metacity - en to pl translation catalogue (453 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
pl: Wartość "%s", odnaleziona w bazie danych konfiguracji nie opisuje poprawnie skrótu klawiszowego "%s"

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
pl: Wartość "%s", odnaleziona w bazie danych konfiguracji nie opisuje poprawnie modyfikatora przycisku myszy

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
pl: "%s" nie jest poprawną wartością atrybutu "focus"

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
pl: "%s" nie jest poprawną wartością atrybutu "resize"

en: "%s" is not a valid value for state attribute
pl: "%s" nie jest poprawną wartością atrybutu "state"

en: %d coordinate expressions parsed in %g seconds (%g seconds average)
pl: wyrażenia współrzędnych %d zostało zanalizowane w %g sekund (średnio %g sekund(y))

en: %d stored in GConf key %s is not a reasonable number of workspaces, current maximum is %d
pl: Wartość %d zapisana w kluczu GConfa %s nie jest poprawną liczbą biurek; aktualne maksimum wynosi %d

en: %d stored in GConf key %s is out of range 0 to %d
pl: Wartość %d zapisana w kluczu GConfa %s jest poza zakresem od 0 do %d

en: %g milliseconds to draw one window frame
pl: %g milisekund(y) do narysowania jednej ramki okna

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
pl: (Nie zaimplementowane) Oparcie nawigacji na aplikacjach, zamiast na oknach

en: /Windows/Des_ktop
pl: /Okna/Pu_lpit

en: /Windows/_All docks
pl: /Okna/_Wszystkie doki

en: /Windows/_Bottom dock
pl: /Okna/_Dolny dok

en: /Windows/_Dialog
pl: /Okna/Okno _dialogowe

en: /Windows/_Left dock
pl: /Okna/_Lewy dok

en: /Windows/_Modal dialog
pl: /Okna/_Modalne okno dialogowe

en: /Windows/_Right dock
pl: /Okna/_Prawy dok

en: /Windows/_Splashscreen
pl: /Okna/_Ekran powitalny

en: /Windows/_Top dock
pl: /Okna/_Górny dok

en: /Windows/_Utility
pl: /Okna/_Narzędzie

en: /Windows/tearoff
pl: /Okna/odłączanie

en: /_Windows
pl: /_Okna

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
pl: <%s>: nie zdefiniowano geometrii o nazwie "%s"

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
pl: <%s> musi albo określać geometrię albo element nadrzędny z geometrią

en: <%s> name "%s" used a second time
pl: <%s>: użyto nazwy "%s" po raz drugi

en: <%s> parent "%s" has not been defined
pl: <%s>: nie zdefiniowano elementu nadrzędnego o nazwie "%s"

en: <author> specified twice for this theme
pl: Dwukrotnie określono dla tego motywu element <author>

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
pl: Przy tym stylu ramki należy podać <button function="%s" state="%s" draw_ops="cokolwiek"/>

en: <copyright> specified twice for this theme
pl: Dwukrotnie określono dla tego motywu element <copyright>

en: <date> specified twice for this theme
pl: Dwukrotnie określono dla tego motywu element <date>

en: <description> specified twice for this theme
pl: Dwukrotnie określono dla tego motywu element <description>

en: <menu_icon function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this theme
pl: Motyw musi zawierać <menu_icon function="%s" state="%s" draw_ops="cokolwiek"/>

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
pl: Odnaleziono atrybut <metacity_session>, kiedy ID sesji został już ustawiony

en: <name> specified twice for this theme
pl: Dwukrotnie określono dla tego motywu element <name>

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar_font_size option is set to 0, however. Also, this option is disabled if the titlebar_uses_desktop_font option is set to true. By default, titlebar_font is unset, causing Metacity to fall back to the desktop font even if titlebar_uses_desktop_font is false.
pl: Napis opisujący czcionkę używaną na paskach tytułowych okien. Rozmiar z tego opisu będzie jednak użyty tylko, jeśli opcja titlebar_font_size ma wartość 0. Opcja ta jest w całości ignorowana, jeśli ustawiona jest opcja titlebar_uses_desktop_font. Domyślnie opcja ta nie jest ustawiona, co powoduje wybór domyślnej czcionki środowiska, nawet, jeśli nie jest ustawione titlebar_uses_desktop_font.

en: A style called "%s" has not been defined
pl: Nie zdefiniowano stylu o nazwie "%s"

en: Action on title bar double-click
pl: Operacja przy dwukrotnym kliknięciu paska tytułowego

en: Activate window menu
pl: Otwarcie menu okna

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
pl: Wartość alfa musi się mieścić pomiędzy 0,0 (niewidoczne) i 1,0 (w pełni przezroczyste), odczytano %g

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
pl: Wartość alfa "%s" w przenikającym kolorze nie zawiera się pomiędzy 0,0 i 1,0

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
pl: Wartość kąta musi się mieścić pomiędzy 0,0 i 360,0, odczytano %g

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %ld
pl: Aplikacja ustawiła błędną wartość _NET_WM_PID %ld

en: Arrangement of buttons on the titlebar
pl: Rozmieszczenie przycisków na pasku tytułowym

en: Arrangement of buttons on the titlebar. The value should be a string, such as "menu:minimize,maximize,close"; the colon separates the left corner of the window from the right corner, and the button names are comma-separated. Duplicate buttons are not allowed. Unknown button names are silently ignored so that buttons can be added in future metacity versions without breaking older versions.
pl: Rozmieszczenie przycisków na pasku tytułowym. Wartośc powinna być napisem postaci "menu:minimize,maximize,close". Dwukropek rozdziela lewy róg okna od prawego, zaś nazwy przycisków są rozdzielone przecinkami. Nie jest dozwolone wielokrotne wystąpienie przycisku. Nieznane nazwy przycisków są ignorowane, więc w przyszłych wersjach programu mogą zostać dodane nowe przyciski bez powodowania niezgodności.

en: Aspect ratio "%s" is unknown
pl: Współczynnik proporcji "%s" jest nieznany

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
pl: Atrybut "%s" jest niepoprawny wewnątrz elementu <%s> w tym kontekście

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
pl: Atrybut "%s" wystąpił dwukrotnie wewnątrz jednego elementu <%s>

en: Automatically raises the focused window
pl: Automatyczne wysuwanie okien otrzymujących skupienie

en: Bar
pl: Pasek

en: Benchmark
pl: Test wydajności

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
pl: Formatem przenikania jest "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" nie pasuje do formatu

