pan - en to tr translation catalogue (641 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
tr: (Durum yok -- tüm makeleler eşlenecek)

en:   (No conditions -- no articles will match)
tr:  (Durum yok -- makele eşlenmeyecek)

en:  (%lu lines in %lu articles)
tr: (%lu satır - %lu makale)

en:  (%lu lines in 1 article)
tr: (1 makalede %lu satır)

en:  (Moderated)
tr:  (Yöneticili)

en:  (Read-Only)
tr:  (Salt-Okunur)

en: "Followup-To: poster": sending email to author.
tr: "Cevapla : gönderen'": e-posta yazara gönderiliyor.

en: "Followup-To:" contains an email address: sending email to author.
tr: "Cevapla : Kime" bir e-posta adresi içeriyor: e-posta yazara gönderiliyor.

en: % Done
tr: % Bitti

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
tr: %a - haftanın günü (kısaltılmış)
    %A - haftanın günü
    %b - ay adı (kısaltılmış)
    %B - ay adı
    %c - yerel tarih & zaman
    %d - ayın günü
    %H - saat (24 saat biçimi)
    %I - saat (12 saat biçimi)
    %j - yılın günü (001-366)
    %m - ay (01-12)
    %M - dakika (00-59)
    %p - ÖÖ/ÖS
    %S - saniye (00-61)
    %x - yerel tarih
    %X - yerel saat
    %y - iki basamaklı yıl
    %Y - dört basamaklı yıl
    %% - %

en: %d connections totaling %.1f KB per second
tr: %d bağlantı (%.1f KB/sn)

en: %d files erased.
tr: %d dosya silindi.

en: %d:%02d:%02d (%.2f KB/s)
tr: %d:%02d:%02d (%.2f KB/sn)

en: %g - group as one directory (alt.binaries.pictures.trains)
    %G - group as nested directory (/alt/binaries/pictures/trains)
     
    "/home/user/News/Pan/%g" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt.binaries.pictures.trains", and
    "/home/user/News/Pan/%G" becomes
    "/home/user/News/Pan/alt/binaries/pictures/trains",
tr: %g - bir dizin olarak grup (alt.dosyalar.resimler)
    %G - konumlu dizin (/alt/dosyalar/resimler)
    
    "/home/kullanıcı/News/Pan/%g" => "/home/kullanıcı/News/Pan/alt.dosyalar.resimler" ve
    "/home/kullanıcı/News/Pan/%G" => "/home/user/News/Pan/alt/dosyalar/resimler" olarak
    gösterilir.

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
tr: %s
    
    Eşleşmeler: %u
    Grup: %s
    Kural: %s

en: %s does not appear to be a valid datafile
tr: %s uygun bir bilgi dosya değil

en: %u Tasks Running, %u Tasks Total
tr: %u Görev Çalışıyor, Toplamda %u Görev

en: %u articles match rule %s
tr: %u makale %s kuralıyla eşleşti

en: (%u selected)
tr: (%u seçili)

en: (No Group)
tr: (Grup Yok)

en: (e.g., *anime*)
tr: (örneğin, *araba*)

en: /D_ownload Flagged
tr: /İşaretlenmiş _Makaleleri İndir

en: /Dele_te Group
tr: /Grubu _Sil

en: /Filte_r
tr: /_Filtre

en: /Filte_r/---
tr: /_Filtre/---

en: /Filte_r/Match _New Articles
tr: /_Filtre/Ye_ni Makaleleri Eşle

en: /Filte_r/Match _Read Articles
tr: /_Filtre/_Okunmuş Makaleleri Eşle

en: /Filte_r/Match _Unread Articles
tr: /_Filtre/Okunmamış Makaleleri Eşle

en: /Filte_r/Show Matching Articles
tr: /_Filtre/E_şlenen Makaleleri Göster

en: /Get New Headers and _Bodies
tr: /Yeni Başlıkları ve _Gövdeleri indir

en: /Get New _Headers
tr: /Yeni _Başlıkları İndir

en: /Group _Properties...
tr: /Grup Ö_zellikleri...

en: /Mark Group _Read
tr: /_Grubu Okunmuş Olarak İşaretle

en: /More Download _Options...
tr: /İndirme _Ayarları

en: /Refresh Article _Counts
tr: /Makale _Sayısını Yenile

en: /_Articles
tr: /_Makaleler

en: /_Articles/---
tr: /_Makaleler/---

en: /_Articles/D_ownload Flagged
tr: /_Makaleler/İ_şaretlenmiş Makaleleri İndir

en: /_Articles/Down_load
tr: /_Makaleler/_Al

en: /_Articles/Mark _Read
tr: /_Makale/Okunmuş Olara_k İşaretle

en: /_Articles/Mark _Unread
tr: /_Makale/Okunmamış _Olarak İşaretle

en: /_Articles/U_nflag
tr: /_Makaleler/İşareti _Kaldır

en: /_Articles/_Delete
tr: /_Makaleler/_Sil

en: /_Articles/_Flag
tr: /_Makaleler/_İşaretle

en: /_Articles/_Ignore Thread
tr: /_Makaleler/Konumları _Gözardı et

en: /_Articles/_Watch Thread
tr: /_Makaleler/_Konumları İzle

en: /_Copy to Folder
tr: /D_izine Kopyala

en: /_Delete
tr: /_Sil

en: /_Delete Group's Articles
tr: /Grubun _Makalelerini Sil

en: /_Edit
tr: /Dü_zenle

en: /_Edit/---
tr: /Dü_zenle/---

en: /_Edit/Add S_ubscribed to Selection
tr: /Dü_zenle/Seçime Ü_yelik  Ekle

en: /_Edit/Add _Subthreads to Selection
tr: /Dü_zenle/Seçime K_onum Ekle

en: /_Edit/Add _Threads to Selection
tr: /Dü_zenle/Seçime K_onum Ekle

en: /_Edit/Cu_t
tr: /Dü_zenle/_Kes

en: /_Edit/Deselect a_ll Articles
tr: /Dü_zenle/Tüm Makalelerin _Seçimini Kaldır

en: /_Edit/Deselect all
tr: /Dü_zenle/Tü_m Gruplardaki Seçimi Kaldır

en: /_Edit/Deselect all G_roups
tr: /_Düzenle/Tü_m Gruplardaki Seçimi Kaldır

en: /_Edit/Edit with E_xternal Editor
tr: /Dü_zenle/Harici _Düzenleyici ile Düzenle

