pan - en to pl translation catalogue (666 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
pl:  (Brak warunków - wszystkie artykuły będą dopasowane)

en:   (No conditions -- no articles will match)
pl:  (Brak warunków - żaden z artykułów nie będzie dopasowany)

en:  (%lu lines in %lu articles)
pl:  (%lu wierszy w %lu artykułach)

en:  (%lu lines in 1 article)
pl:  (%lu wierszy w 1 artykule)

en:  (Moderated)
pl:  (moderowana)

en:  (Read-Only)
pl:  (tylko do odczytu)

en: % Done
pl: Postęp

en: %d connections totaling %.1f KB per second
pl: %d połączeń, dających łącznie %.1f KB/s

en: %d files erased.
pl: Usunięto %d plików.

en: %s does not appear to be a valid datafile
pl: Plik %s nie wygląda na poprawny plik z danymi

en: %u Tasks Running, %u Tasks Total
pl: Trwających zadań: %u, Łącznie: %u

en: %u articles match rule %s
pl: %u artykułów pasuje do reguły %s

en: (%u selected)
pl: (%u zaznaczonych)

en: (No Group)
pl: (brak grupy)

en: (e.g., *anime*)
pl: (np. *anime*)

en: /D_ownload Flagged
pl: /P_obierz oznaczone

en: /Dele_te Group
pl: /Usuń g_rupę

en: /Filte_r
pl: /_Filtr

en: /Filte_r/---
pl: /_Filtr/--

en: /Filte_r/Match _New Articles
pl: /_Filtr/_Nowe artykuły

en: /Filte_r/Match _Read Articles
pl: /_Filtr/_Przeczytane artykuły

en: /Filte_r/Match _Unread Articles
pl: /_Filtr/N_ieprzeczytane artykuły

en: /Filte_r/Show Matching Articles
pl: /_Filtr/Wyświetlanie pasujących artykułów

en: /Get New Headers and _Bodies
pl: /Pobierz nowe nagłówki i _zawartość

en: /Get New _Headers
pl: /Pobierz nowe n_agłówki

en: /Group _Properties...
pl: /_Właściwości grupy...

en: /Mark Group _Read
pl: /Oznacz grupę jako prz_eczytaną

en: /More Download _Options...
pl: /Więcej _opcji pobierania...

en: /Refresh Article _Counts
pl: /Odśwież _liczności artykułów

en: /Save A_ttachments
pl: /Zapisz z_ałączniki

en: /_Articles
pl: /_Artykuły

en: /_Articles/---
pl: /_Artykuły/---

en: /_Articles/D_ownload Flagged
pl: /_Artykuły/P_obierz oflagowane

en: /_Articles/Down_load
pl: /_Artykuły/Po_bierz

en: /_Articles/Mark _Read
pl: /_Artykuły/Oznacz jako prz_eczytane

en: /_Articles/Mark _Unread
pl: /_Artykuły/Oznacz jako _nieprzeczytane

en: /_Articles/U_nflag
pl: /_Artykuły/O_dflaguj

en: /_Articles/_Delete
pl: /_Artykuły/_Usuń

en: /_Articles/_Flag
pl: /_Artykuły/Of_laguj

en: /_Articles/_Ignore Thread
pl: /_Artykuły/_Ignoruj wątek

en: /_Articles/_Plonk Author
pl: /_Artykuły/Zap_lonkuj autora

en: /_Articles/_View Article's Scores
pl: /_Artykuły/_Zobacz punktacje artykułów

en: /_Articles/_Watch Thread
pl: /_Artykuły/Śl_edź wątek

en: /_Copy to Folder
pl: /S_kopiuj do folderu

en: /_Delete
pl: /_Usuń

en: /_Delete Group's Articles
pl: /_Usuń artykuły grupy

en: /_Edit
pl: /_Edycja

en: /_Edit/---
pl: /_Edycja/---

en: /_Edit/Add S_ubscribed to Selection
pl: /_Edycja/Dodaj do zaznaczenia za_subskrybowane

en: /_Edit/Add _Subthreads to Selection
pl: /_Edycja/Dodaj do zaznaczenia podwą_tki

en: /_Edit/Add _Threads to Selection
pl: /_Edycja/Dodaj do zaznaczenia _wątki

en: /_Edit/Cu_t
pl: /_Edycja/_Wytnij

en: /_Edit/Deselect a_ll Articles
pl: /_Edycja/Odznacz wszystkie a_rtykuły

en: /_Edit/Deselect all
pl: /_Edycja/Odznacz wszystkie

en: /_Edit/Deselect all G_roups
pl: /_Edycja/Odznacz wszystkie gr_upy

en: /_Edit/Edit with E_xternal Editor
pl: /_Edycja/Zredaguj w _zewnętrznym edytorze

en: /_Edit/Find _Next
pl: /_Edycja/Znajdź _następne

en: /_Edit/Select Article _Body
pl: /_Edycja/Zaznacz tr_eść artykułu

en: /_Edit/Select all
pl: /_Edycja/Zaznacz wszystkie

en: /_Edit/Select all _Articles
pl: /_Edycja/Zaznacz wszystkie _artykuły

en: /_Edit/Select all _Groups
pl: /_Edycja/Zaznacz wszystkie g_rupy

en: /_Edit/_Copy
pl: /_Edycja/S_kopiuj

en: /_Edit/_Find...
pl: /_Edycja/_Znajdź...

en: /_Edit/_Paste
pl: /_Edycja/Wk_lej

en: /_Edit/_Preferences...
pl: /_Edycja/P_referencje...

en: /_Edit/_Rot13 Selected Text
pl: /_Edycja/Przekoduj zaznaczony tekst używając _Rot13

en: /_File
pl: /_Plik

en: /_File/---
pl: /_Plik/---

en: /_File/Clea_r
pl: /_Plik/Wy_czyść

en: /_File/Delete _Folder...
pl: /_Plik/Usuń f_older...

en: /_File/Save _As...
pl: /_Plik/Z_apisz jako...

en: /_File/Send Later
pl: /_Plik/Wyślij później

en: /_File/Send Now
pl: /_Plik/Wyślij teraz

en: /_File/Work On_line
pl: /_Plik/Praca z p_odłączeniem do sieci

en: /_File/_Cancel Last Task
pl: /_Plik/_Anuluj ostatnie zadanie

en: /_File/_Close
pl: /_Plik/Za_mknij

en: /_File/_Edit Article in Folder
pl: /_Plik/Zr_edaguj artykuł w folderze

en: /_File/_New Folder...
pl: /_Plik/_Nowy folder...

