pan - en to sk translation catalogue (877 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
sk:   (Bez podmienok -- všetky príspevky vyhovejú)

en:   (No conditions -- no articles will match)
sk:   (Bez podmienok -- žiadne príspevky nevyhovejú)

en:   --debug          Turns on the most commonly-used options for a bug report
sk:   --debug          Zapnúť často používané voľby pre hlásenie chýb

en:   --debug-cache    Print debugging messages for the article cache
sk:   --debug-cache    Vypísať ladiace správy pre vyrovnávaciu pamäť príspevkov

en:   --debug-decode   Print debugging messages related to decoding attachments
sk:   --debug-decode   Vypísať ladiace správy súvisiace s dekódovaním príloh

en:   --debug-gnksa    Print debugging messages related to gnksa correctness
sk:   --debug-gnksa    Vypísať ladiace správy súvisiace so sprívnosťou gnksa

en:   --debug-lock     Print debugging messages related to threaded gui locks
sk:   --debug-lock     Vypísať ladiace správy súvisiace so zámkami vláken gui

en:   --debug-newsrc   Print debugging messages related to .newsrc files
sk:   --debug-newsrc   Vypísať ladiace správy súvisiace so súbormi .newsrc

en:   --debug-object   Print debugging messages related to refcounted objects
sk:   --debug-object   Vypísať ladiace správy súvisiace s počtami odkazov na objekty

en:   --debug-queue    Print debugging messages related to managing tasks
sk:   --debug-queue    Vypísať ladiace správy súvisiace so správou úloh

en:   --debug-sockets  Print debugging messages when talking to the news server
sk:   --debug-sockets  Vypísať ladiace správy pri komunikácii so serverom diskusných skupín

en:   --debug-trace    Print debugging messages when entering/leaving functions
sk:   --debug-trace    Vypísať ladiace správy pri volaní funkcií a návrate z funkcií

en:   --help           Prints this message and exits
sk:   --help           Vypísať túto správu a skončiť

en:   --mute           Debugging tool to send new posts to console, not the server
sk:   --mute           Ladiaci nástroj na posielanie nových príspevkov na konzolu a nie na server

en:   --version        Prints Pan's version number
sk:   --version        Vypísať číslo verzie programu Pan

en:  (%lu lines in %lu articles)
sk: (%lu riadkov v %lu príspevkoch)

en:  (%lu lines in 1 article)
sk: (%lu riadkov v 1 príspevku)

en:  (Moderated)
sk:  (Moderovaná)

en:  (Read-Only)
sk:  (len na čítanie)

en: "Followup-To: poster": sending email to author.
sk: "Prispieť-do: prispievateľ": posielam elektronickú poštu autorovi.

en: "Followup-To:" contains an email address: sending email to author.
sk: "Prispieť-do:": obsahuje adresu elektronickej pošty: posielam elektronickú poštu autorovi.

en: "stay connected" sent to %*.*s
sk: "ostaň spojený" poslané serveru %*.*s

en: % Done
sk: % hotových

en: %*.*s handshake failed: %s
sk: %*.*s vytvorenie spojenia zlyhalo: %s

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
sk: %a - skrátený názov dňa v týždni
    %A - celý názov dňa v týždni
    %b - skrátený názov mesiaca
    %B - celý názov mesiaca
    %c - miestny dátum a čas
    %d - deň v mesiaci
    %H - hodina (24-hodinvý čas)
    %I - hodina (12-hodinový čas)
    %j - deň v roku (001-366)
    %m - mesiac (01-12)
    %M - minúta (00-59)
    %p - miestny ekvivalent skratiek AM/PM
    %S - sekunda (00-61)
    %x - miestny dátum
    %X - miestny čas
    %y - dvojciferný rok
    %Y - štvorciferný rok
    %% - %

en: %d connections totaling %.1f KB per second
sk: %d spojení pri rýchlosti spolu %.1f KB za sekundu

en: %d files erased.
sk: %d súborov vymazaných.

en: %g - group as one directory (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - group as nested directory (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/user/News/Pan/%g" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains", and
    "/home/user/News/Pan/%G" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains",
sk: %g - skupina ako jeden priečinok (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - skupina ako vnorené priečinky (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/user/News/Pan/%g" bude
    "/home/user/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains"
    a "/home/user/News/Pan/%G" bude
    "/home/user/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains",

en: %i for Message-ID
    %a for Author and Address
    %n for Author name
    %d for Date
sk: %i je ID-správy
    %a je autor a adresa
    %n je meno autora
    %d je dátum

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
sk: %s
    
    Vyhovuje: %u
    Skupina: %s
    Pravidlo: %s

en: %s does not appear to be a valid datafile
sk: %s nevyzerá ako platný dátový súbor

en: %u Tasks Running, %u Tasks Total
sk: %u bežiacich úloh, %u úloh celkom

en: %u articles match rule %s
sk: %u príspevkov vyhovuje pravidlu %s

en: (%u selected)
sk: (%u vybraných)

en: (No Group)
sk: (Bez skupiny)

en: (e.g., *anime*)
sk: (napr. *skus*)

en: /D_ownload Flagged
sk: /Stiahnuť _označené

en: /Dele_te Group
sk: /Vy_mazať skupinu

en: /Filte_r/Match Only _Binary Attachment Articles
sk: /Filte_r/Vyhovujú len príspevky s _binárnymi prílohami

en: /Filte_r/Match Only _Cached Articles
sk: /Filte_r/Vyhovujú len príspevky uložené vo _vyrovnávacej pamäti

en: /Filte_r/Match Only _My Articles
sk: /Filte_r/Vyhovujú len _moje príspevky

en: /Filte_r/Match Only _Text Articles
sk: /Filte_r/Vyhovujú len _textové príspevky

en: /Filte_r/Match Scores in -9998...-1 (Low)
sk: /Filte_r/Vyhovujú príspevky s bodovaním medzi -9998 a -1 (nízke)

en: /Filte_r/Match Scores in 1...4999 (Medium)
sk: /Filte_r/Vyhovujú príspevky s bodovaním medzi 1 a 4999 (stredné)

en: /Filte_r/Match Scores in 5000...9998 (High)
sk: /Filte_r/Vyhovujú príspevky s bodovaním medzi 5000 a 9998 (vysoké)

en: /Filte_r/Match Scores of -9999 (Ignored)
sk: /Filte_r/Vyhovujú príspevky s bodovaním -9999 (ignorované)

en: /Filte_r/Match Scores of 0 (Normal)
sk: /Filte_r/Vyhovujú príspevky s bodovaním 0 (bežné)

en: /Filte_r/Match Scores of 9999 (Watched)
sk: /Filte_r/Vyhovujú príspevky s bodovaním 9999 (sledované)

en: /Filte_r/Match _New Articles
sk: /Filte_r/Vyhovujú _nové príspevky

en: /Filte_r/Match _Read Articles
sk: /Filte_r/Vyhovujú p_rečítané príspevky

en: /Filte_r/Match _Unread Articles
sk: /Filte_r/Vyhovujú _neprečítané príspevky

en: /Filte_r/Show Matching Articles
sk: /Filte_r/Zobraziť zodpovedajúce príspevky

en: /Filte_r/Show Matching Articles' Subthreads
sk: /Filte_r/Zobraziť podvlákna zodpovedajúcich príspevkov

en: /Filte_r/Show Matching Articles' Threads
sk: /Filte_r/Zobraziť vlákna zodpovedajúcich príspevkov

en: /Get New Headers and _Bodies
sk: /Stiahnuť nové hlavičky a _telá

en: /Get New _Headers
sk: /Stiahnuť nové _hlavičky

en: /Group _Properties...
sk: /V_lastnosti skupiny...

en: /Mark Group _Read
sk: /Označiť skupinu ako p_rečítanú

en: /More Download _Options...
sk: /Viac v_olieb pre sťahovanie...

en: /Refresh Article _Counts
sk: /Obnoviť počty príspevko_v

en: /Save A_ttachments
sk: /Uložiť _prílohy

en: /_Articles
sk: /Príspe_vky

en: /_Articles/---
sk: /Príspe_vky/---

en: /_Articles/Cancel...
sk: /Príspe_vky/Zrušiť...

en: /_Articles/D_ownload Flagged
sk: /Príspe_vky/Stiahnuť _označené

en: /_Articles/Down_load
sk: /Príspe_vky/St_iahnuť

en: /_Articles/Mark _Read
sk: /Príspe_vky/Označiť ako p_rečítané

en: /_Articles/Mark _Unread
sk: /Príspe_vky/Označiť ako _neprečítané

en: /_Articles/Supersed_e...
sk: /Príspe_vky/Na_hradiť...

en: /_Articles/U_nflag
sk: /Príspe_vky/Odz_načiť

en: /_Articles/_Create Score...
sk: /Príspe_vky/_Vytvoriť bodovanie...

