gdm - en to pl translation catalogue (680 entries)

en: 
    ... File too long to display ...
pl: 
    ... Za długi plik do wyświetlenia ...

en: 
    Authentication failed.  Letters must be typed in the correct case.
pl: 
    Uwierzytelnianie nie powiodło się. Litery muszą być wpisywane z uwzględnieniem ich wielkości.

en: 
    Cannot change your password, you will not be able to log in, please try again later or contact your system administrator.
pl: 
    Nie można zmienić hasła, nie będziesz mieć możliwości zalogowania się, spróbuj ponownie później lub skontaktuj się ze swoim administratorem systemu.

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
pl: 
    Nie można ustawić grupy użytkownika, co uniemożliwia zalogowanie. Skontaktuj się z administratorem systemu.

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.
pl: 
    Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło. Należy zwrócić uwagę na wielkość liter.

en: 
    The change of the authentication token failed. Please try again later or contact the system administrator.
pl: 
    Zmiana tokena uwierzytelniającego nie powiodła się. Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z administratorem systemu.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
pl: 
    Administrator systemu czasowo zablokował dostęp do systemu.

en: 
    The system administrator has disabled your access to the system temporary.
pl: 
    Administrator systemu czasowo zablokował dostęp do systemu.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
pl: 
    Administrator systemu zablokował to konto.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
pl: 
    Logowanie się administratora z tego ekranu jest niedozwolone

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
pl:   (Można zmienić aktywną konsolę poprzez naciśnięcie kombinacji Ctrl-Alt wraz z klawiszem funkcyjnym, np. Ctrl-Alt-F7, aby przejść na 7. konsolę. Serwery X wykorzystują zwykle konsolę 7 lub wyższe.)

en: %a %b %d, %H:%M
pl: %a %d %b, %H:%M

en: %a %b %d, %l:%M %p
pl: %a %d %b, %I:%M %p

en: %s could not be opened
pl: %s: Nie można otworzyć

en: %s language selected
pl: wybrano język %s

en: %s not a regular file!
pl: %s nie jest zwykłym plikiem!

en: %s session selected
pl: wybrano sesję %s

en: %s: %s does not exist but must exist.
pl: %s: %s nie istnieje, a jest wymagany.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
pl: %s: %s jest większy niż określony przez administratora maksymalny rozmiar pliku.

en: %s: %s is not a regular file.
pl: %s: %s nie jest zwykłym plikiem.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
pl: %s: właściciel %s nie posiada identyfikatora %d.

en: %s: %s is writable by group.
pl: %s: %s jest zapisywalny przez grupę.

en: %s: %s is writable by group/other.
pl: %s: %s jest zapisywalny przez grupę/innych.

en: %s: %s is writable by other.
pl: %s: %s jest zapisywalny przez innych.

en: %s: Aborting display %s
pl: %s: Porzucanie ekranu %s

en: %s: Authdir %s does not exist. Aborting.
pl: %s: Katalog autoryzacji %s nie istnieje. Rezygnacja.

en: %s: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be %o. Aborting.
pl: %s: Katalog autoryzacji %s posiada niewłaściwe uprawnienia %o. Poprawną wartością powinno %o. Rezygnacja.

en: %s: Authdir %s is not a directory. Aborting.
pl: %s: Katalog autoryzacji %s nie jest katalogiem. Rezygnacja.

en: %s: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
pl: %s: Katalogowi autoryzacji %s nie przypisano właściciela %s i grupy %s. Rezygnacja.

en: %s: Bad address
pl: %s: Niepoprawny adres

en: %s: BaseXsession empty, using %s/gdm/Xsession
pl: %s: puste BaseXsession, zostanie użyte %s/gdm/Xsession

en: %s: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
pl: %s: Nie można odnaleźć grupy gdm (%s). Rezygnacja!

en: %s: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
pl: %s: Nie można odnaleźć użytkownika gdm (%s). Rezygnacja!

en: %s: Can't fork Xserver process!
pl: %s: Nie można utworzyć procesu dla X-serwera!

en: %s: Can't fork gdmchooser process
pl: %s: Nie można utworzyć procesu dla ekranu powitalnego gdm

en: %s: Can't fork gdmgreeter process
pl: %s: Nie można utworzyć procesu dla ekranu powitalnego gdm

en: %s: Can't fork script process!
pl: %s: Nie można utworzyć procesu dla skryptu!

en: %s: Can't init pipe to gdmchooser
pl: %s: Nie można zainicjować potoku do ekranu powitalnego gdm

en: %s: Can't init pipe to gdmgreeter
pl: %s: Nie można utworzyć potoku do ekranu powitalnego gdm

en: %s: Can't open fifo!
pl: %s: Nie można otworzyć kolejki FIFO!

en: %s: Cannot create pipe
pl: %s: Nie można utworzyć potoku

en: %s: Cannot find a free display number
pl: %s: Nie można odnaleźć wolnego numeru ekranu

en: %s: Cannot find or run the base Xsession script, will try GNOME failsafe
pl: %s: Nie można znaleźć lub uruchomić podstawowego skryptu Xsession, próba uruchomienia sesji awaryjnej GNOME

en: %s: Cannot fork to display error/info box
pl: %s: Nie można utworzyć procesu aby wyświetlić okno z błędem/ostrzeżeniem

en: %s: Cannot get local addresses!
pl: %s: Nie można pobrać lokalnego adresu!

en: %s: Cannot safely open %s
pl: %s: Nie można bezpiecznie otworzyć %s

en: %s: Cannot start greeter trying default: %s
pl: %s: Nie można uruchomić ekranu powitalnego na domyślnym ekranie: %s

en: %s: Cannot start greeter with gtk modules: %s. Trying without modules
pl: %s: Nie można uruchomić ekranu powitalnego z modułami gtk: %s. Próba uruchomienia bez modułów

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
pl: %s: Nie odnaleziono programu wybierającego lub nie można go wykonać jako użytkownik gdm

en: %s: Could not become %s. Aborting.
pl: %s: Nie można zostać %s. Rezygnacja.

en: %s: Could not bind socket
pl: %s: Nie można powiązać gniazda z adresem

en: %s: Could not bind to XDMCP socket!
pl: %s: Nie można przyłączyć się do gniazda XDMCP!

en: %s: Could not create XDMCP buffer!
pl: %s: Nie można utworzyć bufora XDMCP!

en: %s: Could not create socket!
pl: %s: Nie można utworzyć gniazda!

en: %s: Could not exec %s %s %s
pl: %s: Nie można uruchomić %s %s %s

en: %s: Could not extract authlist from packet
pl: %s: Nie można wyłowić listy autoryzacji z pakietu

en: %s: Could not get server hostname: %s!
pl: %s: Nie można pobrać nazwy serwera: %s!

en: %s: Could not lock cookie file %s
pl: %s: Nie można zablokować pliku ciasteczka %s

en: %s: Could not make FIFO
pl: %s: Nie można utworzyć kolejki FIFO

en: %s: Could not make new cookie file in %s
pl: %s: Nie można utworzyć nowego pliku ciasteczka %s

en: %s: Could not make socket
pl: %s: Nie można utworzyć gniazda

en: %s: Could not open FIFO
pl: %s: Nie można otworzyć kolejki FIFO

en: %s: Could not open cookie file %s
pl: %s: Nie można otworzyć pliku ciasteczka %s

en: %s: Could not open logfile for display %s!
pl: %s: Nie można otworzyć pliku dziennika dla ekranu %s!

en: %s: Could not open ~/.xsession-errors
pl: %s: Nie można otworzyć pliku ~/.xsession-errors

en: %s: Could not read Authentication Data
pl: %s: Nie można odczytać danych uwierzytelnienia

en: %s: Could not read Authentication Names
pl: %s: Nie można odczytać nazw uwierzytelnienia

en: %s: Could not read Authorization List
pl: %s: Nie można odczytać listy autoryzacji

en: %s: Could not read Client Address
pl: %s: Nie można uzyskać adresu klienta

en: %s: Could not read Connection Type
pl: %s: Nie można odczytać typu połączenia

en: %s: Could not read Display Class
pl: %s: Nie można odczytać klasy ekranu

en: %s: Could not read Display Number
pl: %s: Nie można odczytać numeru ekranu

en: %s: Could not read Manufacturer ID
pl: %s: Nie można odczytać ID producenta

en: %s: Could not read Session ID
pl: %s: Nie można odczytać ID sesji

en: %s: Could not read XDMCP header!
pl: %s: Nie można odczytać nagłówka XDMCP!

en: %s: Could not read address
pl: %s: Nie można uzyskać adresu

en: %s: Could not read display address
pl: %s: Nie można odczytać adresu ekranu

en: %s: Could not read display port number
pl: %s: Nie można odczytać numeru portu ekranu

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
pl: %s: Nie można ustawić środowiska dla %s. Rezygnacja.

en: %s: Could not write cookie
pl: %s: Nie można zapisać ciasteczka

en: %s: Could not write new authorization entry.  Possibly out of diskspace
pl: %s: Nie można zapisać nowego elementu uwierzytelniającego. Prawdopodobnie zabrakło przestrzeni dyskowej.

