gaim 0.83 - en to pl translation catalogue (2099 entries)

en: 
    
    Do you wish to add him or her to your buddy list?
pl: 
    
    Chcesz dodać tę osobę do swojej listy znajomych?

en: 
    <b>Account:</b>
pl: 
    <b>Konto:</b>

en: 
    <b>Account:</b> %s
pl: 
    <b>Konto:</b> %s

en: 
    <b>Contact Alias:</b>
pl: 
    <b>Alias kontaktu:</b>

en: 
    <b>Description:</b> Spooky
pl: 
    <b>Opis:</b> Przerażający

en: 
    <b>Idle:</b>
pl: 
    <b>Czas bezczynności:</b>

en: 
    <b>Logged In:</b>
pl: 
    <b>Zalogowany:</b>

en: 
    <b>Nickname:</b>
pl: 
    <b>Identyfikator:</b>

en: 
    <b>Status:</b> Offline
pl: 
    <b>Stan:</b> Rozłączony

en: 
    <b>Status</b>: Awesome
pl: 
    <b>Stan</b>: Świetnie

en: 
    <b>Status</b>: Rockin'
pl: 
    <b>Status</b>: Zarąbiście

en: 
    <b>Warned:</b>
pl: 
    <b>Ostrzeżeń:</b>

en: 
    Close running copy of Gaim
pl: 
    Zamyka uruchomionę kopię programu Gaim

en: 
    Mark all accounts as "away" with the default message.
pl: 
    Ustawia stan wszystkich kont na "zajęty" z domyślnym opisem.

en: 
    Set all accounts as not away.
pl: 
    Wyłączenie komunikatu zajętości na wszystkich kontach.

en: 
    Your Preferred Contact Methods
pl: 
    Preferowane metody kontaktu

en:  (Code %s)
pl:  (Kod %s)

en:  <i>(identified)</i>
pl:  <i>(zidentyfikowany)</i>

en:  <i>(ircop)</i>
pl:  <i>(operator IRC)</i>

en:  left the room (%s).
pl:  wyszedł z pokoju (%s).

en: %d buddy from group %s was not removed because its account was not logged in.  This buddy and the group were not removed.
     | %d buddies from group %s were not removed because their accounts were not logged in.  These buddies and the group were not removed.
pl[0]: %d znajomy z grupy %s nie został usunięty, ponieważ nie był zalogowany. Ani on, ani grupa, nie zostali usunięci.
pl[1]: %d znajomych z grupy %s nie zostało usuniętych, ponieważ nie byli zalogowani. Ani oni, ani grupa, nie zostali usunięci.
pl[2]: %d znajomych z grupy %s nie zostało usuniętych, ponieważ nie byli zalogowani. Ani oni, ani grupa, nie zostali usunięci.

en: %d person in room | %d people in room
pl[0]: %d osoba w pokoju
pl[1]: %d osoby w pokoju
pl[2]: %d osób w pokoju

en: %s (%d new/%d total)
pl: %s (%d nowych/%d wszystkich)

en: %s Options
pl: Opcje %s

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
pl: %s [<I>%s</I>] wszedł do pokoju.

en: %s appears to be offline and did not receive the message that you just sent.
pl: %s zdaje się być rozłączony i nie odebrał wiadomości którą właśnie wysłano.

en: %s became idle
pl: %s stał się nieaktywny

en: %s became unidle
pl: %s stał się aktywny

en: %s came back
pl: %s powrócił

en: %s canceled the transfer of %s
pl: %s anulowała/anulował przesyłanie pliku %s

en: %s declined your conference invitation to room "%s" because "%s".
pl: Użytkownik %s odrzucił zaproszenie do pokoju konferencji "%s" z powodu "%s".

en: %s entered the room.
pl: %s wszedł do pokoju.

en: %s has %d new message. | %s has %d new messages.
pl[0]: %s ma %d nową wiadomość.
pl[1]: %s ma %d nowe wiadomości.
pl[2]: %s ma %d nowych wiadomości.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list for the following reason: %s.
pl: Użytkownik %s odrzucił prośbę o dodanie go do listy z następującego powodu: %s.

en: %s has (retroactively) denied your request to add them to your list.
pl: Użytkownik %s odrzucił prośbę o dodanie go do listy.

en: %s has become idle (%s)
pl: %s zmienił stan na bezczynny (%s)

en: %s has become idle.
pl: %s jest bezczynny.

en: %s has been invited to this conversation.
pl: %s został zaproszony do tej konwersacji.

en: %s has changed the topic of <I>%s</I> to: %s
pl: %s zmienił temat w <I>%s</I> na: %s

en: %s has changed the topic to: %s
pl: %s zmienił temat na: %s

en: %s has closed the conversation window.
pl: %s zamknął okno rozmowy.

en: %s has gone away.
pl: %s jest nieobecny.

en: %s has gone away. (%s)
pl: %s zmienił stan na nieobecny. (%s)

en: %s has invited %s to the chat room %s
pl: Użytkownik %s zaprasza %s do konferencji:%s

en: %s has just asked to directly connect to %s
pl: %s poprosił o bezpośrednie połączenie z %s

en: %s has just been warned by %s.
    Your new warning level is %d%%
pl: %s został ostrzeżony przez %s.
    Twój nowy poziom ostrzeżenia wynosi %d%%

en: %s has returned from being away (%s)
pl: %s jest już obecny (%s)

en: %s has returned from being idle (%s)
pl: %s przestał być bezczynny (%s)

en: %s has set the topic to: %s
pl: %s zmienił temat na: %s

en: %s has signed off (%s)
pl: %s rozłączył się (%s)

en: %s has signed on (%s)
pl: %s zalogował się (%s)

en: %s has started typing to you (%s)
pl: %s zaczął coś pisać (%s)

en: %s has stopped typing to you (%s)
pl: %s przestał pisać (%s)

en: %s is no longer away.
pl: %s nie jest już nieobecny.

en: %s is no longer idle.
pl: %s nie jest już bezczynny.

en: %s is not a regular file. Cowardly refusing to overwrite it.
pl: %s nie jest zwykłym plikiem. Na wszelki wypadek nie zostanie on nadpisany.

en: %s is not a valid filename.
pl: %s nie jest poprawną nazwą pliku.

en: %s is not a valid room handle
pl: %s nie jest poprawnym uchwytem pokoju

en: %s is not a valid room name
pl: %s nie jest poprawną nazwą pokoju

en: %s is not a valid server name
pl: %s nie jest poprawną nazwą serwera

en: %s is now known as %s
pl: %s nazywa się teraz %s

en: %s is now known as %s.
pl: %s jest teraz znany jako %s.

en: %s left the room (%s).
pl: użytkownik %s wyszedł z pokoju (%s).

en: %s left the room.
pl: użytkownik %s wyszedł z pokoju.

en: %s logged in.
pl: %s zalogowany.

en: %s logged out.
pl: %s wylogowany.

en: %s not currently logged in.
pl: %s nie jest w tej chwili zalogowany.

en: %s requested a PING
pl: %s poprosił o PING

en: %s requested your information
pl: %s poprosił o twoje dane

en: %s requests %s to accept %d file: %s (%.2f %s)%s%s | %s requests %s to accept %d files: %s (%.2f %s)%s%s
pl[0]: %s prosi %s o akceptację %d pliku: %s (%.2f %s)%s%s
pl[1]: %s prosi %s o akceptację %d plików: %s (%.2f %s)%s%s
pl[2]: %s prosi %s o akceptację %d plików: %s (%.2f %s)%s%s

en: %s requests you to send them a file
pl: %s prosi o wysłanie pliku

en: %s signed off
pl: %s rozłączył się

en: %s signed on
pl: %s zalogował się

en: %s wants to send you %s (%s)
pl: %s chce tobie wysłać %s (%s)

en: %s went away
pl: %s nieobecny

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s%s
pl: %s%s%s%s uczynił %s swoim znajomym%s%s%s

en: (%d message) | (%d messages)
pl[0]: (%d wiadomość)
pl[1]: (%d wiadomości)
pl[2]: (%d wiadomości)

en: (%s) %s <AUTO-REPLY>: %s
pl: (%s) %s <AUTOMATYCZNA-ODPOWIEDŹ>: %s

en: (+%d more)
pl: (+%d więcej)

en: (1 message)
pl: (1 wiadomość)

en: (Re-)Request authorization
pl: Prośba o autoryzację

en: (There was an error converting this message.	 Check the 'Encoding' option in the Account Editor)
pl: (Wystąpił błąd przy konwersji tej wiadomości. Sprawdź opcję "Kodowanie" w edytorze kont)

en: (no name)
pl: (bez nazwy)

en: /Buddies/Add C_hat...
pl: /Znajomi/D_odaj konferencję...

en: /Buddies/Add _Group...
pl: /Znajomi/Dodaj gr_upę...

en: /Buddies/Get User _Info...
pl: /Znajomi/_Informacja o użytkowniku...

en: /Buddies/Join a Chat...
pl: /Znajomi/Przyłącz się do _konferencji...

en: /Buddies/Join a _Chat...
pl: /Znajomi/Przyłącz się do _konferencji...

en: /Buddies/New Instant _Message...
pl: /Znajomi/_Nowa wiadomość...

en: /Buddies/Show Empty Groups
pl: /Znajomi/Wyświetlaj puste grupy

en: /Buddies/Show Offline Buddies
pl: /Znajomi/Wyświetlaj nieobecnych

en: /Buddies/Show _Empty Groups
pl: /Znajomi/Wyświetlaj _puste grupy

en: /Buddies/Show _Offline Buddies
pl: /Znajomi/Wyświetlaj _nieobecnych

en: /Buddies/View User _Log...
pl: /Znajomi/_Wyświetl dziennik użytkownika...

en: /Buddies/_Add Buddy...
pl: /Znajomi/_Dodaj znajomego...

en: /Buddies/_Quit
pl: /Znajomi/Za_kończ

en: /Buddies/_Signoff
pl: /Znajomi/_Rozłącz

en: /Conversation/A_lias...
pl: /Rozmowa/A_lias...

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
pl: /Rozmowa/Dodaj wychwycenie znajomego...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
pl: /Rozmowa/Dodaj wychwycenie _znajomego...

en: /Conversation/Add...
pl: /Rozmowa/Dodaj...

en: /Conversation/Alias...
pl: /Rozmowa/Alias...

en: /Conversation/Block...
pl: /Rozmowy/Zablokuj...

en: /Conversation/Clear
pl: /Rozmowa/_Wyczyść

en: /Conversation/Get Info
pl: /Rozmowa/Dane osoby

en: /Conversation/In_vite...
pl: /Rozmowa/Z_aproś...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
pl: /Rozmowa/Wstaw o_braz...

en: /Conversation/Insert Image...
pl: /Rozmowa/Wstaw obraz...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
pl: /Rozmowa/Wstaw od_nośnik...

en: /Conversation/Insert Link...
pl: /Rozmowa/Wstaw odnośnik...

en: /Conversation/Invite...
pl: /Rozmowa/Zaproś...

en: /Conversation/New Instant _Message...
pl: /Rozmowa/Nowa _wiadomość...

en: /Conversation/Remove...
pl: /Rozmowy/Usuń...

en: /Conversation/Se_nd File...
pl: /Rozmowa/_Wyślij plik...

en: /Conversation/Send File...
pl: /Rozmowa/Wyślij plik...

en: /Conversation/View Log
pl: /Rozmowa/Wyświetl dziennik

en: /Conversation/View _Log
pl: /Rozmowa/Wyświetl _dziennik

en: /Conversation/Warn...
pl: /Rozmowa/Ostrzeż...

en: /Conversation/_Add...
pl: /Rozmowa/D_odaj...

en: /Conversation/_Block...
pl: /Rozmowa/Za_blokuj...

en: /Conversation/_Close
pl: /Rozmowa/_Zamknij

en: /Conversation/_Find...
pl: /Rozmowa/_Szukaj...

en: /Conversation/_Get Info
pl: /Rozmowy/_Dane osoby

en: /Conversation/_Remove...
pl: /Rozmowa/_Usuń...

en: /Conversation/_Save As...
pl: /Rozmowa/Z_apisz jako...

en: /Conversation/_Warn...
pl: /Rozmowa/_Ostrzeż...

en: /Help/Online _Help
pl: /Pomoc/_Pomoc w sieci

en: /Help/_About
pl: /Pomoc/_Informacje o programie

en: /Help/_Debug Window
pl: /Pomoc/_Okno debugera

en: /Options/Enable Logging
pl: /Opcje/Zapis do dziennika

en: /Options/Enable Sounds
pl: /Opcje/Dźwięki

en: /Options/Enable _Logging
pl: /Opcje/_Zapis do dziennika

en: /Options/Enable _Sounds
pl: /Opcje/_Dźwięki

en: /Options/Show Formatting Toolbar
pl: /Opcje/Pasek narzędziowy formatowania

en: /Options/Show Formatting _Toolbar
pl: /Opcje/Pasek narzędzio_wy formatowania

en: /Options/Show T_imestamps
pl: /Opcje/Datown_ik

en: /Options/Show Timestamps
pl: /Opcje/Datownik

en: /Tools/A_ccounts
pl: /Narzędzia/Kon_ta

en: /Tools/Account Ac_tions
pl: /Narzędzia/Funkcje _kont

en: /Tools/Account Actions
pl: /Narzędzia/Funkcje kont

en: /Tools/Away
pl: /Narzędzia/Nieobecność

en: /Tools/Buddy Pounce
pl: /Narzędzia/Wychwycenie znajomego

en: /Tools/Buddy _Pounce
pl: /Narzędzia/_Wychwycenie znajomego

en: /Tools/Pl_ugin Actions
pl: /Narzędzia/_Funkcje wtyczek

en: /Tools/Plugin Actions
pl: /Narzędzia/Funkcje wtyczek

en: /Tools/Pr_eferences
pl: /Narzędzia/_Ustawienia

en: /Tools/Pr_ivacy
pl: /Narzędzia/_Prywatność

en: /Tools/Privacy
pl: /Narzędzia/Prywatność

en: /Tools/R_oom List
pl: /Narzędzia/_Lista pokoi

en: /Tools/Room List
pl: /Narzędzia/Lista pokoi

en: /Tools/View System _Log
pl: /Narzędzia/O_bejrzyj dziennik systemowy

en: /Tools/_Away
pl: /Narzędzia/_Nieobecność

en: /Tools/_File Transfers
pl: /Narzędzia/_Transmisje plików

en: /_Buddies
pl: /_Znajomi

en: /_Conversation
pl: /_Rozmowa

en: /_Help
pl: /_Pomoc

en: /_Options
pl: /_Opcje

en: /_Tools
pl: /_Narzędzia

en: 0 people in room
pl: Brak osób w pokoju

en: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Status:</B> %s<HR>%s
pl: <B>UIN:</B> %s<BR><B>Stan:</B> %s<HR>%s

en: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #gaim on irc.freenode.net<BR><BR>
pl: <FONT SIZE="4">IRC:</FONT> #gaim na irc.freenode.net<BR><BR>

en: <I>%s</I> removed all <I>%s's</I> modes
pl: <I>%s</I> usunął wszystkie tryby kanału <I>%s</I>

en: <I>%s</I> removed all channel <I>%s</I> modes
pl: <I>%s</I> usunął wszystkie tryby kanału <I>%s</I>

en: <I>%s</I> set <I>%s's</I> modes to: %s
pl: <I>%s</I> ustawił tryb kanału <I>%s</I> na: %s

en: <I>%s</I> set channel <I>%s</I> modes to: %s
pl: <I>%s</I> ustawił tryb kanału <I>%s</I> na: %s

en: <b><font color="red">The logger has no read function</font></b>
pl: <b><font color="red">Dziennik nie ma funkcji odczytu</font></b>

en: <b>Anonymous warnings are less severe.</b>
pl: <b>Anonimowe ostrzeżenia są mniej dotkliwe.</b>

en: <b>ChangeLog:</b>
    %s<br><br>
pl: <b>Lista zmian:</b>
    %s<br><br>

en: <b>Channel Name:</b> %s
pl: <b>Nazwa kanału:</b> %s

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
pl: <b>Plik:</b> %s
    <b>Rozmiar pliku:</b> %s
    <b>Rozmiar obrazu:</b> %dx%d

en: <b>IP Address:</b> %s<br>
pl: <b>Adres IP:</b> %s <br>

en: <b>Idle for:</b> %s<br>
pl: <b>Nieaktywny przez:</b> %s<br>

en: <b>Receiving As:</b>
pl: <b>Odbieranie do:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
pl: <b>Odbieranie od:</b>

en: <b>Sending As:</b>
pl: <b>Wysyłanie z konta:</b>

en: <b>Sending To:</b>
pl: <b>Wysyłanie do:</b>

en: <b>User:</b> %s<br>
pl: <b>Użytkownik:</b> %s<br>

en: <b>_Account:</b>
pl: <b>_Konto:</b>

en: <b>_Password:</b>
pl: <b>_Hasło:</b>

en: <br><b>Channel Cipher:</b> %s
pl: <br><b>Szyfr kanału:</b> %s

en: <br><b>Channel Founder:</b> %s
pl: <br><b>Założyciel kanału:</b> %s

en: <br><b>Channel HMAC:</b> %s
pl: <br><b>HMAC kanału:</b> %s

en: <br><b>Channel Modes:</b>
pl: <br><b>Tryby kanału:</b>

en: <br><b>Channel Topic:</b><br>%s
pl: <br><b>Temat kanału:</b><br>%s

en: <br><b>Defining adjective:</b> Glorious<br>
pl: <br><b>Definiowanie przymiotnika:</b> Chwalebny<br>

en: <br><b>Founder Key Fingerprint:</b><br>%s
pl: <br><b>Odcisk klucza założyciela:</b><br>%s

en: <br><b>User Count:</b> %d
pl: <br><b>Liczba użytkowników:</b> %d

en: <br>At %s since %s
pl: <br>Przy %s od %s

en: <br>Hidden or not logged-in
pl: <br>Ukryty lub nie zalogowany

en: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
pl: <font color="#16569E"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATYCZNA ODPOWIEDŹ&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTO-REPLY&gt;:</b></font> %s<br/>
pl: <font color="#A82F2F"><font size="2">(%s)</font> <b>%s &lt;AUTOMATYCZNA ODPOWIEDŹ&gt;:</b></font> %s<br/>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
pl: <font color="red"><b>Nie można odczytać pliku: %s</b></font>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
pl: <font color="red"><b>Nie można odnaleźć ścieżki dziennika!</b></font>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
pl: <h1>Rozmowa z %s</h1>

en: <i>you are not waiting for authorization</i>
pl: <i>brak oczekiwania na autoryzację</i>

en: <main>/Conversation/Close
pl: <main>/Rozmowa/Zamknij

en: <span size="larger">%s %s</span>
    
    <span weight="bold">Written by:</span>	%s
    <span weight="bold">Web site:</span>		%s
    <span weight="bold">File name:</span>	%s
pl: <span size="larger">%s %s</span>
    
    <span weight="bold">Napisał:</span>	%s
    <span weight="bold">Strona WWW:</span>	%s
    <span weight="bold">Nazwa pliku:</span>	%s

en: <span size="larger">%s %s</span>
    
    <span weight="bold">Written by:</span>  %s
    <span weight="bold">URL:</span>  %s
    <span weight="bold">File name:</span>  %s
pl: <span size="larger">%s %s</span>
    
    <span weight="bold">Napisał:</span>  %s
    <span weight="bold">URL:</span>  %s
    <span weight="bold">Nazwa pliku:</span>  %s

en: <span weight="bold" size="larger">%s has been disconnected.</span>
    
    %s
    %s
pl: <span weight="bold" size="larger">%s został rozłączony.</span>
    
    %s
    %s

en: <span weight="bold" size="larger">Warn %s?</span>
    
    This will increase %s's warning level and he or she will be subject to harsher rate limiting.
pl: <span weight="bold" size="larger">Ostrzec %s?</span>
    
    Wybrana osoba (%s) będzie miała zwiększony poziom ostrzeżenia i będzie musiała rzadziej wysyłać wiadomości.

