pan - en to sl translation catalogue (414 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
sl:   (Ni pogojev -- ustrezali bodo vsi članki)

en:  (Moderated)
sl:  (moderirana)

en:  (Read-Only)
sl:  (le za branje)

en: % Done
sl: % opravljeno

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
sl: %a - skrajšano ime dneva
    %A - polno ime dneva
    %b - skrajšano ime meseca
    %B - polno ime meseca
    %c - krajevna datum in čas
    %d - dan v mesecu
    %H - ura (24 urna ura)
    %I - ura (12 urna ura)
    %j - dan v letu (001-366)
    %m - mesec (01-12)
    %M - minuta (00-59)
    %p - dop./pop.
    %S - sekunda (00-61)
    %x - krajevni datum
    %X - krajevna ura
    %y - dvomestno leto
    %Y - štirimestno leto
    %% - %

en: %g - group as one directory (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - group as nested directory (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/user/News/Pan/%g" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains", and
    "/home/user/News/Pan/%G" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains",
sl: %g - skupina kot en imenik (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - skupina kot gnezden imenik (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/user/News/Pan/%g" postane
    "/home/user/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains" in
    "/home/user/News/Pan/%G" postane
    "/home/user/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains".

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
sl: %s
    
    Zadetkov: %u
    Skupina: %s
    Pravilo: %s

en: %u Tasks Running, %u Tasks Total
sl: Teče %u poslov, skupno %u poslov

en: %u articles match rule %s
sl: %u člankov ustreza pravilu %s

en: (No Group)
sl: (ni skupine)

en: (e.g., *anime*)
sl: (npr.: *anime*)

en: /D_ownload Flagged
sl: /Pre_nesi označene

en: /Dele_te Group
sl: /Z_briši skupino

en: /Get New Headers and _Bodies
sl: /_Prenesi nove glave in telesa

en: /Get New _Headers
sl: /Prenesi nove _glave

en: /Group _Properties...
sl: /_Lastnosti skupine...

en: /Mark Group _Read
sl: /_Označi skupino kot prebrano

en: /More Download _Options...
sl: /Več _možnosti prenosov...

en: /Refresh Article _Counts
sl: /Osveži števe_c člankov

en: /_Articles
sl: /_Članki

en: /_Articles/---
sl: /Čl_anki/---

en: /_Articles/D_ownload Flagged
sl: /Čl_anki/P_renesi označene z zastavicami

en: /_Articles/Down_load
sl: /Čl_anki/Pr_enesi

en: /_Articles/Mark _Read
sl: /Čl_anki/Označi kot _prebran

en: /_Articles/Mark _Unread
sl: /Čl_anki/Označi kot _neprebran

en: /_Articles/U_nflag
sl: /Čl_anki/O_dstrani zastavico

en: /_Articles/_Delete
sl: /Čl_anki/_Zbriši

en: /_Articles/_Flag
sl: /Čl_anki/Doda_j zastavico

en: /_Articles/_Ignore Thread
sl: /Čl_anki/Prezri n_iti

en: /_Articles/_Watch Thread
sl: /Čl_anki/_Glej nit

en: /_Copy to Folder
sl: /_Kopiraj v mapo

en: /_Delete
sl: /_Zbriši

en: /_Delete Group's Articles
sl: /_Zbriši članke skupine

en: /_Edit
sl: /_Uredi

en: /_Edit/---
sl: /_Uredi/---

en: /_Edit/Add S_ubscribed to Selection
sl: /_Uredi/Dodaj na_ročeno v izbiro

en: /_Edit/Add _Subthreads to Selection
sl: /_Edit/Dodaj po_dniti v izbiro

en: /_Edit/Add _Threads to Selection
sl: /_Uredi/Dodaj _niti v izbiro

en: /_Edit/Cu_t
sl: /_Uredi/_Izreži

en: /_Edit/Deselect a_ll Articles
sl: /_Uredi/Odizberi _vse članke

en: /_Edit/Deselect all
sl: /_Uredi/_Odizberi vse

en: /_Edit/Deselect all G_roups
sl: /_Edit/Odizberi vse s_kupine

en: /_Edit/Edit with E_xternal Editor
sl: /_Uredi/Uredi z _zunanjim urejevalnikom

en: /_Edit/Select Article _Body
sl: /_Uredi/Izberi _telo članka

en: /_Edit/Select all
sl: /_Uredi/_Izberi vse

en: /_Edit/Select all _Articles
sl: /_Uredi/Izberi vse čl_anke

en: /_Edit/Select all _Groups
sl: /_Uredi/Izberi vse _skupine

en: /_Edit/_Copy
sl: /_Uredi/_Kopiraj

en: /_Edit/_Find...
sl: /_Uredi/Po_išči...

