gdm2.HEAD - en to sk translation catalogue (673 entries)

en: 
    ... File too long to display ...
sk: 
    ... Súbor je príliš dlhý pre zobraznie ...

en: 
    Authentication failed.  Letters must be typed in the correct case.
sk: 
    Overenie zlyhalo. Veľkosť písmen sa rozlišuje.

en: 
    Cannot change your password, you will not be able to log in, please try again later or contact your system administrator.
sk: 
    Nie je možné zmeniť heslo. Preto nebude možné vaše prihlásenie. Prosím, kontaktujte administrátora systému alebo to skúste neskôr.

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
sk: 
    Nie je možné nastaviť skupinu a preto nebude možné vaše prihlásenie. Prosím, kontaktujte administrátora systému.

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.
sk: 
    Neplatné meno alebo heslo. Veľkosť písmen sa rozlišuje.

en: 
    The change of the authentication token failed. Please try again later or contact the system administrator.
sk: 
    Zmena overovacieho tokenu zlyhala. Prosím, skúste to neskôr alebo sa spojte s vašim administrátorom.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
sk: 
    Administrátor systému vám dočasne zakázal použitie tohto účtu.

en: 
    The system administrator has disabled your access to the system temporary.
sk: 
    Administrátor systému vám dočasne zakázal použitie tohto účtu.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
sk: 
    Administrátor systému vám zakázal použitie tohto účtu.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
sk: 
    Administrátor systému vám zakázal prihlásenie z tejto obrazovky.

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
sk:   (Pomocou Ctrl+Alt+funkčného klávesu (Fčíslo) môžete prepínať medzi konzolami, napr. pomocou Ctrl+Alt+F7 prejdete na konzolu číslo 7. X servery obvykle bežia na konzoli 7 a vyššej.)

en: %s could not be opened
sk: %s: nie je možné otvori

en: %s language selected
sk: Vybraný jazyk %s

en: %s not a regular file!
sk: %s: nie je normálny súbor.

en: %s session selected
sk: Vybrané sedenie %s

en: %s: %s does not exist but must exist.
sk: %s: %s neexistuje, ale musí existovať.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
sk: %s: %s je väčší ako je maximálna veľkosť súboru nastavená administrátorom.

en: %s: %s is not a regular file.
sk: %s: %s nie je normálny súbor.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
sk: %s: %s nie je vlastnený uid %d.

en: %s: %s is writable by group.
sk: %s: Do %s môžu zapisovať členovia skupiny.

en: %s: %s is writable by group/other.
sk: %s: Do %s môže zapisovať skupina/ostatní.

en: %s: %s is writable by other.
sk: %s: Do %s môžu zapisovať ostatní.

en: %s: Aborting display %s
sk: %s: Ukončujem displej %s

en: %s: Authdir %s does not exist. Aborting.
sk: %s: Priečinok pre overovanie %s neexistuje. Končím.

en: %s: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be %o. Aborting.
sk: %s: Overovací priečinok %s má nesprávne práva %o. Majú byť %o. Končím.

en: %s: Authdir %s is not a directory. Aborting.
sk: %s: Priečinok pre overovanie %s nie je priečinok. Končím.

en: %s: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
sk: %s: Priečinok pre overovanie %s nie je vlastnený používateľom %s, skupinou %s. Končím.

en: %s: Bad address
sk: %s: Neplatná adresa

en: %s: BaseXsession empty, using %s/gdm/Xsession
sk: %s: Prázdne BaseXsession, použijem %s/gdm/Xsession

en: %s: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
sk: %s: Nemôžem nájsť skupinu gdm (%s). Končím!

en: %s: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
sk: %s: Nemôžem nájsť používateľa gdm (%s). Končím!

en: %s: Can't fork Xserver process!
sk: %s: Nemôžem vykonať fork pre proces Xserver

en: %s: Can't fork gdmchooser process
sk: %s: Nemôžem vykonať fork pre proces gdmchooser

en: %s: Can't fork gdmgreeter process
sk: %s: Nemôžem vykonať fork pre proces gdmgreeter

en: %s: Can't fork script process!
sk: %s: Nemôžem vykonať fork pre skript!

en: %s: Can't init pipe to gdmchooser
sk: %s: Nemôžem inicializovať rúru do privítania gdmgreeter

en: %s: Can't init pipe to gdmgreeter
sk: %s: Nemôžem inicializovať rúru do privítania gdmgreeter

en: %s: Can't open fifo!
sk: %s: Nepodarilo sa otvoriť rúru!

en: %s: Cannot create pipe
sk: %s: Nie je možné vytvoriť rúru

en: %s: Cannot find a free display number
sk: %s: Nie je možné nájsť voľné číslo displeja

en: %s: Cannot find or run the base Xsession script, will try GNOME failsafe
sk: %s: Nie je možné nájsť albeo spustiť základný skript Xsession, skúsim záchranné GNOME

en: %s: Cannot fork to display error/info box
sk: %s: Nepodarilo sa spustenie pre zobrazenie chyby/informácie

en: %s: Cannot get local addresses!
sk: %s: Nepodarilo sa získať lokálne adresy!

en: %s: Cannot safely open %s
sk: %s: Nie je možné bezpečne otvoriť %s

en: %s: Cannot start greeter trying default: %s
sk: %s: Nie je možné spustiť privítanie, skúsim štandardné: %s

en: %s: Cannot start greeter with gtk modules: %s. Trying without modules
sk: %s: Nie je možné spustiť program pre prihlásnie pomocou gtk modulov: %s. Pokúsim sa bez modulov

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
sk: %s: Výber nenájdený alebo ho nie je možné spustiť používateľom gdm

en: %s: Could not become %s. Aborting.
sk: %s: Nepodarila sa zmena na %s. Končím.

en: %s: Could not bind socket
sk: %s: Nemôžem pripojiť soket

en: %s: Could not bind to XDMCP socket!
sk: %s: Nemôžem pripojiť soket XDMCP

en: %s: Could not create XDMCP buffer!
sk: %s: Nemôžem vytvoriť XDMCP bufer!

en: %s: Could not create socket!
sk: %s: Nemôžem vytvoriť soket.

en: %s: Could not exec %s %s %s
sk: %s: Nemôžem spustiť %s %s %s

en: %s: Could not extract authlist from packet
sk: %s: Nemôžem získať authlist z paketu

en: %s: Could not get server hostname: %s!
sk: %s: Nemôžem získať meno hostiteľa serveru: %s!

en: %s: Could not lock cookie file %s
sk: %s: Nie je možné uzamknúť súbor s cookie %s

en: %s: Could not make FIFO
sk: %s: Nemôžem vytvoriť FIFO

en: %s: Could not make new cookie file in %s
sk: %s: Nie je možné vytvoriť nový súbor s cookie v %s

en: %s: Could not make socket
sk: %s: Nemôžem vytvoriť soket

en: %s: Could not open FIFO
sk: %s: Nemôžem otvoriť FIFO

en: %s: Could not open cookie file %s
sk: %s: Nie je možné otvoriť súbor s cookie %s

en: %s: Could not open logfile for display %s!
sk: %s: Nemôžem otvoriť súbor so záznamom pre displej %s!

en: %s: Could not open ~/.xsession-errors
sk: %s: Nemôžem otvoriť ~/.xsession-errors

en: %s: Could not read Authentication Data
sk: %s: Nemôžem prečítať overovacie dáta

en: %s: Could not read Authentication Names
sk: %s: Nemôžem prečítať overovacie mená

en: %s: Could not read Authorization List
sk: %s: Nemôžem prečítať overovací zoznam

en: %s: Could not read Client Address
sk: %s: Nemôžem prečítať adresu klienta

en: %s: Could not read Connection Type
sk: %s: Nemôžem prečítať typ spojenia

en: %s: Could not read Display Class
sk: %s: Nemôžem prečítať triedu displeja

en: %s: Could not read Display Number
sk: %s: Nemôžem prečítať číslo displeja

en: %s: Could not read Manufacturer ID
sk: %s: Nemôžem prečítať ID výrobcu

en: %s: Could not read Session ID
sk: %s: Nemôžem prečítať ID sedenia

en: %s: Could not read XDMCP header!
sk: %s: Nemôžem prečítať XDMCP hlavičku!

en: %s: Could not read address
sk: %s: Nemôžem prečítať adresu

en: %s: Could not read display address
sk: %s: Nemôžem prečítať adresu displeja

en: %s: Could not read display port number
sk: %s: Nemôžem prečítať číslo portu displeja

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
sk: %s: Nepodarilo sa nastaviť prostredie pre %s. Končím.

en: %s: Could not write cookie
sk: %s: Nemôžem zapísať cookie

en: %s: Could not write new authorization entry.  Possibly out of diskspace
sk: %s: Nie je možné zapísať novú autorizačnú položku. Možno nedostatok miesta na disku.

