gnome-panel - en to sl translation catalogue (482 entries)

en: %A %B %d
sl: %A %d %B

en: %A, %B %d %Y
sl: %A, %d %B %Y

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using it, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
sl: %s nima popolnoma nobene uporabnosti. Vse kar počne je zasedanje prostora na disku, prevajalnega časa in, če je naložen vzame tudi nekaj prostora na pultu in v pomnilniku. Če kdo najde kakšnega uporabnika tega vstavka, ga je priporočljivo poslati k psihiatru.

en: %s the Fish
sl: Riba %s

en: (with minor help from George)
sl: (z manjšo pomočjo George-a)

en: 12 hour
sl: 12 urna

en: 24 hour
sl: 24 urna

en: <b>Animation</b>
sl: <b>Animacija</b>

en: <b>General</b>
sl: <b>Splošno</b>

en: <b>Options</b>
sl: <b>Možnosti</b>

en: <b>Preview</b>
sl: <b>Predogled</b>

en: <b>Restoring Minimized Windows</b>
sl: <b>Ko obnavljaš pomanjšano okno</b>

en: <b>Switcher</b>
sl: <b>Preklopnik</b>

en: <b>Window Grouping</b>
sl: <b>Skupinjenje oken</b>

en: <b>Window List Content</b>
sl: <b>Vsebina Seznama oken</b>

en: <b>Window List Size</b>
sl: <b>Velikost Seznama oken</b>

en: <b>Workspaces</b>
sl: <b>Delovne površine</b>

en: <small>Opaque</small>
sl: <small>Prosojno</small>

en: <small>Transparent</small>
sl: <small>Prosojno</small>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
sl: Riba brez imena je precej dologčasna riba. Oživite svojo ribo tako, da jo poimenujete.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/general/$(profile)/toplevels/$(id).
sl: Seznam IDjev pultov. Vsak ID pomeni samostojen vrhnji pult. Nastavitve vseh teh pultov so shranejne v /apps/panel/general/$(profile)/toplevels/$(id).

en: A list of panel applet IDs. Each ID identifies an individual panel applet. The settings for each of these applets are stored in /apps/panel/general/$(profiles)/applets/$(id).
sl: Seznam IDjev vstavkov. Vsak ID pomeni samostojen pultov vstavek. Nastavitve vseh teh vstavkov so shranejne v /apps/panel/general/$(profiles)/applets/$(id).

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/general/$(profiles)/objects/$(id).
sl: Seznam IDjev predmetov pulta. Vsak ID pomeni samostojen predmet pulta(na primer zaganjalnik, gumb dejanja ali gumb menuja).  Nastavitve vseh teh predmetov so shranjene v /apps/panel/general/$(profiles)/objects/$(id).

en: A simple applet for testing the GNOME-2.0 panel
sl: Enostaven vstavek za preizkušanje pulta GNOME 2.0

en: About GNOME
sl: O GNOME

en: About _GNOME
sl: O _GNOME...

en: Accessories
sl: Pripomočki

en: Action button type
sl: Vrsta dejanja gumba

en: Actions
sl: Dejanja

en: Ad_just Date & Time...
sl: _Nastavi datum in uro...

en: Add new item to this menu
sl: Dodaj nov predmet temu menuju

en: Add this as drawer to panel
sl: Dodaj pultu kot predal

en: Add this as menu to panel
sl: Dodaj pultu kot menu

en: Add this launcher to panel
sl: Dodaj pultu kot zaganjalnik

en: Amusements
sl: Zabava

en: An unknown error occurred while trying to open %s
sl: Ob poskusu odpiranja %s se je zgodila neznana napaka

en: And many, many others...
sl: In veliko, veliko drugih ...

en: Animation _speed:
sl: Hitrost _animacij:

en: Animation speed
sl: Hitrost animacij

en: Applet Bonobo IID
sl: Vstavek Bonobo IId

en: Applet:
sl: Vstavek:

en: Applications
sl: Programi

en: Area where notification icons appear
sl: Del pulta kjer se kažejo opozorila

en: Arro_ws on hide buttons
sl: _Puščice na gumbih za skrivanje

en: Autoclose drawer
sl: Samodejno zapri predal

en: Automatically hide panel into corner
sl: Samodejno skrij pult v kot

en: Background
sl: Ozadje

en: Background _image:
sl: _Slika ozadja:

en: Background color
sl: Barva ozadja

en: Background color opacity
sl: Prosojnost barve ozadja

en: Background image
sl: Slika ozadja

en: Background type
sl: Vrsta ozadja

en: Behavior
sl: Obnašanje

en: Bottom
sl: Dno

en: Bottom Centered Panel
sl: Spodnji središčni pult

en: Bottom Edge Panel
sl: Spodnji robni pult

en: Bottom Expanded Edge Panel
sl: Spodnji razširjen robni pult

en: Bottom Floating Panel
sl: Spodnji lebdeč pult

en: Browse
sl: Brskaj

en: CDE Menu
sl: Menu CDE

en: Calendar
sl: Koledar

en: Can't find an empty spot
sl: Ne najdem praznega prostora

en: Cannot add to run box
sl: Ne morem dodati v škatlo zagonov

en: Cannot create launcher
sl: Ne morem ustvariti zaganjalnika

en: Cannot display help document
sl: Ne morem prikazati dokumenta pomoči

en: Cannot display location '%s'
sl: Ne morem prikazati mesta '%s'

en: Cannot execute '%s'
sl: Ne morem zagnati '%s'

en: Cannot launch command '%s'
sl: Ne morem pognati ukaza '%s'

