gnome-utils - en to sl translation catalogue (300 entries)

en: 
    ... Too many errors to display ...
sl: 
    ... Preveč napak za prikaz ...

en: %B %e
sl: %e %B

en: %B %e %X
sl: %e %B %X

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
sl: %-d/%m/%y, %-I:%M %p

en: %s could not be opened.
sl: datoteke %s ni mogoče odpreti.

en: %s is not a regular file.
sl: %s ni ovičajna datoteka.

en: %s is not user readable. Either run the program as root or ask the sysadmin to change the permissions on the file.
sl: Datoteka %s ni berljiva. Ali zaženite program kot root, ali pa vprašajte administratorja, da spremeni dovoljenja za dostop do datoteke.

en: %s not a log file.
sl: %s ni dnevniška datoteka.

en: (stopped)
sl: (stavljen)

en: 0 for the quick format, 1 for a standard one (adds a low-level format) and finally 2 for a thorough format (adds a bad blocks scan).
sl: 0 za hitro formatiranje, 1 za običajno (doda nizkostopenjsko formatiranje) in 2 za celovito formatiranje (doda preverjanje slabih blokov).

en: <No log loaded>
sl: <Dnevnik ni naložen>

en: <empty>
sl: <prazno>

en: <small><i><b>Note</b>: The mbadblocks utility isn't installed on this system.  It must be installed in order to perform a thorough DOS (fat) formatting.</i></small>
sl: <small><i><b>Opomba</b>: Pripomoček mbadblocks na tem sistemu ni nameščen. Za celovito DOS (fat) formatiranje mora biti nameščen.</i></small>

en: <span weight="bold">Filesystem Settings</span>
sl: <span weight="bold">Nastavitve datotečnega sistema</span>

en: <span weight="bold">Formatting Mode</span>
sl: <span weight="bold">Vrsta formatiranja</span>

en: <span weight="bold">Physical Settings</span>
sl: <span weight="bold">Fizični podatki</span>

en: A client for the MIT dictionary server.
sl: Odjemalec za MITov slovarski strežnik.

en: A serious error occured. Please check that your server and port are correct. For reference the default server is dict.org and the port 2628
sl: Zgodila se je resna napaka. Prosim, preverite ali sta strežnik in vrata pravilna. Za izhodišče sta osnovni strežnik dict.org in vrata 2628

en: A system log viewer for GNOME.
sl: Pregledovalnik sistemskih dnevnikov GNOME

en: ADVANCED USERS ONLY - Default backend for FAT formatting
sl: LE NAPREDNI UPORABNIKI - Privzet delavni program za formatiranje FAT

en: A_vailable options:
sl: _Možnosti na voljo:

en: Abnormal child process termination.
sl: Nenormalen zaključek procesa otroka.

en: Abnormal mbadblocks child process termination.
sl: Nenormalen zaključek procesa otroka mbadblocks.

en: Ac_tions...
sl: _Dejanja...

en: Accessories
sl: Pripomočki

en: Action Database
sl: Zbirka dejanj

en: Actions
sl: Dejanja

en: Add logs to monitor
sl: Dodaj dnevnike med nadzorovane

en: August
sl: Avgust

en: Automatically start a search
sl: Samodejno začni iskanje

en: Bad data in cyl %d.  Continuing...
sl: Slabi podatki v cilindru %d. Nadaljujem...

en: Browse
sl: Brskaj

en: Calendar
sl: Koledar

en: Can't write to actions database!
sl: Ne morem zapisati zbirke dejanj!

en: Cannot connect to server
sl: Ne morem se povezati s strežnikom

en: Cannot initialize bonobo.
sl: Ne morem inicializirabi bonoba.

en: Cannot open action data base <%s>! Open failed.
sl: Ne morem odpreti zbirke podatkov dejanj <%s>! Odpiranje spodletelo.

en: Cannot open description data base <%s>! Open failed.
sl: Ne morem odpreti zbirko podatkov opisov <%s> Odpiranje spodletelo.

en: Cannot open regexp data base <%s>! Open failed.
sl: Ne morem odpreti zbirke podatkov regexp <%s>! Odpiranje spodletelo.

