file-roller - en to pl translation catalogue (241 entries)

en: %d file (%s) | %d files (%s)
pl[0]: %d plik (%s)
pl[1]: %d pliki (%s)
pl[2]: %d plików (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
pl[0]: Zaznaczono %d plik (%s)
pl[1]: Zaznaczono %d pliki (%s)
pl[2]: Zaznaczono %d plików (%s)

en: %s Properties
pl: Właściwości archiwum %s

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
pl: <i><b>Uwaga:</b> podane hasło będzie używane do szyfrowania plików dodawanych do bieżącego archiwum, jak również do odszyfrowywania plików rozpakowywanych z niego. Z chwilą zamknięcia archiwum hasło zostanie usunięte z pamięci.</i>

en: ARCHIVE
pl: ARCHIWUM

en: A_vailable application:
pl: _Dostępne aplikacje:

en: Actions
pl: Operacje

en: Add
pl: Dodaj

en: Add files and folders to the archive
pl: Dodaje pliki i foldery do archiwum

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
pl: Dodaje pliki pytając o nazwę archiwum i kończy działanie programu

en: Add files to an archive
pl: Dodanie plików do archiwum

en: Add files to the archive
pl: Dodaje pliki do archiwum

en: Add files to the specified archive and quit the program
pl: Dodaje pliki do podanego archiwum i kończy działanie programu

en: Adding file:
pl: Dodawanie pliku:

en: Adding files to archive
pl: Dodawanie plików do archiwum

en: All archives
pl: Wszystkie archiwa

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: An archive manager for GNOME.
pl: Menedżer archiwów działający w środowisku GNOME.

en: An error occurred while adding files to the archive.
pl: Przy dodawaniu plików do archiwum wystąpił błąd.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
pl: Przy usuwaniu plików z archiwum wystąpił błąd.

en: An error occurred while extracting files.
pl: Przy rozpakowywaniu plików wystąpił błąd.

en: An error occurred while loading the archive.
pl: Przy wczytywaniu archiwum wystąpił błąd.

en: An error occurred while testing archive.
pl: Przy testowaniu archiwum wystąpił błąd.

en: Archive Manager
pl: Zarządca archiwów

en: Archive not created
pl: Nie utworzono archiwum

en: Archive type not supported.
pl: Nieobsługiwany typ archiwum.

en: Archive type:
pl: Typ archiwum:

en: Automatic
pl: Ustalony automatycznie

en: C_reate
pl: U_twórz

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
pl: Nie można odnaleźć terminala, użyto xterma, choć może on nie działać.

en: Command _Line Output
pl: Wyjście z _wiersza poleceń

en: Command exited abnormally.
pl: Polecenie zakończyło się z kodem błędu.

en: Command not found.
pl: Nie odnaleziono polecenia.

en: Compression _level:
pl: Poziom _kompresji:

en: Cop_y...
pl: Skop_iuj...

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy current archive to another folder
pl: Kopiuje bieżące archiwum do innego folderu

en: Could not add the files to the archive
pl: Nie można dodać plików do archiwum

en: Could not copy the archive
pl: Nie można skopiować archiwum

en: Could not create the archive
pl: Nie można utworzyć archiwum

en: Could not create the destination folder: %s.
pl: Nie można utworzyć folderu docelowego: %s.

en: Could not delete the old archive.
pl: Nie można usunąć starego archiwum.

en: Could not display help
pl: Nie można wyświetlić pomocy

en: Could not display the folder "%s"
pl: Nie można wyświetlić folderu "%s"

en: Could not move the archive
pl: Nie można przenieść archiwum

en: Could not open "%s"
pl: Nie można otworzyć "%s"

en: Could not perform the operation
pl: Nie można przeprowadzić operacji

en: Could not rename the file
pl: Nie można zmienić nazwy pliku

en: Could not rename the folder
pl: Nie można zmienić nazwy folderu

en: Could not save the archive
pl: Nie można zapisać archiwum

en: Could not save the archive "%s"
pl: Nie można zapisać archiwum "%s"

en: Create Archive
pl: Tworzy archiwum

en: Create Archive...
pl: Utwórz archiwum...