en: Cannot launch entry
sl: Ne morem zagnati vnosa

en: Cannot launch icon
sl: Ne morem pognati ikone

en: Cannot load entry
sl: Ne morem naložiti vnosa

en: Cannot open recently used document
sl: Ne morem odpreti nedavno uporabljenega dokumenta

en: Cannot remove menu item %s
sl: Ne morem odstraniti predmeta menuja %s

en: Cannot save changes to launcher
sl: Ne morem shraniti sprememb zaganjalnika

en: Cannot save launcher to disk
sl: Ne morem shraniti zaganjalca na disk

en: Cannot save menu item to disk
sl: Ne morem shraniti predmeta menuja na disk

en: Cannot show %s
sl: Ne morem prikazati %s

en: Center panel on x-axis
sl: Pult naj bo na sredini osi x

en: Center panel on y-axis
sl: Pult naj bo na sredini osi y

en: Choose a file to append to the command...
sl: Izberi datoteko, ki naj se pripne ukazu...

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
sl: Tu kliknite za skritje vseh oken in prikaz namizja.

en: Click here to restore hidden windows.
sl: Tu kliknite za povrnitev skritih oken.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
sl: Kliknite na okno za prisilen zaključek programa. Za preklic pritisnite tipko escape.

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
sl: Kliknite ta gumb za izbiro datoteke katero ime se bo pripelo ukazu.

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
sl: Kliknite ta gumb za zagon izbranega programa ali ukaza v vnosnem polju ukaza.

en: Clock
sl: Ura

en: Clock Applet Factory
sl: Tovarna vstavkov ure

en: Clock Preferences
sl: Nastavitve ure

en: Clock _type:
sl: Vrsta _ure:

en: Close _drawer when launcher is clicked
sl: Ko je kliknjen zaganjalnik, zapri predal

en: Co_lor:
sl: _Barva:

en: Co_mmand to run when clicked:
sl: _Ukaz, ki naj se izvrši ob kliku:

en: Command entry
sl: Vpis ukaza

en: Command icon
sl: Ikona ukaza

en: Command to execute on click
sl: Ukaz, ki naj se izvrši ob kliku

en: Computer Clock
sl: Računalniška ura

en: Confirm panel removal
sl: Potrdi odstranitev pulta

en: Copy _Date
sl: Kopiraj _datum

en: Copy _Time
sl: Kopiraj _uro

en: Could not get directory name from path: %s
sl: Nisem mogel dobiti imena imenika iz poti: %s

en: Could not get file name from path: %s
sl: Nisem mogel dobiti imena datoteke iz poti: %s

en: Couldn't find a suitable application
sl: Nisem našel ustreznega programa

en: Create Launcher
sl: Ustvari zaganjalnik

en: Create new file in the given directory
sl: Ustvari novo datoteko v danem imeniku

en: D_on't Delete
sl: _Ne zbriši

en: Debian Menu
sl: Menu Debian

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
sl: Določi, kdaj se v Seznam oken v isto skupino da okna istega programa. Veljavne vrednosti so "never" (nikoli), "auto" (samodejno) in "always" (vedno).

en: Delete Panel
sl: Zbriši pult

en: Desktop
sl: Namizje

en: Details: %s
sl: Podrobnosti: %s

en: Display "Run Application" dialog keybinding
sl: Kaži vezno tipko dialoga "Poženi program"

en: Display a swimming fish or another animated creature
sl: Kaži plavajočo ribo ali drugo animirano kreaturo

en: Display all workspaces
sl: Kaži vse delovne površine

en: Display workspace names
sl: Kaži imena delovnih površin

en: Drawer
sl: predal

en: Drawer and panel _animation
sl: _Animacije predalov in pultov

en: E_xpand
sl: _Razširi

en: Enable animations
sl: Vključi animacije

en: Enable arrows on hide buttons
sl: Vključi puščice na gumbih za skrivanje

en: Enable hide buttons
sl: Vključi gumba za skrivanje

en: Enable keybindings
sl: _Vključi vezne tipke

en: Enable program list in "Run Application" dialog
sl: Vključi seznam programov v dialogu "Poženi program"

en: Enable tooltips
sl: Vključi namige

en: Enter a command string here to run it.
sl: Tu vpišite niz ukaza, ki se bo pognal.

en: Entire menu
sl: Celoten menu

en: Error getting value for '%s': %s
sl: Napaka ob dobivanju vrednosti za '%s': %s

en: Error loading display_all_workspaces value for Workspace Switcher: %s
sl: Napaka ob nalaganju vrednosti display_all_workspaces za vstavek Preklopnik delovnih površin: %s

en: Error loading display_workspace_names value for Workspace Switcher: %s
sl: Napaka ob nalaganju vrednosti display_workspace_names za vstavek Preklopnik delovnih površin: %s

en: Error loading gconf directory '%s': %s
sl: Napaka ob nalaganju imenika gconf '%s': %s

en: Error loading glade file %s
sl: Napaka ob nalaganju datoteke glade %s

en: Error loading num_rows value for Workspace Switcher: %s
sl: Napaka ob nalaganju vrednosti num_rows za vstavek Preklopnik delovnih površin: %s

en: Error reading GConf boolean value '%s': %s
sl: Napaka ob branju GConf boolean vrednosti '%s': %s

en: Error reading GConf integer value '%s': %s
sl: Napaka ob branju GConf vrednosti celega števila '%s': %s

en: Error reading GConf list value '%s': %s
sl: Napaka ob branju GConf vrednosti seznama '%s': %s

