gnome-applets - en to pl translation catalogue (1215 entries)

en:  mounted
pl:  zamontowany

en:  not mounted
pl:  nie zamontowany

en: " reported:
pl: " poinformował:

en: %#.1fMb received / %#.1fMb sent / time: %.1d:%.2d
pl: %#.1fMb otrzymanych / %#.1fMb wysłanych / czas: %.1d:%.2d

en: %d message | %d messages
pl[0]: %d wiadomość
pl[1]: %d wiadomości
pl[2]: %d wiadomości

en: %d unread | %d unread
pl[0]: %d nieprzeczytana
pl[1]: %d nieprzeczytane
pl[2]: %d nieprzeczytanych

en: %s
    %d note | %s
    %d notes
pl[0]: %s:
    %d notatka
pl[1]: %s:
    %d notatki
pl[2]: %s:
    %d notatek

en: %s does not seem to be a CD player
pl: %s nie wygląda na odtwarzacz CD

en: %s:
    %d%% in use
pl: %s:
    użyte %d%%

en: (C) 1997 The Free Software Foundation
    (C) 2001 Chris Phelps (GNOME 2 Port)
pl: (C) 1997 The Free Software Foundation
    (C) 2001 Chris Phelps (przeniesienie na GNOME 2)

en: (C) 1999-2001 The GNOME Hackers
pl: (C) 1999-2001 Hakerzy GNOME

en: (No
pl: (Nie

en: <b>Appearance</b>
pl: <b>Wygląd</b>

en: <b>Auto Completion</b>
pl: <b>Automatyczne uzupełnianie</b>

en: <b>Battery Color Levels (%)</b>
pl: <b>Kolory odpowiadające poziomom naładowania (%)</b>

en: <b>Behavior</b>
pl: <b>Zachowanie</b>

en: <b>Colors</b>
pl: <b>Kolory</b>

en: <b>Default Note Properties</b>
pl: <b>Domyślne preferencje notatki</b>

en: <b>Delete ALL sticky notes?</b>
    
    Changes will be saved instantly.
pl: <b>Czy usunąć wszystkie notatki?</b>
    
    Zmiany zostaną natychmiast zapisane.

en: <b>Delete this sticky note?</b>
    
    Changes will be saved instantly.
pl: <b>Czy usunąć notatkę?</b>
    
    Zmiany zostaną natychmiast zapisane.

en: <b>Layout</b>
pl: <b>Układ</b>

en: <b>Progress Bar Direction</b>
pl: <b>Kierunek wskaźnika akumulatora</b>

en: <b>Properties</b>
pl: <b>Właściwości</b>

en: <b>Size</b>
pl: <b>Rozmiar</b>

en: <b>Suspend</b>
pl: <b>Uśpienie</b>

en: <b>Warnings</b>
pl: <b>Ostrzeżenia</b>

en: A goofy little xeyes clone for the GNOME panel.
pl: Wersja xeyes dla panelu GNOME.

en: A set of eyeballs for your panel
pl: Zbiór oczek dla panelu

en: A system load indicator
pl: Wskaźnik obciążenia systemu

en: A_ddress:
pl: Adr_es:

en: AccessX Status
pl: Stan AccessX

en: AccessX Status Applet Factory
pl: Generator apletu stan AccessX

en: Accessories
pl: Akcesoria

en: Activate more plugins
pl: Aktywuje dodatkowe wtyczki

en: Active _plugins:
pl: _Aktywne wtyczki:

en: Add New Macro
pl: Nowe makro

en: Add Palette
pl: Dodawanie palety

en: Add Plugin
pl: Dodawanie wtyczki

en: Add button
pl: Przycisk dodawania

en: Address Entry
pl: Wejście adresu

en: Adjust the sound volume
pl: Zmiana poziomu głośności

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Alert you when new mail arrives
pl: Powiadamia o przybyciu nowej poczty

en: Algeria
pl: Algieria

en: Amusements
pl: Zabawki

en: An error occured while launching the Suspend command: %s
    Please try to correct this error
pl: Przy wykonywaniu polecenia uśpienia wystąpił błąd: %s
    Spróbuj naprawić problem.

en: An error occured.
    
    Keymap `%s' is not supported on this system. Please choose another keymap.
    
    The command was: %s
pl: Wystąpił błąd.
    
    Układ klawiatury "%s" nie jest obsługiwany przez system. Wybierz inny układ.
    
    Użyto polecenia: %s

en: An error occured.
    
    Unable to load keymap `%s', probably because command `xmodmap' could not be located in your PATH.
    
    The command was: %s
pl: Wystąpił błąd.
    
    Nie można ustawić układu klawiatury "%s", prawdopodobnie z powodu braku programu "xmodmap" na ścieżce.
    
    Użyto polecenia: %s

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Appearance mode of the applet
pl: Tryb wyglądu apletu

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
pl: Aplet służący do montowania oraz odmontowywania woluminów blokowych.

en: Applet refresh rate in milliseconds
pl: Czas odświeżania apletów w milisekundach

en: Applet scrolls right to left when this key is set to true.
pl: Określa, czy aplet ma przwijać zawartość od prawej do lewej.

en: Arabic
pl: Arabski

en: Arabic keymap
pl: Arabski układ klawiatury

en: Arabic xkb keymap
pl: Arabski układ klawiatury xkb

en: Armenian
pl: Armeńska

en: Armenian Sun keymap
pl: Armeński układ klawiatury Sun

en: Armenian xkb keymap
pl: Armeński układ klawiatury xkb

en: Ask for confirmation when connecting/disconnecting
pl: Pytanie o potwierdzenie przy łączeniu/rozłączeniu

en: Attempt to autocomplete a command from the history of commands entered.
pl: Określa czy uzupełniać na podstawie historii polecenia wpisywane.

en: Audio Channels
pl: Kanały dźwiękowe

en: Audio device is busy, or being used by another application
pl: Urządzenie dźwiękowe jest zajęte lub używa go inna aplikacja.

en: Autosave timeout in minutes
pl: Okres automatycznego zapisu w minutach

en: Available palettes
pl: Dostępne palety

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Azerbaijani Turkish
pl: Azerbejdżański Turecki

en: Azerbaijani Turkish Sun keymap
pl: Azerbejdżański Turecki układ klawiatury SUN

en: Azerbaijani Turkish xkb keymap
pl: Azerbejdżański Turecki układ klawiatury xkb

en: B_link connection status when connecting
pl: Mr_uganie stanu połączenia podczas łączenia

en: Bac_kground:
pl: Tł_o:

en: Backg_round:
pl: Tł_o:

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Background color, blue component
pl: Kolor tła, składowa niebieska

en: Background color, green component
pl: Kolor tła, składowa zielona

en: Background color, red component
pl: Kolor tła, składowa czerwona

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Basque
pl: Baskijski

en: Bass
pl: Bas

en: Battery Charge Monitor
pl: Monitor poziomu naładowania akumulatora

en: Battery Charge Monitor Preferences
pl: Preferencje monitora poziomu naładowania akumulatora

en: Battery Status Utility
pl: Narzędzie monitorujące stan akumulatora

en: Battery fully re-charged
pl: Akumulator jest w pełni naładowany

en: Battery is now fully re-charged!
pl: Akumulator jest w pełni naładowany!

en: Battery low (%d%%) and AC is offline
pl: Poziom naładowania akumulatora jest niski (%d%%) a komputer jest odłączony od sieci

en: Battery power low
pl: Akumulator jest na wyczerpaniu

en: Battery: %d%% (%s)
pl: Akumulator: %d%% (%s)

en: Battery: Not present
pl: Akumulator: Brak

en: Battstat Factory
pl: Generator stanu akumulatora

en: Beep for warnings
pl: Dźwięk przy ostrzeżeniach

en: Beep on group switch
pl: Sygnał dźwiękowy przy zmianie grupy

en: Beep when displaying a warning
pl: Sygnał dźwiękowy podczas wyświetlania ostrzeżenia

en: Before each _update:
pl: Przed każdą akt_ualizacją:

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belarussian
pl: Białoruski

en: Belarussian Sun keymap
pl: Białoruski układ klawiatury Sun

en: Belarussian xkb keymap
pl: Białoruski układ klawiatury xkb

en: Belgian
pl: Belgijski

en: Belgium
pl: Belgia

en: Blink when connecting
pl: Mruganie podczas łączenia

en: Blowing dust
pl: Szalejące tumany kurzu

en: Blowing sand
pl: Szalejący piasek

en: Blowing snowfall
pl: Silny sztorm śnieżny

en: Blowing sprays
pl: Szalejący pył wodny

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Brazil Portuguese Sun USB keymap
pl: Brazylijski - portugalski układ klawiatruy SUN USB

en: Brazil Portuguese Sun keymap
pl: Brazylijski - portugalski układ klawiatury SUN

en: Brazil Portuguese keymap
pl: Brazylijski - portugalski układ klawiatury

en: Brazil Portuguese xkb keymap
pl: Brazylijski - portugalski układ klawiatury xkb

en: Broken clouds
pl: Zachmurzenie umiarkowane

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bulgarian
pl: Bułgarski

en: Bulgarian Cyrillic
pl: Bułgarski - cyrylica

en: Bulgarian Sun keymap
pl: Bułgarski układ klawiatury Sun

en: Bulgarian keymap
pl: Bułgarski układ klawiatury

en: Bulgarian xkb keymap
pl: Bułgarski układ klawiatury xkb

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
pl: Domyślnie, nowym notatkom zostanie nadana bieżąca data. Używany jest ten format; dopuszczalne jest wszystko co można przetworzyć przez strftime().

en: CD Player
pl: Odtwarzacz CD

en: CD Player Applet Factory
pl: Generator apletu odtwarzacza CD

en: CD Player Preferences
pl: Ustawienia odtwarzacza CD

en: CPU Load
pl: Obciążenie CPU

en: CPU graph background color
pl: Kolor tła wykresu procesora

en: C_olor:
pl: K_lor:

en: C_onnect
pl: _Połącz

en: C_onnecting:
pl: Łącze_nie:

en: Cach_ed
pl: Strony w _cache

en: Calm
pl: Spokojny

en: Can not launch the eyes applet.
pl: Nie można uruchomić apletu oczy.

en: Can't access ACPI events in /var/run/acpid.socket! Make sure the ACPI subsystem is working and the acpid daemon is running.
pl: Nie można uzyskać dostępu do zdarzeń ACPI w /var/run/acpid.socket! Upewnij się, że podsystem ACPI działa i demon acpid jest uruchomiony.

en: Can't open the APM device!
    
    Make sure you have read permission to the
    APM device.
pl: Nie można otworzyć urządzenia APM!
    