en: /_File/_Print Article...
pl: /_Plik/Wy_drukuj artykuł...

en: /_File/_Quit
pl: /_Plik/Za_kończ

en: /_File/_Save Changes
pl: /_Plik/_Zapisz zmiany

en: /_File/_Save...
pl: /_Plik/_Zapisz...

en: /_Flag
pl: /Oz_nacz

en: /_Go
pl: /P_rzejdź

en: /_Go/---
pl: /P_rzejdź/---

en: /_Go/N_ext Group
pl: /P_rzejdź/Następna gr_upa

en: /_Go/Next Threa_d
pl: /P_rzejdź/Następny wą_tek

en: /_Go/Next Unread _Group
pl: /P_rzejdź/Następna nieprzeczytana g_rupa

en: /_Go/Next Unread _Thread
pl: /P_rzejdź/Następny nieprzeczytany _wątek

en: /_Go/Pre_vious Article
pl: /P_rzejdź/_Poprzedni artykuł

en: /_Go/Read Back
pl: /P_rzejdź/Wcześniejsza część

en: /_Go/Read More
pl: /P_rzejdź/Dalsza część

en: /_Go/_Parent Article
pl: /P_rzejdź/Artykuł n_adrzędny

en: /_Help
pl: /Pomo_c

en: /_Help/---
pl: /Pomo_c/---

en: /_Help/Pan _Home Page...
pl: /Pomo_c/_Witryna domowa programu Pan

en: /_Help/Report a _Bug...
pl: /Pomo_c/Zgłoszenie _błędu...

en: /_Help/_About...
pl: /Pomo_c/_Informacje o...

en: /_Ignore Thread
pl: /_Ignoruj wątek

en: /_Newsgroups
pl: /Grupy n_owin

en: /_Newsgroups/---
pl: /Grupy n_owin/---

en: /_Newsgroups/Dele_te Group
pl: /Grupy n_owin/Usuń g_rupę

en: /_Newsgroups/Get New Headers and _Bodies
pl: /Grupy n_owin/Pobierz nowe nagłówki i _zawartość

en: /_Newsgroups/Get New Headers in Subscribed _Groups
pl: /Grupy n_owin/Pobierz nowe nagłówki z zasu_bskrybowanych grup

en: /_Newsgroups/Get New _Headers
pl: /Grupy n_owin/Pobierz nowe _nagłówki

en: /_Newsgroups/Group _Properties...
pl: /Grupy n_owin/_Właściwości grupy...

en: /_Newsgroups/Mark Group _Read
pl: /Grupy n_owin/Oznacz grupę jako prz_eczytaną

en: /_Newsgroups/More Download _Options...
pl: /Grupy n_owin/Więcej _opcji pobierania...

en: /_Newsgroups/Refresh Article _Counts
pl: /Grupy n_owin/Odśwież _liczności artykułów

en: /_Newsgroups/_Delete Group's Articles
pl: /Grupy n_owin/_Usuń artykuły grupy

en: /_Newsgroups/_Subscribe
pl: /Grupy n_owin/Za_subskrybuj

en: /_Newsgroups/_Unsubscribe
pl: /Grupy n_owin/O_dsubskrybuj

en: /_Post
pl: /Wysyłan_ie

en: /_Post/---
pl: /Wysyłan_ie/---

en: /_Post/Send Pending _Messages
pl: /Wysyłan_ie/Wyślij _oczekujące wiadomości

en: /_Read Article
pl: /Od_czytaj artykuł

en: /_Save Attachments As...
pl: /_Zapisz załączniki jako...

en: /_Servers
pl: /_Serwery

en: /_Servers/---
pl: /_Serwery/---

en: /_Servers/Get List of _All Groups
pl: /_Serwery/Pobierz listę _wszystkich grup

en: /_Servers/Get List of _New Groups
pl: /_Serwery/Pobierz listę _nowych grup

en: /_Subscribe
pl: /Za_subskrybuj

en: /_Tools
pl: /_Narzędzia

en: /_Tools/---
pl: /_Narzędzia/---

en: /_Tools/Custom _Filters...
pl: /_Narzędzia/_Filtry użytkownika...

en: /_Tools/News _Servers...
pl: /_Narzędzia/_Serwery nowin...

en: /_Tools/_Edit Scorefile...
pl: /_Narzędzia/_Zmodyfikuj plik punktacji...

en: /_Tools/_Log Viewer...
pl: /_Narzędzia/Przeglądarka _dziennika...

en: /_Tools/_Posting Profiles...
pl: _Narzędzia/Profile _wysyłania...

en: /_Tools/_Rules...
pl: /_Narzędzia/_Reguły...

en: /_Tools/_Task Manager...
pl: /_Narzędzia/_Menedżer zadań...

en: /_Unflag
pl: /O_dznacz

en: /_Unsubscribe
pl: /O_dsubskrybuj

en: /_View
pl: /_Widok

en: /_View Article's Scores
pl: /_Zobacz punktacje artykułów

en: /_View/---
pl: /_Widok/---

en: /_View/Abbreviate _Names in Group Pane
pl: /_Widok/Skra_canie nazw w panelu grup

en: /_View/C_ollapse Selected Threads
pl: /_Widok/Z_wiń zaznaczone wątki

en: /_View/E_xpand Selected Threads
pl: /_Widok/R_ozwiń zaznaczone wątki

en: /_View/Jump to _Body Tab
pl: /_Widok/Przejdź do zakładki z _treścią

en: /_View/Jump to _Group Tab
pl: /_Widok/Przejdź do zakładki z g_rupami

en: /_View/Jump to _Header Tab
pl: /_Widok/Przejdź do zakładki z _nagłówkami

en: /_View/Mute _Quoted Text
pl: /_Widok/Bez za_cytowanego tekstu

en: /_View/Show All _Headers in Body Pane
pl: /_Widok/Wyświetlanie w panelu treści _wszystkich nagłówków

en: /_View/Show Bod_y Pane
pl: /_Widok/Wyświetlanie panelu tr_eści

en: /_View/Show Group _Pane
pl: /_Widok/Wyświetlanie panelu gr_up

en: /_View/Show Hea_der Pane
pl: /_Widok/Wyświetlanie panelu n_agłówków

en: /_View/Thr_ead Header Pane
pl: /_Widok/Grup_owanie nagłówków w wątki

en: /_View/Use _Monospace Font in Body Pane
pl: /_Widok/Wyświetlanie treści czc_ionką o stałej szerokości

en: /_View/_Rot13 Selected Text
pl: /_Widok/Przekoduj zaznaczony tekst używając _Rot13

en: /_View/_Tabbed Layout
pl: /_Widok/Widok z użyciem _zakładek

en: /_View/_Wrap Article Body
pl: /_Widok/Za_wijanie treści artykułu

en: /_Watch Thread
pl: /Śl_edź wątek

en: <More>
pl: <Więcej>

en: > [quoted text muted]
pl: > [ukryty zacytowany tekst]

en: A Server with that name already exists.
pl: Serwer o tej nazwie już istnieje.