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
    
    %s
pl: <span weight="bold" size="larger">Masz nową pocztę!</span>
    
    %s

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
    
    %s%s%s%s
pl: <span weight="bold" size="larger">Masz nową pocztę!</span>
    
    %s%s%s%s

en: <span weight="bold">From:</span> %s
pl: <span weight="bold">Od:</span> %s

en: <span weight="bold">Subject:</span> %s
pl: <span weight="bold">Temat:</span> %s

en: A Little About Me
pl: Coś o mnie

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
pl: Plik jest gotowy do pobrania z:
    Zdalny komputer: %s
    Nr portu zdalnego komputera: %d

en: A folder with that name already exists
pl: Folder o takiej nazwie już istnieje

en: A horizontal scrolling version of the buddy list.
pl: Lista znajomych przesuwająca się w poziomie.

en: A message has been dropped, you are exceeding the server speed limit.
pl: Wiadomość została odrzucona, przekroczono ograniczenie prędkości serwera.

en: AIM Direct IM
pl: Połączenie bezpośrednie AIM

en: AIM/ICQ Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu AIM/ICQ

en: AP User
pl: Użytkownik AP

en: A_ccounts
pl: _Konta

en: A_way
pl: _Nieobecności

en: About Gaim
pl: O programie Gaim

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Accept Defaults
pl: Akceptuj domyślne

en: Accept chat invitation?
pl: Zaakceptować zaproszenie do konferencji?

en: Accept file transfer request from %s?
pl: Przyjąć prośbę przesłania pliku od %s?

en: Access denied: proxy server forbids port %d tunnelling.
pl: Brak dostępu: serwer pośrednika sieciowego zabrania tunelowania przez port %d.

en: Account
pl: Konto

en: Account Confirmation Requested
pl: Wymagane potwierdzenie konta

en: Account Info
pl: Dane konta

en: Account has been disabled
pl: Konto zostało wyłączone

en: Account type:
pl: Rodzaj konta:

en: Account:
pl: Konto:

en: Accounts
pl: Konta

en: Activate ID...
pl: Aktywacja ID...

en: Active
pl: Aktywny

en: Active Developers
pl: Programiści aktywnie uczestniczący w projekcie

en: Active which ID?
pl: Które ID aktywować?

en: Add
pl: Dodaj

en: Add / Remove
pl: Dodaj / Usuń

en: Add Account
pl: Dodawanie konta

en: Add Buddy
pl: Dodawanie użytkownika

en: Add Buddy _Pounce
pl: Dodaj _wychwycenie znajmego

en: Add Channel Private Group
pl: Dodanie nowej prywatnej grupy kanału

en: Add Channel Public Key
pl: Dodanie klucza publicznego kanału

en: Add Chat
pl: Dodanie konferencji

en: Add Group
pl: Dodawanie grupy

en: Add Private Group
pl: Dodaj prywatną grupę

en: Add a C_hat
pl: Dodaj _konferencję

en: Add a _Buddy
pl: _Dodaj użytkownika

en: Add a new text replacement
pl: Dodaj nowe zastąpienie tekstu

en: Add buddy rejected
pl: Dodanie znajomego zostało odrzucone

en: Add buddy to your list?
pl: Dodać do listy znajomych?

en: Add the chat to your buddy list
pl: Dodaje konferencję do listy znajomych

en: Add the user to your buddy list
pl: Dodaje użytkownika do listy znajomych

en: Add to Address Book
pl: Dodaj do książki adresowej

en: Add-Ins
pl: Dodatki

en: Additional Information
pl: Dodatkowe informacje

en: Address
pl: Adres

en: Adds a small box to the buddy list that shows if you have new mail.
pl: Dodaje do listy znajomych mały wskaźnik informujący o nowej lokalnej poczcie.

en: Adds iChat-style timestamps to conversations every N minutes.
pl: Dodaje daty w stylu iChat'a do rozmowy co N minut.

en: Age
pl: Wiek

en: Algorithm: 	%s
pl: Algorytm: 	%s

en: Alias Buddy
pl: Alias znajomego

en: Alias Chat
pl: Alias konferencji

en: Alias Contact
pl: Alias kontaktu

en: Alias Contact...
pl: Alias kontaktu...

en: All items below are optional. Enter only the information with which you feel comfortable.
pl: Wszystkie poniższe pola są opcjonalne. Wprowadź jedynie te informacje, które chcesz udostępnić.

en: Allow
pl: Zezwól

en: Allow %s to contact you?
pl: Zezwolić %s na kontaktowanie się?

en: Allow MSN Mobile pages?
pl: Zezwolić na strony MSN Mobile?

en: Allow all users to contact me
pl: Zezwolenie wszystkim użytkownikom na kontakt

en: Allow only the users below
pl: Zezwolenie użytkownikom tylko z poniższej listy

en: Allow only the users on my buddy list
pl: Zezwolenie użytkownikom tylko z listy znajomych

en: Allow plaintext auth over unencrypted streams
pl: Zezwalanie na autoryzację w czystym tekście przez niezaszyfrowane strumienie

en: Allow/Disallow Mobile Pages
pl: Zezwól/zabroń stron MSN Mobile

en: Allows for changing the point values of idle/away/offline states for buddies in contact priority computations.
pl: Pozwala na zmianę wartości punktowych stanów bezczynny/nieobecny/poza siecią przy obliczeniach priorytetu kontaktu.

en: Allows for controlling the values associated with different buddy states.
pl: Pozwala na kontrolowanie wartości związanych z różnymi stanami znajomych.

en: Allows support for mouse gestures in conversation windows.
    Drag the middle mouse button to perform certain actions:
    
    Drag down and then to the right to close a conversation.
    Drag up and then to the left to switch to the previous conversation.
    Drag up and then to the right to switch to the next conversation.
pl: Pozwala na obsługę gestów w oknach wiadomości.
    Przesuń mysz z wciśniętym środkowym przyciskiem żeby wykonać określone akcje:
    
    W dół a potem w prawo - zamyka rozmowę.
    W górę a potem w lewo - przełącza na poprzednią rozmowę.
    W górę a potem w prawo - przełącza na następną rozmowę.

en: Allows you to control Gaim by entering commands in a file.
pl: Pozwala na sterowanie programem Gaim poprzez wprowadzanie poleceń do pliku.

en: Allows you to hand-configure how long you've been idle for
pl: Pozwala na ręczną konfigurację czasu nieobecności

en: Alphabetical
pl: Alfabetycznie

en: Already Logged In
pl: Użytkownik jest już zalogowany

en: Already Registered
pl: Już zarejestrowano

en: Already in opposite list
pl: Jest już na przeciwnej liście

en: Already in the mode
pl: Jesteś już w tym trybie

en: Already there
pl: Już tu jesteś

en: Amharic
pl: Amharski

en: An error occurred while opening the file.
pl: Wystąpił błąd podczas otwierania pliku.

en: An error occurred while updating the directory
pl: Nastąpił błąd podczas aktualizacji katalogu

en: An error was encountered parsing your buddy list.  It has not been loaded, and the old file has moved to blist.xml~.
pl: Wystąpił błąd podczas przetwarzania listy znajomych. Lista znajomych nie została wczytana, stary plik został zapisany jako blist.xml~.

en: An example plugin that does stuff - see the description.
pl: Przykładowa wtyczka która coś robi - patrz opis.

en: An unknown error, %d, has occurred.  Info: %s
pl: Wystapił nieznany błąd, %d. Informacja: %s

en: An unknown signon error has occurred: %s.
pl: Wystąpił nieznany błąd logowania: %s.

en: Angry
pl: Zły

en: Animate
pl: Animuj

en: Anxious
pl: Zaniepokojony

en: Anyone
pl: Ktokolwiek

en: Appear Offline
pl: Wygląda na rozłączony

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Are you sure you want to block %s?
pl: Cz na pewno zablokować %s?

en: Are you sure you want to delete %s?
pl: Czy na pewno usunąć %s?

en: Are you sure you want to remove the away message "%s"?
pl: Czy na pewno usunąć komunikat nieobecności "%s"?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
pl: Czy na pewno zezwolić %s kontaktowanie się?

en: Ashamed
pl: Zawstydzony

en: Asking %s to connect to us at %s:%hu for Direct IM.
pl: Prośba %s o nawiązanie połączenia z komputerem %s:%hu w celu rozpoczęcia bezpośredniej rozmowy.

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
pl: Subskrypcja %s,%s,%s zakończyła się niepowodzeniem

en: Attempting to connect to %s at %s:%hu for Direct IM.
pl: Próba połączenia z %s, z komputerem %s:%hu w celu rozpoczęcia bezpośredniej rozmowy.

en: Auth host
pl: Komputer uwierzytelniający

en: Auth port
pl: Port dla autoryzacji

en: Authenticating
pl: Uwierzytelnianie

en: Authenticating connection
pl: Uwierzytelnianie połączenia

en: Authenticating...
pl: Uwierzytelnianie...

en: Authentication Failure
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się

en: Authentication failed
pl: Autoryzacja nie powiodła się

en: Authentication failed.
pl: Autoryzacja nie powiodła się.

en: Authorization Aborted
pl: Przerwana autoryzacja

en: Authorization Denied
pl: Odmowa autoryzacji

en: Authorization Denied Message:
pl: Komunikat o odmowie autoryzacji:

en: Authorization Given
pl: Autoryzacja przyznana

en: Authorization Granted
pl: Udzielono autoryzacji

en: Authorization Request
pl: Prośba o autoryzację

en: Authorization Request Message:
pl: Treść prośby o autoryzację:

en: Authorization mechanism too weak
pl: Mechanizm autoryzacji zbyt słaby

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Auto-Join
pl: Automatyczne przyłączanie się

en: Auto-Reconnect
pl: Ponowne łączenie

en: Auto-away
pl: Automatyczna nieobecność

en: Auto-login
pl: Automatyczne logowanie

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Available
pl: Dostępny

en: Available Message:
pl: Komunikat:

en: Available for friends only
pl: Dostępny tylko dla przyjaciół

en: Away
pl: Zajęty

en: Away / Idle
pl: Nieobecność / Bezczynność

en: Away From Computer
pl: Daleko od komputera

en: Away Message
pl: Komunikat nieobecności

en: Away Messages
pl: Komunikaty nieobecności

en: Away for friends only
pl: Nieobecny tylko dla przyjaciół

en: Away m_essage:
pl: Komunikat _nieobecności:

en: Away message too long.
pl: Zbyt długi komunikat nieobecności.

en: Away title:
pl: Tytuł komunikatu:

en: Away!
pl: Nieobecny!

en: B_rowse...
pl: P_rzeglądaj...

en: Back
pl: Powrót

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Bad Format
pl: Nieprawidłowy format

en: Bad Namespace Prefix
pl: Niepoprawny przedrostek przestrzeni nazw

en: Bad Request
pl: Niewłaściwe żądanie

en: Bad friend file
pl: Zły plik przyjaciela

en: Bad mode
pl: Niewłaściwy tryb

en: Bad ticket
pl: Zły bilet

en: Balancer handshake
pl: Synchronizacja równoważnika

en: Ban List
pl: Lista zablokowanych

en: Banned
pl: Zabanowany

en: Basic Profile
pl: Profil podstawowy

en: Be Right Back
pl: Zaraz wracam

en: Because this reveals your IP address, it may be considered a privacy risk.  Do you wish to continue?
pl: Funkcja ta ujawnia drugiej stronie adres IP, może to stanowić pewne zagrożenie dla prywatności. Czy chcesz kontynuować?

en: Birth Day
pl: Data urodzenia

en: Birth Year
pl: Rok urodzenia

en: Birthday
pl: Data urodzenia

en: Block
pl: Zablokuj

en: Block %s?
pl: Zablokować %s?

en: Block IMs without Key Exchange
pl: Blokowanie wiadomości bez wymiany klucza

en: Block User
pl: Blokowanie użytkownika

en: Block all users
pl: Blokada wszystkich użytkowników

en: Block invites
pl: Blokowanie zaproszeń

en: Block only the users below
pl: Blokowanie użytkowników tylko z poniższej listy

en: Block the user
pl: Blokuje użytkownika

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Bored
pl: Znudzony

en: Both
pl: W obie strony

en: Bottom
pl: Dół

en: British English
pl: Brytyjski Angielski

en: Bro_wse...
pl: _Przeglądaj...

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Browser Selection
pl: Wybór przeglądarki

en: Browser default
pl: Domyślna przeglądarka

en: Buddies
pl: Znajomi

en: Buddy Comment
pl: Komentarz dot. znajomego

en: Buddy Comment for %s
pl: Komentarz dot. znajomego %s

en: Buddy Comment:
pl: Komentarz o znajomym:

en: Buddy Display
pl: Wyświetlanie znajomych

en: Buddy Goes _Away
pl: Znajomy zmienia status na _zajęty

en: Buddy Goes _Idle
pl: Znajomy zmienia status na _bezczynny

en: Buddy Icon
pl: Ikona użytkownika

en: Buddy Information
pl: Informacje o znajomym

en: Buddy Information for %s
pl: Informacje o znajomym dla %s

en: Buddy List
pl: Lista znajomych

en: Buddy List Error
pl: Błąd listy znajomych

en: Buddy List Sorting
pl: Sortowanie listy znajomych

en: Buddy List Window
pl: Okno listy znajomych

en: Buddy List successfully deleted from Gadu-Gadu server
pl: Lista znajomych została usunięta z serwera Gadu-Gadu

en: Buddy List successfully transferred to Gadu-Gadu server
pl: Lista znajomych poprawnie przesłana na serwer Gadu-Gadu

en: Buddy State Notification
pl: Powiadamianie o stanie znajomych

en: Buddy Ticker
pl: Przewijana lista znajomych

en: Buddy icon:
pl: Ikona użytkownika:

en: Buddy is away:
pl: Znajomy jest nieobecny:

en: Buddy is idle:
pl: Znajomy jest bezczynny:

en: Buddy is offline:
pl: Znajomy jest poza siecią:

en: Buddy logs in
pl: Użytkownik loguje się

en: Buddy logs out
pl: Użytkownik wylogowuje się

en: Buddy starts _typing
pl: Rozpoczęcia p_isania

en: Buddy stops t_yping
pl: Zaprzestania pi_sania

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Busted SNAC payload
pl: Uszkodzona treść SNAC

en: Busy
pl: Zajęty

en: Buzz!!
pl: Bzzz!!

en: By account
pl: Wg konta

en: By conversation count
pl: W zależności od ilości rozmów

en: By group
pl: Wg grupy

en: By log size
pl: Według rozmiaru dziennika

en: By status
pl: Według stanu

en: CTCP PING reply
pl: Odpowiedź CTCP PING

en: CVR parameters are either unknown or not allowed
pl: Parametry CVR są nieznane lub niedozwolone

en: C_hat windows
pl: Oknach _konferencji

en: C_ontrol-Enter sends message
pl: Kombinacja _Ctrl-Enter wysyła wiadomość

en: Calculating...
pl: Obliczanie...

en: Camera
pl: Aparat

en: Canadian English
pl: Kanadyjski Angielski

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel All
pl: Anuluj wszystko

en: Cancel Presence Notification
pl: Anuluj powiadamianie o obecności

en: Canceled
pl: Anulowano

en: Cannot add a contact to the same folder twice
pl: Nie można dodać dwa razy kontaktu to tego samego folderu

en: Cannot add yourself
pl: Nie można dodać siebie samego

en: Cannot call command
pl: Nie można wywołać polecenia

en: Cannot change nick
pl: Nie można zmienić pseudonimu

en: Cannot detach
pl: Nie można odłączyć

en: Cannot fetch the public key
pl: Nie można pobrać klucza publicznego

en: Cannot get channel information
pl: Nie można pobrać informacji o kanale

en: Cannot get room list
pl: Nie można pobrać listy pokoi

en: Cannot get server information
pl: Nie można pobrać informacji o serwerze

en: Cannot get server statistics
pl: Nie można pobrać statysyk serwera

en: Cannot get user information
pl: Nie można pobrać informacji o użytkowniku

en: Cannot initialize SILC Client connection
pl: Nie można zainicjować połączenia klienta SILC

en: Cannot join %s:
pl: Nie można dołączyć się do %s:

en: Cannot join channel
pl: Nie można dołączyć się do kanału

en: Cannot join private group
pl: Nie można przyłączyć się do prywatnej grupy

en: Cannot perform the key agreement
pl: Nie można zaakceptować klucza

en: Cannot remove group zero
pl: Nie można usunąć zera grup

en: Cannot send a directory.
pl: Nie można wysłać katalogu.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
pl: Nie można wysłać pliku o zerowej długości.

en: Cannot send file
pl: Nie można wysłać pliku

en: Cannot set IM key
pl: Nie można ustawić klucza wiadomości

en: Cannot set topic
pl: Nie można ustawić tematu

en: Capabilities
pl: Funkcje klienta

en: Catalan
pl: Kataloński

en: Change Address To:
pl: Zmiana adresu na:

en: Change Currently Registered Address...
pl: Zmień aktualnie zarejestronwany adres...

en: Change Jabber Password
pl: Zmiana hasła Jabbera

en: Change Password
pl: Zmień hasło

en: Change Password (URL)
pl: Zmiana hasła (URL)

en: Change Password...
pl: Zmień hasło...

en: Change password for %s
pl: Zmiana hasła dla %s

en: Change user information for %s
pl: Zmiana informacji o użytkowniku dla %s

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
pl: Zmiany ustawień prywatności zaczynają działać natychmiast.

en: Channel %s does not exist in the network
pl: Kanał %s nie istnieje w sieci

en: Channel Authentication
pl: Autoryzacja kanału

en: Channel Information
pl: Informacja o kanale

en: Channel Messages
pl: Komunikaty kanału

en: Channel Passphrase
pl: Hasło kanału

en: Channel Public Keys List
pl: Lista kluczy publicznych kanału

en: Channel authentication is used to secure the channel from unauthorized access. The authentication may be based on passphrase and digital signatures. If passphrase is set, it is required to be able to join. If channel public keys are set then only users whose public keys are listed are able to join.
pl: Autoryzacja kanału może służyć do zabezpieczenia przed wstępem osób niepowołanych. Można ją zrealizować w oparciu o hasła i lub podpisy cyfrowe. Jeżeli będzie ustawione hasło, trzeba je będzie podać aby móc się przyłączyć. Jeżeli do kanału zostanie przypisana lista kluczy publicznych, to wstęp będą miały tylko osoby których klucze będą na tej liście.

en: Channel founder on <I>%s</I> is <I>%s</I>
pl: Założycielem kanału <I>%s</I> jest <I>%s</I>

en: Chat
pl: Konferencja

en: Chat Room List Url
pl: Adres URL listy pokoi konferencyjnych

en: Chat in %s is not available.
pl: Konferencja w %s jest niedostępna.

en: Chat is currently unavailable
pl: Konferencja jest w tej chwili niedostępna

en: Chats
pl: Konferencje

en: Chatty
pl: Rozgadany

en: Check Mail
pl: Sprawdź pocztę

en: Check email every X seconds.
pl: Sprawdź pocztę co X sekund.

en: Checks for new local mail.
pl: Sprawdza czy jest nowa lokalna poczta.

en: Checks periodically for new releases and notifies the user with the ChangeLog.
pl: Sprawdza okresowo czy wydano nową wersję programu, oraz powiadamia użytkownika wyświetlając listę zmian.

en: Checks periodically for new releases.
pl: Sprawdza okresowo czy wydana została nowa wersja programu.

en: Chinese
pl: Chiński

en: Choose...
pl: Wybór...

en: City
pl: Miasto

en: Close
pl: Zamknij

en: Close conversation
pl: Zamyka rozmowę

en: Color to draw hyperlinks.
pl: Kolor wyświetlania odnośników.

en: Command
pl: Polecenie

en: Command disabled
pl: Polecenie wyłączone

en: Company
pl: Firma

en: Computer
pl: Komputer

en: Conference does not exist
pl: Konferencja nie istnieje

en: Conference not found
pl: Konferencja nie została znaleziona

en: Configuration error
pl: Błąd konfiguracji

en: Configure IM Forwarding (URL)
pl: Konfiguracja przesyłania IM (URL)

en: Configure Room
pl: Konfiguruj pokój

en: Confirm Account
pl: Potwierdzenie konta

en: Conflict
pl: Konflikt

en: Connect
pl: Połącz

en: Connect server
pl: Podłącz do serwera

en: Connect to %s failed
pl: Połączenie z %s nie powiodło się

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Connecting to SILC Server
pl: Łączenie z serwerem SILC

en: Connecting...
pl: Łączenie...

en: Connection Closed
pl: Połączenie zamknięte

en: Connection Error
pl: Błąd połączenia

en: Connection Failed
pl: Połączenie nie powiodło się

en: Connection Timeout
pl: Przekroczono czas połączenia

en: Connection established, cookie sent
pl: Ustanowiono połączenie, ciasteczko wysłane

en: Connection failed
pl: Błąd połączenia

en: Connection problem
pl: Błąd połączenia

en: Connection problem with the YCHT server.
pl: Wystąpiły problemy przy połęczeniu z serwerem YCHT.

en: Console beep
pl: Sygnał konsoli

en: Contact Priority
pl: Priorytet kontaktu

en: Control-(number) _inserts smileys
pl: Ctrl-(liczba) wstaw_ia emotikony

en: Control-{B/I/U} changes _formatting
pl: Ctrl-{B/I/U} zmienia _formatowanie

en: Conversation Placement
pl: Umieszczanie rozmów

en: Conversations
pl: Rozmowy

en: Conversations with %s
pl: Rozmowy z %s

en: Cool Link 1
pl: Fajny odnośnik 1

en: Cool Link 2
pl: Fajny odnośnik 2

en: Cool Link 3
pl: Fajny odnośnik 3

en: Could Not Connect
pl: Nie można się połączyć

en: Could not add buddy %s to group %s to the server list on account %s.
pl: Nie można dodać znajomego %s do grupy %s na liście serwerowej związanej z kontem %s.

en: Could not add buddy to server list
pl: Nie można dołączyć znajomego do listy serwerowej

en: Could not add the buddy %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
pl: Nie można dodać znajomego %s ponieważ podano błędny identyfikator. Poprawny identyfikator powinien się zaczynać od litery i zawierać jedynie litery, cyfry oraz spacje; może też składać się z samych cyfr.

en: Could not add the buddy %s because you have too many buddies in your buddy list.  Please remove one and try again.
pl: Nie udało się dodać kontaktu %s, ponieważ jest za dużo osób na liście. Usuń którąś osobę i spróbuj ponownie.

en: Could not add the buddy %s for an unknown reason.  The most common reason for this is that you have the maximum number of allowed buddies in your buddy list.
pl: Nie można dodać kontaktu %s z nieznanego powodu. Najczęstszym powodem tego stanu jest przekroczenie maksymalnej liczby dozwolonych kontaktów na liście.

en: Could not change nick
pl: Nie można zmienić pseudonimu

en: Could not connect
pl: Nie można połączyć

en: Could not connect for transfer.
pl: Nie można nawiązać połączenia do przesyłania.

en: Could not get details for user %s (%s).
pl: Nie można pobrać szczegółów dla użytkownika %s (%s).

en: Could not kill user
pl: Nie można zabić użytkownika

en: Could not load public key
pl: Nie można wczytać klucza publicznego

en: Could not open %s for writing!
pl: Nie można otworzyć %s do zapisu!

en: Could not perform key agreement for file transfer
pl: Nie można zaakceptować kluczy do przesyłania plików

en: Could not recognize the host of the username you entered
pl: Nie można rozpoznać nazwy komputera podanego użytkownika

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely is a temporary server-side problem. Please try again later.
pl: Nie można pobrać profilu użytkownika. Najczęściej błąd ten jest spowodowany tymczasowymi kłopotami po stronie serwera. Spróbuj później.

en: Could not retrieve the user's profile. This most likely means that the user does not exist; however, Yahoo! sometimes does fail to find a user's profile. If you know that the user exists, please try again later.
pl: Nie można pobrać profilu użytkownika. Najczęściej oznacza to, że użytkownik nie istnieje. Czasami jednak Yahoo! ma problemy ze znalezieniem profilu użytkownika. Jeżeli masz pewność, że użytkownik istnieje, spróbuj pobrać jego profil o innej porze.

en: Could not send
pl: Nie można wysłać

en: Could not start the file transfer
pl: Nie można rozpocząć przesyłania pliku

en: Could not write file header.  The file will not be transferred.
pl: Nie udało się zapisać nagłówka pliku. Plik nie zostanie przesłany.

en: Couldn't Import Buddy List from Server
pl: Nie można zaimportować listy znajomych z serwera

en: Couldn't connect to host
pl: Nie można połączyć się z serwerem

en: Couldn't create socket
pl: Nie można utworzyć gniazda

en: Couldn't delete Buddy List from Gadu-Gadu server
pl: Nie można usunąć listy znajomych z serwera Gadu-Gadu

en: Couldn't export buddy list
pl: Nie można wyeksportować listy znajomych

en: Couldn't get search results
pl: Nie można uzyskać rezultatów przeszukiwania

en: Couldn't transfer Buddy List to Gadu-Gadu server
pl: Nie można wysłać listy znajomych na serwer Gadu-Gadu

en: Country
pl: Kraj

en: Country not supported.
pl: Kraj nie jest obsługiwany.

en: Country: 	%s
pl: Kraj: 	%s

en: Crazy Patch Writers
pl: Autorzy szalonych łat

en: Create New Room
pl: Utworzenie nowego pokoju

en: Creating SILC key pair...
pl: Tworzenie pary kluczy SILC...

en: Critical error in GG library
pl: Błąd krytyczny w bibliotece GG

en: Current Translators
pl: Aktualni tłumacze

en: Currently on
pl: Obecnie na

en: Custom
pl: Własny

en: Czech
pl: Czeski

en: D_isplay remote nicknames if no alias is set
pl: _Wyświetlanie identyfikatorów znajomych, gdy nie ma ustalonych aliasów

en: Danish
pl: Duński

en: Database connect error
pl: Błąd połączenia z bazą danych

en: Database server error
pl: Błąd serwera bazy danych

en: Date
pl: Data

en: Debug Window
pl: Okno diagnostyczne

en: Decline
pl: Odmowa

en: Default Formatting
pl: Formatowanie domyślne

en: Default SILC Key Pair
pl: Domyślna para kluczy SILC

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Buddy List from Server
pl: Usuń listę znajomych z serwera

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Department
pl: Dział

en: Description
pl: Opis

en: Detach From Server
pl: Odłącz od serwera

en: Detached
pl: Oderwany

en: Details
pl: Szczegóły

en: Device
pl: Urządzenie

en: Digitally sign all IM messages
pl: Cyfrowe podpisywanie wszystkich wiadomości

en: Digitally sign all channel messages
pl: Cyfrowe podpisywanie wszystkich wiadomości kanału

en: Dim i_dle buddies
pl: Wyświetlanie bezczynnych na _szaro

en: Dir service temporarily unavailable.
pl: Usługa katalogu tymczasowo niedostępna.

en: Direct Connect failed
pl: Bezpośrednie połączenie nie powiodło się

en: Direct IM
pl: Połączenie bezpośrednie

en: Direct IM with %s closed
pl: Zamknięto bezpośrednią rozmowę z %s

en: Direct IM with %s established
pl: Ustanowiono bezpośrednie połączenie z %s

en: Direct IM with %s failed
pl: Bezpośrednia rozmowa z %s nie powiodła się

en: Directory Search
pl: Przeszukiwanie katalogu

en: Disallow
pl: Zabroń

en: Disconnected by server
pl: Rozłączenie przez serwer

en: Disconnected.
pl: Rozłączony.