en: %s: Could not write new authorization entry: %s
sk: %s: Nie je možné zapísať novú autorizačnú položku: %s

en: %s: Couldn't set groupid to %d
sk: %s: Nemôžem nastaviť groupid na %d

en: %s: Couldn't set groupid to 0
sk: %s: Nemôžem nastaviť groupid na 0

en: %s: Couldn't set userid to %d
sk: %s: Nemôžem nastaviť userid na %d

en: %s: Directory %s does not exist.
sk: %s: Priečinok %s neexistuje.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
sk: %s: Displej %s je zaneprázdnený. Skúšam iné číslo displeja.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
sk: %s: Číslo displeja %d sa už používa!  Použijem %d

en: %s: Empty server command for display %s
sk: %s: Prázdny príkaz serveru pre displej %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
sk: %s: Prázdny príkaz serveru, použijem štandardný.

en: %s: Error forking user session
sk: %s: Chyba pri forku používateľského sedenia

en: %s: Error in checksum
sk: %s: Chyba v kontrolnom súčte

en: %s: Error opening a pipe: %s
sk: %s: Chyba pri otváraní rúry: %s

en: %s: Error setting %s to %s
sk: %s: Chyba pri nastavovaní %s na %s

en: %s: Error setting signal %d to %s
sk: %s: Chyba pri nastavovaní ovládača signálu %d na %s

en: %s: Error setting up %s signal handler: %s
sk: %s: Chyba pri nastavovaní ovládača signálu %s: %s

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
sk: %s: Chyba pri nastavovaní ovládača signálu CHLD

en: %s: Error starting chooser on display %s
sk: %s: Chyba pri štarte privítania na displeji %s

en: %s: Error starting greeter on display %s
sk: %s: Chyba pri štarte privítania na displeji %s

en: %s: Execution of PostLogin script returned > 0. Aborting.
sk: %s: Vykonanie skriptu PostLogin vrátilo > 0. Končím.

en: %s: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
sk: %s: Vykonanie skriptu PreSession vrátilo > 0. Končím.

en: %s: Failed checksum from %s
sk: %s: Chybný kontrolný súčet pre %s

en: %s: Failed creating pipe
sk: %s: Nie je možné vytvoriť rúru

en: %s: Failed executing: %s
sk: %s: Zlyhalo spustenie: %s

en: %s: Failed forking gdm slave process for %s
sk: %s: Nepodarilo sa spustiť proces gdm slave pre %s

en: %s: Failed starting: %s
sk: %s: Zlyhal štart: %s

en: %s: Fatal X error - Restarting %s
sk: %s: Závažná chyba X  - Reštartujem %s

en: %s: Got KEEPALIVE from banned host %s
sk: %s: Prijaté KEEPALIVE zo zakázaného hostiteľa %s

en: %s: Got Manage from banned host %s
sk: %s: Prijaté Manage zo zakázaného hostiteľa %s

en: %s: Got REQUEST from banned host %s
sk: %s: Prijatý REQUEST zo zakázaného hostiteľa %s

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
sk: %s: Privítanie nenájdené alebo nie je možné spustiť používateľom gdm

en: %s: Halt failed: %s
sk: %s: Halt zlyhal: %s

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
sk: %s: Domovský priečinok pre %s: '%s' neexistuje!

en: %s: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
sk: %s: Ignorujem podozrivo vyzerajúci súbor s cookie %s

en: %s: Incorrect XDMCP version!
sk: %s: Nesprávna verzia XDMCP!

en: %s: Invalid server line in config file. Ignoring!
sk: %s: Neplatný riadok so serverom v konfiguračnom súbore. Ignorujem!

en: %s: Logdir %s does not exist or isn't a directory.  Using ServAuthDir %s.
sk: %s: Priečinok pre súbory so záznamom %s neexistuje alebo to nie je priečinok. Použijem ServAuthDir %s.

en: %s: No Exec line in the session file: %s, starting failsafe GNOME
sk: %s: Nenájdený riadok Exec v súbore sedenia: %s. Použijem záchranné sedenie GNOME.

en: %s: No XDMCP support
sk: %s: XDMCP nepodporovaný

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
sk: %s: Žiadny konfiguračný súbor: %s. Použijem štandardné hodnoty.

en: %s: No daemon/ServAuthDir specified.
sk: %s: Neuvedený démon/ServAuthDir.

en: %s: No greeter specified.
sk: %s: Neuvedené privítanie.

en: %s: No remote greeter specified.
sk: %s: Neuvedené privítanie pre vzdialených klientov.

en: %s: No sessions directory specified.
sk: %s: Neuvedený priečinok so sedeniami.

en: %s: Reboot failed: %s
sk: %s: Reštart zlyhal: %s

en: %s: Remote greeter not found or can't be executed by the gdm user
sk: %s: Privítanie pre vzdialených klientov nenájdené alebo nie je možné spustiť používateľom gdm

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
sk: %s: Root nesmie byť prihlasovaný automaticky, vypínam automatické prihlásenie

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off timed login
sk: %s: Root nesmie byť prihlasovaný automaticky, vypínam prihlásenie s časom

en: %s: Running the XKeepsCrashing script
sk: %s: Spúšťam skript XKeepsCrashing

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
sk: %s: Server bol spustený suid %d, ale taký používateľ neexistuje

en: %s: Session directory %s not found!
sk: %s: Priečinok so sedeniami %s nenájdený.

en: %s: Standard X server not found, trying alternatives
sk: %s: Nenájdený štandardný X server, skúšam alternatívy

en: %s: String too long!
sk: %s: Reťazec príliš dlhý!

en: %s: The gdm group should not be root. Aborting!
sk: %s: Skupina gdm by nemala byť root. Končím!

en: %s: The gdm user should not be root. Aborting!
sk: %s: Používateľ gdm by nemal byť root. Končím!

en: %s: TimedLoginDelay less than 5, so I will just use 5.
sk: %s: TimedLoginDelay menej ako 5, takže použijem 5.

en: %s: Trying failsafe X server %s
sk: %s: Skúšam záchranný X server %s

en: %s: Unknown opcode from host %s
sk: %s: Neznámy kód voľby z hostiteľa %s

en: %s: User not allowed to log in
sk: %s: Používateľ nemá dovolené prihlásiť sa

en: %s: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
sk: %s: Používateľ bol overený, ale getpwnam(%s) zlyhalo!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Aborting!
sk: %s: XDMCP zakázané a nedefinovaný žiadny lokálny server. Končím!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Adding %s on :%d to allow configuration!
sk: %s: XDMCP zakázané a nedefinovaný žiadny lokálny server. Pridajte %s na :%d pre možnosť nastavenia!

en: %s: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
sk: %s: XDMCP bol povolený, aj keď nie je podporovaný, vypínam

en: %s: Xserver not found: %s
sk: %s: Nenájdený Xserver: %s

en: %s: cannot fork
sk: %s: nie je možné vykonať fork

en: %s: cannot open display %s
sk: %s: nie je možné otvoriť displej %s

en: %s: fork() failed!
sk: %s: fork() zlyhal!

en: %s: gnome-session not found for a failsafe GNOME session, trying xterm
sk: %s: gnome-session nenájdený pre záchranné sedenie GNOME, skúšam xterm

en: %s: initgroups() failed for %s
sk: %s: initgroups() zlyhalo pre %s

en: %s: setsid() failed: %s!
sk: %s: setsid() zlyhalo: %s!

en: %s: setusercontext() failed for %s. Aborting.
sk: %s: setusercontext() zlyhalo pre %s. Končím.