en: Error reading GConf string value '%s': %s
sl: Napaka ob branju vrednosti niza GConf '%s': %s

en: Error watching gconf key '%s': %s
sl: Napaka ob opazovanju ključa gconf '%s': %s

en: Exception from popup_menu '%s'
sl: Izjema iz vzkličnega menuja '%s'

en: Expand program list in "Run Application" dialog
sl: Razširi seznam programov v dialogu "Poženi program"

en: Expand to occupy entire screen width
sl: Razširi, da zavzame celotno širino zaslona

en: FIXME - is this resolved with the new menu stuff
sl: POPRAVIME - je to popravljeno z novimi menuji

en: FIXME - need to define limits
sl: FIXME - potrebno je določiti meje

en: Factory for creating clock applets.
sl: Tovarna za ustvarjanje vstavkov ure

en: Factory for the window navigation related applets
sl: Tovarna za vstavke povezane z navigacijo med okni

en: Failed to get pixmap %s
sl: Nisem uspel dobiti slike %s

en: Failed to launch time configuration tool: %s
sl: Nisem uspel pognati orodja za nastavitev datuma in ure: %s

en: Failed to load %s: %s
sl: Nisem uspel naložiti %s: %s

en: Failed to load image %s
sl: Nisem uspel naložiti slike %s

en: Failed to locate a program for configuring the date and time. Perhaps none is installed?
sl: Nisem uspel najti programa za nastavitev datuma in ure. Morda ni noben nameščen?

en: Fast
sl: Hitro

en: File %s already exists. Overwrite?
sl: Datoteka %s že obstaja. Prepiši?

en: File not found
sl: Datoteka ni bila najdena

en: Find files, folders, and documents on your computer
sl: Poišči datoteke, mape in dokumente na vašem računalniku

en: Fish
sl: Riba

en: Fish Preferences
sl: Ribje nastavitve

en: Fit image to panel
sl: Prilagodi velikost slike pultu

en: Force Quit
sl: Nasilen izhod

en: Force this application to exit?
    (Any open documents will be lost.)
sl: Prisilim ta program k zaključku?
    (Njegovi odprti dokumenti bodo izgubljeni.)

en: Frames in fish's animation
sl: Število slik v ribini animaciji

en: From Whence That Stupid Fish Came
sl: Od koder je prišla ta neumna riba

en: GNOME Panel Shell
sl: Lupina pulta GNOME

en: General
sl: Splošno

en: Get the current time and date
sl: Dobi trenutno uro in datum

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-panel
sl: Datoteka glade za program za zajem zaslona manjka.
    Prosimo preverite vašo namestitev paketa gnome-panel

en: Grab a window instead of the entire screen
sl: Zajemi okno namesto celotnega zaslona

en: Group windows when _space is limited
sl: Daj okna v skupino, ko je _prostor omejen

en: Hide application windows and show the desktop
sl: Skrij okna programov in prikaži namizje

en: Highlight launchers on mouseover
sl: Osvetli zaganjalnike ob prehodu miške

en: Hour format
sl: Oblika zapisa časa

en: I've detected a panel already running,
    and will now exit.
sl: Zaznal sem že pognan pult,
    zato bom sedaj zaključil.

en: Icon used for object's button
sl: Ikona uporabljena za gumb predmeta

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
sl: Če je resnično, se pokaže dialog, ki vpraša ali je uporabnik prepričan o odstranitivi pulta.

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
sl: Če je resnično, se bo predal samodejno zaprl, ko uporabnik v njem klikne na zaganjalnik.

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
sl: Če je resnično, se bo zaganjalnik osvetlil, ko bo nad njem miška.

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
sl: Če je resnično, bodo v gumba skrivanja postavljene puščice. Ta ključ je uporabljen le, če je ključ enable_buttons nastavljen na resnično.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
sl: Če je resnično, bosta na obeh koncih pulta prikazana gumba, ki se lahko uporabita za skritje pulta v kot

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
sl: Če je resnično, v vstavku poleg časa kaži tudi datum.

en: If true, display seconds in time.
sl: Če je resnično, v času kaži tudi sekunde.

en: If true, display time in Universal Coordinated Time zone.
sl: Če je resnično, kaži čas v Univerzalno koordinirani časovni coni (UTC).

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
sl: Če je resnično, bo skrivanje in odkrivanje tega pulta animirano namesto, da bi se zgodilo takoj.

en: If true, panel-specific keybindings are enabled.
sl: Če je resnično so vključene tipkovnične povezave pulta

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
sl: Če je resnično, kaži datum v namigu, ko je nad uro miška

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
sl: Če je resnično se seznam "Znani programi" v dialogu "Poženi program" razširi ob odprtju dialoga. Ta ključ je uporabljen le, če je ključ enable_program_list resničen.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
sl: Če je resnično se seznam "Znani programi" na voljo znotraj dialog "Poženi program"Kako je seznam prikazan je podano s ključen show_program_list.

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
sl: Če je resnično, bo slika ozadja obrnjena, ko bo pult usmerjen navpično.

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
sl: Če je resnično je ključ custom_icon uporabljen kot prilagojena ikona za gumb. Če je neresničen je ključ custom_icon prezrt. Ta ključ je uporabljen le, če je ključ object_type nastavljen na "menu-object" ali "drawer-object".

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
sl: Če je resnično bo ribja animacija na navpičnih pultih prikazana obrnjeno.

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
sl: Če je resnično, bo velikost slike prilagojena višini oziroma širini pulta (pri tem bo ohranjeno razmerje širine in višine slike).