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Display Currently Registered Address
pl: Wyświetl aktualnie zarejestrowany adres

en: Display conversation closed notices
pl: Wyświetlanie informacji dotyczących zamykanych konwersacji

en: Display timeout notices
pl: Wyświetlanie komunikatów o przekroczonym czasie oczekiwania

en: Displays a system tray icon (in GNOME, KDE or Windows for example) to show the current status of Gaim, allow fast access to commonly used functions, and to toggle display of the buddy list or login window. Also allows messages to be queued until the icon is clicked, similar to ICQ.
pl: Wyświetla ikonę w obszarze powiadamiania (np. w GNOME, KDE lub Windows) w celu wyświetlania bieżącego stanu programu Gaim, pozwala na szybki dostęp do często używanych funkcji i na przełączanie wyświetlania listy znajomych i okna logowania. Pozwala również na kolejkowanie komunikatów aż nie zostanie kliknięta ikonka, tak jak w ICQ lub Gadu-Gadu.

en: Displays an icon for Gaim in the system tray.
pl: Wyświetla ikonę programu Gaim w obszarze powiadamiania.

en: Division
pl: Dział

en: Do Not Disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Do you want to add this buddy to your buddy list?
pl: Chcesz dodać ten kontakt do swojej listy znajomych?

en: Do you want to allow or disallow people on your buddy list to send you MSN Mobile pages to your cell phone or other mobile device?
pl: Zezwolić czy zabronić użytkownikom z listy znajomych na wysyłanie stron MSN Mobile do telefonu komórkowego lub innego przenośnego urządzenia?

en: Docked _Buddy List is always on top
pl: Zakotwiczona _lista znajomych zawsze na wierzchu

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Dutch; Flemish
pl: Holenderski; Flamandzki

en: E-Mail
pl: E-mail

en: E-Mail Address
pl: Adres e-mail

en: EMail
pl: E-mail

en: EMail: 		%s
pl: E-mail: 		%s

en: E_xecute a command
pl: Wyko_nanie polecenia

en: Edit Buddy Comment
pl: Modyfikacja komentarza o znajomym

en: Edit Buddy Pounce
pl: Modyfikacja wychwytywanych użytkowników

en: Edit Jabber vCard
pl: Modyfikacja wizytówki (vCard)

en: Either the host name or port number specified for your given proxy type is invalid.
pl: Podano nieporawną nazwę komputera lub numer portu dla podanego typu pośrednika sieciowego.

en: Email
pl: E-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email lookup restricted.
pl: Zastrzeżone wyszukiwanie e-mail.

en: Enable "_slash" commands
pl: Polecenia rozpoczynające się od "ukośnika"

en: Enable buddy ic_on animation
pl: Anima_cja ikon znajomych

en: Enable/Disable Mobile Devices
pl: Włącz/wyłącz urządzenia przenośne

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Enter _sends message
pl: Klawisz _Enter wysyła wiadomość

en: Enter a Conference Server
pl: Wejście na serwer konferencyjny

en: Enter an alias for %s.
pl: Wprowadź alias dla %s.

en: Enter an alias for this chat.
pl: Wprowadź alias dla tej konferencji.

en: Enter an alias for this contact.
pl: Wprowadź alias dla tego kontaktu.

en: Enter password for %s (%s)
pl: Podaj hasło dla %s (%s)

en: Error
pl: Błąd

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address has too many screen names associated with it.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można zmienić adresu e-mail, ponieważ podany adres jest skojarzony ze zbyt wieloma identyfikatorami.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because the given address is invalid.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można zmienić adresu e-mail, ponieważ podany adres jest nieprawidłowy.

en: Error 0x%04x: Unable to change email address because there is already a request pending for this screen name.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można zmienić adresu e-mail, ponieważ w kolejce czeka inna prośba dla tego samego identyfikatora.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name differs from the original.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można sformatować identyfikatora, ponieważ nowa forma różni się od oryginału.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name ends in a space.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można sformatować identyfikatora, ponieważ nowa forma jest zakończona spacją.

en: Error 0x%04x: Unable to format screen name because the requested screen name is too long.
pl: Błąd 0x%04x: Nie można sformatować identyfikatora, ponieważ nowa forma jest zbyt długa.

en: Error 0x%04x: Unknown error.
pl: Błąd 0x%04x: Nieznany błąd.

en: Error Changing Account Info
pl: Błąd podczas zmiany informacji o koncie

en: Error Message Suppression
pl: Ukrywanie komunikatów o błędach

en: Error accessing %s: 
    %s.
pl: Bład dostępu %s: 
    %s.

en: Error changing password
pl: Błąd przy zmianie hasła

en: Error communicating with Gadu-Gadu server
pl: Błąd komunikacji z serwerem Gadu-Gadu

en: Error communicating with server
pl: Błąd komunikacji z serwerem

en: Error communicating with server. Closing connection.
pl: Błąd komunikacji z serwerem. Zamykanie połączenia.

en: Error creating connection
pl: Błąd podczas tworzenia połączenia

en: Error displaying MOTD
pl: Błąd przy wyświetlaniu wiadomości dnia (MOTD)

en: Error during connecting to SILC Server
pl: Błąd podczas nawiązywania połączenia z serwerem SILC

en: Error during file transfer
pl: Błąd podczas przesyłania pliku

en: Error in chat %s
pl: Błąd w konferencji %s

en: Error initializing session
pl: Błąd inicjacji sesji

en: Error joining chat %s
pl: Błąd przyłączania się do koferencji %s

en: Error launching <b>%s</b>: %s
pl: Błąd przy uruchamianiu <b>%s</b>: %s

en: Error occurred during key agreement
pl: Nastąpił błąd podczas akceptowania klucza

en: Error processing event or response (%s).
pl: Błąd przetwarzania zdarzenia lub odpowiedzi (%s).

en: Error reading %s: 
    %s.
pl: Błąd odczytu %s: 
    %s.

en: Error retreiving roomlist
pl: Błąd pobierania listy pokoi

en: Error retrieving profile
pl: Błąd podczas pobierania profilu

en: Error saving image: %s
pl: Błąd przy zapisywaniu obrazu: %s

en: Error while reading from socket.
pl: Błąd podczas odczytu z gniazda sieciowego.

en: Error while writing to socket.
pl: Błąd podczas zapisu do gniazda sieciowego.

en: Error writing %s: 
    %s.
pl: Błąd zapisu %s: 
    %s.

en: Error. SSL support is not installed.
pl: Błąd. Obsługa SSL nie jest zainstalowana.

en: Error: invalid PONG from server
pl: Błąd: błędny PONG od serwera

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Evolution Integration
pl: Integracja z Evolution

en: Evolution Integration Configuration
pl: Konfiguracja integracji z Evolution

en: Exchanging key hash
pl: Wymiana sum kontrolnych kluczy

en: Excited
pl: Podekscytowany

en: Existing window
pl: Istniejące okno

en: Expander Size
pl: Rozmiar elementu rozwijającego

en: Export Buddy List to Server
pl: Eksportuj listę znajomych na serwer

en: Export to .anyone
pl: Eksprot do .anyone

en: Export to .zephyr.subs
pl: Eksport do .zephur.subs

en: Exposure
pl: Ekspozycja

en: ExtPlacement
pl: Rozszerzone rozmieszczanie

en: Extended Address
pl: Rozszerzony adres

en: Extended Away
pl: Wrócę później

en: Extra conversation placement options.
pl: Dodatkowe opcje rozmieszczania rozmów.

en: Failed
pl: Błąd

en: Failed Yahoo! Authentication
pl: Niepowodzenie podczas uwierzytelniania Yahoo!

en: Failed to assign %s to a socket:
    %s
pl: Nie można przypożądkować %s do gniazda:
    %s

en: Failed to change nickname
pl: Nie można zmienić pseudonimu

en: Failed to join buddy in chat
pl: Nie można przyłączyć znajomego do konferencji

en: Failed to join chat
pl: Nie można przyłączyć się do konferencji

en: Failed to leave channel
pl: Nie udało się opuścić kanału

en: Failed to set cmodes for %s
pl: Uustawienie cmodes dla %s zakończyło się niepowodzeniem

en: Failed to store image: %s
pl: Nie można zapisać obrazu: %s

en: Failure unknown: %s.
pl: Nieznana awaria: %s.

en: Failure.
pl: Awaria.

en: Failure: Authentication failed
pl: Błąd: Uwierzytelnianie nie powiodło się

en: Failure: Incorrect signature
pl: Błąd: Niewłaściwy podpis

en: Failure: Invalid cookie
pl: Błąd: Niewłaściwe ciasteczko (cookie)

en: Failure: Remote does not support proposed HMAC
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanego HMAC

en: Failure: Remote does not support proposed KE group
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanej grupy KE

en: Failure: Remote does not support proposed PKCS
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanego PKCS

en: Failure: Remote does not support proposed cipher
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanego szyfrowania

en: Failure: Remote does not support proposed hash function
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje zaproponowanej funkcji hashującej

en: Failure: Remote does not trust/support your public key
pl: Błąd: Druga strona nie obsługuje/nie ufa zaproponowanemu kluczowi publicznemu

en: Failure: Version mismatch, upgrade your client
pl: Błąd: Niezgodność wersji, należy zaktualizować oprogramowanie klienta

en: Family Name
pl: Nazwisko

en: Favorite Quote
pl: Motto

en: Favorite Things
pl: Ulubione rzeczy

en: Feature Not Implemented
pl: Brak obsługi tej funkcji

en: Female
pl: Kobieta

en: Fetching the room list failed.
pl: Błąd przy pobieraniu listy pokoi.

en: File Send Failed
pl: Przesyłanie plików nie powiodło się

en: File Transfer Aborted
pl: Przerwane przesyłanie pliku

en: File Transfers
pl: Transmisja plików

en: File operation error
pl: Błąd operacji na pliku

en: File transfer already started
pl: Przesyłanie plików zostało już rozpoczęte

en: File transfer failed; other side probably canceled.
pl: Przesyłanie pliku zakończyło się niepowodzeniem, prawdopodobnie druga strona anulowała transmisję.

en: File transfer from %s aborted.
pl: Przerwana transmisja pliku z %s.

en: File transfer host
pl: Komputer do przesyłania plików

en: File transfer port
pl: Port przesyłu plików

en: File transfer sessions does not exist
pl: Sesja przesyłania plików nie istnieje

en: File transfer to %s aborted.
pl: Przerwana transmisja pliku do %s.

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

en: Fill out all fields completely.
pl: Wypełnij całkowicie wszystkie pola.

en: Finalizing connection
pl: Finalizowanie połączenia

en: Find
pl: Szukaj

en: Find Buddy by E-mail
pl: Wyszukiwanie użytkownika wg adresu e-mail

en: Find Rooms
pl: Szukiwanie pokoju

en: Finished
pl: Ukończono

en: Finnish
pl: Fiński

en: First Name
pl: Imię

en: First name:
pl: Imię:

en: Font Face
pl: Krój czcionki

en: Forbidden
pl: Zabroniony

en: Force old SSL
pl: Wymuszanie użycia starego SSL

en: Foreground font color
pl: Kolor pisma

en: Format Screen Name...
pl: Formatowanie identyfikatora...

en: Free For Chat
pl: Chciałby pogadać

en: French
pl: Francuski

en: Friendly name changes too rapidly
pl: Pseudonim zmienia się zbyt szybko

en: From
pl: Z

en: From (To pending)
pl: Z (Do oczekiwanie)

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: Full name
pl: Imię i nazwisko

en: Fully Qualified Domain Name missing
pl: Brak pełnej nazwy domeny (FQDN)

en: GTK Signals Test
pl: Test sygnałów GTK

en: GTK+ Runtime Version
pl: Wersja biblioteki GTK+

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Gadu-Gadu

en: Gadu-Gadu Search Engine
pl: Wyszukiwarka Gadu-Gadu

en: Gaim %s
    Usage: %s [OPTION]...
    
      -a, --acct          display account editor window
      -w, --away[=MESG]   make away on signon (optional argument MESG specifies
                          name of away message to use)
      -l, --login[=NAME]  automatically login (optional argument NAME specifies
                          account(s) to use, seperated by commas)
      -n, --loginwin      don't automatically login; show login window
      -u, --user=NAME     use account NAME
      -c, --config=DIR    use DIR for config files
      -d, --debug         print debugging messages to stdout
      -v, --version       display the current version and exit
      -h, --help          display this help and exit
pl: Gaim %s
    Użycie: %s [OPCJE]...
    
      -a, --acct          wyświetla okno edytora kont
      -w, --away[=WIAD]   uruchamia w stanie "nieobecny" (z opcjonalnym
                          argumentem WIAD określającym wiadomość nieobecności)
      -l, --login[=NAZWA] automatyczne logowanie (opcjonalny argument NAZWA 
                          określa oddzielone przecinkami nazwy użytych kont)
      -n, --loginwin      bez automatycznego logowania; wyświetla okno logowania
      -u, --user=NAZWA    użycie konta NAZWA
      -f, --config=KAT    użycie KATalogu z plikami konfiguracyjnymi
      -d, --debug         wypisywanie informacji diagnostycznych na standardowe wyjście
      -v, --version       wyświetlenie informacji o wersji i zakończenie
      -h, --help          wyświetlenie tego opisu i zakończenie

en: Gaim %s. Try `%s -h' for more information.
pl: Gaim %s. Napisz "%s -h" aby uzyskać dalsze informacje.

en: Gaim - Away
pl: Gaim - Zajęty

en: Gaim - Save As...
pl: Gaim - zapisz jako...

en: Gaim - Signed off
pl: Gaim - Wylogowano

en: Gaim Demonstration Plugin
pl: Wtyczka demonstracyjna Gaim

en: Gaim File Control
pl: Sterowanie Gaim z pliku

en: Gaim User
pl: Użytkownik Gaim

en: Gaim could not find any information in the user's profile. The user most likely does not exist.
pl: Program Gaim nie mógł odnaleźć informacji w profilu użytkownika. Użytkownik prawdopodobnie nie istnieje.

en: Gaim could not open a listening port.
pl: Program Gaim nie mógł otworzyć portu do nasłuchu.

en: Gaim encountered an error communicating with the ICQ server.
pl: Program Gaim napotkał na problem przy komunikacji z serwerem ICQ.

en: Gaim has sent a message the IRC server did not understand.
pl: Program Gaim wysłał komunikat, którego serwer IRC nie zrozumiał.

en: Gaim is a modular messaging client capable of using AIM, MSN, Yahoo!, Jabber, ICQ, IRC, SILC, Novell GroupWise, Napster, Zephyr, and Gadu-Gadu all at once.  It is written using Gtk+ and is licensed under the GPL.<BR><BR>
pl: Gaim jest modularnym komunikatorem mogącym używać jednocześnie protokołów takich jak: AIM, MSN, Yahoo!, Jabber, ICQ, IRC, SILC, Novell Group Wise, Napster, Zephyr i Gadu-Gadu. Program jest napisany z użyciem Gtk+ i rozprowadzany na licencji GPL.<BR><BR>

en: Gaim not running (on session 0)
    Is the "Remote Control" plugin loaded?
pl: Gaim nie jest uruchomiony (w sesji 0)
    Sprawdź czy wtyczka "Remote Control" została wczytana?

en: Gaim usage
pl: Użycie Gaim

en: Gaim was not able to load your preferences because they are stored in an old format that is no longer used.  Please reconfigure your settings using the Preferences window.
pl: Gaim nie mógł odczytać preferencji ponieważ są one przechowywane w starym formacie, który nie jest już obsługiwany. Prosimy skonfigurować ponownie program wykorzystując okno z ustawieniami.

en: Gaim was temporarily unable to retrieve your buddy list from the AIM servers.  Your buddy list is not lost, and will probably become available in a few hours.
pl: Program Gaim tymczasowo nie mógł pobrać listy znajomych z serwerów AIM. Lista znajomych nie została utracona i prawdopodobnie będzie dostępna za kilka godzin.

en: Gaim was unable to access this user's profile due to an error connecting to the directory server.  Please try again later.
pl: Program Gaim nie był w stanie uzyskać dostępu do profilu użytkownika z powodu błędu łączenia z serwerem katalogu. Spróbuj później.

en: Gaim was unable to change your password due to an error connecting to the Gadu-Gadu server.  Please try again later.
pl: Program Gaim nie był w stanie zmienić hasła z powodu problemu łączenia się z serwerem Gadu-Gadu. Spróbuj później.

en: Gaim was unable to complete your request due to a problem communicating with the Gadu-Gadu HTTP server.  Please try again later.
pl: Program Gaim nie był w stanie ukończyć operacji z powodu problemu połączenia z serwerem HTTP Gadu-Gadu. Spróbuj później.

en: Gaim was unable to connect to the Gadu-Gadu buddy list server.  Please try again later.
pl: Program Gaim nie był w stanie połączyć się z serwerem list znajomych Gadu-Gadu. Spróbuj później.

en: Gaim was unable to connect to the buddy list server.  Please try again later.
pl: Program Gaim nie był w stanie połączyć się z serwerem list znajomych. Spróbuj później.

en: Gaim was unable to get a valid AIM login hash.
pl: Program Gaim nie był w stanie otrzymać poprawnego klucza logowania do AIM.

en: Gaim was unable to get a valid login hash.
pl: Program Gaim nie był w stanie otrzymać poprawnego klucza logowania.

en: Gaim was unable to load your plugin.
pl: Program Gaim nie mógł wczytać wtyczki.

en: Gaim was unable to search the Directory because it was unable to connect to the directory server.  Please try again later.
pl: Program Gaim nie był w stanie przeszukać katalogu, ponieważ nie było możliwe połączenie się z serwerem katalogu. Spróbuj później.

en: Games
pl: Gry

en: Gender
pl: Płeć

en: Geolocation
pl: Położenie

en: German
pl: Niemiecki

en: Get Away Msg
pl: Pobranie komunikatu nieobecności

en: Get Dir Info
pl: Pobierz informację katalogu

en: Get File
pl: Pobierz plik

en: Get Info
pl: Informacje

en: Get Public Key
pl: Pobierz klucz publiczny

en: Get Public Key...
pl: Pobierz klucz publiczny...

en: Get Status Msg
pl: Pobranie wiadomość o stanie

en: Get User Info
pl: Pobranie informacji o użytkowniku

en: Get User Log
pl: Wyświetlenie dziennika użytkownika

en: Get _Info
pl: _Informacje

en: Get information on the selected buddy
pl: Wyświetla informacje o wybranym użytkowniku

en: Get the user's information
pl: Pobiera informacje o użytkowniku

en: Given Name
pl: Imię

en: Gives Gaim the ability to be remote-controlled through third-party applications or through the gaim-remote tool.
pl: Pozwala na zdalne sterowanie programem Gaim przy użyciu innych aplikacji, lub za pomocą narzędzia gaim-remote.

