balsa - en to sl translation catalogue (938 entries)

en: 
    <b>This certificate was issued by:</b>
sl: 
    <b>Ta certifikat je izdal:</b>

en:      to %s
sl:      do %s

en:    from %s
sl:    od %s

en:  Press '%s' to toggle write
sl:  Pritisni '%s' za preklop možnosti pisanja

en: %d kept, %d deleted.
sl: %d ohranjenih, %d zbrisanih.

en: %d kept, %d moved, %d deleted.
sl: %d ohranjenih, %d prestavljenih, %d zbrisanih.

en: %d kept.
sl: %d ohranjenih.

en: %s (default)
sl: %s (privzeto)

en: %s has insecure permissions!
sl: %s ima nevarna dovoljenja

en: %s is an invalid IMAP path
sl: %s je neveljavna pot IMAP

en: %s is not a mailbox.
sl: %s ni poštni predal.

en: %s isn't a regular file.
sl: %s ni običajna datoteka.

en: %s no longer exists!
sl: %s ne obstaja več!

en: %s on %s
sl: %s na %s

en: %s wrote:
sl: %s je napisal(a):

en: (Example: write December 31, 2000, as %s)
sl: (Primer: napiši 31. december 2000, kot %s)

en: (need 'view-attachments' bound to key!)
sl: (potrebujem 'view-attachmets' za ključ!)

en: (r)eject, accept (o)nce
sl: zav(r)ni, sprejmi (e)nkrat

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
sl: zav(r)ni, sprejmi (e)nkrat, (v)edno sprejmi

en: (size %s bytes)
sl: (velikost %s bajtov)

en: (use '%s' to view this part)
sl: (uporabi '%s' za pogled tega dela)

en: *** ERROR: Mailbox Lock Exists: %s ***
sl: *** NAPAKA: Poštni predal je zaklenjen s ključavnico: %s ***

en: *** ERROR: Mailbox Stream Closed: %s ***
sl: *** NAPAKA: Tok poštnega predala je bil zaprt: %s ***

en: ------forwarded message from %s------
sl: ------posredovano sporočilo od %s------

en: 7 Bits
sl: 7 bitno

en: 8 Bits
sl: 8 bitno

en: <b>This certificate belongs to:</b>
sl: <b>Ta certifikat pripada:</b>

en: <b>This certificate is valid</b>
    from %s
    to %s
    <b>Fingerprint:</b> %s
sl: <b>Ta certifikat je veljaven</b>
    od %s
    do %s
    <b>Prstni odtis:</b> %s

en: A filter run dialog is open.Close it before you can modify filters.
sl: Dialog uporabe filtra je odprt. Morate ga zapreti, preden lahko spreminjate filtre.

en: AND
sl: IN

en: A_dd
sl: _Dodaj

en: Accept&_Save
sl: Sprejmi&_Shrani

en: Access type: %s
sl: Način dostopa: %s

en: Access type: URL
sl: Način dostopa: URL

en: Access type: local-file
sl: Način dostopa: krajevna-datoteka

en: Access type: mail-server
sl: Način dostopa: poštni-strežnik

en: Action
sl: Dejanje

en: Action to perform:
sl: Dejanje, ki naj se izvrši:

en: Add Address Book
sl: Dodaj adresar

en: Add a new IMAP folder
sl: Dodaj nov predal IMAP

en: Add a new IMAP mailbox
sl: Dodaj nov poštni predal oblike 'IMAP'

en: Add a new MH style mailbox
sl: Dodaj nov poštni predal oblike 'MH'

en: Add a new Maildir style mailbox
sl: Dodaj nov poštni predal oblike 'maildir'

en: Add a new mbox style mailbox
sl: Dodaj nov poštni predal oblike 'Mbox'

en: Add attachments to this message
sl: Dodaj prilogo temu sporočilu

en: Add the current word to your personal dictionary
sl: Dodaj trenutno besedo v svoj osebni slovarček

en: Address Book
sl: Adresar

en: Address Book Name
sl: Ime adresarja

en: Address Books
sl: Adresarji

en: All
    headers
sl: Vse
    glave

en: All Done!
sl: Vse Opravljeno!

en: All _Headers
sl: _Vse glave

en: Always
sl: Vedno

en: An IMAP folder that is not a mailbox
    has no properties that can be changed.
sl: Mapa IMAP, ki ni poštni predal nima
    lastnosti, ki bi jih bilo moč spremeniti.

en: Anonymous authentication failed.
sl: Anonimna avtentifikacija je bila neuspešna.

en: Ask me
sl: Vprašaj me

en: Attach
sl: Priloži

en: Attach _Message(s)
sl: Pripni _sporočilo(a)

en: Attach as Reference?
sl: Pripni kot navezavo

en: Attach file
sl: Pripni datoteko

en: Attach file at PATH
sl: Priloži datoteko na POTI

en: Attaching message failed.
    Possible reason: not enough temporary space
sl: Pripenjanje sporočila ni uspelo.
    Možen vzrok: ni dovolj začasnega prostora

en: Attachment %s is not a regular file.
sl: Priloga %s ni običajna datoteka.

en: Attempt to apply an invalid filter
sl: Poskus uveljavitve neveljavnega filtra

en: Authenticating (CRAM-MD5)...
sl: Avtentificiram (CRAM-MD5)...

en: Authenticating (GSSAPI)...
sl: Avtentificiram (GSSAPI)...

en: Authenticating (SASL)...
sl: Avtentificiram (SASL)...

en: Authenticating (anonymous)...
sl: Avtentificiram (anonimno)...

en: Authentication failed
sl: Avtentifikacija je bila neuspešna

en: Automatically close mailbox if unused more than
sl: Samodejno zapri poštni predal če ni uporabljen več kot

en: Automatically quote original when replying
sl: Ob odgovarjanju samodejno citiraj original

en: Automatically view message when mailbox opened
sl: Samnodejno poglej sporočilo ob odprtju poštnega predala

en: Available buttons
sl: Gumbi na voljo

en: Bad Spellers
sl: Slabi črkovalniki

en: Bad mailbox name
sl: Nepravilno ime predala

en: Bad mailbox name for filter: %s
sl: Napačno ime predala za filter: %s

en: Balsa Filters
sl: Balsini filtri

en: Balsa Filters Export
sl: Izvoz Balsinih filtrov

en: Balsa Filters of Mailbox:
sl: Balsini filtri predala:

en: Balsa Preferences
sl: Nastavitve Balse

en: Balsa cannot open your "%s" mailbox.
sl: Balsa ne more odpreti poštnega predala "%s".

en: Balsa could not find font "%s".
    Use the "Fonts" page on the "Print message" dialog to change it.
sl: Balsa ni mogla najti pisave "%s".
    Za spremembo uporabite stran "Pisave" v dialogu "Natisni sporočilo".

en: Balsa is not compiled with LDAP support
sl: Balsa ni prevedena s podporo za LDAP

en: Balsa is sending a mail now.
    Abort sending?
sl: Balsa sedaj pošilja pošto.
    Prekini pošiljanje?

en: Balsa: %s (readonly)
sl: Balsa: %s (le berljiv)

en: Balsa: New mail
sl: Balsa: Novo sporočilo

en: Balsa: message print preview
sl: Balsa: predogled tiskanja sporočila

en: Base Domain _Name
sl: _Osnovno ime domene

en: Body font
sl: Pisava v telesu sporočila

en: CLOSE failed
sl: CLOSE ni uspel

en: CRAM-MD5 authentication failed.
sl: CRAM-MD5 avtentifikacija ni uspela.

en: C_heck Spelling
sl: _Preveri črkovanje

en: C_lear
sl: Po_čisti

en: Calling URL %s...
sl: Kličem URL %s...

en: Can't create filter
sl: Ne morem ustvariti filtra

en: Can't dotlock %s.
sl: Nisem mogel zakleniti %s.

en: Can't stat %s: %s
sl: Nisem mogel izvesti stat nad %s: %s

en: Can't write message
sl: Ne morem pisati sporočila

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Cancel this message
sl: Prekliči to sporočilo

en: Cannot access the message's body
sl: Ne morem dostopati do telesa sporočila

en: Cannot add duplicate entry
sl: Ne morem dodati vnosa, ki ima dvojnik

en: Cannot connect to server
sl: Ne morem se povezati s strežnikom

en: Cannot get info on file '%s': %s
sl: Ne morem dobiti podatkov o datoteki '%s': %s

en: Cannot load mailbox %s
sl: Ne morem naložiti poštnega predala %s

en: Cannot open temporary file %s.
sl: Nisem mogel odpreti začasne datoteke %s.

