anaconda - en to sk translation catalogue (1154 entries)

en: 	Desktop shell (GNOME)
    	Office suite (OpenOffice.org)
    	Web browser (Mozilla) 
    	Email (Evolution)
    	Instant messaging
    	Sound and video applications
    	Games
sk: 	Pracovné prostredie (GNOME)
    	Kancelársky balík (OpenOffice.org)
    	WWW prehliadač (Mozilla)
    	Elektronická pošta (Evolution)
    	Priamy prenos správ
    	Zvukové a grafické aplikácie
    	Hry

en: 	Desktop shell (GNOME)
    	Office suite (OpenOffice.org)
    	Web browser (Mozilla) 
    	Email (Evolution)
    	Instant messaging
    	Sound and video applications
    	Games
    	Software Development Tools
    	Administration Tools
sk: 	Pracovné prostredie (GNOME)
    	Kancelársky balík (OpenOffice.org)
    	WWW prehliadač (Mozilla)
    	Elektronická pošta (Evolution)
    	Priamy prenos správ
    	Zvukové a grafické aplikácie
    	Hry
    	Nástroje na vývoj softvéru
    	Nástroje na správu

en: 
    
    Press 'OK' to reboot your system.
sk: 
    
    Stlačte 'Ok' pre reštart vášho systému.

en: 
    
    The following packages were automatically
    selected to be installed:
    %s
sk: 
    
    Nasledujúce balíky boli automaticky
    zvolené pre inštaláciu:
    %s

en: 
    
    The following packages were available in this version but NOT installed:
sk: 
    
    Nasledujúce balíky boli dostupné v tejto verzii, ale NEBOLI nainštalované:

en: 
    
    The following packages were available in this version but NOT upgraded:
sk: 
    
    Nasledujúce balíky boli dostupné v tejto verzii, ale NEBOLI aktualizované:

en: 
    
    The installer has detected %s MB of RAM.
sk: 
    
    Inštalátor zdetekoval %s MB RAM.

en: 
    
    WARNING! ALL DATA ON THE TARGET DRIVES WILL BE DESTROYED.
sk: 
    
    UPOZORNENIE! VŠETKY ÚDAJE NA CIEĽOVÝCH DISKOCH BUDÚ ZNIČENÉ.

en: 
    
    WARNING!!! VNC server running with NO PASSWORD!
    You can use the vncpassword=<password> boot option
    if you would like to secure the server.
sk: 
    
    UPOZORNENIE!!! VNC server beží BEZ HESLA!
    Môžete použiť voľbu vncpassword=<heslo> pri zavádzaní systému,
    ak chcete server zabezpečiť.

en: 
    
    You can choose a different automatic partitioning option, or click 'Back' to select manual partitioning.
    
    Press 'OK' to continue.
sk: 
    
    Môžete si vybrať rôzne automatické voľby pre rozdelenie, alebo kliknúť na 'Späť' pre výber ručného rozdelenia.
    
    Stlačte 'Ok' pre pokračovanie.

en:         Time
sk:         Čas

en:       Bytes
sk:     Bajtov

en:     F1-Help     F2-New      F3-Edit   F4-Delete    F5-Reset    F12-OK
sk:    F1-Pomocník  F2-Nový   F3-Upraviť  F4-Odstrániť  F5-Obnoviť  F12-Ok

en:     Packages
sk:     Balíkov

en:    <Space>,<+>,<-> selection   |   <F1> help   |   <F2> package description
sk:    <Medzera>,<+>,<-> výber    |   <F1> pomocník   |   <F2> popis balíka

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements   |  <Space> selects   |  <F12> next screen
sk:   <Tab>/<Alt-Tab> medzi položkami    |  <Space> vyberá    |  <F12> nasl. obr.

en:   <Tab>/<Alt-Tab> between elements  | <Space> selects | <F12> next screen
sk:   <Tab>/<Alt-Tab> medzi položkami   | <Space> vyberá  |  <F12> nasl. obr.

en:  <F1> for help | <Tab> between elements | <Space> selects | <F12> next screen
sk:  <F1> pomocník | <Tab> medzi položkami  | <Space> vyberá  | <F12> nasl. obr.

en:  Name   :
sk:  Názov   :

en:  Size   :
sk:  Veľkosť :

en:  Summary:
sk:  Súhrn   :

en: %.1f KBytes
sk: %.1f KB

en: %s %s installation
sk: %s %s inštalácia

en: %s %s installation on host %s
sk: %s %s inštalácia na hostiteľovi %s

en: %s (C) 2004 Red Hat, Inc.
sk: %s © 2004 Red Hat, Inc.

en: %s Byte
sk: %s bajt

en: %s Bytes
sk: %s bajtov

en: %s Installer
sk: Inštalátor %s

en: %s Installer on %s
sk: Inštalátor %s na %s

en: %s directory:
sk: %s adresár:

en: %s is not a valid hostname.
sk: %s nie je platný názov počítača

en: %s not found
sk: %s nenájdené

en: (Max size is %s MB)
sk: (Maximálna veľkosť je %s MB)

en: (ex. "host.domain.com")
sk: (napr. "pocitac.domena.sk")

en: /dev/ttyS0 (COM1 under DOS)
sk: /dev/ttyS0 (COM1 v DOS-e)

en: /dev/ttyS1 (COM2 under DOS)
sk: /dev/ttyS1 (COM2 v DOS-e)

en: /dev/ttyS2 (COM3 under DOS)
sk: /dev/ttyS2 (COM3 v DOS-e)

en: /dev/ttyS3 (COM4 under DOS)
sk: /dev/ttyS3 (COM4 v DOS-e)

en: 256 Colors (8 Bit)
sk: 256 farieb (8 bitov)

en: <Enter> to exit
sk: <Enter> pre ukončenie

en: <Enter> to reboot
sk: <Enter> pre reštart

en: <Space>,<+>,<-> selection   |   <F2> Group Details   |   <F12> next screen
sk: <Medzera>,<+>,<-> výber  |  <F2> Podrobnosti skupiny  |  <F12> nasl. obr.

en: A boot loader password prevents users from changing options passed to the kernel.  For greater system security, it is recommended that you set a password.
sk: Heslo systémového zavádzača znemožňuje používateľom zmeniť voľby odovzdávané jadru. Pre vyššiu systémovú bezpečnosť je odporúčané, aby ste heslo nastavili.

en: A complete log of the upgrade can be found in the file '%s' after rebooting your system.
sk: Kompletný protokol o aktualizácii nájdete po reštartovaní systému v súbore '%s'.

en: A complete log of your installation will be in %s after rebooting your system. You may want to keep this file for later reference.
sk: Kompletný protokol o vašej inštalácii nájdete po reštartovaní systému v %s. Tento súbor sa môže hodiť pre neskoršiu referenciu.

en: A complete log of your upgrade will be in %s after rebooting your system. You may want to keep this file for later reference.
sk: Kompletný protokol o aktualizácii nájdete po reštartovaní systému v %s. Tento súbor sa môže hodiť pre neskoršiu referenciu.

en: A few systems will need to pass special options to the kernel at boot time for the system to function properly. If you need to pass boot options to the kernel, enter them now. If you don't need any or aren't sure, leave this blank.
sk: Niektoré systémy potrebujú zadať jadru počas bootovania špeciálne voľby. Pokiaľ ich potrebujete, zadajte ich; pokiaľ nie alebo neviete, nezadávajte nič.

en: A firewall can help prevent unauthorized access to your computer from the outside world.  Would you like to enable a firewall?
sk: Firewall môže pomôcť zabrániť neautorizovanému prístupu k vášmu počítaču z okolitého sveta. Chcete povoliť firewall?

en: A screenshot named '%s' has been saved.
sk: Snímok obrazovky nazvaný '%s' bol uložený.

en: A value is required for the field "%s".
sk: Hodnota je vyžadovaná pre pole "%s".

en: About to Install
sk: Chystám sa inštalovať

en: About to Upgrade
sk: O aktualizácii

en: Absolute Symlinks
sk: Absolútne symbolické odkazy

en: Account name:
sk: Názov účtu:

en: Activate on boot
sk: Aktivovať pri štarte systému

en: Active
sk: Aktívne

en: Active on Boot
sk: Aktivovať pri štarte systému

en: Add
sk: Pridať

en: Add Device
sk: Pridať zariadenie

en: Add Partition
sk: Pridať oddiel

en: Add Swap
sk: Pridať odkladací priestor

en: Add User
sk: Pridať používateľa

en: Add anyway
sk: Pridať aj napriek tomu

en: Adding this partition would not leave enough disk space for already allocated logical volumes in %s.
sk: Pridanie tohoto oddielu nenechá dostatok diskového priestoru pre doteraz nakonfigurované logické zväzky v %s.

en: Additional Language Support
sk: Prídavná jazyková podpora

en: Admin Server:
sk: Správa servera:

en: Advanced Boot Loader Configuration
sk: Rozšírená konfigurácia zavádzača

en: Alaska Time
sk: Aliašský čas

en: Alaska Time - Alaska panhandle
sk: Aliašský čas - Aliašský cíp

en: Alaska Time - west Alaska
sk: Aliašský čas - západná Aliaška

en: Aleutian Islands
sk: Aleutské ostrovy

en: All Packages
sk: Všetky balíky

en: Allow incoming:
sk: Povoliť prichádzajúce:

en: Allowable Drives:
sk: Povolené jednotky:

en: Allowable _Drives:
sk: Povolené _jednotky:

en: Amundsen-Scott Station, South Pole
sk: Amundsenova-Scottova stanica, južný pól

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new file systems. Please check your hardware for the cause of this problem.
sk: Vyskytla sa chyba - neboli nájdené žiadne platné zariadenia, na ktorých je možné vytvoriť nové súborové systémy. Skontrolujte váš hardvér pre zistenie príčiny problému.

en: An error has occurred - no valid devices were found on which to create new filesystems. Please check your hardware for the cause of this problem or use dasdfmt.
    
    Back to the fdasd screen?
sk: Vyskytla sa chyba - neboli nájdené žiadne platné zariadenia, na ktorých je možné vytvoriť nové súborové systémy. Prosím, skontrolujte váš hardvér pre zistenie príčiny problému alebo použite dasdfmt.
    
    Návrat na obrazovku fdasd?

en: An error has occurred selecting the video card %s. Please report this error to bugzilla.redhat.com.
sk: Chyba sa vyskytla pri výbere grafickej karty %s. Prosím, oznámte túto chybu na bugzilla.redhat.com.

en: An error occurred converting the value entered for "%s":
    %s
sk: Vyskytla sa chyba pri konvertovaní hodnoty zadanej pre "%s":
    %s

en: An error occurred copying the screenshots over.
sk: Vyskytla sa chyba pri kopírovaní snímok obrazovky.

en: An error occurred searching for bad blocks on %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
sk: Vyskytla sa chyba pre vyhľadávaní chybných blokov na %s. Tento problém je vážny a inštalácia nemôže pokračovať.
    
    Stlačte <Enter> pre reštart vášho systému.

en: An error occurred transferring the install image to your hard drive. You are probably out of disk space.
sk: Vyskytla sa chyba pri prenose inštalačného obrazu na váš pevný disk. Pravdepodobne vám došlo miesto na disku.

en: An error occurred trying to format %s.  This problem is serious, and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o formátovanie %s. Tento problém je vážny a inštalácia nemôže pokračovať.
    
    Stlačte <Enter> pre reštart vášho systému.

en: An error occurred unmounting the CD.  Please make sure you're not accessing %s from the shell on tty2 and then click OK to retry.
sk: Vyskytla sa chyba pri odpájaní CD. Prosím, uistite sa, že nepristupujete k %s zo shellu na tty2 a potom kliknite na Ok pre nový pokus.

en: An error occurred when attempting to load an installer interface component.
    
    className = %s
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o načítanie prvku rozhrania inštalátora.
    
    className = %s

en: An error occurred when finding the packages to upgrade.
sk: Vyskytla sa chyba pri vyhľadávaní balíkov pre aktualizáciu.

en: An error occurred when trying to create %s.  Some element of this path is not a directory. This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o vytvorenie %s. Niektorá položka tejto cesty nie je priečinkom. Toto je závažná chyba a inštalácia nemôže pokračovať.
    
    Stlačte <Enter> pre reštart vášho systému.

en: An error occurred when trying to create %s: %s.  This is a fatal error and the install cannot continue.
    
    Press <Enter> to reboot your system.
sk: Vyskytla sa chyba pri pokuse o vytvorenie %s: %s. Toto je závažná chyba a inštalácia nemôže pokračovať.
    
    Stlačte <Enter> pre reštart vášho systému.

en: An error occurred while attempting to verify the boot disk.  Please make sure that you have a good floppy in the first floppy drive.
sk: Počas pokusu o kontrolu zavádzacej diskety sa vyskytla chyba. Prosím uistite sa, že máte dobrú disketu je v prvej disketovej mechanike.

en: An error occurred while making the boot disk. Please make sure that there is a floppy in the first floppy drive.
sk: Počas tvorby zavádzacej diskety sa vyskytla chyba. Prosím uistite sa, že je vložená disketa v prvej disketovej mechanike.

en: An error occurred while running %s on drive %s.
sk: Vyskytla sa chyba pri spustení %s na jednotke %s.

en: An error occurred while saving the screenshot.  If this occurred during package installation, you may need to try several times for it to succeed.
sk: Vyskytla sa chyba pri ukladaní snímku obrazovky. Ak sa to stalo počas inštalácie balíkov, mali by ste to skúsiť niekoľkokrát, aby to bolo úspešné.