en: Gnome Default
pl: Domyślna GNOME

en: Gone
pl: Nieobecny

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Group name too long
pl: Nazwa grupy jest za długa

en: Group not removed
pl: Nie usunięto grupy

en: Group:
pl: Grupa:

en: GroupWise Conference %d
pl: Konferencja GrupWise %d

en: Happy
pl: Wesoły

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hide Disconnect Errors
pl: Ukrywanie błędów rozłączenia

en: Hide Icon
pl: Ukryj ikonę

en: Hide Login Errors
pl: Ukrywanie błędów logowania

en: Hide Operating System
pl: Ukrycie informacji o systemie operacyjnym

en: Hide transfer details
pl: Ukryj szczegóły transmisji

en: Hide user details
pl: Ukryj szczegóły dotyczące użytkownika

en: Hindi
pl: Hinduski

en: History
pl: Historia

en: Hobbies
pl: Hobby

en: Hobbies and Interests
pl: Zainteresowania i hobby

en: Home Address
pl: Adres domowy

en: Home Page
pl: Strona domowa

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Host Gone
pl: Komputer został rozłączony

en: Host Name: 	%s
pl: Nazwa komputera: 	%s

en: Host Unknown
pl: Nieznany komputer

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Hyper Active
pl: Bardzo Aktywny

en: Hyperlink color
pl: Kolor odnośnika

en: I'dle Mak'er
pl: Udawanie bezczynności

en: I'm Back!
pl: Jestem z powrotem!

en: I'm From
pl: Jestem z

en: I'm doing work and hoping for a distraction--IM me!
pl: Pracuję i czekam aż ktoś mi przeszkodzi - napisz do mnie!

en: ICQ Direct Connect
pl: Połączenie bezpośrednie ICQ

en: ICQ Info for %s
pl: Informacja ICQ dla %s

en: ICQ Server Relay
pl: Serwer przekazujący ICQ

en: ICQ authorization denied.
pl: Odmowa autoryzacji ICQ.

en: ICQ user %u has sent you a buddy: %s (%s)
pl: Użytkownik ICQ %u przysłał kontakt: %s (%s)

en: IM
pl: Wiadomość

en: IM Conversation Windows
pl: Okna rozmów

en: IM With Password
pl: Wiadomość z hasłem

en: IM the user
pl: Wysyła wiadomość do użytkownika

en: IM with Key Exchange
pl: Wiadomość z wymianą kluczy

en: IM with Password
pl: Wiadomość z hasłem

en: IP Address
pl: Adres IP

en: IPC Test Client
pl: Klient testowy IPC

en: IPC Test Server
pl: Serwer testowy IPC

en: IRC Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu IRC

en: IRC nicks may not contain whitespace
pl: Pseudonimy IRC nie mogą zawierać pustych znaków

en: I_M
pl: _Wiadomość

en: Icon
pl: Ikonka

en: Iconifies the buddy list and your conversations when you go away.
pl: Minimalizuje do ikony listę znajomych i okna rozmowów kiedy się jest z dala od komputera.

en: Iconify on Away
pl: Zwijanie do ikony

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Idle (%dh%02dm)
pl: Bezczynny (%dh%02dm)

en: Idle (%dm)
pl: Bezczynny ( %dm)

en: Idle _time reporting:
pl: _Wykrywanie czasu bezczynności:

en: If you look real closely
pl: Jeśli spojrzysz naprawdę blisko

en: If you wish to view this profile, you will need to visit this link in your web browser
pl: Jeżeli chcesz obejrzeć ten profil, musisz otworzyć ten odnośnik za pomocą przeglądarki WWW

en: Ignore
pl: Ignorowanie

en: Ignore buddy?
pl: Ignorować znajomego?

en: Ignore c_olors
pl: Ignorowanie _kolorów

en: Ignore font _faces
pl: Ignorowanie k_roju czcionki

en: Ignore font si_zes
pl: Ignorowanie _wielkości czcionki

en: Ignore the user
pl: Ignoruje użytkownika

en: Import Buddy List from Server
pl: Importuj listę znajomych z serwera

en: Import...
pl: Importuj...

en: Improper Addressing
pl: Niepoprawne adresowanie

en: In Love
pl: Zakochany

en: In local permit/deny
pl: W lokalnej liście zezwoleń/blokad

en: Incompatible protocol version
pl: Nie kompatybilna wersja protokołu

en: Incorrect encoding in authorization
pl: Niewłaściwe kodowanie podczas autoryzacji

en: Incorrect nickname or password.
pl: Niepoprawny identyfikator lub hasło.

en: Incorrect password.
pl: Niepoprawne hasło.

en: Indisposed
pl: Niedysponowany

en: Info
pl: Informacja

en: Info for %s
pl: Informacja dla %s

en: Information
pl: Informacja

en: Initializing Stream
pl: Inicjacja strumienia

en: Initiate Conference
pl: Rozpocznij konferencję

en: Initiate _Chat
pl: Rozpocznij _konferencję

en: Insert Image
pl: Wstaw obraz

en: Insert Link
pl: Wstaw odnośnik

en: Insert c_ount of new messages into window title
pl: Wstawianie _liczby wiadomości do tytułu okna

en: Insert image
pl: Wstaw obraz

en: Insert link
pl: Wstaw odnośnik

en: Insert smiley
pl: Wstaw emotikonkę

en: Insertions
pl: Wstawianie

en: Instant Messagers
pl: Komunikatory

en: Instant Messages
pl: Wiadomości

en: Instant Messaging
pl: Komunikatory

en: Insufficient rights
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: Interface
pl: Interfejs

en: Interface Options
pl: Opcje interfejsu

en: Internal Error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Internal Server Error
pl: Błąd wewnętrzny serwera

en: Invalid AIM URI
pl: Błędny adres URI do AIM

en: Invalid Authorization Mechanism
pl: Niepoprawny mechanizm autoryzacji

en: Invalid Friendly Name
pl: Niepoprawny pseudonim

en: Invalid Gadu-Gadu UIN specified
pl: Podano błędny numer identyfikacyjny Gadu-Gadu

en: Invalid ID
pl: Niepoprawny identyfikator

en: Invalid Jabber ID
pl: Niepoprawny identyfikator Jabbera

en: Invalid Namespace
pl: Niepoprawna przestrzeń nazw

en: Invalid Room Handle
pl: Niepoprawny uchwyt pokoju

en: Invalid Room Name
pl: Niepoprawna nazwa pokoju

en: Invalid SNAC
pl: Niepoprawne SNAC

en: Invalid Server
pl: Niewłaściwy serwer

en: Invalid Server Name
pl: Niepoprawna nazwa serwera

en: Invalid Username
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika

en: Invalid XML
pl: Niepoprawny XML

en: Invalid authzid
pl: Niepoprawny identyfikator uwierzytelniania

en: Invalid challenge from server
pl: Nieprawidłowe rządanie od serwera

en: Invalid chat name specified.
pl: Podano błędną nazwę konferencji.

en: Invalid email address
pl: Niepoprawny adres e-mail

en: Invalid error
pl: Niepoprawny błąd

en: Invalid group
pl: Niepoprawna grupa

en: Invalid password
pl: Niepoprawne hasło

en: Invalid proxy settings
pl: Niewłaściwe ustawienia pośrednika sieciowego

en: Invalid response from server.
pl: Nieprawidłowa odpowiedź z serwera.

en: Invalid username or password
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło

en: Invalid username.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika.

en: Invincible
pl: Niezwyciężony

en: Invisible
pl: Niewidoczny

en: Invisible for friends only
pl: Niewidoczny tylko dla przyjaciół

en: Invitation Rejected
pl: Zaproszenie odrzucone

en: Invitation from: %s
    
    Sent: %s
pl: Zaproszenie od: %s
    
    Wysłane: %s

en: Invitation only
pl: Tylko dla zaproszonych

en: Invitation to Conversation
pl: Zaproszenie do konwersacji

en: Invite
pl: Zaproś

en: Invite Buddy Into Chat Room
pl: Zaproszenie użytkownika do pokoju konferencji

en: Invite List
pl: Lista zaproszonych

en: Invite a user
pl: Zaprasza użytkownika

en: Italian
pl: Włoski

en: Italic
pl: Pochylenie

en: Item Not Found
pl: Obiekt nie został znaleziony

en: Jabber Message Error
pl: Błąd wiadomości Jabbera

en: Jabber Profile
pl: Profil Jabbera

en: Jabber Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Jabber

en: Japan File transfer host
pl: Japoński komputer do przesyłania plików

en: Japan Pager host
pl: Japoński serwer pagera

en: Japanese
pl: Japoński

en: Jealous
pl: Zazdrosny

en: Job Role
pl: Obowiązki w pracy

en: Job Title
pl: Stanowisko

en: Join A Chat...
pl: Przyłącz się do konferencji...

en: Join Chat
pl: Przyłącz do konferencji

en: Join Private Group
pl: Przyłącz do prywatnej grupy

en: Join a Chat
pl: Przyłączenie do konferencji

en: Join a chat room
pl: Przyłącza do pokoju konferencji

en: Join in Chat
pl: Przyłącz do konferencji

en: Join user in chat...
pl: Przyłącz użytkownika do konferencji...

en: Join who in chat?
pl: Kogo przyłączyć do konferencji?

en: Joining %s requires an invitation.
pl: Przyłączenie się do %s wymaga zaproszenia.

en: Key Agreement
pl: Akceptacja klucza

en: Key Agreement Request
pl: Prośba akceptacji klucza

en: Key Agreement failed
pl: Akceptowanie klucza zakończyło się niepowodzeniem

en: Key Exchange failed
pl: Wymiana kluczy zakończyła się niepowodzeniem

en: Key Length: 	%d bits
pl: Długość klucza: 	%d bitów

en: Key agreement cannot be started with yourself
pl: Nie można rozpocząć akceptacji klucza z sobą samym

en: Key agreement failed
pl: Akceptacja klucza zakończyła się niepowodzeniem

en: Key agreement is already started
pl: Proces akceptacji klucza jest już rozpoczęty

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
pl: Otrzymano prośbę akceptacji klucza od %s. Czy chcesz rozpocząć proces akceptacji klucza?

en: Key agreement was aborted
pl: Akceptacja klucza została przerwana

en: Keyword ignored.
pl: Zignorowano słowo kluczowe.

en: Kicked by %s (%s)
pl: Wykopany przez %s (%s)

en: Kids Passport without parental consent
pl: Passport dla dziecka bez zgody rodziców

en: Kill User
pl: Zabij użytkownika

en: Killed by %s (%s)
pl: Zabity przez %s (%s)

en: Korean
pl: Koreański

en: Larger font size
pl: Większa czcionka

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Last created window
pl: Ostatnio utworzone okno

en: Last name:
pl: Nazwisko:

en: Latest News
pl: Ostatnie wiadomości

en: Left
pl: Lewo

en: Let others see what computer you are using
pl: Zezwolenie innym użytkownikom na podgląd używanego komputera

en: Let others see what services you are using
pl: Zezwolenie innym użytkownikom na podgląd używanych usług

en: Lets you send raw input to text-based protocols (Jabber, MSN, IRC, TOC). Hit 'Enter' in the entry box to send. Watch the debug window.
pl: Pozwala na wysyłanie niesformatowanego strumienia w protokołach tekstowych (Jabber, MSN, IRC, TOC). Naciśnij "Enter" w polu do wprowadzania tekstu aby wysłać tekst. Obserwuj okno debugera.

en: Lets you send raw input to text-based protocols.
pl: Pozwala na wysyłanie niesformatowanego strumienia w protokołach tekstowych.

en: List Full
pl: Lista jest pełna

en: List overflow
pl: Przepełnienie listy

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Live Video
pl: Wideo na żywo

en: Load
pl: Wczytaj

en: Local Users
pl: Użytkownicy lokalni

en: Local server start time: %s
    Local server uptime: %s
    Local server clients: %d
    Local server channels: %d
    Local server operators: %d
    Local router operators: %d
    Local cell clients: %d
    Local cell channels: %d
    Local cell servers: %d
    Total clients: %d
    Total channels: %d
    Total servers: %d
    Total routers: %d
    Total server operators: %d
    Total router operators: %d
pl: Czas uruchomienia lokalnego serwera: %s
    Czas działania lokalnego serwera: %s
    Ilość klientów lokalnego serwera: %d
    Ilość kanałów lokalnego serwera: %d
    Ilość operatorów lokalnego serwera: %d
    Ilość operatorów lokalnego routera: %d
    Ilość klientów lokalnej komórki: %d
    Ilość kanałów lokalnej komórki: %d
    Ilość serwerów lokalnej komórki: %d
    Ogólna liczba klientów: %d
    Ogólna liczba kanałów: %d
    Ogólna liczba serwerów: %d
    Ogólna liczba routerów: %d
    Ogólna liczba operatorów serwerów: %d
    Ogólna liczba operatorów routerów: %d

en: Locality
pl: Miejscowość

en: Location
pl: Położenie

en: Log _Format:
pl: _Format dziennika:

en: Log all c_hats
pl: Zapis wszystkich _konferencji

en: Log when buddies _sign on/sign off
pl: _Zapis łączenia/rozłączenia znajomych

en: Log when buddies become _idle/un-idle
pl: Zapis zmiany stanu _bezczynny/powrót z bezczynności znajomych

en: Log when buddies go away/come _back
pl: Zapis zmiany stanu _nieobecny/obecny znajomych

en: Log your _own signons/idleness/awayness
pl: Zapis _własnych zmian stanu logowania/bezczynności/zajętości

en: Logged out
pl: Wylogowany

en: Logging
pl: Dziennik

en: Logging in
pl: Logowanie

en: Login
pl: Logowanie

en: Login Options
pl: Opcje logowania

en: Login failed (%s).
pl: Logowanie zakończyło się niepowodzeniem (%s).

en: Login server
pl: Serwer logowania

en: Looking up %s
pl: Wyszukiwanie %s

en: Looking up GG server
pl: Wyszukiwanie serwera GG

en: MOTD for %s
pl: Wiadomość dnia (MOTD) dla %s

en: MSN Error: %s
pl: Błąd MSN: %s

en: MSN Profile
pl: Profil MSN

en: MSN Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu MSN

en: MSN reported not being able to find the user's profile. This either means that the user does not exist, or that the user exists but has not created a public profile.
pl: MSN nie mógł odnaleźć profilu użytkownika. Oznacza to, że użytkownik nie istnieje albo nie utworzył profilu publicznego.

en: Macedonian
pl: Macedoński

en: Mail Checker
pl: Sprawdzanie poczty

en: Mail Server
pl: Serwer poczty

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Malformed Jabber ID
pl: Uszkodzony identyfikator Jabbera

en: Manual
pl: Wybrana ręcznie

en: Marital Status
pl: Stan cywilny

en: Master archive is misconfigured
pl: Główne archiwum nie jest skonfigurowane

en: Maybe the room is full?
pl: Może pokój jest pełny?

en: Maybe they're not in a chat?
pl: Może nie ma ich na konferencji?

en: Member Since
pl: Zapisany od

en: Memory allocation error
pl: Błąd przydzielenia pamięci

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Logs
pl: Dzienniki wiadomości

en: Message Notification
pl: Powiadamianie o zdarzeniach

en: Message Text
pl: Tekst wiadomości

en: Message delivery to %s failed: %s
pl: Dostarczenie wiadomości do %s nie powiodło się: %s

en: Message from %s
pl: Wiadomość od %s

en: Message of the Day
pl: Wiadomość dnia

en: Message received
pl: Odebrano wiadomość

en: Message received begins conversation
pl: Odebrana wiadomość rozpoczyna rozmowę

en: Message sent
pl: Wysłano wiadomość

en: Message too long, last %s bytes truncated.
pl: Wiadomość zbyt długa, odcięto ostatnie %s bajtów.

en: Middle Name
pl: Drugie imię

en: Middle mouse button
pl: Środkowy przycisk myszy

en: Minutes
pl: Minut

en: Missing protocol plugin for %s
pl: Brak wtyczki dla protokołu %s

en: Mobile Phone
pl: Telefon komórkowy

en: Modify Account
pl: Modyfikacja konta

en: Mood
pl: Nastrój

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
pl: Odnaleziono więcej niż jednego użytkownika o tej samej nazwie. Wybierz właściwego użytkownika, którego chcesz dodać do listy znajomych.

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
pl: Odnaleziono więcej niż jednego użytkownika z tym samym kluczem publicznym. Wybierz właściwego użytkownika, którego chcesz dodać do listy znajomych.

en: More...
pl: Więcej...

en: Mouse Gestures
pl: Gesty myszy

en: Mouse Gestures Configuration
pl: Konfiguracja gestów myszy

en: Mute Sounds
pl: Wyłączenie dźwięków

en: NAPSTER Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu NAPSTER

en: Name
pl: Nazwa

en: Need more qualifiers.
pl: Potrzeba więcej kwalifikatorów.

en: Network
pl: Sieć

en: Network Statistics
pl: Statystyki sieci

en: Never
pl: Nigdy

en: New Away Message
pl: Nowy komunikat nieobecności

en: New Buddy Pounce
pl: Nowy wychwytywany użytkownik

en: New Instant Message
pl: Nowa wiadomość

en: New Message...
pl: Nowa wiadomość...

en: New Person
pl: Nowa osoba

en: New Version Available
pl: Dostępna jest nowa wersja

en: New away message
pl: Nowy komunikat nieobecności

en: New conversation _placement:
pl: _Położenie nowej rozmowy:

en: New group name
pl: Nowa nazwa grupy

en: New mail notifications
pl: Powiadamianie o nowej poczcie

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New password (again)
pl: Nowe hasło (ponownie)

en: New passwords do not match.
pl: Nowe hasła nie są zgodne.

en: New screen name formatting:
pl: Nowe formatowanie identyfikatora:

en: New tab
pl: Nowa zakładka

en: New window
pl: Nowe okno

en: New...
pl: Nowy...

en: Nick
pl: Identyfikator

en: Nick changing not supported in non-MUC chatrooms
pl: Zmiana ksywy nie jest dozwolona w pokojach bez obsługi MUC

en: Nick:
pl: Ksywa:

en: Nickname
pl: Identyfikator

en: Nihilist
pl: Nihilista

en: No
pl: Nie

en: No MOTD available
pl: Brak dostępnej wiadomości dnia (MOTD)

en: No Message of the Day available
pl: Brak wiadomości dnia (MOTD)

en: No Proxy
pl: Bez pośrednika

en: No actions available
pl: Brak dostępnych akcji

en: No file transfer session active
pl: Brak aktywnej sesji przesyłania plików

en: No keywords.
pl: Brak słów kluczowych.

en: No match
pl: Nie pasuje

en: No proxy
pl: Bez pośrednika

en: No public key was received
pl: Nie odebrano żadnego klucza publicznego

en: No reason given.
pl: Nie podano powodu.

en: No results found for email address %s
pl: Nie znaleziono żadnych wyników dla adresu e-mail %s

en: No roomname given.
pl: Nie podano nazwy pokoju.

en: No screenname given.
pl: Nie podano identyfikatora.

en: No server statistics available
pl: Serwer nie posiada statystyk

en: No such channel
pl: Brak takiego kanału

en: No such command (in this context).
pl: Nie ma takiego polecenia (w tym kontekście).

en: No such command.
pl: Nie ma takiego polecenia.

en: No such nick or channel
pl: Brak takiego użytkownika lub kanału

en: No topic is set
pl: Brak ustawionego tematu

en: Non-matching Hosts
pl: Nie pasujący komputer

en: None
pl: Brak

en: None (To pending)
pl: Brak (Do oczekiwanie)

en: Normal
pl: Normalny

en: Normal authentication failed!
pl: Zwykła autoryzacja nie powiodła się!

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Not Acceptable
pl: Nie akceptowalne

en: Not Allowed
pl: Zabronione

en: Not At Desk
pl: Poza biurkiem

en: Not At Home
pl: Poza domem

en: Not Authorized
pl: Brak autoryzacji

en: Not Available
pl: Niedostępny

en: Not In Office
pl: Poza biurem

en: Not accepting new users
pl: Bez akceptacji nowych użytkowników

en: Not allowed when offline
pl: Niedostępne gdy rozłączony

en: Not connected to AIM
pl: Brak połączenia z serwerem AIM

en: Not expected
pl: Nie oczekiwano

en: Not logged in
pl: Nie zalogowany

en: Not on list
pl: Nie ma na liście

en: Not on server list
pl: Brak na liście serwerowej

en: Not specified
pl: Nie określono

en: Not supported
pl: Nie obsługiwane

en: Not supported by client
pl: Nie obsługiwane przez klienta

en: Not supported by host
pl: Nie obsługiwane przez serwer

en: Not while on AOL
pl: Niedostępne w AOL

en: Note
pl: Uwagi

en: Notification Methods
pl: Metody powiadamiania

en: Notification Removal
pl: Likwidowanie powiadomienia

en: Notifies in a conversation window when a buddy goes or returns from away or idle.
pl: Wyświetla w oknie rozmowy zmianę stanu znajomego użytkownika (zaczyna lub przestaje być nieobecny/bezczynny).

en: Notify For
pl: Powiadamianie o zmianach w

en: Notify Transfer failed
pl: Przesłanie powiadomienia nie powiodło się

en: Notify When
pl: Powiadamianie gdy

en: Novell GroupWise Messenger Protocol Plugin
pl: Wtyczka obsługi protokołu Novell GroupWise Messenger

en: Number of conversations per window
pl: Ilość rozmów w jednym oknie

en: Obsolete SNAC
pl: Przestarzałe SNAC

en: Occupation
pl: Zawód

en: Occupied
pl: Zajęty

en: Offline
pl: Rozłączony

en: Offline
pl: Rozłączony

en: Old ICQ UTF8
pl: Stare ICQ UTF8

en: On The Phone
pl: Przy telefonie

en: On Vacation
pl: Na wakacjach

en: Online
pl: Dostępny

en: Online Services
pl: Usługi sieciowe

en: Online Since
pl: Zalogowany od

en: Online Status
pl: Stan podłączenia

en: Online since
pl: Zalogowany od

en: Op_en an IM window
pl: Otwarci_e okna wiadomości

en: Opacity:
pl: Nieprzezroczystość:

en: Open File...
pl: Otwórz plik...

en: Open Public Key...
pl: Otwórz klucz publiczny...

en: Open...
pl: Otwórz...

en: Optional information:
pl: Dodatkowe informacje:

en: Options specific to Windows Gaim.
pl: Opcje specyficzne dla wersji dla Windows.

