gconf - en to uk translation catalogue (290 entries)

en: %u items remain in the cache after cleaning already-synced items older than %u seconds
uk: В кеші лишилось %u елементів після очищення вже синхронізованих елементів старіших %u секунд

en: (no value set)
uk: (не встановлено значення)

en: --break-directory must be used by itself.
uk: Параметр --break-directory має бути використаний сам.

en: --break-key must be used by itself.
uk: Параметр --break-key має бути використаний сам.

en: --dir-exists option must be used by itself.
uk: Параметр --dir-exists має бути використаний сам.

en: --install-schema-file must be used by itself.
uk: Параметр --install-schema-file має бути використаний сам.

en: --makefile-install-rule must be used by itself.
uk: Параметр --makefile-install-rule має бути використаний сам.

en: A node has unknown "type" attribute `%s', ignoring
uk: Вузол має невідомий атрибут "type" - "%s", проіґноровано

en: Access the config database directly, bypassing server. Requires that gconfd is not running.
uk: Доступ до бази даних конфіґурації напряму, повз сервер вимагає, щоб gconfd не був запущений.

en: Adding client to server's list failed, CORBA error: %s
uk: Не вдалося додати клієнта у список сервера, помилка CORBA: %s

en: Adding source `%s'
uk: Додавання джерела "%s"

en: Attached schema `%s' to key `%s'
uk: Долучено схему "%s" до ключа "%s"

en: Bad XML node: %s
uk: Невірний XML-вузол: %s

en: Bad address `%s'
uk: Погана адреса - "%s"

en: Bad key or directory name
uk: Невірний ключ чи назва каталогу

en: CORBA error: %s
uk: Помилка CORBA: %s

en: Can't add notifications to a local configuration source
uk: Неможливо додати сповіщення до локального джерела конфіґурації

en: Can't get and set/unset simultaneously
uk: Неможливо отримувати і встановлювати чи знімати значення одночасно

en: Can't have a period (.) right after a slash (/)
uk: Не може бути крапки після "/"

en: Can't have two slashes (/) in a row
uk: Не може бути два "/" в рядку

en: Can't overwrite existing read-only value
uk: Неможливо переписати значення лише для зчитування

en: Can't read from or write to the %s root directory in the address `%s'
uk: Неможливо здійснити зчитування чи запис у кореневому каталзі %s за адресою "%s"

en: Can't read from or write to the XML root directory in the address `%s'
uk: Неможливо зчитати з чи записати в кореневий каталог XML за адресою "%s"

en: Can't set and get/unset simultaneously
uk: Неможливо встановлювати і отримувати чи знімати значення одночасно

en: Can't use --all-dirs with --get or --set
uk: Не можна використати --all-dirs з --get чи --set

en: Can't write to file `%s': %s
uk: Неможливо записати у файл "%s": %s

en: Cannot set schema as value
uk: Неможна встановлювати схему як значення

en: Car Type: %s
uk: Тип CAR: %s

en: Cdr Type: %s
uk: Тип CDR: %s

en: Configuration server couldn't be contacted
uk: Не вдалося з'єднатися з конфіґураційним сервером

en: Corrupt data in configuration source database
uk: Зіпсовані дані у базі даних джерела конфіґурауії

en: Could not make directory `%s': %s
uk: Неможливо створити каталог "%s": %s

en: Could not move aside old saved state file '%s': %s
uk: Не вдалося винести старий файл збереженого стану "%s": %s

en: Could not open saved state file '%s' for writing: %s
uk: Не вдалося відкрити файл збереженого стану "%s" для запису: %s

en: Could not stat `%s': %s
uk: Не вдалося отримати інформацію про "%s": %s

en: Could not write saved state file '%s' fd: %d: %s
uk: Не вдалося записати файл збереженого стану "%s" (дескриптор %d): %s

en: Couldn't find the %s root directory in the address `%s'
uk: Не вдалося віднайти кореневий каталог %s за адресою "%s"

en: Couldn't find the XML root directory in the address `%s'
uk: Не вдалося віднайти кореневий каталог XML за адресою "%s"