en: %sWelcome to %s%s
sk: %sVíta vás %s%s

en: (current) UNIX password:
sk: (Aktuálne) heslo:

en: (memory buffer
sk: (medzipamäť

en: (memory buffer)
sk: (medzipamäť)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
sk: Grafická aplikácia pre nastavenie Správcu displeja GNOME (GDM)

en: A-M|Albanian
sk: A-M|Albánsky

en: A-M|Amharic
sk: A-M|Amharský

en: A-M|Arabic (Egypt)
sk: A-M|Arabský (Egypt)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
sk: A-M|Arabský (Libanon)

en: A-M|Azerbaijani
sk: A-M|Ázerbajdžánsky

en: A-M|Basque
sk: A-M|Baskitský

en: A-M|Belarusian
sk: A-M|Bieloruský

en: A-M|Bengali
sk: A-M|Bengálsky

en: A-M|Bengali (India)
sk: A-M|Bengálsky (India)

en: A-M|Bosnian
sk: A-M|Bosenský

en: A-M|Bulgarian
sk: A-M|Bulharský

en: A-M|Catalan
sk: A-M|Katalánsky

en: A-M|Chinese (simplified)
sk: A-M|Čínsky (zjednodušené)

en: A-M|Chinese (traditional)
sk: A-M|Čínsky (tradičné)

en: A-M|Croatian
sk: A-M|Chorvátsky

en: A-M|Czech
sk: A-M|Český

en: A-M|Danish
sk: A-M|Dánsky

en: A-M|Dutch
sk: A-M|Holandský

en: A-M|English
sk: A-M|Anglický

en: A-M|English (American)
sk: A-M|Anglický (USA)

en: A-M|English (Australian)
sk: A-M|Anglický (Austrália)

en: A-M|English (British)
sk: A-M|Anglický (Veľká británia)

en: A-M|English (Canadian)
sk: A-M|Anglický (Kanada)

en: A-M|English (Ireland)
sk: A-M|Anglický (Írsko)

en: A-M|Estonian
sk: A-M|Estónsky

en: A-M|Finnish
sk: A-M|Fínsky

en: A-M|French
sk: A-M|Francúzsky

en: A-M|Galician
sk: A-M|Galský

en: A-M|German
sk: N-Z|Nemecký

en: A-M|Greek
sk: A-M|Grécky

en: A-M|Hebrew
sk: A-M|Hebrejský

en: A-M|Hindi
sk: A-M|Hindský

en: A-M|Hungarian
sk: A-M|Maďarský

en: A-M|Icelandic
sk: A-M|Islandský

en: A-M|Indonesian
sk: A-M|Indonézsky

en: A-M|Irish
sk: A-M|Írsky

en: A-M|Italian
sk: N-Z|Taliansky

en: A-M|Japanese
sk: A-M|Japonský

en: A-M|Korean
sk: A-M|Kórejský

en: A-M|Latvian
sk: A-M|Lotyšský

en: A-M|Lithuanian
sk: A-M|Litovský

en: A-M|Macedonian
sk: A-M|Makedonský

en: A-M|Malay
sk: A-M|Malajský

en: A-M|Mongolian
sk: A-M|Mongolský

en: ADDRESS
sk: ADRESA

en: A_dd host:
sk: P_ridať hostiteľa:

en: Abort login
sk: Zrušiť prihlásenie

en: Accessibility
sk: Prístupnosť

en: Allo_w running XDMCP chooser from the login screen
sk: Povoliť používateľom spustenie nas_tavenia z výberu XDMCP

en: Allow _root to login with GDM
sk: Povoliť _rootovi prihlásiť sa pomocou GDM

en: Allow c_onfiguration from the login screen
sk: Povoliť používateľom spustenie nas_tavenia z prihlasovacej obrazovky

en: Allow remote _timed logins
sk: Povoliť vzdialené prihlásenia s obmedzeným ča_som

en: Allow root to login r_emotely with GDM
sk: Povoliť rootovi prihlásiť sa _vzdialene pomocou GDM

en: Always disallow TCP connections to _X server (disables all remote connections)
sk: Vždy zakázať spojenia TCP k _X serveru (zakáže vzdialené spojenia)

en: Always use 24 hour cloc_k format
sk: Vždy použiť 24-hodinový _formát času

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  CList type widget should have %d columns.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
sk: Počas načítania prvku %s%s používateľského rozhrania zo súboru %s sa vyskytla chyba. Prvok typu CList má mať %d stĺpcov. Popis rozhrania glade je asi poškodený. %s nemôže pokračovať a preto teraz skončí. Mali by ste overiť inštaláciu %s, alebo %s znovu nainštalovať.

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
sk: Počas načítania elementu grafického rozhrania %s%s zo súboru %s nastala chyba. Možno bol poškodený popis rozhrania glade. %s nemôže pokračovať, a preto teraz skončí. Mali by ste overiť vašu inštaláciu %s alebo %s znovu nainštalovať.

en: An error occured while loading the user interface from file %s.  Possibly the glade interface description was not found.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
sk: Počas načítania používateľského rozhrania zo súboru %s sa vyskytla chyba. Asi sa nepodarilo nájsť popis rozhrania glade. %s nemôže pokračovať a preto teraz skončí. Mali by ste overiť inštaláciu %s, alebo %s znovu nainštalovať.

en: An error occured while trying to contact the login screens.  Not all updates may have taken effect.
sk: Počas pokusu o kontakt s prihlasovacím dialógom nastala chyba. Môže sa stať, že niektoré aktualizácie sa neprejavia.

en: An internal error occured, you will not be able to log in.
    Please try again later or contact your system administrator.
sk: Nastala interná chyba. Preto nebude možné vaše prihlásenie.
    Prosím, kontaktujte administrátora systému alebo to skúste neskôr.

en: Answer questions here and press Enter when done.  For a menu press F10.
sk: Odpovedzte na otázky a stlačte Enter. Menu sa zobrazí stlačením F10.

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
sk: Archív neobsahuje súbor GdmGreeterTheme.info

en: Archive is not of a single subdirectory
sk: Archív nie je jediný podpriečinok

en: Archive is not of a subdirectory
sk: Archív nie je podpriečinok

en: Are you sure you want to reboot the machine?
sk: Naozaj chcete reštartovať počítač?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
sk: Naozaj chcete vypnúť počítač?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
sk: Naozaj chcete suspendovať počítač?

en: Authenticate before running --command
sk: Prihlásiť pred spustením --command

en: Authentication failed
sk: Overenie zlyhalo

en: Authentication failure!
sk: Overenie zlyhalo"

en: Authentication token change failed for user %s
sk: Zmena overovacieho tokenu zlyhala pre používateľa %s

en: Author:
sk: Autor:

en: Autologin or timed login to the superuser (root) account is not allowed.
sk: Automatické alebo časované prihlásenie na administrátorský účet nie je možné.

en: Automatic Login
sk: Automatické prihlásenie

en: Automatic login
sk: Automatické prihlásenie

en: Background
sk: Pozadie

en: Browse
sk: Prechádzať

en: COMMAND
sk: PRÍKAZ

en: C_onnect
sk: _Pripojiť

en: Can not get username
sk: Nie je možné zistiť používateľské meno

en: Can not start fallback console
sk: Nepodarilo sa spustiť záchrannú konzolu

en: Can't disable xscreensaver display hacks
sk: Nie je možné vypnúť úpravy od xscreensaver

en: Can't find PAM configuration for gdm.
sk: Nepodarilo sa nájsť konfiguračný súbor PAM pre gdm.

en: Can't lock screen
sk: Nie je možné zamknúť obrazovku

en: Can't open %s for writing
sk: Nemôžem otvoriť %s pre zápis

en: Can't open DefaultImage: %s!
sk: Nemôžem otvoriť štandardnú ikonu: %s

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
sk: Nemôžem otvoriť DefaultImage: %s. Vypínam prehliadač vzhľadu!

en: Can't open default host icon: %s
sk: Nemôžem otvoriť štandardnú ikonu hostiteľa: %s

en: Can't set EGID to user GID
sk: Nepodarilo sa nastaviť EGID na GID používateľa

en: Can't set EUID to user UID
sk: Nepodarilo sa nastaviť EUID na UID používateľa

en: Can't set PAM_RHOST=%s
sk: Nemôžem nastaviť PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
sk: Nemôžem nastaviť PAM_TTY=%s

en: Can't write to %s: %s
sk: Nie je možný zápis do %s: %s

en: Cannot change display
sk: Nie je možné zmeniť displej

en: Cannot communicate with GDM (The GNOME Display Manager)
sk: Komunikácia s GDM (GNOME Display Manager) nie je možná.

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
sk: Komunikácia s gdm nie je možná, možno používate starú verziu.

en: Cannot connect to remote server
sk: Nie je možné pripojiť s k vzdialenému serveru

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
sk: Nie je možné nájsť "xterm" pre spustenie záchranného sedenia.

en: Cannot find host
sk: Nie možné nájsť hostiteľa

en: Cannot find or run the base session script, will try the GNOME failsafe session for you.
sk: Nie je možné nájsť albeo spustiť základný skript Xsession, spustím záchranné sedenie GNOME.

en: Cannot get passwd structure for %s
sk: Nepodarilo sa získať štruktúru passwd pre %s

en: Cannot load user interface
sk: Nepodarilo sa načítať používateľské rozhranie

en: Cannot open file
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor

en: Cannot run chooser
sk: Nie je možný výber sedenia

en: Cannot set user group for %s
sk: Nepodarilo sa nastaviť skupinu pre %s

en: Cannot setup pam handle with null display
sk: Nepodarilo sa nastaviť pam s displejom null

en: Cannot start new display
sk: Nie je možné spustiť nový displej

en: Cannot start the chooser program, you will probably not be able to log in.  Please contact the system administrator.
sk: Nie je možné spustiť program pre výber sedenia a nebude možné sa prihlásiť. Prosím, kontaktujte administrátora systému.

en: Cannot start the greeter
sk: Nie je možné spustiť dialóg prihlásenia

en: Cannot start the greeter program, you will not be able to log in.  This display will be disabled.  Try logging in by other means and editing the configuration file
sk: Nie je možné spustiť privítací program a nebude možné sa prihlásiť. Tento displej bude zakázaný. Skúste sa prihlásiť inak a upravte konfiguračný súbor.

en: Cannot start the session due to some internal error.
sk: Nie je možné spustiť sedenie kvôli internej chybe.