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please copy the full text of this exception and file a detailed bug report against anaconda at http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/
sk: Vyskytla sa neobslúžená výnimka. Toto je väčšinou chyba. Prosím skopírujte celý text tejto výnimky a vyplňte podrobnú správu o chybe pre program anaconda na http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/

en: An unhandled exception has occurred.  This is most likely a bug.  Please copy the full text of this exception or save the crash dump to a floppy then file a detailed bug report against anaconda at http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/
sk: Vyskytla sa neobslúžená výnimka. Toto je väčšinou chyba. Prosím skopírujte celý text tejto výnimky alebo uložte výpis o páde na disketu, potom vyplňte podrobnú správu o chybe pre program anaconda na http://bugzilla.redhat.com/bugzilla/

en: Are you sure you want to Delete the logical volume "%s"?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť logický zväzok "%s"?

en: Are you sure you want to reset the partition table to its original state?
sk: Ste si istý, že chcete vrátiť tabuľku oddielov do jej pôvodného stavu?

en: As you don't have much memory in this machine, we need to turn on swap space immediately. To do this we'll have to write your new partition table to the disk immediately. Is that OK?
sk: Keďže vo vašom počítači nemáte dostatok pamäti, je potrebné aktivovať odkladací priestor už teraz. Aby to bolo možné urobiť, vaša nová tabuľka rozdelenia sa zapíše na disk okamžite. Je to v poriadku?

en: At least two software RAID partitions are needed.
sk: Sú potrebné aspoň dva oddiely softvérového RAID.

en: Atlantic islands
sk: Atlantické ostrovy

en: Attempting to connect to vnc client on host %s...
sk: Pokúšam sa pripojiť k vnc klientovi na hostiteľovi %s...

en: Attempting to start %s
sk: Pokus o spustenie %s

en: Authentication Configuration
sk: Konfigurácia autentifikácie

en: Automatic Partitioning
sk: Automatické rozdelenie oddielov

en: Automatic Partitioning Errors
sk: Chyby automatického rozdeľovania disku

en: Autopartition
sk: Automatické rozdelenie

en: Azores
sk: Azory

en: Back
sk: Späť

en: Bad User Name
sk: Zlé meno používateľa

en: Bad argument to HD kickstart method command %s: %s
sk: Chybný parameter pre príkaz kickstartu %s spúšťaný z pevného disku: %s

en: Bad argument to kickstart network command %s: %s
sk: Chybný parameter pre sieťový príkaz kickstartu %s: %s

en: Bad blocks have been detected on device /dev/%s. We do not recommend you use this device.
    
    Press <Enter> to reboot your system
sk: Boli zdetekované chybné bloky na zariadení /dev/%s. Neodporúčame toto zariadenie používať.
    
    Stlačte <Enter> pre reštart vášho systému

en: Bad bootproto %s specified in network command
sk: Chybný štartovací protokol %s v sieťovom príkaze

en: Base Packages
sk: Základné balíky

en: Before automatic partitioning can be set up by the installation program, you must choose how to use the space on your hard drives.
sk: Predtým, ako môže byť nastavené automatické rozdeľovanie, musíte si vybrať, ako chcete používať priestor na vašich pevných jednotkách.

en: Boot Diskette
sk: Zavádzacia disketa

en: Boot Diskette Creation
sk: Vytvorenie zavádzacej diskety

en: Boot Loader Configuration
sk: Konfigurácia zavádzača

en: Boot Loader Password:
sk: Heslo pre zavádzač:

en: Boot label
sk: Popis zavádzača

en: Boot label contains illegal characters
sk: Zavádzacie návestie obsahuje nepovolené znaky

en: Boot label contains illegal characters.
sk: Zavádzací popis obsahuje nepovolené znaky.

en: Boot label may not be empty.
sk: Zavádzací popis nemôže byť prázdny.

en: Boot loader password is too short
sk: Heslo zavádzača je príliš krátke

en: Boot partition %s isn't a VFAT partition.  EFI won't be able to boot from this partition.
sk: Zavádzací oddiel %s nie je VFAT oddielom. EFI nebude môcť zaviesť systém z tejto oblasti.

en: Boot partition %s may not meet booting constraints for your architecture.  Creation of a boot disk is highly encouraged.
sk: Zavádzací oddiel %s nemusí spĺňať zavádzacie podmienky pre vašu architektúru. Vytvorenie zavádzacieho disku je veľmi odporúčané.

en: Boot partition isn't located early enough on the disk.  OpenFirmware won't be able to boot this installation.
sk: Zavádzací oddiel nie je umiestnený blízko začiatku disku. OpenFirmware nebude môcť zaviesť túto inštaláciu.

en: Bootable partitions can only be on RAID1 devices.
sk: Zavádzacie oddiely sú povolené iba na zariadeniach RAID1.

en: Bootable partitions cannot be on a logical volume.
sk: Zavádzacie oddiely nemôžu byť na logickom zväzku.

en: Bootloader
sk: Systémový zavádzač

en: CD Found
sk: CD nájdené

en: CD Not Found
sk: CD nenájdené

en: C_ontinue
sk: P_okračovať

en: C_ontinue with no boot loader
sk: Pokračovať bez zavádzača

en: Can't have a question in command line mode!
sk: Nemôžete sa pýtať v režime príkazového riadku!

en: Canary Islands
sk: Kanárske ostrovy

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Cannot Delete
sk: Nepodarilo sa odstrániť

en: Cannot find kickstart file on CDROM.
sk: Na CDROM sa nepodarilo nájsť kickstart súbor.

en: Cannot find kickstart file on hard drive.
sk: Nepodarilo sa nájsť súbor pre kickstart na pevnom disku.

en: Cannot find ks.cfg on boot floppy.
sk: Na zavádzacej diskete nie je možné nájsť súbor ks.cfg.

en: Catalan
sk: Katalánsky

en: Central Time
sk: Centrálny čas

en: Chandev Parameters
sk: Parametre pre chandev

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change Boot Loader
sk: Zmeniť zavádzač

en: Change CDROM
sk: Vymeniť CDROM

en: Change _password
sk: Zmeniť _heslo

en: Change the information for this user.
sk: Zmeiť informáciu o tomto používateľovi.

en: Check for _bad blocks?
sk: Kontrolovať na _chybné bloky?

en: Check for bad blocks
sk: Kontrolovať na chybné bloky

en: Checking "%s"...
sk: Kontrola "%s"...

en: Checking dependencies in packages selected for installation...
sk: Kontrolovanie závislostí v balíkoch vybraných na inštaláciu...

en: Checking for Bad Blocks
sk: Kontrola na chybné bloky

en: Checking for bad blocks on /dev/%s...
sk: Kontrola na chybné bloky na /dev/%s...

en: Checking media now...
sk: Teraz kontrolujem médium...

en: Checksum Test
sk: Test kontrolnej sumy

en: Chinese(Simplified)
sk: Čínsky (zjedodušené)

en: Chinese(Traditional)
sk: Čínsky (tradičné)

en: Choose a Language
sk: Výber jazyka

en: Choose a disk to run fdasd or dasdfmt on
sk: Vyberte disk, na ktorom sa má spustiť fdasd alebo dasdfmt

en: Choose a disk to run fdisk on
sk: Vyberte disk, na ktorom sa má spustiť fdisk

en: Choose additional languages that you would like to use on this system:
sk: Vybrať prídavné jazyky, ktoré chcete používať v tomto systéme:

en: Choose monitor type
sk: Zvoľte typ monitora

en: Choose the default language for this system:
sk: Vyberte predvolený jazyk pre tento systém:

en: Choose this group to get the minimal possible set of packages.  Useful for creating small router/firewall boxes, for example.
sk: Vyberte si súto skupinu a získate najmenšiu možnú množinu balíkov. Vhodné napríklad pre vytvorenie malých smerovačov/firewallov.

en: Clear
sk: Vynulovať

en: Click next to begin installation of %s.
sk: Kliknite ďalej a začnete inštaláciu %s.

en: Click next to begin upgrade of %s.
sk: Kliknite ďalej a začnete aktualizáciu %s.

en: Clone Drives
sk: Klonovať jednotky

en: Color Depth
sk: Farebná hĺbka

en: Color Depth:
sk: Farebná hĺbka:

en: Complete
sk: Hotovo

en: Completed
sk: Hotovo

en: Completed:
sk: Hotových :

en: Con_firm:
sk: _Znovu:

en: Configure %s
sk: Konfigurácia %s

en: Configure TCP/IP
sk: Konfigurácia TCP/IP

en: Configure advanced boot loader _options
sk: Konfigurovať rozšírené _voľby zavádzača

en: Configure using DHCP
sk: Konfigurovať pomocou DHCP

en: Configure using _DHCP
sk: Konfigurácia s použitím _DHCP

en: Confirm Delete
sk: Potvrdiť odstránenie

en: Confirm Reset
sk: Potvrdiť reštart

en: Confirm:
sk: Potvrdiť:

en: Congratulations
sk: Gratulujeme

en: Congratulations, the installation is complete.
    
    %s%s
sk: Gratulujeme. Inštalácia je hotová.
    
    %s%s

en: Congratulations, your %s installation is complete.
    
    %s%s
sk: Gratulujeme, vaša inštalácia %s je hotová.
    
    %s%s

en: Connected!
sk: Spojené!

en: Connecting...
sk: Pripájanie...

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Copying File
sk: Kopírovanie súboru

en: Could not allocate cylinder-based partitions
sk: Nepodarilo sa vytvoriť oblasti podľa valcov

en: Could not allocate cylinder-based partitions as primary partitions
sk: Nepodarilo sa vytvoriť oblasti podľa valcov ako primárne oblasti

en: Could not allocate partitions
sk: Nepodarilo sa vytvoriť oblasti

en: Could not allocate partitions as primary partitions
sk: Nepodarilo sa vytvoriť oblasti ako primárne oblasti

en: Could not allocate requested partitions: 
    
    %s.%s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť požadované oddiely: 
    
    %s.%s

en: Could not allocate requested partitions: %s.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť požadované oddiely: %s.

en: Create PROM alias
sk: Vytvoriť PROM alias

en: Create PROM alias `linux'
sk: Vytvoriť PROM alias `linux'

en: Create a RAID _device [default=/dev/md%s].
sk: Vytvoriť RAID _zariadenie [štandardne=/dev/md%s].

en: Create a software RAID _partition.
sk: Vytvoriť _oddiel pre sofrtvérový RAID.

en: Create boot disk
sk: Vytvoriť zavádzaciu disketu

en: Create new boot loader configuration
sk: Vytvoriť novú konfiguráciu zavádzača

en: Creating
sk: Vytváranie

en: Creating boot disk...
sk: Vytváranie zavádzacej diskety...

en: Croatian
sk: Chorvátsky

en: Customize
sk: Prispôsobiť

en: Customize Graphical Configuration
sk: Upraviť grafickú konfiguráciu

en: Customize Packages to Upgrade
sk: Výber balíkov pre aktualizáciu

en: Customize software selection
sk: Úprava softvérového výberu

en: Czech
sk: Česky

en: DDC Probed Monitor
sk: Monitor detekovaný cez DDC

en: Danish
sk: Dánsky

en: Debug
sk: Ladenie

en: Default
sk: Predvoľba

en: Default Boot _Target
sk: Predvolený _cieľ zavádzania

en: Default Desktop:
sk: Predvolená pracovná plocha:

en: Default Language
sk: Predvolený jazyk

en: Default Login:
sk: Predvolené prihlásenie:

en: Default boot image
sk: Predvolený obraz zavádzača

en: Default gateway (IP):
sk: Brána (IP):

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Dependency Check
sk: Kontrola závislostí

en: Description
sk: Popis

en: Description: %s
sk: Popis: %s

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Details for '%s'
sk: Podrobnosti pre '%s'

en: Detected mouse type: %s
sk: Detekovaný typ myši: %s

en: Determining host name and domain...
sk: Zisťuje sa názov počítača a domény...

en: Device
sk: Zariadenie

en: Device %s does not appear to contain %s CDROM images.
sk: Zariadenie %s zrejme neobsahuje obrazy %s CDROM.

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Directory holding images:
sk: Adresár obsahujúci obrazy:

en: Disable SELinux
sk: Deaktivovať SELinux

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Disk Partitioning Setup
sk: Nastavenie rozdelenia disku

en: Disk Setup
sk: Nastavenie diskov

en: Disk Space
sk: Priestor na disku

en: Do _Not Format
sk: _Neformátovať

en: Do not install SILO
sk: Neinštalovať SILO

en: Do not install packages that have dependencies
sk: Neinštalovať balíky, ktoré majú závislosti

en: Do you have a driver disk?
sk: Máte disk s ovládačmi?

en: Do you want to start the network interfaces on this system?
sk: Chcete spustiť sieťové rozhrania v tomto systéme?

en: Do you wish to load any more driver disks?
sk: Chcete zaviesť nejaké ďalšie disky s ovládačmi?

en: Done
sk: Hotovo

en: Done [%d/%d]
sk: Hotovo [%d/%d]

en: Downloading %s
sk: Sťahovanie %s

en: Downloading - %s
sk: Sťahovanie - %s

en: Drive
sk: Jednotka

en: Drive:
sk: Jednotka:

en: Driver Disk Source
sk: Zdroj disku s ovládačmi

en: Driver disk
sk: Disk s ovládačmi

en: Drives
sk: Jednotky

en: Duplicate Device
sk: Duplicitné zariadenie

en: Duplicate Label
sk: Duplicitné návestie

en: Duplicate Labels
sk: Duplicitné návestia

en: Dutch
sk: Holandsky

en: Dynamic IP
sk: Dynamické IP

en: Eastern Time
sk: Východný čas

en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
sk: Východný čas - Kentucky - oblasť Louisville

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Boot Label
sk: Upraviť zavádzací popis

en: Edit Drive Order
sk: Upraviť poradie jednotiek

en: Edit Interface %s
sk: Upraviť rozhranie %s

en: Edit LVM Volume Group
sk: Upraviť skupinu zväzkov LVM

en: Edit LVM Volume Group: %s
sk: Upraviť skupinu zväzkov LVM: %s

en: Edit Logical Volume
sk: Upraviť logický zväzok

en: Edit Logical Volume: %s
sk: Upraviť logický zväzok: %s

en: Edit Partition
sk: Úpraviť oddiel

en: Edit Partition: /dev/%s
sk: Upraviť oddiel: /dev/%s

en: Edit Partitions
sk: Úprava oddielov

en: Edit RAID Device
sk: Upraviť RAID zariadenie

en: Edit RAID Device: /dev/md%s
sk: Upraviť RAID zariadenie: /dev/md%s

en: Edit User
sk: Upraviť používateľa

en: Eject CD
sk: Vysunúť CD

en: Emulate 3 Buttons?
sk: Emulovať 3 tlačítka?