en: /_Edit/_Paste
sl: /_Uredi/_Prilepi

en: /_Edit/_Preferences...
sl: /_Uredi/Nastavitv_e...

en: /_Edit/_Rot13 Selected Text
sl: /_Uredi/Izbrano besedilo šifriraj z Rot_13

en: /_File
sl: /_Datoteka

en: /_File/---
sl: /_Datoteka/---

en: /_File/Clea_r
sl: /_Datoteka/_Počisti

en: /_File/Delete _Folder...
sl: /_Datoteka/Zbriši _mapo...

en: /_File/E_xit
sl: /_Datoteka/_Izhod

en: /_File/Save _As...
sl: /_Datoteka/Shrani _kot...

en: /_File/Send Later
sl: /_Datoteka/Pošlji kasneje

en: /_File/Send Now
sl: /_Datoteka/Pošlji takoj

en: /_File/Work On_line
sl: /_Datoteka/_Delaj na mreži

en: /_File/_Close
sl: /_Datoteka/_Zapri

en: /_File/_Edit Article in Folder
sl: /_Datoteka/_Uredi članek v mapi

en: /_File/_New Folder...
sl: /_Datoteka/_Nova mapa...

en: /_File/_Print Article...
sl: /_Datoteka/Na_tisni članek...

en: /_File/_Save Changes
sl: /_Datoteka/_Shrani spremembe

en: /_File/_Save...
sl: /_Datoteka/_Shrani...

en: /_Flag
sl: /_Označi

en: /_Go
sl: /Po_jdi

en: /_Go/---
sl: /Po_jdi/---

en: /_Go/N_ext Group
sl: /Po_jdi/Naslednja s_kupina

en: /_Go/Next Threa_d
sl: /Po_jdi/Naslednja n_it

en: /_Go/Next Unread _Group
sl: /Po_jdi/Naslednja neprebrana _skupina

en: /_Go/Next Unread _Thread
sl: /Po_jdi/Naslednja neprebrana ni_t

en: /_Go/Pre_vious Article
sl: /Po_jdi/Pr_ejšnji članek

en: /_Go/Previous Article _Read
sl: /Po_jdi/Prejšnji p_rebran članek

en: /_Go/_Parent Article
sl: /Po_jdi/Starše_vski članek

en: /_Help
sl: /_Pomoč

en: /_Help/---
sl: /_Pomoč/---

en: /_Help/Pan _Home Page...
sl: /_Pomoč/_Domača stran Pan-a...

en: /_Help/Report a _Bug...
sl: /_Pomoč/Poročaj o _hrošču...

en: /_Help/_About...
sl: /_Pomoč/_O programu...

en: /_Ignore Thread
sl: /_Prezri niti

en: /_Newsgroups
sl: /_Novičarske skupine

en: /_Newsgroups/---
sl: /_Novičarske skupine/---

en: /_Newsgroups/Dele_te Group
sl: /_Novičarske skupine/Z_briši skupino

en: /_Newsgroups/Get New Headers and _Bodies
sl: /_Novičarske skupine/Dobi nove glave in _telesa

en: /_Newsgroups/Get New _Headers
sl: /_Novičarske skupine/Dobi nove _glave

en: /_Newsgroups/Group _Properties...
sl: /_Novičarske skupine/_Lastnosti skupine...

en: /_Newsgroups/Mark Group _Read
sl: /_Novičarske skupine/Označi skupino kot _prebrano

en: /_Newsgroups/More Download _Options...
sl: /_Novičarske skupine/Dodatne _možnosti prenosov...