    Upewnij się, że masz uprawnienia do odczytu
    z tego urządzenia.

en: Canada
pl: Kanada

en: Canadian Sun keymap
pl: Kanadyjski układ klawiatury Sun

en: Canadian xkb keymap
pl: Kanadyjski układ klawiatury xkb

en: Cannot browse device
pl: Nie można przeglądać urządzenia

en: Cannot get schema for %s: %s
pl: Nie można pobrać schematu dla %s : %s

en: Cannot mount device
pl: Nie można zamontować urządzenia

en: Cannot set schema for %s: %s
pl: Nie można ustawić schematu dla %s : %s

en: Cd Recorder
pl: Nagrywarka CD

en: Cdrom
pl: CD-ROM

en: Change
pl: Zmiana

en: Change the keyboard layout
pl: Zmiana układu klawiatury

en: Channel controlled by applet. Only for OSS setups
pl: Kanał kontrolowany przez aplet. Tylko w systemach z OSS

en: Character Palette
pl: Paleta znaków

en: Character Palette Preferences
pl: Ustawienia palety znaków

en: Characters shown on applet startup
pl: Znaki widoczne przy uruchamianiu apletu

en: Charging
pl: Ładowanie

en: Charpicker Applet Factory
pl: Generator apletu wybieraczki znaków

en: Check for mail _every:
pl: Sp_rawdzanie poczty co:

en: Choose a base color to use for all sticky notes
pl: Wybiera podstawowy kolor wszystkich notatek

en: Choose a color for the note
pl: Wybiera kolor notatki

en: Choose a font for the note
pl: Wybiera czcionkę notatki

en: Choose a font to use for all sticky notes
pl: Wybiera czcionkę dla wszystkich notatek

en: Choose if notes are visible on ALL workspaces
pl: Określa czy notatki są widoczne na wszystkich obszarach roboczych

en: Choose if the default style is forced on all notes
pl: Określa czy domyślny styl jest wymuszany na wszystkich notatkach

en: Choose the default group (for newly created windows).
pl: Określa domyślną grupę (dla nowo tworzonych okien).

en: Choose time interval in minutes to check mail
pl: Wybór okresu czasu (w minutach) sprawdzania poczty

en: Choose time interval in seconds to check mail
pl: Wybór okresu czasu (w sekundach) sprawdzania poczty

en: City:
pl: Miasto:

en: Clear Sky
pl: Czyste niebo

en: Clic_k:
pl: Klik_nięcie

en: Click this button for the list of previous commands
pl: Kliknij ten przycisk, aby uzyskać listę poprzednich poleceń

en: Click this button to Play or Pause the CD
pl: Kliknij ten przycisk, aby odtworzyć lub wstrzymać odtwarzanie płyty CD

en: Click this button to Play the next track in the CD
pl: Kliknij ten przycisk, aby odtworzyć następną ścieżkę na płycie CD

en: Click this button to Play the previous track in the CD
pl: Kliknij ten przycisk, aby odtworzyć poprzednią ścieżkę na płycie CD

en: Click this button to Stop playing the CD
pl: Kliknij ten przycisk, aby zatrzymać odtwarzanie płyty CD

en: Click this button to eject the CD
pl: Kliknij ten przycisk, aby wysunąć płytę CD

en: Click this button to start the browser
pl: Kliknij ten przycisk, aby otworzyć przeglądarkę

en: Click to Enter Weather.com
pl: Kliknij, aby odwiedzić Weather.com

en: Click to add a new palette
pl: Kliknij by dodać nową paletę

en: Click to delete the selected palette
pl: Kliknij by usunąć wybraną paletę

en: Click to edit the selected palette
pl: Kliknij by edytować wybraną paletę

en: Close note
pl: Zamyka notatkę

en: Close the dialog
pl: Zamyka okno

en: Co_mmand:
pl: _Polecenie:

en: Co_nnected:
pl: Połą_czony:

en: Co_nnection command:
pl: Polecenie _nawiązania połączenia:

en: Colors
pl: Kolory

en: Command
pl: Polecenie

en: Command Line
pl: Wiersz poleceń

en: Command Line Preferences
pl: Ustawienia wiersza poleceń

en: Command executed when connecting
pl: Polecenie uruchamiane przy łączeniu

en: Command executed when disconnecting
pl: Polecenie uruchamiane przy rozłączaniu

en: Command line
pl: Wiersz poleceń

en: Command line _background:
pl: Kolor tła wi_ersza poleceń:

en: Command line _foreground:
pl: Kolor _tekstu wiersza poleceń:

en: Command line has been disabled by your system administrator
pl: Wiersz poleceń został zablokowany przez twojego administratora systemu

en: Command to execute before each update
pl: Polecenie wykonywane przed każdą aktualizacją

en: Command to execute when checking mail
pl: Polecenie wykonywane podczas sprawdzania wiadomości

en: Command to execute when clicked
pl: Polecenie wykonywane po kliknięciu

en: Command to execute when new mail arrives
pl: Polecenie wykonywane po otrzymaniu nowej wiadomości

en: Command to execute when you click on the Inbox Monitor
pl: Polecenie wykonywane po kliknięciu na monitor poczty

en: Command to run before checking mail
pl: Polecenie uruchamiane przed sprawdzeniem wiadomości

en: Command to send to suspend the computer
pl: Komenda usypiająca komputer

en: Commands
pl: Polecenia

en: Comoros
pl: Komory

en: Con_firm connection
pl: Po_twierdzenie połączenia

en: Conditions:
pl: Warunki:

en: Configure the selected plugin
pl: Konfiguruje wybraną wtyczkę

en: Connection Status
pl: Stan połączenia

en: Connections
pl: Łączenie

en: Copyright (c) Sergey V. Oudaltsov 1999-2004
pl: Copyright (C) Sergey V. Oudaltsov 1999-2004

en: Could not connect to the Internet.
pl: Nie można połączyć się z internetem.

en: Could not retrieve the stock data.
pl: Nie można pobrać danych giełdowych.

en: Couldn't open mixer device %s
pl: Nie można otworzyć urządzenia miksera %s

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
pl: Tworzenie, podgląd i zarządzanie notatkami na pulpicie

en: Critical
pl: Krytyczny

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Croatian
pl: Chorwacki

en: Croatian keymap
pl: Chorwacki układ klawiatury

en: Current Conditions
pl: Aktualne warunki

en: Current _stocks:
pl: _Aktualne indeksy giełdowe:

en: Custom
pl: Wybrany

en: Czech
pl: Czeski

en: Czech Republic
pl: Czechy

en: Czech Sun keymap
pl: Czeski układ klawiatury Sun

en: Czech and Slovak xkb keymap
pl: Czeski i słowacki układ klawiatury xkb

en: Czech keymap
pl: Czeski układ klawiatury

en: Czech qwertz xkb keymap
pl: Czeski układ klawiatury qwertz xkb

en: DEPRECATED - Characters shown on applet startup
pl: PRZESTARZAŁE - Znaki widoczne przy uruchamianiu apletu

en: Danish
pl: Duński

en: Danish Sun Type-4 keymap
pl: Duński układ klawiatury Sun Type-4

en: Danish Sun USB keymap
pl: Duński układ klawiatury Sun USB

en: Danish Sun keymap
pl: Duński układ klawiatury Sun

en: Danish keymap
pl: Duński układ klawiatury

en: Danish xkb keymap
pl: Duński układ klawiatury xkb

en: Date format of note's title
pl: Format daty w tytule notatki

en: Deactivate selected plugin
pl: Deaktywuje wybraną wtyczkę

en: Debug level
pl: Poziomu debugownia

en: Decrease the plugin priority
pl: Zmniejsza priorytet wtyczki

en: Default click behavior of the applet
pl: Domyślna reakcja na kliknięcie apletu

en: Default color for new notes
pl: Domyślny kolor dla nowej notatki

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
pl: Domyślny kolor dla nowej notatki. Powinien być podany w postaci liczb szesnastkowych formatu HTML, przykładowo "#30FF50".

en: Default font for new notes
pl: Domyślna czcionka dla nowej notatki

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10"
pl: Domyślna czcionka dla nowej notatki. Powinna to być nazwa czcionki pango, przykładowo "Sans Italic 10".

en: Default group, assigned on window creation
pl: Domyślna grupa przypisaywana podczas tworzenia okna

en: Default height for new notes
pl: Domyślna wysokość nowej notatki.

en: Default height for new sticky notes in pixels.
pl: Domyślna wysokość w pikselach nowej notatki.

en: Default width for new notes
pl: Domyślna szerokość nowych notatek

en: Default width for new sticky notes in pixels.
pl: Domyślna szerokość w pikselach nowej notatki.

en: Delete button
pl: Przycisk usuwania

en: Denmark
pl: Dania

en: Detailed forecast not available for this location.
    Please try the state forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
pl: Szczegółowa prognoza pogody jest niedostępna w tej lokalizacji.
    Spróbuj wybrać stanową prognozę pogody; Zauważ że prognozy pogody IWIN są dostępne tylko dla miast USA.

en: Determines whether the applet automatically updates its weather statistics or not.
pl: Określa czy aplet automatycznie aktualizuje statystyki pogodowe.

en: Device Path
pl: Ścieżka urządzenia

en: Device _path:
pl: Ścieżka _urządzenia:

en: Dew point:
pl: Punkt rosy:

en: Digital1
pl: Cyfrowy1

en: Digital2
pl: Cyfrowy2

en: Digital3
pl: Cyfrowy3

en: Directory in which the theme is located
pl: Katalog, w którym znajduje się motyw

en: Disabled
pl: Nieaktywny

en: Disconnec_ted:
pl: _Rozłączony:

en: Disk Mounter
pl: Narzędzie do montowania dysków

en: Disk Mounter Preferences
pl: Właściwości montera dysków

en: Displa_y only symbols and price
pl: Wyświetlanie _tylko symboli oraz cen

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Display a confirmation dialog when connecting or disconnecting.
pl: Pytanie o potwierdzenie przy łączeniu lub rozłączaniu.

en: Display only stock symbols along with their value. Do not diplay changes in value.
pl: Określa czy wyświetlać tylko symbole i ceny akcji, bez wyswietlania zmian wartości

en: Display only symbols and price
pl: Wyświetlanie tylko symboli i cen

en: Display radar map
pl: Wyświetlanie mapy radarowej

en: Displays current state of keyboard accessibility features
pl: Wyświetla bieżący stan właściwości dostępności klawiatury

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do we run the exec-command
pl: Uruchomienie polecenia exec

en: Do we run the newmail-command
pl: Uruchomienie polecenia newmail

en: Do we want to save the password to disk
pl: Zapisanie hasła na dysku

en: Do you want to connect?
pl: Czy chcesz się połączyć?

en: Drain from top
pl: Wyczerpywanie od góry

en: Drifting dust
pl: Zbliżające się tumany kurzu

en: Drifting sand
pl: Zbliżający się piasek

en: Drifting snow
pl: Przelotne opady śniegu

en: Drive Mount Applet Factory
pl: Generator apletu montowania napędów

en: Drivemount command failed.
    "
pl: Operacja zamontowania napędu nie powiodła się.
    "

en: Drizzle
pl: Mżawka

en: Dust
pl: Tumany kurzu

en: Dust whirls
pl: Tumany kurzu

en: Dust whirls in the vicinity
pl: Tumany kurzu w pobliżu

en: Duststorm
pl: Burza kurzowa

en: Duststorm in the vicinity
pl: Burza kurzowa w pobliżu

en: Dutch
pl: Holenderski

en: Dutch Sun keymap
pl: Holenderski układ klawiatury Sun

en: Dutch keymap
pl: Holenderski układ klawiatury

en: Dutch xkb keymap
pl: Holenderski układ klawiatury xkb

en: Dvorak xkb keymap
pl: Układ klawiatury xkb Dvorak

en: E_nable history-based auto completion
pl: _Automatyczne uzupełnianie poleceń oparte na historii

en: East
pl: Wschód

en: East - NorthEast
pl: Wschód - północny wschód

en: East - Southeast
pl: Wschód - południowy wschód

en: Edit Keyboard
pl: Modyfikacja układu klawiatury

en: Edit Palette
pl: Edycja palety

en: Edit button
pl: Przycisk edycji

en: Egypt
pl: Egipt

en: Eject
pl: Wysuń

en: Elapsed time
pl: Czas odtwarzania

en: Empty notes are always deleted without confirmation
pl: Puste notatki są zawsze usuwane bez potwierdzenia.