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
sl: Če je resnično, bo velikost slike prilagojena pultu. Razmerje širine in višine slike ne bo ohranjeno.

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
sl: Če je resnično je ključ menu_path uporabljen kot pot iz katere se ustvari vsebina menuja. Če je neresničen je ključ menu_path prezrt. Ta ključ je uporabljen le, če je ključ object_type nastavljen na "menu-object".

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
sl: Če je resnično, se bo pult samodejno skril ob rob zaslona, ko nad njem ne bo več miškinega kazalca. Premik kazalca na rob zaslona bo povzročil vnovično odkritje pulta.

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
sl: Če je resnično, bo pult zasedel celotno širino (višino, če je navpičen) zaslona. V tem način je lahko pult postavljen le na rob zaslona. Če je neresnično, bo pult velik le toliko, da bodo lahko na njem vsi vstavki, zaganjalniki in gumbi.

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
sl: Če je resnično, je položaj predmeta interpretiran relativno glede na desni (ali spodnji, če je navpičen) rob pulta.

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
sl: Če je resnično, uporabnik ne more prestaviti vstavka, brez da bi prej odklenil predmet z uporabo možnosti "Odkleni" iz menuja predmeta.

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
sl: Če je to resnično, bo Seznam oken kazal okna vseh delovnih površin, sicer bo kazal le okna trenutne.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
sl: Če je to resnično, bo Preklopnik delovnih površin kazal vse delovne površine, sicer bo kazal le trenutno.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace.
sl: Če je to resnično, bodo v Preklopniku delovnih površin prikazana imena delovnih površin, sicer bodo prikazana njihova okna.

en: If true, the x key is ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x key specifies the location of the panel.
sl: Če je resnično bo, ključ x prezrt in bo pult postavljen na sredino osi x.Če se bo njegova velikost spremenila, se bo na obeh straneh enako.Če je neresnično, ključ x navaja položaj pulta na osi x.

en: If true, the y key is ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y key specifies the location of the panel.
sl: Če je resnično bo, ključ y prezrt in bo pult postavljen na sredino osi y.Če se bo njegova velikost spremenila, se bo na obeh straneh enako.Če je neresnično, ključ y navaja položaj pulta na osi y.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
sl: Če je resnično, potem bo ob odpomanjšanju okna to postavljeno na trenutno delovno površino, sicer se preklopi na delovno površino okna.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
sl: Če je resnično se kažejo namigi predmetov pultov.

en: Image Background Details
sl: Podrobnosti slike ozadja

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
sl: V okoljih s Xineramo je mogoče imeti pulte na vsakem zaslonu posebaj. Ta ključ navaja trenutni monitor na katerem je prikazan pult.

en: Incomplete '%s' background type received
sl: Prejel sem nepopolno vrsto ozadja '%s'

en: Incomplete '%s' background type received: %s
sl: Prejel sem nepopolno vrsto ozadja '%s': %s

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
sl: Ni dovolj pomnilnika za shranitev zajema zaslona.
    Prosim sporstite nekaj virov in poskusite znova.

en: Internet time
sl: Internetni čas

en: Interpret position relative to bottom/right edge
sl: Interpretiraj mesto relativno na spodnji/desni rob

en: Key %s is not set, can't load launcher
sl: Ključ %s ni nastavljen, zato ne morem naložiti zaganjalnika

en: Large
sl: Veliko

en: Launcher Properties
sl: Lastnosti zaganjalnika

en: Launcher from menu
sl: Zaganjalnik iz menuja

en: Launcher location
sl: Mesto zaganjalnika

en: Launcher...
sl: Zaganjalnik...

en: Left
sl: Levo

en: Left Centered Panel
sl: Levi središčni pult

en: Left Edge Panel
sl: Levi robni pult

en: Left Expanded Edge Panel
sl: Levi razširjen robni pult

en: Left Floating Panel
sl: Levi lebdeč pult

en: Lock
sl: Zaklep

en: Lock Screen
sl: Zakleni zaslon

en: Lock screen
sl: Zakleni zaslon

en: Lock the object to the panel
sl: Prikleni predmet k pultu

en: Lock the screen so that you can temporarily leave your computer
sl: Zakleni zaslon tako, da lahko začasno zapustite računalnik

en: Lock the screen so you can temporarily leave your computer
sl: Zakleni zaslon tako, da lahko začasno zapustite računalnik

en: Log Out
sl: Odjava

en: Log out of GNOME
sl: Odjavi se iz GNOME-a

en: Log out of this session to log in as a different user or to shut down the computer
sl: Odjavi se iz te seje, da bi se prijavil kot drug upoabnik ali ugasnil računalnik

en: M_inimum size:
sl: Naj_manjša velikost:

en: Ma_ximum size:
sl: Naj_večja velikost:

en: Main Menu
sl: Glavni menu

en: Maximum window list size
sl: Največja velikost Seznama oken

en: Medium
sl: Srednji

en: Menu Bar
sl: Menujska vrstica

en: Menu content path
sl: Pot menuja vsebine

en: Minimum window list size
sl: Najmanjša velikost Seznama oken

en: Move windows to current workspace when unminimized
sl: Ko so okna odpomanjšana, jih prestavi na trenutno delovno površino

en: Name to identify panel
sl: Ime za identifikacijo pulta

en: No 'Exec' or 'URL' field in entry
sl: V vnosu ni polja 'Exec' ali 'URL'

en: No URI provided for panel launcher desktop file
sl: Za datoteko pultnega zaganjalnika URI ni naveden

en: No Windows Open
sl: Ni odprtih oken

en: Not enough room to write file %s
sl: Ni dovolj prostora za zapis datoteke %s

en: Notification Area
sl: Opozorilni del

en: Notification Area Factory
sl: Tovarna opozorilnega dela

en: Number of _workspaces:
sl: Število _delavnih površin:

en: Object's position on the panel
sl: Položaj predmeta na pultu

en: Open URL: %s
sl: Odpri URL: %s

en: Orientation:
sl: Usmeritev:

en: Panel
sl: Pult

en: Panel '%s' is set to be displayed on screen %d which is not currently available. Not loading this panel.
sl: Pult '%s' je nastavljen za prikaz na zaslonu %d, ki pa trenutno ni na voljo Ne nalagam tega pulta.