en: A newsreader for GNOME
pl: Czytnik nowin dla GNOME

en: ALL OF:
pl: KAŻDE Z:

en: ANY OF:
pl: JAKIEKOLWIEK Z:

en: About
pl: Informacje o

en: About %s
pl: Informacje o %s

en: About You
pl: Informacje o tobie

en: Actions
pl: Czynności

en: Add New Line to the Filter
pl: Dodaj do filtru nowy wiersz

en: Add a File to the Attachment List
pl: Dodaje plik do listy załączników

en: Add a new filter
pl: Dodaje nowy filtr

en: Add a new profile
pl: Tworzy nowy profil

en: Add a new server
pl: Dodaje nowy serwer

en: Add to the _top of the Task Manager's List
pl: Dodanie zadania na p_oczątku listy menedżera zadań

en: Add to the b_ottom of the Task Manager's List
pl: Dodanie zadania na _końcu listy menedżera zadań

en: Adding groups to server "%s"
pl: Dodawanie grup do serwera "%s"

en: All Groups
pl: Wszystkie grupy

en: All Of
pl: Wszystkie z

en: Any Of
pl: Dowolny z

en: Applications
pl: Aplikacje

en: Apply to
    Selected
    Groups
pl: Zastosuj na
    zaznaczonych
    grupach

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
pl: Zastosuj na
    zasubskrybowanych
    grupach

en: Apply to Incoming
pl: Stosowanie na nadchodzących

en: Applying rule "%s" to group "%s"
pl: Stosowanie reguły "%s" do grupy "%s"

en: Applying rule to selected groups
pl: Stosowanie reguły do wybranych grup

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te %d grup/folderów wraz z zawartymi w nich artykułami?

en: Article "%s" not posted.
pl: Artykuł "%s" nie został wysłany.

en: Article "%s" posted.
pl: Artykuł "%s" został wysłany.

en: Article %s (%s) canceled
pl: Artykuł %s (%s) został anulowany

en: Article Cache
pl: Cache artykułów

en: Article _is
pl: Artykuł j_est

en: Article _score is at least
pl: _Punktacja artykułu wynosi co najmniej:

en: Article body is cached locally
pl: Treść artykułu jest zapisana lokalnie w cache

en: Article body isn't cached locally
pl: Treść artykułu nie jest zapisana lokalnie w cache

en: Article does not have complete attachments
pl: Artykuł nie zawiera pełnych załączników

en: Article does not have incomplete attachments
pl: Artykuł nie zawiera niepełnych załączników

en: Article h_as
pl: Artykuł _zawiera

en: Article has at _least N lines:
pl: Artykuł zawiera p_rzynajmniej N wierszy:

en: Article has complete attachments
pl: Artykuł zawiera pełne załączniki

en: Article has complete or incomplete attachments
pl: Artykuł zawiera pełne lub niepełne załączniki

en: Article has incomplete attachments
pl: Artykuł zawiera niepełne załączniki

en: Article has no attachments
pl: Artykuł nie zawiera załączników

en: Article is %d or more bytes long
pl: Długość artykułu to co najmniej %d bajtów

en: Article is %d or more lines long
pl: Długość artykułu to co najmniej %d wierszy

en: Article is at least N days _old
pl: Artykuł ma przynajmniej N _dni:

en: Article is crossposted to at least %d groups
pl: Artykuł został wysłany jednocześnie na przynajmniej %d grup

en: Article is crossposted to less than %d groups
pl: Artykuł został wysłany jednocześnie na mniej niż %d grup

en: Article is less than %d bytes long
pl: Długość artykułu nie sięga %d bajtów

en: Article is less than %d lines long
pl: Długość artykułu nie sięga %d wierszy

en: Article is more than %d days old
pl: Artykuł ma ponad %d dni

en: Article is new
pl: Artykuł jest nowy

en: Article is new or read
pl: Artykuł jest nowy lub przeczytany

en: Article is new or unread
pl: Artykuł jest nowy lub nieprzeczytany

en: Article is read
pl: Artykuł jest przeczytany

en: Article is unread
pl: Artykuł jest nieprzeczytany

en: Article is unread or old
pl: Artykuł jest nieprzeczytany lub stary

en: Article was _posted to at least N groups:
pl: Artykuł został wysłany pr_zynajmniej na N grup:

en: Article was not posted by me
pl: Artykuł nie został wysłany przeze mnie

en: Article was posted by me
pl: Artykuł został wysłany przeze mnie

en: Article was posted in the last %d days
pl: Artykuł został wysłany w ciągu ostatnich %d dni

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Authentication failed: %s
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się: %s

en: Authentication failed: need a password
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się: wymagane jest hasło

en: Author
pl: Autor

en: Authors
pl: Autorzy

en: Automatic Downloads
pl: Automatyczne pobieranie

en: Automatically remove _failed tasks from the task manager
pl: Automatyczne _usuwanie niepowodzeń z menedżera zadań

en: Baltic
pl: Bałtyckie

en: Body
pl: Treść

en: C_haracter Set:
pl: Zbiór z_naków:

en: Cached
pl: W cache

en: Can't backup "%s" as "%s": %s
pl: Nie można zarchiwizować "%s" jako "%s": %s

en: Can't create file "%s" %s
pl: Nie można utworzyć pliku "%s" %s

en: Can't find filter "%s" needed by rule "%s", so no articles match.
pl: Nie można odnaleźć filtru "%s", wymaganego przez regułę "%s", więc żadne artykuły nie pasują.