en: Couldn't interpret CORBA value for list element
uk: Не вдалося інтерпретувати CORBA-значення елементу списку

en: Couldn't locate backend module for `%s'
uk: Не вдалося знайти серверний модуль для "%s"

en: Couldn't make sense of CORBA value received in set request for key `%s'
uk: Отримано незрозуміле значення CORBA у запиті на його встановлення для ключа "%s"

en: Couldn't open path file `%s': %s
uk: Не вдалося відкрити файл шляху "%s": %s

en: Couldn't resolve address for configuration source
uk: Не вдалося розв'язати адресу до джерела конфіґурації

en: DESCRIPTION
uk: ОПИС

en: Default Value: %s
uk: Типове значення: %s

en: Didn't find car and cdr for XML pair node
uk: Не знайдено CAR і CDR для XML-вузла пари

en: Didn't understand XML node <%s> inside an XML list node
uk: Незрозумілий XML-вузол <%s> всередині XML-вузла списку

en: Didn't understand XML node <%s> inside an XML pair node
uk: Незрозумілий XML-вузол <%s> всередині XML-вузла пари

en: Didn't understand `%s' (expected integer)
uk: Не зрозуміло "%s" (очікувалось ціле число)

en: Didn't understand `%s' (expected real number)
uk: Не зрозуміло "%s" (очікувалось дійсне число)

en: Didn't understand `%s' (expected true or false)
uk: Не зрозуміло "%s" (очікувалось логічне значення)

en: Didn't understand `%s' (extra trailing characters)
uk: Не зрозуміло "%s" (знайдено зайві символи в кінці)

en: Didn't understand `%s' (extra unescaped ')' found inside pair)
uk: Не зрозуміло "%s" (знайдено зайвий символ ")" в парі)

en: Didn't understand `%s' (extra unescaped ']' found inside list)
uk: Не зрозуміло "%s" (знайдено зайвий символ "]" в списку)

en: Didn't understand `%s' (list must end with a ']')
uk: Не зрозуміло "%s" (список має закінчуватись на "]")

en: Didn't understand `%s' (list must start with a '[')
uk: Не зрозуміло "%s" (список має починатись з "[")

en: Didn't understand `%s' (pair must end with a ')')
uk: Не зрозуміло "%s" (пара має закінчуватись на ")")

en: Didn't understand `%s' (pair must start with a '(')
uk: Не зрозуміло "%s" (пара має починатись з "(")

en: Didn't understand `%s' (wrong number of elements)
uk: Не зрозуміло "%s" (невірна кількість елементів)

en: Directory operation on key
uk: Дія каталогу на ключ

en: Directory/file permissions for XML source at root %s are: %o/%o
uk: Права доступу для джерела XML у %s: %o/%o

en: Document `%s' has no top level <gconfschemafile> node
uk: Документ "%s" немає вузла верхнього рівня <gconfschemafile>

en: Document `%s' has the wrong type of root node (<%s>, should be <gconfschemafile>)
uk: Документ "%s" має невірний тип корінного вузла (<%s>, має бути <gconfschemafile>)

en: Document `%s' is empty?
uk: Документ "%s" порожній?

en: Don't understand type `%s'
uk: Незрозумілий тип "%s"

en: Duplicate entry `%s' in `%s', ignoring
uk: Повторення входження "%s" в "%s", проіґноровано

en: Entry with no name in XML file `%s', ignoring
uk: Входження без назви у XML-файлі "%s", проіґноровано

en: Error checking existence of `%s': %s
uk: Помилка перевімрки наявності "%s": %s

en: Error finding metainfo: %s
uk: Помилка пошуку метаінформації: %s

en: Error getting default value for `%s': %s
uk: Помилка отримання типового значення "%s": %s

en: Error getting metainfo: %s
uk: Помилка отримання метаінформації: %s

en: Error getting value for `%s': %s
uk: Помилка отримання значення "%s": %s

en: Error listing dirs in `%s': %s
uk: Помилка отримання списку каталогу в "%s": %s

en: Error listing dirs: %s
uk: Помилка отримання списку каталогів: %s

en: Error loading some config sources: %s
uk: Помилка завантаження деяких джерел конфіґурації: %s