en: Panel ID list
sl: Seznam IDjev pulta

en: Panel Notification Area
sl: Opozorilni del pulta

en: Panel Preferences
sl: Nastavitve pulta

en: Panel Properties
sl: Lastnosti pulta

en: Panel applet ID list
sl: Seznam IDjev vstavkov pulta

en: Panel attached to drawer
sl: Pult pripet na predal

en: Panel autohide delay
sl: Premor pred samodejnim skritjem pulta

en: Panel autounhide delay
sl: Premor pred samodejnim odkritjem pulta

en: Panel object ID list
sl: Seznam IDjev predmetov pulta

en: Panel object type
sl: Vrsta predmeta pulta

en: Panel orientation
sl: Usmeritev pulta

en: Panel size
sl: Velikost pulta

en: Pause per frame
sl: Premor med slikami

en: Pick a color
sl: Izberi barvo

en: Popup panel menu keybinding
sl: Tipkovnična vez vzkličnega menuja

en: Prefs Dir:
sl: Imenik nastavitev:

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Protect your computer from unauthorized use
sl: Zavaruje vaš računalnik pred neavtorizirano uporabo

en: Put into run dialog
sl: Poženi z dodatnimi možnostmi

en: Ranges that hint what sizes are acceptable for the applet
sl: Območja, ki namignejo katere velikosti so sprejemljive za zaznamek

en: Remove this item
sl: Odstrani ta predmet

en: Restart _Screensaver Daemon
sl: Znova poženi daemon _ohranjevalnika zaslona

en: Restore to current _workspace
sl: Povrni trenutno _delovno površino

en: Restore to na_tive workspace
sl: Povrni _domačo delovno površino

en: Right
sl: Desno

en: Right Centered Panel
sl: Desni središčni pult

en: Right Edge Panel
sl: Desni robni pult

en: Right Expanded Edge Panel
sl: Desni razširjen robni pult

en: Right Floating Panel
sl: Desni lebdeč pult

en: Rotate image on vertical panels
sl: Zavrti sliko pri navpičnih pultih

en: Rotate image when panel is _vertical
sl: Obrni sliko kadar je pult na_vpičen

en: Rotate on vertical panels
sl: Zavrti pri navpičnih pultih

en: Rows in workspace switcher
sl: Vrstic v preklopniku delovnih površin

en: Run
sl: Zagon

en: Run Application
sl: Poženi program

en: Run Application...
sl: Poženi program...

en: Run a command
sl: Poženi ukaz

en: Run an Application by entering a command
sl: Poženi program z vpisom ukaza

en: Run in _terminal
sl: Poženi v _terminalu

en: Run with _file...
sl: Poženi z _datoteko...

en: S_tyle:
sl: _Slog:

en: Save Screenshot
sl: Shrani zajem zaslona

en: Save screenshot to _desktop
sl: Shrani zajem zaslona na _namizje

en: Save screenshot to _file:
sl: _Shrani zajem zaslona v datoteko:

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
sl: Shrani zajem zaslona na _spletno stran (shrani v ~/public_html

en: Screenshot
sl: Zajem zaslona

en: Search
sl: Iskanje

en: Search for Files
sl: Išči datoteke...

en: Search for Files...
sl: Išči datoteke...

en: Select an application to view its description.
sl: Izberi program za pogled njegovega opisa.

en: Select preferences for all your panels
sl: Izberi nastavitve za vse svoje pulte

en: Select this box to run the command in a terminal window.
sl: Izberite to škatlo za zagon programa v terminalskem oknu

en: Sh_ow windows from current workspace
sl: Kaži okna _trenutne delovne površine

en: Show Desktop
sl: Kaži namizje

en: Show Desktop Button
sl: Kaži gumb Namizje

en: Show _all workspaces in:
sl: Kaži _vse delovne površine v:

en: Show _date
sl: Kaži _datum

en: Show _only the current workspace
sl: Kaži le _trenutno delovno površino

en: Show _seconds
sl: Kaži _sekunde

en: Show date in clock
sl: Kaži datum v uri

en: Show date in tooltip
sl: Kaži datum v namigu

en: Show hide _buttons
sl: Kaži _gumbe za skrivanje

en: Show list of known _applications
sl: Kaži _seznam znanih programov

en: Show time with seconds
sl: Kaži čas s sekundami

en: Show windows from a_ll workspaces
sl: Kaži okna _vseh delovnih površin

en: Show windows from all workspaces
sl: Kaži okna vseh delovnih površin

en: Show workspace _names in switcher
sl: V preklopniku kaži imena _delovnih površin

en: Size
sl: Velikost

en: Size:
sl: Velikost:

en: Slow
sl: Počasi

en: Small
sl: Majhen

en: Solid c_olor
sl: Polna _barva

en: Some of these properties are locked down
sl: Nekatere od teh vrednosti so zaklenjene

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
sl: Navaja barvo ozadja pulta v obliki #RGB

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
sl: Navaja datoteko, ki se bo uporabila za sliko ozadja. Če slika vsebuje kanal alpha, bo ta slika združena z ozadno sliko namizja.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
sl: Navaja premor v milisekundah preden se pult po tem, ko je kazalec miške nad njim, samodejno odkrije. Ta ključ je uporabljen le, če je ključ auto_hide nastavljen na resnično.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
sl: Navaja premor v milisekundah preden se pult po tem, ko ga miškin kazalec zapusti, samodejno skrije. Ta ključ je uporabljen le, če je ključ auto_hide nastavljen na resnično.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
sl: Navaja število pikslov, ki so vidni, ko se pult samodejno skrije ob rob.Ta ključ je uporabljen le, če je ključ auto_hide nastavljen na resnično.