en: Cannot read from address book
sl: Ne morem brati iz adresarja

en: Cannot search in the address book
sl: Ne morem iskati v adresarju

en: Cannot write to address book
sl: Ne morem pisati v adresar

en: Certificate Pass Phrase
sl: Šifrirna fraza certifikata

en: Certificate saved
sl: Certifikat shranjen

en: Check
sl: Preveri

en: Check INBOX _only
sl: Preveri _le dohoden predal

en: Check _IMAP mailboxes
sl: Preveri predale _IMAP

en: Check for new email
sl: Preveri za novo pošto

en: Check mail upon startup
sl: Ob zagonu preveri pošto

en: Check quoted
sl: Preveri citirano

en: Check signature
sl: Preveri podpis

en: Check the spelling of the message
sl: Preveri črkovanje sporočila

en: Checking
sl: Preverjam

en: Checking Mail...
sl: Preverjam pošto...

en: Choose Address
sl: Izberi naslov

en: Choose Address Book
sl: Izberi adresar

en: Choose charset
sl: Izberite znakovni nabor

en: Choose depth 1 for fast startup; this defers scanning some folders.
    To see more of the tree at startup, choose a greater depth.
sl: Izberite globino 1 za najhitrejši zagon; to ne preveri nekaterih map.
    Če želite ob zagonu videti večji del drevesa, izberite večjo globino.

en: Choose destination folder
sl: Izberi ciljno mapo

en: Close
sl: Zapri

en: Close current mailbox
sl: Zapri trenutni predal

en: Close mailbox
sl: Zapri predal

en: Closing connection to %s...
sl: Zapiram povezavo z %s...

en: Closing connection to IMAP server...
sl: Zapiram povezavo s strežnikom IMAP...

en: Co_mmit Current
sl: _Udejani trenutno

en: Collapse all expanded threads
sl: Skrči vse razširjene niti

en: Colors
sl: Barve

en: Comments:
sl: Komentarji:

en: Commit _All
sl: Udejani _vse

en: Commit the changes in all mailboxes
sl: Udejani spremembe na vseh predalih

en: Commit the changes in the currently opened mailbox
sl: Udejani spremembe na trenutno odprtem poštenem predalu

en: Commiting mailbox %s failed.
sl: Uveljavljanje poštnega predala %s ni uspelo.

en: Committing changes...
sl: Udejanjam spremembe...

en: Compose
sl: Sestavi

en: Compose a new email to EMAIL@ADDRESS
sl: Sestavi novo sporočilo za EPOŠTNI@NASLOV

en: Compose a new message
sl: Sestavi novo sporočilo

en: Compose message
sl: Sestavi sporočilo

en: Compose window
sl: Okno sestavljanja

en: Composition Window
sl: Okno sestavljanja

en: Configure Balsa
sl: Nastavi Balso

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Connected to MTA
sl: Povezan z MTA

en: Connecting to %s ...
sl: Povezujem se z %s ...

en: Connecting to %s...
sl: Povezujem se z %s...

en: Connection refused
sl: Povezava zavrnjena

en: Connection to %s closed
sl: Povezava z %s se je zaprla

en: Contain/Does _Not Contain
sl: Vsebuje/_Ne vsebuje

en: Content Type: %s
sl: Vrsta vsebine: %s

en: Content Type: external-body
sl: Vrsta vsebine: zunanje-telo

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Continue editing current message
sl: Nadaljuj z urejanjem trenutnega sporočila

en: Continue message
sl: Nadaljuj s sporočilom

en: Continue message to %s: %s
sl: Nadaljuj s sporočilom %s: %s

en: Continue?
sl: Nadaljuj?

en: Copy to folder:
sl: Kopiraj v mapo:

en: Copying %d messages to %s...
sl: Kopiram %d sporočil v %s...

en: Copying message %d to %s...
sl: Prestavljam sporočilo %d v %s...

en: Could not append message
sl: Nisem mogel pripeti sporočila

en: Could not connect to %s (%s).
sl: Nisem se mogel povezati z %s (%s).

en: Could not create MH directory at %s (%s)
sl: Nisem mogel ustvariti imenika MH %s (%s)

en: Could not create MH structure at %s (%s)
sl: Nisem mogel ustvariti strukture MH na %s (%s)

en: Could not create a MailDir at %s (%s)
sl: Nisem mogel ustvariti poštnega imenika %s (%s)

en: Could not create a MailDir directory at %s (%s)
sl: Nisem mogel ustvariti poštnega imenika %s (%s)

en: Could not create a mailbox of type %s
sl: Nisem mogel ustvariti poštnega predala vrste %s

en: Could not create temporary file %s
sl: Nisem mogel ustvariti začasne datoteke %s

en: Could not create temporary file!
sl: Nisem mogel ustvariti začasne datoteke!

en: Could not find the host "%s"
sl: Nisem mogel najti gostitelja "%s"

en: Could not negotiate TLS connection
sl: Nisem uspel izpogajati povezave TLS

en: Could not open %s
sl: Nisem mogel odpreti %s

en: Could not open mailbox for spooling
sl: Nisem mogel odpreti poštnega predala za upravljanje

en: Could not open the file %s.
sl: Nisem mogel odpreti datoteke %s.

en: Could not remove %s:
    %s
sl: Nisem mogel odstraniti %s:
    %s

en: Could not remove contents of %s:
    %s
sl: Nisem mogel odstraniti vsebine %s:
    %s

en: Could not reopen mailbox!
sl: Nisem mogel znova odpreti predala!

en: Could not run the delivery program (procmail)
sl: Nisem mogel pognati programa za dostavo (procmail)

en: Could not synchronize mailbox %s!
sl: Ne morem uskladiti predala %s!

en: Could not write the message
sl: Nisem mogel pisati sporočila

en: Couldn't create a directory: mkdir() failed on pathname "%s".
sl: Nisem mogel ustvariti imenika: mkdir() na poti "%s" ni uspel.

en: Couldn't lock %s
sl: Ne morem zakleniti %s

en: Couldn't open destination mailbox (%s) for copying
sl: Nisem mogel odpreti ciljenga predala (%s) za kopiranje

en: Couldn't open destination mailbox (%s) for writing
sl: Nisem mogel odpreti ciljnega predala (%s) za pisanje

en: Create %s?
sl: Ustvari %s?

en: Create and set current identities
sl: Ustvari in nastavi trenutne identitete

en: Create mailbox:
sl: Ustvari poštni predal:

en: Create subfolder
sl: Ustvari podmapo

en: Current
sl: Trenutna

en: Current toolbar
sl: Trenutna orodjarna

en: Customize toolbars
sl: Prikroji orodjarne in menuje

en: Date
sl: Datum

en: Date encoding (for strftime):
sl: Način izpisa datuma (za strftime):

en: Date interval
sl: Datumski interval

en: Date:
sl: Datum:

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Debug Messages
sl: Razhroščevalna sporočila

en: Debug POP3 connection
sl: Razhroščuj povezavo POP3

en: Default
sl: Privzeta

en: Default threading style
sl: Privzet slog nitenja

en: Delete immediately and irretrievably
sl: Zbriši takoj in nepovratno

en: Delete messages from the Trash mailbox
sl: Zbriši sporočila iz predala Smeti

en: Delete the current message
sl: Zbriši trenutno sporočilo

en: Delete the selected mailbox
sl: Zbriši izbran predal

en: Deleted
sl: Zbrisano

en: Deleting Messages
sl: Brisanje sporočil

en: Descriptive _Name:
sl: Opisno _ime:

en: Directory: %s
sl: Imenik: %s

en: Disconnected
sl: Povezava prekinjena

en: Display
sl: Prikaz

en: Display Progress Dialog
sl: Prikaži dialog z napredkom

en: Display all headers
sl: Pokaži vse glave

en: Display message if new mail has arrived in an open mailbox
sl: Prikaži sporočilo, če je prispela nova pošta v odprt predal

en: Display message size as number of lines
sl: Prikaži velikost sporočila kot število vrstic

en: Display no headers
sl: Ne prikaži glav

en: Display of Multipart/Alternative Parts
sl: Prikaz Večdelnih/Alternativnih delov

en: Display selected headers
sl: _Pokaži izbrane glave

en: Disposition-Notification-To:
sl: Obvestilo-o-sprejetju-na:

en: Do background check quietly (no messages in status bar)
sl: Tiho preverjaj za pošto v ozadju (brez sporočil v vrstici stanja)

en: Do you really want to delete the selected identity?
sl: Zares želite zbrisati izbrano identiteto?

en: Do you want to correct the path?
sl: Hočete popraviti pot?