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
pl: Wartościami logicznymi są "true" i "false", a nie "%s"

en: Border
pl: Krawędź

en: Border "%s" is unknown
pl: Krawędź "%s" jest nieznana

en: Border-only window
pl: Okno zawierające tylko krawędzie

en: Bug in window manager:
pl: Błąd w programie menedżera okien:

en: Button Layouts
pl: Układy przycisków

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
pl: Współczynnik proporcji przycisku %g nie mieści się w rozsądnych granicach

en: Button layout test %d
pl: Test układu przycisków %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
pl: Element <button> nie może zawierać dwóch draw_ops (motyw zawiera atrybut draw_ops i element <draw_ops> lub dwa elementy)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
pl: Element <menu_icon> nie może zawierać dwóch draw_ops (motyw zawiera atrybut draw_ops i element <draw_ops> lub dwa elementy)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
pl: Element <piece> nie może zawierać dwóch draw_ops (motyw zawiera atrybut draw_ops i element <draw_ops> lub dwa elementy)

en: Cannot specify both button_width/button_height and aspect ratio for buttons
pl: Nie można jednocześnie określać dla przycisku jego szerokości i wysokości oraz współczynnika proporcji

en: Class
pl: Klasa

en: Clic_k to give focus
pl: Przekazanie skupienia po _kliknięciu

en: Clicking a window while holding down this modifier key will move the window (left click), resize the window (middle click), or show the window menu (right click). Modifier is expressed as "&lt;Alt&gt;" or "&lt;Super&gt;" for example.
pl: Kliknięcie okna przy przytrzymaniu tego modyfikatora spowoduje przesunięcie okna (lewy przycisk), zmianę jego rozmiaru (środkowy przycisk) lub wyświetlenie menu okna (prawy przycisk). Przykładowy zapis modyfikatora ma postać "&lt;Alt&gt;" lub "&lt;Super&gt;".

en: Close Window
pl: Zamyka okno

en: Close a window
pl: Zamknięcie okna

en: Commands to run in response to keybindings
pl: Polecenia uruchamiane w odpowiedzi na użycia skrótów klawiszowych

en: Constant "%s" has already been defined
pl: Stała "%s" została już zdefiniowana

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
pl: Wyrażenie określające współrzędne zawiera nieznany operator na początku tekstu: "%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
pl: Wyrażenie określające współrzędne zawiera niedozwolony znak "%s"

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
pl: Wyrażenie określające współrzędne zawiera liczbę zmiennoprzecinkową "%s", której nie można przetworzyć

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
pl: Wyrażenie określające współrzędne zawiera liczbę całkowitą "%s", której nie można przetworzyć

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
pl: Wyrażenie opisujące położenie nie zawiera żadnych operatorów ani argumentów

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
pl: Wyrażenie opisujące położenie kończy się operatorem zamiast argumentem

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera nawias zamykający bez odpowiadającego mu nawiasu otwierającego

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera nawias otwierający bez odpowiadającego mu nawiasu zamykającego

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera argument w miejscu, w którym oczekiwano operatora

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera nieznaną zmienną lub stałą "%s"

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera operator "%s" w miejscu, w którym oczekiwano argumentu

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera argument "%c" bezpośrednio po argumencie "%c" bez rozdzielającego ich operatora

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer, this is really a Metacity bug, but are you sure you need a huge expression like that?
pl: Podczas analizy składniowej wyrażenia określającego współrzędne wystąpiło przepełnienie bufora. Jest to błąd w Metacity, ale czy na pewno potrzebujesz tak wielkiego wyrażenia?

en: Coordinate expression results in division by zero
pl: Wyrażenie opisujące położenie zawiera dzielenie przez zero

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
pl: Wyrażenie opisujące położenie używa operatora dzielenia modulo z argumentem zmiennoprzecinkowym

en: Coordinate expression was empty or not understood
pl: Wyrażenie określające współrzędne jest puste lub nie można go rozpoznać

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
pl: Nie można uzyskać zaznaczenia menedżera okien na podekranie %d ekranu "%s"

en: Could not create directory '%s': %s
pl: Nie można utworzyć katalogu "%s": %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
pl: Nie można odnaleźć żadnego motywu! Upewnij się, że istnieje katalog "%s" i zawiera standardowe motywy.

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
pl: Nie można otworzyć pliku sesji "%s" do zapisu: %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
pl: Napis "%s" nie jest zapisem liczby zmiennoprzecinkowej

en: Could not parse "%s" as an integer
pl: Nie można przetworzyć "%s" jako liczby całkowitej (int)

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
pl: Nie można przetworzyć wartości alfa "%s" w przenikającym kolorze

en: Could not parse color "%s"
pl: Nie można przetworzyć koloru "%s"

en: Could not parse font description "%s" from GConf key %s
pl: Nie można przetworzyć opisu "%s", powiązanego z kluczem GConfa %s

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
pl: Nie można przetworzyć współczynnika przenikania "%s" w przenikającym kolorze

en: Could not release screen %d on display "%s"
pl: Nie można zwolnić podekranu %d ekranu "%s"

en: Current theme
pl: Bieżący motyw

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
pl: Opóźnienie w milisekundach używane przez opcję automatycznego wysuwania

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
pl: Określa, czy aplikacje lub system mogą generować słyszalne sygnały dźwiękowe; opcja może być używana razem z opcją "widoczne sygnały dźwiękowe", zezwalającą na ciche "bipnięcia".

en: Dialog Box
pl: Okno dialogowe

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
pl: Niezrozumiała strzałka "%s" (atrybut arrow) elementu <%s>

en: Did not understand color component "%s" in color specification
pl: Niezrozumiała definicja koloru "%s" w specyfikacji koloru

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
pl: Niezrozumiały typ wypełnienia "%s" elementu <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
pl: Niezrozumiały cień "%s" (atrybut shadow) elementu <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
pl: Niezrozumiały stan "%s" (atrybut state) elementu <%s>

en: Did not understand state "%s" in color specification
pl: Niezrozumiały stan "%s" w specyfikacji koloru

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
pl: Nie można rozpoznać końcowych znaków "%s" w napisie "%s"

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
pl: Niezrozumiała wartość "%s" typu gradientu

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
pl: Wyłącza własności, które wymagane są przez stare i niewłaściwie zaimplementowane aplikacje.

en: Distance "%s" is unknown
pl: Odległość "%s" jest nieznana

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
pl: Narysowano %d ramek w ciągu %g sekund klienta (%g milisekund na ramkę) oraz %g sekund rzeczywistych, włączając w to zasoby serwera X (%g milisekund na ramkę)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny poniżej <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu <constant>

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu distance/border/aspect_ratio