en: /_Edit/Find _Next
tr: /Dü_zenle/So_nrakini Bul

en: /_Edit/Select Article _Body
tr: /Dü_zenle/Makale _Gövdesini Seç

en: /_Edit/Select all
tr: /Dü_zenle/Tü_m Grubu Seç

en: /_Edit/Select all _Articles
tr: /_Düzenle/Tüm Makaleleri _Seç

en: /_Edit/Select all _Groups
tr: /Dü_zenle/Tü_m Grupları Seç

en: /_Edit/_Copy
tr: /Dü_zenle/K_opyala

en: /_Edit/_Find...
tr: /Dü_zenle/_Bul

en: /_Edit/_Paste
tr: /Dü_zenle/_Yapıştır

en: /_Edit/_Preferences...
tr: /Dü_zenle/_Ayarlar

en: /_Edit/_Rot13 Selected Text
tr: /Dü_zenle/_Rot13 Seçili Metin

en: /_File
tr: /_Dosya

en: /_File/---
tr: /_Dosya/---

en: /_File/Clea_r
tr: /_Dosya/Temizl_e

en: /_File/Delete _Folder...
tr: /_Dosya/Dizini _Sil...

en: /_File/Save _As...
tr: /_Dosya/_Farklı Kaydet...

en: /_File/Send Later
tr: /_Dosya/Sonra Gönder

en: /_File/Send Now
tr: /_Dosya/Şimdi Gönder

en: /_File/Work On_line
tr: /_Dosya/Çevrimdı_şı Çalış

en: /_File/_Cancel Last Task
tr: /_Dosya/_Son Görevi İptal Et

en: /_File/_Close
tr: /_Dosya/K_apat

en: /_File/_Edit Article in Folder
tr: /_Dosya/Dizindeki M_akaleyi Düzenle

en: /_File/_New Folder...
tr: /_Dosya/Yeni _Dizin...

en: /_File/_Print Article...
tr: /_Dosya/Makaleyi _Yazdır...

en: /_File/_Quit
tr: /_Dosya/_Çık

en: /_File/_Save Changes
tr: /_Dosya/D_eğişlikleri Kaydet

en: /_File/_Save...
tr: /_Dosya/_Kaydet...

en: /_Flag
tr: /İş_aretle

en: /_Go
tr: /G_it

en: /_Go/---
tr: /G_it/---

en: /_Go/N_ext Group
tr: /G_it/Sonraki _Grup

en: /_Go/Next Threa_d
tr: /G_it/Sonraki _Konum

en: /_Go/Next Unread _Group
tr: /G_it/Sonraki Okunmamış Grup

en: /_Go/Next Unread _Thread
tr: /G_it/Sonraki _Okunmamış Konum

en: /_Go/Pre_vious Article
tr: /G_it/Ö_nceki Makale

en: /_Go/Previous Article _Read
tr: /G_it/Önceki Makale

en: /_Go/Read Back
tr: /G_it/_Yeniden Oku

en: /_Go/Read More
tr: /G_it/_Diğerlerini Oku

en: /_Go/_Parent Article
tr: /G_it/An_a Makaleler

en: /_Help
tr: /_Yardım

en: /_Help/---
tr: /_Yardım/---

en: /_Help/Pan _Home Page...
tr: /_Yardım/Pan _Web Sayfası...

en: /_Help/Report a _Bug...
tr: /_Yardım/Hata _Raporla...

en: /_Help/_About...
tr: /_Yardım/_Hakkında

en: /_Ignore Thread
tr: /G_özardı Edilen Konumlar

en: /_Newsgroups
tr: /_Haber Grupları

en: /_Newsgroups/---
tr: /_Haber Grupları/---

en: /_Newsgroups/Dele_te Group
tr: /_Haber Grupları/G_rubu Sil

en: /_Newsgroups/Get New Headers and _Bodies
tr: /_Haber Grupları/Yeni Başlıkları ve _Gövdeleri Al

en: /_Newsgroups/Get New Headers in Subscribed _Groups
tr: /_Haber Grupları/Üye _Olunan Gruplardan Yeni Başlıkları Al

en: /_Newsgroups/Get New _Headers
tr: /_Haber Grupları/Yeni _Başlıkları Al

en: /_Newsgroups/Group _Properties...
tr: /_Haber Grupları/Gru_p Özellikleri...

en: /_Newsgroups/Mark Group _Read
tr: /_Haber Grupları/_Grubu Okunmuş Olarak İşaretle

en: /_Newsgroups/More Download _Options...
tr: /_Haber Grupları/_İndirme Özellikleri...

en: /_Newsgroups/Refresh Article _Counts
tr: /_Haber Grupları/Makale _Sayısını Yenile

en: /_Newsgroups/_Delete Group's Articles
tr: /_Haber Grupları/Grubun Makalelerini _Sil

en: /_Newsgroups/_Subscribe
tr: /_Haber Grupları/Üye _ol

en: /_Newsgroups/_Unsubscribe
tr: /_Haber Grupları/Üyelikten çı_k

en: /_Post
tr: /_Postala

en: /_Post/---
tr: /_Postala/---

en: /_Post/Send Pending _Messages
tr: /_Postala/_Bekleyen Makaleleri Gönder

en: /_Read Article
tr: /_Okunmuş Makaleler

en: /_Servers
tr: /_Sunucular

en: /_Servers/---
tr: /_Sunucular/---

en: /_Servers/Get List of _All Groups
tr: /_Sunucular/_Tüm Grupların Listesini Al

en: /_Servers/Get List of _New Groups
tr: /_Sunucular/_Yeni Grupların Listesini Al

en: /_Subscribe
tr: /Üye _ol

en: /_Tools
tr: /_Araçlar

en: /_Tools/---
tr: /_Araçlar/---

en: /_Tools/Custom _Filters...
tr: /_Araçlar/Özel Filtreler...

en: /_Tools/News _Servers...
tr: /_Araçlar/_Haber Sunucuları...

en: /_Tools/_Log Viewer...
tr: /_Araçlar/_Günlük İzleyici...

en: /_Tools/_Posting Profiles...
tr: /_Araçlar/_Gönderme Profilleri...

en: /_Tools/_Rules...
tr: /_Araçlar/_Kurallar...

en: /_Tools/_Task Manager...
tr: /_Araçlar/_Görev Yöneticisi...

