system-config-date - en to sk translation catalogue (492 entries)

en: A connection with %s could not be established.  Either %s is not available or the firewall settings on your computer are blocking NTP connections.
sk: Spojenie s %s nemohlo byť nadviazané. Buď nie je %s dostupný, alebo nastavenie firewallu vo vašom počítači blokuje NTP spojenia.

en: Africa/Abidjan
sk: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
sk: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
sk: Afrika/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
sk: Afrika/Algiers

en: Africa/Asmera
sk: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
sk: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sk: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
sk: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
sk: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
sk: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sk: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
sk: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
sk: Afrika/Cairo

en: Africa/Casablanca
sk: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
sk: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
sk: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
sk: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sk: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
sk: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
sk: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
sk: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
sk: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
sk: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sk: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sk: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
sk: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sk: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
sk: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sk: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
sk: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sk: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
sk: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
sk: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sk: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
sk: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sk: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sk: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sk: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sk: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sk: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
sk: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
sk: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
sk: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sk: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
sk: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
sk: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
sk: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
sk: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
sk: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
sk: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
sk: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sk: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
sk: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sk: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
sk: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sk: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sk: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
sk: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sk: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
sk: Amerika/Atka

en: America/Barbados
sk: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sk: Amerika/Belem

en: America/Belize
sk: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
sk: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sk: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sk: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
sk: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
sk: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
sk: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
sk: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
sk: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
sk: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sk: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
sk: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
sk: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
sk: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
sk: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
sk: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sk: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
sk: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
sk: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
sk: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
sk: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sk: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sk: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sk: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sk: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
sk: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
sk: Amerika/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
sk: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
sk: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
sk: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sk: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
sk: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sk: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sk: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sk: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
sk: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
sk: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sk: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
sk: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sk: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sk: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
sk: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sk: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sk: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
sk: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
sk: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
sk: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sk: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sk: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
sk: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
sk: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
sk: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sk: Amerika/Kentucky/Montevideo

en: America/Knox_IN
sk: Amerika/Knox_IN

en: America/La_Paz
sk: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sk: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sk: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
sk: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
sk: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sk: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sk: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
sk: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
sk: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
sk: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
sk: Amerika/Menominee

en: America/Merida
sk: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
sk: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
sk: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
sk: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
sk: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
sk: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
sk: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sk: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sk: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
sk: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sk: Amerika/Nome

en: America/Noronha
sk: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
sk: Amerika/North_Dakota/Center

en: America/Panama
sk: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sk: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sk: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sk: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
sk: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sk: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
sk: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
sk: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sk: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
sk: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sk: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
sk: Amerika/Recife

en: America/Regina
sk: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
sk: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
sk: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
sk: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sk: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sk: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
sk: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
sk: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
sk: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sk: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sk: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sk: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sk: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sk: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sk: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sk: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sk: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sk: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
sk: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sk: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
sk: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
sk: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
sk: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
sk: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sk: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
sk: Antarktída/Casey

en: Antarctica/Davis
sk: Antarktída/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sk: Antarktída/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
sk: Antarktída/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sk: Antarktída/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sk: Antarktída/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
sk: Antarktída/South_Pole

en: Antarctica/Syowa
sk: Antarktída/Syowa

en: Antarctica/Vostok
sk: Antarktída/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
sk: Arktída/Longyearbyen

en: Asia/Aden
sk: Ázia/Aden

en: Asia/Almaty
sk: Ázia/Almaty

en: Asia/Amman
sk: Ázia/Amman

en: Asia/Anadyr
sk: Ázia/Anadyr

en: Asia/Aqtau
sk: Ázia/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
sk: Ázia/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
sk: Ázia/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
sk: Ázia/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
sk: Ázia/Baghdad

en: Asia/Bahrain
sk: Ázia/Bahrain

en: Asia/Baku
sk: Ázia/Baku

en: Asia/Bangkok
sk: Ázia/Bangkok

en: Asia/Beirut
sk: Ázia/Beirut

en: Asia/Bishkek
sk: Ázia/Bishkek

en: Asia/Brunei
sk: Ázia/Brunei

en: Asia/Calcutta
sk: Ázia/Calcutta

en: Asia/Choibalsan
sk: Ázia/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
sk: Ázia/Chongqing