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu operacji rysowania

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz elementu name/author/date/description

en: Enable Visual Bell
pl: Włączone widoczne sygnały dźwiękowe

en: Error %d was expected but %d given
pl: Spodziewano się błędu %d lecz otrzymano %d

en: Error closing session file '%s': %s
pl: Błąd przy zamykaniu pliku sesji "%s": %s

en: Error launching metacity-dialog to ask about killing an application: %s
pl: Przy uruchamianiu metacity-dialog (pytającego o zniszczenie okna) wystąpił błąd: %s

en: Error launching metacity-dialog to print an error about a command: %s
pl: Przy uruchamianiu metacity-dialog (informującego o błędzie dotyczącym polecenia) wystąpił błąd: %s

en: Error launching metacity-dialog to warn about apps that don't support session management: %s
pl: Przy uruchamianiu metacity-dialog (z ostrzeżeniem na temat aplikacji bez obsługi sesji) wystąpił błąd: %s

en: Error loading theme: %s
pl: Błąd przy wczytywaniu motywu: %s

en: Error not expected but one was returned: %s
pl: Nie spodziewano się błędu, lecz został on zwrócony: %s

en: Error reading from dialog display process: %s
pl: Błąd przy odczycie z procesu obsługującego okno: %s

en: Error setting name for workspace %d to "%s": %s
pl: Błąd przy ustawianiu nazwy obszaru roboczego %d na "%s": %s

en: Error setting number of workspaces to %d: %s
pl: Przy ustawianiu liczby obszarów roboczych na %d wystąpił błąd: %s

en: Error was expected but none given
pl: Spodziewano się błędu lecz nie podano żadnego

en: Error writing session file '%s': %s
pl: Błąd przy zapisie do pliku sesji "%s": %s

en: Failed to a open connection to a session manager, so window positions will not be saved: %s
pl: Nie można nawiązać połączenia z menedżerem sesji, w związku z czym nie zostaną zapisane położenia okien: %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
pl: Nie można wykonać fdopen() na pliku dziennika %s: %s

en: Failed to get hostname: %s
pl: Nie można uzyskać nazwy komputera: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
pl: Nie można odczytać motywu "%s": %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
pl: Nie można otworzyć połączenia z ekranem "%s" systemu X Window

en: Failed to open debug log: %s
pl: Nie można otworzyć dziennika z zapisem wykonania: %s

en: Failed to parse message "%s" from dialog process
pl: Nie można przetworzyć komunikatu "%s" od procesu okna

en: Failed to parse saved session file: %s
pl: Nie można przetworzyć zapisanego pliku sesji: %s

en: Failed to read saved session file %s: %s
pl: Nie można odczytać zapisanego pliku sesji "%s": %s

en: Failed to read theme from file %s: %s
pl: Nie można odczytać motywu z pliku %s: %s

en: Failed to restart: %s
pl: Ponowne uruchomienie nie powiodło się: %s

en: Failed to scan themes directory: %s
pl: Nie można przejrzeć katalogu z motywami: %s

en: Fake menu item %d
pl: Imitacja elementu menu %d

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
pl: Poważny błąd we/wy %d (%s) na ekranie "%s".

en: Focus behavior:
pl: Zachowanie skupienia:

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
pl: Wymuszenie zakończenia tej aplikacji spowoduje utratę niezapisanych zmian.

en: Frame geometry does not specify size of buttons
pl: Rozmiar ramki nie określa liczby przycisków

en: Frame style already has a button for function %s state %s
pl: Dla stylu ramki określono już przycisk, związany z funkcją %s i stanem %s

en: Frame style already has a piece at position %s
pl: Styl ramki zawiera już element o położeniu %s

en: GConf key "%s" is set to an invalid type
pl: Klucz GConfa "%s" jest niewłaściwego typu

en: GConf key '%s' is set to an invalid value
pl: Kluczowi GConfa "%s" jest przypisana niepoprawna wartość

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
pl: Specyfikacja koloru GTK musi po nazwie stanu zawierać zamykający nawias kwadratowy, np. gtk:fg[NORMAL], gdzie NORMAL jest nazwą stanu; nie można przeanalizować "%s"

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
pl: Specyfikacja koloru GTK musi zawierać stan w nawiasach kwadratowych, np. gtk:fg[NORMAL], gdzie NORMAL jest nazwą stanu; nie można przeanalizować "%s"

en: Gradients should have at least two colors
pl: Gradienty powinny się składać co najmniej z dwóch kolorów

en: Hide all windows and focus desktop
pl: Ukrycie wszystkich okien i przekazanie skupienia do biurka

en: If true, and the focus mode is either "sloppy" or "mouse" then the focused window will be automatically raised after a delay (the delay is specified by the auto_raise_delay key).
pl: Jeśli właściwość ta jest ustawiona i sposób przełączania skupienia ustawiono jako "sloppy" lub "mouse" (ang. mysz), okno uzyskujące skupienie będzie automatycznie wysuwane po upływie opóźnienia (opóźnienie określane jest przez klucz auto_raise_delay).

en: If true, ignore the titlebar_font option, and use the standard application font for window titles.
pl: Ustawienie opcji powoduje ignorowanie opcji titlebar_font i używanie zamiast tego na paskach tytułowych standardowej czcionki systemowej używanej przez aplikacje.

en: If true, metacity will give the user less feedback and less sense of "direct manipulation", by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications and terminal servers to function when they would otherwise be impractical.
pl: Ustawienie tej opcji powoduje, że menedźer Metacity ogranicza użytkownikowi sprzężenie zwrotne i czucie "bezpośredniej manipulacji", poprzez użycie ramek przy skalowaniu okien, wyłączenie animacji i podobne. Dla wielu użytkowników może być to znaczące ograniczenie funkcjonalności, ale może pozwolić starszym serwerom aplikacji i terminalom na normalną pracę, która w innym wypadku była by nierealna.

en: If true, then Metacity works in terms of applications rather than windows. The concept is a bit abstract, but in general an application-based setup is more like the Mac and less like Windows. When you focus a window in application-based mode, all the windows in the application will be raised. Also, in application-based mode, focus clicks are not passed through to windows in other applications. The existence of this setting is somewhat questionable. But it's better than having settings for all the specific details of application-based vs. window-based, e.g. whether to pass through clicks. Also, application-based mode is largely unimplemented at the moment.
pl: Ustawienie tej opcji powoduje, że menedżer Metacity pracuje w kategoriach aplikacji, nie okien. Pojęcie to jest nieco abstrakcyjne, ale ogólnie ustawienia oparte na aplikacjach przypominają raczej działanie systemu Mac OS niż systemu Windows. Gdy menedżer pracuje w trybie aplikacji, po skupieniu uwagi na oknie wszystkie okna danej aplikacji zostaną wysunięte. W trybie aplikacji kliknięcia przełączające skupienie nie są przekazywane do okien innych aplikacji. Istnienie tego ustawienia jest w pewnym stopniu wątpliwe. Jest ono jednak lepsze niż osobne ustawienia dla wszystkich szczegółów składających się na różnice pomiędzy trybem opartym na oknach i opartym na aplikacjach, np. czy przekazywać kliknięcia. Co więcej, tryb aplikacji jest w chwili obecnej w znacznej mierze niezaimplementowany.