en: /_Unflag
tr: /İşa_reti Sil

en: /_Unsubscribe
tr: /Üyelikten çı_k

en: /_View
tr: /_Görünüm

en: /_View/---
tr: /_Göster/---

en: /_View/Abbreviate _Names in Group Pane
tr: /_Görünüm/Gr_up Panelindeki İsimleri Topla

en: /_View/C_ollapse Selected Threads
tr: /_Görünüm/Seçili Konumları _Kaldır

en: /_View/E_xpand Selected Threads
tr: /_Görünüm/Seçili Konumları _Aç

en: /_View/Jump to _Body Tab
tr: /_Görünüm/G_övde Sekmesini Göster

en: /_View/Jump to _Group Tab
tr: /_Görünüm/Gr_up Sekmesini Göster

en: /_View/Jump to _Header Tab
tr: /_Görünüm/Başlık S_ekmesini Göster

en: /_View/Mute _Quoted Text
tr: /_Görünüm/Alıntı Yapılmış Metni Gi_zle

en: /_View/Show All _Headers in Body Pane
tr: /_Görünüm/Tüm Başlık _Bilgilerini Göster

en: /_View/Show Bod_y Pane
tr: /_Görünüm/G_övde Panelini Göster

en: /_View/Show Group _Pane
tr: /_Görünüm/Grup _Panelini Göster

en: /_View/Show Hea_der Pane
tr: /_Görünüm/Başlık _Panelini Göster

en: /_View/Thr_ead Header Pane
tr: /_Görünüm/_Başlık Panelinin Konumlarını Aç/Kapat

en: /_View/Use _Monospace Font in Body Pane
tr: /_Görünüm/Makale Panelinde Eşaralıklı Yazıtipi Kullan

en: /_View/_Rot13 Selected Text
tr: /_Görünüm/_Rot13 Seçili Metin

en: /_View/_Tabbed Layout
tr: /_Görünüm/_Sekmeli Görünüm

en: /_View/_Wrap Article Body
tr: /_Görünüm/Makale Metnini D_oldur

en: /_Watch Thread
tr: /İ_zlenen Konumlar

en: <More>
tr: <Daha fazla>

en: > [quoted text muted]
tr: > [alıntı yapılan metin gösterilmedi]

en: A newsreader for GNOME
tr: GNOME için haber grubu okuyucusu

en: ALL OF:
tr: HEPSİ:

en: ANY OF:
tr: HERHANGİ BİRİSİ:

en: About
tr: Hakkında

en: About %s
tr: %s Hakkında

en: About You
tr: Hakkımda

en: Actions
tr: Eylemler

en: Add New Line to the Filter
tr: Filtreye Yeni Satır Ekle

en: Add a File to the Attachment List
tr: Eklenti Listesine Dosya Ekle

en: Add a new filter
tr: Yeni bir filtre ekle

en: Add a new profile
tr: Yeni bir profil ekle

en: Add a new server
tr: Yeni bir sunucu ekle

en: Add to the _top of the Task Manager's List
tr: Görev Yöneticisi Lİstesinin _başına ekle

en: Add to the b_ottom of the Task Manager's List
tr: Görev Yöneticisi Lİstesinin _ortasına ekle

en: Adding groups to server "%s"
tr: Gruplar "%s" sunucusuna ekleniyor

en: All %lu of %lu
tr: %lu / %lu

en: All Groups
tr: Tüm Gruplar

en: Applications
tr: Uygulamalar

en: Apply to
    Selected
    Groups
tr: Seçili
    Gruplara
    Uygula

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
tr: Üye Olunan
    Gruplara
    Uygula

en: Apply to Incoming
tr: Gelenlere Uygula

en: Applying rule "%s" to group "%s"
tr: "%s"·kuralı "%s" grubuna uygulanıyor

en: Applying rule to selected groups
tr: Kural Seçili Gruplara Uygulanıyor

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
tr: Gerçekten %d grubu ve içindeki makaleleri silmek istiyor musunuz?

en: Article "%s" not posted.
tr: Makale "%s" gönderilmedi

en: Article "%s" posted.
tr: Makale "%s" gönderildi

en: Article %s (%s) canceled
tr: %s makalesi (%s) iptal edildi

en: Article Cache
tr: Makale Önbelleği

en: Article _is
tr: M_akale

en: Article _score is at least
tr: Makalenin puanı en a_z

en: Article body is cached locally
tr: Makale gövdesi yerel olarak önbelleğe atıldı

en: Article body isn't cached locally
tr: Makalenin gövdesi yerel olarak önbelleğe atılmadı

en: Article does not have complete attachments
tr: Makale tamamlanmamış eklenti(ler) içeriyor

en: Article does not have incomplete attachments
tr: Makale tamamlanmamış eklenti içermiyor

en: Article h_as
tr: Makale_de

en: Article has at _least N lines:
tr: Makalede en az N satırlı olmalı:

en: Article has complete attachments
tr: Makale tamamlanmış eklenti içeriyor

en: Article has complete or incomplete attachments
tr: Makale tamamlanmış veya tamamlanmamış eklenti içeriyor

en: Article has incomplete attachments
tr: Makale tamamlanmamış eklenti içeriyor

en: Article has no attachments
tr: Makalenin eklentisi yok

en: Article is %d or more lines long
tr: Makale %d ya da daha fazla uzunlukta

en: Article is at least N days _old
tr: Makale N günden daha eski olmalı:

en: Article is crossposted to at least %d groups
tr: Makele en azından %d gruba postalandı

en: Article is crossposted to less than %d groups
tr: Makele %d'den az gruba postalandı

en: Article is less than %d lines long
tr: Makale %d satırdan daha kısa

en: Article is more than %d days old
tr: Makale %d günden daha eski

en: Article is new
tr: Makale yeni

en: Article is new or read
tr: Makale okunmuş veya yeni

en: Article is new or unread
tr: Makale yeni veya okunmamış

en: Article is read
tr: Makale okunmuş

en: Article is unread
tr: Makale okunmamış

en: Article is unread or old
tr: Makale okunmamış veya eski

en: Article was _posted to at least N groups:
tr: Makalenin en _az N gruba gönderilmiş olması gerek:

en: Article was not posted by me
tr: Makale tarafımdan gönderilmedi

en: Article was posted by me
tr: Makale tarafımdan gönderildi

en: Article was posted in the last %d days
tr: Makale son %d günde postalandı

en: Attachments
tr: Eklentiler

en: Authentication failed: %s
tr: Kimlik denetimi başarısız oldu: %s

en: Authentication failed: bad handshake for SPA password
tr: Kimlik denetimi başarısız oldu: SPA parolası için kötü iletişim

en: Authentication failed: need a password
tr: Kimlik denetimi başarısız oldu: parola gerekiyor

en: Author
tr: Yazar

en: Authors
tr: Yazarlar

en: Automatically remove _failed tasks from the task manager
tr: _Hatalı görevleri otomatik olarak görev yöneticisinden kaldır

en: Bad SPA handshake: %s
tr: Kötü SPA İletişimi: %s

en: Baltic
tr: Baltık

en: Body
tr: Gövde

en: Body Pane
tr: Gövde Paneli

en: Cached
tr: Önbellek

en: Can't create file "%s" %s
tr: "%s" dosyası yaratılamadı: %s

en: Can't find filter "%s" needed by rule "%s", so no articles match.
tr: "%s" filtresi "%s" kuralı tarafından bulunamıyor, buyüzden makaleler eşleşmedi.