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
sl: Navaja prosojnost barve ozadja. Če je vrednost manj kot 65535, se bo barva ozadja pulta združila z barvo ozadja namizja.

en: Specify a gconf location in which the applet preferences should be stored
sl: Navedi lokacijo gconf v kateri bodo shranjene nastavitve vstavka

en: Specify a profile name to load
sl: Navedi ime profila, ki naj se naloži

en: Specify an applet IID to load
sl: Navedi IID vstavka, ki naj se naloži

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
sl: Navedi začetno usmerjenost vstavka (vrh, dno, levo, desno)

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
sl: Navedi začetno velikost vstavka (zelo majhna, srednja, velika...)

en: St_retch
sl: _Raztegni

en: Stretch image to panel
sl: Raztegni sliko po pultu

en: SuSE Menu
sl: Menu SuSE

en: Switch between open windows
sl: Preklopi med odprtimi okni

en: Switch between workspaces
sl: Preklopi med delovnimi površinami

en: Take Screenshot...
sl: Zajemi sliko zaslona...

en: Take a screenshot of your desktop
sl: Zajemi sliko zaslona vašega namizja

en: Take screenshot
sl: Zajemi sliko zaslona

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
sl: Zajemi sliko zaslona po določenem premoru [v sekundah]

en: Take window screenshot
sl: Zajemi sliko okna

en: Test Bonobo Applet
sl: Preizkusni vstavek bonobo

en: Test Bonobo Applet Factory
sl: Tovarna preizkusnih vstavkov bonobo

en: The Applet's containing Panel's background color or pixmap
sl: Vstavek vsebuje barvo ozadja ali sliko v ozadj pulta

en: The Applet's containing Panel's orientation
sl: Vstavek vsebuje usmerjenost pulta

en: The Applet's containing Panel's size in pixels
sl: Vstavek vsebuje velikost pulta v pikslih

en: The Applet's flags
sl: Zastavice vstavka

en: The Bonobo implementation ID of the applet - e.g. "OAFIID:GNOME_ClockApplet". This key is only relevant if the object_type key is "bonobo-applet".
sl: Bonobov implementacijski ID vstavka, npr.: "OAFIID:GNOME_ClockApplet". Ta ključ je uporabljen le, če je ključ object_type nastavljen na "bonobo-applet".

en: The Clock displays the current time and date
sl: Ura prikaže trenutni datum in čas

en: The GNOME Panel
sl: Pult namizja GNOME

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
sl: Preklopnik delovnih površin vam kaže majhne različice vaših delovnih površin, ki vam omogočajo upravljanje vaših oken.

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
sl: Vrsta dejanja, ki ga ta gumb predstavlja. Možne vrednosti so "lock" (zakleni), "logout" (odjava), "run" (poženi), "search" (išči) in "screenshot" (zajem zaslona). Ta ključ je uporabljen le, če je ključ object_type nastavljen na "action-applet".

en: The default application for this type of file cannot handle remote files
sl: Privzet program za to vrsto datoteke ne more obravnavati oddaljenih datotek.

en: The fish's animation pixmap
sl: Slikica animacije ribe

en: The fish's name
sl: Ime ribe

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
sl: Višina (širina za vodoravni pult) pulta. Pult bo v teku ugotovil najmanjšo velikost, temelječo na velikosti pisave in drugih kazalcih. Največja velikost je nastavljena na četrtino višine (ali širine) zaslona.

en: The icon of the command to be run.
sl: Ikona ukaza, ki bo pognan

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
sl: Identifikator pulta pripetega na ta predal. Ključ je uporabljen le, če je ključ object_type nastavljen na "drawer-object".

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
sl: Identifikator vrhnjega pulta, ki vsebuje ta predmet.

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
sl: Mesto datoteke .desktop, ki opisuje zaganjalnik. Ta ključ je uporabljen le, če je ključ object_type nastavljen na "launcher-object".

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
sl: Lokacija datoteke slike, ki se uporabi za ikono gumba predmeta. Ta ključ je uporabljen le, če je ključ object_type nastavljen na "drawer_object" ali "menu object" in je ključ use_custom_icon nastavljen na resnično.

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
sl: Položaj pulta po osi x. Ključ je uporabljen le v nerazširjenem načinu. V razširjenem načinu je ta ključ prezrt in pult je postavljen ob rob zaslona glede na ključ usmerjenosti.

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
sl: Položaj pulta po osi y. Ključ je uporabljen le v nerazširjenem načinu. V razširjenem načinu je ta ključ prezrt in pult je postavljen ob rob zaslona glede na ključ usmerjenosti.