en: Can't write to "%s": %s
pl: Nie można zapisać do pliku "%s": %s

en: Cancel Last Task
pl: Anuluje ostatnie zadanie

en: Canceling article
pl: Anulowanie artykułu

en: Case Sensiti_ve
pl: Z _rozróżnianiem małych i wielkich liter

en: Central European
pl: Środkowoeuropejskie

en: Characters denoting _quoted text:
pl: Znaki oznaczające _cytowany tekst:

en: Charset
pl: Zestaw znaków

en: Checksum for `%s' failed - file may be corrupt
pl: Weryfikacja sumy kontrolnej pliku "%s" wypadła negatywnie - plik może być uszkodzony

en: Checksum for `%s' part %d failed - file is corrupt
pl: Weryfikacja sumy kontrolnej pliku "%s" (części %d) wypadła negatywnie - plik jest uszkodzony

en: Chinese Simplified
pl: Chińskie uproszczone

en: Chinese Traditional
pl: Chińskie tradycyjne

en: Clear the log window
pl: Czyści zawartość dziennika

en: Close the log window
pl: Zamyka okno dziennika

en: Closing %d connections
pl: Zamykanie %d połączeń

en: Colors
pl: Kolory

en: Connecting
pl: Nawiązywanie połączenia

en: Connecting to mail server
pl: Nawiązywanie połączenia z serwerem pocztowym

en: Connection
pl: Połączenie

en: Connection _Limit:
pl: _Limit połączeń:

en: Connections
pl: Połączenia

en: Corrupt header skipped: %s
pl: Pominięto uszkodzony nagłówek: %s

en: Could not convert "%s" to UTF-8. Article may not display correctly.
pl: Nie można przekonwertować "%s" na UTF-8. Artykuł może być wyświetlany niepoprawnie.

en: Could not convert signature file '%s' to UTF-8. Signature must be in '%s'
pl: Nie można przekonwertować pliku "%s" z podpisem na UTF-8. Plik powinien używać kodowania "%s".

en: Could not create temporary file: %s
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego: %s

en: Could not decode article - file may be corrupt/incomplete
pl: Nie można zdekodować artykułu, plik może być uszkodzony lub niepełny

en: Couldn't create directory "%s": %s
pl: Nie można utworzyć katalogu "%s": %s

en: Couldn't parse a Message-ID from the raw message!
pl: Nie można zanalizować identyfikatora wiadomości z surowej wiadomości!

en: Couldn't read signature file "%s": %s
pl: Nie można odczytać pliku z podpisem "%s": %s

en: Create New Folder
pl: Nowy folder

en: Cus_tom Headers
pl: Do_wolne nagłówki

en: Custom Headers
pl: Dowolne nagłówki

en: Cyrillic
pl: Cyrylica

en: Cyrillic, Ukrainian
pl: Cyrylica, ukraińskie

en: Date
pl: Data

en: Decode can't access path "%s"
pl: Przy dekodowaniu stwierdzono brak dostępu do ścieżki "%s"

en: Decoded "%s" from group "%*.*s", "%s"
pl: Zdekodowano "%s" z grupy "%*.*s", "%s"

en: Decoding "%s"
pl: Dekodowanie "%s"

en: Default charse_t:
pl: Domyślny z_estaw znaków:

en: Delete Articles by Bozos
pl: Usunięcie artykułów nadesłanych przez Bozos

en: Delete Selected Task(s)
pl: Usuwa zaznaczone zadania

en: Delete Spam
pl: Usunięcie spamu

en: Delete the selected line
pl: Usuwa zaznaczony wiersz

en: Description
pl: Opis

en: Directory "%s" contains %.1f MB in %d files
pl: Katalog "%s" zawiera %.1f MB w %d plikach

en: Directory for saving attachments
pl: Katalog przeznaczony na zapisywane załączniki

en: Disconnecting one connection from `%s' after %d seconds idle
pl: Zamykanie połączenia z "%s" po %d sekundach bezczynności

en: Download Directory
pl: Katalog pobierania

en: Download _all headers
pl: Pobranie _wszystkich nagłówków

en: Download _new headers
pl: Pobranie _nowych nagłówków

en: Download _recent headers:
pl: Pobranie świ_eżych nagłówków:

en: Download new headers and bod_ies from subscribed groups when starting Pan
pl: Pobieranie przy uruchamianiu nowych nagłówków i _treści z zasubskrybowanych grup

en: Download new headers when loading a _group
pl: Pobieranie nowych nagłówków przy wczytywaniu g_rupy

en: Downloading %d
pl: Pobieranie %d

en: Downloading %u articles
pl: Pobieranie %u artykułów

en: ERROR: Message appears to have no new content.
pl: BŁĄD: Wygląda na to, że wiadomość nie ma treści.

en: ERROR: Message is empty.
pl: BŁĄD: Wiadomość jest pusta.

en: ERROR: Must have one author in From: line
pl: BŁĄD: W wierszu nadawcy należy podać jednego autora

en: ERROR: No recipients specified.
pl: BŁĄD: Nie określono odbiorców.

en: ERROR: No subject specified.
pl: UWAGA: Nie określono tematu.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
pl: UWAGA: Wysyłanie na bardzo dużą liczbę grup.

en: ERROR: invalid address "%s"
pl: BŁĄD: Niepoprawny adres "%s"

en: E_xpand all threads by default
pl: Domyślne _rozwijanie wszystkich wątków

en: Edit Filters
pl: Zmodyfikuj filtry

en: Edit the selected filter
pl: Modyfikuje zaznaczony filtr

en: Edit the selected profile
pl: Modyfikuje zaznaczony profil

en: Edit the selected server
pl: Modyfikuje zaznaczony serwer

en: Edit with an External Editor
pl: Zredaguj w zewnętrznym edytorze

en: Editor
pl: Edytor

en: Email "%s" not sent.
pl: List "%s" nie został wysłany.

en: Email "%s" sent.
pl: List "%s" został wysłany.

en: Email _Address:
pl: Adres _e-mail:

en: Error
pl: Błąd

en: Error converting string "%*s" to utf8: %d - %s
pl: Błąd przy konwertowaniu napisu "%*s" na UTF-8: %d - %s

en: Error opening directory "%s": %s)
pl: Błąd przy otwieraniu katalogu "%s": %s

en: Error opening file "%s": %s
pl: Błąd przy otwieraniu pliku "%s": %s

en: Error opening temporary file: "%s"
pl: Błąd przy otwieraniu pliku tymczasowego: "%s"

en: Error parsing "external editor" command line: %s
pl: Błąd przy analizie wiersza polecenia zewnętrznego edytora: %s

en: Error reading file "%s": %s
pl: Błąd przy odczytywaniu pliku "%s": %s

en: Error reading file:
pl: Błąd przy odczytywaniu pliku:

en: Error reading from socket.
pl: Błąd przy odczytywaniu z gniazda.

en: Error reading from socket: %s
pl: Błąd przy odczytywaniu z gniazda: %s

en: Error renaming "%s" as "%s": %s.
pl: Błąd przy zmienianiu nazwy "%s" na "%s": %s.