en: /_Newsgroups/Refresh Article _Counts
sl: /_Novičarske skupine/Osveži števe_c člankov

en: /_Newsgroups/_Delete Group's Articles
sl: /_Novičarske skupine/_Zbriši članke skupine

en: /_Newsgroups/_Subscribe
sl: /_Novičarske skupine/_Naroči se

en: /_Newsgroups/_Unsubscribe
sl: /_Novičarske skupine/_Odjavi se

en: /_Post
sl: /Poš_lji

en: /_Post/---
sl: /Poš_lji/---

en: /_Post/Send Pending _Messages
sl: /Poš_lji/Pošlji ča_kajoča sporočila

en: /_Read Article
sl: /P_reberi članek

en: /_Servers
sl: /_Strežniki

en: /_Servers/---
sl: /_Strežniki/---

en: /_Subscribe
sl: /_Naroči se

en: /_Tools
sl: /_Orodja

en: /_Tools/---
sl: /_Orodja/---

en: /_Tools/Custom _Filters...
sl: /_Orodja/Pokljubni _filtri...

en: /_Tools/_Log Viewer...
sl: /_Orodja/Preg_ledovalnik dnevnika...

en: /_Tools/_Posting Profiles...
sl: /_Orodja/_Profili pošiljanja...

en: /_Tools/_Rules...
sl: /_Orodja/P_ravila...

en: /_Tools/_Task Manager...
sl: /_Orodja/Upravljalnik pos_lov...

en: /_Unflag
sl: /Z_briši označbo

en: /_Unsubscribe
sl: /O_djavi se

en: /_View
sl: /Po_gled

en: /_View/---
sl: /Po_gled/---

en: /_View/Abbreviate _Names in Group Pane
sl: /Po_gled/Skrajšaj i_mena v pultu skupin

en: /_View/C_ollapse Selected Threads
sl: /Po_gled/S_krči izbrane niti

en: /_View/E_xpand Selected Threads
sl: /Po_gled/_Razširi izbrane niti

en: /_View/Jump to _Body Tab
sl: /Po_gled/Skoči na uhelj _telesa

en: /_View/Jump to _Group Tab
sl: /Po_gled/Skoči na uhelj _skupine

en: /_View/Jump to _Header Tab
sl: /Po_gled/Skoči na uhelj _glave

en: /_View/Mute _Quoted Text
sl: /Po_gled/Utišaj _citirano besedilo

en: /_View/Show All _Headers in Body Pane
sl: /Po_gled/Kaži vse gl_ave v pultu telesa

en: /_View/Show Bod_y Pane
sl: /Po_gled/Kaži pult t_elesa

en: /_View/Show Group _Pane
sl: /Po_gled/Kaži _pult skupin

en: /_View/Show Hea_der Pane
sl: /Po_gled/Kaži pult g_lav

en: /_View/Thr_ead Header Pane
sl: /Po_gled/_Niti pult glav

en: /_View/Use _Monospace Font in Body Pane
sl: /Po_gled/Uporabi v pultu telesa _enakokoračno pisavo

en: /_View/_Rot13 Selected Text
sl: /Po_gled/Izbrano besedilo šifriraj z Rot_13

en: /_View/_Tabbed Layout
sl: /Po_gled/Postavitev z _uhlji

en: /_View/_Wrap Article Body
sl: /Po_Gled/Lom_i telo članka

en: /_Watch Thread
sl: /_Glej nit

en: <More>
sl: <Več>

en: > [quoted text muted]
sl: > [citirano besedilo utišano]

en: A newsreader for GNOME
sl: Bralnik novic za GNOME

en: ALL OF:
sl: Vsi od:

en: ANY OF:
sl: Katerkoli od:

en: About
sl: O programu

en: About %s
sl: O %s

en: Actions
sl: Dejanja

en: Add a File to the Attachment List
sl: Dodaj datoteko v seznam prilog

en: Add a new filter
sl: Dodaj nov filter

en: Add a new profile
sl: Dodaj nov profil

en: All %lu of %lu
sl: Vse %lu od %lu

en: All Groups
sl: Vse skupine

en: Apply to
    Selected
    Groups
sl: Uporabi na
    izbranih
    skupinah

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
sl: Uporabi na 
    naročenih
    skupinah

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
sl: Ste prepričani, da želite zbrisati teh %d skupin/map in njihove članke?