en: Create _Archive
pl: U_twórz archiwum

en: Create _Folder
pl: U_twórz folder

en: Create a new archive
pl: Tworzy nowe archiwum

en: Create and modify an archive
pl: Tworzy i modyfikuje archiwa

en: Create destination folder without asking confirmation
pl: Tworzy folder docelowy bez potwierdzenia

en: Date Modified
pl: Data modyfikacji

en: Date _modified
pl: Data _modyfikacji

en: Decompressing archive
pl: Dekompresowanie archiwum

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
pl: Domyślny folder, używany przy poleceniach "--add" i "--extract"

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete selection from the archive
pl: Usuwa zaznaczone pliki z archiwum

en: Deleting files from archive
pl: Usuwanie plików z archiwum

en: Dese_lect All
pl: Odz_nacz wszystkie

en: Deselect all files
pl: Odznacza wszystkie pliki

en: Destination folder does not exist.  Do you want to create it?
pl: Folder docelowy nie istnieje. Czy chcesz go utworzyć?

en: Display the File Roller Manual
pl: Wyświetla podręcznik programu File Roller

en: Do not e_xtract older files
pl: B_ez rozpakowywania starszych plików

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
pl: Czy chcesz dodać ten plik do bieżącego archiwum, czy też otworzyć go jako nowe archiwum?

en: Do you want to create a new archive with these files?
pl: Czy chcesz utworzyć nowe archiwum z użyciem tych plików?

en: E_xclude files:
pl: Bez o_kreślonych plików:

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
pl: Z pominięciem dowiązań _symbolicznych do folderów

en: Extract
pl: Rozpakuj

en: Extract Here
pl: Rozpakuj tutaj

en: Extract archive
pl: Rozpakowanie plików z archiwum

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
pl: Rozpakowuje pliki z archiwów pytając o folder i kończy działanie programu

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
pl: Rozpakowuje pliki z archiwów do podanego folderu i kończy działanie programu

en: Extract files from the archive
pl: Rozpakowuje pliki z archiwum

en: Extracting file:
pl: Rozpakowywanie pliku:

en: Extracting files from archive
pl: Rozpakowywanie plików z archiwum

en: Extraction not performed
pl: Nie przeprowadzono rozpakowania plików

en: File Roller Component add operations
pl: Komponent File Roller - operacje dodawania

en: File Roller Component extract operations
pl: Komponent File Roller - operacje rozpakowywania

en: File Roller Preferences
pl: File Roller - Preferencje

en: File roller component
pl: Komponent File Roller

en: File size:
pl: Rozmiar pliku:

en: Files
pl: Pliki

en: Getting the file list
pl: Pobieranie listy plików

en: Go to the home location
pl: Przechodzi do położenia początkowego

en: Go to the next visited location
pl: Przechodzi do następnego odwiedzonego położenia

en: Go to the previous visited location
pl: Przechodzi do poprzednio odwiedzonego położenia

en: Go up one level
pl: Przechodzi o poziom w górę

en: Information about the program
pl: Informacje na temat programu

en: Last Output
pl: Ostatnie wyjście

en: Load Options
pl: Wczytaj opcje

en: Location
pl: Położenie

en: Location:
pl: Położenie:

en: Low
pl: Niski

en: Maximum (slow)
pl: Największy (wolny)

en: Minimum (fast)
pl: Najmniejszy (szybki)

en: Modified on:
pl: Data modyfikacji:

en: Move
pl: Przenieś

en: Move current archive to another folder
pl: Przenosi bieżące archiwum do innego folderu

en: Move current archive to trash
pl: Przenosi bieżące archiwum do kosza

en: Move to _Trash
pl: Przenieś do ko_sza

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: New
pl: Nowe

en: New archive name (without extension)
pl: Nowa nazwa archiwum (z pominięciem rozszerzenia)

en: New file name
pl: Nowa nazwa pliku

en: New folder name
pl: Nowa nazwa folderu

en: Normal
pl: Zwykły

en: Number of files:
pl: Liczba plików:

en: Open
pl: Otwórz

en: Open Fi_les...
pl: Otwórz p_liki...