en: Enable Kerberos
sk: Povoliť Kerberos

en: Enable LDAP
sk: Povoliť LDAP

en: Enable MD5 Passwords
sk: Povoliť MD5 heslá

en: Enable NIS
sk: Povoliť NIS

en: Enable N_IS
sk: Povoliť N_IS

en: Enable SMB _Authentication
sk: Povoliť SMB _overenie totožnosti

en: Enable _Kerberos
sk: Povoliť _Kerberos

en: Enable _LDAP
sk: Povoliť _LDAP

en: Enable _MD5 passwords
sk: Povoliť _MD5 heslá

en: Enable firewall
sk: Povoliť firewall

en: Enable shado_w passwords
sk: Povoliť shado_w heslá

en: End
sk: Koniec

en: End Cylinder:
sk: Koncový valec:

en: English
sk: Anglicky

en: Enter Boot Loader Password
sk: Zadajte heslo pre zavádzač

en: Enter Module Parameters
sk: Zadajte parametre modulu

en: Enter a boot loader password and then confirm it.  (Note that your BIOS keymap may be different than the actual keymap you are used to.)
sk: Zadajte heslo systémového zavádzača a potvrďte ho. (Poznamenávame, že klávesová mapa BIOSu môže byť iná, ako aktuálna klávesová mapa, ktorú používate.)

en: Enter a label to be displayed in the boot loader menu. The device (or hard drive and partition number) is the device from which it boots.
sk: Zadajte návestie, ktoré bude zobrazené v menu systémového zavádzača. Zariadenie (alebo pevný disk a číslo oddielu) je zariadenie, z ktorého bude zavedený.

en: Enter the information for the user.
sk: Zadať informáciu o používateľovi.

en: Enter the root (administrator) password for the system.
sk: Zadajte heslo správcu systému.

en: Error
sk: Chyba

en: Error - the logical volume name %s is not valid.
sk: Chyba - názov logického zväzku %s nie je platný.

en: Error - the logical volume name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
sk: Chyba - názov logického zväzku obsahuje nedovolené znaky alebo medzery. Povolené znaky sú písmená, číslice, '.' alebo '_'.

en: Error - the volume group name %s is not valid.
sk: Chyba - názov skupiny zväzkov %s nie je platný.

en: Error - the volume group name contains illegal characters or spaces.  Acceptable characters are letters, digits, '.' or '_'.
sk: Chyba - názov skupiny zväzkov obsahuje nedovolené znaky alebo medzery. Povolené znaky sú písmená, číslice, '.' alebo '_'.

en: Error Installing Package
sk: Chyba pri inštalácii balíka

en: Error Partitioning
sk: Chyba pri rozdeľovaní disku

en: Error Saving Screenshot
sk: Chyba pri ukladaní snímky obrazovky

en: Error With Data
sk: Chyba dát

en: Error With Request
sk: Chyba požiadavky

en: Error in %s on line %d of kickstart file %s.
sk: Chyba v %s na riadku %d kickstart súboru %s.

en: Error mounting device %s as %s: %s
    
    This most likely means this partition has not been formatted.
    
    Press OK to reboot your system.
sk: Chyba pri pripájaní zariadenia %s ako %s: %s
    
    Toto väčšinou znamená, že tento oddiel nebol naformátovaný.
    
    Stlačte Ok pre reštart vášho systému.

en: Error mounting file system on %s: %s
sk: Chyba pri pripájaní súborového systému na %s: %s

en: Error opening kickstart file %s: %s
sk: Chyba pri otváraní kickstart súboru %s: %s

en: Error pulling second part of kickstart config: %s!
sk: Chyba pri čítaní druhej časti kickstart konfigurácie: %s!

en: Error reading contents of kickstart file %s: %s
sk: Chyba pri čítaní obsahu kickstart súboru %s: %s

en: Error with Partitioning
sk: Chyba pri rozdeľovaní

en: Error with Password
sk: Chyba pri hesle

en: Error!
sk: Chyba!

en: Estonian
sk: Estónsky

en: Everything
sk: Všetko

en: Exception Occurred
sk: Vyskytla sa výnimka

en: Exit
sk: Ukončiť

en: Extended
sk: Rozšírené

en: FTP Setup
sk: Nastavenie FTP

en: FTP site name:
sk: Meno počítača pre FTP:

en: Failed to log into %s: %s
sk: Nepodarilo sa prihlásiť na %s: %s

en: Failed to mount driver disk.
sk: Pripojenie disku s ovládačmi zlyhalo.

en: Failed to mount updates disk
sk: Nepodarilo sa pripojiť disk s aktualizáciou

en: Failed to read directory %s: %s
sk: Nepodarilo sa prečítať adresár %s: %s

en: Failed to retrieve %s: %s
sk: Nepodarilo sa získať %s: %s

en: File System Label:
sk: Návestie súborového systému:

en: File System Option:
sk: Voľba súborového systému:

en: File System Options
sk: Voľby súborového systému:

en: File System Type:
sk: Typ súborového systému:

en: File System _Type:
sk: _Typ súborového systému:

en: File System type:
sk: Typ súborového systému:

en: Fill all available space:
sk: Zaplniť celý dostupný priestor:

en: Fill all space _up to (MB):
sk: Zaplniť celý priestok _až do (MB):

en: Fill maximum size of (MB):
sk: Zaplniť maximálnu veľkosť (MB):

en: Fill to maximum _allowable size
sk: Zaplniť maximálnu _možnú veľkosť

en: Final Warning
sk: Konečné upozornenie

en: Finding
sk: Vyhľadávanie

en: Finding packages to upgrade...
sk: Vyhľadávanie balíkov pre aktualizáciu...

en: Finnish
sk: Fínsky

en: Firewall Configuration - Customize
sk: Konfigurácia firewallu - prispôsobenie

en: First sector of boot partition
sk: Prvý sektor zavádzacieho oddielu

en: Fix
sk: Oprava

en: Fixed Size:
sk: Pevná veľkosť:

en: Following warnings occurred during automatic partitioning:
    
    %s
sk: Nasledujúce upozornenia sa vyskytli pri automatickom rozdeľovaní disku:
    
    %s

en: For information on Errata (updates and bug fixes), visit:
    	http://www.redhat.com/errata/
    
    For information on automatic updates through Red Hat Network, visit:
    	http://rhn.redhat.com/
    
    For information on using and configuring the system, visit:
    	http://www.redhat.com/docs/
    	http://www.redhat.com/apps/support/
    
    To register the product for support, visit:
    	http://www.redhat.com/apps/activate/
sk: Pre informácie o opravách (aktualizácie a opravy chýb) navštívte:
    	http://www.redhat.com/errata/
    
    Pre informácie o automatických aktualizáciách cez Red Hat Network navštívte:
    	http://rhn.redhat.com/
    
    Pre informácie o používaní a konfigurovaní systému navštívte:
    	http://www.redhat.com/docs/
    	http://www.redhat.com/apps/support/
    
    Na registráciu podpory produktu navštívte:
    	http://www.redhat.com/apps/activate/

en: For information on errata (updates and bug fixes), visit http://www.redhat.com/errata/.
    
    Information on using your system is available in the %s manuals at http://www.redhat.com/docs/.
sk: Pre informácie o opravách (aktualizácie a opravy chýb) navštívte http://www.redhat.com/errata/.
    
    Informácie o používaní vášho systéme sú dostupné v %s manuáloch na http://www.redhat.com/docs/.

en: Force LBA32
sk: Vynútiť LBA32

en: Foreign
sk: Cudzie

en: Format
sk: Formátovať

en: Format DASD
sk: Formátovať DASD

en: Format Warning
sk: Upozornenie pri formátovaní

en: Format Warnings
sk: Upozornenia formátovania

en: Format as %s
sk: Formátovať ako %s

en: Format as Swap?
sk: Formátovať ako odkladací priestor?

en: Format as:
sk: Formátovať ako:

en: Format partition?
sk: Formátovať oddiel?

en: Format?
sk: Formátovať?

en: Formatting
sk: Formátovanie

en: Formatting %s file system...
sk: Formátovanie súborového systému %s...

en: Free
sk: Voľný

en: Free Space
sk: Voľný priestor

en: Free Space (MB)
sk: Voľný priestor (MB)

en: Free Space:
sk: Voľný priestor:

en: Free space
sk: Voľný priestor

en: French
sk: Francúzsky

en: Full Name
sk: Úplné meno

en: Galapagos Islands
sk: Galapágy

en: Gateway
sk: Brána

en: Gateway:
sk: Brána:

en: German
sk: Nemecky

en: Gilbert Islands
sk: Gilbertove ostrovy

en: Giving up attempting to connect after 50 tries!
sk: Vzdal som pokus o pripojenie po 50 pokusoch!

en: Graphical
sk: Grafické

en: Graphical Interface (X) Configuration
sk: Konfigurácia grafického (X) rozhrania

en: Graphical installation not available...  Starting text mode.
sk: Grafická inštalácia nie je dostupná... Spúšťam textový režim.

en: Great Britain
sk: Veľká Británia

en: HSync Rate:
sk: Horizontálna synchronizačná frekvencia:

en: HSync Rate:
sk: Horizontálna synchronizačná frekvencia:

en: HTTP Setup
sk: Nastavenie HTTP

en: Hard Drives
sk: Pevné disky

en: Hard drive
sk: Pevný disk

en: Hawaii
sk: Havaj

en: Help not available
sk: Pomocník nie je dostupný

en: Hide _Help
sk: Skryť _pomocníka

en: High Color (16 Bit)
sk: Veľa farieb (16 bitov)

en: Hori_zontal Sync:
sk: Hori_zontálna synchronizácia:

en: Hostname
sk: Názov hostiteľa

en: Hostname Configuration
sk: Konfigurácia názvu hostiteľa

en: Hostname must be 64 or less characters in length.
sk: Meno hostiteľa musí mať dĺžku 64 alebo menej zankov.

en: Hostname must start with a valid character in the range 'a-z' or 'A-Z'
sk: Meno hostiteľa musí začínať platným znakom v rozsahu 'a-z' alebo 'A-Z'

en: Hostnames can only contain the characters 'a-z', 'A-Z', '-', or '.'
sk: Meno hostiteľa môže obsahovať len znaky 'a-z', 'A-Z', '-' alebo ','

en: How would you like to prepare the file system on this partition?
sk: Ako chcete pripraviť súborový systém na tomto oddiely?

en: Hungarian
sk: Maďarsky

en: I _don't want to create a swap file
sk: _Nechcem vytvoriť odkladací súbor

en: I _want to create a swap file
sk: _Chcem vytvoriť odkladací súbor

en: I can't go to the previous step from here. You will have to try again.
sk: Odtiaľto sa nedá vrátiť na predchádzajúci krok. Budete musieť skúsiť znovu.

en: I want to have automatic partitioning:
sk: Chcem použiť automatické rozdelenie oddielov:

en: IP Address
sk: IP adresa

en: IP Address is missing
sk: IP adresa chýba

en: IP Addresses must contain numbers between 0 and 255
sk: IP adresy musia obsahovať čísla medzi 0 a 255

en: IP Addresses must contain numbers between 1 and 255
sk: IP adresy musia obsahovať čísla medzi 1 a 255

en: IP address:
sk: IP adresa:

en: IP/Netmask
sk: IP/Maska siete

en: I_gnore package dependencies
sk: I_gnorovať závislosti balíkov

en: Icelandic
sk: Islandsky

en: If you are using a HTTP proxy server enter the name of the HTTP proxy server to use.
sk: Pokiaľ používate HTTP proxy, zadajte názov HTTP proxy servera, ktorý chcete použiť.

en: If you are using non anonymous ftp, enter the account name and password you wish to use below.
sk: Pokiaľ používate neanonymné ftp, zadajte konto a heslo, ktoré chcete použiť.

en: If you would like to allow all traffic from a device, select it below.
sk: Ak chcete povoliť všetok prenos zo zariadenia, zvoľte ho nižšie.

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Ignore package dependencies
sk: Ignorovať závislosti balíkov

en: Illegal Logical Volume Name
sk: Nepovolený názov logického zväzku

en: Illegal logical volume name
sk: Nepovolený názov logického zväzku

en: Illegal size
sk: Nepovolená veľkosť

en: Image
sk: Obrázok

en: In most cases, the monitor can be automatically detected. If the detected settings are not correct for the monitor, select the right settings.
sk: Vo väčšine prípadov je možné monitor automaticky zistiť. Ak detekované nastavenia nie sú správne pre monitor, nastavte správne hodnoty.

en: In most cases, the video hardware can be automatically detected. If the detected settings are not correct for the hardware, select the right settings.
sk: Vo väčšine prípadov je možné automaticky zistiť grafický hardvér. Ak detekované nastavenia nie sú správne pre hardvér, nastavte správne hodnoty.

en: In progress...
sk: Prebieha...

en: Individual Package Selection
sk: Vlastný výber balíkov

en: Initializing
sk: Inicializácia

en: Insert Driver Disk
sk: Vložte disk s ovládačmi

en: Insert a floppy disk
sk: Vložte disketu

en: Insert your driver disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
sk: Vložte váš disk s ovládačmi do /dev/%s a stlačte "Ok" pre pokračovanie.

en: Insert your updates disk into /dev/%s and press "OK" to continue.
sk: Vložte disk s aktualizáciou do /dev/%s a stlačte "Ok" pre pokračovanie.

en: Install Boot Loader record on:
sk: Inštalovať záznam zavádzača na:

en: Install SILO boot record on:
sk: Inštallovať SILO zavádzač na:

en: Install Starting
sk: Inštalácia začína

en: Install Window
sk: Okno inštalácie

en: Install class forcing text mode installation
sk: Trieda inštalácie vyžadujúca inštaláciu v textovom režime

en: Install on System
sk: Inštalovať na systém

en: Install packages to satisfy dependencies
sk: Inštalovať balíky pre vyriešenie závislostí

en: Installation Method
sk: Spôsob inštalácie

en: Installation Type
sk: Typ inštalácie

en: Installation cannot continue.
sk: Inštalácia nemôže pokračovať.

en: Installation to begin
sk: Začiatok inštalácie

en: Installing %s packages
sk: Inštalovanie %s balíkov

en: Installing %s-%s-%s.%s
sk: Inštalácia %s-%s-%s.%s

en: Installing %s-%s-%s.%s (%s)
sk: Inštalácia %s-%s-%s.%s (%s)

en: Installing %s-%s-%s.%s.
sk: Inštalácia %s-%s-%s.%s.

en: Installing %s-%s-%s...
sk: Inštalácia %s-%s-%s...

en: Installing Packages
sk: Inštalácia balíkov

en: Installing bootloader...
sk: Inštalujem systémový zavádzač...

en: Installing...
sk: Inštalácia...

en: Invalid Boot Label
sk: Neplatný zavádzací popis

en: Invalid Choice
sk: Neplatný výber

en: Invalid Directories
sk: Neplatné adresáre

en: Invalid Entry for End Cylinder
sk: Neplatná položky pre posledný valec

en: Invalid Entry for Maximum Size
sk: Neplatná položka pre maximálnu veľkosť

en: Invalid Entry for Partition Size
sk: Neplatná položka pre veľkosť oddielu

en: Invalid Entry for Starting Cylinder
sk: Neplatná položka pre začiatočný valec

en: Invalid Hostname
sk: Neplatné meno hostiteľa

en: Invalid IP Information
sk: Neplatná IP informácia

en: Invalid IP string
sk: Neplatný IP reťazec

en: Invalid Sync Rates
sk: Neplatné synchronizačné frekvencie

en: Invalid Volume Group Name
sk: Neplatný názov skupiny zväzkov

en: Invalid information
sk: Neplatná informácia

en: Invalid mount point
sk: Neplatný bod pripojenia

en: Invalid port given: %s.  The proper format is 'port:protocol', where port is between 1 and 65535, and protocol is either 'tcp' or 'udp'.
    