en: Article Cache
sl: Predpomnilnik člankov

en: Article _is
sl: Članek _je

en: Article _score is at least
sl: Članek je _točkovan vsaj

en: Article body is cached locally
sl: Telo dokumenta je krajevno predpomnjeno

en: Article body isn't cached locally
sl: Telo dokumenta ni krajevno predpomnjeno

en: Article does not have complete attachments
sl: Članek nima popolne priloge

en: Article does not have incomplete attachments
sl: članek nima nepopolnih prilog

en: Article h_as
sl: Članek i_ma

en: Article has at _least N lines:
sl: Članek ima _vsaj N vrstic:

en: Article has complete attachments
sl: članek ima popolne priloge

en: Article has complete or incomplete attachments
sl: članek ima popolne ali nepopolne priloge

en: Article has incomplete attachments
sl: članek ima nepopolne priloge

en: Article has no attachments
sl: članek nima prilog

en: Article is %d or more lines long
sl: članek je dolg %d ali več vrstic

en: Article is at least N days _old
sl: članek je starejši od N _dni

en: Article is crossposted to at least %d groups
sl: članek je bil navzkrižno poslan v vsaj %d skupin

en: Article is crossposted to less than %d groups
sl: članek je bil navzkrižno poslan v manj kot %d skupin

en: Article is less than %d lines long
sl: članek je dolg manj kot %d vrstic

en: Article is more than %d days old
sl: članek je starejši od %d dni

en: Article was _posted to at least N groups:
sl: Članek je _bil poslan vsaj v N skupin:

en: Article was not posted by me
sl: članka nisem poslal jaz

en: Article was posted by me
sl: Članek sem poslal sam

en: Article was posted in the last %d days
sl: Članek je bil poslan v zadnjih %d dneh

en: Attachments
sl: Priloge

en: Authentication failed: %s
sl: Avtentifikacija je spodletela: %s

en: Authentication failed: bad handshake for SPA password
sl: Avtentifikacija je spodletela: slabo rokovanje za geslo SPA

en: Authentication failed: need a password
sl: Avtentifikacija je spodletela: potrebujem geslo

en: Author
sl: Avtor

en: Authors
sl: Avtorji

en: Bad SPA handshake: %s
sl: Slabo rokovanje SPA: %s

en: Body
sl: Telo

en: Body Pane
sl: Plošča telesa

en: Checksum for `%s' failed - file may be corrupt
sl: Primerjalna vsota za `%s' ne ustreza - datoteka je morda pokvarjena

en: Checksum for `%s' part %d failed - file is corrupt
sl: Primerjalna vsota za `%s' del %d ne ustreza - datoteka je pokvarjena

en: Chinese Simplified
sl: Poenostavljena kitajščina

en: Chinese Traditional
sl: Tradicionalna kitajščina

en: Closing %d connections
sl: Zapiram %d povezav

en: Colors
sl: Barve

en: Connecting
sl: Povezujem se

en: Connecting to mail server
sl: Povezujem se s poštnim strežnikom

en: Corrupt header skipped: %s
sl: Poškodovana glava preskočena: %s

en: Could not create temporary file: %s
sl: Nisem mogel ustvariti začasne datoteke: %s

en: Could not decode article - file may be corrupt/incomplete
sl: Nisem mogel dekodirati članka - datoteka je morda pokvarjena/nepopolna

en: Couldn't parse a Message-ID from the raw message!
sl: Iz surovega sporočila nisem mogel razčleniti Message-ID!

en: Create New Folder
sl: Ustvari novo mapo

en: Custom Headers
sl: Prikrojene glave

en: Date
sl: Datum

en: Decode can't access path "%s"
sl: Program decode ne more dostopati do poti "%s"

en: Decoding "%s"
sl: Dekodiram: "%s"

en: Delete Articles by Bozos
sl: Zbriši članke po lolekih

en: Delete Selected Task(s)
sl: Zbriši izbrane posle

en: Delete Spam
sl: Zbriši navlako

en: Delete the selected line
sl: Zbriši izbrano vrstico

en: Description
sl: Opis

en: Download Directory
sl: Imenik za sprejeme datotek

en: ERROR: Message appears to have no new content.
sl: NAPAKA: Izgleda, da sporočilo nima nove vsebine.

en: ERROR: Message is empty.
sl: NAPAKA: Sporočilo je prazno.

en: ERROR: Must have one author in From: line
sl: NAPAKA: Imeti morate enega avtorja v vrstici "Od:"

en: ERROR: No recipients specified.
sl: NAPAKA: Prejemniki niso navedeni.

en: ERROR: No subject specified.
sl: NAPAKA: Zadeva ni določena.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
sl: NAPAKA: Pošiljate v zelo veliko število skupin.