en: Check Spelling
sl: Preveri črkovanje

en: Check _Spelling
sl: Preveri č_rkovanje

en: Check word spelling
sl: Preveri črkovanje besede

en: Checking for bad blocks...
sl: Preverjam in iščem slabe bloke...

en: Checking for bad blocks... (this might take a while)
sl: Preverjam in iščem slabe bloke... (to lahko traja)

en: Checking for bad blocks... Done
sl: Preverjam in iščem slabe bloke... Opravljeno

en: Click to Remove the '%s' Rule
sl: Klik za odstranitev pravila '%s'

en: Click to Start the search
sl: Kliknite za pričetek iskanja

en: Click to Stop the search
sl: Kliknite za konec iskanja

en: Click to do the spell check
sl: Kliknite za preverjanje črkovanja

en: Clos_e All
sl: Zapri _vse

en: Close all Log files
sl: Zapri vse dnevniške datoteke

en: Collapse all the rows
sl: Skrči vse vrstice

en: Contains the _text
sl: Vsebuje _besedilo

en: Could not determine current floppy geometry.
sl: Nisem mogel ugotoviti geometrije trenutne diskete

en: Could not display help for the floppy formatter.
    %s
sl: Nisem mogel prikazati pomoči za formatiranje diskete.
    %s

en: Currently _monitored logs:
sl: _Trenutno nadzorovani dnevniki:

en: DEVICE
sl: NAPRAVA

en: D_efault strategy:
sl: Pri_vzeta strategija:

en: Database
sl: Zbirka podatkov

en: Database Name
sl: Ime zbirke podatkov

en: Date
sl: Datum

en: Date Modified
sl: Dan spremembe:

en: Date modified more than (da_ys)
sl: Datum spremembe starejši kot (d_ni)

en: Date:
sl: Datum:

en: De_fault Server
sl: Privzet strežnik

en: Def_ault Port
sl: Pri_vzeta vrata

en: Default Strategy
sl: Privzeta strategija

en: Default filesystem type
sl: Privzeta vrsta datotečnega sistema

en: Default formatting mode
sl: Privzet način formatiranja

en: Description of this entry.
sl: Opis tega vnosa.

en: Description:
sl: Opis:

en: Dictionary
sl: Slovar

en: Dictionary Lookup
sl: Poizvedba v slovarju

en: Dictionary Preferences
sl: Nastavitve slovarja

en: Dictionary server
sl: Strežnik slovarja

en: Double Density 3.5" (720KB)
sl: Dvojna gostota 3.5" (720KB)

en: Double Density 5.25" (360KB)
sl: Dvojna gostota 5.25" (360KB)

en: Enter a Word or select one from the list below
sl: Vpišite besedo ali izberite eno iz spodnjega seznama

en: Enter a value for search rule
sl: Vpišite vrednost za iskalno pravilo

en: Enter a word to know the spelling
sl: Vpišite besedo za poizvedbo o črkovanju

en: Enter the Port Number
sl: Vpišite številko vrat

en: Enter the Server Name
sl: Vpišite ime trežnika

en: Enter the file name you want to search
sl: Vpišite ime datoteke, ki jo želite najti

en: Enter the folder name where you want to start the search
sl: Vpišite ime mape kjer želite začeti iskanje

en: Entry Detail
sl: Podrobnosti vnosa

en: Entry changed called for a non entry option!
sl: Sprememba vnosa je bila klicana za ne-vnosno možnost!

en: Error closing device %s
sl: Napaka pri zapiranju naprave %s

en: Error during completion of formatting
sl: Napaka pri zaključku formatiranja

en: Error formatting track #%d
sl: Napaka pri formatiranju sledi #%d

en: Error invoking query: %s
sl: Napaka pri poizvedbi: %s

en: Error parsing actions data base
sl: Napaka pri razčlenjevanju zbirke dejanj

en: Error while checking the bad blocks.
sl: Napaka ob preverjanju slabih blokov.

en: Error while creating a unique filename for the bad blocks list file.
sl: Napaka ob ustvarjanju edinstvene datoteke za seznam slabih blokov

en: Error while executing specified action
sl: Napaka med izvajanjem navedenega dejanja

en: Error while filling the bad blocks list file.
sl: Napaka ob polnjenju datoteke s slabimi bloki.