en: Can't write to "%s": %s
tr: "%s"e kurallar yazılamadı: %s

en: Cancel Last Task
tr: Seçili görev(ler)i iptal et

en: Canceling article
tr: Makale iptal ediliyor

en: Case Sensiti_ve
tr: _Harfe Duyarlı

en: Central European
tr: Merkezi Avrupa

en: Characters denoting _quoted text:
tr: Alıntı yapılan metni belirten karakterler:

en: Charset
tr: Karakter Kümesi

en: Checksum for `%s' failed - file may be corrupt
tr: '%s' kontrol edilirken hata oluştu - dosya zarar görmüş olabilir

en: Checksum for `%s' part %d failed - file is corrupt
tr: '%s'nin %d parçası kontrol edilirken hata oluştu - dosya zarar görmüş

en: Chinese Simplified
tr: Basit Çince

en: Chinese Traditional
tr: Geleneksel Çince

en: Clear the log window
tr: Günlüğü temizle.

en: Close the log window
tr: Günlük penceresini kapat

en: Closing %d connections
tr: %d bağlantı kapatılıyor

en: Colors
tr: Renkler

en: Connecting
tr: Bağlanılıyor

en: Connecting to mail server
tr: E-posta sunucusuna bağlantı kuruluyor

en: Connection
tr: Bağlantı

en: Connection _Limit:
tr: Bağlantı _Limiti:

en: Connections
tr: Bağlantılar

en: Corrupt header skipped: %s
tr: Bozuk başlık atlandı: %s

en: Could not convert "%s" to UTF-8. Article may not display correctly.
tr: "%s" UTF-8 e çevrilemiyor. Makale doğru görüntülenemeyebilir

en: Could not convert signature file '%s' to UTF-8. Signature must be in '%s'
tr: '%s' imza dosyası UTF-8'e çevirlemedi. İmza '%s' içinde olmalı.

en: Could not create temporary file: %s
tr: Geçici dosya yaratılamadı: %s

en: Could not decode article - file may be corrupt/incomplete
tr: Makale çözülemedi - dosya zarar görmüş veya yarım kalmış olabilir.

en: Couldn't create directory "%s": %s
tr: "%s" dizini yaratılamadı: %s

en: Couldn't parse a Message-ID from the raw message!
tr: İletiden, İleti numarası yazımı alınamadı!

en: Couldn't parse signature command "%s"
tr: "%s" imza komutu yazılamadı

en: Couldn't read signature file "%s": %s
tr: "%s" imza dosyası okunamadı: %s

en: Create New Folder
tr: Yeni Dizin Yarat

en: Cus_tom Headers
tr: Ö_zel Başlıklar

en: Custom Headers
tr: Özel Başlıklar

en: Cyrillic
tr: Slavca

en: Cyrillic, Ukrainian
tr: Slav, Ukraynaca

en: Date
tr: Tarih

en: Decode can't access path "%s"
tr: Çözüm sırasında "%s" dizinine erişilemedi.

en: Decoding "%s"
tr: Çözülüyor: "%s"

en: Default charse_t:
tr: Önranımlı ka_rakter kümesi

en: Delete Articles by Bozos
tr: Gereksiz Makaleleri Sil

en: Delete Selected Task(s)
tr: Seçili görev(ler)i Sil

en: Delete Spam
tr: Spamları Sil

en: Delete the selected line
tr: Seçili satırı sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Directory "%s" contains %.1f MB in %d files
tr: "%1$s" dizini %3$d dosyada %2$1f MB içeriyor.

en: Disconnecting Idle
tr: Bağlantı Kapatma Süresi

en: Disconnecting one connection from `%s' after %d seconds idle
tr: %2$d saniye boş kaldıktan sonra %1$s bağlantısı kesiliyor

en: Download Directory
tr: İndirme Dizini

en: Download _all headers
tr: Tü_m Başlıkları İndir

en: Download _new headers
tr: Y_eni Başlıkları İndir

en: Download _recent headers:
tr: Ye_ni Başlıkları İndir

en: Download new headers when loading a _group
tr: _Grup yüklendiği zaman yeni başlıkları indir

en: Downloading %d
tr: %d İndiriliyor

en: Downloading %u articles
tr: %u makaleleri indiriliyor

en: ERROR: Message appears to have no new content.
tr: HATA: Makale sanki içeriksiz gibi.

en: ERROR: Message is empty.
tr: HATA: Makale boş.

en: ERROR: Must have one author in From: line
tr: HATA: Gönderen satrında en azından bir yazar belirtilmek zorunda

en: ERROR: No recipients specified.
tr: HATA: Gönderilenler belirtilmemiş.

en: ERROR: No subject specified.
tr: HATA: Konu belirlenmemiş.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
tr: HATA: Makale çok büyük bir grup sayısına gönderiliyor.

en: ERROR: invalid address "%s"
tr:  HATA: geçersiz adres ``%s''

en: E_xpand all threads by default
tr: Öntanımlı olarak tüm konumları _aç

en: Edit Filters
tr: Filtreleri Düzenle

en: Edit the selected filter
tr: Seçili filtreyi düzenle

en: Edit the selected profile
tr: Seçili profili düzenle.

en: Edit the selected server
tr: Seçili sunucuyu düzenle

en: Edit with an External Editor
tr: Harici Düzenleyici ile Düzenle

en: Editor
tr: Düzenleyici

en: Email "%s" not sent.
tr: E-posta "%s" gönderilmedi.

en: Email "%s" sent.
tr: E-posta "%s" gönderildi.

en: Email _Address:
tr: E-posta _Adresi:

en: Error
tr: Hata

en: Error converting string "%*s" to utf8: %d - %s
tr: "%*s" dizisi utf8'e çevrilirken hata oluştu: %d - %s

en: Error opening directory "%s": %s)
tr: "%s" dizini okunurken hata oluştu : %s)

en: Error opening file "%s": %s
tr: "%s" dosyası açılırken hata oluştu: %s

en: Error opening temporary file: "%s"
tr: "%s" geçici dosyası açılırken hata oluştu

en: Error parsing "external editor" command line: %s
tr: "Harici düzenleyici" komutu yazımı sırasında hata oluştu: %s

en: Error reading file "%s": %s
tr: "%s" dosyası okunurken hata oluştu: %s

en: Error reading from socket.
tr: Soketten okurken hata oldu.