en: Enable CPU load graph
pl: Włączenie wykresu obciążenia procesora

en: Enable _radar map
pl: Mapa _radarowa

en: Enable load average graph
pl: Włączenie wykresu średniego obciążenia

en: Enable memory load graph
pl: Włączenie wykresu zajętości pamięci

en: Enable network load graph
pl: Włączenie wykresu obciążenia sieci

en: Enable swap load graph
pl: Włączenie wykresu zajętości przestrzeni wymiany

en: Encrypted password
pl: Zaszyfrowane hasło

en: English
pl: Angielski

en: English Sun Type-4 keymap
pl: Angielski układ klawiatury Sun Type-4

en: English Sun USB keymap
pl: Angielski układ klawiatury Sun USB

en: English Sun keymap
pl: Angielski układ klawiatury Sun

en: English keymap
pl: Angielski układ klawiatury

en: Enter the URL
pl: Wprowadź URL

en: Error
pl: Błąd

en: Error checking mail
pl: Błąd sprawdzania poczty

en: Error connecting to mail server.
pl: Błąd łączenia z serwerem poczty.

en: Error displaying help
pl: Błąd podczas wyświetlania pomocy

en: Error loading XKB configuration registry
pl: Błąd wczytywania rejestru konfiguracji XKB

en: Error syncing config data: %s
pl: Błąd przy synchronizowaniu danych konfiguracji: %s

en: Estonian
pl: Estoński

en: Estonian Sun keymap
pl: Estoński układ klawiatury Sun

en: Estonian keymap
pl: Estoński  układ klawiatury

en: Estonian xkb keymap
pl: Estoński układ klawiatury xkb

en: Euskadi
pl: Kraj Basków

en: Every time the specified number of minutes pass, the sticky notes are automatically saved.
pl: Wszystkie notatki są automatycznie zapisywane co wyszczególnioną liczbę minut.

en: F_ree
pl: W_olna

en: Factory for CD player applet
pl: Generator apletu odtwarzacza CD

en: Factory for creating inbox monitors.
pl: Generator tworzący monitory skrzynki odbiorczej.

en: Factory for creating the weather applet.
pl: Generator tworzący aplety pogodowe.

en: Factory for drive mount applet
pl: Generator apletu montowania napędów

en: Failed to access configuration source(s): %s
pl: Nie można uzyskać dostępu do źródła konfiguracji: %s

en: Failed to get METAR data.
pl: Nieudana próba pobrania danych METAR.

en: Failed to init GConf: %s
pl: Inicjalizacja GConf nie powiodła się: %s

en: Fast
pl: Szybko

en: Fetch a radar map on each update.
pl: Pobieranie mapy radarowej przy każdej aktualizacji.

en: Few clouds
pl: Mało pochmurne

en: Few ice pellets
pl: Nieco kulek lodowych

en: Finland
pl: Finlandia

en: Finnish
pl: Fiński

en: Finnish Sun keymap
pl: Fiński układ klawiatury Sun

en: Finnish keymap
pl: Fiński układ klawiatury

en: Finnish xkb keymap
pl: Fiński układ klawiatury xkb

en: Flag
pl: Flaga

en: Flag and Label
pl: Flaga i etykieta

en: Flag image for the keyboard layout
pl: Obraz flagi dla układu klawiatury

en: Floppy
pl: Dyskietka

en: Fog
pl: Mgła

en: Fog in the vicinity
pl: Nadchodząca mgła

en: Folder Entry box
pl: Pole wprowadzania nazwy folderu

en: Font
pl: Czcionka

en: Font and Colors
pl: Czcionka i kolory

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
pl: Dla paneli poziomych, szerokość wykresów w pikselach. Dla paneli pionowych, wysokość wykresów w pikselach.

en: For_eground:
pl: Pi_erwszy plan:

en: Force _default color and font on notes
pl: Wymuszenie dla notatek domyślnych _kolorów i czcionek

en: Forecast
pl: Prognoza

en: Forecast Report
pl: Raport pogodowy

en: Foregroun_d:
pl: P_ierwszy plan:

en: Foreground color, blue component
pl: Kolor podstawowy, składowa niebieska

en: Foreground color, green component
pl: Kolor podstawowy, składowa zielona

en: Foreground color, red component
pl: Kolor podstawowy, składowa czerwona

en: Former Czechoslovakia
pl: Dawna Czechosłowacja

en: France
pl: Francja

en: Freezing drizzle
pl: Zmrożona mżawka

en: Freezing fog
pl: Utrzymująca się mgła

en: Freezing rain
pl: Zmrożony deszcz

en: French
pl: Francuski

en: French PC/AT 101 keyboard
pl: Francuska klawiatura PC/AT 101

en: French Sun USB keymap
pl: Francuski układ klawiatury Sun USB

en: French Sun keymap
pl: Francuski układ klawiatury Sun

en: French Swiss
pl: Francuski - szwajcarski

en: French Swiss keymap
pl: Francuski - szwajcarski układ klawiatury

en: French keymap
pl: Francuski układ klawiatury

en: French xkb keymap
pl: Francuski układ klawiatury xkb

en: French-Canadian 105-key
pl: Francuski - kanadyjski 105 klawiszy

en: Full Battery Notification
pl: Powiadomienie o naładowanym akumulatorze

en: Funnel cloud
pl: Trąba powietrzna

en: GB 102-key
pl: Brytyjski 102 klawiasze

en: GB 105-key
pl: Brytyjski 105 klawiszy

en: GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL is set, not installing schemas
pl: Nie ustawiono GCONF_DISABLE_MAKEFILE_SCHEMA_INSTALL, rezygnacja z instalacji schematów

en: GKB Factory
pl: Generator GKB

en: GKB Home Page (http://projects.gnome.hu/gkb)
pl: Strona domowa GKB (http://projects.gnome.hu/gkb)

en: GNOME Weather
pl: Pogoda GNOME

en: GNOME keyboard applet factory
pl: Generator apletu klawiatury GNOME

en: GNOME keyboard layout indicator
pl: Wskaźnik układu klawiatury GNOME

en: General
pl: Ogólne

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Georgian
pl: Gruziński

en: Georgian Latin
pl: Gruziński - łaciński

en: Georgian Russian layout
pl: Gruziński - układ rosyjski

en: Georgian keymap
pl: Gruziński układ klawiatury

en: German
pl: Niemiecki

en: German Sun Type-4 keymap
pl: Niemiecki układ klawiatury Sun Type-4

en: German Sun USB keymap
pl: Niemiecki układ klawiatury Sun USB

en: German Sun keymap
pl: Niemiecki układ klawiatury Sun

en: German Swiss with Euro
pl: Niemiecki - szwajcarski ze znakiem Euro

en: German keymap
pl: Niemiecki układ klawiatury

en: German xkb keymap
pl: Niemiecki układ klawiatury xkb

en: Germany
pl: Niemcy

en: Get continuously updated stock quotes
pl: Aktualizowane na bieżąco notowania giełdowe

en: Geyes Applet Factory
pl: Generator apletu Geyes

en: Geyes Preferences
pl: Preferencje Geyes

en: Gnome Keyboard default
pl: Domyślna klawiatura GNOME

en: Gnome Panel applet for selecting strange characters that are not on my keyboard. Released under GNU General Public Licence.
pl: Aplet Panelu GNOME, pozwalający wybierać nietypowe znaki, których nie ma na klawiaturze. Rozpowszechniany na licencji GNU GPL.

en: Graph color for Ethernet network activity
pl: Kolor wykresu aktywności sieci Ethernet

en: Graph color for PLIP network activity
pl: Kolor wykresu aktywności połączenia PLIP

en: Graph color for SLIP network activity
pl: Kolor wykresu aktywności połączenia SLIP

en: Graph color for buffer memory
pl: Kolor wykresu pamięci buforującej

en: Graph color for cached memory
pl: Kolor wykresu pamięci cache'owanej

en: Graph color for load average
pl: Kolor wykresu przeciętnego obciążenia

en: Graph color for nice-related CPU activity
pl: Kolor wykresu wykorzystania procesora przez procesy "nice"

en: Graph color for other network usage
pl: Kolor wykresu użycia sieci

en: Graph color for shared memory
pl: Kolor wykresu pamięci dzielonej

en: Graph color for system-related CPU activity
pl: Kolor wykresu wykorzystania procesora przez system

en: Graph color for user-related CPU activity
pl: Kolor wykresu wykorzystania procesora przez użytkownika

en: Graph color for user-related memory usage
pl: Kolor wykresu wykorzystania pamięci przez użytkownika

en: Graph color for user-related swap usage
pl: Kolor wykresu wykorzystania przestrzeni wymiany przez użytkownika

en: Graph size
pl: Rozmiar wykresu

en: Greece
pl: Grecja

en: Greek
pl: Grecki

en: Greek keymap
pl: Grecki układ klawiatury

en: Greek xkb keymap
pl: Grecki układ klawiatury xkb

en: Gtik Applet Factory
pl: Generator wskaźnika giełdowego

en: Gweather Applet Factory
pl: Generator apletu Gweather

en: H_eight:
pl: _Wysokość:

en: Hail
pl: Grad

en: Hail showers
pl: Krótkotrwały grad

en: Hailstorm
pl: Burza gradowa

en: Hard Disk
pl: Dysk niewymienny

en: Haze
pl: Zamglenie

en: Heavy drizzle
pl: Obfita mżawka

en: Heavy duststorm
pl: Ciężka burza kurzowa

en: Heavy ice pellets
pl: Obfite kulki lodowe

en: Heavy rain
pl: Obfity deszcz

en: Heavy sandstorm
pl: Ciężka burza piaskowa

en: Heavy snow
pl: Obfity śnieg

en: Heavy snow grains
pl: Grad śnieżny

en: Hebrew
pl: Hebrajski

en: Hebrew Sun keymap
pl: Hebrajski układ klawiatury Sun

en: Hebrew keymap
pl: Hebrajski układ klawiatury

en: Hebrew xkb keymap
pl: Hebrajski układ klawiatury xkb

en: High
pl: Wysoki

en: History
pl: Historia

en: History list
pl: Lista historii

en: How often (in milliseconds) we check the mail
pl: Jak często (w milisekundach) sprawdzać pocztę

en: Humidity:
pl: Wilgotność:

en: Hungarian
pl: Węgierski

en: Hungarian 101-key latin 1
pl: Węgierski 101 klawiszy latin 1

en: Hungarian 101-key latin 2
pl: Węgierski 101 klawiaszy latin 2

en: Hungarian 105-key latin 1
pl: Węgierski 105 klawiszy latin 1

en: Hungarian 105-key latin 2
pl: Węgierski 105 klawiszy latin 2

en: Hungarian PC/AT 101 keyboard
pl: Węgierski klawiatura PC/AT 101

en: Hungarian latin1
pl: Węgierski latin1

en: Hungarian latin2 Sun keymap
pl: Węgierski układ klawiatury Sun Latin2

en: Hungarian latin2 xkb keymap
pl: Węgierski układ klawiatury xkb latin2

en: Hungarian type5 latin 1 keymap
pl: Węgierski układ klawiatury latin 1 type5

en: Hungary
pl: Węgry

en: I_dle
pl: _Wolna

en: Ice crystals
pl: Kryształy lodu

en: Ice pellet storm
pl: Burza z kulkami lodowymi

en: Ice pellets
pl: Kulki lodowe

en: Iceland
pl: Islandia

en: Icelandic
pl: Islandzki

en: Icelandic Sun keymap
pl: Islandzki układ klawiatury Sun

en: Icelandic keymap
pl: Islandzki układ klawiatury

en: Icelandic xkb keymap
pl: Islandzki układ klawiatury xkb

en: If mail should be checked automatically
pl: Określa czy poczta jest sprawdzana automatycznie

en: If this is enabled, we save the password in gconf
pl: Określa czy hasło jest zapisane przy użyciu gconf

en: If this is set mail will be checked every update-freq milliseconds
pl: Określa czy poczta ma byś sprawdzana co update-freq milisekund

en: If this is set, we should run the exec-command
pl: Określa czy należy uruchomić polecenie exec

en: If this is set, we should run the newmail-command
pl: Określa czy należy uruchomić polecenie newmail

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
pl: Jeżeli wyłączone, można użyć dowolnego koloru jako domyślnego dla wszystkich notatek.