    For example, '1234:udp'
sk: Zadaný port je neplatný: %s. Správny formát je 'port:protokol', kde port je medzi 1 a 65535 a protokol je buď 'tcp' alebo 'udp'.
    
    Napríklad: '1234:udp'

en: It is stongly recommended that you create a swap file.  Failure to do so could cause the installer to abort abnormally.  Are you sure that you wish to continue?
sk: Je veľmi odporúčané, aby ste si vytvorili odkladací súbor. Ak to zlyhá, môže to spôsobiť neočakávané ukončenie inštalátora. Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: Italian
sk: Taliansky

en: Japanese
sk: Japonsky

en: Java & Sumatra
sk: Jáva a Sumatra

en: Keep all partitions and use existing free space
sk: Zachovať všetky oddiely a použiť existujúce voľné miesto

en: Kernel Parameters
sk: Parametre jadra

en: Kernel parameters
sk: Parametre jadra

en: Keyboard Selection
sk: Výber klávesnice

en: Keyboard Type
sk: Typ klávesnice

en: Kickstart Error
sk: Chyba kickstart-u

en: Korean
sk: Kórejsky

en: LDAP Base DN:
sk: Základné DN pre LDAP:

en: LDAP Server:
sk: LDAP server:

en: LDAP _Base DN:
sk: LDAP _základné DN:

en: LDAP _Server:
sk: LDAP _server:

en: LVM Volume Groups
sk: Skupiny zväzkov LVM

en: LVM is NOT supported on this platform.
sk: LVM nie je podporované na tejto platforme.

en: Label
sk: Návestie

en: Language Selection
sk: Výber jazyka

en: Language Support
sk: Jazyková podpora

en: Leave _unchanged (preserve data)
sk: Ponechať _bez zmeny (zachovať údaje)

en: Leave unchanged
sk: Ponechať nezmenené

en: Leave unchanged (preserve data)
sk: Ponechať nezmenené (zachovať údaje)

en: Load another disk
sk: Zaviesť iný disk

en: Load driver disk
sk: Zaviesť disk s ovládačmi

en: Loading
sk: Načítanie

en: Loading %s driver...
sk: Načítava sa ovládač %s...

en: Loading SCSI driver
sk: Načítava sa SCSI ovládač

en: Local CDROM
sk: Lokálna CDROM

en: Logical Volume Name
sk: Názov logického zväzku

en: Logical Volume Name:
sk: Názov logického zväzku:

en: Logical Volume Names must be less than 128 characters
sk: Názvy logických zväzkov musia byť kratšie ako 128 znakov

en: Logical Volumes
sk: Logické zväzky

en: Low Memory
sk: Málo pamäti

en: Mail (SMTP)
sk: Pošta (SMTP)

en: Make LVM Volume Group
sk: Vytvoriť skupinu zväzkov LVM.

en: Make Logical Volume
sk: Vytvoriť logický zväzok

en: Make RAID Device
sk: Vytvoriť RAID zariadenie

en: Make sure your password is at least 6 characters in length.
sk: Uistite sa, že vaše heslo má dĺžku aspoň 6 znakov.

en: Malay
sk: Malajsky

en: Manually choose
sk: Manuálny výber

en: Manually partition with _Disk Druid
sk: Manuálne rozdelenie pomocou programu _Disk Druid

en: Master Boot Record (MBR)
sk: Hlavný zavádzač (MBR)

en: Media Check
sk: Kontrola média

en: Media Check Result
sk: Výsledok testovania média

en: Migrate to %s
sk: Migrovať na %s

en: Migrate to:
sk: Migrovať na:

en: Minimal
sk: Minimálne

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Miscellaneous Network Settings
sk: Rôzne sieťové nastavenia

en: Miscellaneous Settings
sk: Rôzne nastavenia

en: Missing Group
sk: Chýbajúca skupina

en: Missing Information
sk: Chýbajúca informácia

en: Missing Package
sk: Chýbajúci balík

en: Missing User Name
sk: Chýbajúce meno používateľa

en: Modify Partition
sk: Úprava oddielu

en: Monitor Configuration
sk: Konfigurácia monitora

en: Monitor Sync Rates
sk: Synchronizačné frekvencie monitora

en: Monitor Unspecified
sk: Monitor nešpecifikovaný

en: More Driver Disks?
sk: Viac diskov s ovládačmi?

en: Moscow+00 - west Russia
sk: Moskva+00 - západné Rusko

en: Moscow+01 - Caspian Sea
sk: Moskva+01 - Kaspické more

en: Moscow+02 - Urals
sk: Moskva+02 - Ural

en: Moscow+03 - Novosibirsk
sk: Moskva+03 - Novosibirsk

en: Moscow+03 - west Siberia
sk: Moskva+03 - západná Sibír

en: Moscow+04 - Yenisei River
sk: Moskva+04 - rieka Jenisej

en: Moscow+05 - Lake Baikal
sk: Moskva+05 - Bajkalské jazero

en: Moscow+06 - Lena River
sk: Moskva+06 - rieka Lena

en: Moscow+07 - Amur River
sk: Moskva+07 - rieka Amur

en: Moscow+07 - Sakhalin Island
sk: Moskva+07 - ostrov Sachalin

en: Moscow+08 - Magadan
sk: Moskva+08 - Magadan

en: Moscow+09 - Kamchatka
sk: Moskva+09 - Kamčatka

en: Moscow+10 - Bering Sea
sk: Moskva+10 - Beringovo more

en: Moscow-01 - Kaliningrad
sk: Moskva-01 - Kaliningrad

en: Mount Point
sk: Bod pripojenia

en: Mount Point/
    RAID/Volume
sk: Bod pripojenia/
    RAID/Zväzok

en: Mount Point:
sk: Bod pripojenia:

en: Mount failed
sk: Pripojenie zlyhalo

en: Mount point in use
sk: Bod pripojenia je používaný

en: Mouse Configuration
sk: Konfigurácia myši

en: Mouse Selection
sk: Výber myši

en: Multiple devices on your system are labelled %s.  Labels across devices must be unique for your system to function properly.
    
    Please fix this problem and restart the installation process.
sk: Viaceré zariadenia vo vašom systéme boli označené %s. Návestia zariadení musia byť jedinečné, aby váš systém fungoval správne.
    
    Prosím, opravte tento problém a reštartujte inštalačný proces.

en: Must have a / partition to install on.
sk: Musíte mať oddiel /, na ktorý budete inštalovať.

en: Must specify a value
sk: Musíte zadať hodnotu

en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
sk: Severovýchodná Brazília (MA, PI, CE, RN, PB)

en: NFS Setup
sk: Nastavenie NFS

en: NFS image
sk: NFS obraz

en: NFS server name:
sk: Názov NFS servera:

en: NIS Domain:
sk: NIS doména:

en: NIS Server:
sk: NIS server:

en: NIS _Domain:
sk: NIS _doména:

en: NIS _Server:
sk: NIS _server:

en: N_o firewall
sk: _Bez firewallu

en: Name in use
sk: Názov je používaný

en: Nameserver
sk: Menný server

en: Nameserver IP
sk: IP pre menný server

en: Ne_w
sk: No_vý

en: Net_mask
sk: _Maska siete

en: Netmask
sk: Maska siete

en: Netmask:
sk: Maska siete:

en: Network Configuration
sk: Konfigurácia siete

en: Network Configuration for %s
sk: Sieťová konfigurácia pre %s

en: Network Device: %s
sk: Sieťové zariadenie: %s

en: Network Devices
sk: Sieťové zariadenia

en: Networking Device
sk: Sieťové zariadenie

en: New
sk: Nový

en: Next
sk: Ďalej

en: No
sk: Nie

en: No Boot Loader
sk: Bez zavádzača

en: No Drives Found
sk: Neboli nájdené žiadne jednotky

en: No RAID partitions
sk: Nie sú RAID oddiely

en: No Root Partition
sk: Chýba koreňový oddiel

en: No boot loader will be installed.
sk: Nebude nainštalovaný žiaden zavádzač.

en: No device drivers have been loaded for your system.  Would you like to load any now?
sk: Pre váš systém neboli načítané žiadne ovládače. Želáte si teraz nejaké zaviesť?

en: No driver found
sk: Ovládače neboli nájdené

en: No drivers found
sk: Neboli nájdené žiadne ovládače

en: No firewall
sk: Bez firewallu

en: No free space
sk: Nie je voľné miesto

en: No help is available for this step of the install.
sk: Pomocník nie je dostupný pre tento krok inštalácie.

en: No kernel packages were installed on your system.  Your boot loader configuration will not be changed.
sk: Vo vašom systéme nie je nainštalovaný balík jadra. Vaša konfigurácia systémového zavádzača nebude zmenená.

en: No mouse was detected.  A mouse is required for graphical installation.  Starting text mode.
sk: Nebola detekovaná myš. Myš je vyžadovaná pre grafickú inštaláciu. Spúšťam textový režim.

en: No, I _do not want to create a boot diskette
sk: Nie, _nechcem vytvoriť zavádzaciu disketu

en: Nodes Needed
sk: Potrebné uzly

en: None
sk: Nič

en: Northern Ireland
sk: Severné Írsko

en: Norwegian
sk: Nórsky

en: Not Supported
sk: Nepodporované

en: Not enough physical volumes
sk: Nie je dostatok fyzických zväzkov

en: Not enough space
sk: Nie je dostatok miesta

en: Not supported
sk: Nepodporované

en: Notice
sk: Oznam

en: OK
sk: Ok

en: One or more existing Linux installations have been found on your system.
    
    Please choose one to upgrade, or select 'Reinstall System' to freshly install your system.
sk: Jedna, alebo viac existujúcich inštalácií Linuxu bolo nájdených vo vašom systéme.
    
    Prosím, vyberte si jeden na aktualizáciu, alebo vyberte 'Reinštalovať systém' a nainštalujete novú inštaláciu systému.

en: One or more of the file systems listed in the /etc/fstab of your Linux system are inconsistent and cannot be mounted.  Please fix this problem and try to upgrade again.
sk: Jeden alebo viac súborových systémov uvedených v /etc/fstab vo vašom Linuxovom systéme sú nekonzistentné a nemôžu byť pripojené. Prosím opravte tento problém a skúste aktualizáciu znova.

en: One or more of the file systems listed in the /etc/fstab on your Linux system cannot be mounted. Please fix this problem and try to upgrade again.
sk: Jeden alebo viac súborových systémov uvedených v /etc/fstab vo vašom Linuxovom systéme nemôže byť pripojených. Prosím opravte tento problém a skúste aktualizáciu znova.

en: Optional Packages
sk: Voliteľné balíky

en: Original File System Label:
sk: Pôvodné návestie súborového systému:

en: Original File System Type:
sk: Pôvodný typ súborového systému:

en: Other _ports:
sk: Ostatné _porty:

en: Other ports
sk: Ostatné porty

en: PASS.
    
    It is OK to install from this media.
sk: PREŠLO.
    
    Z tohoto média môžete inštalovať.

en: PPC PReP Boot
sk: Zavedenie PPC PReP

en: Pacific Time
sk: Pacifický čas

en: Pacific Time - north Yukon
sk: Pacifický čas - severný Yukon

en: Pacific Time - south Yukon
sk: Pacifický čas - južný Yukon

en: Pacific Time - west British Columbia
sk: Pacifický čas - západná Britská Kolumbia

en: Package
sk: Balík

en: Package :
sk: Balík   :

en: Package Defaults
sk: Predvolené balíky

en: Package Dependencies
sk: Závislosti balíkov

en: Package Group Details
sk: Podrobnosti skupiny balíkov

en: Package Group Selection
sk: Výber skupín balíkov

en: Package Installation
sk: Inštalácia balíkov

en: Package Progress:
sk: Postup pre balík:

en: Package: %s
    Version: %s
sk: Balík: %s
    Verzia: %s

en: Packages
sk: Balíky

en: Partition
sk: Oddiel

en: Partition type
sk: Typ oddielu

en: Partitioning
sk: Rozdeľovanie

en: Partitioning Errors
sk: Chyby pri vytváraní oddielov

en: Partitioning Warning
sk: Upozornenie pri rozdeľovaní

en: Partitioning Warnings
sk: Upozornenia pri rozdeľovaní

en: Partitioning with fdisk
sk: Vytváranie oddielov pomocou programu fdisk

en: Partitions can't end on a negative cylinder.
sk: Oblasti nemäžu končiť na zápornom valci.

en: Partitions can't start below the first cylinder.
sk: Oblasti nemôžu začínať pred prvým valcom.

en: Password
sk: Heslo

en: Password (confirm)
sk: Heslo (znovu)

en: Password (confirm):
sk: Heslo (znovu):

en: Password Length
sk: Dĺžka hesla

en: Password Mismatch
sk: Heslo nesúhlasí

en: Password Too Short
sk: Heslo je príliš krátke

en: Password:
sk: Heslo:

en: Passwords Do Not Match
sk: Heslá nesúhlasia

en: Passwords do not match
sk: Heslá nesúhlasia

en: Passwords don't match
sk: Heslá nesúhlasia

en: Performing post install configuration...
sk: Vykonanie poinštalačnej konfigurácie...

en: Persian
sk: Perzsky

en: Physical Volumes to _Use:
sk: Použiť tieto fyzické zväzky:

en: Pick a root password. You must type it twice to ensure you know what it is and didn't make a mistake in typing. Remember that the root password is a critical part of system security!
sk: Zvoľte si heslo správcu. Musíte ho napísať dvakrát, aby ste sa uistili, že ho poznáte a že ste pri zápise neurobili preklep. Pamätajte na to, že toto heslo je kritickou časťou bezpečnosti systému!

en: Please choose how you would like to prepare the file system on this partition.
sk: Prosím, vyberte si, ako chcete pripraviť súborový systém v tomto oddieli.

en: Please choose your default desktop environment:
sk: Prosím vyberte vaše predvolené prostredie pracovnej plochy:

en: Please choose your login type:
sk: Prosím vyberte typ vášho prihlasovania:

en: Please connect to %s to begin the install...
sk: Prosím pripojte sa k %s pre začatie inštalácie...

en: Please connect to begin the install...
sk: Prosím pripojte sa pre začatie inštalácie...

en: Please enter a logical volume name.
sk: Prosím zadajte názov logického zväzku.

en: Please enter a volume group name.
sk: Prosím zadajte názov skupiny zväzkov.

en: Please enter the IP configuration for this machine. Each item should be entered as an IP address in dotted-decimal notation (for example, 1.2.3.4).
sk: Zadajte IP konfiguráciu tohoto počítača. Každý záznam by mal byť zadaný ako IP adresa v dekadickom tvare oddelenom bodkami (napr. 1.2.3.4).

en: Please enter the following information:
    
        o the name or IP number of your %s server
        o the directory on that server containing
          %s for your architecture
sk: Prosím zadajte nasledujúce informácie:
    
        o názov alebo numerickú IP adresu vášho %s servera
        o adresár na tomto serveri, ktorý obsahuje
          %s pre vašu architektúru

en: Please enter the sync rates for your monitor. 
    