en: /_Articles/_Delete
sk: /Príspe_vky/_Vymazať

en: /_Articles/_Flag
sk: /Príspe_vky/_Označiť

en: /_Articles/_Ignore Thread
sk: /Príspe_vky/_Ignorovať vlákno

en: /_Articles/_Plonk Author
sk: /Príspe_vky/_Nezaujímavý autor

en: /_Articles/_View Article's Scores
sk: /Príspe_vky/_Zobraziť bodovania príspevkov

en: /_Articles/_Watch Thread
sk: /Príspe_vky/_Sledovať vlákno

en: /_Copy to Folder
sk: /_Kopírovať do priečinka

en: /_Create Score
sk: /_Vytvoriť bodovanie

en: /_Delete
sk: /_Vymazať

en: /_Delete Group's Articles
sk: /_Vymazať príspevky zo skupiny

en: /_Edit
sk: /_Upraviť

en: /_Edit/---
sk: /_Upraviť/---

en: /_Edit/Add S_ubscribed to Selection
sk: /_Upraviť/Pridať prihlásené do výber_u

en: /_Edit/Add _Subthreads to Selection
sk: /_Upraviť/Pridať _podvlákna do výberu

en: /_Edit/Add _Threads to Selection
sk: /_Upraviť/Pridať _vlákna do výberu

en: /_Edit/Cu_t
sk: /_Upraviť/V_ystrihnúť

en: /_Edit/Deselect a_ll Articles
sk: /_Upraviť/Odznačiť vše_tky príspevky

en: /_Edit/Deselect all
sk: /_Upraviť/Odznačiť všetky

en: /_Edit/Deselect all G_roups
sk: /_Upraviť/O_dznačiť všetky skupiny

en: /_Edit/Edit with E_xternal Editor
sk: /_Upraviť/Upraviť e_xterným editorom

en: /_Edit/Find _Next
sk: /_Upraviť/_Nájsť ďalšie

en: /_Edit/Select Article _Body
sk: /_Upraviť/Vy_brať telo príspevku

en: /_Edit/Select all
sk: /_Upraviť/Vybrať všetky

en: /_Edit/Select all _Articles
sk: /_Upraviť/Ozn_ačiť všetky príspevky

en: /_Edit/Select all _Groups
sk: /_Upraviť/Vybrať všetky _skupiny

en: /_Edit/_Copy
sk: /_Upraviť/_Kopírovať

en: /_Edit/_Find...
sk: /_Upraviť/Ná_jsť...

en: /_Edit/_Paste
sk: /_Upraviť/_Vlepiť

en: /_Edit/_Preferences...
sk: /_Upraviť/_Predvoľby...

en: /_Edit/_Rot13 Selected Text
sk: /_Upraviť/_Rot13 označený text

en: /_File
sk: /_Súbor

en: /_File/---
sk: /_Súbor/---

en: /_File/Clea_r
sk: /_Súbor/Vyčis_tiť

en: /_File/Delete _Folder...
sk: /_Súbor/Vymazať priečino_k...

en: /_File/E_xit
sk: /_Súbor/_Koniec

en: /_File/Save A_ttachments
sk: /_Súbor/Uložiť p_rílohy

en: /_File/Save _As...
sk: /_Súbor/Uložiť _ako...

en: /_File/Send Later
sk: /_Súbor/Poslať neskôr

en: /_File/Send Now
sk: /_Súbor/Poslať teraz

en: /_File/Work On_line
sk: /_Súbor/Pracovať _pripojený

en: /_File/_Cancel Last Task
sk: /_Súbor/_Zrušiť poslednú úlohu

en: /_File/_Close
sk: /_Súbor/_Zatvoriť

en: /_File/_Edit Article in Folder
sk: /Súbor/Upraviť prísp_evok v priečinku

en: /_File/_New Folder...
sk: /_Súbor/_Nový priečinok...

en: /_File/_Print Article...
sk: /_Súbor/Vytlačiť _príspevok...

en: /_File/_Quit
sk: /_Súbor/_Koniec

en: /_File/_Save Attachments As...
sk: /_Súbor/_Uložiť prílohy ako...

en: /_File/_Save Changes
sk: /_Súbor/_Uložiť zmeny

en: /_File/_Save...
sk: /_Súbor/_Uložiť...

en: /_Flag
sk: /_Príznak

en: /_Go
sk: /_Prejsť na

en: /_Go/---
sk: /_Prejsť na/---

en: /_Go/N_ext Group
sk: /_Prejsť na/Nasled_ujúca skupina

en: /_Go/Next N_ew Thread
sk: /_Prejsť na/Nasl_edujúce nové vlákno

en: /_Go/Next Threa_d
sk: /_Prejsť na/Nasle_dujúce vlákno

en: /_Go/Next Unread _Group
sk: /_Prejsť na/Nasledujúca _neprečítaná skupina

en: /_Go/Next Unread _Thread
sk: /_Prejsť na/Nasledujúce neprečí_tané vlákno

en: /_Go/Next _Article
sk: /_Prejsť na/N_asledujúci príspevok

en: /_Go/Next _New Article
sk: /_Prejsť na/Nasledujúci _nový príspevok

en: /_Go/Next _Unread Article
sk: /_Prejsť na/Nasled_ujúci neprečítaný príspevok

en: /_Go/Next _Watched Article
sk: /_Prejsť na/Nasledujúci _sledovaný príspevok

en: /_Go/Pre_vious Article
sk: /_Prejsť na/Pre_dchádzajúci príspevok

en: /_Go/Previous Article _Read
sk: /_Prejsť na/Prečítať pre_dchádzajúci príspevok

en: /_Go/Previous Thread
sk: /_Prejsť na/Predchádzajúce vlákno

en: /_Go/Read Back
sk: /_Prejsť na/Prečítať späť

en: /_Go/Read More
sk: /_Prejsť na/Prečítať viac

en: /_Go/_Parent Article
sk: /_Prejsť na/Rodičovský _príspevok

en: /_Help
sk: /_Pomocník

en: /_Help/---
sk: /_Pomocník/---

en: /_Help/Pan _Home Page...
sk: /_Pomocník/Domo_vská stránka programu Pan...

en: /_Help/Report a _Bug...
sk: /_Pomocník/Oznámiť chy_bu...

en: /_Help/_About...
sk: /_Pomocník/_O programe...

en: /_Ignore Thread
sk: /_Ignorovať vlákno

en: /_Newsgroups
sk: /_Diskusné skupiny

en: /_Newsgroups/---
sk: /_Diskusné skupiny/---

en: /_Newsgroups/Dele_te Group
sk: /_Diskusné skupiny/_Vymazať skupinu

en: /_Newsgroups/Get New Headers and _Bodies
sk: /_Diskusné skupiny/Získať _nové hlavičky a telá

en: /_Newsgroups/Get New Headers in Subscribed _Groups
sk: /_Diskusné skupiny/Stiahnuť nové hlavičky v prihlásených _skupinách

en: /_Newsgroups/Get New _Headers
sk: /_Diskusné skupiny/Získať nové _hlavičky

en: /_Newsgroups/Group _Properties...
sk: /_Diskusné skupiny/_Vlastnosti skupiny...

en: /_Newsgroups/Mark Group _Read
sk: /_Diskusné skupiny/Označiť skupinu ako p_rečítanú

en: /_Newsgroups/More Download _Options...
sk: /_Diskusné skupiny/Viac v_olieb sťahovania...

en: /_Newsgroups/Refresh Article _Counts
sk: /_Diskusné skupiny/Obnoviť počty príspevko_v

en: /_Newsgroups/_Delete Group's Articles
sk: /_Diskusné skupiny/_Vymazať príspevky zo skupiny

en: /_Newsgroups/_Subscribe
sk: /_Diskusné skupiny/Prihlá_siť

en: /_Newsgroups/_Unsubscribe
sk: /_Diskusné skupiny/_Odhlásiť

en: /_Post
sk: /P_oslať

en: /_Post/---
sk: /P_oslať/---

en: /_Post/For_ward by Email...
sk: /P_oslať/Poslať ďale_j príspevok elektronickou poštou...

en: /_Post/Send Pending _Messages
sk: /P_oslať/Poslať ulože_né správy

en: /_Post/_Followup to Newsgroup...
sk: /P_oslať/_Prispieť do diskusnej skupiny...

en: /_Post/_Post to Newsgroup...
sk: /P_oslať/_Poslať do diskusnej skupiny...

en: /_Post/_Reply by Email...
sk: /P_oslať/Odpovedať elekt_ronickou poštou...

en: /_Read Article
sk: /P_rečítať príspevok

en: /_Save Attachments As...
sk: /_Uložiť prílohy ako...

en: /_Servers
sk: /Se_rvery

en: /_Servers/---
sk: /Se_rvery/---

en: /_Servers/Get List of _All Groups
sk: /Se_rvery/Získ_ať zoznam všetkých skupín

en: /_Servers/Get List of _New Groups
sk: /Se_rvery/Získať zoznam _nových skupín

en: /_Subscribe
sk: /Prihlá_siť

en: /_Tools
sk: /Nás_troje

en: /_Tools/---
sk: /Nás_troje/---

en: /_Tools/Custom _Filters...
sk: /Nás_troje/_Vlastné Filtre...

en: /_Tools/News _Servers...
sk: /Nás_troje/_Servery diskusných skupín...

en: /_Tools/_Edit Scorefile...
sk: /Nás_troje/_Upraviť súbor s bodovaním...

en: /_Tools/_Log Viewer...
sk: /Nás_troje/Preh_liadač záznamov...

en: /_Tools/_Posting Profiles...
sk: /Nás_troje/_Profily posielania...

en: /_Tools/_Rules...
sk: /Nás_troje/P_ravidlá...

en: /_Tools/_Task Manager...
sk: /Nás_troje/Správca úlo_h...

