstaande lijst om te bevestigen dat alle pakketten moeten worden verwijderd.

en: Checking System Status
nl: Bezig met controleren systeemstatus

en: Checking system package status
nl: Status van systeempakket wordt gecontroleerd

en: Completed System Preparation
nl: Systeemvoorbereiding voltooid

en: Computing package dependencies
nl: Pakketafhankelijkheden worden bepaald

en: Con_tinue
nl: _Doorgaan

en: Could Not Open Package
nl: Kon pakket niet openen

en: Could not remove packages
nl: Kon pakketten niet verwijderen

en: Dependency Loop Found.
nl: Afhankelijkheidslus gevonden.

en: Error installing packages
nl: Fout bij installeren pakketten

en: Finding Tree
nl: Boomhierarchie wordt nu bepaald

en: Finish
nl: Voltooien

en: Full Name:
nl: Volledige naam:

en: Header List Not Found.
nl: Header-lijst niet gevonden.

en: Hide _Details
nl: Details _verbergen

en: Insert the disk and press OK.
nl: Voer de CD in en druk op OK.

en: Insert the disk and press OK.  If the disk is unavailable this operation can be canceled, but the packages already installed may not function correctly.
nl: Voer de CD in en druk op OK. Als de CD niet beschikbaar is kan deze opdracht worden geannuleerd, maar dan werken de geïnstalleerde pakketten mogelijk niet juist.

en: Install packages from '%s'
nl: Pakketten installeren van '%s'

en: Install packages from this CD.
nl: Pakketten installeren van deze CD.

en: Installation Tree Not Found.
nl: Installatie-boomhiërarchie niet gevonden.

en: Installing Packages
nl: Pakketten worden geïnstalleerd

en: Installing and removing individual packages.
nl: Bezig met installeren en verwijderen afzonderlijke pakketten.

en: Installing and removing individual packages.
nl: Bezig met installeren en verwijderen afzonderlijke pakketten.

en: Installing individual packages.
nl: Bezig met installeren afzonderlijke pakketten.

en: Manage packages installed on the system
nl: De software op het systeem beheren

en: Miscellaneous
nl: Overige

en: Mount Point
nl: Aankoppelpunt

en: No Files Specified.
nl: Geen bestanden aangegeven.

en: Nodes Needed
nl: Benodigde nodes

en: Not enough disk space
nl: Onvoldoende schijfruimte

en: One of the packages selected for addition require a package selected for removal.
nl: Één van de geselecteerde toe te voegen pakketten, heeft een pakket nodig dat nu geselecteerd is voor verwijdering.

en: One of the packages selected for addition require some packages selected for removal.
nl: Één van de geselecteerde toe te voegen pakketten, heeft een aantal pakketten nodig die nu geselecteerd zijn voor verwijdering.

en: Package
nl: Pakket

en: Package Group Selection
nl: Pakketgroep-selectie

en: Package Information
nl: Pakket-informatie

en: Package Installation Complete
nl: Installatie van pakket voltooid

en: Package Management
nl: Pakketbeheer

en: Package Not Found
nl: Pakket niet gevonden

en: Package Removal Complete
nl: Verwijderen van pakket voltooid

en: Package Update Complete
nl: Venieuwen van pakket voltooid

en: Package already installed
nl: Pakket is al geïnstalleerd

en: Packages Not Found
nl: Pakketten niet gevonden

en: Packages to be Installed
nl: Te installeren pakketten

en: Packages to be Removed
nl: Te verwijderen pakketten

en: Please insert the '%s' disc %d and press OK.  If this disk is unavailable, this operation can be canceled, but the packages installed may not work correctly.
nl: Voer de '%s' CD %d in en druk op OK.  Als deze CD niet beschikbaar is kan deze opdracht worden geannuleerd, maar dan werken de geïnstalleerde pakketten mogelijk niet juist.

en: Please specify files to install as arguments.
nl: Geef alstublieft de te installeren bestanden aan als argumenten.

en: Preparing System Update
nl: Systeemvernieuwing wordt voorbereid

en: Preparing to install
nl: Installatie wordt voorbereid

en: Prior to system update, this tool must determine which packages need upgrading.  This may take a few minutes.
nl: Voordat het systeem wordt vernieuwd, moet dit programma eerst bepalen welke pakketten moeten worden bijgewerkt.  Dit kan even duren.

en: Processing Headers
nl: Koppen worden nu verwerkt

en: Reading RPM Headers
nl: RPM-koppen worden gelezen

en: Reading individual package headers
nl: Bezig met lezen afzonderlijke pakketkoppen

en: Reading system state
nl: Bezig met lezen systeemstatus

en: Remove individual packages.
nl: Bezig met verwijderen afzonderlijke pakketten.

en: Removing Packages
nl: Pakketten worden verwijderd

en: Removing individual packages from the system.
nl: Bezig met verwijderen van afzonderlijke pakketten uit het systeem.

en: Removing packages
nl: Pakketten worden verwijderd

en: Required by
nl: Benodigd voor

en: Select the extra packages to be installed:
nl: Selecteer de extra pakketten die u wilt installeren:

en: Show _Details
nl: Details _weergeven

en: Size:
nl: Grootte:

en: Some of the packages selected for addition require a package selected for removal.
nl: Sommige van de geselecteerde toe te voegen pakketten, hebben een pakket nodig dat nu geselecteerd is voor verwijdering.

en: Some of the packages selected for addition require some packages selected for removal.
nl: Sommige van de geselecteerde toe te voegen pakketten, hebben pakketten nodig die nu geselecteerd zijn voor verwijdering.