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: Помилка в параметрі %s: %s.
    Виконайте "%s --help" щоб побачити повний список наявних параметрів.

en: Error opening module `%s': %s
uk: Помилка відкриття модуля "%s": %s

en: Error reading saved state file: %s
uk: Помилка зчитування файлу збереженого стану: %s

en: Error removing dir `%s': %s
uk: Помилка видалення каталогу "%s": %s

en: Error setting schema for `%s': %s
uk: Омилка отримання схеми для "%s": %s

en: Error setting value for `%s': %s
uk: Помилка встановлення значення для "%s": %s

en: Error setting value: %s
uk: Помилка встановлення значення: %s

en: Error syncing config data: %s
uk: Помилка синхронізації даних конфігурації: %s

en: Error syncing: %s
uk: Помилка синхронізації: %s

en: Error unsetting `%s': %s
uk: Помилка зняття значення "%s": %s

en: Error unsetting `%s': %s
uk: Помилка зняття значення "%s": %s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Exiting
uk: Завершення

en: Expected (%s,%s) pair, got a pair with one or both values missing
uk: Очікувалась пара (%s,%s), отримано пару з невірними одним або обома значеннями

en: Expected `%s' got `%s' for key %s
uk: Очікувалось "%s", отримано "%s" для ключа %s

en: Expected bool, got %s
uk: Очікувалось логічне, отримано %s

en: Expected float, got %s
uk: Очікувалось число з плаваючою точкою, отримано %s

en: Expected int, got %s
uk: Очікувалось ціле, отримано %s

en: Expected list of %s, got list of %s
uk: Очикувався список %s, отримано список %s

en: Expected list, got %s
uk: Очікувався список, отримано %s

en: Expected pair of type (%s,%s) got type (%s,%s)
uk: Очікувалась пара типу (%s,%s) отримано типу (%s,%s)

en: Expected pair, got %s
uk: Очікувалася пара, отримано %s

en: Expected schema, got %s
uk: Очікувалась схема, отримано %s

en: Expected string, got %s
uk: Очікувався рядок, отримано %s

en: FILENAME
uk: НАЗВАФАЙЛУ

en: Failed
uk: Збій

en: Failed reading default value for schema: %s
uk: Помилка отримання типового значення схеми: %s

en: Failed to access configuration source(s): %s
uk: Не вдалось отримати доступ до джерел конфіґурації: %s

en: Failed to close file `%s': %s
uk: Не вдалося закрити файл "%s": %s

en: Failed to close gconfd logfile; data may not have been properly saved (%s)
uk: Збій закривання журналу gconfd; дані може бути запису не належним чином (%s)

en: Failed to close new saved state file '%s': %s
uk: Не вдалося закрити новий файл збереженого стану "%s": %s

en: Failed to convert object to IOR
uk: Не вдалося перетворити об'єкт в IOR

en: Failed to create file `%s': %s
uk: Не вдалося створити файл "%s": %s

en: Failed to delete `%s': %s
uk: Не вдалося стерти "%s": %s

en: Failed to delete old file `%s': %s
uk: Не вдалося стерти старий файл "%s": %s

en: Failed to flush client add to saved state file: %s
uk: Не вдалося скинути клієнта у файл збереженого стану: %s

en: Failed to get IOR for client: %s
uk: Не вдалося отримати IOR для клієнта: %s

en: Failed to get a lock
uk: Не вдалося заблокувати

en: Failed to get all entries in `%s': %s
uk: Невдалось отримати всі елементи в "%s": %s

en: Failed to get object reference for ConfigServer
uk: Не вдалося отримати посилання на об'єкт для ConfigServer

en: Failed to get value for `%s': %s
uk: Не вдалося отримати значення для "%s": %s

en: Failed to give up lock on XML dir `%s': %s
uk: Не вдалося відмовитсь від блокування каталогу XML "%s": %s