en: Error while spawning the (%s) command: %s.
sl: Napaka ob izvajanju (%s) ukaz: %s.

en: Error while spawning the mbadblocks command: %s.
sl: Napaka ob izvajanju ukaza mbadblocks: %s.

en: Error: [%s]
sl: Napaka: [%s]

en: Failed to open device %s for badblock checking
sl: Nisem uspel odpreti naprave %s za preverjanje slabih blokov

en: February
sl: Februar

en: File already opened
sl: Datotela je že odprta

en: File is empty
sl: Datoteka je prazna

en: File system _type:
sl: _Vrsta datotečnega sistema:

en: Find
sl: Poišči

en: Floppy Formatter
sl: Formatirnik disket

en: Floppy _density:
sl: _Gostota diskete:

en: Floppy de_vice:
sl: _Disketnik:

en: Floppy formatted successfully.
sl: Disketa je bila uspešno formatirana.

en: Floppy formatting cancelled.
sl: Formatiranje diskete je bilo preklicano.

en: Folder
sl: Mapa

en: Follow symbolic links
sl: Sledi simboličnim povezavam

en: Format Floppy Disks
sl: Formatira diskete

en: Format Progress
sl: Napredek formatiranja

en: Formatting the disk...
sl: Formatiram disketo...

en: Formatting the disk... Done
sl: Formatiram disketo... Opravljeno

en: GConf error:
      %s
sl: Napaka GConf:
      %s

en: Generic error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s
sl: Generična napaka ob dostopanju do naprave (disketnika) %s.
    
    Šifra napake %s

en: Generic error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s:%d
sl: Generična napaka ob dostopanju do disketnika %s.
    
    Koda napke: %s:%d

en: High Density 3.5" (1.44MB)
sl: Visoka gostota 3.5" (1.44MB)

en: High Density 5.25" (1.2MB)
sl: Visoka gostota 5.25" (1.2MB)

en: Host Name
sl: Ime računalnika

en: I don't know what this is, but it's very wrong.
sl: Sicer ne wem kaj to je, je pa zelo narobe.

en: Include other filesystems
sl: Vključi druge datotečne sisteme.

en: Insufficient permissions to open floppy device %s.
sl: Nimate dovljenja za oprtje naprave (disketnika) %s.

en: Internal Error: Unable to seek to the correct location.
sl: Notranja napaka: Nisem mogel nastaviti (seek) pravilnega mesta.

en: Internal Error: Weird value (%ld) in do_test
sl: Notranja napaka: Čudna vrednost (%ld) v do_test

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
sl: Argumentu ukazne vrstice sortby je bila podana neveljavna možnost.

en: January
sl: Januar

en: July
sl: Julij

en: June
sl: Junij

en: Last Date:
sl: Končni datum:

en: Last Modified:
sl: Zadnja sprememba:

en: Linux Native (ext2)
sl: Linux Domač (ext2)

en: Log Information
sl: Podatki o dnevniku

en: Log Line Details
sl: Podrobnosti dnevniške vrstice

en: Log file to open up on startup
sl: Dnevniška datoteka, ki naj se odpre ob zagonu

en: Look Up for a Word
sl: Poišči besedo

en: Look in Folder Entry
sl: Polgej v vnos mape

en: Looking up word...
sl: Iščem besedo...

en: Lookup done
sl: Iskanje končano

en: Lookup word in dictionary
sl: Poišči besedo v slovarju

en: Lookup words in an online dictionary
sl: Poišči besedo v slovarju na mreži

en: Making filesystem on disk...
sl: Na disketi ustvarjam datotečni sistem...

en: Making filesystem on disk... Done
sl: Na disketi ustvarjam datotečni sistem... Opravljeno

en: March
sl: Marec

en: May
sl: Maj

en: Message
sl: Sporočilo

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Modified:
sl: Spremenjeno:

en: Monitor Logs
sl: Nadzoruj dnevnike

en: Monitor Options
sl: Možnosti nadzorovanja

en: Monitoring Logs...
sl: _Nadzorovanje dnevnikov...

