system-config-date 9.1 - en to sl translation catalogue (522 entries)

en: A connection with %s could not be established.  Either %s is not available or the firewall settings on your computer are blocking NTP connections.
sl: Povezave s strežnikom %s ni moč vzpostaviti.  Bodisi %s ni dostopen ali pa nastavitve požarnega zidu v tem računalniku blokirajo povezave NTP.

en: Africa/Abidjan
sl: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
sl: Afrika/Akra

en: Africa/Addis_Ababa
sl: Afrika/Adis_Abeba

en: Africa/Algiers
sl: Afrika/Alžir

en: Africa/Asmera
sl: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
sl: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
sl: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
sl: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
sl: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
sl: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
sl: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
sl: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
sl: Afrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
sl: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
sl: Afrika/Ceuta

en: Africa/Conakry
sl: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
sl: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
sl: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
sl: Afrika/Džibuti

en: Africa/Douala
sl: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
sl: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
sl: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
sl: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
sl: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
sl: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
sl: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
sl: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
sl: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
sl: Afrika/Kinshasa

en: Africa/Lagos
sl: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
sl: Afrika/Libreville

en: Africa/Lome
sl: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
sl: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
sl: Afrika/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
sl: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
sl: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
sl: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
sl: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
sl: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
sl: Afrika/Mogadiš

en: Africa/Monrovia
sl: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
sl: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
sl: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
sl: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
sl: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
sl: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
sl: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
sl: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
sl: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
sl: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
sl: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
sl: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
sl: Amerika/Adak

en: America/Anchorage
sl: Amerika/Anchorage

en: America/Anguilla
sl: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
sl: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
sl: Amerika/Araguaina

en: America/Aruba
sl: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
sl: Amerika/Asuncion

en: America/Atka
sl: Amerika/Atka

en: America/Barbados
sl: Amerika/Barbados

en: America/Belem
sl: Amerika/Belem

en: America/Belize
sl: Amerika/Belize

en: America/Boa_Vista
sl: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
sl: Amerika/Bogota

en: America/Boise
sl: Amerika/Boise

en: America/Buenos_Aires
sl: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
sl: Amerika/Cambridge_Bay

en: America/Cancun
sl: Amerika/Cancun

en: America/Caracas
sl: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
sl: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
sl: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
sl: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
sl: Amerika/Chicago

en: America/Chihuahua
sl: Amerika/Chihuahua

en: America/Cordoba
sl: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
sl: Amerika/Kostarika

en: America/Cuiaba
sl: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
sl: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
sl: Amerika/Danmarkshavn

en: America/Dawson
sl: Amerika/Dawson

en: America/Dawson_Creek
sl: Amerika/Dawson_Creek

en: America/Denver
sl: Amerika/Denver

en: America/Detroit
sl: Amerika/Detroit

en: America/Dominica
sl: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
sl: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
sl: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
sl: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
sl: Amerika/Ensenada

en: America/Fort_Wayne
sl: Amerika/Fort_Wayne

en: America/Fortaleza
sl: Amerika/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
sl: Amerika/Glace_Bay

en: America/Godthab
sl: Amerika/Godthab

en: America/Goose_Bay
sl: Amerika/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
sl: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
sl: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
sl: Amerika/Guadeloupe

en: America/Guatemala
sl: Amerika/Gvatemala

en: America/Guayaquil
sl: Amerika/Guayaquil

en: America/Guyana
sl: Amerika/Gvajana

en: America/Halifax
sl: Amerika/Halifax

en: America/Havana
sl: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
sl: Amerika/Hermosillo

en: America/Indiana/Indianapolis
sl: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
sl: Amerika/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
sl: Amerika/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
sl: Amerika/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
sl: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
sl: Amerika/Inuvik

en: America/Iqaluit
sl: Amerika/Iqaluit

en: America/Jamaica
sl: Amerika/Jamajka

en: America/Jujuy
sl: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
sl: Amerika/Juneau

en: America/Kentucky/Louisville
sl: Amerika/Kentucky/Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
sl: Amerika/Kentucky/Monticello

en: America/Knox_IN
sl: Amerika/Knox_IN

en: America/La_Paz
sl: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
sl: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
sl: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
sl: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
sl: Amerika/Maceio