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
pl: Jeżeli wyłączone, można użyć dowolnej czcionki jako domyślnej dla wszystkich notatek.

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
pl: Określa czy kolory i czcionki przyporządkowane do poszczególnych notatek będą ignorowane.

en: If true, then retreive a radar map from a location specified by the "radar" key.
pl: Określa, czy pobierać mapę radarową z lokalizacji określonej w opcji "radar".

en: Inbox Monitor
pl: Monitor poczty

en: Inbox Monitor Factory
pl: Generator monitora poczty

en: Inbox Monitor Preferences
pl: Ustawienia monitora poczty

en: Inbox Monitor notifies you when new mail arrives in your mailbox
pl: Monitor poczty powiadamia o nadejściu nowych wiadomości

en: Inbox Settings
pl: Ustawienia skrzynki

en: Increase the plugin priority
pl: Zwiększa priorytet wtyczki

en: Input Gain
pl: Wzmocnienie wejścia

en: Insert characters
pl: Narzędzie do wstawiania znaków

en: Insert special characters
pl: Narzędzie do wstawiania znaków specjalnych

en: International
pl: Międzynarodowe

en: Interval for checking mail
pl: Odstęp czasu w sprawdzaniu poczty

en: Interval timeout to check mount point status
pl: Okres czasu sprawdzania stanu punktów montowania

en: Invalid
pl: Niewłaściwy

en: Iraq
pl: Irak

en: Israel
pl: Izrael

en: It can be "Flag and Label", "Label" or "Flag"
pl: Mogą to być wartości "flaga i etykieta", "Etykieta" lub "flaga"

en: Italian
pl: Włoski

en: Italian Sun Type-4 keymap
pl: Włoski układ klawiatury Sun Type-4

en: Italian Sun USB keymap
pl: Włoski układ klawiatury Sun USB

en: Italian Sun keymap
pl: Włoski układ klawiatury Sun

en: Italian keymap
pl: Włoski układ klawiatury

en: Italian xkb keymap
pl: Włoski układ klawiatury xkb

en: Italy
pl: Włochy

en: Japan
pl: Japonia

en: Japanese
pl: Japoński

en: Japanese Sun Type-4 keymap
pl: Japoński układ klawiatury Sun Type-4

en: Japanese Sun keymap
pl: Japoński układ klawiatury Sun

en: Japanese keymap
pl: Japoński układ klawiatury

en: Japanese xkb keymap
pl: Japoński układ klawiatury xkb

en: Jaz Drive
pl: Napęd Jaz

en: Jordan
pl: Jordania

en: Keep and manage separate group per window
pl: Zachowanie osobnej grupy dla każdego okna

en: Keep separate group for each application window.
pl: Zachowuje osobną grupę dla każdego okna aplikacji.

en: Keep the state of indicators separately for each application window.
pl: Zachowuje stan wskaźników osobno dla każdego okna aplikacji.

en: Keybinding for switching layout
pl: Przypisany skrót zmiany układu klawiatury

en: Keyboard Accessibility Status
pl: Stan dostępności klawiatury

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
pl: Generator apletu stanu dostępności klawiatury

en: Keyboard Indicator
pl: Wskaźnik klawiatury

en: Keyboard Indicator (%s)
pl: Wskaźnik klawiatury (%s)

en: Keyboard Indicator Plugins
pl: Wtyczki wskaźnika klawiatury

en: Keyboard Indicator Preferences
pl: Ustawienia wskaźnika klawiatury

en: Keyboard Layout Selector
pl: Przełącznik układów klawiatury

en: Keyboard Layout Switcher
pl: Przełącznik układów klawiatury

en: Keyboard Layout Switcher Preferences
pl: Preferencje przełącznika układów klawiatury

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszy

en: Keyboard applet factory
pl: Generator apletu klawiatury

en: Keyboard layout indicator applet for GNOME
pl: Aplet wskaźnka układu klawiatury dla GNOME

en: Keyboards
pl: Klawiatury

en: Keyboards (select and press add)
pl: Klawiatury (wybierz i wciśnij Dodaj)

en: Keymap `%s' for the country %s already exists
pl: Układ klawiatury "%s" dla kraju %s już istnieje

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Label
pl: Etykieta

en: Lao
pl: Laotański

en: Lao keymap
pl: Laotański układ klawiatury

en: Last update:
pl: Ostatnia aktualizacja:

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Latvian
pl: Łotewski

en: Latvian Sun keymap
pl: Łotewski układ klawiatury Sun

en: Lebanon
pl: Liban

en: Libyan Arab Jamahiriya
pl: Libia

en: Light drizzle
pl: Łagodna mżawka

en: Light rain
pl: Łagodny deszcz

en: Light snow
pl: Łagodny śnieg

en: Light snow grains
pl: Lekkie ziarna śniegu

en: Line
pl: Linia

en: Line1
pl: Linia1

en: Line2
pl: Linia2

en: Line3
pl: Linia3

en: List containing the stocks to be displayed. Consists of the stock id separated by "+"
pl: Lista zawierająca wyświetlane akcje. Składa się ona z identyfikatorów akcji oddzielonych znakiem "+"

en: List of GConfValue entries containing strings for history entries.
pl: Lista elementów typu GConfValue zawierających ciągi znaków elementów historii.

en: List of GConfValue entries containing strings for the macro commands.
pl: Lista elementów typu GConfValue zawierających ciągi znaków poleceń makr.

en: List of GConfValue entries containing strings for the macro patterns.
pl: Lista elementów typu GConfValue zawierających ciągi znaków szablonów makr.

en: List of available palettes
pl: Lista dostępnych palet

en: List of strings containing the available palettes
pl: Lista ciągów znaków zawierających dostępne palety

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Lithuanian
pl: Litewski

en: Lithuanian Sun keymap
pl: Litewski układ klawiatury Sun

en: Lithuanian keymap
pl: Litewski układ klawiatury

en: Lithuanian programmers xkb keymap
pl: Litewski układ klawiatury programisty xkb

en: Lithuanian qwerty xkb keymap
pl: Litewski układ klawiatury qwerty xkb

en: Lithuanian standard xkb keymap
pl: Litewski standardowy układ klawiatury xkb

en: Load
pl: Obciążenie

en: Load Average
pl: Średnie obciążenie

en: Load graph background color
pl: Kolor tła wykresu obciążenia

en: Local maildir
pl: Lokalny katalog z pocztą

en: Local mailspool
pl: Lokalna poczta

en: Location
pl: Położenie

en: Location view
pl: Widok położenia

en: Lock/Unlock note
pl: Zablokowanie/Odblokowanie notatki

en: Locked note
pl: Notatka zablokowana

en: Low
pl: Niski

en: Low Battery Notification
pl: Powiadomienie o wyczerpanym akumulatorze

en: Lowered color
pl: Kolor spadku

en: Macedonian
pl: Macedoński

en: Macedonian Sun keymap
pl: Macedoński układ klawiatury Sun

en: Macedonian xkb keymap
pl: Macedoński układ klawiatury xkb

en: Macro command list
pl: Lista poleceń makr

en: Macro pattern list
pl: Lista szablonów makr

en: Macros
pl: Makra

en: Mail Server Entry box
pl: Pole wprowadzania nazwy serwera pocztowego

en: Mail _spool file:
pl: P_lik poczty:

en: Mail check
pl: Sprawdzenie poczty

en: Mail check notifies you when new mail arrives in your mailbox
pl: Sprawdzanie poczty powiadamia o nadejściu nowych wiadomości

en: Mail s_erver:
pl: S_erwer poczty:

en: Mailbox _resides on:
pl: Umiejscowienie sk_rzynki pocztowej:

en: Mailcheck
pl: Sprawdzanie poczty

en: Main Volume
pl: Głośność

en: Make the applet blink when the modem is connecting.
pl: Określa czy aplet ma mrugać podczas łączenia modemu.

en: Make the layout accessible from the applet popup menu ONLY.
    No way to switch to this layout using the keyboard.
pl: Określa, czy układ klawiatury ma być dostępny TYLKO z menu podręcznego apletu.
    Nie będzie możliwości zmiany tego układu z klawiatury.

en: Marocco
pl: Maroko

en: Medium
pl: Średnio

en: Memory
pl: Pamięć

en: Memory Load
pl: Wykorzystanie pamięci operacyjnej

en: Memory graph background color
pl: Kolor tła wykresu pamięci

en: Microphone
pl: Mikrofon

en: Mini-Commander applet
pl: Aplet Mini-Commander

en: MiniCommander Applet Factory
pl: Generator apletu MiniCommandera

en: Mist
pl: Mgiełka

en: Mix
pl: Mikser

en: Modem Lights
pl: Kontrolki modemu

en: Modem Lights Preferences
pl: Ustawienia kontrolek modemu

en: Modem Options
pl: Opcje modemu

en: Modem device name
pl: Nazwa urządzenia modemu

en: Modem lock file
pl: Plik blokowania dostępu do modemu

en: Moderate drizzle
pl: Umiarkowana mżawka

en: Moderate ice pellets
pl: Umiarkowane kulki lodowe

en: Moderate rain
pl: Umiarkowany deszcz

en: Moderate snow
pl: Umiarkowany śnieg

en: Moderate snow grains
pl: Zmienne ziarna śniegu

en: Modify a palette by adding or removing characters
pl: Modyfikacja palety poprzez dodawanie lub usuwanie znaków

en: Mongolian
pl: Mongolski

en: Mongolian alt keymap
pl: Mongolski alternatywny układ klawiatury

en: Mongolian keymap
pl: Mongolski układ klawiatury

en: Mongolian phonetic keymap
pl: Mongolski fonetyczny układ klawiatury

en: Monitor a laptop's remaining power
pl: Monitor poziomu naładowania akumulatora laptopa

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
pl: Monitor aktualnych warunków pogodowych i prognoza pogody

en: Monitor the quality of a wireless network link
pl: Monitor jakości bezprzewodowego połączenia sieciowego

en: Monitored Resources
pl: Monitorowane zasoby

en: Morocco
pl: Maroko

en: Moun_ted icon:
pl: Ikona urządzenia zamon_towanego:

en: Mount local disks and devices
pl: Narzędzie montujące lokalne dyski i urządzenia

en: Moves towards _bottom
pl: Ruch ku _dołowi

en: Moves towards _top
pl: Ruch ku gó_rze

en: Must set the GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable
pl: Należy ustawić zmienną środowiskową GCONF_CONFIG_SOURCE

en: N/A
pl: N/D

en: N_ice
pl: _Nice

en: Net Load
pl: Obciążenie sieci

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Network
pl: Sieć

en: Network graph background color
pl: Kolor tła wykresu sieci

en: New Mail
pl: Nowa poczta

en: Next Track
pl: Następna ścieżka

en: No Wireless Devices
pl: Brak urządzeń bezprzewodowych

en: No audio device
pl: Brak urządzenia dźwiękowego

en: No description.
pl: Bez opisu.