en: Failed to init GConf, exiting
uk: Не вдалося ініціалізувати GConf: %s, вихід

en: Failed to init GConf: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати GConf: %s

en: Failed to load source `%s': %s
uk: Помилка завантаження джерела "%s": %s

en: Failed to move new save state file into place: %s
uk: Не вдалося перенести новий файл збереженого стану на місце: %s

en: Failed to open `%s': %s
uk: Не вдалося відкрити "%s": %s

en: Failed to open gconfd logfile; won't be able to restore listeners after gconfd shutdown (%s)
uk: Збій відкривання журналу gconfd; не було можливості відновити прослуховувачів після вимкнення gconfd (%s)

en: Failed to open saved state file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл збереженого стану: %s

en: Failed to rename `%s' to `%s': %s
uk: Не вдалося перейменувати "%s" в "%s": %s

en: Failed to restore `%s' from `%s': %s
uk: Не вдалося відновити "%s" з "%s": %s

en: Failed to restore original saved state file that had been moved to '%s': %s
uk: Не вдалося відновити ориґінальний файл збереженого стану, який було перенесено у "%s": %s

en: Failed to set mode on `%s': %s
uk: Не вдалося встановити режим на "%s": %s

en: Failed to shut down backend
uk: Не вдалося відключити сервер

en: Failed to spawn the config server (gconfd): %s
uk: Невдалося розгалудити сервер конфігурації (gconfd): %s

en: Failed to stat `%s': %s
uk: Не вдалося отримати властивості "%s": %s

en: Failed to sync one or more sources: %s
uk: Не вдалося синхронізувати одне чи більше джерел: %s

en: Failed to unset breakage key %s: %s
uk: Збій зняття ключа аварії %s: %s

en: Failed to write client add to saved state file: %s
uk: Не вдалося записати клієнта у файл збереженого стану: %s

en: Failed to write file `%s': %s
uk: Не вдалося записати файл "%s": %s

en: Failure shutting down config server: %s
uk: Невдалося відключити сервер конфігурації: %s

en: Fatal error: failed to get object reference for ConfigDatabase
uk: Фатальна помилка: не вдалося отримати посилання на об'єкт для ConfigDatabase

en: GConf Error: %s
uk: Помилка GConf: %s

en: GConf server is not in use, shutting down.
uk: Сервер GConf не використовується, вимикання.

en: GConf warning: failure listing pairs in `%s': %s
uk: Попередження GConf: не вдалося отримати список пар в "%s": %s

en: GConf won't work without dynamic module support (gmodule)
uk: GConf не може працювати без підтримки динамічних модулів (gmodule)

en: Help options
uk: Параметри довідки

en: Ignoring XML node with name `%s': %s
uk: Іґнорування XML-вузла з назвою "%s": %s

en: Ignoring bad car from XML pair: %s
uk: Іґнорування поганого CAR з XML-пари: %s

en: Ignoring bad cdr from XML pair: %s
uk: Іґнорування поганого CDR з XML-пари: %s

en: Ignoring schema name `%s', invalid: %s
uk: Іґнорування назви схеми "%s", не дозволяється: %s

en: Incorrect type for list element in %s
uk: Некоректний тип елементу списку в %s

en: Initializing BDB backend module
uk: Ініціалізація серверного модуля BDB

en: Initializing XML backend module
uk: Ініціалізація серверного модуля XML

en: Installed schema `%s' for locale `%s'
uk: Встановлено схему "%s" для локалізації "%s"

en: Integer `%s' is too large or small
uk: Ціле "%s" надто велике чи мале

en: Invalid type (list, pair, or unknown) in a list node
uk: Невірний тип (список, пара чи невідомий) у вузлі списку

en: Key `%s' listed as schema for key `%s' actually stores type `%s'
uk: Ключ "%s" вказаний як схема для ключа "%s" насправді містить тип "%s"

en: Key operation on directory
uk: Дія ключа на каталог

en: Key/directory may not end with a slash (/)
uk: Ключ/каталог не може закінчуватись слешем (/)

en: Launch the config server (gconfd). (Normally happens automatically when needed.)
uk: Запустити конфігураційний сервер (gconfd). (Звичайно запускається автоматично, коли потрібно.)