en: Error reading from socket: %s
tr: Soketten okurken hata oluştu: %s

en: Error renaming "%s" as "%s": %s.
tr:  `%s' dosyasını `%s' olarak yeniden isimlendirirken hata oluştu: %s

en: Error saving article "%s" (is %s full?)
tr: "%s" makalesi kaydedilirken hata oluştu (%s dolu olabilir)

en: Error saving file "%s" - is the disk full?
tr: "%s" dosyası kaydedilirken hata oluştu - diskiniz dolmuş olabilir

en: Error saving list of groups to "%s" - is the disk full?
tr: Grup listelerinin "%s" konumuna kaydedilmesi sırasında hata oluştu - diskiniz dolmuş olabilir

en: Error starting external editor: %s
tr: Harici düzenleyici başlatılırken hata oluştu: %s

en: Error writing article to temporary file: %s
tr: Makale geçici dosyaya yazılırken hata oluştu: %s

en: Error writing to socket.
tr: Sokete yazarken hata oldu.

en: Error writing to socket: %s
tr: Sokete yazarken hata oluştu: %s

en: Estimated Article Size
tr: Tahmin Edilen Makale Boyutu

en: Expired %u articles from `%s'
tr: %2$s grubundan %1$u makale  silindi

en: Exported %d groups (%d subscribed) to "%s"
tr:  %d grup (%d üye) `%s'e yazıldı

en: Extra Headers
tr: Daha Fazla Başlık

en: Fetched %u headers for "%s"
tr: `%2$s' için %1$u başlık alındı

en: Filename
tr: Dosya Adı

en: Files
tr: Dosyalar

en: Files to Attach
tr: Eklenecek Dosyalar

en: Filter name:
tr: Filtre İsmi:

en: Filtering Articles
tr: Makaleleri Filtreleniyor

en: Filters
tr: Filtreler

en: Flushing article cache...
tr: Makale önbelleği temizleniyor...

en: Folders
tr: Dizinler

en: Followup to Newsgroup
tr: Gruba cevapla

en: Followup-To
tr: Cevapla

en: Font Family
tr: Yazıtipi Ailesi

en: Fonts
tr: Yazıtipleri

en: From
tr: Kimden

en: Get
tr: Al

en: Get New Headers in Selected Groups
tr: Seçilen Gruplardan Başlıkları Al

en: Get New Headers in Subscribed Groups
tr: Üye Olunan Gruplardan Başlıkları al

en: Get Selected Articles
tr: Seçilen Makaleleri Al

en: Getting "%s"
tr: "%s" alınıyor

en: Getting %d new groups from server "%s"
tr: %d grup "%s" sunucusundan alındı

en: Getting %d of %d
tr: %d/%d alınıyor

en: Getting all groups from server "%s"
tr: "%s" sunucusundan tüm gruplar alınıyor

en: Getting all headers for "%s"
tr: "%s" için tüm başlıklar alınıyor

en: Getting article "%s" body failed: %s
tr: Makale ("%s") gövdesi alınırken  hata oluştu: %s

en: Getting header list failed: %s
tr: Başlık listesi alınamadı: %s

en: Getting new groups from server "%s"
tr: "%s" sunucusundan yeni gruplar alınıyor

en: Getting new headers for "%s"
tr: "%s" için yeni başlıklar alınıyor

en: Got %d descriptions from server "%s"
tr: %d açıklama "%s" sunucusundan alındı

en: Got %d groups from server "%s"
tr: "%2$s" sunucusu için %1$d grup alındı

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
tr: E-posta sunucusundan beklenmedik cevap: %d beklenirken, %s alındı

en: Greek
tr: Yunanca

en: Group
tr: Grup

en: Groups
tr: Gruplar

en: Handshake failed: %s
tr: İletişim başarısız oldu: %s

en: Handshake: %s
tr: İletişim: %s

en: Handshaking with mail server
tr: E-posta sunucusuyla iletişim hazırlığı yapılıyor

en: Header Pane
tr: Panel Başlığı

en: Headers
tr: Başlıklar

en: Hit Ratio
tr: Eşleşme Oranı

en: How should you appear when posting articles?
tr: Makale gönderirken kullanmak istediğiniz adınız?

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
tr: Eğer etkinleştirilirse, bu kural indirilen tüm başlıklara uygulanacaktır.

en: Ignored
tr: Gözardı ediliyor

en: Imported %d groups (%d new) from "%s"
tr: "%3$s" sunucusundan %1$d grup alındı (%2$d yeni)

en: Imported %d lines from Gnome config file
tr: Gnome ayar dosyasından %d satır aktarıldı

en: Incomplete Attachments
tr: Eksik Eklenti Var

en: Incomplete Profile.
tr: Eksik Profil

en: Japanese
tr: Japonca

en: Kilobytes
tr: Kilobayt

en: Korean
tr: Korece

en: License
tr: Lisans

en: Lines
tr: Satır

en: Lines per article:
tr: Makale başına satır:

en: List Newsgroups failed: %s
tr: Haber grupları listelemesi başarısız: %s

en: Loaded %d groups for server "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
tr:  %d grup `%s' sunucusundan %.1f saniyede alındı (%.0f grup/saniye)

en: Loaded %d of %d articles
tr: %d/%d makale yüklendi

en: Loading %u of %d groups
tr: %u/%d grup yükleniyor

en: Loading group "%s"
tr:  "%s" Grubu Yükleniyor

en: Log Entry
tr: Kayıt birimi

en: Login
tr: Giriş

en: MODE READER check failed: %s
tr: MODE READER kontrolü başarısız oldu: %s

en: Ma_ximum Cache Size (Megs):
tr: Aza_mi Önbellek Boyutu (MB):

en: Mail Server
tr: E-posta Sunucusu

en: Mail To
tr: Kime

en: Mail sent!
tr: E-posta Gönderildi!

en: Mail server not ready
tr: E-posta Sunucusu Hazır Değil

en: Mailing article "%s"
tr: Makale "%s" e-postayla gönderiliyor

en: Mark as
tr: Farklı işaretle

en: Message
tr: İleti

en: Message uses characters not specified in charset '%s' - possibly use '%s' instead?
tr: İleti '%s' karakter kümesinde tanımlayan karakterler içeriyor - '%s' kullanılmış olabilir.

