GTK+ 1.4.0 - en to sl translation catalogue (307 entries)

en: "Deepness" of the color.
sl: "Globina" barve.

en: (disabled)
sl: (onemogočeno)

en: (unknown)
sl: (neznano)

en: --- No Tip ---
sl: --- Ni namiga ---

en: Amharic (EZ+)
sl: Amharično (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
sl: Količina modre luči v barvi.

en: Amount of green light in the color.
sl: Količina zelene luči v barvi.

en: Amount of red light in the color.
sl: Količina rdeče luči v barvi.

en: BMP image has bogus header data
sl: Slika BMP ima v glavi neveljavne podatke

en: BMP image has unsupported header size
sl: Slika BMP ima nepodprto velikost glave

en: Bad code encountered
sl: Naletel sem na neveljavno kodo

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
sl: Podatek o bitih na kanal slike PNG ni veljaven.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
sl: Podatek o bitih na kanal preoblikovanega PNG ni 8.

en: Brightness of the color.
sl: Svetlost barve.

en: C_reate
sl: _Ustvari

en: Can't allocate TGA header memory
sl: Ne morem rezervirati pomnilnika za glavo TGA

en: Can't allocate colormap entries
sl: Ne morem rezervirati vnosov barvne karte

en: Can't allocate colormap structure
sl: Ne morem rezervirati strukture barvne karte

en: Can't allocate memory for IOBuffer data
sl: Ne morem rezervirati pomnilnika za podatke IOBuffer

en: Can't allocate memory for IOBuffer struct
sl: Ne morem rezervirati pomnilnika za strukturo IOBuffer

en: Can't allocate memory for TGA context struct
sl: Ne morem rezervirati pomnilnika za strukturo konteksta TGA

en: Can't allocate memory for loading PNM image
sl: Ne morem rezervirati pomnilnika za nalaganje slike PNM

en: Can't allocate memory for loading XPM image
sl: Ne morem rezervirati pomnilnika za naložitev slike XPM

en: Can't allocate new pixbuf
sl: Ne morem rezervirati novega medpomnilnika slik

en: Can't allocate temporary IOBuffer data
sl: Ne morem rezervirati pomnilnika za začasne podatke IOBuffer

en: Can't handle PNM files with maximum color values greater than 255
sl: Ne morem obravnavati datotek PNM z največjimi vrednostmi barve večjimi od 255

en: Can't read XPM colormap
sl: Ne morem prebrati barvne karte XPM

en: Can't realloc IOBuffer data
sl: Ne morem znova rezervirati pomnilnika za podatke IOBuffer

en: Circular table entry in GIF file
sl: Krožni vnost tabele v datoteki GIF

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
sl: Kliknite na pipalko, nato kliknite kjerkoli na zaslon za izbiro tiste barve.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
sl: Kliknite na ta vnos palete, da nastavite trenutno barvo. Za spremembo tega vnosa, potegnite drugo barvo sem, ali kliknite z desnim gumbom in izberite "Tu shrani barvo."

en: Color _Name:
sl: _Ime barve:

en: Compressed icons are not supported
sl: Komprimirane ikone niso podprte

en: Could not get image height (bad TIFF file)
sl: Nisem mogel dobiti višine slike (slaba datoteka TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
sl: Nisem mogel dobiti širine slike (slaba datoteka TIFF)

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
sl: Nisem mogel rezervirati pomnilnika za nalaganje datoteke JPEG

en: Couldn't convert filename
sl: Nisem mogel pretvoriti imena datoteke

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
sl: Nisem uspel prepoznati oblike zapisa slike v datoteki '%s'

en: Couldn't save the rest
sl: Nisem mogel shraniti preostanka

en: Cu_t
sl: Izr_eži

en: Cyrillic (Transliterated)
sl: Cirilično

en: De_lete File
sl: _Zbriši datoteko

en: Delete File
sl: Zbriši datoteko

en: Dimensions of TIFF image too large
sl: Dimenzije slike TIFF so prevelike

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Error
sl: Napaka

en: Error creating folder "%s": %s
sl: Napaka ob ustvarjanju mape: "%s": %s

en: Error creating folder "%s": %s
    %s
sl: Napaka ob ustvarjanju mape "%s": %s
    %s

en: Error deleting file "%s": %s
sl: Napaka ob brisanju datoteke "%s": %s

en: Error deleting file "%s": %s
    %s
sl: Napaka ob brisanju datoteke "%s": %s
    %s

