gtk+ 2.8-branch - en to nso translation catalogue (396 entries)

en: "Deepness" of the color.
nso: "Go tsenelela" ga mmala.

en: %d byte | %d bytes
nso[0]: paete ya %d
nso[1]: dipaete tša %d

en: (Empty)
nso: (Ga e na selo)

en: (disabled)
nso: (paledišitšwe)

en: (unknown)
nso: (e sa tsebjwego)

en: --- No Tip ---
nso: --- Ga go na keletšo ---

en: Amharic (EZ+)
nso: Se-Arama (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
nso: Tekanyo ya seetša se setala-lerata mmaleng.

en: Amount of green light in the color.
nso: Tekanyo ya seetša se setala-morogo mmaleng.

en: Amount of red light in the color.
nso: Tekanyo ya seetša se sekhwibidu mmaleng.

en: BMP image has bogus header data
nso: Seswantšho sa BMP se na le tsebišo ya hlogwana yeo e sego ya kgonthe

en: BMP image has unsupported header size
nso: Seswantšho sa BMP se na le bogolo bja hlogwana bjo bo sa thekgwego

en: Bad code encountered
nso: Go kopanwe le khoutu e mpe

en: Best _Fit
nso: Go Lekana _go e Phalago ka moka

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
nso: Dibiti go ya ka kanale ya seswantšho sa PNG ga se tša kgonthe.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
nso: Dibiti go ya ka kanale ya PNG e fetotšwego ga se 8.

en: Bookmark saving failed (%s)
nso: Go boloka puku-tshwayo go padile (%s)

en: Brightness of the color.
nso: Go taga ga mmala.

en: C_reate
nso: H_lama

en: Can't allocate TGA header memory
nso: Ga e kgone go šupa kgopolo ya hlogwana ya TGA

en: Can't allocate colormap entries
nso: Ga e kgone go šupa ditseno tša mmapa wa mmala

en: Can't allocate colormap structure
nso: Ga e kgone go šupa sebopego sa mmapa wa mmala

en: Can't allocate memory for IOBuffer data
nso: Ga e kgone go šupa kgopolo bakeng sa tsebišo ya IOBuffer

en: Can't allocate memory for IOBuffer struct
nso: Ga e kgone go šupa kgopolo ya struct sa IOBuffer

en: Can't allocate memory for TGA context struct
nso: Ga e kgone go šupa kgopolo bakeng sa struct sa dikagare sa TGA

en: Can't allocate memory for loading PNM image
nso: Ga e kgone go hwetša kgopolo ya go laiša seswantšho sa PNM

en: Can't allocate memory for loading XPM image
nso: Ga e kgone go šupa kgopolo bakeng sa go laiša seswantšho sa XPM

en: Can't allocate new pixbuf
nso: Ga e kgone go šupa pixbuf e mpsha

en: Can't allocate temporary IOBuffer data
nso: Ga e kgone go šupa tsebišo ya motšwa-o-swere ya IOBuffer

en: Can't change to folder because it isn't local
nso: E ka se fetolele sephutheding ka gobane ga se sa mo gae

en: Can't handle PNM files with maximum color values greater than 255
nso: Ga e kgone go swaragana le difaele tša PNM tšeo di nago le boleng bjo bogolo bja mmala bjo bo fetago 255

en: Can't read XPM colormap
nso: Ga e kgone go bala mmapa wa mmala wa XPM

en: Can't realloc IOBuffer data
nso: Ga e kgone go šupa tsebišo ya IOBuffer

en: Cannot change to the folder you specified as it is an invalid path.
nso: E ka se fetolele go sephuthedi seo o se laeditšego ka ge e le tsejana yeo e sego ya kgonthe.

en: Cedilla
nso: Leswao la mantšu

en: Circular table entry in GIF file
nso: Tseno e dikologago ya lenaneo faeleng ya GIF

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
nso: Kgotla selekanyi sa mmala, ke moka o kgotle mmala kae le kae sekirining sa gago go kgetha mmala woo.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
nso: Kgotla tseno ye ya mebala gore o o dire mmala wa gona bjale. Go fetola tseno ye, topa kgoboketšo ya mebala mo goba o kgotle ka la go ja gomme go kgethe "Boloka mmala mo."