en: Message-ID
tr: İleti-Numarası

en: Message-ID _Domain Name:
tr: İleti-Numarası A_lan Adı:

en: Mime (single-part posts only)
tr: Mime (tek parçalı gönderimlerde)

en: Mine
tr: Bana ait

en: More Headers
tr: Daha Fazla Başlık

en: Move Selected Task(s) Down
tr: Seçili görev(ler)i Aşağı Taşı

en: Move Selected Task(s) Up
tr: Seçili görev(ler)i Yukarı Taşı

en: Move Selected Task(s) to Bottom
tr: Seçili görev(ler)i En Alta Taşı

en: Move Selected Task(s) to Top
tr: Seçili görev(ler)i Başa Taşı

en: Move the selected line down one line
tr: Seçili satırı bir satır aşağıya taşı

en: Move the selected line up one line
tr: Seçili satırı br satır yukarı taşı

en: NNTP handshake failed: %s
tr: NNTP başarısız oldu: %s

en: NONE OF:
tr: HİÇBİRİSİ:

en: New
tr: Yeni

en: New %lu of %lu
tr: Yeni: %lu / %lu

en: New Filter Line
tr: Yeni Filtre Satırı

en: New Folder Name:
tr: Yeni Dizin İsmi:

en: New Groups
tr: Yeni Gruplar

en: New Message
tr: Yeni İleti

en: New Profile
tr: Yeni Profil

en: New Rule
tr: Yeni Kural

en: New Server
tr: Yeni Sunucu

en: New groups retrieval failed: %s
tr: Yeni gupların alımında hata oluştu: %s

en: News Server
tr: Haber Sunucusu

en: News server connection count: %d
tr: Haber grubu bağlantı sayısı: %d

en: Newsgroups
tr: Haber Grupları

en: Newsreader
tr: Haber okuyucu

en: No Attachments
tr: Eklenti Yok

en: No Connections
tr: Bağlantı Yok

en: No Tasks
tr: Görev Yok

en: No articles found for group "%s"
tr: "%s" grubu için hiç bir makale yok

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
tr: E-posta adresi verilmediğinden dolayı, ileti numarası "%s" domaini ile yaratılıyor

en: No known recipients
tr: Bilinen Alıcı Yok

en: No new articles in group "%s"
tr: "%s" grubunda yeni makale yok

en: No supported authentication mechanism
tr: Desteklenen kimlik denetimi yok

en: Not Queued
tr: Kuyrukta Değil

en: Offline
tr: Bağlı değil

en: On %d, %n wrote:
tr: %d tarihinde, %n dedi ki:

en: Open the Status Log
tr: Durum Kayıtlarını Aç

en: Open the Task Manager
tr: Görev Yöneticisini Aç

en: Optional Information
tr: Seçimlik Bilgiler

en: Or_ganization Header:
tr: _Kurum Başlığı:

en: Organization
tr: Kurum

en: Pan %s Started
tr: Pan %s Başlatıldı

en: Pan %s Task Manager
tr: Pan %s Görev Yöneticisi

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
tr: Pan %s Görev Yöneticisi (%d Kuyrukta, %d İşleniyor)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Stopped)
tr: Pan %s Görev Yöneticisi (%d Kuyrukta, %d İşleniyor, %d Başarısız)

en: Pan Newsreader
tr: Pan Haber Okuyucusu

en: Pan Setup Wizard
tr: Pan Kurulum Sihirbazı

en: Pan is Offline
tr: Pan bağlı değil

en: Pan is Online
tr: Pan Bağlı

en: Pan: Download Headers
tr: Pan: Başlıkları İndir

en: Pan: Download Headers for group `%s'
tr: Pan: `%s' grubu için başlıkları indir

en: Pan: Edit Filter
tr: Pan: Filtre Düzenle

en: Pan: Edit Profile
tr: Pan: Profil Düzenle

en: Pan: Edit Rule
tr: Pan: Kuralı Düzenle

en: Pan: Edit Server
tr: Pan: Sunucuyu Düzenle

en: Pan: Filters
tr: Pan: Filtreler

en: Pan: Print
tr: Pan: Yazdır

en: Pan: Profile
tr: Pan: Profil

en: Pan: Rules
tr: Pan: Kurallar

en: Pan: Servers
tr: Pan: Sunucular

en: Pan: Status Log
tr: Pan: Durum Günlüğü

en: Pan: Task Manager
tr: Pan - Görev Yöneticisi

en: Pane Layout
tr: Panel Düzeni

en: Pane Order
tr: Panel Sırası

en: Parts
tr: Bölümler

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me.
tr: Lütfen dizin isimlerine "pan." ile başlamayın.

en: Post
tr: Postala

en: Post anyway, despite these problems?
tr: Makale yine de postalansın mı?

en: Post anyway, despite this problem?
tr: Makale yine de postalansın mı?

en: Post to Newsgroup
tr: Gruba postala

en: Posted by Me
tr: Tarafımdan Gönderilmiş

en: Posting and mailing article "%s"
tr: Makale "%s" postalanıyor ve e-postayla gönderiliyor

en: Posting article "%s"
tr: Makele "%s" postalanıyor

en: Posting complete.  Server said: %s
tr: Postalama tamamland. Sunucu mesajı:  %s

en: Posting failed.  Server said: %s
tr: Postalama hatası. Sunucu mesajı: %s

en: Print Command:
tr: Yazdırma Komutu:

en: Priority
tr: Öncelik

en: Profile
tr: Profil

en: Profile Information
tr: Profil Bilgileri

en: Programmer
tr: Programcı

en: Programmer, 0.6 - 0.7
tr: Programcı, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
tr: Proje Yöneticisi

en: Properties for "%s"
tr: "%s" için ayarlar

en: Queued
tr: Kuyrukta

en: Read
tr: Oku

en: Read More
tr: Oku

en: Read News from Usenet
tr: Habeleri Usenet'ten Oku

en: Read Next Unread Article
tr: Son_raki Okunmamış Makale

en: Read Next Unread Group
tr: Sonraki Okunmamış Grup

en: Read Next Unread Thread
tr: Sonraki _Okunmamış Konum

en: Reading
tr: Okunuyor

en: Ready!
tr: Hazır!

en: References
tr: Referanslar

en: Refreshing Group "%s"
tr: "%s" Grubu Yenileniyor

en: Remove a File from the Attachment List
tr: Eklenti Listesinden Bir Dosya Kaldırılıyor

en: Remove the selected filter
tr: Seçili filtreyi sil.