en: No items in history
pl: Brak elementów w historii

en: No longer used
pl: Dłużej nie używana

en: No mail.
pl: Brak poczty.

en: North
pl: Północ

en: North - NorthEast
pl: Północ - północny wschód

en: North - Northwest
pl: Północ - północny zachód

en: Northeast
pl: Północny wschód

en: Northwest
pl: Północny zachód

en: Norway
pl: Norwegia

en: Norwegian
pl: Norweski

en: Norwegian Sun keymap
pl: Norweski układ klawiatury Sun

en: Norwegian xkb keymap
pl: Norweski układ klawiatury xkb

en: Not used
pl: Nie używany

en: Not used anymore
pl: Nie używane więcej

en: Notify user when the battery is full
pl: Powiadomienie użytkownika o pełnym naładowaniu akumulatora

en: Notify user when the battery is low
pl: Powiadomienie użytkownika o niskim poziomie naładowania akumulatora

en: Number of configured keymaps
pl: Liczba skonfigurowanych układów klawiatur

en: O_utline
pl: _Ramka

en: Occurs when the applet is either left-clicked or "enter" is pressed. The options are "0" for "New Note", "1" for "Show/Hide All Notes", and "2" for "Lock/Unlock All Notes".
pl: Określa zachowanie apletu po kliknięciu lewym klawiszem myszy lub naciśnięciu klawisza "enter". Dostępne opcje to "0" dla "Nowej notatki", "1" dla "Wyświetl/Ukryj wszystkie notatki", "2" dla "Zablokuj/Odblokuj wszystkie notatki".

en: Options
pl: Opcje

en: Orange value level
pl: Wartość poziomu pomarańczowego

en: Othe_r
pl: _Inne

en: Output Gain
pl: Wzmocnienie wyjścia

en: Overcast
pl: Pochmurno

en: Pal_ettes:
pl: Pal_ety:

en: Palestinian Territory
pl: Autonomia Palestyńska

en: Palette entry
pl: Element palety

en: Palettes list
pl: Lista palet

en: Panel applet for playing audio CDs
pl: Aplet panelu służący do odtwarzania płyt CD

en: Partial fog
pl: Częściowa mgła

en: Password Entry box
pl: Pole wprowadzania hasła

en: Patches of fog
pl: Łagodna mgła

en: Path to the animation file
pl: Ścieżka do pliku animacji

en: Path to the device
pl: Ścieżka do urządzenia

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Pcm
pl: PCM

en: Pcm2
pl: PCM2

en: Perform history autocompletion
pl: Automatyczne uzupełnianie poleceń oparte na historii

en: Phone Input
pl: Wejście telefonu

en: Phone Output
pl: Wyjście telefonu

en: Pick a color
pl: Wybór koloru

en: Pick a color for the sticky note
pl: Wybór koloru dla notatki

en: Pick a default sticky note color
pl: Wybór koloru domyślnego dla notatki

en: Pick a default sticky note font
pl: Wybór domyślnej czcionki dla notatki

en: Pick a font for the sticky note
pl: Wybór czcionki dla notatki

en: Pl_ugins...
pl: W_tyczki...

en: Plain Russian keymap
pl: Zwykły rosyjski układ klawiatury

en: Play / Pause
pl: Odtwarza / Wstrzymuje

en: Play a _sound when new mail arrives
pl: Odt_worzenie dźwięku po otrzymaniu wiadomości

en: Play a sound when mail is recieved
pl: Ogrywanie dźwięku po otrzymaniu wiadomości

en: Please enter your mailserver's _password:
pl: Wprowa_dź hasło do serwera poczty:

en: Poland
pl: Polska

en: Polish
pl: Polski

en: Polish Sun keymap
pl: Polski układ klawiatury Sun

en: Polish deadkeys
pl: Polski - martwe klawisze

en: Polish xkb keymap
pl: Polski układ klawiatury xkb

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Portugal Deadkeys
pl: Portugalski - martwe klawisze

en: Portuguese
pl: Portugalski

en: Portuguese Sun Type-4 keymap
pl: Portugalski układ klawiatury Sun Type-4

en: Portuguese Sun keymap
pl: Portugalski układ klawiatury Sun

en: Portuguese keymap
pl: Portugalski układ klawiatury

en: Portuguese xkb keymap
pl: Portugalski układ klawiatury xkb

en: Press a key or press Esc to cancel
pl: Naciśnij jakiś klawisz lub Esc aby anulować

en: Press the hotkey to switch between layouts. The hotkey can be set through Properties dialog
pl: Aby przełączyć się pomiędzy układami, użyj kombinacji klawiszy, którą można ustawić w oknie preferencji

en: Pressure:
pl: Ciśnienie:

en: Previous Track
pl: Poprzednia ścieżka

en: Processor
pl: Procesor

en: Produces keyboard layout switcher applets.
pl: Tworzy aplety przełącznika układów klawiatury

en: Qatar
pl: Katar

en: Radar Map
pl: Mapa radarowa

en: Rain
pl: Deszcz

en: Rain showers
pl: Ulewy

en: Raised color
pl: Kolor wzrostu

en: Receive Data
pl: Otrzymywanie danych

en: Receive background color
pl: Kolor tła danych odbieranych

en: Receive foreground color
pl: Kolor pierwszego planu danych odbieranych

en: Recording Level
pl: Poziom rejestracji

en: Red value level
pl: Wartość poziomu czerwonego

en: Released under the GNU General Public License.
    
    A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU General Public License.
    
    Monitor obciążenia systemu wyświetlający wykresy dla procesora, pamięci, przestrzeni wymiany oraz sieci.

en: Released under the GNU General Public License.
    
    An applet for monitoring local weather conditions.
pl: Rozpowszechniany na warunkach licencji GNU GPL.
    
    Aplet monitorujący lokalne warunki pogodowe.

en: Released under the GNU general public license.
    A modem status indicator and dialer.
    Lights in order from the top or left are Send data and Receive data.
pl: Rozpowszechniany na zasadach licencji GNU GPL.
    Wskaźnik stanu modemu i program dzwoniący.
    Diody w porządku od góry lub od lewej sygnalizują wysyłanie oraz odbiór danych.

en: Remote IMAP-server
pl: Zdalny serwer IMAP

en: Remote POP3-server
pl: Zdalny serwer POP3.

en: Remote folder for mail retrieval
pl: Zdalny folder do pobierania poczty

en: Remote server to connect to for our mail
pl: Zdalny serwer z którym należy się połączyć w celu otrzymania poczty

en: Resize note
pl: Zmiana rozmiaru

en: Resource
pl: Zasób

en: Retrieval failed
pl: Pobranie nie powiodło się

en: Right to left scrolling
pl: Przewijanie od prawej do lewej

en: Romania
pl: Rumunia

en: Romanian
pl: Rumuński

en: Romanian Sun keymap
pl: Rumuński układ klawiatury Sun

en: Romanian xkb keymap
pl: Rumuński układ klawiatury xkb

en: Run this command before we check the mail
pl: Polecenie uruchamiane przed sprawdzeniem poczty

en: Russia
pl: Rosja

en: Russian
pl: Rosyjski

en: Russian Cyrillic
pl: Rosyjski - cyrylica

en: Russian Sun keymap
pl: Rosyjski układ klawiatury Sun

en: Russian keymap
pl: Rosyjski układ klawiatury

en: Russian xkb keymap
pl: Rosyjski układ klawiatury xkb

en: S_wap Space
pl: Obsza_r wymiany

en: S_witch layout:
pl: Przełą_cz układ:

en: S_ystem
pl: _System

en: Sand
pl: Piasek

en: Sandstorm
pl: Burza piaskowa

en: Sandstorm in the vicinity
pl: Bura piaskowa w pobliżu

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save/restore _indicators with group
pl: Zapis/odtworzenie _wskaźników z grupami

en: Save/restore indicators together with layout groups
pl: Zapis/odtworzenie wskaźników z grupami układów klawiatury

en: Saved mute state
pl: Zapisany stan wyciszenia

en: Saved volume to restore on startup
pl: Zapisana głośność do odtworzenia przy starcie

en: Scattered clouds
pl: Kłębiaste chmury

en: Scroll _left to right
pl: Przewijanie od _lewej do prawej

en: Scrolling
pl: Przewijanie

en: Secondary groups
pl: Grupy drugorzędne

en: See the ForeCast Details
pl: Wyświetla szczegółową prognozę pogody

en: Select Keyboard
pl: Wybór klawiatury

en: Select Location from the list
pl: Wybierz położenie z listy

en: Select Mount Directory
pl: Wybór punktu montowania

en: Select a_nimation:
pl: Wybór a_nimacji:

en: Select icon for mounted
pl: Wybór ikony zamontowanego urządzenia

en: Select icon for unmounted
pl: Wybór ikony odmontowanego urządzenia

en: Send Data
pl: Wysyłanie danych

en: Send background color
pl: Kolor tła danych wysyłanych

en: Send foreground color
pl: Kolor pierwszego planu danych wysyłanych

en: Separate _group for each window
pl: Oddzielna g_rupa dla każdego okna

en: Serb
pl: Serbski

en: Serb standard xkb keymap
pl: Serbski standardowy układ klawiatury xkb

en: Serbia and Montenegro
pl: Serbia i Czarnogóra

en: Serbian
pl: Serbski

en: Serbian Sun standard keymap
pl: Serbski standardowy układ klawiatury Sun

en: Serbian keymap
pl: Serbski układ klawiatury

en: Serbo-Croatian
pl: Serbsko-Chorwacki

en: Set default list value for %s
pl: Ustawiono domyślną wartość listy dla %s

en: Set the device path here
pl: Ustaw tutaj ścieżkę urządzenia

en: Sh_ared
pl: _Dzielona

en: Shallow fog
pl: Słaba mgła

en: Sho_w battery charge percentages
pl: _Wskaźnik procentowy naładowania

en: Sho_w connect time and throughput
pl: _Wyświetlanie czasu i szybkości połączenia

en: Shorter time means the stocks scroll by faster.
pl: Mniejsza wartość czasu oznacza szybsze przewijanie.

en: Show _power connection status
pl: S_tan połączenia

en: Show a frame surrounding the applet.
pl: Wyświetlanie ramki dookoła apletu.

en: Show a handle so the applet can be detached from the panel.
pl: Wyświetlanie uchwytu umożliwiającego odpięcie apletu od panelu.

en: Show arrow buttons
pl: Wyświetlanie przycisków strzałek

en: Show arrow buttons on the side of the display so that the user can scroll forward or backward.
pl: Wyświetlanie klawiszy ze strzałkami, umożliwiającymi przwijanie zawrtości okna w obie strony.

en: Show battery status
pl: Wyświetlenie stanu akumulatora

en: Show connect time and throughput
pl: Wyświetlanie czasu i szybkości połączenia

en: Show extra information about the connect time and amount of data transmitted and received.
pl: Wyświetlanie dodatkowych informacji o czasie połączenia i ilości wysłanych i odebranych danych.

en: Show flags in the applet
pl: Wyświetlanie flag w aplecie

en: Show flags in the applet to indicate the current layout
pl: Wyświetla flagi w aplecie jako wskaźnik bieżącego układu klawiatury

en: Show fram_e
pl: Wyświetlanie _ramki

en: Show frame
pl: Wyświetlanie ramki

en: Show han_dle
pl: Wyświetlanie u_chwytu

en: Show handle
pl: Wyświetlanie uchwytu

en: Show layout names instead of group names
pl: Wyświetlanie nazw układów klawiatury zamist nazw grup

en: Show layout names instead of group names (only for versions of XFree supporting multiple layouts)
pl: Wyświetlanie nazw układów klawiatury zamist nazw grup (tylko dla wersji XFree wspierających wielokrotne układy)

en: Show national flags as indicators of corresponding layouts
pl: Wyświetla flagi narodowe jako wskaźniki odpowiednich układów klawiatury

en: Show percent full label
pl: Wyświetlenie wskaźnika procentowego naładowania

en: Show signal strength in _percentage
pl: Wyświetlanie siły sygnału w p_rocentach

en: Show the battery
pl: Wyświetlanie baterii

en: Show the battery meter draining from the top of the battery
pl: Wyświetlenie opadającego wskaźnika akumulatora

en: Showers of ice pellets
pl: Krótkotrwałe kulki lodowe

en: Showers of small hail
pl: Krótkotrwały gradzik

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
pl: Wyświetla stan klawiatury, gdy używane są właściwości dostępności.