en: %s: Could not write new authorization entry: %s
pl: %s: Nie można utworzyć nowego elementu uwierzytelniającego: %s

en: %s: Couldn't set groupid to %d
pl: %s: Nie można ustawić identyfikatora grupy na %d

en: %s: Couldn't set groupid to 0
pl: %s: Nie można ustawić identyfikatora grupy na 0

en: %s: Couldn't set userid to %d
pl: %s: Nie można ustawić identyfikatora użytkownika na %d

en: %s: Directory %s does not exist.
pl: %s: Katalog %s nie istnieje.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
pl: %s: Ekran %s jest zajęty. Spróbuj użyć innego numeru ekranu.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
pl: %s: Ekran o numerze %d jest już wykorzystany! Zostanie użyty %d

en: %s: Empty server command for display %s
pl: %s: Puste polecenie serwera dla ekranu %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
pl: %s: Puste polecenie serwera, wykorzystano domyślne.

en: %s: Error forking user session
pl: %s: Błąd przy tworzeniu procesu sesji użytkownika

en: %s: Error in checksum
pl: %s: Niewłaściwa suma kontrolna

en: %s: Error opening a pipe: %s
pl: %s: Błąd przy otwieraniu potoku: %s

en: %s: Error setting %s to %s
pl: %s: Błąd przy ustawianiu %s na %s

en: %s: Error setting signal %d to %s
pl: %s: Błąd przy ustawianiu sygnału %d na %s

en: %s: Error setting up %s signal handler: %s
pl: %s: Błąd przy ustalaniu obsługi sygnału %s: %s

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
pl: %s: Błąd przy ustalaniu obsługi przerwania CHLD

en: %s: Error starting chooser on display %s
pl: %s: Błąd przy uruchamianiu ekranu powitalnego na ekranie %s

en: %s: Error starting greeter on display %s
pl: %s: Błąd przy uruchamianiu ekranu powitalnego na ekranie %s

en: %s: Execution of PostLogin script returned > 0. Aborting.
pl: %s: Skrypt PostLogin zwrócił wartość stanu > 0. Rezygnacja.

en: %s: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
pl: %s: Skrypt PreSession zwrócił wartość stanu > 0. Rezygnacja.

en: %s: Failed checksum from %s
pl: %s: Niewłaściwa suma kontrolna od %s

en: %s: Failed creating pipe
pl: %s: Nie można utworzyć potoku

en: %s: Failed executing: %s
pl: %s: Nie powiodło się wykonanie: %s

en: %s: Failed forking gdm slave process for %s
pl: %s: Utworzenie procesu potomnego gdm dla %s nie powiodło się

en: %s: Failed starting: %s
pl: %s: Nie powiodło się uruchomienie: %s

en: %s: Fatal X error - Restarting %s
pl: %s: Poważny błąd X - restartowanie %s

en: %s: Got KEEPALIVE from banned host %s
pl: %s: Otrzymano kod operacji KEEPALIVE od zabronionego komputera %s

en: %s: Got Manage from banned host %s
pl: %s: Otrzymano kod operacji MANAGE od zabronionego komputera %s

en: %s: Got REQUEST from banned host %s
pl: %s: Otrzymano kod operacji REQUEST od zabronionego komputera %s

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
pl: %s: Nie odnaleziono ekranu powitalnego lub nie można go wykonać jako użytkownik gdm

en: %s: Halt failed: %s
pl: %s: Zakończenie pracy systemu nie powiodło się: %s

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
pl: %s: Katalog domowy użytkownika %s: "%s" nie istnieje!

en: %s: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
pl: %s: Zignorowanie podejrzanego pliku ciasteczka %s

en: %s: Incorrect XDMCP version!
pl: %s: Niewłaściwa wersja XDMCP!

en: %s: Invalid server line in config file. Ignoring!
pl: %s: Niepoprawny wiersz serwera w pliku konfiguracyjnym. Rezygnacja!

en: %s: Logdir %s does not exist or isn't a directory.  Using ServAuthDir %s.
pl: %s: Katalog dziennika %s nie istnieje lub nie jest katalogiem. Zostanie użyty katalog autoryzacji %s.

en: %s: No Exec line in the session file: %s, starting failsafe GNOME
pl: %s: Nie odnaleziono wiersza uruchamiającego w pliku sesji: %s, uruchamianie sesji awaryjnej GNOME

en: %s: No XDMCP support
pl: %s: Brak obsługi XDMCP

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
pl: %s: Brak pliku konfiguracyjnego: %s. Przyjęto wartości domyślne.

en: %s: No daemon/ServAuthDir specified.
pl: %s: Nie określono katalogu autoryzacji daemona/ServAuthDir.

en: %s: No greeter specified.
pl: %s: Nie określono ekranu powitalnego.

en: %s: No remote greeter specified.
pl: %s: Nie określono zdalnego ekranu powitalnego.

en: %s: No sessions directory specified.
pl: %s: Nie określono katalogu sesji.

en: %s: Reboot failed: %s
pl: %s: Ponowne uruchomienie systemu nie powiodło się: %s

en: %s: Remote greeter not found or can't be executed by the gdm user
pl: %s: Nie odnaleziono zdalnego ekranu powitalnego lub nie można go wykonać jako użytkownik gdm

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
pl: %s: Nie można zalogować automatycznie użytkownika root, automatyczne logowanie zostało wyłączone

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off timed login
pl: %s: Nie można zalogować automatycznie użytkownika root, logowanie z opóźnieniem czasowym zostało wyłączone

en: %s: Running the XKeepsCrashing script
pl: %s: Uruchamianie skryptu XKeepsCrashing

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
pl: %s: Serwer powinien zostać uruchomiony z uid %d, ale użytkownik o tym id nie istnieje

en: %s: Session directory %s not found!
pl: %s: Nie odnaleziono katalogu sesji %s!

en: %s: Standard X server not found, trying alternatives
pl: %s: Nie odnaleziono standardowego serwera X, próba użycia alternatywnych.

en: %s: String too long!
pl: %s: Zbyt długi napis!

en: %s: The gdm group should not be root. Aborting!
pl: %s: Grupa gdm nie powinna być grupą administratora. Rezygnacja!

en: %s: The gdm user should not be root. Aborting!
pl: %s: Użytkownik gdm nie powinien być administratorem. Rezygnacja!

en: %s: TimedLoginDelay less than 5, so I will just use 5.
pl: %s: Wartość TimedLoginDelay jest mniejsza od 5, więc przyjęto 5.

en: %s: Trying failsafe X server %s
pl: %s: Próba uruchomienia awaryjnego serwera X %s

en: %s: Unknown opcode from host %s
pl: %s: Nieznany kod operacji od komputera %s

en: %s: User not allowed to log in
pl: %s: Użytkownik nie posiada uprawnień do logowania

en: %s: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
pl: %s: Użytkownik został uwierzytelniony, lecz funkcja getpwnam(%s) nie powiodła się!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Aborting!
pl: %s: Wyłączono XDMCP i nie zdefiniowano lokalnych serwerów. Rezygnacja!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Adding %s on :%d to allow configuration!
pl: %s: Wyłączono XDMCP i nie zdefiniowano lokalnych serwerów. Aby pozwolić na konfigurację dodano %s na ekranie :%d!

en: %s: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
pl: %s: Uaktywniono XDMCP przy braku jego obsługi. XDMCP zostało wyłączone.

en: %s: Xserver not found: %s
pl: %s: Nie odnaleziono X-serwera: %s

en: %s: cannot fork
pl: %s: nie można utworzyć procesu

en: %s: cannot open display %s
pl: %s: nie można otworzyć ekranu %s

en: %s: fork() failed!
pl: %s: funkcja fork() nie powiodła się!

en: %s: gnome-session not found for a failsafe GNOME session, trying xterm
pl: %s: Nie odnaleziono programu gnome-session, potrzebnego w sesji awaryjnej GNOME, uruchomiony zostanie xterm

en: %s: initgroups() failed for %s
pl: %s: Funkcja initgroups() dla %s nie powiodła się

en: %s: setsid() failed: %s!
pl: %s: Funkcja setsid() nie powiodła się: %s!

en: %s: setusercontext() failed for %s. Aborting.
pl: %s: Funkcja initgroups() dla %s nie powiodła się. Rezygnacja.