en: America/Managua
sl: Amerika/Managua

en: America/Manaus
sl: Amerika/Manaus

en: America/Martinique
sl: Amerika/Martinik

en: America/Mazatlan
sl: Amerika/Mazatlan

en: America/Mendoza
sl: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
sl: Amerika/Menominee

en: America/Merida
sl: Amerika/Merida

en: America/Mexico_City
sl: Amerika/Mexico_City

en: America/Miquelon
sl: Amerika/Miquelon

en: America/Monterrey
sl: Amerika/Monterrey

en: America/Montevideo
sl: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
sl: Amerika/Montreal

en: America/Montserrat
sl: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
sl: Amerika/Nassau

en: America/New_York
sl: Amerika/New_York

en: America/Nipigon
sl: Amerika/Nipigon

en: America/Nome
sl: Amerika/Nome

en: America/Noronha
sl: Amerika/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
sl: Amerika/Severna_Dakota/Center

en: America/Panama
sl: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
sl: Amerika/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
sl: Amerika/Paramaribo

en: America/Phoenix
sl: Amerika/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
sl: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
sl: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
sl: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
sl: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
sl: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
sl: Amerika/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
sl: Amerika/Rankin_Inlet

en: America/Recife
sl: Amerika/Recife

en: America/Regina
sl: Amerika/Regina

en: America/Rio_Branco
sl: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
sl: Amerika/Rosario

en: America/Santiago
sl: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
sl: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
sl: Amerika/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
sl: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
sl: Amerika/Shiprock

en: America/St_Johns
sl: Amerika/St_Johns

en: America/St_Kitts
sl: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
sl: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
sl: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
sl: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
sl: Amerika/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
sl: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
sl: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
sl: Amerika/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
sl: Amerika/Tijuana

en: America/Tortola
sl: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
sl: Amerika/Vancouver

en: America/Virgin
sl: Amerika/Virgin

en: America/Whitehorse
sl: Amerika/Whitehorse

en: America/Winnipeg
sl: Amerika/Winnipeg

en: America/Yakutat
sl: Amerika/Yakutat

en: America/Yellowknife
sl: Amerika/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
sl: Antarktika/Casey

en: Antarctica/Davis
sl: Antarktika/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
sl: Antarktika/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
sl: Antarktika/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
sl: Antarktika/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
sl: Antarktika/Palmer

en: Antarctica/South_Pole
sl: Antarktika/Južni_pol

en: Antarctica/Syowa
sl: Antarktika/Syowa

en: Antarctica/Vostok
sl: Antarktika/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
sl: Arktika/Longyearbyen

en: Asia/Aden
sl: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
sl: Azija/Almaty

en: Asia/Amman
sl: Azija/Amman

en: Asia/Anadyr
sl: Azija/Anadyr

en: Asia/Aqtau
sl: Azija/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
sl: Azija/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
sl: Azija/Ašgabat

en: Asia/Ashkhabad
sl: Azija/Aškhabad

en: Asia/Baghdad
sl: Azija/Bagdad

en: Asia/Bahrain
sl: Azija/Bahrein

en: Asia/Baku
sl: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
sl: Azija/Bangkok

en: Asia/Beirut
sl: Azija/Bejrut

en: Asia/Bishkek
sl: Azija/Bishkek

en: Asia/Brunei
sl: Azija/Brunei

en: Asia/Calcutta
sl: Azija/Kalkuta

en: Asia/Choibalsan
sl: Azija/Čoibalsan

en: Asia/Chongqing
sl: Azija/Čongking

en: Asia/Chungking
sl: Azija/Čungking

en: Asia/Colombo
sl: Azija/Colombo

en: Asia/Dacca
sl: Azija/Dacca

en: Asia/Damascus
sl: Azija/Damask

en: Asia/Dhaka
sl: Azija/Dhaka

en: Asia/Dili
sl: Azija/Dili

en: Asia/Dubai
sl: Azija/Dubaj

en: Asia/Dushanbe
sl: Azija/Dushanbe

en: Asia/Gaza
sl: Azija/Gaza

en: Asia/Harbin
sl: Azija/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
sl: Azija/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
sl: Azija/Hovd