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
sl: Napaka ob interpretiranju slikovne datoteke JPEG (%s)

en: Error loading icon: %s
sl: Napaka ob nalaganju ikone: %s

en: Error renaming file "%s" to "%s": %s
sl: Napaka ob preimenovanju datoteke "%s" v "%s": %s

en: Error renaming file "%s": %s
    %s
sl: Napaka ob preimenovanju datoteke "%s": %s
    %s

en: Error renaming file to "%s": %s
    %s
sl: Napaka ob preimenovanju datoteke v "%s": %s
    %s

en: Excess data in file
sl: Preveč podatkov v datoteki

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
sl: Nisem uspel zapreti '%s' med pisanjem slike, vsi podatki morda niso bili shranjeni: %s

en: Failed to load RGB data from TIFF file
sl: Nisem uspel naložiti podatkov RGB iz datoteke TIFF

en: Failed to load TIFF image
sl: Nisem uspel naložiti slike TIFF

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
sl: Nisem uspel naložiti animacije '%s': razlog ni znan, verjetno pokvarjena datoteka

en: Failed to load image '%s': %s
sl: Nisem uspel naložiti slike '%s': %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
sl: Nisem uspel naložiti slike '%s': razlog ni znan, verjetno pokvarjena datoteka

en: Failed to open '%s' for writing: %s
sl: Nisem uspel odpreti '%s' za pisanje: %s

en: Failed to open TIFF image
sl: Nisem uspel odpreti slike TIFF

en: Failed to open file '%s': %s
sl: Nisem uspel odpreti datoteke '%s': %s

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
sl: Nisem uspel zapisati v začasno datoteko med nalaganjem slike XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
sl: Nisem uspel pisati v začasno datoteko med nalaganjem slike XPM

en: Failure reading GIF: %s
sl: Napaka ob branju GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
sl: Usodna napak v slikovni datoteki PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
sl: Usodna napaka med branjem slikovne datoteke PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
sl: Usodna napaka med branjem slikovne datoteke PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
sl: Zdi se, da to ni datoteka GIF

en: Files
sl: Datoteke

en: Find and _Replace
sl: Poišči in _zamenjaj

en: Fol_ders
sl: _Mape

en: Folder unreadable: %s
sl: Neberljiv imenik: %s

en: Folders
sl: Mape

en: Font
sl: Pisava

en: Font Selection
sl: Izbor pisave

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
sl: V datoteki GIF manjka nekaj podatkov (morda je bila na nek način skrajšana?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
sl: Slika GIF nima globalne karte barv in okvir nima krajevne karte barv.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
sl: Slika GIF je pokvarjena (nepravilno komprimiranje LZW)

en: GIF image loader can't understand this image.
sl: Nalagalnik slik GIF ne razume te slike

en: GIF image was truncated or incomplete.
sl: Slika GIF je bila skrajšana ali pa je nepopolna.

en: Gamma
sl: Gama

en: Icon has zero height
sl: Ikona ima višino nič

en: Icon has zero width
sl: Ikona ima širino nič

en: Image file '%s' contains no data
sl: Slikovna datoteka '%s' ne vsebuje podatkov

en: Image format unknown
sl: Oblika zapisa slike ni znana

en: Image has zero height
sl: Ikona ima višino nič

en: Image has zero width
sl: Ikona ima širino nič

en: Image header corrupt
sl: Glava slike je pokvarjena

en: Image pixel data corrupt
sl: Podatki o pikslih slike so pokvarjeni

en: Image type '%s' is not supported
sl: Vrsta slike '%s' ni podprta

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different GTK version?
sl: Modul za nalaganje slik %s ne izvaža zahtevanega vmesnika; morda je iz druge različice GTK?

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
sl: Postopno nalaganje slike v zapisu '%s' ni podprto

en: Information
sl: Podatki

en: Input
sl: Vnos

en: Input Methods
sl: Načini vnosa

en: Input _Methods
sl: _Načini vnosa

en: Insufficient memory to load PNG file
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev datoteke PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev strukture konteksta PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev slike PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev slikovne datoteke XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev slike; za sprostiev pomnilnika zaprite nekaj programov

en: Insufficient memory to open TIFF file
sl: Ni dovolj pomnilnika za odprtje datoteke TIFF

en: Insufficient memory to store a %ld by %ld image; try exiting some applications to reduce memory usage
sl: Ni dovolj pomnilnika za shranitev slike velikosti %ld x %ld; za sprostitev pomnilnika zaprite nekaj programov