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
sk: Nie je možné zapísať súbor PID %s, možno nedostatok miesta na disku.  Chyba: %s

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
sk: Nie je možné zapísať súbor PID %s, možno nedostatok miesta na disku.  Chyba: %s

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
sk: Nastaví obrázok, ktorý sa zobrazí v prehliadači tvárí GDM (správca displeja)

en: Change to _Existing Display
sk: Prejsť na _existujúci displej

en: Choose a Session
sk: Vyberte sedenie

en: Choose a ho_st to connect to:
sk: Vyberte _hostiteľa, ku ktorému sa chcete pripojiť:

en: Choose an Action
sk: Vyberte akciu

en: Choose server
sk: Výber serveru

en: Choose the X server to start
sk: Vyberte X server, ktorý sa má spustiť

en: Circles
sk: Kruhy

en: Client address to return in response to xdm
sk: Adresa klienta vrátená ako odpoveď xdm

en: Co_lor
sk: _Farba

en: Configuration is not correct
sk: Konfigurácia neplatná

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
sk: Nastaviť GDM (tohto prihlasovacieho správcu. To vyžaduje heslo roota.

en: Connection type to return in response to xdm
sk: Typ spojenia vrátený ako odpoveď xdm

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.
sk: Nie je možné spustiť konfiguračný program. Overte, že ho máte správne nastavený v konfiguračnom súbore.

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.  I will attempt to start it from the default location.
sk: Nie je možné spustiť konfiguračný program. Overte, že ho máte správne nastavený v konfiguračnom súbore. Pokúsim sa ho spustiť zo štandardného umiestnenia.

en: Could not find a free display number
sk: Nie je možné nájsť voľné číslo displeja

en: Could not find the GNOME installation, will try running the "Failsafe xterm" session.
sk: Nie je možné nájsť inštaláciu GNOME, pokúsim sa spustiť "Záchranné sedenie xterm".

en: Could not fork a new process!
sk: Nemôžem spustiť nový proces!

en: Could not set signal mask!
sk: Nemôžem nastaviť masku signálov!

en: Could not setgid %d. Aborting.
sk: Nepodarilo sa nastaviť setgid %d. Končím.

en: Couldn't authenticate user
sk: Nemôžem prihlásiť používateľa

en: Couldn't authenticate user "%s"
sk: Nemôžem overiť používateľa "%s"

en: Couldn't open session for %s
sk: Nemôžem otvoriť sedenie pre %s

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
sk: Nemôžem nastaviť acct. mgmt pre %s

en: Couldn't set credentials for %s
sk: Nemôžem nastaviť poverenia pre %s

en: D_isconnect
sk: _Odpojiť

en: Debugging output
sk: Ladiaci výstup

en: Default System Session
sk: Štandardné sedenie systému

en: Denied XDMCP query from host %s
sk: Odmietnutá otázka XDMCP od hostiteľa %s

en: Description:
sk: Popis:

en: Details: %s
sk: Detaily: %s

en: Did not receive any response from host "%s" in %d seconds.  Perhaps the host is not turned on, or is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
sk: Od hostiteľa "%s" neprišla za %d sekúnd odpoveď. Asi nie je zapnutý alebo momentálne odmieta prihlásenie. Prosím, skúste to neskôr.

en: Did not receive response from server
sk: Neprijatá odpoveď od serveru

en: Display
sk: Displej

en: Display %s is busy. There is another X server running already.
sk: Displej %s je zaneprázdnený, už beží iný X server

en: Display %s on virtual terminal %d
sk: Displej %s na virtuálnom termináli %d

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
sk: Displej '%s' nie je možné otvoriť pomocou Xnest

en: Displays per _host:
sk: Displejov na _hostiteľa:

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
sk: Priama otázka namiesto nepriamej (výber)

en: Do not fork into the background
sk: Nevytvárať nové procesy na pozadí

en: Do not lock current screen
sk: Nezamykať aktuálnu obrazovku

en: Do you really wish to remove theme '%s' from the system?
sk: Naozaj chcete odstrániť tému '%s' zo systému?

en: Don't check for running gdm
sk: Nekontrolovať na bežiace gdm

en: Doubleclick on the user
    to log in
sk: Dvojitým kliknutím na používateľa
    ho prihlásite

en: Doubleclick on the user to log in
sk: Dvojitým kliknutím používateľa prihlásite

en: Enable _XDMCP
sk: Povoliť _XDMCP

en: Enable _accessibility modules
sk: Povoliť moduly _prístupnosti

en: Enter new UNIX password:
sk: Zadajte nové heslo:

en: Enter the root password
    to run the configuration.
sk: Zadajte heslo roota
    pre spustenie nastavenia.

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sk: Chyba v možnosti %s: %s.
    Spustite ''%s --help' pre zobrazenie úplného zoznamu dostupných možností príkazového riadku.

en: Error while changing NIS password.
sk: Chyba pri zmene hesla NIS.

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to (%s)
sk: Chyba počas pokusu o spustenie (%s),
    ktorý je pripojený na (%s)

en: Error! Unable to set executable context.
sk: Chyba počas nastavenia kontextu spúšťania.

en: Exit the application
sk: Ukončí aplikáciu

en: Extra options for Xnest
sk: Extra možnosti pre Xnest

en: Failed to restart self
sk: Reštart sa nepodaril.

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
sk: Nepodarilo sa niekoľkokrát spustiť X server v krátkom čase, zakazujem displej %s

en: Failsafe Gnome
sk: Záchranné GNOME

en: Failsafe _Gnome
sk: Záchranné _GNOME

en: Failsafe _Terminal
sk: Záchranný _terminál

en: Failsafe xterm
sk: Záchranný xterm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
sk: Súbor %s nie je možné otvoriť pre čítanie.
    Chyba: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
sk: Súbor %s nie je možné otvoriť pre zápis.
    Chyba: %s

en: File does not exist
sk: Súbor neexistuje.

en: File not a tar.gz or tar archive
sk: Súor nie je archív tar.gz alebo tar

en: Flexible server request denied: Not authenticated
sk: Odmietnutá požiadavka flexibilného serveru: Neprihlásený

en: GDM (The GNOME Display Manager) is not running.
sk: GDM (GNOME Display Manager) nebeží.

en: GDM Host Chooser
sk: GDM Výber hostiteľa

en: GDM Login
sk: GDM prihlásenie

en: GDM could not write a new authorization entry to disk.  Possibly out of diskspace.%s%s
sk: Nie je možné zapísať novú autorizačnú položku. Možno nedostatok miesta na disku. %s%s

en: GDM could not write to your authorization file.  This could mean that you are out of disk space or that your home directory could not be opened for writing.  In any case, it is not possible to log in.  Please contact your system administrator
sk: GDM nemohol zapísať váš autorizačný súbor. Možno to znamená, že máte nedostatok miesta na disku, alebo že nie je možné otvoriť váš domovský priečinok na zápis. V každom prípade, nie je možné vás prihlásiť. Prosím, kontaktujte administrátora systému.

en: GDM detected a shutdown or reboot in progress.
sk: GDM zachytil, že prebieha reštart alebo vypnutie počítača.

en: GDM is not running
sk: GDM nebeží.

en: GDM restarting ...
sk: GDM sa reštartuje...

en: GNOME Art variation of Circles
sk: GNOME Variácia na kruhy

en: GNOME Art variation of Circles with a Face Browser
sk: GNOME Variácia na kruhy s prehliadačom tvárí

en: GNOME Desktop Manager
sk: GNOME Správca prihlásenia

en: General
sk: Všeobecné

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
sk: Súbor glade je poškodený! Overte, že máte nainštalovaný správny súbor!
    súbor: %s prvok: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
sk: Súbor glade je poškodený! Overte, že máte nainštalovaný správny súbor!
    súbor: %s prvok: %s očakáva stĺpce clist: %d

en: Graphical greeter
sk: Grafické privítanie

en: Greeter
sk: Privítanie

en: Happy GNOME
sk: Šťastné GNOME

en: Happy GNOME with Browser
sk: Šťastné GNOME s prehliadačom

en: Honour _indirect requests
sk: Uznávať _nepriame požiadavky

en: How to use this application
sk: Ako používať túto aplikáciu

en: I cannot find the host "%s", perhaps you have mistyped it.
sk: Nie je možné nájsť hostiteľa "%s", možno ste ho nesprávne zadali.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
sk: Nie je možné spustiť X server (grafické rozhranie). Asi nie je správne nastavený. Chcete zobraziť výstup X serveru, aby ste mohli identifikovať problém?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
sk: Nie je možné spustiť X server (grafické rozhranie). Asi nie je správne nastavený. Budete sa musieť prihlásiť na konzolu a znovu spustiť program pre nastavenie X serveru. Potom reštartujte GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly. You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
sk: Nie je možné spustiť X server (grafické rozhranie). Asi nie je správne nastavený. Budete sa musieť prihlásiť na konzolu a znovu spustiť program pre nastavenie X serveru. Potom reštartujte GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
sk: Nie je možné spustiť X server (grafické rozhranie). Asi nie je správne nastavený. Chcete zobraziť výstup X serveru, aby ste mohli identifikovať problém?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
sk: Nepodarilo sa spustiť X server
    (vaše grafické prostredie),
    pretože nastala interná chyba.
    Prosím, kontaktujte vášho systémového
    administrátora alebo skontrolujte
    súbor so záznamom.
    Zatiaľ bude tento displej
    vypnutý, po oprave problému
    reštartujte gdm.