en: List Type: %s
uk: Тип списку: %s

en: List contains a badly-typed node (%s, should be %s)
uk: Список містить невірно введений вузол (%s, має бути %s)

en: List type must be a primitive type: string, int, float or bool
uk: Тип списку має бути примітивного типу: string, int, float чи bool

en: Listener ID %lu doesn't exist
uk: Прослуховувача з ідентифікатором %lu не існує

en: Long Desc: %s
uk: Довгий опис: %s

en: Missing both car and cdr values from pair in XML file
uk: Відсутні CAR і CDR з пари значень в XML-файлі

en: Missing car from pair of values in XML file
uk: Відсутній CAR з пари значень в XML-файлі

en: Missing cdr from pair of values in XML file
uk: Відсутній CDR з пари значень в XML-файлі

en: Must begin with a slash (/)
uk: Мусить починатися з "/"

en: Must set the GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable
uk: Необхідно встановити зміну середовища GCONF_CONFIG_SOURCE

en: Must specify a key or keys to get
uk: Потрібно вказати ключ або ключі для отримання

en: Must specify a type when setting a value
uk: Потрібно вказувати тип у встановленні значення

en: Must specify alternating keys/values as arguments
uk: Потрібно вказати нові значення ключів і значень як арґументи

en: Must specify key (schema name) as the only argument
uk: Потрібно вказати ключ (назву схеми) в якості єдиного арґументу

en: Must specify one or more dirs to get key/value pairs from.
uk: Потрібно вказати один чи більше каталогів для отримання пар ключ-значення.

en: Must specify one or more dirs to get subdirs from.
uk: Потрібно вказати один чи більше каталогів для отримання підкаталогів.

en: Must specify one or more dirs to recursively list.
uk: Потрібно вказати один чи більше каталогів для рекурсивного списку.

en: Must specify one or more keys to unset.
uk: Потрібно вказати один або більше ключів для зняття значення.

en: Must specify some directories to break
uk: Необхідно вказати деякі каталоги для для переривання

en: Must specify some keys to break
uk: Потрібно вказати деякі ключі для переривання

en: Must specify some schema files to install
uk: Потрібно вказати декілька файлів схеми для інсталяції

en: No "type" attribute for <%s> node
uk: Немає ознаки "type" для вузла <%s>

en: No "value" attribute for node
uk: Немає ознаки "value" для вузла

en: No '/' in key `%s'
uk: Немає "/" в ключі "%s"

en: No config source addresses successfully resolved, can't load or store config data
uk: Адресу конфигурації не було успішно розпізнано, неможливо завантажити чи зберегти конфігураційні дані

en: No configuration files found, trying to use the default config source `%s'
uk: Не знайдено конфіґураційних файлів, спроба використати типове джерело конфіґурації "%s"

en: No configuration sources in the source path, configuration won't be saved; edit
uk: Не знайдено джерел конфіґурації у вихідному каталозі, конфіґурації не було збережено; редагувати

en: No database available to save your configuration
uk: Немає доступних баз даних для запису вашої конфіґурації

en: No such file `%s'
uk: Немає файлу "%s"

en: No value set for `%s'
uk: Не встановлено значення для "%s"

en: No value to set for key: `%s'
uk: Немає значення для встановлення його ключу: "%s"

en: No writable config sources successfully resolved, may not be able to save some configuration changes
uk: Не було успішно розпізнано джерел конфіґурації, в які можна записувати, можливо деякі зміни конфіґурації не вдасться зберегти

en: OAF parse error: %s
uk: помилка аналізу OAF: %s

en: OAF problem description: '%s'
uk: Опис проблеми OAF: "%s"