en: Do_wn
sl: _Dol

en: Don't include HTML parts as text when replying or forwarding mail
sl: Ob odgovarjanju ali posredovanju ne vključi delov HTML kot besedila

en: Down
sl: Dol

en: Draftbox
sl: Osnutki

en: E-Mail Address
sl: E-poštni Naslov

en: ERROR:
sl: NAPAKA:

en: Edit condition for filter:
sl: Uredi pogoj za filter:

en: Edit headers in external editor
sl: Uredi glave v zunanjem  urejevalniku

en: Edit the current message with the default Gnome editor
sl: Uredi trenutno sporočilo s privzetim urejevalnikom Gnome

en: Edit the selected mailbox
sl: Uredi izbran predal

en: Edit/Apply _Filters
sl: Uredi/Uveljavi _filtre

en: Elaborate JWZ threading
sl: Podrobno JWZ nitenje

en: Empty Trash
sl: Sprazni Smeti

en: Empty Trash on exit
sl: Ob izhodu sprazni Smeti

en: Empty _Trash
sl: Sprazni _Smeti

en: Enable _TLS
sl: Omogoči _TLS

en: Encoding
sl: Zapis

en: Error Messages
sl: Sporočila o napakah

en: Error displaying %s: %s
sl: Napaka ob prikazu %s: %s

en: Error displaying help for identities: %s
sl: Napaka ob prikazovanju pomoči za identitete: %s

en: Error displaying link_id %s: %s
sl: Napaka ob prikazu link_id %s: %s

en: Error displaying toolbar help: %s
sl: Napaka ob prikazu orodjarnine pomoči %s

en: Error during filters loading:
sl: Napaka ob nalaganju filtrov :

en: Error during filters loading: %s
    Filters may not be correct.
sl: Napaka ob nalaganju filtrov: %s
    Filtri so lahko napačni.

en: Error in regular expression syntax
sl: Napaka v sintaksi regularnega izraza

en: Error loading %s: %s
sl: Napaka ob nalaganju %s: %s

en: Error opening mailbox
sl: Napaka ob odpiranju predala

en: Error placing messages from %s on %s
    Messages are left in %s
sl: Napaka ob dajanju sporočil iz %s na %s
    Sporočila so ostala v %s

en: Error sending message, child exited %d (%s).
sl: Napaka ob pošiljanju sporočila, otrok je zaključil z %d (%s).

en: Error showing %s: %s
sl: Napaka ob prikazovanju %s: %s

en: Error talking to %s (%s)
sl: Napaka ob komuniciranju z %s (%s)

en: Error when applying filters
sl: Napaka ob uveljavljanju filtrov

en: Error when copying messages
sl: Napaka ob kopiranju sporočil

en: Error when moving messages
sl: Napaka ob prestavljanju sporočil

en: Error when trashing messages
sl: Napaka ob metanju sporočil ven

en: Error writing to temporary file %s.
    Check the directory permissions.
sl: Napaka ob pisanju v začasno datoteko %s.
    Preverite dovoljenja imenika.

en: Error: An identity with that name already exists
sl: Napaka: Identiteta s tem imenom že obstaja

en: Error: The identity does not have a name
sl: Napaka: Identiteta nima imena

en: Error: multipart/encrypted has no protocol parameter!
sl: Napaka: večdelen/šifriran nima parametra protokola!

en: Error: multipart/signed has no protocol.
sl: Napaka: večdelen/podpisan nima protokola.

en: Exchange
sl: Zamenjaj

en: Exit
sl: Izhod

en: Expand aliases
sl: Razširi soimena

en: Expand all threads
sl: Razširi vse niti

en: Expand mailbox tree on open
sl: Ob odprtju razširi drevo predala

en: Export filters as Sieve scripts
sl: Izvozi filtre kot skripte Sieve

en: Expunge failed
sl: Odstranjevanje ni uspelo

en: Expunging messages from server...
sl: Uničujem sporočila na strežniku...

en: External query (a program)
sl: Zunanja poizvedba (program)

en: FATAL:
sl: USODNA NAPAKA:

en: FTP site: %s
sl: Mesto FTP: %s

en: F_cc:
sl: _Fcc:

en: F_ilters...
sl: _Filtri...

en: F_older Path:
sl: _Pot do mape:

en: F_orward String:
sl: Niz za p_osredovanje:

en: F_rom:
sl: O_d:

en: Failed to find enough entropy on your system
sl: V vašem sistemu nisem našel dovolj naključnih dogodkov

en: Failed to find mailbox
sl: Nisem našel poštnega predala

en: Fast
sl: Hitro

en: Fatal Error Messages
sl: Sporočila o usodnih napakah

en: Fatal error!  Could not reopen mailbox!
sl: Usodna napaka! Ne morem znova odpreti predala!

en: Fatal error.  Message count is out of sync!
sl: Usodna napaka. Števec sporočil ni sinhroniziran!

en: Fetch new incoming mail
sl: Prinesi novo prispelo pošto

en: Fetching message headers... [%d/%d]
sl: Prenašam glave sporočil. [%d/%d]

en: Fetching message...
sl: Prenašam sporočilo...

en: File %s cannot be read
sl: Datoteke %s ni mogoče brati

en: File already exists. Overwrite?
sl: Datoteka že obstaja. Prepiši?

en: File name: %s
sl: Ime datoteke: %s

en: Filling entropy pool: %s...
sl: Polnim zalogo entropije: %s...

en: Filter "%s" already exists.
sl: Filter "%s" že obstaja.

en: Filter has matched
sl: Filter ustreza

en: Filter must have conditions.
sl: Filter mora vsebovati pogoje.

en: Filter the content of the selected mailbox
sl: Filtriraj vsebino izbranega predala

en: Fingerprint: %s
sl: Prstni odtis: %s

en: Finish spell checking
sl: Končaj preverjanje črkovanja

en: Finished Checking.
sl: Preverjanje končano.

en: Flag condition
sl: Stanje označbe

en: Flagged
sl: Označeno

en: Flat
sl: Plosko

en: Fonts
sl: Pisave

en: Footer font
sl: Pisava v nogi sporočila

en: Forward
sl: Posreduj naprej

en: Forward _Inline...
sl: Posreduj kot _del sporočila...

en: Forward _inline...
sl: Posreduj kot _del sporočila...

en: Forward inline...
sl: Posreduj kot del sporočila...

en: Forward message to %s: %s
sl: Pošlji sporočilo naprej %s: %s

en: Forward the current message
sl: Posreduj trenutno sporočilo

en: Forward the current message as attachment
sl: Posreduj trenutno sporočilo kot prilogo

en: Forward the current message inline
sl: Posreduj trenutno sporočilo kot del sporočila

en: Forward this message as attachment
sl: Posreduj to sporočilo kot prilogo

en: Forward this message inline
sl: Posreduj to sporočilo kot del sporočila

en: Fr_om
sl: _Od

en: From
sl: Od

en: From:
sl: Od:

en: GSSAPI authentication failed.
sl: GSSAPI avtentifikacija ni uspela.

en: Getting folder list...
sl: Dobivam seznam map...

en: Getting namespaces...
sl: Dobivam prostore imen...

en: GnomeCard Address Book
sl: GnomeVizitka Adresar

en: Header font
sl: Pisava v glavi sporočila

en: Help
sl: Pomoč

en: Hide deleted messages
sl: Skrij zbrisana sporočila

en: High date is incorrect
sl: Zgornja datumska meja je napačna

en: Highlight cited text
sl: Označi citiran del besedila

en: Host not found
sl: Računalnik ni najden

en: Hyperlink color
sl: Barva hiperpovezave

en: I/O error
sl: V/I napaka

en: IMAP Folder Scanning
sl: Preverjanje mape IMAP

en: IMAP TLS certificate
sl: IMAP TLS certifikat

en: Identity
sl: Identiteta

en: If Possible
sl: Če je možno

en: Ignore words shorter than
sl: Prezri besede krajše od

en: In:
sl: V:

en: Inbox
sl: Dohodni predal

en: Incl_ude Signature
sl: _Vstavi podpis

en: Include Signature When For_warding
sl: Vstavi podpis ob posredovanju

en: Include Signature When Rep_lying
sl: Vstavi podpis ob odgovarjanju

en: Include file
sl: Vključi datoteko

en: Incoming
sl: Prihajajoča

en: Information Messages
sl: Informativna sporočila

en: Insert Si_gnature
sl: Vstavi _podpis

en: Inside/outside the date interval
sl: Znotraj/izven datumskega intervala

en: Invalid filter: %s
sl: Neveljaven filter: %s

en: Invalid filters %s for mailbox %s
sl: Neveljavni filtri %s za predal %s

en: Invalid or incomplete address label color
sl: Neveljavna ali nepopolna barva oznake naslova

en: Invoking autoview command: %s
sl: Zaganjam ukaz za samodejen pogled: %s

en: Keywords:
sl: Ključne besede:

en: LDAP Address Book
sl: Adresar LDAP

en: LDAP Directory for %s
sl: Imenik LDAP za %s

en: LDIF Address Book
sl: Adresar LDIF

en: LOGIN disabled on this server.
sl: LOGIN je na tem strežniku izključen.

en: Link Color
sl: Barva povezave

en: Load program location
sl: Naloži lokacijo programa

en: Local MH mailbox...
sl: Krajevni poštni predal oblike 'MH'...

en: Local M_H mailbox...
sl: Krajevni poštni predal oblike 'MH'...