en: Remove the selected profile
tr: Seçili profili sil

en: Remove the selected server
tr: Seçili sunucuyu sil

en: Removing
tr: Kaldırılıyor

en: Reply-To
tr: Cevapla

en: Required Information
tr: Gerekli Bilgiler

en: Restart Selected Task(s)
tr: Seçili görev(ler)i Yeniden Başlat

en: Rewrap
tr: Yeniden Kes

en: Rot13 Selected Text
tr: Rot13 Seçili Metin

en: Rule Name:
tr: Kural İsmi:

en: Rule applies to all newsgroups
tr: Kural her haber grubuna uygulansın

en: Rule applies to specific newsgroups:
tr: Kural özel gruplara uygulanıyor:

en: Rule applies to:
tr: Kural buraya uygulansın:

en: Rules
tr: Kurallar

en: Running
tr: Çalıştırılıyor

en: Sampling %d articles
tr: %d makale şekillendiriliyor

en: Sampling %lu of %lu
tr: Şekillendiriliyor (%lu/%lu)

en: Sampling headers for "%s"
tr: "%s" için başlıklar şekillendiriliyor

en: Save Article can't access path "%s"
tr: Makale kaydet "%s" dizinine erişemedi

en: Save Files in Directory
tr: Dizine Kaydet

en: Save attachments in:
tr: Eklentileri buraya kaydet:

en: Save message to file
tr: Makaleyi dosyaya kaydet

en: Save the log to a file
tr: _Kaydı dosyaya kaydet

en: Saved "%s"
tr: "%s"·kaydedildi

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
tr: %d makaleyi %s grubuna %.1f saniyede kaydettim (%.0f makale/san.)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
tr: %1$d grup %3$.1f saniye içinde "%2$s" içine kaydedildi (%4$.0f grup/san.)

en: Saved %d of %u groups
tr: %d/%u grup kaydedildi

en: Saved article body to "%s"
tr: Makale gövdesi "%s"e kaydedildi

en: Saving "%s"
tr: "%s"·kaydediliyor

en: Saving Articles
tr: Makaleler Kaydediliyor

en: Saving Attachments
tr: Eklentiler Kaydediliyor

en: Saving `%s'
tr: '%s'·kaydediliyor

en: Select .newsrc File
tr: Okunacak .newsrc Dosyasını Seçin

en: Select Color
tr: Renk Seçin

en: Select Filter:
tr: Filtreyi Seçin:

en: Select Font
tr: Yazıtipi Seçin

en: Select Signature File
tr: İmza dosyasını _seç

en: Select the file to attach.
tr: Eklenti yapılacak dosyası seçiniz.

en: Send Later
tr: Sonra Gönder

en: Send Now
tr: Şimdi Gönder

en: Sending Keepalive
tr: Bağlı Kal Gönderiliyor

en: Sending Mail
tr: E-posta Gönderiliyor

en: Sending mail
tr: E-posta Gönderiliyor

en: Server
tr: Sunucu

en: Server requires authori_zation
tr: Benim sunucum _parola istiyor

en: Servers
tr: Sunucular

en: Short _name for Pan to show:
tr: Pan'ın göstereceği _kısa ad:

en: Show "%s" header
tr: "%s" başlığını göster

en: Show a_lert:
tr: U_yarı göster:

en: Show in Filter Menu
tr: Filtre Menüsünde Göster

en: Skipped %d groups due to possible corruption in "%s" and "%s".  You may want to delete these files and get a new grouplist from your news server.
tr: %d grubu atlanıyor. Bu hatanın sebebi "%s" ve "%s" dosyalarındaki bozulmalar olabilir. Bu mesajları silip, haber grubundan yeni haber listesini alabilirsiniz.

en: Spellchecking disabled: gtkspell_init() failed with status %d
tr: Yazım Kontrolü kapatıldı. gtkspell_init() başarısız (%d)

en: Status
tr: Durum

en: Stop Selected Task(s)
tr: Seçili görev(ler)i Durdur

en: Stopped
tr: Durduruldu

en: Stopping
tr: Durduruluyor

en: Subject
tr: Konu

en: Subscribed
tr: Üye

en: Subscribed Newsgroups
tr: Üye Olunan Haber Grupları

en: Tasks
tr: Görevler

en: Tasks: %u/%u
tr: Görevler: %u/%u

en: Thank you for trying Pan!
tr: Pan`i denediğiniz için teşekkürler!

en: Thank you for trying Pan!
     
    If you are new to Usenet,
    %s
    is a starting point to see what Usenet is,
    where to find a free news server,
    and how to use Pan.
     
    Since this is your first time running Pan,
    we'll need to gather some information.
tr: Pan kullandığınız için teşekkürler!
     
    Eğer haber gruplarına yeni iseniz,
    %s
    adresi haber grupları hakkında size ön 
    bilgi verecek ve Pan'ın kullanımını
    öğretecektir.
     
    Pan'ı ilk defa çalıştırdığınız için,
    sizden bazı bilgiler istenecektir.

en: Thanks
tr: Teşekkürler

en: Thanks to
tr: Teşekkürler

en: The Task Manager is Empty
tr: Görev Yöneticisi Boş

en: The command line was: %s
tr: Komut satırı: %s

en: The email account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
tr: İletinize cevap veren haber sunucusuna erişilemedi. Böyle birşeye sadece "Gönder" başlığı farklı olduğunda gerek duyulur.

en: The group will not be saved -- can't create file "%s"
tr: Grup kaydedilmeyecek - dosya yaratılamadı: "%s"

en: The newsgroups where replies to your message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
tr: İletinize cevap veren haber sunucusuna erişilemedi. Böyle birşeye sadece "Gruplara Gönder" başlığı farklı olduğunda gerek duyulur.
    Bütün cevapları kendi e-posta adresinize yönlendirmek için "Cevapla: gönderen"i kullanın.

en: The organization you're associated with.
tr: Bağlı bulunduğunuz kurumun adı.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
tr: Bu filtre halen aşağıdaki kurallar tarafından kullanılıyor:
    %s
    Lütfen bu bağımlılığı kaldırın.

en: Time
tr: Zaman

en: Time Remaining
tr: Kalan Süre

en: Total
tr: Toplam

en: Turkish
tr: Türkçe

en: Turn line wrap on/off
tr: Satır Kesimi Açık/Kapalı

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
tr: Bir grup arama metni yazın ve ENTER tuşuna basın. -- Genel arama yapabilirsiniz.

en: Type in a search string and press ENTER.
    Wildcards are allowed.
tr: Aranılacak metni yazın ve ENTER'a basın
    Genel aramalar yapabilirsiniz.