en: OWNER
uk: ВЛАСНИК

en: Object Activation Framework error
uk: Помилка OAF

en: Opened BerkeleyDB source at root %s
uk: Відкрито джерело BerkeleyDB у %s

en: Operation not allowed without configuration server
uk: Операція не доступна без конфіґураційного сервера

en: Owner: %s
uk: Власник: %s

en: Pair car type must be a primitive type: string, int, float or bool
uk: Тип пари CAR має бути примітивного типу: string, int, float чи bool

en: Pair cdr type must be a primitive type: string, int, float or bool
uk: Тип пари CDR має бути примітивного типу: string, int, float чи bool

en: Parse error
uk: Помилка аналізу

en: Permission denied
uk: Відмовлено у правах

en: Ping option must be used by itself.
uk: Параметр зондування мусить використовуватись окремо.

en: Print all key/value pairs in a directory.
uk: Наздукувати усі пари ключі/значення в каталозі.

en: Print all subdirectories and entries under a dir, recursively.
uk: Надрукувати всі підкаталоги та рядки каталогу рекурсивно.

en: Print all subdirectories in a directory.
uk: Надрукувати усі підкаталоги в каталозі.

en: Print the value of a key to standard output.
uk: Надрукувати значення ключа у стандартний вивід.

en: Properly installs schema files on the command line into the database. GCONF_CONFIG_SOURCE environment variable should be set to a non-default config source or set to the empty string to use the default.
uk: Належним чином встановлює файли схем в базу даних з командного рядка. Значення змінної середовища GCONF_CONFIG_SOURCE має бути нетиповим джерелом конфіґурації або порожнім рядком для використання типового джерела.

en: Quoted string doesn't begin with a quotation mark
uk: Рядок в лапках не починається з лапки

en: Quoted string doesn't end with a quotation mark
uk: Рядок в лапках не кінчається лапкою

en: Read error on file `%s': %s
uk: Помилка зчитування з файлу "%s": %s

en: Received invalid value in set request
uk: Отримано невірне значення у запиті на його встановлення

en: Received list from gconfd with a bad list type
uk: Від gconfd отримано список з поганим типом списку

en: Received request to drop all cached data
uk: Отримано запит на скидання всіх кешованих даних

en: Received request to sync synchronously
uk: Отримано запит на синхронну синхронізацію

en: Received signal %d, dumping core. Please report a GConf bug.
uk: Отримано сиґнал %d, ядро скинуто. Будь ласка, повідомте про помилку в GConf.

en: Received signal %d, shutting down abnormally. Please file a GConf bug report.
uk: Отримано сиґнал %d, ненормальне завершення роботи. Будь ласка, звітуйте про помилку GConf.

en: Received signal %d, shutting down cleanly
uk: Отримано сиґнал %d, нормальне завершення роботи.

en: Return 0 if gconfd is running, 2 if not.
uk: Повернути 0, якщо gconfd виконується -- 2, якщо ні

en: Return 0 if the directory exists, 2 if it does not.
uk: Повернути 0, якщо каталог існує -- 2, якщо ні.

en: Returning exception: %s
uk: Повертання виключення: %s

en: SOURCE
uk: ДЖЕРЕЛО

en: Schema `%s' specified for `%s' stores a non-schema value
uk: Схема "%s" вказана для "%s" містить не схемні значення

en: Server couldn't resolve the address `%s'
uk: Сервер не зміг розпізнати адресу "%s"

en: Set a key to a value and sync. Use with --type.
uk: Встановити значення для ключа і синхронізувати. Використовується з --type.

en: Set a schema and sync. Use with --short-desc, --long-desc, --owner, and --type.
uk: Встановити схему і синхронізувати. Використовується з --short-desc, --long-desc, --owner і --type.

en: Short Desc: %s
uk: Короткий опис: %s

en: Shut down gconfd. DON'T USE THIS OPTION WITHOUT GOOD REASON.
uk: Вимкнути gconfd. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦЕЙ ПАРАМЕТР БЕЗ ВАГОМОЇ ПРИЧИНИ.