en: Asia/Irkutsk
sl: Azija/Irkutsk

en: Asia/Istanbul
sl: Azija/Carigrad

en: Asia/Jakarta
sl: Azija/Džakarta

en: Asia/Jayapura
sl: Azija/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
sl: Azija/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
sl: Azija/Kabul

en: Asia/Kamchatka
sl: Azija/Kamčatka

en: Asia/Karachi
sl: Azija/Karači

en: Asia/Kashgar
sl: Azija/Kašgar

en: Asia/Katmandu
sl: Azija/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
sl: Azija/Krasnojarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
sl: Azija/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
sl: Azija/Kuching

en: Asia/Kuwait
sl: Azija/Kuvajt

en: Asia/Macao
sl: Azija/Macao

en: Asia/Macau
sl: Azija/Macao

en: Asia/Magadan
sl: Azija/Magadan

en: Asia/Makassar
sl: Azija/Makasar

en: Asia/Manila
sl: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
sl: Azija/Muscat

en: Asia/Nicosia
sl: Azija/Nikozija

en: Asia/Novosibirsk
sl: Azija/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
sl: Azija/Omsk

en: Asia/Oral
sl: Azija/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
sl: Azija/Pnom_Pen

en: Asia/Pontianak
sl: Azija/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
sl: Azija/Pjongjang

en: Asia/Qatar
sl: Azija/Katar

en: Asia/Qyzylorda
sl: Azija/Kizilorda

en: Asia/Rangoon
sl: Azija/Rangun

en: Asia/Riyadh
sl: Azija/Riyadh

en: Asia/Riyadh87
sl: Azija/Riyadh87

en: Asia/Riyadh88
sl: Azija/Riyadh88

en: Asia/Riyadh89
sl: Azija/Riyadh89

en: Asia/Saigon
sl: Azija/Sajgon

en: Asia/Sakhalin
sl: Azija/Sahalin

en: Asia/Samarkand
sl: Azija/Samarkand

en: Asia/Seoul
sl: Azija/Seul

en: Asia/Shanghai
sl: Azija/Šanghai

en: Asia/Singapore
sl: Azija/Singapur

en: Asia/Taipei
sl: Azija/Taipei

en: Asia/Tashkent
sl: Azija/Taškent

en: Asia/Tbilisi
sl: Azija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
sl: Azija/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
sl: Azija/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
sl: Azija/Thimbu

en: Asia/Thimphu
sl: Azija/Timfu

en: Asia/Tokyo
sl: Azija/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
sl: Azija/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
sl: Azija/Ulan_Bator

en: Asia/Ulan_Bator
sl: Azija/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
sl: Azija/Urumqi

en: Asia/Vientiane
sl: Azija/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
sl: Azija/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
sl: Azija/Jakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
sl: Azija/Ekaterinburg

en: Asia/Yerevan
sl: Azija/Erevan

en: Atlantic/Azores
sl: Atlantik/Azuri

en: Atlantic/Bermuda
sl: Atlantik/Bermuda

en: Atlantic/Canary
sl: Atlantik/Kanari

en: Atlantic/Cape_Verde
sl: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
sl: Atlantik/Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
sl: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
sl: Atlantik/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
sl: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
sl: Atlantik/Južna_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
sl: Atlantik/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
sl: Atlantik/Stanley

en: Australia/ACT
sl: Avstralija/ACT

en: Australia/Adelaide
sl: Avstralija/Adelaide

en: Australia/Brisbane
sl: Avstralija/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
sl: Avstralija/Broken_Hill

en: Australia/Canberra
sl: Avstralija/Canberra

en: Australia/Darwin
sl: Avstralija/Darwin

en: Australia/Hobart
sl: Avstralija/Hobart

en: Australia/LHI
sl: Avstralija/LHI

en: Australia/Lindeman
sl: Avstralija/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
sl: Avstralija/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
sl: Avstralija/Melbourne