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Organization Unit
pl: Jednostka organizacyjna

en: Organization: 	%s
pl: Organizacja: 	%s

en: Original password
pl: Poprzednie hasło

en: Orphans
pl: Osieroceni

en: Others talk in chat
pl: Wypowiedź innych na konferencji

en: Out To Lunch
pl: Na obiedzie

en: Out of memory
pl: Brak pamięci

en: P.O. Box
pl: Skrytka pocztowa

en: PING reply -- Lag: %lu seconds
pl: Odpowiedź PING -- Opóźnienie: %lu sekund

en: P_lay a sound
pl: O_dtworzenie dźwięku

en: P_references
pl: _Ustawienia

en: Pa_ssword:
pl: _Hasło:

en: Pa_ste As Text
pl: Wklej jako _tekst

en: Page
pl: Strona

en: Pager host
pl: Serwer pagera

en: Pager port
pl: Port pagera

en: Passphrase
pl: Hasło

en: Passphrase required
pl: Wymagane jest hasło

en: Passport account not yet verified
pl: Konto Passport nie zostało jeszcze zweryfikowane

en: Passport not verified
pl: Passport nie został zweryfikowany

en: Password
pl: Hasło

en: Password (again)
pl: Hasło (ponownie)

en: Password Change Successful
pl: Pomyślna zmiana hasła

en: Password Changed
pl: Hasło zostało zmienione

en: Password changed successfully
pl: Pomyślna zmiana hasła

en: Password couldn't be changed
pl: Nie można zmienić hasła

en: Password has expired
pl: Upłynął termin ważności hasła

en: Password sent
pl: Hasło wysłane

en: Password:
pl: Hasło:

en: Past Translators
pl: Poprzedni tłumacze

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Payment Required
pl: Wymagana opłata

en: Peer Notification server down
pl: Serwer powiadamiania użytkowników jest wyłączony

en: Performing key exchange
pl: Wymiana kluczy

en: Perl Plugin Loader
pl: Wczytywanie wtyczek w Perlu

en: Permission denied
pl: Brak dostępu

en: Permit
pl: Zezwalaj

en: Permit User
pl: Zezwolenie dla użytkownika

en: Person enters chat
pl: Osoba wchodzi na konferencję

en: Person leaves chat
pl: Osoba opuszcza konferencję

en: Personal Information
pl: Informacje osobiste

en: Personal Web Page
pl: Prywatna strona WWW

en: Phone
pl: Telefon

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Pictures
pl: Obrazki

en: Pictures and text
pl: Obrazki i tekst

en: Ping failed
pl: Wykonanie polecenia ping nie powiodło się

en: Ping reply received from server
pl: Otrzymano odpowiedź ping od serwera

en: Plain text
pl: Zwykły tekst

en: Plaintext Authentication
pl: Uwierzytelniania w czystym tekście

en: Play
pl: Odtwarzanie

en: Please authorize me so I can add you to my buddy list.
pl: Proszę o autoryzację abym mógł Ciebie dodać do swojej listy znajomych.

en: Please authorize me!
pl: Proszę o autoryzację!

en: Please create an account.
pl: Utwórz konto.

en: Please enter a buddy to pounce.
pl: Wprowadź wychwytywanego użytkownika.

en: Please enter a new name for the selected group.
pl: Podaj nową nazwę dla wybranej grupy.

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
pl: Wprowadź alias, oraz odpowiednie informacje dla konferencji którą chcesz dodać do listy znajomych.

en: Please enter the %s channel private group name and passphrase.
pl: Podaj nazwę i hasło prywatnej grupy kanału %s.

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
pl: Podaj adres URL i opis wstawianego odnośnika. Opis nie jest obowiązkowy.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
pl: Wpisz adres URL wstawianego odnośnika.

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
pl: Wprowadź informacje dotyczące konferencji do której chcesz się przyłączyć.

en: Please enter the buddy's screen name and account type below.
pl: Podaj identyfikator znajomego oraz nazwę konta.

en: Please enter the name of the group to be added.
pl: Podaj nazwę dodawanej grupy.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
pl: Podaj identyfikator użytkownika, który ma mieć możliwość skontaktowania się.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
pl: Podaj nazwę użytkownika którego należy zablokować.

en: Please enter the name of the user you wish to invite, along with an optional invite message.
pl: Wpisz kogo chcesz zaprosić, dodatkowo można podać tekst zaproszenia.

en: Please enter the person's information below.
pl: Wprowadź informacje o użytkowniku.

en: Please enter the screen name of the person whose info you would like to view.
pl: Podaj identyfikator osoby, której dane mają zostać wyświetlone.

en: Please enter the screen name of the person whose log you would like to view.
pl: Podaj identyfikator osoby, której dziennik rozmów ma zostać wyświetlony.

en: Please enter the screen name of the person you would like to IM.
pl: Wprowadź identyfikator osoby, której chcesz wysłać wiadomość.

en: Please enter the screen name of the person you would like to add to your buddy list. You may optionally enter an alias, or nickname,  for the buddy. The alias will be displayed in place of the screen name whenever possible.
pl: Podaj identyfikator osoby, którą chcesz dodać do swojej listy znajomych. Możesz opcjonalnie przypisać jej alias lub pseudonim. Będzie on wyświetlany zamiast identyfikatora tam gdzie jest to możliwe.

en: Please enter your current password and your new password.
pl: Wpisz swoje bieżące hasło oraz nowe hasło.

en: Please enter your new password
pl: Wpisz swoje nowe hasło

en: Please enter your password
pl: Wpisz swoje hasło

en: Please fill out the information below to register your new account.
pl: Wypełnij poniższe informacje aby zarejestrować nowe konto.

en: Please give the message a title, or choose "Use" to use without saving.
pl: Nadaj komunikatowi tytuł, albo wybierz "Użyj" aby użyć go bez zapisywania.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Point values to use for Account...
pl: Wskaż wartości używane dla konta...

en: Point values to use when...
pl: Wskaż wartości używane gdy...

en: Policy Violation
pl: Złamanie zasady

en: Polish
pl: Polski

en: Pop-Up Message
pl: Wiadomość wyskakująca

en: Ports
pl: Porty

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Portuguese-Brazil
pl: Portugalski - Brazylia

en: Position
pl: Stanowisko

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Pounce Action
pl: Akcja wychwycenia

en: Pounce When
pl: Wychwytywanie podczas

en: Pounce Who
pl: Wychwyć użytkownika

en: Pre_view
pl: Podg_ląd

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Preferred Contact
pl: Preferowany kontakt

en: Preferred Language
pl: Preferowany język

en: Prepend _string into window title:
pl: Poprzedzanie tytułu okna _napisem:

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Private Key File
pl: Plik z kluczem prywatnym

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Information
pl: Informacja profilu

en: Profile URL
pl: Adres URL profilu

en: Profile too long.
pl: Profil jest zbyt długi.

en: Progress
pl: Postęp

en: Protocol
pl: Protokół

en: Protocol:
pl: Protokół:

en: Provides SSL support through GNUTLS.
pl: Dostarcza obsługę SSL z użyciem GNUTLS.

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
pl: Dostarcza obsługę SSL z użyciem Mozilla NSS.

en: Provides a variety of ways of notifying you of unread messages.
pl: Dostarcza wiele sposobów na powiadomienie o nieprzeczytanych wiadomościach.

en: Provides a wrapper around SSL support libraries.
pl: Dostarcza funkcji obudowującej biblioteki obsługi SSL.

en: Provides integration with Ximian Evolution.
pl: Umożliwia integrację z programem Evolution.

en: Provides remote control for gaim applications.
pl: Umożliwia aplikcjom zdalne sterowanie programem Gaim.

en: Provides support for loading Tcl plugins
pl: Pozwala na obsługiwanie odczytu wtyczek Tcl

en: Provides support for loading perl plugins.
pl: Pozwala wczytywać wtyczki w języku Perl.

en: Provides support for mouse gestures
pl: Dostarcza obsługę gestów myszy

en: Proxy Options
pl: Opcje pośrednika sieciowego

en: Proxy Server
pl: Serwer pośredniczący

en: Proxy _type:
pl: _Rodzaj pośrednika:

en: Proxy connection error %d
pl: Błąd połączenia pośrednika sieciowego %d

en: Public Key File
pl: Plik z kluczem publicznym

en: Public Key Fingerprint
pl: Odcisk klucza publicznego

en: Public Key Fingerprint:
    %s
pl: Odcisk klucza publicznego:
    %s

en: Public Key Information
pl: Informacje o kluczu publicznym

en: Public _IP:
pl: Publiczne _IP:

en: Public key authentication
pl: Uwierzytelnianie kluczem publicznym

en: Queue full
pl: Kolejka jest pełna

en: Quit
pl: Zakończ

en: Raise chat _window on events
pl: Ua_ktywnianie okna konferencji przy zdarzeniach

en: Rate limiting error.
pl: Błąd ograniczenia szybkości.

en: Rate to client
pl: Prędkość do klienta

en: Rate to host
pl: Prędkość do serwera

en: Raw
pl: Niskopoziomowy

en: Re-initializing Stream
pl: Ponowna inicjacja strumienia

en: Re-request Authorization
pl: Poproś o autoryzację

en: Read Error
pl: Błąd oczytu

en: Read error
pl: Błąd oczytu

en: Reading data
pl: Czytanie danych

en: Reading server key
pl: Czytanie klucza serwera

en: Real Name: 	%s
pl: Imię i nazwisko: 	%s

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Realname
pl: Prawdziwa nazwa

en: Reason Unknown.
pl: Powód nieznany.

en: Received %s's public key. Would you like to accept this public key?
pl: Odebrano klucz publiczny od %s. Czy zaakceptować ten klucz publiczny?

en: Received %s's public key. Your local copy does not match this key. Would you still like to accept this public key?
pl: Odebrano klucz publiczny od %s. Lokalna kopia różni się jednak od tego klucza. Czy zaakceptować ten klucz publiczny?

en: Received authorization
pl: Otrzymano autoryzację

en: Recipient Unavailable
pl: Odbiorca jest niedostępny

en: Reconnect _All
pl: Ponów łączenie _wszystkiego

en: Refused by client
pl: Odmowa klienta

en: Register
pl: Rejestruj

en: Register New Jabber Account
pl: Rejestracja nowego konta Jabbera

en: Registration Error
pl: Błąd podczas rejestracji

en: Registration Failed
pl: Rejestracja nie powiodła się

en: Registration Required
pl: Wymagana rejestracja

en: Registration Successful
pl: Rejestracja zakończyła się powodzeniem

en: Registration error
pl: Błąd rejestracji

en: Registration of %s@%s successful
pl: Rejestracja %s@%s zakończyła się powodzeniem

en: Reject online status attribute requests
pl: Odrzucanie próśb o stan podłączenia

en: Reject watching by other users
pl: Odrzucanie podglądania przez innych użytkowników

en: Release Notification
pl: Powiadomienie o wydaniu

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Remember password
pl: Zapamiętanie hasła

en: Remote Connection Failed
pl: Zdalne połączenie nie powiodło się

en: Remote Control
pl: Zdalne sterowanie

en: Remote Server Not Found
pl: Nie odnaleziono zdalnego serwera

en: Remote Server Timeout
pl: Upłynął czas oczekiwania na odpowiedź z serwera

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove Away Message
pl: Usunięcie komunikatu nieobecności

en: Remove Buddy
pl: Usunięcie użytkownika

en: Remove Buddy Pounce
pl: Usunięcie wychwycenia użytkownika

en: Remove Chat
pl: Usunięcie konferencji

en: Remove Contact
pl: Usunięcie kontaktu

en: Remove Group
pl: Usunięcie grupy

en: Remove on switch to conversation ta_b
pl: Usunięcie po p_rzełączeniu na zakładkę rozmowy

en: Remove the chat from your buddy list
pl: Usuwa konferencję z listy znajomych

en: Remove the user from your buddy list
pl: Usuwa użytkownika z listy znajomych

en: Remove when _typing in conversation window
pl: Usunięcie po wpisaniu _tekstu w oknie rozmowy

en: Remove when a _message gets sent
pl: Usunięcie po _wysłaniu wiadomości

en: Remove when conversation window _gains focus
pl: Usunięcie po _aktywacji okna rozmowy

en: Remove when conversation window _receives click
pl: Usunięcie po _kliknięciu okna rozmowy

en: Rename Group
pl: Zmiana nazwy grupy

en: Replaces text in outgoing messages according to user-defined rules.
pl: Zastępuje tekst w wychodzących wiadomościach zgodnie z określonymi regułami.

en: Reply time from %s: %lu seconds
pl: Czas odpowiedzi od %s: %lu sekund

en: Reply too big
pl: Odpowiedź zbyt duża

en: Request Authorization
pl: Poproś o autoryzację

en: Request ambiguous
pl: Niejednoznaczne żądanie

en: Request denied
pl: Odmowa realizacji żądania

en: Required fields missing
pl: Pominięto wymagane pola

en: Required parameters not passed in
pl: Wymagane parametry nie zostały podane

en: Reset IM Key
pl: Reset klucza wiadomości

en: Reset Permanent
pl: Usuń stały

en: Reset Private Channel
pl: Usuń kanał prywatny

en: Reset Secret Channel
pl: Usuń kanał tajny

en: Reset Topic Restriction
pl: Usuń ograniczenia tematu

en: Resource
pl: Zasób

en: Resource Conflict
pl: Konflikt zasobów

en: Resource Constraint
pl: Ograniczenie zasobów

en: Responses lost
pl: Zgubionych odpowiedzi

en: Restore Away State On Reconnect
pl: Ustawianie statusu na taki sam jak przed rozłączeniem

en: Restrict the number of conversations per windows, optionally separating IMs and Chats
pl: Ogranicza ilość rozmów w jednym oknie, dodatkowo może rozdzielać zwykłe wiadomości i konferencje

en: Restricted XML
pl: Zastrzeżony XML

en: Resubscribe
pl: Ponowienie subskrypcji

en: Resuming detached session failed. Press Reconnect to create new connection.
pl: Wznowienie odłączonej sesji zakończyło się niepowodzeniem. Należy połączyć się ponownie aby nawiązać nowe połączenie.

en: Resuming session
pl: Wznawianie sesji

en: Retired Developers
pl: Poprzedni programiści

en: Retrieve subscriptions from server
pl: Pobierz subskrypcje z serwera

en: Retrieving buddy list
pl: Odczyt listy znajomych

en: Retur_n from idle
pl: P_owrotu ze stanu bezczynności

en: Right
pl: Prawo

en: Right mouse button
pl: Prawy przycisk myszy

en: Role
pl: Rola

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Room Configuration Error
pl: Błąd podczas konfiguracji pokoju

en: Room List
pl: Lista pokoi

en: Roomlist
pl: Lista pokoi

en: Roomlist Error
pl: Błąd listy pokoi

en: Russian
pl: Rosyjski

en: SILC Private Key
pl: Klucz prywatny SILC

en: SILC Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu SILC

en: SILC Public Key
pl: Klucz publiczny SILC

en: SNAC threw error: %s
pl: SNAC zgłosiło błąd: %s

en: SSL Handshake Failed
pl: Synchronizacja SSL nie powiodła się

en: SSL support is needed for MSN. Please install a supported SSL library. See http://gaim.sf.net/faq-ssl.php for more information.
pl: MSN wymaga obsługi SSL. Zainstaluj obsługiwaną bibliotekę SSL. Aby dowiedzieć się więcej (po angielsku) zapoznaj się z informacjami dostępnymi na http://gaim.sf.net/faq-ssl.php

en: SSL support unavailable
pl: Brak obsługi SSL

en: Sa_ve & Use
pl: Z_apisz i użyj

en: Sad
pl: Smutny

en: Sav_e this pounce after activation
pl: _Zapis wychwycenia po aktywacji

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Conversation
pl: Zapis rozmowy

en: Save Debug Log
pl: Zapis komunikatów diagnostycznych

en: Save File...
pl: Zapisz plik...

en: Save Icon
pl: Zapisz ikonę

en: Save Icon As...
pl: Zapisz ikonę jako...

en: Save Image
pl: Zapis obrazu

en: Screen Name
pl: Identyfikator

en: Screen Name:
pl: Identyfikator:

en: Screen name formatting can change only capitalization and whitespace.
pl: Formatowanie identyfikatora może zmienić wyłącznie wielkość liter i odstępy.

en: Screen name sent
pl: Przesłano nazwę użytkownika

en: Screenname:
pl: Identyfikator:

en: Search
pl: Znajdź

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search for Buddy by Email...
pl: Szukaj znajomych według adresu e-mail...

en: Search for Buddy by Information
pl: Wyszukaj znajomego na podstawie informacji

en: Search for a buddy by e-mail address
pl: Szukaj znajomych według adresu e-mail

en: Secure File Transfer
pl: Bezpieczne przesyłanie plików

en: Secure Internet Live Conferencing (SILC) Protocol
pl: Protokół Secure Internet Live Conferencing (SILC) (Bezpieczne Internetowe Konferencje na Żywo)

en: Security Enabled
pl: Bezpieczeństwo włączone

en: See Other Host
pl: Zobacz inne komputery

en: Select Background Color
pl: Wybór koloru tła

en: Select Buddy
pl: Wybór znajomego

en: Select Font
pl: Wybór czcionki

en: Select Text Color
pl: Wybór koloru tekstu

en: Select a conference server to query
pl: Wybierz serwer konferencyjny do odpytania

en: Select a file
pl: Wybierz plik

en: Select a person from your address book below, or add a new person.
pl: Wybierz osobę ze swojej książki adresowej poniżej, lub dodaj nową osobę.

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
pl: Wybierz osobę którą chcesz dodać z książki adresowej, albo utwórz nowy wpis.

en: Select a smiley theme that you would like to use from the list below. New themes can be installed by dragging and dropping them onto the theme list.
pl: Wybierz zestaw emotikonek z poniższej listy. Nowe ikonki można zainstalować przeciągając je na listę motywów.

en: Select all accounts that buddies should be auto-added to.
pl: Zaznacz konta dla których chcesz użyć automatycznego dodawania znajomych.

en: Select correct user
pl: Wybierz właściwego użytkownika

en: Send
pl: Wyślij

en: Send Buddy List
pl: Wyślij listę znajomych

en: Send File
pl: Przesyłanie plików

en: Send Message
pl: Wysyłanie wiadomości

en: Send a _message
pl: Wysłanie wiado_mości

en: Send a file to the user
pl: Wysyła plik do użytkownika

en: Send a message to the selected buddy
pl: Wysyła wiadomość do wybranego użytkownika

en: Send a mobile message.
pl: Wyślij wiadomość komórkową.

en: Send as message
pl: Wyślij jako wiadomość

en: Send message
pl: Wysyła wiadomość

en: Send message through server
pl: Wyślij wiadomość poprzez serwer

en: Send to Mobile
pl: Wyślij do urządzenia przenośnego

en: Send unknown "_slash" commands as messages
pl: Wysłanie nieznych poleceń jako wiadomość

en: Separate IM and Chat windows
pl: Konferencje i wiadomości w oddzielnych oknach

en: Separate IM and Chat windows when placing by number
pl: Konferencje i wiadomości w oddzielnych oknach przy rozmieszczaniu po liczbie

en: Serbian
pl: Serbski

en: Server
pl: Serwer

en: Server Information
pl: Informacja o serwerze

en: Server Overloaded
pl: Serwer przeciążony

en: Server Statistics
pl: Statystyki serwera

en: Server address
pl: Adres serwera

en: Server busy
pl: Serwer zajęty

en: Server does not use any supported authentication method
pl: Serwer nie używa żadnej z obsługiwanych metod uwierzytelniania

en: Server has disconnected
pl: Serwer został rozłączony

en: Server is going down (abandon ship)
pl: Serwer kończy pracę (opuścić okręt)

en: Server port
pl: Port serwera

en: Server requires plaintext authentication over an unencrypted stream
pl: Serwer wymaga autoryzacji w czystym tekście przy użyciu niezaszyfrowanego strumienia danych

en: Server signoff
pl: Rozłączenie z serwrem

en: Server too busy
pl: Serwer jest zbyt zajęty

en: Server unavailable
pl: Server niedostępny

en: Service Temporarily Unavailable
pl: Usługa tymczasowo niedostępna

en: Service Unavailable
pl: Usługa niedostępna

en: Service not defined
pl: Usługa nie została zdefiniowana

en: Service unavailable
pl: Usługa niedostępna

en: Session overload
pl: Sesja przeciążona

en: Set Account Idle Time
pl: Ustawianie czasu bezczynności konta

en: Set All Away
pl: Wszędzie nieobecny

en: Set Available Message...
pl: Ustaw opis...

en: Set Dir Info
pl: Ustaw informację katalogu

en: Set Friendly Name
pl: Ustaw pseudonim

en: Set Home Phone Number
pl: Ustaw numer telefonu domowego

en: Set IM Password
pl: Ustaw hasło wiadomości

en: Set Mobile Phone Number
pl: Ustaw numer telefonu komórkowego

en: Set Permanent
pl: Ustaw stały

en: Set Private Channel
pl: Ustaw kanał prywatny

en: Set Profile
pl: Ustaw profil

en: Set Secret Channel
pl: Ustaw kanał tajny

en: Set Topic Restriction
pl: Ustaw ograniczenia tematu

en: Set User Info
pl: Ustawianie danych użytkownika

en: Set User Info (URL)...
pl: Ustaw dane użytkownika (URL)...

en: Set User Info...
pl: Ustaw dane użytkownika...

en: Set User Limit
pl: Ustaw ograniczenie użytkowników

en: Set Work Phone Number
pl: Ustaw numer telefonu do pracy

en: Set an away message
pl: Ustawia komunikat nieobecności

en: Set away _when idle
pl: _Nieobecność po wykryciu bezczynności

en: Set privacy for:
pl: Ustawienie prywatności dla:

en: Set user limit on channel. Set to zero to reset user limit.
pl: Ustawia ograniczenie użytkowników na kanale. Jeżeli zero, wtedy wyłączone.

en: Set window manager "_URGENT" hint
pl: _Ustawienie podpowiedzi "PILNY" menedżera okien

en: Set your Trepia profile data.
pl: Ustaw dane profilu Trepia.

en: Set your friendly name.
pl: Ustaw pseudonim.

en: Set your home phone number.
pl: Ustaw numer telefonu domowego.