en: %sWelcome to %s%s
pl: %s%s%s wita

en: (current) UNIX password:
pl: (bieżące) hasło UNIX:

en: (memory buffer
pl:  (bufor w pamięci

en: (memory buffer)
pl: (bufor w pamięci)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
pl: Aplikacja graficzna pozwalająca na konfigurację Menedżera Ekranu GNOME (GDM)

en: A-M|Albanian
pl: A-M|Albański

en: A-M|Amharic
pl: A-M|Amharski

en: A-M|Arabic (Egypt)
pl: A-M|Arabski (Egipt)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
pl: A-M|Arabski (Libia)

en: A-M|Azerbaijani
pl: A-M|Azerbejdżański

en: A-M|Basque
pl: A-M|Baskijski

en: A-M|Belarusian
pl: A-M|Białoruski

en: A-M|Bengali
pl: A-M|Bengalski

en: A-M|Bengali (India)
pl: A-M|Bengalski (Indie)

en: A-M|Bosnian
pl: A-M|Bośniacki

en: A-M|Bulgarian
pl: A-M|Bułgarski

en: A-M|Catalan
pl: A-M|Kataloński

en: A-M|Chinese (simplified)
pl: A-M|Chiński (uproszczony)

en: A-M|Chinese (traditional)
pl: A-M|Chiński (tradycyjny)

en: A-M|Croatian
pl: A-M|Chorwacki

en: A-M|Czech
pl: A-M|Czeski

en: A-M|Danish
pl: A-M|Duński

en: A-M|Dutch
pl: A-M|Holenderski

en: A-M|English
pl: A-M|Angielski

en: A-M|English (American)
pl: A-M|Angielski (amerykański)

en: A-M|English (Australian)
pl: A-M|Angielski (australijski)

en: A-M|English (British)
pl: A-M|Angielski (brytyjski)

en: A-M|English (Canadian)
pl: A-M|Angielski (kanadyjski)

en: A-M|English (Ireland)
pl: A-M|Angielski (irlandzki)

en: A-M|Estonian
pl: A-M|Estoński

en: A-M|Finnish
pl: A-M|Fiński

en: A-M|French
pl: A-M|Francuski

en: A-M|Galician
pl: A-M|Galicyjski

en: A-M|German
pl: N-Z|Niemiecki

en: A-M|Greek
pl: A-M|Grecki

en: A-M|Gujarati
pl: A-M|Gudżarati

en: A-M|Hebrew
pl: A-M|Hebrajski

en: A-M|Hungarian
pl: N-Z|Węgierski

en: A-M|Icelandic
pl: A-M|Islandzki

en: A-M|Indonesian
pl: A-M|Indonezyjski

en: A-M|Irish
pl: A-M|Irlandzki

en: A-M|Italian
pl: N-Z|Włoski

en: A-M|Japanese
pl: A-M|Japoński

en: A-M|Korean
pl: A-M|Koreański

en: A-M|Latvian
pl: A-M|Łotewski

en: A-M|Lithuanian
pl: A-M|Litewski

en: A-M|Macedonian
pl: A-M|Macedoński

en: A-M|Malay
pl: A-M|Malajski

en: A-M|Malayalam
pl: A-M|Malajski

en: A-M|Mongolian
pl: A-M|Mongolski

en: ADDRESS
pl: ADRES

en: A_dd host:
pl: Dodaj _komputer:

en: Abort login
pl: Przerwanie logowania

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Allo_w running XDMCP chooser from the login screen
pl: Moż_liwość uruchomienia programu wybierającego XDMCP z ekranu logowania

en: Allow _root to login with GDM
pl: Możliwość logowania się za pomocą GDM przez użytkownika _root.

en: Allow c_onfiguration from the login screen
pl: Możliwość uruchomienia przez użytkownika programu _konfiguracyjnego z menu

en: Allow remote _timed logins
pl: Możliwość zdalnego logowania z _opóźnieniem czasowym

en: Allow root to login r_emotely with GDM
pl: Możliwość _zdalnego logowania się za pomocą GDM przez użytkownika root.

en: Always disallow TCP connections to _X server (disables all remote connections)
pl: Zawsze zabraniaj połączeń TCP do _X serwera (wyłącza wszystkie zdalne połączenia)

en: Always use 24 hour cloc_k format
pl: Używanie zawsze _24-godzinnego formatu czasu

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  CList type widget should have %d columns.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
pl: W czasie pobierania elementu interfejsu użytkownika o nazwie %s%s z pliku %s wystąpił błąd. Widget CList powinien zawierać %d kolumn. Prawdopodobnie został uszkodzony plik glade opisujący interfejs. %s nie może kontynuować pracy i zostanie zakończony. Zweryfikuj instalację %s lub przeinstaluj %s.

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
pl: W czasie pobierania elementu interfejsu użytkownika o nazwie %s%s z pliku  %s wystąpił błąd. Prawdopodobnie został uszkodzony plik glade opisujący interfejs. %s nie może kontynuować pracy i zostanie zakończony. Zweryfikuj instalację %s lub przeinstaluj %s.

en: An error occured while loading the user interface from file %s.  Possibly the glade interface description was not found.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
pl: W czasie wczytywanie interfejsu użytkownika z pliku %s wystąpił błąd. Prawdopodobnie plik glade opisujący interfejs nie został znaleziony. %s nie może kontynuować pracy i zostanie zakończony. Zweryfikuj instalację %s lub przeinstaluj %s.

en: An error occured while trying to contact the login screens.  Not all updates may have taken effect.
pl: Przy próbie nawiązania połączenia z ekranami logowania wystąpił błąd. Nie wszystkie aktualizacje weszły w życie.

en: An internal error occured, you will not be able to log in.
    Please try again later or contact your system administrator.
pl: Wystąpił wewnętrzny błąd, nie będziesz mieć możliwości zalogowania się.
    Spróbuj ponownie później lub skontaktuj się z administratorem systemu.

en: Answer questions here and press Enter when done.  For a menu press F10.
pl: Odpowiedz na pytania i naciśnij klawisz Enter jak skończysz. Wywołanie menu klawiszem F10.

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
pl: Archiwum nie zawiera pliku GdmGreeterTheme.info.

en: Archive is not of a single subdirectory
pl: Archiwum nie zawiera pojedynczego podkatalogu

en: Archive is not of a subdirectory
pl: Archiwum nie zawiera podkatalogu

en: Are you sure you want to reboot the machine?
pl: Czy na pewno chcesz zrestartować maszynę?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć maszynę?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
pl: Czy na pewno chcesz uśpić maszynę?

en: Authenticate before running --command
pl: Uwierzytelnienie przed wykonaniem polecenia --command

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się

en: Authentication failure!
pl: Błąd przy uwierzytelnianiu!

en: Authentication token change failed for user %s
pl: Zmiana tokena uwierzytelniającego dla użytkownika %s nie powiodła się

en: Author:
pl: Autor:

en: Autologin or timed login to the superuser (root) account is not allowed.
pl: Automatyczne logowanie lub logowanie z opóźnieniem czasowym na konto superużytkownika (root) jest niedozwolone.

en: Automatic Login
pl: Automatyczne logowanie

en: Automatic login
pl: Automatyczne logowanie

en: Background
pl: Tło

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: COMMAND
pl: POLECENIE

en: C_onnect
pl: _Połącz

en: Can not get username
pl: Nie można pobrać nazwy użytkownika

en: Can not start fallback console
pl: Nie można uruchomić konsoli zastępczej

en: Can't disable xscreensaver display hacks
pl: Nie można wyłączyć wygaszacza ekranu

en: Can't find PAM configuration for gdm.
pl: Nie można odnaleźć pliku konfiguracyjnego PAM dla GDM.

en: Can't lock screen
pl: Nie można zablokować ekranu

en: Can't open %s for writing
pl: Nie można otworzyć %s do zapisu

en: Can't open DefaultImage: %s!
pl: Nie można otworzyć domyślnego obrazu: %s!

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
pl: Nie można otworzyć domyślnego obrazka: %s. Zablokowano wyświetlanie twarzy!

en: Can't open default host icon: %s
pl: Nie można otworzyć ikony komputera: %s

en: Can't set EGID to user GID
pl: Nie można ustawić EGID na GID użytkownika

en: Can't set EUID to user UID
pl: Nie można ustawić EUID na UID użytkownika

en: Can't set PAM_RHOST=%s
pl: Nie można ustawić PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
pl: Nie można ustawić PAM_TTY=%s

en: Can't write to %s: %s
pl: Nie można zapisać do %s: %s

en: Cannot change display
pl: Nie można zmienić ekranu

en: Cannot communicate with GDM (The GNOME Display Manager)
pl: Nie można nawiązać komunikacji z GDM-em (menedżerem wyświetlania GNOME)

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
pl: Nie można nawiązać komunikacji z GDM-em, być może uruchomiona jest stara wersja.

en: Cannot connect to remote server
pl: Nie można nawiązać połączenia ze zdalnym serwerem

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
pl: Nie można odnaleźć programu "xterm" potrzebnego przy sesji awaryjnej.

en: Cannot find host
pl: Nie można znaleźć komputera

en: Cannot find or run the base session script, will try the GNOME failsafe session for you.
pl: Nie można odnaleźć podstawowego skryptu sesji, zostanie uruchomiona sesja awaryjna GNOME.

en: Cannot get passwd structure for %s
pl: Nie można uzyskać struktury passwd dla %s

en: Cannot load user interface
pl: Nie można wczytać interfejsu użytkownika

en: Cannot open file
pl: Nie można otworzyć pliku

en: Cannot run chooser
pl: Nie można uruchomić programu wybierającego

en: Cannot set user group for %s
pl: Nie można ustawić grupy użytkownika dla %s

en: Cannot setup pam handle with null display
pl: Nie można ustawić uchwytu PAM bez ekranu

en: Cannot start new display
pl: Nie można uruchomić nowego ekranu

en: Cannot start the chooser program, you will probably not be able to log in.  Please contact the system administrator.
pl: Nie można uruchomić programu wybierającego, co uniemożliwia zalogowanie się. Skontaktuj się z administratorem systemu.

en: Cannot start the greeter
pl: Nie można uruchomić ekranu powitalnego

en: Cannot start the greeter program, you will not be able to log in.  This display will be disabled.  Try logging in by other means and editing the configuration file
pl: Nie można uruchomić ekranu powitalnego, co uniemożliwia zalogowanie. Bieżący ekran zostanie wyłączony. Spróbuj zalogować się do systemu w inny sposób i poprawić konfigurację.

en: Cannot start the session due to some internal error.
pl: Nie można uruchomić sesji z powodu błędu wewnętrznego.