en: Asia/Chungking
sk: Ázia/Chungking

en: Asia/Colombo
sk: Ázia/Colombo

en: Asia/Dacca
sk: Ázia/Dacca

en: Asia/Damascus
sk: Ázia/Damascus

en: Asia/Dhaka
sk: Ázia/Dhaka

en: Asia/Dili
sk: Ázia/Dili

en: Asia/Dubai
sk: Ázia/Dubai

en: Asia/Dushanbe
sk: Ázia/Dušanbe

en: Asia/Gaza
sk: Ázia/Gaza

en: Asia/Harbin
sk: Ázia/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
sk: Ázia/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sk: Ázia/Hovd

en: Asia/Irkutsk
sk: Ázia/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
sk: Ázia/Istanbul

en: Asia/Jakarta
sk: Ázia/Jakarta

en: Asia/Jayapura
sk: Ázia/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
sk: Ázia/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
sk: Ázia/Kabul

en: Asia/Kamchatka
sk: Ázia/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sk: Ázia/Karachi

en: Asia/Kashgar
sk: Ázia/Kashgar

en: Asia/Katmandu
sk: Ázia/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
sk: Ázia/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sk: Ázia/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sk: Ázia/Kuching

en: Asia/Kuwait
sk: Ázia/Kuwait

en: Asia/Macao
sk: Ázia/Macao

en: Asia/Macau
sk: Ázia/Macau

en: Asia/Magadan
sk: Ázia/Magadan

en: Asia/Makassar
sk: Ázia/Makassar

en: Asia/Manila
sk: Ázia/Manila

en: Asia/Muscat
sk: Ázia/Muscat

en: Asia/Nicosia
sk: Ázia/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
sk: Ázia/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sk: Ázia/Omsk

en: Asia/Oral
sk: Ázia/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
sk: Ázia/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
sk: Ázia/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
sk: Ázia/Pyongyang

en: Asia/Qatar
sk: Ázia/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
sk: Ázia/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
sk: Ázia/Rangoon

en: Asia/Riyadh
sk: Ázia/Riyadh

en: Asia/Riyadh87
sk: Ázia/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
sk: Ázia/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
sk: Ázia/Riyadh89

en: Asia/Saigon
sk: Ázia/Saigon

en: Asia/Sakhalin
sk: Ázia/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
sk: Ázia/Samarkand

en: Asia/Seoul
sk: Ázia/Seoul

en: Asia/Shanghai
sk: Ázia/Shanghai

en: Asia/Singapore
sk: Ázia/Singapúr

en: Asia/Taipei
sk: Ázia/Taipei

en: Asia/Tashkent
sk: Ázia/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sk: Ázia/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sk: Ázia/Teherán

en: Asia/Tel_Aviv
sk: Ázia/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
sk: Ázia/Thimbu

en: Asia/Thimphu
sk: Ázia/Thimphu

en: Asia/Tokyo
sk: Ázia/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
sk: Ázia/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
sk: Ázia/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
sk: Ázia/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
sk: Ázia/Urumqi

en: Asia/Vientiane
sk: Ázia/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
sk: Ázia/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sk: Ázia/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
sk: Ázia/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sk: Ázia/Yerevan

en: Atlantic/Azores
sk: Atlantik/Azory

en: Atlantic/Bermuda
sk: Atlantik/Bermudy

en: Atlantic/Canary
sk: Atlantik/Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
sk: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
sk: Atlantik/Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
sk: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
sk: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
sk: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
sk: Atlantik/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
sk: Atlantik/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
sk: Atlantik/Stanley

en: Australia/ACT
sk: Austrália/ACT

en: Australia/Adelaide
sk: Austrália/Adelaide

en: Australia/Brisbane
sk: Austrália/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
sk: Austrália/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
sk: Austrália/Canberra

en: Australia/Darwin
sk: Austrália/Darwin

en: Australia/Hobart
sk: Austrália/Hobart

en: Australia/LHI
sk: Austrália/LHI

en: Australia/Lindeman
sk: Austrália/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sk: Austrália/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sk: Austrália/Melbourne

en: Australia/NSW
sk: Austrália/NSW

en: Australia/North
sk: Austrália/Sever

en: Australia/Perth
sk: Austrália/Perth

en: Australia/Queensland
sk: Austrália/Queensland

en: Australia/South
sk: Austrália/Juh

en: Australia/Sydney
sk: Austrália/Sydney

en: Australia/Tasmania
sk: Austrália/Tasmania

en: Australia/Victoria
sk: Austrália/Victoria

en: Australia/West
sk: Austrália/Západ

en: Australia/Yancowinna
sk: Austrália/Yancowinna

en: Brazil/Acre
sk: Brazília/Acre

en: Brazil/DeNoronha
sk: Brazília/DeNoronha

en: Brazil/East
sk: Brazília/Východ

en: Brazil/West
sk: Brazília/Západ

en: Canada/Atlantic
sk: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
sk: Kanada/Central

en: Canada/East-Saskatchewan
sk: Kanada/East-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
sk: Kanada/Eastern

en: Canada/Mountain
sk: Kanada/Mountain

en: Canada/Newfoundland
sk: Kanada/Newfoundland

en: Canada/Pacific
sk: Kanada/Pacific

en: Canada/Saskatchewan
sk: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
sk: Kanada/Yukon

