gnome-media - en to sl translation catalogue (351 entries)

en: %d - Unknown
sl: %d - Neznano

en: %s
    This means that the CD player will not be able to run.
sl: %s
    To pomeni, da se Predvajalnik CDjev ne bo mogel pognati.

en: %s (Has not been saved)
sl: %s (Ni bila shranjena)

en: %s Information
sl: Podatki %s

en: %s Lock
sl: Zakleni %s

en: %s Mute
sl: Tišina %s

en: %s Record
sl: Snemaj %s

en: %s does not appear to point to a valid CD device. This may be because:
    a) CD support is not present in your machine
    b) You do not have the correct permissions to access the CD drive
    c) %s is not the CD drive.
sl: %s ne kaže na veljaven pogon CD-ROM. To je lahko zaradi:
    a) Podpore za CD-ROM ni v vašem jedru
    b) Nimate ustreznih dovoljenj za dostop do pogona CD-ROM
    c) %s ni pogon CDRom.

en: %s is not installed in the path.
sl: %s ni nameščen v poti.

en: <b>Default Sink</b>
sl: <b>Privzet ponor</b>

en: <b>Default Source</b>
sl: <b>Privzet vir</b>

en: <none>
sl: <brez>

en: <span weight="bold" size="x-large">Testing...</span>
sl: <span weight="bold" size="x-large">Preizkušam...</span>

en: A CD player for GNOME
sl: Predvajalnik CDjev za GNOME

en: A Cappella
sl: A cappella

en: A sound recorder for GNOME
sl: Snemalnik zvoka za GNOME

en: About
sl: O programu

en: Acid Jazz
sl: Acid jazz

en: Acid Punk
sl: Acid punk

en: Acoustic
sl: Akustična

en: Act as recording level meter.
sl: Deluj kot merilec glasnosti snemanja.

en: Address of the server to contact for CD queries
sl: Naslov strežnika z podatki o CDjih

en: Adjust the volume level
sl: Prilagodi nivo glasnosti

en: Album Line
sl: Vrstica albuma

en: Alternative
sl: Alternativna

en: Ambient
sl: Ambientalna

en: Art Rock
sl: Umetniški rock

en: Artist Line
sl: Vrstica izvajalca

en: Artist and Title
sl: Izvajalec in naslov

en: Attempt to _eject CD when CD Player exits
sl: Ob _izhodu iz predvajalnika poskusi izvreči CD

en: Attempt to eject CD when CD Player exits
sl: Ob izhodu iz predvajalnika poskusi izvreči CD

en: Audio
sl: Avdio

en: Audio Information
sl: Audio podatki

en: Avantgarde
sl: Avantgardna

en: Ballad
sl: Balada

en: Big Band
sl: Big band

en: Bit rate:
sl: Bitna hitrost:

en: Black Metal
sl: Črni metal

en: Blues
sl: Bluz

en: Booty Bass
sl: Booty bass

en: CD Database
sl: Zbirka podatkov o CDjih

en: CD Database Preferences
sl: Nastavitve zbirke podatkov o CDjih

en: CD Display
sl: Predvajalnik CD

en: CD Player
sl: Predvajalnik CD

en: CD Player Behaviour:
sl: Obnašanje predvajalnika CD:

en: CD Player De_vice:
sl: _Naprava predvajalnika CD:

en: CD Player Preferences
sl: Nastavitve Predvajalnika CDjev

en: CD device to use
sl: Naprava CD-ROM, ki naj se uporabi

en: CD player theme
sl: Tema predvajalnika CDjev

en: CDDB Track Editor
sl: Urejevalnik pesmi CDDB

en: Cabaret
sl: Kabare

en: Cannot connect to sound daemon.
    Please run 'esd' at a command prompt.
sl: Ne morem se povezati s strežnikom za zvok.
    Prosim poženite 'esd' v ukazni vrstici.

en: Cannot create CDDBTrackEditor factory.
    This may be caused by another copy of cddb-track-editor already running.
sl: Nisem mogel ustvariti tovarne CDDBTrackEditor.
    Vzrok je lahko, da ena kopija cddb-track-editor že teče.