en: If true, trade off usability for less resource usage
pl: Jeżeli ustawione, zmniejsza zużycie zasobów kosztem funkcjonalności

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
pl: Włączenie tutaj elementu draw_ops o nazwie "%s" spowodowałoby zapętlone odwołanie

en: Integer %ld is too large, current max is %d
pl: Liczba całkowita %ld jest zbyt duża, obecne maksimum to %d

en: Integer %ld must be positive
pl: Liczba całkowita %ld musi być dodatnia

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
pl: Niewłaściwy rozmiar tytułu "%s" (musi on być jedną z wartości: xx-small, x-small, small, medium, large, x-large, xx-large)

en: Large Title Font
pl: Duża czcionka tytułu

en: Line %d character %d: %s
pl: Wiersz %d, znak %d: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
pl: Wczytano motyw "%s" w ciągu %g sekund(y)

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
pl: Utracono połączenie z ekranem "%s".
    Prawdopodobnie przestał funkcjonować serwer X lub przerwano działanie menedżera okien.

en: Lower window below other windows
pl: Odsunięcie okna pod pozostałe

en: Ma_ximize
pl: Zm_aksymalizuj

en: Maximize Window
pl: Maksymalizuje okno

en: Maximize a window
pl: Maksymalizacja okna

en: Maximize window horizontally
pl: Pozioma maksymalizacja okna

en: Maximize window vertically
pl: Pionowa maksymalizacja okna

en: Metacity was compiled without support for verbose mode
pl: Program Metacity został skompilowany bez obsługi trybu z informowaniem o przebiegu

en: Mi_nimize
pl: Zm_inimalizuj

en: Minimize Window
pl: Minimalizuje okno

en: Minimize a window
pl: Minimalizacja okna

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
pl: Brak <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="cokolwiek"/>

en: Modal Dialog Box
pl: Modalne okno dialogowe

en: Modifier to use for modified window click actions
pl: Modyfikator używany do wykonywania operacji poprzez kliknięcie okna

en: Move a window
pl: Przeniesienie okna

en: Move backward between panels and the desktop immediately
pl: Przejście wstecz pomiędzy panelami i biurkiem

en: Move backwards between panels and the desktop with popup
pl: Przejście wstecz pomiędzy panelami i biurkiem z użyciem wyskakującego okna

en: Move backwards between windows immediately
pl: Natychmiastowe przejście wstecz pomiędzy oknami

en: Move between panels and the desktop immediately
pl: Natychmiastowe przejście pomiędzy panelami i biurkiem

en: Move between panels and the desktop with popup
pl: Przejście pomiędzy panelami i biurkiem z użyciem wyskakującego okna

en: Move between windows immediately
pl: Natychmiastowe przejście pomiędzy oknami

en: Move between windows with popup
pl: Przejście pomiędzy oknami z użyciem wyskakującego okna

en: Move focus backwards between windows using popup display
pl: Przeniesienie skupienia wstecz pomiędzy oknami z użyciem wyskakującego okna

en: Move to Another _Workspace
pl: Przeniesienie na inny _obszar roboczy

en: Move to Workspace R_ight
pl: Przen_iesienie na prawy obszar roboczy

en: Move to Workspace _Down
pl: Przeniesienie na _dolny obszar roboczy

en: Move to Workspace _Left
pl: Przeniesienie na _lewy obszar roboczy

en: Move to Workspace _Up
pl: _Przeniesienie na górny obszar roboczy

en: Move window one workspace down
pl: Przeniesienie okna o obszar roboczy w dół

en: Move window one workspace to the left
pl: Przeniesienie okna o obszar roboczy w lewo

en: Move window one workspace to the right
pl: Przeniesienie okna o obszar roboczy w prawo

en: Move window one workspace up
pl: Przeniesienie okna o obszar roboczy w górę

en: Move window to workspace 1
pl: Przeniesienie okna na 1. obszar roboczy

en: Move window to workspace 10
pl: Przeniesienie okna na 10. obszar roboczy

en: Move window to workspace 11
pl: Przeniesienie okna na 11. obszar roboczy

en: Move window to workspace 12
pl: Przeniesienie okna na 12. obszar roboczy

en: Move window to workspace 2
pl: Przeniesienie okna na 2. obszar roboczy

en: Move window to workspace 3
pl: Przeniesienie okna na 3. obszar roboczy

en: Move window to workspace 4
pl: Przeniesienie okna na 4. obszar roboczy

en: Move window to workspace 5
pl: Przeniesienie okna na 5. obszar roboczy

en: Move window to workspace 6
pl: Przeniesienie okna na 6. obszar roboczy

en: Move window to workspace 7
pl: Przeniesienie okna na 7. obszar roboczy

en: Move window to workspace 8
pl: Przeniesienie okna na 8. obszar roboczy

en: Move window to workspace 9
pl: Przeniesienie okna na 9. obszar roboczy

en: Name of workspace
pl: Nazwa obszaru roboczego

en: No "%s" attribute on <%s> element
pl: Brak atrybutu "%s" wewnątrz elementu <%s>

en: No "%s" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "%s" wewnątrz elementu <%s>

en: No "alpha" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "alpha" wewnątrz elementu <%s>

en: No "arrow" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "array" wewnątrz elementu <%s>

en: No "bottom" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "bottom" wewnątrz elementu <%s>

en: No "color" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "color" wewnątrz elementu <%s>

en: No "extent_angle" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "extent_angle" wewnątrz elementu <%s>

en: No "filename" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "filename" wewnątrz elementu <%s>

en: No "focus" attribute on <%s> element
pl: Brak atrybutu "focus" wewnątrz elementu <%s>

en: No "function" attribute on <%s> element
pl: Brak atrybutu "function" wewnątrz elementu <%s>

en: No "height" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "height" wewnątrz elementu <%s>

en: No "left" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "left" wewnątrz elementu <%s>

en: No "name" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "name" wewnątrz elementu <%s>

en: No "position" attribute on <%s> element
pl: Brak atrybutu "position" wewnątrz elementu <%s>