    NOTE - it is not usually necessary to edit sync rates manually, and care should be taken to make sure the values entered are accurate.
sk: Prosím zadajte synchronizačné frekvencie pre váš monitor. 
    
    Poznámka: Väčšinou nie je nutné upravovať synchronizačné frekvencie ručne. Ak to však budete robiť, dajte pozor, aby ste zadali správne hodnoty.

en: Please insert a floppy now. All contents of the disk will be erased, so please choose your diskette carefully.
sk: Prosím, teraz vložte disketu. Celý obsah disku bude vymazaný, takže vyberte vašu disketu opatrne.

en: Please insert disc %d to continue.
sk: Pre pokračovanie vložte, prosím, disk %d.

en: Please manually connect your vnc client to %s to begin the install.
sk: Prosím manuálne pripojte vášho vnc klienta k %s pre začatie inštalácie.

en: Please manually connect your vnc client to begin the install.
sk: Prosím manuálne pripojte vášho vnc klienta pre začatie inštalácie.

en: Please remove any diskettes from the floppy drive, and insert the floppy diskette that is to contain the boot disk.
    
    All data will be ERASED during creation of the boot disk.
sk: Prosím vyberte disketu z disketovej mechaniky a vložte disketu, ktorá sa má stať zavádzacou.
    
    Počas tvorby zavádzacej diskety budú všetky údaje na nej VYMAZANÉ.

en: Please select a source drive.
sk: Prosím zvoľte zdrojovú jednotku.

en: Please select the boot loader that the computer will use.  GRUB is the default boot loader. However, if you do not wish to overwrite your current boot loader, select "Do not install a boot loader."
sk: Prosím, vyberte si systémový zavádzač, ktorý bude používať váš počítač. GRUB je štandardný systémový zavádzač. Avšak, ak si nechcete prepísať váš aktuálny systémový zavádzač, zvoľte "Neinštalovať systémový zavádzač."

en: Please select the color depth you would like to use:
sk: Prosím vyberte farebnú hĺbku, ktorú chcete používať:

en: Please select the monitor attached to your system.
sk: Prosím vyberte monitor, pripojený k vášmu systému.

en: Please select the nearest city in your timezone:
sk: Prosím vyberte najbližšie mesto vo vašom časovom pásme:

en: Please select the resolution you would like to use:
sk: Prosím vyberte rozlíšenie, ktoré chcete používať:

en: Please specify a mount point for this partition.
sk: Prosím zadajte bod pripojenia pre tento oddiel.

en: Please wait while formatting drive %s...
sk: Prosím počkajte, kým sa naformátuje zariadenie %s...

en: Point to Point (IP)
sk: Bod-bod (IP)

en: Portuguese
sk: Portugalsky

en: Portuguese(Brazilian)
sk: Portugalsky (Brazília)

en: Post Install
sk: Po inštalácii

en: Preparing RPM transaction...
sk: Príprava RPM transakcie...

en: Preparing to install...
sk: Príprava inštalácie...

en: Press <Enter> to end the installation process.
sk: Stlačte <Enter> pre ukončenie inštalačného procesu.

en: Primary DNS
sk: Primárny DNS

en: Primary DNS:
sk: Primárny DNS:

en: Primary nameserver:
sk: Primárny nameserver:

en: Proceed with upgrade?
sk: Pokračovať v aktualizácii?

en: Processing
sk: Spracovanie

en: RAID Device
sk: Zariadenie RAID

en: RAID Device %s
sk: RAID zariadenie %s

en: RAID Devices
sk: RAID zariadenia

en: RAID Level:
sk: Úroveň RAID:

en: RAID Members:
sk: Členovia RAID:

en: RAID Options
sk: Voľby pre RAID

en: RAID _Device:
sk: RAID _zariadenie:

en: RAID _Level:
sk: RAID ú_roveň:

en: RAM detected (MB):
sk: Detekovaná RAM (MB):

en: R_ealm:
sk: _Oblasť:

en: Read-Only
sk: Len na čítanie

en: Reading
sk: Čítanie

en: Reading anaconda updates...
sk: Načítanie aktualizácií anakondy...

en: Reading driver disk...
sk: Načítavam disk s ovládačmi...

en: Reading package information...
sk: Čítanie informácií o balíkoch...

en: Realm:
sk: Oblasť:

en: Reboo_t
sk: _Reštart

en: Reboot
sk: Reštart

en: Reboot?
sk: Reštart?

en: Rebooting System
sk: Reštartovanie systému

en: Reinstall System
sk: Reinštalovať systém

en: Release Notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Release notes are missing.
sk: Poznámky k vydaniu chýbajú.

en: Remaining
sk: Zostáva

en: Remaining time: %s minutes
sk: Zostávajúci čas: %s minút

en: Remaining:
sk: Zostáva  :

en: Remove all Linux partitions on this system
sk: Odstrániť všetky Linux oddiely v tomto systéme

en: Remove all partitions on this system
sk: Odstrániť všetky oddiely v systéme

en: Remove any installation media (diskettes or CD-ROMs) used during the installation process and press <Enter> to reboot your system.
sk: Vyberte inštalačné médiá (diskety alebo CD-ROMy) použité počas inštalačného procesu a stlačte <Enter>, aby ste váš systém reštartovali.

en: Remove any installation media (diskettes or CD-ROMs) used during the installation process and press the "Reboot" button to reboot your system.
sk: Vyberte inštalačné médiá (diskety alebo CD-ROM) použité počas inštalačného procesu a stlačte tlačidlo "Reštart" pre reštart vášho systému.

en: Request server via broadcast
sk: Požiadať o server broadcastom

en: Requested Logical Volume Does Not Exist
sk: Požadovaný logický zväzok zariadenie neexistuje

en: Requested Partition Does Not Exist
sk: Požadovaný oddiel neexistuje

en: Requested Raid Device Does Not Exist
sk: Požadované raid zariadenie neexistuje

en: Requested Volume Group Does Not Exist
sk: Požadovaná skupina zväzkov neexistuje

en: Requested password contains non-ascii characters which are not allowed for use in password.
sk: Požadované heslo obsahuje nie ascii znaky, ktoré nie sú povolené pre použitie v hesle.

en: Requested value is not an integer
sk: Požadovaná hodnota nie je celé číslo

en: Requested value is too large
sk: Požadovaná hodnota je príliš veľká

en: Required Install Media
sk: Vyžadované inštalačné médium

en: Requirement
sk: Vyžaduje

en: Rescue
sk: Záchrana

en: Rescue Method
sk: Záchranná metóda

en: Rescue Mode
sk: Záchranný režim

en: Resolution
sk: Rozlíšenie

en: Resolution:
sk: Rozlíšenie:

en: Restore _original values
sk: Obnoviť _pôvodné hodnoty

en: Retrieving
sk: Získava sa

en: Retry
sk: Znovu

en: Root Password
sk: Heslo správcu

en: Root _Password:
sk: _Heslo správcu:

en: Running dasdfmt means the loss of 
    ALL DATA on drive %s.
    
    Do you really want this?
sk: Spustenie dasdfmt bude znamenať stratu 
    VŠETKÝCH ÚDAJOV na jednotke %s.
    
    Naozaj to chcete?

en: Russian
sk: Rusky

en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
sk: J a JV Brazília (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: SILO Configuration
sk: Konfigurácia SILO

en: SMB Work_group:
sk: SMB pracovná _skupina:

en: SMB _Server:
sk: SMB _server:

en: Save
sk: Uložiť

en: Saving Screenshot
sk: Ukladanie snímok obrazovky

en: Screenshots Copied
sk: Snímky obrazovky skopírované

en: Searching
sk: Vyhľadávanie

en: Searching for %s installations...
sk: Vyhľadávanie inštalácií %s...

en: Secondary DNS
sk: Sekundárny DNS

en: Secondary DNS:
sk: Sekundárny DNS:

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select Default _Only
sk: Vybrať _len štandardné

en: Select Device Driver to Load
sk: Vyberte disk s ovládačmi, ktorý chcete zaviesť

en: Select Partition
sk: Výber oddielu

en: Select _additional languages to install on the system:
sk: Vybrať _prídavné jazyky, ktoré majú byť nainštalované v systéme:

en: Select _all in group
sk: Vybrať _všetko v skupine

en: Select a drive to partition with fdisk:
sk: Vyberte jednotku, ktorú chcete rozdeliť programom fdisk:

en: Select drive to run fdasd on
sk: Vyberte jednotku, na ktorej sa má spustiť fdasd

en: Select driver
sk: Zvoľte ovládač

en: Select individual packages
sk: Vyberte jednotlivé balíky

en: Select the _default language for the system:
sk: Vybrať _predvolený jazyk pre systém:

en: Select the _partition to put the swap file on:
sk: Zvoliť _oddiel, na ktorý umiestniť odkladací súbor:

en: Select the appropriate mouse for the system.
sk: Zvoliť vhodnú myš pre systém.

en: Select the color depth and video mode you want to use for your system.
sk: Zvoľte farebnú hĺbku a grafický režim, ktoré chcete použiť pre váš systém.

en: Select the drive(s) to use for this installation:
sk: Vyberte jednotku/jednotky, ktoré chcete použiť pre túto inštaláciu:

en: Select the video card and video RAM for your system.
sk: Zvoľte grafickú kartu a video RAM pre váš systém.

en: Sending request for IP information for %s...
sk: Posiela sa žiadosť o IP informáciu pre %s...

en: Set Root Password
sk: Nastaviť heslo správcu

en: Set default PROM boot device
sk: Nastaviť predvolené PROM zavádzacie zariadenie

en: Set default PROM boot device to linux
sk: Nastaviť linux ako predvolené PROM zavádzacie zariadenie

en: Set the hostname:
sk: Nastaviť meno hostiteľa:

en: Setup Networking
sk: Nastavenie siete

en: Show _Help
sk: Zobraziť _pomocníka

en: Silo Configuration
sk: Konfigurácia Silo

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size
    (MB)
sk: Veľkosť
    (MB)

en: Size    :
sk: Veľkosť :

en: Size (MB)
sk: Veľkosť (MB)

en: Size (MB):
sk: Veľkosť (MB):

en: Skip
sk: Vynechať

en: Skip Boot Loader
sk: Vynechať zavádzač

en: Skip X Configuration
sk: Vynechať konfiguráciu X

en: Skip boot loader updating
sk: Vynechať aktualizáciu zavádzača

en: Slovenian
sk: Slovinsky

en: Software RAID is NOT supported on this platform.
sk: Softvérový RAID nie je podporovaný na tejto platforme.

en: Some of the packages you have selected to install require packages you have not selected. If you just select OK all of those required packages will be installed.
sk: Niektoré balíky, ktoré ste vybrali na inštaláciu, potrebujú balíky, ktoré ste nevybrali. Pokiaľ zvolíte Ok, všetky potrebné balíky sa nainštalujú.

en: Source Drive Error
sk: Chyba zdrojovej jednotky

en: Source Drive:
sk: Zdrojová jednotka:

en: South Australia
sk: Južná Austrália

en: Space Needed
sk: Potrebný priestor

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Specify optional module arguments
sk: Zadajte voliteľné parametre modulu

en: Start
sk: Štart

en: Start Cylinder:
sk: Počiatočný valec:

en: Starting Interface
sk: Spúšťanie rozhrania

en: Starting VNC...
sk: Spúšťanie VNC...

en: Starting install process, this may take several minutes...
sk: Začína proces inštalácie. Toto môže trvať niekoľko minút...

en: Status
sk: Stav

en: Status:
sk: Stav:

en: Suggested size (MB):
sk: Odporúčaná veľkosť (MB):

en: Summary
sk: Súhrn

en: Swap file _size (MB):
sk: _Veľkosť odkladacieho súboru (MB):

en: Swap file size (MB):
sk: Veľkosť odkladacieho súboru (MB):

en: Swedish
sk: Švédsky

en: System clock uses _UTC
sk: Systémové hodiny používajú _UTC

en: System to Rescue
sk: Systém pre záchranu

en: System to Upgrade
sk: Systém pre aktualizáciu

en: Target Drive Error
sk: Chyba cieľovej jednotky

en: Target Drive(s):
sk: Cieľová jednotka/jednotky:

en: Tasmania
sk: Tasmánia

en: Tertiary DNS
sk: Terciárny DNS

en: Tertiary DNS:
sk: Terciárny DNS:

en: Test
sk: Testovať

en: Text
sk: Textové

en: That directory could not be mounted from the server.
sk: Nie je možné pripojiť ten adresár zo servera.

en: That directory does not seem to contain a %s installation tree.
sk: Ten adresár zrejme neobsahuje inštalačný strom %s.

en: That's not the correct %s CDROM.
sk: To je nesprávna CDROM %s.