en: Internal error in the GIF loader (%s)
sl: Notranja napaka v nalagalniku GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to begin loading an image, but didn't give a reason for the failure
sl: Notranja napaka: Modul nalagalnika slik '%s' ni uspel začeti nalagati slike, a ni podal razloga za neuspeh

en: Inukitut (Transliterated)
sl: Inukitutno

en: Invalid XBM file
sl: Neveljavna datoteka XBM

en: Invalid header in animation
sl: Neveljavna glava v animaciji

en: Invalid header in icon
sl: Ikona ima neveljavno glavo

en: It probably contains symbols not allowed in filenames.
sl: Verjetno vsebuje simbole, ki v imenih datotek niso dovoljeni

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
sl: Kvaliteta JPEG mora biti vrednost med 0 in 100; vrednost '%d' ni dovoljena.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
sl: Kvaliteta JPEG mora biti vrednost med 0 in 100; vrednost '%s' ne more biti razčlenjena.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
sl: Ključi za sklope besedila PNG morajo biti znaki ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
sl: Ključi za sklope besedila PNG morajo imeti vsaj 1 in največ 79 znakov.

en: LRE Left-to-right _embedding
sl: LRE _Leva-proti-desni _vgradnja

en: LRM _Left-to-right mark
sl: LRM _Leva-proti-desni oznaka

en: LRO Left-to-right _override
sl: LRO Leva-proti-desni _prepis

en: Malformed chunk in animation
sl: Nepravilno oblikovan sklop v animaciji

en: Maximum color value in PNM file is 0
sl: Največja vrednost barve v datoteki PNM je 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
sl: Največja vrednost barve v datoteki PNM je prevelika

en: Name too long
sl: Ime je predolgo

en: New Folder
sl: Nova mapa

en: No XPM header found
sl: Glava XPM ni bila najdena

en: Not enough memory to load GIF file
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev slike GIF

en: Not enough memory to load ICO file
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev datoteke ICO

en: Not enough memory to load RAS image
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev slike RAS

en: Not enough memory to load animation
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev animacije

en: Not enough memory to load bitmap image
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev slike

en: Not enough memory to load icon
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev ikone

en: Not enough memory to load image
sl: Ni dovolj pomnilnika za naložitev slike

en: PDF _Pop directional formatting
sl: PDF _Odprto usmerjeno oblikovanje

en: PNM file has an image height of 0
sl: Datoteka PNM ima višino slike 0

en: PNM file has an image width of 0
sl: Datoteka PNM ima širino slike 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
sl: Datoteka PNM ima napačen začetni bajt

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
sl: Datoteka PNM ni v prepepoznani podobliki zapisa PNM

en: PNM image format is invalid
sl: Oblika zapisa slike PNM ni veljavna

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
sl: Nalagalnik slik PNM ne podpira te podoblike zapisa PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
sl: Nalagalnik PNM je pričakoval celo število, a ga ni našel

en: Page %u
sl: Stran %u

en: Pixmap path element: "%s" must be absolute, %s, line %d
sl: Predmet poti pixmap: "%s" mora biti absoluten, %s, vrstica %d

en: Position on the color wheel.
sl: Položaj na barvnem krogu

en: Premature end-of-file encountered
sl: Naletel sem na predčasni konec datoteke

en: Pressure
sl: Pritisk

en: Print Pre_view
sl: _Predogled tiskanja

en: Question
sl: Vprašanje

en: RAS image has bogus header data
sl: Slika RAS ima v glavi neveljavne podatke

en: RAS image has unknown type
sl: Slika RAS je nezane vrste

en: RLE Right-to-left e_mbedding
sl: RLE Desna-proti-levi v_gradnja

en: RLM _Right-to-left mark
sl: RLM _Desna-proti-levi oznaka

en: RLO Right-to-left o_verride
sl: RLO Desna-proti-levi p_repis

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
sl: Surove oblike zapisa PNM zahtevajo natančno en presledek pred podatki

en: Raw PNM image type is invalid
sl: Surova vrsta slike PNM ni veljavna

en: Rename File
sl: Preimenuj datoteko

en: Rename file "%s" to:
sl: Preimenuj datoteko "%s" v:

en: Save _As
sl: Shrani _kot

en: Screen
sl: Zaslon

en: Select All
sl: Izberi vse

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
sl: Izberite barvo, ki jo želite, iz zunanjega obroča. Izberite temnost ali svetlost te barve z uporabno notranjega trikotnika.