en: Color Selection
nso: Kgetho ya Mmala

en: Color Wheel
nso: Leotwana la mmala

en: Color _Name:
nso: Leina la _Mmala:

en: Compressed icons are not supported
nso: Maswao a gateletšwego ga a thekgwe

en: Could not add a bookmark for %s because it is an invalid path name.
nso: E be e ka se kgone go oketša puku-tshwayo bakeng sa %s ka gobane ke leina la tsejana leo e sego la kgonthe.

en: Could not add a bookmark for %s:
    %s
nso: E be e ka se kgone go oketša puku-tshwayo bakeng sa %s:
    %s

en: Could not add bookmark for %s because it is not a folder.
nso: E be e ka se kgone go oketša puku-tshwayo bakeng sa %s ka gobane ga se sephuthedi.

en: Could not build file name from '%s' and '%s':
    %s
nso: E be e ka se kgone go aga leina la faele go tšwa go '%s' le '%s':
    %s

en: Could not change the current folder to %s:
    %s
nso: E be e ka se kgone go fetola sephuthedi sa gona bjale gore e be %s:
    %s

en: Could not create folder %s:
    %s
nso: E be e ka se kgone go hlama sephuthedi sa %s:
    %s

en: Could not find the icon '%s'. The '%s' theme
    was not found either, perhaps you need to install it.
    You can get a copy from:
    	%s
nso: E be e ka se hwetše leswao la '%s'. Sehlogo sa '%s'
    le sona ga se a hwetšwa, mohlomongwe go nyakega gore o se tsenye.
    O ka hwetša kopi go:
    	%s

en: Could not get a stock icon for %s
nso: E be e ka se hwetše leswao la setoko bakeng sa %s

en: Could not get image height (bad TIFF file)
nso: Ga e kgone go hwetša bophagamo bja seswantšho (faele e mpe ya TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
nso: Ga e kgone go hwetša bophara bja seswantšho (faele e mpe ya TIFF)

en: Could not get information for file '%s': %s
nso: E be e ka se hwetše tshedimošo bakeng sa faele ya '%s': %s

en: Could not remove bookmark for %s:
    %s
nso: E be e ka se kgone go tloša puku-tshwayo bakeng sa %s:
    %s

en: Could not retrieve information about %s:
    %s
nso: E be e ka se kgone go tsošološa tshedimošo ka %s:
    %s

en: Could not select %s:
    %s
nso: E be e ka se kgethe %s:
    %s

en: Couldn't allocate memory for context buffer
nso: Ga e kgone go šupa kgopolo bakeng sa sešireletši sa dikagare

en: Couldn't allocate memory for header
nso: Ga e kgone go šupa kgopolo bakeng sa hlogwana

en: Couldn't allocate memory for line data
nso: Ga e kgone go šupa kgopolo bakeng sa tsebišo ya mothaladi

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
nso: E ka se kgone go bea kgopolo bakeng sa go laiša faele ya JPEG

en: Couldn't allocate memory for paletted data
nso: Ga e kgone go šupa kgopolo bakeng sa tsebišo e bolokilwego

en: Couldn't convert filename
nso: E be e ka se fetole leina la faele

en: Couldn't create new pixbuf
nso: Ga e kgone go bopa pixbuf e mpsha

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
nso: Ga e kgone go lemoga sebopego sa seswantšho bakeng sa faele ya '%s'

en: Couldn't save the rest
nso: Ga e kgone go e boloka ka moka

en: Create Fo_lder
nso: Hlama Se_phuthedi

en: Create in _folder:
nso: Hlama _sephutheding:

en: Cu_t
nso: Rip_a

en: Cursor hotspot outside image
nso: Lefelo le kotsi la leswao ka ntle ga seswantšho

en: Cyrillic (Transliterated)
nso: Alfabete ya go ngwala polelo ya kgale (E peletwago ka alfabete e nngwe)

en: De_lete File
nso: Phu_mola Faele

en: Decrease Indent
nso: Fokotša Mothaladi

en: Default
nso: Tlhaelelo

en: Delete File
nso: Phumola Faele

en: Desktop
nso: Teseke

en: Didn't get all lines of PCX image
nso: Ga se ya hwetša methaladi ka moka ya seswantšho ya PCX

en: Dimensions of TIFF image too large
nso: Bogolo bja seswantšho sa TIFF ke bjo bogolo kudu