en: UNKNOWN
tr: BİLİNMEYEN

en: UUEncoded (universally accepted)
tr: UUKodlaması (uluslarası kabul edilen)

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
tr: Makale iptal edilemedi. Makale 'Pan giden' dizininde bulunamadı!

en: Unable to create thread: %s
tr: Komut yaratılamadı: %s

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
tr: Makale değiştirelemiyor. Makale 'Pan Giden' dizininde bulunamadı!

en: Unable to update counts for group "%s"
tr: Grup tanımlanamadı: " %s"

en: Unicode, UTF-8
tr: Uluslararası, UTF-8

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Unparseable Subject
tr: Anlaşılamayan Konu

en: Unread
tr: Okunmamış

en: Unsupported data version %d for "%s" data file.
    Are you running an old version of Pan by accident?
tr: esteklenmeyen veri sürümü: %d (%s veri dosyası)Pan'ın eski bir sürümünü çalıştırıyor olabilir misiniz?

en: Unsupported data version for %s headers: %d.
    Are you running an old version of Pan by accident?
tr: %s başlıkları için desteklenmeyen veri sürümü: %dPan'ın eski bir sürümünü kullanıyor olabilirsiniz.

en: Updated counts for %u groups out of %u
tr: %u grubu için makale sayısı güncelleniyor (%u)

en: Updating Header Pane...
tr: Başlık Paneli Güncelleniyor...

en: Updating article counts for %u groups from server "%s"
tr: `%2$s' sunucusundan %1$u grupları için makale sayısı güncelleniyor

en: Us_e .newsrc file
tr: .newrc dosyası k_ullan

en: Use the selected profile to create a new profile
tr: Yeni profil oluşturmak için seçili profili kullan

en: User-Agent
tr: Okuyucu

en: WARNING: %d lines are more than 80 characters wide.
tr:  UYARI: makalede %d satır 80 harften uzun.

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
tr: UYARI: İletme ayarı yapmadan çapraz postalama.

en: WARNING: Following-Up too many groups.
tr:  UYARI: Birden fazla gruba cevap veriliyor.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
tr: UYARI: Makale büyük bir grup sayısına gönderiliyor.

en: WARNING: Reply seems to be top-posted.
tr: UYARI: Cevap başa gönderilmiş

en: WARNING: Signature is more than 4 lines long
tr: UYARI: İmzanız 4 satırdan uzun

en: WARNING: Signature is more than 80 characters wide.
tr: UYARI: İmzanız 80 karakterden uzun.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
tr: UYARI: Öneki bulunmayan imza.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
tr: UYARI: Makale tamamen alıntı yapılmış metin!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
tr: UYARI: Makale çoğunlukla alıntı yapılmış metindir.

en: Watched
tr: İzleniyor

en: Western
tr: Batı

en: Western, New
tr: Batı, Yeni

en: What mail server should Pan use?
tr: Pan hangi posta sunucusunu kullansın?

en: What news server should Pan use?
tr: Pan hangi haber sunucusunu kullansın?

en: Wildcard group specification:
tr: Joker karakteri grup tanımı:

en: Wrap Text
tr: Metni Kes

en: Wrote filters to "%s"
tr: Filtreleri "%s"e yaz

en: Wrote profiles to "%s"
tr: Filtreleri "%s"e yaz

en: Wrote rules to "%s"
tr: Kuralları "%s"e yaz.

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Save.
tr: Pan'ı çalıştırmak için tüm bilgileri
    başarıyla girdiniz.
    
    Ayarları kaydetmek için Kaydet'e tıklayın

en: You haven't loaded an article to print.
tr: Yazdırılacak bir makale açmadınız.

en: You may want to empty this group and download fresh headers.
tr:  %2$s grubu için diskteki yedekte bulunan %1$d bozuk başlık atlandı.
    Bu grubu silebilir ve yeni başlıkları İnternet'ten güncelleyebilirsiniz.

en: You must download the article before you can cancel it.
tr: Bir makaleyi iptal etmeden önce indirmeniz gereklidir.

en: You must download the article before you can supersede it.
tr: Bir makaleyi değiştirmeden önce indirmeniz gerekmektedir.

en: You need at least one profile
tr: En az bir profile ihtiyacınız var

en: Your _Name:
tr: A_dınız

en: Your message was saved in the folder "pan.sendlater"
tr: Mesajınız "pan.sendlater" dizinine kaydedildi

en: Your real name contained double quotes.
    Converting into single quotes.
tr: Adınız çift tırnak işareti içeriyor.
    Tekli tırnak işaretine çevriliyor.

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
tr: [Bu "%s"'ye gönderilen bir Usenet makalesinin bir e-posta kopyasıdır]

en: _Address:
tr: _Adres:

en: _Article
tr: _Makale

en: _Attribution:
tr: D_oğrulama:

en: _Author:
tr: _Yazar:

en: _Browse...
tr: _Tara...

en: _Delete article
tr: Makaleyi _sil

en: _Directory:
tr: _Dizinler:

en: _Download bodies too
tr: _İleti Gövdelerini de İndir

en: _Email Address:
tr: _E-posta Adresi:

en: _Filename:
tr: _Dosya Adı:

en: _Flag body for download
tr: İçeriği _alınma için işaretle

en: _Full Name:
tr: _Ad Soyad:

en: _Help
tr: _Yardım

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
tr: Konumu gö_zardı et (öntanımlı olarak gizle)

en: _Message-ID:
tr: _İleti-Numarası:

en: _Name:
tr: _İsim

en: _Organization:
tr: _Kurum:

en: _Password:
tr: _Parola:

en: _Read Threads:
tr: Konumları _Oku:

en: _Reply-To Header:
tr: _Cevapla Başlığı:

en: _Retrieve Body
tr: Gövdeyi _al

en: _Signature File:
tr: _İmza dosyası:

en: _Subject:
tr: _Konu:

en: _Unread Only
tr: _Sadece Okunmamışlar

en: _User Profile
tr: K_ullanıcı Profili

en: _Username:
tr: K_ullanıcı adı:

en: _Watch thread (highlights the thread)
tr: _Konumu izle (konumu öne getirir)

en: _Web Browser (%s is URL):
tr: _Web Tarayıcısı (%s URL'i temsil eder):

en: default
tr: öntanımlı

en: unknown@spammesenseless.com
tr: bilinmeyen@spam.com

en: yEnc (30 percent smaller than UUEnc but less universal)
tr: yEnc (UUEnc'den yüzde 30 daha küçük fakat daha az kullanılıyor)