en: Si_ze:
sl: _Velikost:

en: Size
sl: Velikost

en: Stack overflow
sl: Prekoračitev sklada

en: TGA image has invalid dimensions
sl: Slika TGA ima neveljavne dimenzije

en: TGA image type not supported
sl: Vrsta zapisa slike TGA ni podprta

en: TIFFClose operation failed
sl: Operacija TIFFClose ni uspela

en: Thai (Broken)
sl: Tajsko (pokvarjen)

en: The ANI image format
sl: Oblika zapisa slike ANI

en: The BMP image format
sl: Oblika zapisa slike BMP

en: The GIF image format
sl: Oblika zapisa slike GIF

en: The ICO image format
sl: Oblika zapisa slike ICO

en: The JPEG image format
sl: Oblika zapisa slike JPEG

en: The PNG image format
sl: Oblika zapisa slike PNG

en: The PNM/PBM/PGM/PPM image format family
sl: Družina obilk zapisa slik PNM/PBM/PGM/PPM

en: The Sun raster image format
sl: Oblika zapisa rastrske slike Sun

en: The TIFF image format
sl: Oblika zapisa slike TIFF

en: The Targa image format
sl: Oblika zapisa slike Targa

en: The WBMP image format
sl: Oblika zapisa slike WBMP

en: The XBM image format
sl: Oblika zapisa slike XBM

en: The XPM image format
sl: Oblika zapisa slike XPM

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
sl: Barva, ki ste jo izbrali. To barvo lahko povlečete do vnosa v paleti za kasnejšo uporabo.

en: The file "%s" resides on another machine (called %s) and may not be available to this program.
    Are you sure that you want to select it?
sl: Datoteka "%s" je na drugem računalniku (imenovanem %s) in morda ni na voljo temu programu.
    Ste prepričani, da jo želite izbrati?

en: The file name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
sl: Ime datoteke "%s" vsebuje simbole, ki v imenih datotek niso dovoljeni

en: The filename "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
sl: Ime datoteke "%s" vsebuje simbole, ki v imenih datotek niso dovoljeni

en: The folder name "%s" contains symbols that are not allowed in filenames
sl: Ime mape "%s" vsebuje simbole, ki v imenih map niso dovoljeni

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
sl: Prej izbrana barva za primerjavo z bravo, ki jo izbirate sedaj. To barvo lahko povlečete do vnosa v paleti ali izberete to barvo kot trenutno z vlečenjem na drug vzorec.

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
sl: Ta izgradnja gdk-pixbuf ne podpira shranjevanja v obliki zapisa: %s

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
sl: Tigrigniško-eritreanski (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
sl: Tigrigniško-etiopski (EZ+)

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
sl: Pretvorjen PNG ima nepodprto število kanalov, mora biti 3 ali 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
sl: Preoblikovan PNG ima nično višino ali širino

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
sl: Pretvorjen PNG ni RGB ali RGBA.

en: Unable to find include file: "%s"
sl: Nisem uspel najti vključene datoteke: "%s"

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
sl: Ne morem naložiti modula za nalaganje slik: %s: %s

en: Unable to locate image file in pixmap_path: "%s"
sl: Ne najdem datoteke s sliko v poti pixmap_path: "%s"

en: Unable to locate theme engine in module_path: "%s",
sl: Ne najdem stroja tem v poti module_path: "%s",

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
sl: Nepričakovana barvna globina za vnose barvne karte

en: Unexpected end of PNM image data
sl: Nepričakovan konec podatkov slike PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
sl: Nepričakovan sklop ikone v animaciji

en: Unrecognized image file format
sl: Nepoznana oblika zapisa slikovne datoteke

en: Unsupported JPEG color space (%s)
sl: Nepodprta vrsta barvnega prostora JPEG (%s)

en: Unsupported animation type
sl: Nepodprta vrsta animacije

en: Unsupported icon type
sl: Nepodprta vrsta ikone

en: Version %s of the GIF file format is not supported
sl: Oblika zapisa GIF različica %s ni podprta

en: Vietnamese (VIQR)
sl: Vietnamski (VIQR)