en: Local Mail
sl: Krajevna pošta

en: Local Mail Problem
    %s
sl: Krajevni poštni problem
    %s

en: Local Mail_dir mailbox...
sl: Krajevni poštni p_redal...

en: Local Maildir mailbox...
sl: Krajevni poštni predal...

en: Local _mbox mailbox...
sl: Krajevni 'mailbox' _poštni predal...

en: Local folder %s
sl: Krajevna mapa %s

en: Local mailbox %s loaded as: %s
sl: Krajevni poštni predal %s naložen kot: %s

en: Local mbox mailbox...
sl: Krajevni 'mailbox' poštni predal...

en: Lock count exceeded, remove lock for %s?
sl: Število zaklepanj prekoračeno, odstranim zaklepanje za %s?

en: Logging in...
sl: Prijavljam se...

en: Login failed.
sl: Prijava ni uspela.

en: Looking up %s...
sl: Razvozljujem %s...

en: Low date is greater than high date
sl: Spodnja datumska meja je kasnejša od zgornje

en: Low date is incorrect
sl: Spodnja datumska meja je napačna

en: MAILBOXNAME
sl: IMEPREDALA

en: Mail Files
sl: Datoteke s Pošto

en: Mail Options
sl: Možnosti pošte

en: Mail Servers
sl: Poštni strežniki

en: Mail server: %s
sl: Poštni strežnik: %s

en: Mail_box
sl: _Poštni predal

en: Mailbox
sl: Poštni predal

en: Mailbox %s does not appear to be a Maildir mailbox.
sl: Poštni predal %s ne izgleda, da bi bil oblike Maildir.

en: Mailbox %s does not appear to be a Mh mailbox.
sl: Poštni predal %s ne izgleda, da bi bil oblike Mh.

en: Mailbox %s does not appear to be an Mbox mailbox.
sl: Poštni predal %s ne izgleda, da bi bil oblike Mbox.

en: Mailbox Colors
sl: Barve predala

en: Mailbox Configurator
sl: Nastavitev Poštnega Predala

en: Mailbox Name
sl: Ime predala

en: Mailbox Path
sl: Pot do predala

en: Mailbox _Name:
sl: _Ime predala:

en: Mailbox _Path:
sl: _Pot do predala:

en: Mailbox closed
sl: Poštni predal zaprt

en: Mailbox created.
sl: Predal ustvarjen.

en: Mailbox is corrupt!
sl: Predal je pokvarjen!

en: Mailbox is marked unwritable. %s
sl: Predal je označen kot nepisljiv. %s

en: Mailbox is read-only.
sl: Predal je le berljiv.

en: Mailbox is unchanged.
sl: Predal ni bil spremenjen.

en: Mailbox must have a name.
sl: Poštni predal mora imeti ime.

en: Mailbox was corrupted!
sl: Predal je bil pokvarjen!

en: Mailbox with unread messages color
sl: Barva predala z neprebranimi sporočili

en: Main Window
sl: Glavno okno

en: Main window
sl: Glavno okno

en: Manage Identities
sl: Urejaj identitete

en: Manage filters
sl: Uredi filtre

en: Mark all
sl: Označi vse

en: Mark all messages in current mailbox
sl: Označi vsa sporočila v trenutnem predalu

en: Mark as D_raftbox
sl: Označi kot osnu_tek

en: Mark as _Inbox
sl: Označi kot _dohodno pošto

en: Mark as _Trash
sl: Označi kot s_meti

en: Marking %d messages deleted...
sl: Označujem %d sporočil kot zbrisana...

en: Match
sl: Ujemajoč

en: Match In
sl: Išči v

en: Match when date is in the interval:
sl: Ustreza, ko je datum v intervalu:

en: Match when date is outside the interval:
sl: Ustreza, ko je datum izven intervala:

en: Match when none of these flags is set:
sl: Ustreza, ko ni nastavljena nobena od teh označb:

en: Match when one flag is set/when no flag is set
sl: Ustreza, ko je nastavljena ena označba/ko ni nastavljena nobena

en: Match when one of these flags is set:
sl: Ustreza, ko je nastavljena ena od teh označb:

en: Message
sl: Sporočilo

en: Message Colors
sl: Barve sporočila

en: Message Disposition Notification Requests
sl: Zahtevki po obvestilih o prejemu

en: Message Font
sl: Pisava sporočila

en: Message Source
sl: Izvorna koda sporočila

en: Message Subject Font
sl: Pisava zadeve sporočila

en: Message submission problem, placing it into your outbox.
    System will attempt to resubmit the message until you delete it.
sl: Problem ob oddaji sporočila, postavljam ga v izhodni predal.
    Sistem bo poskušal znova oddajati sporočilo, dokler ga ne zbrišete.

en: Message window
sl: Okno sporočila

en: Message window title format:
sl: Oblika naziva okna s sporočilom:

en: Message-ID: %s
sl: Id sporočila: %s

en: Misc
sl: Razno

en: Miscellaneous
sl: Različno

en: Miscellaneous Spelling Settings
sl: Različne nastavitve črkovanja

en: Modify Address Book
sl: Spremeni adresar

en: Move To _Trash
sl: Prestavi v s_meti

en: Move the current message to Trash mailbox
sl: Prestavi trenutno sporočilo v predal Smeti

en: Move the current message to trash
sl: Prestavi trenutno sporočilo v smeti

en: Move to folder:
sl: Prestavi v mapo:

en: Moving read messages to %s...
sl: Prestavljam prebrana sporočila v %s...

en: Msg Preview
sl: Predogled sporočila

en: N_o Headers
sl: _Brez glav

en: Name
sl: Ime

en: Ne_w
sl: No_v

en: Never
sl: Nikoli

en: New
sl: Nov

en: New Address Book type:
sl: Nova vrsta adresarja:

en: New Identity
sl: Nova identiteta

en: New filter
sl: Nov filter

en: New message to %s: %s
sl: Novo sporočilo %s: %s

en: Next
sl: Naprej

en: Next
    flagged
sl: Naslednje
    z označbo

en: Next
    unread
sl: Naslednje
    neprebrano

en: Next Flagged Message
sl: Naslednje označeno sporočilo

en: Next Message
sl: Naslednje sporočilo

en: Next Part
sl: Naslednji del

en: Next Unread Message
sl: Naslednje neprebrano sporočilo

en: Next part in message
sl: Naslednji del sporočila

en: No address book selected....
sl: Noben adresar ni izbran....

en: No authenticators available
sl: Nobena avtentifikacija ni na voljo

en: No boundary parameter found! [report this error]
sl: Robni parameter ni bil najden! [poročajte o tej napaki]

en: No error
sl: Brez napake

en: No filter name specified.
sl: Ime filtra ni navedeno.

en: No mailbox selected.
sl: Noben poštni predal ni izbran.

en: No open or view action defined in GNOME MIME for this content type
sl: Za to vrsto vsebine dejanje odpiranja ali pogleda ni določeno (med tipi MIME GNOMEa)

en: No such folder
sl: Ni takšne mape

en: No such mailbox type: %s
sl: Ni takšne vrste poštnega predala: %s

en: No threading at all
sl: Brez kakršnegakoli nitenja

en: No-Id
sl: Brez-IDja

en: No-Name
sl: Brez imena

en: None of the regular expressions matches
sl: Noben regularni izraz ne ustreza

en: None of the specified fields contains:
sl: Nobeno od navedenih polj ne vsebuje:

en: Normal
sl: Običajno

en: Notification:
sl: Obvestilo:

en: OR
sl: ALI

en: O_rganization:
sl: _Organizacija:

en: On exit
sl: Ob izhodu

en: On reception
sl: Ob sprejemu

en: One _Matches/None Matches
sl: Eden _ustreza/Noben ne ustreza

en: One of the regular expressions matches
sl: Eden od regularnih izrazov ustreza

en: One of the specified f_ields contains
sl: Eno od navedenih _polj vsebuje:

en: One of the specified fields contains:
sl: Eno od navedenih polj vsebuje:

en: Oooop! mailbox not found in balsa_app.mailbox nodes?
sl: Oopa! poštni predal ni bil najden v balsa_app.mailbox vozliščih?

en: Open Inbox upon startup
sl: Ob zagonu odpri dohodni predal

en: Open next
sl: Odpri naslednje

en: Open next flagged message
sl: Odpri naslednje sporočilo z označbo

en: Open next unread message
sl: Odpri naslednje neprebrano sporočilo

en: Open of %s failed. Errno = %d,
sl: Odpiranje %s ni uspelo. Napaka št. %d,

en: Open previous
sl: Odpri prejšnje

en: Open the address book
sl: Odpri adresar

en: Open with %s
sl: Odpri z %s

en: Opening mailbox %s. Please wait...
sl: Odpiram predal %s. Prosim, počakajte...