en: The %s CD was not found in any of your CDROM drives. Please insert the %s CD and press %s to retry.
sk: V žiadnej z vašich CDROM mechaník nebolo nájdené CD s %s. Vložte prosím %s CD a stlačte %s pre nový pokus.

en: The %s boot loader will be installed on /dev/%s.
sk: Zavádzač %s bude nainštalovaný na /dev/%s.

en: The %s sync rate is invalid:
    
          %s
    
    A valid sync rate can be of the form:
    
          31.5                   a single number
        50.1-90.2                a range of numbers
    31.5,35.0,39.3-40.0          a list of numbers/ranges
sk: Synchronizačná frekvencia %s je neplatná:
    
          %s
    
    Platná synchronizačná frekvencia môže mať tvar:
    
          31.5                   jedno číslo
        50.1-90.2                rozsah čísel
    31.5,35.0,39.3-40.0          zoznam čísel/rozsahov

en: The 2.4 kernel needs significantly more swap than older kernels, as much as twice as much swap space as RAM on the system. You currently have %dMB of swap configured, but you may create additional swap space on one of your file systems now.
sk: Jadro 2.4 potrebuje výrazne viac odkladacieho priestoru ako staršie jadrá, aspoň dvojnásobok veľkosti RAM v systéme. Momentálne máte nastavených %d MB odkladacieho priestoru, ale môžete si teraz vytvoriť prídavný odkladací priestor na jednom z vašich súborových systémov.

en: The CDROM could not be mounted.
sk: Nebolo možné pripojiť CDROM.

en: The IP information you have entered is invalid.
sk: IP informácie, ktoré ste zadali, nie sú platné.

en: The VNC server is now running.
sk: VNC server je teraz spustený.

en: The arch of the release of %s you are upgrading to appears to be %s which does not match your previously installed arch of %s.  This is likely to not succeed.  Are you sure you wish to continue the upgrade process?
sk: Architektúra vydania %s, na ktorú aktualizujete, vyzerá %s, ktorá sa nezhoduje s vašou predchádzajúcou nainštalovanou architektúrou %s. To pravdepodobne nebude úspešné. Ste si istý, že chcete pokračovať v procese aktualizácie?

en: The boot manager %s uses can boot other operating systems as well. You need to tell me what partitions you would like to be able to boot and what label you want to use for each of them.
sk: Systémový zavádzač, ktorý používa %s je schopný zaviesť aj iné operačné systémy. Potrebujete zadať oddiely, na ktorých sa nachádzajú zavediteľné systémy a popis, ktorý pre ne chcete použiť.

en: The boot manager Red Hat uses can boot other operating systems as well. You need to tell me what partitions you would like to be able to boot and what label you want to use for each of them.
sk: Zavádzač používaný systémom Red Hat je schopný zaviesť aj iné operačné systémy. Potrebujete zadať oddiely, na ktorých sa nachádzajú zavediteľné systémy a popis, ktorý pre ne chcete použiť.

en: The end cylinder must be greater than the start cylinder.
sk: Koncový valec musí byť väčší ako začiatočný valec.

en: The entered IP '%s' is not a valid IP.
sk: Zadaná IP '%s' nie je platná IP.

en: The following ISO images are missing which are required for the install:
    
    %s
    The system will now reboot.
sk: Nasledujúce ISO obrazy chýbajú a sú vyžadované pre inštaláciu:
    
    %s
    Systém bude teraz reštarrtovaný.

en: The following are directories which should instead be symbolic links, which will cause problems with the upgrade.  Please return them to their original state as symbolic links and restart the upgrade.
sk: Nasledujúce sú priečinky, ktoré namiesto toho majú byť symbolické odkazy. Toto spôsobí problém s aktualizáciou. Prosím, vráťte ich do ich pôvodného stavu ako symbolické odkazy a reštartujte aktualizáciu.

en: The following critical errors exist with your requested partitioning scheme.
sk: Nasledujúce kritické chyby sa vyskytli vo vami požadovanej schéme rezdelenia.

en: The following critical errors exist with your requested partitioning scheme. These errors must be corrected prior to continuing with your install of %s.
    
    %s
sk: Nasledujúce kritické chyby existujú pre vami požadovanú schému rozdelenia.
    Tieto chyby musia byť odstránené pred pokračovaním vašej inštalácie %s.
    
    %s

en: The following devices have been found on your system.
sk: Vo vašom systéme boli nájdené nasledujúce zariadenia.

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %s
    
    Press 'OK' to reboot your system.
sk: Nasledujúce chyby sa vyskytli pri rozdeľovaní disku:
    
    %s
    
    Stlačte 'Ok' pre reštart vášho systému.

en: The following errors occurred with your partitioning:
    
    %s
    
    This can happen if there is not enough space on your hard drive(s) for the installation.%s
sk: Nasledujúce chyby sa vyskytli pri rozdeľovaní disku:
    
    %s
    
    Toto sa mohlo stať ak nie je dostatok miesta na vašom pevnom disku pre inštaláciu.%s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Please boot your Linux installation, let the file systems be checked and shut down cleanly to upgrade.
    %s
sk: Nasledujúce súborové systémy pre váš Linuxový systém neboli odpojené korektne. Prosím zaveďte vašu inštaláciu Linuxu, nechajte súborové systémy skontrolovať a vypnite systém korektne, aby ste mohli aktualizovať.
    %s

en: The following file systems for your Linux system were not unmounted cleanly.  Would you like to mount them anyway?
    %s
sk: Nasledujúce súborové systémy pre váš Linuxový systém neboli odpojené korektne. Chcete ich pripojiť aj napriek tomu?
    %s

en: The following files are absolute symbolic links, which we do not support during an upgrade. Please change them to relative symbolic links and restart the upgrade.
sk: Nasledujúce súbory sú absolútne symbolické odkazy, ktoré nepodporujeme počas aktualizácie. Prosím, zmeňte ich na relatívne symbolické odkazy a reštartujte aktualizáciu.

en: The following partitions were not deleted because they are in use:
    
    %s
sk: Nasledujúce oblasti neboli odstránené, pretože sú používané:
    
    %s

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
sk: Nasledujúce upozornenia sa vyskytli vo vami požadovanej schéme rezdelenia.

en: The following warnings exist with your requested partition scheme.
    
    %s
    
    Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
sk: Nasledujúce upozornenia existujú pre vami požadovanú schému rozdelenia.
    
    %s
    
    Chcete pokračovať s vami požadovanou schémou rozdelenia?

en: The hostname "%s" is not valid for the following reason:
    
    %s
sk: Meno hostiteľa "%s" nie je platné z nasledujúceho dôvodu:
    
    %s

en: The installation program is unable to upgrade systems with a pre-rpm 4.x database. Please install the errata rpm packages for your release as described in the release notes and then run the upgrade procedure.
sk: Inštalačný program nemôže aktualizovať systém, ktorý má databázu staršiu ako rpm 4.x. Prosím, nainštalujte opravné rpm balíky pre vaše vydanie tak, ako je to uvedené v poznámkach k vydaniu a potom spustite aktualizačnú procedúru.

en: The installer has detected the %s boot loader currently installed on %s.
sk: Inštalátor zdetekoval, že systémový zavádzač %s je nainštalovaný na %s.

en: The installer is unable to detect the boot loader currently in use on your system.
sk: Inštalátor nevie detekovať systémový zavádzač, ktorý teraz používate vo vašom systéme.

en: The logical volume name "%s" is already in use. Please pick another.
sk: Názov logického zväzku "%s" je už používaný. Prosím, zvoľte iný.

en: The mount point "%s" is already in use, please choose a different mount point.
sk: Bod pripojenia "%s" je už používaný, prosím zvoľte iný bod pripojenia.

en: The mount point "%s" is in use, please pick another.
sk: Bod pripojenia "%s" je používaný. Prosím, zvoľte iný.

en: The mount point %s cannot be used.  It must be a symbolic link for proper system operation.  Please select a different mount point.
sk: Bod pripojenia %s nemäže byť použitý. Musí to byť symbolický odkaz pre správne fungovanie systému. Prosím vyberte iný bod pripojenia.

en: The mount point is invalid.  Mount points must start with '/' and cannot end with '/', and must contain printable characters and no spaces.
sk: Bod pripojenia je neplatný. Body pripojenia musia začínať znakom '/', nemôžu končiť znakom '/', musia obsahovať tlačiteľné znaky a nemôžu obsahovať medzery.

en: The package %s-%s-%s cannot be opened. This is due to a missing file or perhaps a corrupt package.  If you are installing from CD media this usually means the CD media is corrupt, or the CD drive is unable to read the media.
    
    Press <return> to try again.
sk: Balík %s-%s-%s nemohol byť otvorený. To je buď kvôli chýbajúcemu súboru, alebo poškodenému balíku. Ak inštalujete z CD média, väčšinou to znamená, že CD médium je poškodené, alebo jednotka CD nemôže médium prečítať.
    
    Stlačte <return> a skúste znova.

en: The packages you have installed, and any other packages which are needed to satisfy their dependencies, have been selected for installation. Would you like to customize the set of packages that will be upgraded?
sk: Balíky, ktoré máte nainštalované, a všetky balíky, od ktorých závisia, boli zvolené pre inštaláciu. Želáte si upraviť zoznam balíkov, ktoré majú byť aktualizované?

en: The partition table on device %s was unreadable. To create new partitions it must be initialized, causing the loss of ALL DATA on this drive.
    
    This operation will override any previous installation choices about which drives to ignore.
    
    Would you like to initialize this drive, erasing ALL DATA?
sk: Tabuľka rozdelenia na zariadení %s bola nečitateľná. Pre vytvorenie nových oddielov musí byť inicializovaná, čo spôsobí stratu VŠETKÝCH ÚDAJOV na tomto disku.
    
    Táto operácia prekryje prípadné predchádzajúce inštalačné voľby o tom, ktoré disky ignorovať.
    
    Chcete inicializovať tento disk vymazaním VŠETKÝCH DÁT?

en: The partition table on device /dev/%s is of an unexpected type %s for your architecture.  To use this disk for installation of %s, it must be re-initialized causing the loss of ALL DATA on this drive.
    
    Would you like to initialize this drive?
sk: Tabuľka rozdelenia na zariadení /dev/%s je neočakávaného typu %s pre vašu architektúru. Aby ste mohli použiť tento disk na inštaláciu %s, musí byť reinicializovaná, čo spôsobí stratu VŠETKÝCH DÁT na tomto disku.
    
    Chcete inicializovať tento disk?

en: The partition you selected will be deleted.
sk: Oblasť, ktorú ste označili, bude odstránená.

en: The password must be at least 6 characters long.
sk: Heslo musí mať aspoň 6 znakov.

en: The passwords you entered were different.  Please try again.
sk: Heslá, ktoré ste zadali, neboli rovnaké. Skúste znovu.

en: The passwords you entered were different. Please try again.
sk: Zadané heslá neboli rovnaké. Skúste znovu.

en: The release notes are missing.
sk: Poznámky k vydaniu chýbajú.

en: The requested size as entered is not a valid number greater than 0.
sk: Požadovaná zadaná veľkosť nie je platným číslom väčším ako 0.

en: The root password must be at least 6 characters long.
sk: Heslo správcu musí byť dlhé aspoň 6 znakov.

en: The root password must be at least six characters long.
sk: Heslo správcu musí mať dĺžku aspoň šesť znakov.

en: The root user is already configured. You don't need to add this user here.
sk: Používateľ správca je už nakonfigurovaný. Nepotrebujete tu pridávať tohoto používateľa.

en: The screenshots have been saved into the directory:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    You can access these when you reboot and login as root.
sk: Snímok obrazovky bol uložený do priečinka:
    
    	/root/anaconda-screenshots/
    
    Môžete sa k tomu dostať po reštarte a prihlásení ako správca.

en: The size of the %s partition (%10.2f MB) exceeds the maximum size of %10.2f MB.
sk: Veľkosť oblasti %s (%10.2f MB) prekračuje maximálnu veľkosť %10.2f MB.

en: The size of the requested partition (size = %s MB) exceeds the maximum size of %s MB.
sk: Veľkosť požadovanej oblasti (veľkosť = %s MB) prekračuje maximálnu veľkosť %s MB.

en: The size of the requested partition is negative! (size = %s MB)
sk: Veľkosť požadovanej oblasti je záporná! (veľkosť = %s MB)

en: The swap file must be between 1 and 2000 MB in size.
sk: Veľkosť odkladacieho súboru musí byť medzi 1 a 2000 MB.

en: The system will be rebooted now.
sk: Systém bude teraz reštartovaný.

en: The value you entered is not a valid number.
sk: Hodnota, ktorú ste zadali, nie je platné číslo.

en: The volume group name "%s" is already in use. Please pick another.
sk: Názov skupiny zväzkov "%s" je už používaný. Prosím, zvoľte iný.

en: The z/IPL boot loader will be installed on your system.
sk: Zavádzač z/IPL bude nainštalkovaný na váš systém.

en: There is not enough space on the device you selected for the swap partition.
sk: Nie je dostatok miesta na zariadení, ktoré ste vybrali pre odkladaciu oblasť.

en: There was an error installing %s.  This can indicate media failure, lack of disk space, and/or hardware problems.  This is a fatal error and your install will be aborted.  Please verify your media and try your install again.
    
    Press the OK button to reboot your system.
sk: Vyskytla sa chyba pri inštalácii %s. To môže indikovať zlyhanie média, nedostatok miesta na disku a/alebo hardvérové problémy. Toto je závažná chyba a vaša inštalácia bude prerušená. Prosím, skontrolujte vaše médium a skúste vašu inštaláciu opäť.
    