en: Set your mobile phone number.
pl: Ustaw numer telefonu komórkowego.

en: Set your work phone number.
pl: Ustaw numer telefonu do pracy.

en: Sex
pl: Płeć

en: Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Show Buddies Awaiting Authorization
pl: Użytkownicy oczekujący na autoryzację

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
pl: _Wiadomości i konferencje w oknach z zakładkami

en: Show Public Key
pl: Wyświetl klucz publiczny

en: Show _aliases in tabs/titles
pl: _Aliasy w zakładkach/tytułach

en: Show _buttons as:
pl: Wyświetlanie p_rzycisków jako:

en: Show _formatting toolbar
pl: _Pasek narzędziowy formatowania

en: Show _timestamp on messages
pl: Wyświetlanie _czasu wiadomości

en: Show _warning levels
pl: Wyświetlanie poziomów _ostrzeżeń

en: Show buddy _icons
pl: Wyświetlanie _ikon znajomych

en: Show close b_utton on tabs
pl: Wyświetlanie przycisku _zamknij na zakładkach

en: Show fewer options
pl: Wyświetl mniej opcji

en: Show idle _times
pl: Wyświetlanie czasów _bezczynności

en: Show more options
pl: Wyświetl więcej opcji

en: Show transfer details
pl: Wyświetl szczegóły transmisji

en: Show user details
pl: Wyświetl szczegóły dotyczące użytkownika

en: Shows recently logged conversations in new conversations.
pl: Wyświetla ostatnio zapisane rozmowy w oknie nowych rozmów.

en: Si_gn on
pl: _Zalogowania

en: Sign _off
pl: _Rozłączenia

en: Signals Test
pl: Test sygnałów

en: Signoff
pl: Rozłącz

en: Signon
pl: Logowanie

en: Signon:
pl: Logowanie:

en: Signon: %s
pl: Logowanie: %s

en: Simple Plugin
pl: Prosta wtyczka

en: Simplified Chinese
pl: Chiński uproszczony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size of the expander arrow
pl: Rozmiar strzałki rozwijającej drzewo

en: Sleepy
pl: Śpiący

en: Slightly less boring default
pl: Odrobinę mniej nudny domyślny

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Smaller font size
pl: Mniejsza czcionka

en: Smile!
pl: Uśmiech!

en: Smiley Themes
pl: Zestawy emotikon

en: Someone says your name in chat
pl: Ktoś wymawia Twoje imię na konferencji

en: Sorry, I ran out for a bit!
pl: Przepraszam, wyskoczyłem na chwilkę!

en: Sorry, profiles marked as containing adult content are not supported at this time.
pl: Niestety, profile oznaczone jako zawierające treści dla dorosłych nie są jeszcze obsługiwane.

en: Sorry, this profile seems to be in a language that is not supported at this time.
pl: Niestety, ten profil wygląda tak jakby był napisany w nieobsługiwanym języku.

en: Sound Events
pl: Zdarzenia dźwiękowe

en: Sound Method
pl: Metoda odtwarzania dźwięku

en: Sound Options
pl: Opcje dźwięku

en: Sound Selection
pl: Wybór dźwięków

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
pl: P_olecenie odtworzenia dźwięku
    (%s dla nazwy pliku)

en: Sounds
pl: Dźwięki

en: Sounds when conversation has _focus
pl: _Dźwięki w aktywnym oknie rozmowy

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Speed:
pl: Szybkość:

en: Startup
pl: Uruchomienie

en: State
pl: Stan

en: Status
pl: Stan

en: Status Text
pl: Opis stanu

en: Status:
pl: Stan:

en: Status: %s
pl: Stan: %s

en: Stepped Out
pl: Wyszedł na chwilę

en: Stream Error
pl: Błąd strumienia

en: Street Address
pl: Ulica

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Subscription Required
pl: Wymagana subskrypcja

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Supported debug options are:  version
pl: Obsługiwane opcje polecenia debug to:  version

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Switchboard failed
pl: Błąd krosownicy (Switchboard)

en: Syntax Error (probably a Gaim bug)
pl: Błąd składni (prawdopodobnie błąd w Gaim)

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
pl: Błąd składni:  Podano niewłaściwą liczbę argumentów dla tego polecenia.

en: System Log
pl: Dziennik systemowy

en: System Logs
pl: Dzienniki systemowe

en: System Shutdown
pl: Zamknięcie systemu

en: System Tray Icon
pl: Ikona obszaru powiadamiania

en: T.M.Thanh and the Gnome-Vi Team
pl: T.M. Thanh i Zespół Gnome-Vi

en: TOC Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu TOC

en: TOC has come back from its pause. You may now send messages again.
pl: TOC jest dostępny. Można ponownie wysłać wiadomości.

en: TOC has sent a PAUSE command.
pl: TOC przesłał polecenie PAUSE.

en: TOC host
pl: Serwer TOC

en: TOC port
pl: Port TOC

en: Tab Options
pl: Opcje zakładek

en: Tab p_lacement:
pl: P_ołożenie zakładek:

en: Tcl Plugin Loader
pl: Wczytywanie wtyczek Tcl

en: Telephone
pl: Telefon

en: Telephone Number
pl: Numer telefonu

en: Temporarily Hide From
pl: Tymczasowo ukryte od

en: Temporary Authentication Failure
pl: Tymczasowe uwierzytelnianie nie powiodło się

en: Test plugin IPC support, as a client.
pl: Testuje obsługę wtyczki IPC, jako klient.

en: Test plugin IPC support, as a client. This locates the server plugin and calls the commands registered.
pl: Testuje obsługę wtyczki IPC, jako klient. Ta funkcja znajduje wtyczę serwera i wywołuje zarejestrowane polecenia.

en: Test plugin IPC support, as a server.
pl: Testuje obsługę wtyczki IPC, jako serwer.

en: Test plugin IPC support, as a server. This registers the IPC commands.
pl: Testuje obsługę wtyczki IPC jako serwer. Ta funkcja rejestruje polecenia IPC.

en: Test to see that all signals are working properly.
pl: Test sprawdzający czy wszystkie zdarzenia poprawnie działają.

en: Test to see that all ui signals are working properly.
pl: Test sprawdzający czy wszystkie sygnały interfejsu działają poprawnie.

en: Tests to see that most things are working.
pl: Testy sprawdzające czy większość rzeczy działa.

en: Text
pl: Tekst

en: Text Replacements
pl: Zastępowanie tekstu

en: Text replacement
pl: Zastępowanie tekstu

en: That buddy is not on the same protocol as this chat
pl: Ta osoba nie jest połączona za pomocą tego samego protokołu na którym odbywa się konferencja

en: That command doesn't work on this protocol.
pl: Wybrane polecenie nie działa z tym protokołem.

en: That command only works in Chats, not IMs.
pl: To polecenie działa tylko dla konferencji, nie jest dostępne przy przesyłaniu zwykłych wiadomości.

en: That command only works in IMs, not Chats.
pl: To polecenie działa tylko dla wiadomości, nie jest dostępne dla konferencji.

en: That file already exists
pl: Ten plik już istnieje

en: The %s buddy is not present in the network
pl: Znajomy %s nie jest obecny w sieci

en: The %s buddy is not trusted
pl: Użytkownik %s nie jest zaufany

en: The 'Manual' browser command has been chosen, but no command has been set.
pl: Wybrano "ręczne" polecenie przeglądarki, lecz nie ustawiono polecenia.

en: The AOL Instant Messenger service is temporarily unavailable.
pl: Usługa AOL Instant Messenger jest tymczasowo niedostępna.

en: The IRC Protocol Plugin that Sucks Less
pl: Mniej beznadziejna wtyczka protokołu IRC

en: The MSN server will shut down for maintenance in %d minute. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in. | The MSN server will shut down for maintenance in %d minutes. You will automatically be signed out at that time.  Please finish any conversations in progress.
    
    After the maintenance has been completed, you will be able to successfully sign in.
pl[0]: Serwer MSN zostanie wyłączony w celach konserwacyjnych w ciągu %d minuty. Po tym czasie nastąpi rozłączenie z MSN. Proszę zakończyć wszystkie rozmowy przed upłynięciem tego czasu.
    
    Po zakończeniu konserwacji będzie można zalogować się ponownie.
pl[1]: Serwer MSN zostanie wyłączony w celach konserwacyjnych w ciągu %d minut. Po tym czasie nastąpi rozłączenie z MSN. Proszę zakończyć wszystkie rozmowy przed upłynięciem tego czasu.
    
    Po zakończeniu konserwacji będzie można zalogować się ponownie.
pl[2]: Serwer MSN zostanie wyłączony w celach konserwacyjnych w ciągu %d minut. Po tym czasie nastąpi rozłączenie z MSN. Proszę zakończyć wszystkie rozmowy przed upłynięciem tego czasu.
    
    Po zakończeniu konserwacji będzie można zalogować się ponownie.

en: The MSN servers are going down temporarily.
pl: Serwery MSN są właśnie tymczasowo wyłączane.

en: The Yahoo server has requested the use of an unrecognized authentication method.  This version of Gaim will likely not be able to successfully sign on to Yahoo.  Check %s for updates.
pl: Serwer Yahoo zażądał użycia nierozpoznanej metody uwierzytelnienia. Ta wersja programu Gaim prawdopodobnie nie będzie w stanie pomyślnie zalogować się do Yahoo. Sprawdź %s w celu pobrania uaktualnień.

en: The browser command <b>%s</b> is invalid.
pl: Polecenie przeglądarki <b>%s</b> jest niepoprawne.

en: The buddy with the lowest score is the buddy who will have priority in the contact.
    The default values (offline = 4,away = 2, and idle = 1)
    will use what used to be the built-in order active->idle->away->away+idle->offline.
pl: Znajomy z najniższą punktacją ma najwyższy priorytet przy połączeniach.
    Domyślne wartości (offline (poza siecią) = 4, away (nieobecny) = 2, idle (bezczynny) = 1)
    użyją tego co zwykło być nazywane wbudowaną kolejnością active->idle->away->away+idle->offline.

en: The client version you are using is too old. Please upgrade at %s
pl: Wersja klienta, której używasz, jest zbyt stara. Uaktualnij ją z %s.

en: The conversation has become inactive and timed out.
pl: Rozmowa stała się nieaktywna i upłynął czas oczekiwania.

en: The email address for %s is %s
pl: Adres e-mail dla %s to %s

en: The following screen names are associated with %s
pl: Poniższe identyfikatory są powiązane z %s

en: The last action you attempted could not be performed because you are over the rate limit. Please wait 10 seconds and try again.
pl: Ostatnia akcja nie została podjęta, ponieważ przekroczono limit prędkości wysyłania. Zaczekaj 10 sekund i spróbuj ponownie.

en: The maximum away message length of %d byte has been exceeded.  Gaim has truncated it for you. | The maximum away message length of %d bytes has been exceeded.  Gaim has truncated it for you.
pl[0]: Maksymalna długość komunikatu nieobecności %d bajt została przekroczona. Komunikat został skrócony.
pl[1]: Maksymalna długość komunikatu nieobecności %d bajty została przekroczona. Komunikat został skrócony.
pl[2]: Maksymalna długość komunikatu nieobecności %d bajtów została przekroczona. Komunikat został skrócony.

en: The maximum profile length of %d byte has been exceeded.  Gaim has truncated it for you. | The maximum profile length of %d bytes has been exceeded.  Gaim has truncated it for you.
pl[0]: Maksymalna długość profilu %d bajt została przekroczona. Profil został skrócony.
pl[1]: Maksymalna długość profilu %d bajty została przekroczona. Profil został skrócony.
pl[2]: Maksymalna długość profilu %d bajtów została przekroczona. Profil został skrócony.

en: The new formatting is invalid.
pl: Nowe formatowanie nie jest poprawne.

en: The normal authentication method has failed. This means either your password is incorrect, or Yahoo!'s authentication scheme has changed. Gaim will now attempt to log in using Web Messenger authentication, which will result in reduced functionality and features.
pl: Zwykła autoryzacja zakończyła się niepowodzeniem. Oznacza to, że wprowadzone hasło jest niepoprawne, lub Yahoo! zmieniło sposób autoryzacji. Program Gaim spróbuje teraz logowania z użyciem uwierzytelniania Web Messenger, w związku z czym komunikator będzie posiadał mniejszą funkcjonalność.

en: The remote user is not present in the network any more
pl: Zdalny użytkownik nie jest już obecny na sieci

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
pl: Zdalny użytkownik oczekuje na akceptację klucza na:
    Zdalnym komputerze: %s
    Zdalnym porcie: %d

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
pl: Wymagana wtyczka %s nie została odnaleziona. Zainstaluj wtyczkę i spróbuj ponownie.

en: The required plugin %s was unable to load.
pl: Nie udało się wczytać wymaganej wtyczki %s.

en: The server could not access the directory
pl: Serwer nie mógł uzyskać dostępu do katalogu

en: The server is unavailable; try again later
pl: Serwer jest niedostępny, spróbuj później

en: The service is temporarily unavailable.
pl: Usługa jest tymczasowo niedostępna.

en: The topic for %s is: %s
pl: Temat dla %s to: %s

en: The topic is: %s
pl: Temat: %s

en: The user %s (%s%s%s%s%s) wants you to authorize them.
pl: Użytkownik %s (%s%s%s%s%s) pragnie uzyskać autoryzację.

en: The user %s (%s) wants to add %s to his or her buddy list.
pl: Użytkownik %s (%s) chce dodać %s do swojej listy znajomych.

en: The user %s has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
pl: Użytkownik %s odrzucił prośbę o dodanie go do listy użytkowników z następującego powodu:
    %s

en: The user %s has given you permission to add you to their buddy list.  Do you want to add them?
pl: Użytkownik %s zezwolił na dodanie do listy. Dodać go?

en: The user %s has granted your request to add them to your buddy list.
pl: Użytkownik %s zezwolił na dodanie go do listy użytkowników.

en: The user %s requires authorization before being added to a buddy list.  Do you want to send an authorization request?
pl: Użytkownik %s wymaga autoryzacji przed dodaniem go do listy znajomych. Czy poprosić o autoryzację?

en: The user %s wants to add %s to his or her buddy list.
pl: Użytkownik %s chce dodać %s do swojej listy znajomych.

en: The user %s wants to add you to their buddy list for the following reason:
    %s
pl: Użytkownik %s chce cię dodać do swojej listy znajomych z następującego powodu:
    %s

en: The user %s wants to add you to their buddy list.
pl: Użytkownik %s chce dodać cię do swojej listy znajomych.

en: The user %u has denied your request to add them to your buddy list for the following reason:
    %s
pl: Użytkownik %u odrzucił prośbę o dodanie go do listy znajomych z następującego powodu:
    %s

en: The user %u has granted your request to add them to your buddy list.
pl: Użytkownik %u zaakceptował prośbę o dodanie go do listy znajomych.

en: The user %u wants to add you to their buddy list for the following reason:
    %s
pl: Użytkownik %u chce dodać cię do swojej listy znajomych z następującego powodu:
    %s

en: The user has blocked you
pl: Użytkownik zablokował możliwość kontaktu

en: The user has not created a public profile.
pl: Użytkownik nie utworzył profilu publicznego.

en: The user is either offline or you are blocked
pl: Użytkownik jest rozłączony, lub ma włączoną blokadę używanego przez ciebie konta

en: The user's profile is empty.
pl: Profil użytkownika jest pusty.

en: There is no Buddy List stored on the Gadu-Gadu server.
pl: Brak przechowywanej listy znajomych na serwerze Gadu-Gadu.

en: There is no MOTD associated with this connection.
pl: Brak wiadomości dnia (MOTD) powiązanej z tym połączeniem.

en: There is no Message of the Day associated with this connection
pl: Brak wiadomości dnia (MOTD) powiązanej z tym połączeniem

en: There is no application configured to open this type of file.
pl: Żadna aplikacja nie jest skonfigurowana do obsługi tego typu plików.

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
pl: Ta konferencja została zamknięta. Nie można wysyłać na nią wiadomości.

en: This evaluation version does not allow more than ten users to log in at one time
pl: Wersja demonstracyjna nie pozwala na zalogowanie więcej niż dziesięciu użytkowników za jednym razem

en: This is a really cool plugin that does a lot of stuff:
    - It tells you who wrote the program when you log in
    - It reverses all incoming text
    - It sends a message to people on your list immediately when they sign on
pl: To jest naprawdę doskonała wtyczka która wiele robi:
    - Oznajmia kto napisał program kiedy się logujesz
    - Wypisuje przychodzący tekst od tyłu
    - Wysyła wiadomość do osób na liście w momencie ich zalogowania

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting. :)
pl: To jest przykładowy wygląd wiadomości wychodzącej, jeżeli będzie używany protokół obsługujący formatowanie tekstu. :)

en: This is the name that other MSN buddies will see you as.
pl: Ta nazwa będzie widoczna dla innych użytkowników MSN.

en: This plugin enables variable alpha transparency on conversation windows and the buddy list.
    
    * Note: This plugin requires Win2000 or WinXP.
pl: Wtyczka pozwalająca na regulację przeroczystościa alfa okna rozmowy i listy znajomych.
    
    * Uwaga: Wtyczka wymaga Win2000 lub WinXP.

en: This protocol does not support chat rooms.
pl: Ten protokół nie obsługuje pokojów konferencyjnych.

en: This requires a direct connection between the two computers and is necessary for IM Images.  Because your IP address will be revealed, this may be considered a privacy risk.
pl: Wymagane jest bezpośrednie połączenie pomiędzy dwoma komputerami i jest konieczne do przesyłu obrazów. Ponieważ adres IP będzie udostępniony drugiej stronie, może się to wiązać z zagrożeniem prywatności.

en: This room is not capable of being configured
pl: Ten pokój nie może być konfigurowany

en: This server requires plaintext authentication over an unencrypted connection.  Allow this and continue authentication?
pl: Ten serwer wymaga uwierzytelniania w czystym tekście bez szyfrowania. Czy zgadzasz się na przesyłanie danych w ten sposób i chcesz kontynuować uwierzytelnianie?

en: This theme has no available smileys.
pl: Ten temat nie zawiera żadnych emotikonek.

en: Time
pl: Czas

en: Time Elapsed:
pl: Upłynęło:

en: Time Remaining:
pl: Pozostało:

en: Timeout during key agreement
pl: Upłynął limit czasu oczekiwania na akceptację klucza

en: Timestamp
pl: Datownik

en: Timestamps
pl: Datownik

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Do

en: To add the buddy you must import his/her public key. Press Import to import a public key.
pl: Aby dodać znajomego należy najpierw zaimportować jego klucz publiczny. W tym celu przyciśnij przycisk Importuj.

en: Too evil (receiver)
pl: Zbyt okropny (odbierający)

en: Too evil (sender)
pl: Zbyt okropny (wysyłający)

en: Too many groups
pl: Zbyt wiele grup

en: Too many hits to a FND
pl: Za dużo odwiedzin do FND

en: Too many matches.
pl: Zbyt wiele dopasowań.

en: Too many sessions
pl: Zbyt wiele sesji

en: Top
pl: Góra

en: Topic
pl: Temat

en: Topic too long
pl: Temat jest zbyt długi

en: Topic:
pl: Temat:

en: Traditional Chinese
pl: Chiński tradycyjny

en: Transparency
pl: Przezroczystość

en: Tray Icon Configuration
pl: Konfiguracja ikony obszaru powiadamiania

en: Trepia Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Trepia

en: Tried to add a contact to a group that doesn't exist
pl: Próba dodania kontaktu do nieistniejącej grupy

en: Trillian Encryption
pl: Szyfrowanie Trillian

en: Type a user to block.
pl: Podaj użytkownika do zablokowania.

en: Type a user you permit to contact you.
pl: Podaj użytkownika, który ma pozwolenie na kontakt.

en: Type the e-mail address of the buddy you are searching for.
pl: Podaj adres e-mail znajomego, którego chcesz znaleźć.

en: Un-Ignore
pl: Odwołanie ignorowania

en: Un-hide From
pl: Udostępnienie od

en: Unable To Add
pl: Nie można dodać

en: Unable To Retrieve Buddy List
pl: Nie można pobrać listy znajomych

en: Unable send to chat %s,%s,%s
pl: Nie można wysłać na konferencję %s,%s,%s

en: Unable to access directory
pl: Dostęp do katalogu nie powiódł się

en: Unable to access user profile.
pl: Dostęp do profilu użytkownika nie powiódł się.

en: Unable to add "%s" to your Napster hotlist
pl: Nie można dodać "%s" do listy ulubionych Napstera

en: Unable to add %s to deny list (%s).
pl: Nie można dodać %s do listy zablokowanych (%s).

en: Unable to add %s to permit list (%s).
pl: Nie można dodać %s do listy dopuszczonych (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
pl: Nie można dodać %s do listy znajomych (%s).