en: Disabled
nso: Paledišitšwe

en: Empty
nso: Ga e na selo

en: Error
nso: Phošo

en: Error creating folder "%s": %s
nso: Phošo ya go hlama sephuthedi sa "%s": %s

en: Error creating folder "%s": %s
    %s
nso: Phošo ya go hlama sephuthedi sa "%s": %s
    %s

en: Error deleting file "%s": %s
nso: Phošo ya go phumola faele ya "%s": %s

en: Error deleting file "%s": %s
    %s
nso: Phošo ya go phumola faele ya "%s": %s
    %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
nso: Phošo go tolokwa ga faele ya seswantšho ya JPEG (%s)

en: Error loading icon: %s
nso: Phošo ya go laiša leswao: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
nso: Phošo ya go thea faele ka leswa go tloga go "%s" go ya go "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
    %s
nso: Phošo ya go thea faele ka leswa gore e be "%s": %s
    %s

en: Error renaming file to "%s": %s
    %s
nso: Phošo ya thea faele ka leswa gore e be "%s": %s
    %s

en: Error writing to image file: %s
nso: Phošo ya go ngwala faeleng ya seswantšho: %s

en: Excess data in file
nso: Tsebišo e oketšegilego ka faeleng

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
nso: E paletšwe go tswalela '%s' mola e dutše e ngwala seswantšho, tsebišo ka moka e ka ba e sa bolokwa: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
nso: E paletšwe go laiša tsebišo ya RGB go tšwa faeleng ya TIFF

en: Failed to load TIFF image
nso: E paletšwe go laiša seswantšho sa TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
nso: E paletšwe go laiša tsošološo ya '%s': lebaka ga le tsebjwe, mohlomongwe faele e senyegilego ya tsošološo

en: Failed to load image '%s': %s
nso: E paletšwe go laiša seswantšho sa '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
nso: Faele ya go laiša seswantšho sa '%s': lebaka ga le tsebjwe, mohlomongwe faele e senyegilego ya seswantšho

en: Failed to open '%s' for writing: %s
nso: E paletšwe go bula '%s' bakeng sa go ngwala: %s

en: Failed to open TIFF image
nso: E paletšwe go bula seswantšho sa TIFF

en: Failed to open file '%s': %s
nso: E paletšwe go bula faele ya '%s': %s

en: Failed to open temporary file
nso: E paletšwe go bula faele ya motšwa-o-swere

en: Failed to read from temporary file
nso: E paletšwe go bala go tšwa faeleng ya motšwa-o-swere

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
nso: E paletšwe go ngwala faele ya motšwa-o-swere ge e be e laiša seswantšho sa XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
nso: E paletšwe go ngwala faeleng ya motšwa-o-swere ge e be e laiša seswantšho sa XPM

en: Failure reading GIF: %s
nso: Go palelwa ke go bala GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
nso: Phošo e kotsi faeleng ya seswantšho ya PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
nso: Phošo e kotsi ya go bala faele ya seswantšho sa PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
nso: Phošo e kotsi ya go bala faele ya seswantšho ya PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
nso: Faele ga e bonagale e le faele ya GIF

en: Files
nso: Difaele

en: Filesystem
nso: Tshepedišo ya faele

en: Find and _Replace
nso: Hwetša le _go Tšeela Legato

en: Fol_ders
nso: Diph_uthedi

en: Folder
nso: Sephuthedi

en: Folder unreadable: %s
nso: Sephuthedi se sa balegego: %s

en: Folders
nso: Diphuthedi

en: Font
nso: Fonto

en: Font Selection
nso: Kgetho ya Fonto

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
nso: Faele ya GIF e be e sa bone tsebišo e itšego (mohlomongwe e ile ya lekanyetšwa ka tsela e itšego?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
nso: Seswantšho sa GIF ga se na mmapa wa mmala wa lefase ka bophara, gape foreime yeo e lego ka gare ga e na mmapa wa mmala wa mo gae.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
nso: Seswantšho sa GIF se senyegile (kgatelelo e fošagetšego ya LZW)

en: GIF image loader can't understand this image.
nso: Selaiši sa seswantšho sa GIF ga se kwešiše seswantšho se.

en: GIF image was truncated or incomplete.
nso: Seswantšho sa GIF se lekanyeditšwe goba ga se a felela.