en: Open Files
pl: Otwarcie plików

en: Open R_ecent
pl: O_twórz poprzednie

en: Open With...
pl: Otwórz z...

en: Open archive
pl: Otwiera archiwum

en: Open selected files with an application
pl: Otwiera zaznaczone pliki przy użyciu wybranej aplikacji

en: Open selected files with the standard application
pl: Otwiera zaznaczone pliki przy użyciu standardowej aplikacji

en: Open with an _application
pl: Otwarcie przy użyciu _aplikacji

en: Operation stopped
pl: Operacja została przerwana

en: Options Name:
pl: Nazwa opcji:

en: Over_write existing files
pl: _Nadpisywanie istniejących plików

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: Pass_word...
pl: _Hasło...

en: Password
pl: Hasło

en: Path:
pl: Ścieżka:

en: Please use a different name.
pl: Użyj innej nazwy.

en: R_e-create folders
pl: Od_tworzenie folderów

en: R_ecent applications:
pl: O_statnio używane aplikacje:

en: Reading archive
pl: Odczytywanie archiwum

en: Recompressing archive
pl: Ponowne kompresowanie archiwum

en: Reload current archive
pl: Aktualizuje zawartość archiwum

en: Removing file:
pl: Usuwanie pliku:

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Rename current archive
pl: Zmienia nazwę bieżącego archiwum

en: Rename selection
pl: Zmiana nazwy zaznaczonych plików

en: Reverse the list order
pl: Odwraca porządek listy plików

en: Sa_ve Options
pl: _Zapisz opcje

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Options
pl: Zapisz opcje

en: Select _All
pl: _Zaznacz wszystkie

en: Select all files
pl: Zaznacza wszystkie pliki

en: Show archive properties
pl: Wyświetla właściwości archiwum

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sort file list by file size
pl: Porządkuje listę plików według rozmiarów

en: Sort file list by location
pl: Porządkuje listę plików według położenia

en: Sort file list by modification time
pl: Porządkuje listę plików według czasów modyfikacji

en: Sort file list by name
pl: Porządkuje listę plików według nazw

en: Sort file list by type
pl: Porządkuje listę plików według typów

en: Stat_usbar
pl: Pasek _stanu

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Stop current operation
pl: Przerywa bieżącą operację

en: Symbolic link
pl: Dowiązanie symboliczne

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
pl: Tar skompresowany programem bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
pl: Tar skompresowany programem bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
pl: Tar skompresowany programem compress (.tar.Z)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
pl: Tar skompresowany programem gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
pl: Tar skompresowany programem lzop (.tar.lzo)

en: Tar uncompressed (.tar)
pl: Nieskompresowany tar (.tar)

en: Test Result
pl: Wyniki testu

en: Test whether the archive contains errors
pl: Testowanie poprawności archiwum

en: Testing archive
pl: Testowanie archiwum

en: The archive already exists.  Do you want to overwrite it?
pl: Archiwum już istnieje. Czy chcesz je nadpisać?

en: The archive cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it permanently?
pl: Nie można przenieść archiwum do kosza. Czy chcesz je na stałe usunąć?

en: The file does not exist.
pl: Plik nie istnieje.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
pl: Nazwa "%s" nie jest prawidłowa ponieważ nie może ona zawierać znaków: %s
    
    %s

en: The new name is equal to the old one.
pl: Nowa nazwa jest taka sama jak stara.

en: The new name is void.
pl: Nowa nazwa jest pusta.

