bug-buddy - en to pl translation catalogue (162 entries)

en: 
    Welcome to Bug Buddy, a bug reporting tool for GNOME. It will step you through the process of submitting a bug report.
    
    Please, select the kind of problem you want to report and press the "Next" button:
pl: 
    Witaj w Bug Buddy - narzędziu do zgłaszania błędów dla GNOME. Program przeprowadzi cię przez proces wypełniania i zgłaszania błędu.
    
    Wybierz rodzaj problemu jaki chcesz zgłosić i kliknij przycisk "Naprzód":

en: $GNOME_CRASHED_APPNAME is deprecated.
    Please use the --appname command lineargument instead.
pl: Używanie zmiennej $GNOME_CRASHED_APPNAME nie jest zalecane.
    Należy zamiast tego używać argumentu --appname.

en: $GNOME_CRASHED_PID is deprecated.
    Please use the --pid command lineargument instead.
pl: Używanie zmiennej $GNOME_CRASHED_PID nie jest zalecane.
    Należy zamiast tego używać argumentu --pid.

en: %d of %d
pl: %d z %d

en: %s
    
    Notice that the software you are running (%s) is older than six months.
    You may want to consider upgrading to a newer version of %s system
pl: %s
    
    Należy zwrócić uwagę, że obecnie działający program (%s) jest starszy niż pół roku.
    Rozważ uaktualnienie do nowszej wersji swojego systemu %s

en: '%s' doesn't seem to exist.
    
    Please check the path to sendmail again.
pl: "%s" nie istnieje.
    
    Sprawdź ponownie ścieżkę do programu sendmail.

en: '%s' is a %s file.
    
    Bug Buddy can only submit plaintext (text/*) files.
pl: "%s" jest plikiem typu %s.
    
    Bug Buddy może wysyłać tylko zwykłe pliki tekstowe (text/*).

en: <span weight="bold" size="larger">Bug Buddy update</span>
    
    The bug information that is stored on your system is outdated. Choosing "Update" will update it. Choosing "Don't update" will force the bug reporting to use old data.
pl: <span weight="bold" size="larger">Aktualizacja Bug Buddy</span>
    
    Informacje o błędach, które są zapisane w systemie, są już nieaktualne. Wybranie polecenia "Zaktualizuj" spowoduje pobranie ich aktualnej wersji. Wybór "Nie aktualizuj" wymusi na programie użycie starych informacji przy zgłaszaniu błędu.

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Assbarn Phenomenon
pl: To jest już koniec

en: Binary file:
pl: Plik binarny:

en: Bug Buddy can send debugging information with your bug report.
    The correct options should have been selected for you automatically.
pl: Bug Buddy pozwala na wysłanie wraz ze zgłoszeniem błędu
    informacji diagnostycznych programu, w którym on wystąpił.
    Odpowiednie opcje powinny zostać wybrane automatycznie.

en: Bug Buddy could not find any information on where to submit bugs.
    
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
    
    Bug Buddy will now quit.
pl: Nie można odnaleźć informacji na temat miejsca zgłaszania błędów.
    
    Upewnij się, że Bug Buddy został poprawnie zainstalowany.
    
    Program zostanie teraz zakończony.

en: Bug Buddy could not load its user interface file (%s).
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
pl: Nie można odczytać pliku z interfejsem użytkownika programu Bug Buddy (%s).
    Upewnij się, że Bug Buddy został poprawnie zainstalowany.

en: Bug Buddy could not open '%s'.
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
    
    Bug Buddy will now quit.
pl: Nie można otworzyć "%s".
    Upewnij się, że Bug Buddy został poprawnie zainstalowany.
    
    Działanie programu zostanie zakończone.

en: Bug Buddy could not update its bug information.
    The old one will be used.
pl: Nie można dokonać aktualizacji informacji o błędach.
    Zostaną użyte stare informacje.

en: Bug Buddy is now collecting information on your crash to submit to a bug tracking system. This is an automated process, and may take a few minutes. When it is done, you can press 'Show Debugging Details' to see the information or press 'Forward' to move to the next step in the process.
pl: Bug Buddy zbiera informacje o błędzie programu w celu wysłania ich do systemu śledzenia błędów. Jest to proces automatyczny i może zająć kilka minut. Po jego zakończeniu można kliknąć "Wyświetl szczegóły na temat przebiegu" w celu przejrzenia informacji, lub wybrać "Naprzód" by przejść do następnego kroku.

en: Bug Buddy uses email to submit the bug reports.
    Please choose how you would like Bug Buddy to send email.
pl: Bug Buddy wysyła zgłoszenia błędów przy użyciu poczty elektronicznej.
    Wybierz sposób, w jaki Bug Buddy powinien wysłać list.