en: No "resize" attribute on <%s> element
pl: Brak atrybutu "resize" wewnątrz elementu <%s>

en: No "right" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "right" wewnątrz elementu <%s>

en: No "shadow" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "shadow" wewnątrz elementu <%s>

en: No "start_angle" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "start_angle" wewnątrz elementu <%s>

en: No "state" attribute on <%s> element
pl: Brak atrybutu "state" wewnątrz elementu <%s>

en: No "state" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "state" wewnątrz elementu <%s>

en: No "style" attribute on <%s> element
pl: Brak atrybutu "style" wewnątrz elementu <%s>

en: No "top" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "top" wewnątrz elementu <%s>

en: No "type" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "type" wewnątrz elementu <%s>

en: No "value" attribute on <%s> element
pl: Brak atrybutu "value" wewnątrz elementu <%s>

en: No "value" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "value" wewnątrz elementu <%s>

en: No "width" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "width" wewnątrz elementu <%s>

en: No "x" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "x" wewnątrz elementu <%s>

en: No "x1" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "x1" wewnątrz elementu <%s>

en: No "x2" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "x2" wewnątrz elementu <%s>

en: No "y" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "y" wewnątrz elementu <%s>

en: No "y1" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "y1" wewnątrz elementu <%s>

en: No "y2" attribute on element <%s>
pl: Brak atrybutu "y2" wewnątrz elementu <%s>

en: No <%s> set for theme "%s"
pl: Nie określono elementu <%s> dla motywu "%s"

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
pl: Nie zdefiniowano elementu <draw_ops> o nazwie "%s"

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
pl: Nie zdefiniowano elementu <draw_ops> o nazwie "%s"

en: No command %d has been defined.
pl: Nie zdefiniowano polecenia %d.

en: No draw_ops provided for button
pl: Z przyciskiem nie jest powiązany element <draw_ops>

en: No draw_ops provided for frame piece
pl: Z elementem ramki nie jest powiązany element <draw_ops>

en: No draw_ops provided for menu icon
pl: Z ikoną menu nie jest powiązany element <draw_ops>

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
pl: Przy typie okna "%s" w motywie "%s" nie ustawiono stylu ramki. Dodaj element <window type="%s" style_set="cokolwiek"/>

en: No text is allowed inside element <%s>
pl: Wewnątrz elementu <%s> nie jest dopuszczalny tekst

en: Normal Application Window
pl: Zwykłe okno aplikacji

en: Normal Title Font
pl: Zwykła czcionka tytułu

en: Number of workspaces
pl: Liczba obszarów roboczych

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum (to prevent accidentally destroying your desktop by asking for 34 million workspaces).
pl: Liczba obszarów roboczych. Musi być większa od zera i ma ustalone maksimum (aby zapobiec przypadkowemu zatkaniu środowiska przez zażądanie 34 milionów obszarów roboczych).

en: On _Top
pl: Na wierzc_hu

en: Only on _This Workspace
pl: Tylko na _tym obszarze roboczym

en: Open another one of these windows
pl: Otwiera kolejne z tych okien

en: Opened log file %s
pl: Otwarty plik dziennika %s

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
pl: Głównym elementem motywu musi być <metacity_theme>, nie <%s>

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
pl: Własność %s odnosząca się do okna 0x%lx zawiera niepoprawną sekwencję UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
pl: Własność %s odnosząca się do okna 0x%lx zawiera niepoprawną sekwencję UTF-8 w %d. elemencie listy

en: Put on _All Workspaces
pl: Na _wszystkich obszarach roboczych

en: Raise obscured window, otherwise lower
pl: Wysunięcie okna, jeśli jest zasłonięte, odsunięcie w przeciwnym wypadku.

en: Raise window above other windows
pl: Wysunięcie okna przed pozostałe

en: Resize a window
pl: Zmiana rozmiaru okna

en: Roll _Up
pl: _Zwiń

en: Run a defined command
pl: Uruchomienie zdefiniowanego polecenia

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
pl: Na podekranie %d ekranu "%s" działa już menedżer okien

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
pl: Na podekranie %d ekranu "%s" działa już menedżer okien. Aby zastąpić działającego menedżera okien, spróbuj użyć opcji --replace.

en: Screen %d on display '%s' is invalid
pl: Podekran %d ekranu "%s" jest niepoprawny

en: Select how to give focus to windows
pl: Sposób przekazywania skupienia do okien

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
pl: Współczynnik przenikania "%s" w przenikającym kolorze jest ujemny

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
pl: Formatem przenikania jest "shade/base_color/factor", "%s" nie pasuje do formatu

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
pl: Element <%s> nie powinien zawierać atrybutu "resize" przy stanie zmaksymalizowanym lub zwiniętym

en: Show the panel menu
pl: Wyświetlenie menu panelu

en: Show the panel run dialog
pl: Wyświetlanie okna uruchamiania panelu

en: Small Title Font
pl: Mała czcionka tytułu

en: Some applications break specifications in ways that result in window manager misfeatures. For example, ideally Metacity would place all dialogs in a consistent position with respect to their parent window. This requires ignoring application-specified positions for dialogs. But some versions of Java/Swing mark their popup menus as dialogs, so Metacity has to disable dialog positioning to allow menus to work in broken Java applications. There are several other examples like this. This option puts Metacity in full-on Correct mode, which perhaps gives a moderately nicer UI if you don't need to run any broken apps. Sadly, workarounds must be enabled by default; the real world is an ugly place. Some of the workarounds are workarounds for limitations in the specifications themselves, so sometimes a bug in no-workarounds mode won't be fixable without amending a spec.
pl: Niektóre aplikacje naruszają specyfikacje, czego wynikiem jest błędna obsługa ich okien przez menedżera okien. Na przykład, w przypadku idealnym menedżer Metacity umieszczałby wszystkie okna dialogowe zawsze w jednakowym położeniu w stosunku do ich okien nadrzędnych. Wymaga to zignorowania położenia okien dialogowych określanego przez aplikacje. Niektóre wersje języka Java z biblioteką Swing oznaczają jednak swoje menu podręczne jako okna dialogowe, więc menedżer Metacity musi wyłączyć pozycjonowanie okien dialogowych, aby umożliwić działanie menu w błędnych aplikacjach napisanych w języku Java. Istnieje jeszcze kilka innych przykładów podobnych do powyższego. Opcja ta powoduje przejście menedżera Metacity w tryb pełnej poprawności, dzięki czemu uzyskuje się nieco ładniejszy interfejs użytkownika, o ile nie ma potrzeby uruchamiania żadnych błędnych aplikacji. Niestety, tryb naprawiania błędów musi być domyślnie włączony; świat rzeczywisty jest okropnym miejscem. Niektóre obejścia błędów są tak naprawdę obejściami ograniczeń samej specyfikacji, czasem więc błąd w trybie bez naprawiania błędów aplikacji nie będzie możliwy do poprawienia bez poprawiania samej specyfikacji.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
pl: Skrótu klawiszowego z klawiszem %s i modyfikatorami %x używa już inny program

en: Style has already been specified for state %s focus %s
pl: Zdefiniowano już styl dla stanu %s i skupienia %s