en: Na_me does not contain
sl: _Ime ne vsebuje

en: Name
sl: Ime

en: Name Contains Entry
sl: Ime vsebuje vnost

en: Name matches regular e_xpression
sl: Ime ustreza _regularnemu izrazu

en: Neither the mke2fs nor the mkdosfs/mformat applications are installed. You can't format a floppy without one of them.
sl: Nameščen ni niti program mke2fs niti mkdosfs/mformat. Disket brez enega od njiju ne morete formatirati.

en: No Files Found
sl: Ni najdenih datotek.

en: No files found
sl: Ni najdenih datotek

en: No log files to open
sl: Ni dnevniških datotek za odprtje

en: No matches found
sl: Ni zadetkov

en: Not enough memory!
sl: Ni dovolj pomnilnika!

en: Number of Lines:
sl: Število vrstic:

en: O_pen Folder
sl: Od_pri mapo

en: October
sl: Oktober

en: Open new logfile
sl: Odpri novo dnevniško datoteko

en: Owned by _group
sl: Lastnik je _skupina

en: Owned by _user
sl: Lasnik je _uporabnik

en: Owner is unrecognized
sl: Lastnik ni prepoznan

en: Port
sl: Vrata

en: Port Entry
sl: Vpisč vrat

en: Port used to connect to server
sl: Vrata uporabljena za povezavo s strežnikom

en: Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
sl: Problem ob branju cilindra %d, pričakovano %d, prebrano %d

en: Process
sl: Posel

en: Process:
sl: Proces:

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Read Error:
    Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
sl: Napaka pri Branju:
    Problem ob branju cilindra %d, pričakovano %d, prebrano %d

en: ReadLogStats: out of memory
sl: ReadLogStats: zmanjkalo je pomnilnika

en: Remove logs from monitor
sl: Zbriši dnevnike iz nadzorovanih

en: Reset port to default
sl: Povrni vrata na privzeto

en: Reset server to default
sl: Povrni strežnik na privzeto

en: S_earch results:
sl: R_ezultati iskanja:

en: S_ize at least (kilobytes)
sl: Velikost naj_manj (kilobajtov)

en: S_witch Log
sl: _Zamenjaj dnevnik

en: Save Search Results As...
sl: Shrani izide iskanja kot...

en: Search Rule Value Entry
sl: Vrednost vnosa iskalnega pravila

en: Search Rules Menu
sl: Menu pravil iskanja

en: Search Strategy
sl: Strategija iskanja

en: Search _results:
sl: Izidi _iskanja:

en: Search all databases
sl: Išči v vseh zbirkah podatkov

en: Search for Files
sl: Išči datoteke

en: Search s_trategy:
sl: S_trategija iskanja:

en: Search your disk for files
sl: Išči datoteke na disku

en: Searching...
sl: Iščem...

en: Select a search rule from the menu
sl: Iz menuja izberi pravilo iskanja

en: Select the '%s' constraint
sl: Izberi omejitev '%s'

en: Server
sl: Strežnik

en: Server Entry
sl: Vpis strežnika

en: Set sort order to descending, the default is ascending
sl: Nastavi razvrščanje padajoče, privzeto je dvigajoče

en: Set the text of 'Look in folder'
sl: Nastavi besedilo 'Poglej v mapo'

en: Set the text of 'Name contains'
sl: Nastavi besedilo 'Datoteka vsebuje'

en: Show Calendar Log
sl: Kaži koledarski dnevnik

en: Show Entry Detail
sl: Kaži podrobnosti vnosa

en: Show Log Properties
sl: Kaži lastnosti dnevnika

en: Show more _options
sl: Kaži _več možnosti

en: Si_ze at most (kilobytes)
sl: Velikost naj_več (kilobajtov)

en: Size
sl: Velikost

en: Size:
sl: Velikost:

en: Smart _lookup
sl: Pametno _iskanje

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
sl: Razvrsti datoteke po enem od sledečega: ime, mapa, velikost, vrsta ali datum

en: Specifies the log file to open up at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
sl: Določa dnevniško datoteko, ki se odpre ob zagonu. Privzeto je ali /var/adm/messages ali /var/log/messages, odvisno od vašega operacijskega sistema.

en: Specify whether to use smart lookup. This key is dependant on whether the dictionary server supports this option. The default is TRUE
sl: Navedi ali uporabiti pametno poizvedbo. Ta ključ je odvisen od tega kater strežnik slovarjev podpira to možnost. Privzeto je TRUE (resnično).