en: /_Unflag
sk: /Od_značiť

en: /_Unsubscribe
sk: /_Odhlásiť

en: /_View
sk: /_Zobraziť

en: /_View Article's Scores
sk: /_Zobraziť bodovania príspevkov

en: /_View/---
sk: /_Zobraziť/---

en: /_View/Abbreviate _Names in Group Pane
sk: /_Zobraziť/Skrátiť _názvy v paneli skupín

en: /_View/C_ollapse Selected Threads
sk: /_Zobraziť/Zbaliť _označené vlákna

en: /_View/E_xpand Selected Threads
sk: /_Zobraziť/Ro_zbaliť označené vlákna

en: /_View/Jump to _Body Tab
sk: /_Zobraziť/Prejsť na záložku _tela

en: /_View/Jump to _Group Tab
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na záložku skupín

en: /_View/Jump to _Header Tab
sk: /_Zobraziť/Prejsť na záložku _hlavičiek

en: /_View/Mute _Quoted Text
sk: /_Zobraziť/Potlačiť _citovaný text

en: /_View/Show All _Headers in Body Pane
sk: /_Zobraziť/Zobraziť všetky _hlavičky v paneli tela

en: /_View/Show Bod_y Pane
sk: /_Zobraziť/Zobraziť _panel tela

en: /_View/Show Group _Pane
sk: /_Zobraziť/Zobraziť _panel skupín

en: /_View/Show Hea_der Pane
sk: /_Zobraziť/Zobraziť panel hla_vičiek

en: /_View/Thr_ead Header Pane
sk: /_Zobraziť/Pan_el hlavičiek vláken

en: /_View/Use _Monospace Font in Body Pane
sk: /_Zobraziť/Použiť nepropor_cionálne písmo v paneli tela

en: /_View/_Rot13 Selected Text
sk: /_Upraviť/_Rot13 označený text

en: /_View/_Tabbed Layout
sk: /_Zobraziť/_Vzhľad so záložkami

en: /_View/_Wrap Article Body
sk: /_Zobraziť/_Zalomiť telo príspevku

en: /_Watch Thread
sk: /_Sledovať vlákno

en: <More>
sk: <Viac>

en: > [quoted text muted]
sk: > [citovaný text potlačený]

en: A Server with that name already exists.
sk: Server s takýmto menom už existuje.

en: A newsreader for GNOME
sk: Klient diskusných skupín pre GNOME

en: ALL OF:
sk: VŠETKY Z:

en: ANY OF:
sk: NEJAKÉ Z:

en: A_pps & Mail
sk: A_plikácie a pošta

en: A_uthor:
sk: A_utor:

en: About
sk: O programe

en: About %s
sk: O programe %s

en: About You
sk: O vás

en: Action State
sk: Stav akcie

en: Actions
sk: Akcie

en: Add "Message-Id" header
sk: Pridať hlavičku "Message-Id"

en: Add "User-Agent" header
sk: Pridať hlavičku "User-Agent"

en: Add New Line to the Filter
sk: Pridať nový riadok do filtra

en: Add a File to the Attachment List
sk: Pridať súbor do zoznamu príloh

en: Add a new filter
sk: Pridať nový filter

en: Add a new profile
sk: Pridať nový profil

en: Add a new score
sk: Pridať nové bodovanie

en: Add a new server
sk: Pridať nový server

en: Add and Re_score
sk: Pridať a opätovne o_bodovať

en: Add to the _top of the Task Manager's List
sk: Pridať na _začiatok zoznamu správcu úloh

en: Add to the b_ottom of the Task Manager's List
sk: Pridať na k_oniec zoznamu správcu úloh

en: Adding groups to server "%s"
sk: Pridávanie skupín na server "%s"

en: All %lu of %lu
sk: Všetky %lu z %lu

en: All Groups
sk: Všetky skupiny

en: All Of
sk: Všetko z

en: Any Of
sk: Niečo z

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Apply to
    Selected
    Groups
sk: Použiť na
    vybrané
    skupiny

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
sk: Použiť na
    prihlásené
    skupiny

en: Apply to Incoming
sk: Použiť na prijaté

en: Applying rule "%s" to group "%s"
sk: Aplikujem pravidlo "%s" na skupinu "%s"

en: Applying rule to selected groups
sk: Aplikujem pravidlo na vybrané skupiny

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
sk: Ste si istý, že chcete odstrániť týchto %d skupín/priečinkov a ich príspevky?

en: Article "%s" not posted.
sk: Príspevok "%s" nebol poslaný.

en: Article "%s" posted.
sk: Príspevok "%s" poslaný.

en: Article %s (%s) canceled
sk: Príspevok %s (%s) zrušený

en: Article Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť príspevkov

en: Article State
sk: Stav príspevku

en: Article _is
sk: Príspevok _je

en: Article _score is at least
sk: Obodovanie prí_spevku je aspoň

en: Article body is cached locally
sk: Telo príspevku je dočasne uložené lokálne

en: Article body isn't cached locally
sk: Telo príspevku nie je dočasne uložené lokálne

en: Article does not have complete attachments
sk: Príspevok nemá úplné prílohy

en: Article does not have incomplete attachments
sk: Príspevok nemá neúplné prílohy

en: Article h_as
sk: Príspevok m_al

en: Article has at _least N lines:
sk: Príspevok má a_spoň N riadkov:

en: Article has complete attachments
sk: Príspevok má úplné prílohy

en: Article has complete or incomplete attachments
sk: Príspevok má úplné alebo neúplné prílohy

en: Article has incomplete attachments
sk: Príspevok má neúplné prílohy

en: Article has no attachments
sk: Príspevok nemá prílohy

en: Article is %d or more bytes long
sk: Príspevok má %d alebo viac bajtov

en: Article is %d or more lines long
sk: Príspevok má %d alebo viac riadkov

en: Article is at least N days _old
sk: Príspevok je starý aspoň N dní

en: Article is crossposted to at least %d groups
sk: Príspevok je poslaný do viac ako %d skupín

en: Article is crossposted to less than %d groups
sk: Príspevok je poslaný do menej ako %d skupín

en: Article is less than %d bytes long
sk: Príspevok je kratší ako %d bajtov

en: Article is less than %d lines long
sk: Príspevok je kratší ako %d riadkov

en: Article is more than %d days old
sk: Príspevok je starší viac ako %d dní

en: Article is new
sk: Príspevok je nový

en: Article is new or read
sk: Príspevok je nový alebo prečítaný

en: Article is new or unread
sk: Príspevok je nový alebo neprečítaný

en: Article is read
sk: Príspevok je prečítaný

en: Article is unread
sk: Príspevok je neprečítaný

en: Article is unread or old
sk: Príspevok je neprečítaný alebo starý

en: Article score one of:
sk: Bodovanie príspevku je jedno z:

en: Article was _posted to at least N groups:
sk: Príspevok bol _poslaný aspoň do N diskusných skupín:

en: Article was not posted by me
sk: Príspevok nebol poslaný odo mňa

en: Article was posted by me
sk: Príspevok bol poslaný odo mňa

en: Article was posted in the last %d days
sk: Príspevok bol poslaný za posledných %d dní

en: Articles with a Score between -9998 and -1:
sk: Príspevky s bodovaním medzi -9998 a -1:

en: Articles with a Score between 1 and 4999:
sk: Príspevky s bodovaním medzi 1 a 4999:

en: Articles with a Score between 5000 and 9998:
sk: Príspevky s bodovaním medzi 5000 a 9998:

en: Articles with a Score of -9999 or lower:
sk: Príspevky s bodovaním -9999 alebo menej:

en: Articles with a Score of 9999 or higher:
sk: Príspevky s bodovaním 9999 alebo viac:

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Authentication failed: %s
sk: Overenie totožnosti zlyhalo: %s

en: Authentication failed: bad handshake for SPA password
sk: Overenie totožnosti zlyhalo: chybné nadviazanie spojenia pre heslo SPA

en: Authentication failed: need a password
sk: Overenie totožnosti zlyhalo: potrebujete heslo

en: Author
sk: Autor

en: Authors
sk: Autori

en: Automatic Downloads
sk: Automatické sťahovania

en: Automatically remove _failed tasks from the task manager
sk: Automaticky odstrániť _zlyhané úlohy zo správcu úloh

en: Background:
sk: Pozadie:

en: Bad SPA handshake: %s
sk: Chybné vytvorenie spojenia SPA: %s

en: Baltic
sk: Pobaltské

en: Beha_vior
sk: Sprá_vanie sa

en: Bod_y Pane
sk: Panel _tela

en: Body
sk: Telo

en: Body Pane
sk: Panel tela

en: C_haracter Set:
sk: _Znaková sada:

en: Cached
sk: Vo vyrovnávacej pamäti

en: Can't backup "%s" as "%s": %s
sk: Nemôžem zálohovať "%s" ako "%s": %s

en: Can't create file "%s" %s
sk: Nemôžem vytvoriť súbor "%s" %s

en: Can't find filter "%s" needed by rule "%s", so no articles match.
sk: Nemôžem nájsť filter "%s" potrebný pre pravidlo "%s", a preto žiadne príspevky nevyhovujú.

en: Can't use regular expression "%s" from file "%s", line %d: %s
sk: Nemôžem použiť regulárny výraz "%s" zo súboru "%s", riadok %d: %s

en: Can't use regular expression "%s": %s
sk: Nemôžem použiť regulárny výraz "%s": %s

en: Can't write to "%s": %s
sk: Nemôžem zapísať do "%s": %s

en: Cancel Last Task
sk: Zrušiť poslednú úlohu

en: Canceling article
sk: Zrušovanie príspevku

en: Case Sensiti_ve
sk: _Rozlišovať veľké a malé písmená

en: Central European
sk: Stredoeurópske

en: Chan_ge Score:
sk: Z_meniť bodovanie:

en: Change
sk: Zmeniť

en: Characters denoting _quoted text:
sk: Znaky, ktoré označujú _citovaný text:

en: Charset
sk: Znaková sada

en: Check Tools|Log Viewer for more information.
sk: Pozrite Nástroje|Prehliadač záznamov pre viac informácií.