en: Cannot create player
sl: Ne morem ustvariti predvajalnika

en: Category
sl: Kategorija

en: Celtic
sl: Keltska

en: Chamber Music
sl: Chamber music

en: Chanson
sl: Šanson

en: Chorus
sl: Zborovska

en: Christian Gangsta Rap
sl: Krščanski gangstrski rap

en: Christian Rap
sl: Krščanski rap

en: Christian Rock
sl: Krščanski rok

en: Classical
sl: Klasična

en: Classical Rock
sl: Klasični rok

en: Click Ok to finish.
sl: Klikni "V redu" za zaključek.

en: Close
sl: Zapri

en: Close this window
sl: Zapri to okno

en: Club
sl: Klubska

en: Club-House
sl: Klub-house

en: Comedy
sl: Komedija

en: Configure defaults for GStreamer applications
sl: Privzete nastavitve za programe GStreamer

en: Connect to the esd server on this host.
sl: Poveži se z esd strežnikom na tem gostitelju.

en: Contemporary Christian
sl: Contemporary christian

en: Contents
sl: Vsebina

en: Could not load UI resource %s
sl: Ne morem naložiti vira %s

en: Create a new sample
sl: Ustvari nov vzorec

en: Cult
sl: Cultna

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Dance
sl: Plesna

en: Dance Hall
sl: Plesna dvorana

en: Data CD
sl: Podatkovni CD

en: Death Metal
sl: Death metal

en: Device path
sl: Pot naprave

en: Disc ID
sl: ID plošče

en: Disc _Title:
sl: Naslov _plošče

en: Disc error
sl: Napaka plošče

en: Disco
sl: Disko

en: Display help for Sound Recorder
sl: Kaži pomoč za snemalnik zvoka

en: Displays information about the currently playing album, artist and time elapsed
sl: Kaže podatke o trenutno predvajanem albumu, izvajalcu in porabljenem času

en: Dream
sl: Sanje

en: Drive Error
sl: Napaka predvajalnika

en: Drive open
sl: Predvajalnik odprt

en: Drum & Bass
sl: Drum & bass

en: Drum Solo
sl: Solo bobni

en: ESD Server Host
sl: Gostiteljski strežnik ESD

en: Easy Listening
sl: Lahko slušljiva

en: Editing Disc ID:
sl: Urejam ID ploščka:

en: Editing Disc ID: %s
sl: Urejam ID ploščka: %s

en: Eject
sl: Izvrzi

en: Eject CD
sl: Izvrzi CD

en: Eject the CD when CD player quits?
sl: Ob izhodu iz predvajalnika, izvrži CD?

en: Electronic
sl: Elektronska

en: Error setting device
sl: Napaka ob nastavljanju naprave

en: Ethnic
sl: Etnična

en: Euro-House
sl: Euro-house

en: Euro-Techno
sl: Evro tehno

en: Expander Size
sl: Velikost razširitvene puščice

en: Failed to construct test pipeline for '%s'
sl: Nisem uspel ustvariti preizkusnega cevovoda za '%s'

en: Failure instantiating main window
sl: Napaka ob inicializaciji glavnega okna

en: Fast forward
sl: Hitro naprej

en: Fast-Fusion
sl: Fast-fusion

en: File Information
sl: Podatki o datoteki

en: File _Information
sl: Podatki o _datoteki

en: File information
sl: Podatki o datoteki

en: File size:
sl: Velikost datoteke:

en: Filename:
sl: Datoteka:

en: Folder:
sl: Mapa:

en: Folk/Rock
sl: Folk/rock

en: Folklore
sl: Folklorna

en: FreeDB _round robin server
sl: K_rožni strežnik FreeDB

en: Freestyle
sl: Prosti stil

en: GStreamer Preferences
sl: Lastnosti GStreamerja

en: Game
sl: Igra

en: Gangsta Rap
sl: Gangsterski rap

en: Gothic
sl: Gotska

en: Gothic Rock
sl: Gotski rok

en: Hard Rock
sl: Hard rock

en: Heavy Metal
sl: Težki metal

en: Hide advanced disc options
sl: Skrij napredne možnosti plošče

en: Hide advanced track options
sl: Skrij napredne možnosti pesmi

en: Hip-Hop
sl: Hip hop

en: Hos_tname:
sl: Ime _gostitelja:

en: Host is %s
sl: Gostitelj je %s

en: Hostna_me:
sl: Ime _gostitelja:

en: Humour
sl: Humor

en: Indie
sl: Indijska

en: Info Line
sl: Podatkovna vrstica

en: Information to send to server
sl: Podatki, ki naj se pošljejo strežniku

en: Instrumental
sl: Inštrumentalna

en: Instrumental Pop
sl: Inštrumentalni pop

en: Instrumental Rock
sl: Inštrumentalni rok

en: Invalid CD device
sl: Neveljavna naprava CD

en: JPop
sl: Jpop

en: Latin
sl: Latinska

en: Length
sl: Dolžina

en: Length:
sl: Dolžina:

en: Line for displaying information
sl: Vrsticaa za prikazovnaje podatkov

en: Line for displaying the name of the album
sl: Vrstica za prikaz imena albuma

en: Line for displaying the name of the artist
sl: Vrstica za prikaz imena izvajalca

en: Line for displaying the time elapsed for the current track
sl: Vrstica uporabljena za prikaz časa porabljenega za trenutno pesem

en: Location
sl: Lokacija

en: Lock
sl: Zakleni

en: Login Information
sl: Podatki prijave

en: Main toolbar
sl: Glavna orodjarna

en: Meditative
sl: Meditativna

en: Modify your CD database preferences
sl: Spremeni svoje nastavitve zbirke podatkov o CDjih

en: Monitor the recording input volume
sl: Meri glasnost snemalnega vhoda

en: Monitor the sound output volume
sl: Meri izhodno glasnost zvoka

en: Multiple matches...
sl: Več zadetkov...

en: Musical
sl: Muzikal

en: Mute
sl: Tišina

en: National Folk
sl: Nacionalna folk

en: Native American
sl: Indijanska

en: New
sl: Nova

en: New Age
sl: New age

en: New Wave
sl: Novi val

en: Next track
sl: Naslednja pesem

en: No CD device
sl: Ni CD naprave

en: No Cdrom
sl: Ni CDROMa

en: No disc
sl: Ni plošče

en: Noise
sl: Šum

en: Nu-Metal
sl: Nu-metal

en: Number of channels:
sl: Število kanalov:

en: Oldies
sl: Stare

en: Only start if there isn't already a CD player application running
sl: Zaženi se le, če predvajalnik CDjev še ne teče

en: Open
sl: Odpri

en: Open a file
sl: Odpri datoteko

en: Open a vertical version of the meter.
sl: Odpri navpično različico metra.

en: Open preferences
sl: Odpri nastavitve

en: Open track editor
sl: Odpri urejevalnik pesmi

en: Other
sl: Drugo

en: Other _FreeDB server:
sl: Drug strežnik _FreeDB:

en: Other _server:
sl: Drug _strežnik:

en: P_revious track
sl: P_rejšnja pesem

en: Pause
sl: Premor

en: Paused
sl: Premor

en: Pipe_line:
sl: _Cevovod:

en: Play
sl: Predvajaj

en: Play / Pause
sl: Predvajaj / Premor

en: Play audio CDs
sl: Predvajaj glasbene CDje

en: Play sound
sl: Predvajaj zvok

en: Play the CD on startup
sl: Ob zagonu samodejno predvajaj CD

en: Play when the CD player starts?
sl: Predvajaj, ko se zažene predvajalnik?

en: Playing
sl: Predvajam

en: Playing %s - %s
sl: Predvajam %s - %s

en: Playing...
sl: Predvajam...

en: Polsk Punk
sl: Polsk punk

en: Pop-Folk
sl: Pop-folk

en: Pop/Funk
sl: Pop/funk

en: Porn Groove
sl: Porn groove

en: Port
sl: Vrata

en: Position
sl: Mesto

en: Power Ballad
sl: Močna balada

en: Pranks
sl: Nategi

en: Preferences
sl: Nastavitve

en: Previous
sl: Prejšnja

en: Previous track
sl: Prejšnja pesem

en: Progressive Rock
sl: Progresivni rok

en: Psychedelic
sl: Psihadelična

en: Psychedelic Rock
sl: Psihadelični rok

en: Punk Rock
sl: Punk rok

en: Quit
sl: Izhod

en: Quit the application
sl: Izhod iz programa

en: R&B
sl: Ritm in blues

en: Ready
sl: Pripravljen

en: Rec.
sl: Snemaj.

en: Recent _Files
sl: Nedavne _datoteke

en: Record
sl: Snemaj

en: Record sound
sl: Posnami zvok

en: Record sound clips
sl: Posnami zvočne vzorce

en: Recording level
sl: Stopnja snemanja

en: Recording level monitor
sl: Kazalec stopnje glasnosti snemanja

en: Recording...
sl: Snemam...