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
pl: Zdefiniowano już styl dla stanu %s, rozmiaru %s i skupienia %s

en: Switch to workspace 1
pl: Przełączenie na 1. obszar roboczy

en: Switch to workspace 10
pl: Przełączenie na 10. obszar roboczy

en: Switch to workspace 11
pl: Przełączenie na 11. obszar roboczy

en: Switch to workspace 12
pl: Przełączenie na 12. obszar roboczy

en: Switch to workspace 2
pl: Przełączenie na 2. obszar roboczy

en: Switch to workspace 3
pl: Przełączenie na 3. obszar roboczy

en: Switch to workspace 4
pl: Przełączenie na 4. obszar roboczy

en: Switch to workspace 5
pl: Przełączenie na 5. obszar roboczy

en: Switch to workspace 6
pl: Przełączenie na 6. obszar roboczy

en: Switch to workspace 7
pl: Przełączenie na 7. obszar roboczy

en: Switch to workspace 8
pl: Przełączenie na 8. obszar roboczy

en: Switch to workspace 9
pl: Przełączenie na 9. obszar roboczy

en: Switch to workspace above this one
pl: Przełączenie na obszar roboczy powyżej

en: Switch to workspace below this one
pl: Przełączenie na obszar roboczy poniżej

en: Switch to workspace on the left
pl: Przełączenie na obszar roboczy po lewej

en: Switch to workspace on the right
pl: Przełączenie na obszar roboczy po prawej

en: System Bell is Audible
pl: Brzęczyk systemowy jest słyszalny

en: Take a screenshot
pl: Pobierz zrzut ekranu

en: Take a screenshot of a window
pl: Pobiera zrzut ekranu

en: Tells Metacity how to implement the visual indication that the system bell or another application 'bell' indicator has been rung. Currently there are two valid values, "fullscreen", which causes a fullscreen white-black flash, and "frame_flash" which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default "system beep"), the currently focused window's titlebar is flashed.
pl: Opcja mówi Metacity w jaki sposób należy zrealizować graficznie wskazanie, że brzęczyk systemowy lub inna aplikacja korzystająca z brzęczyka wydała dźwięk. Aktualnie obsługiwane są dwie wartości "fullscreen", która powoduje mignięcie całego ekranu na czarno i biało oraz "frame_flash", wymuszająca migniecie paska tytułowego aplikacji podczas wydawania dźwięku. Jeśli aplikacja, która wysłała sygnał dźwiękowy jest nieznana (jak to ma miejsce zazwyczaj przy domyślnym "bipnięciu systemowym") mignie pasek tytułowy okna, na którym znajduje się aktualnie skupienie.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_N keys define keybindings that correspond to these commands. Pressing the keybinding for run_command_N will execute command_N.
pl: Klucze /apps/metacity/global_keybindings/run_command_N definiują skróty klawiszowe, które odpowiadają tym poleceniom. Użycie skrótu zapisanego w run_command_N spowoduje wykonanie polecenia zapisanego w command_N.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
pl: Klucz /apps/metacity/global_keybindings/run_command_screenshot definiuje skrót klawiszowy wywołujący polecenie określone przez to ustawienie.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_window_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
pl: Klucz /apps/metacity/global_keybindings/run_command_window_screenshot definiuje skrót klawiszowy wywołujący polecenia określone przez to ustawienie.

en: The keybinding that runs the correspondingly-numbered command in /apps/metacity/keybinding_commands The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który wykonuje polecenie o odpowiadającym mu numerze, pobrane z ustawienia o kluczu /apps/metacity/keybinding_commands. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to the workspace above the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na obszar roboczy powyżej bieżącego. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to the workspace below the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na obszar roboczy poniżej bieżącego. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to the workspace on the left of the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na obszar roboczy na lewo od bieżącego. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to the workspace on the right of the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na obszar roboczy na prawo od bieżącego. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 1. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 1. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 10. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 10. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 11. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 11. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 12. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 12. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 2. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 2. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 3. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 3. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 4. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 4. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 5. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 5. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 6. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 6. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 7. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 7. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 8. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 8. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding that switches to workspace 9. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza na 9. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to activate the window menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który otwiera menu okna. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to close a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który zamyka okno. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to enter "move mode" and begin moving a window using the keyboard. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który powoduje przejście w "tryb przenoszenia", pozwalający na przenoszenie okna przy użyciu klawiatury. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to enter "resize mode" and begin resizing a window using the keyboard. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który powoduje przejście w "tryb zmiany rozmiaru", pozwalający na zmianę rozmiaru okna przy użyciu klawiatury. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to hide all normal windows and set the focus to the desktop background. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który ukrywa wszystkie zwykłe okna i przekazuje skupienie na tło biurka. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to maximize a window The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który maksymalizuje okno. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to minimize a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który minimalizuje okno. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window one workspace down. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno na obszar roboczy poniżej bieżącego. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window one workspace to the left. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno na obszar roboczy na lewo od bieżącego. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window one workspace to the right. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno na obszar roboczy na prawo od bieżącego. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window one workspace up. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno na obszar roboczy powyżej bieżącego. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 1. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 1. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 10. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 10. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 11. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 11. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 12. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 12. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 2. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 2. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 3. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 3. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 4. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 4. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 5. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 5. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 6. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 6. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 7. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 7. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 8. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 8. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move a window to workspace 9. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przenosi okno 9. obszar roboczy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move focus backwards between panels and the desktop, using a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przekazuje skupienie wstecz pomiędzy panelami i biurkiem, używając przy tym wyskakującego okna. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move focus backwards between panels and the desktop, without a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przekazuje skupienie wstecz pomiędzy panelami i biurkiem, bez używania przy tym wyskakującego okna. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move focus backwards between windows without a popup window. Holding "shift" together with this binding makes the direction go forward again. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przekazuje skupienie wstecz pomiędzy oknami, bez używania przy tym wyskakującego okna. Przytrzymanie przy tym klawisza "shift" powoduje przywrócenie porządku okien. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move focus backwards between windows, using a popup window. Holding "shift" together with this binding makes the direction go forward again. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przekazuje skupienie wstecz pomiędzy oknami, używając przy tym wyskakującego okna. Przytrzymanie przy tym klawisza "shift" powoduje przywrócenie porządku okien. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move focus between panels and the desktop, using a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przekazuje skupienie pomiędzy panelami i biurkiem, używając przy tym wyskakującego okna. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move focus between panels and the desktop, without a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przekazuje skupienie pomiędzy panelami i biurkiem, bez używania przy tym wyskakującego okna. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move focus between windows without a popup window. (Traditionally &lt;Alt&gt;Escape) Holding the "shift" key while using this binding reverses the direction of movement. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przekazuje skupienie pomiędzy oknami, bez używania przy tym wyskakującego okna (tradycyjnie jest to &lt;Alt&gt;Escape). Przytrzymanie przy tym klawisza "shift" powoduje odwrócenie porządku okien. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to move focus between windows, using a popup window. (Traditionally &lt;Alt&gt;Tab) Holding the "shift" key while using this binding reverses the direction of movement. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przekazuje skupienie pomiędzy oknami, używając przy tym wyskakującego okna (tradycyjnie jest to &lt;Alt&gt;Tab). Przytrzymanie przy tym klawisza "shift" powoduje odwrócenie porządku okien. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to toggle always on top. A window that is always on top will always be visible over other overlapping windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza tryb zawsze na wierzchu. Okno które jest zawsze na wierzchu, będzie zawsze widoczne ponad innymi nakładającymi się oknami. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to toggle fullscreen mode. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza w tryb pełnoekranowy. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to toggle maximization. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza tryb maksymalizacji. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to toggle shaded/unshaded state. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który zwija lub rozwija okno. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to toggle whether the window is on all workspaces or just one. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza pomiędzy zajmowaniem przez okno jednego lub wielu obszarów roboczych. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding used to unmaximize a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przywraca zmaksymalizowane okno. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding which display's the panel's "Run Program" dialog box. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który wyświetla okno dialogowe panelu "Uruchom program". Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding which invokes the panel's screenshot utility to take a screenshot of a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który wywołuje narzędzie panelu pobierajace zrzuty ekranu do utrwalenia obrazu okna. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding which invokes the panel's screenshot utility. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który wywołuje narzędzie panelu do pobierania zrzutów ekranu. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The keybinding which shows the panel's main menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który otwiera główne menu panelu. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: The name of a workspace.
pl: Nazwa obszaru roboczego.