en: Checksum for `%s' failed - file may be corrupt
sk: Kontrolný súčet pre "%s" zlyhal - súbor môže byť poškodený

en: Checksum for `%s' part %d failed - file is corrupt
sk: Kontrolný súčet pre "%s", časť %d zlyhal - súbor je poškodený

en: Chinese Simplified
sk: Čínsky (zjednodušene)

en: Chinese Traditional
sk: Čínsky (tradične)

en: Clear the log window
sk: Vyčistiť okno záznamov

en: Close and Re_score
sk: Zatvoriť a opätovne obo_dovať

en: Close the log window
sk: Zatvoriť okno záznamov

en: Closing %d connections
sk: Zatváram %d spojení

en: Color the "sub_ject" column
sk: Zafarbiť stĺpec s predmetom

en: Colors
sk: Farby

en: Column
sk: Stĺpec

en: Column Layout
sk: Usporiadanie stĺpcov

en: Connecting
sk: Pripájam

en: Connecting to mail server
sk: Pripájam sa k poštovému serveru

en: Connection
sk: Spojenie

en: Connection _Limit:
sk: _Limit spojenia:

en: Connection to %*.*s, port %d failed: %s
sk: Spojenie s %*.*s, port %d zlyhalo: %s

en: Connections
sk: Spojenia

en: Corrupt header skipped: %s
sk: Preskočená poškodená hlavička: %s

en: Could not convert "%s" to UTF-8. Article may not display correctly.
sk: Nepodarilo sa konvertovať "%s" na UTF-8. Príspevok sa nemusí zobraziť správne.

en: Could not convert signature file '%s' to UTF-8. Signature must be in '%s'
sk: Nepodarilo sa konvertovať súbor ss podpisom '%s' do UTF-8. Podpis musí byť v '%s'

en: Could not create temporary file: %s
sk: Nemôžem vytvoriť dočasný súbor: %s

en: Could not decode article - file may be corrupt/incomplete
sk: Nemôžem dekódovať príspevok - súbor môže byť poškodený/nekompletný

en: Couldn't create directory "%s": %s
sk: Nemôžem vytvoriť priečinok "%s": %s

en: Couldn't parse a Message-ID from the raw message!
sk: Nemôžem analyzovať ID-správy z nespracovanej správy!

en: Couldn't parse signature command "%s"
sk: Nemohol som analyzovať príkaz podpisu "%s"

en: Couldn't read signature file "%s": %s
sk: Nemohol som načítať súbor s podpisom "%s": %s

en: Create New Folder
sk: Vytvoriť nový priečinok

en: Criteria
sk: Kritériá

en: Criterion "%s" is selected, but empty.
sk: Kritérium "%s" je zvolené, ale je prázdne.

en: Cus_tom Headers
sk: _Vlastné hlavičky

en: Custom Headers
sk: Prispôsobiť hlavičky

en: Cyrillic
sk: Azbuka

en: Cyrillic, Ukrainian
sk: Azbuka, Ukrajinská

en: Date
sk: Dátum

en: Date Forma_t:
sk: Formát _dátumu:

en: Decode can't access path "%s"
sk: Dekódovanie nemôže pristupovať k ceste "%s"

en: Decoded "%s" from group "%*.*s", "%s"
sk: Dekódované "%s" zo skupiny "%*.*s", "%s"

en: Decoding "%s"
sk: Dekódujem "%s"

en: Default charse_t:
sk: Predvolená znaková _sada:

en: Delete Articles by Bozos
sk: Vymazať príspevky od šašov

en: Delete Selected Task(s)
sk: Vymazať vybrané úlohy

en: Delete Spam
sk: Vymazať spam

en: Delete the selected line
sk: Vymazať vybraný riadok

en: Description
sk: Popis

en: Directory "%s" contains %.1f MB in %d files
sk: Priečinok "%s" zaberá %.1f MB (%d súborov)

en: Directory for saving attachments
sk: Priečinok pre ukladanie príloh

en: Disconnecting Idle
sk: Odpájanie kvôli nečinnosti

en: Disconnecting one connection from `%s' after %d seconds idle
sk: Zatvorenie jedného spojenia z `%s' po %d sekundách nečinnosti

en: Download Directory
sk: Priečinok pre sťahovanie

en: Download _all headers
sk: Stiahnuť _všetky hlavičky

en: Download _new headers
sk: Stiahnuť _nové hlavičky

en: Download _recent headers:
sk: Stiahnuť na_jnovšie hlavičky:

en: Download new headers and bod_ies from subscribed groups when starting Pan
sk: Stiahnuť nové hlavičky a _telá z prihlásených skupín pri štarte programu Pan

en: Download new headers from s_ubscribed groups when starting Pan
sk: Stiahnuť nové hlavičky z _prihlásených skupín pri štarte programu Pan

en: Download new headers when loading a _group
sk: Stiahnuť nové hlavičky pri načítavaní _skupiny

en: Downloading %d
sk: Sťahovanie %d

en: Downloading %u articles
sk: Sťahovanie %u príspevkov

en: Downloading 1 article
sk: Sťahujem 1 príspevok

en: ERROR: Message appears to have no new content.
sk: CHYBA: Zdá sa, že správa nemá žiaden nový obsah.

en: ERROR: Message is empty.
sk: CHYBA: Správa je prázdna.

en: ERROR: Must have one author in From: line
sk: CHYBA: Musíte zadať jedného autora v riadku Od:

en: ERROR: No recipients specified.
sk: CHYBA: Neboli zadaní príjemcovia.

en: ERROR: No subject specified.
sk: CHYBA: Nebol zadaný predmet.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
sk: CHYBA: Posielate do veľmi veľkého počtu skupín.

en: ERROR: invalid address "%s"
sk: CHYBA: neplatná adresa "%s"

en: ERROR: line %d, column %d uses a character not specified in charset "%s" -- possibly change your charset in "More Headers" to "%s" instead?
sk: CHYBA: riadok %d, stĺpec %d používa znak, ktorý nie je uvedený v znakovej sade "%s" -- možem zmeniť vašu znakovú sadu vo "Viac hlavičiek" na "%s" namiesto nej?

en: E_xpand all threads by default
sk: Štandardne _rozbaliť všetky vlákna

en: Edit Filters
sk: Upraviť filtre

en: Edit the selected filter
sk: Upraviť vybraný filter

en: Edit the selected profile
sk: Upraviť vybraný profil

en: Edit the selected score
sk: Upraviť vybrané bodovanie

en: Edit the selected server
sk: Upraviť vybraný server

en: Edit with an External Editor
sk: Upraviť externým editorom

en: Email "%s" not sent.
sk: Elektronická pošta "%s" neodoslaná.

en: Email "%s" sent.
sk: Elektronická pošta "%s" odoslaná.

en: Email _Address:
sk: Adresa _elektronickej pošty:

en: Email send failed.
sk: Poslanie elektronickej pošty zlyhalo.

en: Error
sk: Chyba

en: Error converting string "%*s" to utf8: %d - %s
sk: Chyba pri konvertovaní reťazca "%*s" na utf8: %d - %s

en: Error opening directory "%s": %s)
sk: Chyba pri otváraní priečinka "%s": %s)

en: Error opening file "%s": %s
sk: Chyba pri otváraní súboru "%s": %s

en: Error opening temporary file: "%s"
sk: Chyba pri otváraní dočasného súboru: "%s"

en: Error parsing "external editor" command line: %s
sk: Chyba pri analýze príkazového riadku "externý editor": %s

en: Error parsing "web browser" command line: %s
sk: Chyba pri analýze príkazového riadku "www prehliadač": %s

en: Error reading file "%s": %s
sk: Chyba pri čítaní súboru "%s": %s

en: Error reading file:
sk: Chyba pri čítaní súboru:

en: Error reading from socket.
sk: Chyba pri čítaní zo zásuvky.

en: Error reading from socket: %s
sk: Chyba pri čítaní zo zásuvky: %s

en: Error removing scorefile entry: %s
sk: Chyba pri odstraňovaní položky z bodovacieho súboru: %s

en: Error renaming "%s" as "%s": %s.
sk: Chyba pri premenovaní "%s" na "%s": %s.

en: Error saving article "%s" (is %s full?)
sk: Chyba pri ukladaní príspevku "%s" (%s je plný?)

en: Error saving file "%s" - is the disk full?
sk: Chyba pri ukladaní súboru "%s" - disk je plný?

en: Error saving list of groups to "%s" - is the disk full?
sk: Chyba pri ukladaní zoznamu skupín do "%s" - disk je plný?

en: Error score to file "%s": %s
sk: Chyba bodovania do súboru "%s": %s

en: Error starting external browser: %s
sk: Chyba pri spúšťaní externého prehliadača: %s

en: Error starting external editor: %s
sk: Chyba pri spúšťaní externého editora: %s

en: Error starting external scorefile editor: %s
sk: Chyba pri spúšťaní externého editora bodovacieho súboru: %s

en: Error writing article to temporary file: %s
sk: Chyba pri zápise príspevku do dočasného súboru: %s

en: Error writing to socket.
sk: Chyba pri zápise do zásuvky.