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
pl: Nie można dodać %s do listy znajomych. Wystąpił błąd podczas tworzenia folderu na liście po stronie serwera (%s).

en: Unable to add user to privacy list (%s).
pl: Nie można dodać użytkownika do prywatnej listy (%s).

en: Unable to ban user %s
pl: Nie można zablokować użytkownika %s

en: Unable to change Gadu-Gadu password
pl: Zmiana hasła Gadu-Gadu nie powiodła się

en: Unable to change server side privacy settings (%s).
pl: Nie można zmienić ustawień prywatności po stronie serwera (%s).

en: Unable to configure
pl: Nie można skonfigurować

en: Unable to connect
pl: Nie można się połączyć

en: Unable to connect to server.
pl: Nie można połączyć się z serwerem.

en: Unable to connect to server. Please enter the address of the server you wish to connect to.
pl: Nie można połączyć się z serwerem. Podaj adres serwera z którym chcesz się połączyć.

en: Unable to connect.
pl: Nie można się połączyć.

en: Unable to create conference (%s).
pl: Nie można utworzyć konferencji (%s).

en: Unable to create new connection.
pl: Nie można utworzyć nowego połączenia.

en: Unable to create socket
pl: Nie można utworzyć gniazda

en: Unable to delete Gadu-Gadu buddy list
pl: Usunięcie listy znajomych Gadu-Gadu nie powiodło się

en: Unable to establish file descriptor.
pl: Nie można ustanowić deskryptora pliku.

en: Unable to establish listener socket.
pl: Nie można ustanowić gniazda nasłuchującego.

en: Unable to fetch room list.
pl: Nie można pobrać listy pokoi.

en: Unable to guess the image type based on the file extension supplied.  Defaulting to PNG.
pl: Nie można rozpoznać rodzaju obrazu na podstawie podanego rozszerzenia. Wybrano domyślny format PNG.

en: Unable to import Gadu-Gadu buddy list
pl: Zaimportowanie listy znajomych Gadu-Gadu nie powiodło się

en: Unable to invite user (%s).
pl: Nie można zaprosić użytkownika (%s).

en: Unable to kick user %s
pl: Nie można wyrzucić użytkownika %s

en: Unable to load preferences
pl: Nie można odczytać ustawień

en: Unable to login to AIM
pl: Nie można zalogować do AIM

en: Unable to login: Could not sign on as %s because the screen name is invalid.  Screen names must either start with a letter and contain only letters, numbers and spaces, or contain only numbers.
pl: Błąd logowania: Nie można zalogować się jako %s ponieważ ta nazwa użytkownika jest niepoprawna. Nazwa użytkownika musi zaczynać się od litery i zawierać litery, cyfry oraz spacje. Dopuszczalne są również nazwy składające się z samych cyfr.

en: Unable to make SSL connection to server.
pl: Nie można nawiązać połączenia SSL z serwerem.

en: Unable to move user %s to folder %s in the server side list. Error while creating folder (%s).
pl: Nie można przenieść użytkownika %s do folderu %s w liście dostępnej na serwerze. Błąd podczas tworzenia folderu (%s).

en: Unable to open Direct IM
pl: Nie można otworzyć połączenia bezpośredniego

en: Unable to open URL
pl: Nie można otworzyć adresu URL

en: Unable to open file.
pl: Nie można otworzyć pliku.

en: Unable to open socket
pl: Nie można otworzyć gniazda

en: Unable to parse message
pl: Nie udało się przetworzyć wiadomości.

en: Unable to ping server
pl: Nie można odpytać serwera

en: Unable to play sound because the 'Command' sound method has been chosen, but no command has been set.
pl: Nie można odtworzyć dźwięku, gdyż wybrano metodę odtwarzania dźwięku przez uruchomienie zadanego polecenia, ale nie zdefiniowano tego polecenia.

en: Unable to play sound because the chosen file (%s) does not exist.
pl: Nie można odtworzyć dźwięku, gdyż wybrany plik (%s) nie istnieje.

en: Unable to play sound because the configured sound command could not be launched: %s
pl: Nie można odtworzyć dźwięku, gdyż nie udało się uruchomić zdefiniowanego polecenia: %s

en: Unable to read
pl: Błąd odczytu

en: Unable to read file %s.
pl: Nie można odczytać pliku %s.

en: Unable to read from network
pl: Nie można odczytywać z sieci

en: Unable to read header from server
pl: Nie można odczytać nagłówka z serwera

en: Unable to read message from server: %s.  Command is %hd, length is %hd.
pl: Nie można odczytać wiadomości z serwera: %s. Polecenie brzmi %hd, długość %hd.

en: Unable to read socket
pl: Nie można czytać z gniazda

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
pl: Nie można usunąć %s z listy prywatnej (%s).

en: Unable to resolve hostname.
pl: Nie można odnaleźć adresu komputera.

en: Unable to save icon file to disk.
pl: Nie można zapisać na dysku pliku z ikonką.

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
pl: Nie można przesłać pliku do %s, użytkownik nie ma włączonej obsługi przesyłania plików

en: Unable to send message (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości (%s).

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s. Nie można utworzyć konferencji (%s).

en: Unable to send message to %s:
pl: Nie można wysłać wiadomości do %s:

en: Unable to send message.
pl: Wysłanie wiadomości nie powiodło się.

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości. Nie można utworzyć konferencji (%s).

en: Unable to send message. Could not get details for user (%s).
pl: Nie można wysłać wiadomości. Nie można pobrać szczegółów dla użytkownika (%s).

en: Unable to send message. The message is too large.
pl: Nie można wysłać wiadomości, gdyż jest ona zbyt duża.

en: Unable to send message: %s
pl: Nie można wysłać wiadomości: %s

en: Unable to set AIM away message.
pl: Nie można ustawić komunikatu niedostępności AIM.

en: Unable to set AIM profile.
pl: Nie można ustawić profilu AIM.

en: Unable to write
pl: Nie można zapisać

en: Unable to write file %s.
pl: Nie można zapisać pliku %s.

en: Unable to write to network
pl: Nie można zapisywać do sieci

en: Unavailable
pl: Niedostępny

en: Undefined Condition
pl: Niezdefiniowany warunek

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Unexpected Request
pl: Nieoczekiwane żądanie

en: Unit
pl: Jednostka

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown Error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown Error Code %d
pl: Nieznany kod błędu %d

en: Unknown Error Code.
pl: Nieznany kod błędu.

en: Unknown Error in presence
pl: Nieznany błąd obecności

en: Unknown command
pl: Nieznane polecenie

en: Unknown command: %s
pl: Nieznane polecenie: %s

en: Unknown command: %s, (may be a Gaim bug)
pl: Nieznane polecenie: %s (może być spowodowane błędem w Gaim)

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown error number %d. Logging into the Yahoo! website may fix this.
pl: Nieznany błąd numer %d. Zalogowanie przez stronę WWW Yahoo! może rozwiązać ten problem.

en: Unknown error: 0x%X
pl: Nieznany błąd: 0x%X

en: Unknown message
pl: Nieznany komunikat

en: Unknown message '%s'
pl: Nieznany komunikat "%s"

en: Unknown pounce event. Please report this!
pl: Nieznane zdarzenie wychwycenia. Proszę zawiadomić autorów programu Gaim!

en: Unknown reason.
pl: Nieznany powód.

en: Unknown.
pl: Nieznany.

en: Unsubscribe
pl: Usuń subskrypcję

en: Unsupported Encoding
pl: Nieobsługiwane kodowanie

en: Unsupported Stanza Type
pl: Nieobsługiwany typ stanza

en: Unsupported Version
pl: Nieobsługiwana wersja

en: Unsupported public key type
pl: Nieobsługiwany rodzaj klucza publicznego

en: Usage: %s command [OPTIONS] [URI]
    
        COMMANDS:
           uri                      Handle AIM: URI
           away                     Popup the away dialog with the default message
           back                     Remove the away dialog
           quit                     Close running copy of Gaim
    
        OPTIONS:
           -h, --help [command]     Show help for command
pl: Użycie: %s komenda [OPCJE] [URI]
    
        POLECENIA:
           uri                      Obsługa URI typu "AIM:"
           away                     Wyświetla okno dialogowe stanu zajętości z domyślnym komunikatem
           back                     Usuwa okno dialogowe zajętości
           quit                     Zamyka program Gaim
    
        OPCJE:
           -h, --help [polecenie]   Wyświetla pomoc dla polecenia

en: Use "/help &lt;command&gt;" for help on a specific command.
    The following commands are available in this context:
pl: Użyj "/help &lt;polecenie&gt;" aby uzyskać pomoc dla określonego polecenia.
    W tym kontekście dostępne są następujące polecenia:

en: Use Environmental Settings
pl: Ustawienia środowiska

en: Use Global Proxy Settings
pl: Globalne ustawienia pośrednika sieciowego

en: Use HTTP Method
pl: Użycie metody HTTP

en: Use TLS if available
pl: Użycie TLS jeżeli dostępne

en: Use _multi-colored screen names in chats
pl: _Różnorodne kolorowanie uczestników konferencji

en: Use last matching buddy
pl: Użycie ostatniego pasującego dopasowania dla znajomego

en: User %s is not present in the network
pl: Użytkownik %s nie jest obecny w sieci

en: User <I>%s</I> is not present in the network
pl: Użytkownik <I>%s</I> nie jest obecny w sieci

en: User ID
pl: Identyfikator użytkownika

en: User Information
pl: Informacje o użytkowniku

en: User Limit
pl: Ograniczenie użytkowników

en: User Modes
pl: Tryby użytkownika

en: User Name: 	%s
pl: Nazwa użytkownika: 	%s

en: User Online Status Attributes
pl: Atrybuty stanu połączonych użytkowników

en: User Options
pl: Opcje użytkownika

en: User Properties
pl: Opcje użytkownika

en: User Rooms
pl: Pokoje użytkowników

en: User does not exist
pl: Użytkownik nie istnieje

en: User has no directory information.
pl: Użytkownik nie posiada informacji w katalogu.

en: User has typed something and paused
pl: Użytkownik zaczął coś pisać i przerwał

en: User information for %s unavailable
pl: Informacja o użytkowniku %s nie jest dostępna

en: User information for %s unavailable:
pl: Informacja o użytkowniku %s jest niedostępna:

en: User information not available: %s
pl: Informacja o użytkowniku nie są dostępne: %s

en: User is not logged in
pl: Użytkownik nie jest zalogowany

en: User is offline
pl: Użytkownik jest rozłączony

en: User is too active
pl: Użytkownik jest zbyt aktywny

en: User is typing...
pl: Użytkownik coś pisze...

en: User not found
pl: Użytkownik nie został znaleziony

en: User not in group
pl: Użytkownik nie należy do grupy

en: User temporarily unavailable
pl: Użytkownik tymczasowo niedostępny

en: Username
pl: Użytkownik

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users on %s: %s
pl: Użytkownicy na %s: %s

en: Variable Transparency for the buddy list and conversations.
pl: Zmienna przezroczystość listy znajomych i rozmów.

en: Verify Public Key
pl: Weryfikacja klucza publicznego

en: Verify all IM message signatures
pl: Weryfikacja wszystkich podpisów wiadomości

en: Verify all channel message signatures
pl: Weryfikacja wszystkich podpisów wiadomości kanału

en: Verifying server public key
pl: Weryfikacja klucza publicznego serwera

en: Video Chat
pl: Konferencja wideo

en: Video Conferencing
pl: Konferencje wideo

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: View MOTD
pl: Wyświetlanie wiadomości dnia (MOTD)

en: View Message of the Day
pl: Podgląd wiadomości dnia (MOTD)

en: View _Log
pl: Wyświetl _dziennik rozmów

en: View...
pl: Podgląd...

en: Visible
pl: Widoczny

en: Visit Homepage
pl: Odwiedź stronę

en: Voice
pl: Głos

en: Voices
pl: Rozmowy głosowe

en: Waiting for reply...
pl: Oczekiwanie na odpowiedź...

en: Waiting for response...
pl: Oczekiwanie na odpowiedź...

en: Waiting for transfer to begin
pl: Oczekiwanie na rozpoczęcie przesyłu

en: Wake Me Up
pl: Obudźcie mnie

en: Wallops from %s
pl: Zbiorowe nadawanie praw operatora od %s

en: Warn
pl: Ostrzeż

en: Warn User
pl: Ostrzeżenie użytkownika

en: Warn _anonymously?
pl: Ostrzec _anonimowo?

en: Warn the user
pl: Ostrzega użytkownika

en: Warned (%d%%)
pl: Ostrzeżeń (%d%%)

en: Warning Level
pl: Poziom ostrzeżenia

en: Warning of %s not allowed.
pl: Ostrzeżenie %s jest niedozwolone.

en: Web Page
pl: Strona WWW

en: Webcams
pl: Kamery internetowe

en: When a new conversation is opened this plugin will insert the last conversation into the current conversation.
pl: Gdy nowa rozmowa zostnie rozpoczęta, wtyczka wstawi ostatnią konwersację do bieżącego okna rozmowy.

en: When away
pl: Podczas zajętości

en: When away and idle
pl: Podczas nieobecność lub po wykryciu bezczynności

en: When this happens, TOC ignores any messages sent to it, and may kick you off if you send a message. Gaim will prevent anything from going through. This is only temporary, please be patient.
pl: Gdy dzieje się coś takiego, TOC ignoruje wiadomości przychodzące i może wyrzucić użytkownika jeżeli wyśle on do niego wiadomość. Program Gaim zabezpiecza przed tym. Jest to tylko tymczasowe, zachowaj cierpliwość.

en: When you are kicked offline, this reconnects you.
pl: Jeżeli połączenie zostanie zerwane, ta wtyczka spowoduje automatyczne przywrócenie wszystkich połączeń.

en: WinGaim Options
pl: Opcje WinGaim

en: Window Closing
pl: Zamykanie okna

en: Windows usage
pl: Użycie Windows

en: Work Address
pl: Adres do pracy

en: Work Information
pl: Informacja o pracy

en: Would you like to join the conversation?
pl: Czy chcesz przyłączyć się do konwersacji?

en: Would you like to overwrite it?
pl: Czy nadpisać plik?

en: Write error
pl: Błąd zapisu

en: Wrong CHL value sent to server
pl: Wysłano błędną wartość CHL do serwera

en: X usage
pl: Użycie X

en: XML Not Well Formed
pl: XML nie został poprawnie uformowany

en: XML Parse error
pl: Błąd analizy XML

en: YCHT Host
pl: Serwer YCHT

en: YCHT Port
pl: Port YCHT

en: Yahoo Japan
pl: Yahoo Japonia

en: Yahoo Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Yahoo

en: Yahoo! ID
pl: Identyfikator Yahoo!

en: Yahoo! Japan Profile
pl: Profil Yahoo! Japonia

en: Yahoo! Profile
pl: Profil Yahoo!

en: Yahoo! system message for %s:
pl: Wiadomość systemowa Yahoo! dla %s:

en: Yes
pl: Tak

en: You _send:
pl: Wy_słanie:

en: You _type:
pl: _Wpisanie:

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć %s ze swojej listy znajomych. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć konferencję %s ze swojej listy znajomych. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to remove the contact containing %s and %d other buddies from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć kontakt zawierający %s i %d innych znajomych ze swojej listy. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to remove the group %s and all its members from your buddy list.  Do you want to continue?
pl: Zamierzasz usunąć grupę %s i wszystkie osoby z tej grupy ze swojej listy znajomych. Czy chcesz kontynuować?

en: You are awaiting authorization from the following buddies
pl: Oczekiwanie na autoryzację od następujących osób

en: You are banned from %s.
pl: Zablokowano dostęp do %s.

en: You are channel founder on <I>%s</I>
pl: Jesteś założycielem kanału <I>%s</I>

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
pl: Tworzony jest nowy pokój. Skonfigurować go, czy zastosować domyślne ustawienia?

en: You are not currently signed on with an account that can add that buddy.
pl: Żadne z używanych w chwili obecnej kont nie ma możliwości dodawania znajomych do listy kontaktów.

en: You are not currently signed on with an account that can invite that buddy.
pl: Żadne z używanych w chwili obecnej kont nie ma możliwości zapraszaniaznajomych do konferencji

en: You are not currently signed on with any protocols that have the ability to chat.
pl: W tej chwili brak jest zerejestrowanego protokołu, które umożliwiają konferencje.

en: You are now chatting in %s.
pl: Obecna rozmowa w %s.

en: You are now known as %s
pl: Nazywasz się teraz %s

en: You are sending messages too fast to %s.
pl: Zbyt szybkie wysyłanie wiadomości do %s.

en: You are trying to send a message to an invalid Gadu-Gadu UIN.
pl: Próba wysłania wiadomości do błędnego numeru identyfikacyjnego Gadu-Gadu.

en: You are using Gaim version %s.  The current version is %s.<hr>
pl: Używany jest Gaim w wersji %s. Bieżącą wersją jest %s.<hr>

en: You can get version %s from:<br><a href="http://gaim.sourceforge.net/">http://gaim.sourceforge.net</a>.
pl: Wersję %s można pobrać z:<br><a href="http://gaim.sourceforge.net/">http://gaim.sourceforge.net</a>.

en: You can let other users see your online status information and your personal information. Please fill the information you would like other users to see about yourself.
pl: Można pozwolić innym użytkownikom na podgląd informacji stanu oraz osobistych. Wpisz swoje dane które będą prezentowane innym użytkownikom.

en: You can re-request authorization from these buddies by right-clicking on them and selecting "Re-request Authorization."
pl: Można ponownie poprosić o autoryzację te osoby, klikając na nich prawym przyciskiem i wybierając "Poproś o autoryzację".

en: You canceled the transfer of %s
pl: Anulowałaś/anulowałeś przesyłanie pliku %s

en: You cannot add the same person twice to a conversation
pl: Nie można dodać do konwersacji dwa razy tej samej osoby

en: You cannot create an empty away message
pl: Nie można utworzyć pustego komunikatu nieobecności

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
pl: Nie można otrzymać powiadomień o stanie użytkownika dopóki nie zostanie zaimportowany jego klucz publiczny. Można użyć polecenia Pobierz klucz publiczny, aby otrzymać klucz publiczny.

en: You cannot save an away message with a blank title
pl: Nie można zapisać komunikatu nieobecności bez tytułu

en: You have been connecting and disconnecting too frequently.  Wait ten minutes and try again.  If you continue to try, you will need to wait even longer.
pl: Zbyt często się łączono i rozłączano. Zaczekaj dziesięć minut i spróbuj ponownie. W razie podejmowania dalszych prób, okres oczekiwania się wydłuży.

en: You have been connecting and disconnecting too frequently. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
pl: Zbyt częste próby łączenia i rozłączania. Zaczekaj dziesięć minut i spróbuj ponownie. Jeśli próba zostanie podjęta teraz, czas oczekiwania jeszcze się wydłuży.

en: You have been disconnected because you have signed on with this screen name at another location.
pl: Wylogowano, ponieważ użytkownik o tej nazwie jest już zalogowany z innego komputera.

en: You have been disconnected from chat room %s.
pl: Rozłączono z pokojem konferencji %s.

en: You have been kicked by %s: (%s)
pl: Zostałeś wykopany przez %s: (%s)

en: You have been kicked off <I>%s</I> by <I>%s</I> (%s)
pl: Wyrzucony z kanału <I>%s</I> przez <I>%s</I> (%s)

en: You have been killed by %s (%s)
pl: Zabity przez %s (%s)

en: You have been logged off as you have logged in on a different machine or device.
pl: Wylogowano, ponieważ zalogowano się na to samo konto z innego komputera lub urządzenia.

en: You have been logged out because you logged in at another workstation.
pl: Wylogowano, ponieważ zalogowano się na to samo konto z innego komputera.

en: You have been signed off for an unknown reason.
pl: Wylogowano z nieznanego powodu.

en: You have entered an invalid username
pl: Podano niewłaściwą nazwę użytkownika

en: You have parted the channel%s%s
pl: Opuszczono kanał%s%s

en: You have probably requested to set your away message before the login procedure completed.  You remain in a "present" state; try setting it again when you are fully connected.
pl: Prawdopodobnie zażądano ustawienia wiadomości niedostępności przed zakończeniem procedury logowania. Pozostawiono stan "obecny"; spróbuj ustawić go ponownie po pełnym połączeniu.

en: You have probably requested to set your profile before the login procedure completed.  Your profile remains unset; try setting it again when you are fully connected.
pl: Prawdopodobnie zażądano zmian w ustawieniach profilu przed zakończeniem procedury logowania. Profil pozostanie nieustawiony; spróbuj zmienić ustawienia gdy połączenie będzie w pełni zestawione.

en: You have reached your limit for the number of contacts allowed
pl: Osiągnięto ograniczenie maksymlanej liczby kontatków

en: You have received a special message
    
    From: %s [%s]
    %s
pl: Otrzymano wiadomość specjalną
    
    Od: %s [%s]
    %s

en: You have received an ICQ email from %s [%s]
    
    Message is:
    %s
pl: Otrzymano e-mail ICQ od %s [%s]
    
    Treść wiadomości:
    %s

en: You have received an ICQ page
    
    From: %s [%s]
    %s
pl: Otrzymano stronę ICQ
    
    Od: %s [%s]
    %s

en: You have selected to open a Direct IM connection with %s.
pl: Wybrano otworzenie bezpośredniego połączenia z %s.

en: You have signed on from another location.
pl: Zalogowano się z innego komputera.

en: You have to join the %s channel before you are able to join the private group
pl: Aby uzyskać dostęp do prywatnej grupy należy wcześniej przyłączyć się do kanału %s

en: You have tried to ignore %s, but the user is on your buddy list.  Clicking "Yes" will remove and ignore the buddy.
pl: Próbowano zignorować %s, lecz użytkownik ten znajduje się na liście znajomych. Kliknięcie przycisku "Tak" spowoduje usunięcie i ignorowanie tej osoby.

en: You may be disconnected shortly.  You may want to use TOC until this is fixed.  Check %s for updates.
pl: Połączenie może wkrótce zostać zerwane. Sugerowana jest zmiana protokołu na TOC zanim problem zostanie rozwiązany. Uaktualnienia będą dostępne na %s.

en: You missed %hu message from %s because he/she was too evil. | You missed %hu messages from %s because he/she was too evil.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ była ona zbyt okrutna.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one zbyt okrutne.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one zbyt okrutne.

en: You missed %hu message from %s because it was invalid. | You missed %hu messages from %s because they were invalid.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ była ona niepoprawna.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one niepoprawne.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one niepoprawne.

en: You missed %hu message from %s because it was too large. | You missed %hu messages from %s because they were too large.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ była ona zbyt duża.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one zbyt duże.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ były one zbyt duże.

en: You missed %hu message from %s because the rate limit has been exceeded. | You missed %hu messages from %s because the rate limit has been exceeded.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ przekroczono limit szybkości.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ przekroczono limit szybkości.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ przekroczono limit szybkości.

en: You missed %hu message from %s because you are too evil. | You missed %hu messages from %s because you are too evil.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s ponieważ jesteś zbyt okrutny.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ jesteś zbyt okrutny.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s ponieważ jesteś zbyt okrutny.

en: You missed %hu message from %s for an unknown reason. | You missed %hu messages from %s for an unknown reason.
pl[0]: Pominięto %hu wiadomość od %s z nieznanych powodów.
pl[1]: Pominięto %hu wiadomości od %s z nieznanych powodów.
pl[2]: Pominięto %hu wiadomości od %s z nieznanych powodów.

en: You missed an IM from %s because it was sent too fast.
pl: Pominięto wiadomość od %s ponieważ była wysłana zbyt szybko.

en: You missed an IM from %s because it was too big.
pl: Pominięto wiadomość od %s ponieważ była zbyt duża.

en: You must specify a nick
pl: Należy podać ksywę

en: You send
pl: Wysłanie

en: You should receive an email asking to confirm %s.
pl: Czekaj na e-mail proszący o potwierdzenie %s.

en: You talk in chat
pl: Własna wypowiedź na konferencji

en: You type
pl: Wpisanie

en: You were disconnected from the server, because you logged on from a different location
pl: Rozłączono z serwerem, ponieważ zalogowano się z innego położenia

en: You were disconnected from the server.
pl: Rozłączono z serwerem.

en: Your AIM connection may be lost.
pl: Połączenie AIM może zostać utracone.

en: Your Current Mood
pl: Aktualny nastrój

en: Your Current Status
pl: Aktualny stan

en: Your IM Image was not sent. You cannot send IM Images in AIM chats.
pl: Obraz IM nie został wysłany. Nie można wysyłać obrazów IM w konferencjach AIM.

en: Your IM Image was not sent. You must be Direct Connected to send IM Images.
pl: Obraz IM nie został wysłany. Wymagane jest bezpośrednie połączenie aby przesyłać obrazy.

en: Your VCard File
pl: Plik z wizytówką (VCard)

en: Your Yahoo! message did not get sent.
pl: Wiadomość Yahoo! nie została wysłana.

en: Your account has been disabled because too many invalid passwords were entered
pl: Konto zostało zablokowane ze względu na zbyt dużą ilość prób zalogowania z błędnym hasłem

en: Your account is currently suspended.
pl: Twoje konto jest w tej chwili zawieszone.

en: Your account is locked, please log in to the Yahoo! website.
pl: Twoje konto zostało zablokowane, zaloguj się przez stronę WWW Yahoo!.

en: Your command failed for an unknown reason.
pl: Wykonanie polecenia zakończyło się niepowodzeniem z nieokreślonego powodu.

en: Your new MSN friendly name is too long.
pl: Nowy pseudonim MSN jest zbyt długi.

en: Your password has been changed.
pl: Hasło zostało zmienione.

en: Your screen name is currently formatted as follows:
    %s
pl: Twój identyfikator jest aktualnie sformatowany następująco:
    %s

en: Your system administrator has disabled this operation
pl: Administrator systemu wyłączył możliwość wykonywania tej operacji

en: Your warning level is currently too high to log in.
pl: Twój poziom ostrzeżeń jest zbyt wysoki aby można się było zalogować.

en: Zephyr Protocol Plugin
pl: Wtyczka protokołu Zephyr

en: Zip Code
pl: Kod pocztowy

en: [Unable to display a message from this user because it contained invalid characters.]
pl: [Nie można wyświetlić wiadomości od tego użytkownika, ponieważ zawiera ona niewłaściwe znaki.]

en: _Account
pl: _Konto

en: _Account:
pl: _Konto:

en: _Alias Buddy...
pl: _Alias znajomego...