en: The screenshot command
pl: Polecenie pobrania zrzutu ekranu

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
pl: Motyw określa wygląd krawędzi okien, pasków tytułowych, itp.

en: The time delay before raising a window if auto_raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
pl: Opóźnienie czasowe przed wysunięciem okna, jeśli opcja automatycznego wysuwania (auto_rise) jest ustawiona. Opóźnienie jest podane w tysięcznych częściach sekundy.

en: The window "%s" is not responding.
pl: Okno "%s" nie odpowiada.

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
pl: Sposób przekazywania skupienia określa, w jaki sposób aktywowane są okna. Opcja ta może przyjmować trzy wartości; "click" (ang. kliknięcie) oznacza, że okno musi zostać kliknięte w celu przekazania do niego skupienia, "sloppy" oznacza, że okno otrzymuje skupienie, gdy przesunięty zostanie na jego obszar wskaźnik myszy, zaś "mouse" (ang. mysz) oznacza, że okno otrzymuje skupienie, gdy wskaźnik myszy przesunięty zostanie na jego obszar, a po opuszczeniu tego obszaru skupienie jest odbierane.

en: The window screenshot command
pl: Polecenie pobrania zrzutu okna

en: Theme already has a menu icon for function %s state %s
pl: W temacie określono już ikonę menu, związaną z funkcją %s i stanem %s

en: Theme contained an expression "%s" that resulted in an error: %s
pl: Motyw zawiera wyrażenie "%s", przy którego obliczaniu wystąpił błąd: %s

en: Theme file %s did not contain a root <metacity_theme> element
pl: Plik tematu %s nie zawiera głównego elementu <metacity_theme>

en: There was an error running "%s":
    %s.
pl: Przy wykonywaniu "%s" wystąpił błąd:
    %s.

en: These windows do not support "save current setup" and will have to be restarted manually next time you log in.
pl: Te okna nie obsługują opcji zapisu aktualnego stanu ("save current setup"), więc przy następnym zalogowaniu będą musiały być uruchomione ręcznie.

en: This is a demo button with a 'quit' icon
pl: To jest przycisk demonstracyjny z ikoną "zakończ"

en: This is a demo button with an 'open' icon
pl: To jest przycisk demonstracyjny z ikoną "otwórz"

en: This is a sample message in a sample dialog
pl: To jest przykładowy komunikat w prostym oknie dialogowym

en: This keybinding changes whether a window is above or below other windows. If the window is covered by another window, it raises the window above other windows. If the window is already fully visible, it lowers the window below other windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który przełącza pomiędzy wyświetlaniem okna ponad innymi oknami lub poniżej ich. Jeśli okno jest przykryte przez inne, zostaje wysunięte na wierzch. Jeśli okno jest w pełni widoczne, jest przesuwane pod inne okna. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: This keybinding lowers a window below other windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, odsuwa okno za pozostałe. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: This keybinding raises the window above other windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który wysuwa okno przed pozostałe. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: This keybinding resizes a window to fill available horizontal space. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który zmienia rozmiar okna tak, aby wypełniło całą wolną przestrzeń w poziomie. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: This keybinding resizes a window to fill available vertical space. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
pl: Skrót klawiszowy, który zmienia rozmiar okna tak, aby wypełniło całą wolną przestrzeń w pionie. Przykładowy zapis skrótu ma postać "&lt;Control&gt;a" lub "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Analiza składniowa jest niezbyt restrykcyjna - pozwala to na używanie małych i wielkich liter oraz skrótów, takich jak "&lt;Ctl&gt;" oraz "&lt;Ctrl&gt;". Jeśli opcji zostanie przypisany specjalny napis "disabled" (ang. nieaktywne), wówczas z akcją nie będzie powiązany żaden skrót klawiszowy.

en: This option determines the effects of double-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, and 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window.
pl: Ta opcja określa skutek dwukrotnego kliknięcia paska tytułowego okna. Aktualnie poprawnymi opcjami są: "toggle_shade" (zwija/rozwija okno) oraz "toggle_maximize" (maksymalizuje/przywraca rozmiar okna).