en: Australia/NSW
sl: Avstralija/NSW

en: Australia/North
sl: Avstralija/Sever

en: Australia/Perth
sl: Avstralija/Perth

en: Australia/Queensland
sl: Avstralija/Queensland

en: Australia/South
sl: Avstralija/Jug

en: Australia/Sydney
sl: Avstralija/Sydney

en: Australia/Tasmania
sl: Avstralija/Tasmanija

en: Australia/Victoria
sl: Avstralija/Victoria

en: Australia/West
sl: Avstralija/Zahod

en: Australia/Yancowinna
sl: Avstralija/Yancowinna

en: Brazil/Acre
sl: Brazilija/Acre

en: Brazil/DeNoronha
sl: Brazilija/DeNoronha

en: Brazil/East
sl: Brazilija/Vzhod

en: Brazil/West
sl: Brazilija/Zahod

en: CET
sl: SEČ

en: Canada/Atlantic
sl: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
sl: Kanada/Centralna

en: Canada/East-Saskatchewan
sl: Kanada/Vzhodni-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
sl: Kanada/Vzhodna

en: Canada/Mountain
sl: Kanada/Mountain

en: Canada/Newfoundland
sl: Kanada/Nova_Funlandija

en: Canada/Pacific
sl: Kanada/Pacifik

en: Canada/Saskatchewan
sl: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
sl: Kanada/Yukon

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Change system date and time
sl: Spremeni sistemski datum in čas

en: Chile/Continental
sl: Čile/Continental

en: Chile/EasterIsland
sl: Čile/EasterIsland

en: Contacting NTP server.  Please wait...
sl: Kontaktira se strežnik NTP. Prosimo, počakajte ...

en: Cuba
sl: Kuba

en: Current Time :
sl: Trenutni čas :

en: Date
sl: Datum

en: Date & Time
sl: Datum in čas

en: Date/Time Properties
sl: Lastnosti datuma/časa

en: EET
sl: VEČ

en: Egypt
sl: Egipt

en: Eire
sl: Irska

en: Error
sl: Napaka

en: Error copying timezone (from %s): %s
sl: Napaka pri prepisovanju časovnega območja (iz %s): %s

en: Error removing /var/spool/postfix/etc/localtime
sl: Napak pri odstranjevanju /var/spool/postfix/etc/localtime

en: Etc/GMT
sl: Itd/GMT

en: Etc/GMT+0
sl: Itd/GMT+0

en: Etc/GMT+1
sl: Itd/GMT+1

en: Etc/GMT+10
sl: Itd/GMT+10

en: Etc/GMT+11
sl: Itd/GMT+11

en: Etc/GMT+12
sl: Itd/GMT+12

en: Etc/GMT+2
sl: Itd/GMT+2

en: Etc/GMT+3
sl: Itd/GMT+3

en: Etc/GMT+4
sl: Itd/GMT+4

en: Etc/GMT+5
sl: Itd/GMT+5

en: Etc/GMT+6
sl: Itd/GMT+6

en: Etc/GMT+7
sl: Itd/GMT+7

en: Etc/GMT+8
sl: Itd/GMT+8

en: Etc/GMT+9
sl: Itd/GMT+9

en: Etc/GMT-0
sl: Itd/GMT-0

en: Etc/GMT-1
sl: Itd/GMT-1

en: Etc/GMT-10
sl: Itd/GMT-10

en: Etc/GMT-11
sl: Itd/GMT-11

en: Etc/GMT-12
sl: Itd/GMT-12

en: Etc/GMT-13
sl: Itd/GMT-13

en: Etc/GMT-14
sl: Itd/GMT-14

en: Etc/GMT-2
sl: Itd/GMT-2

en: Etc/GMT-3
sl: Itd/GMT-3

en: Etc/GMT-4
sl: Itd/GMT-4

en: Etc/GMT-5
sl: Itd/GMT-5

en: Etc/GMT-6
sl: Itd/GMT-6

en: Etc/GMT-7
sl: Itd/GMT-7

en: Etc/GMT-8
sl: Itd/GMT-8

en: Etc/GMT-9
sl: Itd/GMT-9

en: Etc/GMT0
sl: Itd/GMT0

en: Etc/Greenwich
sl: Itd/Greenwich

en: Etc/UCT
sl: Itd/UCT

en: Etc/UTC
sl: Itd/UTC

en: Etc/Universal
sl: Itd/Univerzalni

en: Etc/Zulu
sl: Itd/Zulu

en: Europe/Amsterdam
sl: Evropa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
sl: Evropa/Andora