en: Error writing to socket: %s
sk: Chyba pri zápise do zásuvky: %s

en: Estimated Article Size
sk: Odhadovaná veľkosť príspevku

en: Expire in N _days:
sk: Platnosť vyprší za N _dní:

en: Expired %u articles from `%s'
sk: Vypršala platnosť %u príspevkom z "%s"

en: Exported %d groups (%d subscribed) to "%s"
sk: Exportovaných %d skupín (%d prihlásených) do "%s"

en: Extra Headers
sk: Ďalšie hlavičky

en: F_ind:
sk: Hľa_dať:

en: Fetched %u headers for "%s"
sk: Získaných %u hlavičiek pre "%s"

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Files
sk: Súbory

en: Files to Attach
sk: Súbory na pripojenie

en: Filter name:
sk: Názov filtra:

en: Filtering Articles
sk: Filtrovanie príspevkov

en: Filters
sk: Filtre

en: Fin_d:
sk: Hľa_dať:

en: Flushing article cache...
sk: Čistenie vyrovnávacej pamäte príspevkov...

en: Folder "%*.*s" already exists.
sk: Priečinok "%*.*s" už existuje.

en: Folders
sk: Priečinky

en: Followup to Newsgroup
sk: Prispieť do diskusnej skupiny

en: Followup-To
sk: Prispieť-do

en: Font Family
sk: Rodina písma

en: Fonts
sk: Typy písma

en: From
sk: Od

en: Get
sk: Stiahnuť

en: Get New Headers in Selected Groups
sk: Stiahnuť nové hlavičky v označených skupinách

en: Get New Headers in Subscribed Groups
sk: Stiahnuť nové hlavičky v prihlásených skupinách

en: Get Selected Articles
sk: Stiahnuť označené príspevky

en: Getting "%s"
sk: Získavam "%s"

en: Getting %d new groups from server "%s"
sk: Získavam %d nových skupín zo servera "%s"

en: Getting %d of %d
sk: Získavam %d z %d

en: Getting all groups from server "%s"
sk: Získavam všetky skupiny zo servera "%s"

en: Getting all headers for "%s"
sk: Získavam všetky hlavičky pre "%s"

en: Getting article "%s" body failed: %s
sk: Získavanie tela správy "%s" zlyhalo: %s

en: Getting header list failed: %s
sk: Získavanie zoznamu hlavičiek zlyhalo: %s

en: Getting new groups from server "%s"
sk: Získavam nové skupiny zo servera "%s"

en: Getting new headers for "%s"
sk: Získavam nové hlavičky pre "%s"

en: Got %d descriptions from server "%s"
sk: Získaných %d popisov zo servera "%s"

en: Got %d groups from server "%s"
sk: Získaných %d skupín zo servera "%s"

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
sk: Prijatá neočakávaná odpoveď z poštového servera: očakávané %d; prijaté %s

en: Greek
sk: Grécky

en: Group
sk: Skupina

en: Group Pane
sk: Panel skupiny

en: Group Properties
sk: Vlastnosti skupiny

en: Groups
sk: Skupiny

en: Handshake failed: %s
sk: Vytvorenie spojenia zlyhalo: %s

en: Handshake: %s
sk: Vytvoranie spojenia: %s

en: Handshaking with mail server
sk: Nadväzovanie spojenia s poštovým serverom

en: Hea_der Pane
sk: Panel _hlavičiek

en: Header Pane
sk: Panel hlavičiek

en: Header Pane Scoring
sk: Bodovanie panela hlavičiek

en: Headers
sk: Hlavičky

en: High
sk: Vysoké

en: Hit Ratio
sk: Pomer zásahov

en: How should you appear when posting articles?
sk: Ako sa máte zobraziť pri posielaní príspevkov?

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
sk: Toto pravidlo, ak je povolené, sa použije na hlavičky pri ich sťahovaní.

en: Ignored
sk: Ignorované

en: Imported %d groups (%d new) from "%s"
sk: Importovaných %d skupín (%d nových) z "%s"

en: Imported %d lines from Gnome config file
sk: Importovaných %d riadkov z konfiguračného súboru Gnome

en: Incomplete Attachments
sk: Neúplné prílohy

en: Incomplete Profile.
sk: Nekompletný profil.

en: Invert
sk: Invertovať

en: Invert the selected line
sk: Invertovať vybraný riadok

en: Japanese
sk: Japonsky

en: Kilobytes
sk: Kilobajty

en: Korean
sk: Kórejsky

en: License
sk: Licencia

en: Line %d, Column %d
sk: Riadok %d, stĺpec %d

en: Lines
sk: Riadkov

en: Lines per article:
sk: Riadkov v príspevku:

en: List Newsgroups failed: %s
sk: Získanie zoznamu diskusných skupín zlyhalo: %s

en: Loaded %d groups for server "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
sk: Načítaných %d skupín pre server "%s" za %.1f sekúnd (%.0f skupín/s)

en: Loaded %d of %d articles
sk: Načítaných %d z %d príspevkov

en: Loaded %d score entries in %d sections in %.1f seconds (%.0f entries/sec)
sk: Načítaných %d bodovacích položiek v %d sekciách za %.1f sekúnd (%.0f položiek/s)

en: Loaded %u articles for group "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
sk: Načítaných %u príspevkov pre skupinu "%s" za %.1f sekúnd (%.0f prísp/s)

en: Loading %u of %d groups
sk: Načítavam %u z %d skupín

en: Loading group "%s"
sk: Nahrávam skupinu "%s"

en: Log Entry
sk: Položka záznamov

en: Login
sk: Prihlasovanie

en: Low
sk: Nízke

en: MODE READER check failed: %s
sk: Kontrola MODE READER zlyhala: %s

en: Ma_ximum Cache Size (Megs):
sk: Ma_ximálna veľkosť vyrovnávacej pamäte (v megabajtoch):

en: Mail Server
sk: Poštový server

en: Mail Server Add_ress:
sk: Ad_resa poštového servera:

en: Mail Server Por_t:
sk: Por_t poštového servera:

en: Mail To
sk: Pošta pre

en: Mail sent!
sk: Pošta odoslaná!

en: Mail server not ready
sk: Poštový server nie je pripravený

en: Mailing article "%s"
sk: Posielam príspevok elektornickou poštou "%s"

en: Mark as
sk: Označiť ako

en: Match Only Cached Articles
sk: Zobraziť len príspevky uložené vo vyrovnávacej pamäti

en: Match Only Complete Attachments
sk: Zobraziť len úplné prílohy

en: Match Only My Articles
sk: Zobraziť len moje príspevky

en: Match Only New Articles
sk: Zobraziť len nové príspevky

en: Match Only Watched Articles
sk: Zobraziť len sledované príspevky

en: Medium
sk: Stredné

en: Message
sk: Správa

en: Message uses characters not specified in charset '%s' - possibly use '%s' instead?
sk: V správe sú použité znaky, ktoré nie sú uvedené v znakovej sade '%s' - použiť '%s' namiesto nej?

en: Message-ID
sk: ID-správy

en: Message-ID _Domain Name:
sk: Názov _domény ID-správy:

en: Mime (single-part posts only)
sk: Mime (len jednodielne príspevky)

en: Mine
sk: Moje

en: Monospac_e font:
sk: Neproporcionáln_e písmo:

en: More Headers
sk: Viac hlavičiek

en: Mouse
sk: Myš

en: Move Selected Task(s) Down
sk: Presunúť vybrané úlohy nižšie

en: Move Selected Task(s) Up
sk: Presunúť vybrané úlohy vyššie

en: Move Selected Task(s) to Bottom
sk: Presunúť vybrané úlohy na spodok

en: Move Selected Task(s) to Top
sk: Presunúť vybrané úlohy navrch

en: Move the selected line down one line
sk: Presunúť vybraný riadok o jeden nižšie

en: Move the selected line up one line
sk: Presunúť vybraný riadok o jeden vyššie

en: NNTP handshake failed: %s
sk: Vytvorenie NNTP spojenia zlyhalo: %s

en: NONE OF:
sk: NIČ Z:

en: Ne_ver Expire
sk: Platnosť _nikdy nevyprší

en: Net
sk: Sieť

en: New
sk: Nový

en: New %lu of %lu
sk: Nových %lu z %lu

en: New Filter Line
sk: Nový riadok filtra

en: New Folder Name:
sk: Názov nového priečinka:

en: New Groups
sk: Nové skupiny

en: New Message
sk: Nová správa

en: New Profile
sk: Nový profil

en: New Rule
sk: Nové pravidlo

en: New Score
sk: Nové bodovanie

en: New Server
sk: Nový server

en: New connection %p for %*.*s, port %d
sk: Nové spojenie %p s %*.*s, port %d

en: New groups retrieval failed: %s
sk: Získavanie nových skupín zlyhalo: %s

en: News Server
sk: Server diskusných skupín

en: News server connection count: %d
sk: Počet spojení na server diskusných skupín: %d

en: Newsgroups
sk: Diskusné skupiny

en: Newsrc
sk: Súbor newsrc

en: Newsreader
sk: Klient diskusných skupín

en: No Attachments
sk: Bez príloh

en: No Connections
sk: Bez spojení

en: No Tasks
sk: Bez úloh

en: No articles found for group "%s"
sk: Neboli nájdené žiadne príspevky pre skupinu "%s"

en: No criteria are selected.
sk: Neboli zvolené žiadne kritériá.