en: I could not start the regular X server (your graphical environment) and so this is a failsafe X server.  You should log in and properly configure the X server.
sk: Nie je možné spustiť normálny X server (grafické rozhranie) a preto je toto záchranný X server. Mali by ste sa prihlásiť a správne nastaviť X server.

en: I could not start the standard greeter.  This display will abort and you may have to login another way and fix the installation of gdm
sk: Nepodarilo sa spustiť štandardné privítanie. Tento displej sa ukončí a môžete sa pokúsiť o prihlásenie iným spôsobom a opraviť inštaláciu gdm.

en: I could not start your session and so I have started the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
sk: Nepodarilo sa spustiť vaše sedenie a preto sa spustilo záchranné sedenie s xterm. Okná budú aktívne iba ak máte nad nimi kurzor. Pre ukončenie tohto sedenia napíšte príkaz 'exit' do okna v ľavom hornom rohu

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
sk: Teraz zakážem X server. Keď bude správne nastavený, reštartujte GDM.

en: I will now try to restart the X server again.
sk: Teraz sa pokúsim znovu reštartovať X server.

en: Icon
sk: Ikona

en: If you still wish to use this feature, either start GDM yourself or ask your system administrator to start GDM.
sk: Ak aj tak chcete túto funkciu používať, spustite GDB alebo požiadajte administrátora, aby ho spustil.

en: Indirect XDMCP is not enabled
sk: Nepriame XDMCP nie je povolené

en: Internal error on passwdexpired
sk: Interná chyba pri vypršaní platnosti hesla

en: Invalid server command '%s'
sk: Neplatný príkaz serveru '%s'

en: Just For _This Session
sk: Iba pre _toto sedenie

en: Just _Log In
sk: Iba _prihlásiť

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
sk: Jednoducho spustiť Xnest, bez otázok (žiadny výber)

en: L_ocal:
sk: _Lokálny:

en: Language %s does not exist, using %s
sk: Jazyk %s neexistuje, použijem %s

en: Last
sk: Posledné

en: Last login:
    %s
sk: Posledné prihlásenie:
    %s

en: Listen on _UDP port:
sk: Počúvať na _UDP porte:

en: Log in anyway
sk: Prihlásiť aj tak

en: Log in as another user inside a nested window
sk: Prihlásenie ako iný používateľ vo vnorenom okne

en: Log in as another user without logging out
sk: Prihlásenie ako iný používateľ bez odhlásenia

en: Log in using the default system language
sk: Prihlásiť sa pomocou štandardného jazyka systému

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
sk: Prihlásiť pomocou jazyka, pod ktorým bol naposledy prihlásený

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
sk: Prihlásiť sa pomocou sedenia, ktoré ste naposledy použili

en: Login Photo
sk: Fotografia pre prihlásenie

en: Login Screen Setup
sk: Nastavenie obrazovky prihlásenia

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
sk: A_utomaticky prihlásiť používateľa po danej dobe

en: Login sound requested on non-local display or the play software cannot be run or the sound does not exist
sk: Požiadavka na prihlasovací zvuk na vzdialenom displeji, software pre zahranie nie je možné spustiť alebo zvuk neexistuje

en: Make _Default
sk: Použiť ako š_tandardné

en: Make a _sound when login window is ready
sk: Zahrať _zvuk, ak je prihlasovacie okno pripravené

en: Master halting...
sk: Vypínam...

en: Master rebooting...
sk: Reštartujem...

en: Master suspending...
sk: Usprávam...

en: Max p_ending indirect requests:
sk: Maximálne čaka_júcich nepriamych požiadaviek:

en: Maximum _pending requests:
sk: Maximálne čakajúc_ich požiadaviek:

en: Maximum _remote sessions:
sk: Maximálne _vzdialených sedení:

en: Maximum _wait time:
sk: Maximálny čas č_akania:

en: Maximum indirect w_ait time:
sk: Maximálny čas ča_kania pre nepriame:

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
sk: N-Z|Nórsky (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
sk: N-Z|Nórsky (nynorsk)

en: N-Z|Panjabi
sk: N-Z|Pandžábsky

en: N-Z|Persian
sk: N-Z|Perský

en: N-Z|Polish
sk: N-Z|Poľský

en: N-Z|Portuguese
sk: N-Z|Portugalský

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
sk: N-Z|Portugalský (Brazília)

en: N-Z|Romanian
sk: N-Z|Rumunský

en: N-Z|Russian
sk: N-Z|Ruský

en: N-Z|Serbian
sk: N-Z|Srbský

en: N-Z|Serbian (Jekavian)
sk: N-Z|Srbský (Jekavský)

en: N-Z|Serbian (Latin)
sk: N-Z|Srbský (Latinka)

en: N-Z|Slovak
sk: N-Z|Slovenský

en: N-Z|Slovenian
sk: N-Z|Slovinský

en: N-Z|Spanish
sk: N-Z|Španielsky

en: N-Z|Spanish (Mexico)
sk: N-Z|Španielsky (Mexiko)

en: N-Z|Swedish
sk: N-Z|Švédsky

en: N-Z|Swedish (Finland)
sk: N-Z|Švédsky (Fínsko)

en: N-Z|Tamil
sk: N-Z|Tamilský

en: N-Z|Thai
sk: N-Z|Thajský

en: N-Z|Turkish
sk: N-Z|Turecký

en: N-Z|Ukrainian
sk: N-Z|Ukrajinský

en: N-Z|Vietnamese
sk: N-Z|Vietnamský

en: N-Z|Walloon
sk: N-Z|Valónsky

en: N-Z|Welsh
sk: N-Z|Welšský

en: N-Z|Yiddish
sk: N-Z|Jidiš

en: Nested display %s on virtual terminal %d
sk: Vnorený displej %s na virtuálnom termináli %d

en: New Login
sk: Nové prihlásenie

en: New Login in a Nested Window
sk: Nové prihlásenie vo vnorenom okne

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
sk: Program nepodporuje XDMCP. Pre jeho povolenie musíte znovu preložiť GDM s knižnicami XDMCP.

en: No configuration was found
sk: Nenájdená konfigurácia

en: No console (local) servers to be run
sk: Nie sú k dispozícii lokálne konzole pre štart serverov

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
sk: V konfiguračnom súbore nie je uvedený démon a ServAuthDir

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
sk: Nenájdený odkaz na štandardné sedenie. Použijem záchranné sedenie GNOME.

en: No file selected
sk: Nevybraný žiadny súbor

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
sk: Grafické rozhranie nie je možné načítať, TO JE ZLE! (súbor: %s)

en: No password supplied
sk: Nezadané heslo

en: No picture selected.
sk: Nevybraný žiadny obrázok.

en: No screenshot available
sk: Náhľad nedostupný

en: No servers were defined in the configuration file and XDMCP was disabled.  This can only be a configuration error.  So I have started a single server for you.  You should log in and fix the configuration.  Note that automatic and timed logins are disabled now.
sk: V konfiguračnom súbore neboli definované žiadne servery a XDMCP bol zakázaný. To musí byť chyba nastavenia. Takže som spustil server, mali by ste sa prihlásiť a opraviť nastavenie. Mimochodom, automatické a časované prihlásenia sú momentálne zakázané.

en: No serving hosts were found.
sk: Žiadni hostitelia nenájdení.

en: Nobody
sk: Nikto

en: Not a theme archive
sk: Toto nie je archív s témou.

en: OPTIONS
sk: MOŽNOSTI

en: Only root wants to run gdm
sk: Len root môže spúšťať gdm

en: Open Displays
sk: Otvorené displeje

en: Open a session to the selected host
sk: Otvorí sedenie na vybranom hostiteľovi

en: Options
sk: Možnosti

en: Other|POSIX/C English
sk: Iný|POSIX/C angličtina

en: Password has been already used. Choose another.
sk: Toto heslo ste už použili. Vyberte iné.