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
sl: Usmerjenost pulta. Možne vrednosti so "top" (vrh), "bottom" (dno), "left" (levo), "right" (desno). V razširjenem načinu ta ključ navaja na katerem robu zaslona se nahaja pult. V nerazširjenem načinu je razlika med "top" in "bottom" manj pomembna - obe vrednosti dajeta vedeti, da je to vodoravni pult, a pomagata vstavkom pri obnašanju. Na primer pri možnosti "top" bo gumb menuja postavil menu pod pult medtem, ko ga bo pri možnosti "bottom" postavil nad pult.

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
sl: Pot iz katere je narejena vsebina menuja. Ta ključ je uporabljen le, če je ključ use_menu_path resničen in je ključ object_type nastavljen na "menu-object".

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
sl: Mesto tega pultovega predmeta. mesto je navedeno s številom pikslov od levega (oziroma vrhnjega) roba pulta.

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
sl: Hitrost s katero naj se izvedejo animacije pulta. Možne vrednosti so "slow" (počasi), "medium" (srednje) in "fast" (hitro). Ta ključ je pomemben le, če je ključ enable_animations nastavljen na resnično.

en: The system administrator has disallowed
    modification of the panel configuration
sl: Sistemski administrator je prepovedal
    spreminjanje nastavitev pulta

en: The type of this panel object. Possible values are "drawer-object", "menu-object", "launcher-object", "bonobo-applet", "action-applet" and "menu-bar".
sl: Vrsta tega pultovega predmeta. Možne vrednosti so "drawer-object", "menu-object", "launcher-object", "bonobo-applet", "action-applet" and "menu-bar".

en: The user's directory in which screenshots should be saved so as to appear on the web.
sl: Uporabnikov imenik kamor naj se shranjujejo slike zaslona, da se bodo pojavile na spletu.

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
sl: Vodo se mora zamenjati!
    (Poglejte današnji datum)

en: There was a problem registering the panel with the bonobo-activation server.
    The error code is: %d
    The panel will now exit.
sl: Ob registraciji pulta pri bonobo-activation so nastale težave.
    Koda napke je: %d
    Pult se bo sedaj zapru.

en: There was an error displaying help: 
    %s
sl: Ob prikazovanju pomoči se je zgodila napaka: 
    %s

en: There was an error displaying help: %s
sl: Ob prikazovanju pomoči se je zgodila napaka: %s

en: This button lets you hide all windows and show the desktop
sl: Ta gumb vam omogoča skritje vseh oken in prikaz namizja

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
sl: To je človeško berljivo ime, ki se lahko uporabi za identifikacijo pulta. Njegov namen je v nazivu okna pulta, kadar se navigirate med pulti.

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
sl: Ta ključ določa koliko vrstic (za vodoravno postavitev) ali stolpcov (za navpično postavitev) se kaže v Preklopniku delovnih površin. Ključ je uporabljen le, če je ključ display_all_workspaces resničen

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
sl: Ključ navaja ukaz, ki naj se izvrši ob kliku na ribo

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
sl: Ključ navaja ime datoteke kjer se nahajajo slike, ki bodo uprabljene za animacijo prikazanu v vstavku ribe, glede na imenik sličic.

en: This key specifies the maximum width that the window list requests. The maximum width setting is useful to limit the size of the window list in large panels, where the window list could fill the entire space available.
sl: Ta ključ predstavlja največjo širino, ki jo bo Seznam oken zahteval. To je uporabno v velikih pultih, kjer bi sicer lahko ta vstavek zapolnil ves dan prostor (na primer v robnih pultih).

en: This key specifies the minimum width that the window list requests.
sl: Ta ključ predstavlja najmanjšo velikost, ki jo zahteva vstavek Seznam oken

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
sl: Ta ključ navaja Število okvirjev v animaciji ribe

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
sl: Ta ključ navaja število sekund kolikor bo prikazana vsaka sličica

en: This key specifies the program to run in order to configure the time.
sl: Ta ključ navaja program, ki naj se požene za nastavitev časa.

en: This launch icon does not specify a url to show.
sl: Ta zaganjalna ikona ne navaja URLja za prikaz.

en: This program is responsible for launching other applications and embedding small applets within itself.
sl: Ta program je zadolžen za zagon drugih programov, vključevanje manjših vstavkov vase, svetovni mir in naključna sesutja X-ov.

en: Time configuration tool
sl: Orodje za nastavitev časa

en: Top
sl: Vrh

en: Top Centered Panel
sl: Zgornji središčni pult

en: Top Edge Panel
sl: Zgornji robni pult

en: Top Expanded Edge Panel
sl: Zgoraj razširjen robni pult

en: Top Floating Panel
sl: Zgornji lebdeč pult

en: Toplevel panel containing object
sl: Namig prikazan za pult, ki vsebuje predmet

en: UNIX time
sl: Unix čas

en: Un_lock
sl: _Odkleni

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
sl: Nisem mogel ustvariti podatkov o png.
    Verjetno imate na sistemu slabo različico libpng

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
sl: Nisem mogel ustvariti datoteke:
    "%s"
    Prosim preverite dovoljenja starševskega imenika

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
sl: Nisem uspel izvesti: '%s'
    
    Podrobnosti: %s

en: Unable to get the name of the command to execute
sl: Ne morem dobiti imena ukaza za izvedbo

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
sl: Nisem mogel inicializirati strukture png.
    Verjetno imate na sistemu slabo različico libpng

en: Unable to load panel stock icon '%s'
sl: Nisem mogel naložiti osnovne ikone pulta '%s'

en: Unable to locate the command to execute
sl: Ne morem najti ukaza za izvedbo

en: Unable to obtain AppletShell interface from control
sl: Od nadzornika ne morem dobiti vmesnika AppletShell