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
sk: Nebola poskytnutá adresa elektronickej pošty; generujem message-id s doménou "%s"

en: No known recipients
sk: Nie su známi príjemcovia

en: No name specified!
sk: Nebolo zadané meno!

en: No new articles in group "%s"
sk: V skupine "%s" nie sú nové príspevky

en: No password found!
sk: Heslo nebolo nájdené!

en: No supported authentication mechanism
sk: Nie je podporovaný mechanizmus overenia totožnosti

en: Not Queued
sk: Nie je v rade

en: Offline
sk: Nepripojený

en: On %d, %n wrote:
sk: V %d, %n napísal(a):

en: Open the Status Log
sk: Otvoriť Záznamy stavu

en: Open the Task Manager
sk: Otvoriť správcu úloh

en: Optional Information
sk: Voliteľné informácie

en: Or_ganization Header:
sk: Hlavička Or_ganizácia:

en: Organization
sk: Organizácia

en: Other Settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Pan %s
    Copyright (c) %d by Charles Kerr
    
    If you find a bug, please report it.
sk: Pan %s
    Autorské práva © %d Charles Kerr
    
    Ak nájdete chybu, oznámte ju, prosím.

en: Pan %s Started
sk: Pan %s spustený

en: Pan %s Task Manager
sk: Správca úloh programu Pan %s

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
sk: Správca úloh programu Pan %s (%d v rade, %d beží)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Stopped)
sk: Správca úloh programu Pan %s (%d v rade, %d beží, %d zastavených)

en: Pan %s Translations
    %s
    
    Pan %s Code or Patches
    %s
    
    Pan %s Suggestions and Testing
    %s
sk: Pan %s preklady
    %s
    
    Pan %s kód alebo opravy
    %s
    
    Pan %s nápady a testvanie
    %s

en: Pan Newsreader
sk: Pan - Program pre prácu s diskusnými skupinami

en: Pan Preferences
sk: Pan predvoľby

en: Pan Setup Wizard
sk: Sprievodca nastavením programu Pan

en: Pan is Offline
sk: Pan je nepripojený

en: Pan is Online
sk: Pan je pripojený

en: Pan skipped %d corrupt headers from the local cache for group "%*.*s".
sk: Pan preskočil %d poškodených hlavičiek v lokálnej vyrovnávacej pamäti pre skupinu "%*.*s".

en: Pan: Add to Scorefile
sk: Pan: Pridať do bodovacieho súboru

en: Pan: Download Headers
sk: Pan: Stiahnuť hlavičky

en: Pan: Download Headers for group `%s'
sk: Pan: Stiahnuť hlavičky pre skupinu "%s"

en: Pan: Edit Filter
sk: Pan: Upraviť filter

en: Pan: Edit Profile
sk: Pan: Upraviť profil

en: Pan: Edit Rule
sk: Pan: Upraviť pravidlo

en: Pan: Edit Server
sk: Pan: Upraviť server

en: Pan: Filters
sk: Pan: Filtre

en: Pan: Find Article
sk: Pan: Nájsť príspevok

en: Pan: Print
sk: Pan: Tlačiť

en: Pan: Profile
sk: Pan: Profil

en: Pan: Rules
sk: Pan: Pravidlá

en: Pan: Save As
sk: Pan: Uložiť ako

en: Pan: Servers
sk: Pan: Servery

en: Pan: Status Log
sk: Pan: Záznamy stavu

en: Pan: Task Manager
sk: Pan: Správca úloh

en: Pan: View Article Scores
sk: Pan: Zobraziť bodovanie príspevkov

en: Pane Layout
sk: Usporiadanie panelov

en: Pane Order
sk: Poradie panelov

en: Pane _Layout
sk: _Usporiadanie panelov

en: Parts
sk: Časti

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me.
sk: Prosím nezačínajte názvy priečinkov s "pan.". Mätie ma to.

en: Post
sk: Poslať

en: Post anyway, despite these problems?
sk: Poslať aj napriek týmto problémom?

en: Post anyway, despite this problem?
sk: Poslať aj napriek tomuto problému?

en: Post to Newsgroup
sk: Poslať do diskusnej skupiny

en: Posted by Me
sk: Poslaný odo mňa

en: Posting and mailing article "%s"
sk: Posielam príspevok do diskusnej skupiny aj elektronickou poštou "%s"

en: Posting article "%s"
sk: Posielam príspevok "%s"

en: Posting complete.  Server said: %s
sk: Posielanie ukončené. Server odpovedal: %s

en: Posting failed.  Server said: %s
sk: Posielanie zlyhalo. Server odpovedal: %s

en: Print Command:
sk: Príkaz na tlač:

en: Priority
sk: Priorita

en: Profile
sk: Profil

en: Profile Information
sk: Informácie o profile

en: Programmer
sk: Programátor

en: Programmer, 0.6 - 0.7
sk: Programátor, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
sk: Pôvodca projektu, programátor

en: Properties for "%s"
sk: Vlastnosti pre "%s"

en: Queued
sk: V rade

en: Quoted Text:
sk: Citovaný text:

en: Read
sk: Čítať

en: Read More
sk: Prečítať viac

en: Read News from Usenet
sk: Prečítať správy z Usenetu

en: Read Next Unread Article
sk: Prečítať nasledujúci neprečítaný príspevok

en: Read Next Unread Group
sk: Prečítať nasledujúcu neprečítanú skupina

en: Read Next Unread Thread
sk: Prečítať nasledujúce neprečítané vlákno

en: Reading
sk: Čítam

en: Ready!
sk: Pripravený!

en: References
sk: Odkazy

en: Refreshing Group "%s"
sk: Obnovovanie skupiny "%s"

en: Remove a File from the Attachment List
sk: Odstrániť súbor zo zoznamu príloh

en: Remove the selected filter
sk: Odstrániť vybraný filter

en: Remove the selected profile
sk: Odstrániť vybraný profil

en: Remove the selected score
sk: Odstrániť vybrané bodovanie

en: Remove the selected server
sk: Odstrániť vybraný server

en: Removing
sk: Odstraňovanie

en: Reply-To
sk: Odpoveď-pre

en: Required Information
sk: Povinné informácie

en: Restart Selected Task(s)
sk: Reštartovať vybrané úlohy

en: Restored %d tasks from last session
sk: Obnovených %d úloh z posledného sedenia

en: Rewrap
sk: Znovu zalomiť

en: Rot13 Selected Text
sk: Rot13 označený text

en: Rule Name:
sk: Názov pravidla:

en: Rule applies to all newsgroups
sk: Pravidlo sa použije na všetky diskusné skupiny

en: Rule applies to specific newsgroups:
sk: Pravidlo sa použije na vybrané diskusné skupiny:

en: Rule applies to:
sk: Pravidlo použité na:

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Running
sk: Beží

en: S_mooth scrolling at speed:
sk: Hladké _posúvanie rýchlosťou:

en: Sampling %d articles
sk: Vzorkujem %d príspevkov

en: Sampling %lu of %lu
sk: Vzorkujem %lu z %lu

en: Sampling headers for "%s"
sk: Vzorkujem hlavičky pre "%s"

en: Save Article can't access path "%s"
sk: Ukladanie príspevku nemôže pristupovať k ceste "%s"

en: Save Attachments
sk: Uložiť prílohy

en: Save Attachments As...
sk: Uložiť prílohy ako...

en: Save Files in Directory
sk: Uložiť súbory do priečinka

en: Save Te_xt
sk: Uložiť te_xt

en: Save _Attachments
sk: Uložiť _prílohy

en: Save a_ttachments in directory:
sk: Uložiť prílohy do _priečinka:

en: Save attachments in:
sk: Uložiť prílohy do:

en: Save message to file
sk: Uložiť správu do súboru

en: Save the log to a file
sk: Uložiť záznamy do súboru

en: Saved "%s"
sk: Uložené "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
sk: Uložených %d príspevkov v "%s" za %.1f sekúnd (%.0f prísp/s)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
sk: Uložených %d skupín v "%s" za %.1f sekúnd (%.0f skupín/s)

en: Saved %d of %u groups
sk: Uložených %d z %u skupín

en: Saved article body to "%s"
sk: Telo príspevku uložené v "%s"

en: Saving "%s"
sk: Ukladám "%s"

en: Saving Articles
sk: Ukladanie príspevkov

en: Saving Attachments
sk: Ukladanie príloh

en: Saving `%s'
sk: Ukladám `%s'

en: Score
sk: Bodovanie

en: Score filter will match anything
sk: Filter bodovania bude vyhovovať pre všetko

en: Score filter will match nothing
sk: Filter bodovania bude vyhovovať pre nič

en: Score_file
sk: Bodovací _súbor

en: Scored %d entries in %.1f seconds (%.0f articles/sec)
sk: Obodovaných %d položiek za %.1f sekúnd (%.0f prísp/s)

en: Scorefile
sk: Bodovací súbor

en: Scorefile _Editor:
    (%t is filename, %n is line number)
sk: _Editor bodovacieho súboru:
    (%t je názov súboru, %n je číslo riadku)

en: Scorefile entry removed -- old scorefile "%s" backed up as "%s"
sk: Položka bodovacieho súboru odstránená -- starý bodovací súbor "%s" zálohovaný ako "%s"

en: Scoring Articles
sk: Bodovanie príspevkov

en: Select .newsrc File
sk: Zvoliť súbor .newsrc

en: Select Color
sk: Vybrať farbu

en: Select Filter:
sk: Vybrať filter:

en: Select Font
sk: Vybrať písmo

en: Select Signature File
sk: Vybrať súbor s podpisom

en: Select the file to attach.
sk: Vybrať súbor na pripojenie.