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
pl: Nie można zapisać pliku PID %s, możliwy brak miejsca na dysku.  Błąd: %s

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
pl: Nie można zapisać pliku PID %s, możliwy brak miejsca na dysku.  Błąd: %s

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
pl: Ustawienie obrazu, który będzie wyświetlany przez GDM w przeglądarce obrazów twarzy

en: Change to _Existing Display
pl: Zmień na istniejący _ekran

en: Choose a Session
pl: Wybór sesji

en: Choose a ho_st to connect to:
pl: _Wybierz komputer z którym chcesz się połączyć:

en: Choose an Action
pl: Wybierz operację

en: Choose server
pl: Wybór serwera

en: Choose the X server to start
pl: Wybierz serwer X, który chcesz uruchomić

en: Circles
pl: Okręgi

en: Client address to return in response to xdm
pl: Adres klienta zwracany w odpowiedzi do XDM-a

en: Co_lor
pl: _Kolor

en: Configuration is not correct
pl: Konfiguracja nie jest poprawna

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
pl: Uruchamia program konfiguracyjny GDM. Opcja ta wymaga hasła użytkownika root.

en: Connection type to return in response to xdm
pl: Typ połączenia zwracany w odpowiedzi do XDM-a

en: Copyright:
pl: Prawa autorskie:

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.
pl: Nie można uruchomić programu konfiguracyjnego. Upewnij się, że ścieżka w pliku konfiguracyjnym jest poprawnie ustawiona.

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.  I will attempt to start it from the default location.
pl: Nie można uruchomić programu konfiguracyjnego. Upewnij się, że ścieżka w pliku konfiguracyjnym jest poprawnie ustawiona. Nastąpi próba uruchomienia z domyślnego położenia.

en: Could not find a free display number
pl: Nie można odnaleźć wolnego numeru ekranu

en: Could not find the GNOME installation, will try running the "Failsafe xterm" session.
pl: Nie można odnaleźć instalacji GNOME. Wykorzystana zostanie sesja "Awaryjny xterm".

en: Could not fork a new process!
pl: Nie można utworzyć nowego procesu!

en: Could not set signal mask!
pl: Nie można ustawić maski blokowanych sygnałów!

en: Could not setgid %d. Aborting.
pl: Nie można wykonać setgid %d. Rezygnacja.

en: Couldn't authenticate user
pl: Uwierzytelnienie użytkownika nie powiodło się

en: Couldn't authenticate user "%s"
pl: Nie można uwierzytelnić użytkownika "%s"

en: Couldn't open session for %s
pl: Nie można otworzyć sesji dla %s

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
pl: Operacja pam_acct_mgmt() dla %s nie powiodła się

en: Couldn't set credentials for %s
pl: Nie można ustawić uwierzytelnienia dla %s

en: D_isconnect
pl: _Rozłącz

en: Debugging output
pl: Wypisywanie komunikatów wspomagających wyszukiwanie błędów

en: Default System Session
pl: Domyślna sesja systemu

en: Denied XDMCP query from host %s
pl: Odrzucono połączenie XDMCP z komputera %s

en: Description:
pl: Opis:

en: Details: %s
pl: Szczegóły: %s

en: Did not receive any response from host "%s" in %d seconds.  Perhaps the host is not turned on, or is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
pl: Nie otrzymano żadnej odpowiedzi od komputera "%s" w ciągu %d sekund . Prawdopodobnie komputer jest wyłączony lub nie obsługuje teraz sesji logowania. Spróbuj później.

en: Did not receive response from server
pl: Nie odebrano odpowiedzi z serwera

en: Display
pl: Ekran

en: Display %s is busy. There is another X server running already.
pl: Ekran %s jest zajęty, uruchomiony jest na nim inny serwer X.

en: Display %s on virtual terminal %d
pl: Ekran %s na wirtualnym terminalu %d

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
pl: Xnest nie może otworzyć ekranu "%s"

en: Displays per _host:
pl: Ekranó_w na komputer:

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
pl: Bezpośrednie zapytanie zamiast pośredniego (program wybierający)

en: Do not fork into the background
pl: Bez tworzenia procesu potomnego działającego w tle

en: Do not lock current screen
pl: Bez blokowania bieżącego ekranu

en: Do you really wish to remove theme '%s' from the system?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć motyw "%s" z systemu?

en: Don't check for running gdm
pl: Bez sprawdzania, czy jest uruchomiony gdm

en: Doubleclick on the user
    to log in
pl: Aby się zalogować, podwójnie
    kliknij na użytkowniku

en: Doubleclick on the user to log in
pl: Aby się zalogować, podwójnie kliknij na użytkowniku

en: Enable _XDMCP
pl: Uaktywnienie _XDMCP

en: Enable _accessibility modules
pl: Uaktywnienie modułów dostępności

en: Enter new UNIX password:
pl: Wprowadź nowe hasło UNIX:

en: Enter the root password
    to run the configuration.
pl: Wprowadź hasło użytkownika root
    aby uruchomić program konfiguracyjny.

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
pl: Błąd przy opcji %s: %s.
    Aby wyświetlić pełną listę opcji wiersza poleceń, uruchom "%s --help".

en: Error while changing NIS password.
pl: Błąd podczas zmiany hasła NIS.

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to (%s)
pl: Błąd podczas próby uruchomienia (%s)
    które jest powiązane z (%s)

en: Error! Unable to set executable context.
pl: Błąd! Nie można ustawić kontekstu uruchomienia.

en: Exit the application
pl: Kończy pracę aplikacji

en: Extra options for Xnest
pl: Dodatkowe opcje Xnest

en: Failed to restart self
pl: Nie można ponownie uruchomić programu

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
pl: W krótkim okresie czasu wielokrotnie nie powiodło się uruchomienie serwera X. Ekran %s został wyłączony.

en: Failsafe Gnome
pl: Awaryjny GNOME

en: Failsafe _Gnome
pl: Awaryjny _GNOME

en: Failsafe _Terminal
pl: Awaryjny _terminal

en: Failsafe xterm
pl: Awaryjny xterm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
pl: Nie można otworzyć pliku %s do odczytu
    Błąd: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
pl: Nie można otworzyć pliku %s do zapisu
    Błąd: %s

en: File does not exist
pl: Plik nie istnieje

en: File not a tar.gz or tar archive
pl: Plik nie jest archiwum .tar.gz lub .tar.

en: Finger
pl: Finger (informacje o użytkowniku)

en: Flexible server request denied: Not authenticated
pl: Odrzucono żądanie zagnieżdżonego serwera: Brak uwierzytelnienia

en: GDM (The GNOME Display Manager) is not running.
pl: GDM (menedżer wyświetlania GNOME) nie jest uruchomiony.

en: GDM Host Chooser
pl: GDM - program wybierający

en: GDM Login
pl: GDM - logowanie

en: GDM could not write a new authorization entry to disk.  Possibly out of diskspace.%s%s
pl: Program GDM nie może zapisać nowego elementu uwierzytelniającego na dysku. Prawdopodobnie zabrakło przestrzeni dyskowej.%s%s

en: GDM could not write to your authorization file.  This could mean that you are out of disk space or that your home directory could not be opened for writing.  In any case, it is not possible to log in.  Please contact your system administrator
pl: Program GDM nie może zapisać pliku autoryzacji. Może to oznaczać brak przestrzeni dyskowej lub brak możliwości zapisu w twoim katalogu domowym. W związku z tym zalogowanie się jest niemożliwe. Skontaktuj się z administratorem systemu.

en: GDM detected a shutdown or reboot in progress.
pl: Wykryto trwający proces zamykania lub ponownego uruchamiania systemu.

en: GDM is not running
pl: GDM nie jest uruchomiony

en: GDM restarting ...
pl: Ponowne uruchamianie GDM...

en: GNOME Art variation of Circles
pl: Odmiana motywu Okręgi, stworzona przez artystów GNOME

en: GNOME Art variation of Circles with a Face Browser
pl: Stworzona przez artystów GNOME odmiana motywu Okręgi z przeglądarką obrazów twarzy

en: GNOME Artists
pl: Artyści GNOME

en: GNOME Desktop Manager
pl: Menedżer biurka GNOME

en: General
pl: Ogólne

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
pl: Plik glade jest uszkodzony. Upewnij się, że zainstalowany jest właściwy plik!
    plik: %s, widget: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
pl: Plik glade jest uszkodzony. Upewnij się, że zainstalowany jest właściwy plik!
    plik: %s, widget: %s, oczekiwana liczba kolumn: %d

en: Graphical greeter
pl: Graficzny ekran powitalny

en: Greeter
pl: Ekran powitalny

en: Happy GNOME with Browser
pl: Happy GNOME z przeglądarką

en: Honour _indirect requests
pl: Przyjmowanie poś_rednich połączeń

en: How to use this application
pl: Wyświetla opis wykorzystania aplikacji

en: I cannot find the host "%s", perhaps you have mistyped it.
pl: Nie można znaleźć komputera "%s", być może wpisana nazwa jest niepoprawna.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
pl: Nie można uruchomić serwera X (odpowiedzialnego za interfejs graficzny). Prawdopodobnie nie został on poprawnie skonfigurowany. Czy chcesz obejrzeć zawartość wyjścia serwera, aby zdiagnozować problem?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
pl: Nie można uruchomić serwera X (odpowiedzialnego za interfejs graficzny). Prawdopodobnie nie został on poprawnie skonfigurowany. Powróć na konsolę i uruchom program konfigurujący serwer X, a następnie uruchom ponownie GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly. You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
pl: Nie można uruchomić serwera X (odpowiedzialnego za interfejs graficzny). Prawdopodobnie nie został on poprawnie skonfigurowany. Powróć na konsolę i uruchom program konfigurujący serwer X, a następnie uruchom ponownie GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
pl: Nie można uruchomić serwera X (odpowiedzialnego za interfejs graficzny). Prawdopodobnie mysz nie została poprawnie skonfigurowana. Czy chcesz obejrzeć zawartość wyjścia serwera, aby zdiagnozować problem?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
pl: Z powodu wewnętrznego błędu nie można
    uruchomić serwera X (odpowiedzialnego za
    interfejs graficzny).
    Skontaktuj się z administratorem systemu
    lub zdiagnozuj problem na podstawie zawartości
    pliku syslog. Ekran zostanie tymczasowo
    wyłączony. Po naprawieniu problemu
    ponownie uruchom GDM.