en: Edit Filters
sl: Uredi filtre

en: Edit the selected filter
sl: Uredi izbran filter

en: Edit the selected profile
sl: Uredi izbran profil

en: Edit with an External Editor
sl: Uredi z zunanjim urejevalnikom

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: Error
sl: Napaka

en: Error parsing "external editor" command line: %s
sl: Napaka ob razčlenjevanju ukazne vrstice "zunanjega urejvalnika": %s

en: Error reading from socket.
sl: Napaka pri branju z vtiča.

en: Error saving article "%s" (is %s full?)
sl: Napaka ob shranjevanju članka "%s" (je %s poln?)

en: Error starting external editor: %s
sl: Napaka pri zaganjanju zunanjega urejevalnika: %s

en: Error writing article to temporary file: %s
sl: Napaka ob pisanju članka v začasno datoteko: %s

en: Error writing to socket.
sl: Napaka pri pisanju na vtič.

en: Estimated Article Size
sl: Ocenjena velikost članka

en: Expired %u articles from `%s'
sl: Potečenih %u člankov iz `%s'

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Files to Attach
sl: Datoteke, ki naj se priložijo

en: Filtering Articles
sl: Filtriram članke

en: Filters
sl: Filtri

en: Folders
sl: Mape

en: Followup-To
sl: Navezovanje-na

en: Fonts
sl: Pisave

en: From
sl: Od

en: Getting header list failed: %s
sl: Sprejamanje seznama glav ni uspelo: %s

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
sl: Dobil nepričakovan odgovor poštnega strežnika: pričakoval %d; dobil %s

en: Greek
sl: Grščina

en: Group
sl: Skupina

en: Group Properties
sl: Lastnosti skupine

en: Groups
sl: Skupine

en: Handshake failed: %s
sl: Rokovanje ni uspelo: %s

en: Handshake: %s
sl: Rokovanje: %s

en: Handshaking with mail server
sl: Rokujem se s poštnim strežnikom

en: Header Pane
sl: Pult glave

en: Headers
sl: Glave

en: Hit Ratio
sl: Pogostost zadetkov

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
sl: Če je vključeno bo to pravilo uporabljeno na glavah, ko bodo prenešene.

en: Ignored
sl: Prezrta

en: Incomplete Attachments
sl: Nepopolne priloge

en: Incomplete Profile.
sl: Nepopoln profil.

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Kilobytes
sl: Kiblobajtov

en: Korean
sl: Korejščina

en: License
sl: Licenca

en: Lines
sl: Vrstic

en: List Newsgroups failed: %s
sl: Seznam novičarskih skupin ni uspel: %s

en: Loaded %d of %d articles
sl: Naloženo %d od %d člankov

en: Loading %u of %d groups
sl: Nalagam %u od %d skupin

en: Log Entry
sl: Denevniški vpis

en: MODE READER check failed: %s
sl: MODE READER preverjanje ni uspelo: %s

en: Mail Server
sl: Poštni strežnik

en: Mark as
sl: Označi kot

en: Message
sl: Sporočilo

en: Message-ID
sl: Id sporočila

en: Mime (single-part posts only)
sl: Mime (le enodelna sporočila)

en: More Headers
sl: Več glav

en: Move Selected Task(s) Down
sl: Premakni izbrane posle navzdol

en: Move Selected Task(s) Up
sl: Premakni izbrane posle navzgor

en: Move Selected Task(s) to Bottom
sl: Premakni izbrane posle na dno

en: Move Selected Task(s) to Top
sl: Premakni izbrane posle na vrh

en: Move the selected line down one line
sl: Premakni izbrano vrstico za vrstico navzdol

en: Move the selected line up one line
sl: Premakni izbrano vrstico za vrstico navzgor

en: NNTP handshake failed: %s
sl: NNTP rokovanje ni uspelo: %s

en: NONE OF:
sl: Noben od:

en: New
sl: Nov

en: New %lu of %lu
sl: Nov %lu od %lu

en: New Filter Line
sl: Nova vrstica filtra

en: New Folder Name:
sl: Ime nove mape:

en: New Groups
sl: Nove skupine

en: New Message
sl: Novo sporočilo

en: New Profile
sl: Nov profil

en: New Rule
sl: Novo pravilo

en: New groups retrieval failed: %s
sl: Prenos novih skupin ni uspel: %s

en: News Server
sl: Novičarski strežnik

en: News server connection count: %d
sl: Števec povezav do novičarskih strežnikov: %d

en: Newsgroups
sl: Novičarskih skupinah

en: Newsreader
sl: Bralnik novičk

en: No Attachments
sl: Brez prilog

en: No Connections
sl: Ni povezav

en: No Tasks
sl: Ni poslov

en: No articles found for group "%s"
sl: Za skupino "%s" ni bil najden noben članek