en: Opens MAILBOXNAME
sl: Odpre IMEPREDALA

en: Opens default Inbox on startup
sl: Ob zagonu odpre privzet dohodni predal

en: Opens first unread mailbox
sl: Odpre prvi neprebran predal

en: Operation between conditions
sl: Operacija med pogoji

en: Options
sl: Možnosti

en: Other Options
sl: Ostale nastavitve

en: Out of memory!
sl: Zmanjkalo je pomnilnika!

en: Outbox
sl: Odhodni predal

en: Outgoing
sl: Odhajajoča

en: Outgoing Mail
sl: Odhodna pošta

en: Output of the delivery process
sl: Izpis od procesa dostavljanja

en: POP command execution failed
sl: Izvajanje ukaza POP ni uspelo

en: POP3 mailbox %s accessing error:
    %s
sl: Napaka ob dostopanju do poštnega predala POP3 %s:
    %s

en: POP3 mailbox %s temp file error:
    %s
sl: Napaka začasne datoteke %s poštnega predala POP3:
    %s

en: POP3 mailbox %s temp mailbox error:
sl: Napaka začasnega poštnega predala POP3 %s:

en: Page: %i/%i
sl: Stran: %i/%i

en: PageUp/PageDown keys scroll message by:
sl: Tipki StranGor in StranDol premakneta sporočilo za:

en: Pass Phrase
sl: Šifrirna fraza

en: Pass_word:
sl: _Geslo:

en: Password needed
sl: Zahtevano je geslo

en: Play sound:
sl: Predvajaj zvok:

en: Please enter information about yourself.
sl: Prosim, vpišite podatke o sebi.

en: Please verify the locations of your default mail files.
    These will be created if necessary.
sl: Prosim, preverite lokacije privzetih datotek s pošto.
    Po potrebi bodo ustvarjene.

en: Popup text:
sl: Vzklično besedilo:

en: Postpone
sl: Odloži

en: Postpone current message
sl: Odloži trenutno sporočilo

en: Preconnect command failed.
sl: Predpriključitveni ukaz ni uspel.

en: Prepend Si_gnature
sl: Dodaj podpis na zače_tek

en: Preview
sl: Predogled

en: Previous
sl: Nazaj

en: Previous Message
sl: Prejšnje sporočilo

en: Previous Part
sl: Prejšnji del

en: Previous part in message
sl: Prejšnji del sporočila

en: Print
sl: Natisni

en: Print current message
sl: Natisni trenutno sporočilo

en: Print message
sl: Natisni sporočilo

en: Print on printer:
sl: Tiskaj na tiskalnik:

en: Print the edited message
sl: Natisni urejeno sporočilo

en: Print to console
sl: Tiskaj na konzolo

en: Problem Creating Mailboxes
    %s
sl: Problem pri ustvarjanju poštnih predalov
    %s

en: Pspell Settings
sl: Nastavitve programa pspell

en: Purge %d deleted message?
sl: Odplakni %d zbrisano sporočilo?

en: Purge %d deleted messages?
sl: Odplakni %d zbrisanih sporočil?

en: Question
sl: Vprašanje

en: Queue this message in Outbox for sending
sl: Daj to sporočilo v odhodni predal za pošiljanje

en: Quote level %d color
sl: %d barva stopnje citata

en: Quoted
sl: Citirano

en: Quoted Text Regular Expression
sl: Regularni izraz kot citirano besedilo

en: Quoted and Flowed Text
sl: Citirano in tekoče besedilo

en: Reading %s...
sl: Berem %s...

en: Reading %s... %d
sl: Berem %s... %d

en: Reading %s... %d (%d%%)
sl: Berem %s... %d (%d%%)

en: Received %d bytes of %d
sl: Sprejel %d bajtov od %d

en: Regular Expression
sl: Regularni izraz

en: Remember open mailboxes between sessions
sl: Zapomni si odprte predale med sejami

en: Remote IMAP _folder...
sl: Oddaljena _mapa IMAP...

en: Remote IMAP _subfolder...
sl: Oddaljena po_dmapa IMAP...

en: Remote IMAP folder
sl: Oddaljena mapa IMAP

en: Remote IMAP folder set
sl: Množica oddaljenih map IMAP

en: Remote IMAP folder...
sl: Oddaljena mapa IMAP...

en: Remote IMAP mailbox...
sl: Oddaljen poštni predal IMAP...

en: Remote IMAP subfolder
sl: Oddaljena podmapa IMAP

en: Remote IMAP subfolder...
sl: Oddaljena podmapa IMAP...

en: Remote Mailbox Servers
sl: Oddaljeni strežniki poštnih predalov

en: Remote POP3 mailbox...
sl: Oddaljen poštni predal POP3...

en: Remote SMTP Server
sl: Oddaljen strežnik SMTP

en: Remote _IMAP mailbox...
sl: Oddaljen poštni predal _IMAP...

en: Remove
sl: Odstrani

en: Remove from _list
sl: Odstrani s _seznama

en: Remove from list and _disk
sl: Odstrani s seznama in z _diska

en: Rename INBOX
sl: Preimenuj dohodni predal

en: Rename of %s to %s failed:
    %s
sl: Preimenovanje %s v %s ni uspelo:
    %s

en: Rename or move subfolder
sl: Preimenuj ali premakni podmapo

en: Renaming INBOX is special!
    You will create a subfolder %s in %s
    containing the messages from INBOX.
    INBOX and its subfolders will remain.
    What would you like to do?
sl: Preimenovanje dohodnega predala je posebno!
    Lahko ustvarite podmapo %s v %s,
    ki bo vsebovala sporočila iz dohodnega predala.
    Dohodni predal in podmape bodo ostali.
    Kaj želite narediti?

en: Reopening mailbox...
sl: Znova odpiram predal...

en: Replace all occurences of the current word with the selected suggestion
sl: Zamenjaj vse pojavitve trenutne besede z izbranim predlogom

en: Replace the current word with the selected suggestion
sl: Zamenjaj trenutno besedo z izbranim predlogom

en: Replied
sl: Odgovorjeno

en: Reply
sl: Odgovori

en: Reply
    to all
sl: Odgovori
    vsem

en: Reply
    to group
sl: Odgovori
    skupini

en: Reply Prefix:
sl: Predpona odgovora:

en: Reply To _All...
sl: Odgovori _vsem...

en: Reply To _Group...
sl: Odgovori s_kupini...

en: Reply _String:
sl: Niz za od_govor:

en: Reply _To:
sl: Odgovor _na:

en: Reply to %s: %s
sl: Odgovor na %s: %s

en: Reply to _All...
sl: Odgovori _vsem...

en: Reply to _Group...
sl: Odgovori _skupini...

en: Reply to all recipients
sl: Odgovori vsem prejemnikom

en: Reply to all recipients of the current message
sl: Odgovori vsem prejetnikom trenutnega sporočila

en: Reply to all recipients of this message
sl: Odgovori vsem prejemnikom tega sporočila

en: Reply to mailing list
sl: Odgovori na poštni seznam

en: Reply to the current message
sl: Odgovori na trenutno sporočilo

en: Reply to this message
sl: Odgovori na to sporočilo

en: Reply-To:
sl: Odgovor-Za:

en: Required
sl: Zahtevano

en: Retrieving Message %d of %d
sl: Prenašam sporočilo %d od %d

en: Revert
sl: Razveljavi

en: Revert all changes and finish spell checking
sl: Zanemari vse spremembe in kočaj preverjanje črkovanja

en: Run GnomeCard
sl: Poženi GnomeCard

en: Run a spell check
sl: Poženi preverjanje črkovanja

en: Run program:
sl: Poženi program:

en: SASL authentication failed.
sl: SASL avtentifikacija ni uspela.

en: SMTP server problem (%d): %s
    Message is left in outbox.
sl: Problem na strežniku SMTP (%d): %s
    Sporočilo je ostalo v odhodnem predalu.

en: SMTP server refused connection.
    Balsa by default uses submission service (587).
    If you want to submit mail using relay service (25),specify it explicitly via: "host:smtp".
    Message is left in outbox.
sl: Strežnik SMTP je zavrnil povezavo.
    Balsa privzeto uporablja storitev oddaje (587).
    Če želite pošiljati pošto z uporabo storitve relay (25), navedite to eksplicitno kot: "host:smtp".
    Sporočilo je ostalo v odhodnem predalu.

en: SSL Certificate check
sl: Preverjanje SSL certifikata

en: SSL connection using %s (%s)
sl: SSL povezava z uporabo %s (%s)

en: SSL disabled due the lack of entropy
sl: SSL izključen zaradi pomanjkanja naključnih dogodkov

en: SSL failed: %s
sl: SSL ni uspel: %s

en: SSL is unavailable.
sl: SSL ni na voljo.

en: S_elected Headers
sl: _Izbrane glave

en: S_ubject:
sl: _Zadeva:

en: Save
sl: Shrani

en: Save Current Part...
sl: Shrani trenutni del...

en: Save current part in message
sl: Shrani trenutni del sporočila

en: Save part
sl: Shrani del

en: Save program location
sl: Shrani lokacijo programa

en: Save the current item
sl: Shrani trenuten predmet

en: Save this address and close the dialog?
sl: Shrani ta naslov in zapri dialog?

en: Save this message
sl: Shrani to sporočilo

en: Save...
sl: Shrani...

en: Saving message status flags... [%d/%d]
sl: Shranjujem označbe stanja sporočila... [%d/%d]

en: Saying yes will not send the file `%s' itself, but just a MIME message/external-body reference.  Note that the recipient must have proper permissions to see the `real' file.
    