en: I could not start the regular X server (your graphical environment) and so this is a failsafe X server.  You should log in and properly configure the X server.
pl: Nie można uruchomić zwykłego serwera X (odpowiedzialnego za interfejs graficzny), zostanie więc uruchomiony awaryjny serwer. Po zalogowaniu się należy poprawnie skonfigurować podstawowy serwer X.

en: I could not start the standard greeter.  This display will abort and you may have to login another way and fix the installation of gdm
pl: Nie można uruchomić standardowego ekranu powitalnego. Działanie GDM na tym ekranie zostanie przerwane. Aby naprawić konfigurację, konieczne jest zalogowanie się do systemu w inny sposób.

en: I could not start your session and so I have started the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
pl: Nie można było uruchomić wybanej sesji, więc została uruchomiona awaryjna sesja xterminala. Okna otrzymują skupienie tylko gdy znajduje się nad nimi kursor myszy. Aby opuścić ten tryb, napisz "exit" w oknie w lewym górnym rogu

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
pl: Serwer X zostanie tymczasowo wyłączony. Po jego poprawnym skonfigurowaniu uruchom ponownie GDM.

en: I will now try to restart the X server again.
pl: Nastąpi teraz ponowna próba uruchomienia serwera X.

en: Icon
pl: Ikona

en: If you still wish to use this feature, either start GDM yourself or ask your system administrator to start GDM.
pl: Jeśli chcesz wciąż używać tej funkcji, spróbuj uruchomić samodzielnie GDM-a lub zwrócić się z tym do administratora systemu.

en: Indirect XDMCP is not enabled
pl: Pośrednie XDMCP nie jest włączone

en: Internal error on passwdexpired
pl: Błąd wewnętrzny lub hasło utwaciło ważność

en: Invalid server command '%s'
pl: Niepoprawne polecenie serwera "%s"

en: Just For _This Session
pl: Tylko dla _tej sesji

en: Just _Log In
pl: Po prostu za_loguj

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
pl: Bezpośrednie uruchomienie Xnest, bez zapytania (bez programu wybierającego)

en: L_ocal:
pl: _Lokalnie:

en: Language %s does not exist, using %s
pl: Język %s nie istnieje, użyty został język %s

en: Last
pl: Poprzedni wybór

en: Last login:
    %s
pl: Ostatnie logowanie:
    %s

en: Listen on _UDP port:
pl: Nasłuchiwanie na porcie _UDP:

en: Log in anyway
pl: Wymuś logowanie

en: Log in as another user inside a nested window
pl: Logowanie jako inny użytkownik w zagnieżdżonym oknie

en: Log in as another user without logging out
pl: Logowanie jako inny użytkownik bez wylogowywania się

en: Log in using the default system language
pl: Loguje z użyciem domyślnego języka w systemie

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
pl: Loguje z wykorzystaniem języka użytego przy poprzednim logowaniu

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
pl: Loguje przy użyciu sesji, która była wykorzystana przy poprzednim logowaniu

en: Login Photo
pl: Fotografia użytkownika

en: Login Screen Setup
pl: Ustawienia ekranu logowania

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
pl: Aut_omatyczne logowanie wybranego użytkownika po określonej liczbie sekund

en: Login sound requested on non-local display or the play software cannot be run or the sound does not exist
pl: Żądanie dźwięku logowania na zdalnym terminalu lub oprogramowanie odtwarzające nie może być uruchumione lub dźwięk nie istnieje

en: Make _Default
pl: Uczyń _domyślnym

en: Make a _sound when login window is ready
pl: _Odtworzenie dźwięku przy gotowości ekranu logowania

en: Master halting...
pl: Zakończenie pracy systemu...

en: Master rebooting...
pl: Ponowne uruchamianie systemu...

en: Master suspending...
pl: Usypianie systemu...

en: Max p_ending indirect requests:
pl: Maksymalna liczba oc_zekujących pośrednich połączeń:

en: Maximum _pending requests:
pl: Maksymalna liczba _oczekujących połączeń:

en: Maximum _remote sessions:
pl: M_aksymalna liczba zdalnych sesji:

en: Maximum _wait time:
pl: Ma_ksymalny czas oczekiwania:

en: Maximum indirect w_ait time:
pl: Maksymal_ny czas oczekiwania przy połączeniach pośrednich:

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
pl: N-Z|Norweski (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
pl: N-Z|Norweski (nynorsk)

en: N-Z|Oriya
pl: N-Z|Orija

en: N-Z|Panjabi
pl: N-Z|Pendżabski

en: N-Z|Persian
pl: N-Z|Perski

en: N-Z|Polish
pl: N-Z|Polski

en: N-Z|Portuguese
pl: N-Z|Portugalski

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
pl: N-Z|Portugalski (brazylijski)

en: N-Z|Romanian
pl: N-Z|Rumuński

en: N-Z|Russian
pl: N-Z|Rosyjski

en: N-Z|Serbian
pl: N-Z|Serbski

en: N-Z|Serbian (Jekavian)
pl: N-Z|Serbski (ijekawski)

en: N-Z|Serbian (Latin)
pl: N-Z|Serbski (łaciński)

en: N-Z|Slovak
pl: N-Z|Słowacki

en: N-Z|Slovenian
pl: N-Z|Słoweński

en: N-Z|Spanish
pl: A-M|Hiszpański

en: N-Z|Spanish (Mexico)
pl: A-M|Hiszpański (Meksyk)

en: N-Z|Swedish
pl: N-Z|Szwedzki

en: N-Z|Swedish (Finland)
pl: N-Z|Szwedzki (Finlandia)

en: N-Z|Tamil
pl: N-Z|Tamilski

en: N-Z|Thai
pl: N-Z|Tajski

en: N-Z|Turkish
pl: N-Z|Turecki

en: N-Z|Ukrainian
pl: N-Z|Ukraiński

en: N-Z|Vietnamese
pl: N-Z|Wietnamski

en: N-Z|Walloon
pl: N-Z|Waloński

en: N-Z|Welsh
pl: N-Z|Walijski

en: N-Z|Yiddish
pl: A-M|Jidisz

en: Nested display %s on virtual terminal %d
pl: Zagnieżdżony ekran %s na wirtualnym terminalu %d

en: New Login
pl: Nowy login

en: New Login in a Nested Window
pl: Nowe logowanie w zagnieżdżonym oknie

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
pl: Używana wersja GDM została skompilowana bez wbudowanej obsługi XDMCP. Aby uaktywnić XDMCP, konieczne jest przekompilowanie GDM.

en: No configuration was found
pl: Nie odnaleziono konfiguracji

en: No console (local) servers to be run
pl: Brak serwerów konsol (lokalnych) do uruchomienia

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
pl: W pliku konfiguracyjnym nie określono katalogu autoryzacji daemona/ServAuthDir

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
pl: Nie odnaleziono dowiązania do domyślnej sesji. Wykorzystano awaryjną sesję GNOME.

en: No file selected
pl: Nie wybrano pliku

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
pl: Nie można wczytać interfejsu (plik: %s). Niedobrze.

en: No password supplied
pl: Nie podano hasła

en: No picture selected.
pl: Nie wybrano obrazu.

en: No screenshot available
pl: Brak dostępnego podglądu

en: No servers were defined in the configuration file and XDMCP was disabled.  This can only be a configuration error.  So I have started a single server for you.  You should log in and fix the configuration.  Note that automatic and timed logins are disabled now.
pl: W konfiguracji nie zdefiniowano serwerów i nie jest aktywne XDMCP. Może to oznaczać tylko błąd w konfiguracji. Został uruchomiony jeden serwer, z którego po zalogowaniu możesz poprawić konfigurację. Na razie logowanie automatyczne i z opóźnieniem czasowym jest nieaktywne.

en: No serving hosts were found.
pl: Nie odnaleziono serwerów.