en: Bug Description
pl: Opis błędu

en: Bug Report Tool
pl: Narzędzie do zgłaszania błędów

en: Bug reporter name
pl: Imię i nazwisko zgłaszającego błąd

en: Collecting debug info
pl: Zbieranie informacji diagnostycznych

en: Component
pl: Komponent

en: Confirmation
pl: Potwierdzenie

en: Core file
pl: Plik core

en: Core file from program
pl: Plik core programu

en: Could not create a backup file.
pl: Nie można utworzyć zapasowej kopii pliku.

en: Could not find the gdb-cmd file.
    Please try reinstalling Bug Buddy.
pl: Nie można odnaleźć pliku gdb-cmd.
    Spróbuj przeinstalować Bug Buddy.

en: Could not find widget named %s at %s
pl: Nie można odnaleźć widgetu o nazwie %s w %s

en: Could not read symbolic link information for %s
pl: Nie można odczytać informacji o dowiązaniu symbolicznym %s

en: Couldn't load icon for %s: %s
pl: Nie można odczytać ikony aplikacji %s: %s

en: D_ebug a crashed or running application (experts only)
pl: D_ebugowanie przerwanego lub uruchomionego programu (tylko dla zaawansowanych)

en: Debug
pl: Źródło

en: Description
pl: Opis

en: Downloading files
pl: Pobieranie plików

en: EMAIL
pl: E-MAIL

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email Address for submiting bug reports to GNOME Bugzilla. This email will be used for tracking the bug you are submitting. If you already have a GNOME Bugzilla account, please use it as your Email Address.
pl: Adres e-mail służący do zgłaszania błędów do bugzilli GNOME. Adres ten będzie używany przy śledzeniu zgłoszonych błędów. Jeśli posiadasz już konto bugzilli GNOME, użyj go jako swojego adresu e-mail.

en: Email address of contact
pl: Kontaktowy adres e-mail

en: Email:
pl: E-mail:

en: Error on read... aborting
pl: Błąd przy odczycie... rezygnacja

en: Error setting up sigchld handler: %s
pl: Błąd przy ustawianiu obsługi sygnału sigchld: %s

en: FILE
pl: PLIK

en: File is of type: %s
pl: Typ pliku: %s

en: File name of crashed program
pl: Nazwa programu z błędem

en: File to save bug reports
pl: Plik do zapisu zgłoszeń błędów

en: File where you want to save your bug report in order to submit it later.
pl: Plik, gdzie zostanie zapisane twoje zgłoszenie błędu, w celu późniejszego wysłania.

en: Finished!
pl: Zakończono!

en: Frequently Reported Bugs
pl: Często zgłaszane błędy

en: GDB could not be found on your system.
    Debugging information will not be obtained.
pl: W systemie nie można odnaleźć programu gdb.
    Szczegółowe informacje diagnostyczne nie zostaną zebrane.

en: GDB was unable to determine which binary created
    '%s'
pl: gdb nie może określić programu, który utworzył
    "%s"

en: Hide Debugging Options
pl: Ukryj opcje dotyczące przebiegu

en: If the URI has been visited before.
pl: Określa, czy dany URI został wcześniej odwiedzony.

en: Include a text file
pl: Dołączony plik tekstowy

en: Invalid filename.
pl: Niepoprawna nazwa pliku.

en: Just s_ave to a file so I can submit a bug report manually
pl: _Zapis zgłoszenia do pliku, który można później wysłać samodzielnie

en: Last time Bug Buddy checked for updates
pl: Czas ostatniego sprawdzenia Bug Buddy w celu aktualizacji

en: Mail Configuration
pl: Konfiguracja poczty

en: Main loop isn't running!
pl: Główna pętla nie jest aktywna!

en: NAME
pl: NAZWA

en: Name of contact
pl: Osoba kontaktowa

en: Name:
pl: Imię i nazwisko:

en: Obtaining stack trace... (%d)
pl: Pobieranie stanu stosu... (%d)

en: Only send report to yourself
pl: Wysłanie zgłoszenia tylko na własny adres e-mail

en: PACKAGE
pl: PAKIET

en: PID of crashed program
pl: PID błędnej aplikacji

en: Package containing the program
pl: Pakiet zawierający program

en: Path in your local filesystem where sendmail or equivalent is located.
pl: Ścieżka w lokalnym systemie plików gdzie znajduje się sendmail lub jego odpowiednik.