    Stlačte tlačidlo Ok pre reštart vášho systému.

en: These errors must be corrected prior to continuing with your install of %s.
sk: Tieto chyby musia byť odstránené pred pokračovaním vašej inštalácie %s.

en: This device is already being used for another boot entry.
sk: Toto zariadenie je už používané pre inú položku zavádzača.

en: This group includes all the packages available.  Note that there are substantially more packages than just the ones in all the other package groups on this page.
sk: Skupina obsahuje všetky dostupné balíky. Poznamenávame, že je oveľa viac balíkov ako len tie, ktoré sú v ostatných skupinách na tejto stránke.

en: This is the recommended option.
sk: Toto je odporúčaná voľba.

en: This label is already in use for another boot entry.
sk: Toto návestie je už používané pre inú položku zavádzača.

en: This mount point is invalid.  The %s directory must be on the / file system.
sk: Tento bod pripojenia je nplatný. Adresár %s sa musí nachádzať v koreňovom súborovom systéme.

en: This mount point must be on a linux file system.
sk: Tento bod pripojenia musí byť na linuxovom súborovom systéme.

en: This partition is part of a LVM volume group.
sk: Tento oddiel je súčasťou LVM skupiny zväzkov.

en: This partition is part of a RAID device.
sk: Tento oddiel je súčasťou RAID zariadenia.

en: This partition is part of the LVM volume group '%s'.
sk: Tento oddiel je súčasťou LVM skupiny zväzkov '%s'.

en: This partition is part of the RAID device /dev/md%s.
sk: Tento oddiel je súčasťou RAID zariadenia /dev/md%s.

en: This system appears to have third party packages installed that overlap with packages included in %s. Because these packages overlap, continuing the upgrade process may cause them to stop functioning properly or may cause other system instability.  Please see the release notes for more information.
    
    Do you wish to continue the upgrade process?
sk: Tento systém vyzerá, že má nainštalované balíky od iných dodávateľov, ktoré sa prekrývyjú s balíkmi zahrnutými v %s. Pretože sa tieto balíky prekrývajú, pokračovanie aktualizačného procesu môže spôsobiť, že prestanú fungovať správne, alebo môže spôsobiť inú nestabilitu systému. Prosím, pozrite si poznámky k vydaniu pre viac informácií.
    
    Chcete pokračovať v procese aktualizácie?

en: This system does not have an /etc/redhat-release file.  It is possible that this is not a %s system. Continuing with the upgrade process may leave the system in an unusable state.  Do you wish to continue the upgrade process?
sk: Tento systém nemá súbor /etc/redhat-release. Je možné, že tento systém nie je %s. Pokračovanie v procese aktualizácie môže zanechať systém v nestabilnom stave. Chcete pokračovať v procese aktualizácie?

en: This system user is already configured. You don't need to add this user here.
sk: Systémový používateľ je už nakonfigurovaný. Nepotrebujete tu pridávať tohoto používateľa.

en: This user id already exists.  Choose another.
sk: Toto id používateľa už existuje - zvoľte iné.

en: This will let you create a new boot loader configuration.  If you wish to switch boot loaders, you should choose this.
sk: Toto vám umožní vytvoriť novú konfiguráciu systémového zavádzača. Ak chcete prepínať systémové zavádzače, mali by ste si vybrať toto.

en: This will make no changes to boot loader configuration.  If you are using a third party boot loader, you should choose this.
sk: Toto nezmení vašu konfiguráciu systémového zavádzača. Ak používate systémový zavádzač od iného dodávateľa, mali by ste si zvoliť toto.

en: This will update your current boot loader.
sk: Toto aktualizuje váš aktuálny zavádzač.

en: Time
sk: Čas

en: Time Zone Selection
sk: Výber časového pásma

en: Too small
sk: Príliš malé

en: Total
sk: Spolu

en: Total    :
sk: Spolu    :

en: Total Progress:
sk: Celkový postup:

en: Total Space:
sk: Celkový priestor:

en: Total install size: %s
sk: Celková veľkosť inštalácie: %s

en: Total size
sk: Celková veľkosť

en: Total size:
sk: Celková veľkosť:

en: Transferring install image to hard drive...
sk: Prenášanie inštalačného obrazu na pevný disk...

en: True Color (24 Bit)
sk: Pravdivé farby (24 bitov)

en: Trusted Devices:
sk: Dôveryhodné zariadenia:

en: Turkish
sk: Turecky

en: Type
sk: Typ

en: Ukrainian
sk: Ukrajinsky

en: Unable To Delete
sk: Nepodarilo sa odstrániť

en: Unable To Edit
sk: Nepodarilo sa upraviť

en: Unable to Change Drive Order for LILO
sk: Nepodarilo sa zmeniť poradie jednotiek pre LILO

en: Unable to find install image %s
sk: Nepodarilo sa nájsť inštalačný obraz %s

en: Unable to load file!
sk: Nepodarilo sa načítať súbor!

en: Unable to load title bar
sk: Nepodarilo sa načítať lištu titulku

en: Unable to locate logical volume %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
sk: Nepodarilo sa nájsť logický zväzok %s pre použitie s %s.
    
    Stlačte 'Ok' pre reštart vášho systému.

en: Unable to locate partition %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
sk: Nepodarilo sa nájsť oddiel %s pre použitie s %s.
    
    Stlačte 'Ok' pre reštart vášho systému.

en: Unable to locate raid device %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
sk: Nepodarilo sa nájsť raid zariadenie %s pre použitie s %s.
    
    Stlačte 'Ok' pre reštart vášho systému.

en: Unable to locate volume group %s to use for %s.
    
    Press 'OK' to reboot your system.
sk: Nepodarilo sa nájsť skupinu zväzkov %s pre použitie s %s.
    
    Stlačte 'Ok' pre reštart vášho systému.

en: Unable to make boot floppy
sk: Nepodarilo sa vytvoriť zavádzaciu disketu

en: Unable to merge header list.  This may be due to a missing file or bad media.  Press <return> to try again.
sk: Nepodarilo sa spojiť zoznam hlavičiek. To môže byť spôsobené chýbajúcim súborom alebo zlým médiom. Stlačte <enter> pre nový pokus.

en: Unable to read comps file.  This may be due to a missing file or bad media.  Press <return> to try again.
sk: Nepodarilo sa načítať súbor comps. To môže byť spôsobené chýbajúcim súborom alebo zlým médiom. Stlačte <enter> pre nový pokus.

en: Unable to read header list.  This may be due to a missing file or bad media.  Press <return> to try again.
sk: Nepodarilo sa načítať zoznam hlavičiek. To môže byť spôsobené chýbajúcim súborom alebo zlým médiom. Stlačte <enter> pre nový pokus.

en: Unable to retrieve %s://%s/%s/%s.
sk: Nepodarilo sa získať %s://%s/%s/%s.

en: Unable to retrieve the install image.
sk: Nepodarilo sa získať inštalačný obraz.

en: Unable to set vnc password - using no password!
sk: Nepodarilo sa nastaviť heslo vnc - heslo sa nepoužije!

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown Error
sk: Neznáma chyba

en: Unknown Host
sk: Neznámy počítač

en: Unknown Linux system
sk: Neznámy Linuxový systém

en: Unknown card
sk: Neznáma karta

en: Unknown video card
sk: Neznáma grafická karta

en: Unprobed Monitor
sk: Nedetekovaný monitor

en: Unrecoverable Error
sk: Nezotaviteľná chyba

en: Unresolved Dependencies
sk: Nevyriešené závislosti

en: Unspecified video card
sk: Nešpecifikovaná grafická karta

en: Update Disk Source
sk: Zdroj s diskom aktualizácií

en: Update boot loader configuration
sk: Aktualizovať konfiguráciu zavádzača

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Updates Disk
sk: Disk s aktualizáciou

en: Upgrade
sk: Aktualizovať

en: Upgrade Boot Loader Configuration
sk: Aktualizovať konfiguráciu zavádzača

en: Upgrade Examine
sk: Aktualizácia - prehliadanie

en: Upgrade Existing System
sk: Aktualizácia existujúceho systému

en: Upgrade Swap Partition
sk: Aktualizovať odkladací oddiel

en: Upgrades for this version of %s are only supported from Red Hat Linux 6.2 or higher.  This appears to be an older system.  Do you wish to continue the upgrade process?
sk: Aktualizácie pre túto verziu %s sú podporované len zo systému Red Hat Linux 6.2 alebo novší. Toto vyzerá na starší systém. Chcete pokračovať v procese aktualizácie?

en: Upgrading %s packages
sk: Aktualizácia %s balíkov

en: Upgrading %s-%s-%s.%s.
sk: Aktualizácia %s-%s-%s.%s.

en: Use GRUB Boot Loader
sk: Použiť zavádzač GRUB

en: Use LILO Boot Loader
sk: Použiť zavádzač LILO

en: Use Shadow Passwords
sk: Používať shadow heslá

en: Use TLS connections
sk: Použiť TLS spojenia

en: Use _GRUB as the boot loader
sk: Použiť _GRUB ako zavádzač

en: Use _LILO as the boot loader
sk: Použiť _LILO ako zavádzač

en: Use _TLS lookups
sk: Použiť _TLS spojenia

en: Use _broadcast to find NIS server
sk: Použiť _broadcast pre vyhľadanie NIS servera

en: Use a GRUB Password
sk: Použiť heslo pre GRUB

en: Use a driver disk
sk: Použiť disk s ovládačmi

en: Use dynamic IP configuration (BOOTP/DHCP)
sk: Použiť dynamickú konfiguráciu IP (BOOTP/DHCP)

en: Use non-anonymous ftp
sk: Použiť neanonymné ftp

en: Used Space:
sk: Použitý priestor:

en: User Account Setup
sk: Nastavenie používateľského účtu

en: User Exists
sk: Používateľ existuje

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: User name
sk: Meno používateľa

en: User names must contain only characters A-Z, a-z, and 0-9.
sk: Mená používateľov môžu obsahovať len znaky A-Z, a-z a 0-9.

en: Using mouse type: %s
sk: Použijem typ myši: %s

en: VSync Rate:
sk: Vertikálna synchronizačná frekvencia:

en: VSync Rate:
sk: Vertikálna synchronizačná frekvencia:

en: Video Card
sk: Grafická karta

en: Video Card Configuration
sk: Konfigurácia grafickej karty

en: Video Card:
sk: Grafická karta:

en: Volume Group Name:
sk: Názov skupiny zväzkov:

en: Volume Group Names must be less than 128 characters
sk: Názvy skupín zväzkov musia byť kratšie ako 128 znakov

en: Vostok Station, S Magnetic Pole
sk: Stanica Vostok, južný magnetický pól

en: Waiting for telnet connection...
sk: Čakanie na telnet spojenie...

en: Warn
sk: Upozornenie

en: Warn on violations
sk: Upozorniť pri porušeniach

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Warning - No Firewall
sk: Upozornenie - bez firewallu

en: Warning! This is pre-release software!
sk: Upozornenie! Toto ešte nie je oficiálne vydanie softvéru!

en: Warning: %s
sk: Upozornenie: %s

en: Warning: %s is not a valid port.
sk: Upozornenie: %s nie je platný port.

en: Warning: %s.
sk: Upozornenie: %s.

en: Warnings During Automatic Partitioning
sk: Upozornenia počas automatického rozdeľovania disku

en: We do not support changing the drive order for use with LILO.
sk: Nepodporujeme zmenu poradia jednotiek pre použitie s LILOm.

en: Web site name:
sk: Meno počítača pre web:

en: Welcome to %s
sk: Víta vás %s

en: Welcome to %s!
sk: Víta vás %s!

en: West Kazakhstan
sk: Západný Kazachstan

en: Western Australia
sk: Západná Austrália

en: What device is your mouse located on?
sk: Na ktoré zariadenie je vaša myš pripojená?

en: What do you want to do now?
sk: Čo chcete urobiť teraz?

en: What language would you like to use during the installation process?
sk: Ktorý jazyk má byť použitý počas procesu inštalácie?

en: What other user accounts would you like to have on the system? You should have at least one non-root account for normal work, but multi-user systems can have any number of accounts set up.
sk: Aký ostatné používateľské účty chcete mať vo vašom systéme? Mali by ste mať aspoň jeden neadministrátorský účet pre bežnú prácu, ale viacpoužívateľské systémy ich môžu mať ľubovoľné množstvo.

en: What partition holds the root partition of your installation?
sk: Ktorý oddiel obsahuje koreňový oddiel vašej inštalácie?

en: What services should be allowed to pass through the firewall?
sk: Ktoré služby majú mať povolenie prechádzať cez firewall?

en: What time zone are you located in?
sk: V ktorom časovom pásme sa nachádzate?

en: What type of keyboard do you have?
sk: Aký typ klávesnice máte?

en: What type of media contains the packages to be installed?
sk: Aký typ média obsahuje balíky, ktoré si želáte nainštalovať?

en: What type of media contains the rescue image?
sk: Aký typ média obsahuje záchranný obraz systému?

en: What type of system would you like to install?
sk: Aký typ systému si želáte nainštalovať?

en: What would you like to do?
sk: Čo si želáte urobiť?

en: Where do you want to install the boot loader?
sk: Kam si želáte nainštalovať zavádzač?

en: Where do you want to install the bootloader?
sk: Kam si želáte nainštalovať zavádzač?

en: Which boot loader would you like to use?
sk: Ktorý zavádzač chcete použiť?

en: Which drive(s) do you want to use for this installation?
sk: Ktorú jednotku/jednotky si želáte použiť pre túto inštaláciu?

en: Which model keyboard is attached to this computer?
sk: Aký model klávesnice je pripojený k tomuto počítaču?

en: Which model mouse is attached to this computer?
sk: Aký model myši je pripojený k tomuto počítaču?

en: Will try to connect again in 15 seconds...
sk: Pokúsi sa opäť spojiť o 15 sekúnd...

en: Would you like to continue with the upgrade?
sk: Želáte si pokračovať v aktualizácii?

en: Would you like to continue with your requested partitioning scheme?
sk: Želáte si pokračovať s vami požadovanou schémou rozdelenia disku?

en: Wrong CDROM
sk: Nesprávna CDROM

en: X Customization
sk: Prispôsobenie X

en: Yes
sk: Áno

en: You are about to delete a RAID device.
sk: Idete odstrániť RAID zariadenie.

en: You are about to delete all partitions on the device '/dev/%s'.
sk: Idete odstrániť všetky oddiely na zariadení '/dev/%s'.

en: You are about to delete the /dev/%s partition.
sk: Idete odstrániť oddiel /dev/%s.

en: You are about to delete the logical volume "%s".
sk: Idete odstrániť logický zväzok "%s".

en: You are trying to install on a machine which isn't supported by this release of %s.
sk: Pokúšate sa inštalovať na počítačí, ktorý nie je podporovaný týmto vydaním %s.

en: You can configure the boot loader to boot other operating systems. It will allow you to select an operating system to boot from the list. To add additional operating systems, which are not automatically detected, click 'Add.' To change the operating system booted by default, select 'Default' by the desired operating system.
sk: Môžete nakonfigurovať váš systémový zavádzač, aby zavádzal iné operačné systémy. Umožní vám vybrať si operačný systém, ktorý chcete zaviesť, zo zoznamu. Ak chcete pridať ďalšie operačné systémy, ktoré neboli automaticky zdetekované, kliknite na 'Pridať'. Štandardne zavádzaný systém môžete zmeniť zvolením 'Štandardne'.