en: Error saving article "%s" (is %s full?)
pl: Błąd przy zapisywaniu artykułu "%s" (być może brak miejsca w %s)

en: Error saving file "%s" - is the disk full?
pl: Błąd przy zapisywaniu pliku "%s", być może brak miejsca na dysku

en: Error saving list of groups to "%s" - is the disk full?
pl: Błąd przy zapisywaniu listy grup w katalogu "%s" - być może dysk jest pełny

en: Error starting external editor: %s
pl: Błąd przy uruchamianiu zewnętrznego edytora: %s

en: Error writing article to temporary file: %s
pl: Błąd przy zapisywaniu artykułu w pliku tymczasowym: %s

en: Error writing to socket.
pl: Błąd przy zapisywaniu do gniazda.

en: Error writing to socket: %s
pl: Błąd przy zapisywaniu do gniazda: %s

en: Estimated Article Size
pl: Szacowany rozmiar artykułu

en: Expired %u articles from `%s'
pl: Przedawniono %u artykułów z "%s"

en: Exported %d groups (%d subscribed) to "%s"
pl: Wyeksportowano %d grup (%d zasubskrybowanych) do pliku "%s"

en: Extra Headers
pl: Dodatkowe nagłówki

en: F_ind:
pl: Znaj_dź:

en: Fetched %u headers for "%s"
pl: Pobrano %u nagłówków dla grupy "%s"

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Files
pl: Pliki

en: Files to Attach
pl: Załączane pliki

en: Filter name:
pl: Nazwa filtru:

en: Filtering Articles
pl: Filtrowanie artykułów

en: Filters
pl: Filtry

en: Fin_d:
pl: _Znajdź:

en: Flushing article cache...
pl: Opróżnianie cache artykułów...

en: Folder "%*.*s" already exists.
pl: Folder "%*.*s" już istnieje.

en: Folders
pl: Foldery

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Fonts
pl: Czcionki

en: From
pl: Nadawca

en: Get
pl: Pobieranie

en: Get New Headers in Selected Groups
pl: Pobiera nowe nagłówki z zaznaczonych grup

en: Get New Headers in Subscribed Groups
pl: Pobiera nowe nagłówki z zasubskrybowanych grup

en: Get Selected Articles
pl: Pobiera zaznaczone artykuły

en: Getting "%s"
pl: Pobieranie "%s"

en: Getting %d new groups from server "%s"
pl: Pobieranie %d nowych grup z serwera "%s"

en: Getting %d of %d
pl: Pobieranie %d z %d

en: Getting all groups from server "%s"
pl: Pobieranie wszystkich grup z serwera "%s"

en: Getting all headers for "%s"
pl: Pobieranie wszystkich nagłówków dla grupy "%s"

en: Getting article "%s" body failed: %s
pl: Nie można pobrać treści artykułu "%s": %s

en: Getting header list failed: %s
pl: Nie można pobrać listy nagłówków: %s

en: Getting new groups from server "%s"
pl: Pobieranie nowych grup z serwera "%s"

en: Getting new headers for "%s"
pl: Pobieranie nowych nagłówków dla grupy "%s"

en: Got %d descriptions from server "%s"
pl: Otrzymano %d opisów z serwera "%s"

en: Got %d groups from server "%s"
pl: Otrzymano %d grup z serwera "%s"

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
pl: Otrzymano nieoczekiwaną odpowiedź od serwera pocztowego. Oczekiwano %d, otrzymano %s

en: Greek
pl: Greckie

en: Group
pl: Grupy

en: Groups
pl: Grupy

en: Handshake failed: %s
pl: Uzgodnienie połączenia nie powiodło się: %s

en: Handshake: %s
pl: Uzgadnianie połączenia: %s

en: Handshaking with mail server
pl: Uzgadnianie połączenia z serwerem pocztowym

en: Headers
pl: Nagłówki

en: High
pl: Wysoki

en: Hit Ratio
pl: Współczynnik trafień

en: How should you appear when posting articles?
pl: Jaki powinien być sposób przedstawiania się przy wysyłaniu artykułów?

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
pl: Po zaznaczeniu opcji reguła będzie stosowana do nagłówków przy ich pobieraniu.

en: Ignored
pl: Ignorowany

en: Imported %d groups (%d new) from "%s"
pl: Zaimportowano %d grup (%d nowych) z "%s"

en: Imported %d lines from Gnome config file
pl: Zaimportowano %d wierszy z pliku konfiguracyjnego GNOME

en: Incomplete Attachments
pl: Niepełne załączniki

en: Incomplete Profile.
pl: Niepełny profil

en: Invert
pl: Zaneguj

en: Invert the selected line
pl: Neguje warunek w zaznaczonym wierszu

en: Japanese
pl: Japońskie

en: Kilobytes
pl: Kilobajtów

en: Korean
pl: Koreańskie

en: License
pl: Licencja

en: Lines
pl: Wiersze

en: Lines per article:
pl: Liczba wierszy na artykuł:

en: List Newsgroups failed: %s
pl: Nie powiodło się wypisanie listy grup: %s

en: Loaded %d groups for server "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
pl: Odczytano %d grup z serwera "%s" w %.1f sekund (%.0f grup/s)

en: Loaded %d of %d articles
pl: Wczytano %d z %d artykułów

en: Loaded %u articles for group "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
pl: Wczytano %u artykułów z grupy "%s" w czasie %.1f sekund (%.0f art/sek)

en: Loading %u of %d groups
pl: Wczytywanie %u z %d grup

en: Loading group "%s"
pl: Wczytywanie grupy "%s"

en: Log Entry
pl: Pozycja dziennika

en: Login
pl: Logowanie

en: Low
pl: Niski

en: Ma_ximum Cache Size (Megs):
pl: Ma_ksymalny rozmiar cache (megabajty):

en: Mail Server
pl: Serwer pocztowy

en: Mail sent!
pl: List został wysłany.