    Do you really want to attach this file as reference?
sl: Odgovor 'da' ne bo poslal same datoteke '%s', temveč le sporočilo MIME o zunajtelesni navezavi.  Prejemnik mora imeti pravilna dovoljenja za pogled 'prave' datoteke.
    
    Zares želite pripeti to datoteko kot navezavo?

en: Scan tree to depth
sl: Preveri drevo do globine

en: Scanning %s. Please wait...
sl: Odpiram predal %s. Prosimo počakajte...

en: Search T_ype:
sl: Način _iskanja:

en: Search mailbox
sl: Išči po predalu

en: Secure connection with TLS?
sl: Varna povezava s TLS?

en: Select Identity
sl: Izberi identiteto

en: Select _Identity...
sl: Izberi _identiteto...

en: Select a font to use
sl: Izberite pisavo, ki naj se uporabi

en: Select all
sl: Izberi vse

en: Select all messages in current mailbox
sl: Izberi vsa sporočila v trenutnem predalu

en: Select entire mail
sl: Izberi celotno sporočilo

en: Select load program for address book
sl: Izberi nalagalni program za adresar

en: Select parent folder
sl: Izberite starševsko mapo

en: Select path for LDIF address book
sl: Izberi pot za adresar LDIF

en: Select path for VCARD address book
sl: Izberi pot za adresar VCARD

en: Select save program for address book
sl: Izberi shranjevalni program za adresar

en: Select the Identity to use for the message
sl: Izberi identiteto, ki bo uporabljena za trenutno sporočilo

en: Select your local mail directory
sl: Izberite vaš krajevni poštni imenik

en: Select...
sl: Izberi...

en: Selected headers:
sl: Izbrane glave:

en: Selecting %s...
sl: Izbiram %s...

en: Send
sl: Pošlji

en: Send and Receive messages
sl: Pošlji in sprejmi sporočila

en: Send and _Receive Mail
sl: Pošlji in p_rejmi pošto

en: Send message to obtain this part
sl: Pošlji sporočilo za prejetje tega dela

en: Send messages from the outbox
sl: Pošlji sporočila iz odhodnega predala

en: Send this message
sl: Pošlji to sporočilo

en: Send to Trash
sl: Pošlji v Smeti

en: Send-To
sl: Pošlji

en: Sending Mail...
sl: Pošiljam pošto...

en: Sending error: %s
sl: Pošiljam napako: %s

en: Sentbox
sl: Poslana pošta

en: Separator
sl: _Ločnica

en: Server certificate has expired
sl: Certifikat strežnika je potekel

en: Server certificate is not yet valid
sl: Certifikat strežnika še ni veljaven

en: Set identity to use for this message
sl: Nastavi identiteto za uporabo za to sporočilo

en: Show Mailbox _Tabs
sl: Kaži _tabulatorje predalov

en: Show all headers
sl: Kaži vse glave

en: Show dialog
sl: Kaži dialog

en: Show in list
sl: Kaži v seznamu

en: Show mailbox statistics in left pane
sl: Kaži statistiko poštnega predala v levem polju

en: Show nothing
sl: Ne kaži ničesar

en: Show preview pane
sl: Kaži polje predogleda

en: Shown mailbox: %s with %ld messages, %ld new
sl: Prikazan poštni predal: %s z %ld sporočili, %ld novimi

en: Signature _Path:
sl: _Pot do podpisa:

en: Simple
sl: Enostavno

en: Simple threading algorithm
sl: Enostavni algoritem nitenja

en: Size
sl: Velikost

en: Skip all occurrences of the current word
sl: Preskoči vse pojavitve trenutne besede

en: Skip the current word
sl: Preskoči trenutno besedo

en: Source mailbox (%s) is readonly. Cannot move messages
sl: Izvorni predal (%s) je le berljiv. Ne morem premakniti sporočil

en: Spell Check Module
sl: Modul za preverjanje črkovanja

en: Spell check
sl: Preverjanje črkovanja

en: Spelling
sl: Črkovanje

en: Startup
sl: Zagon

en: Status Messages
sl: Sporočila stanja

en: Store Address
sl: Shrani Naslov

en: Store address of sender in addressbook
sl: Shrani naslov pošiljatelja v knjigo naslovov

en: Store address: no addresses
sl: Shrani naslov: ni naslovov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Subject:
sl: Zadeva:

en: Subject: %s
sl: Zadeva: %s

en: Subscribed _folders only
sl: Le _naročene mape

en: Subscribing to %s...
sl: Naročam se na %s...

en: Suggestion Level
sl: Stopnja predlogov

en: Syntax error in the filter configuration file
sl: Sintaktična napaka v nastavitveni datoteki filtra

en: T_oggle
sl: P_reklopi

en: The Balsa email client is part of the GNOME desktop environment.  Information on Balsa can be found at http://balsa.gnome.org/
    
    If you need to report bugs, please do so at: http://bugzilla.gnome.org/
sl: Odjemalec elektronske pošte Balsa je del namizja GNOME. Podatke o Balsi lahko najdete na http://balsa.gnome.org/
    
    Če želite poročati o hroščih, prosimo to storite na http://bugzilla.gnome.org/

en: The address book file path "%s" is not correct. %s
sl: Pot do datoteke adresarja "%s" ni pravilna. %s

en: The file with pathname "%s" is not a directory.
sl: Datoteka s potjo "%s" ni imenik.

en: The filters dialog is opened, close it before you can run filters on any mailbox
sl: Dialog filtrov je odprt. Morate ga zapreti, preden lahko poženete filtre na kateremkoli predalu.

en: The folder edition to be written.
sl: Mapa v katero naj se zapiše.

en: The load program path "%s" is not correct. %s
sl: Pot do nalagalnega programa "%s" ni pravilna. %s

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
sl: Poštni predal "%s" ne izgleda veljaven.

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
    Your system does not allow for creation of mailboxes
    in /var/spool/mail. Balsa wouldn't function properly
    until the system created the mailboxes. Please change
    the mailbox path or check your system configuration.
sl: Poštni predal "%s" ne izgleda veljaven.
    Vaš sistem ne dovoli ustvarjanja poštnih predalov v
    /var/spool/mail. Balsa ne bo delovala pravilno
    dokler sistem ne bo ustvaril poštnih predalov. Prosimo
    spremenite pot do poštnega predala ali preverite
    nastavitev sistema.

en: The message header looks clean
    (the notify-to address is equal to the return path,
    I am in the "To:" or "Cc:" list).
sl: Glava sporočila izgleda v redu
    (naslovnik obvestila je isti kot povratna pot, sam pa sem na seznamu "Za:" ali "Cc:").

en: The message header looks suspicious.
sl: Glava sporočila izgleda sumljivo.

en: The message index is incorrect. Try reopening the mailbox.
sl: Zaporedna številka sporočila ni veljavna. Poskusite na novo odpreti poštni predal.

en: The message to '%s' is modified.
    Save message to Draftbox?
sl: Sporočilo '%s' je bilo spremenjeno.
    Naj ga shranim v predal osnutkov?

en: The path "%s" is not correct. %s
sl: Pot "%s" ni pravilna. %s

en: The path %s must be relative to the filesystem root (start with /).
sl: Pot %s mora biti relativna na korenski datotečni sistem (začeti se mora z /).

en: The pathname "%s" must be specified canonically -- it must start with a '/'.
sl: Pot "%s" mora biti določena absolutno -- začeti se mora z '/'.

en: The save program path "%s" is not correct. %s
sl: Pot do shranjevalnega programa "%s" ni pravilna. %s

en: The sender of this mail, %s, requested 
    a Message Disposition Notification(MDN) to be returned to `%s'.
    Do you want to send this notification?
sl: Pošiljatelj tega sporočila, %s, je zahteval, da
    se pošlje obvestilo o sprejetju (MDN) na naslov '%s'.
    Želite poslati to obvestilo?

en: There are opened filter run dialogs, close them before you can modify filters.
sl: Dialogi uporabe filtrov so odprti. Morate jih zapreti, preden lahko spreminjate filtre.

en: This IMAP server is ancient. Mutt does not work with it.
sl: Ta strežnik IMAP je prazgodovinski. Mutt z njim ne deluje.