en: You cannot customize a disabled firewall.
sk: Nemôžete si prispôsobiť zakázaný firewall.

en: You cannot delete a partition of a LDL formatted DASD.
sk: Nemôžete odstrániť oddiel LDL formátovaný DASD.

en: You cannot delete free space.
sk: Nemôžete odstrániť prázdne miesto.

en: You cannot delete this partition, as it is an extended partition which contains %s
sk: Nemôžete odstrániť tento oddiel, pretože to je rozšírený oddiel, ktorý obsahuje %s

en: You cannot delete this partition:
sk: Nemôžete odstrániť tento oddiel:

en: You cannot edit this partition, as it is an extended partition which contains %s
sk: Nemôžete upravovať tento oddiel, pretože to je rozšírený oddiel, ktorá obsahuje %s

en: You cannot edit this partition:
sk: Nemôžete upravovať tento oddiel:

en: You do not have enough RAM to install %s on this machine.
sk: Nemáte dostatok RAM pre inštaláciu %s na tomto počítači.

en: You do not have enough RAM to use the graphical installer.  Starting text mode.
sk: Nemáte dostatok RAM, aby ste mohli použiť grafický inštalátor. Spúšťam textový režim.

en: You don't appear to have enough disk space to install the packages you've selected. You need more space on the following file systems:
sk: Zdá sa, že nemáte na disku dostatok miesta pre nainštalovanie vybraných balíkov. Potrebujete viac miesta na nasledovných súborových systémoch:

en: You don't appear to have enough file nodes to install the packages you've selected. You need more file nodes on the following file systems:
sk: Zdá sa, že nemáte na disku dostatok súborových uzlov pre nainštalovanie vybraných balíkov. Potrebujete viac súborových uzlov na nasledovných súborových systémoch:

en: You don't seem to have any hard drives on your system! Would you like to configure additional devices?
sk: Zdá sa, že na vašom systéme nemáte žiadne pevné disky! Želáte si nakonfigurovať prídavné zariadenia?

en: You entered an invalid IP address.
sk: Zadali ste neplatnú IP adresu.

en: You have chosen to remove all Linux partitions (and ALL DATA on them) on the following drives:%s
    Are you sure you want to do this?
sk: Zvolili ste si odstrániť všetky Linuxové oblasti (a VŠETKY ÚDATE na nich) na nasledujúcich zariadeniach:%s
    Ste si istý, že to chcete urobiť?

en: You have chosen to remove all partitions (ALL DATA) on the following drives:%s
    Are you sure you want to do this?
sk: Zvolili ste si odstrániť všetky oblasti (VŠETKY ÚDATE) na nasledujúcich zariadeniach:%s
    Ste si istý, že to chcete urobiť?

en: You have no active network devices.  Your system will not be able to communicate over a network by default without at least one device active.
    
    NOTE: If you have a PCMCIA-based network adapter you should leave it inactive at this point. When you reboot your system the adapter will be activated automatically.
sk: Nemáte aktívne sieťové zariadenia. Váš systém nebude štandardne schopný komunikovať cez sieť bez aspoň jedného aktívneho zariadenia.
    
    POZNÁMKA: Ak máte sieťový adaptér PCMCIA, nechajte ho teraz neaktívny. Keď reštartujete váš systém, adaptér bude automaticky aktivovaný.

en: You have not specified a hostname.
sk: Nezadali ste meno hostiteľa.

en: You have not specified a hostname.  Depending on your network environment this may cause problems later.
sk: Nezadali ste meno hostiteľa. V závislosti od vášho sieťového prostredia to môže spôsobiť problémy neskôr.

en: You have not specified the field "%s".  Depending on your network environment this may cause problems later.
sk: Nezadali ste položku "%s". V závislosti od vášho sieťového prostredia to môže spôsobiť problémy neskôr.

en: You have selected not to install a boot loader on your system.  You will have to create a boot disk to boot your system with this option.
    
    Would you like to continue and not install a boot loader?
sk: Zvolili ste si, že nechcete inštalovať systémový zavádzač do vášho systému. Vytvoríte si zavádzací disk na zavedenie vášho systému s touto voľbou.
    
    Chcete pokračovať a neinštalovať systémový zavádzač?

en: You have specified that the group '%s' should be installed.  This group does not exist. Would you like to continue or abort your installation?
sk: Zadali ste, že skupina '%s' má byť nainštalovaná. Táto skupina neexituje. Chcete pokračovať, alebo ukončiť inštaláciu?

en: You have specified that the package '%s' should be installed.  This package does not exist. Would you like to continue or abort your installation?
sk: Zadali ste, že balík '%s' má byť nainštalovaný. Taký balík však neexistuje. Chcete pokračovať, alebo ukončiť inštaláciu?

en: You must create a PPC PReP Boot partition.
sk: Musíte vytvoriť zavádzací oddiel PPC PReP.

en: You must enter a directory.
sk: Musíte zadať adresár.

en: You must enter a server name.
sk: Musíte zadať názov servera.

en: You must enter both a valid IP address and a netmask.
sk: Musíte zadať platnú IP adresu aj sieťovú masku.

en: You must enter valid IP information to continue
sk: Aby ste mohli pokračovať, musíte zadať platnú IP informáciu.

en: You must enter your root password and confirm it by typing it a second time to continue.
sk: Musíte zadať vaše heslo správcu a potvrdiť ho zadaním dvakrát, aby ste mohli pokračovať.

en: You must first select a partition to delete.
sk: Musíte najprv zvoliť oddiel, ktorý chcete odstrániť.

en: You must provide a user name
sk: Musíte zadať meno používateľa

en: You must select a partition to edit
sk: Musíte zvoliť oddiel, ktorý chcete upraviť

en: You must select at least one language to install.
sk: Musíte zvoliť aspoň jeden jazyk na inštaláciu.

en: You must specify a label for the entry
sk: Musíte zadať návestie pre položku

en: You need to select at least one hard drive to have %s installed onto.
sk: Potrebuje zvoliť aspoň jeden pevný disk, na ktorý chcete nainštalovať %s.

en: You should use a normal user account for most activities on your system. By not using the root account casually, you'll reduce the chance of disrupting your system's configuration.
sk: Pre väčšinu činností na vašom systéme by ste mali používať bežný používateľský účet. Pokiaľ si zvyknete nepracovať bežne ako superpoužívateľ, zmenšíte tým pravdepodobnosť poškodenia konfigurácie vášho systému.

en: Your boot floppy appears to be invalid.  This is likely due to a bad floppy.  Please make sure that you have a good floppy in the first floppy drive.
sk: Vaša zavádzacia disketa vyzerá zlá. To je pravdepodobne preto, lebo je disketa poškodená. Prosím uistite sa, že je v prvej disketovej mechanike vložená dobrá disketa.

en: Your boot loader password is less than six characters.  We recommend a longer boot loader password.
    
    Would you like to continue with this password?
sk: Vaše heslo systémového zavádzača je kratšie ako šesť znakov. Odporúčame dlhšie heslo systémového zavádzača.
    
    Chcete pokračovať s týmto heslom?

en: Your desktop environment is:
sk: Vaše prostredie pracovnej plochy je:

en: Your system is mounted under the %s directory.
sk: Váš systém je pripojený pod adresárom %s.

en: Your system will now be rebooted.
sk: Váš systém bude teraz reštartovaný.

en: Your system will now be rebooted...
sk: Váš systém bude teraz reštartovaný...

en: Your system's state has been successfully written to the floppy. Your system will now be reset.
sk: Stav vášho systému bol úspešne zapísaný na disketu. Váš systém bude teraz reštartovaný.

en: Your video ram size can not be autodetected.  Choose your video ram size from the choices below:
sk: Veľkosť vašej videopamäti sa nepodarilo zistiť. Vyberte si prosím veľkosť videopamäti z nasledujúceho zoznamu:

en: _Abort
sk: _Prerušiť

en: _Activate on boot
sk: _Aktivovať pri štarte systému

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Allow incoming:
sk: _Povoliť prichádzajúce:

en: _Automatically partition
sk: _Automatické rozdelenie

en: _Back
sk: _Späť

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Change Drive Order
sk: _Zmeniť poradie jednotiek

en: _Change boot loader
sk: _Zmeniť zavádzač

en: _Choose monitor type
sk: _Zvoliť typ monitora

en: _Color Depth:
sk: _Farebná hĺbka:

en: _Configure Firewall
sk: _Konfigurovať firewall

en: _Confirm:
sk: _Znovu:

en: _Continue
sk: _Pokračovať

en: _Create new boot loader configuration
sk: _Vytvoriť novú konfiguráciu zavádzača

en: _Custom
sk: _Prispôsobiť

en: _Custom firewall
sk: _Vlastný firewall

en: _Customize software packages to be installed
sk: _Prispôsobiť softvérové balíky, ktoré budú nainštalované

en: _Debug
sk: _Ladenie

en: _Delete
sk: _Odstrániť

en: _Device
sk: _Zariadenie

en: _Do not install a boot loader
sk: _Neinštalovať zavádzač

en: _Do not install packages that have dependencies
sk: _Neinštalovať balíky, ktoré majú závislosti

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Emulate 3 buttons
sk: _Emulovať 3 tlačítka

en: _Enable firewall
sk: _Povoliť firewall

en: _End Cylinder:
sk: _Koncový valec:

en: _Exit
sk: _Ukončiť

en: _File System Type:
sk: Typ _súborového systému:

en: _Fixed size
sk: _Pevná veľkosť

en: _Force LBA32 (not normally required)
sk: _Vynútiť LBA32 (bežne nie je potrebné)

en: _Format
sk: _Formátovať

en: _Format partition as:
sk: _Formátovať oddiel ako:

en: _Format partition?
sk: _Formátovať oddiel?

en: _Gateway
sk: _Brána

en: _General kernel parameters
sk: _Všeobecné Parametre jadra

en: _Graphical
sk: _Grafické

en: _IP Address
sk: _IP adresa

en: _Install %s
sk: _Inštalácia %s

en: _Install anyway
sk: _Inštalovať aj napriek tomu

en: _Install default software packages
sk: _Inštalovať štandardné softvérové balíky

en: _Install packages to satisfy dependencies
sk: _Inštalovať balíky pre vyriešenie závislostí

en: _Label
sk: _Návestie

en: _Location
sk: _Poloha

en: _Logical Volume Name:
sk: Názov _logického zväzku:

en: _Make boot disk
sk: _Vytvoriť zavádzaciu disketu

en: _Modify Partition
sk: Ú_prava oddielu

en: _Mount Point:
sk: _Bod pripojenia:

en: _Next
sk: Ďa_lej

en: _Package
sk: _Balík

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Personal Desktop
sk: _Osobná pracovná plocha

en: _Point to Point (IP)
sk: _Bod-bod (IP)

en: _Primary DNS
sk: _Primárny DNS

en: _Proceed
sk: _Pokračovať

en: _RAID Members:
sk: _RAID členovia:

en: _Reboot
sk: _Reštart

en: _Release Notes
sk: _Poznámky k vydaniu

en: _Retry
sk: _Znovu

en: _Screen Resolution:
sk: Rozlíšenie _obrazovky:

en: _Secondary DNS
sk: _Sekundárny DNS

en: _Select All
sk: _Vybrať všetko

en: _Select individual packages
sk: _Vyberte jednotlivé balíky

en: _Size (MB)
sk: _Veľkosť (MB)

en: _Size (MB):
sk: _Veľkosť (MB):

en: _Skip X configuration
sk: _Vynechať konfiguráciu X

en: _Skip boot loader updating
sk: _Vynechať aktualizáciu zavádzača

en: _Start Cylinder:
sk: _Začiatočný valec:

en: _Tertiary DNS
sk: _Terciárny DNS

en: _Text
sk: _Textové

en: _Trusted devices:
sk: _Dôveryhodné zariadenia:

en: _Unselect all in group
sk: Odobrať _všetko zo skupiny

en: _Update boot loader configuration
sk: _Aktualizovať konfigurácia zavádzača

en: _Upgrade an existing installation
sk: _Aktualizovať existujúcu inštaláciu

en: _Use a boot loader password
sk: _Použiť heslo pre zavádzač

en: _Vertical Sync:
sk: _Vertikálna synchronizácia:

en: _Video card RAM:
sk: RAM _grafickej karty:

en: _Volume Group Name:
sk: Názov skupiny _zväzkov:

en: _Workstation
sk: _Pracovná stanica

en: _Yes, I would like to create a boot diskette
sk: Án_o, chcem vytvoriť zavádzaciu disketu

en: _automatically via DHCP
sk: _automaticky cez DHCP

en: _manually
sk: _manuálne

en: a partition which is a member of a LVM Volume Group.
sk: oddiel, ktorý je súčasťou LVM skupiny zväzkov.

en: a partition which is a member of a RAID array.
sk: oddiel, ktorý je súčasťou RAID poľa.

en: automatically via DHCP
sk: automaticky cez DHCP

en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, west Timor
sk: východné a južné Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, západný Timor

en: east Uzbekistan
sk: východný Uzbekistan

en: horizontal
sk: horizontálna

en: manually
sk: manuálne

en: most locations
sk: väčšina polôh

en: most locations (CB,CC,CH,CN,ER,FM,LP,LR,MN,NQ,RN,SA,SE,SF,SJ,SL,TM)
sk: väčšina polôh (CB,CC,CH,CN,ER,FM,LP,LR,MN,NQ,RN,SA,SE,SF,SJ,SL,TM)

en: no suggestion
sk: žiadny návrh

en: northeast Mali
sk: severovýchodné Mali

en: of the image:
    
    %s
sk: z obrazu:
    
    %s

en: or use:
sk: alebo použiť:

en: software RAID
sk: softvérový RAID

en: southwest Mali
sk: juhozápadné Mali

en: the partition in use by the installer.
sk: oddiel je používaný inštalátorom.

en: vertical
sk: vertikálna

en: west & central Borneo
sk: západné a stredné Borneo

en: west Uzbekistan
sk: západný Uzbekistan

en: z/IPL Boot Loader Configuration
sk: Konfigurácia zavádzača z/IPL

en: z/IPL Configuration
sk: Konfigurácia z/IPL