en: Group
nso: Sehlopha

en: Home
nso: Gae

en: Icon '%s' not present in theme
nso: Leswao la '%s' ga le gona sehlogong

en: Icon has zero height
nso: Leswao le na le bophagamo bja lefeela

en: Icon has zero width
nso: Leswao le na bophara bja lefeela

en: Image file '%s' contains no data
nso: Faele ya seswantšho ya '%s' ga e na tsebišo

en: Image format unknown
nso: Sebopego sa seswantšho ga se tsebjwe

en: Image has invalid width and/or height
nso: Seswantšho se na le bophara le/goba bophagamo tšeo e sego tša kgonthe

en: Image has unsupported bpp
nso: Seswantšho se na le bpp yeo e sa thekgwego

en: Image has unsupported number of %d-bit planes
nso: Seswantšho se na le nomoro e sa thekgwego ya difofane tša dibiti tša %d

en: Image has zero height
nso: Seswantšho se na le bophagamo bja lefeela

en: Image has zero width
nso: Seswantšho se na le bophara bja lefeela

en: Image header corrupt
nso: Hlogwana ya seswantšho e senyegile

en: Image pixel data corrupt
nso: Tsebišo ya dikarolwana tše bopago seswantšho ya seswantšho e senyegile

en: Image too large to be saved as ICO
nso: Seswantšho ke se segolo kudu gore se ka bolokwa bjalo ka ICO

en: Image type '%s' is not supported
nso: Mohuta wa seswantšho wa '%s' ga o thekgwe

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
nso: Tekanyo ya go laiša seswantšho ya %s ga e romele poledišano e swanetšego; mohlomongwe e tšwa tokollong e fapanego ya GTK?

en: Increase Indent
nso: Oketša Methaladi

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
nso: Go laiša mo go okeditšwego ga mohuta wa seswantšho wa '%s' ga go thekgwe

en: Information
nso: Tshedimošo

en: Input
nso: Tsebišo

en: Input Methods
nso: Mekgwa ya Tsebišo

en: Input _Methods
nso: Mekgwa _ya Tsebišo

en: Insufficient memory to load PNG file
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go laiša faele ya PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go laiša struct sa dikagare sa PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
nso: Kgopolo e sa lekanago go ka laiša faele ya PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
nso: Kgopolo e sa lekanago go ka laiša faele ya seswantšho ya XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go laiša seswantšho, leka go ntšha ditirišo tše itšego bakeng sa go bula kgopolo

en: Insufficient memory to open TIFF file
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go ka bula faele ya TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
nso: Kgopolo e sa lekanago go boloka seswantšho sešireletšing

en: Insufficient memory to save image to callback
nso: Kgopolo e sa lekanago ya go boloka seswantšho go boea morago

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go boloka %ld ka seswantšho sa %ld; leka go ntšha ditirišo tše dingwe bakeng sa go theoša go dirišwa ga kgopolo

en: Internal error in the GIF loader (%s)
nso: Phošo ya ka gare selaišing sa GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to begin loading an image, but didn't give a reason for the failure
nso: Phošo ya ka gare: Tekanyo ya go laiša seswantšho ya '%s' e paletšwe go thoma go laiša seswantšho, eupša ga se ya nea lebaka la gore ke ka baka la eng e paletšwe

en: Inukitut (Transliterated)
nso: Inukitut (E peletwago ka alfabete e nngwe)

en: Invalid UTF-8
nso: UTF-8 yeo e sego ya kgonthe

en: Invalid XBM file
nso: Faele yeo e sego ya kgonthe ya XBM

en: Invalid filename: %s
nso: Leina la faele leo e sego la kgonthe: %s

en: Invalid header in animation
nso: Hlogwana yeo e sego ya kgonthe tsošološong

en: Invalid header in icon
nso: Hlogwana yeo e sego ya kgonthe leswaong

en: It probably contains symbols not allowed in filenames.
nso: Mohlomongwe e na le maswao ao a sa dumelelwago maineng a difaele.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
nso: Khwaliti ya JPEG e swanetše go ba boleng magareng ga 0 le 100; boleng bja '%d' ga bo a dumelelwa.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
nso: Khwaliti ya JPEG e swanetše go ba boleng magareng ga 0 le 100; boleng bja '%s' bo ka se arolwe.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
nso: Dinotlelo tša go dira modumo ga sengwalwa sa PNG e swanetše go ba ditlhaka tša MMAFT.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
nso: Dinotlelo tša go dira modumo ga sengwalwa sa PNG di swanetše gore di be le bonyenyane tlhaka e 1 goba ge e le tše dintši e be tše 79.