en: Nobody
pl: Nikt

en: Not a theme archive
pl: To nie jest archiwum z motywem

en: OPTIONS
pl: OPCJE

en: Only root wants to run gdm
pl: Tylko administrator może uruchamiać gdm

en: Open Displays
pl: Otwrte ekrany

en: Open a session to the selected host
pl: Otwiera sesję na wybranym komputerze

en: Options
pl: Opcje

en: Other|POSIX/C English
pl: Inne|POSIX/C angielski

en: Password has been already used. Choose another.
pl: Hasło jest już używane. Należy wprowadzić inne.

en: Password of %s has expired
pl: Wygasło hasło użytkownika %s

en: Password unchanged
pl: Hasło pozostało niezmienione

en: Password:
pl: Hasło:

en: Perhaps you have an old version of GDM running.
pl: Być może zainstalowana jest stara wersja GDM.

en: Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
pl: Prawdopodobnie plik .Xauthority nie jest poprawnie ustawiony.

en: Pick a color
pl: Wybór koloru

en: Picture is too large
pl: Obraz jest za duży

en: Pin_g interval (seconds):
pl: Odstęp pomiędzy pak_ietami ping (sekundy):

en: Ping interval (seconds):
pl: Odstęp pomiędzy pakietami ping (sekundy):

en: Ping to %s failed, whacking display!
pl: Brak odpowiedzi na pakiety wysyłane do %s, usunięto ekran!

en: Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
pl: Zwróć się do administratora systemu o jego uaktywnienie za pomocą programu konfiguracyjnego GDM.

en: Please ask your system administrator to install it.
pl: Zwróć się o jego zainstalowanie do administratora systemu.

en: Please ask your system administrator to start it.
pl: Zwróć się do administratora systemu o uruchomienie go.

en: Please enter your username
pl: Wprowadź nazwę użytkownika

en: Please insert 25 cents to log in.
pl: Wrzuć 50 groszy, aby się zalogować.

en: Please make sure the Caps Lock key is not enabled.
pl: Upewnij się, czy klawisz Caps Lock nie jest włączony.

en: Please type in the root (privileged user) password.
pl: Wprowadź hasło użytkownika root (użytkownika uprzywilejowanego).

en: Please wait: scanning local network...
pl: Proszę czekać: przeszukiwanie lokalnej sieci...

en: Preserve LD_* variables
pl: Zachowanie zmiennych środowiskowych LD_*

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Print GDM version
pl: Wypisanie wersji GDM

en: Probe the network
pl: Przeszukaj sieć

en: Query and add this host to the above list
pl: Zapytanie i dadanie komputera do powyższej listy

en: Query logout action request denied: Not authenticated
pl: Odrzucono żądanie zapytania wylogowania: Brak uwierzytelnienia

en: Query vt request denied: Not authenticated
pl: Odrzucono żądanie zapytania vt: Brak uwierzytelnienia

en: Re_mote welcome string:
pl: Z_dalny komunikat powitalny:

en: Reboot
pl: Uruchom ponownie

en: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
pl: Żądanie restartu lub zakończenia pracy z ekranu %s przy braku menu systemowego

en: Reboot your computer
pl: Ponownie uruchamia komputer

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
pl: Serwer %s nie może być używany przez zagnieżdżone serwery. Wykorzystano serwer domyślny.

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
pl: Żądanie ponownego uruchomienia lub zakończenia pracy ze zdalnego ekranu %s

en: Retry _delay (seconds) :
pl: _Opóźnienie przed ponowieniem:

en: Return to previous login
pl: Powrót do poprzedniego logowania

en: Retype new UNIX password:
pl: Wprowadź ponownie nowe hasło UNIX:

en: Root login disallowed on display '%s'
pl: Zablokowano logowanie użytkownika "root" na ekranie '%s'

en: Run _XDMCP chooser
pl: Uruchomienie programu wybierającego _XDMCP

en: Run an XDMCP chooser which will allow you to log into available remote machines, if there are any.
pl: Uruchamia program wybierający XDMCP, pozwalający na zalogowanie się na zdalnych komputerach, o ile takowe są.

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
pl: Rozgłaszanie zamiast pośredniego zapytania (program wybierający)

en: Run in background
pl: Uruchomienie w tle

en: SOCKET
pl: GNIAZDO

en: STRING
pl: NAPIS

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Select _Language...
pl: _Wybór języka...

en: Select _Session...
pl: Wybór _sesji...

en: Select a language
pl: Wybór języka

en: Select a language for your session to use:
pl: Wybierz język używany w sesji:

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
pl: Wybór fotografii wyświetlanej w przeglądarce twarzy:

en: Select new theme archive to install
pl: Wybór archiwum z nowym motywem

en: Send the specified protocol command to gdm
pl: Wysyła podane polecenie protokołu do GDM

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but has the wrong permissions, it should have permissions of %o. Please correct the permissions or the gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Katalog autoryzacji (daemon/ServAuthDir) jest ustawiony na %s, lecz ma niewłaściwe uprawnienia (powinny być ustawione na %o). Popraw uprawnienia lub konfigurację GDM w %s i uruchom go ponownie.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s. Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Katalog autoryzacji (daemon/ServAuthDir) jest ustawiony na %s, lecz jego właścicielem i grupą nie są %s i %s. Popraw uprawnienia lub konfigurację GDM w %s i uruchom go ponownie.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Katalog autoryzacji (daemon/ServAuthDir) jest ustawiony na %s, lecz plik o tej nazwie nie istnieje. Popraw konfigurację GDM w %s i uruchom go ponownie.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Katalog autoryzacji (daemon/ServAuthDir) jest ustawiony na %s, lecz plik ten nie jest katalogiem. Popraw konfigurację GDM w %s i uruchom go ponownie.

en: Server name '%s' not found, using standard server
pl: Nie odnaleziono serwera o nazwie "%s", wykorzystano standardowy

en: Session directory is missing
pl: Brak katalogu sesji

en: Set logout action request denied: Not authenticated
pl: Odrzucono żądanie wylogowania: Brak uwierzytelnienia

en: Show _actions menu
pl: Wyświetlanie menu op_eracje

en: Show choosable user images (_face browser)
pl: Wyświetlanie przeglądarki użytkowników (z _obrazami twarzy)

en: Show the "Actions" menu (formerly known as the "System" menu).  If not set, none of the system commands will be available (this includes reboot, shutdown, configure, chooser)
pl: Wyświetlanie menu "Operacje" (poprzednio znanego jako menu "System"). Jeżeli nie ustawione, żadne z poleceń systemowych nie będzie dostępne (w tym  restart, zamknięcie sytemu, konfiguracja, program wybierający)

en: Shut _Down
pl: _Wyłącz

en: Shut _down the computer
pl: Wyłąc_zenie komputera

en: Shut down the system so that you may safely turn off the computer.
pl: Kończy pracę systemu, pozwalając na wyłączenie komputera.

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
pl: Kończy pracę systemu, pozwalając na wyłączenie komputera.

en: Shut_down
pl: _Wyłącz

en: Socket for xdm communication
pl: Gniazdo do komunikacji w standardzie xdm

en: Some error occured when installing the theme
pl: Przy instalowaniu motywu wystąpił błąd

en: Sorry, passwords do not match
pl: Niestety, hasła nie są identyczne

en: Sound _file:
pl: Plik _dźwiękowy:

en: Standard greeter
pl: Standardowy ekran powitalny

en: Standard server
pl: Standardowy serwer

en: Start the first X server but then halt until we get a GO in the fifo
pl: Uruchomienie pierwszego X serwera i zatrzymanie do momentu otrzymnia GO z kolejki fifo

en: Starting a new login only works correctly on the console.
pl: Ponowne logowanie się jest możliwe tylko przy wcześniejszym zalogowaniu się z konsoli.

en: Status
pl: Stan

en: String to be shown in the greeter as welcome.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
pl: Napis wyświetlany na ekranie powitalnym. Można użyć %n, która to wartość zostanie zastąpiona nazwą komputera.

en: String to be shown in the greeter for people logging in remotely with XDMCP.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
pl: Napis wyświetlany na ekranie powitalnym dla użytkowników logujących się zdalnie poprzez XDMCP. Można użyć %n, która to wartość zostanie zastąpiona nazwą komputera.

en: Sus_pend
pl: _Uśpij

en: Sus_pend the computer
pl: _Uśpienie komputera

en: Suspend your computer
pl: Usypia komputer

en: System Default
pl: Domyślne ustawienie systemu

en: System default
pl: Systemowe ustawienie domyślne

en: System is rebooting, please wait ...
pl: Ponowne uruchamianie systemu, proszę czekać ...

en: System is shutting down, please wait ...
pl: Zamykanie systemu, proszę czekać ...

en: TYPE
pl: TYP

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
pl: Serwer X zwrócił błąd.  Być może nie jest on poprawnie skonfigurowany.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
pl: Serwer X nie jest dostępny, prawdopodobnie GDM został niewłaściwie skonfigurowany.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
pl: Osiągnięto ograniczenie liczby uruchomionych zagnieżdżonych serwerów.