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
pl: Wyświetla stan właściwości AccessX takich jak modyfikatory zapadkowe

en: Shows the status of keyboard accessibility features
pl: Wyświetla stan właściwości dostępności klawiatury

en: Skip backward
pl: Przeskocz wstecz

en: Skip forward
pl: Przeskocz naprzód

en: Sky:
pl: Niebo:

en: Slovak
pl: Słowacki

en: Slovak Republic
pl: Słowacja

en: Slovak Sun keymap
pl: Słowacki układ klawiatury Sun

en: Slovak keymap
pl: Słowacki układ klawiatury

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Slovenian
pl: Słoweński

en: Slovenian Sun keymap
pl: Słoweński układ klawiatury Sun

en: Slovenian keymap
pl: Słoweński układ klawiatury

en: Slovenian xkb keymap
pl: Słoweński układ klawiatury xkb

en: Slow
pl: Wolno

en: Small hail
pl: Gradzik

en: Small hailstorm
pl: Mała burza gradowa

en: Smoke
pl: Dym

en: Snow
pl: Śnieg

en: Snow grains
pl: Lekkie opady śniegu

en: Snow showers
pl: Ulewy śnieżne

en: Snowstorm
pl: Sztorm śnieżny

en: South
pl: Południe

en: South - Southeast
pl: Południe - południowy wschód

en: South - Southwest
pl: Południe - południowy zachód

en: Southeast
pl: Południowy wschód

en: Southwest
pl: Południowy zachód

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Spanish PC/AT 101 keyboard
pl: Hiszpańska klawiatura PC/AT 101

en: Spanish Sun Type-4 keymap
pl: Hiszpański układ klawiatury Sun Type-4

en: Spanish Sun USB keymap
pl: Hiszpańskie układ klawiatury Sun USB

en: Spanish Sun keymap
pl: Hiszpański układ klawiatury Sun

en: Spanish keymap
pl: Hiszpański układ klawiatury

en: Spanish xkb keymap
pl: Hiszpański układ klawiatury xkb

en: Speaker
pl: Głośnik komputera

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
pl: Określa czy karteczki są zablokowane (tylko do odczytu).

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
pl: Określa czy karteczki są widoczne na wszystkich obszarach roboczych.

en: Specifies whether the sticky notes are visible or not.
pl: Określa czy karteczki są widoczne.

en: Specify a title for the note
pl: Określa tytuł notatki

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
pl: Określa domyślną wysokość (w pikselach) nowych notatek

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
pl: Określa domyślną szerokość (w pikselach) nowych notatek

en: Spinbutton for updating
pl: Wejście liczbowe związane z odświeżaniem

en: Squall
pl: Szkwał

en: Start program
pl: Uruchom program

en: State forecast not available for this location.
    Please try the detailed forecast; note that IWIN forecasts are available only for US cities.
pl: Stanowa prognoza pogody jest niedostępna w tej lokalizacji.
    Spróbuj wybrać szczegółową prognozę pogody; Zauważ że prognozy pogody IWIN są dostępne tylko dla miast USA.

en: Status connected color
pl: Kolor stanu połączenia

en: Status not connected color
pl: Kolor stanu braku połączenia

en: Status not updated
pl: Stan nie uaktualniony

en: Status waiting connection color
pl: Kolor stanu oczekiwania na połączenie

en: Sticky Note
pl: Notatka

en: Sticky Note Properties
pl: Właściwości notatki

en: Sticky Notes
pl: Notatki

en: Sticky Notes Applet Factory
pl: Generator apletu notatek

en: Sticky Notes Preferences
pl: Preferencje notatek

en: Sticky Notes for the Gnome Desktop Environment
pl: Notatki dla Środowiska GNOME Desktop

en: Sticky notes' locked state
pl: Stan zablokowania karteczek

en: Sticky notes' visibility
pl: Widoczność karteczek

en: Sticky notes' workspace stickyness
pl: Przyklejanie notatek do obszarów roboczych

en: Sto_p animation when double clicked
pl: Za_trzymanie animacji po podwójnym kliknięciu

en: Stock Ticker
pl: Wskaźnik giełdowy

en: Stock Ticker
    Get continuously updated stock quotes
pl: Aktualizowane na bieżąco notowania giełdowe

en: Stock Ticker Preferences
pl: Ustawienia wskaźnika giełdowego

en: Stock _lowered:
pl: Spadek _akcji:

en: Stock _raised:
pl: Wz_rost akcji:

en: Stock _unchanged:
pl: Brak _zmian akcji:

en: Stock update fre_quency:
pl: Częstotliwość _odświeżania:

en: Stocks to monitor - must be seperated by a +
pl: Giełdy do monitorowania - muszą być rozdzielone znakiem +

en: Stop
pl: Zatrzymuje

en: Sun (!not PC!) type5 Hungarian latin 2
pl: Węgierski Sun (nie PC!) type5 latin 2

en: Suspend Command
pl: Polecenie uśpienia

en: Suspend command wasn't setup correctly in the preferences.
    Please change the preferences and try again.
pl: W ustawieniach nie podano poprawnie polecenia uśpienia.
    Zmień ustawienia i spróbuj ponownie.

en: Swap Load
pl: Wykorzystanie obszaru wymiany

en: Swap Space
pl: Obszar wymiany

en: Swap graph background color
pl: Kolor tła wykresu przestrzeni wymiany

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Swedish
pl: Szwedzki

en: Swedish Sun Type-4 keymap
pl: Szwedzki układ klawiatury Sun Type-4

en: Swedish Sun USB keymap
pl: Szwedzki układ klawiatury Sun USB

en: Swedish Sun keymap
pl: Szwedzki układ klawiatury Sun

en: Swedish keymap
pl: Szwedzki układ klawiatury

en: Swedish xkb keymap
pl: Szwedzki układ klawiatury xkb

en: Swiss German Sun keymap
pl: Szwajcarski - niemiecki układ klawiatury Sun

en: Swiss keymap
pl: Szwajcarski układ klawiatury

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Symbols
pl: Symbole

en: Synth
pl: Syntezator

en: Syriac
pl: Syryjski

en: Syriac Phonetic
pl: Syryjski fonetyczny

en: Sys_tem monitor update interval:
pl: _Okres odświeżania monitora systemu:

en: System Monitor
pl: Monitor systemu

en: System Monitor Preferences
pl: Ustawienia monitora systemu

en: System is running on AC power
pl: System jest zasilany z sieci

en: System is running on AC power
    Battery: %d%% (%s)
pl: System jest zasilany z sieci
    Akumulator: %d%% (%s)

en: System is running on AC power. Battery: %d%% (%s)
pl: System jest zasilany z sieci. Akumulator: %d%% (%s)

en: System is running on AC power. Battery: Not present
pl: System jest zasilany z sieci. Akumulator: Brak

en: System is running on battery power
pl: System jest zasilany z akumulatora

en: System is running on battery power
    Battery: %d%% (%s)
pl: System jest zasilany z akumulatora
    Akumulator: %d%% (%s)

en: System is running on battery power. Battery: %d%% (%s)
pl: System jest zasilany z akumulatora. Akumulator: %d%% (%s)

en: System is running on battery power. Battery: Not present
pl: System jest zasilany z akumulatora. Akumulator: Brak

en: System m_onitor height:
pl: _Wysokość monitora systemu:

en: System m_onitor width:
pl: _Szerokość monitora systemu:

en: Temperature:
pl: Temperatura:

en: Text
pl: Napis

en: Text background color
pl: Kolor tła tekstu

en: Text foreground color
pl: Kolor pierwszego planu tekstu

en: Text only
pl: Sam napis

en: Text outline color
pl: Kolor tekstu podsumowania

en: Thai
pl: Tajlandzki

en: Thai Kedmanee
pl: Tajski Kedmanee

en: Thai Sun keymap
pl: Tajlandzki układ klawiatury Sun

en: Thai keymap
pl: Tajski układ klawiatury

en: Thai xkb keymap
pl: Tajski układ klawiatury xkb

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: The APM Management subsystem seems to be disabled.
    Try executing "apm -e 1" (FreeBSD) and see if 
    that helps.
pl: Wygląda na to, że podsystem APM jest nieaktywny.
    Spróbuj uruchomić "apm -e 1" (na FreeBSD) i zobacz, czy
    to pomoże.

en: The CD Player applet is a simple audio CD player for your panel
pl: Aplet odtwarzacza CD jest prostym odtwarzaczem płyt CD umiejscowionym na panelu

en: The Suspend command '%s' was unsuccessful.
pl: Polecenie uśpienia "%s" nie powiodło się.

en: The Suspend command was unsuccessful.
pl: Polecenie uśpienia nie powiodło się.

en: The applet will not work properly (if at all).
pl: Aplet nie będzie działał poprawnie (jeśli w ogóle).

en: The background color of the button used to indicate data received.
pl: Kolor tła przycisku określającego dane otrzymane.

en: The background color of the button used to indicate data sent.
pl: Kolor tła przycisku określającego dane wysłane.

en: The battery level below which the battery is displayed as orange.
pl: Poziom naładowania akumulatora, poniźej którego jego symbol jest wyświetlany na pomarańczowo.

en: The battery level below which the battery is displayed as red.
pl: Poziom naładowania akumulatora, poniźej którego jego symbol jest wyświetlany na czerwono.

en: The battery level below which the battery is displayed as yellow.
pl: Poziom naładowania akumulatora, poniźej którego jego symbol jest wyświetlany na żółto.

en: The blue component of the background color.
pl: Składowa niebieska koloru tła.

en: The blue component of the foreground color.
pl: Składowa niebieska koloru pierwszego planu.

en: The color of the background of the display. Has no effect when the user chooses to use the default theme fonts and colors.
pl: Kolor tła wyświetlacza. Ignorowany, kiedy użytkownik wybrał użycie czcionek i kolorów domyślnego motywu.

en: The color used to display the status button when the modem is connected.
pl: Kolor używany do wyświetlania przycisku stanu podczas połączenia modemu.

en: The color used to display the status button when the modem is connecting.
pl: Kolor używany do wyświetlania przycisku stanu podczas łączenia modemu.

en: The color used to display the status button when the modem is not connected.
pl: Kolor używany do wyświetlania przycisku stanu gdy modem nie jest połączony.

en: The color used to indicate that data has been received.
pl: Kolor używany do określenia danych otrzymanych.

en: The color used to indicate that data has been sent.
pl: Kolor używany do określenia danych wysłanych.

en: The color used when the stock's values has lowered. Has no effect when the user chooses to use the default theme fonts and colors.
pl: Kolor używany przy spadku akcji. Ignorowany, kiedy użytkownik wybrał użycie czcionek i kolorów domyślnego motywu.

en: The color used when the stock's values has not changed. Has no effect when the user chooses to use the default theme fonts and colors.
pl: Kolor używany przy braku zmiany wartości akcji. Ignorowany, kiedy użytkownik wybrał użycie czcionek i kolorów domyślnego motywu.

en: The color used when the stock's values has raised. Has no effect when the user chooses to use the default theme fonts and colors.
pl: Kolor używany przy wzroście akcji. Ignorowany, kiedy użytkownik wybrał użycie czcionek i kolorów domyślnego motywu.

en: The command that switches your keymap to this layout
pl: Polecenie przełączające na ten układ klawiatury

en: The country of the keyboard layout
pl: Kraj układu klawiatury

en: The custom url from where to retrieve a radar map.
pl: Użycie własnego adresu URL skąd pobierana jest mapa radarowa.