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
sl: E-poštni naslov ni bil podan; generiram message-id z domeno "%s"

en: No new articles in group "%s"
sl: Nobenega novega članka v skupini "%s"

en: No supported authentication mechanism
sl: Ni podprtega mehanizma avtorizacije

en: Not Queued
sl: Ni v vrsti

en: Offline
sl: Brez povezave

en: Open the Status Log
sl: Odpri dnevnik stanja

en: Open the Task Manager
sl: Odpri upravljalnika poslov

en: Optional Information
sl: Dodatni podatki

en: Pan %s Started
sl: Pan %s je bil pognan

en: Pan %s Task Manager
sl: Pan %s Upravljalnik poslov

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
sl: Pan %s Upravljalnik poslov (%d čaka v vrsti, %d teče)

en: Pan Setup Wizard
sl: Pan čarovnik za nastavitve

en: Pan is Offline
sl: Pan ni na mreži

en: Pan is Online
sl: Pan je na mreži

en: Pan: Download Headers for group `%s'
sl: Pan: Prenesi glave za skupino `%s'

en: Pan: Edit Filter
sl: Pan: Uredi filter

en: Pan: Edit Profile
sl: Pan: Uredi profil

en: Pan: Edit Rule
sl: Pan: Uredi pravilo

en: Pan: Filters
sl: Pan: Filtri

en: Pan: Print
sl: Pan: Natisni

en: Pan: Profile
sl: Pan: Profil

en: Pan: Rules
sl: Pan: Pravila

en: Parts
sl: Delov

en: Post anyway, despite these problems?
sl: Vseeno pošlji, kljub problemom

en: Post anyway, despite this problem?
sl: Vseeno pošlji, kljub temu problemu?

en: Posted by Me
sl: Poslan od mene

en: Print Command:
sl: Ukaz za tiskanje:

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Profile
sl: Profil

en: Profile Information
sl: Podatki profila

en: Programmer
sl: Programer

en: Programmer, 0.6 - 0.7
sl: Programer, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
sl: Organizator projekta, programer

en: Queued
sl: V vrsti

en: Read
sl: Prebran

en: Read More
sl: Beri naprej

en: Refreshing Group "%s"
sl: Osvežujem skupino "%s"

en: Remove a File from the Attachment List
sl: Odstrani datoteka iz seznama prilog

en: Remove the selected filter
sl: Odstrani izbran filter

en: Remove the selected profile
sl: Odstrani izbran profil

en: Required Information
sl: Potrebni podatki

en: Rewrap
sl: Znova oblikuj

en: Rot13 Selected Text
sl: Izbrano besedilo šifriraj z Rot13

en: Rule Name:
sl: Ime pravila:

en: Rule applies to all newsgroups
sl: Pravilo se uporabi na vseh novičarskih skupinah

en: Rule applies to specific newsgroups:
sl: Pravilo se uporabi na določenih novičarskih skupinah:

en: Rule applies to:
sl: Pravilo se uporabi na:

en: Rules
sl: Pravila

en: Running
sl: Teče

en: Sampling %d articles
sl: Vzorčujem %d člankov

en: Sampling %lu of %lu
sl: Vzorčujem %lu od %lu

en: Save Article can't access path "%s"
sl: Shranjevanje članka ne mora dostopati do poti "%s"

en: Save attachments in:
sl: Shrani priloge v:

en: Save message to file
sl: Shrani sporočilo v datoteko

en: Saved "%s"
sl: Shranjeno "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
sl: Shranjenih %d člankov v "%s" v %.1f sekundah (%.0f čl./sek.)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
sl: Shranjenih %d skupin v "%s" v %.1f sekundah (%.0f skupin/sek.)

en: Saved %d of %u groups
sl: Shranjenih %d od %u skupin

en: Saving "%s"
sl: Shranjujem "%s"

en: Select Color
sl: Izberi barvo

en: Select Filter:
sl: Izberi filter:

en: Select Font
sl: Izberi pisavo

en: Select the file to attach.
sl: Izberi datoteke za priložit.