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Wheel
sl: Kolešček

en: Width or height of TIFF image is zero
sl: Širina ali višina slike TIFF je nič

en: Window
sl: Okno

en: X Input Method
sl: Vnosni način X

en: X Tilt
sl: Nagib X

en: XPM file has image height <= 0
sl: Datoteka XPM ima višino slike <=0

en: XPM file has image width <= 0
sl: Datoteka XPM ima širino slike <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
sl: Datoteka XPM ima neveljavno število barv

en: XPM has invalid number of chars per pixel
sl: XPM ima neveljavno število znakov na piksel

en: Y Tilt
sl: Nagib Y

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
sl: V tem vnosu lahko vpišete šestajstiško vrednost (kot v HTML) ali enostavno ime barve (kot na primer 'oranžna').

en: You probably used symbols not allowed in filenames.
sl: Verjetno ste uporabili simbole, ki niso dovoljeni v imenih datotek

en: ZWJ Zero width _joiner
sl: ZWJ _Združevalec nične širine

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
sl: ZWNJ _Nezdruževalec nične širine

en: ZWS _Zero width space
sl: ZWS Presledek _nične dolžine

en: Zoom _In
sl: Po_večaj

en: Zoom _Out
sl: Po_manjšaj

en: _Add
sl: _Dodaj

en: _Apply
sl: _Uporabi

en: _Ascending
sl: _Naraščujoč

en: _Axes
sl: _Osi

en: _Back
sl: Na_zaj

en: _Blue:
sl: _Modra:

en: _Bold
sl: Pol_krepko

en: _Bottom
sl: Na _dnu

en: _CD-Rom
sl: _Cd rom

en: _Cancel
sl: P_rekliči

en: _Center
sl: _Središče

en: _Clear
sl: _Počisti

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Color
sl: _Barva

en: _Convert
sl: P_retvori

en: _Copy
sl: _Kopiraj

en: _Delete
sl: _Zbriši

en: _Descending
sl: _Padajoč

en: _Device:
sl: _Naprava:

en: _Down
sl: _Dol

en: _Execute
sl: _Izvedi

en: _Family:
sl: _Družina:

en: _Files
sl: _Datoteke

en: _Fill
sl: _Polni

en: _Find
sl: Po_išči

en: _First
sl: _Prvi

en: _Floppy
sl: _Disketa

en: _Folder name:
sl: Ime _mape:

en: _Font
sl: _Pisava

en: _Forward
sl: Na_prej

en: _Gamma value
sl: Vrednost _gama

en: _Green:
sl: _Zelena:

en: _Help
sl: _Pomoč

en: _Home
sl: _Dom

en: _Hue:
sl: _Odtenek:

en: _Index
sl: _Kazalo

en: _Italic
sl: Pošev_na

en: _Jump to
sl: _Skoči na

en: _Keys
sl: _Tipke

en: _Last
sl: _Zadnji

en: _Left
sl: _Levo

en: _Mode:
sl: _Način:

en: _New
sl: _Novo

en: _New Folder
sl: _Nova mapa

en: _No
sl: _Ne

en: _OK
sl: _V redu

en: _Opacity:
sl: _Prosojnost:

en: _Open
sl: _Odpri

en: _Palette
sl: Barvna paletaPaleta

en: _Paste
sl: _Prilepi

en: _Preferences
sl: Nas_tavitve

en: _Preview:
sl: _Predolged

en: _Print
sl: Na_tisni

en: _Properties
sl: _Lastnosti

en: _Quit
sl: Konča_j

en: _Red:
sl: _Rdeča:

en: _Redo
sl: _Obnovi

en: _Refresh
sl: O_sveži

en: _Remove
sl: Od_strani

en: _Rename
sl: P_reimenuj

en: _Rename File
sl: P_reimenuj datoteko

en: _Revert
sl: _Povrni

en: _Right
sl: _Desno

en: _Saturation:
sl: _Nasičenost:

en: _Save
sl: _Shrani

en: _Save color here
sl: Tu _shrani barvo

en: _Selection:
sl: _Izbira:

en: _Spell Check
sl: _Preverjanje črkovanja

en: _Stop
sl: U_stavi

en: _Strikethrough
sl: Prečr_tano

en: _Style:
sl: _Slog:

en: _Top
sl: Na _vrhu

en: _Undelete
sl: O_dbriši

en: _Underline
sl: Podč_rtano

en: _Undo
sl: _Razveljavi

en: _Up
sl: _Gor

en: _Value:
sl: _Vrednost:

en: _Yes
sl: _Da

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
sl: abcčdefghij ABCČDEFGHIJ

en: clear
sl: izprazni

en: none
sl: nič

en: unsupported RAS image variation
sl: Nepodprta varijacija slike RAS