en: Spell check done
sl: Preverjanje črkovanja končano

en: Spell-checking...
sl: Preverjanje črkovanja...

en: Start Date:
sl: Začetni datum:

en: String not found
sl: Niz ni bil najden

en: Switch between already opened logs
sl: Preklopi med že odprtimi dnevniki

en: System Log
sl: Sistemski dnevnik

en: System Log Viewer
sl: Pregledovalnik sistemskega dnevnika

en: TOUCHED!!
sl: DOTAKNJEN!!

en: TRUE to set mkdosfs as the preferred FAT formatting backend or FALSE to set mtools as the preferred FAT formatting backend.
sl: TRUE (resnično) za nastavitev mkdosfs kot privzetega delavnega programa za formatiranje FAT ali FALSE za uporabo mtools.

en: The bad blocks checking utility (mbadblocks) reported the following errors:
    %s.
sl: Pripomoček za preverjanje slabih blokov (mbadblocks) je sporočil naslednje napake:
    %s.

en: The database to use in the dictionary server.
sl: Zbirka podatkov, ki naj se uporabi v strežniku slovarjev

en: The device %s is disconnected.
    Please attach device to continue.
sl: Naprava %s je odklopljena.
    Za nadaljevanje priklopite napravo.

en: The device to format
sl: Naprava, ki naj jo formatiram

en: The dictionary server to connect to. The default server is dict.org. See http://www.dict.org for details on other servers
sl: Strežnik slovarjev na katerega naj se povežem. Privzet strežnik je dict.org Poglejte http://www.dict.org za podrobnosti o ostalih strežnikih

en: The filesystem creation utility (%s) reported the following errors:
    
    %s (%d)
sl: Pripomoček za ustvarjanje datotečnega sistema (%s) je sporočil naslednje napake:
    
    %s (%d)

en: The name of the individual database to use in the dictionary server. ! specifies that gnome-dictionary should search all databases in a given server
sl: Ime posamezne zbirke podatkov, ki naj se uporabi v strežniku slovarjev. ! določa, da naj gnome-dictionary išče po vseh zbirkah na danem strežniku.

en: The nautilus file manager is not running.
sl: Upravljalnik daotek nautilus ne teče.

en: The port number to connect to. The default port is 2628.
sl: Številka vrat na katera naj se poveže. Privzeto je 2628.

en: The search strategy to use
sl: Strategija iskanja, ki naj se uporabi

en: The search strategy to use. This is dependant on the search strategy that the dictionary server supports. The default strategy is 'lev' - Match words within Levenshtein distance one
sl: Katera strategija iskanja naj se uporabi. To je odvisno od strategij, ki jih podpira strežnik slovarjev. Privzeta strategija je 'lev' - najdi besede z Levenshteinovo oddaljenosto ena.

en: The volume name can't contain any blank space.
sl: Ime diskete ne more vsebovati presledkov.

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
sl: Za prikaz dokumenta ni nameščen noben pregledovalnik.

en: Thorou_gh (adds a bad blocks check to the standard mode)
sl: Celo_vito (običajnemu načinu doda preverjanje za slabe bloke)

en: Too many logs to monitor. Remove one and try again
sl: Preveč nadzorovanih dnevnikov. Enega zaprite in poskusite znova

en: Too many open logs. Close one and try again
sl: Preveč odprtih dnevnikov. Zaprite enega in poskusite znova

en: Type
sl: Vrsta

en: Unable to access the floppy disk.
    
    Please confirm that it is in the drive
    with the drive door shut.
sl: Ne morem dostopati do diskete.
    
    Prosim preverite, da je disketa v disketniku
    in, da so vratca disketnika zaprta.

en: Unable to create filesystem correctly.
sl: Nisem uspel pravilno ustvariti datotečnega sistema.

en: Unable to open logfile!
sl: Ne morem odpreti dnevniške datoteke!

en: Unable to open the device %s, formatting cannot continue.
sl: Nisem uspel odpreti naprave %s, formatiranje se ne more nadaljevati.

en: Unable to perform requested operation. 
    Either the server you are using is not available 
    or you are not connected to the Internet.
sl: Ne morem izvesti željene operacije.
    Ali stežnik, ki ga uporabljate ne deluje ali pa 
    niste povezani na Internet.

en: Unable to write to device %s
sl: Ne morem pisati na napravo %s

en: Unable to write to the floppy.
    