en: Send Later
sl: Pošlji kasneje

en: Send Now
sl: Pošlji takoj

en: Sending Mail
sl: Pošiljam pošto

en: Server
sl: Strežnik

en: Show a_lert:
sl: K_aži opozorilo:

en: Show in Filter Menu
sl: Kaži v menuju filtrov

en: Status
sl: Stanje

en: Stop Selected Task(s)
sl: Ustavi izbrane posle

en: Subject
sl: Zadeva

en: Subscribed
sl: Naročene

en: Subscribed Newsgroups
sl: Naročene novičarske skupine

en: Tasks: %u/%u
sl: Posli: %u/%u

en: Thank you for trying Pan!
sl: Hvala, ker ste uporabljali Pan!

en: Thanks
sl: Hvala

en: Thanks to
sl: Hvala

en: The Task Manager is Empty
sl: Upravljalnik poslov je prazen

en: The command line was: %s
sl: Ukazna vrstica je bila: %s

en: The group will not be saved -- can't create file "%s"
sl: Skupina ne bo shranjena -- ne morem ustvariti datoteke "%s"

en: The organization you're associated with.
sl: Organizacija s katero ste povezani.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
sl: Ta filter je še vedno v uporabi v naslednjih pravilih:
    %s
    Prosim, najprej odstranite odvisnosti.

en: Time
sl: Čas

en: Time Remaining
sl: Preostali čas

en: Total
sl: Skupaj

en: Turkish
sl: Turščina

en: Turn line wrap on/off
sl: Vključi/izključi lomljenje vrstic

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
sl: Vnesite niz za iskanje po skupinah. Džokerji so dovoljeni.

en: Type in a search string and press ENTER.
    Wildcards are allowed.
sl: Vnesite niz za iskanje in prtisnite ENTER.
     Džokerji so dovoljeni.

en: UNKNOWN
sl: NEZNAN

en: UUEncoded (universally accepted)
sl: Kodirano z UU (splošno sprejeto)

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
sl: Nisem mogel preklicati članka: Ustreznega članka v mapi `pan.poslano'! ni bilo moč najti!

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
sl: Nisem mogel zamenjati članka: Ustreznega članka v mapi `pan.poslano'! ni bilo moč najti!

en: Unknown
sl: Neznan

en: Unparseable Subject
sl: Zadeve ni mogoče razčleniti

en: Unread
sl: Neprebran

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
sl: Nepodprta različica podatkov za glave %s: %d.
    Morda po nesreči poganjate staro različico Pan-a?

en: Updated counts for %u groups out of %u
sl: Posodobljeni števci za %u skupin od %u

en: Updating Header Pane...
sl: Posodabljam pult glave...

en: Use the selected profile to create a new profile
sl: Uporabi izbran profil pri ustvarjanju novega

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
sl: OPOZORILO: Navzkrižno pošiljanje, brez nastavitve navezovanja.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
sl: OPOZORILO: Pošiljate v veliko sštevilo skupin.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
sl: OPOZORILO: Predpona podpisa, brez podpisa.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
sl: OPOZORILO: Celotno sporočilo je citat!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
sl: OPOZORILO: Sporočilo je večinoma citat.

en: Watched
sl: Opazovana

en: Wildcard group specification:
sl: Določitev skupin s pomočjo džokerjev:

en: Wrap Text
sl: Lomi besedilo

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Save.
sl: Uspešno ste vnesli vse podatke
    potrebne za delovanje Pan-a.
    
    Za shranitev teh nastavitev kliknite "Shrani".

en: You haven't loaded an article to print.
sl: Niste naložili članka za natisnit.

en: You need at least one profile
sl: Potrebujete vsaj en profil

en: Your real name contained double quotes.
    Converting into single quotes.
sl: Vaše polno ime vsebuje dvojne narekovaj.
    Pretvarjam jih v enojne.

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
sl: [To je kopija članka poslanega v Usenet v "%s"]

en: _Article
sl: _Članek

en: _Delete article
sl: _Zbriši članek

en: _Flag body for download
sl: _Označi telo za prenos

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
sl: _Prezri nit (privzeto skrije nit)

en: _Retrieve Body
sl: _Prenesi telo

en: _Watch thread (highlights the thread)
sl: _Opazuj nit (osvetli nit)

en: contains
sl: vsebuje

en: default
sl: privzeto

en: does not contain
sl: ne vsebuje

en: ignored
sl: prezrt

en: pan.sendlater
sl: pan.posljikasneje

en: pan.sent
sl: pan.poslano

en: unknown@spammesenseless.com
sl: neznan@neumestenspam.com

en: watched
sl: opazovan