en: Password of %s has expired
sk: Platnosť hesla %s vypršala

en: Password unchanged
sk: Heslo nezmenené

en: Password:
sk: Heslo:

en: Perhaps you have an old version of GDM running.
sk: Možno používate starú verziu.

en: Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
sk: Možno nemáte správne nastavený súbor .Xauthority.

en: Pick a color
sk: Vyberte farbu

en: Picture is too large
sk: Obrázok je príliš veľký

en: Pin_g interval (seconds):
sk: Interval pre pin_g (sekundy):

en: Ping interval (seconds):
sk: Interval pre ping (sekundy):

en: Ping to %s failed, whacking display!
sk: Ping na %s zlyhal, zabitý displej!

en: Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
sk: Prosím, požiadajte administrátora, aby ho povolil v programe pre nastavenie GDM.

en: Please ask your system administrator to install it.
sk: Prosím, požiadajte administrátora, aby ho nainštaloval.

en: Please ask your system administrator to start it.
sk: Prosím, požiadajte administrátora, aby ho spustil.

en: Please enter your username
sk: Prosím, zadajte vaše používateľské meno

en: Please insert 25 cents to log in.
sk: Prosím, vložte 10 Sk pre prihlásenie.

en: Please make sure the Caps Lock key is not enabled.
sk: Skontrolujte, že nemáte zapnutý Caps Lock.

en: Please type in the root (privileged user) password.
sk: Prosím, zadajte heslo roota (administrátora).

en: Please wait: scanning local network...
sk: Prosím, čakajte: prechádzam lokálnu sieť...

en: Preserve LD_* variables
sk: Zachovať premenné LD_*

en: Preview:
sk: Náhľad:

en: Print GDM version
sk: Zobrazí verziu GDM

en: Probe the network
sk: Vyskúšať sieť

en: Query and add this host to the above list
sk: Overiť a pridať tohto hostiteľa do zoznamu hore

en: Query logout action request denied: Not authenticated
sk: Odmietnutá požiadavka na otázku pred odhlásením: Neprihlásený

en: Query vt request denied: Not authenticated
sk: Odmietnutá vt požiadavka serveru: Neprihlásený

en: Re_mote welcome string:
sk: _Uvítacia správa pre vzdialené prihlásenie:

en: Reboot
sk: Reštartovať počítač

en: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
sk: Požiadavka na reštart alebo vypnutie aj keď displej %s neobsahuje systémové menu.

en: Reboot your computer
sk: Reštartovať váš počítač

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
sk: Požadovaný server %s nie je povolený pre použitie s flexibilnými servermi, použijem štandardný server.

en: Restart
sk: Reštartovať gdm

en: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
sk: Požiadavka na reštart alebo vypnutie z nelokálneho displeja %s

en: Retry _delay (seconds) :
sk: _Pauza medzi pokusmi (sekundy):

en: Return to previous login
sk: Vrátiť k predchádzajúcemu sedeniu

en: Retype new UNIX password:
sk: Zadajte znovu heslo:

en: Root login disallowed on display '%s'
sk: Prihlásenie ako root je zakázané na displeji '%s'

en: Run _XDMCP chooser
sk: Spustiť výber _XDMCP

en: Run an XDMCP chooser which will allow you to log into available remote machines, if there are any.
sk: Spustí výber hostiteľa XDMCP, ktorý umožňuje prihlásiť sa na vzdialený počítač, ak taký existuje.

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
sk: Spustiť broadcast namiesto nepriamej otázky (výber)

en: Run in background
sk: Spustiť na pozadí

en: SOCKET
sk: SOKET

en: STRING
sk: REŤAZEC

en: Security
sk: Zabezpečenie

en: Select _Language...
sk: Vybrať _jazyk...

en: Select _Session...
sk: Vybrať _sedenie...

en: Select a language
sk: Vyberte jazyk

en: Select a language for your session to use:
sk: Vyberte jazyk pre sedenie:

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
sk: Vyberte fotku, ktorá sa má zobraziť v prehliadači tvárí:

en: Select new theme archive to install
sk: Vyberte archív témy, ktorú chcete nainštalovať

en: Send the specified protocol command to gdm
sk: Poslať gdm zadaný príkaz protokolu

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but has the wrong permissions, it should have permissions of %o. Please correct the permissions or the gdm configuration %s and restart gdm.
sk: Priečinok pre prihlásenie serveru (daemon/ServAuthDir) je nastavený ako %s, ale má nesprávne práva, ktoré majú byť %o. Prosím, opravte práva alebo nastavenie %s a reštartujte gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s. Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
sk: Priečinok pre prihlásenie serveru (daemon/ServAuthDir) je nastavený ako %s, ale nevlastní ho používateľ %s a skupina %s. Prosím, opravte nastavenie %s a reštartujte gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
sk: Priečinok pre prihlásenie serveru (daemon/ServAuthDir) je nastavený ako %s, ale tento priečinok neexistuje. Prosím, opravte nastavenie %s a reštartujte gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
sk: Priečinok pre prihlásenie serveru (daemon/ServAuthDir) je nastavený ako %s, ale toto nie je priečinok. Prosím, opravte nastavenie %s a reštartujte gdm.

en: Server name '%s' not found, using standard server
sk: Meno serveru '%s' sa nepodarilo násjť, použijem štandardný server

en: Session directory is missing
sk: Chýba priečinok so sedeniami

en: Set logout action request denied: Not authenticated
sk: Odmietnutá požiadavka na nastavenie pred odhlásením: Neprihlásený

en: Show _actions menu
sk: Zobraziť menu _akcií

en: Show choosable user images (_face browser)
sk: Zobraziť vyberateľné obrázky používateľov (povoliť prehliadač _tvárí)

en: Show the "Actions" menu (formerly known as the "System" menu).  If not set, none of the system commands will be available (this includes reboot, shutdown, configure, chooser)
sk: Zobraziť menu "Akcie" (predtým označované ako "Systém"). Ak nie je nastavené, nebudú k dispozícii žiadne systémové príkazy (ako reštart systému, vypnutie, konfigurácia a výber hostiteľa)

en: Shut _Down
sk: _Vypnúť

en: Shut _down the computer
sk: _Vypnúť počítač

en: Shut down the system so that you may safely turn off the computer.
sk: Vypne váš systém, takže budete môcť vypnúť počítač.

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
sk: Vypnúť váš počítač.

en: Shut_down
sk: _Vypnúť

en: Socket for xdm communication
sk: Soket pre komunikáciu xdm

en: Some error occured when installing the theme
sk: Počas inštalácie témy nastala chyba

en: Sorry, passwords do not match
sk: Ľutujem, heslá nie sú rovnaké

en: Sound _file:
sk: _Súbor so zvukom:

en: Standard greeter
sk: Štandardné privítanie

en: Standard server
sk: Štandardný server

en: Start the first X server but then halt until we get a GO in the fifo
sk: Spustí prvý X server, ale potom sa zastaví kým neprípe príkaz GO pre pokračovanie z rúry

en: Starting a new login only works correctly on the console.
sk: Spustenie nového prihlásenia funguje správne iba na konzoli.

en: Status
sk: Stav

en: String to be shown in the greeter as welcome.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
sk: Reťazec zobrazený pri prihlásení. %n bude nahradené menom vášho počítača.

en: String to be shown in the greeter for people logging in remotely with XDMCP.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
sk: Reťazec zobrazený v prihlasovacom okne pre používateľov prihlasovaných vzdialene pomocou XDMCP. %n sa nahradí menom vášho počítača.

en: Sus_pend
sk: _Uspať

en: Sus_pend the computer
sk: _Uspať počítač

en: Suspend your computer
sk: Suspendovať váš počítač

en: System Default
sk: Štandard systému

en: System default
sk: Štandard systému

en: System is rebooting, please wait ...
sk: Systém sa reštartuje, prosím, čakajte...

en: System is shutting down, please wait ...
sk: Systém sa vypína, prosím, čakajte...

en: TYPE
sk: TYP

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
sk: X server zlyhal. Možno nie je správne nastavený.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
sk: X server nie je dostupný, asi je gdm zle nastavený.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
sk: Dosiahnutý povolený limit flexibilných X serverov.