en: Shutdown error: %s
uk: Помилка вимкнення: %s

en: Shutdown request received
uk: Отримано запит на завершення роботи

en: Some client removed itself from the GConf server when it hadn't been added.
uk: Якийсь клієнт видалив себе з сервера GConf, хоч його не було додано.

en: Specify a configuration source to use rather than the default path
uk: Вказати джерело конфіґурації, що буде використовуватись замість типового шляху

en: Specify a schema file to be installed
uk: Вказати файл схеми, що має бути встановлено

en: Specify a several-line description to go in a schema.
uk: Вказати опис у декілька рядків для схеми.

en: Specify a short half-line description to go in a schema.
uk: Вказати короткий (у піврядка) опис для схеми.

en: Specify the owner of a schema
uk: Вказати власника схеми

en: Specify the type of the car pair value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
uk: Вказати тип значення пари CAR, що встановлюється чи тип значення, що описує схема. Згодяться унікальні абревіатури.

en: Specify the type of the cdr pair value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
uk: Вказати тип значення пари CDR, що встановлюється чи тип значення, що описує схема. Згодяться унікальні абревіатури.

en: Specify the type of the list value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
uk: Вказати тип значення списку, що встановлюється чи тип значення, що описує схема. Згодяться унікальні абревіатури.

en: Specify the type of the value being set, or the type of the value a schema describes. Unique abbreviations OK.
uk: Вказати тип значення, що встановлюється чи тип значення, що описує схема. Згодяться унікальні абревіатури.

en: Success
uk: Успішно

en: The '/' name can only be a directory, not a key
uk: Назва "/" може бути лише каталогом, не ключем

en: Torture-test an application by setting and unsetting a bunch of keys inside the directories on the command line.
uk: Випробування програми встановленням та зняттям купи ключів в каталогах з командного рядка.

en: Torture-test an application by setting and unsetting a bunch of values of different types for keys on the command line.
uk: Випробування програми встановленням та зняттям купи значень різних типів для ключів з командного рядка.

en: Trying to break your application by setting bad values for key:
      %s
uk: Спроба перервати вашу програму встановленням поганих значень для ключа:
      %s

en: Trying to break your application by setting bad values for keys in directory:
      %s
uk: Спроба перервати вашу програму встановленням поганих значень для ключів у каталозі:
      %s

en: Type mismatch
uk: Невідповідність типу

en: Type: %s
uk: Тип: %s

en: Unable to open saved state file '%s': %s
uk: Не вдалося відкрити файл збереженого стану "%s": %s

en: Unable to remove directory `%s' from the XML backend cache, because it has not been successfully synced to disk
uk: Неможливо видалити каталог "%s" з кеша серверного модуля XML тому, що його не було успішно синхронізовано з диском

en: Unable to restore a listener on address '%s', couldn't resolve the database
uk: Неможливо відновити прослуховувача на адресі "%s", не вдалося розв'язати базу даних

en: Unknown OAF error
uk: Невідома помилка OAF

en: Unloading BerkeleyDB (BDB) backend module.
uk: Вивантаження серверного модуля BerkeleyDB (BDB).

en: Unloading XML backend module.
uk: Вивантаження серверного модуля XML.

en: Unset
uk: Зняти значення

en: Unset the keys on the command line
uk: Зняти значення ключів з командного рядка

en: Unsynced directory deletions when shutting down XML backend
uk: Несинхронізовані видалення в каталогу під час вимкнення серверного модуля XML

en: Value for `%s' set in a read-only source at the front of your configuration path.
uk: Значення для "%s" встановлено у джерелі лише для зчитування на початку вашого конфіґураційного шляху.