en: LRE Left-to-right _embedding
nso: LRE Dikologa lanngele go ya go l_agoja

en: LRM _Left-to-right mark
nso: LRM _Leswao la lanngele go ya go lagoja

en: LRO Left-to-right _override
nso: LRO Beela ka thoko lanngele go ya go _lagoja

en: Malformed chunk in animation
nso: Go dira modumo mo go sa bopšago gabotse tsošološong

en: Maximum color value in PNM file is 0
nso: Boleng bjo bogolo bja mmala faeleng ya PNM ke 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
nso: Boleng bjo bogolo bja mmala faeleng ya PNM ke bjo bogolo kudu

en: Modified
nso: Mpshafaditšwe

en: Name
nso: Leina

en: Name too long
nso: Leina ke le letelele kudu

en: New Folder
nso: Sephuthedi se Seswa

en: No XPM header found
nso: Ga go na hlogwana ya XPM yeo e hweditšwego

en: No extended input devices
nso: Ga go na didirišwa tša tsebišo tše okeditšwego

en: No palette found at end of PCX data
nso: Ga go na seo se hweditšwego seo se bolokilwego mafelelong ga tsebišo ya PCX

en: Not enough memory to load GIF file
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go laiša faele ya GIF

en: Not enough memory to load ICO file
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go laiša faele ya ICO

en: Not enough memory to load RAS image
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go laiša seswantšho sa RAS

en: Not enough memory to load animation
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go laiša tsošološo

en: Not enough memory to load bitmap image
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go laiša seswantšho sa bitmap

en: Not enough memory to load icon
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go laiša leswao

en: Not enough memory to load image
nso: Ga go na kgopolo e lekanego go ka laiša seswantšho

en: Open Location
nso: Bula Lefelo

en: PDF _Pop directional formatting
nso: PDF _Tšweletša sebopego sa go lebanya

en: PNM file has an image height of 0
nso: Faele ya PNM e na le bophagamo bja seswantšho bja 0

en: PNM file has an image width of 0
nso: Faele ya PNM e na le bophara bja seswantšho bja 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
nso: Faele ya PNM e na le paete ya mathomo yeo e fošagetšego

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
nso: Faele ya PNM ga e ka gare ga seka-sebopego sa PNM seo se lemogwago

en: PNM image format is invalid
nso: Sebopego sa seswantšho sa PNM ga se sa kgonthe

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
nso: Selaiši sa seswantšho sa PNM ga se thekge seka-sebopego se sa PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
nso: Selaiši sa PNM seo se letetšwego gore se hwetše dinomoro tša tlhago, eupša ga se a e hwetša

en: Page %u
nso: Letlakala %u

en: Pick a Color
nso: Kgetha Mmala

en: Pick a Font
nso: Kgetha Fonto

en: Pixmap path element: "%s" must be absolute, %s, line %d
nso: Karolo ya tsejana ya pixmap: "%s" e swanetše go phethagala, %s, mothaladi wa %d

en: Position on the color wheel.
nso: Boemo bja leotwana la mmala.

en: Premature end-of-file encountered
nso: Go kopanwe le mafelelo a faele ao a sa golago gabotse

en: Pressure
nso: Kgatelelo

en: Print Pre_view
nso: Gatiša Ponelo_pele

en: Question
nso: Potšišo

en: RAS image has bogus header data
nso: Seswantšho sa RAS se na le tsebišo ya hlogwana yeo e sego ya kgonthe

en: RAS image has unknown type
nso: Seswantšo sa RAS se na le mohuta o sa tsebjwego

en: RLE Right-to-left e_mbedding
nso: RLE Dikologa lagoja go ya go l_anngele

en: RLM _Right-to-left mark
nso: RLM _Leswao la lagoja go ya go lanngele

en: RLO Right-to-left o_verride
nso: RLO Beela ka thoko lagoja go ya go l_anngele

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
nso: Dibopego tše sa butšwago tša PNM di nyaka sekgoba se sešweu ka go lebanya pele ga tsebišo ya mohlala

en: Raw PNM image type is invalid
nso: Mohuta wa seswantšho se sa butšwago sa PNM ga se wa kgonthe

en: Really delete file "%s"?
nso: Ruri go phumolwe faele ya "%s"?