en: Source RPM
nl: Bron-RPM

en: Space Needed
nl: Benodigde ruimte

en: System Packages
nl: Systeempakketten

en: System Update
nl: Systeemvernieuwing

en: The comps package does not appear to be installed.  This package is required for the main package management interface of the package manager.
nl: Het comps-pakket blijkt niet geïnstalleerd te zijn.  Dit pakket is nodig voor de basisinterface van de pakketbeheerder.

en: The disk was unable to be accessed for reading.  Please confirm that it is in the drive and try again.
nl: Het krijgen van leestoegang tot de schijf is mislukt.  Controleer of hij in het station zit en probeer opnieuw.

en: The file "%s" could not be read.  Make sure that you have the proper permissions on it
nl: Het bestand "%s" kon niet worden gelezen.  Zorg ervoor dat u er de juiste toegangsrechten voor heeft

en: The file "%s" does not appear to be a valid RPM file.
nl: Het bestand "%s" lijkt geen geldig RPM bestand te zijn.

en: The file %s cannot be opened. This is due to a missing file, a bad package, or bad media. Press <return> to try again.
nl: Het bestand %s kan niet worden geopend. De oorzaak hiervan is een ontbrekend bestand, een beschadigd pakket of beschadigde media. Druk op <enter> om opnieuw te proberen.

en: The following package could not be found on your system.  Installation cannot continue until it is installed.
nl: Het volgende pakket kon niet worden gevonden op uw computer.  Installatie kan niet doorgaan totdat het is geïnstalleerd.

en: The following packages could not be found on your system.  Installation cannot continue until they are installed.
nl: De volgende pakketten konden niet worden gevonden op uw computer.  Installatie kan niet doorgaan totdat ze geïnstalleerd zijn.

en: The package "%s" is currently installed.
nl: Het pakket "%s" is al geïnstalleerd.

en: The package manager program is searching your system to determine which packages are currently installed.
nl: Het pakketbeheerprogramma is uw systeem aan het onderzoeken om te bepalen welke pakketten al geïnstalleerd zijn.

en: The packages were installed successfully.
nl: De pakketten zijn succesvol geïnstalleerd.

en: The packages were removed successfully.
nl: De pakketten zijn succesvol verwijderd.

en: The packages were successfully installed.
nl: De pakketten zijn succesvol geïnstalleerd.

en: The packages were updated successfully.
nl: De pakketten zijn succesvol vernieuwd.

en: The path %s does not appear to contain a header list which is required to function.
nl: Het pad %s bevat blijkbaar geen header-lijst, wat nodig is voor het functioneren.

en: The path %s does not look like a valid installation source.
nl: Het pad %s ziet er niet uit als een geldige installatiebron.

en: The system update was successfully completed.
nl: De systeemvernieuwing is succesvol voltooid.

en: There was an error installing %s.  This can indicate media failure, lack of disk space, and/or hardware problems.  This is a fatal error and your install will be aborted.  Please verify your media and try your install again.
    
    Press the OK button to reboot your system.
nl: Er was een fout bij het installeren van %s.  De oorzaak kan duiden op een beschadigd medium, een gebrek aan schijfruimte en/of hardware problemen.  Dit is een fatale fout, en uw installatie zal worden afgebroken.  Controleer alstublieft uw medium en probeer opnieuw te installeren.
    
    Druk op OK om uw computer opnieuw op te starten.

en: There was an error installing packages.
    
    Exiting.
nl: Er was een fout bij het installeren van de pakketten.
    
    Bezig met afsluiten.

en: This will free up %s of diskspace.
nl: Dit zal %s aan schijfruimte vrijmaken.

en: This will take %s of diskspace.
nl: Dit zal %s aan schijfruimte kosten.

en: Total install size: %s
nl: Totale grootte installatie: %s

en: Unable to access disk.
nl: Kan geen schijftoegang krijgen.

en: Unable to find comps file.
nl: Kan het comps-bestand niet vinden.

en: Unlocatable package
nl: Onvindbaar pakket

en: Update Complete
nl: Vernieuwen voltooid

en: Updating System
nl: Bezig met systeemvernieuwing

en: Updating system
nl: Bezig met systeemvernieuwing

en: Upgrading System
nl: Bezig met bijwerken systeem

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: You don't appear to have enough disk space to install the packages you've selected. You need more space on the following file systems:
nl: Het lijkt er op dat u onvoldoende schijfruimte heeft om de pakketten te kunnen installeren. U heeft op de volgende bestandssystemen meer schijfruimte nodig:

en: You don't appear to have enough file nodes to install the packages you've selected. You need more file nodes on the following file systems:
nl: Het lijkt erop dat u onvoldoende 'file nodes' heeft om geselecteerde pakketten te installeren. U heeft op de volgende bestandssystemen meer 'file nodes' nodig:

en: You have selected a package for removal that is depended upon by a necessary system package.  This package must be unselected before package removal can continue.
nl: U wilt een pakket verwijderen waar een esssentieel systeempakket afhankelijk van is. Voordat u kunt doorgaan met het verwijderen van pakketten, moet u dit pakket deselecteren.

en: Your account does not have permissions to run %s.
nl: Uw account heeft niet de permissies om %s uit te voeren.

en: _Keep the packages currently listed to be removed
nl: De pakketten die in de lijst zijn vermeld om te worden verwijderd, _behouden

en: _Remove the packages currently listed to be installed
nl: De pakketten die in de lijst zijn vermeld om te worden geïnstalleerd, _verwijderen

en: _Update
nl: _Vernieuwen