en: This certificate belongs to:
sl: Ta certifikat pripada:

en: This certificate is valid
sl: Ta certifikat je veljaven

en: This certificate was issued by:
sl: Ta certifikat je izdal:

en: This will exit Balsa.
    Do you really want to do this?
sl: To bo končalo Balso.
    Si to zares želite storiti?

en: This will remove the folder "%s" from the list.
    You may use "New IMAP Folder" later to add this folder again.
sl: To bo odstranilo mapo "%s" s seznama.
    Če želite mapo kasneje spet dodati, lahko uporabite "Nova mapa IMAP".

en: This will remove the mailbox "%s" and all its messages from your IMAP server.  If %s has subfolders, it will still appear as a node in the folder tree.
    You may use "New IMAP subfolder" later to add a mailbox with this name.
    What would you like to do?
sl: To bo s strežnika IMAP odstranilo predal "%s" in vsa njegova sporočila.
    Če ima %s podmape, bodo še vedno vidne kot vozlišče v drevesu map.
    Kasneje lahko uporabite "Dodaj novo podmapo IMAP" za dodajanje predalov s tem imenom.
    Kaj želite narediti?

en: This will remove the mailbox "%s" from the list of mailboxes.
    You may use "Add Mailbox" later to access this mailbox again.
    What would you like to do?
sl: To bo odstranilo predal "%s" iz seznama poštnih predalov.
    Kasneje lahko uporabite "Dodaj predal" za ponoven dostop do tega predala.
    Kaj želite narediti?

en: This will remove the mailbox "%s" from the list of mailboxes.  You may also delete the disk file or files associated with this mailbox.
    If you do not remove the file on disk you may "Add  Mailbox" to access the mailbox again.
    What would you like to do?
sl: To bo odstranilo predal "%s" iz seznama poštnih predalov.
    Lahko se odstrani tudi datoteka ali datoteke povezane s tem predalom.
    Če ne odstranite datoteke z diska, lahko kasneje uporabite "Dodaj predal" za vnovičen dostop do predala.
    Ste prepričani, da si tega želite?

en: Threading
sl: Nitenje

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock!
sl: Prekoračitev časovne omejitve med poizkusom fcntl zaklepanja!

en: Timeout exceeded while attempting flock lock!
sl: Prekoračitev časovne omejitve med poizkusom flock zaklepanja!

en: To
sl: Za

en: To:
sl: Za:

en: Toggle
    new
sl: Preklopi
    novo

en: Toggle New
sl: Preklopi novo

en: Toggle display of mailbox and folder tree
sl: Preklopi prikaz drevesa predalov in map

en: Toggle display of mailbox notebook tabs
sl: Preklopi prikaz uhljev predala

en: Toggle flagged
sl: Preklopi označbo

en: Toggle new message flag
sl: Preklopi označbo za novo sporočilo

en: Toolbar options
sl: Možnosti orodjarne

en: Total
sl: Skupaj

en: Trash
sl: Smeti

en: Trash /
    Delete
sl: Smeti /
    Zbriši

en: Treat multiple addresses as:
sl: Z večimi naslovi ravnaj kot:

en: Type
sl: Vrsta

en: Type:
sl: Vrsta:

en: Type: %s (%s)
sl: Način: %s (%s)

en: Unable to Open Mailbox!
    Please check the mailbox settings.
sl: Ne morem odpreti poštnega predala!
    Prosim, preverite nastavitve predala.

en: Unable to allocate memory
sl: Ne morem rezervirati pomnilnika

en: Unable to append to IMAP mailboxes at this server
sl: Na tem strežniku ni bilo mogoče dodati poštnih predalov IMAP

en: Unable to export filter %s, an error occured.
sl: Nisem mogel izvoziti filtra %s, zgodila se je napaka.

en: Unable to fetch headers from this IMAP server version.
sl: S strežnika IMAP te različice ne morem prenesti glav.

en: Unable to get certificate from peer
sl: Od sogovornika ne morem dobiti certifikata

en: Unable to load message body to match filter
sl: Nisem mogel naložiti telesa sporočila, ki bi ustrezalo filtru

en: Unable to lock mailbox!
sl: Ne morem zakleniti predala!

en: Unable to open sentbox - could not get IMAP server information
sl: Nisem mogel odpreti predala poslanih sporočil - ne morem dobiti podatkov o strežniku IMAP

en: Unable to open temporary file!
sl: Nisem mogel odpreti začasne datoteke!

en: Undelete the message
sl: Odbriši sporočilo

en: Unknown
sl: Neznan

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: Unknown toolbar icon "%s"
sl: Neznana orodjarnina ikona "%s"

en: Unread
sl: Neprebrano

en: Unsubscribing to %s...
sl: Preklicujem naročnino %s...

en: Until Closed
sl: Dokler se ne zapre

en: Up
sl: Gor

en: Uploading message ...
sl: Nalagam sporočilo ...

en: Use 'toggle-write' to re-enable write!
sl: Uporabite 'toggle-write' za vnovično omogočitev pisanja!

en: Use SS_L (IMAPS)
sl: Uporabi SS_L (IMAPS)

en: Use SS_L (pop3s)
sl: Uporabi SS_L (pop3s)

en: Use Sound...
sl: Uporabi Zvok...

en: Use TLS
sl: Uporabi TLS

en: Use _APOP Authentication
sl: Uporabi avtentifikacijo _APOP

en: Use alternative main window layout
sl: Uporabi alternativno postavitev glavnega okna

en: Use preview pane
sl: Uporabi polje predogleda

en: Use_r name:
sl: Upo_rabniško ime:

en: User
sl: Uporabnik

en: User Settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: VCard Address Book (GnomeCard)
sl: Ime adresarja vVizitk (GnomeVizitk)

en: View part with %s
sl: Poglej del z %s

en: View source form of the message
sl: Poglej izvorno kodo sporočila

en: WARNING:
sl: OPOZORILO:

en: Waiting for fcntl lock... %d
sl: Čakam na fcntl zaklep... %d

en: Waiting for flock attempt... %d
sl: Čakam na poskus flock zaklepa... %d

en: Warning Messages
sl: Opozorilna sporočila

en: Warning: Couldn't save certificate
sl: Opozorilo: Nisem mogel shraniti certifikata

en: Welcome to Balsa!
sl: Dobrodošli v Balsi!

en: When I receive a message and its sender requested to return a
    Message Disposition Notification (MDN), send it in the following cases:
sl: Ko sprejemem sporočilo, katerga pošiljatelj je zahteval 
    obvestilo o sprejemu (MDN), ga pošlji v sledečih primerih:

en: While Retrieving Messages
sl: Med prenašanjem sporočil

en: Word Wrap
sl: Lomi vrstice ob besedah

en: Wrap Incoming Text at:
sl: Lomi dohodno besedilo pri:

en: Wrap Outgoing Text at:
sl: Lomi odhodno besedilo pri:

en: Wrap message lines
sl: Lomi vrstice sporočila

en: Write failed!  Saved partial mailbox to %s
sl: Pisanje neuspešno! Delni predal shranjen v %s

en: Writing %s...
sl: Pišem %s...

en: Writing messages... %d (%d%%)
sl: Zapisujem sporočila... %d (%d%%)

en: You can apply filters only on mailbox
sl: Filtre lahko uveljavite samo na poštnem predalu

en: You have received %d new messages.
sl: Prejeli ste %d novih sporočil.

en: You have received 1 new message.
sl: Prejeli ste 1 novo sporočilo.

en: You must provide a sound to play
sl: Priskrbeti morate zvok, ki bo zaigran

en: You must provide a string
sl: Navesti morate niz

en: You must provide at least one regular expression
sl: Navesti morate vsaj en regularni izraz

en: You must specify at least one field for matching
sl: Navesti morate vsaj eno polje za ujemanje

en: You must specify the name of the user header to match on
sl: Navesti morate ime uporabniške glave za ujemanje

en: You seem to be running Balsa for the first time. The following steps will set up Balsa by asking a few simple questions. Once you have completed these steps, you can always change them later in Balsa's preferences. If any files or directories need to be created, it will be done so automatically.
      Please check the about box in Balsa's main window for more information about contacting the authors or reporting bugs.
sl: Zdi se, da poganjate Baslo prvič. Sledeči koraki bodo nastavili
    Balso s spraševanjem enostavnih vprašanj. Ko boste končali te
    korake, jih lahko vedno spremenite kasneje v nastavitvah Balse.
    Če je potrebno ustvariti kakršnekoli imenike ali datoteke,
    bo to storjeno samodejno.
      Prosim poglejte v "O Balsi" v glavnem
    oknu za podatke o tem kako stopiti v stik z avtorji in kako
    poročati o hroščih.