en: Europe/Athens
sl: Evropa/Atene

en: Europe/Belfast
sl: Evropa/Belfast

en: Europe/Belgrade
sl: Evropa/Beograd

en: Europe/Berlin
sl: Evropa/Berlin

en: Europe/Bratislava
sl: Evropa/Bratislava

en: Europe/Brussels
sl: Evropa/Bruselj

en: Europe/Bucharest
sl: Evropa/Bukarešta

en: Europe/Budapest
sl: Evropa/Budimpešta

en: Europe/Chisinau
sl: Evropa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
sl: Evropa/Koebenhaven

en: Europe/Dublin
sl: Evropa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
sl: Evropa/Gibraltar

en: Europe/Helsinki
sl: Evropa/Helsinki

en: Europe/Istanbul
sl: Evropa/Carigrad

en: Europe/Kaliningrad
sl: Evropa/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
sl: Evropa/Kijev

en: Europe/Lisbon
sl: Evropa/Lizbona

en: Europe/Ljubljana
sl: Evropa/Ljubljana

en: Europe/London
sl: Evropa/London

en: Europe/Luxembourg
sl: Evropa/Luksemburg

en: Europe/Madrid
sl: Evropa/Madrid

en: Europe/Malta
sl: Evropa/Malta

en: Europe/Minsk
sl: Evropa/Minsk

en: Europe/Monaco
sl: Evropa/Monako

en: Europe/Moscow
sl: Evropa/Moskva

en: Europe/Nicosia
sl: Evropa/Nikozija

en: Europe/Oslo
sl: Evropa/Oslo

en: Europe/Paris
sl: Evropa/Pariz

en: Europe/Prague
sl: Evropa/Praga

en: Europe/Riga
sl: Evropa/Riga

en: Europe/Rome
sl: Evropa/Rim

en: Europe/Samara
sl: Evropa/Samara

en: Europe/San_Marino
sl: Evropa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
sl: Evropa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
sl: Evropa/Simferopol

en: Europe/Skopje
sl: Evropa/Skopje

en: Europe/Sofia
sl: Evropa/Sofija

en: Europe/Stockholm
sl: Evropa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
sl: Evropa/Tallinn

en: Europe/Tirane
sl: Evropa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
sl: Evropa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
sl: Evropa/Užgorod

en: Europe/Vaduz
sl: Evropa/Vaduz

en: Europe/Vatican
sl: Evropa/Vatikan

en: Europe/Vienna
sl: Evropa/Benetke

en: Europe/Vilnius
sl: Evropa/Vilnius

en: Europe/Warsaw
sl: Evropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
sl: Evropa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
sl: Evropa/Zaporožje

en: Europe/Zurich
sl: Evropa/Zürich

en: Factory
sl: Tovarniški

en: GB
sl: VB

en: GB-Eire
sl: VB-Irska

en: GMT
sl: GVČ

en: GMT+0
sl: GVČ+0

en: GMT-0
sl: GVČ-0

en: GMT0
sl: GVČ0

en: Help is not available.
sl: Pomoč ni na voljo.

en: Hour :
sl: Ura :

en: Indian/Antananarivo
sl: Indijski/Antananarivo

en: Indian/Chagos
sl: Indijski/Chagos

en: Indian/Christmas
sl: Indijski/Christmas

en: Indian/Cocos
sl: Indijski/Cocos

en: Indian/Comoro
sl: Indijski/Comoro

en: Indian/Kerguelen
sl: Indijski/Kerguelen

en: Indian/Mahe
sl: Indijski/Mahe

en: Indian/Maldives
sl: Indijski/Maldivi

en: Indian/Mauritius
sl: Indijski/Mauricius

en: Indian/Mayotte
sl: Indijski/Mayotte

en: Indian/Reunion
sl: Indijski/Reunion

en: Internet Time Servers
sl: Internetni časovni strežniki

en: Israel
sl: Izrael

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Libya
sl: Libija

en: MET
sl: SEČ

en: Mexico/BajaNorte
sl: Mehika/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
sl: Mehika/BajaSur