en: Path of sendmail:
pl: Ścieżka do programu sendmail:

en: Path to sendmail like mailer program
pl: Ścieżka do programu mailowego takiego jak sendmail

en: Please choose a component, version, and severity level for application %s
pl: Wybierz komponent, wersję i stopień ważności dla aplikacji %s

en: Please choose a component, version, and severity level for product %s
pl: Wybierz komponent, wersję i stopień ważności dla produktu %s

en: Please choose a component, version, and severity level.
pl: Wybierz komponent, wersję i stopień ważności.

en: Please choose a product for your bug report.
pl: Wybierz produkt, którego dotyczy zgłoszenie błędu.

en: Please choose an application for your bug report.
pl: Wybierz aplikację, której dotyczy zgłoszenie błędu.

en: Please enter a valid email address.
pl: Wprowadź poprawny adres e-mail.

en: Please enter a valid email command.
pl: Wprowadź poprawne polecenie wysyłające e-maila.

en: Please enter your name.
pl: Wprowadź swoje imię i nazwisko.

en: Please make any final corrections to the bug report.
    Notice that it will be shown at http://bugzilla.gnome.org
    It will include your name, e-mail address, and maybe
    some information about how the application crashed. If the
    document you were working on contained sensitive information,
    you may not want to submit this bug report
pl: Wprowadź końcowe zmiany do raportu błędu.
    Raport będzie dostępny na stronie http://bugzilla.gnome.org
    Będzie zawierał imię i nazwisko, adres e-mail i być może
    trochę informacji o przyczynach błędu aplikacji. Jeżeli
    edytowany dokument zawierał ważne informacje, być może
    nie zechcesz przesłać tego raportu o błędzie.

en: Please make your bug report in English, if possible.
pl: O ile to możliwe, wypełnij zgłoszenie w języku angielskim.

en: Please select the product or application for the bug you wish to report.
pl: Wybierz produkt lub aplikację, z którą związany jest zgłaszany błąd.

en: Please take a minute to see if your bug is one of the most frequently reported bugs.
    If the bug is already reported, please do not report it again.
pl: Poświęć chwilę na sprawdzenie, czy zgłaszany przez ciebie błąd nie jest jednym z częściej zgłaszanych.
    Jeśli błąd  znajduje się już na liście, nie zgłaszaj go ponownie.

en: Please wait while Bug Buddy saves the stack trace...
pl: Poczekaj chwilę. Bug Buddy zapisuje stan stosu...

en: Please wait while Bug Buddy saves your bug report...
pl: Poczekaj chwilę. Bug Buddy zapisuje zgłoszenie błędu...

en: Please wait while Bug Buddy submits your bug report...
pl: Poczekaj chwilę. Bug Buddy wysyła zgłoszenie błędu...

en: Please wait while Bug Buddy updates its list
    of products for the bug tracking systems.
pl: Poczekaj chwilę. Bug Buddy aktualizuje listę produktów dla systemów śledzenia błędów.

en: Please, select the core file or running application to debug.
pl: Wybierz plik core lub proces programu, który chcesz debugować.

en: Process ID:
pl: ID procesu:

en: Product
pl: Produkt

en: Real name of user reporting the bug.
pl: Prawdziwa nazwa użytkownika zgłaszającego błąd.

en: Report a bug in GNOME-based applications
pl: Zgłaszanie błędów aplikacji bazujących na GNOME

en: Save Backtrace
pl: Zapis stanu stosu

en: Save in:
pl: Zapis w pliku:

en: Save report to file
pl: Zapis zgłoszenia do pliku

en: Save the report to...
pl: Zapis zgłoszenia do pliku

en: Saving:
pl: Zapisywanie:

en: Select a Component
pl: Wybór komponentu

en: Select a Product or Application
pl: Wybór produktu lub aplikacji

en: Sendmail Settings
pl: Ustawienia sendmaila

en: Severity:
pl: Ważność:

en: Show Debugging Options
pl: Wyświetl opcje dotyczące przebiegu

en: Show _Applications
pl: Wyświetl _aplikacje

en: Show _Debugging Details
pl: Wyświetl _szczegóły na temat przebiegu

en: Show _Products
pl: Wyświetl p_rodukty

en: Show most frequent bugs in:
pl: Wyświetlanie najczęściej zgłaszanych błędów na:

en: Simple
pl: Proste

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Submit another bug
pl: Zgłoś kolejny błąd

en: Submit bug report
pl: Wysłanie zgłoszenia

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Text file to include in the report
pl: Plik tekstowy dołączany do zgłoszenia

en: The _application does not function correctly
pl: _Program nie działa prawidłowo

en: The _documentation is wrong
pl: Błędna _dokumentacja

en: The _translation is wrong
pl: Błędne _tłumaczenie

en: The bug report was not saved in %s:
    
    %s
    
    Please try again, maybe with a different file name.
pl: Nie zapisano zgłoszenia błędu w pliku %s:
    