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
sk: Verzia výberu sedenia (%s) neodpovedá verzii démona (%s). Asi ste aktualizovali iba gdm. Prosím, reštartujte démona gdm alebo celý počítač.

en: The configuration file contains an invalid command line for the login dialog, and thus I ran the default command.  Please fix your configuration.
sk: Konfiguračný súbor obsahuje neplatný príkaz pre prihlasovací dialóg a preto som spustil štandardný príkaz. Prosím, opravte konfiguráciu.

en: The configuration was not found.  GDM is using defaults to run this session.  You should log in and create a configuration file with the GDM configuration program.
sk: Konfigurácia nebola nájdená. GDM pre toto sedenie použije štandardné nastavenie. Mali by ste sa prihlásiť a vytvoriť konfiguračný súbor pomocou programu pre nastavenie GDM.

en: The display server has been shut down about 6 times in the last 90 seconds, it is likely that something bad is going on.  I will wait for 2 minutes before trying again on display %s.
sk: Server pre displej bol vypnutý asi 6-krát za posledných 90 sekúnd, čo znamená, že sa asi deje niečo nesprávne. Pred ďalším pokusom na displeji %s sa počká 2 minúty.

en: The face browser is not configured
sk: Prehliadač tvárí nie je nastavený

en: The face browser is not configured in the GDM configuration.  Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
sk: Prehliadač tvárí nie je nastavený. Prosím, požiadajte administrátora, aby ho povolil v programe pre nastavenie GDM.

en: The gdm group does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
sk: Skupina gdm neexistuje. Prosím, opravte nastavenie %s a reštartujte gdm.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
sk: Skupina gdm je nastavená ako root, ale to nie je z bezpečnostných dôvodov povolené. Prosím, opravte nastavenie %s a reštartujte gdm.

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
sk: Používateľ gdm neexistuje. Prosím, opravte nastavenie %s a reštartujte gdm.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
sk: Používateľ gdm je nastavený ako root, ale to nie je z bezpečnostných dôvodov povolené. Prosím, opravte nastavenie %s a reštartujte gdm.

en: The greeter program appears to be crashing.
    I will attempt to use a different one.
sk: Vyzerá to, že program pre grafické prihlásenie padá.
    Pokúsim sa použiť iný.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
sk: Verzia privítania (%s) neodpovedá verzii démon a(%s).
    Asi ste aktualizovali iba gdm.
    Prosím, reštartujte démona gdm alebo celý počítač.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
sk: Verzia privítania (%s) neodpovedá verzii démona (%s). Asi ste aktualizovali iba gdm. Prosím, reštartujte démona gdm alebo celý počítač.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
sk: Verzia privítania (%s) neodpovedá verzii démona.
    Asi ste aktualizovali iba gdm.
    Prosím, reštartujte démona gdm alebo celý počítač.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
sk: Verzia privítania (%s) neodpovedá verzii démona. Asi ste aktualizovali iba gdm. Prosím, reštartujte démona gdm alebo celý počítač.

en: The host "%s" is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
sk: Hostiteľ "%s" nechce momentálne podporovať prihlásenie. Prosím, skúste to neskôr.

en: The main area of this application shows the hosts on the local network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login remotely to other machines as if they were logged on using the console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking "Refresh".  When you have selected a host click "Connect" to open a session to that machine.
sk: Hlavná časť tejto aplikácie zobrazuje hostiteľov na lokálnej sieti,
    ktorí majú povolené "XDMCP". Tento protokol umožňuje prihlásenie
    používateľov vzdialene na iné počítače, akoby boli na konzoli.
    
    Stlačením 'aktualizovať' môžete skúsiť znovu nájsť všetkých hostiteľov.
    Po výbere hostiteľa stlačte "Pripojiť" pre otvorenie sedenia na danom počítači.

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
sk: Vnorený X server (Xnest) sa nemôže spojiť s vaších aktuálnym X serverom. Možno chýba prihlasovací súbor X.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
sk: Vnorený X server (Xnest) nie je k dispozícii, alebo nie je správne nastavený gdm.
    Prosím, nainštalujte balík Xnset, aby ste mohli používať vnorené prihlásenie.

en: The session you selected does not look valid.  I will run the GNOME failsafe session for you.
sk: Vybrané sedenie asi nie je platné. Spustím záchranné sedenie GNOME.

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
sk: Zadané číslo displeja je zaneprázdnené, takže tento server používa %s.

en: The system administrator disallowed pictures larger than %d bytes to show in the face browser
sk: Obrázok je príliš veľký a administrátor systému zakázal obrázky väčšie ako %d bajtov.

en: The system administrator has disabled your account.
sk: Administrátor systému vám zakázal použitie tohto účtu.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
sk: Administrátor systému sa nesmie pomocou tejto obrazovky prihlásiť

en: The theme does not contain definition for the username/password entry element.
sk: Téma pre okno prihlásenia neobsahuje definíciu prvku pre zadanie používateľa/hesla.

en: The theme for the graphical greeter is corrupt
sk: Téma pre grafické prihlásenie je poškodená

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
sk: Priečinok témy '%s' už je asi nainštalovaný. Chcete aj tak inštalovať znovu?

en: Theme with blue circles
sk: Téma s modrými kruhmi

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
sk: Vyzerá to, že už beží na displeji %s X server. Mám sa pokúsiť použiť iné číslo displeja? Ak nie, pokúsim sa znovu spustiť server na %s. %s

en: There are some displays already open.  You can select one from the list below or open a new one.
sk: Niektoré displeje už sú otvorené. Musíte si jeden z nich vybrať zo zoznamu alebo otvoriť nový.

en: There was an error loading the theme %s
sk: Pri načítavaní témy %s nastala chyba

en: There was an error loading the theme, and the default theme also could not have been loaded, I will attempt to start the standard greeter
sk: Pri načítaní témy nastala chyba a nepodarilo sa načítať štandardnú tému. Preto sa pokúsim spustiť štandardné privítanie.

en: There were errors trying to start the X server.
sk: Nastali chyby pri pokuse o spustenie X serveru.

en: This configuration window changes settings for the GDM daemon, which is the graphical login screen for GNOME.  Changes that you make will take effect immediately.
    
    Note that not all configuration options are listed here.  You may want to edit %s if you cannot find what you are looking for.
    
    For complete documentation see the GNOME help browser Under the category GNOME/System.
sk: Toto okno nastavenie mení chovanie démona GDM, ktorý ovláda grafické okno prihlásenia pre GNOME. Zmeny sa prejavia okamžite.
    
    Uvedomte si, že tu nie sú uvedené všetky možnosti. Možno budete chcieť upraviť %s ak tu nenájdete to, čo hľadáte.
    
    Úplnú dokumentáciu si prečítajte v GNOME Pomocníkovi v časti GNOME/Systém.

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
sk: Toto je záchranné sedenie, ktoré vás prihlási do GNOME. Nebudú spustené žiadne prihlasovacie skripty a mali by ste ho používať iba v prípade, že sa inak nemôžete prihlásiť. Bude použité 'Štandardné' sedenie GNOME.

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
sk: Toto je záchranné sedenie, ktoré vás prihlási na terminál. Nebudú spustené žiadne skripty a toto sedenie by malo byť použité iba v prípade, že žiadne iné nefunguje. Pre ukončenie terminálu použite príkaz 'exit'.

en: This is the Failsafe Gnome session.  You will be logged into the 'Default' session of Gnome with no startup scripts run.  This is only to fix problems in your installation.
sk: Toto je záchranné sedenie GNOME. Budete prihlásený do štandardného, sedenia GNOME bez spustenia prihlasovacích skriptov. Tento typ sedenia je určený pre prípady, keď máte problémy s inštaláciou.

en: This is the Failsafe xterm session.  You will be logged into a terminal console so that you may fix your system if you cannot log in any other way.  To exit the terminal emulator, type 'exit' and an enter into the window.
sk: Toto je záchranné sedenie xterm. Budete prihlásený do terminálu, takže budete môcť opraviť váš systém v prípade, že sa nemôžete inak prihlásiť. Pre ukončenie terminálu zadajte príkaz 'exit'.

en: This is the default system session
sk: Toto je štandardné sedenie systému

en: This is the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
sk: Toto je záchranné sedenie s xterm. Okná budú aktívne iba ak máte nad nimi kurzor. Pre ukončenie tohto sedenia napíšte príkaz 'exit' do okna v ľavom hornom rohu

en: This session logs you into CDE
sk: Toto sedenie vás prihlási do prostredia CDE

en: This session logs you into GNOME
sk: Toto sedenie vás prihlási do prostredia GNOME

en: Timed Login
sk: Prihlásenie s časom

en: Timed login us_ername:
sk: Používateľ pre prihlásenie s časom:

en: TimedLoginDelay was less than 5.  I'll just use 5.
sk: TimedLoginDelay bol menej ako 5.  Použijem 5.

en: Too many X sessions running.
sk: Príliš veľa bežiacich sedení.

en: Too many alias levels for a locale, may indicate a loop
sk: Priliš veľa úrovní aliasov pre aktuálne locale, možno sa jedná o cyklus

en: Too many messages were sent to gdm and it hung upon us.
sk: Príliš veľa správ poslaných gdm a potom nastalo zavesenie.

en: Too many users to list here...
sk: Príliš dlhý zoznam používateľov...