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
pl: Wersja programu wybierającego (%s) nie odpowiada wersji demona GDM (%s). Prawdopodobnie właśnie dokonano uaktualnienia GDM. Uruchom ponownie GDM-a lub cały system.

en: The configuration file contains an invalid command line for the login dialog, and thus I ran the default command.  Please fix your configuration.
pl: Plik konfiguracyjny zawiera niepoprawny wiersz polecenia dla okna logowania, zostało więc wykonane domyślne polecenie. Popraw konfigurację GDM.

en: The configuration was not found.  GDM is using defaults to run this session.  You should log in and create a configuration file with the GDM configuration program.
pl: Nie odnaleziono konfiguracji GDM. Do uruchomienia sesji wykorzystano ustawienia domyślne. Po zalogowaniu się uruchom program konfiguracyjny GDM, aby utworzyć plik konfiguracyjny.

en: The display server has been shut down about 6 times in the last 90 seconds, it is likely that something bad is going on.  I will wait for 2 minutes before trying again on display %s.
pl: Serwer ekranu został zamknięty sześć razy w ciągu ostatnich dziewięćdziesięciu sekund, możliwe, że dzieje się coś złego. Za dwie minuty zostanie ponowiona próba na ekranie %s.

en: The face browser is not configured
pl: Przeglądarka obrazów twarzy nie została skonfigurowana

en: The face browser is not configured in the GDM configuration.  Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
pl: Przeglądarka obrazów twarzy nie została skonfigurowana. Zwróć się do administratora systemu o uaktywnienie jej za pomocą programu konfiguracyjnego GDM.

en: The gdm group does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Grupa gdm nie istnieje. Popraw konfigurację GDM w %s i uruchom go ponownie.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Grupa gdm jest równoważna grupie root, jednak ze względu na bezpieczeństwo nie jest to dozwolone. Popraw konfigurację GDM w %s i uruchom go ponownie.

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Użytkownik gdm nie istnieje. Popraw konfigurację GDM w %s i uruchom go ponownie.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
pl: Użytkownik gdm jest równoważny użytkownikowi root, jednak ze względu na bezpieczeństwo nie jest to dozwolone. Popraw konfigurację GDM w %s i uruchom go ponownie.

en: The greeter program appears to be crashing.
    I will attempt to use a different one.
pl: Program ekranu powitalnego nie funkcjonuje prawidłowo.
    Nastąpi próba użycia innego programu.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
pl: Wersja ekranu powitalnego (%s) nie odpowiada wersji demona GDM (%s).
    Prawdopodobnie właśnie dokonano aktualizacji GDM.
    Uruchom ponownie GDM lub cały system.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
pl: Wersja ekranu powitalnego (%s) nie odpowiada wersji demona GDM (%s). Prawdopodobnie właśnie dokonano aktualizacji GDM. Uruchom ponownie demona GDM lub cały system.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
pl: Wersja ekranu powitalnego (%s) nie odpowiada wersji demona GDM.
    Prawdopodobnie właśnie dokonano aktualizacji GDM.
    Uruchom ponownie GDM lub cały system.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
pl: Wersja ekranu powitalnego (%s) nie odpowiada wersji demona GDM. Prawdopodobnie właśnie dokonano aktualizacji GDM. Uruchom ponownie demona GDM lub cały system.

en: The host "%s" is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
pl: Komputer "%s" nie obsługuje teraz sesji logowania. Spróbuj później.

en: The main area of this application shows the hosts on the local network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login remotely to other machines as if they were logged on using the console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking "Refresh".  When you have selected a host click "Connect" to open a session to that machine.
pl: Główny obszar aplikacji zawiera listę komputerów w lokalnej sieci,
    obsługujących protokół "XDMCP". Pozwala on na zdalne logowanie się
    użytkowników na innych komputerach, tak, jakby odbywało się to na
    lokalnej konsoli.
    
    Aby ponownie przeszukać sieć, należy kliknąć "Odśwież".
    Po wybraniu komputera z listy, kliknięcie "Połącz" rozpoczyna na
    nim sesję.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
pl: Zagnieżdżony serwer X (Xnest) nie może nawiązać połączenia z bieżącym serwerem. Być może brakuje pliku autoryzacji X.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
pl: Nie jest dostępny zagnieżdżony serwer X (Xnest) lub GDM jest niewłaściwie skonfigurowany.
    Przed użyciem zagnieżdżonego logowania zainstaluj pakiet Xnest.

en: The session you selected does not look valid.  I will run the GNOME failsafe session for you.
pl: Wybrana sesja nie wygląda na poprawną. Zostanie uruchomiona sesja awaryjna GNOME.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
pl: Podany numer ekranu był zajęty, więc serwer został uruchomiony na ekranie %s.

en: The system administrator disallowed pictures larger than %d bytes to show in the face browser
pl: Administrator ustawił górne ograniczenie rozmiaru obrazu, wyświetlanego w przeglądarce twarzy na %d bajtów.

en: The system administrator has disabled your account.
pl: Administrator systemu zablokował to konto.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
pl: Logowanie się administratora z tego ekranu jest niedozwolone

en: The theme does not contain definition for the username/password entry element.
pl: Nie zawiera on definicji elementu do wprowadzania nazwy użytkownika/hasła.

en: The theme for the graphical greeter is corrupt
pl: Motyw dla graficznego ekranu powitalnego jest uszkodzony

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
pl: Katalog motywu "%s" jest już zainstalowany. Czy pomimo tego zainstalować ponownie?

en: Theme with blue circles
pl: Motyw z błękitnymi okręgami

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
pl: Wygląda na to, że na ekranie %s został już uruchomiony serwer X. Czy chcesz wykorzystać inny numer ekranu? W razie negatywnej odpowiedzi, nastąpi ponowna próba uruchomienia serwera na ekranie %s.%s

en: There are some displays already open.  You can select one from the list below or open a new one.
pl: Obecnie jest kilka otwartych ekranów. Możesz wybrać jeden z nich z poniższej listy, lub otworzyć nowy

en: There was an error loading the theme %s
pl: Przy odczytywaniu motywu %s wystąpił błąd

en: There was an error loading the theme, and the default theme also could not have been loaded, I will attempt to start the standard greeter
pl: Przy odczytywaniu motywu wystąpił błąd, nie można również odczytać motywu domyślnego. Nastąpi próba uruchomienia domyślnego ekranu powitalnego.

en: There were errors trying to start the X server.
pl: Przy próbie uruchomienia serwera X wystąpiły błędy.

en: This configuration window changes settings for the GDM daemon, which is the graphical login screen for GNOME.  Changes that you make will take effect immediately.
    
    Note that not all configuration options are listed here.  You may want to edit %s if you cannot find what you are looking for.
    
    For complete documentation see the GNOME help browser Under the category GNOME/System.
pl: Okno to pozwala na zmianę ustawień demona GDM, który obsługuje graficzny ekran logowania w GNOME. Wprowadzone zmiany wejdą w życie natychmiast.
    
    Uwaga: Nie wszystkie opcje konfiguracyjne są dostępne poprzez to narzędzie. Jeśli nie możesz odnaleźć jakiejś opcji, spróbuj zmodyfikować plik %s.
    
    Aby otrzymać pełną dokumentację, zajrzyj do pomcy GNOME w kategorii GNOME/System.

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
pl: To jest awaryjna sesja, umożliwiająca zalogowanie do GNOME. Przy jej wykorzystaniu będą jednak odczytywane żadne skrypty startowe, więc powinna ona być używana tylko, jeśli niemożliwe jest zalogowanie się w inny sposób. GNOME użyje sesji "Default".

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
pl: To jest awaryjna sesja, w której uruchomiony zostanie terminal. Przy jej wykorzystaniu będą jednak odczytywane żadne skrypty startowe, więc powinna ona być używana tylko, jeśli niemożliwe jest zalogowanie się w inny sposób. Aby zakończyć pracę z terminalem, należy wpisać "exit" i przycisnąć klawisz "Enter".

en: This is the Failsafe Gnome session.  You will be logged into the 'Default' session of Gnome with no startup scripts run.  This is only to fix problems in your installation.
pl: To jest awaryjna sesja GNOME. Nastąpi zalogowanie przy użyciu sesji "Default" bez uruchamiania skryptów startowych. Sesja ta służy wyłącznie do naprawienia błędnej konfiguracji systemu.

en: This is the Failsafe xterm session.  You will be logged into a terminal console so that you may fix your system if you cannot log in any other way.  To exit the terminal emulator, type 'exit' and an enter into the window.
pl: To jest awaryjna sesja xterm. Po zalogowaniu zostanie uruchomiona konsola terminala, pozwalająca na naprawienie konfiguracji systemu, jeśli nie można tego zrobić w inny sposób. Aby zakończyć pracę z terminalem, należy wpisać "exit" i przycisnąć klawisz "Enter".

en: This is the default system session
pl: Domyślna sesja systemu

en: This is the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
pl: To jest awaryjna sesja xterminala. Okna otrzymują skupienie tylko gdy znajduje się nad nimi kursor myszy. Aby opuścić ten tryb, napisz "exit" w oknie w lewym górnym rogu

en: This session logs you into CDE
pl: Sesja logowania do CDE

en: This session logs you into GNOME
pl: Sesja logowania do GNOME

en: Timed Login
pl: Logowanie z opóźnieniem czasowym

en: Timed login us_ername:
pl: Uży_tkownik logowany z opóźnieniem:

en: TimedLoginDelay was less than 5.  I'll just use 5.
pl: Wartość TimedLoginDelay jest mniejsza od 5, więc przyjęto 5.

en: Too many X sessions running.
pl: Zbyt wiele uruchomionych sesji X.