en: Mail server not ready
pl: Serwer pocztowy nie jest gotowy

en: Mark as
pl: Oznaczenie jako:

en: Match Only Cached Articles
pl: Tylko artykuły w cache

en: Match Only Complete Attachments
pl: Tylko pełne załączniki

en: Match Only My Articles
pl: Tylko moje artykuły

en: Match Only New Articles
pl: Tylko nowe artykuły

en: Match Only Watched Articles
pl: Tylko śledzone artykuły

en: Medium
pl: Średni

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message-ID
pl: ID wiadomości

en: Message-ID _Domain Name:
pl: Nazwa _dziedziny w Message-ID:

en: Mime (single-part posts only)
pl: Mime (tylko wiadomości jednoczęściowe)

en: Mine
pl: Moje

en: More Headers
pl: Więcej nagłówków

en: Move Selected Task(s) Down
pl: Przenosi zaznaczone zadania w dół

en: Move Selected Task(s) Up
pl: Przenosi zaznaczone zadania w górę

en: Move Selected Task(s) to Bottom
pl: Przenosi zaznaczone zadania na koniec

en: Move Selected Task(s) to Top
pl: Przenosi zaznaczone zadania na początek

en: Move the selected line down one line
pl: Przenosi zaznaczony wiersz o jedną pozycję w dół

en: Move the selected line up one line
pl: Przenosi zaznaczony wiersz o jedną pozycję w górę

en: NNTP handshake failed: %s
pl: Uzgodnienie połączenia NNTP nie powiodło się: %s

en: NONE OF:
pl: ŻADNE Z:

en: Net
pl: Sieć

en: New
pl: Nowy

en: New %lu of %lu
pl: Nowych %lu z %lu

en: New Filter Line
pl: Nowy wiersz filtru

en: New Folder Name:
pl: Nazwa nowego folderu:

en: New Groups
pl: Nowe grupy

en: New Message
pl: Nowa wiadomość

en: New Profile
pl: Nowy profil

en: New Rule
pl: Nowa reguła

en: New Server
pl: Nowy serwer

en: New groups retrieval failed: %s
pl: Pobranie nowych grup nie powiodło się: %s

en: News Server
pl: Serwer nowin

en: News server connection count: %d
pl: Liczba połączeń z serwerem nowin: %d

en: Newsgroups
pl: Grupy nowin

en: Newsreader
pl: Czytnik nowin

en: No Attachments
pl: Brak załączników

en: No Connections
pl: Brak połączeń

en: No Tasks
pl: Brak zadań

en: No articles found for group "%s"
pl: Nie odnaleziono artykułów w grupie "%s"

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
pl: Nie podano adresu e-mail; wygenerowano message-id z użyciem domeny "%s"

en: No known recipients
pl: Brak znanych odbiorców

en: No name specified!
pl: Nie określono nazwy!

en: No new articles in group "%s"
pl: Brak nowych artykułów w grupie "%s"

en: No supported authentication mechanism
pl: Brak obsługiwanych mechanizmów uwierzytelniania

en: Not Queued
pl: Poza kolejką

en: Offline
pl: Bez podłączenia

en: Open the Status Log
pl: Otwiera dziennik programu

en: Open the Task Manager
pl: Otwiera menedżera zadań

en: Optional Information
pl: Informacje opcjonalne

en: Or_ganization Header:
pl: Nagłówek orga_nizacji:

en: Organization
pl: Organizacja

en: Pan %s Started
pl: Program Pan %s został uruchomiony

en: Pan %s Task Manager
pl: Menedżer zadań programu Pan %s

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
pl: Menedżer zadań programu Pan %s (%d w kolejce, %d wykonywanych)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Stopped)
pl: Pan %s: Menedżer zadań (%d w kolejce, %d aktywnych, %d zatrzymanych)

en: Pan %s Translations
    %s
    
    Pan %s Code or Patches
    %s
    
    Pan %s Suggestions and Testing
    %s
pl: Tłumaczenia programu Pan %s
    %s
    
    Kod i łatki programu Pan %s
    %s
    
    Sugestie i testowanie programu Pan %s
    %s

en: Pan Newsreader
pl: Pan, czytnik nowin

en: Pan Preferences
pl: Pan - Preferencje

en: Pan Setup Wizard
pl: Druid ustawień programu Pan

en: Pan is Offline
pl: Pan działa bez podłączenia do sieci

en: Pan is Online
pl: Pan działa z podłączeniem do sieci

en: Pan skipped %d corrupt headers from the local cache for group "%*.*s".
pl: Program pominął %d uszkodzonych nagłówków z lokalnego cache grupy "%*.*s".

en: Pan: Download Headers
pl: Pan: Pobieranie nagłówków

en: Pan: Download Headers for group `%s'
pl: Pan: Pobieranie nagłówków z grupy "%s"

en: Pan: Edit Filter
pl: Pan: Modyfikacja filtru

en: Pan: Edit Profile
pl: Pan: Modyfikacja profilu

en: Pan: Edit Rule
pl: Pan: Modyfikacja reguły

en: Pan: Edit Server
pl: Pan: Modyfikacja serwera

en: Pan: Filters
pl: Pan: Filtry

en: Pan: Print
pl: Pan: Drukowanie

en: Pan: Profile
pl: Pan: Profil

en: Pan: Rules
pl: Pan: Reguły

en: Pan: Servers
pl: Pan: Serwery

en: Pan: Status Log
pl: Pan: Dziennik programu

en: Pan: Task Manager
pl: Pan: Menedżer zadań

en: Pane Layout
pl: Układ paneli

en: Pane Order
pl: Porządek paneli

en: Parts
pl: Części

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me.
pl: Nie rozpoczynaj nazw folderów napisem "pan.", przeszkadza to programowi.

en: Por_t:
pl: Po_rt:

en: Post
pl: Wysyłanie

en: Post anyway, despite these problems?
pl: Czy wysłać pomimo tych problemów?

en: Post anyway, despite this problem?
pl: Czy wysłać pomimo tego problemu?

en: Posted by Me
pl: Wysłany przeze mnie

en: Posting article "%s"
pl: Wysyłanie artykułu "%s"

en: Posting complete.  Server said: %s
pl: Wysyłanie zakończone. Komunikat od serwera: %s

en: Posting failed.  Server said: %s
pl: Wysłanie nie powiodło się. Komunikat od serwera: %s

en: Print Command:
pl: Polecenie drukowania:

en: Priority
pl: Priorytet

en: Profile
pl: Profil

en: Profile Information
pl: Informacje o profilu

en: Programmer
pl: Programista

en: Programmer, 0.6 - 0.7
pl: Programista, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
pl: Założyciel projektu, programista

en: Properties for "%s"
pl: Właściwości grupy "%s"

en: Queued
pl: W kolejce

en: Read
pl: Czytanie

en: Read More
pl: Wyświetla dalszą część artykułu

en: Read News from Usenet
pl: Odczytuje nowiny z Usenetu

en: Read Next Unread Article
pl: Przechodzi do następnego nieprzeczytanego artykułu

en: Read Next Unread Group
pl: Przechodzi do następnej nieprzeczytanej grupy

en: Read Next Unread Thread
pl: Przechodzi do następnego nieprzeczytanego wątku

en: Reading
pl: Czytanie

en: Ready!
pl: Gotowe!