en: Send Later
sk: Poslať neskôr

en: Send Now
sk: Poslať teraz

en: Sending Keepalive
sk: Posielanie 'zostaň spojený'

en: Sending Mail
sk: Posielam poštu

en: Sending mail
sk: Posielam poštu

en: Server is corrupt
sk: Server je poškodený

en: Server requires authori_zation
sk: Server vyžaduje autori_záciu

en: Servers
sk: Servery

en: Short _name for Pan to show:
sk: Krátky _názov, ktorý má zobrazovať Pan:

en: Short name for Pan to show, e.g. "mynewsserver"
sk: Krátky názov, ktorý má zobrazovať Pan, napr. "môjserver"

en: Show "%s" header
sk: Zobraziť hlavičku "%s"

en: Show a_lert:
sk: Zobraziť _výstrahu:

en: Show complete _multipart posts as a single article
sk: Zobraziť úplné v_iacdielne príspevky ako jeden príspevok

en: Show in Filter Menu
sk: Zobraziť v menu Filter

en: Signature:
sk: Podpis:

en: Single-clic_k selects, rather than loads, groups
sk: Jednoduché _kliknutie myšou nenahrá, len zvolí skupiny

en: Single-click selects, rather than loads, heade_rs
sk: Jednoduché kliknutie myšou nenah_rá, len zvolí hlavičky

en: Skipped %d groups due to possible corruption in "%s" and "%s".  You may want to delete these files and get a new grouplist from your news server.
sk: Preskočených %d skupín kvôli možnému poškodeniu v "%s" a "%s". Možno by ste mali vymazať tieto súbory a získať nový zoznam skupín z vášho servera diskusných skupín.

en: Some tasks were still queued the last time Pan exited.  Do you want to resume those tasks?
sk: Nejaké úlohy boli uložené v rade pri poslednom ukončení programu Pan. Chcete tie úlohy obnoviť?

en: Spellchecking disabled: gtkspell_init() failed with status %d
sk: Kontrola pravopisu neaktívna: gtkspell_init() zlyhalo s výsledkom %d

en: Status
sk: Stav

en: Stop Selected Task(s)
sk: Zastaviť vybrané úlohy

en: Stopped
sk: Zastavené

en: Stopping
sk: Zastavovanie

en: Su_bject:
sk: _Predmet:

en: Subject
sk: Predmet

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: Subscribed Newsgroups
sk: Prihlásené diskusné skupiny

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Tasks: %u/%u
sk: Úlohy: %u/%u

en: Thank you for trying Pan!
sk: Ďakujeme, že ste vyskúšali Pan!

en: Thank you for trying Pan!
     
    If you are new to Usenet,
    %s
    is a starting point to see what Usenet is,
    where to find a free news server,
    and how to use Pan.
     
    Since this is your first time running Pan,
    we'll need to gather some information.
sk: Ďakujeme za vyskúšanie programu Pan!
     
    Ak ste nováčikom v Usenete, na adrese
    %s
    si možete pozrieť čo Usenet je, kde nájsť
    voľne dostupný server diskusných skupín
    a ako používať program Pan.
     
    Pokiaľ je toto vaše prvé spustenie programu Pan,
    budeme potrebovať získať nejaké informácie.

en: Thanks
sk: Poďakovanie

en: Thanks to
sk: Poďakovanie pre

en: The Task Manager is Empty
sk: Správca úloh je prázdny

en: The command line was: %s
sk: Príkazový riadok bol: %s

en: The default charset set for articles posted with this profile
sk: Predvolená znaková sada pre príspevky odoslané s týmto profilom

en: The email account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
sk: Adresa elektronickej pošty, na ktorú majú ísť poštové odpovede na vami poslané správy. Toto je potrebné len vtedy, ak sa to odlišuje od hlavičky "Od".

en: The group will not be saved -- can't create file "%s"
sk: Skupina nebude uložená -- nemôžem vytvoriť súbor "%s"

en: The news server's actual address, e.g. "news.mynewsserver.com"
sk: Aktuálna adresa servera diskusných skupín, napr. "news.mynewsserver.com"

en: The news server's port.  This is almost always 119.
sk: Port servera diskusných skupín. Toto je takmer vždy 119.

en: The newsgroups where replies to your message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
sk: Diskusné skupiny, do ktorých majú ísť odpovede na vaše správy. Toto je potrebné len vtedy, ak sa to odlišuje od hlavičky "Poslať do skupín". 
    Ak chcete nasmerovať všetky odpovede na vašu adresu elektronickej pošty, použite "Prispieť-do: prispievateľ"

en: The organization you're associated with.
sk: Organizácia, ktorej ste členom.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
sk: Tento filter je ešte použitý v týchto pravidlách:
    %s
    Najskôr, prosím, odstráňte tútu závislosť.

en: This program is free software; you can redistribute it
    and/or modify it under the terms of the GNU General Public
    License as published by the Free Software Foundation;
    version 2 of the License.
    
    This program is distributed in the hope that it will be
    useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied
    warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR
    PURPOSE.  See the GNU General Public License for more
    details.
    
    The GNU Public License can be found from the menu above
    in Help|About|License.
sk: Tento program je voľne šíriteľný softvér. Môžete ho šíriť
    a modifikovať podľa ustanovení Všeobecnej verejnej licencie
    GNU, vydávanej nadáciou Free Software Foundation a to
    verzie 2 tejto licencie.
    
    Tento program je rozširovaný v nádeji, že bude užitočný,
    avšak BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY. Neposkytujú sa ani odvodené
    záruky PREDAJNOSTI alebo VHODNOSTI PRE URČITÝ ÚČEL. Ďalšie
    podrobnosti hľadajte vo Všeobecnej verejnej licencii GNU.
    
    Všeobecnú verejnú licenciu GNU môžete nájsť v menu v položke
    Pomocník|O programe|Licencia.

en: Time
sk: Čas

en: Time Remaining
sk: Zostávajúci čas

en: Total
sk: Celkom

en: Turkish
sk: Turecky

en: Turn line wrap on/off
sk: Zapnúť/vypnúť zalamovanie riadkov

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
sk: Zadajte reťazec, ktorý chcete vyhľadať v skupinách a stlačte ENTER. Môžete použiť žolíky (? a *).

en: Type in a search string and press ENTER.
    Wildcards are allowed.
sk: Zadajte reťazec, ktorý chcete vyhľadať, a stlačte ENTER.
    Môžete použiť žolíky (? a *).

en: UNKNOWN
sk: NEZNÁMY

en: URLs:
sk: Linky (_URL):

en: UUEncoded (universally accepted)
sk: UU kódované (všeobecne používané)

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
sk: Nemôžem zrušiť príspevok: Nemôžem nájsť zodpovedajúci príspevok v priečinku `pan.odoslané'!

en: Unable to connect to mail server "%*.*s"
sk: Nemôžem sa spojiť s poštovým serverom "%*.*s"

en: Unable to create thread: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť vlákno: %s

en: Unable to save headers for group "%*.*s" - is the disk full?
sk: Nemôžem uložiť hlavičky pre skupinu "%*.*s" - disk je plný?

en: Unable to set group "%*.*s": %s
sk: Nemôžem nastaviť skupinu "%*.*s": %s

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
sk: Nemôžem nahradiť príspevok: Nemôžem nájsť príslušný príspevok v priečinku "pan.odoslané"!

en: Unable to update counts for group "%s"
sk: Nemôžem aktualizovať počty pre skupinu "%s"

en: Unicode, UTF-8
sk: Unikód, UTF-8

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unparseable Subject
sk: Neanalyzovateľný predmet

en: Unread
sk: Neprečítané

en: Unsupported data version %d for "%s" data file.
    Are you running an old version of Pan by accident?
sk: Nepodporovaná verzia dát %d pre dátový súbor "%s".
    Nemáte náhodou spustenú staršiu verziu programu Pan?

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
sk: Nepodporovaná verzia dát pre hlavičky %s: %d.
    Nemáte náhodou spustenú staršiu verziu programu Pan?

en: Updated counts for %u groups out of %u
sk: Aktualizované počty pre %u skupín z %u

en: Updating Header Pane...
sk: Aktualizácia panelu hlavičiek...

en: Updating article counts for %u groups from server "%s"
sk: Aktualizujem počty príspevkov pre %u skupín zo servera "%s"

en: Us_e .newsrc file
sk: Po_užiť súbor .newsrc

en: Use custom font in Body Pane:
sk: Použiť vlastné písmo v paneli tela:

en: Use custom font in Group Pane:
sk: Použiť vlastné písmo v paneli skupín:

en: Use custom font in Header Pane:
sk: Použiť vlastné písmo v paneli hlavičiek:

en: Use the selected profile to create a new profile
sk: Použiť vybraný profil na vytvorenie nového profilu

en: Used when email replies to your posts should go somewhere other than the email address above.  Because Reply-To: is relatively difficult for spammers to harvest, it's polite give your email address here if you gave an invalid email address above.
sk: Použité, keď odpovede elektronickou poštou na vaše príspevky majú smerovať niekde inde ako je adresa elektronickej pošty vyššie. Pretože Odpoveď-pre: je relatívne obtiažne získať spammermi, je zdvorilé zadať svoju adresu sem, ak zadávate neplatnú adresu vyššie.

en: Usenet posting failed.
sk: Usenet posielanie zlyhalo.

en: User-Agent
sk: Agent-používateľa

en: WARNING: %d lines are more than 80 characters wide.
sk: UPOZORNENIE: %d riadkov je dlhších ako 80 znakov.