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Change system date and time
sk: Zmeniť systémový dátum a čas

en: Contacting NTP server.  Please wait...
sk: Pripájanie k NTP serveru. Prosím čakajte...

en: Cuba
sk: Kuba

en: Current Time :
sk: Aktuálny čas:

en: Date
sk: Dátum

en: Date & Time
sk: Dátum a čas

en: Date/Time Properties
sk: Vlastnosti dátumu a času

en: Error
sk: Chyba

en: Error copying timezone (from %s): %s
sk: Chyba pri kopírovaní časovej zóny (z %s): %s

en: Error removing /var/spool/postfix/etc/localtime
sk: Chyba pri odstraňovaní /var/spool/postfix/etc/localtime

en: Etc/GMT
sk: Iné/GMT

en: Etc/GMT+0
sk: Iné/GMT+0

en: Etc/GMT+1
sk: Iné/GMT+1

en: Etc/GMT+10
sk: Iné/GMT+10

en: Etc/GMT+11
sk: Iné/GMT+11

en: Etc/GMT+12
sk: Iné/GMT+12

en: Etc/GMT+2
sk: Iné/GMT+2

en: Etc/GMT+3
sk: Iné/GMT+3

en: Etc/GMT+4
sk: Iné/GMT+4

en: Etc/GMT+5
sk: Iné/GMT+5

en: Etc/GMT+6
sk: Iné/GMT+6

en: Etc/GMT+7
sk: Iné/GMT+7

en: Etc/GMT+8
sk: Iné/GMT+8

en: Etc/GMT+9
sk: Iné/GMT+9

en: Etc/GMT-0
sk: Iné/GMT-0

en: Etc/GMT-1
sk: Iné/GMT-1

en: Etc/GMT-10
sk: Iné/GMT-10

en: Etc/GMT-11
sk: Iné/GMT-11

en: Etc/GMT-12
sk: Iné/GMT-12

en: Etc/GMT-13
sk: Iné/GMT-13

en: Etc/GMT-14
sk: Iné/GMT-14

en: Etc/GMT-2
sk: Iné/GMT-2

en: Etc/GMT-3
sk: Iné/GMT-3

en: Etc/GMT-4
sk: Iné/GMT-4

en: Etc/GMT-5
sk: Iné/GMT-5

en: Etc/GMT-6
sk: Iné/GMT-6

en: Etc/GMT-7
sk: Iné/GMT-7

en: Etc/GMT-8
sk: Iné/GMT-8

en: Etc/GMT-9
sk: Iné/GMT-9

en: Etc/GMT0
sk: Iné/GMT0

en: Etc/Greenwich
sk: Iné/Greenwich

en: Etc/UCT
sk: Iné/UCT

en: Etc/UTC
sk: Iné/UTC

en: Etc/Universal
sk: Iné/Universal

en: Etc/Zulu
sk: Iné/Zulu

en: Europe/Amsterdam
sk: Európa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sk: Európa/Andorra

en: Europe/Athens
sk: Európa/Atény

en: Europe/Belfast
sk: Európa/Belfast

en: Europe/Belgrade
sk: Európa/Belgrade

en: Europe/Berlin
sk: Európa/Berlín

en: Europe/Bratislava
sk: Európa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sk: Európa/Brusel

en: Europe/Bucharest
sk: Európa/Bukurešť

en: Europe/Budapest
sk: Európa/Budapešť

en: Europe/Chisinau
sk: Európa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
sk: Európa/Kobenhavn

en: Europe/Dublin
sk: Európa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sk: Európa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
sk: Európa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
sk: Európa/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
sk: Európa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sk: Európa/Kiev

en: Europe/Lisbon
sk: Európa/Lisbon

en: Europe/Ljubljana
sk: Európa/Ljubljana

en: Europe/London
sk: Európa/Londýn

en: Europe/Luxembourg
sk: Európa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
sk: Európa/Madrid