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: _Associate Buddy
pl: _Skojarzenie kontaktu

en: _Auto-reply:
pl: Automatyczna odpowiedź:

en: _Autodetect IP Address
pl: A_utomatyczne wykrywanie adresu IP:

en: _Automatically expand contacts
pl: _Automatyczne rozwijanie listy kontaktów

en: _Away
pl: _Nieobecny

en: _Browser:
pl: _Przeglądarka:

en: _Buddy List window transparency
pl: _Przezroczystość okna listy znajomych

en: _Buddy name:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: _Buddy:
pl: _Użytkownik:

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Channel:
pl: _Kanał:

en: _Chat
pl: _Konferencja

en: _Class:
pl: _Klasa:

en: _Clear Formatting
pl: _Wyczyść formatowanie

en: _Clear finished transfers
pl: _Ukrywanie zakończonych transmisji

en: _Collapse
pl: _Zwiń

en: _Copy E-Mail Address
pl: Skopiuj a_dres e-mail

en: _Copy Link Location
pl: _Skopiuj położenie odnośnika

en: _Delete Group
pl: _Usuń grupę

en: _Description
pl: _Opis

en: _Dockable Buddy List
pl: _Zakotwiczenie listy znajomych

en: _Edit
pl: _Modyfikuj

en: _Enable system log
pl: Dziennik _systemowy

en: _End Port:
pl: Port _końcowy:

en: _Escape closes window
pl: Klawisz E_sc zamyka okno

en: _Exchange:
pl: _Wymiana:

en: _Expand
pl: _Rozwiń

en: _Flash Window when messages are received
pl: _Migotanie okna po odebraniu wiadomości

en: _Focused windows
pl: Oknach _aktywnych

en: _Get List
pl: _Pobierz listę

en: _Group:
pl: _Grupa:

en: _Handle:
pl: _Ksywa w pokoju:

en: _Hide new messages until tray icon is clicked
pl: _Ukrywanie nowych wiadomości do czasu kliknięcia ikony

en: _Highlight misspelled words
pl: _Wyróżnianie niepoprawnie napisanych słów

en: _Host:
pl: _Komputer:

en: _IM window transparency
pl: Przezroczystość okien _wiadomości

en: _IM windows
pl: Oknach w_iadomości

en: _Idle
pl: _Bezczynności

en: _Insert
pl: _Wstaw

en: _Instance:
pl: _Instancja:

en: _Invite
pl: _Zaproś

en: _Join
pl: _Przyłącz się

en: _Keep Buddy List window on top
pl: O_kno listy znajomych zawsze na wierzchu

en: _Keep the dialog open
pl: _Zachowanie otwartego okna

en: _Log all instant messages
pl: Zapis wszystkich _wiadomości

en: _Manual:
    (%s for URL)
pl: _Ręcznie:
    (%s dla URL)

en: _Manually specify range of ports to listen on
pl: _Ręcznie określony zakres portów na których będzie nasłuchiwał program

en: _Message:
pl: _Wiadomość:

en: _Method:
pl: _Metoda:

en: _Minutes before setting away:
pl: Liczba _minut przed przejściem do stanu nieobecności:

en: _Modify
pl: _Modyfikuj

en: _Notify buddies that you are typing to them
pl: _Informowanie rozmówców pisaniu

en: _Open Link in Browser
pl: _Otwórz odnośnik w przeglądarce

en: _Open Mail
pl: _Otwórz pocztę

en: _Open link in:
pl: _Otwarcie odnośnika za pomocą:

en: _Passphrase:
pl: _Hasło:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Pause
pl: _Wstrzymaj

en: _Popup notification
pl: O_kno powiadomienia

en: _Queue new messages when away
pl: _Kolejkowanie nowych wiadomości podczas nieobecności

en: _Raise IM window on events
pl: _Uaktywnianie okna wiadomości przy zdarzeniach

en: _Raise window on events
pl: _Uaktywnianie okna przy zdarzeniach

en: _Recipient:
pl: _Odbiorca:

en: _Reconnect
pl: _Ponów łączenie

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Remove Buddy
pl: _Usunięcie znajomego

en: _Rename
pl: _Zmień nazwę

en: _Resume
pl: _Kontynuuj

en: _Return from away
pl: _Powrotu ze stanu nieobecności

en: _Room:
pl: _Pokój:

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Save Image...
pl: Zapisz _obraz...

en: _Screen name
pl: _Identyfikator

en: _Search for:
pl: _Poszukiwane wyrażenie:

en: _Send As
pl: _Wyślij jako

en: _Send File
pl: Wyślij _plik

en: _Send default formatting with outgoing messages
pl: _Domyślne formatowanie dla wiadomości wychodzących

en: _Server:
pl: _Serwer:

en: _Set
pl: U_staw

en: _Show slider bar in IM window
pl: Wyświetlanie _suwaka przezroczystości w oknie wiadomości

en: _Sign on
pl: _Zalogowania

en: _Sorting:
pl: _Sortowanie:

en: _Sounds while away
pl: _Dźwięki podczas nieobecności

en: _Start Gaim on Windows startup
pl: _Uruchomienie Gaim podczas startu systemu

en: _Start Port:
pl: _Port początkowy:

en: _URL
pl: Adres _URL

en: _Use
pl: _Użyj

en: _User:
pl: _Użytkownik:

en: _Username:
pl: _Użytkownik:

en: _Visual gesture display
pl: _Wyświetlanie gestów

en: _Warn
pl: _Ostrzeż

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
pl: action &lt;zdarzenie do wykonania&gt;:  Wykonuje określone zdarzenie.

en: an anonymous person
pl: osoba anonimowa

en: away [message]:  Set an away message, or use no message to return from being away.
pl: away [wiadomość]:  Ustawia komunikat nieobecności, albo powraca ze stanu nieobecnościjeżeli użyto bez parametru.

en: ban &lt;user&gt; [room]:  Ban a user from the room.
pl: ban &lt;użytkownik&gt; [pokój]:  Blokuje dostęp określonego użytkownika do pokoju.

en: ban [&lt;channel&gt; +|-&lt;nick&gt;]:  Ban client from channel
pl: ban [&lt;kanał&gt; +|-&lt;ksywa&gt;]:  Blokuje klienta w kanle

en: call &lt;command&gt;:  Call any silc client command
pl: call &lt;polecenie&gt;:  Wywołuje dowolne polecenie klienta silc

en: channel %s not found
pl: kanał %s nie został znaleziony

en: channel modes for %s: %s
pl: tryby kanału %s: %s

en: cmode &lt;channel&gt; [+|-&lt;modes&gt;] [arguments]:  Change or display channel modes
pl: cmode &lt;kanał&gt; [+|-&lt;tryby&gt;] [argumenty]:  Zmienia lub wyświetla ustawienia trybów kanału

en: config:  Configure a chat room.
pl: config:  Konfiguruje pokój rozmów.

en: configure:  Configure a chat room.
pl: configure:  Konfiguruje pokój rozmów.

en: cumode &lt;channel&gt; +|-&lt;modes&gt; &lt;nick&gt;:  Change nick's modes on channel
pl: cmode &lt;kanał&gt; +|-&lt;tryby&gt; &lt;ksywa&gt;:  Zmienia ustawienia trybów określonego użytkownika kanału

en: current topic is: %s
pl: obecny temat to: %s

en: day | days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni

en: debug &lt;option&gt;:  Send various debug information to the current conversation.
pl: debug &lt;opcja&gt;:  Wysła różne informacje debuggera do aktualnej rozmowy.

en: deop &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel operator status from someone. You must be a channel operator to do this.
pl: deop &lt;ksywa1&gt; [ksywa2] ...:  Usuwa uprawnienia operatora kanału z określonych osób. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: detach:  Detach this session
pl: detach:  Odłącza sesję

en: developer
pl: programista

en: developer & webmaster
pl: programista i webmaster

en: devoice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Remove channel voice status from someone, preventing them from speaking if the channel is moderated (+m). You must be a channel operator to do this.
pl: devoice &lt;ksywa1&gt; [ksywa2] ...:  Usuwa prawo głosu z określonej osoby, uniemożliwiając jej rozmowę na moderowanym kanale (+m). Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: former Jabber developer
pl: poprzedni programista Jabbera

en: former lead developer
pl: poprzedni główny programista

en: former libfaim maintainer
pl: poprzedni opiekun libfaim

en: former maintainer
pl: poprzedni opiekun

en: g003: Error opening connection.
pl: g003: Błąd otwierania połączenia.

en: getkey &lt;nick|server&gt;:  Retrieve client's or server's public key
pl: getkey &lt;ksywa|serwer&gt;:  Pobiera klucz publiczny serwera lub użytkownika

en: hacker and designated driver [lazy bum]
pl: haker i dedykowany sterownik [lazy bum]

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
pl: help &lt;polecenie&gt;:  Wyświetla pomoc dotyczącą określonego polecenia.

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

en: iChat AV
pl: iCzat AV

en: iChat Timestamp
pl: Datownik iChat

en: info [server]:  View server administrative details
pl: info [serwer]:  Wyświetla szczegółowe informacje administracyjne serwera

en: inst &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
pl: inst &lt;instancja&gt;: Ustawia instancję używaną w tej klasie

en: instance &lt;instance&gt;: Set the instance to be used on this class
pl: instance &lt;instancja&gt;: Ustawia instancję używaną w tej klasie

en: invite &lt;channel&gt; [-|+]&lt;nick&gt;:  invite nick or add/remove from channel invite list
pl: invite &lt;kanał&gt; [-|+]&lt;ksywa&gt;:  Zaprasza użytkownika lub dodaje/usuwa go z listy osób zaproszonych na kanał

en: invite &lt;nick&gt; [room]:  Invite someone to join you in the specified channel, or the current channel.
pl: invite &lt;ksywa&gt; [kanał-irc]:  Zaprasza podaną osobę na wybrany kanał, lub aktualny (jeżeli opcja [kanał-irc] nie zostanie podana).

en: invite &lt;user&gt; [room]:  Invite a user to the room.
pl: invite &lt;użytkownik&gt; [pokój]:  Zaprasza użytkownika do pokoju.

en: j &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
pl: j &lt;kanał1&gt;[,kanał2][,...] [klucz1[,klucz2][,...]]:  Powoduje przyłączenie się do jednego lub kilku kanałów-irc, dodatkowo można podać klucz dla każdego kanału, jeżeli jest potrzebny.

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
pl: join &lt;kanał&gt; [&lt;hasło&gt;]:  Przyłącza się do kanału w tej sieci

en: join &lt;room1&gt;[,room2][,...] [key1[,key2][,...]]:  Enter one or more channels, optionally providing a channel key for each if needed.
pl: join &lt;kanał1&gt;[,kanał2][,...] [klucz1[,klucz2][,...]]:  Powoduje przyłączenie się do jednego lub kilku kanałów-irc, dodatkowo można podać klucz dla każdego kanału, jeżeli jest potrzebny.

en: join: &lt;room&gt; [server]:  Join a chat on this server.
pl: join: &lt;pokój&gt; [serwer]:  Przyłącza się do konferencji na serwerze.

en: kick &lt;channel&gt; &lt;nick&gt; [comment]:  Kick client from channel
pl: kick &lt;kanał&gt; &lt;ksywa&gt; [komentarz]:  Wyrzuca określonego użytkownika z kanału

en: kick &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a channel. You must be a channel operator to do this.
pl: kick &lt;ksywa&gt; [komunikat]:  Usuwa określoną osobę z kanału irc. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: kick &lt;user&gt; [room]:  Kick a user from the room.
pl: kick &lt;użytkownik&gt; [pokój]:  Wyrzuca użytkownika z pokoju.

en: kill &lt;nick&gt; [-pubkey|&lt;reason&gt;]:  Kill nick
pl: kill &lt;ksywa&gt; [-pubkey|&lt;powód&gt;]:  Ubija wskazanego użytkownika

en: lead developer
pl: główny programista

en: leave [channel]:  Leave the chat
pl: leave [kanał]:  Powoduje wyjście z aktualnego kanału

en: list:  Display a list of chat rooms on the network. <i>Warning, some servers may disconnect you upon doing this.</i>
pl: list:  Wyświetla listę kanałów IRC w sieci. <i>Uwaga: niektóre serwery mogą cię rozłączyć po wykonaniu tego polecenia.</i>

en: list:  List channels on this network
pl: list:  Wyświetla listę kanałów w tej sieci

en: maintainer
pl: opiekun

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
pl: me &lt;akcja do wykonania&gt;:  Wykonuje określoną akcję.

en: me &lt;action&gt;:  Send an IRC style action to a buddy or chat.
pl: me &lt;akcja&gt;:  Wysyła akcję w stylu IRC do znajomego lub konferencji.

en: me is using Gaim v%s.
pl: Ja używam Gaim v%s.

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

en: minutes.
pl: minut.

en: mode (%s %s) by %s
pl: tryb (%s %s) przez %s

en: motd:  View the server's Message Of The Day
pl: motd:  Wyświetla wiadomości dnia (MOTD) serwera

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
pl: msg &lt;ksywa&gt; &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła wiadomość prywatną do użytkownika

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
pl: msg &lt;ksywa&gt; &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła prywatną wiadomość do użytkownika (nie będzie wyświetlona na kanale).

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
pl: msg &lt;użytkownik&gt; &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła prywatną wiadomość do innego użytkownika.

en: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;channel(s)&gt;:  List specific users in channel(s)
pl: names [-count|-ops|-halfops|-voices|-normal] &lt;kanał(y)&gt;:  Wyświetla listę użytkowników wg podanych kryteriów

en: names [channel]:  List the users currently in a channel.
pl: names [kanał-irc]:  Wyświetla wszystkich użytkowników na aktualnym kanale.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
pl: nick &lt;nowa ksywa&gt;:  Zmienia ksywę.

en: nick &lt;newnick&gt;:  Change your nickname
pl: nick &lt;nowa_ksywa&gt;:  Zmienia ksywę

en: no channel modes are set on %s
pl: nie ustawiono trybów kanału %s

en: no such channel
pl: brak takiego kanału

en: op &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel operator status to someone. You must be a channel operator to do this.
pl: op &lt;ksywa1&gt; [ksywa2] ...:  Nadaje określonej osobie status operatora kanału. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: oper &lt;nick&gt; [-pubkey]:  Get server operator privileges
pl: oper &lt;ksywa&gt; [-klucz_publiczny]:  Powoduje uzyskanie uprawenień operatora serwera

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
pl: operwall &lt;wiadomość&gt;:  Jeżeli nie wiesz co to jest, to prawdopodobnie nie możesz tego używać.

en: original author
pl: autor oryginału

en: part [channel]:  Leave the chat
pl: part [kanał]:  Powoduje wyjście z aktualnego kanału

en: part [room] [message]:  Leave the current channel, or a specified channel, with an optional message.
pl: part [kanał-irc] [komunikat]:  Powoduje wyjście z aktualnego lub wybranego kanału, dodatkowo  można ustawić komunikat wyjścia.

en: part [room]:  Leave the room.
pl: part [nazwa pokoju]:  Opuszczenie pokoju.

en: ping [nick]:  Asks how much lag a user (or the server if no user specified) has.
pl: ping [ksywa]:  Sprawdza jakie jest opóźnienie pomiędzy użytkownikiem lub serwerem (jeżeli nie podano użytkownika).

en: ping:  Send PING to the connected server
pl: ping:  Wysyła PING do połączonego serwera

en: query &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user (as opposed to a channel).
pl: query &lt;ksywa&gt; &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła prywatną wiadomość do użytkownika (nie będzie wyświetlona na kanale).

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
pl: query &lt;ksywa&gt; [&lt;wiadomość&gt;]:  Wysyła wiadomość prywatną do użytkownika

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message
pl: quit [komunikat]: Przerywa połączenie z serwerem z opcjonalnym komunikatem

en: quit [message]:  Disconnect from the server, with an optional message.
pl: quit [komunikat]: Przerywa połączenie z serwerem z opcjonalnym komunikatem.

en: quote [...]:  Send a raw command to the server.
pl: quote [...]:  Wysyła polecenie bezpośrednio do serwera.

en: register:  Register with a chat room.
pl: register:  Rejestracja pokoju.

en: remove &lt;nick&gt; [message]:  Remove someone from a room. You must be a channel operator to do this.
pl: remove &lt;ksywa&gt; [wiadomość]:  Usuwa określoną osobę z kanału. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: say &lt;message&gt;:  Send a message normally as if you weren't using a command.
pl: say &lt;wiadomość&gt;:  Wysyła wiadomość w normalny sposób, taki sam jak bez używania jakichkolwiek poleceń.

en: second | seconds
pl[0]: sekunda
pl[1]: sekundy
pl[2]: sekund

en: stats:  View server and network statistics
pl: stats:  Wyświetla statystyki serwera i sieci

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
pl: sub &lt;klasa&gt; &lt;instancja&gt; &lt;odbiorca&gt;: Przyłącza do nowej konferencji

en: support
pl: wsparcie

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
pl: topic [&lt;nowy temat&gt;]:  Wyświetla lub zmienia temat

en: topic [new topic]:  View or change the channel topic.
pl: topic [nowy temat]:  Wyświetla lub zmienia temat kanału.

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
pl: topic [nowy temat]:  Podgląd lub zmiana tematu.

en: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Set or unset a user mode.
pl: umode &lt;+|-&gt;&lt;A-Za-z&gt;:  Zmienia ustawienia trybu użytkownika.

en: umode &lt;usermodes&gt;:  Set your modes in the network
pl: umode &lt;usermodes&gt;:  Ustawia tryby użytkownika w sieci

en: users &lt;channel&gt;:  List users in channel
pl: users &lt;kanał&gt;:  Wyświetla listę użytkowników na danym kanale

en: users: %s, files: %s, size: %sGB
pl: użytkowników: %s, plików: %s, rozmiar: %sGB

en: voice &lt;nick1&gt; [nick2] ...:  Grant channel voice status to someone. You must be a channel operator to do this.
pl: voice &lt;ksywa1&gt; [ksywa2] ...:  Przyznaje prawo głosu określonej osobie. Aby używać tego polecenia, należy być operatorem kanału.

en: wallops &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
pl: wallops &lt;wiadomość&gt;:  Jeżeli nie wiesz co robi to polecenie, to prawdopodobnie nie możesz go użyć.

en: whois &lt;nick&gt;:  View nick's information
pl: whois &lt;ksywa&gt;:  Wyświetla informacje o określonym użytkowniku

en: whowas &lt;nick&gt;:  View nick's information
pl: whowas &lt;ksywa&gt;:  Wyświetla informacje o określonym użytkowniku

en: win32 port
pl: wersja win32

en: you can see the butterflies mating
pl: ujrzysz łączące się w pary motyle

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
pl: zc &lt;klasa&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;<i>klasa</i>,OSOBISTA,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
pl: zci &lt;klasa&gt; &lt;instancja&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;<i>klasa</i>,<i>instancja</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
pl: zcir &lt;klasa&gt; &lt;instancja&gt; &lt;odbiorca&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;<i>klasa</i>,<i>instancja</i>,<i>odbiorca</i>&gt;

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
pl: zi &lt;instancja&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;wiadomość,<i>instancja</i>,*&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
pl: zir &lt;instancja&gt; &lt;odbiorca&gt;: Wysyła wiadomość do &lt;WIADOMOŚĆ,<i>instancja</i>,<i>odbiorca</i>&gt;

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
pl: zl &lt;ksywa&gt;: Znajduje użytkownika

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
pl: zlocate &lt;ksywa&gt;: Znajduje użytkownika