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
sl: Ne morem odpreti datoteke namizja %s za pulti zaganjalnik%s%s

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
sl: Nisem mogel nastaviti podatkov o png.
    Verjetno imate na sistemu slabo različico libpng

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
sl: Nisem mogel zajeti slike zaslona trenutnega namizja.

en: Unknown Window
sl: Neznano okno

en: Unknown background type received
sl: Prejel sem neznano vrsto ozadja

en: Use UNIX time
sl: Uporabi UNIX čas

en: Use UTC
sl: Uporabi UTC

en: Use _UTC
sl: Uporabi _UTC

en: Use custom icon for object's button
sl: Uporabi prikrojeno ikono za gumb predmeta

en: Use custom path for menu contents
sl: Uporabi poljubno pot za vsebino menuja

en: Use internet time
sl: Uporabi internetni čas

en: Utility
sl: Pripomoček

en: Visible pixels when hidden
sl: Število vidnih pikslov, ko je skrit

en: Wanda Factory
sl: Tovarna wanda

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
sl: Opozorilo: Zdi se, da ukaz naredi nekaj uporabnega.
    Ker je to neuporaben vstavek si morda tega ne želite.
    Močno odsvetujemo uporabo %s za karkoli
    kar bi lahko naredilo vstavek "praktičnen" ali uporaben.

en: Web directory
sl: Spletni imenik

en: When a panel is deleted, the panel and its
     settings are lost. Delete this panel?
sl: Ko je pult odstranjen so pult in njegove
     nastavitve izgubljene. Zbrišem ta pult?

en: When to group windows
sl: Kdaj se da okna v skupino

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "gtk" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
sl: Katera oblika ozadja naj bo uporabljena za ta pult. Možne vrednosti so "gtk" - privzeta barva ozadij gradnikov GTK+, "color" -uporabljen bo ključ color ali "image" - slika navedena v ključu image.

en: Will run command: '%s'
sl: Pognal se bo ukaz '%s'

en: Window List
sl: Seznam oken

en: Window List Preferences
sl: Nastavitve Seznama oken

en: Window Navigation Applet Factory
sl: Tovarna vstavkov navigacije med okni

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
sl: Pri uporabi večih zaslonov imate lahko pulte na vsakem zaslonu posebej. Ta ključ navaja trenutni zaslon na katerem bo prikazan pult.

en: Workspace Names
sl: Imena delovnih površin

en: Workspace Switcher
sl: Preklopnik med delovnimi površinami

en: Workspace Switcher Preferences
sl: Nastavitve preklopnika delovnih površin

en: Workspace na_mes:
sl: Imena delovnih površin:

en: X Large
sl: Zelo velik

en: X Small
sl: Zelo majhen

en: X co-ordinate of panel
sl: Pultova koordinata X

en: XX Large
sl: Zelo zelo velik

en: XX Small
sl: Zelo zelo majhen

en: Y co-ordinate of panel
sl: Pultova koordinata Y

en: You can not create a new launcher at this location since the location is not writable.
sl: Tu ne morete ustvariti novega zaganjalnika, saj sem ni dovoljeno pisati.

en: You cannot remove your last panel.
sl: Ne morete odstraniti vašega zadnjega pulta.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
sl: Programa 'fortune' nimate nameščenega ali niste navedli programa, ki
    naj se požene
    
    Prosim poglejte lastnosti ribe.

en: You have to specify a name.
sl: Navesti morate ime

en: You have to specify a valid URL or command.
sl: Navesti morate veljaven URL ali ukaz.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
sl: Vaš upravljalnik oken ne podpira prikaza gumba namizja ali pa ne upravljalnika oken nimate pognanega.

en: _About Panels
sl: _O pultih...

en: _About...
sl: _O programu...

en: _Activate Screensaver
sl: _Aktiviraj ohranjvalnik zaslona

en: _Add to Panel
sl: _Dodaj pultu

en: _Always group windows
sl: _Vedno daj okna v skupino

en: _Autohide
sl: _Samodejno skrivanje

en: _Delete This Panel
sl: _Zbriši ta pult

en: _Delete This Panel...
sl: _Zbriši ta pult...

en: _File:
sl: _Datoteka:

en: _Force quit
sl: _Vsili izhod

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Kill Screensaver Daemon
sl: _Ubij daemon ohranjevalnika zaslona

en: _Lock
sl: _Zakleni

en: _Lock Screen
sl: _Zakleni zaslon

en: _Move
sl: _Premakni

en: _Name of fish:
sl: Ribino ime:

en: _Never group windows
sl: Oken _nikoli ne daj v skupino

en: _New Panel
sl: _Nov pult

en: _None (use system theme)
sl: _Brez (uporabi sistemsko temo)

en: _Pause per frame:
sl: _Premor med slikami:

en: _Preferences...
sl: _Nastavitve...

en: _Properties
sl: _Lastnosti

en: _Remove From Panel
sl: _Odstrani s pulta

en: _Rotate on vertical panels
sl: _Zavrti pri navpičnih pultih

en: _Run
sl: _Poženi

en: _Scale
sl: _Prilagodi velikost

en: _Size:
sl: _Velikost:

en: _Tile
sl: _Tlakuj

en: _Total frames in animation:
sl: _Celotno število slik v animaciji:

en: columns
sl: stolpcev

en: file not found
sl: datoteka ni bila najdena

en: frames
sl: slik

en: none
sl: brez

en: pixels
sl: pikslov

en: query returned exception %s
sl: poizvedba je vrnila izjemo %s

en: rows
sl: vrstic

en: seconds
sl: sekund