en: You've successfully set up Balsa. Have fun!
       -- The Balsa development team
sl: Uspešno ste nastavili Balso. Zabavajte se!
       -- Razvojna skupina Balse

en: [-- %s/%s is unsupported
sl: [-- %s/%s ni podprt

en: [-- Attachment #%d
sl: [-- Priloga #%d

en: [-- Autoview stderr of %s --]
sl: [-- Standardna napaka samodejnega pogleda za %s --]

en: [-- Autoview using %s --]
sl: [-- Samodejen pogled z uporabo %s --]

en: [-- Can't run %s. --]
sl: [-- Ne morem pognati %s. --]

en: [-- Error:  Could not display any parts of Multipart/Alternative! --]
sl: [-- Napaka: Ne morem prikazati nobenih delov Večdelno/Alternativno! --]

en: [-- Error: message/external-body has no access-type parameter --]
sl: [-- Napaka: sporočilo/zunanje-telo nima parametra access-type --]

en: [-- This %s/%s attachment
sl: [-- To je priloga %s/%s

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
sl: [-- Ta priloga %s/%s ni vključena, --]

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
    [-- and the indicated external source has --]
    [-- expired. --]
sl: [-- Ta priloga %s/%s ni vključena, --]
    [-- in naveden zunanji vir je pretekel --]

en: [-- Type: %s/%s, Encoding: %s, Size: %s --]
sl: [-- Vrsta: %s/%s, Kodiranje: %s, Velikost: %s --]

en: [-- and the indicated access-type %s is unsupported --]
sl: [-- in naveden način dostopa (access-type) %s ni podprt --]

en: [-- on %s --]
sl: [-- na %s --]

en: [invalid date]
sl: [napačen datum]

en: [unable to calculate]
sl: [nisem mogel izračunati]

en: _Accept Once
sl: Sprejmi _enkrat

en: _Add
sl: _Dodaj

en: _Add Signature Separator
sl: Dodaj ločni_co podpisa

en: _Address Book...
sl: _Adresar...

en: _All
sl: _Vsem

en: _Always show INBOX
sl: _Vedno kaži dohodni predal

en: _Attach File...
sl: _Priloži datoteko...

en: _Attachments
sl: _Priloge

en: _Attachments:
sl: _Priloge:

en: _Body
sl: _Telesu sporočila

en: _Browse...
sl: _Brskaj...

en: _Check mail automatically every:
sl: Samodejno _preveri pošto vsakih:

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Collapse All
sl: _Skrči vse

en: _Continue
sl: N_adaljuj

en: _Create
sl: _Ustvari

en: _Delete
sl: _Zbriši

en: _Delete messages from server after download
sl: Po prenosu _zbriši sporočila s strežnika

en: _Delete...
sl: _Zbriši...

en: _Displayed Name:
sl: P_rikazano ime:

en: _Domain:
sl: _Domena:

en: _Draftbox:
sl: Os_nutki:

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Edit with Gnome-Editor
sl: _Uredi z urejevalnikom Gnome

en: _Edit...
sl: _Uredi...

en: _Edit/Apply filters
sl: _Uredi/Uveljavi filtre

en: _Email Address:
sl: _E-poštni naslov:

en: _Enable check for new mail
sl: _Vključi preverjanje za novo pošto

en: _Execute Signature
sl: I_zvedi podpis

en: _Expand aliases as you type
sl: Med tipkanjem _razširi soimena

en: _Export Filters
sl: _Izvozi filtre

en: _File Name
sl: _Ime datoteke

en: _Filter messages through procmail
sl: _Filtriraj sporočila skozi program 'procmail'

en: _Filter name:
sl: Ime _filtra:

en: _First Name:
sl: _Ime:

en: _Flagged
sl: Oz_načeno

en: _Flat index
sl: _Enonivojsko kazalo

en: _Folder name:
sl: Ime _mape:

en: _Forward Attached...
sl: _Posreduj pripeto...

en: _Forward attached...
sl: _Posreduj pripeto...

en: _From:
sl: _Od:

en: _Full Name:
sl: Po_lno ime:

en: _Get New Mail
sl: _Dobi novo pošto

en: _Hide
sl: _Skrij

en: _Host Name
sl: _Ime računalnika

en: _Identities...
sl: _Identitete...

en: _Identity Name:
sl: Ime _identitete:

en: _Inbox:
sl: _Dohodni predal:

en: _Include File...
sl: _Vključi datoteko...

en: _JWZ threading
sl: _JWZ nitenje

en: _Keywords
sl: K_ljučne besede

en: _Language
sl: _Jezik

en: _Last Name:
sl: _Priimek:

en: _Local Mail Directory:
sl: _Krajevni poštni imenik:

en: _Mailing Address:
sl: _E-poštni naslov:

en: _Mark as Sentbox
sl: Označi kot po_slano pošto

en: _Message
sl: _Sporočilo

en: _Message...
sl: _Sporočilo...

en: _Middle Name:
sl: _Srednje ime:

en: _Modify
sl: _Spremeni

en: _Move to
sl: Pres_tavi v

en: _Move to Trash
sl: _Prestavi v Smeti

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _New
sl: _Novo

en: _Nickname:
sl: _Vzdevek:

en: _One of the regular expressions matches
sl: _Eden od regularnih izrazov ustreza

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Options
sl: _Možnosti

en: _Other...
sl: Dr_ugo...

en: _Outbox:
sl: _Odhodni predal:

en: _Password
sl: _Geslo

en: _Password:
sl: _Geslo:

en: _Postpone
sl: _Odloži

en: _Print...
sl: _Natisni...

en: _Properties...
sl: _Lastnosti...

en: _Queue
sl: Daj v _vrsto

en: _Quote Message(s)
sl: _Citiraj sporočilo(a)

en: _Reject
sl: _Zavrni

en: _Remember Password
sl: _Pomni geslo

en: _Remember password
sl: _Pomni geslo

en: _Remove
sl: Od_strani

en: _Remove from list
sl: _Odstrani s seznama

en: _Remove from server
sl: _Odstrani s strežnika

en: _Reply To
sl: _Odgovor na

en: _Reply To:
sl: _Odgovor na

en: _Reply...
sl: _Odgovori...

en: _Request Disposition Notification
sl: _Zahtevaj prikaz uvrstitve

en: _Rescan
sl: Znova p_reberi

en: _Restore toolbar to standard buttons
sl: _Obnovi orodjarno na standardne gumbe

en: _Reverse search
sl: _Vzvratno iskanje

en: _SMTP Server:
sl: S_trežnik SMTP:

en: _Search for Name:
sl: _Išči po imenu:

en: _Search for:
sl: _Išči za:

en: _Select Text
sl: _Izberi besedilo

en: _Selected Headers
sl: _Izbrane glave

en: _Send
sl: _Pošlji

en: _Send Queued Mail
sl: _Pošlji čakajočo pošto

en: _Sentbox:
sl: _Poslana pošta:

en: _Server:
sl: _Strežnik:

en: _Set as default
sl: _Postavi za privzeto

en: _Show
sl: _Prikaži

en: _Show Mailbox Tree
sl: _Kaži drevo predalov

en: _Store Address...
sl: _Shrani Naslov...

en: _Subfolder of:
sl: _Podmapa od:

en: _Subject
sl: Z_adeva

en: _Subscribe
sl: _Naroči

en: _To
sl: _Za

en: _To:
sl: _Za:

en: _Toggle
sl: _Preklopi

en: _Toolbars...
sl: _Orodjarne

en: _Trash:
sl: _Smeti:

en: _Undelete
sl: Od_briši

en: _Unread
sl: N_eprebrano

en: _Unsubscribe
sl: Pre_kliči naročnino

en: _Up
sl: _Gor

en: _Update
sl: Poso_dobi

en: _User Name (Bind DN)
sl: _Uporabniško ime (Poveži DN)

en: _User header:
sl: Upo_rabniška glava:

en: _Username:
sl: _Uporabniško ime:

en: _View Source
sl: _Glej izvorno kodo

en: _View Source...
sl: _Glej izvorno kodo...

en: _Wrap
sl: _Lomljenje

en: _Wrap Body
sl: _Lomi telo

en: _Wrap button labels
sl: _Lomi oznako gumbov

en: a distribution list
sl: distribucijski seznam

en: alternative addresses for the same person
sl: različni naslovi iste osebe

en: attach as file
sl: pripni kot datoteko

en: attach as reference
sl: pripni kot navezavo

en: characters
sl: znakih

en: connection error
sl: napaka na povezavi

en: could not create temporary file %s
sl: nisem mogel ustvariti začasne datoteke %s

en: has been deleted --]
sl: je bila zbrisana --]

en: minutes
sl: minut

en: multipart message has no boundary parameter!
sl: večdeleno sporočilo nima robnega parametra!

en: percent
sl: odstotkov

en: prefer text/plain over html
sl: prednost daj obliki text/plain namesto obliki html

en: ro
sl: re

en: roa
sl: rev

en: sync: mbox modified, but no modified messages! (report this bug)
sl: sync: mbox spremenjen, a ni spremenjenih sporočil! (sporočite tega hrošča)

en: unknown error
sl: neznana napaka

en: unspecified protocol error
sl: nenavedena napaka protokola

en: you
sl: vi