en: Rewind
sl: Previj

en: Rhythmic Soul
sl: Ritmični soul

en: Rock
sl: Rok

en: Rock & Roll
sl: Rock & roll

en: Run Mixer
sl: Poženi mešalko

en: Run _Mixer
sl: Poženi _mešalko

en: Run the audio mixer
sl: Poženi mešalnik zvoka

en: Sample rate:
sl: Frekvenca vzorčenja:

en: Satire
sl: Satira

en: Save
sl: Shrani

en: Save As
sl: Shrani kot

en: Save _As...
sl: Shrani _kot...

en: Save file as
sl: Shrani datoteko kot

en: Save the current file
sl: Shrani trenutno datoteko

en: Save the current file with a different name
sl: Shrani trentno datoteko pod drugačnim imenom

en: Sen_d no information
sl: _Ne pošlji nobenih podatkov

en: Send _other information:
sl: Pošlji _druge podatke:

en: Send real _information
sl: Pošlji _resnične podatke

en: Server
sl: Strežnik

en: Server name
sl: Ime strežnika

en: Server type
sl: Vrsta strežnika

en: Set device
sl: Nastavi napravo

en: Should the CD be ejected when the CD player quits?
sl: Ali naj se CD izvrže ob izhodu iz prevajalnika?

en: Show advanced disc options
sl: Kaži napredne možnosti plošče

en: Show advanced track options
sl: Kaži napredne možnosti pesmi

en: Show information about the current file
sl: Kaži podatke o trenutni datoteki

en: Show information for Sound Recorder
sl: Kaži podatke Snemalnika zvokov

en: Size of the expander arrow
sl: Velikost razširitvene puščice

en: Slow Jam
sl: Slow jam

en: Slow Rock
sl: Počasen rok

en: Song length:
sl: Dolžina pesmi:

en: Sound Clip
sl: Zvokčni odsek

en: Sound Recorder
sl: Snemalnik zvoka

en: Soundtrack
sl: Filmska glasba

en: Southern Rock
sl: Južni rok

en: Space
sl: Vesoljna

en: Specify the X position of the meter.
sl: Določi X mesto metra.

en: Specify the Y position of the meter.
sl: Določi Y mesto metra.

en: Speech
sl: Govor

en: Start _playing CD when CD Player starts
sl: Ob zagonu _predvajalnika prični predvajati CD

en: Start playing CD when CD Player starts
sl: Ob zagonu predvajalnika prični predvajati CD

en: Stop
sl: Ustavi

en: Stop sound
sl: Ustvai zvok

en: Stopped
sl: Ustavljeno

en: Swing
sl: Sving

en: Symphonic Rock
sl: Simfonični rok

en: Symphony
sl: Simfonija

en: Te_st
sl: _Preizkus

en: Techno
sl: Tehno

en: Techno-Industrial
sl: Tehno-industrial

en: Testing Pipeline
sl: Preizkušam cevovod

en: The CD player is unable to run correctly.
    
    Press 'Details' for more details on reasons for the failure.
    
    Press 'Set device' to go to a dialog where you can set the device, or press 'Quit' to quit the CD player
sl: Predvajalnik CDjev ne more pravilno teči.
    
    Za več podrobnosti o vzrokih te napake pritisnite na gumb "Podrobnosti".
    Pritisnite "Nastavi napravo" za dialog kjer boste lahko nastavili napravo ali kliknite "Izhod" za izhod iz predvajalnika CDjev

en: The hostname that will be sent with all queries
sl: Ime gostitelja, ki bo poslano skupaj z vsemi poizvedbami

en: The path to the CD drive that the CD player should use to play CDs
sl: Pot do pogona CD-ROM, ki naj jo uporabi predvajalnik CDjev

en: The port that the server is running the database on
sl: Vrata na katerih teče strežnik podatkovne zbirke

en: The type of the server to contact for CD queries. Possible values are 0 (FreeDB round robin server), 1 (other freedb server) and 2 (other server).
sl: Vrsta strežnika s katerim naj se poveže za poizvedbe po CDjih. Možne vrednosti so 0 (krožni strežnik FreeDB), 1 (drugačen strežnik freedb) in 2 (drug strežnik)

en: The username
sl: Uporabniško ime

en: The username that will be sent with all queries
sl: Uporabniško ime, ki bo poslano skupaj z vsemi poizvedbami

en: There is no CD device set. This means that the CD player
    will be unable to run. Click 'Set device' to go to a dialog
    where you can set the device, or click 'Quit' to quit the CD player.
sl: Nobena CD naprava ni nastavljena. To pomeni, da se predvaljalnik
    CDjev ne more pognati. Pritisnite "Nastavi napravo", da boste
    šli na dialog, kjer boste lahko nastavili napravo ali 
    kliknite "Izhod" za izhod iz CD predvajalnika.