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
pl: Oczy patrzące w kierunku wskaźnika myszy

en: The font used for the display. Has no effect when the user chooses to use the default theme fonts and colors.
pl: Czcionka używana przez wyświetlacz. Ignorowana, kiedy użytkownik wybrał użycie czcionek i kolorów domyślnego motywu.

en: The fraction of a second until the applet updates.
pl: Ułamek skundy po którym aplet odświeża dane.

en: The green component of the background color.
pl: Składowa zielona koloru tła.

en: The green component of the foreground color.
pl: Składowa zielona koloru pierwszego planu.

en: The interval, in seconds, between automatic updates.
pl: Okres czasu, w sekundach, pomiędzy automatycznymi aktualizacjami.

en: The label of the keyboard layout
pl: Etykieta układu klawiatury

en: The language of the keyboard layout
pl: Język układu klawiatury

en: The list of active plugins
pl: Lista aktywnych wtyczek

en: The mail server
pl: Serwer poczty

en: The name of the keyboard layout
pl: Nazwa układu klawiatury

en: The name of the modem device.
pl: Nazwa urządzenia modemu.

en: The name of the modem lock file.
pl: Nazwa pliku blokady modemu.

en: The red component of the background color.
pl: Składowa czerwona koloru tła.

en: The red component of the foreground color.
pl: Składowa czerwona koloru pierwszego planu.

en: The server name is incorrect.
pl: Niepoprawna nazwa serwera.

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
pl: Ciąg znaków, jaki użytkownik wybrał podczas ostatniego użycia apletu. Ciąg ten zostanie wyświetlony przy uruchomieniu apletu.

en: The time interval until when the applet updates the stock data.
pl: Czas po którym aplet odświeża dane wartości akcji.

en: The user's encrypted password for the remote server
pl: Zaszyfrowane hasło użytkownika dla zdalnego serwera

en: The user's password
pl: Hasło użytkownika

en: The user's password for the remote server
pl: Hasło użytkownika dla zdalnego serwera

en: The username or password is incorrect.
pl: Niepoprawne hasło lub nazwa użytkownika.

en: The volume control lets you set the volume level for your desktop
pl: Aplet regulacji głośności pozwala na ustawienie poziomu dźwięku w systemie.

en: The volume control lets you set the volume level for your desktop.
pl: Aplet regulacji głośności pozwala na ustawienie poziomu dźwięku w systemie.

en: The width in pixels of the applet.
pl: Szerokość apletu w pikselach

en: Themes
pl: Motywy

en: There doesn't seem to be any wireless devices configured on your system.
    Please verify your configuration if you think this is incorrect.
pl: Wygląda na to, że w systemie nie skonfigurowano żadnych urządzeń bezprzewodowych.
    Jeśli uważasz, że diagnoza jest nieprawidłowa, zweryfikuj konfigurację.

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
pl: Wystąpił poważny błąd podczas próby wczytania motywu.

en: There was an error displaying help: %s
pl: Wystąpił błąd podczas wyświetlania pomocy: %s

en: There was an error executing %s: %s
pl: Przy uruchamianiu %s wystąpił błąd: %s

en: There was an error executing '%s': %s
pl: Przy wykonywaniu "%s" wystąpił błąd: %s

en: There was an error launching the help viewer : %s
pl: Przy uruchamianiu przeglądarki pomocy wystąpił błąd : %s

en: There was an error launching the keyboard capplet : %s
pl: Przy uruchamianiu apletu centrum sterowania wystąpił błąd : %s

en: This GNOME applet adds a command line to the panel. It features command completion, command history, and changeable macros.
    
    \ This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
pl: Aplet GNOME dodający wiersz poleceń do panelu. Obsługuje uzupełnianie poleceń, historię poleceń, konfigurowalne makra.
    
    \ Jest to program darmowy; możesz go rozprowadzać i/lub modyfikować zgodnie z zasadami licencji GNU General Public License, opublikowanej przez Free Software Foundation, zarówno w wersji 2, jak i (opcjonalnie) w wersji późniejszej.

en: This applet adds a command line to the panel
pl: Aplet ten dodaje do panelu wiersz poleceń

en: This applet switches between keyboard maps using setxkbmap or xmodmap.
    Mail me your flag and keyboard layout if you want support for your locale (my email address is shooby@gnome.hu).
    So long, and thanks for all the fish.
    Thanks for Balazs Nagy (Kevin) <julian7@iksz.hu> for his help and Emese Kovacs <emese@gnome.hu> for her solidarity, help from guys like KevinV.
    Shooby Ban <shooby@gnome.hu>
pl: Ten aplet przełącza mapy klawiatur, wykorzystując do tego setxkbmap lub xmodmap.
    Jeśli chcesz dodać nowy układ klawiatury i flagę, prześlij je na adres autora (shooby@gnome.hu, w języku angielskim).
    Podziękowania dla Balazs Nagy (Kevin) <julian7@iksz.hu> za jego pomoc i Emese Kovacs <emese@gnome.hu> za jej solidarność.

en: This flag will appear in flag field of the applet
pl: Ten znacznik pojawi się w polu znacznika apletu

en: This information helps you to identify your keyboard layout
pl: Ta informacja pomaga zidentyfikować układ klawiatury

en: This is how we check the mail, check the mail, check the mail...
pl: Sposób sprawdzania poczty, sprawdzania poczty, sprawdzania poczty ...

en: This is how we process the mail, process the mail, process the mail...
pl: Sposób przetwarzania poczty, przetwarzania poczty, przetwarzania poczty ....

en: This is the animation that will be displayed during normal Inbox Monitor usage
pl: Animacja wyświetlana podczas zwykłego użytkowania monitora poczty

en: This is the binding for keypress-based layout change
pl: Przypisany skrót klawiaturowy do zmiany układu klawiatury

en: This is the full path of the device that will be used to play cd's from this applet
pl: Pełna ścieżka do urządzenia, które będzie użyte do odtwarzania płyt CD

en: This program connects to a popular site and downloads current stock quotes.  The GNOME Stock Ticker is a free Internet-based application.  It comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.  Do not use the GNOME Stock Ticker for making investment decisions; it is for informational purposes only.
pl: Ten program łączy się z popularną stroną i pobiera aktualne notowania giełdowe. Wskaźnik Giełdowy GNOME jest wolnodostępną aplikacją, korzystającą z Internetu. Na program nie jest udzielana ABSOLUTNIE ŻADNA GWARANCJA. Nie używaj tego programu do prawdziwych decyzji inwestycyjnych; powinno się go używać tylko do celów informacyjnych.

en: This should be like "gkb_xmmap us", "setxkbmap us" or "xmodmap something.xmm"
pl: Powinno to być coś w rodzaju "gkb_xmmap us", "setxkbmap us" lib "xmodmap cośtam.xmm"

en: This utility shows the status of a wireless link
pl: Narzędzie wyświetlające stan połączenia bezprzewodowego

en: This utility shows the status of a wireless link.
pl: Narzędzie wyświetlające stan połączenia bezprzewodowego.

en: This utility shows the status of your laptop battery.
pl: Narzędzie wyświetlające stan akumulatora laptopa.

en: This will appear in the label box of the applet
pl: Zawartość pola etykiety apletu

en: This will identify the layout in the list
pl: Identyfikacja układu klawiatury na liście

en: Thunderstorm
pl: Burza z piorunami

en: Time in milliseconds for display update
pl: Czas odświeżania wyświetlacza w milisekundach

en: Time in seconds between status updates
pl: Czas w sekundach pomiędzy uaktualnieniami stanu

en: Track number
pl: Numer ścieżki

en: Treble
pl: Tony wysokie

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish
pl: Turecki

en: Turkish "F" keyboard
pl: Turecka klawiatura "F"

en: Turkish "Q" keyboard
pl: Turecka klawiatura "Q"

en: Turkish Sun keymap
pl: Turecki układ klawiatury Sun

en: Turkish keymap
pl: Turecki układ klawiatury

en: Turkish xkb keymap
pl: Turecki układ klawiatury xkb

en: Type a command here and Gnome will execute it for you
pl: Wpisz tutaj polecenie powłoki, które chcesz wykonać

en: UK 105-key
pl: Brytyjski 105 klawiszy

en: UK PC/AT keyboard
pl: Brytyjska klawiatura PC/AT

en: URL link Button
pl: Przycisk powiązany z URL-em

en: US 101-key keyboard
pl: Amerykańska klawiatura 101 klawiszy

en: US 105-key keyboard (with windows keys)
pl: Amerykańska klawiatura 105 klawiszy (z klawiszami windows)

en: US 84-key
pl: Amerykański 84 klawisze

en: US DEC 450
pl: Amerykański DEC 450

en: US IBM RS/6000
pl: Amerykański IBM RS/6000

en: US International
pl: Amerykański międzynarodowy

en: US International xkb keymap
pl: Amerykański międzynarodowy układ klawiatury xkb

en: US Macintosh
pl: Amerykański Macintosh

en: US PC/AT 101 keyboard
pl: Amerykańska klawiatura PC/AT 101 klawiszy

en: US Silicon Graphics 101-key
pl: Amerykański 101 klawiszy Silicon Graphics

en: US Sun Type-4 keyboard
pl: Amerykańska klawiatura Sun Type-4

en: US Sun USB keyboard
pl: Amerykańska klawiatura Sun USB

en: US Sun type5
pl: Amerykański Sun type5

en: US Sun type5 keyboard
pl: Amerykańska klawiatura Sun type5

en: US xkb keymap
pl: Amerykański układ klawiatury xkb

en: USB Stick
pl: Klucz USB

en: U_pdate every:
pl: _Odświeżanie co:

en: U_se ISDN
pl: Wykorzystanie _ISDN-a

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Ukrainian Sun keymap
pl: Ukraiński układ klawiatury Sun

en: Ukrainian xkb keymap
pl: Ukraiński układ klawiatury xkb

en: Unchanged color
pl: Kolor braku zmian

en: Undefined
pl: Nie zdefiniowano

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Wielka Brytania

en: United Kingdom xkb keymap
pl: Brytyjski układ klawiatury xkb

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown Keyboard
pl: Nieznana klawiatura

en: Unknown observation time
pl: Nieznany czas obserwacji

en: Unknown precipitation
pl: Nieznane opady

en: Unlocked note
pl: Notatka odblokowana

en: Unmou_nted icon:
pl: Ikona urządzenia odmo_ntowanego:

en: Update
pl: Odświeżanie

en: Update interval
pl: Okres odświeżania

en: Update spin button
pl: Wejście liczbowe odświeżania

en: Update the data automatically
pl: Automatyczna aktualizacja danych

en: Updating...
pl: Aktualizacja...