en: Title
pl: Tytuł

en: Toggle always on top state
pl: Przełączenie trybu zawsze na wierzchu

en: Toggle fullscreen mode
pl: Przełączenie trybu pełnoekranowego

en: Toggle maximization state
pl: Przełączenie trybu maksymalizacji

en: Toggle shaded state
pl: Przełączenie trybu zwinięcia

en: Toggle window on all workspaces
pl: Przełączenie obecności okna na wszystkich obszarach roboczych

en: Torn-off Menu
pl: Menu rozwijane

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a 'bell' or 'beep'; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments, or when 'audible bell' is off.
pl: Opcja ta włącza widoczne wskazanie gdy aplikacja lub system powoduje "brzęczenie" lub "bipnięcie"; jest ona użyteczna w hałaśliwych środowiskach lub też gdy "słyszalne sygnały dźwiękowe" są wyłączone.

en: Unknown attribute %s on <geometry> element
pl: Nieznany atrybut %s wewnątrz elementu <geometry>

en: Unknown attribute %s on <maximized> element
pl: Nieznany atrybut %s wewnątrz elementu <maximized>

en: Unknown attribute %s on <metacity_session> element
pl: Nieznany atrybut %s wewnątrz elementu <metacity_session>

en: Unknown attribute %s on <window> element
pl: Nieznany atrybut %s wewnątrz elementu <window>

en: Unknown element %s
pl: Nieznany element %s

en: Unknown function "%s" for button
pl: Nieznana funkcja "%s" powiązana z przyciskiem

en: Unknown function "%s" for menu icon
pl: Nieznana funkcja "%s" związana z ikoną menu

en: Unknown position "%s" for frame piece
pl: Nieznane położenie "%s" elementu ramki

en: Unknown state "%s" for button
pl: Nieznany stan "%s" powiązany z przyciskiem

en: Unknown state "%s" for menu icon
pl: Nieznany stan "%s" związany z ikoną menu

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
pl: Nieznana wartość atrybutu "style_set" (%s) wewnątrz elementu <%s>

en: Unknown type "%s" on <%s> element
pl: Nieznany typ "%s" wewnątrz elementu <%s>

en: Unma_ximize
pl: Przywróć zm_aksymalizowane

en: Unmaximize Window
pl: Przywraca zmaksymalizowane okno

en: Unmaximize a window
pl: Przywrócenie zmaksymalizowanego okna

en: Usage: %s
pl: Użycie: %s

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
pl: Użycie: methacity-theme-viewer [NAZWA_MOTYWU]

en: Use standard system font in window titles
pl: Użycie w paskach tytułowych okien standardowej czcionki systemowej

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
pl: Stałe definiowane przez użytkownika powinny rozpoczynać się wielką literą, natomiast "%s" nie spełnia tego warunku

en: Utility Palette
pl: Paleta narzędziowa

en: Visual Bell Type
pl: Typ widzialnego sygnału dźwiękowego

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
pl: Okno %s ustawia na sobie SM_CLIENT_ID, zamiast na oknie WM_CLIENT_LEADER, jak to określono w specyfikacji ICCCM.

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
pl: Okno %s ustawia atrybut MWM, określający, że jego rozmiar okna jest niezmienny, lecz jednocześnie ustawia minimalny rozmiar na %d x %d, a maksymalny rozmiar na %d x %d. To nie ma żadnego sensu.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
pl: Okno 0x%lx ma własność %s
    której oczekiwanym typem jest %s z formatem %d
    w rzeczywistości własność ma typ %s z formatem %d przy n_items %d.
    Prawdopodobnie jest to błąd aplikacji, a nie menedżera okien.
    Własności okna: tytuł="%s" klasa="%s" nazwa="%s"

en: Window Focus
pl: Skupienie okna

en: Window Focus Preferences
pl: Ustawienia zachowania się skupienia okna

en: Window Menu
pl: Menu okna

en: Window Title Goes Here
pl: Tutaj znajduje się tytuł okna

en: Window focus mode
pl: Tryb skupienia okna

en: Window manager error:
pl: Błąd menedżera okien:

en: Window manager warning:
pl: Ostrzeżenie menedżera okien:

en: Window manager:
pl: Menedżer okien:

en: Window title font
pl: Czcionka tytułu okna

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
pl: Z typem okna "%s" powiązano już zbiór stylów

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
pl: Obejścia dla niepoprawnie działających aplikacji są nieaktywne. Niektóre z nich mogą się więc zachowywać niezgodnie z oczekiwaniami.

en: Workspace %d
pl: Obszar roboczy %d

en: Workspace %s%d
pl: Obszar roboczy %s%d

en: Workspace 1_0
pl: Obszar roboczy 1_0

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Force Quit
pl: _Wymuś zakończenie

en: _Move
pl: Prz_esuń

en: _Point to give focus
pl: Przekazanie skupienia po _wskazaniu

en: _Raise window on focus
pl: Wysuwanie _okna po otrzymaniu skupienia

en: _Resize
pl: Zmień _rozmiar

en: _Unroll
pl: Ro_zwiń

en: bottom
pl: dół

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
pl: Rozmiar ramki nie określa wymiaru "%s"

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
pl: Rozmiar ramki nie określa wymiaru "%s" dla krawędzi "%s"

en: left
pl: lewa

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-2002 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
pl: metacity w wersji %s
    Copyright (C) 2001-2002 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., oraz inni
    Program ten stanowi wolne oprogramowanie, aby poznać warunki, pod
    jakimi dopuszczalne jest kopiowanie programu, zajrzyj do jego źródeł.
    Na program nie udziela się ŻADNYCH GWARANCJI, nawet domyślnej gwarancji
    PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH ZASTOSOWAŃ.

en: metacity [--sm-disable] [--sm-client-id=ID] [--sm-save-file=FILENAME] [--display=DISPLAY] [--replace] [--version]
pl: metacity [--sm-disable] [--sm-client-id=ID] [--sm-save-file=NAZWA_PLIKU] [--display=EKRAN] [--replace] [--version]

en: nested <window> tag
pl: zagnieżdżony znacznik <window>

en: position expression test returned FALSE but didn't set error
pl: test wyrażenia pozycji zwrócił wartość FAŁSZ lecz nie ustawił błędu

en: position expression test returned TRUE but set error
pl: test wyrażenia pozycji zwrócił wartość PRAWDA lecz ustawił błąd

en: right
pl: prawa

en: top
pl: góra

en: x value was %d, %d was expected
pl: wartością x było %d, spodziewano się wartości %d

en: y value was %d, %d was expected
pl: wartością y było %d, spodziewano się wartości %d