    Please confirm that it is not write-protected.
sl: Ne morem pisati na disketo.
    
    Prosim preverite, da ni zaščitena proti pisanju.

en: Unknown mke2fs starting signature, cancelling.
sl: Neznan začetni podpis mk2fs, preklicujem.

en: Use smart lookup
sl: Uporabi pametno iskanje

en: Verifying the format...
sl: Preverjam formatiranje...

en: Verifying the format... Done
sl: Preverjam formatiranje... Opravljeno

en: View the system log file
sl: Kaži datoteko sistemskega dnevnika

en: Volume _name:
sl: Ime _diska:

en: While searching the following errors were reported.
sl: Med iskanjem so bile sporočene sledeče napake.

en: Word
sl: Beseda

en: Word Entry
sl: Vpis besede

en: You do not have the proper permissions to write to %s, formatting will not be possible.
    Contact your system administrator about getting write permissions.
sl: Nimate ustreznih dovoljenj za pisanje v %s, formatiranje ne bo možno.
    Za pridobitev dovoljenj za pisanje se obrnite na svojega administratorja.

en: _About...
sl: O programu...

en: _Add
sl: _Dodaj

en: _Calendar
sl: _Koledar

en: _Collapse All
sl: _Skrči vse

en: _Database:
sl: _Zbirka podatkov:

en: _Date modified less than (days)
sl: _Datum spremembe mlajši kot (dni)

en: _Description:
sl: _Opis:

en: _Dictionary
sl: _Slovar

en: _Edit
sl: _Uredi

en: _Entry Detail
sl: _Podrobnosti vnosa

en: _Execute actions
sl: _Izvedi dejanja

en: _Find
sl: _Poišči:

en: _Format
sl: _Formatiraj

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Hide application
sl: S_krij program

en: _Look Up Selected Text
sl: _Poišči izbrano besedilo

en: _Look Up Word
sl: _Poišči besedo

en: _Look in folder:
sl: _Glej v mapi:

en: _Lookup
sl: _Poišči

en: _Monitor...
sl: _Nadzoruj...

en: _Name contains:
sl: _Ime vsebuje:

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Port:
sl: _Vrata:

en: _Preferences...
sl: _Nastavitve...

en: _Properties
sl: _Lastnosti

en: _Quick (only creates the filesystem)
sl: _Hitro (le ustvari datotečni sistem)

en: _Remove
sl: _Odstrani

en: _Save Results As...
sl: _Shrani izide kot...

en: _Select logs to monitor:
sl: _Izberi dnevnike za nadzor:

en: _Server:
sl: _Strežnik:

en: _Show Dictionary
sl: _Kaži slovar

en: _Standard (adds a low-level format to the quick mode)
sl: _Običajno (hitremu načinu doda nizkostopenjsko formatiranje)

en: _Word:
sl: _Beseda:

en: action to execute when regexps are TRUE
sl: dejanje, ki naj se izvrši, kadar je regularni izraz uresničen

en: description
sl: opis

en: ext2 for the linux native filesystem or fat for the DOS filesystem.
sl: ext2 za Linuxu domač datotečni sistem ali fat za datotečni sistem DOSa.

en: link (broken)
sl: povezava (napačna)

en: link to %s
sl: povezava do %s

en: log name regexp
sl: regularni izraz za ime dnevnika

en: message regexp
sl: regularni izraz za sporočilo

en: process regexp
sl: regularni izraz za proces

en: tag: [%s]
    log_name: [%s]
    process: [%s]
    message: [%s]
    description: [%s]
    action: [%s]
sl: označba: [%s]
    ime v dnevniku: [%s]
    proces: [%s]
    sporočilo: [%s]
    opis: [%s]
    dejanje: [%s]

en: tmp_list is NULL
sl: tmp_ist je NULL

en: today at %-I:%M %p
sl: danes ob %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M %p
sl: včeraj ob %-I:%M %p