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
sk: UPOZORNENIE: Posielanie do viacerých diskusných skupín bez nastavenia Prispieť-do.

en: WARNING: Following-Up too many groups.
sk: UPOZORNENIE: Prispievanie do príliš veľa skupín.

en: WARNING: Group "%*.*s" is read-only.
sk: UPOZORNENIE: Skupina "%*.*s" je len na čítanie.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
sk: UPOZORNENIE: Posielate do veľkého počtu skupín.

en: WARNING: Reply seems to be top-posted.
sk: UPOZORNENIE: Odpoveď vyzerá poslaná na vrch.

en: WARNING: Signature is more than 4 lines long
sk: UPOZORNENIE: Podpis je dlhší ako 4 riadky

en: WARNING: Signature is more than 80 characters wide.
sk: UPOZORNENIE: Podpis má viac ako 80 znakov na riadok

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
sk: UPOZORNENIE: Oddeľovač podpisu bez podpisu.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
sk: UPOZORNENIE: Správa obsahuje len citovaný text!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
sk: UPOZORNENIE: Väčšina správy je len citovaný text.

en: WARNING: The signature marker should be "-- ", not "--".
sk: UPOZORNENIE: Značka podpisu by mala byť "-- " a nie "--".

en: WARNING: Unknown group: "%*.*s".
sk: UPOZORNENIE: Neznáma skupina: "%*.*s".

en: Watched
sk: Sledované

en: We don't have a list of groups for "%*.*s".
    Shall we download one?
sk: Nemáme zoznam skupín pre "%*.*s".
    Mám ho stiahnuť?

en: Western
sk: Západné

en: Western, New
sk: Západné, Nové

en: What mail server should Pan use?
sk: Ktorý poštový server má používať Pan?

en: What news server should Pan use?
sk: Ktorý server diskusných skupín má používať Pan?

en: When a Followup subject header changes, show as _new thread
sk: Keď sa zmení predmet v odpovedi, zobraziť ako _nové vlákno

en: When posting to Usenet, your article's Message-ID contains a domain name.  You can set a custom domain name here, or leave it blank to let Pan use the domain name from your email address.
sk: Pri posielaní do Usenetu, ID-správy vášho príspevku obsahuje názov domény. Môžete si tu nastaviť vlastný názov domény, alebo ponechať ho prázdny a Pan použije názov domény z vašej adresy elektronickej pošty.

en: Wildcard group specification:
sk: Určenie skupín pomocou žolíkov (? a *):

en: Wrap Text
sk: Zalomiť text

en: Wrote filters to "%s"
sk: Filtre zapísané do "%s"

en: Wrote profiles to "%s"
sk: Profily zapísané do "%s"

en: Wrote rules to "%s"
sk: Pravidlá zapísané do "%s"

en: X-Mailer
sk: X-Klient-elektronickej-pošty

en: X-Newsreader
sk: X-Klient-diskusných-skupín

en: Xref
sk: krížový odkaz

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Save.
sk: Úspešne ste zadali všetky informácie
    potrebné na nastavenie programu Pan.
    
    Aby sa tieto nastavenia uložili stlačte Uložiť.

en: You haven't loaded an article to print.
sk: Nemáte načítaný príspevok určený na tlač.

en: You may want to empty this group and download fresh headers.
sk: Asi by ste mali vyprázdniť túto skupinu a stiahnuť hlavičky znovu.

en: You must download the article before you can cancel it.
sk: Musíte stiahnuť príspevok predtým ako ho môžete zrušiť.

en: You must download the article before you can supersede it.
sk: Musíte stiahnuť príspevok predtým ako ho môžete nahradiť.

en: You must specify a .newsrc filename or disable newsrc support.
sk: Musíte zadať názov súboru .newsrc alebo deaktivovať podporu pre newsrc.

en: You must specify a password or disable authorization.
sk: Musíte zadať heslo alebo deaktivovať overenie totožnosti.

en: You must specify a username or disable authorization.
sk: Musíte zadať prihlasovacie meno alebo deaktivovať overenie totožnosti.

en: You must specify an address.
sk: Musíte zadať adresu.

en: You need at least one profile
sk: Potrebujete aspoň jeden profil

en: Your _Name:
sk: Vaše _meno:

en: Your message was saved in the folder "pan.sendlater"
sk: Vaša správa bola uložená v priečinku "pan.poslaťneskôr"

en: Your real name contained double quotes.
    Converting into single quotes.
sk: Vaše meno obsahuje úvodzovky.
    Konvertujem ich na apostrofy.

en: Zero
sk: Nula

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
sk: [Táto správa je kópiou Usenet príspevku do "%s"]

en: _3:
sk: 3_:

en: _Address:
sk: _Adresa:

en: _Article
sk: _Príspevok

en: _Attribution:
sk: _Priradenie:

en: _Author:
sk: _Autor:

en: _Browse...
sk: _Prezerať...

en: _Delete article
sk: _Vymazať príspevok

en: _Directory for saving articles:
sk: _Priečinok pre ukladanie príspevkov:

en: _Directory:
sk: _Priečinok:

en: _Download bodies too
sk: _Stiahnuť tiež telá príspevkov

en: _Editor (%t is filename):
sk: _Editor (%t je názov súboru):

en: _Email Address:
sk: Adresa _elektronickej pošty:

en: _Erase cache when exiting Pan
sk: V_yčistiť vyrovnávaciu pamäť pri ukončení programu Pan

en: _Filename:
sk: Názov _súboru:

en: _Flag body for download
sk: _Označiť telo na stiahnutie

en: _Full Name:
sk: _Celé meno:

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Ignore (set score to -9999)
sk: _Ignorovať (nastaviť bodovanie na -9999)

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
sk: _Ignorovať vlákno (štandardne skryje vlákno)

en: _Lines:
sk: _Riadkov:

en: _Message-ID:
sk: _ID-správy:

en: _Name:
sk: _Meno:

en: _Organization:
sk: _Organizácia:

en: _Password:
sk: _Heslo:

en: _Post
sk: P_oslať

en: _Profile Name:
sk: Názov _profilu:

en: _Read Threads:
sk: _Prečítané vlákna:

en: _References:
sk: _Odkazy:

en: _Reply-To Header:
sk: Hlavička _Odpoveď-pre:

en: _Resume
sk: _Obnoviť

en: _Retrieve Body
sk: _Získať telo

en: _Signature File:
sk: _Súbor s podpisom:

en: _Subject:
sk: _Predmet:

en: _Unread Only
sk: Len _neprečítané

en: _Unread Threads:
sk: Neprečítané _vlákna:

en: _User Profile
sk: _Profil používateľa

en: _Username:
sk: _Prihlasovacie meno:

en: _Watch (set score to 9999)
sk: _Sledovať (nastaviť bodovanie na 9999)

en: _Watch thread (highlights the thread)
sk: _Sledovať vlákno (zvýrazní vlákno)

en: _Web Browser (%s is URL):
sk: Prehliadač _www stránok (%s je URL):

en: add
sk: pridať

en: at least N lines long
sk: aspoň N riadkov dlhý

en: contains
sk: obsahuje

en: default
sk: predvolené

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: does not end with
sk: nekončí na

en: does not match regular expression
sk: nevyhovuje regulárnemu výrazu

en: does not start with
sk: nezačína na

en: ends with
sk: končí na

en: expecting 'Expires: MM/DD/YYYY' or 'Expires: DD-MM-YYYY'
sk: očakávané 'Expires: MM/DD/RRRR' alebo 'Expires: DD-MM-RRRR'

en: expired old score
sk: staré bodovanie stratilo platnosť

en: high
sk: vysoké

en: http://pan.rebelbase.com/ - Pan Homepage
    http://pan.rebelbase.com/bugs/ - Report a Bug
    http://pan.rebelbase.com/download/ - Upgrade
sk: http://pan.rebelbase.com/ - domovská stránka programu Pan
    http://pan.rebelbase.com/bugs/ - oznámenia o chybách
    http://pan.rebelbase.com/download/ - aktualizácie

en: ignored
sk: ignorované

en: is
sk: je

en: is not
sk: nie je

en: less than N lines long
sk: menej ako N riadkov dlhý

en: low
sk: nízke

en: matches regular expression
sk: vyhovuje regulárnemu výrazu

en: medium
sk: stredné

en: pan.sendlater
sk: pan.poslaťneskôr

en: pan.sent
sk: pan.odoslané

en: scorefile %s, line %d: %s (%s)
sk: bodovací súbor %s, riadok %d: %s (%s)

en: set score to
sk: nastaviť bodovanie na

en: skipping score because it has no criteria
sk: preskakujem bodovanie, pretože nemá kritérium

en: skipping unsupported criteria
sk: preskakujem nepodporované kritériá

en: starts with
sk: začína na

en: subtract
sk: odrátať

en: unexpected line.
sk: neočakávaný riadok.

en: unknown@spammesenseless.com
sk: neznamy@neotravuj.sk

en: watched
sk: sledované

en: yEnc (30 percent smaller than UUEnc but less universal)
sk: yEnc (o 30 percent menšie ako UU kódovanie, ale menej používané)

en: zero
sk: nula