en: Received invalid color data
nso: E amogetše tsebišo ya mmala yeo e sa amogelegego

en: Rename File
nso: Thea Faele ka Leswa

en: Rename file "%s" to:
nso: Thea faele ka leswa go tloga go "%s" go ya go:

en: Save _As
nso: Boloka _Bjalo ka

en: Save in Location
nso: Boloka Lefelong

en: Save in _folder:
nso: Boloka _sephutheding:

en: Screen
nso: Sekirini

en: Select All
nso: Kgetha ka Moka

en: Select _All
nso: Kgetha _ka Moka

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
nso: Kgetha mmala wo o nyakago go tšwa ka ntle. Kgetha boso goba go taba ga mmala wo o diriša khutlo-tharo ya ka gare.

en: Shortcuts
nso: Dikgaoletšo

en: Show _Hidden Files
nso: Bontšha _Difaele tše Utilwego

en: Si_ze:
nso: Bog_olo:

en: Size
nso: Bogolo

en: Stack overflow
nso: Go elela ga mokgobo

en: TGA image has invalid dimensions
nso: Seswantšho sa TGA se na le bogolo bjo e sego bja kgonthe

en: TGA image type not supported
nso: Mohuta wa seswantšho sa TGA wo o sa thekgwego

en: TIFFClose operation failed
nso: Mošomo wa go tswalela TIFF o padile

en: Thai (Broken)
nso: Thai (Se robegilego)

en: The ANI image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa ANI

en: The BMP image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa BMP

en: The GIF image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa GIF

en: The ICO image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa ICO

en: The JPEG image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa JPEG

en: The PCX image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa PCX

en: The PNG image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
nso: Lapa la sebopego sa seswantšho la PNM/PBM/PGM/PPM

en: The Sun raster image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa dikhutlo tše bopago seswantšho tša Sun

en: The TIFF image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa TIFF

en: The Targa image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa Targa

en: The WBMP image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa WBMP

en: The XBM image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa XBM

en: The XPM image format
nso: Sebopego sa seswantšho sa XPM

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
nso: Mmala wo o o kgethilego. O ka topa mmala wo wa o iša tsenong ya mebala bakeng sa go o bolokela go o diriša nakong e tlago.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
nso: Faele ya "%s" e dula motšheneng o mongwe (o bitšwago %s) e bile mohlomongwe e ka se hwetšagale lenaneong le.
    Na o kgonthišegile gore o nyaka go e kgetha?

en: The file name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
nso: Leina la faele la "%s" le na le maswao ao a sa dumelelwago maineng a difaele

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
nso: Leina la faele la "%s" le na le maswao ao a sa dumelelwago maineng a difaele

en: The filename "%s" couldn't be converted to UTF-8. (try setting the environment variable G_FILENAME_ENCODING): %s
nso: Leina la faele la "%s" le be le ka se fetolelwe go UTF-8. (leka go beakanya go fapana ga tikologo ga G_FILENAME_ENCODING): %s

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
nso: Leina la sephuthedi la "%s" le na le maswao ao a sa dumelelwago maineng a difaele

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "%s". Please use a different name.
nso: Leina le la "%s" ga se la kgonthe ka gobane le na le tlhaka ya "%s". Hle diriša leina le fapanego.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
nso: Mmala o kgethilwego nakong e fetilego, bakeng sa go bapetšwa le mmala wo o o kgethago gona bjale. O ka goga mmala wo wa o iša tsenong ya mebala, goba kgetha mmala wo e le wa gona bjale ka go o goga o iše go kgoboketšo e nngwe ya mebala ka thoko.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
nso: Konope ya sedirišwa sa radio yeo konope ye e lego ya sehlopha sa yona.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
nso: Kago ye ya gdk-pixbuf ga e thekge go bolokwa ga sebopego sa seswantšho: %s

en: This file system does not support icons for everything
nso: Tshepedišo ye ya faele ga e thekge maswao bakeng sa dilo ka moka

en: This file system does not support mounting
nso: Tshepedišo ye ya faele ga e thekge koketšego

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
nso: Tigrigna - ya-Etopiya (EZ+)

en: Today
nso: Lehono

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
nso: PNG e fetotšwego e na le dikanale tše mmalwa tše sa thekgwego, e swanetše go ba 3 goba 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
nso: PNG e fetotšwego e na bophara goba bophagamo bja lefeela.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
nso: PNG e fetotšwego e sego RGB goba RGBA.

en: Transparency of the color.
nso: Go bonagala ga mmala.