en: Too many alias levels for a locale, may indicate a loop
pl: Zbyt wiele poziomów nazw alternatywnych dla ustawień lokalnych, może oznaczać pętlę

en: Too many messages were sent to gdm and it hung upon us.
pl: Za dużo komunikatów zostało wysłanych do gdm który zaciążył nad nami.

en: Too many users to list here...
pl: Zbyt wielu użytkowników by ich wyświetlić...

en: Trying to change to an invalid virtual terminal number.
pl: Próba zmiany na niepoprawny numer wirtualnego terminala.

en: Trying to set an unknown logout action, or trying to set a logout action which is not available.
pl: Próba ustawienia nieznanej akcji wylogowania, lub ustawienia niedostępnej akcji wylogowania.

en: Trying to update an unsupported configuration key.
pl: Próba aktualizacji nieobsługiwanego klucza konfiguracji.

en: Unable to establish service %s: %s
pl: Nie można ustanowić usługi %s: %s

en: Unknown error occured.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: Unknown server type requested, using standard server.
pl: Nieznany typ serwera, wykorzystano serwer standardowy.

en: User %s no longer permitted to access the system
pl: Użytkownik %s nie posiada już uprawnień dostępu do systemu

en: User %s not allowed to log in
pl: Użytkownik %s nie ma uprawnień do logowania

en: User %s not permitted to gain access at this time
pl: Użytkownik %s nie posiada w tej chwili uprawnień dostępu do systemu

en: User %s will login in %d seconds
pl: Użytkownik %s zostanie zalogowany w ciągu %d sekund

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: View details (~/.xsession-errors file)
pl: Wyświetl szczegóły (plik ~/.xsession-errors)

en: Virtual terminals not supported.
pl: Wirtualne terminale nie są obsługiwane.

en: Welcome
pl: Witaj

en: Welcome to %n
pl: %n wita

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
pl: Czy chcesz spróbować uruchomić program konfigurujący serwer X (należy w tym przypadku podać hasło użytkownika root)?

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
pl: Czy chcesz spróbować uruchomić program konfiguracyjny myszy? W tym przypadku należy podać hasło użytkownika root.

en: Would you like to view the detailed X server output as well?
pl: Czy chcesz również obejrzeć szczegółową zawartość wyjścia serwera X?

en: XDMCP is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
pl: XDMCP jest wyłączone i nie można odnaleźć żadnego lokalnego serwera. Rezygnacja! Popraw konfigurację GDM w %s i uruchom go ponownie.

en: XDMCP is not enabled
pl: XDMCP nie jest włączone

en: Xnest command line
pl: Wiersz poleceń Xnest

en: Xnest doesn't exist.
pl: Xnest nie istnieje.

en: Xnest mode
pl: Tryb Xnest

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
pl: Nie odnaleziono żadnych plików w katalogu sesji.

en: You are already logged in.  You can log in anyway or abort this login
pl: Użytkownik jest już zalogowany. Można wymusić logowanie lub je przerwać.

en: You are already logged in.  You can log in anyway, return to your previous login session, or abort this login
pl: Użytkownik jest już zalogowany. Można powrócić do poprzedniej sesji, wymusić, albo przerwać logowanie.

en: You are required to change your password immediately (password aged)
pl: Należy niezwłocznie zmienić hasło (hasło przedawnione)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
pl: Należy niezwłocznie zmienić hasło (wymuszenie administratora)

en: You are required to change your password.
    Please choose a new one.
pl: Należy zmienić hasło.
    Wybierz nowe hasło.

en: You do not seem to be logged in on the console
pl: Wygląda na to, że użytkownik nie jest zalogowany na konsoli.

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
pl: Brak możliwości uwierzytelnienia, która jest wymagana przy tej operacji. Prawdopodobnie twój  plik .Xauthority nie jest poprawnie ustawiony.

en: You do not seem to have the authentication needed for this operation
pl: Brak możliwości uwierzytelnienia, która jest wymagana przy tej operacji.

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
pl: Wybrano dla tej sesji %s, lecz domyślnym ustawieniem jest %s.
    Czy chcesz, aby %s było domyślne dla przyszłych sesji?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
pl: Dla tej sesji wybrano %s.
    Jeśli chcesz, aby %s było domyślnym wyborem dla przyszłych sesji,
    uruchom narzędzie "switchdesk"
    (w menu panelu: System->Narzędzie do przełączania środowisk).

en: You likely won't be able to log in either.
pl: Prawdopodobnie zalogowanie się również nie będzie możliwe.

en: You might in fact be using a different display manager, such as KDM (KDE Display Manager) or xdm.
pl: Równie dobrze można użyć innego menedżera wyświetlania, jak na przykład KDM (menedżer wyświetlania KDE) lub xdm.

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
pl: Tylko użytkownik root może skonfigurować GDM.

en: You must choose a longer password
pl: Należy podać dłuższe hasło

en: You must wait longer to change your password
pl: Musisz dłużej poczekać by zmienić hasło

en: You've got capslock on!
pl: Włączony jest klawisz Caps Lock!

en: Your account has expired; please contact your system administrator
pl: Twoje konto utraciło ważność; skontaktuj się z administratorem systemu

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.  Do you want to log in with the / (root) directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless you use a failsafe session.
pl: Twój katalog domowy jest zdefiniowany jako:
    "%s"
    lecz katalog o tej nazwie nie istnieje. Czy chcesz zalogować się, przyjmując katalog / (root) za katalog domowy?
    
    Najprawdopodobniej w tej sytuacji będzie poprawnie działać tylko sesja awaryjna.

en: Your password has been changed but you may have to change it again, please try again later or contact your system administrator.
pl: Hasło zostało zmienione, ale może wystąpić konieczność ponownej jego zmiany, spróbuj ponownie później lub skontaktuj się ze swoim administratorem systemu.

en: Your password has expired.
    Only a system administrator can now change it
pl: Twoje hasło utraciło ważność.
    Tylko administrator systemu może je teraz zmienić

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
pl: Twój preferowany typ sesji %s nie jest zainstalowany.
    Czy chcesz użyć %s jako domyślnego dla przyszłych sesji?

en: Your session directory is missing or empty!  There are two available sessions you can use, but you should log in and correct the gdm configuration.
pl: Katalog sesji nie istnieje lub jest pusty! Dostępne są dwie domyślne sesje, lecz po zalogowaniu się należy poprawić konfigurację GDM.

en: Your session only lasted less than 10 seconds.  If you have not logged out yourself, this could mean that there is some installation problem or that you may be out of diskspace.  Try logging in with one of the failsafe sessions to see if you can fix this problem.
pl: Twoja sesja trwała krócej niż 10 sekund. Jeśli nie było to związane z własnoręcznym wylogowaniem się, może oznaczać problem z instalacją lub brak przestrzeni dyskowej. Spróbuj się zalogować przy użyciu jednej z sesji awaryjnych i sprawdź, czy możesz naprawić problem.

en: _Actions
pl: _Operacje

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Automatic login username:
pl: _Użytkownik logowany automatycznie:

en: _Background color:
pl: Kolor _tła:

en: _Configure
pl: _Konfiguracja

en: _Configure Login Manager...
pl: Konfigura_cja menedżera logowania...

en: _Configure the login manager
pl: Konfigura_cja menedżera logowania

en: _Delete theme
pl: _Usuń motyw

en: _Image
pl: _Obraz

en: _Install
pl: Za_instaluj

en: _Install new theme
pl: Za_instaluj nowy motyw

en: _Language
pl: Ję_zyk

en: _Last
pl: Pop_rzedni wybór

en: _Login a user automatically on first bootup
pl: Automatyczne _logowanie wybranego użytkownika po uruchomieniu systemu

en: _No background
pl: _Bez tła

en: _Only color on remote displays
pl: Wyświetlanie na zdalnych ekranach _tylko jednolitego koloru

en: _Open New Display
pl: _Otwórz nowy ekran

en: _Other
pl: _Inne

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Quit
pl: Za_kończ

en: _Reboot
pl: _Uruchom ponownie

en: _Reboot the computer
pl: Po_nowne uruchomienie komputera

en: _Remote:
pl: _Zdalnie:

en: _Scale background image to fit
pl: _Skalowanie obrazu w tle do wymiarów ekranu

en: _Seconds before login:
pl: Liczba _sekund przed zalogowaniem:

en: _Session
pl: _Sesja

en: _Suspend
pl: _Uśpij

en: _System Default
pl: Do_myślne ustawienie systemu

en: _Test sound
pl: _Testuj dźwięk

en: _Theme
pl: _Motyw

en: _Username:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: _Welcome string:
pl: _Komunikat powitalny:

en: _XDMCP Chooser
pl: Program wybierający _XDMCP

en: _XDMCP Chooser...
pl: Program wybierający _XDMCP...

en: author
pl: autor

en: copyright
pl: prawa autorskie

en: description
    widget
pl: widget z
    opisem

en: gdm already running. Aborting!
pl: gdm został już uruchomiony. Rezygnacja!

en: gdmaskpass only runs as root
pl: gdmaskpass może być uruchomiony tylko z prawami użytkownika root

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
pl: Funkcja initgroups() dla %s nie powiodła się. Rezygnacja.

en: main daemon: Got SIGABRT, something went very wrong. Going down!
pl: demon główny: Otrzymano sygnał SIGABRT, stało się coś bardzo złego. Kończenie pracy!

en: y = Yes or n = No? >
pl: y = Tak lub n = Nie? >