en: There was an error displaying help: 
    %s
sl: Ob zagonu prikazovanju pomoči se je zgodila napaka: 
    %s

en: There was an error starting %s: %s
sl: Ob zagonu %s se je zgodila napaka: %s

en: There were multiple matches found in the database.
    Below is a list of possible matches, please choose the best match
sl: V zbirki podatkov je bilo najdenih več zadetkov.
    Spodaj je seznam možnih zadetkov, prosim, izberite najboljšega.

en: This key specifies which user information will be sent to the server to contact for CD queries. Possible values are 0 (no information), 1 (real information) and 3 (other information).
sl: Ta ključ določa kateri uporabnikovi podatki se bodo poslali strežniku ob izvajanju poizvedb po CDjih. Možne vrednosti so 0 (brez podatkov), 1 (resnični podatki),  in 3 (drugi podatki).

en: Thrash Metal
sl: Razbijaški metal

en: Time Line
sl: Časovna vrstica

en: Title
sl: Naziv

en: Track List
sl: Seznam pesmi

en: Track editor
sl: Urejevalnik pesmi

en: Tribal
sl: Plemenska

en: Trip-Hop
sl: Trip hop

en: Unknown
sl: Neznano

en: Unknown / Unknown
sl: Neznano / Neznano

en: Unknown Album
sl: Neznan album

en: Unknown Artist
sl: Neznan izvajalec

en: Unknown artist
sl: Neznan izvajalec

en: Unknown disc
sl: Neznana plošča

en: Unknown size
sl: Neznana velikost

en: Unknown track
sl: Neznana pesem

en: Vocal
sl: Vokalna

en: Volume Control
sl: Kontrola glasnosti

en: Volume Meter
sl: Meter glasnosti

en: Volume control
sl: Kontrola glasnosti

en: Volume monitor
sl: Kazalec glasnosti

en: What theme should the CD player use for it's appearance
sl: Katero temo naj predvajalnik CDjev uporabi za izgled

en: When the CD player is started, should it start playing the CD?
sl: Ko se zažene predvajalnik CDjev, ali naj začne predvajati CD?

en: X-Position
sl: Mesto X

en: Y-Position
sl: Mesto Y

en: You do not seem to have permission to access %s.
sl: Nimate dovoljenj za dostop do %s.

en: Your hostname
sl: Ime vašega računalnika

en: _About
sl: _O programu

en: _About CD player
sl: O Predvajalnik CDjev GNOME

en: _Apply change
sl: _Uveljavi spremembe

en: _Artist:
sl: _Izvajalec:

en: _Available Themes:
sl: _Teme na voljo:

en: _Close Window
sl: _Zapri okno

en: _Contents
sl: _Vsebina

en: _Control
sl: _Nadzoruj

en: _Details
sl: _Podrobnosti

en: _Disc comments:
sl: Komentarji _plošče:

en: _Eject disc
sl: _Izvrzi ploščo

en: _Extra track data:
sl: _Dodatni podatki pesmi:

en: _File
sl: _Datoteka

en: _Genre:
sl: Ž_anr:

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Input:
sl: _Vhod:

en: _Name:
sl: _Ime:

en: _New
sl: _Nova

en: _Next track
sl: _Naslednja pesem

en: _Open...
sl: _Odpri...

en: _Output:
sl: _Izhod:

en: _Pipeline:
sl: _Cevovod:

en: _Play
sl: _Predvajaj

en: _Play / Pause
sl: _Predvajaj / Premor

en: _Port:
sl: _Vrata:

en: _Quit
sl: _Izhod

en: _Record
sl: S-nemaj

en: _Save
sl: _Shrani

en: _Set device
sl: _Nastavi napravo

en: _Stop
sl: _Ustavi

en: _Test
sl: _Preizkus

en: _Update Server List
sl: _Posodobi seznam strežnikov

en: _Year:
sl: _Leto:

en: hour
sl: ura

en: hours
sl: ur

en: minute
sl: minuta

en: minutes
sl: minut

en: second
sl: sekunda

en: seconds
sl: sekund