en: Type name of new folder
nso: Tlanya leina la sephuthedi se seswa

en: Unable to find include file: "%s"
nso: Ga e kgone go hwetša go akaretša faele: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
nso: Ga e kgone go laiša tekanyo ya go laiša seswantšho: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
nso: Ga e kgone go hwetša faele ya seswantšho tsejaneng ya pixmap_: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
nso: Ga e kgone go hwetša entšene ya sehlogo tsejaneng ya_karolo: "%s",

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
nso: Botebo bja biti bjo bo sa letelwago bakeng sa ditseno tša mmapa wa mmala

en: Unexpected character data on line %d char %d
nso: Tsebišo yeo e sa letelwago ya tlhaka mothalading wa %d wa tlhaka ya %d

en: Unexpected end of PNM image data
nso: Mafelelo a tsebišo ya seswantšho sa PNM ao a sa letelwago

en: Unexpected icon chunk in animation
nso: Go dira modumo ga leswao mo go sa letelwago tsošološong

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
nso: Kgokaganyo ya go thoma yeo e sa letelwago la '%s' mothalading wa %d wa tlhaka ya %d

en: Unknown
nso: E sa tsebjwego

en: Unknown attribute '%s' on line %d char %d
nso: Pharologanyo e sa tsebjwego ya '%s' mothalading wa %d wa tlhaka ya %d

en: Unrecognized image file format
nso: Sebopego seo se sa lemogwego sa faele ya seswantšho

en: Unsupported JPEG color space (%s)
nso: Sekgoba sa mmala sa JPEG seo se sa thekgwego (%s)

en: Unsupported animation type
nso: Mohuta wa tsošološo o sa thekgwego

en: Unsupported depth for ICO file: %d
nso: Botebo bjo bo sa thekgwego bakeng sa faele ya ICO: %d

en: Unsupported icon type
nso: Mohuta wa leswao o sa thekgwego

en: Value for PNG text chunk %s can not be converted to ISO-8859-1 encoding.
nso: Boleng bja go dira modumo ga %s ga sengwalwa sa PNG bo ka se fetolelwe go go tsentšha khoutu ga ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
nso: Tokollo ya %s ya sebopego sa faele ya GIF ga e thekgwe

en: Vietnamese (VIQR)
nso: Se-Vietnam (VIQR)

en: Warning
nso: Temošo

en: Wheel
nso: Leotwana

en: Width or height of TIFF image is zero
nso: Bophara goba bophagamo bja seswantšho sa TIFF ke lefeela

en: Window
nso: Lefesetere

en: X Input Method
nso: Mokgwa wa Tsebišo wa X

en: X Tilt
nso: Tilt ya X

en: XPM file has image height <= 0
nso: Faele ya XPM e na le bophagamo bja seswantšho bja <= 0

en: XPM file has image width <= 0
nso: Faele ya XPM e na le bophara bja seswantšho bja <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
nso: Faele ya XPM e na le nomoro yeo e sa dumelelwago ya mebala

en: XPM has invalid number of chars per pixel
nso: XPM e na le nomoro yeo e sego ya kgonthe ya ditlhaka go ya ka dikarolwana tše bopago seswantšho

en: Y Tilt
nso: Tilt ya Y

en: Yesterday
nso: Maabane

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
nso: O ka tsenya boleng bja mmala bja palo e arolwago ka 16 ya setaele sa HTML, gomme leina la mmala le bjalo ka 'orange' (namune) tsenong ye.

en: You probably used symbols not allowed in filenames.
nso: Mohlomongwe o dirišitše maswao ao a sa dumelelwago maineng a difaele.

en: ZWJ Zero width _joiner
nso: ZWJ Sekopanyi sa bophara sa _lefeela

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
nso: ZWNJ Seo e sego sekopanyi sa bophara sa _lefeela

en: ZWS _Zero width space
nso: ZWS _Sekgoba sa bophara sa lefeela

en: Zoom _In
nso: Godišetša _ka gare

en: Zoom _Out
nso: Godišetša _ka Ntle

en: _Add
nso: _Oketša

en: _Apply
nso: _Diriša

en: _Ascending
nso: _Eya godimo

en: _Axes
nso: _Diase

en: _Back
nso: _Morago

en: _Blue:
nso: _Tala-lerata:

en: _Bold
nso: _Mongwalo o mokoto

en: _Bottom
nso: _Tlase

en: _Browse for other folders
nso: _Fetleka bakeng sa diphuthedi tše dingwe

en: _Cancel
nso: _Khansela

en: _Center
nso: _Magareng

en: _Clear
nso: _Phumola

en: _Close
nso: _Tswalela

en: _Color
nso: _Mmala

en: _Convert
nso: _Fetošetša

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: _Delete
nso: _Phumola

en: _Descending
nso: _Theogela tlase

en: _Device:
nso: _Sedirišwa:

en: _Down
nso: _Fase

en: _Execute
nso: _Phethagatša

en: _Family:
nso: _Lelapa:

en: _Files
nso: _Difaele

en: _Fill
nso: _Tlatša

en: _Find
nso: _Hwetša

en: _First
nso: _Mathomo

en: _Floppy
nso: _Flopi

en: _Folder name:
nso: _Leina la sephuthedi:

en: _Font
nso: _Fonto

en: _Forward
nso: _Fetišetša

en: _Gamma value
nso: _Boleng bja Gamma

en: _Green:
nso: _Tala-morogo:

en: _Harddisk
nso: _Tisiki e thata

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Home
nso: _Gae

en: _Hue:
nso: _Metswako ya mebala:

en: _Index
nso: _Tlhatlamano

en: _Insert Unicode Control Character
nso: _Tsenya Tlhaka ya Taolo ya Unicode

en: _Italic
nso: _Mongwalo o sekamego

en: _Jump to
nso: _Tshelela go

en: _Keys
nso: _Dinotlelo

en: _Last
nso: _Mafelelo

en: _Left
nso: _Lanngele

en: _Location:
nso: _Lefelo:

en: _Mode:
nso: _Mokgwa:

en: _Name:
nso: _Leina:

en: _Network
nso: _Neteweke

en: _New
nso: _Mpsha

en: _New Folder
nso: _Sephuthedi se Seswa

en: _No
nso: _Aowa

en: _Normal Size
nso: _Bogolo bjo Tlwaelegilego

en: _OK
nso: _Go Lokile

en: _Opacity:
nso: _Ponagatšo ya seetša:

en: _Open
nso: _Bula

en: _Palette
nso: _Sehlopha sa mebala

en: _Paste
nso: _Kgomaretša

en: _Preferences
nso: _Tše ratwago

en: _Preview:
nso: _Ponelopele:

en: _Print
nso: _Gatiša

en: _Properties
nso: _Dipharologantšho

en: _Quit
nso: _Tlogela

en: _Red:
nso: _Khwibidu:

en: _Redo
nso: _Dira gape

en: _Refresh
nso: _Thoma o tšwelepele

en: _Remove
nso: _Tloša

en: _Rename
nso: _Thea ka leswa

en: _Rename File
nso: _Thea Faele ka Leswa

en: _Revert
nso: _Boela morago

en: _Right
nso: _Lagoja

en: _Saturation:
nso: _Metswako ya mebala:

en: _Save
nso: _Boloka

en: _Save color here
nso: _Boloka mmala mo

en: _Selection:
nso: _Kgetho:

en: _Spell Check
nso: _Lekola Mopeleto

en: _Stop
nso: _Emiša

en: _Strikethrough
nso: _Kgabaganya

en: _Style:
nso: _Setaele:

en: _Top
nso: _Godimo

en: _Undelete
nso: _O seke wa phumola

en: _Underline
nso: _Thalela

en: _Undo
nso: _Dirolla

en: _Up
nso: _Godimo

en: _Value:
nso: _Boleng:

en: _Yes
nso: _Ee

en: clear
nso: phumola

en: error creating directory '%s': %s
nso: phošo ya go hlama tšhupetšo '%s': %s

en: error getting information for '%s'
nso: phošo ya go hwetša tshedimošo bakeng sa '%s'

en: error getting information for '%s': %s
nso: phošo ya go hwetša tshedimošo bakeng sa '%s': %s

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
nso[0]: e paletšwe go hwetša sešireletši sa seswantšho sa paete ya %u
nso[1]: e paletšwe go hwetša sešireletši sa seswantšho sa dipaete tša %u

en: none
nso: ga e gona

en: shortcut %s does not exist
nso: kgaoletšo ya %s ga e gona

en: unsupported RAS image variation
nso: Go fapana ga seswantšho sa RAS mo go sa thekgwego