en: Mexico/General
sl: Mehika/General

en: Minute :
sl: Minuta :

en: Network Time Protocol
sl: Mrežni časovni protokol (NTP)

en: OK
sl: V redu

en: Pacific/Apia
sl: Pacifik/Apia

en: Pacific/Auckland
sl: Pacifik/Auckland

en: Pacific/Chatham
sl: Pacifik/Chatham

en: Pacific/Easter
sl: Pacifik/Easter

en: Pacific/Efate
sl: Pacifik/Efate

en: Pacific/Enderbury
sl: Pacifik/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
sl: Pacifik/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
sl: Pacifik/Fidži

en: Pacific/Funafuti
sl: Pacifik/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
sl: Pacifik/Galapagos

en: Pacific/Gambier
sl: Pacifik/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
sl: Pacifik/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
sl: Pacifik/Guam

en: Pacific/Honolulu
sl: Pacifik/Honolulu

en: Pacific/Johnston
sl: Pacifik/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
sl: Pacifik/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
sl: Pacifik/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
sl: Pacifik/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
sl: Pacifik/Majuro

en: Pacific/Marquesas
sl: Pacifik/Marquesas

en: Pacific/Midway
sl: Pacifik/Midway

en: Pacific/Nauru
sl: Pacifik/Nauru

en: Pacific/Niue
sl: Pacifik/Niue

en: Pacific/Norfolk
sl: Pacifik/Norfolk

en: Pacific/Noumea
sl: Pacifik/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
sl: Pacifik/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
sl: Pacifik/Palau

en: Pacific/Pitcairn
sl: Pacifik/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
sl: Pacifik/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
sl: Pacifik/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
sl: Pacifik/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
sl: Pacifik/Saipan

en: Pacific/Samoa
sl: Pacifik/Samoa

en: Pacific/Tahiti
sl: Pacifik/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
sl: Pacifik/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
sl: Pacifik/Tongatapu

en: Pacific/Truk
sl: Pacifik/Truk

en: Pacific/Wake
sl: Pacifik/Wake

en: Pacific/Wallis
sl: Pacifik/Wallis

en: Pacific/Yap
sl: Pacifik/Yap

en: Please select the nearest city in your timezone:
sl: Prosimo, izberite najbližje mesto v vašem časovnem območju:

en: Please specify an NTP server to use.
sl: Prosim, določite strežnik NTP, ki naj se uporablja.

en: Poland
sl: Poljska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Second :
sl: Sekunda :

en: Select the timezone for the system.
sl: Izberite časovno območje za sistem.

en: Singapore
sl: Singapur

en: System clock uses UTC
sl: Sistemska ura uporablja UTC

en: The NTP initscript (%s) does not seem to be functioning properly.  Try running 'rpm -V ntp' to see if the initscript has been modified.  system-config-date will exit now.
sl: Videti je, da inicializacijski skript za NTP (%s) ne deluje pravilno. Poskusite pognati 'rpm -V ntp' ter poglejte, če je bil inicializacijski skript morda spremenjen.  system-config-date se bo zdaj končal.

en: Time
sl: Čas

en: Timezone Selection
sl: Izbira časovnega območja

en: Turkey
sl: Turčija

en: US/Alaska
sl: US/Aljaska

en: US/Central
sl: US/Centralni

en: US/East-Indiana
sl: US/Vzhodna-Indiana

en: US/Eastern
sl: US/Vzhodni

en: US/Pacific
sl: US/Pacifik

en: Universal
sl: Univerzalni

en: WET
sl: ZEČ

en: You must be root to run timeconfig.
sl: Za poganjanje timeconfiga morate biti root.

en: Your computer can synchronize its clock with a remote time server using the Network Time Protocol.
sl: Vaš računalnik lahko uskladi svojo uro z oddaljenim časovnim strežnikom s pomočjo mrežnega časovnega protokola NTP.

en: _Date & Time
sl: _Datum in čas

en: _Enable Network Time Protocol
sl: _Omogoči NTP

en: _Server:
sl: _Strežnik:

en: _System clock uses UTC
sl: _Sistemska ura uporablja UTC

en: _Time Zone
sl: Časovno _območje