    %s
    
    Spróbuj ponownie, używając ewentualnie innej nazwy pliku.

en: The file has too many symbolic links.
pl: Plik używa zbyt wielu dowiązań symbolicznych.

en: The graphical bug reporting tool for GNOME.
pl: Graficzne narzędzie do zgłaszania błędów dla GNOME.

en: The lame Bug Buddy web page
pl: Witryna domowa Bug Buddy

en: The specified file does not exist.
pl: Podany plik nie istnieje.

en: The stack trace was not saved in %s:
    
    %s
    
    Please try again, maybe with a different file name.
pl: Nie zapisano stanu stosu w pliku %s:
    
    %s
    
    Spróbuj ponownie, używając ewentualnie innej nazwy pliku.

en: There already exists a file name '%s'.
    
    Do you wish to overwrite this file?
pl: Plik o nazwie "%s" już istnieje.
    
    Czy chcesz go nadpisać?

en: There was an error running gdb:
    
    %s
pl: Podczas uruchamiania gdb wystąpił błąd:
    
    %s

en: There was an error submitting the bug report:
    
    %s
pl: Podczas wysyłania zgłoszenia błędu wystąpił błąd:
    
    %s

en: This Application has bug information, but Bug Buddy doesn't know about it. Please choose another application.
pl: Ta aplikacja posiada informację o błędzie, lecz Bug Buddy nic o niej nie wie. Wybierz inną aplikację.

en: This is the last time (UNIX timestamp) when Bug Buddy checked for updates of Bugzilla information.
pl: To jest czas (Uniksowy znacznik czasu) gdy Bug Buddy dokonał ostatniego sprawdzenia w celu aktualizacji informacji z bugzilli.

en: To:
pl: W:

en: URI to show when clicked.
pl: URI wyświetlany po kliknięciu.

en: Unable to process core file with gdb:
    '%s'
pl: Nie można przetworzyć pliku core za pomocą gdb:
    "%s"

en: Use _sendmail directly
pl: _Bezpośrednie użycie programu sendmail

en: Use sendmail for submitting bug reports to GNOME Bugzilla. Right now, this is the only supported method.
pl: Użycie sendmaila do przesyłania zgłoszeń błędów do bugzilli GNOME. W tej chwili jest to jedyna obsługiwana metoda.

en: Use sendmail to send bug reports
pl: Użycie sendmaila do zgłaszania błędów

en: VERSION
pl: WERSJA

en: Version of the package
pl: Wersja pakietu

en: Version:
pl: Wersja:

en: Visited
pl: Odwiedzony

en: Welcome to Bug Buddy
pl: Witaj w programie Bug Buddy

en: You must include a comprehensible description in your bug report.
pl: W zgłoszeniu należy podać wyczerpujący opis błędu.

en: You must include a comprehensible subject line in your bug report.
pl: Temat zgłoszenia powinien zawierać możliwie dokładne podsumowanie błędu.

en: You must specify a component for your bug report.
pl: Należy podać komponent, którego dotyczy zgłoszenie błędu.

en: Your bug report has been submitted to:
    
            <%s>
    
    Bug reporting is an important part of making Free Software. Thank you for helping.
pl: Raport błędu został wysłany do:
    
            <%s>
    
    Zgłaszanie błędów jest ważną częścią tworzenia wolnego oprogramowania. Dziękujemy z pomoc.

en: Your bug report was saved in %s
pl: Zgłoszenie błędu zostało zapisane w pliku %s

en: _Don't update
pl: _Nie aktualizuj

en: _Overwrite
pl: _Nadpisz

en: _Request a missing feature
pl: Wysłanie p_ropozycji

en: _Send Report
pl: _Wyślij zgłoszenie

en: _Start Mailer
pl: _Uruchom program pocztowy

en: _Update
pl: _Zaktualizuj

en: component
pl: komponent

en: core file
pl: plik core

en: crashed application
pl: aplikacja z błędem

en: desc
pl: opis

en: email info
pl: informacje o adresie e-mail

en: finished
pl: zakończono

en: gdb has already exited
pl: gdb został już zakończony

en: gdb has not finished getting the debugging information.
    Kill the gdb process (the stack trace will be incomplete)?
pl: gdb nie zakończył procesu gromadzenia informacji o błędzie.
    Czy usunąć proces gdb (informacja będzie niekompletna)?

en: intro
pl: wprowadzenie

en: mail config
pl: konfiguracja programu pocztowego

en: mostfreq
pl: najczęściej zgłaszane błędy

en: nothing
pl: nic

en: product
pl: produkt

en: translator_credits-PLEASE_ADD_YOURSELF_HERE
pl: GNOME PL Team <translators@gnome.pl>