en: Url for the radar map
pl: Adres URL mapy radarowej

en: Use Up/Down arrow keys to change volume
pl: Aby zmienić głośność, użyj klawiszy strzałek w górę/dół

en: Use _Default
pl: Użycie _domyślnej

en: Use _automount friendly status test
pl: Wykorzystanie testu przyjaznego dla _automount

en: Use _default theme font and colors
pl: _Domyślne kolory i czcionka motywu

en: Use _flags as indicators
pl: Użycie _flag jako wskaźników

en: Use _metric system units
pl: Wykorzystanie systemu m_etrycznego

en: Use co_lor from the system theme
pl: Użycie _koloru z motywu systemowego

en: Use cus_tom address for radar map
pl: Użycie _własnego adresu mapy radarowej

en: Use custom url for the radar map
pl: Użycie własnego adresu URL mapy radarowej

en: Use default co_lor
pl: Użycie domyślnego ko_loru

en: Use default fo_nt
pl: Użycie _domyślnej czcionki

en: Use default theme fonts and colors
pl: Uzycie domyślnych kolorów i czcionki motywu

en: Use default theme fonts and colors instead of custom ones
pl: Użycie domyślnych kolorów i czcionek motywu

en: Use fo_nt from the system theme
pl: Użycie c_zcionki z motywu systemowego

en: Use isdn
pl: Użycie ISDN

en: Use isdn instead of ppp to connect the modem.
pl: Użycie isdn zamiast ppp do połączenia modemu.

en: Use metric units
pl: Wykorzystanie systemu metrycznego

en: Use metric units instead of english units.
pl: Wykorzystanie systemu metrycznego zamiast jednostek angielskich.

en: Use the default theme colors
pl: Użycie domyślnych kolorów motywu

en: Use theme colors instead of custom ones.
pl: Użycie domyślnych kolorów motywu zamiast własnych.

en: Use this command to connect the modem.
pl: Polecenie używane do połączenia pomdemu.

en: Use this command to disconnect the modem.
pl: Polecenie używane do rozłączenia modemu.

en: Username Entry box
pl: Pole wprowadzania nazwy użytkownika

en: Username on the remote server
pl: Nazwa użytkownika na zdalnym serwerze

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Variable
pl: Zmienne

en: Verify owner of lock file
pl: Sprawdzanie właściciela pliku blokującego

en: Video
pl: Wideo

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: Vietnamese
pl: Wietnamski

en: Vietnamese Sun keymap
pl: Wietnamski układ klawiatury Sun

en: Vietnamese xkb keymap
pl: Wietnamski układ klawiatury xkb

en: Visibility:
pl: Widoczność:

en: Volcanic ash
pl: Popiół wulkaniczny

en: Volume Control
pl: Regulacja głośności

en: Volume Control (muted)
pl: Regulacja głośności (wyciszone)

en: Volume Control Preferences
pl: Preferencje regulacji głośności

en: Volume Controller
pl: Regulacja głośności

en: War_n when battery is fully re-charged
pl: Powiadomie_nie o pełnym naładowaniu akumulatora

en: We run this command when the user clicks on Inbox Monitor
pl: Polecenie uruchamiane po kliknięciu na monitor poczty

en: Weather Preferences
pl: Ustawienia panelu pogodowego

en: Weather Report
pl: Raport pogodowy

en: WeatherInfo missing location
pl: Brak informacji o położeniu

en: West
pl: Zachód

en: West - Northwest
pl: Zachód - północny zachód

en: West - Southwest
pl: Zachód - południowy zachód

en: When double clicke_d:
pl: Po_dwójne kliknięcie:

en: When new mail _arrives:
pl: N_adejście nowych wiadomości:

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
pl: Określa czy będzie wymagane potwierdzanie usunięcia notatki

en: Whether to force the default color and font on all notes
pl: Określa wymuszane będzie na wszystkich notatkach użycie domyślnych kolorów i czcionek

en: Whether to reset mail status when you click on Inbox Monitor
pl: Określa czy zerować stan poczty po kliknięciu na monitorze poczty

en: Whether to use the default system color
pl: Określa czy używane będą domyślne kolory systemowe

en: Whether to use the default system font
pl: Określa czy używana będzie domyślna czcionka systemowa

en: Width
pl: Szerokość

en: Width of the applet
pl: Szerokość apletu

en: Wind:
pl: Wiatr:

en: Wireless Link Monitor
pl: Monitor połączenia bezprzewodowego

en: Wireless Link Monitor Preferences
pl: Ustawienia monitora połączenia bezprzewodowego

en: XKB initialization error
pl: Błąd inicjalizacji XKB

en: Yellow value level
pl: Wartość poziomu żółtego

en: Yemen
pl: Jemen

en: You are currently connected.
    Do you want to disconnect?
pl: Jesteś aktualnie połączony.
    Czy chcesz się rozłączyć?

en: You didn't set a password in the preferences for the Inbox Monitor,
    so you have to enter it each time it starts up.
pl: Nie wprowadzono hasła w ustawieniach monitora poczty,
    wymagane więc będzie, wpisywanie go przy każdym uruchomieniu programu.

en: You do not have permission to use the CD player.
pl: Brak uprawnień do korzystania z odtwarzacza CD.

en: You have mail.
pl: Masz wiadomość.

en: You have new mail.
pl: Masz nową wiadomość.

en: You may not specify duplicate patterns
pl: Nie można dwukrotnie użyć tego samego wzorca

en: You must specify a command
pl: Należy podać polecenie

en: You must specify a pattern
pl: Należy podać wzorzec

en: You must specify a pattern and a command
pl: Należy podać wzorzec i polecenie

en: You've got mail!
pl: Masz wiadomość!

en: Your platform is not supported!
pl: Ta platforma nie jest obsługiwana!

en: Yugoslavia
pl: Jugosławia

en: Zip Drive
pl: Napęd Zip

en: _About...
pl: _Informacje o...

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Add Macro...
pl: _Dodaj makro...

en: _Appearance:
pl: _Wygląd:

en: _Automatically update every:
pl: _Automatyczna aktualizacja co:

en: _Available plugins:
pl: _Dostępne wtyczki:

en: _Average
pl: Średn_ia

en: _Background
pl: _Tło

en: _Background:
pl: _Tło:

en: _Beep when displaying a warning
pl: _Sygnał dźwiękowy podczas wyświetlania ostrzeżenia

en: _Browse...
pl: _Przeglądaj...

en: _Buffers
pl: _Bufory

en: _Color:
pl: _Kolor:

en: _Default group:
pl: _Domyślna grupa:

en: _Delete ALL
pl: _Usuń wszystko

en: _Delete Macro
pl: _Usuń makro

en: _Delete Note...
pl: _Usuń notatkę...

en: _Delete Notes...
pl: _Usuń notatki...

en: _Device:
pl: _Urządzenie:

en: _Disconnect
pl: _Rozłącz

en: _Disconnection command:
pl: Polecenie p_rzerwania połączenia:

en: _Eject
pl: _Wysuń

en: _Eject disk when unmounting
pl: _Wysuwanie po odmontowaniu

en: _Enable scroll buttons
pl: _Przyciski przewijania

en: _Exclude from keyboard switching
pl: Wyłączeni_e z przełączania klawiaturą

en: _Flag:
pl: _Flaga:

en: _Folder:
pl: F_older:

en: _Font:
pl: _Czcionka:

en: _Forecast
pl: _Prognoza

en: _Foreground:
pl: _Pierwszy plan:

en: _Free
pl: Wol_ny

en: _Grab keys
pl: _Przechwyć skrót

en: _Groups
pl: G_rupy

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Icon:
pl: _Ikona:

en: _Keyboard Accessibility Preferences
pl: Preferencje dostępności _klawiatury

en: _Keyboards (select and press add):
pl: _Klawiatury (wybierz i wciśnij Dodaj):

en: _Keyboards:
pl: _Klawiatury:

en: _Label:
pl: _Etykieta:

en: _Load
pl: O_bciążenie

en: _Lock Note
pl: B_lokada notatki

en: _Lock Notes
pl: Za_blokuj notatki

en: _Lock file:
pl: Plik _blokowania:

en: _Macros:
pl: _Makra:

en: _Memory
pl: P_amięć

en: _Monitored device:
pl: M_onitorowane urządzenie:

en: _Mount directory:
pl: Punkt _montowania:

en: _Mute
pl: _Wyciszenie

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Network
pl: _Sieć

en: _New Note
pl: _Nowa notatka

en: _New symbol:
pl: _Nowy symbol:

en: _Open CD Player
pl: Uruchom _odtwarzacz CD

en: _Open Keyboard Preferences
pl: _Otwórz ustawienia klawiatury

en: _Open System Monitor
pl: _Otwórz monitor systemu

en: _Open Volume Control
pl: _Otwórz regulację głośności

en: _Orange:
pl: P_omarańczowy:

en: _Palette:
pl: _Paleta:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Pattern:
pl: _Wzorzec:

en: _Preferences...
pl: P_referencje...

en: _Preview:
pl: _Podgląd:

en: _Processor
pl: _Procesor

en: _Properties...
pl: P_referencje...

en: _Put notes on all workspaces
pl: _Umieszczenie notatek na wszystkich obszarach roboczych

en: _Red:
pl: Cze_rwony:

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _SLIP
pl: S_LIP

en: _Save password to disk
pl: _Zapis hasła na dysku

en: _Scale size to panel
pl: _Skalowanie do rozmiarów panelu

en: _Scroll speed:
pl: Szybkość prz_ewijania :

en: _Select a location:
pl: Wybór p_ołożenia:

en: _Select a theme:
pl: _Wybór motywu:

en: _Select channel to control:
pl: _Wybór kontrolowanego kanału:

en: _Show Notes
pl: _Wyświetlanie notatek

en: _Show battery status
pl: _Stan akumulatora

en: _Suspend Computer...
pl: _Uśpij komputer...

en: _Suspend command:
pl: Polecenie _uśpienia:

en: _Title:
pl: _Tytuł:

en: _Update
pl: _Odśwież

en: _Update interval:
pl: _Okres odświeżania:

en: _Use default theme colors
pl: _Domyślne kolory motywu

en: _Used
pl: _Używany

en: _User
pl: _Użytkownik

en: _Username:
pl: _Użytkownik:

en: _Verify owner of lock file
pl: _Sprawdzanie właściciela pliku blokującego

en: _Visit Weather.com
pl: _Odwiedź Weather.com

en: _Warn when battery charge is low
pl: Po_wiadomienie o niskim poziomie naładowaniu akumulatora

en: _Width:
pl: _Szerokość:

en: _Yellow:
pl: Żół_ty:

en: _lock/unlock all notes
pl: zab_lokowanie/odblokowanie wszystkich notatek

en: _show/hide all notes
pl: wyświetlenie/ukrycie w_szystkich notatek

en: create a _new note
pl: _nowa notatka

en: font 2 - No Longer used
pl: czcionka 2 - dłużej nie używana

en: kilometers
pl: kilometry

en: knots
pl: węzły

en: kph
pl: km/h

en: miles
pl: mile

en: milliseconds
pl: milisekund

en: minutes
pl: minut

en: not connected
pl: brak połączenia

en: pixels
pl: pikseli

en: seconds
pl: sekund

en: warning: this version of gmix was compiled with a different version of
    soundcard.h.
pl: ostrzeżenie: ta wersja gmix została skompilowana z inną wersją pliku
    soundcard.h.

en: weather location information.
pl: Informacja położenia prognozy.