en: The specified password is not valid, please specify a new password with the command: Edit->Password
pl: Podane hasło jest niepoprawne, podaj nowe hasło po wybraniu opcji: Edycja->Hasło

en: This archive is password protected.
    Please specify a password with the command: Edit->Password
pl: To archiwum jest zabezpieczone hasłem.
    Podaj hasło po wybraniu opcji: Edycja->Hasło

en: Type
pl: Rodzaj

en: Unknown type
pl: Nieznany typ

en: View
pl: Wyświetl

en: View All _Files
pl: Wyświetlanie _wszystkich plików

en: View File
pl: Wyświetl plik

en: View as a F_older
pl: Wyświetlanie w postaci fo_lderu

en: View file with internal viewer
pl: Wyświetla zawartość pliku z użyciem wewnętrznej przeglądarki

en: View selected file
pl: Wyświetla zaznaczony plik

en: View the main toolbar
pl: Przełącza wyświetlanie paska narzędziowego

en: View the output produced by the last executed command
pl: Wyświetla komunikaty wyjściowe ostatnio uruchomionego polecenia

en: View the statusbar
pl: Przełącza wyświetlanie paska stanu

en: View with internal _viewer
pl: Otwarcie w _wewnętrznej przeglądarce

en: You can't add an archive to itself.
pl: Nie można dodać pliku archiwum do niego samego.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
pl: Brak uprawnień do utworzenia archiwum w tym folderze

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
pl: Brak uprawnień wymaganych do rozpakowania plików do folderu "%s".

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
pl: Brak uprawnień do odczytu plików z folderu "%s".

en: You don't have the right permissions.
pl: Brak uprawnień.

en: You have to specify an archive name.
pl: Należy podać nazwę archiwum.

en: [read only]
pl: [tylko do odczytu]

en: _About
pl: _O programie

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Add only if newer
pl: Tylko jeśli plik jest _nowszy

en: _Add...
pl: _Dodaj...

en: _All files
pl: W_szystkie pliki

en: _Application:
pl: _Aplikacja:

en: _Archive
pl: _Archiwum

en: _Archive:
pl: _Archiwum:

en: _Arrange Files
pl: _Uporządkowanie plików

en: _Contents
pl: _Zawartość

en: _Copy
pl: S_kopiuj

en: _Delete...
pl: _Usuń...

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Extract
pl: R_ozpakuj

en: _Extract...
pl: _Rozpakuj...

en: _Files:
pl: O_kreślone pliki:

en: _Include files:
pl: Z ok_reślonymi plikami:

en: _Include subfolders
pl: Wraz z fo_lderami podrzędnymi

en: _Last Output
pl: Ostatnie _komunikaty wyjściowe

en: _Load Options
pl: _Wczytaj opcje

en: _Location
pl: Położen_ie

en: _Move
pl: _Przenieś

en: _Move...
pl: _Przenieś...

en: _New
pl: _Nowe

en: _Open destination folder after extraction
pl: Ot_worzenie folderu docelowego po rozpakowaniu

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Properties
pl: _Właściwości

en: _Reload
pl: _Odśwież

en: _Rename
pl: Zmień n_azwę

en: _Rename...
pl: _Zmień nazwę...

en: _Reversed Order
pl: _Odwrócony porządek

en: _Selected files
pl: _Zaznaczone pliki

en: _Size
pl: _Rozmiar

en: _Stop
pl: _Zatrzymaj

en: _Test Integrity
pl: _Test spójności

en: _Toolbar
pl: Pasek _narzędziowy

en: _Type
pl: _Typ

en: _View
pl: _Widok

en: _View File
pl: _Wyświetl plik

en: by T_ype
pl: według _typu

en: by _Date modified
pl: według _daty modyfikacji

en: by _Location
pl: według położ_enia

en: by _Name
pl: według _nazwy

en: by _Size
pl: według _rozmiaru

en: example: *.o; *.bak
pl: Na przykład: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
pl: Na przykład: *.txt; *.doc

en: wait please...
pl: poczekaj chwilę...