en: Value type is only relevant when setting a value
uk: Тип значення має зміст лише при встановленні значення

en: WARNING: <locale> node has no `name="locale"' attribute, ignoring
uk: УВАГА: вузол <locale> не має ознаки "name="locale", проіґноровано

en: WARNING: Failed to parse default value `%s' for schema (%s)
uk: УВАГА: Не вдалося проаналізувати типове значення "%s" для схеми (%s)

en: WARNING: Invalid node <%s> in a <locale> node
uk: УВАГА: Невірний вузол <%s> у вузлі <locale>

en: WARNING: You cannot set a default value for a schema
uk: УВАГА: не вказано типового значення ключ для схеми

en: WARNING: car_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
uk: УВАГА: car_type може мати лише типи int, float, string і bool, а не "%s"

en: WARNING: cdr_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
uk: УВАГА: cdr_type може мати лише типи int, float, string і bool, а не "%s"

en: WARNING: empty <applyto> node
uk: УВАГА: порожній вузол <applyto>

en: WARNING: failed to associate schema `%s' with key `%s': %s
uk: УВАГА: не вдалось асоціювати схему "%s" з ключем "%s": %s

en: WARNING: failed to install schema `%s' locale `%s': %s
uk: УВАГА: збій встановлення схеми "%s" локалізації "%s": %s

en: WARNING: failed to parse type name `%s'
uk: УВАГА: не вдалося проаналізувати назву типу "%s"

en: WARNING: gconftool internal error, unknown GConfValueType
uk: УВАГА: внутрішня помилка gconftool, невідомий GConfValueType

en: WARNING: invalid or missing car_type or cdr_type for schema (%s)
uk: УВАГА: невірний чи відсутній тип car_type чи cdr_type для схеми (%s)

en: WARNING: invalid or missing list_type for schema (%s)
uk: УВАГА: невірний чи відсутній тип list_type для схеми (%s)

en: WARNING: invalid or missing type for schema (%s)
uk: УВАГА: невірний чи відсутній тип для схеми (%s)

en: WARNING: list_type can only be int, float, string or bool and not `%s'
uk: УВАГА: list_type може мати лише типи int, float, string і bool, а не "%s"

en: WARNING: multiple <locale> nodes for locale `%s', ignoring all past first
uk: УВАГА: багато вузлів <locale> для локалізації "%s", іґноруються всі крім першого

en: WARNING: no key specified for schema
uk: УВАГА: не вказано ключ для схеми

en: WARNING: node <%s> below <gconfschemafile> not understood
uk: УВАГА: вузол <%s> перед <gconfschemafile> - незрозумілий

en: WARNING: node <%s> not understood below <schema>
uk: УВАГА: вузол <%s> незрозумілий після <schema>

en: WARNING: node <%s> not understood below <schemalist>
uk: УВАГА: вузол <%s> перед <schemalist> - незрозумілий

en: When setting a list you must specify a primitive list-type
uk: Під час встановлення списку необхідно вказати примітивний тип list-type

en: When setting a pair you must specify a primitive car-type and cdr-type
uk: Під час встановлення пари вам потрібно вказати примітивні типи CAR і CDR

en: XML filename `%s' is a directory
uk: Назва XML-файлу "%s" є каталогом

en: You must have at least one <locale> entry in a <schema>
uk: Необхідно щоб було хоча б одне входження <locale> в <schema>

en: You must specify a config source with --config-source when using --direct
uk: Потрібно вказати джерело конфіґурації за допомогою параметра --config-source, якщо використовуєте параметр --direct

en: `%c' is an invalid character in key/directory names
uk: "%c" - невірний символ в назві ключів/каталогів

en: `%s': %s
uk: "%s": %s

en: attempt to add already-listed OAF directory
uk: спроба додати вже вказаний в списку каталог OAF

en: attempt to remove not-listed OAF object directory
uk: спроба видалити невказаний в списку каталог об'єктів OAF

en: couldn't create directory `%s': %s
uk: не вдалося створити каталог "%s": %s

en: gconfd compiled with debugging; trying to load gconf.path from the source directory
uk: gconfd скомпільовано з налагодженням; спроба завантажити gconf.path з вихідного каталогу

en: int|bool|float|string
uk: ціле|логічне|плав|рядок

en: parsing XML file: lists and pairs may not be placed inside a pair
uk: аналіз XML-файлу: списки і пари не можуть розміщатися в парах

en: starting (version %s), pid %u user '%s'
uk: запуск (версія %s), процес %u користувача "%s"