en: Trying to change to an invalid virtual terminal number.
sk: Pokus o prechod na neplatné číslo virtuálneho terminálu.

en: Trying to set an unknown logout action, or trying to set a logout action which is not available.
sk: Pokus o nastavenie neznámej akcie odhlásenia alebo o akcie, ktorá nie je k dispozícii.

en: Trying to update an unsupported configuration key.
sk: Pokus o aktualizáciu nepodporovaného kľúča nastavenia.

en: Unable to establish service %s: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť službu %s: %s

en: Unknown error occured.
sk: Nastala neznáma chyba.

en: Unknown server type requested, using standard server.
sk: Požiadavka na neznámy typu serveru, použijem štandardný server.

en: User %s no longer permitted to access the system
sk: Používateľ %s už nemá povolený prístup k systému

en: User %s not allowed to log in
sk: Používateľ %s nemá dovolené prihlásiť sa

en: User %s not permitted to gain access at this time
sk: Používateľ %s nemá momentálne povolený prístup

en: User %s will login in %d seconds
sk: Používateľ %s bude automaticky prihlásený za %d sekúnd

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: View details (~/.xsession-errors file)
sk: Zobraziť detaily (súbor ~/.xsession-errors)

en: Virtual terminals not supported.
sk: Virtuálne terminály nie sú podporované.

en: Welcome
sk: Vitajte

en: Welcome to %n
sk: Víta vás %n

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
sk: Chcete, aby som sa pokúsil spustiť program pre jeho nastavenie? Uvedomte si, že na to budete potrebovať heslo pre roota.

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
sk: Chcete, aby som sa pokúsil spustiť program pre nastavenie myši? Uvedomte si, že na to budete potrebovať heslo pre roota.

en: Would you like to view the detailed X server output as well?
sk: Chcete zobraziť aj podrobný výstup X serveru?

en: XDMCP is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
sk: XDMCP je zakázané a gdm nenašiel žiadny lokálny server, ktorý by bolo možné spustiť. Končím. Prosím, opravte nastavenie %s a reštartujte gdm.

en: XDMCP is not enabled
sk: XDMCP nie je povolené

en: Xnest command line
sk: Príkazový riadok Xnest

en: Xnest doesn't exist.
sk: Xnest neexistuje.

en: Xnest mode
sk: Mód Xnest

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
sk: Fíha, v priečinku sedení nič nie je.

en: You are already logged in.  You can log in anyway or abort this login
sk: Už ste prihlásený. Môžete toto prihlásenie zrušiť alebo sa prihlásiť aj tak

en: You are already logged in.  You can log in anyway, return to your previous login session, or abort this login
sk: Už ste prihlásený. Môžete sa aj tak prihlásiť, vrátiť sa k predchádzajúcemu sedeniu alebo prihlásenie zrušiť

en: You are required to change your password immediately (password aged)
sk: Musíte si okamžite zmeniť heslo (je príliš staré)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
sk: Musíte si okamžite zmeniť heslo (vynútená zmena administrátorom)

en: You are required to change your password.
    Please choose a new one.
sk: Musíte si okamžite zmeniť heslo.
    Prosím, vyberte si nové.

en: You do not seem to be logged in on the console
sk: Vyzerá to, že nie ste prihlásený na konzoli

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
sk: Vyzerá to, že nemáte potrebné prihlásenie pre túto operáciu. Možno nemáte správne nastavený súbor .Xauthority.

en: You do not seem to have the authentication needed for this operation
sk: Vyzerá to, že nemáte potrebné práva pre túto operáciu.

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
sk: Vybrali ste si %s pre toto sedenie, ale vaše štandardné nastavenie je %s.
    Chcete nastaviť %s ako štandardný typ pre budúce sedenia?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
sk: Pre toto sedenie ste vybrali %s.
    Ak chcete %s používať ako štandardné sedenie pri budúcom
    prihlásení, použite nástroj 'switchdesk'
    (Systém->Nástroj pre prepínanie prostredia z menu panela).

en: You likely won't be able to log in either.
sk: Asi sa vám nepodarí prihlásiť.

en: You might in fact be using a different display manager, such as KDM (KDE Display Manager) or xdm.
sk: Možno používate iného správcu prihlásenia, ako je KDM (KDE Display Manager) alebo xdm.

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
sk: Musíte byť superpoužívateľ (root) pre nastavenie GDM.

en: You must choose a longer password
sk: Musíte vybrať dlhšie heslo

en: You must wait longer to change your password
sk: Pred zmenou hesla musíte počkať dlhšie

en: You've got capslock on!
sk: Máte zapnutý CAPS LOCK.

en: Your account has expired; please contact your system administrator
sk: Platnosť vášho účtu vypršala. Prosím, kontaktujte administrátora systému.

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.  Do you want to log in with the / (root) directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless you use a failsafe session.
sk: Váš domovský priečinok je:
    '%s',
    ale vyzerá, že neexistuje. Chcete sa prihlásiť s tým, že ako váš domovský priečinok sa použije koreňový priečinok (/)?
    
    Asi nebude nič fungovať okrem prípadu, že použijete záchranné sedenie.

en: Your password has been changed but you may have to change it again, please try again later or contact your system administrator.
sk: Vaše heslo je zmenené, ale možno ho budete musieť zmeniť znovu. Prosím, skúste to neskôr alebo sa spojte s vašim administrátorom.

en: Your password has expired.
    Only a system administrator can now change it
sk: Platnosť vašeho hesla vypršala.
    Teraz ho môže zmeniť iba administrátor systému

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
sk: Váš preferovaný typ sedenia %s nie je nainštalovaný na tomto počítači.
    Chcete nastaviť %s ako štandardný typ pre budúce sedenia?

en: Your session directory is missing or empty!  There are two available sessions you can use, but you should log in and correct the gdm configuration.
sk: Váš priečinok sedenia buď chýba alebo je prázdny! K dispozícii sú tieto dve sedenia, ale mali by ste sa prihlásiť a problém konfigurácie vyriešiť.

en: Your session only lasted less than 10 seconds.  If you have not logged out yourself, this could mean that there is some installation problem or that you may be out of diskspace.  Try logging in with one of the failsafe sessions to see if you can fix this problem.
sk: Vaše sedenie trvalo menej ako 10 sekúnd. Ak ste sa sami neodhlásili, možno to znamená, že máte nejaký problém s inštaláciou, alebo máte nedostatok miesta na disku. Skúste sa prihlásiť pomocou niektorého zo záchranných sedení, či sa vám nepodarí problém vyriešiť.

en: _Actions
sk: _Akcie

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Automatic login username:
sk: P_oužívateľ pre automatické prihlásenie:

en: _Background color:
sk: Farba _pozadia:

en: _Configure
sk: _Nastaviť

en: _Configure Login Manager...
sk: Nas_taviť správcu prihlásenia...

en: _Configure the login manager
sk: _Nastaviť správcu prihlásenia

en: _Delete theme
sk: O_dstrániť tému

en: _Image
sk: _Obrázok

en: _Install
sk: _Inštalovať

en: _Install new theme
sk: _Inštalovať novú tému

en: _Language
sk: _Jazyk

en: _Last
sk: P_osledné

en: _Login a user automatically on first bootup
sk: Automaticky _prihlásiť pri prvom spustení

en: _No background
sk: _Bez pozadia

en: _Only color on remote displays
sk: Farby _iba na vzdialených displejoch

en: _Open New Display
sk: _Otvoriť nový displej

en: _Other
sk: _Iné

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Quit
sk: _Koniec

en: _Reboot
sk: _Reštartovať počítač

en: _Reboot the computer
sk: _Reštartovať počítač

en: _Remote:
sk: _Vzdialený:

en: _Scale background image to fit
sk: _Roztiahnuť obrázok pozadia

en: _Seconds before login:
sk: _Sekúnd pred prihlásením:

en: _Session
sk: _Sedenie

en: _Suspend
sk: _Uspať

en: _System Default
sk: Štandard _systému

en: _Test sound
sk: _Test zvuku

en: _Theme
sk: _Téma

en: _Username:
sk: _Používateľské meno:

en: _Welcome string:
sk: _Uvítacia správa:

en: _XDMCP Chooser
sk: Výber _XDMCP

en: _XDMCP Chooser...
sk: Výber hostiteľa _XDMCP..

en: author
sk: autor

en: description
    widget
sk: prvok
    popisu

en: gdm already running. Aborting!
sk: gdm už beží. Končím!

en: gdmaskpass only runs as root
sk: gdmaskpass musíte spustiť ako root

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
sk: initgroups() zlyhalo pre %s. Končím.

en: main daemon: Got SIGABRT, something went very wrong. Going down!
sk: hlavný démon: Zachytený SIGABRT, niečo nie je v poriadku. Končím.

en: y = Yes or n = No? >
sk: y = Áno alebo n = Nie? >