en: References
pl: Odwołanie

en: Refreshing Group "%s"
pl: Odświeżanie grupy "%s"

en: Remove a File from the Attachment List
pl: Usuwa plik z listy załączników

en: Remove the selected filter
pl: Usuwa zaznaczony filtr

en: Remove the selected profile
pl: Usuwa zaznaczony profil

en: Remove the selected server
pl: Usuwa zaznaczony serwer

en: Removing
pl: Usuwanie

en: Reply-To
pl: Odpowiedź do

en: Required Information
pl: Wymagane informacje

en: Restart Selected Task(s)
pl: Restartuje zaznaczone zadania

en: Rot13 Selected Text
pl: Przekoduj zaznaczony tekst używając Rot13

en: Rule Name:
pl: Nazwa reguły:

en: Rule applies to all newsgroups
pl: Stosowanie reguły do wszystkich grup

en: Rule applies to specific newsgroups:
pl: Stosowanie reguły do określonych grup:

en: Rule applies to:
pl: Stosowanie reguły do:

en: Rules
pl: Reguły

en: Running
pl: Wykonywane

en: Sampling %d articles
pl: Próbkowanie %d artykułów

en: Sampling %lu of %lu
pl: Próbkowanie %lu z %lu

en: Sampling headers for "%s"
pl: Próbkowanie nagłówków w "%s"

en: Save Article can't access path "%s"
pl: Przy zapisie artykułu stwierdzono brak dostępu do ścieżki "%s"

en: Save Attachments
pl: Zapisz załączniki

en: Save Attachments As...
pl: Zapisz załączniki jako...:

en: Save Files in Directory
pl: Zapis plików w katalogu

en: Save attachments in:
pl: Zapis załączników w:

en: Save message to file
pl: Zapis wiadomości w pliku

en: Save the log to a file
pl: Zapis dziennika w pliku

en: Saved "%s"
pl: Zapisano "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
pl: Zapisano %d artykułów w "%s" w czasie %.1f sekund (%.0f art/sek)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
pl: Zapisano %d grup w "%s" w czasie %.1f sekund (%.0f grup/sek)

en: Saved %d of %u groups
pl: Zapisano %d z %u grup

en: Saved article body to "%s"
pl: Zapisano treść artykułu w pliku "%s"

en: Saving "%s"
pl: Zapisywanie "%s"

en: Saving Articles
pl: Zapisywanie artykułów

en: Saving Attachments
pl: Zapisywanie załączników

en: Saving `%s'
pl: Zapisywanie "%s"

en: Score
pl: Punkty

en: Scoring Articles
pl: Sortowanie artykułów

en: Select .newsrc File
pl: Wybór pliku .newsrc

en: Select Color
pl: Wybór koloru

en: Select Filter:
pl: Wybierz filtr:

en: Select Font
pl: Wybór czcionki

en: Select Signature File
pl: Wybór pliku z podpisem

en: Select the file to attach.
pl: Wybór załączanego pliku.

en: Send Later
pl: Wyślij później

en: Send Now
pl: Wyślij teraz

en: Sending Mail
pl: Wysyłanie listów

en: Sending mail
pl: Wysyłanie listu

en: Server
pl: Serwer

en: Server is corrupt
pl: Serwer jest uszkodzony

en: Server requires authori_zation
pl: Serwer wymaga u_wierzytelnienia

en: Servers
pl: Serwery

en: Short _name for Pan to show:
pl: Krótka _nazwa dla programu Pan:

en: Show "%s" header
pl: Wyświetlanie nagłówka "%s"

en: Show a_lert:
pl: Wyświetlenie komunikatu:

en: Show in Filter Menu
pl: Wyświetlanie w menu Filtr

en: Skipped %d groups due to possible corruption in "%s" and "%s".  You may want to delete these files and get a new grouplist from your news server.
pl: Pominięto %d grup z powodu możliwego uszkodzenia w "%s" i "%s". Zalecane jest usunięcie tych plików i pobranie nowej listy grup z serwera.

en: Spellchecking disabled: gtkspell_init() failed with status %d
pl: Sprawdzanie pisowni zostało wyłączone: funkcja gtkspell_init() zwróciła kod błędu %d

en: Status
pl: Stan

en: Stop Selected Task(s)
pl: Zatrzymuje zaznaczone zadania

en: Stopped
pl: Zatrzymane

en: Stopping
pl: Zatrzymywanie

en: Subject
pl: Temat

en: Subscribed
pl: Zasubskrybowane

en: Subscribed Newsgroups
pl: Zasubskrybowane grupy

en: Tasks
pl: Zadania

en: Tasks: %u/%u
pl: Zadania: %u/%u

en: Thank you for trying Pan!
pl: Dziękujemy za użycie programu Pan!

en: Thank you for trying Pan!
     
    If you are new to Usenet,
    %s
    is a starting point to see what Usenet is,
    where to find a free news server,
    and how to use Pan.
     
    Since this is your first time running Pan,
    we'll need to gather some information.
pl: Dziękujemy za skorzystanie z programu Pan!
    
    Jeśli po raz pierwszy korzystasz z Usenetu,
    %s
    jest miejscem w którym można dowiedzieć się
    czym jest Usenet, gdzie znaleźć wolnodostępne
    serwery grup dyskusyjnych oraz jak korzystać
    z tego programu.
    
    Ponieważ Pan jest uruchamiany po raz pierwszy
    konieczne będzie zebranie kilku informacji.

en: Thanks
pl: Podziękowania

en: Thanks to
pl: Podziękowania dla

en: The Task Manager is Empty
pl: Menedżer zadań jest pusty

en: The command line was: %s
pl: Treść wiersza polecenia: %s

en: The group will not be saved -- can't create file "%s"
pl: Grupa nie zostanie zapisana - nie można utworzyć pliku "%s"

en: The organization you're associated with.
pl: Organizacja, do której należysz.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
pl: Filtr jest nadal używany przez następujące reguły:
    %s
    Usuń najpierw tę zależność.

en: Time
pl: Czas

en: Time Remaining
pl: Pozostały czas

en: Total
pl: Razem

en: Turkish
pl: Tureckie

en: Turn line wrap on/off
pl: Przełącza zawijanie wierszy

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
pl: Wpisz napis określający poszukiwaną grupę i przyciśnij ENTER. Dopuszczalne jest stosowanie znaków specjalnych.

en: Type in a search string and press ENTER.
    Wildcards are allowed.
pl: Wprowadź wyszukiwany napis i przyciśnij ENTER.
    Dopuszczalne jest stosowanie znaków specjalnych.