en: Europe/Malta
sk: Európa/Malta

en: Europe/Minsk
sk: Európa/Minsk

en: Europe/Monaco
sk: Európa/Monaco

en: Europe/Moscow
sk: Európa/Moskva

en: Europe/Nicosia
sk: Európa/Nicosia

en: Europe/Oslo
sk: Európa/Oslo

en: Europe/Paris
sk: Európa/Paríž

en: Europe/Prague
sk: Európa/Praha

en: Europe/Riga
sk: Európa/Riga

en: Europe/Rome
sk: Európa/Rím

en: Europe/Samara
sk: Európa/Samara

en: Europe/San_Marino
sk: Európa/San_Maríno

en: Europe/Sarajevo
sk: Európa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
sk: Európa/Simferopol

en: Europe/Skopje
sk: Európa/Skopje

en: Europe/Sofia
sk: Európa/Sofia

en: Europe/Stockholm
sk: Európa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
sk: Európa/Tallinn

en: Europe/Tirane
sk: Európa/Tirane

en: Europe/Tiraspol
sk: Európa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
sk: Európa/Užhorod

en: Europe/Vaduz
sk: Európa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sk: Európa/Vatikán

en: Europe/Vienna
sk: Európa/Viedeň

en: Europe/Vilnius
sk: Európa/Viľňus

en: Europe/Warsaw
sk: Európa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sk: Európa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
sk: Európa/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
sk: Európa/Zurich

en: Factory
sk: Továrenské

en: Help is not available.
sk: Pomocník nie je dostupný.

en: Hour :
sk: Hodina:

en: Iceland
sk: Island

en: Internet Time Servers
sk: Internetové časové servery

en: Iran
sk: Irán

en: Israel
sk: Izrael

en: Japan
sk: Japonsko

en: Libya
sk: Líbya

en: Mexico/BajaNorte
sk: Mexiko/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
sk: Mexiko/BajaSur

en: Mexico/General
sk: Mexiko/Všeobecný

en: Minute :
sk: Minúta:

en: Network Time Protocol
sk: Sieťový časový protokol (NTP)

en: OK
sk: Ok

en: Pacific/Apia
sk: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
sk: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Chatham
sk: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Easter
sk: Pacifik/Easter

en: Pacific/Efate
sk: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
sk: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sk: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sk: Pacifik/Fiji

en: Pacific/Funafuti
sk: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sk: Pacifik/Galapagos

en: Pacific/Gambier
sk: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sk: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sk: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
sk: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Johnston
sk: Pacifik/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
sk: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sk: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sk: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sk: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sk: Pacifik/Marquesas

en: Pacific/Midway
sk: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
sk: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
sk: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
sk: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sk: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sk: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sk: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sk: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
sk: Pacifik/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
sk: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sk: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sk: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Samoa
sk: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
sk: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sk: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sk: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Truk
sk: Pacifik/Truk

en: Pacific/Wake
sk: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
sk: Pacifik/Wallis

en: Pacific/Yap
sk: Pacifik/Yap

en: Please select the nearest city in your timezone:
sk: Prosím, vyberte najbližšie mesto vo vašej časovej zóne:

en: Please specify an NTP server to use.
sk: Prosím, zadajte NTP server, ktorý chcete použiť.

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Second :
sk: Sekunda:

en: Select the timezone for the system.
sk: Zvoľte časovú zónu pre systém.

en: Singapore
sk: Singapúr

en: System clock uses UTC
sk: Systémové hodiny používajú UTC

en: The NTP initscript (%s) does not seem to be functioning properly.  Try running 'rpm -V ntp' to see if the initscript has been modified.  system-config-date will exit now.
sk: Zdá sa, že inicializačný skript NTP initscript (%s) nefunguje správne. Skúste spustiť 'rpm -V ntp', aby ste videli, či nebol inicializačný skript modifikovaný. system-config-date teraz skončí.

en: Time
sk: Čas

en: Timezone Selection
sk: Výber časovej zóny

en: Turkey
sk: Turecko

en: US/Alaska
sk: US/Aliaška

en: You must be root to run timeconfig.
sk: Musíte byť správca, aby ste mohli spustiť timeconfig.

en: Your computer can synchronize its clock with a remote time server using the Network Time Protocol.
sk: Váš počítač môže synchronizovať svoje hodiny so vzdialeným časovým serverom pomocou Sieťového časového protokolu (NTP).

en: _Date & Time
sk: _Dátum a čas

en: _Enable Network Time Protocol
sk: _Povoliť Sieťový časový protokol

en: _System clock uses UTC
sk: _Systémové hodiny používajú UTC

en: _Time Zone
sk: Č_asová zóna