en: UNKNOWN
pl: NIEZNANY

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
pl: Nie można anulować artykułu: Nie można odnaleźć pasującego artykułu w folderze "pan.sent"!

en: Unable to create thread: %s
pl: Nie można utworzyć wątku: %s

en: Unable to save headers for group "%*.*s" - is the disk full?
pl: Nie można zapisać nagłówków z grupy "%*.*s" - być może dysk jest pełny

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
pl: Nie można wstrzymać artykułu: Nie można odnaleźć pasującego artykułu w folderze "pan.sent"!

en: Unable to update counts for group "%s"
pl: Nie można odświeżyć liczności dla grupy "%s"

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unparseable Subject
pl: Niezrozumiały temat

en: Unread
pl: Nieprzeczytane

en: Unsupported data version %d for "%s" data file.
    Are you running an old version of Pan by accident?
pl: Nieobsługiwana wersja %d danych w pliku "%s".
    Być może przez przypadek została uruchomiona starsza wersja programu.

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
pl: Nieobsługiwana wersja danych nagłówków %s: %d.
    Być może przez przypadek została uruchomiona starsza wersja programu.

en: Updated counts for %u groups out of %u
pl: Odświeżono liczności dla %u z %u grup

en: Updating Header Pane...
pl: Odświeżanie panelu nagłówków...

en: Updating article counts for %u groups from server "%s"
pl: Odświeżanie liczności artykułów dla %u grup z serwera "%s"

en: Us_e .newsrc file
pl: Użyci_e pliku .newsrc:

en: Use the selected profile to create a new profile
pl: Tworzy nowy profil w oparciu o zaznaczony

en: WARNING: %d lines are more than 80 characters wide.
pl: UWAGA: %d wierszy ma szerokość większą niż 80 znaków.

en: WARNING: Group "%*.*s" is read-only.
pl: UWAGA: Grupa "%*.*s" jest przeznaczona tylko do odczytu.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
pl: UWAGA: Wysyłanie na dużą liczbę grup.

en: WARNING: Signature is more than 4 lines long
pl: UWAGA: Podpis zajmuje ponad 4 wiersze

en: WARNING: Signature is more than 80 characters wide.
pl: UWAGA: Szerokość podpisu przekracza 80 znaków.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
pl: UWAGA: Występuje przedrostek podpisu bez samego podpisu.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
pl: UWAGA: Wiadomość zawiera wyłącznie zacytowany tekst!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
pl: UWAGA: Wiadomość zawiera w większości zacytowany tekst.

en: WARNING: Unknown group: "%*.*s".
pl: UWAGA: Nieznana grupa: "%*.*s".

en: Watched
pl: Śledzony

en: Western
pl: Zachodnie

en: Western, New
pl: Zachodnie, nowe

en: What mail server should Pan use?
pl: Serwer pocztowy używany przez program Pan

en: What news server should Pan use?
pl: Serwer grup dyskusyjnych używany przez program Pan

en: Wildcard group specification:
pl: Stosowanie reguły do grup określonych wzorcem:

en: Wrote filters to "%s"
pl: Zapisano filtry w pliku "%s"

en: Wrote profiles to "%s"
pl: Zapisano profile w pliku "%s"

en: Wrote rules to "%s"
pl: Zapisano reguły w pliku "%s"

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Save.
pl: Pomyślnie wprowadzono wszystkie
    informacje wymagane do konfiguracji programu.
    
    Aby zapisać te zmiany, kliknij Zapisz.

en: You haven't loaded an article to print.
pl: Nie odczytano artykułu przeznaczonego do wydruku.

en: You may want to empty this group and download fresh headers.
pl: Zalecane jest opróżnienie grupy i pobranie nowych nagłówków.

en: You must download the article before you can cancel it.
pl: Przed anulowaniem artykułu trzeba go pobrać.

en: You must download the article before you can supersede it.
pl: Przed wstrzymaniem artykułu trzeba go pobrać.

en: You need at least one profile
pl: Wymagany jest przynajmniej jeden profil

en: Your _Name:
pl: Imię i _nazwisko:

en: Your message was saved in the folder "pan.sendlater"
pl: Wiadomość została zapisana w folderze "pan.sendlater"

en: Your real name contained double quotes.
    Converting into single quotes.
pl: Rzeczywiste imię zawiera podwójne cudzysłowy.
    Konwertowanie na pojedyncze.

en: _Address:
pl: _Adres:

en: _Article
pl: _Artukuł

en: _Author:
pl: _Autor:

en: _Browse...
pl: _Przeglądaj...

en: _Delete article
pl: _Usunięcie artykułu

en: _Directory:
pl: _Katalog:

en: _Download bodies too
pl: Pobranie wraz z _treściami artykułów

en: _Email Address:
pl: Adres _e-mail:

en: _Filename:
pl: _Nazwa pliku:

en: _Flag body for download
pl: O_znaczenie treści do pobrania

en: _Full Name:
pl: _Pełna nazwa:

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
pl: _Ignorowanie wątku (domyślnie ukrywa wątek)

en: _Message-ID:
pl: _ID wiadomości:

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Organization:
pl: _Organizacja:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Post
pl: Wysyłan_ie

en: _Read Threads:
pl: _Przeczytane wątki:

en: _Reply-To Header:
pl: Nagłówek _Reply-To (odpowiedź do):

en: _Retrieve Body
pl: Po_branie zawartości

en: _Signature File:
pl: Plik z podpi_sem:

en: _Subject:
pl: _Temat:

en: _Unread Only
pl: Tylko _nieprzeczytane

en: _User Profile
pl: Profil _użytkownika

en: _Username:
pl: Nazwa _użytkownika:

en: _Watch thread (highlights the thread)
pl: Śl_edzenie wątku (wyróżnia wątek)

en: contains
pl: zawiera

en: default
pl: domyślny

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: does not end with
pl: nie kończy się na

en: does not match regular expression
pl: nie pasuje do wyrażenia regularnego

en: does not start with
pl: nie rozpoczyna się od

en: ends with
pl: kończy się na

en: high
pl: wysoki

en: ignored
pl: ignorowany

en: is
pl: jest

en: is not
pl: nie jest

en: low
pl: niski

en: matches regular expression
pl: pasuje do wyrażenia regularnego

en: medium
pl: średni

en: starts with
pl: rozpoczyna się od

en: unknown@spammesenseless.com
pl: nieznany@spammesenseless.com

en: watched
pl: śledzony

en: zero
pl: zerowy
